Ви повинні працювати через біль?

Я почав працювати у вівторок і сьогодні у мене друга тренування. Я робив присідання у вівторок і сьогодні у мене ноги досі болять у мене проблеми з стоячи, сидячи, сидячи на стоячи, і сходи просто підлий і мерзенний. Мені все одно сьогодні робити присідання або пропустити? Я не поранений, його не таку біль, але мені дуже болить. Щоб додати на моє запитання, що причини такого болю і що можна зробити, щоб мінімізувати або скоротити термін відновлення?

+322
user35686 16 груд. 2013 р., 05:03:11
27 відповідей

Я почав тренуватися після довгого часу і зробив кілька вправ на ноги (біг, присідання тощо). Вправа не strenous. Відразу після сеансу мені довелося піти на вечірку, так що я стрибнув в мою машину і поїхали в місце, яке було в годині їзди. Коли я спробував вийти з машини і встати, я не міг. Я не відчуваю сили в мої стегна. Я зібрала всі свої сили і виліз з машини і впав назад на землю. Кілька людей допомогли мені увійти в кімнату, і я лежав там на ніч. Провівши ніч цікаво, коли я втратив мої ноги, на ранок я зміг встати назад.

Тепер чому це сталося? Що я можу зробити, щоб цього більше не відбувалося?

+997
jfriend00 03 февр. '09 в 4:24

Я читав, що це насправді недолік утриматися від їжі, особливо після високої інтенсивності виконання. Ось в книгах Google ссылке з 08 вересня питання про бігунів СВІТ зі статті про Після виконання відновлення. (50 сторінок)

+975
Sameh Sharaf 11 лип. 2018 р., 23:45:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

5RM = 5 ПМ. Так, найважчий вагу, який ви можете зробити 5 разів, без повторної вішалки вагу.

Якщо ви могли б зробити це 6 разів, то це не твоя 5RM. Є кілька калькуляторів онлайн, які можна оцінити з урахуванням вашого 1ПМ.

+970
FiveUntilSix 15 жовт. 2012 р., 04:56:11

В цьому році моя дружина я присвятив рік, щоб дійсно отримувати у формі. Харчування став важливою темою в нашому житті, і ми намагаємося знайти гідний ресурс інформації про поживну цінність. Здебільшого, наші дієти були розроблені на основі відкриттів. А наш інтерес і увагу навколо харчування, здається, немає кінця до Самодопомоги книг по дієті. Коли я йду на Amazon або B&N, я не можу здатися, щоб знайти гідну книгу про харчування і не знайти крякає як жерти лайно і бути потрібним.

Хто-небудь знає який-небудь гарної книги по нутриціології, більше фактів і менше релігії.

Спасибі заздалегідь все!

+917
user3335651 16 січ. 2013 р., 04:40:18

Є купа факторів. Більшість з тих, що я знаю вже прикрили. Я повинен додати, що те, що для когось може не бути прав для вас. Наприклад, я знаходжу, що я млява, якщо я сплю більше 7 годин на добу. Я виявив, що чим старше я стаю, тим важливішим є, щоб залишитися з розкладом. Я був віруючим все життя добавки і фізичні вправи, і я виявив, що мої потреби змінюються з плином часу і, що дуже циклічна.
Коли я був у коледжі, я зіткнулася з думкою, що я використовував досі. "Ваше тіло скаже вам, що він повинен". Є більш ніж 40 років слухали моє тіло, за що і що я отримаю від нього весь час змінюється. Там теж купа вчиться і вчиться за ним. Наприклад, моя мама все життя з дуже м'які нігті, які я успадкував. Беручи вітамін D3 на відповідному рівні дозування, для мене це 6000 одиниць поверх стандартного вітаміни, у мене більше немає таких м'яких нігтів.
До чого це все говорю, залишайтеся з вашої поточної схеми, і ви побачите переваги в майбутньому. Ви будете мати злети і падіння, і з часом ви отримаєте більше злетів, ніж падінь.

+884
libjack 22 черв. 2017 р., 04:42:10

Ні, протеїн не шкідливий для серця.

Дві причини для цього:

 1. У спокої споживання білка, при відсутності істотних (перевантаження) напруга м'язів, не викликає м'язи, щоб рости. Крім того, при відсутності захворювання нирок, надмірне споживання білка не шкодить.

 2. Збільшене серце (кардіомегалія) може або не може вказувати на проблему в залежності від причини. Якщо ваше серце збільшується із-за участі в тренуваннях на витривалість, це не проблема, але якщо ваше серце збільшена, тому що артерії забиті, і він бореться 24 години на добу, щоб качати кров через них, то це проблема. І в останньому випадку збільшення серця є ознакою основної проблеми артеріальної бляшки, це насправді не проблема сама по собі.

+879
Carlos MP 1 лют. 2011 р., 22:56:41

Цей процес піднесення важкої ваги в кілька разів, потім відразу ж робите те ж саме вправу з меншою вагою на багато повторень, називається смугою або краплею набори. (Вони йдуть на деякі інші імена, перераховані тут.) Це в першу чергу спосіб культуризмі, так як вони направлені на тренування м'язову групу до відмови з метою збільшення об'єму м'язів, а не сила або потужність. Як bodybuilding.com ставить його:

Штангісти є унікальними серед спортсменів, тому що вони займаються суто косметичні поліпшення, а не спортивні результати. Ось чому культуристи воліють дроп сети - тому що вони явно спрямовані на збільшення розміру м'язів (гіпертрофія). Навпаки, ви не бачите багато футболістів, спринтерів і інших спортсменів, використовуючи падіння набори, тому що падіння набори не сприяють сила, потужність або швидкість набирає. У насправді, більшість спортсменів хочуть сили і влади без Навального, тому падіння набори, як правило, не їмо. Однак, якщо масово те, що ви після, тоді кидайте комплекти ідеально!

Тим не менш, вони, безумовно, може виробляти набратися сил. Майже будь-яка вправа зможуть. Якщо хто-то досить непристосовані для тренування, щось же просто, як ходьба може зробити массивнейшие збільшення сили. Це означає, що ходьба є оптимальною силового тренування? Може бути, для них (а може і ні), але не для більшості людей. Воно може бути ефективним протягом обмеженого часу у частини населення, але це не максимально ефективне використання часу та енергії.

Наприклад: віджимання менш ефективні для збільшення сили, ніж гімнастичні вправи жим лежачи, але якщо хто-то з допомогою віджимань призначений, вони можуть стати дуже великий і дуже сильний. Це не означає, що віджимання є кращими для тих, хто шукає силу і розмір, але це не означає, що він не буде працювати. (Примітка: суб-оптимальної міцності або програма гіпертрофія дотримувався старанно, перевершує оптимальну програму, виконувану з низькою прихильністю, або недостатній відпочинок або харчування.)

Один конкретний варіант падіння встановлює, що може бути оптимальним для вас низько-реп падіння набори (там же):

Це був улюблений метод Ларрі Скотт, перший Містер Олімпія. Скотт використовував цю техніку, щоб розвивати жахливий дельтоподібних м'язів і руки, навіть на менш генетично оптимальні рамки. Ларрі вважає, що важка вага і низьке число повторень (шість повторень) - найкращий спосіб розвивати розмір і сила одночасно.

У цьому діапазоні повторень дозволяє використовувати більш важкі ваги, який може допомогти зберегти ваші рівні сили і товщають до тих м'язових волокон без особливих насосного ефекту. Почніть з шести повторень максимум, то падіння ваги близько десяти до п'ятнадцяти відсотків з кожною краплею. Повторіть з більш легкої ваги для більш шести повторень на потрібне число крапель.

Якщо ваша мета-розмірах і силі, як і вам подобається цей метод (з високою повторень або низький), зберегти на неї. Я підозрюю, що ваша сила збільшується знизиться досить швидко, оскільки крапля більше покладаються на силу, витривалість, ніж сила. Але навіть у той момент, коли набирає силу зменшиться, ви все одно, напевно, стає все більше.

Один нюанс, що я з цим погоджуся, так як я побоююся незмінно високої інтенсивності програмування для більшості людей (там же):

Використовувати Краплі Набори Скупо, Як Висока Інтенсивність Методу. Дроп сети інтенсивних і вони вимагають обережності й здорового глузду. Якщо ви використовували їх весь час, ви б швидко вигоріти і перетренуватися. Один відмінний спосіб використовувати краплі наборах-3:1 спосіб: ви виконуєте трьох сетах вправи, потім один набір крапля.

+856
beetle84 23 січ. 2010 р., 12:32:01

Я спортсмен (конкурентні працює в супроводі йога, гімнастика і плавання) в пошуках ідеальної дієти. Мені порадили приймати плани дієти, починаючи від веганство Палео, вся харчових продуктів на основі рослин і т. д.

Вегетаріанський табір стверджує людини мають важливе значення рослиноїдних, табір палео наполягає білка і тваринних жирів допускається ранніх гомінідів розвинути в нинішніх людей.

Вегани посилаються на низький рівень захворюваності серед веганів, в той час як м'ясоїди стверджують, масаї, які їдять дієту з сирого м'яса і крові, практично немає західних хвороб.

Є авторитетний відповідь на питання про ідеальний раціоні людини?

+810
Aleah 27 квіт. 2010 р., 04:22:56

Як сказав Еріку, що вона може бути "здоровіше", ніж взагалі нічого не робити.

Але: особливо на початку біговій кар'єри, занадто багато працює, може привести до травми. Ваші м'язи, ймовірно, робити цю роботу, але і інші речі, як ваші сухожилля і хрящі просто потрібно більше часу, щоб пристосуватися до такого незвичайного тиску. Може здатися, добре на початку, але ви можете завдати серйозної шкоди вашому організму.

Я 180 см і 94 кг і я бігаю щодня близько 5 км з темпом 5:00-5:30 хв/км і по вихідних бігаю 10+ км.

Звучить так, як ніби ви вже робите цю процедуру протягом деякого часу і, здавалося б, не привести до травми досі. Так що, можливо, Вам ПОЩАСТИТЬ. Але які ваші цілі після цієї рутини? Якщо ви хочете втратити вагу, це може бути корисно, щоб змінити свій раціон харчування і зробити деякі силові тренування.

Якщо ви хочете стати краще в бігу, то варто задуматися про зміну рутини, тому що це необхідно, щоб дозволити своєму організму деякий час для відновлення, щоб адаптуватися таким чином, що покращує запуск. Крім того, працює на такій же відстані в тому ж темпі-це не хороша річ, щоб зробити, тому що ви не будете тренувати ваше тіло, щоб зробити швидше або бігати на великі відстані. Для досягнення цього ви повинні отримати стимул.

Може бути, для початку ви можете почати з звичайної такий:

 1. День: робити швидше працювати, може бути, близько 6-8 км. Ви можете отримати захекавшись, але не повинні йти на все.

 2. День: зробити деякі intervalls. На вашому етапі можна розігріти і потім зробити щось на зразок 4 intervalls 800м з "відпочинку" фази більш повільного бігу між ними. Темп повинен бути встановлений так швидко, що останній інтервал дуже важко закінчити.

 3. Вдень: робити в довгостроковій перспективі. Ви можете почати з 10 км і збільшити дистанцію крок за кроком. Темп повинен бути повільніше, ніж з іншими працює. Ви повинні відчувати себе комфортно.

Якщо вам потрібна активність кожного дня, щоб заспокоїтися або щось подібне, ви могли б подумати про те, що деякі crosstraining, як їзда на велосипеді або плавання, так як ці види спорту не так сильно напружувати ваше тіло.

Сподіваюся, відповідь не надто далеко від вашого питання.

+790
imabug 28 січ. 2012 р., 12:52:56

Це важливо, але не так, як ви думаєте. Хоча це звучить нелогічним, швидкість горіння для бігу досить плоский і ваги. Загалом, ви будете спалювати десь близько 80-120 калорій за милю, в залежності від вашої ваги і ефективність бігу, і що швидкість горіння не має значення, як швидко ти біжиш. Це означає, що якщо ваш особистий тариф за кілометр-це 100 калорій, і ви біжите 5 км, ви будете спалювати 500 калорій. Це не має значення, якщо ви робите це в годину або в 30 хвилин, це ще 500 калорій. Тому якщо ваша головна мета для запуску спалювання калорій, 4км 4км 4км. (тобто зробити справу 2).

Люди думають: "добре, так що я пробіг 5 км за 30 хвилин і він пробіг 5 миль на годину, мені довелося спалити більше калорій, тому що я працював важче!", та це не так.

Тепер, якщо вашою метою є підкреслити різні шляхи метаболізму, більш високий темп конкурентоспроможних кадрів і т. д. потім пограйте з більш високими інтервалами тощо.

Остаточну відповідь, для спалювати калорії, мінімальна, якщо ніякої різниці, робіть, що хочете. Для цілей навчання, шестерні тренування до наміченої мети і не турбуватися про калорії.

+787
Roxonent 4 трав. 2019 р., 09:49:39

Ви повинні зосередитися менше на кількість калорій, а більше на те, що продукти харчування, і коли ви знаходитесь їдять їх.

Після тренування їжте білки і складних вуглеводів, таких як рис, хліб, фрукти і т. д. Якщо ви працюєте за 2 години часу, спробувати схопити банан або щось в процесі навчання.

В іншому випадку, дотримуватися м'яса і овочів. Ви не хочете з'їсти багато вуглеводів в дні свої тренування, намагайтеся дотримуватися кілька шматочків фруктів.

Це величезна і складна область, але спробуйте подивитися більш детальну інформацію про терміни харчування.

+736
Himarm 21 квіт. 2018 р., 07:42:03

Англійська
Я задав те ж питання англійською і отримав корисні відповіді. Я хотів би знати, якщо імена і використовуються різні терміни для іспаномовних країн. Як і в мій попередній питання, це їх стандартний набір імен і термінів для вправ, які я можу послатися?

Іспанська
Він hecho La misma pregunta Ан-Інглес р obtuve respuestas МЮИ útiles. Ми Дуда Ес: виття Аль гімназія в musculación Хаджер, м АГО мас де 30 духовні diferentes Como в порядку де-УНА рутина де 5 Діас. Recordarlos де Memoria aprenderlos dificil Ес р, р я pidiendo ПР ООН з Офичиал про стандарт En Еспаньол дие Лос по nombres Діга мас комунальну empleados пункт када actividad. Се дие pueden variar сьогун гімназія, перо posiblemente existan деякі з'їздів р algunos acuerdoa палат ООН mismo не ejercicio posria Танер 2 по nombres перо не cualquier номбре. Дие-Ес dominada пр наприклад?

+692
HughX 1 бер. 2012 р., 14:35:37

Я 25-річний чоловік, 67 см, 74 кг вагою, і мають близько 8% жиру. На 8% малюнок йде від 9-бальною тест супорта, в той час як менш точний 4-точковий тест штангенциркуль вимірює мене в 9% і менш точних флоту жиру тест у мене в 13%. В ідеалі я буду отримувати тільки випробування гідростатичного басейн, але зараз я відчуваю, що 8% - це досить точний.

Я хочу ще втратити частину жиру, а я так дуже близько до мого ідеалу статури, але я відчуваю, що я майже не посягаючи на мою ефірне тіло жирів. Як ви, напевно, здогадуєтеся, більшість моїх сайтів вщипнути були приблизно такою ж худою, як може бути, але на животі все ще є способи піти. Оскільки я не бодібілдер/конкурент, у мене немає причин або бажання осідлати лінію мінімальному БФ%, але замість цього волів би мати резерв оббивка на верхній частині моєї незамінних жирів. Враховуючи це, де я повинен підтримувати мій Bf% рівні?

+587
Ester Brown 6 груд. 2017 р., 00:12:05

Можна знайти багато думок і кілька наукових статей на розтяжку перед тренуванням, за винос, який він, ймовірно, не допомогти і може трохи нашкодити для тренування.

У мене дуже поганий гнучкості в цілому, і це впливає на мою здатність працювати, щоб стати більш підтягнутим і гнучким. Іншими словами, Моя гнучкість є фактором стробування для поліпшення здоров'я.

Отже, я хочу взяти 10-хвилинну перерву щогодини, щоб забратися з мого комп'ютера і розтяжки, які я міг би зробити легше, ніж приймати за годину шматок з мого дня.

Однак, я не хочу робити те, що не буде мати ніякого ефекту, і, звичайно, не те, що може зробити негативний вплив. Єдине, що я можу знайти про вплив на негайному тренування після холодної розтяжки, але не наслідки холодної розтяжки на довгострокову гнучкість.

Так:

Буде холодно, довжиною ~6 разів @ 10 хвилин в день збільшити свій діапазон руху довгостроковій перспективі, або це хронічно послабити розтягнуті м'язи?

Було б краще зробити екс. Ashtenga, включаючи належну розминку позах, скажімо, за 30 хвилин в день або, можливо, два 15-хвилинних сеансів щодня?

+566
Neeraj 4 січ. 2013 р., 07:51:47

Я в Південній Індії, і я розумію ваші труднощі. Ви вегетаріанець? Якщо ви, соя є основним джерелом білка. Його називають також mealmaker, і вона доступна в більшості місць. Крім того, капуста і арахіс дуже хорошим джерелом білків. Якщо ви дійсно серйозно про бодібілдинг, тобто вегетаріанські білкові добавки доступні в інтернеті. Але будьте обережні, купуйте тільки від відомих виробників. Якщо ви не є вегетаріанцем, яйця, курка і молоко повинні бути вашим основним продуктом харчування.

+539
sreedath 4 груд. 2012 р., 09:47:15

Мій будинок має підвал близько 4.5х3 метри 15' х 10') це все одно досить сухий, але ми в процесі його перетворення.

У нас є кілька варіантів для місця, але тренажерний зал було б здорово... за винятком стелі становить 2 м (6'6") по самим. Моя дружина і я обидва під 5'7", але мені цікаво, сидить або встає на велосипед/крос-тренер збирається бути проблемою. Очевидно, піднімаючи над головою і мови, але я б все одно схилявся до multigym. Немає зірки стрибків небудь.

Хіба це можливо? Яка висота стелі розумний мінімум ми не проти якісь компроміси, але не готові кинуться стукати наші голови?

+537
StefanT 30 серп. 2019 р., 05:17:37

Для контролю частоти серцевих скорочень має кілька корисних аспектів, які ви будете відсутні, якщо ви не виміряти його. Я можу думати про трьох, в основному вони відрізняються в той час, коли ви їх використовуєте:

 1. В Той Час Як Ви Працюєте
  Регулювати швидкість бігу
 2. Відразу Після Запуску
  Для того, щоб дізнатися власне тіло і знамення, які посилає вам краще.
 3. Довгостроковій Перспективі Після Запуску
  Щоб мати довгострокове журнал фітнес

В Той Час Як Ви Працюєте

Дивитися свій пульс під час бігу, щоб регулювати швидкість бігу пульсу в певному діапазоні. Як Новачок, щоб не перестаратися речі, ви могли б сказати, наприклад, "я не хочу, щоб мій пульс вище 170 БПМ"
Більш просунуті бігуни використовувати певні діапазони частоти серцевих скорочень, виміряних як відсоток від індивідуальної максимальної частоти серцевих скорочень, наприклад, 60-70% від максимального серцевого ритму. Різні діапазони тренувати різні аспекти вашої фізичної підготовленості.
Проблеми з цим:

 1. Ваш пульс має відставання може бути від 30 секунд до фактичного стрес.
  Якщо ви працюєте на вулиці або в лісі, на пагорбі, який штовхнув свій курс за межі вже може лежати позаду вас.
  Напевно, це не проблема, коли ваш трек навіть, як шотландська трек або навіть млини протектора в тренажерному залі.

 2. Знаючи свій максимальний пульс необхідно перевірити за допомогою професіоналів.
  Правила великого пальця" ("220 мінус вік") і самооцінки (роблять інтервали або запустити-до-то-Хілл-три рази) не виробляють життєздатні результати.

Особисто я знайшов це дійсно засмучує, тому що я так і не знайшов потрібної швидкістю з-за цих проблем, тому я не рекомендував би його хобі бігун. Я виявив, що, використовуючи дихання, краще оцінити свою навантаження під час бігу: я вважаю кроки для вдиху і видиху, досить поширена звичка серед бігунів.
Наприклад:

 • дихати-3 кроки, дихай-з 3 кроків одно нормальне напруження я можу терпіти протягом декількох годин
 • дихати-в 2 кроках, дихай-з 2 кроків одно дуже високу напругу може витримати протягом декількох хвилин

Але зверніть увагу, що ці кроки ТВ-дихати значення є індивідуальними і мала на увазі, як приклад, дихальні цикли можуть бути абсолютно різними.

Відразу Після Запуску

Якщо у вас є вимірюється і реєструється ваш пульс під час бігу, це допоможе вам краще пізнати своє тіло краще.
Як правило, навіть в якості хобі бігун, ви робите трас різної інтенсивності, наприклад, довго повільно працює, іноді (якого біса!) неймовірно швидкий, але більш короткі траси і т. д.
Коли ви виміряти ваш пульс, ви можете перевірити, якщо ваш суб'єктивний рівень стресу нагадує серцебиття. Якщо це не так, то що може бути причиною? Високі температури? Ще невиявлена заразити? (До речі, ніколи не запускайте охоче з заразити, серйозно!) Можливо, ви щось не помітив знаків вашого тіла, відправили?
Все це допоможе вам краще оцінити і скорегувати свій рівень стресу при наступному запуску.
Я виявив, що знайомство з власним тілом має величезне значення для початківців (таких як я) : навчитися інтерпретувати ледь помітні ознаки свого тіла, бачити, коли ви були занадто сильно, чи, навпаки, ви не стали оскаржувати його достатньо.Довгостроковій Перспективі Після Запуску

Якщо ви постійно моніторинг і протоколювання ваш пульс, у вас є довгостроковий журнал фітнес. Це допомагає мотивувати себе ("так, я пробіг таку ж відстань на високій швидкості , але з більш низькою ЧСС , ніж 2 місяці тому!") або виявити недоліки у вашій професійної підготовки ("хлопчик не працює на Різдво штовхнути мене вниз, тепер пульс зашкалює після свят, раніше не був таким до")

Інші

Якщо ви здорові, я б вважав вкрай малоймовірним, щоб фактично пошкодити вашу серцево-судинну систему при роботі на високих / надмірного навантаження. Задовго до того, що може статися, ваш організм просто відмовиться йти далі. Це все одно що намагатися задушити себе, просто затримавши дихання.
Але що може статися, якщо ви занадто усердствуете, що вона стає все більш імовірно, що ви починаєте мати пошкоджень через перевантаження - насправді серцево-судинну систему, адаптуються досить швидко, щоб ваші тренування, але й кістки, senews і т. д. займе набагато більше часу.

Я мирян і не професійний бігун, і я не мають медичної професії.

+486
doctoraversion 29 черв. 2017 р., 06:58:58

Я робила вправу, де я входжу в позицію станова тяга з порожньою штангою поставили переді мною пару футів, так що мої руки витягнутими. Розробити, гантель знаходиться далеко від мого центру тяжкості і залишається, що шлях на час руху.

Потім, зупинившись присів я зробити вибуховий передній бічній підйом до бар накладні витрати.

Що я роблячи це робиш?

+438
alirezadanish 2 вер. 2014 р., 03:03:15

Я не впевнений, що робити з вагами, але ось це зображення Google в тренажерному залі. Поки не ясно, але сподіваюся, що хтось може визнавати зробити

enter image description here

+386
pipelinebreak 27 бер. 2014 р., 23:05:45

Ive читав, що переважний стиль плавання для солдатів ВМС США буде плавати на боці. Які переваги плавати на боці, що робити це переважний стиль?

+357
Dennis Vesnin 17 груд. 2011 р., 01:24:24

До цих пір я займаюся цим

3 дні поспіль

20 берпи х 2 1 хвилину планкен х 3

а потім відпочивати

Чого рекомендується відпочивати для мене?

+325
khubchand yogi 23 лип. 2017 р., 20:31:31

Це не завдасть особливої шкоди для бару. В барі вашому випадку підтримується на 2-х кінцях, а не його вага розподіляється по його довжині. Бар знаходиться всього в 45 фунтів, і це не несучи ніякої додатковий вага, коли плити торкаюся землі.

Сказавши, що, якщо ти набереш ваги на жим штанги піднята над землею на опори, навантаження на бар будуть величезними, рівна навантаження і барне пластин. Концепція моменти у фізиці відноситься до нього.

+304
baduga 14 квіт. 2019 р., 14:11:43

Шкода буде знайдений в відсутність підтримки частини вашого тіла (або тіло іншої людини), який потребує підтримки і не вигідно отримувати метався, як ви запустите.

Натирання - це інше питання, і багато бігунів буде носити лейкопластир на свої соски, щоб запобігти кровотеча і пошкоджену шкіру. Багато людей з великими ногами носити шорти плями, які покривають, принаймні, верхівки їх стегна, так що їх привідних м'язів стегна не терти шкіру сировини.

Суспензорий були замінені в основному на стиск шорти, що для деяких людей (як чоловіків Олімпійських важкоатлетів) має вирішальне значення, тому що ви дійсно не хочете що-небудь стирчить, коли в барі летить в таз.

Коротше, якщо ви можете працювати без необхідності захисного спорядження, отримуйте задоволення. Люди, які потребують підтримки, буде носити одяг, які забезпечують його.

+217
user16299 19 лип. 2014 р., 07:14:12

Присідання повинні бути першими, робіть три підходи по 8, потім зробити тягу на три сети з 6-8. Робіть їх як мінімум двічі в тиждень з 3 дня.

+174
travisbartley 4 лист. 2014 р., 04:15:29

Без шкоди для вашого здоров'я, і ігноруючи магію, якщо ви є чоловічий, 37, зі спорту на кілька років, злегка повненький, але готовий старанно працювати у ці 6 тижнів з особистих причин.

Скільки він міг змінювати своє тіло?

+78
klyubiz 17 жовт. 2015 р., 11:10:27
 1. Можна приймати добавки з кальцієм підвищують ризик інфаркту? радить проти кальцію, всупереч
 2. Препарати кальцію: чи є гарний і не шкідливий кальцій там?.

Я не знаю, якщо їжа рекомендації нижче прибутковості достатньо кальцію:

 1. Веганизм: як можна отримати достатню кількість кальцію на дієті, не приймаючи добавки або їжа/напої вітамінізоване харчування/напої?

і 4. Веганство: етичний, морально-етичні та екологічні проблеми в бік, що є науковою основою вегетаріанської дієти? Як людського тіла потреба в кальції, protien і т. д. Вам в дієта, позбавлена молока і м'яса?.

Я питаю тільки про цитрат кальцію, а не інші добавки кальцію (наприклад, карбонат кальцію), тому що

Дослідження показують, що вони однаково добре всмоктуються з їжею, але карбонат кальцію важче засвоюється, ніж цитрат кальцію. Люди зазвичай радять приймати карбонат кальцію або незабаром після їжі. Цитрат кальцію можна приймати в будь-який час.

+45
Fredrik Dernebo 19 бер. 2018 р., 22:51:05

Ви повинні робити присідання, і ви можете також у теляти піднімає, або на машинах або вільними вагами, якщо у вас є підошовний фасциит?

У мене було це протягом 3 років: у мене перестав працювати. Я також вважаю, що велотренажери не зробило певний тиск на підошовної, що не є добре, як це робить еліптичної тренажер.

Спасибі, відчайдушний!

+23
titov22rus 2 квіт. 2018 р., 10:34:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil