Болі після присідань (розтягнення?)

Після останнього дня ноги у мене були болі у внутрішній стороні місце між ногою і пахом. Болить тільки під час знижує неповний присед і прес-автомат (я нічого не помітив протягом тренування, думки). Я не звертав на це особливої уваги, однак через тиждень на наступний день ноги я відчув під час розминки присідання з порожньою штангою, і коли я піднімаю вагу я не зміг виконати із-за цього. Так я пропустила присідання і прес машина тільки й робили інші машини для ніг ( і це не боляче там ). Це вивих і що мені робити? Коли я зможу знову почати самозахоплення?

+568
Menda 13 квіт. 2019 р., 18:51:11
37 відповідей

JudoFitness стверджує, що три шляхи плавно перемикати передачі, коли тренуватися протягом тривалих періодів часу:

Metabolic pathways

Зверніть увагу на значну схожість в одному шляху виснажує себе, а наступний займає його місце.

Автор використовує приклад довгий підйом сходи, виконані з вибухом тих пір, поки шлях phosphagenic може витримати, то менш бурхливо, але все одно важко поки шлях гликолитического може витримати, потім, спираючись на окислювальний шлях для інших.

Незалежно від того, автор пропонує робити шлях-спеціальне навчання на додаток до спорт-спеціальні заняття. Я підозрюю, що це тому, що мульти-шлях тренування буде важко піддається до гліколітичні або окислювальні, залишивши phosphogenic шлях недостатньо підготовлений.

+885
sujith1406 03 февр. '09 в 4:24

Крім присідання (легка та важка як вигідно), я хотів би запропонувати, дивлячись на приземкуваті процедури мобільності порталу Ідо, як прекрасно організованою і посилається Андранік. Ось посилання; подивися в мобільності-стегна/ноги/хребет розділу.

Ці вправи повинні вам сподобатися, але не зупиняйтеся на цьому. Шукати інших таких навчань, а також вивчити свої власні мобільність самі і запитайте, що б почувати себе добре, щоб зробити.

Я піклувалася про обох колінах протягом деякого часу; інша справа, що допомогло оцінити суму інтенсивності (тобто навантаження, як вагу взято) використовуються на колінний, що беруть участь рухів (наприклад, присідань), так що якщо він почував себе добре, щоб піти важкого я не робив, але якщо він справді почував себе краще світлішою, я б зробив це. Я насправді "скидання" повернення до ваги-тільки рухи досить небагато часу, як я відчував, що це дало б коліна шанс відновити, в той же час пам'ятати, що він повинен отримувати сильні.

Сподіваюся, що це допомагає!

+869
Halyna 20 квіт. 2014 р., 04:14:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я натрапив на великий ресурс плавальний інформація: Swimsmooth.com що сталося з пару відмінних порад я хотів би поділитися:

1. Акцент на видиху, а не вдиху.

Причина ви хочете дихати не тому, що у тебе брак кисню. Ви тільки споживати пару відсотків 20% кисню, яким ви дихаєте, немає причини тобі дихати, щоб позбутися ВІД2! Тому акцент на видиху так швидко і потужно, як це можливо. З фокусом, я маю на увазі регулярно практикувати її під час купання більш повільно і дуже постаратися, щоб позбутися від усіх дихання у ваші легені якомога швидше. Коли ви видихнули, ви зможете знову вдихнути, видихаючи так, що вивчення дає вам більше гнучкості, коли ви вирішите знову вдих (вам ніколи не доведеться чекати).

2. Коли ви не дихайте, тримайте голову нерухомо.

Ваша голова і рульове колесо все ваше тіло, щоб тримати своє обличчя нерухомо, дивлячись вниз, означає, що ваше тіло буде мати занадто нерухомій позі. Якщо басейн має лінії на дно, це істотно допомагає плисти вперед вище, тому що це дає вам точки фокусування.

3. Дихати "в пахву".

Як плавати Гладких пише:

При переїзді через воду ви створюєте 'носова хвиля' з вашою головою і тілом, немов човен робить. Форми носова хвиля означає, що рівень води падає уздовж боку особи плавця. Це створює через обидві сторони вашої голови і тіла, що перебуває нижче рівня поверхні басейну, так що там повітря менше, ніж ви могли б очікувати, щоб бути.

Постарайтеся обмежити зайві рухи, так просто повернути голову, рухаючи підборіддям до пахви. Як правило, через створені ваша голова повинна бути досить великою, щоб дозволити ваш рот буде якраз над водою, так що ви можете дихати.

4. Не піднімай голову.

Якщо ви слухали мій попередній рада, що ви вже знали, ви не повинні піднімати голову, а просто повернути його. Одна з важливих причин, ви не хочете піднімати голову, тому що це дуже straineous на спині/м'язах шиї, але, що більш важливо, це змушує ваші ноги, щоб опуститися ще нижче! Це уповільнює вас і робить плавання більш важкі, таким чином, збільшує вашу потребу в повітрі...

enter image description here

5. Не повертайте голову.

Картина говорить більше ніж 1000 слів, так що ось ще один чудовий приклад з плавати гладко:

enter image description here

Якщо ви занадто далеко повернути голову, пам'ятайте, все ваше тіло обертається. Це погано з кількох причин: ваша нога може бути ногами біля поверхні води, роблячи її зовсім непотрібною; твоя рука пірнає занадто глибоко, роблячи це важче, щоб підняти з води знову і ви збільшуєте ваші лобовій поверхні у воду, що теж дуже погано!

6. Відсутність обертового тіла болить твоє дихання

Перша причина цього очевидна: якщо ви повертаєте ваше тіло, ви не повинні повернути шию настільки, щоб мати можливість дихати. Але це ще не все, так багато насправді , що плавати рівна є ціла стаття про це, що я дуже рекомендую! Інші, ніж тому, що вам потрібно для хороший метод, я думаю, є один важливий момент:

enter image description here

Ці м'язи працюють набагато ефективніше, якщо його злегка повертати, тому що коли лежить обличчям вниз, це означає, більше сил буде від вашої м'язи грудей, а не дуже міцні м'язи спини. Це також означає, що ви повинні підняти руку вище з води, коли тріпають його назад вперед. Але так само, як з більш обертового голову, не повертайте ваш торс! Замість цього, прочитайте статтю, щоб побачити те, що ви повинні робити!

7. Навчитися дихати в двосторонньому порядку.

Це допоможе вам створити симетричну техніці плавання, запобігає надмірне використання одного боку, дає вам більше гнучкості, щоб дихання, коли вам потрібно , щоб і вона змушує вас тримати пристойну частоти ходу. Двостороннє дихання змушує вас злегка повертати з боку в бік (див. попередній пункт), а тому що ти дихаєш всі три удари, якщо ви зробите занадто довгими штрихами, ви почнете запускати з повітря. Ось як це змушує вас оптимізувати довжину і швидкість ваших ударів, щоб знайти співвідношення, яке підходить вам найкраще.


Так скільки ж ви повинні бути дихання?

Це залежить від того, як швидко ти плаваєш і скільки кисню потрібно. При швидкому бігу можна дихати майже кожен удар, тому що ти гостро має потребу в кисні. Але коли ви плаваєте на довгі відстані, ви, напевно, дихання кожні три удари. Це робить великий звичкою, через двостороннього дихання, але і тому, що це допоможе вам знайти хороший ритм. Якщо ви можете зробити 5 ходів не потребуючи диханні, ви, ймовірно, не пливе досить швидко для гідної тренування. Якщо вам потрібно менше 3 ударів, ви, ймовірно, плавання занадто швидко або не дихає достатньо (таким чином, залишаючи деякі co2 в легких!).

Видих і треба робити, в той час як особа знаходиться під водою, роблячи це, ви зменшуєте кількість часу, яке ця особа повинна бути з води. Коли особа з води, це призводить до порушення обтічним позиції інсульту і збільшує опір води і опір, це зменшує свій імпульс. Це також зменшує ваш баланс означає, що ви повинні працювати важче. Крім того, чим довше ваше обличчя з води, тим більше збоїв у ритмі твого ходу немає.

Частота дихання повністю залежить від того, що індивідуум вважає комфортним. Однак, я не згоден із раніше запропонованих моделей. Спринтери не потрібно дихати стільки. Спринтери покладатися на свої анаеробні енергетичні системи, тобто вони не потребують кисню! Дихання, навіть коли зроблено правильно, порушує ритм і імпульс удару. Спринтери покладатися виключно на швидкість! Вони не можуть дозволити собі дуже багато збоїв у їх хід ритму. Якщо 25м може бути плив без дихання, то це повинно бути зроблено так, з 50м, хоча якщо на абсолютному рівні еліти це складно. Шаблон може бути розроблений як дихати кожні три удари, але так як це спринтерській гонці щось на зразок кожні 7 ходів буде краще підходити. Крім того, дихання кожні три або схожі на перших 25М і то як можна менше на другий 25м ідеально підходить. 100м до цих пір вважається спринтерській гонці, але знову ж припускаючи, що це питання не для елітарних спортсменів після дихання повинна бути схожа на кожні три або п'ять, як і з усіма класифікуються на середні дистанції.

Так як відстань збільшується, так само зміни в характері дихання. Однак ми зазвичай бачимо збільшення частоти дихання, так більше кисню можна вживати щоб продовжити наступ втоми. Я можу піти на про те, як кожна енергетична система працює, але енергетична система, яка потребує кисню є єдиним, який не викликає втому, у зв'язку з чим не викликає молочна кислота. Це правда, що ми все-таки втомлюються при використанні аеробних (кисневих) енергетичної системи, але це коли наша потреба в енергії стає занадто багато для цієї системи, щоб впоратися, як ми можемо не споживати достатню кількість кисню, щоб впоратися з попитом, і ми починаємо використовувати енергію системи, які не потребують кисню, які виробляють втомлює продуктів - молочної кислоти. Досить часто з дуже великих відстаней, таких як 800м і 1500м, багато елітарні виконавці дихати кожен другий інсульт для більшості з перегонів, але тоді зменшити їх частоту дихання, оскільки вони увійдуть до фіналу, спринт етапів гонки. Дихання може стати тактичним, такі, як Іан Торп, який дихає лише однієї сторони, а не руку. Це дозволяє йому тримати очей на кого він вважає своїм головним конкурентом на протязі всієї гонки. Дихання у двосторонньому порядку виробляє більш округлим розчерком в деяких відносинах, але є деякі переваги для дихання з одного боку, все залежить від виконавця, як часто і як вони дихають. Але це найтиповіші приклади частоту дихання.

Останній шматок порадити: знайти свій власний, природний темп! Кращі практики пройти довгий шлях, але ви також повинні відчувати себе комфортно з ними. Крім того, постарайтеся провести деякий час за кожну тиждень, зосереджуючись на поліпшення вашої техніки, а не ваш стан, тому що ви будете потребувати, щоб домогтися подальших поліпшень в майбутньому.

+812
user585959 2 бер. 2017 р., 12:55:24

Я б сказав, що це, напевно, один з небагатьох випадків, в яких за допомогою вправ ізоляції на машинах-це добре. Це не те, що ви хочете зробити звичку, але робити жим ногами замість присідання продовжувати працювати ваші ноги буде мати сенс, і один з тих трицепс машини, що дозволяє не тисніть на майданчик з рукою замість того, щоб стискати щось буде також працювати в той же час.

Гіпсову пов'язку або шину, ймовірно, залежить від особистої дисципліни. Якщо ви знаєте, що не будете нічого робити з зап'ястям, то тутора, ймовірно, більш зручним, але якщо ви знаєте, що не зможете протистояти активності, отримання литої-кращий вибір.

+805
alxs 16 черв. 2019 р., 01:26:52

Щоб побачити результати, я повинен тренуватися там, де я хочу, щоб мій результат був? Наприклад, по вівторках частина моєї тренування 8 х 100м @ 90% зусиль. Я повинен працювати на моєму 90%, або те, що я хочу, щоб мої 90% буде? Це те, що я тільки намагаюся застосувати до працює зараз.

+801
Jay Pi 24 лист. 2011 р., 14:38:27

З моєї точки зору, як хто-то з маленької грудною кліткою і довгими руками (на щастя, мій плечова кістка довше, ніж мій променевої і ліктьової кісток), жим лежачи є деякі ризики. Хтось з бочкоподібним грудьми і короткими руками може виконати жим лежачи в безпечний діапазон руху, в той час як якщо б я послідовно виконати жим лежачи зі стійкою до грудей, лікті буде нижче, ніж спиною - що б на мої плечі. Я взагалі мою тисне з внутрішньої частини мого ліктя не менше, ніж спина, але бар не доторкається до моїх грудей. Я не зовсім впевнений, що перевага використання плати за інші варіанти. Я думаю, прес всередині стійки для присідань з шпильки на низькій висоті ви хочете, щоб бар, щоб піти б більше сенсу, і буде безпечніше. Поперемінно робимо замість підлоги Прес, з дошками (при необхідності) під плитами теж зробив би для мене більше сенсу.

+760
Hakan Yalcinkaya 10 бер. 2018 р., 14:19:41

Я впевнений, що ваш учитель говорить вам, щоб зробити ваші плечі (не горбиться) і випрямитися. Вам не треба нічого згинати. Але коли ви робите щось на зразок похідного (думаю, Армія), потрібно мати спину прямо, а перпендикулярно землі, ваші кроки повинні фірмі.

Якщо ваша постава-це погано, коли ви зазвичай це займе практиці. І ви повинні відчувати себе трохи захеканий тримати ваше тіло в такому положенні ви не звикли, особливо, коли робиш щось інше.

+679
Tim Lytle 16 вер. 2016 р., 21:01:04

Ви, ймовірно, страждають від зневоднення. Чотири милі-це багато бігати, а 15 км-це багато(для більшості людей) для велосипеда. Ви можете почати потіти після навіть тільки половина милі в жарку погоду або в інших гарячих середовищ. Якщо у вас є втрата рівноваги або/і нечітке зір тестування, що підвищує шанси бути єдиною причиною зневоднення, теж. ПИТИ БАГАТО ВОДИ!!!

+651
mlinajole 20 квіт. 2018 р., 02:16:59

Один спосіб дивитися на аеробні функції, як здатність тіла спалювати жир в якості палива при заданій темп або швидкість. Потім анаеробні функція-це здатність тіла спалювати цукор для палива, коли ми вийти за межі темп, з яким ми можемо спалювати переважно жир. Пульс часто є хорошим показником того, в якому режимі ми знаходимося.

Інтервали і швидкість навчання, потім спалити в основному цукор у якості палива. Втрата ваги, коли займаються цим видом діяльності виходить з висоти метаболічний процес, що проходить довгий час після тренування, і в підсумку, як підвищений метаболізм, і як довго, і калорійності раціону необхідно цукор, щоб живити цей тип тренування.

Навчання в дещо меншій інтенсивності, де ми спалюємо жир в першу чергу на паливо, можна зробити дві речі:

 1. Тренуємо наше тіло, щоб спалювати жир більш ефективно. Жир насправді набагато багатше джерело енергії, ніж цукор, тому тіло буде щасливо спалювати жир, якщо тільки ми забезпечуємо це з незвичайним кількістю цукру або поїзді часто у розмірі, де неможливо спалювати жир.
 2. Збільшити темп, в якому ми зможемо тренуватися ще під час аеробних метаболічних діапазону. Наприклад: я використовувати монітор серцевого ритму, щоб уникнути введення анаеробного під час навчання. Спочатку мені довелося працювати дратівливо повільно для цього, десь близько 14 хвилин за милю. Шість місяців тому я був радісно біжить 9 хвилин-милі за тією ж ЧСС, за той же проміжок часу. Про це йдеться в професійний велоспорт, як "фундамент-будівля" навчальний етап, де вони їдуть годин довго, "легкий" миль зими ранньою весною підготувати для літнього гоночного сезону.

Це означає, що різниця між вами і вашим другом, що ви спалювати більше жиру, ніж він в тому ж темпі, що, хоча, здавалося б, дивно, враховуючи ваше твердження, що він є більш "худий і підтягнутим, ніж ви, принаймні, гіпотеза, яка не повинна бути відкинута. Якщо ви багато їздите трохи повільніше миль, ваша аеробна функція дійсно може бути краще, ніж твого друга, у результаті чого ваша здатність спалювати жир в суботу вранці їде, в той час як ваш друг робить ставку в першу чергу на цукор/вуглеводів для палива і, отже, щоб поповнити їх після поїздки.

Примітка: багато чого з того, що я сказав, засноване на Філ Маффетоне досліджень аеробної функції і фітнес (приклад тут). Філ займає кілька ексцентричний підхід до життя, навчання та медицини, але й аеробні фітнес-тренування працює для мене, так навіщо вихлюпувати дитину разом з водою?

+622
EscapeToTheMountains 3 лют. 2019 р., 08:31:25

Якщо ви піднімаєте важкі, розтяжка між підходами може встановити Вас на травми. Статична розтяжка розслаблює м'язи і знижує м'язовий контроль протягом короткого періоду.

+612
Nitin Nain 24 квіт. 2012 р., 01:41:36

Ви використовуєте занадто багато удар в свій заплив, і може бути неправильно ногами від стіни. Відстань плавців не потрібні величезні пипець - особливо тріатлетов. Ви тільки збираєтеся втомлювати ваші ноги на велосипеді і бігати. Навіть 1500м фахівців, як Кеті Ледеки використовувати 1 або 2 бити удар для більшості з їх раси. Як правило, вони не використовують 6 або 8 біт удар, але, ймовірно, могли б з огляду на їх елітний статус.

Ви хочете використовувати ваші ноги для балансу - не для бігу.

Також, ногами від стіни погано може поставити додаткове навантаження на ваші ікри. Правильний спосіб-відштовхнутися від стіни, як ви піднімаєтеся з присідання (думаю ноги на стіну).

Нарешті, незважаючи на пальцях повинно бути зазначено, як далеко, як ви можете отримати їх, щоб зменшити лобовий опір, необхідно мати трохи гнучкості в них, щоб дозволити їм працювати як ласти.

На 1 хвилину у відео ви побачите цю плавець (у кого є гарна техніка) з використанням 2-бити, удар. Зверніть увагу, як мало штовхається відбувається насправді. Два Бити Удар

+611
Belfield 3 лют. 2019 р., 15:01:53

"Вони в основному говорять, що я вбиваю себе і це не спосіб скинути вагу/будь здоровий".


Я дуже сподіваюся, що вони все прям-край людей, не чіпайте алкоголь, сигарети або інших наркотиків. В іншому випадку, було б дуже лицемірно, не так? ;)

Справа в тому, що розробка покращує не тільки фізичне, але й психологічне. Ви навчитеся самостійно мотивувати себе на більш високому рівні, розвивати жорсткіше кругозір і почати навчання, щоб прорватися через бар'єри (в даному випадку підйом важкої ваги).

+540
TehFoobar 24 квіт. 2018 р., 04:54:48

Як повинні чоловіки і жінки відрізняються своєю тренування грудей, щоб знайти груди підходить для підлоги? Ось ті якості, які я вважаю чоловічими і жіночими. Ваші думки можуть бути різними, але я хотів би почути вправи груди варіацій, що досягти цих конкретних визначень.

Чоловічий

Чоловіча груди повинна бути як пластини броні. Вони повинні бути широкими, плоскими і квадратної форми, вони не повинні бути опуклими. Нагорі повинні бути, як плато, а не плавно відходять в ключицю. Це не повинно бути верху, ні дна важкого, але навіть на протязі. Декстер Джексон, нижче, є прекрасним прикладом.

Dexter Jackson

Лекс Люгер, нижче показаний приклад жіночої чоловічої грудей. Груди кругла, м'яка, і тюхтій дивився. Ми б назвали ці "цицьки", якщо б він був товщі.

Lex Luger

Жіночний

Жіночі груди-це важко описати, тому що він транслюється на грудях. Не має бути розподіл між грудною кліткою і молочної залози. Дві частини повинні плавно з'єднувати. Груди повинна підвищити грудей, що робить їх здаватися більше. Сільвана Silvati, нижче, є прекрасним прикладом.

Silvana Silvati

Нижче є повною протилежністю жіночих грудей. Шкіру навколо грудей занадто туго. Ви можете ясно побачити, що груди є формування кульки на грудях. На деяких екстремальних жіночих культуристів, груди представляється висохли, як родзинки.

female bodybuilder

+469
user32279 25 серп. 2012 р., 14:03:41

Ви дійсно не потрібно турбуватися про те, щоб уникнути будь-яких вправ. Якщо ви робите серйозний бодібілдинг, ви б просто отримати загальну форму і міцність; не великі громіздкі м'язи, які будуть перешкоджати ваш діапазон руху.

+444
user243682 2 жовт. 2017 р., 18:28:36

Хоча це може потрапити під очевидно, сидить, схрестивши ноги, це хороший спосіб, щоб працювати на сидячи, схрестивши ноги. З якого ви штату, ви можете потрапити у становище, в гіршому випадку, деякі труднощі. Звідти, обережно опустіть коліна вниз, поки не відчуєте розтяжку, але не біль. Тримайте його там протягом декількох секунд. Відпочити. Повторити. Що б статичного розтягування для нього. Динамічна розтяжка не може бути поганою ідеєю, як доповнення. В принципі, це те ж саме, за винятком того, що ви тільки штовхати, поки ви не відчуєте часткове розтяжки, то ви активуєте м'язи, які ви простягнулася на кілька секунд (або просто стискаючи м'язи або відсуваючи на опір, такі як руки, натискаючи на коліна.

Якщо ви дійсно виникли проблеми просто потрапити в положення, то ослаблення в місці, де ви можете тримати себе від йти повністю вниз, щось на зразок дуже низького занурення, де ви можете підтримувати себе у руки, як ви оселитися в положенні зі схрещеними ногами.

+441
inscripted 2 груд. 2010 р., 01:26:43

Я отримую гомілки при бігу на бетон/асфальт, нічого складного. Гумовий слід я в порядку, траву я в порядку, treamills нормально. Так що я можу зробити, щоб обмежити запалення окістя на твердих поверхнях? Я пробував розтяжку і різні черевики.

+386
Jack Lint 20 серп. 2017 р., 09:28:05

Я не можу дати вам медична рада - (не дока), але я можу дати вам кілька посилань на, сподіваюся, допоможе відповісти на деякі ваші запитання.

Ось деякі відомості про багатої тромбоцитами плазми (PRP). Лікування є відносно новим, тому доказів його результати досі збираються. Наприклад, використання PRP для ліктьового суглоба (тенісний лікоть) показали клінічне значення, але і інші дослідження для інших сайтів є двозначними чи недостатньо контролює.

Ця стаття має деяку гарну інформацію про пах біль, і спортсмен. Це вказує на те, що є "кількість можливих диференціальних діагнозів для спортсменів з хронічним болем в паху і нижній абдомінальної області".

У даній статті розглядаються терапія для м'яз травми і зазначає, що "до того часу, пацієнти потрапляють в клініку, щоб щось піклуватися, вони мали кілька штамів цього ж району"; і лікування, "багато з цих протоколів як мінімум 12 тижнів, щоб почати бачити зміни в собі сухожилля".

Крім цього, у мене немає ніяких прямих інформація для вас і у мене ніколи не було плазми. Якщо це було мені, я б обов'язково зробити МРТ, щоб побачити, що все замішано враховуючи, що ваша біль поширюється.

Крім того, ось пара відео, які ви можете запустити ваш терапевт. Перший-це з вуду нитку і адрес м'яких тканин. (Ви згадували вправи, але не м'якої тканини або ручної роботи терапії.) Друге відео на Келлі Старрет, фізіотерапевт. Це більше для отримання, ніж для лікування травми, але це говорить про суглобової капсули, а також м'які тканини.

Я розумію, що це не реально відповісти на ваше питання, але, сподіваюся, це забезпечує деяку допомогу в зборі інформації. Удачі.

+386
Anabelle Padernal Catapan Guer 7 жовт. 2015 р., 21:17:59

Цілком імовірно, що ви коли-небудь мали дефіцит калорій, а не рахувати калорії неможливо судити, скільки вам потрібно проти того, скільки ви забірні.

На вершині цього це може бути просто втома. Ви тренувалися протягом 3 тижнів поспіль без відпочинку. Важливо висипатися і мати дні відпочинку, щоб зосередитися на харчування і відновлення.

+354
Alex Sorokoletov 21 лют. 2015 р., 21:59:29

Я розповім вам, як зробити це з точки зору фізики. Але прошу врахувати, що це може або не може бути корисним, так як ваші м'язи повинні спалювати палива на основі час, проведений під напругою, не тільки про фізичній роботі. Ви можете спалити себе на провал з однією реп, просто роблю це дуже повільно, так що його можна практично вважати ізометричні вправи. Є навіть книга, яка розвиває цю ідею під назвою "Тіло науки", або можна пошукати у Вікіпедії для ультра повільне навчання.

Крім того, якщо ви намагаєтеся знати, скільки калорій ви спалюєте за допомогою тренувань, ви будете обмануті результати розрахунків. Це дуже мало, приблизно в десять разів менше, ніж загальний витрата енергії протягом 40 хв аеробних вправ. Навчання опору має велике значення у втраті ваги, оскільки вона збільшує кількість м'язів, які ви носите з собою, що в свою чергу спалює більше калорій. Але тренування з обтяженнями тренування не спалюють стільки калорій як таких. Ви можете побачити це, просто роблю грубу оцінку фізичних виконану роботу за важкий присед: помножити вагу в кг (включаючи не тільки штангу, але і ~70% від ваги тіла) до відстані, пройденого центром мас (близько 0.65 м в середньому для дорослих, два рази з-за вгору і вниз руху) і значення сили тяжіння на поверхні Землі (9.8). Результат в джоулях, а значить, вам доведеться ділити на 0.00418 для того, щоб мати результат в C (ккал).

Ну, це, як ви робите це. Ми повинні знати, як ваш розгинання ніг машина (будь ласка, напишіть картину і, можливо, я зможу допомогти краще). Це може бути:

а) проста модель, в якій ви надаєте вага на певній відстані від осі обертання

б) модель з ременем, який передає вагу так, що опір однорідного по ходу руху,

в) складні Наутілус машина, сконструйована таким чином, що опір є змінною вздовж руху, будучи вище для тих ракурсах, у яких ваші ноги сильніше.

Знехтуємо вага нижньої частини ноги, так як він важить всього близько 4,6% ваги вашого тіла (де Льова 1996). Назвемо r-відстань між віссю обертання і точкою, в яку машина надає протилежні сили. Потім:

а) для найпростіша машина, просто помножте відстань, пройдена Вт вага між нижнім і верхнім положенням гравітаційної сталої і маси. Якщо Шанкс йде від вертикальних до горизонтальних, робота в джоулях буде вдвічі більшим (з урахуванням того, що всі препарати зроблені з ВГОРУ і вниз руху). Тобто, г*ш*9.8. Якщо ви хочете, щоб ваш результат Ккал, ділимо на 0.00418

Б) для машин з механізмом ремінь і шків, радіус шківа повинні бути прийняті до уваги. Якщо такий радіус, то робота-це*pi/2*Вт*9.8, знову в джоулях.

C) Якщо ви є щасливим володарем легендарного Наутілуса машина з 70-х (почнемо з мінусами, так!) тоді опір по шляху є змінною, і я повинен мати більш конкретні деталі про машину для того, щоб дати вам формулу.

Ви обов'язково знайдете цим посиланням (EXRX) дуже корисно по відношенню до вашого питання.

Це лише приблизні оцінки. Ви можете уточнити розрахунки шляхом додавання в роботу шляхом переміщення хвостовиків (на EXRX ви знайдете центр мас таблиць для різних частин страховищем і іншу корисну інформацію), з урахуванням часткових повторень з різними кутами і так далі.

Що стосується корисності такого роду фізична праця оцінками, воно обмежене. Можливо, для відстеження відносного прогресу, за умови, що ви постійно робите повторень з однаковою швидкістю. Але калорії спалюються м'язами не тільки залежить від кількості фізичної праці, але і на час під напругою. Необхідну енергію для відновлення м'язової тканини мікротравми на найближчі кілька днів після кожного тренування є важливим компонентом загального витрачання енергії для тренувань. Все це робить такі розрахунки не дуже корисно.

Зауваження

За деякими цікавим дослідженням (www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9292475) запропонував ВП в коментарях, витрата калорій під час м'язового скорочення приблизно в чотири рази фізичної роботи, тому результати розрахунків слід помножити на 4.

Тим не менш, протягом декількох наступних днів в силу тренування відновлення тканин відбувається і це досить складний процес енергії. Я не маю поняття про те, як оцінювати цю суму додаткових витрат калорій, викликане тренуванням.

+344
borderdrama 31 серп. 2016 р., 21:19:48

У мене був цей досвід, це цілком нормально для тих, хто грає довго. Я думаю, ви можете зменшити навантаження на них шляхом наступних методів:

1. Розтяжка

Стрейч перед початком будь-якої активності(ходьба, біг, гра в теніс, тренажерний зал і т. д.) він розігріває м'язи, і вони будуть готові прийняти навантаження/стрес.

Розтягування потрібно робити дуже повільно, навіть якщо вони споживають деякий час, ви повинні завжди розтягнути.

Дуже важливо, щоб ви повинні тримати розтяжку в перервах між діяльністю, це розслабляє групи м'язів і м'язів.

Стрейч в кінці сесії, я знаю, що це було б нудно і люди пропустити цей крок, але це дуже важливо для вашого успіху і безпеки.

2. Зробити деякі силові тренування для ніг

Є багато вправ, як присідання, половина сидить навпочіпки сиділи розгинання ніг, підйом осел, теля, зворотна кучері, і т. д., які зміцнять ваші ноги.

3. Після сесії

Дайте собі гарячої води(Вода повинна бути досить гарячою, і не дуже жарко) лікування, помістити ноги в гарячу воду з невеликою кількістю солі(звичайна сіль) додав до нього на деякий час. Це буде легка болючість.

4. Перепочиньте

Це дуже важливо, це час, коли м'язам відновитися Макс. Збільшує силу м'язів і м'язові групи.

5. Носити правильний одяг

Ви повинні носити правильну одягатися, амортизуючою взуття, шкарпеток(бавовна спортивні шкарпетки) і т. д.

6. Правильна техніка

Ви повинні постійно оновлювати свої знання про техніках, які використовував з інтернету, журналів, статей, розмовляв з людьми, які добре в ній, зберігаючи значення про роботу і продовжую бачити плюси. Ви повинні бути в змозі зробити правильні прийоми від них.

7. Досконала практика.

Практика не тільки практика, але і досконала практика, при правильній техніці ви дізнаєтеся, практикувати їх, ви станете сильніше і досконаліше.

+341
Sumit Roy 25 лип. 2018 р., 19:33:24

Ви напевно хочете пити багато води з будь-сироватковий протеїн. Концентрація білка може бути досить жорстким на ваші нирки, так що ви хочете, щоб розбавити концентрацію, щоб допомогти. Надмірне споживання сироваткового протеїну без достатньої кількості води може призвести до сечокам'яної хвороби.

+269
Maria Albertina 3 вер. 2019 р., 23:35:22

Відповідь гранту містить багато корисної інформації і поради про те, як поліпшити пуш-ап тренування, але я хотів би додати ще кілька:

 • Діпи
  Забезпечити ваше тіло нахиляється вперед під час виконання вправи, і що ви повністю замок на вершині (не тільки руки, але плечі) і зосередитися на використанні грудей для цього. Це буде проявляти свій малої грудної м'язи, яка знаходиться під вашим pectoralis-Майор, ця м'яз не додасть багато сил, але зовсім трохи збільшити розмір його буде виштовхувати свій великий грудний і зробити гігантський вплив на розмір грудей. Розум-м'язові зв'язку, дійсно робить величезну різницю, коли нарощування м'язової маси.

 • Век відлітає
  Ця людина може бути нерозумним в залежності від вашого обладнання, але ви можете зробити деякі вправи на кільцях або трансивер установки відносно дешеві і мають можливість зробити двк летить практично стільки ж (маси тіла) опір, як ви коли-небудь знадобиться. Двк мухи величезної будівлі розміром грудей, так як вони є одним з небагатьох вправ, які ви можете зробити, щоб розтягнути свій двк через його повний діапазон руху, і це ключове тут, привести руки назад так далеко, як ви можливо (не бійтеся впустити опір, збільшуючи свій нахил). Це вправа Все про діапазон руху і не стільки про опір. Знову зв'язку між мозком і м'язами є ключовим тут. Крім того, я знаю, що ви просили вага тіла вправи, але ви також можете отримати деякі досить недорого еспандером робити з цими, які також можна легко зробити у вашому власному домі.

 • Вибухові віджимання
  Це транслюється на грант ляскаючи віджимання, але альтернативи, які я використовую, щоб покласти кілька стопок пластин на зовнішній стороні руки (може бути замінена ящиками) і "рвуться" від Землі досить високо, щоб ловити себе на них. Цей тип навчання буде по-справжньому переносишся в жимі лежачи в більшу сторону, якщо ви коли-небудь почнете тренування ваги.

 • Ізометричні Грудей Притиснути
  Стояти на ногах за обидві руки перед собою, зігнуті під кутом 90 градусів. Блокування руки і стисніть так складно, як ви можете. Скорочення утримуйте протягом 15-30 секунд, потім розслабтеся. Ізометричні вправи не для збільшення міцності, але я люблю їх, тому що ви можете в основному зробити з них те, що ви поклали в, і неважливо, наскільки сильно ви буде збільшуватися труднощі з вами, як одна сторона вашого тіла буде здатна протистояти іншим з відносно рівним по силі.

Я згадав про кілька разів вище, але я хочу знову підкреслити важливість розуму-м'язи. Важливо приділити кілька хвилин, щоб дійсно дізнатися вашу анатомію, і як/коли м'язи ви орієнтуєтеся звільняють. Ви можете робити віджимання, використовуючи ваші плечі і трицепси майже виключно і не отримуєте гарну тренування грудей. Однак якщо ви розумієте, як груди приходить в речах і зосередитися на використанні його, це зробить більшу різницю, ніж майже що-небудь ще ви могли б зробити.

+257
Joe Crowder 23 квіт. 2019 р., 11:53:35

Я більше хлопець, 6 футів у висоту, близько 250 фунтів, піти в тренажерний зал ММА 3-4 рази в тиждень (коли дозволяє час) і звичайний спортзал один або два рази в тиждень. Мій бокс/кікбоксинг/муай-тай на точки, як сила і точність, але моє кардіо-це жахливо, особливо коли робиш відео роли в бразильському Juijitsu. Що б бути кращим способом підвищити свій кардіо потужності без втрати ударної сили?

Примітка 1: я не думаю, що в моєму віці і з моїм попереднім Кос робить мене трохи легковажний часом я насправді прийняти бій, але було б непогано, щоб не пихкати, коли жити прокатки або більше, ніж близько 5 хвилин раунду на мішку.

Примітка 2: я теж належу до бойових мистецтв обмін стека, але я відчував, що це було б найкраще підходить для загальної фізичної підготовки

Заздалегідь дякую за будь-які поради

+222
Donchi4all 19 вер. 2017 р., 17:43:30

Я відчуваю, як дві шишки по обидві сторони нижньої частини хребта, які я вважаю виступання з гребеня клубової кістки -- приблизно де еректорів spinae мабуть відбуваються. Я може породжувати болі в цій області, сидячи з ногами прямо переді мною і обертати один палець до іншого. Це відповідає функції якої-небудь конкретного м'яза або сухожилля? Я не можу шукати вправи на розтяжку, тому що я не можу назвати частини тіла.

+180
Allan Tellez 26 лист. 2016 р., 23:09:21

Як я розумію це питання, необхідно знати, як встановити ваші цілі.

Що розумно для вас не має ніякого відношення до того, що інші люди домагаються. Ваші цілі повинні бути засновані на вашій власній мотивації та потенціалу для зростання.

Почнемо з "Скільки м'язової маси ти набрав в минулому місяці за вашою програмою?"

Якщо ви зробили як ви могли б, в точності виконую свою програму і досягти поставлених цілей калорій/харчування/сон, то розумна мета на наступний місяць буде становити близько 60-80% прибутку за цей місяць.

Якщо замість цього ви розслабилися в минулому місяці, то можна порушувати правила я дав, але він вимагає від вас міняти свої звички і встати на вашу програму, і їсти, і правильно спати. Ви повинні бути в змозі відповідати або перевищувати цей місяць приріст якщо в цьому місяці було особливо недисциплінованих місяць.

+169
D Jatelo 3 лип. 2018 р., 12:03:51

Йоги можуть, серед іншого, поліпшити свою гнучкість, наприклад, цю статтю в YogaJournal. У статті стверджується, що йога як усуває фізичну сторону гнучкості (м'язи, зв'язки, суглоби і т. д.) і нейро частина системи гнучкості.

Мій власний досвід занять йогою полягає в тому, що це допомагає мені бути більш гнучкою(наприклад, немає проблем з третьої світової присідати зараз, великі проблеми раніше), краще баланс (наприклад, відсутність колінних проблем більше, коли вниз по схилу на лижах) і більш обізнані постави (менше проблем зі спиною).

Для початку, знайти йога "додзе", який відповідає вашому стилю/перспективи та регулярно приймаєте якісь заняття протягом декількох місяців. Мені подобалися ті, які зосереджуються на фізичній стороні краще, ніж ті, акцентуючи увагу на духовній стороні.

Йога-це потім досить легко інтегрувати в щоденних тренуваннях, а також спосіб "ходити в тренажерний зал" тренінг, який легко принесе ваш чоловік.

Наприклад, ви могли б зробити короткий звичайної йоги в якості розминки для своєї ваги маршрутизації і бігу рутини.

+149
Kayla Gunn 12 квіт. 2017 р., 10:03:38

Надмірну рухливість суглобів і гнучкість м'язів може привести до нестабільності і відсутність сил в кінці діапазону руху. Більшості людей потрібно поліпшити діапазон руху, тому що вони настільки нерухомі. Але для людей, які надзвичайно рухливі, штовхає до подальшого діапазони руху можуть викликати проблеми.

Для багатьох видів спорту, завдання і здоров'ям в цілому, ми хочемо зберегти певний рівень мобільності, але не дуже багато, особливо в деяких районах. До прикладу:

Висока ймовірність травми всякий раз, коли стійкість приноситься в жертву за рахунок надмірної рухливості тому, що частина структур тіла, які мають бути стабільними (наприклад, поперек) не.

Або розглянути плече. Це надзвичайно мобільний суглоба, і занадто багато гнучкості у м'язах плеча може перешкоджати підтриманню стабільності.

Або розглянути питання про

Вибухонебезпечність зменшується в кінці діапазону руху як від нестачі сил і автоматичної гальмівну дію. Ваша інструкція може бути також посилаючись на короткострокове зниження вихідної потужності, яка поставляється з статичний розтяг: якщо ви простягаєте до прикладу всі м'язи глибоко, ви не зможете спринт так швидко, у тієї ж тренуванні.

+103
Noble Abugri 9 лист. 2010 р., 21:06:23

Так, ви повинні їсти після тренування, особливо білка. Білок допомагає м'язам відновитися після тренування і їжа після тренування допомагає поживні речовини до м'язам швидше.

+83
bouvierr 15 вер. 2018 р., 15:41:03

Я знаходжу, що коли я біжу в гонці темп або швидкість (між 5:30/км і 7:00/миля) мені легко займатися в хорошій формі і оселитися в комфортної роботи. Однак, коли я сповільнити його бік легкий біг темпі (близько 8:00/миля) мені важко підтримувати хорошу форму. Зазвичай я знаходжу себе сутулий і я взагалі відчуваю себе незатишно, напружено і в кінцевому підсумку з болю в попереку і закінчується відчуття трудомісткий, ніж просто. Якщо я свідомо докласти зусиль, щоб працювати з гарною формою, що я просто в кінцевому підсумку прискорюючи і закінчується в темпі темпі, в якому повністю втрачається сенс легкий біг. У кого-небудь є поради про те, як можна зберегти гарну форму і раніше підтримувати легкий біг темп? Стоять якісь методи, які я міг би прийняти і т. д.?

+63
Ashokkumar 8 лют. 2012 р., 22:24:06

Підтягування цільової латів. Якщо у вас є доступ до турнік і підтягуємося на турніку, у вас немає необхідності лат випадаюче машина.

Якщо вони вам дуже легко (а значить, ви можете зробити більше 10 повторень), просто утримуйте гантель між колін, щоб зробити їх важче.

+60
Cristey 7 січ. 2014 р., 01:26:51

Гаразд, є кілька речей, щоб тримати в голові. Симетрія і розподіл навантаження. У той час як весь вага гантелей і вашого тіла спирається на одну ногу, яку ви використовуєте, і ви відчуваєте себе комфортно, ваше тіло не мають центру тяжкості правильно збалансована по лінії симетрії. Хоча, це нормально, у разі вправи, як біцепс кучері і плече летить, у разі присідань, маючи обидві руки задіяні дає кращу стабільність. Як ви відповіли на мій коментар, що ви плануєте піти вище, чому б не використовувати штангу, або гирю? Як йдуть важкі, концентруючи вагу на одну сторону тіла порушить рівновагу і може призвести до травм.

+58
Kim P 10 жовт. 2019 р., 21:50:31

Я боюся, що якщо я схудну я буду в'ялої шкіри, чи є спосіб, щоб уникнути в'ялості шкіри при втраті ваги?

+57
Soitje 8 трав. 2014 р., 00:38:22

Якщо ви не отримаєте Дексу сканування або щось подібне проводиться, жир захід у кращому разі те, що можна зробити, я не знаю, в 5-10% відхилення.

Ви, ймовірно, не суб-10% жиру або навіть близько не дав власне опис вашого шлунка. Або так, або ви АБС широко розвинений.

+54
Lee Owens 27 жовт. 2018 р., 20:16:45

У цій картинці я додав у перший день моєї таблиці MadCow.

Моє питання(и):

Коли я перестану (почати спочатку)?
Наприклад, якщо я почав 6-му тижні і я постараюся, щоб присідати 5 повторень в 110кг
Але я тільки встиг зробити 4 Повторень

Я тоді відпишу навпочіпки і знову почати на тиждень 1?
Або я повинен продовжувати йти, поки я не в змозі зробити навіть 1 респ?


Другий.

Якщо я не роблю по 5 повторень в присіданнях, але я встигаю зробити 5 повторень в жимі штанги лежачи, якщо я повинен перезавантажити мій присед тоді, чи потрібно мені перезавантажити мій жим лежачи, або вони можуть бути на окремій тижнів?

Приклад

Присадкуватий скидається і зараз на 2 тижні
Жим лежачи ще йде і на 8 тижні

MadCow First Day

+54
Roland Deschain 29 квіт. 2016 р., 16:54:57

(Я використовую гирьового гойдалки СФГ за цей відповідь, інші гойдалки теж є)

Вигляд.

В хороший свінг, ти перший похід в дзвіночок між ніг, використовуючи максимальний вигин стегна і згинання ніг, тільки достатньо, щоб дозволити дзвін, щоб пройти між ляжек (як каже Ден Джон любить говорити, атака блискавкою). Ви тоді ефективно "тупотіти ногами, напружуючи сідниці (щоб збільшити стегна), а також квадріцепси (подовжити ноги), а також ваш основний (для підтримки постійної Планка роду позиції). В 'дзвін не йде вище рівня плеча.

Я визнаю, що я не дуже досвідчений в правильному механіка на хорошому положенні вертикальний стрибок, але безпосередні відмінності, які я бачу:

 1. Ваші ноги посадили гойдалки, в стрибку ви продовжити вгору на ваших ніг
 2. Ви зв'яжіть ваші ядра (постійна Планка) гойдалки, в стрибку ти не
 3. Вам не доведеться мати справу з посадки гойдалки (очевидно)
 4. Вам не махати руками над головою гойдалки, ти в стрибку

Так... вигляд.

Основними драйверами руху (стегнах і розширення вибухових стегна) дуже схожі на вертикальний стрибок (і тяга, поки ви не тягнути сумо), але що станеться після того, як вибуховий механізм не. У розпалі, ви все протягнути для того, щоб контролювати шлях гиря (два ядра, вогонь латів, і т. д.) В стрибку, я вважаю, ніякої напруги після підривних шарнір кульшового суглоба.

Як Примітка сторони, гойдалки не складно зробити правильно, але це дуже легко зробити неправильно. Здається, що різні типи коливань з'явилися також у кроссфіт стилі, гойдалки 'дзвони, б'є над головою гойдалки, дуже відрізняється від МТЗ гойдання, який дуже відрізняється від займанщини гойдання, що дуже багато тренерів у комерційних тренажерних залах, здається, наполягають на викладанні.

Якщо ви хочете дізнатися, як зробити гойдалки правильно, перейти на вихідний матеріал. Подивіться книги Павло Tsatsouline або знайти СФГ кваліфікованого інструктора (або 1-денний курс)

+42
OGT 16 січ. 2011 р., 19:48:51

я шукаю, щоб почати робити 5х5 (або спеціально), але у мене клас 2 змінного спільне поділ на моєму плечі деякий час назад. мій фізіотерапевт мені робити обособлений, щоб допомогти зміцнити м'язи, що підтримують суглоб, а тепер дозволив мені почати робити будь-ліфт, що я хочу, просто раджу, що я почну з невеликої ваги і поступово рости, і що я продовжую робити вправи, раніше він прописав.

з вище сказав, Я не впевнений, як включити мій нинішній реабілітаційний обособлений в сл 5х5. я знаю, що вся ліфтів орган повинен допомогти задіяні всі м'язи, але я хочу, щоб зосередитися на своїх плечах так само, щоб переконатися, що я не регресувати. нижче мої реабілітаційні вправи, і СЛ 5x5 тренування шпагат:

реабілітаційні вправи (кількість повторень 3х10, 2-4 рази на тиждень): сидять рядочком, лат тягнути вниз, зворотний палубі двк, 
 і нахил жим від грудей
тренування (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, жим лежачи, штанги поспіль
Тренування Б (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, накладні жим, станова тяга(1х5)

мої початкові думки, щоб мати штангою рядку замінити сидять поспіль, мої LAT витягає вниз (навпроти пл преса), і мій нахил жим від грудей Б (навпроти жим жим); я не маю поняття, де поставити зворотний палубі двк.

будь-які поради з вдячністю.

+35
Sidharth Gusain 24 груд. 2014 р., 04:20:34

... і деформації повинні бути пропорційні квадрату швидкості, з якою я біжу.

Майже все навантаження на вашому тілі є функцією вертикального руху, а не швидкість (горизонтальні рухи). Є два стилі:
(1) менше успіхів, відстань на ходу, значні вертикальні рухи. більшої шкоди.
(2) більше успіхів, менше відстань одного кроку, мінімальні вертикальні рухи. менше шкоди.

Спортивні вчені пояснюють це питання тут

+12
dream99team 25 лип. 2014 р., 16:59:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil