Дефіцит теплових достатнім, щоб знизити відсоток жиру в організмі, або ж дієтичне деталі відіграють роль?

Моя мета - (а) схуднути, і (B) знизити відсоток жиру в організмі для того, щоб побачити рельєфність м'язів.

Я роблю хороші успіхи з втратою ваги після дієти, яка найбільшою мірою схожа на 4-годинний тіла дієта, але також схожі на палео/первинної дієти в тому, що я отримую велику кількість калорій з білків і насичених жирів, а не багато з цукром або "білих вуглеводів".

Питання: я втрачаю близько 1 кг в тиждень вага, так що я явно працюючи на розумний дефіцит калорійності. Робить тип харчування я їм впливає на швидкість, з якою відсоток жиру в організмі знижується, або калорій, єдиний фактор?

+819
vergil 12 лип. 2012 р., 22:27:11
35 відповідей

Вони кажуть, що 70% будівництва м'язів є дієта, але що це означає?

Це означає, що ви не з вправи погане харчування.

Прочитав це питання і відповідь , щоб допомогти вам розробити збалансовану дієту.

+989
Diego De Santiago 03 февр. '09 в 4:24
Індекс маси тіла (ІМТ)
+960
Matt Linton 21 черв. 2017 р., 15:29:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є кілька аргументів про правильній розстановці бар. Дві основні локації "висока планка" і "низьку планку". Обидві картинки у тебе зобразити високих місць у барі. Трапеції не призначена для масивних навантажень, проте, якщо у вас є бар на кілька сантиметрів нижче, так що навантаження ділиться на середині лопатки.

Low bar position

Низьке положення-бар краще підходить для несуть великі навантаження, і як тільки ви звикнете до це більш зручно, ніж високі позиції бар.

Тепер, щоб відповісти на ваше запитання, Марк Rippetoe має деякі хороші зауваження, чи згодні ви з його висновками чи ні:

 • У легкій ваговій категорії, оббивка штовхає штангу від спини і зміни вашого балансу
 • При більш важких ваг, оббивка повністю стиснута і не дає використовувати
 • Більше м'язів спини забезпечує більш щільний і природний платформи, ніж оббивка.

Я особисто ліфт з голою бар. Я працював мій шлях вгору з навпочіпки просто бар в даний час 220lb (100кг) і буде йти ввечері. Є й інші ліфти, які працюють, щоб допомогти побудувати м'язи спини, щоб комфортно підтримувати таку вагу. Це на даний момент, що прокладка все одно не допоможе мені.

Якщо ви хочете позбутися від підкладали, я рекомендую включати накладні пресів і станова тяга (тягне плечі назад) нарощувати верхні м'язи спини і створити сильну основу. Це допоможе вам підтримувати більш важкі присідання ваги.

Я також рекомендую йти на YouTube і дивитися Rippetoe відео про те, як присед. Вона відповідає на багато питань, які ви можете придумати. Також зверніть увагу на глибину жінкою на знімку я був пов'язаний. Чи ви сидіти на корточках високий або низький бар, ви хочете отримати таку глибину.

+942
colinbolt 13 серп. 2016 р., 23:25:01

Зазвичай люди ускладнювати речі. Хоча можливо ви виняток, але ймовірність ти просто робиш своє навчання і неправильне харчування. Я б запропонував взяти тренінг/коучинг по харчуванню від деяких хороших онлайн-тренерів. Це найбільш економічно і час ефективним способом підвищення, насправді.

Дозвольте мені показати вам http://www.jcdfitness.com/ або http://borgefagerli.com/

Жодним чином я пов'язаний з тренерами.

До речі, максимальний приріст за 2-річний період становитиме близько 36 фунтів. Так що я б сказав, що ви зробили дуже добре.

+921
user2722608 17 лип. 2017 р., 11:59:02

в першу чергу ваш ідеальний вагу в кг дорівнює (зростання в сантиметрах - 100), отже, (168 - 100) = 68 кг.

По-друге, ваша мета досить проста: набрати вагу, проте для того, щоб допомогти вам я збираюся зробити кілька припущень, а потім надаємо програму для кожного, а потім ви можете вибрати, який шлях ви хочете піти. наступний (другий) припущення можуть бути вилучені з вашого посту, кожен з них має різний рівень складності.

1) Ви думаєте, що ви худенька і хочете набрати вагу, щоб виглядати здоровим, середній постави, отже, отримати здоровий кількість жиру і м'язів, щоб виглядати нормально, ви дійсно не піклуються про те, як ви наберете цю вагу, як довго ви дивіться як середньостатистичному здоровій людині.

Рівень складності: 4

2) Ви хочете набрати вагу у вигляді м'язової маси, видно з 6 кубиків ?

Рівень складності: 9

3) Ви дійсно не піклуються про м'язової, як довго ви дивитеся великий (мало або взагалі не видно шість пакетів, але середній живіт). Рівень складності: 6

Тепер кроки для досягнення кожної з цих цілей.

1) почати харчуватися частіше і більше, ніж ви можете, намагайтеся не отримати відчуття голоду, їж, поки ти зголоднієш і їж різних речей протягом дня. Їжте, як тільки ви WakeUp, і намагайтеся їсти кожні 2-3 години, тримати на кардіо, але тримати його до мінімуму (20 хвилин двічі на тиждень). і поряд з цим ви можете продовжувати робити будь-яких інших спортивних заходів, які ви вже робите.

2) Вам потрібно споживати принаймні 3000 calores в день, почати рахувати їх. Близько 70% з білка, решта з здорових вуглеводів, корисних жирів, їжте достатньо клітковини (овочі), тримайтеся подалі від хліба, випити багато води. Ходжу в тренажерний зал 5 разів на тиждень, робити 1 групу м'язів раз на тиждень тренуватися по 45 хвилин, робити 12, 10, 8 повторень (відповідно збільшиться вага). Піднімати важкі і жорсткі. Будьте суворі про здорове харчування, строго ходити в спортзал, бути суворим спати вчасно і не менше 8 годин, триматися подалі від алкоголю.

3) Їжте все, що ви отримаєте на руки, однак різняться тим, що ви їсте. їжте часто і багато. ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень, поєднують 2 групи м'язів кожен день, робити базові вправи. Жим, підтягування, присідання, станова тяга, чистий прес, опори мертві підйомників, Pulldowns, випади, біцепс кучері, плече Преси і т. д., Проте намагаюся використовувати лише вільні ваги. зробити 10, 8, 6, 4 повторень 3 вправи на кожну м'яз, від 3 до 4 комплектів кожного м'яза.

+892
Goonerd 24 жовт. 2016 р., 19:17:59

Я повинен зосередитися на розтягнутість ноги вправи першої або ноги потовщення вправи в першу чергу?

Я хлопець 30 років. Висота : 5 футів 6 дюймів (1.67 м). У мене короткі і тонкі ноги у порівнянні з верхньої частини мого тіла.

Я хочу додати хоча б 1-2 сантиметрів в нижній частині тіла і зробити його м'язистим, а також.

Мене бентежить, що робити в першу чергу?

+827
Choon Kiat 23 жовт. 2017 р., 15:19:20

Звичайно, ви можете випити протеїновий коктейль, навіть якщо ви не працюєте в класичному сенсі — як роблять деякі важкі "мачо-штучок", в тренажерному залі або щось- але ходити напевно вважається "фізичної" теж типу тренування.

Білки є основним будівельним матеріалом нашого організму потребує для нормального функціонування, і, безумовно, не тільки на "реконструкції" м'язової тканини після інтенсивних тренувань, так що якщо ви запитаєте мене, ви б, напевно, зробити так, щоб включити їх в свій раціон, особливо якщо ви недавно на низкобелковой дієті режиму (але, як хтось вже прокоментував, ви повинні проконсультуватися з дієтологом, якщо ви хочете бути впевненим на 100%).

І хоча я, звичайно, не державний будь-яких марок ось, моя порада буде перевірити ярлики харчування і Google будь-яких незнайомих інгредієнтів (щоб виключити які-небудь шкідливі), але крім цього, пити протеїнові коктейлі насправді не все, що відрізняється від їжі стейк або щось.

+808
Tony Danilov 16 бер. 2015 р., 07:46:21

Чи я Буду набирати вагу, займаючись важкою атлетикою?

І так, і ні. Робимо підняття тягарів встановити стимул, ваше тіло потребує, щоб рости (набрати м'язову масу), але тільки підніматися буде ніякої користі. Уявіть, що ваш калорійний вхід був 1000 ккал в день (екстремальні значення, просто зробити точки) під час підйому. Якщо споживання калорій буде недостатньо, щоб поставити вас базова функціональність (рух, підтримання температури тощо), як ви повинні набрати будь-яку масу?

Скільки калорій я повинен з'їсти потім?

Хоча я думаю, що в колишні часи набагато більшого значення були підвищені, держава-оф-мистецтво, здається, бути профіцит калорій приблизно на 500 ккал в дні тренувань (в залежності від джерела в діапазоні 300-600 ккал).

Отримуючи ваші макроси право

Ще один важливий фактор-це макроси. Якщо ви в основному їсте жирів і (особливо) вуглеводів/цукру, ви будете мати важкий час набирає м'язову масу (швидше за все ви будете набирати жир, якщо у вас надлишки). Ви будете мати, щоб споживання білка в певній мірі. Існує багато шуму з точного співвідношення білків/жирів/вуглеводів, і я не буду давати рекомендації, але це не буде надто важко знайти приблизні цифри онлайн. У будь-якому випадку, переконайтеся, щоб уникнути як можна більше необроблених продуктів. Не будьте занадто догматичними є, але оброблені харчові продукти (частіше) упаковані з незначними якості поживних речовин, що може бути шкідливим для вашого прогресу.

Сила ≠ Маси

Я говорив про те, як набрати масу. Тепер давайте подивимося, як цього уникнути. Насамперед необхідно відзначити, що сила і м'язи не збігаються. Ви можете отримати набагато сильніше, без наповнювача.

Ефект від повторень

Крім того, що ви їсте, іншим важливим фактором є кількість повторень в сеті. Щоб здобути силу, не набираючи масу, ви повинні дотримуватися меншою кількістю повторень. Схема сил (залежно від вправи) приблизно від 4 до 6 повторень, в той час як класичні масового режиму становить від 8 до 12 повторень.

+757
Ayyappa 17 груд. 2019 р., 20:22:59

У мене діагностували зв'язкового розбещеності. Я займаюся різними видами спорту, але неодноразово болять суглоби.

Мені потрібні вправи, бажано використовуючи свій вагу тіла. Я теж хочу зосередитися на розтяжку. Я не хочу наростити м'язову масу, але хочу бути потрібним і еластичною.

Я проводжу більшу частину свого дня сидячи (вивчення та програмування). Я не можу бігати, тому що мої коліна так легко образити.

Це складне питання, і я не знаю, якщо стек-формат обміну є кращим, але я даю йому шанс.

+698
nevercry 1 січ. 2012 р., 19:52:45

План тренування: http://teenbodybuilding.com/hagy3.htm

Тому я, слідуючи керівництву, встановлених за вищевказаною адресою. Я помітив дуже незначні доходи в розмірах, і я насправді думаю, що зростання-це просто набряк, викликаний моїм креатин.

Я іду керівництво і я теж чекаю 2 хвилини до початку нового набору (про це йдеться в графіку, розміщеному тут деякий час тому)

Я знизавши до 315 фунтів. Я використовую лямки, щоб допомогти тримати вагу.

Так що я можу зробити, щоб мої пастки рости?

Примітка: Я просто зрозумів, що посилання для будівлі тіла підлітків. Не впевнений, якщо це робить відмінностей.

Тренування:

Для Дельтовидних:

 - Розминка з 1 комплектом легкі гантелі преси
 - 3 комплекти гантелей плече тисне на 8-6-6(військовій пресі про кожну другу тиждень).
 - 3 комплекти передніх бічних підйомів на 8-6-6
 - 3 комплекти бічних піднімає на 8-6-6
 - 3 комплекти задніх бічних на 8-6-6

Для Пастки:

 - Розминка з легким пару гантелей (не занадто світлий)
 - 4 комплекти вперед знизує плечима в 10-8-8
 - 4 комплекти зворотного знизує плечима на 12-10-8 (доведеться йти легше на тезах, поки ви не отримаєте повісити його).
 - Вигоряння з як багато повторень, як ви можете зробити з половиною кілограмів ви на 8 повторень для зворотного знизує плечима.
+696
JNevill 7 лип. 2011 р., 03:58:38

Їжте більше жиру. Харчовий жир не є такою ж, як жирові відкладення, так що не турбуйтеся про погладшати від вживання в їжу олію, молоко, олію тощо. (Дієтичних вуглеводів і калорійності надлишки грати набагато більш значну роль, коли справа доходить до зберігання жиру на тілі.) Їм достатньо жиру має важливе значення для нормального функціонування організму, особливо переконавшись, що всі ваші гормони були зроблені правильно.

Спробуйте вживати меншу кількість їжі. Мартін Berkhan робить хорошу роботу по збору доказів проти ідеї, що нам потрібно є багато невеликих прийомів їжі для того, щоб висунутися або набрати м'язову масу. Великий сніданок, середній обід, і величезний вечеря добре працює для деяких людей.

Один метод, який працює для деяких людей, якщо вони переносять молоко і може прийняти невелике збільшення жиру, так як вони наростити м'язи і зробити більше, щоб зробити тверду мета випивати один літр молока в день на додаток до трьох великих прийомів їжі. Це не може бути правильним для вас.

Цікаво, якщо ваші тренування підрізання вашого ваги мети. Стаціонарний кардіо (наприклад, біг або їзда на велосипеді) або високої інтенсивності metcons (як CrossFit або інтервалів) змусить вас схуднути, а не набирати його, і низької інтенсивності підйому (бодібілдинг-стиль ізоляцію роботу) буде робити погану роботу по здачі на м'язи порівняно з важких складних вправ зробити для декількох повторень. Три рази в тиждень присідання, тяга, підтягування та віджимання як можна важкий для наборів з п'яти-це стандартна процедура для запуску росту м'язів. (Повний план збільшення ваги основи можна знайти у цей відповідь мій.)

+653
blacxun 28 серп. 2010 р., 01:55:52

З вашими цілями фізичних вправ для підвищення розумової активності, часу реакції і боротися з депресією, скакалка може мати деякі переваги перед бігом і біг, так як переміщення по мотузці дає вам додаткову розумову концентрацію, усвідомлення тіла і координації.

Як вже згадувалося в мій коментар, ви не повинні вибрати один над іншим. Навпаки чергуючи один день працює один день Скакалка дасть вам переваги крос-тренінгу. Або ви могли поєднувати тренування бігу з інтервалами через скакалку. (Взагалі, не можна постійно пропускати мотузку так довго, як ви могли б бігати підтюпцем або бігти, тому що він може бути більш інтенсивним в якості вправи.)

Одним з найважливіших критеріїв вправи для депресії полягає в тому, що це те, що ви і Ваше тіло насолоджується регулярно робити. Перехресна тренування тримає вас від нудьги з вашою програмою вправ і більш стимулюючим психічно. Це також знижує ймовірність надмірного використання травм.

Я включив відеозв'язок з початку стрибок троси відео і більш просунуті , як ви прогрес, а також відео для зміцнення ніг , щоб уникнути травм.

Тому моя пропозиція полягає в спробі як біг і скакалка. Один і/або обидва можуть допомогти вам з вашими цілями. Бачу, що вам подобається, як ваше тіло і розум реагують. Намагаюся з кожної вправи буде дати вам кращий відповідь.

+585
Zach Lome 26 серп. 2011 р., 03:18:47

Мені було цікаво, що це найкращий час для короткої прогулянки, до або після важкої їжі. Я шукав його, але я знайшов кілька людей в інтернеті, запропонувавши прогулятися після їжі, посилаючись на деякі наукові роботи, а інші прямо протилежне, і запропонував гуляти перед їжею.

+564
Agnivesh Reddy 9 лют. 2010 р., 06:28:48

Я використовую блендер, так що штука більш ніж досить тонкою, щоб дозволити поглинання поживних речовин.

Просто щоб побачити, якщо вони були розбиті--точно так само можна сказати, якщо ви були жувати кукурудзу.

Відварений овес, більш імовірно, щоб бути поглиненими, тому що вони не вимагають так багато обробки (жування, травлення), як і сирої овес. Розмір фігур теж має значення; більше площа поверхні дорівнює легше травлення-одна з причин, ми молярів.

Я не використовувати "величезні" суми (я думаю, що я був через 1/2С сирі?) і я помітив, що вона додала, злегка "курний" аромат, але це не було особливо неприємно; мені навіть подобалося, але коли я використовую його як частину пити зараз я використовую близько 1/4С, тільки на заряд середній-оф-дороги вуглеводів і клітковини.

+541
einzeln00 13 квіт. 2018 р., 16:36:04

Ні, кинути недовірливий. Тримати на нього.

Проконсультуйтеся з лікарем, а не інтернет-форум про здоров'я серця.

+539
JimBo 27 серп. 2016 р., 19:27:02

Вибачте, хлопці, я знаю, що більшість з вас знають гнучкість як здатність до гнучкого трубопроводу, але в цій темі я хочу отримати відповіді за іншими, менш популярним типом.

Є купа вправ, які зміцнять ваші ланцюга сідниці, я думаю, що у мене це непогано виходить.

Ходити з гарною поставою, прямою спиною, дивитися вперед відчуває себе некомфортно, хоча, він почуває себе набагато більш природно ходити злегка згорбившись, дивлячись вниз. Це виглядає лик типовий випадок відсутності гнучкості, а гнучкість-це складна справа.

У кого-небудь є хороші вправи я можу зробити, щоб зробити його відчувати себе більш природно ходити з "хорошою" позі?

+507
Siraj Syed 7 жовт. 2013 р., 22:59:27

Ми еволюціонували, щоб знайти багату калоріями їжу, дуже смачні, і у нас немає смаку-рецептори для мікро-поживних речовин

Коли люди (і більшість своїх попередників) робили більшість розвивається, низькокалорійні рослини були в достатку. Солодкі фрукти зазвичай не круглий рік. М'ясо може бути полювали, але вона потребує багато енергії і зусиль, і, як правило, був досить худий. (Подібно дичини спіймали сьогодні.) Навіть завод, на якому ми їх знаємо сьогодні, як брокколі, мали менше калорій і, ймовірно, більше харчування. Ми, напевно, з'їли палі і палі рослини, які мали безліч вітамінів просто отримати достатню кількість калорій, щоб жити.

З цією метою ми значно змінених продуктів харчування, щоб бути більш смачним, більш багату калоріями, але, на жаль, менш поживними речовинами.

Ви можете заглянути в модні зараз "Палео-дієта" - який намагається імітувати раціон наших предків для того, щоб бути більш здоровими. (Зауваж, там є багато суперечок про його ефективність.)

+505
7queue 16 лист. 2012 р., 13:39:30

Перше, що спадає на думку, полягає в тому, що ваш рівень цукру дуже низький в кінці тренування. Я припускаю, що ви не тільки робити присідання, коли ви працюєте, і якщо ваш партнер по тренуванню, відчуває те ж саме, може бути, не вистачає кисню в цьому районі тренажерний зал?

У будь-якому випадку, це важкі вправи, а ти дуже важку. Спробуйте робити присідання раніше в рутину, можливо, зможуть допомогти.

+494
SeBlik 26 січ. 2017 р., 07:28:07

Загальний 3-денний спліт-ППЛ (штовхати, тягнути, ноги).

Пуш - преса (лава, ЗНМ і т. д...)
Тягнути рядка (підтягування, кабельне рядки, рядки ББ, і т. д...) & мух (БД летить, летить кабелю)
Ноги - вправи для ніг

На основі вправ, які ви перерахували, це може виглядати так:

Пуш

Віджимання
Лава Для Преса
Діпи
ЗНМ
Трицепсів розширеньТягнути

Штанги поспіль
Станова тяга (або замінник станова тяга)
Підтягування
Кабель рядку
Кучері
Л-сидить
Ноги

Присідання
Скручиваемости Ноги
Теля Піднімає
Випади
Згинань НігЯ б особисто додати розминка біг підтюпцем до, і більш високий темп виконання в кінці тренування.

Примітка: це може бути збільшені частоти в тиждень, просто повторити замовлення.

+481
Yangxin Zhang 13 лист. 2018 р., 00:16:46

Wodboard був запущений минулого тижня. Воно призначене для орієнтиру тренувань, поширені в програмі кроссфіт. Ідея в тому, щоб не відслідковувати все, просто пару бенчмарк тренувань в рік. Ви можете масштабувати орієнтири, вони іноді мають дуже важкі ваги для досвідчених бодібілдерів.

Крім критеріїв як 300 виклик і бій пішов погано, є також категорії для відстані і ваги.

+438
surya amala Vungarala 21 квіт. 2012 р., 05:10:36

Поки читала цей пост як нарощувати м'язи, коли у нас тренування?. Я читав там, що час відновлення (відпочинку до наступного тренування) важливі для збільшення м'язової маси. Тепер є 2 питання, які я хочу поставити.

1) я ходжу в спортзал щодня 1 годину вранці, мій тренер встановив графік для мене як 1 день плечі + біцепс, 2 день груди + трицепс , 3 день АБС + задній + крила і т. д.(точно не пам'ятаю групи, але 2 м'язи у день повторювати 2 рази на тиждень); і повторіть це протягом трьох днів, і недільний відпочинок. Тобто 3 дні відновлення м'язів. Але після завершення його графік, як у мене є вільний час, я відпочиваю(15 хвилин) і робити вправи показати м'язи, як біцепс, трицепс і груди(залежить від настрою), так що моє запитання це додаткове вправа підтримати мене, щоб набрати м'язову або опускати процесу, як я не даю часу на відновлення цієї м'язи.

2) Також у нічний час(9-11 годин вечора), у мене є гантелі будинку, тому я роблю вправи з вищевказаних показати м'язи(будь-яку м'яз в залежності від мого настрою), так що ще питання, чи буде це пізня ніч вправа випадкових-союзник будь-який м'яз буде підтримувати або нехай вниз моя кінцева мета збільшення м'язової маси(розмірів м'язів). Мені 28 років і вагою 69 кг.

+412
kvfi 25 лют. 2013 р., 11:08:56

Я згоден з Натаном. Форма дуже важлива з присіданнями, коли ви починаєте, або ви ніколи не будете робити це з великими вагами. Однак, якщо вашої гнучкості гомілковостопного суглоба є низьким, це може бути краще для роботи на цьому напряму. Ваші ікри і гомілки повинні працювати, і ви повинні зробити краще з плиометрической/балістичне рух. Можливість вертикально високо стрибати у великій мірі залежить від гнучкості щиколотки, тому що дозволяє отримати більш низькі (тобто як у присяд), але в правильному положенні, щоб стрибати.

Коли ви можете перейти від стояння на Крауч (руки перед собою), щоб не впасти назад, і без каблуків ніколи не сходить на землю, то у вас отримують хорошу гнучкість щиколотки.

+360
xxfelixxx 1 вер. 2011 р., 21:19:23

Я не думаю, що є велика різниця між 2х і 1х. Обидві зосереджені на крайніх сил. Я особисто віддаю перевагу робити 1х тільки тому, що більшу вагу (у порівнянні з 2) підвищує моє его, і знімає будь-яку двозначність, коли я хочу порахувати набір ваги, засновані на мій 1 ПМ.

Що сказав, Ви, ймовірно, зробити краще застосовувати стимулу в чомусь більше сподобався асортимент 4 реп, і просто використовувати 1 або 2 реп набори, щоб перевірити ваш прогрес. Наприклад, моя нинішня тиждень (ну, я використовую 8 дня тижня, щоб отримати 2 дні відпочинку між кожним циклом) тренування (на основі Техаського тренування, описані в практичному програмуванні) це:

 • Понеділок: 6 комплектів 4 на 80% 1ПМ
 • Середа: запальничка додаткових вправ, станова тяга.
 • Четвер: 3 комплекти 4 на 65% 1ПМ
 • Субота: 1ПМ на 100% (спробуйте на особистий рекорд кожну тиждень)

У розкладі такий, можна чергувати 1ПМ або 2RMБЫЛ в останній день. У reccommendion в практичному програмуванні було чергувати 1 і 2 щотижня.

+345
user2698903 25 лист. 2013 р., 11:53:25

Вся суть роботи повинні бути хворі і захекався, що, як ви бачите результати. Ви повинні вжити заходів обережності, щоб відпочити від тренування дні і набори, але не в кожному наборі ви повинні бути в змозі для одягу з вашої всій встановлено інше вправу за свій рівень майстерності та освоїти попередні. Якщо Ви дійдете до 10 віджимань і починають обтяжуватися і хочете відпочити це коли ваші м'язи дійсно починають рвати і ви насправді стимулювати ріст м'язів. Коли ви втомилися і змусити себе зробити останні.

Якщо ви фізично не можете це зробити, то відпочиваючих не проблема, але переконайтеся, що це не де ти видужав, щоб, як це було перш ніж ви почали свій сет ви повинні бути втомився.

Немає Болю. Ніяких Вигод.

+233
Malcolm McCaffery 20 черв. 2010 р., 05:48:03

Мені 22 і пробували два тренажерних зали, але я завжди падають назад в упор присівши.

Я шукаю більше вправ, які

 • цікаво робити.
 • вимагають лише тіла (і мінімальне обладнання).
 • інтенсивні і навіть більш інтенсивні варіанти.
 • цілі різних м'язів (включаючи м'язи кора).
 • може бути зроблено у приміщенні.

Які існують інші вправи, які мають подібні переваги?


Я можу тільки згадати зі своєю одноманітною тренування:

 1. Віджимання
 2. Російська Повороти
+233
Agen Bola 9 серп. 2011 р., 12:04:08

Немає тренування будь-якого виду, що дозволить зменшити жир в області живота зокрема. Жир є регулятором ваше тіло використовує, щоб переконатися, що у вас достатньо енергії кожен день, навіть якщо ви не їсте стільки ж енергії, скільки ви використовуєте. Тому єдиний спосіб схуднути-це є менше, ніж ви використовуєте, це може бути досягнуто шляхом їдять менше або більше вправ. Таким чином, чиста втрата жирової маси буде відбуватися.

Якщо під "товстий різець" ви маєте на увазі якесь доповнення, принаймні там, звідки я родом, немає ніяких юридичних добавки, що дозволить збільшити втрату жиру. Є нелегальні і небезпечні добавки, які можуть мати невеликий ефект, але ви все одно повинні мати чистий дефіцит калорій, щоб втрачати жир.

Крім того, 15 днів немає, де поряд достатньо часу, щоб внести якісь зміни. Найменшу кількість часу, що може дати вам будь-які візуальні зміни-це щось подібне до 3 місяців інтелектуальних, вправи effortfull і хороша дієта. Тоді ви почнете бачити деякі зміни.

+232
Szabolcs 16 лип. 2011 р., 07:30:04

Ви не хочете це чути, але це реальність, що всі, хто порався з стероїди і гормони можуть підтвердити: єдиний спосіб перевірити рівень тест з медичної точки зору. Є в слині тестостерону тестів ви можете купити онлайн (Amazon і т. д.) без вказівки лікаря, але, чесно кажучи, ви не можете "на око" ваш рівень тестостерону: він повинен прийти з тіста.

Я не бачу ніяких лікарів/лікарів/і т. д., так що не утруждайтесь говорити мені для.

Хоча спеціально шукав на дослідження, є дані, що тестостерон безпосередньо пов'язаний з силою (серед інших складу змінюється). З 2001 року дослідження в Американському журналі фізіології - ендокринології та обміну речовин:

Ми зробили висновок, що зміни в циркулюючих концентрації тестостерону, індуковане агоністом ГнРГ і адміністрація тестостерону, є пов'язані з дозою тестостерону - і концентрационно-залежні зміни у безжирової маси, м'язової маси, сили і могутності, жирової маси, гемоглобін, холестерин HDL, і IGF-я рівнях, відповідно до один лінійний дозозалежні.

Навіть у цьому 1996 дослідження показує збільшення міцності з збільшенням тестостерону, навіть без тренувань:

Серед чоловіків у вправі груп, зазначених тестостерону більше збільшується, ніж ті, хто отримував плацебо в розмірі м'язи в зброї (маю на увазі [±ДП] зміни в області трицепсів, 424±104 і -81±109 мм2; Р<0,05) і ноги (зміни в чотириголового куточок, 607±123 і -131±111 мм2; Р<0,05) і більше збільшення сили в жимі-прес (9±4 проти -1±1 кг, Р<0,05) і на корточках вправи (16±4 проти 3±1 кг, Р<0,05). Чоловікам призначається тестостерон і вправи мали більший ріст нежировая маса (6.1±0,6 кг) і розмір м'язів (в області трицепсів, 501±104 мм2; чотириголового області, 1174±91 мм2), ніж ті, які віднесені до ні-групове вправу, і збільшення м'язової сили (жим-жим сила, 22±2 кг; присідання-вправа ємність, 38±4 кг) чому немає-групове вправу. Ні настрій, ні поведінка було змінено у будь-якій групі.

Дивлячись на цю частину вашого питання, я не впевнений, що ви маєте на увазі:

Попередньо опушені дітей побудували феноменальної сили з низьким рівнем тестостерону.

В молодості присідати запису бовтатися в ~300lb кулькового серії (по ~220lb+ чоловік), хоча, безумовно, сильна (і це після статевого дозрівання), сукупний ефект тренувань і здорового ендокринної системи протягом багатьох років, що люди рухаються в три рази на їх спинах.

+211
DAlina 16 квіт. 2012 р., 02:39:34

Я нещодавно дивився деякі відео на прес лаві формі і більшість з них сказав мені, що мої лікті не повинні пройти мої плечі під час виконання вправи. Я не розумію, я бачу, про культуристів роблять це весь час і тиснете гантелі, лікті йдуть в далеке минуле. Це погано позначається на лікті, щоб пройти ваші плечі під час жиму. Допоможіть плз, я збираюся почати ходити в спортзал протягом декількох днів.

+142
NeroP 8 серп. 2019 р., 00:53:06

Як він стоїть, ваше питання є занадто розпливчатим, щоб діагностувати. Біль може бути з-за зв'язок в колінному суглобі, м'язи навколо коліна, поганий тон, погане обладнання, м'язовий дисбаланс, великогомілкового плато перелом і т. д. і т. п.

Я б не радив який-небудь наколінниках (не впевнений, що вони є) або рукава або інші структурні доповнення без спортивного док говорить "роби це". Я бачив людей, які біль у коліні, носили рукава, що викликало їх наколінники для відстеження і викликали гірші проблеми.

Крім того, можливо, що це насправді не в коліні, але це відображена біль від чогось. Біль-це найсмішніше в організмі, він не завжди відбуваються там, де травма. Зробити хороший огляд у спортивного док, і йти звідти.

+138
user72273 2 квіт. 2010 р., 13:50:36

Що цукор і алкоголь мають у загальному? Вони порожні калорії; не мають ніякої поживної цінності, тому слід уникати їх, коли ви можете.

Чому я не чув хто-небудь зробити такий же аргумент про інших типах карбюраторів? Я розумію, що негативний вплив цукру-він викликає стрибків рівня інсуліну з-за того, як швидко організм може їх обробити, але крім цього, вони нічим не відрізняються з іншими видами вуглеводів.

Складні вуглеводи вважаються здоровими, тому що вони не викликають стрибків інсуліну, але вони так само порожні калорії, як цукор. Чому б не уникати складних вуглеводів і отримувати ваші калорії з здорових жирів замість протеїну?

+87
afak 12 бер. 2019 р., 02:00:49

Є кілька вправ, які я рекомендую для такої задачі.

Зацени ось це:

 • Груди Летить
 • Нахил Гантелей Прес
 • Лава Для Преса
 • Кабельні Кросовери

Ці пропозиції є те, що працював на цього хлопця, а також деякі дихальні вправи. Я рекомендую вам піти перевірити його тут:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=148765303

Удачі!

+83
user3804927 1 груд. 2012 р., 03:09:28

Дуже важливим фактором тут є питання: Ти чоловік чи жінка? З того, що я спостерігав:

 • Молоді жінки , як правило, перестають рости вище, коли вони в твоєму віці.
 • Молоді чоловіки , як правило, ростуть до їх ранніх 20-тыеах.

Є винятки в обох випадках, але як правило це те, що я спостерігав протягом багатьох років. Мій друг був приблизно вашого росту, коли він був у твоєму віці, але до того часу він був у коледжі він зріс приблизно до 6'1".

Ваше повне становище буде регулюватися вашої генетики. Ви повинні очікувати, щоб бути приблизно такої ж висоти, як ваші батьки, коли ви зробили зростає. Очікувати, щоб бути ближче до висоті вашої матері, якщо ви молода леді, або ближче до висоти вашого батька, якщо ви молодий чоловік.

Для підтримки зростання:

 • Їжте багато здорової їжі. Поки ви відносно тонкі, є. Сповільнюватися, коли ви починаєте набирає більше жиру, ніж м'язів/кісток.
 • Приймати мультивітаміни
 • Залишатися активним. Це краще робити активні речі, які ви любите, ніж речі, які вам не подобаються.
 • Спіть 8 годин щоночі.
 • Пити багато води

Це все можна зробити. Час і генетика зробить все інше. Деякі тренери відзначають, що, коли молода людина йде на тренування з гантелями, вони зростають більше, ніж діти, які не. Якщо це правда, то не чекайте чудес від нього. У кращому випадку ви можете отримати ще один сантиметр висоти. Ви повинні вибрати силові навантаження, дотримуватися повної руху тіла і тренуватися не більше 3-х на тиждень.

+72
Ben Rice 11 лип. 2018 р., 12:35:51

У мене таке ж статура, як і у мене є ідея, щоб перевірити, але я в той момент в моєму житті, де я не настільки мотивований, щоб перевірити мою ідею, так що чому б вам не перевірити це для мене ;-) це насправді не моя ідея, я отримав його від Тіма Ферріса, і ви можете прочитати про це на своїй сторінці або в своїй книзі 4-годинна тіла.

Взагалі кажучи, ваші тренування будуть складатися з одного набору відносно невеликого числа вправ, що виконуються до повної відмови 1 або, у крайньому разі, 2 рази в тиждень. Це провал, як ви ніколи не штовхнув собі відчувати раніше. Наскільки я пам'ятаю, Тім робить базові вправи як станова, присідання і т. д. але у мене є деякі друзі роблять це на машинах, і це, ймовірно, безпечніше зробити це так, хоча, можливо, не настільки ефективним. Він становить дуже невелику кількість часу в тренажерному залі і великий час відновлення. Ваш раціон складається з великої кількості білка.

Я міг би продовжувати, але Тім Ферріс можете заповнити в деталях з набагато більшою владою :-)

+58
ColossalPenguin 7 груд. 2016 р., 22:44:53

Ні, біжиш вниз по схилу, не скасовує біг в гору більше, ніж руху у зворотному напрямку видаляє милях від одометра. Ви будете спалювати менше калорій, витрачаючи менше зусиль? Звичайно. Але ви все ще горите більше калорій, ніж ви б сидячи в кріслі або гуляючи десь.

Найбільша річ, котор потрібно спостерігати поза коли біжиш під гору нерівний рельєф і додав навантаження на коліна. Коли ви біжите в гору, ви вступаєте в контакт із землею швидше. Що забезпечує більш опір чотириголового м'яза стегна, що означає:

 • Ви будуєте більше сил, ніж ви могли б бігти на рівень, який приводить до більше калорій спалюється навіть у стані спокою.
 • Є менше стресу на коліна, тому що там менше відстань для вашого ваги, щоб прискорити до Землі.

Узвозі в керованому режимі може забезпечити більший опір, щоб ваші стегна, якщо ви не намагаєтеся йти занадто швидко. Тим не менше, кожен крок йде вниз на більшу відстань, що посилює навантаження на коліно. Для того, щоб отримати найбільш позайматися пагорба, і, щоб захистити себе від травм:

 • Скоротити свій крок стільки, скільки ви можете. Це вимагає декількох кроків, які повинні бути прийняті в ту ж відстань, але компенсує деякі негативні аспекти гору працює
 • Перейти контролюється. Швидше не означає краще тут. Якщо ви знаходитесь в сутність уповільнення себе вниз ноги в контакті з землею, ви будете відчувати його в ваші стегна, і ви зможете впоратися з невеликим щиколотки-болісним вм'ятини на місцевості, не нашкодивши собі.

Застосовуючи цю стратегію, ви будете будувати деякі сили з обох сторін ноги, захистіть себе якомога більше під час бігу, і зробити деякі серйозні кондиціонера. Сила (більше м'язової маси) будуть спалювати більше калорій, поки ви відпочиваєте, ніж чисто кардіо тренування на витривалість.

+24
peppschm13r 26 черв. 2010 р., 08:58:25

Знайти хорошого тренера-це завжди виклик. Сенс сертифікації дійсно залежить від того, наскільки послідовні тренери, які мають сертифікації. Я знаю декого, хто не пройшов атестацію ... і сказали, що вони знають матеріал, але просто не міг тренувати хтось інший з них. Що як мінімум каже мені сертифікат щось значить. Те, що ви шукаєте стартову силу сертифікований тренер означає, що вони будуть проінструктовані, як робити вправи, як написано в книзі.

Тим не менш, я скажу, що кожен тренер індивідуальний, і в той час як тренер може бути хорошим тренером, вони можуть не бути для вас. Ось деякі речі, щоб розглянути при оцінці тренера:

 • Є проблеми особистості? Якщо ви колосник під Тільки почувши голос, як ви будете виконувати їх вказівки?
 • Вони обрушиться на тебе з інформацією? Дуже важко знайти баланс з наданням достатньої інформації, щоб виправити свої поточні проблеми, не поховавши студентам все, що вони роблять не так відразу.
 • Вони можуть робити те, що ви хочете дізнатися? Демонстрація є першим кроком до ефективної інструкції. Демонстрація, так що ви можете побачити, як він повинен виглядати, а не так що вони могли показати. Але якщо вони не можуть очистити владу, як ви збираєтеся дізнатися, як до влади очистити від них?

Перший крок у виборі тренера-це інтерв'ю. Поговорити з ними, про своїх тренуваннях і тренерської філософії. Ви можете багато чому навчитися, просто від цього обміну. Якщо вам потрібен хтось, щоб кричати на тебе сигнали, в той час як ви присідаєте, і ви говорите, містер Роджерс ви, можливо, потрібен інший тренер. З іншого боку, якщо ви легко залякати, ви не хочете, стройової.

Якщо ви збираєтеся сесії до сесії, а потім взяти його сесії до сесії. Якщо тренер, як і раніше, забезпечуючи цінність вашого навчання, продовжують ходити в ті ж тренера. Якщо ні, знайдіть іншу.

+14
Khaled El Cheikh 22 серп. 2015 р., 04:47:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil