Справа зі зміною часових поясів при поїздках за кордон для марафону?

Я живу в Європі і буду подорожувати в США на Чиказькому марафоні.

Я хотів би залишитися на тиждень у США.

Як ви можете звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів на день гонки? Краще приїхати до нас заздалегідь або безпосередньо перед гонкою?

Поради по харчуванню для прискорення відновлення?

Це питання також застосовується, коли їдуть із заходу на Схід? Ви застосовуєте ті ж поради, коли їдеш з заходу на Схід і зі сходу на Захід?

+928
Benedikt B 27 трав. 2016 р., 16:56:40
36 відповідей

Я думаю, найкраще, що ви збираєтеся отримати на це анекдотичний broscience. Не медичний професіонал в здоровому глузді не пораджу користуватися ЕК/ЕКА і ВИИТ, або навіть просто ЕК/ЕКА самостійно я представляю. Так що ви повинні зробити, це не використовувати ефедри/кофеїн від лейблу.

В анекдотичних broscience світі, я б не поєднувати ЄС/прийом ЕКА з чим-небудь нагадує ВИИТ. Це може збільшити втрату жиру, але це також збирається збільшити ваш серцевий ритм за межі безпечної. Ви можете прочитати на бодібілдинг форумах про люди роблять всі види речей до їх тіла і стає вбивцею естетики, але наука відносно ефедри та спортивне використання є досить ясно.

Використання ефедрину несе в собі ризик розвитку небезпечних для життя аритмії. ... Наш досвід роботи з повідомив, що пацієнт показує, що ефедрин поодинці, або в комбінації з речовинами, що підвищують його вплив на серцево-судинну систему, може також викликати пароксизми неишемических шлуночкової тахікардії. Використання ефедрину несе ризик розвитку життєзагрожуючих аритмій і повинно бути збентежені.

Прийом двох речовин, які підвищують кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень, тільки займатися діяльністю, яка різко збільшує ці показники також, це погана формула.

Ось приклад, що може бути навіть дуже близько до того, що ви робите:

Раніше здоровий 29-річний чоловік був госпіталізований з тахікардією, запаморочення і майже непритомність після того, як він недавно почав приймати таблетки для схуднення придбати в інтернеті. Таблетки, що містяться кофеїн та ефедрин. ... з сімейної історією серцево-судинних хвороби [здоровий 29-річний] був госпіталізований в реанімацію з-за серцебиття, запаморочення і майже зомліла під час важкої атлетики.

Пульс у хлопця був 147, просто сидів на лікарняному ліжку. Якщо ви збираєтеся робити в ЄС/ЕСА, зробити ваше серце ласку та не штовхати його далі, штовхаючи свої фізичні межі.

+967
fogofwar 03 февр. '09 в 4:24

Я, нарешті, зміг робити підтягування з минулого року. Я раніше намагався допомагати підтягнутися і не зміг встати на вагу тіла підтягування

Що, нарешті, допомогли мені зробити підтягування були кілька речей:

1) замість того, щоб допомагати підтягування, спробуйте негативні підтягування. Ви починаєте у верхній частині бар і опускайтесь вниз на повільне, контрольований рух, що триває 4-5 секунд. Зробити 4-5 сетів по 5 з цього, з 1-2 хвилини відпочинок між ними

2) перевернуті рядки: знайти бар або невикористовуваних Сміт машина, потрапити під висяча безкоштовно з вашого тіла близько 45 градусів до підлоги, і тягнути до себе таким чином ваша груди не торкнеться бар. Намагаюся бути вибухонебезпечним у частині тяга і повільне контрольоване негативне.

3) схуднути. У якийсь момент робить 1-2 вище, і втратити ~10 фунтів за допомогою дієти і фізичних вправ, я нарешті зміг зробити свій перший самостійний віджимань/підтягувань. Звідти протягом декількох тижнів я був в змозі зробити 4-5 поспіль, і тепер я можу зробити 15 поспіль, або кілька наборів вагових 25фунтов підтягувань.

+967
Mikemayers 15 лют. 2018 р., 09:41:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як правило, це можна зробити сильніше без нарощування м'язової маси, як тільки ви досягнете певної точки. Проблема полягає в тому, щоб досягти цієї точки, ви, ймовірно, все ще наростити м'язову масу і отримати більше. Також, будь ласка, подивитися цю відповідь як теоретична бессвязних замість рекомендованого курсу дій.

Теоретичні роздуми:
По-перше, вам не треба набирати розмір, щоб набратися сил. Сила залежить від декількох чинників, серед яких розмір м'язів (і, отже, кількість м'язових волокон) є тільки один. Інші міжм'язова координація та двигун вербування серед інших. Тому навіть якщо ви тримаєте м'язи розмір постійно, ваші здібності піднімати важкі речі, можуть збільшити. Це набагато складніше зробити, очевидно, і прогрес буде значно сповільнюватися.

Інша проблема з цим підходом полягає в тому, що ваше тіло буде хочете наростити м'язи, щоб бути в змозі задовольнити стресу ви поклали його під. Це може тільки бути припинено, не даючи вашому тілу будівельні блоки, що потрібно для цього. Так що якщо ви не забезпечують надлишок калорій, ваше тіло не може що-небудь будувати в довгостроковій перспективі.

Короткостроковій перспективі, однак ваш організм може використовувати жири, певною мірою. Ваше тіло буде мати, щоб вирішити, що більш важливо, і, певною мірою, наростити м'язову масу від жиру, поки ви не досягнете точки, де він вирішує, що обидві вони однаково важливі.

З цього моменту, ви не зможете побудувати нові м'язи без надлишків калорій. Однак, майте на увазі, що в цей момент ти будеш сильно худий і м'язистий, що, ймовірно, саме одна річ, яку ви не хочете.

Способів дістатися туди:
Перший підхід буде починати з нуля. Ви можете втратити м'язи по-перше, не працювати протягом декількох місяців і тримати досить строгу дієту, яка, можливо, дозволить вам сильніше звідти без побудови м'язів в процесі. Ви могли б почати з самого початку, хоча немає жодних гарантій, що ти не зможеш ще раз величезне.

Другий підхід я можу думати, це дієта без втрати сил. Це навіть більше, ніж перший підхід, позбутися від жирових відкладень першої і м'язи пізніше. Це дозволить вам зберегти свої сили, певною мірою. Це в принципі нормальна бодібілдинг дієта, але ви б змиритися з втратою м'язів замість того, щоб намагатися запобігти його.

Висновок:
Якщо під "дивлячись дівчатка" ви маєте на увазі м'який, без особливих видимих м'язів, я боюся, що не може бути зроблено при збереженні і/або набирає силу. Якщо ви подивитеся деякі з кращих кроссфіт дами, хоча, як ви бачите, вони виглядають спортивне (сильний) без втрати своєї жіночності, в моєму таке. Залежно від генетики і як ЗГТ виклав, можна було б наблизитися до цього погляду. Це не буде легко, хоча, і немає ніякої гарантії, що це спрацює.

+965
Hasnaa Ibraheem 19 вер. 2017 р., 11:24:06

Найкоротший відповідь на ваше питання-так. Літні люди частіше мають травми, загальна слабкість, або інші поважні стан здоров'я, в силу віку або інших заходів, коли вони були молодші. Більше турботи має бути прийнято до початку своєї подорожі, але якщо вони почнуть різко поліпшити якість їх життя. Що сказав, їхні тіла, як і раніше, буде приймати навчальну подразники. Поліпшення буде повільніше, а втома буде вище за вікового фактору. Тим не менш, вони будуть поліпшуватися, і вони будуть ставати сильнішими/швидше/більш психічно швидко як молоді люди роблять.

Крок 1: оцінити і скорегувати базовий фітнес

Якщо старший дуже форми, високий кров'яний тиск, історія хвороби серця, або втратив багато м'язів через саркопении, кроки на початку буде дуже скромною. Можливо, вам доведеться проконсультуватися з лікарем, щоб допомогти проектувати те, що вони можуть зробити. Хтось у їх 60-х років, ймовірно, ще досить сильні, щоб встати на фітнес. Однак, якщо людина в 70 років, або більше, коли вони починають, є хороший шанс, що вони будуть мати деякі базові роботи.

Почати повільно. Першим кроком є, щоб змусити їх рухатися частіше. Цілком ймовірно, що речі ранять і вони не люблять хворіти. Це займає час, щоб з'ясувати, коли вони выдохнусь чи це дійсно хронічна проблема, вони повинні обійти. Іноді зусилля, витрачені тільки стоячи поодинці, займає всі сили і енергії у них. Якщо це так, ви можете почати їх в тренажерному залі.

Жим ногами може бути ефективним способом, щоб змусити їх рухатися, поки вони сидять. Початок на легкі установка, і з плином часу додавати вагу, поки вони не можуть жим ногами вага тіла. Що допоможе їм надзвичайно просто стоячи.

Ви, ймовірно, потрібно буде, щоб отримати їх, щоб зробити певний вид тренування, тому вони можуть тримати тулуб якомога пряміше. Якщо у них вже є серйозні кіфоз , там не може бути багато вони можуть зробити. Якщо вони ще не розвинули її, задній робота допоможе їм надзвичайно. Аналогічний підхід з жиму ногами, використовувати кабель ряду машину на легких установки і роботи до 50% від їх маси тіла. Потім перейти до задньої розширень. Коли вони можуть робити це лише рухи тіла, вони, швидше за все, є впевненість, що вони повинні зробити більшість речей.

Крок 2: Знайти те, що вони хочуть продовжувати робити

Чим старший учень, тим більше крихких кісток і хрящів. Що обмежує типи речей, які вони можуть зробити. Види спорту, які вимагають багато спритності може бути поза досяжності, або дуже безрозсудним.

Я завжди пропоную, що є якийсь елемент сили, рухливості і кондиціонер у вашій діяльності. Силовий тренінг забезпечує ряд поліпшення якості життя пацієнта, а також дозволяє студенту краще інший вид спорту. Мобільність також покращує якість життя, як ви можете краще рухатися і з меншим болем. Нарешті, кондиціювання допомагає серцево-судинної системи реагувати на вимоги, що стажист має зараз.

В якості стажера починає відчувати себе краще і більше, вони, швидше за все, продовжувати робити те, що вони роблять. Якщо раніше вони були абсолютно необучены, вони почнуть набрати достатньо м'язової маси, щоб підтримувати активність. Вони не відчувають, як кволий.

На даний момент це питання про те, що вони можуть робити, що їм подобається. Чим більше вам подобається те, чим більше ви будете продовжувати робити це. Думати поза коробки. Тайцзіцюань (або тайцзи) використовує повільні плавні рухи, що навіть старші школярі можуть виконувати навіть після багатьох років зловживання їх тіла. Біг-це варіант, і я бачив, як пара 70+ - річних хлопців луплять набагато більш молодих хлопців дистриб'ютори в кваліфікації 5K. Я також знаю, що 79-річної важкоатлетом який передав свою тростину до судді на останньому конкурсі, як він сказав, "Вибачте, мені треба йти на корточках". Він був людиною з хворою спиною і незначним випадком постійного кіфоз, і був у стані присідання, жим лежачи та станова тяга (його останній ривок був за 315 фунтів).

Найбільша проблема-знайти те, що є або низьким або соціальні (або можливо обидва), що вони захочуть продовжувати це робити. Може бути таке, що поки ви працюєте на базовому рівні тренованості, що вони приймають до ваг. Здорово. Можливо, що тепер вони можуть рухатися краще ходьба, а потім біг-це насправді приємно--особливо. якщо вони зустрічають людей, яких вони інакше.

+945
Amirtha Varshini 8 черв. 2017 р., 11:51:59

Ваші жирові сховища може звільнити тільки 69 ккал/кг на добу з вашої жирової маси буде споживати в якості енергії. Якщо ви витратите більше енергії, то він буде взято звідкись ще. Напевно, м'язової маси.

Я зроблю припущення, що сама клітина не витрачається в процесі, тому єдиний внесок ваги ліпідів і води. Маса води, набагато менше, і досить постійні порівняно з жиром. Енергетична цінність жиру в жировій тканині становить близько 9000[ккал/кг]*80% = 7200 ккал/кг.

Це означає, що жир у вас на ваш організм підказує, скільки калорій дефіциту ви можете бути перш ніж ви почнете втрачати жирові маси, як показано тут.

Якщо ви десь вага близько 130 кг, до 73 кг м'язової маси і 57кг жирової маси. Ви можете використовувати майже 69 * 57 ~= 4000 ккал/день зі свого сховища жир як енергію, не роблячи занадто багато жертв на м'язову масу. Що може бути до 7 [днів] * 4000[ккал/добу] / 7000[ккал/кг] = 4кг з персоналізовані функціональні в тиждень. Майже 9 кг!

 • 90 кг, 17 кг жирової маси, можна використовувати тільки 69*16 ~= 1200 ккал/день. 1,2 кг (~3 кг) на тиждень.
 • 85 кг, 12кг жирова маса = 0.8 кг/тиждень. (~1.7 кг/тиждень)
 • 80 кг, 7кг жирова маса = 0,5 кг/тиждень. (~1.1 кг/тиждень)

По мірі наближення 5-6% жиру, передбачуване максимальна втрата жиру в організмі підходи 1 кг.

Висновок Отже, ми бачимо, що 2-3lbs в тиждень є хорошою оцінкою для нормального людини для досягнення цілі для нормальної тривалості дієти. Як схуднути правило це стає все важче тримати не починає втрачати м'язову масу. Також якщо ви не страждають ожирінням, немає жодних проблем, щоб втратити більше, ніж 2-3lbs в тиждень.

Ці розрахунки є оціночними і повинні розглядатися в якості оптимального виходу, це не приймати метаболічної адаптації і інші ефекти, такі як гормональні проблеми. Що він показує, як багато ви можете бути дефіцит калорій, перш ніж ви почнете втрачати м'язову масу.

+819
bronzenose 16 квіт. 2010 р., 01:11:43

Тазовим нахилом результати незвично округлі хребта, поклавши подушку під коліна перебудовує таз так, щоб спина більш плоскою на ліжко. Це не означає велику подушку або ковдру, але той, який робить різницю. Якщо ви про нахил тазу заду, було б інше. У цій ситуації спати без чого під коліна, змусить вас хребта хочу арки ще більше. Я також хотів би сказати, хоча я досить впевнений, що ви це вже знаєте, але зміна положення для сну не буде насправді вирішити проблему. Редагувати: я хотів би пояснити трохи більше, що передній нахил-все про злом викривлення хребта і так спить в будь-якому положенні, що дозволить дуги повинні бути змінені для того, щоб запобігти його. Ви також можете спати на животі і помістіть подушку під стегнами, а не. До точки це не виправити проблему, вона тільки вчить ваше тіло в правильному положенні, щоб бути в

+803
Eric Zheng 30 січ. 2015 р., 19:49:18

Як батько двох атлетичних хлопців, це мій мінус.

У 13 немає великої різниці у видах вправ ви могли б зробити проти дорослого. Великий модифікатори обсяг і форма. Діти насправді відновити досить швидко, і всі доступні наукові дослідження показують, що після того, як діти старше 6 знати, як правильно робити вправи, є тільки плюси їм робити це.

Так що ми не повинні розділити між "дитина" і "дорослий" вправи, ти дивишся на пряме запитання "як ви навчаєте підривних рухів?"

Балістичні і вибухові руху вимагають багато тренувань для більшості людей, щоб зрозуміти, і вони легко помилитися. Як тільки ви починаєте підйом/стрибок, ти твердо і відступати не працює, начебто качки або гойдається в бейсбол.

Ось деякі, які я б додав До загального атлетизму:

 • У вікно стрибати. Великі коробки вимагають багато робочої сили в дуже швидкий проміжок часу, і вони добре працюють в Залізничний для інших більш складних вантажів ходів. Є також бокові стрибки і кілька стрибків; багато читати.
 • Чисті. Дуже легко зробити неправильно, але і продуктом баскетболістів і тих, хто потребує, щоб мати можливість вибухнути і роботи по їх вертикальний стрибок. Є присідання прибирає, чистить чистить і ривків, та інші. Всі вони мають свої переваги, але я віддаю перевагу присідати в чистоті, тому що ви отримуєте присідати там, який є дивним.

В залежності від того, що ви розумієте під "спритністю", якщо ви вважаєте когось на зразок НФЛ біг назад, це визначення добре працює:

Спритність-це здатність швидко змінювати напрямок без втрати швидкість, баланс, або орган управління. Як і інші фітнес-компоненти, спритність відноситься до певної схемою руху. Одна проблема з тренування по аджиліті полягає в тому, що спортсмен може навчитися передбачати наступний рух. Таким чином, спортсмен повинен відповісти на дирекційний замовлення.

Щось подібне, ви можете вважати спритність сходи. Робимо шаблон вперед, потім на голосову команду відразу перемикання на зворотний зразок, дуже люб'язний, але вкрай складно.

В резюме, спритності та швидкості виробництва групи навчання нічим не відрізняється від дорослого. Я б не став брати пориві 28-річну і у них штангою очищає, Якщо у них хороша форма і я б не зробити це з 8 років теж. Але якщо обидва вони вчили і знають, що робити, інформації і практичного досвіду у професійній підготовці показує вправи як очистити надзвичайно цінні.

Для аджиліті, вважайте, що ваш юний спортсмен дійсно потребує. Швидка зміна напрямку? Негайної зупинки? Об'єднуючи вибухової підготовки з розумом-м'язові зв'язку, що виходить від спритності вправи знадобляться кожному спортсменові.

+774
smohamadi 23 груд. 2018 р., 10:42:20

Я не прихильник Аткінса, але теорія, що вуглеводи, білки і жири всі метаболізується в організмі в різні боки, перш ніж він стає прямим їжі, що наші клітини використовують. Низька адвокатів вуглеводів припустити, що переварювання вуглеводів підвищує рівень гормону інсуліну в нашій крові, що ведуть до клітин, приймаючи цю енергію і зберігати його у вигляді жиру.

І навпаки, харчуючись низький рівень вуглеводів не піднімає інсулін і, таким чином, що механізм зберігання не викликається. Тіло також має для перемикання процесів, щоб метаболізувати жирів і білків ви їсте - який є майже такий же механізм використовується, щоб спалювати жир.

По-друге, є деякі докази, що це білка в їжі, що змушує нас відчувати себе повним і перестати їсти. Є, звичайно, докази того, що Аткінс-це просто низькокалорійна дієта. Теорії, що це тому, що досить важко знайти їжу, яка є низьким вмістом вуглеводів, а з-за ситості я тільки що згадав.

+754
user123865 4 лют. 2015 р., 12:40:18

По-перше, пара покажчиків:

 • Коли вперше приступаючи до роботи, краще мати простий повній програмі тіла, щоб побудувати силу, так що ви можете мати достатньо стимулів для нарощування м'язової маси.
 • Є кілька хороших програми для новачків, але розумний прогресії реп може зробити їх краще.

Грег Nuckols була гарна стаття про оформлення вашої початківців програма навчання більш ефективним. Існує два основних порад:

 1. Periodize. Все це означає, що надає певний час на тренування, де вам підкреслити конкретну мету. Прикладом може бути, я збираюся поліпшити свої сили на 3 місяці, потім я збираюся підкреслити гіпертрофія за 3 місяці і т. д.
 2. Коли ви плато, додати об'єм. У нього є посилання в статті на наукові дослідження, які пояснюють чому. Довгі і короткі його, Тому допомагає вам стати сильніше і сильніше.

У статті він має простий набір/прогресування реп для вашого першого періодизації. Ідея полягає в тому, що ви берете основну програму, як Greyskull або стартову силу, або навіть обриси, що @LarrissaGodzilla дав тобі. В основному, зміни підходів/повторень, коли ви ларьок (не може закінчити приписаний роботи). Потім ви можете змінити набори повторень до прогресування Грега, щоб допомогти закласти хорошу основу:

 • 3х8
 • 5х5
 • 5х3

І коли ви не можете отримати, що 5х3, ви будете втрачати вагу, в якому були змінені від 3х8 до 5х5 і додати об'єму:

 • 5х8
 • 6х5
 • 7х3

До цього часу ви повинні бути дуже сильні для вашого статури, і ви можете розширитися і орієнтуватися на те, що ви хочете зосередитися на наступному.

Харчування:

Загалом, ви хочете, щоб з'ясувати, що ваше вміст калорій (кількість їжі вам потрібно з'їсти, щоб підтримувати свою вагу). Є кілька калькуляторів, які допоможуть вам потрапити на стадіон, так що ви не повинні занадто турбуватися про це. Не забудьте відрегулювати для вашої діяльності. Якщо ви тренуєтеся 3 дні в тиждень, використовувати "злегка активний". Якщо ви тренуєтеся більше того (тобто з кардіо сесії у вихідні дні), використовувати "помірно активний" в якості відправної точки. Якщо ви хочете наростити м'язи, відрегулювати його так, що ви додали в середньому 0,75 фунтів (35 кг) на тиждень. М'язи не будуть рости швидше, що природно.

 • Білки: 1,8 г/кг (0,8 г/кг). Це дає вам сировина, ремонт і будівництво нових м'язів.
 • Жир: не менше .35 г/кг (.75 р/фунт). Це абсолютний мінімум, щоб тримати своє тіло функціонує належним чином. Більше-це добре, але мета приблизно 20-30% від усього, що ви їсте, допоможе зберегти його від основної маси все, що ви їсте.
 • Вуглеводи: всі інші ваші калорії приходять від цього.

Як вегетаріанець, це може добре працювати, враховуючи, що рослинної дієти, засновані, як правило, з високим вмістом складних вуглеводів. Важка частина, щоб отримати всі ваші білка, не підірвавши свій ліміт калорій, тому ви, можливо, доведеться приймати добавки з сироватковим протеїном (на основі молока).

Існує цілий ряд відносно високим вмістом білка для вегетаріанців, такі як:

 • Qinoa
 • Вівсянка
 • Рис
 • Сир/Йогурт/Кейфера
 • Насіння гарбуза
 • Чорні боби
 • Соєвий
 • Арахісове масло

І далі за списком. Деякі з цих продуктів мають пристойну кількість жиру в них, як і більшість твоїх горіхових масел. Якщо ви не розберетеся в меню, яке відповідає вашій цільової макроси після того, як ви можете продовжувати їсти те ж саме. Якщо вам потрібно якесь розмаїття, ви можете використовувати такі інструменти, як з'їсти стільки , що має план харчування варіанти для вегетаріанців і веганів. Ви також можете видалити інгредієнти зі списку продуктів, які ви знаєте, які вам не подобаються. Є й інші планувальники харчування, але це один призначений бодібілдерів, так це зазвичай працює краще.

+723
Daniel Lefebvre 17 груд. 2019 р., 07:49:53

Проблема дуже очевидна, принаймні для мене. Ваш раціон не достатньо для тренування.

Є два чинники, які ви повинні розглянути: білків та вуглеводів. Для тренування вам тут показати і свою вагу ви згадуєте, я рекомендую ці значення:

 • 200 грам білка в день (кожен день)
 • 350 - 400 грамів вуглеводів на день (кожен день)

Я не буду вдаватися в проблему харчування. Я сподіваюся, що ви хоча б знати основи, а якщо ні, можливо, вам слід прочитати про це в інші теми, або створити нову тему спеціально для цього.

Удачі вам в ваших тренувань!

+715
Cameronsams 3 січ. 2012 р., 02:35:16

я на особистому досвіді про те, як мені було показано в поїзд. я бачив результати. це також може бути до того, у мене був коректувальник, який підштовхнув мене до самої останньої реп. ми не падаємо задає протягом всього тренування, але вони великі зміни в свій раціон. і м'язи краще реагують на зміни.

+584
user2234853 2 черв. 2014 р., 07:53:48

Я ставлю собі за мету набрати вагу ~8 кг в 3 місяці. У мене середня статура. З деяких погугливши, тепер я знаю, що щоб набрати вагу потрібно збільшити щоденне споживання калорій і робити вправи.

Якщо у вас немає попереднього досвіду навчання і ви перебуваєте під 25, 8кг в 3 місяці не складно. Просто запустити деякі основні сили програми - Google "починаючи Rippetoes сила" або "Wendlers 5/3/1" - додати GOMAD (галон молока в день), спати 8 годин і бути послідовним.

+560
joyanf 1 бер. 2018 р., 15:50:20

По-перше, "негайно" на "відразу після роботи", це завжди сильно перебільшені. Чекати 75 хвилин, а не рівно 60, це не буде мати ефекту, є десятки досліджень, які показують, тому не соромтеся шукати їх.

По-друге, більшість білкових добавок, як правило, вказується кількість ВСАА (розгалуженого ланцюга амінокислот), які вони надають. Як правило, це залежить від 4-8 ГБ, що вельми непогано. Я не впевнений, чому ви думаєте, що ці з високим вмістом вуглеводів ? Протеїнова добавка, в середньому, будуть мати не більше 3-5г вуглеводів, якщо що...і якщо це проблема, є купа, які 0 вуглеводів, просто зайдіть на додаток магазин і подивіться самі.

По-третє, ви можете просто отримати амінокислоти з чистого ВСАА. Це буде список, скільки кожної амінокислоти присутній. Ви можете знайти ці добавки буквально в будь-якому магазині доповнення, як GNC, зростання ресторанна мережа запускає рекламні, бодібілдинг.ком...і т. д., Навіть в Walmart або покупців.

По-четверте, 6 грам незамінних амінокислот є трохи більш спрощений, що вам дійсно потрібно орієнтуватися на те, принаймні 3 грами лейцину , який, безсумнівно, є найбільш "істотні" амінокислоти, принаймні, з точки зору нарощування м'язової маси через вплив на біосинтез білка. Зазвичай ви можете отримати, що багато лейцину від 1-2 банки тунця або декількох яєць.

+553
Rajimul Hoque 17 трав. 2017 р., 02:52:39

Я і вимикати бігун і цього літа я знову взялася за біг. Після того, як біль у грудях почали з'являтися, я побачив доктора, щоб він перевірив. Проблеми з серцем були виключені.

Біль-це свого роду хворобливі відчуття у верхній частині грудей і супроводжується м'язові вузли в плечах і іноді в грудях. З цієї причини, доктор думає, що це-рухового характеру. Він іноді триває кілька днів (хоча болю сильно коливається протягом дня) і посилюється працює.

Хто-небудь мав схожі проблеми або може пролити світло на те, що може бути причиною цього? Запущена форма може бути проблема?

+517
luk2302 2 черв. 2010 р., 09:15:32

Я плаваю 3-4 рази в тиждень. Іноді, набагато рідше, ніж ~1 рік тому, я отримую надзвичайно роздутим після купання. Мій шлунок повністю заповнений повітрям до такого ступеня, що я не можу стояти прямо. Це може нашкодити.

Я намагаюся знайти причину цього. Я думаю, що це тому, що я не правильно дихати у воді (заковтування повітря на відміну від повітря), або, можливо, з-за те, що я їв Раніше в той же день.

Я не роблю звичку тільки плавання після того, як я їм. Мій плаває являють собою суміш легкій, невимушеній ударів до анаеробного набори залежно від дня.

** Оновлення ** Я змінив свій патерну дихання від дихання кожен третій хід (вліво, вправо, дихати вліво, вправо, вліво, вдих праворуч) на 2-2-3 (зліва, дихати вправо, вліво, дихати правою, лівою, правою, вдих ліворуч, праворуч дихати зліва). Це трохи допомагає.

Я також почала брати газ-X таблетки або два близько 20-30 хвилин до жорсткі тренування. Це, здається, найкраще рішення для мене, щоб усунути дискомфорт після купання. Якщо я отримую роздутою від заковтування повітря, газ-х, здається, щоб допомогти мені позбутися від нього легше.

+499
iDev750 10 черв. 2013 р., 15:40:03

Дейв дав вам кілька хороших точок. Схоже, у вас є 2 голи ось що стосується підняття тягарів:

 1. Набрати м'язову масу
 2. Набратися сил

Однак, як спортивний фізіотерапевт, я хотів би порекомендувати вам ще одну мету - безкоштовна травми при запуску будь-якої програми. Я бачив дуже багато незрілих тіла будівельників, намагаючись зробити занадто багато занадто швидко, то тільки щоб дізнатися, що вони повинні триматися подалі або зняти кілька тижнів, іноді кілька місяців, тому що вони не дотримувалися золотого правила силових тренувань для новачків з-за травми (плечі, спина, коліно тощо).

Ось золоті правила силових тренувань для новачків:

 1. Вивчіть основи, роблячи вага тіла вправи (присідання, віджимання, підтягування, провали, ривкиі т. д.) поки ви можете освоїти форми і техніку на кілька сеансів, то ви можете спробувати тренування з обтяженнями в подібних умовах руху (присідання штангою, обтяжені віджимання, підтягування, гантелі, випади і т. д.).
 2. Це може бути далі, Якщо у вас є кілька друзів з великим стажем щодо силові тренування, щоб допомогти вам у початку, щоб переконатися, що ви розумієте основи (належній формі і техніці, диханню, дозування, частота, тривалість і простий план харчування).
 3. Якщо ваш друг(и) не може допомогти вам з цим, я рекомендую вам знайти місцевий ЦОК (сертифікований фахівець сила і кондиціонування), щоб працювати з вами протягом декількох тижнів, можливо, місяців. Але вам не обов'язково зустрічатися кожен день. Ви можете почати навчання і навчання з ЦОК на тиждень протягом 4 тижнів, потім один раз в місяць протягом ще декількох місяців, поки ви не звикнете щоб бути на свій власний. Це буде гарантувати, що ваші цілі були досягнуті!

Більшість з нас такі ж як і ви. Ми повинні почати десь, і деякі з нас дізнався на своїй шкурі в минулому (робимо самі). При цьому, як сказав, так і через моєї роботи і мій багатий досвід лікування багатьох травм, пов'язаних з незрілої або початківців бодібілдерів, я настійно рекомендую вам знайти місцевий ЦОК і дати йому спробувати. Я розумію, що вам, можливо, доведеться витратити трохи грошей на початку, але повірте, ваша програма є більш конкретним і індивідуалізованим для ваших цілей.

Я не проти крос-фіт або будь-якої іншої групи фітнес-програм, але не всі фітнес-програми враховувати свій рівень фізичної підготовки, часу у вас, ваших цілей і звичайно ваші фінанси? Ось чому я думаю, що це важливо, щоб зрозуміти різницю між один-на-один сесії і групі, особливо на початку.

Удачі і я сподіваюся, що ви знайдете цю відповідь корисним.

+499
Raphael 9 груд. 2019 р., 13:02:10

Для початку, я б не надто турбуватися про цих деталях. Просто вийти і (розминка а) почати працювати!

 1. У будь-який час ви відчуваєте себе комфортно. Якщо ви не ранковий людина, підіть рано вранці. Ви будете почувати себе свіжою протягом всього дня.

 2. Ви не можете працювати швидше, ніж ваша максимальна швидкість.. спробувати працює трохи повільніше, ніж ваш максимум, так що ви можете зберегти його на більш тривалий термін.

 3. Це допомагає пити воду трохи, енергетичний напій більше допомагає :) не порожня, хоча більше однієї пляшки за один прохід.

 4. Поки вони зручні, будь взуття нормально. Ви теж можете спробувати устілки. Вони дуже м'які.

Переконайтеся, щоб насолодитися його. Створіть плейлист з ваших улюблених пісень/ аудіо-книги.. вам приятель, щоб працювати з вами.. поставлених цілей, змагатися з самим собою.. що-небудь вам подобається, і вам буде весело :)

+451
ssjoaootavio 13 серп. 2012 р., 21:13:45

У мене немає ніякого болю, якщо я йду на годинку. Я ходжу на роботу кожен день (2 х 20 хвилин). Я довго гуляти по вихідних, але ні біль у коліні після цього. Я почав бігати. Невеликі відстані спочатку (в 2,5 - 3 км), потім більш довгі (5 - 6км). Після третього дня бігу я відчув біль у зовнішній області коліна. Я хотів би знати, якщо це тимчасово і якщо я повинен звернутися до лікаря із-за цього? Я повинен припинити бігати, або просто скоротити відстані я біжу і почати подовжувати їх, як тільки мої ноги більше звикли до нього?

+416
caisah 4 лют. 2011 р., 16:15:35

Я ніколи не зробила справжнє тренування. Нещодавно я почала робити віджимання, починаючи з
1 день і, нарешті, збільшивши його до 15 днів. Іноді робив це 3-4 рази (45-60).

Якщо я продовжу цю рутину, чи допоможе це зменшити мою жиру на животі?

Спасибі.

+290
blueke 12 вер. 2011 р., 00:48:37

Мій головне питання це назва, але у мене є пара деталей, я хотів би додати.

Я хотів би бути в змозі купити ці туфлі в обличчя, тому що у мене є важко знайти взуття, яка підходить і хочете спробувати їх перед покупкою. Це, ймовірно, означає, що вони повинні бути отримані від американського ланцюгового магазину, що не продається тільки в інтернеті або в Європі.

В ідеалі, я хотів би також використовувати ці черевики, як загальні черевики для покупок та аналогічна діяльність. У них не буде багато користі, тому що у мене є конкретні взуття для бігу та роботи, але я думав, що це варто згадати.

+289
H72L76 18 черв. 2010 р., 00:57:31

Немає нічого поганого з йде швидко. Схоже, вам потрібна LAT витягає вниз машину або обважнювачі під час підтягування, якщо ви збираєтеся так швидко підтягти бар, що закони фізики і гравітації на вашому шляху. Думаю, що біг проти бігу на довгі дистанції.

+280
user3710229 19 черв. 2014 р., 01:38:49

Є інформація про те, що вважається здоровим (і сталого) вага і % жиру втрати? Скільки фунтів/БФ% за кожну тиждень я можу порівняти мої результати з тим що я знаю, що я роблю хороші успіхи та втрати я відчуваю, є стійкими і довгостроковими.

+266
EngineeredBrain 21 груд. 2018 р., 23:10:11

Це хороша чи погана ідея, щоб взяти Ібупрофен (або інші НПЗЗ) перед тренуванням, щоб допомогти запобігти такі речі, як коліно або біль у плечі? Я чув, що (а) ви не повинні, тому що це маска болю, що вказує на пошкодження і (Б) це нормально, тому що це зменшує запалення, яке може зменшити пошкодження суглобів і сухожиль.

+222
tajcook93 24 лист. 2015 р., 22:13:42

Цілком можливо. Але сон не може викликати зайву вагу. Це підвищений апетит, із-за гормональних змін, через нестачу сну, що призведе до збільшення ваги. Ви помітили такі зміни апетиту?

Є кілька способів, ви можете набрати вагу: - Є більше кіло-джоулях тоді ви спалили за допомогою вправ і метаболізм - Наявність зайвої утримання води (наприклад, із-причиною є дефіцит білка) - Пити зайву воду перед зважуванням себе - Вагітність

Ймовірно, ваш вага знаходиться у воді, якщо ваш апетит збільшився.

Якщо ви продовжуєте набирати вагу без всяких пояснень, відвідати лікаря.

+212
Irmin Okic 25 квіт. 2018 р., 18:44:22

Я підйому протягом 6 років (не професійно), але ніколи серйозно не пробував вправа станова тяга.

Це вправа необхідно для проміжного\просунутих культуристів у будь-якому випадку?

+203
Go Work Coworking Space 3 лип. 2019 р., 11:41:40

Багато з тих, хто близько масово важкий гриппери або будь-захоплення-це як би "набір" захоплення, що означає, що частково закрити його, використовуючи обидві руки, щоб отримати краще зчеплення на ньому до повного його закриття.

Чому хіба це не шахрайство? Це все одно що використовувати дві руки, щоб зробити штангу від Землі, а потім утримуючи її кілька секунд з одним. Я не думаю, що б однією рукою станова тяга, але це неважливо. У будь-якому випадку, я ніколи не використовував захоплення таким чином, і просто закрити їх на 100% з одного боку, ніколи не ставив їх.

Чому частково-сприяння шлях обману, але ніякої опори приділяти більш важкий шлях?

+171
Oliwia 17 черв. 2017 р., 05:48:36

Я працюю на тренування тіла вагою трохи більше року. Після первісного початківців рутини, для всього тіла/3 дня на тиждень, я ходила на 2-денний спліт/4 дня на тиждень, а на 3-денний спліт/9 днів на 2 тижні. Тепер я хочу повернутися до 4-5 дня в тиждень, повний рутини тіла. Це сталося після того, як я зрозумів, на скільки сильніше і швидше мій організм став після включення ядро/Ab вправи в кожне тренування. Я дивлюся на залучення якомога більше супер набори. Агонистические, антагоністичні та неконкурентні.

Моє питання більше шукаю пропозиції про те, як багато вправ на групу м'язів в день, а також відповідного об'єму.

В даний час я роблю близько 4-6 сетів з 3-5 повторень на складних рухів, і близько 4-6 комплектів 10-45 секунд для статичного тримає. Будь-які інші рекомендації з досвіду ласкаво просимо.

+168
TheUnknown 5 трав. 2017 р., 23:44:17

Ось деякі з моїх фон.

Я постійно ходити в спортзал як 3 рази в тиждень близько року. Я працюю на груди і трицепс, спина і біцепс, плечі і ноги в понеділок, середу і п'ятницю відповідно, хоча я не працюю на трицепс і біцепс так сильно, я також працюю на АБС в середу і п'ятницю останнім часом.

Я бачив помітні результати за останні кілька місяців. Але проблема зараз я не бачу ніякого прогресу і це свого роду вузьке місце для мене. Моя вага становить близько 145фунта весь час, це не багато чого змінює. Я 5'9" високий і я азіатський, якщо етнічна належність не має значення. Я сильно схудла до і я побудував деякі м'язи і хто міг сказати, що у мене зараз якесь визначення, і я вважаю себе в тонусі. Я також помітив, що мій відсоток жиру в організмі забагато, хоча я ніколи не перевіряв. Я бачу, що у мене є деякі живота жир навколо моєї талії і ось чому я почав працювати над своїм пресом. У мене немає строгою дієтою, так як я завжди думаю, що я занадто худа. Я іду якимось буденним і відпрацьовують вправи щотижня. Крім того, я плаваю два рази в тиждень, 1000 метрів вільним стилем у будь-який час.

Я хотів би знати, що я повинен зробити, щоб отримати більше м'язів і домогтися більшого прогресу і в той же час знизити відсоток жиру в організмі. Моя робота з рутини? Моя дієта? Кардионагрузки? Спасибі.

+165
The4400 29 січ. 2015 р., 10:33:33

Чи є користь вживання зайвих калорій, а силові тренування? Програми, як стартову силу припустити, що новачкові слід споживати багато калорій понад те, що потрібно, і що в перші кілька місяців, можна насправді отримати деякі додаткові жиру (якщо один починає тонкий).

Благо для цього тільки не намагатися підлаштувати споживання калорій, щоб бути прямо на лінії, що необхідно для росту м'язів? Щоб переконатися, що ви на надлишкової стороні балансу калорій, так що міцності не впливає?

Чи є додаткова перевага над підігріваючи себе на початковому етапі силового тренування?

+165
juanitogan 15 серп. 2017 р., 07:14:01

Я вважаю, що є багато різних речей в банані а також в усіх інших харчових продуктів. Що потрібно цілу годину, щоб переварити банан може означати час, необхідний для банана, щоб бути повністю розклалася 100 %. Або, може бути, просто до деяких важливих речовин у ній розпадаються. Це залежить від того, як цей "час" був розрахований.
Деякі речовини в ньому, як цукор і подібні - буде перетравлюється і засвоюється швидше, ніж організм інших.

Точка з бананом є те, що він містить безліч вітамінів - Вітамін А, Е, З ОГ Б (джерело) - мінерали і "здорових" джерел енергії, які мають спортивний спортсмен прагне вуглеводів і натурального цукру.
http://wiki.answers.com/Q/Nutritional_content_of_banana.

Щоб з'їсти щось на зразок банана, щоб бути готовим просто перед виконанням може бути такий же, як шоколад. Він містить багато цукру відразу, що дуже легко для тіла, щоб поглинути. Банани є просто більш природний і здоровий джерело цієї енергії.

Біохімік має бути людина, щоб запитати, якщо ви шукаєте глибокий докладним поясненням.

+156
devil667 26 жовт. 2015 р., 19:31:52

Чому це так вигідно для людини, щоб спати 7 або 8 годин для гарного росту м'язів? Нещодавно я почав займатися культуризмом і я набрала гарне кількість м'язів за кілька тижнів. Але я почав думати, чому це так вигідно для людини, який спеціально орієнтований на ріст м'язів спати рекомендована добова доза від 7 до 8 годин?

С. Л.:

Я вже дивився тут , але не отримав відповіді. Так що відповіді будуть оцінені.

+127
MattRowbum 2 черв. 2011 р., 14:13:38

Для вас, я спробую знайти тренування приятель. Для більшості людей, це буде дуже важко припинити робити щось, якщо інші покладаються на вас. Як JoaquinG заявила, постановка короткострокових цілей і збільшувати вашу БПМ також може допомогти.

Слухати музику або дивитися телевізор кілька пропозицій, але ти вже сказав, що не допомогли вам. Йдучи в бік і насолоджуючись погодою або околиці теж є пропозиція, але знову ж таки, ви сказали, що не допомогло.

Ви можете спробувати переключити його вгору, і почати робити деякі біг, катання на роликах, або за допомогою іншого обладнання. Ви вже сказали, що ви не можете відвідувати тренажерний зал, і у вас є фінансові зобов'язання, так що це не може бути кращим варіантом для вас, тому що ви повинні відвідувати спортзал або, може бути, купити нове обладнання для інших видів діяльності.

+96
user94307 4 квіт. 2012 р., 11:56:27

Прогресивна перевантаження є найбільш важливим принципом, лежачим в гіпертрофії, тому підвищення ваги, повторень (повторень), і встановлює, будуть мати позитивний вплив на ріст м'язів.

Що сказав, СС ретельно розроблені для нових підйомників, зміна гучності таким чином не піде на користь вам, а також вибрати програми середнього гіпертрофії і збирається з ним.

+62
Marcus Owens 25 квіт. 2012 р., 10:38:56

Я б порадив зробити "щастить", такі, як Прогулянка фермера (2 або 1 руку). Це дуже добре для допомоги станової тяги.

Підтягувань на турніку буде корисно всім :) Є багато альтернатив, вони всі мають якусь користь. Ви можете використовувати для ВВВ ЗНМ також, ви можете зробити високий представник бічні і передні піднімає.

Для тяги, ви можете зробити швидкість тяги, або очищає влада. Це все залежить від Вас, Ви можете зробити жижки роботи, такі як згинання ніг, ви можете зробити на негнущихся ніг станова тяга.

+59
kourbou 13 трав. 2017 р., 23:01:22

Самі сертифікати тільки зробить ваші послуги більш затребуваною, вони не роблять вас краще особистого тренера.

Де ви плануєте працювати? Якщо це в спортзалі, запитайте їх, які сертифікати вони поважають найбільше. Деякі організації вимагають конкретного, а інші дійсно не піклуються, і дасть вам більше платити на підставі кількості (не якості) сертифікати. У цьому випадку ви могли б також зробити найдешевший з них ви можете.

Якщо ви збираєтеся собі ринок для широкої публіки, майже ніхто не буде знати різницю між ГЦСІ і Туз. Вони можуть запитати: "А ви сертифіковані?" (а вони повинні), але це про нього. У цьому випадку рішення залежить від вас: як ви думаєте, зробить вас кращим тренером? Ці сертифікати тільки допоможе отримати клієнтів у двері, не зберігають їх.

Якщо ви дійсно, дійсно хочете, тоді відповіла на ваше питання туз і ГЦСІ два я чув, згадували найбільше і, ймовірно, найбільш впізнаваний. Це може відрізнятися тільки моє особисте спостереження і твоє.

+33
John Palmer 28 квіт. 2018 р., 10:49:59

Він хоче почати робити досить напружений, навіть злегка болюча, статичну розтяжку, переважно в ногах, а потім 10-20 хвилин кардіо, а потім інша частина тренування, в основному, піднімаючись. У нас був невеликий суперечку з цього приводу. Він стверджує, що потепління в першу чергу, швидше за все, викличе судоми. Все, що я читав, здається, суперечать цьому. Хіба він не правий?

Я не знаю, що робити наші різні думки. Це його професія, здається, нешанобливо сумніватися в його досвід і навчання. Він, очевидно, сам досвідчений спортсмен. Я не хочу бути як анти-vaxxer мама ігноруючи лікаря, тому що вона зробила деякі погуглити. Але що, якщо він просто не правильно його дослідження і не тримати в курсі про науку? Що, якщо він просто сліпо слідує порадам своїх наставників з років тому або покладається на свої власні неофіційні дані?

+32
PMerlet 27 серп. 2011 р., 01:23:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil