Станова тяга - мої ноги болять?

Я намагаюся з'ясувати, якщо мій нижній частині спини є слабким місцем для мене, і мої ноги сильні, або це просто, що моя техніка станова тяга чогось не вистачає.

Я роблю потяг раз в тиждень протягом 6 тижнів. Я побудував до 80 кг (176lbs), хоча вчора я робив близько 20 таких і 20 60кгс заздалегідь. Я новачок, але я роблю багато інших вправ, включаючи присідання і використовуючи м'язи задньої поверхні стегна, скручування машини. Я впевнений, що мої ноги досить сильні.

Як я читав, становій тязі використовує більшу частину вашого тіла і відмінне вправу комплексу. Дійсно, підйом від сили в ногах. Однак, мої ноги ніколи не болять після робити тягу, а це моє середини до нижньої частини спини.

Я можу підняти вагу від Землі з задоволенням, вкладаючи вагу вниз проблема, і коли я відчуваю, тягнути на моїй спині - мої коліна в бік. Якщо бар буде сповзати вниз мої стегна і над колінами, притиснути до шкіри?

Отже, після цього тяга повинна болять ноги на наступний день або просто спина?

+566
Coeus Wang 29 вер. 2019 р., 02:14:13
31 відповідей

Вісцеральний жир-це найгірше місце для його здоров'я. Ви повинні не тільки дивитися, що ви їсте і п'єте, а скільки. Є багато місць, щоб отримати хороший рада, їж і п'єш. Вправа не тільки добре, але й абсолютно необхідним для здоров'я, біда, це важко і забирає багато часу, але це не повинно налякати вас. В якості загального правила запам'ятайте жир формується на обідній стіл, вправи на силу і спритність, і тільки не можу перекласти це жир.

+949
Anand Kuamr 03 февр. '09 в 4:24

Я ніколи не вживала протеїнові коктейлі і раніше, але я розглядаю його зараз, бо я хочу скоротити споживання м'яса. Зараз мені 30 років і вага 145 фунтів, вдарив один або два рази в спортзал в тиждень протягом 2 або 3 годин. Крім того, я грати у флаг-футбол два рази на тиждень по 2 години. Беручи все моє інша діяльність у розгляд, я займаюся спортом близько 4 до 5 разів в тиждень в середньому.

Я їм багато м'яса останнім часом - курка майже кожен день, і тунця близько 2 разів на тиждень. Скоротити споживання м'яса, я вважаю додаючи протеїнові коктейлі для моєї дієти. Що я повинен шукати, щоб знайти мені потрібний товар? Моя мета-залишатися здоровим, наростити м'язи і зберегти свій поточний рівень жиру.

+892
user3871 22 вер. 2015 р., 22:31:57

Якщо ви все ще хочете займатися 4 рази в тиждень, спробуйте робити такі ж складових ліфтів 2 рази в тиждень, і ще 2 дні витратити робити щось зовсім інше. Таким чином, ви простір з вашої ліфти, так що це займе 2 тижні для завершення циклу замість одного, а у вас є ще 2 дні, щоб зробити щось зовсім інше, нове, унікальне.
Великовагових дозволить вам зберегти" маси, а "щось нове" представить новинки і варіації. Це може бути що завгодно: бокс, біг, кроссфіт, вправи... Хто знає, може бути, ви будете любити його, і хочу робити це далі :)

Це приблизний і спрощений випадок просто для того, щоб показати приклад. Через тиждень/два/місяць вам доведеться заново налаштовувати і налаштовувати програму.

Як сказав Krotanix, це дуже важко підтримувати точну статури, так що ви можете використовувати це як "низький" період. І впровадження нових матеріалів дозволить вам добре округлені спортсмен, і ваші м'язи більш пристосованою до дії різних подразників.

+889
apoorv tyagi 21 лист. 2011 р., 20:01:49

Це не якщо ви здорові, але було б до лікаря, щоб визначити, якщо ви знаходитесь.

+868
consuelo abegue 19 вер. 2017 р., 19:34:11

Запобігає спалювання калорій? Я, звичайно, не чув нічого подібного. Я думаю, що їх теорія полягає в тому, що якщо ваша температура залишається вище, ваш пульс теж буде вище? Або вони кажуть, що, приймаючи холодний душ, ваше тіло повинно працювати більше, щоб відновити, що температура тіла?

У будь-якому разі, у мене важкий час, вважаючи, що температура води з душу різко впливає на кількість калорій ви спалюєте в будь-якому випадку.

+846
B Savitt 11 лют. 2019 р., 18:07:25

Я набрала в цьому році 30 фунтів, їдять багато і багато тренуватися. Тепер я хочу поставити ще на 20 фунтів до кінця року. Щоб бути впевненим, що я не збільшую відсоток жиру в організмі, я намагаюся ретельно планувати харчування.

Коли я входжу в свою вагу, вік і рівень активності у ці онлайн калькулятори макрос, він видає різну кількість макросів, у залежності від Чи я хочу отримати або зберегти:

Збільшення:
149 г білка
113Г жирами
445g вуглеводів ~52%
загальна калорійність: 3,389

Зберегти:
165г білка
99г жиру
354 гр вуглеводи ~47%
загальна калорійність: 2,965

Я розумію роль вуглеводів у забезпеченні енергії і протеїну в нарощуванні м'язової маси... але мені цікаво:

1) Чому відносини трохи міняються між вигравати проти підтримувати

2) ці суми визначаються на основі об'єктивних наукових методів? Чи це просто спосіб "найкраще припущення" з-за обговорення вуглеводи проти жирів / значення "калорія" / і т. д.?

+774
LUCH 4 16 лип. 2017 р., 20:46:21

Я не згоден з відповіддю, хоча це в основному вірно.

Я думаю, ви повинні спробувати і зберегти у високому темпі, як ви можете під час вашого коммутіруют, проживаючи у вас аеробного діапазону. Найпростіший спосіб знайти правильний темп, щоб носити монітор серцевого ритму під час їзди і цілі певної ЧСС (читай-до на частоту серцевих скорочень тренувальних зон по-перше тут або там). Робити поправку на наявність душа на роботі, в іншому разі ваші співробітники не подобаються твої спітнілі прибулих багато.

Вся справа в ногах може бути боляче прямо зараз по п'ятницях, але вже через кілька тижнів або місяців, і ви зможете зробити це дуже легко при відсутності залишкової хворобливості. Як ви отримаєте швидше на велосипеді з повторенням, ви повинні почати приймати мало обхідних шляхів для того, щоб тримати вас їздити вище 20 або 25 хвилин тривалість. Якщо ви можете поміститися від 40 до 60 хвилин від середньої до високої інтенсивності кардіо у ваш розпорядок дня таким чином, я вважаю, ви побачите значні результати.

+773
Michael Rodby 20 жовт. 2014 р., 07:42:26

Моя відповідь-це строго особистий досвід.

Я ніколи не був бігуном. Я був плавцем з жахливими колінами і кожен раз, коли я намагався почати запущена програма, Я б придбати кращі черевики я можу на місцевому працюючий магазин і почати на прогулянці-запустити програму. Неминуче коліна завадить мені розвиватися.

Рік тому цього літа я купив мою першу пару VFFs (спринт). Я провів цілий рік ходити в них щодня - відмовившись від традиційної взуття будь-якого виду, якщо це необхідно (більше, ніж на пару сантиметрів снігу, подія, яка вимагає відповідного одягу).

Початку 3 місяці тому я почав бігати-ходіть програми з VFFs по м'якому гравію навколо місцевого парку. Після первісної регулювання щиколотки (близько 3 тижнів) не було ніякого дискомфорту, і я зміг запустити дві дистриб'ютори в кваліфікації з 5K, ще два на крані цієї осені. Тепер я можу працювати на асфальті і бетоні. Я також помітив, я відчуваю себе більш комфортно бігати з передньої частини стопи страйки, на відміну від стопи.

Немає болю в коліні, і я відчуваю себе сильнішим з кожним бігати. Я ніколи не повернуся до традиційного кросівки. На зиму я планую купити модель "потоку" для збільшення тепло і надіти шкарпетку.

+771
BryceAt1000Watts 3 січ. 2013 р., 04:09:01

У мене взагалі фітнес-цілей: знизити ЧСС, низький відсоток жиру, ІМТ гарну, здорову шкіру і т. д. Як зробити план моєї дієти, щоб домогтися цього, коли в поєднанні з моїм загального режиму фітнес-вправи кардіо + важка атлетика + Спорт (3 рази в тиждень)?

+765
BLADDHA 15 січ. 2018 р., 20:13:23

Brofessor пропонує дуже точний insigh. Давайте спиратися на це за умови, що питання задане в припущенні, що чим більше тестостерону, тим краще' -

Тестостерон є гормоном, який вимагає певні речі, щоб бути виробленим в організмі. Він також перетворює інші речі, коли є занадто багато.

Коли молодий і здоровий (спосіб життя і загальний стан здоров'я), його піки в ранкові й краплі через день. Іноді це менш драматично або відповідними пізніше в житті. Так, деякі речі можуть змінити рівні протягом всього дня (в середньому) - дослідження, як правило, передбачає більш високий рівень прибутковості стрункішою тіло. Більш низькі рівні прибутковості вище жиру, а також може сигналізувати про наявність шкідливої звички, погане здоров'я або щось ще, що, можливо, доведеться вирішуватися.

Хлопці з вищих рівнів, як правило, ті, хто не пенсіонери... або тих, кого молоді (та/або) здорові (і/або) фізично. Також в комплекті будуть ті, які приймають штучний тестостерон ... та частина лисіючих хлопців з Гіно або облисіння з-за наявності занадто багато з будь-якого приводу.

Отже, хто має більше соціальних навичок? Політик або ділова людина? Соціальні навички актуальне, якщо ви знаходитесь не в середовищі, з тоннами людей? Що робити, якщо ви не можете спілкуватися, тому що ви не можете говорити чи писати? Що робити, якщо у вас немає соціальних навичок, але у них раніше в житті - так у вас більше друзів і стосунки в будь-якому випадку.

Мій намір полягає не в дискредитації крен тестостерону. Ви ставите хороше питання. Просто свідчить про те, що це найважливіше для досягнення свій потенціал і не збігатися з чужою.

+708
user2154213 26 лют. 2018 р., 00:23:57

Якщо ваша практика включає в себе правильне охолодження послідовності, а потім, до кінця тренування ваш пульс, кров'яний тиск і частота дихання повинні бути близькі до значень вже відпочиває. Так фізіологічно, ні, ти нічого не втрачаєш.

Тривале перебування в мертве тіло, поза рекомендується для глибокого розслаблення, це форма медитації, у вигляді усвідомленості. Підстав для його включення в кінці послідовності йога-це символічно, щоб підкреслити, що йога-це психічне, а також фізичне виховання. Повністю залишаючись є проблемою для багатьох людей. Існує велике значення в розвитку медитативної практики, в тому числі підвищена концентрація, підвищення розумової ясності. Ці навички дуже корисні, особливо, коли вам важко-мало часу.

Якщо у вас є обмеження за часом, ви завжди можете нехай ваш інструктор знати, що заздалегідь, так що вона може допомогти вам і порекомендувати, як організувати і можливо розділити свій раціон.

+698
NicApicella 22 лют. 2013 р., 23:26:39

З мого досвіду, найбільш небезпечні речі про сауни зневоднення і запаморочення/непритомність. Я читав , що сауни може спричинити збільшення кров'яного тиску і кашляти (тому що він розпушує мокротиння). Тому, якщо ви схильні до запаморочення, маєте високий артеріальний тиск/інші серцево-судинні проблеми, астма або краще уникати сауни. Я впевнений, що є й інші небезпеки, що я не знаю, тому не приймайте це як вичерпний список. Але з мого досвіду, як довго, як я добре зволожує, не вставайте занадто швидко, і вийти через 15-20 хвилин, я зазвичай нормально. Я ніколи не чув про сауні погано для ваших м'язів.

Що стосується переваг, то це, очевидно, відпочиваючи. За даними сайту я пов'язаний, сауни "посилить кисню і поживних речовин до м'язів і глибоких тканин, знімає втому, слабкість м'язів." Це така ж ідея як з допомогою грілки для лікування потягнув м'яз. У Нью-Йорк Таймс цитує деякі дослідження припускають, що сауни може полегшити симптоми застуди і грипу шляхом сприяння дренажу, а також.

+652
Yohann Canu 30 груд. 2010 р., 02:41:10

Давайте подивимося на дві найвідоміші поживні речовини, знайдені в лимонах, що могло зіграти свою роль. Це вітамін С, і лимонна кислота.

Лимони багаті вітаміном С. один фрукт позбавить від 50% до 75% від рекомендованої добової норми, в залежності від розміру лимона. Це добре, тому що це є важливою живильною речовиною; люди не можуть синтезувати його у своєму організмі. Тепер, це сприяти втраті жиру? Робите пошук дає багато статей, що, здається, держава так, але багато з них з джерел, які я вважаю сумнівними, в кращому випадку. Джерело цієї ідеї, здається, виникають з одного дослідження, проведеного в Університеті штату Арізона. Ось посилання: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16945143

У дослідженні наголошується, що окислення жиру було знижено у досліджуваних, які мали вітаміну З дефіцитом. Зверніть увагу, що це не означає, додаткового джерела вітаміну С збирається збільшити окислення жирів, він укладає тільки те, що представляється, існує кореляція між дефіцитом вітаміну C і уповільнення втрати жиру. Статті про те, що такі дослідження часто несправний недосконала логіка. Вони думають, що "якщо дефіцит-то зменшує втрату жиру, то надлишки це, безумовно, прискорить його!". Ненауково. Однак, ви хочете, щоб уникнути дефіциту вітаміну C, а лимонний сік є гарним способом зробити це.

Так тут ще і довгостроковий ефект. Хоча тривале вживання надлишок вітаміну C може бути шкідливо, немає ніяких причин вважати, що один лимон в день на звичайній дієті приходить в будь-якому місці поруч з таким надлишком. Насправді, є спільні продукти значно багатші вітаміном C, який ви можете часто харчуватися без жодних причин для занепокоєння.

На лимонну кислоту. Існує метаболічний шлях, у вашому тілі під назвою "цикл лимонної кислоти", який грає важливу роль в енергозабезпеченні тканин, не в останню чергу ваші м'язи. Один із метаболітів, необхідних у цьому циклі цитрат, похідне лимонної кислоти. Так що отримати деякі додаткові від вашої їжі здається гарною ідеєю.

Нічого поганого про лимонну кислоту? Дози, які є занадто великими, можуть викликати побічні ефекти, але, знову ж таки, один лимон дасть вам навіть не близько до цієї суми. Ви, ймовірно, доведеться приймати лікарські концентрації, щоб бути в небезпеці. Єдиний довгостроковий ефект, який я можу думати, що часте споживання може позначитися на зубній емалі. Так як ви додаєте цукор і сіль (створюючи свого роду доморощеного ізотонічний напій) вона може бути порівнянна з содовою, хоча я підозрюю, що ваш напій буде менш руйнівним для зубів, ніж, скажімо, коли. Якщо це турбує вас, можливо використовувати солому, або не дозволяючи їм мити за зубами, коли зробивши ковток.

Редагувати: Я додам ще одне міркування. Крім вітаміну C і лимонної кислоти, розглянуті вище, лимони містять також специфічні поліфеноли. Ось дослідження, яке вивчає вплив цих поліфенолів у модулировании збільшення ваги у мишей при дієті, що б викликати ожиріння: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2581754/

Висновок дослідження полягає в тому, що позитивний ефект можна побачити в зниженні ваги у вигляді жиру, коли доповнює дієту з цими поліфенолів. Оскільки це дослідження на гризунах можна малювати без жорстких висновків про те, як це вплине на людей, і не довести, що Лимонів буде насправді допомогти у вагу втрати, він тільки припускає, що вони можуть мати позитивний ефект у зниженні ваги.

Тому в резюме:

 • Відсутні докази того, що ваш напій буде сприяти жиру втрати.
 • Поточні дані свідчать про те, що поліфеноли в лимони можуть допомогти в скороченні жиру набрати.
  • Є докази, що нестача вітаміну С знижує окислення жирів. У цьому випадку лимонний напій тільки допоможе, якщо ви в противному разі дефіцит вітаміну С.
 • Немає жодних підстав підозрювати, що випиваючи сік одного лимона щодня буде мати негативні довгострокові наслідки.

Це залишає нас з цукром і сіллю. Якщо цукор не перевищує того, що ваші цілі для щоденного споживання вуглеводів, і не скасовує дефіцит калорій, то це нормально. Якщо сіль не кладе вас щодня рекомендовану норму для вашого споживання натрію, то це теж не проблема.

Я не передбачаю жодних негативних довгострокових наслідків, але немає твердих доказів, що це допоможе спалювати жир. Так що це випадок "якщо це не допоможе, принаймні, це не заподіє тобі шкоди".

+640
Elisebeth Ross 19 квіт. 2015 р., 06:51:55

Коротка відповідь: так, різке скорочення калорій може бути дуже шкідливо, але в вашому випадку я не думаю, що ти стільки ж калорій, як ви могли б подумати ви.

Довгий відповідь: ці калькулятори мають на увазі ваш відпочиваючи метаболічно тариф (РМР). Ваш реальний метаболізм може бути дуже відрізняється від цього. Споживаючи під вашим відпочиваючи метаболічно тариф-це небезпечно , тому що ви будете викликати голод заходів від вашого тіла. Я сумніваюся, що ви були фактично споживав 4000 калорій в день, якщо ваш макроелементів (білків, вуглеводів, жирів) були там, де вони повинні бути. Ми отримуємо єдиний реальний калорій з цих трьох макроелементів. Всі інші мікроелементи, що нам може знадобитися для різних процесів, але не дають жодних реальних калорій. Це підкріплюється інформацією, яка фритюрі вживають їжу заподіяв вам набрати вагу. Глибока смажена їжа-це отрута, але у них є багато реальних макроелементів в них. Навіть коли речовина (наприклад, сода) не багато калорій, однак, вони можуть ще й отруїти ваш метаболізм.

Таке отруєння може перетворитися на нездатність засвоювати основні поживні речовини, що буде означати нездатність набрати вагу, навіть коли їдять більше, ніж ми 'мають'. Це суть буття 'важкої атлетики'. Це викличе багато зайвого мотлоху у вашій крові і, можливо, погано ліквідації (сечовипускання і дефекації) звички, і в кінцевому підсумку призвести до хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, проблеми холестерину, цукровий діабет).

Я в основному кажу це, щоб ти знав, що ти не виродок, це абсолютно відомо, пояснив, і звичайний, його просто, що ви не пішли стереотипно ожирінням так стереотипно онлайн калькулятор не займе вашу ситуацію в рахунку.

Продовжуйте робити те, що ти робиш з позбавлення від не-їжі, і харчуватися більш чистий протеїн і жири з курки, грецький йогурт і незбиране молоко. Це буде дуже приємно, особливо якщо ви перебуваєте на режимі опору, і ви не будете загнані в їжу якомога більше вуглеводів, які, як правило, не задовольняють, грам грам. Менше з'їли грам означає меншу кількість прийнятих калорій, що означає більшу вагу, що відривається!

Також, як завжди: якщо ви можете дозволити собі знайти особистого тренера або дієтолога (або обидва), щоб задовольнити навіть просто раз в місяць на ваш прогрес, що є одним з кращих інвестицій ви можете зробити. Вони допоможуть вам зрозуміти, що відбувається, так що ви можете зробити ці зміни постійними.

У відповідь на коментар нижче, Ось кілька посилань:

Трансформація жиру в смаженій їжі

Прецедент за використання слова "отрута"

+625
user264078 20 бер. 2016 р., 09:11:32

Я б рекомендував крок для тих, хто хоче почати гонки або біг на всіх. Ходьби-бігу болить набагато менше новачків, і дає вам більш округлі фітнес-рівень аеробних і анаеробних можливостей.

Вам не потрібно мати серйозного плану, з допомогою будь-яких засобів, але я бачу, що маючи план, що робить біг більш приємним і допоможе вам залишитися на ньому після кардіо взагалі вкрай корисно для вашого повного здоров'я тіла.

Базовий план з допомогою ходьби-філософія може бути...

 • Понеділок: (5 хвилин запустити простий -> в 3 хвилинах ходьби) Х4-5 хв 20-25 всього
 • Вівторок: (7-хвилинного прогріву)...(1 хвилина бігати важко -> 2 хв пішки)х10-12...(7 хв відновлення) 24-26 хв всього
 • Середа: (5 хвилин бігу, мед -> 2 хвилини пішки)...(15 хвилин запустити простим -> 5 хвилин пішки)...(5 хвилин бігу, мед -> 2 хвилини пішки), 25 хв.
 • Неділя: вихідний
 • П'ятниця: (7-хвилинного прогріву)...(2 хвилини бігу Med-важкий -> 1 хвилина ходьби)Х5-6...(7 хвилинна затримка) 24-26 хв всього
 • Субота: 30-35 хв легко
 • Неділя вихідний

Робити це щотижня протягом 3 тижнів(або поки ви не відчуєте себе покращувати), і чим ви можете повільно збільшити відстань ви бігаєте по понеділках, середах і суботах. Це просто основні приклад і якщо ви зацікавлені, ви можете знайти більше на ньому з допомогою простого пошуку Google.

Вибачте, якщо це набагато більше, ніж ви просили хаха

+624
Rcodes10 25 черв. 2010 р., 20:56:46

Я згоден з більшістю вищесказаного. Але, будь ласка, не забудьте

 1. Насолоджуватися життям. Немає ніяких причин, щоб прожити довге і здорове життя, якщо ви проведете все це час турбувався про те, щоб він достатньо здоровий і довго. Жити для життя блага, життя-це не Комівояжер проблема буде вирішена.

Так що, якщо б я бути настільки сміливим, я б змінити Нерія відповідь трохи:

 1. Йдуть активні - знайти те, що вам подобається робити, що використовує ваше тіло. Боулінг, риболовля, carpentingбыл, кажуть ходить. Не бійтеся пробувати щось нове і існує не одна дія, що ви не можете зробити гру. Зробити діяльність a)звичайні; Б)задоволення, і ви в кінцевому підсумку робить це за звичкою. Пам'ятайте, ваш мозок, вона занепадає, як ваше тіло без використання. Грати в ігри, шукати нових вражень, зайнятися каліграфією або астрономії або будь-який інший.
+620
Pellaeon 25 квіт. 2016 р., 01:30:32

З будь-яким видом спорту, повторювані рухи можуть стати причиною травми, тому перехресне навчання-це завжди гарна ідея, на відміну від звуження ваше тренування, додаючи більше боксую.

Навчання ваги може бути хорошим доповненням до боксу. На початку, ви можете відчувати, як ніби він заважає свій бокс через хворобливості, але це повинно пройти, як ви відрегулювати.

Пліометріка, олімпійський підйому, та/або чайник дзвін навчання може бути навіть краще, форма навчання опору, ніж стандартні силові тренування, щоб додати як частина вашого режиму. Вибухові руху можуть допомогти вам стати швидше і вправніше в боксі. Майї впевнені, що якщо ви виберете цей тип тренувань, що вам хтось навчить вас правильної форми.

Будь-який тип тренування на витривалість також може бути відмінним доповненням до тренувань з боксу, тому біг, їзда на велосипеді або плавання між днями бокс-теж хороша ідея.

+602
Carsten Schlote 9 лют. 2019 р., 03:22:01

при спробі тренування Лата/ Нижньому латів, не використовуючи зворотним хватом власне утиліт в відточуючи на нижньому латів? Чи є зворотним хватом просто стратегія, щоб мати сильну хватку?

Крім того, на середину нижньої широта тренувань, є надзвичайно вузьким хватом корисно, або якщо ви використовуєте ширині плечей? Або, це залежить від вашої статури?

+591
aksn 8 лют. 2019 р., 07:10:50

Так, це можливо. Немає нічого новаторського на консультації ви отримаєте на групи методів навчання. Книги в основному будуть давати вам творчі способи, щоб прикріпити їх. Ви хочете робити те ж саме рух в присяд, станова тяга, жим (знайти місце, щоб зробити тягнути ДБЖ, підборіддя ДБЖ), кучері, трицепсів розширень, доброго ранку, і так далі... поведінка не змінюється, як ви прикріпіть смуги залежить від того, що у вас є в наявності. Ви можете дістатися у відмінній м'язової формі з використанням стрічок. Вас не будуть ставити на велику масу швидко, ваші тренування повинні бути в значній мірі нон-стоп (щоб отримати інтенсивності), і можливо, доведеться погодитися на менший зріст, але смуги проти всього ваги тіла в середині не де... дай мені музику теж (і зробити вагу тіла вправи). Я також посипати у великій кількості пліометріка, але мені подобається швидкість будівельників.

+540
kaiwei 22 квіт. 2019 р., 20:35:42

Важливо відзначити, що ваш вага змінюється щодня, а на основі різноманітних факторів, і насамперед затримка води (можна пояснити значним вагою різниця - у нас це в основному вода, в кінці кінців). Також важливо, щоб вага собі в той же час кожен день, бажано вранці. Все-таки, деякі відмінності будуть відбуватися так, це може бути гарною ідеєю, щоб зважуватися щодня, але сюжет ЕГ. 7-денної середньої, і вважайте, що ваш "справжній" вагу. Якщо ви робите все правильно, воно повинно йти вниз, навіть якщо в деякі дні більше, ніж іншим.

Нарешті, в залежності від вашої ваги, ліфтинг програма, ви почнете класти на м'язову масу, яка важить більше, ніж жир (якщо розглядати той же обсяг), але в залежності від того, скільки жиру вам потрібно "зрушити", цей ефект може зайняти деякий час, щоб бути помітним.

+477
parizival 17 лип. 2013 р., 05:12:40

Це називається зворотної гіперекстензії.

Якщо 3x15 це "ледь здійснимо", то ви це саме в нижній частині спини (я припускаю, що ви маєте на увазі, коли в порівнянні з іншими м'язами ти практикувався) тому що ти підкреслюєш в районі максимум того, що ваше тіло може терпіти. М'яз наливається кров'ю ("прокачується"), втомленою і роздратованою.

Це не звучить так, як ніби ти поранений, це не звучить як що-небудь поза-звичайний. Ти відчуваєш це тому що ти на межі і чутливий до вхідного м'язів, дає тобі.

Ви могли б також просто так можна перевірити пізно перевірити, щоб побачити, якщо є великі спортивні гості , або якщо він просто відчуває , як є велика різниця. Порівнюйте ваші пози до і після тренування.

Я від себе додам попереку власності-міофасциальний реліз, робота і, можливо, масаж, та стежити за ним. Це не звучить як що-небудь гостре або пошкодження у цей момент, із застереженням, що ми не можемо знати, що.

+384
aVeryStableGenius 21 трав. 2016 р., 04:46:07

Щоб додати додаткові тренування в тиждень для відбивання свою вагу і він повинен бути безпечним,то ви повинні зробити важку роботу для цього.На початковому етапі, коли ви почати працювати, будь ласка, покрити меншу відстань.Повільно збільшіть розмір бігового полотна,так і з-за цього ви можете додати додаткові тренування в тиждень дуже легко.Біг-це найкращий спосіб для розтушовування фунтів, отриманих вами.Так що додати сеанс в бігу, але повільний процес.

+361
user64893 27 черв. 2015 р., 17:49:41

Я читав, що 180 кроків на хвилину-це "оптимальний" темп бігу, але, всі запущені дослідження, спрямовані на гонщиків. Якщо я запускаю виключно для фітнесу, і плювати на мою швидкість, я повинен вибрати метою більш спокійно (і, мабуть, повільніше, каденція)?

Я припускаю, що гонщики не хвилює, якщо вони обумовлюють їх м'язів в обмеженому діапазоні руху, якщо це дає їм більше фізіологічно ефективний крок, тоді як для загальної фізичної підготовки не ми воліємо, щоб максимізувати діапазон руху, які охоплюються під час тренування?

+310
RODGER 11 груд. 2017 р., 23:01:28

Тому я вирішив повернутися і написати трохи більше на силу обертання і потужність; конкретно з метальників тлі.

Щоб дійсно розвиватися серйозні багажник і обертальної сили ми присвячуємо себе раз на тиждень для обертання конкретні (від спорту) руху в тренажерному залі, які не тільки сприяли підвищенню гнучкості хобота, але і справді є якась сила, яка стоїть за рухом. Крім того, ми зазвичай кидаємо кульки мікстури 3-4 рази в тиждень з акцентом на накладні витрати, нишком і з боку в бік, кидає з м'ячами різної від 3кг до 7,27 кг (вага постріл). Через кілька місяців/років я повинен сказати, що все це збільшення обертальної сили моєї загальної вихідної потужності в чистому, ривок, присідання. Чому? Швидше за все тому, що там виросли мої "основні" сили, міцну основу, щоб використовувати всі м'язи в конгруентність з одним. Нижню частину тіла з верхньої частини тіла.

МБ вправи, які я використовував, допомогла мені найбільше з загальна потужність і крутний момент, де:

 • Нишком, накладні кидків на відстань
 • Росія викручує кидає ж/ різноманітний МБС. Ноги в повітрі, утримуючи тіло, партнер кидає вам м'яч, зробити повний поворот і кинути м'яч назад партнеру (або стіни)
 • Одиночна рукоятка обертання викидає на відстань
 • Однією рукою кидки по висоті

 • За питомою вагою номер вправи я зробив наступне:
 • Дискус повороти зі штангою на спині, збільште вагу і розтягнути кожну тиждень
 • Міни: тонн!
 • Прогулянки випад накрутили з 20кг плити на відстані; повний оберт
 • Ходьба з поворотами 20кг плити на відстані; повний оберт

 • Багато повторень, вага і дисципліна в кінцевому підсумку призвести до величезною базою для вироблення енергії обертання. Дивіться, якщо вам подобається деякі з цих вправ і спробуйте включити деякі ваше тренування. Якщо у вас дійсно є намір збільшення обертальної сили роботи в частині гнучкості (дуже важливо!) і додати вагу до цього руху (ви можете зробити перевищення швидкості руху і перевантаження обертання: думаю, що робити гольф-диск з невиважені клуб і з клубу 4кг, наприклад ovespeed і зваженої). Ще одна річ, про яку я згадував; гнучкість обертання велика, реально велика.


  +310
  ncaralicea 2 квіт. 2015 р., 21:13:58

  Мені потрібні формули для розрахунку спалених калорій для бігу. Інформації у мене буде: стать, вага, вік, швидкість (швидкість), часткова клас, і часу.

  Те, що я тепер такими формулами:

  По2 = 0.2 * швидкість + 0.9 * швидкість * fractional_grade + 3.5
  ккал/хв = 5 * Вага * по2/1000
  // вага в кг, швидкість в м/хв
  

  Невже хто-то краще формули, яка також приймає стать і вік враховувати?

  +255
  KHT 27 лист. 2010 р., 03:06:17

  Вся література здається, що я повинен робити від 4 до 5 підходів жимів лежачи, але після мого третього або близько того, я починаю відчувати себе дуже виснажений, часто до точки, де я не міг навіть закінчити один реп якщо б я спробував. (Це насправді має для всіх складових ліфтів, не просто лавка.) Я беру 30-секундні перерви, а потім 90 секунд, потім сидячи протягом 5 хвилин, щоб віддихатися, відкладати на наступний набір, і нічого не роблячи.

  Як часто потрібно робити перерву при підйомі, і як довго? Якщо б я міг зайняти від 5 до 10 хвилинними перервами між кожним комплектом (навіть якщо я так і зробив, піднявши інші групи м'язів) я б напевно задовольнити 5 мету ставить. Але хіба це скасовує дію робите 5 сетів? Не дозволяючи вашим м'язам відновитися між сетами ураження цілі?

  +245
  Hedgehog666 26 вер. 2019 р., 06:48:58

  Вони будуть поглинені точно. Скільки перетравлюється залежить від того, наскільки ваш організм потребує в цей час.
  Іноді у мене схожий сніданок (без протеїнового порошку), але те, що вам потрібно зробити, це змішати їх на ніч і покласти їх в холодильник. Таким чином, вівсяні відмокає в молоці і вона буде гладкою на наступний день і смак дійсно добре!

  На стороні записки, ви можете додати в суміш банан і мигдаль теж, це буде прекрасний енергійний і смачно поїсти.

  +174
  Tony DeStefano 12 лип. 2017 р., 17:59:40

  Я не думаю, що моє серце буде достатньо працював при виконанні складних підйомників сильний ліфти, як і все тіло наздогнав, поки моя талія і живіт, як і раніше, дуже млява і не мають ніякої реальної твердість порівняно. Я не питаю "які вправи робити мені, щоб зменшити живіт жир", я запитала, чи Можу я додати в кабель хрумтить і інше допоміжне вправа, щоб зміцнити і ущільнити серце для інших ліфтів, і якщо так що ви могли б запропонувати?

  Як я розумію вправи, як присідання і лежачи хрумтить і інших варіацій(підйом ніг) обмежений в основному за рахунок неможливості використовувати вагу вище ваш вага настільки ефективно, рекомендується зважений вправи для преса/серцевиною.

  Спасибі!

  +161
  Jessica Sotelo 15 серп. 2011 р., 05:16:03

  Поки ви не тягніть вашу думку - це не важливо. Ви також можете тримати руки пліч-о-пліч, або прямо. Спробуйте різні позиції і вибрати найкращий для вас. Час від часу його міняти - може, щось йде краще з плином часу?

  Ви можете посилити м'язи изометрически, або перемістіть груди і стегна ближче. Це інша тема, але може впливати на положення руки.

  +117
  Abdallah Sobehy 31 лип. 2016 р., 18:46:59

  За останні два тижні, я вставав о 5:30 ранку кожен день на тренування. Я роблю DVD на основі вправ з досить високою інтенсивністю. З-за мого життя, я тільки був у стані вписатися в близько шести годин сну на добу.

  Я попрямував у бік прогару / травми / проблеми, або я можу зберегти цю картину сну на найближчі три місяці?

  +65
  Martin H Berwanger 10 жовт. 2013 р., 19:07:32

  Я не знаю, чому люди намагаються так сильно ускладнювати фітнес. Я думаю, що з точки зору новачка, вони розглядають фітнес як щось, що повинно бути настільки складним. Це не допоможе, що у них є люди, даючи поради, що в той час, як справжнє, і з благими намірами, ускладнюють речі.

  Ось правда: ви ожирінням. Ви несете тонну ваги навколо з вами весь день. За дорученням це, ви насправді спалити багато калорій робити.

  Найважливіша річ ви можете зробити на цьому етапі-з'ясувати, стійкою (протягом усього життя) дієти, які ви можете дотримуватися. Просто план 2500 калорій в день і зберігати їжу.

  Потім купити Fitbit і почати ходити. Якщо ви їсте добре і ходити, жир почне сходить.

  Коли ви натиснете на плато (вага перестає відвалюється), то інтенсивність форму швидше ходити, більше гуляти, і т. д...

  Я б не став заморочуватися підняття тягарів на час. Не ускладнювати її і не дозволяй нікому ускладнювати його для вас. Найбільшим розчаруванням для початку людей потрібно перебирати бардак із сотень тисяч "правила" лайна вони повинні робити або не робити.

  У вас є багато часу, щоб зробити речі складними. Для Отже, почнемо з засад і зібрати дисципліна повинна ходити кожен день і дотримуватися правильного харчування.

  Якщо ви хочете мотивацію, слухати подкаст Джок". Колишнього морського котика, який говорить про дисципліну. Я на його стороні, що "мотивація" це невиразний, що приходить і йде, але дисципліна робить речі, які ви повинні робити, незалежно від того, як ви відчуваєте.

  +27
  shervin thomas 26 лют. 2011 р., 02:58:24

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil