Я повинен бігати до або після тренування

Я ходила в різні тренажерні зали в останні кілька років, і на кожному новому місці я б попросив на новий навчальний план. Одне радикальне розходження я помітив, що деякі з них запропонували мені працювати на біговій доріжці до тренування, треті після тренування, деякі теж говорили, що краще бігати до і після.

Я дійсно не розумію, яка власне різниця?

+777
Zeref Dragneel 28 бер. 2013 р., 03:28:10
26 відповідей

Погляньте на старих і знаменитих 5BX прогресивна програма розроблена в 60-х роках канадським Королівських ВПС і перевірена багатьма десятиліттями. Він був мент, щоб тримати в тонусі своїх співробітників у будь-яких місцях, в ситуаціях, за допомогою щоденної програми 11 хв, які можуть бути виконані в гуртожитку. Цитую його статтю в Вікіпедії:

План 5BX складається з шести діаграмах розташовані в порядку зростання складності. Кожна діаграма складається з п'яти вправ, які виконуються протягом 11 хвилин. Перші чотири вправи Лікувальна гімнастика, і останні аеробних вправ. Як індивідуум прогресує в системі, кількість кожного типу вправ, які необхідно виконувати зростає і складність кожної вправи збільшується.

+973
OrangeKing89 03 февр. '09 в 4:24

Дозвольте мені розпочати з того, що я категорично проти стероїдів, як все повинно бути.

Я не планую потрапити у фітнес-моделі форми, як я знаю, що часто передбачає дуже суворі дієти і голодування перед змаганням. Що я зацікавлений у навчанні є те, що рівень м'язової маси можна досягти (з огляду на право генетика) без використання стероїдів.

Хлопці, як Скотт Дорн претендують на повністю натуральних бодібілдерів. Це взагалі можливо? Якщо ні, то якого рівня м'яз може пік без використання стероїдів? Я вкрай зацікавлений в бодібілдингу і був би вдячний за будь-які поради, як досягти м'язову тканину, яка є одночасно і естетичним і функціональним.

Я знаю багатьох будівельників природні тіла, які з'являються, щоб бути сильнішими, в реальності все менш здатною підняти, ніж спортсменів. Чи є спосіб, щоб отримати найкраще з обох світів?

+972
crypto66 5 січ. 2015 р., 01:48:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Велосипед використовує ваші литкові м'язи так само, як працює у залежності від положення ніг. Я би від велосипеда, поки ви можете спокійно запустити свій зустрічає.

+961
XtremeBaumer 10 груд. 2012 р., 04:55:18

Я думаю, ви повинні запитати себе, що саме ви хочете досягти. Якщо ви хочете пробігти 10 км за півгодини, це зовсім інша іпостась, ніж бажаючих запустити конкурентоспроможне час для вашого віку, яка відрізняється не тільки обробка без прогулянки. Вони всі "під керуванням 10к", але навчання дуже багато різних.

Там немає правильного або неправильного відповіді, але чесно говорячи про своїх цілях, так як в іншому випадку ваше тренування може мати занадто багато або занадто мало стресу.

Для конкурентоспроможної на відстані, ви хочете працювати на декількох речах одночасно. Я звикла щось на зразок цього (за 10к):

 • Вівторок: короткі, 30 хвилин. швидше, ніж комфортно, але не гоночний темп.
 • Четвер: короткі, 30 хвилин. тримати темп гонки трохи опустити вниз, повернутися в гоночному темпі. може бути, інтервали Хілл.
 • Субота: довга, 1 годину, зручному темпі.

Я не бігун високого рівня, і цей тренінг був у використанні, може бути, 15 років тому, тому, можливо, все стало інакше. Але з мого досвіду я намагався побудувати витривалість і швидкість у той же час тільки в різних тренувань.

+939
ILIV 26 бер. 2013 р., 15:15:35

Немає як раз навпаки. Стаття чітко говорить, що є посилання, що під час нашого важкого сну наш організм використовувати GH на ремонт самі. Що ви пропонуєте стає менше спати або менше, якість сну що б потім зменшити кількість гр секретується в нашому організмі.

Також GH-це механізм ремонту (в основному). Вона може бути підвищена завдяки активній/інтенсивної діяльності, сну і ліків.

При розробці в 2 години ночі ви буде отримувати менше сну, і я думаю від більшості людей, що не мають тієї ж інтенсивністю, ви могли б мати під час нормального неспання, тому я очікую зниження рівня гр.

Також відсутня кореляція між рівнями GH і термінів навчання, крім вас, потрібен високий рівень ГР після тренування для вашого тіла, щоб відновити.

+892
Lais Siddarth 20 квіт. 2017 р., 08:12:44

Коли я жим лежачи, я іноді відчуваю м'яз захоплюють злегка дистальної і латеральної мого АСИС. Я не знаю, що це м'язи, але я припускаю, що він бере участь у зовнішній ротації і відведенні. Це відбувається іноді в лівому стегні, іноді в праве стегно, іноді в обидві одночасно.

Це відбувається, коли я вигинаючи спину, сильно, з сідниці притиснуті до лави, розсунувши ноги приблизно під кутом 30° і ступні на землі.

Мені важко підтримувати арку спиною з лавки без цих м'язів, іноді судоми.

Я напружуюся, як я повинен бути залишивши розслабленим? Чи є це ознакою неправильної форми?

+867
kavi temre 20 квіт. 2015 р., 02:43:57

Коли біжу на довгій дистанції (42к, 65к) я помітив, що на 30 кілометрі, мої ноги прийшов, щоб зробити багато болю, я думаю, що це щось нормальне, але я думаю, що це може бути подушка з черевиків, що не допомагає більше, тому що на довгу дистанцію.. так що це щось звичайне? я повинен змінити мої черевики в середині гонки, так що мої ноги не втомлюються на такій відстані?

+812
juanesarango 27 бер. 2018 р., 00:00:42

Переконайтеся, що роті роблять з пшеничного борошна, рис повинен бути коричневий рис і хліб повинен бути цільнозерновий хліб. Крім того, переконайтеся, що ви їсте не менше 400 грамів овочів у день.

Вправа, яке ви робите, повинне мати достатню інтенсивність, ви повинні виміряти, як швидко ви запустите протягом 20 хвилин. Якщо темп повільніше, ніж близько 13 км/год, то ви повинні працювати протягом більш короткого часу в більш швидкому темпі і поступово збільшуйте час, поки ви не можете працювати протягом 20 хвилин в темпі швидше, ніж 13 км/год, потім збільшують час до 30 хвилин, 40 хвилин і т. д. поки ви зможете бігати годину в такому темпі (а це як мінімум 5 разів на тиждень). Але це може зайняти кілька років посилено тренуватися, щоб потрапити туди.

+792
Jeanne Moomaw 13 лист. 2018 р., 01:46:35

Так, що лежать в основі теорії абсолютно вірно (калорії проти калорій)


Це так неприємно бачити, що люди весь час намагаються схуднути. Підхід, а також призначені назад.

Ніби закінчується бензин і потрійний повідомляємо вам, що, коли ви спалюєте більше газу, ніж ви вклали в ваш танк машина не завелася.

Там так багато більше, ніж це. Як швидко ви прискорити, зламати, рівень масла, тиск в шинах, в районі (село проти міста) і так далі.......

Замість того, щоб дізнатися про вашому тілі і чому за те, що ти робиш. Багато людей найняти дієтолога, щоб "сказати їм, що робити".

Втрата ваги у чому нелогічним. За крайності, це очевидно (з'їсти цілий пиріг-це гірше, ніж з'їсти кілька яблук).

Ту золоту середину, яка менш очевидних, таких як типи продуктів, поєднань макроелементів, частоти, розмірів і термінів (і т. д.) прийде, як ви дізнаєтеся....

Ваше тіло дивно адаптивними. Обмежувати і голодувати-це відмінний спосіб, щоб навчити вашого тіла, щоб утримувати весь жир, він може, як він ніколи не знає, коли зможе поїсти в наступний раз. Економія та ефективність буде вашим планом тіла.

Сам процес підрахунку калорій імпліцитно передбачає тимчасове. Ви збираєтеся ретельно рахувати калорії для іншої частини вашого життя?

Це неймовірно неточними-так що, якщо ви витрачаєте в день виміру кожного прийому їжі і відстеження калорій і після його Т повідомив калорій для Багато продукти незмінно виявляються неналежним чином, на основі даних калориметра це 1/2 ста років.

Дайте собі "виходи" харчові продукти буквально без обмеження . Або дозволити собі з'їсти всю шоколадку, це просто має бути покриті гірчицею або чого там..


Оновлення

Простіше кажучи, так, "дефіцит калорій" це єдиний спосіб втратити жир. Це більш глибокий для мене, щоб сказати вам, щоб стати мільйонером, вам необхідно внести депозит $10,000 - 100 разів. Калорій не може бути лінійно виміряти тощо.

Також, Так, можна, напевно, поставити на "сало" їсть занадто багато всього.... Овочі і фрукти включені

Я кажу, дозвольте собі більше "простору для маневру", так як це набагато важче overconsume здорове харчування (що, як правило, вище вміст води, менше оброблених і вимагають більше енергії, щоб переварити).

Навіть в чомусь калорій щільна, як мигдаль, не те, що ви повинні зробити плани, щоб "переїдає мигдаль" (це важко зробити навіть так), але якщо ви хочете, що погано, то ви можете їх.

Або сказати, що ви обідаєте кожен день опівдні, вирішили почати пити 20 унцій води в 11:30. Ви будете їсти менше (і ви можете виконувати цю практику в інший раз ви схильні переїсти).

Нижня лінія є обмежувальною, не працює, кілька днів ви можете з'їдати більше калорій, ніж ви споживаєте, це нормально. Додавання нудно хвороблива завдання підрахунку калорій на верхній частині обмежувального харчування (дієти ака) не працює в довгостроковій перспективі.

Повільно дізнатися про здорове харчування і життя і поміняти нездорову їжу з більш здоровими альтернативами.

+786
Aaron Shafovaloff 10 лют. 2012 р., 21:32:46

Ваш графік-це добре, так тримати.

Я повинен вам сказати, що м'язова маса є більш щільною, порівняно з жиром. Так що шанси високі, що ви втратили деяку кількість жиру і набрали м'язову масу, це добре. Але ви не можете виміряти ваш прогрес, тільки вимірювати ваш вагу. Слід використовувати також, наприклад, спробувати інші методи, щоб зберегти ваш розмір талії і інших частинах тіла.

Як я вже говорив раніше "м'язова маса є більш щільною, порівняно з жиром", так що якщо розмір ваших частин тіла знизиться і ваша вага залишається практично такою ж, це добре, тому що ви втратили вагу і набрав м'язову масу, яка сприяє побудові більш сила і в той же час ваш розмір зменшився.

Дуже щільний матеріал займає меншу площу в порівнянні з менш щільним матеріалом. 
Я сподіваюся, що ти зрозумів, що я намагаюся сказати.
+728
Joseph Rita 10 черв. 2017 р., 12:13:59

Це я про фітнес і мої зусилля, щоб зробити це правильно.

Поточна Придатність:

Працюючий чоловік 24 років з 214 фунтів в США. У мене чоловіча груди і великий животик. Я страждав від астми протягом тривалого часу. Зробили тренажерний зал на короткий термін на 2 місяці і залишила його потім з-за роботи тиску.
Зараз через 2 роки після мого останнього зусилля, я ходив у тренажерний зал і я побіг @4mph протягом 30 хв. спалювання 220 калорій на біговій доріжці. Я зробив це протягом 3 днів і залишив його, як я відчував, що занадто втомився, щоб зробити що-небудь потім. В цілях контролю дієти я зробив все можливе, щоб обмежувати кількість калорій протягом деякого часу (просто ліміт не голодування). Все пройшло добре протягом деякого часу, але потім моя дієта, на роботі, в тренажерному залі зусилля, все змішалося разом і розвалився.
Я прочитала багато дієта статті і повністю переплуталися. У мене немає нікого, щоб направити мене в Терезах. Єдина вправа, яку я можу зробити-це бігова доріжка і їзда на велосипеді. Я не впевнений, які вправи я повинна робити. Я просто не впевнений, дивлячись на веб-сайтах для керівництва, тому що я не розумію, що вони кажуть, а також не знаєте, на яку вагу почати і чим керуватися.
Моє життя зараз бардак з ні друзів і ні з ким не ділитися. Але, на щастя, я не п'ю і їм сир. Так у мене є кого просити допомоги, крім тебе. Я відчуваю іноді важко дихати після того як 3 поверхи кроки


Це мої проблеми;

Коли я повернувся після роботи 7-7, включаючи подорожі я надто втомився, щоб навіть ходити в тренажерний зал.
Всі мої зусилля, якщо я йду в спортзал, я роблю дуже мало і нічого іншого, ніж бігова доріжка.
Після цього, коли я повернувся моє життя-це пауза, так як я зовсім втомився Я не знаю, що з'їсти, що не з'їсти на щоденній основі.

Моя проблема полягає у 3 поетапно:

 1. Психічно я відчуваю, що я не стоїть нічого, крім роботи. Так що мій пріоритет йде принаймні прилипання до моєї роботи, і я відчуваю, що просто дуже втомився після роботи йти в спортзал
 2. Я не їм овочі взагалі, і я пробував кілька разів. Я можу бути без їжі, але не їсть овочі. Я як тільки гостра їжа. (мій раціон входять рис або заморожені чапаті, курка, хліб і деякі сторони є мало масла і яєць і кава з молоком 3 рази на день. але не пити будь-які газовані напої). В деякі дні я відчуваю, що не є і коли-небудь з'їсти багато.
 3. Тренажерний зал - я просто не маю жодного уявлення про те, який тип вправи робити. Я не впевнений, що і з чого почати. Спеціально яких Ваг починати і які вправи доступні.

Рішення:

 1. Я відчуваю тільки якщо хтось дає мені впевненість в будь-який орган, який може дати мені впевненість і як морально підготувати, щоб піти в тренажерний зал.
 2. Я хочу почути від вас, що таке правильна дієта. Дай мені саме з точки зору фактичного харчування. Я так заплутався з такою кількістю дієт навколо. Будь ласка, вкажіть, я буду сліпо слідувати всім цим кожен день, то я можу взяти в довіру безпосередньо. (Ел.G ніколи не їдять рис - ОК, я перестану; з'їсти 1 яйце кожен день без масла - ОК, зроблено)
 3. Дайте мені хорошу рутини в тренажерному залі, як:
  біг 30 1день.
  зробити 40 вправ фунт це кожен день і потім збільшити на 5 після місяців.
  співаєш перед тренажерним залом, так що ви можете робити в тренажерному залі.
  або я читав десь, ми повинні з'їсти половину відразу після тренування щось подібне. 4. Як відчувати себе під напругою в тренажерний зал після приходу додому. Спати на годину-це не варіант, як це впливає на мій сон.

Я знаю, що це занадто багато, щоб попросити. Я просто заплуталась і я нічого не роблю взагалі. Допоможіть мені, якщо можливо, будь ласка, не засмічуйте мені це буде тільки Дозвольте мені вниз, намагаючись зробити краще. Я безуспішно намагався кілька разів, але не хочу здаватися. Я думаю, якщо хтось з істинним знанням можна щось розповісти. Я вважаю це краще, ніж мої власні дослідження і робити це наосліп. Тоді отримаємо якийсь результат і отримати деяку впевненість, і я можу будувати себе пізніше.

Я не в змозі консультуватися з будь-яким лікарем або кимось. Його тільки ти, я та інтернет.

+696
gdeck 2 черв. 2012 р., 11:28:43

Я думаю, що більшість популярних і ефективних навчальних програм не дозволяють повністю відновитися. Повністю відновлюється, перебуваючи на піку сили і витривалості, як правило, досягається шляхом зниження вашої підготовки.

Як такого, просто по тому, що ти звужуються навчальну програму (наприклад, 5/3/1, 5х5 і т. д.) перед змаганнями, це цілком логічний висновок, що не скорочується (тобто звичайну навчальну тиждень) значить ви не повністю одужав. Швидше за все, ти досить одужав, щоб впоратися з додатковим навантаженням, і стимулювати адаптації.

Є наукові дослідження, які показують, як навчання конкретної м'язи, коли не відновилася повністю впливає на тривалий термін приріст продуктивності?

Я б просто коментар, щоб сказати, що "тренування певної м'язи, коли не повністю відновився" означає багато різних речей. Ви можете зробити це в розумний спосіб, як будь ефективної програми навчання, або ви можете зробити це по-простому і адаптації трюки і замість того, щоб привести до одужання призводить до виснаження. Зачерпнув з Вікіпедії на стрес і загальний адаптаційний синдром стосовно вичерпання:

Виснаження є альтернативою третьому етапі у моделі ГАЗ. У цьому момент всі ресурси організму з часом виснажуються і організм не в змозі підтримувати нормальну функцію. Первісна вегетативна симптоми нервової системи може з'явитися знову (пітливість, підвищений серцевий ритм, і т. д.). Якщо три етапи продовжується, довгостроковий збиток може призвести (тривала вазоконстрикція результати при ішемії, яка, в свою чергу, призводить до некроз клітин), як органу імунної системи виснажується, і тілесні функції стають недоліками, що приводить до декомпенсації.

Результат може проявитися в явному захворювань, таких як пептична виразка і загальні проблеми з травною системою (наприклад, окультні кровотеча, Мелена, запор/обстіпація), цукровий діабет, або навіть серцево-судинних проблем (стенокардія), поряд з клінічними депресії та інших психічних захворювань.

В цьому випадку ми говоримо не про "втому" в сенсі виснажливої тренування, а де ви знаходитесь (зазвичай протягом тижня) просто піддавати своє тіло більше навантаження, ніж він здатний відновитися. Крім навантаження, інші чинники, які можуть привести до порушення цього балансу включають, але не обмежуються:

 • Вік
 • Гормонального фону
 • Сон
 • Дієта
 • Чисто генетичні відмінності
 • Попереднє використання анаболічних стероїдів
+638
nadavfima 22 бер. 2010 р., 23:53:44Відмова від відповідальності: Цей відповідь заснований на моєму досвіді з вправами. Переконайтеся, що він працює для вас (і адаптувати по мірі необхідності).

Я не робив кабель хрумтить до того; як наслідок, я не впевнений, наскільки вона ефективна. Але судячи з відео, діапазон руху показують (для мене) , що наслідки будуть відчуватися найбільш руками, а не АБС (я хотів би хтось досвідчений, щоб підтвердити або анулювати цю теорію).

Я звик виконувати висить ногу піднімає щодня, поки не зрозумів, що це не дуже ефективно для ABS; вона більш ефективна для нижньої стегна. Отже, я переключив його на інший тип висячі ногу піднімає. Постава залишилася такою ж, як звичайні підйоми ніг, але замість того, щоб піднімати коліна, ви піднімаєте ноги разом в L-здають позиції. Чим повільніше я йду, тим сильніше я відчуваю, що моє ядро затягнути. Ви можете почати з 5 повторень і збільшіть його, якщо у тебе ще залишилися сили для продовження. Я займаюся цим щодня, з тих пір (я до сих пір виконують звичайну висить ногу піднімає, якщо у мене є час для них).

На додаток до вищесказаного, я виконую зворотні хрусти. Переконайтеся, що ваші недопалки підняв з підлоги і ваші руки закинуті за голову (це гарантує, що тільки АБС, беруть участь у діяльності). Почніть з 20 повторень і ви повинні відчути ефект на кожну частину вашого АБС.

Крім того, я виконую стоячи хрумтить (той, в якому ваш правий лікоть стосується ліве коліно, і навпаки). Намагайтеся тримати тулуб якомога більш прямий (без вигину). Починаючи з 30 повторень повинно впливати на АБС.

Я також виконувати підйом ніг. Він схожий на висячу ногу підняти, описаних вище, але і ваша спина знаходиться на підлозі. Підніміть обидві ноги разом і опустіть їх разом. Крім того, переконайтеся, що єдиний раз, коли ваші ноги торкаються землі, після того як ви завершили набір. Деякі люди поставили свої ноги вниз після кожного реп, але я не закликаю, що так як він знижує ефект.. Починати з 10-15 повторень і працювати ваш шлях вгору.

Я не знаю як це вправа називається, але я нещодавно додав його в мій список. Регулювання звичайного жиму такі, що тулуб регіоні нижче, ніж сидячи області та починаючи з положення лежачи, я регулярно качаю прес, піднімаючи весь тулуб від депресивного регіону до повного сидячого положення. Потім, я обережно повернутися у вихідне положення. 15-20 повторень цього можна спробувати. Це, безумовно, дає мені такий же ефект, як зворотна хрумтить.

Я закінчу з простою хрусти всього, звичайні сухарики. Я помітив, що це в основному працює тільки мій верхній прес. Отже, я зазвичай не відчуваю ефект на весь АБС.

Якщо ви спробуйте ці вправи і побачити результати, які ви хочете, переконайтеся, що ви збільшити повторень періодично. Змішувати і поєднувати їх, як ви хочете (я до сих пір їх щодня)

Результат

Хоча я регулярно з важкої атлетики, що я не підняв досить вагами (станова тяга ПР в даний час 270lbs - 1 х 5, Присідання-це 220фунтов - 5 х 5, Жим 160 - 5 х 5) стверджувати, що мій АБС прийшов з важкої атлетики. Я тільки 3 дні на тиждень проти моїх щоденних хрускіт-Атон.

Використовуючи фотографії по даній ссилці, мій нинішній АБС ближче до хлопця в 11-12% жиру в організмі, ніж на правій.

Отже, я можу засвідчити, що це працює для мене.

Спасибі.

+630
ygbr 20 черв. 2018 р., 08:06:11

Я тільки що прочитав статтю в bodybuilding.com про збалансованому плече тренування, щоб побудувати м'язи плеча в здоровому і безпечним способом. Ось посилання: http://www.bodybuilding.com/fun/the-science-of-shoulder-training-shoulder-workouts.html

Тренування складається з чотирьох вправ,

 1. Плече прес
 2. Нахилитися пасинків
 3. Манжети Дриблінг
 4. ПНФ Д2 згинання

Тепер я хочу спробувати цю тренування (будинку), щоб отримати збалансовану програму здорового, але у мене немає набивний м'яч, і навіть якщо я був один я не можу капати його в стіну. Так що альтернатив для здійснення дриблера манжети в цьому тренуванні, щоб отримати подібну збалансованої тренування плече? Вправи можна використовувати гантелі або еспандери в якості обладнання.

+620
TheRijn 27 квіт. 2017 р., 16:24:05

По-перше, деякі анекдотичні поради.

Я помітив, що коли я піднімаю важке, і цілком зрозуміло, що моя хватка є обмежуючим фактором, я буквально зламати форму, тому що я зосереджена стільки на руці моїй, що я забути, щоб зосередитися на більш важливих речах, як розширення грудної клітки, шиї положенні, плеча захоплення, відносний суглоби в стегно/коліно/щиколотки і т. д.

Що я можу порадити, що коли ти знаєш, що ти важкий, а ви знаєте, що ваш хват здатний вимикача; використовувати лямки. Так, ви втратите на рукоятці тренування станова пропонує, але це дуже легко, щоб компенсувати це, роблячи деякі зчеплення-конкретно після тренування.


Найбільш актуальні статті, Що я прочитала цедослідження активації м'язів в залежності від Якщо ви використовуєте подвійний схильний (зверху вниз) ручка або перемикач-зчеплення (більше/менше). І це причина, чому я віддаю перевагу використовувати ремінці і далі подвійний схильний, а не змінювати свою позицію захоплення. Коротше кажучи, найбільший висновок я з цієї доповіді полягає в тому, що над/під зчеплення створює двосторонню асиметрію. Варто відзначити, що це не було підтверджено, що це справляє довгостроковий асиметрій і диспропорцій, але я б не хотів бути першим, щоб дізнатися.

+603
Hamid Bazargani 20 серп. 2016 р., 23:03:37

Я пропоную вам перевірити "стає еластичною Леопард" доктор Келлі Старретт. Сама книга-це великі інвестиції, але ви можете його перевірити в інтернеті, є багато відео, яке познайомить вас з його підходом. Його акцент робиться на атлетизм і попередження травматизму і його книга виходить в найдрібніших подробицях і з фотографіями. Як 57-річного чоловіка, який хоче бути сильною і терпіти біль, я знайшов його безцінним.

+601
Monso 29 січ. 2014 р., 15:32:08

Одна з основних проблем у мене було з переднім присідання в минулому полягає в тому, що грудної рухомості та середньої / верхньої частини спини сила, особливо якщо мова йде про переїзд з отвору (в нижній частині присідання).

Якщо у вас поганий грудної рухливість, або слабкий середині / верхньої частини спини, то ви схильні скручуватися вперед, як ви намагаєтеся виштовхнути з нижньої частини присідання. Я завжди використовую чисту зчеплення (тому зап'ясті зігнути), щоб зробити Передні присідання, і так як у мене менше діапазон руху навколо плеча в чистому зчеплення, чим я займаюся зі схрещеними зчеплення, питання про грудному мобільності стає все більш вираженою.

Якщо говорити простіше, це може бути, що ви насправді нахилившись вперед занадто багато, але компенсувати, піднявши лікті вище, що це набагато простіше з хрестом рукою (в якості експерименту, Сядьте прямо припускати чисту зчеплення на уявну планку, і штовхати ліктями якомога вище, а потім взяти на себе хрест рукою на уявний бар і подивитися, як високо ви можете отримати лікті. Я думаю, трохи вище).

Як вже зазначалося, рухливість в стегнах і гомілках також може бути щось подивитися.

Про те, як виправити це і поліпшити свої Передні присідання, я б сказав, що по-перше працювати на вашій грудної клітини, гомілковостопного суглоба і рухливості кульшових щодня. Це не повинно зайняти багато часу, щось на зразок лічильника стрейч досить легко робити кілька разів на день і допомогло мені багато.

Більше вага, поїзд спочатку Передні присідання в своє тренування, і ви можете спробувати зробити supramaximal тримає в передньому положенні навпочіпки, щось на кшталт 3 підходи по 30 секунд на 110% від вашого 1ПМ.

Інша справа, щоб переконатися, що ви дійсно ламають барі досить близько до шиї. Я розповів тренер Оли підйому, що якщо ви можете з комфортом дихання, то ви не робите їх правильно :)

Є багато хороших пропозицій тут, хоча вони припускають чистий ручка передньої присадкуватий.

+510
miwkaaa 15 лип. 2014 р., 20:07:10

Точно не треба, особливо на початку. Я використав, щоб важити 100+ кг (220 фунтів) і після того, як я схудла до точки, де я був задоволений, я їв в дефіциті і набрали достатню кількість м'язової маси і сили.

+458
zety 25 серп. 2010 р., 16:21:50

Працювати протягом декількох днів підряд-це нормально, якщо ви ізолювати групи м'язів. Насправді, багато підпрограм розроблені таким чином, так як це зайняло б занадто багато часу, щоб виконати одне-сидячи тренування для всіх груп м'язів. Я витрачаю 1,5 години на час в тренажерному залі, а ось з м'язових груп, ізолюючі і чергуються тренування.

+312
lucab0ni 30 черв. 2016 р., 02:50:12

78 кг, 1,86 м, чоловік, skinnyfat


Я недавно почав знову тренування більш серйозні (працює два рази на тиждень протягом останніх 6 місяців). Зараз я планую 4 рази в тиждень.

Моя мета-зменшити відсоток жиру, так що мій АБС знову показати (став худий жир) при цьому не втрачаючи ні/багато м'язів.

Тренажерний зал, що я зараз роздрукував досить простий, 3-спліт гіпертрофія рутина, так як я тренувався 3 рази в тиждень. Їх філософія: "М'язи, ваш метаболізм, їжте менше калорій, ніж ви спалюєте."

 • День 1 (Пн): груди, трицепс, трохи АБС
 • День 2 (вівторок): спина, біцепс, трохи АБС
 • День 3 (Ср): ноги, плечі, трохи АБС

Я хочу забрати у четвер, День 4. Тепер я запитую себе, якщо я повинен продовжувати мій нинішній розпорядок, але не буде турбувати в 7-денний термін, тому, якщо я хотів продовжити попередній список:

 • День 4 (четвер): груди, трицепс, трохи АБС
 • 5 день (пн): спина, біцепс, трохи АБС
 • і т. д.

Або 2-спліт краще? Або F. е. 4 день кардіо?

редагувати

Груди/трицепс:

 • Лава для преса
 • Нахил гантелей прес
 • Гантелі літати
 • Літати (машина)
 • Кабель летіти
 • Трицепс магазинної
 • Мотузка пулдаун
 • Над головою тягнути

Спина/Біцепс

 • Прямий бар пулдаун
 • Машина рядок
 • Кабель рядку
 • Біцепс машина (ідея проповідника)
 • Завиток молотка
 • Згортуваність бар

Плечі/Ноги

 • Присідання
 • Жим ногами
 • Підколінного сухожилля завиток
 • Розширення ніг
 • Розширення телят (не впевнений, що назва є)
 • Плече прес
 • Бічний підйом
 • Спереду підняти
 • Летіти назад

І трохи з ABS зазвичай складається з ряду присідання, підйоми ніг і повороти вдарити косі м'язи живота.

+190
Player1 26 квіт. 2017 р., 23:48:03

Поки не ясно, яке навчання ваш радник, але він буде хороша ідея, щоб проконсультуватися з вашим лікарем, особливо якщо є сімейна історія серцевих проблем. Якщо ви лікар і побоювання, вона може замовити навантажувальний тест, щоб подивитися на можливі проблеми з серцем.

Що стосується вашого питання, якщо ви тільки починаєте програму вправ, це гарна ідея, щоб не працювати дуже важко, коли ви починаєте. Якщо ваше серце здорове, ви не в небезпеці поранити ваше серце, але ви можете легко зловживати решті частини вашого тіла. Я б також будьте уважні старанно бігати / ходити проміжки часу, коли ви тільки починаєте.

Тим не менш, ви сказали, що коли ви працюєте з рекомендованої частоти серцевих скорочень, ви не відчуваєте, як ви працюєте. Це наводить на думку, що ваш максимальний пульс може бути вище, ніж в середньому. Багато програм тренування засновані на передбачуваний масштаб напруги, а не частоти серцевих скорочень, щоб уникнути цієї проблеми.

Я згодна з іншими на значення типового рівняння для пульсу. Кращий спосіб встановити коливається частота пульсу-це фактичне польове випробування (щось подібне 20 хвилин-максимум), але це перебір за те, що ви робите.

Моя порада-тільки до лікаря, а потім перестати overthinking про ваших серцевих скорочень і в залежності, як ви себе відчуваєте. Люди робили, що за довгий час з хорошими результатами.

+139
Daniel Alfredo Sottile 6 січ. 2010 р., 21:58:43

У мене астма з 3-і тренування в тренажерному залі регулярно; я теж живу у вологу погоду, а також. На початку, навіть без нападу, коли ви робите кардіо ви знайдете себе дихати трохи важко. Постійно тренування, я насправді відчуваю себе набагато краще з більш високої толерантності до стимуляторів (хоча ненавиджу весну); це дійсно допомагає мінімізувати наслідки астми і тепер я сплю краще. Ви завжди можете повернутися до вашого лікаря для інгалятора перед тренуванням. Це допомагає багато .

+89
Qexter 22 бер. 2016 р., 07:17:04

Я починаю робити віджимання будинку, використовувати для легкого старту. Коли я кладу руки на краю гострий край, край ліжка, у мене зап'ястя болять. Коли я тримав кругле адвокатське стан, біль зникає. Я знаю, що не повинна штовхати більше, з гострим краєм, але хотілося б дізнатися механізм, що для мети освіти.

enter image description here

+34
Matthew Wright 3 лют. 2017 р., 01:09:29

Перш ніж ти зробиш що-небудь, ви повинні запитати вашого лікаря, якщо вам що-небудь повинні уникати робити або все, що ви повинні конкретно робити. Я не впевнений, якщо тут є хто-небудь з навчанням поговорити з цією конкретною обставиною.

Як правило, це погана ідея, щоб почати з ходьби, розтяжка і маніпулювання надзвичайно легка вага. Найнадійніший індикатор того, що щось не так, є біль, тому ви хочете почувати себе вільно і не оскаржено, не боляче. Коли щось починає відчувати себе занадто легко замінити його чимось трохи більш складним, і йти звідти.

Удачі на подальше відновлення!

+26
droblin 1 вер. 2016 р., 05:10:16

Це залежить від вашого загального фітнес-рівня, який велосипед у вас і де ви перебуваєте за кермом.

Я зупинився на гірських велосипедах близько 10 років тому і не робити будь-які інші види спорту. Коли я знову почав 4 місяці тому поїздка в 20 км (12.4 миль), дороги тільки, зайняло у мене годину і я був дуже виснажений. Перший тур 30км через кілька днів дійсно вбили мої ноги. Тепер я можу їздити по 70 або 80 км по прямій і навіть 130км поїздки з перервою.

Почати з малого, спробувати, як багато можна зробити. Постарайтеся продовжити свій ліміт кожен раз. На вашої першої поїздки я б рекомендував короткий тур 10 км (6 милях) просто звикнути до їзди на велосипеді.

Ви можете розглянути можливість покупки деяких велоспорт штани з інкрустацією, вони дійсно допомагають знизити біль у .... Я б рекомендував спідометр теж. Приємно бачити, як швидко і далеко ви пішли і скільки часу вам необхідно.

Якщо ви починаєте більш серйозно задуматися про велосипеді, я рекомендую купувати деякі бесклипсова педаль і рифлена взуття. Вони дозволяють не тільки штовхати, але і тягнути педалі.

+19
dr4c4n 27 черв. 2012 р., 22:34:47

Я хотів би запитати, що найшвидший спосіб відновити енергію або підтримання рівня енергії після розлад шлунка. Припустимо, що розлад шлунка-це одна річ.

Моє питання має відношення до запобігання втрати м'язової тканини після розлад шлунка.

Дякую

+19
Ned 23 груд. 2010 р., 05:46:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil