Болять гомілки при бігу

Я поступово повертаюся в форму. Почали з моєї дієті і з тих пір додав ходьби по півгодини майже кожен день. Я не відстежувала свою вагу, тому що я не настільки стурбована вагу як фактичне жиру. Я втратив майже 2 розміру одягу.

Нещодавно я вже починаю бігати, а також ходити, поступово збільшуючи відстань я бігаю. Це було чудово, і я теж намагався робити короткі спринти в період тривалих прогулянок просто щоб трохи здригнутися. На додаток до втрати жиру я теж хочу повернутися до розумним рівнем фізичної підготовки.

Коли робити короткі спринти я помітив досить гостра біль в гомілці. Мені цікаво, що це і якщо він піде, а я продовжую бути в хорошій формі і втрачати вагу.

+660
leakciM 9 лют. 2018 р., 04:49:49
37 відповідей

У чому сенс швидкості індикація на еліптичну? Вона коливається близько 9 або 10 на те, що висока швидкість бігу для мене. Є приблизне перетворення миль в годину?

+989
user14949 03 февр. '09 в 4:24

Які вправи ви рекомендуєте робити протягом 15 хвилин для громіздкого зброї. Я пробував якийсь вага вправи в минулому, але вони не дали позитивних результатів через відсутність слідувати.

спасибі!

+985
VEN4IK 27 трав. 2013 р., 11:44:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я досить активний в спортзал ходити 5 разів на тиждень з сумішшю навчання ваги і аеробіки (класи). Одна річ, я не можу знайти час для останнім часом працює. У будь-якому випадку я був один з тих медоглядів екран і він повідомив мені жиру 20%. Я хотів би скоротити скажімо до 15%, але я погано дивився, що я їм (так що поки я не надмірним, я люблю піцу, гамбургер, чіпси і т. д. пару раз в тиждень).

Мені було цікаво, якщо хто-небудь знає, якщо це можливо, щоб отримати краплю жиру в організмі, за короткий проміжок часу шляхом вирізання нездорову їжу і робити спеціальні вправи, або якщо є щось ще я повинен бути дивлячись на. Я хочу тримати набирає м'язи так не хочу відмовитися від курки і тунця (який досить худий), і молоко.

Мої думки, мої жирові відкладення не дуже високий, тому він може бути важко зробити це в такій манері, і це може бути довгострокова мета. Я думаю, що здорове харчування протягом тривалого часу буде для мене дуже складно.

+918
samosnn 23 трав. 2018 р., 15:54:11

Перша дозволяє виділити, що ви не поділилися своїм цілям і мати на увазі, що перед тренуванням сироватковий протеїновий коктейль не можу виправити, як правило, бідні або з низьким вмістом білка.

Головне для мене тут те, що ви працюєте рано вранці, після не витративши будь-яких білка (або їжі) протягом тривалого періоду часу. Ваш низький рівень інсуліну, кортизолу високий - це оптимальні умови для важкої атлетики. Так що Так, пити сироватковий протеїн перед походом в тренажерний зал-це хороша ідея. Переконайтеся, що споживати також деякі вуглеводи. Легко обробляти фрукти як банана або жмені родзинок буде цілком достатньо. Найголовніше - не weightlift вранці в голодному стані.

Ось деякі статті з пристойною кількістю медичних досліджень посилання, які можуть допомогти вам зрозуміти це (залишимо осторонь сприяння власних продуктів у статтях): https://www.t-nation.com/supplements/top-10-post-workout-nutrition-myths https://www.t-nation.com/supplements/post-workout-nutrition-is-dead

+918
habaddu arya 31 лип. 2015 р., 02:42:26

Кожна сила рутини включає в себе дні відпочинку між тренуваннями, так що природні процеси відновлення тканин і росту м'язів не допускаються.

Я думаю, що цей процес відновлення і зростання відбувається в основному між першим і, можливо, на четвертий день після силового тренування. Мені цікаво, про будь-якому дослідженні вимірювання кількості м'язової тканини додають як функція часу після силового тренування. Чи є такі дослідження?

+916
Schwana CARDHOUT 17 квіт. 2017 р., 18:23:17

Я задаю це питання, тому що я був на низькокалорійній дієті і працюю на мій загальний тренажерний зал один або два рази в день і гуляти 2-2.5 миль в день п'ять днів на тиждень за останні два тижні. У дзеркало, я чітко бачу визначення м'язів і жиру, але моя вага лише знизився, але і кілька кілограмів і вже кілька днів, він пішов вгору по фунту. Я знаю, що м'язи важче, ніж жир і м'язи мають тенденцію утримувати воду. Я також зробив це в точку, щоб сказати "при інших рівних", тому що я знаю, що як швидко будує м'язи і наскільки швидко спалюється жир залежить від інтенсивності тренування і дієти. Однак, якщо м'язова тканина будують швидше, ніж я спалювання жиру, що б ввести додатковий фактор, який може пояснити безладні цифри я бачу, а я на ваги.

+900
Katerou22 20 лист. 2016 р., 02:52:23

Які деякі вправи, які використовують вага або акцент на міцності, що дозволить дещо збільшити ваш пульс, щоб спалювати більше калорій, при одночасному нарощуванні м'язової маси?

Одна річ, я подумав-бокс як пробивати основна увага приділяється м'язам, а також отримати ваш тариф серця вгору й підстрибуючи на пальцях, яка працює телят багато, а також розганяє кров. Хоча цей приклад не так зосереджені на м'язах, як хотілося б.

Мені потрібні вправи для підтримки м'язової маси, але і спалите пристойну кількість калорій. Моя мета полягає у втраті жиру при збереженні або збільшенні м'язової маси. В даний час я роблю кардіо (велоспорт), а потім зробити вагу, жим лежачи, біцепс кучері, і т. д. і вправи теж, віджимання, на стіні сидить. Але так як у мене сильніше зосередитися на втрату ваги, я б хотів використовувати силові вправи, які також спалюють калорії.

+897
Dro XT 1 трав. 2017 р., 22:32:57
На питання про слів, фраз і визначень, специфічних для фізичної культури.
+849
bvj 12 лют. 2016 р., 10:20:04

Або ви не їсте перед тренуванням не має принципового значення, але там було багато суперечок про те, чи працювати в "голодному" стані (наприклад, ранкова пробіжка перед сніданком). Це метод, використовуваний культуристами, моделі, військової і т. д. для збереження м'яса.

Згідно цієї статті, яка має деякі дуже хорошу інформацію та посилання на різні дослідження, існує достатня кількість свідчень того, що робиш кардіо в голодному стані може збільшити спалювання жиру до 20%, але довгострокові наслідки менш помітні. Крім того, опір-тренування в голодному стані може перешкоджати вашої роботи і викликати розпад м'язових волокон.

Краще їсти і пити відразу після тренування, особливо після тривалих і високоінтенсивних тренувань.

Як правило, ви хочете взяти приблизно 20 г білка і трохи вуглеводів після тренування, особливо опір тренування, спринти і високої інтенсивності кардіо. Це точка, в якій ваші м'язи в той час, коли стан відновлення, та з високим вмістом білка навколишнє середовище важливе для цього. Деякі люди можуть вибрати приймати ВСАА в lieue після тренування їжу. Як довго, як ви їсте протеїну або приймати ВСАА, це має прискорити м'язове відновлення. Якщо ви приймаєте креатин, він також рекомендував, щоб це було зроблено негайно після тренування.

+846
marsorbit 21 квіт. 2014 р., 10:28:47

Це питання пов'язане з відносинами між БМР і ЧСС (уд / хв). Якщо ви тренуєтеся щодня, аеробні та анаболічні, і після певного періоду часу ви бачите зниження БПМ буде ваш BMR також зменшити за рахунок більш ефективної БПМ ?

Наприклад, у вас БМР від 1800 і після 3 місяців інтенсивного кардіо і силові тренування вам зменшити ваш ударів в хвилину від 70 до 55 б це призвести до зниження вашого БМР ?

+791
GG2018 25 лип. 2017 р., 23:33:48

Я хочу побудувати мою груди, плечі і найширші з допомогою простого ваги рутини, що я можу зробити вдома.

Здається, що є мільйон варіантів там, але я просто хочу щось просте, я можу йти нескінченно (з невеликими змінами вправ, повторень тощо). що отримаєте гарні результати, що я можу тримати при регулярних тренуваннях.

Можна зробити з такою рутиною, а хтось може припустити, що я міг би просто "встановити і забути"?

П. С. - Я їжджу на велосипеді і похід в багато, так що ноги не проблема для мене, і я отримую на сходження, який допоміг з моєї руки і спину, але тепер я хочу побудувати мою груди.

Оновлення Може бути, картину, що моєю метою було б більш описовим enter image description hereЗображення з http://instruct.uwo.ca/kinesiology/222/Lab2/lab2.html

+761
trisj 22 груд. 2019 р., 04:51:29

Немає.

Я трохи лінивий і просто хочу зробити 1 сет віджимань в день

Такі мінімальні фізичні навантаження допоможуть наростити м'язову масу?

Якщо такий мінімальний вправ побудований м'язів, всі будуть у відмінній формі.

Крім того, якщо робити тільки віджимання, як ви плануєте розвивати м'язи спини і м'язи ніг? Я знаю, що ти не думаєш про тих, тому що ви хочете зробити велику груди і виглядати добре, але навчання тільки певних частин вашого тіла, дозволить вам розвивати м'язовий дисбаланс і хронічна травма.

Підсумок: поклали в реальній роботі, або не морочитися. Там немає ярлика, щоб отримувати у формі.

+599
davidbehan 9 жовт. 2018 р., 13:43:44

Як ви можете дізнатися з коментарів, з інформацією, яку ви дали це не легко сказати, чому саме ви на плато.

Є кілька речей, які ви могли б зробити:

 • Інше
  вправа на меншу кількість днів, ваші м'язи потрібно час, щоб оговтатися від стресу і вправи для відновлення або збільшення маси і сили. Якщо ви робите шаблон, який тільки тренує кілька груп м'язів в день, Ви можете змінити цю схему і порядок. Також спробуйте збільшити відпочинок між підходами, або підступ і зменшуватися.

 • Сон
  Вам потрібен хороший кількість сну, щоб отримати кращі результати. Ви не повинні бути занадто втомилися від вашої повсякденному житті, коли ви працюєте. 8 годин-це приблизний орієнтир, але це відрізняється від людини до людини. Деякі люди просто потрібно 6 годин, щоб бути повністю відпочив, іншим потрібно 10.

 • Харчування
  Ваші м'язи запаси глікогену повинні бути повними, щоб принести максимальну продуктивність, дивіться, що ви їсте та коли. Як ви підходите до цього залежить від дієти ви вибрали, наприклад: якщо ви знаходитесь на низьким вмістом вуглеводів, дієти з високим вмістом білка, потрібно з'їсти раніше, так як білків і жирів зайняти більше часу, щоб переварити і зберігається у вигляді глікогену.

 • Варіації Я
  Якщо ви знаходитесь на звичайній 5х5, падіння деякими вагами і робити 3x15 або може AMRAP. Якщо ви знаходитесь на 3x15 рутини, спробувати 5х5.
  Ви не повинні робити це вічно, але намагаються ще що-то, звичайно, варто спробувати, особливо якщо ви все одно застряг.

 • Варіант другий
  Знайти різні вправи для однієї і тієї ж м'язи(групи), роблять це на кілька тижнів замість.

 • Пауза
  Екстремальні вимірювання, нічого не робити на тиждень або дві. Після цього тиждень підступ і намагатися потрапити на свій старий максимум (і вище). Роблю це допомогло мені з моєї ранньої плато, але я не впевнений, якщо він все ще працює, якщо ви не новачок.

Тл;ін: постарайтеся бути творчим, якщо ви застрягли і ваш підхід не працює, змініть його.

+585
Pedrobs 21 лют. 2012 р., 14:32:47

Ваше серце ставка буде залишатися досить високою протягом деякого часу після вашої високої інтенсивності інтервал, це абсолютно нормально. Період часу вона буде залишатися високою, буде знижуватися в міру поліпшення вашої фізичної форми. Коли я роблю інтервальні тренування, я буду шукати мій пульс, щоб повертатися вниз приблизно 65-70% від максимуму перед початком чергового інтервалу високої інтенсивності. В основному на нижній межі аеробної зони. Якщо я падіння вниз нижче я знаходжу, що я фактично "пригріли" і занадто багато високої інтенсивності інтервал витрачається отримувати мої годину тому в анаеробній зоні.

Сподіваюся, в цьому є сенс?

+551
Ben Jones 14 жовт. 2011 р., 12:37:07

Я використовую для Garmin fenix3 кадрів для всіх видів діяльності, у тому числі ритму, моніторинг ЧСС і темп.

В залежності від темпу і типу РИТМ, ЧСС варіюється від еквівалента ходити на спринт велосипед. Температура піднімається протягом 30 хв лінійно сесії, і це, здається, також причиною персоналом для підвищення. Температура доходить до точки, де ви потрібні фанати чи потрібно охолонути, щоб підняти ще один темп.

Згодна з іншими прокоментував, ЧСС дуже індивідуальні. Я можу зробити 180 БПМ просто з цією пробіжки, і я на 200 важко на МТБ. Нічого не означає.

+517
kptw satha 10 груд. 2014 р., 04:08:56

Вони, мабуть, наближається до неї через гігієну і вплив-безпека майбутніх. Два досить обґрунтовані сумніви щодо босоніж піднімаючись:

 • Точно так само ви не ходіть босоніж в роздягальні, щоб уникнути грибка стопи, то тепер ця проблема поширюється на тязі платформи і стійки для присідань (і скрізь, де ти босоніж піднімаючись).

 • Звичайно, ви можете носити шкарпетки, але це не зупиняє людей від потрапляння ніг інфекцій. Багато шкарпетки діряві, а якщо ваші шкарпетки забрати грибок, то ви покласти своє взуття і носити їх протягом кількох годин, у вас є хороший Петрі відбувається. Крім того, багато людей носять досить слизькі синтетичні шкарпетки.

 • Ви можете прищемите пальці. Багато людей чманіють від великовагових і я вдарився (Конверс крита) пальці в жорсткі металеві предмети багато разів.

Від підйому перспективні є багато переваг, щоб підніматися босоніж, в шкарпетках або навіть в балетні тапочки. Це міцний фундамент, рок, і такі речі, як станова тяга може поголити малу частину від самого ліфта, що має значення, коли ви говорите про 1ПМ і запишіть налаштування.

Може бути, розглянути піднімаючи деякі Конверс або іншу плоску взуття, яка не стискає. Набір низький топ Чак Тейлорс буде встановить вам назад $30 (USD) і триває протягом багатьох років, якщо ви просто використовувати їх для підняття важких предметів.

+510
Slicktrick 4 трав. 2011 р., 05:33:59

Є три змінних, які можна легко виміряти дуже точне уявлення про те, що відбувається з вашою скелетно-м'язова система: жиру, маси тіла та окружності.

Вимірювання жиру в організмі є найбільш важливим, але, як Ерік зазначив, вимірювання переміщень у резервуар для води, недоступно для більшості людей. Замість цього, забрати деякі шкірної складки калипером від Amazon за ціною близько $8. Існує ряд шкірної складки тести, які дасть вам гідну оцінку жиру в організмі, і дозволяють відстежувати ваш жир протягом довгого часу. У поєднанні з масою тіла та деякі проста математика, ви зможете дізнатися про те, скільки ваги ви втратили жир.

На вершині, що, кравця вимірювальна стрічка може використовуватися для отримання околі критичних місцях, таких як груди, руки, ноги і талія. Це дасть вам уявлення про те, де ви втрачаєте жир і м'язи, і допомогти вам співвіднести ці дані з ваших тренувань.

Я рекомендую покласти все це в таблицю Excel і відстежувати їх з плином часу (раз на тиждень достатньо, але це залежить від того, як зернистий ви хочете, щоб ваші дані). Це дозволить вам бути дуже науковими про ваш прогрес.

Як я можу переконатися, що я тримати мій рівень м'язів?

Це може бути дуже тонкий процес. Їжа в занадто великий дефіцит може викликати катаболізм ваших м'язів, які ви явно не хочете. Дані в таблиці допоможе вам вирішити, якщо ви можете з'їсти більше або менше.

Ще одна ідея, деякі про бодібілдерів, я зустрів рекомендується дотримуватися однієї і тієї ж змінної (харчування, сон, тренування), але додавши до 30 хвилин легкої кардіо в день, такі як ходьба.

У будь-якому випадку, щоб одержати відмінні результати, ви, ймовірно, потрібно бути дуже прискіпливим про речі.

+434
Sumit Pathak 30 бер. 2011 р., 17:09:35

Ви повинні піти з 3. Постарайтеся пояснити тренерам, чому ви хочете слідувати цій програмі. Якщо вони категорично проти його використання, дізнайтеся, чому вони так вважають.

Якщо тренер відмовляється місці ви і допоможе виправити вашу форму, знайти іншого тренера. Якщо ні один із тренерів в тренажерному залі готові зробити це, то знайти інший спортзал.

+427
user49223 19 лист. 2013 р., 16:14:05

Плече (Синовиальное З'єднання) "Крекінг"


До недавнього часу фахівці думали, що "злом" повинні були робити з крахом повітряних бульбашок в синовіальної рідини, яка змащує суглоби. Нові дані дозволяють припустити, що звук насправді викликані як раз навпаки формування газонаповнені порожнини, коли кістки в суглобах стрейч нарізно.


Там насправді показуючи процесі спільної кавітації-на що це схоже, коли синовиальное з'єднання є "крекінг".

У режимі реального часу візуалізації спільних кавітації

В якості кісток у суглобі роздільні, негативний тиск означає газ (швидше за все, азоту) у синовіальній рідині збирає разом, в результаті раптового утворення бульбашок разом з тріск.


Джерела

+308
snagaburzum 22 січ. 2018 р., 14:50:47

Ви можете знайти цей пост в Т-нація дуже цікава. Резюме: дослідження з бігунками страждає від травми ахіллового сухожилля, дуже добре зажили при виконанні ексцентричних вправ, ака негативними фазами.

Ексцентричні вправи здаються дуже корисно для лікування тендиніт, в ряді досліджень. Більш детально в цьому відповідь

Крім того, ви можете знайти корисним, щоб провести деякий час за читанням Скубі-Сайт, фітнес-мережі "ветеран". Він звертає особливу увагу на розтяжку і відпрацювання його стегна. Побачити його підколінного сухожилля розтягнути на YouTube. Зверніть увагу, що він починається з:

Ви можете піти без розтягування майже кожен мускул у вашому тілі, за винятком стегна. Maintiaining жижки гнучкість реально важливо для кожного виду спорту (...)

+307
user6288139 4 лип. 2014 р., 19:24:51

Кращий спосіб для вас, щоб робити "віджимання" вправа
Коли ви зробите це, просто переконайтеся, що ви зробити це з меншим часом відпочинку між кожним набором (набір, скільки ви зможете робити постійно)

 • 5 комплектів віджимання кожен день, ввечері і вранці, буде робити цю роботу
 • Не робіть вправи для Зараз
 • Після віджимань виконайте нахили в сторони
 • А потім йдуть вправи планка.

Цього буде достатньо.

+290
GoogleVoice fan 23 трав. 2017 р., 01:55:59

Можливо, частина проблеми полягає в тому, що ти п'єш, тому що тобі нудно, а не пити. Може бути варто намагатися зламати цю звичку споживання речі для стимуляції.

Щоб зробити вашу воду більш цікавим, хоча, ви могли б додати:

 • Трохи соку лимона або лайма
 • Мінімум калорій/низький рівень цукру в сквош

Ви також можете спробувати:

 • Чай або кава без молока або вершків
 • Зелений чай, трав'яні чаї
+281
Larryandcorn 11 жовт. 2017 р., 21:43:28

Люди часто збільшують складність соусів шляхом додавання ваги на шиї або талії, як показано нижче:

Dips weighted around the neck Dips weighted around the waist

Рідше використовується обважений жилет або рюкзак, щоб додати опір.

Отже, як же змінити положення Ваг при зміні занурення в тренування? Зокрема, це зміни, які використовуються м'язи або збільшують ризик отримання травми?

+273
Tommy Sachleben 17 лип. 2014 р., 01:03:40

Прогрес легко, враховуючи, що ти регулярно тренуватися і мати достатнє харчування і відпочинок. Для початківців. Коли ви станете просунутим і ваші досягнення набагато вищі, ніж у нетренованих людей , ви повинні планувати циклів , так як прогрес можливий тільки в певній частині тіла або один навик за один раз.

Коли ви стаєте елітою, тобто спортсмени світового класу, скажімо, олімпіади, чемпіонати світу, національному рівні ....

На даному етапі ваше життя організована навколо однієї конкретної події (або сказати сезон).

Навряд чи ви еліта, як в цьому випадку ви би тренер/тренер.

Тому я припускаю, що ви новачок.

В цьому випадку можна спробувати змінити одне з 3-х змінних:

Ви занадто сильно, дуже часто тренуватися. Ви не отримуєте достатньо їжі, щоб відновитися. Вам не вистачає сну/відпочинку для відновлення.

І є ймовірність, що ваше навчання не вистачає інтенсиву для зрушення гомеостазу. 8 хвилин, проте виглядає занадто коротким для мене , якщо у вас Табата протоколу , наприклад, це навіть занадто багато , особливо кожен день.

Постарайтеся замислитися над цим і змінити одну річ за один раз , спостерігати результати протягом 2 тижнів, а потім вирішити .

+263
user36319 5 жовт. 2016 р., 22:55:14

Я особисто використовую канал YouTube йога і просто зробити м'який початківців відео вранці. Є багато варіантів і різні люди, що забезпечують відео, тому з маленьке розслідування я підозрюю, ви могли б знайти те, що підходить вашому стилю і наявності часу. Вам не потрібно ніякого спеціального устаткування, і це працює баланс, основні й гнучкість. Мені особисто подобається цей інструктори стиль і темп.

+234
Damascene 7 жовт. 2014 р., 08:20:35

Дізнавшись про різницю між навчанням бодібілдер проти тренування пауерліфтер, я хочу знати про те, як силові тренування в метанні диска.

Найкраще велику вагу і низьке число повторень для мене розвиває динамічну силу і підтримувати обороти в секторі для метання диска?

+210
NickMary 10 квіт. 2015 р., 13:16:44

Багато людей тренуються з процедур для всього тіла. Вони тренують ноги і плечі і спину і біцепс і трицепс і все інше в той же день. Це працює для багатьох людей. Це може працювати для вас-може і ні, в залежності від рівня підготовки і потреб.

Я не впевнений, що відновлення не має нічого спільного з потрапляє кілька груп м'язів. Я вважаю, що відновлення всього організму справу, а стимул може бути як всього тіла (наприклад, віджимання) або дуже конкретними (наприклад, з допомогою тренера зчеплення).

Спліт рутини, я думаю, (без особливих доказів), більше про управління стимул, ніж управління відновлення. Це може зайняти багато часу для великий, сильний чоловік, щоб дійсно зробити їх назад втомилися. Ця людина може хочете присвятити практично всю розминку, щоб робити так. Іншим людям може бути добре тільки з півгодини станова тяга та підтягування на спину, і бачити результати таким чином.

+206
Adrian Moreno 12 квіт. 2011 р., 02:35:56

Коли я працюю і бачу, що у мене більше м'язів, це також означає, що я втратив трохи жиру? У мене видно м'язи, але і багато жиру просто звисають з моїх кісток.

+192
Chella 25 квіт. 2019 р., 05:36:25

Володіння певної кількості ефект жиру в організмі ємність для нарощування м'язової маси?

Для того щоб побудувати м'яз, яка додає ваги тіла, калорійності потрібно надлишків і достатнє споживання білка. Якщо жиру однак досить висока, організм може використовувати енергію у результаті розпаду цього жиру наростити м'язову масу навіть під час дефіцит.

Коли ви перебуваєте на ІСО - або висококалорійне харчування, ви берете стільки енергії і поживних речовин, необхідних для росту м'язів з продуктів харчування, тому жиру не зламати і не сприяє зростанню м'язів.

Коли ви перебуваєте на гіпокалорійной дієти, ваші жирові відкладення можуть бути використані для отримання енергії і, може бути, опосередковано, для росту м'язів. Але це ще не відповідь на питання, якщо більша кількість жиру може привести до більшої або швидше м'язову масу. До речі, м'язову масу можна дефіцит калорій (в PubMed, 2000 ; в PubMed, 2011.)

На закінчення, я не бачу ніякої логіки, як можна більше жирових запасів сприяти підвищенню м'язової маси, за винятком, може бути, в гіпокалорійной дієті. Ця ідея, ймовірно, випливає з загальної практики зсипати, коли вправи для посилення м'язової маси. Але, як сказав в одному з коментарів, збільшення жирової магазинах, ймовірно, просто побічний ефект зсипати, а не корисним фактором для росту м'язів.

+180
Kokizzu 30 черв. 2010 р., 08:23:48

Всі ваші запропоновані плани звучать нормально. Єдина причина для відділення піднімаючись від кардіо роботи, якщо б ви отримали доступ до більш важкими вагами. Якщо ви були підніматися близько до ваги, то розщеплення і підйому на окремі тренування допоможуть вам зосередитися на кожній краще. Як, об'єднати або не об'єднати їх з вашої примхи.

+168
user44740 27 квіт. 2014 р., 16:49:15

Одним з варіантів є компанія Garmin Vivosmart. Це звичайний трекер активності, який ви носите на зап'ясті, і підраховує кроки при ходьбі або бігу.

Для їзди на велосипеді, він може підключитися до датчик Ant+ швидкість велосипеда. Так що якщо у вас один з них встановлено на вашому велосипеді, Vivosmart може сказати вам швидкість і відстань циклічно.

Ця стаття від DC шамана, який має деякі подробиці про використання його для їзди на велосипеді: перший погляд на нові компанії Garmin Vivosmart діяльність трекер

+159
Rigial9 17 січ. 2019 р., 15:24:40

Мій gymmates сказав мені, що якщо я хочу побудувати мої м'язи, я повинен сконцентруватися на одній частині м'язів ( наприклад, біцепс), в один день, а потім перейти до наступної частини м'язів в інший день. Ніколи не тренування на два або кілька різних частин м'язів в той же день, тому що м'язам не буде побудований таким чином.

Я не вважаю це переконливим аргументом, тому що якщо ви продовжуєте працювати на частину м'яза, він буде відчувати втому і, отже, вигода буде менше. Чи Не краще тренуватися на різні частини м'язи, так що відпочивати часу належним чином приділити втомлені м'язи?

Хто право на це? Що таке правильний розпорядок тренування, Що стосується нарощування м'язової маси?

+153
user3223601 30 трав. 2015 р., 20:26:18

АБС зроблені на кухні.

Результати робити тільки тренування живота буде відрізнятися на людину, в залежності від того, як вони будуються, метаболізм і так далі. Але, не отримавши видимих результатів, як шість пакетів за рахунок тренування Ab буде вкрай складно. Видимість шість пакетів не визначено сам м'язи, але ще від навколишнього жиру.

Видимі зміни, які можуть виникнути зміни в поставі, тому що більш сильні м'язи сердечника. Це може призвести до менш сутулий і стояли більш прямо.

+143
foks1998 28 серп. 2017 р., 21:37:36

Я трохи лінивий і просто хочу зробити 1 сет віджимань в день-скажімо, 20 повторень ніч перед сном, або як багато повторень, як я можу зробити в 1 комплект.

Такі мінімальні фізичні навантаження допоможуть наростити м'язову масу?

Я гуляю близько 2 годин на день.

Крім цього, я сиджу весь день перед комп'ютером.

+94
Todd Little 27 лют. 2014 р., 13:47:04

Так він абсолютно правий. WorkoutChallenger дав гарне пояснення, чому; його найбільша група м'язів у вашому тілі, і стимулювання не тільки збільшити свій базовий витрата енергії, але і корисно для вашого виробництва гормонів.

Найголовніше вправа для ніг-це присідання. Будьте впевнені, щоб використовувати правильний метод: дивитися відео ( http://www.youtube.com/watch?v=dbxxs1PErLQ щоб зрозуміти це, але є тренер глянути на нього, щоб бути впевненим. Якщо ви робите це неправильно, то це може бути небезпечно, але якщо ви робите це правильно, це чудова вправа.

Я рекомендую вам додати в нозі-день у ваш план (якщо ви вже стикалися з підняттям тягарів, і зробити це для верхньої частини тіла). В день може виглядати наступним чином:

 • присідання

 • жим ногами

 • скручиваемости ноги

 • прес ікри

Це як у мене нога день, крім того я роблю верхній двотактний тіла спліт, тобто три дні в загальній складності.

+76
IronStrikesIron 17 вер. 2010 р., 00:23:13

Я вважаю, що травми від Флік, викликані неправильної форми; більшість людей не дуже добре виходить і крутний момент їх руки, щоб компенсувати свої проблеми форми. Один із способів поліпшити форму, і щоб уникнути травм, у практиці рухом кидаючи дуже короткі відстані на малій швидкості. Це фокусує рух на рівні кидка і деякі спін на диску при одночасному зниженні впливу руху. Без швидкості, немає ніякого способу, щоб компенсувати погану бросательное рух.

+29
DonTheorist 5 лип. 2014 р., 16:44:28

Я використовую окуляри для плавання Aquasphere і коли вони нові, вони дуже добре запечатати. Я плавати не менше 60 хвилин, і якщо я залишаю їх у спокої, мої очі залишаються сухими протягом всієї сесії.

Однак, коли очки 3-місячного віку, вони починають текти. Я думаю, проблема в тому, що прокладка брудниться як окуляри вік. Хто може запропонувати чистячий засіб для очищення прокладок і відновити його злегка липкий, як нову державу, так що окуляри друк знову як новий. Або мені просто доведеться купувати (більше) нові окуляри?

+29
Nagarajan Ravikumar 3 серп. 2014 р., 04:06:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil