Харчування дієти баланс

Щодня я їжджу 20км на роботу зі своїм велосипедом. Потім, коли моя робота зроблена я знову ті ж 20км. Я займаюся єдиноборствами 2 рази в тиждень і спробувати отримати 4 силових тренувань в тиждень, щоб отримати деякі м'язи.

Раніше Я важу 84кг і я 1,70 м.

Моя головна проблема полягає в тому, що я, здається, бути в змозі отримати хорошу їжу рівноваги, що змушує мене відчувати себе добре.

Мої основні проблеми:

 • У мене сніданок за 10 хвилин до початку велосипедах і моє тіло відчуває себе "порожній" викликає дуже сильним почуттям голоду після.
 • Протягом дня я намагаюся не їсти багато, але коли я повертаюся додому, я відчуваю, як їдять багато їжі. Але потім я відчуваю, що ця енергія не згоряє і перетворюється в жир.

Я намагаюся харчуватися здоровою і обмежити фастфуд/алкоголь/цукерки. Але я відчуваю, що моє харчування баланс далеко, так як я не втратити будь-яку вагу.

Для запобігання втрати м'язової тканини я взяти протеїнове Шейк кожен день.

Я сподіваюся, я можу отримати деякі поради, щоб зробити моє тіло відчувати себе комфортно і насправді почнете втрачати вагу.

Спасибі!

редагувати: я не шукаю дійсно товстий, але я не можу сховати мій живіт ;)

+678
user277656 14 черв. 2014 р., 02:19:54
36 відповідей

Ви можете з'їсти стільки яєць, як ви хочете, поки ви їсте, а також інших видів їжі, щоб збалансувати свій раціон. Ось чому:

Я міг би дати вам більше досліджень, але я думаю, ви отримаєте точку. Поняття про те, що яйця погано впливають на рівень холестерину-це просто брехня.

Висновок: їжте всі яйця, які ви хочете!

+997
Karthikreddy Simha 03 февр. '09 в 4:24

Виходячи з поставлених вами цілей в першому пункті, я хотів би запропонувати вам зробити силову раму, досить ваги для присідання та станової тяги і поглянути на новачка Мехді в 5х5. Це три дні в тиждень, три основні вправи в день. Вона заснована на корточках, який однозначно краща вправа ви можете зробити, якщо ви робите це правильно. Тренування залишає простір для підтягування, віджимання, і інші вправи. Я просто продав свої стійки для присідань, вага і бари за $200, тому що у мене є безкоштовний тренажерний зал по роботі. Цифра стоїть між $60 і $100 в місяць за хороший тренажерний зал, 200 або 300 баксів коштує.

Я без стуку вправи, але якщо ви не в змозі зробити багато хто з них легко турбуйтеся і не отримати результати, які ви шукаєте.

+996
Barbara Putz 18 лип. 2013 р., 08:27:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо я правильно зрозумів ваше питання правильно, ви запитуєте , чи є сенс у вимірі всього тіла жиру, коли тіло непропорційно, вірно?

Хоча є пристрої, які орієнтовані більше для верхніх кінцівок, ніж нижніх кінцівок і навпаки (в залежності від точки входу в біо-електричного імпедансу використовується для вимірювання), це не має сенсу мати різні розміри для різних ділянок тіла.

Як би це звучало: "у мене верхні 18% жиру в організмі вимірювання і 24% менше жиру в організмі вимір"? Не тільки це дивно, але це також важко точно виміряти, оскільки вимірювання повинні прийняти все тіло під увагу.

Так що так, є сенс у всі вимірювання тіла. Якщо ви відчуваєте, що ви хочете, пропорційне тіло, зосередитися на тому, що потрібно більше працювати, так що все може бути навіть.

Спасибі.

+958
Jeriho 22 квіт. 2014 р., 02:06:36

Виходячи з наведених вище відмінний відповідь, я спробую конкретизувати моє нинішнє розуміння ВСАА:

ВСАА є одними з дев'яти незамінних амінокислот для людини, на які припадає 35% незамінних амінокислот у м'язових білків і 40% таблетовані амінокислоти , необхідні ссавців. ВСАА є одними з протеіногенних амінокислот, яких налічується три:

 1. лейцин,
 2. ізолейцину і
 3. валін

Журнал стаття нижче дає хороший огляд ВСАА

Як зазначено вище ВСАА стимулює м'язовий ріст зокрема, я виділив лейцин , що особливо важливо, так як він відповідає за більшість анаболічний ефект від прийому їжі та поточні дослідження показують, що 3г (~0,05 г/кг маси тіла) з-лейцин необхідний для синтезу м'язового білка. Однак, організм швидко адаптується і потрібно споживати кілька прийомів їжі в день, що містять 3G (або доповнення), щоб викликати це (див. журнальну статтю: оптимальне споживання білка). Цікаво, що в цьому дослідженні лейцин допомагали спалювати жир в періоди харчових обмежень, таких як сходження на великій висоті, зберігаючи свою м'язову тканину.

Ви повинні доповнити?

Ви не повинні отримати ці амінокислоти з добавок, вони відбуваються природно в білок-містять продуктів: protein in foods

amino acids table

Однак, я знаходжу добавки, щоб бути зручним і кращим рішенням для мене.

Скільки взяти?

Я прагну приблизно 0,05 г/кг ваги тіла лейцину для синтезу м'язового білка кілька разів протягом дня. Але з урахуванням даних Тіптон і дослідження Вулф нижче, використовуйте наступні в якості керівництва:

 • Не активний дорослий -.6 – .8г х БВ
 • Сила спортсмена – 1,0 -1,2 м х БВ
 • Спортсмен на витривалість – .8 – 1.0 г х БВ
 • Культурист – 1,2-1,4 м х БВ

Протеїн і амінокислоти для спортсменів

Як я їх приймаю

Для мене найкращий спосіб використовувати ВСАА-це як до, так і після тренування, щоб зберегти м'язову масу, особливо на обмеженням калорій або з низьким вмістом вуглеводів. Я беру 10г ВСАА (я додаю трохи додаткову лейцин) або зеленого чаю або кави натщесерце перед ранковим тренуванням (якщо я правильно пам'ятаю, Артур де ваний в новій еволюції дієта передбачає 15г). Відразу після моєї тренування я потім витягати кулю з білка, тобто 25 грам (як рекомендовано на цьому дослідженні , щоб побудувати м'язи) і тоді мені взяти дещо більше ВСАА пару годин після цього знову.

Якщо ви дійсно хочете пробудження до тренування вранці можна спробувати пропозицію Робба Вульфа 400-600 мг ацетил L-карнітину і 200-400 мг альфа-ліпоєвої кислоти разом на порожній шлунок. Дзинь!

Так, в резюме, для мене приймати BCAA, як я описано вище, видається:

 • зменшити загальний голод/карбюратора-тягу (швидше за все глюконеогенезу)
 • забезпечити трохи більше енергії для тренування
 • результати менш Домс (хворобливість)
+955
Nicholas Lindley 15 лип. 2011 р., 12:23:25

Єдина річ, яка зробить будь схуднути дефіцит калорій. Просто. Поки ви перебуваєте в дефіциті ви навіть можете тренуватися і раніше, втрачає вагу. Це означає, що є нижче вашого TDEE на, вимірюючи все, що ви їсте в грамах і унціях (не чашки і ложки); все повинно бути зважене на терезах. Це включає в себе приправи, оливкова олія, фрукти, овочі. Все, що йде в рот. Поки ви їсте в дефіциті ви будете втрачати вагу, незалежно від того, які вправи ви робите або навіть якщо ви працюєте на всіх.

Як довго, як ви їсте за свій ремонт калорії, неважливо, які тренування ви робите, ви все одно не втрачаєте вагу.

+944
Shahad 12 жовт. 2018 р., 05:02:10

Що я роблю-я їм більшу їжу на обід і вечерю. Загальне споживання калорій величезна, але воно виходить зі здорових продуктів, таких як оливкова олія, цільнозернові макарони, цільнозерновий хліб. Якщо ви їсте тільки здорову їжу, ти одужаєш від кращого вправи, ви станете сильніше, дозволяючи тренуватися ще інтенсивніше. Ви досягнете рівноваги між споживанням калорій і споживання калорій на більш високому рівні, поки ваш вага буде здоровим, нормальним значенням.

Тому, я пропоную вам перестати їсти будь-які форми нездорової їжі. Немає більше картоплі-фрі, гамбургери, печиво, тістечка, морозиво, піца і т. д. і т. д. Що змусить вас, щоб отримати ваші калорії з їжі, такі як коричневий рис, цільнозернові макаронні вироби, овочі, смажені в оливковій олії і т. д. і т. д. Тоді ви можете з'їсти стільки, скільки потрібно, щоб не відчувати себе голодним взагалі, кількість вітамінів і мінералів ви отримуєте в зросте, можливо, на коефіцієнт 2 або 3.

+864
IdiotSavant 31 лип. 2011 р., 14:34:39

Поточний план не спрацює

Танці кілька разів в тиждень плюс переїдання не призведе до будь набрати вагу ви хочете. Це, ймовірно, не справляють ніякого ваги взагалі.

Підняти і з'їсти (і танець)

Якщо ви хочете отримати більше, тоді піднімати тяжкості, їв багато, план якості маси. Сальса може бути частиною цього, але це не може бути все це.

Зокрема, я б рекомендував підніматися принаймні два рази на тиждень важкий і жере неймовірно відразу після кожної танцювальної сесії і тренування. Сніданок та обід мають бути дуже істотними, але будьте обережні, вживання занадто близько для тренувань або занять танцями.

Продукти, в ідеалі вона повинна включати в себе трави годували і трави-готової м'ясної продукції з яловичини, свинини, пасовища, фермерські яйця і курки, багатої омега-3 з морепродуктів, овочів, коренеплодів, картоплі, зелень, стільки молочних продуктів, як ви можете впоратися, і хороші жири, такі як авокадо, оливкова олія, кокосова олія. Якщо ви впоратися з цим добре, рис, кукурудза, кіноа та інші крупи можна додати багато калорій, а також.

Подальше читання

Було б добре, щоб в повній мірі зрозуміти всю глибину і складність як харчування впливає на зміни в жировій тканині і маси тіла. Калорій не калорій, і наші тіла не функціонують як калорії, калорії з машини. Це питання має деякі змістовні відповіді по темі.

+854
Carrie Morrison 7 жовт. 2017 р., 03:20:21

Чому рекомендується бути в змозі зробити 10 повторень, перш ніж додавати вагу? Я ніколи не розуміла, що.

+793
Acestar 19 трав. 2014 р., 02:44:23

Я намагаюся поліпшити мою тягу. Одна біда площею дна станова тяга, коли я просто піднімаю штангу і моя спина хоче раунд-хоча я чинити опір. Я хочу з'ясувати, що м'яз/м'язову групу, що працює в нижній частині тяга для стабілізації спини і запобігти її округлення? Я хочу знайти вправи для зміцнення цих м'язів.

+752
Roshay Huff 21 черв. 2015 р., 23:24:41

З тут і в інших місцях по всьому інтернету, Білл Старр реабілітаційний протокол для м'язів живота травми описується так:

Чекати 3-4 дні, поки біль починає "розпливатися", який вказує, що процес зцілення припинив кровотечі і почав ремонтувати тканини. Потім використовуйте вправа що безпосередньо працює травму, [...] у цьому разі присадкуватий. Використовуйте порожній бар і зробіть 3 підходи по 25 з ідеальній формі, дозволяючи собі ні в користь постраждалої сторони. Якщо він готовий на реабілітацію ви будете знати про біль: якщо біль збільшується під час набору, це не готова, якщо вона залишається такою ж, або трохи краще в бік кінець набору, він готовий до роботи.

На наступний день зробити це знову, і додати невелику кількість ваги, як 45 х 25 х 2 , 55 Х 25. На наступний день, 45 х 25, 25 Х 55, 65 х 25. Продовжуйте додавати вага щодня зростає стільки, скільки ви можете терпіти кожне тренування. Це буде боляче, і це боляче, але ви повинні бути в змозі відрізнити реабілітації болю і повторної травми. Якщо ви не можете, ви будете дуже скоро. Цей метод працює шляхом промивання кров через травми, одночасно змушуючи тканина реорганізувати в звичайною скорочувальної архітектури.

Після 10 днів 25С, піднятися у вазі та в повторень по 15 сек, потім 10-ки, і, нарешті, п'ять. За цей час не на інших важких роботах, так що ваші ресурси можуть зосередитися на травми. Ви повинні бути закріплені в приблизно через 2 тижні, сидячи навпочіпки більше, ніж ти нашкодила собі.

Цей метод має перевагу запобігання утворення рубців м'язи живота, оскільки м'язи змушені лікувати в умовах робота і нормальне скорочення, використовуючи шаблон руху це нормально використовує. Важливі моменти 1.) ідеальна форма 2.) легкі ваги що можна звертатися за високого числа повторень, 3.) кожен день протягом двох тижнів, і 4.) ніякі інші важкі роботи, які будуть втручатися в системні процеси загоювання розриву.

Це теж дуже важливо протягом усього процесу зцілення травми, що льоду бути використані на початковому етапі після травми і після тренування. Використовуйте його 20 ВКЛ/20 викл, кілька разів в день в перший та потім простягніть його до ранку, після тренування і перед сном. Лід це ваш кращий друг м'язи живота травма, утримуючи запалення і скупчення рідини ("набухання") і в той же час збільшення корисні кровотоку через травми. Але не ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛІД БІЛЬШ НІЖ 20 ХВИЛИН ЗА ОДИН РАЗ. Більш того може заподіяти більше пошкодження, ніж його ремонт.

Це може бути самий корисний пост на цьому форумі мало мої, і якщо ви використовуєте цей метод точно ви можете заощадити багато тижня втратили підготовки і довгострокових проблем з м'язи живота рубцювання.

(Я не знаю, якщо я наклеїв занадто багато, але я думала, що це корисно для цього питання.)

Мої питання:

 1. Є контрольоване дослідження, яке порівнює повноцінного відпочинку (немає активності, просто глазур), проти активного відновлення (стретчинг, масаж, піни прокатки, діапазон роботи руху), проти завантажених відновлення (цей протокол)?
 2. Насправді є небезпека, що м'язи будуть лікувати неправильно, якщо ви не працюєте під поступово більш важкі навантаження під час відновлення? (Я знаю, цей протокол стверджує, що це справа.) Я був би щасливий просто деякі вказівники на інші докази, що це так.
 3. Це протокол запобігти утворення рубцевої тканини? (Знову ж таки, я знаю, що він стверджує.) Хороший відповідь буде говорити про те, як рубцева тканина форми після травми м'язів живота, і як рух, або рух під навантаженням може перешкодити (або не перешкодити).
+752
Komagum Kenneth 23 лист. 2011 р., 02:37:59

По-перше, просто думав, я хотів би згадати про те, що він говорить, коли вступати в цей обмін стека, що питань не повинно бути думки. Що сказав, я зазвичай висять на міні скласти вішалка, або через перила на вулицю. Якщо це не варіанти, можна просто промити їх у раковині або кинути їх у відро з водою.

+745
Trevor Glyn Locke 19 трав. 2013 р., 13:34:48

Нічого не б'є, працює, звичайно, але схоже, що у вас є, щоб подряпати, що від вашого списку цілком.

Ви, можливо, захочете, щоб дати велосипедний удар. З бесклипсова педалі і туфлі зусилля передається через м'яч ваших ніг, не в ногах. Крім того, ви можете перетягнути назад шипа на взуття, що це досить далеко на задній частині м'яча. Дуже жорсткі черевики, зазвичай для гонок, повинні допомогти, щоб тримати себе більшу частину навантаження з ваших ніг.

enter image description here

Ви, можливо, захочете робити присідання, спочатку просто купу повітряних присідань (як ~50) і працювати ваш шлях вгору (якщо ти їх вже) штангою Присідання тому, як привід (або принаймні вже точно має бути) через п'яти: більшість тренерів навчити вас ворушити пальцями трохи по дорозі вгору в момент водіння з п'яти.

enter image description here

Безумовно переконайтеся, що ви робите присідання босоніж, в ноги рушив, або в нуль-ліфт взуття як Конверс. Нічого з АД (в тому числі самі м'які кросівки) буде нахилити ноги вперед і приділяти більше навантаження на передні ноги.

Через шість тижнів дає вам близько чотирьох тижнів з моменту, коли ви повинні бути відновлені до того часу, ви можете почати бігти знову. З трохи силових вправ і зберігаючи свою витривалість на велосипеді, я думаю, що це найкраще, що ви могли б зробити в той же час.

І звичайно, якщо буде боляче, зупиніться. Але я виявив, що працювати швидко і безпечно через травм значно прискорює відновлення і залишає мені менше затяжних проблем, а не просто стрибаючи на дивані на місяць.

+735
James Harison 28 жовт. 2012 р., 13:15:18

У мене є нерівномірне шість-Pack і впихати в надії, що вона буде зростати рівномірно. Я тренуюся вже 8 місяців, і немає ніякої різниці поки. У мене живіт досі нерівномірно. Тренер сказав мені, що це генетичне, але я дійсно сподіваюся, що є якийсь спосіб врятувати його, як дивлячись на мої нерівні АБС змушує мене відчувати себе засмученим. Всі розміри моєї АБС бувають різні, деякі великі, а деякі маленькі.

+638
abcsd 3 січ. 2012 р., 08:27:24

Ну, для початку я буду працювати на зміцнення колін.

Просте вправу ви можете зробити, це поставити одну ногу вперед і зосередити більшу частину своєї ваги на ньому, як ви затягніть квад. Ти начебто натискати на коліно і вниз з ноги (але не руками). Ви повинні відчути, що м'язи навколо коліна затягнути. Затягніть і відпустіть кілька разів, як це під час розминки та/або у вихідні дні. Ще один хороший колах коліно. Присідати злегка і малювати кола з вашими колінами, не рухаючи інші частини тіла занадто багато.

В іншому випадку йти в більш дрібний присед повинен бути легше на колінах. Так би повертаючи пальцями трохи - може бути 15 градусів назовні. Так би "нейтральну" позицію - ноги біля стегна ширині плечей. Вузька позиція буде змушувати коліна працювати важче, і ноги ширше буде сприяти коліна, повертаючи всередину, що може призвести до неузгодженості колінної чашечки (надколінка) - він прагне повернутися всередину.

ТЛ;ІН присідати більш дрібне і впливати на першопричину - зміцнити коліна, щоб полегшити біль.

+606
Rachael Bailey 18 січ. 2017 р., 16:34:56

По-перше, ваше запитання дуже сильно вкоренилася в думці, так, ось моя думка.

Ви заявили, що ви хочете "естетичне" статури. Естетичність передбачає баланс. За вашим власним визнанням, ви вказати, що "верхня частина тіла відстає". Ваше поточне розпорядок не може в достатній мірі вирішити цю проблему. Ви повинні розглянути переставляючи свої тренування, щоб розставити пріоритети в "проблемних зонах", як ви вказали. Наприклад, якщо ваш біцепс не вистачає, переконайтеся, що зробити біцепс вправи на початку вашої звичайної, коли ви свіжі. Не бійтеся періодично змінювати свій розпорядок для вирішення проблемних зонах.

Я б також переглянути знижується вміст жиру в організмі, як ви вказали. Більшість культуристів падають на підлітків і нижче, але тільки за кілька місяців до конкурсу. Замість того, щоб зосереджуватися на негайному низькокалорійна, ви повинні розглянути можливість підготовки маси, так як м'язи більш метаболічно активні , таким чином, дозволяючи вам спалювати більше калорій. Крім того, додав, м'язи повинні поліпшити свої естетику.

Нарешті, я б також розглянути можливість навчання 5 днів або менше. Один день відпочинку може здатися недостатнім, але, в довгостроковій перспективі, враховуючи обсяг тренувань, який ви вказали, відновлення може виявитися проблемою. Пам'ятайте, ви не нарощування м'язової маси, в той час як ви знаходитесь в тренажерному залі. Що відбувається, коли ваше тіло має шанс на одужання.

+590
Kosmos00 16 черв. 2010 р., 21:13:45

Я думаю, що ваші дві цілі силу і кондиціонер хороші. Ви могли б розглянути додавання мобільності до цього списку пізніше, але ці основи.

Сила Першого

Взагалі кажучи, силові вправи повинні превалювати над зонний, оскільки сила переноситься в салон проблем більше, ніж кондиціонер переноситься до проблеми міцності. Зокрема, оскільки ви не працюєте, у вас є приголомшлива можливість зробити лінійної прогресії початківців. Тобто, зосередившись на міцність понад усе на деякий час, можна домогтися істотного приросту. Потім можна додати кондиціонер і інші цілі у вашій програмування.

Якщо ви хочете зробити це-присвятити себе цілком сили на деякий час, потім помірним, що через кілька місяців, коли легка успіхи звужуватися--ви повинні дивитися на стартову силу, або-або. (Ця відповідь свідчить про незначних розходжень між двома.) Вони обидва чудові програми.

Стартова сила Вікі дає мінімум інформації для того, щоб прийняти на програму. 2-го або 3-го видання книги - деталі програми в повному обсязі. Або, як я розумію, виключно через електронних книг, електронної пошти, і Мехді онлайн-форумах.

Сила Плюс Кондиціонер

Альтернативний підхід, який є настільки ж дивним, щоб додати кондиціонер працюють для вашої програми сили. Ви можете робити все, що вражає ваша уява: спринт на вихідні дні, штовхати машину в кінці підйому сесії, падіння на кроссфіт тренажерний зал по вихідним...добре кондиціонування полягає в тому, що це повинен бути різноманітним. Повернемося кожні кілька тижнів до тесту (наприклад, "скільки чистої гирі і ривків я можу зробити за десять хвилин?" або "я можу зробити шість 100-метрових спринтів, не відчуваючи себе як в мікрохвильовці блювотини?") щоб відстежувати свій прогрес.

Ваша сила прогресу буде істотно знижена у відповідності з цим підходом. Вам потрібно додати вагу до вашої ліфти рідше, і ви не зможете продовжувати додавати вагу так довго. Тим не менш, ви будете залишатися худий і у формі, що поволі стає все сильніше.

Для деяких більш глибокої інформації про те, як структура важкої атлетики за даними різних можливих цілей, ця відповідь може виявитися корисним.

+578
Konstantin Pereiaslov 16 лют. 2010 р., 15:05:41

Як говориться, Профілактика краще, ніж лікування, але як тільки це станеться, ми нічого не можемо з цим вдіяти, окрім як продовжувати його/її повсякденному житті. Я теж думаю, що краще дати блістер відкриті простори, а не його прикрити за допомогою пластиру, бинтів і т. д. Якщо це сталося через футболу просто продовжуйте з вашої гри, це буде боляче і спалити трохи спочатку, але через 5-6 хвилин ви будете почувати себе нічого незвичайного. Для профілактики, інші хлопці вже згаданих типів шкарпеток. Я відчув тільки ноги пухирі, так що я не знаю багато про інших блістери.

+564
russkiy061 31 лип. 2015 р., 06:03:26

У мене сьогодні вранці було складно серф-сесії і вийшли з води з палаючими легкі, схожі на відчуття після бігу або декількох спринтів. Я завзятий штангіст, тому я добре обізнаний про необхідність давати м'язам достатній час для відновлення, перш ніж знову працювати з ними. Ви також легких піддаються пошкодженню і потрібен час для ремонту, як ваші м'язи після важкої тренування? Мені цікаво, якщо після цього серф-сесії, я повинен уникати купання або мчати на всіх парах на інший день. Дякую

+480
Ok 2 квіт. 2019 р., 08:44:31

Один набір вправ ассортимерт ви говорите в цих сценаріях. Якщо ви рудокоп і ти піднімаєш помірно важкі речі весь день, ви збираєтеся побудувати сила в цих м'язах. Робити один набір все виллється в дуже маленький приріст сили. Не кажучи вже про те, що якщо будь-який вид розминки, який не входить у вашу концепцію, роблячи один помірно інтенсивного набору звучить як хороший спосіб, щоб дуже травмувати себе.

+467
user272474 21 січ. 2013 р., 04:08:21

Мені 32 роки, і кілька місяців тому у мене була нижня болі в спині, яка не давала мені спати по ночах, НПЗЗ полегшили біль, але у мене залишилося легке біль у нижній частині спини. У мене був рентген, який показав поперекового спінального стенозу в Л5-С1.

Мій звичайної тренування до травми був досить великий, включаючи висячі ногу піднімає у вікна, присідання і т. д...

Зараз з керівництвом ПТ, я роблю м'яким всі тренування машини рутина, що складається з тягнути вниз, поштовх, тяга, згинання ніг, розгинання ніг і т. д.

Мій ПТ сказав, що я повинен робити тільки дошки для преса, тому що будь-яка інша тренування буде напруженою на попереку

Мої питання:

 1. Які вправи пропонуються в якості Ab тренування для цієї ситуації
 2. Цей вид машини тягнути-штовхати рекомендований для такої ситуації?
+453
PETER GOULDING 28 черв. 2010 р., 03:03:17

Від мого розуміння, то краще брати участь в статична розтяжка після тренування і побачивши, що йога (взагалі кажучи) досить багато, статичний розтяг не повинно бути ніякої шкоди.

Шкода може виходити від статичної розтяжки перед тренуванням, особливо для нижньої частини тіла вправи. Рекомендується перед тренуваннями, щоб зробити деякі динамічні стретчинг (випади проти проведення простягання, як нахилялася, щоб торкнутися пальцями ніг).

Там були деякі дослідження з цього питання. Перевірити цю посилання: http://chrisfry.hubpages.com/hub/Stretching-Before-Sport

Коротше кажучи, немає, це не проблема, як довго, як ви робите ваші йоги після тренування бодібілдинг!

+448
Kiyoshi 17 черв. 2016 р., 02:13:40

Я прийшов до висновку, що надмірне overpronation частково проблема пов'язана зі слабкістю м'язів стопи і зокрема:

 • Внутрішні м'язи ноги (відводить великий палець стопи, довгого згинача пальців Бревис і т. д.)
 • Слабкість задній великогомілковій
 • Слабкість передньої великогомілкової
 • Слабкість малогомілкової м'язи
 • Слабкість зовнішніх м'язів стопи (короткий згинач великого пальця стопи м'язи, довгого згинача пальців)

Тепер мені потрібно якийсь керівництво з вправи, яке зміцнює ці м'язи. Поки що я планую:

 • Перехід до мінімалістської взуття для повсякденної шкарпетки(вже виготовлений, але не працювати в них)
 • Різні рівноваги пластини вправ

Балансування, кинути м'яч у стіну, присідання і т. д.

Цього достатньо, щоб охопити всі м'язи, згадані вище, або мені потрібні додаткові вправи/техніки?

+432
Suelen1111 1 вер. 2016 р., 02:24:56

Я б не вважати , що автор як упором на міцність. Замість цього, її досвід говорить "схуднення і оздоровлення" табору, де потреба в жорсткій стовбура під час максимальної і близько максимальному навантаженні не потрібно.

Що, можливо, це слід виділити втрата ваги табір, однак правильне дихання, так як це в першу чергу аеробний (з киснем) справа.

Чесно кажучи, суперечка йде ще з маневром Вальсальви. У 2006 році дослідження вивчили його трохи і резюмував:

Хоча контроль дихання показано вплив внутрішньочеревного тиск, воно не здається вплив ізометричного розширення стовбура силу коліна зігнутому положенні. Крім того, внутрішньочеревний тиск проводиться в такі зусилля, як видається, не мають відношення до суми силу виробляла.

Що я хотів додати до цього те, що аргументи висував більшість ліфтерів (і найбільш вокально Марк Rippetoe) не обов'язково про силу виробництва, а спинний захисту. Ось непогане відео від Ripppetoe пояснюючи свої погляди на це.

В основному, за рахунок наповнення легенів і затягувати diapgram і м'язи черевної порожнини, ви плануєте поперекового і грудного відділу хребта, надаючи менше можливостей для того, щоб зрушити і отримати пошкодження.

Це не побоювання за міцність навантажень, які беруть участь у "втрата ваги і оздоровчий табір", але це звичайно для силових атлетів.

+405
PatrickPhotog 7 лист. 2013 р., 07:12:32

Будьте обережні питної caffine після тренування, особливо якщо це кава з собою. Подумайте про це. Ви просто тренувалися, а пульс вже високий, то у вас є caffine, що піднімає ваш пульс навіть вище. Я знаю, що це не ваше питання, але я б не рекомендував кави або будь-який напій з caffine як після відновлення напій.

На основі молока напої прекрасні, як і складні вуглеводи.

Наука в спорті пропонуємо великий вибір відновлюють напоїв. http://www.chainreactioncycles.com/science-in-sport-go-energy-sports-fuel-1-6kg/rp-prod31230

Вони також називаються Рего, який я чув, дуже хороший(шоколадний смак)

Крім того, шоколадне молоко було б здорово.

В залежності від погоди ви можете подивитися на ізотонічні напої, які замінять електроліти, втрачені через піт, так як влітку це може бути більш проблематично, ніж вуглеводів.

Сподіваюся, що допомагає

+403
David Monagle 29 черв. 2014 р., 03:05:54

Існує цілий ряд змінних, пов'язаних з цим питанням, але ковдру відповідь так може вистачить у поєднанні з активної втрати ваги звички, коли з мата'.

Очевидно, в спробі схуднути, будьте уважні до їжі, яку ви приймаєте (мінімальний зерна і напівфабрикатів, багато овочів) і пити багато води.

З йогою, це буде залежати від стилю, як того, він допоможе вам з втратою ваги. Інь йога-це безліч розтягування, довго тримається, та для відпочинку - не допомагає схуднути. Гаряча йога, як Мокша/Модо або Бікрам-йога допоможе у втраті ваги, так як спека змушує вас потіти більше, ніж ви б нетопленном класі, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує обмін речовин, позбавляє організм від токсинів. Це допомагає пролити небажані кілограми.

Якщо на гарячий номер не ваш стиль, будь-віньяса стиль класу допоможе у втраті ваги, так як це кардіо позайматися, отримує серцево-судинної системи, і допомагає в отриманні/ тонізуючи м'язи.

+364
sabrina khairunissa 21 січ. 2012 р., 17:56:50

Раніше я просив про перенесення Ваг руки під час роботи.

Ми можемо тягнути вагами під час роботи? Прив'яжіть мотузку до наші стегна і вага.
Я планую запустити на піщаний пляж неподалік.

Моє питання, чи варто це робити? Буду я поліпшити свою швидкість і свою силу чи як?

+295
adelai222 6 серп. 2011 р., 08:14:17

Намагаюся зрозуміти ваше питання, Ви стверджуєте, що існує план харчування з p90x, але ти не хочеш йти, тому що:

Я не хочу нічого готувати

і

У мене немає доступу до деяких із запропонованих продуктів

Так що все, що ми можемо запропонувати (якщо бути дієтолог і робить вас повний план конкретно для ваших потреб) є:

1 - замінити всі продукти харчування у вас немає доступу до з іншими продуктами схожої харчовою цінністю.

2 - не лінуйтеся. Якщо вам потрібно приготувати їжу / закуски протягом дня, щоб досягти правильного споживання їжі / калорій, то зробіть це. Там немає коротких шляхів до правильне харчування або покласти на м'язи.

Я намагаюся готувати на 2-3 дні роботи обіди і закуски під час і зробити його частиною моєї рутини / розклад з допомогою програми харчування.

Ви все ще можете з'їсти їжу з вашою сім'єю, але ви, можливо, буде потрібно підготувати деякі речі окремо, щоб поїсти з ними, поки вони їдять їх їжу, або змінити свій план, щоб врахувати різні продукти, які ви будете їсти.

Але найголовніше, якщо ви збираєтеся витратити час, щоб зробити тренування розуму, а також витратити час, щоб зробити пліч живлення від речей або ви не будете отримувати потрібні результати. Дієта-це ключ до змін у будові тіла.

Удачі вам з вашою програмою!

+279
Ali Jannifar 22 січ. 2015 р., 14:36:58

І стартову силу як на основі досить серйозних наукових доказів, однак ні програма в цілому була правильною наукову оцінку. Можна узагальнити один такий: "скористатися початківці ефект і великі складові ліфти, що дозволяють поступово збільшуються кожне тренування протягом декількох місяців."

Початківець ефект був продемонстрований в літературі: ненавчених осіб, набратися сил швидше, ніж будь-яка інша група.

Корисність складових ліфтів у розвитку функціональної сили і дозволяючи поступово збільшуються теж справедливо. Наприклад, присідання, як було показано, добре корелює з часів спринт і вертикальної висоти стрибка.

В 5-реп режим (обидві програми виступають 5-реп набори) також було показано, корелюють з міцності, а не гіпертрофію (розмір) або на витривалість.

Тому, якщо ви початківець атлет (це означає, що ви можете оговтатися від підняття 5-ПМ близько 2 днів), і ваша мета-отримання міцних, як-небудь і починаючи сила повинна працювати на вас. Вони підтримуються наукові та емпіричні результати.

Ось дві статті, які пояснюють причини цих програм:

Є менш наукові дані за вибором-або за стартову силу, або вибір стартової силу небудь.

Відмінності в основному дрібні деталі. Або використовує 5 комплектів на робочий вагу, а сила використовує 3 підходи на робочий вагу. Стартова сила включає очищає потужність, але або не. Каже додати не більше 5 фунтів за скасування сесії. Стартова сила говорить додати до 10-20 фунтів за сесію для великих ліфтів, як станова тяга, принаймні на початку, коли ви зможете робити швидкі успіхи в техніці і силі. Стартова сила (книги), здається, є більш повне опис програми і методів за всі ліфти ніж пропонує.

+272
J Shuze 25 квіт. 2010 р., 00:50:00

поговорити з хлопцем. хай знає, що є інші люди, які хочуть використовувати простір. показати йому якісь інші вправи, які він може зробити від машини.

+259
Wiratno 7 вер. 2016 р., 18:59:27

Те, що автор називає вибух тренувань більшість інших людей буде викликати ВИИТ, або високої інтенсивності інтервал підготовки. Причиною цього є досить ефективним, порівняно, скажімо повільно засовувати його на еліптичну за 60 хвилин, що він створює "догорання" ефект, який триває до 24 годин після тренування. Безліч досліджень показує, що це і швидкий пошук на Google вчений покаже це, але в якості прикладу я вкажу на це: висока інтенсивність інтервал підготовки для здоров'я та фітнесу: може бути менше?

+249
Akust Elektrus 12 лип. 2017 р., 16:59:30

Якщо ви здорові, вправи, і особливо робити серцево-судинні вправи часто, ви не повинні мати серйозних проблем з кровообігом. Однак, є кілька інших причин для поганого кровообігу:

 • Стрес - це одна з головних причин, чому може бути погане кровообіг. (Джерело)
 • Куріння - Куріння призводить до хвороби периферичних судин, що перешкоджає циркуляції крові. (Джерело)
 • Бляха - холестерин і бляшки звичайно закупорюють судини і викликають порушення кровообігу.
 • Тісний одяг - ти хочеш сказати, що це особливо погано в зимовий час, особливо при катанні на лижах. Часто взимку ми в кінцевому підсумку покласти стільки шарів одягу, намагаючись зігрітися, що ми їх дуже міцно і знизити циркуляцію крові.

Є безліч інших причин, за яким можна було б знизили тираж, і ви, ймовірно, слід поговорити про це зі своїм лікарем. Ваш лікар може бути в змозі ідентифікувати деякі причину і запобігти щось більш серйозне в довгостроковій перспективі, такі як серцевий напад або інсульт.

+169
Dariusa 7 січ. 2020 р., 14:55:54

Класичні дослідження зазвичай пов'язують забруднення повітря з легеневими захворюваннями.

Я вважаю, хоча це останнє дослідження надзвичайно цікавим:

Дослідники з Вільного університету Брюсселя в Бельгії розділити групи з 24 бігунів на дві групи: у міських районах, а також ті з сільських районах.

Протягом 12-тижневого періоду двох груп було запропоновано виконати три дні тиждень близько полудня. Одна група здійснювала в сільській місцевості, інша група у жвавій міській середовищі. Потім дослідники давали випробовувані тест виміряти час реакції і концентрації уваги.

Вони знайшли, що ті, що бігли в місто, мали більш низькі показники IQ і більш високий ризик запалення головного мозку, за даними "Дейлі Мейл". Каже http://www.everydayhealth.com/fitness/1212/jogging-outside-could-make-you-dumber-6432.aspx

Оригінал дослідження можна ознайомитися тут:

ЛЗ, Інге, і співавт. "Субклінічні ефекти аеробного тренування в міських умовах". Мед Науково Спортивних Тренировк 45.3 (2013): 439-47.

Якщо ми перевіряємо посилання даній статті, ми можемо знайти деякі інші цікаві з них:

ОС я Якобс л, норот ТЗ і співавт. Ніякої фізичним навантаженням підвищення рівня сироваткового фактора BDNF після велоспорт поруч з головної транспортної дороги. Neurosci Летт.2011; 500(2):129-32.

Інт пані л, Де Геус Б, Vandenbulcke Р, та співавт. Вплив на тверді частинки в рух: порівняння велосипедистів та пасажирів автомобіля. Атмос Середовища. 2010. 44...

і т. д.

+162
Girish G 21 лист. 2017 р., 00:02:45

Так, протеїнові добавки приймаються за межами бодібілдингу, насправді, я стверджую, що є ще люди, які не піднімають з допомогою них, ніж люди, які роблять ліфт, використовуючи їх. Це головним чином тому, що кожен хоче бути сильним, і маркетологи зробили протеїнові добавки схоже, що вони будуть вам ви сильна, просто пити їх самостійно, без тренування. Це не правда, і ледачих людей(67%, в Америці, принаймні) хочу набрати вагу без занять спортом, тому вони будуть купувати протеїнові коктейлі і керівників компаній трясе сидіти в своїй новенькій гідромасажна ванна у їх особняк і заробити мільйони, знаючи, що вони такі розумні. Однак, нам фактичне важкоатлет зазвичай знають, що протеїнові коктейлі-це афера і що ми можемо зробити великий, вживаючи натуральні джерела протеїну, не то штучна хрень. Так що відповідь на твоє питання, так, протеїнові коктейлі використовуються поза культуризму.

+125
user39579 13 вер. 2015 р., 04:00:25

Немає вправа "поганий" швидкість пробивки. Ви не хочете додати додаткову масу після боїв у вищій ваговій категорії менш дивним, але біцепс Вправа не буде перешкоджати вам пробивати швидкість. Ви хочете зосередитися на тренуванні вашої швидко скорочуються, м'язові мій робити вправи, які зосереджені як можна швидше, коли занурюєшся влади. Думаю вибухонебезпечних ФАПЧ типу UPS, де ви Clap ваші руки або набивний м'яч кидає, де ви намагаєтеся кинути його як можна далі.

+68
Ali Umair 30 лист. 2011 р., 21:33:11

У мене є кілька друзів, які конкурують силач, деякі з них просто були свої дебютні змагання, і один з них нещодавно отримав авторами. Те, що ви повинні мати на увазі, що накладні витрати робота повинна бути піднята з підлоги. В індивідуальних змаганнях змінюватись в залежності від реалізації б і гир. Знарядь може бути Аполлон колеса (залізничний міст), жир рукояткою гантелі, штанга, колода, і т. д. Звідти:

 • Очистіть бар/реалізації на плечах (або континентальний чистий або чистий)
 • Прес над головою будь-яким способом (деякі змагання для маси, інші для повторень із заданою вагою)

Важливо, щоб практикувати повне подія. Однак, якщо ви зосереджені на все накладні витрати клавішею, щоб покласти в роботі і стати сильніше, працювати зі стійки дозволяє прикладати більше зусиль самого преса. Просто пам'ятайте, щоб дати собі практику з рухом від підлоги.

Щоб прямо відповісти на ваше запитання, значимість негативного залежить від того, підйомник для важких один, або більшість повторень.

 • Ви повинні вміти контролювати виконання у вільний простір. Не піддавайтеся спокусі, щоб ковзати вздовж стійки в стійку силою. (налаштування ви описали звучить як це може бути можливість, якщо ви не будете обережні)
 • Якщо ваша конкуренція для повторення, не дозволяйте бар торкання стійки, поки набір закінчено.
 • Практика реалізації ви будете використовувати у вашому наступному конкурсі.
+45
manfort29 6 січ. 2016 р., 04:56:43

Для мене, особисто, це звучить як дуже мало часу. Але треба сказати, що не важливо, скільки ви працюєте, важливо те, скільки вам досягти в той час.

Якщо у вас 21 хвилин Супер-установка комплексу вправ з максимум 30 секунд відпочинку між сетами, то я думаю, ви могли б назвати, що коштує сеанс.

Але продовжувати час тренування дозволяє більш рівномірно розподілити навантаження, і взяти час, щоб зосередитися на хорошої розминки, гарна форма, хороший насос і хорошу розтяжку. І це, в довгостроковій перспективі, безумовно, більш продуктивним.

Коротше кажучи, я голосую немає. 20 хвилин-це занадто мало. Я думаю, що ви будете тупцювати на місці, перш ніж приймати будь-які вимірюються, позитивні зміни у вашому тілі, і ви застрягли в колії.

Не купуйтеся на обіцянки величезного прибутку з мінімальними зусиллями. Якщо б це було так просто, всі були б розірвав.

+44
gulyvz 20 січ. 2020 р., 00:24:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil