Як я можу уникнути плато?

Я workingout близько 6 тижнів. Я не хочу, щоб вразити плато. Моє питання я повинен змінити тренування роблю я повинен збільшити вагу, щоб зробити зміни в моєму житті??

Наприклад : я зараз роблю жим лежачи (зниження ухилу +) і гантелей, прес ( нахил + спад )....

тепер що я можу зробити??
Мені потрібно міняти тренування або ваги??? або реп і встановлює...??

Я така худа, вага близько 52 кг і мій ріст 5'5". я вісімнадцять років. Я хочу набрати багато м'язів. Я ходжу в тренажерний зал 3 дні в тиждень. Неділя - Вівторок - Четвер. Я роблю 4-5 вправ на одну групу м'язів. Я намагаюся підняти hravy весь час. Я роблю 5 підходів у кожному вправу і спробувати зробити 5-8 повторень у кожному набори...
6 місяців тому я думаю, що я зупинився, і потім я пішов в спортзал... а тепер я записався в спортзал знову ж... так що на цей раз я хочу бути в курсі про плато. Тому я хочу змінити процедуру кожен місяць, щоб переконатися, що я нічого не роблю поганого.....

+647
Chalist 15 лют. 2011 р., 07:31:01
36 відповідей

Я не знаю, що є якісь "найкращі" вправи для армреслінгу. Але, я припускаю, що будь-які вправи, які задіють м'язи задіяні в армрестлінгу б користь. З цією метою, я схильний тренувати передпліччя (завитки молотка), біцепс (кучері), тріцепс (розширення), і, можливо, плечі (жими). Сильні передпліччя повинні допомогти з рукояткою. Сильні біцепси і трицепси допоможе стабілізувати вашу руку проти свого супротивника. І, нарешті, сильні плечі можуть передбачити, що останній маленький поштовх, коли ваш опонент сприйнятливий вдавалося. Якщо у вас є набір гантелей, вони повинні дозволяють тренувати всі частини тіла, які я перерахував.

+943
Ebru sayid yucel 03 февр. '09 в 4:24

Я не обов'язково згоден з коментарями/інша відповідь. Кожен має АБС, незалежно від Чи не ви коли-небудь зробили основний тренування. Вони, звичайно, будуть виглядати краще, якщо ви тренуєте їх, але незалежно від того, як м'язова чи ні; проблема чоловіки несуть майже всі свої жирові відкладення в кишечнику, де жінки носять його на руках/ногах. Саме тому людина може мати "пивний живіт" і руки, які виглядають розпатланим, і жінки можуть мати трохи жиру на руках і ногах, але худий талії. Для того, щоб отримати їх, щоб дійсно показати, вам треба буде близько 8% жиру і нижче. Для цього я рекомендую вирізати так багато вуглеводів, як ви можете. Я можу запевнити вас, хоча якщо ви зменшите ваше тіло достатньо жиру, ваш прес буде дуже помітним.

Примітка: це, по суті, нічого корисного з цього приводу, і на мій погляд, мають видимі АБС без великої кількості м'язової маси в іншому місці, просто виглядає дивно, тому я не рекомендую цю затію.

Також як і ви стурбовані шість пакетів я повинен відзначити, що більшість людей думають, як Ab тренування (скручування/присідання) в основному тільки здійснити вашу 2 верхніх м'язів живота, для роботи нижнім, що вам потрібно зробити ноги підніміть тип вправ.

Найголовніше: не те, що більшість людей будуть зобов'язані робити це, але у випадку, якщо у вас: абсолютно не вирізати всі вуглеводи...ти помреш. Я виявив, що після того, як я почав розуміти, як легко перетворити вуглеводи в жир в організмі, що знання самі виправили свою дієту стільки, скільки потрібно. Просто зрозумійте, що вуглеводи є, по суті, надзвичайно концентрованої енергії для вашого тіла, якщо ви дійсно виснажує свої тіла енергії, магазин на постійній основі через такі речі, як марафонський біг, тривалі напружені заняття важка атлетика, довгі дистанції на велосипеді, і т. д. Вам не потрібно багато вуглеводів. Середній людина, ймовірно, може пройти з одного фрукта в день.

+887
Tony Rizko 16 вер. 2018 р., 15:50:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

"Мені потрібно зрозуміти, що ці статті означають"

Вони є узагальнюючими. Це вірне твердження, просто не правильне.

"і чому"

Або, щоб зберегти його простим, або тому що вони не знають.

"так я міг порахувати мої калорії і білок правильно впуску".

Для білка, ви хочете споживати 1,5-2,0 рази свої кг маси тіла в грамах білка. Ви можете зробити більше, якщо ви хочете, але користі з цього не ясно.

Що стосується калорій в цілому? Уважно стежити за всіма ваші калорії за тиждень і переконайтеся в тому, щоб з'їсти таку ж кількість кожен день. Наприкінці тижня взвешиваетесь. Якщо ви втратили вагу, додайте 500 калорій і повторити експеримент. Якщо ви зберегли, додати 250 калорій і повторити експеримент. Якщо ви отримуєте занадто багато, просто урізати.

Ваша мета набрати вагу, має бути 0-0.5 фунтів в тиждень, якщо ти набираєш більше, ніж це, ймовірно, жир. Як правило, чоловіки можуть побудувати тільки 1-2 кг м'язів в місяць, в той час як жінки можуть будувати 0.5-1 фунт на місяць.

Для досягнення найкращих результатів, плануйте ваші страви заздалегідь і використовувати "набір", а також переконавшись, що ви виконаєте грамотну програму тренувань. Ви заощадите багато часу і страждань, слухаючи когось, хто знає, що вони роблять. Так, він може бути дорогий, але він того вартий. Програма, яку я хотів би запропонувати "ATHLEAN-X", а будь-який поважаючий програма буде працювати.

Удачі!

+871
PunctuationMark 27 трав. 2013 р., 22:36:29

Мій штапель Матта рису як виходець з Індії. Я їм обід. Я регулярно ходжу 9 годин між обідом і вечерею з чашкою кави в перервах, які я не можу зробити ні з якою іншою їжею.

Я недавно почав їсти вдвічі менше, ніж ситим на вечерю. Я помітив, що деякі втрати ваги, без втрати енергії і трохи краще спати. Це добре для підтримки або я втрачу на харчування, які можуть бути отримані тільки на вечерю? Я вважаю, що великі обіди допомагають заповнити енергетичні запаси тих, хто дійсно активно, але я займаюся вдома 3-4 рази в тиждень.

+864
Avasyu 14 квіт. 2011 р., 05:11:26

По суті, всі вуглеводи і не корисні жири і білок.

Так що немає, не буде здоровим.

+857
John Hawthorne 4 квіт. 2014 р., 02:37:53

Ось, я склав список :)

# см^3 м'язи
1 879.65 сідничного
 674.00 латеральної
 Аддуктор 599.20 Магнус
 580.00 широка м'яз стегна Інтер
5 531.90 камбаловідной 
 461.00 широка м'яз стегна медіальної
 458.29 сідничного
 Пряма м'яз стегна 323.45
 306.73 поперекової
10 262.30 м'язи спини 
 256.80 медіальної литкового
 Трапецієвидна 242.73 
 233.35 двоголовий м'яз стегна довга головка
 231.13 полуперепончатой
15 230.82 pectoralis-майор грудинно-реберний 
 210.78 зовнішні obliques
 196.47 полусухожильная
 182.50 Привідного М'яза
 181.80 Сарторіус
20 180.89 дельтоподібного (акромиальный) 
 174.45 триголовий м'яз плеча довга головка
 171.49 сідничні
 171.23 латеральної литкового
 166.80 великогомілкової
25 164.50 підлопаткових 
 158.35 прямий м'язи черевної
 149.92 внутрішні косі м'язи живота
 147.91 м'язах longissimus thoracis
 Многораздельная 147.20 
30 143.70 плечей

Є кілька основних статей на цю тему, і я з'єднала їх, як міг.

Все це за один примірник м'язи (звідси відмінність від прямої черевної м'язи значення). Два з цих досліджень використовують літні трупів і моделювання. Для тих, я обчислити середнє співвідношення геометричних, де були накладання точок даних і використовувати це співвідношення для екстраполяції передбачає обсяги для решти точок даних. Скрізь там були 2 або більше точок даних в результаті я взяв лінійний середньому. Нарешті, я використовував близько 10 інших досліджень окремих м'язів, що не навів тут.

Сідничної, поперековій, і еректорів spinae особливо важко отримати відомості о. Незважаючи на еректорів spinae бути 843cm^3 в одному дослідженні, а можливо і більше, я знайшов тільки окремі відомості про найдовшого thoracis та інші 2 з 9 задіяних м'язів. Це може бути, що принаймні один із зниклих належить у цьому списку.

Дайте мені знати, якщо ви хочете більше м'язів за списком, групи м'язів, або моєї таблиці. Я практично впевнений, що ці топ-30 близько, але будь-яке подальше розширення списку може мати багато зниклих речей.

+817
jdpipikin 24 черв. 2014 р., 12:05:43

Так що я готуюся до триатлону, я на велосипеді 5 миль в день 5 днів на тиждень. Я теж роблю груди-біцепс тренування обертаючи кожен день 5 днів на тиждень. Я думаю, що тисне, тисне нахил, в'ється, летить, підборіддя злети, і віджимання для верхньої частини тіла їзда на велосипеді і 5 км достатньо для нижньої частини тіла. Я зазвичай роблю 30 хвилин. на силовий тренуванні і 30 хвилин. велосипеда, який дзвонить близько 5 миль. Я більше не присідати, а раніше максимум на 225, моя дієта-це добре з трохи нездорової їжі і великою кількістю зерен, горіхів, фруктів, протеїну і т. д. Я зазвичай отримую напевно 7-9 годин сну на добу в середньому. Велосипед буде будувати м'язи моїх ніг, і не зменшити їх?

+806
tanar85 7 бер. 2013 р., 07:47:37

Це залежить від якості матеріалу і навіть у черевики з тієї ж фабрики, там цілком можуть бути деякі варіації.

В даному дослідженні каблук взуття взаємодій і довговічність Eva піни біг-взуття проміжні підошви з зонами на Вердехо і виробів з 2004 року вони виявили, що після 500 км пік підошовний тиск зросла на 100% в середньому. Крім того, вони робили сканування електронної мікроскопії показали, що структурні пошкодження в піні після 750 км. Оскільки втома піни зменшує heelstrike амортизації, це може призвести до запущеної травми.

Ви можете кілька розпізнає пошкодження, зморшки, які виникають на стороні п'яти. Якщо ви носите взуття значно довше, ви іноді відчуваю, як воно стає 'м'яким' при спробі стиснути його.

Ще одним свідченням є те, що зовнішній шар підошва відшліфована далеко. Якщо це досить драматичною, ви можете почати, щоб отримати розузгодження навантаження. Невелика примітка: матеріал відшліфувати геть, тому що ви завантажити його, так що це не обов'язково погано. І звичайно ж, якщо ви починаєте бачити отвори у верхній частині взуття, значить, швидше за все, інші частини (невидимої) гірше.

Моя порада: погані кросівки є основною причиною травм! Ви були обумовлені дозволити взуття допоможе вам в амортизації і скочування. Якщо туфлі припинити робити це, ви не чарівним чином змінити ваш стиль! Так що не бігайте занадто довго або почати вчитися працювати краще.

+776
CheztSummer 20 січ. 2018 р., 04:21:24

Запис набори, повторень і вагу досить багато людей.

Якщо ви хочете зробити більшу частину з цього інструменту ви можете також використовувати свій тренувальний щоденник, щоб писати такі речі:

Використовуйте його, щоб визначити цілі на тиждень. Прогресування відбувається через знаючи, що ви зробили минулого тижня, і роблять це трохи краще на цьому тижні. Маючи чітке уявлення про вашу історії навчання означає, що ви прагнете до прогресу і вдосконалення.

Зверніть увагу на важливий з тренажерів. Я продовжую короткі нотатки на кожний день/тренування на попередній нічний сон і як добре, що я з'їв. Вчорашнього сну, в моєму випадку, є найбільш визначальним фактором того, наскільки добре я виконую в тренажерному залі в той день. Відстеження того, наскільки добре я сплю означає, що я більше зосереджений на страхування гарного нічного сну щодня.

Писати замітки і думки. Ваші тренування можуть бути настільки ж тренувальний щоденник, де ви запишіть думки на ваші тренування. Записи моїх тренувань стала частиною тренування ритуал/звичка. Я роблю зауваження речей, що було добре, стало погано (зручно для запобігання травм), і думки на наступний день навчання.

Поділіться нею з вашим тренером або тренером. Якщо ви працюєте під керівництвом тренера, він може виявитися корисним для нього або її, щоб піти за журнал тренування час від часу. Краще вихованням свого тренера про те, як ви реагуєте на певні тренування і тренувань буде тільки допомогти їм краще планувати своє майбутнє навчання.

+775
MCalvi 17 трав. 2012 р., 18:21:12

Якщо одна досить стара, і потрібна підтримка, або людина відновлюється після серйозної травми... для нормальної людини - віджимання є кращим варіантом.

Для мене це виглядає трохи старше інструмент, який продається в телемагазини. Чи, може, не старше, але тільки справжній? У будь-якому випадку - я не вірю в це. Спеціально, тому що є прекрасні вправи, як віджимання, дошки або берпи.

За даними групи м'язів. Не впевнений, якщо це дійсно працює, але я очікую, що Нижній шпінгалет призначений для тренування нижньої частини грудної клітки і вище / ширше - для верхньої частини грудей. Трицепс теж активується. Коли ви робите віджимання, при цьому лікті близько до дельтоиды тіла також побудовані. З такого роду навантаженням обладнання сильно обмежений, тому я не очікую, що ефект.

+636
Primal Alphabeast 11 січ. 2013 р., 03:31:48

Отже, ти поїхав у довгостроковій перспективі для вашого поточного рівня підготовки і відчував себе втомленим протягом декількох днів після цього?

Що можна було б очікувати, а швидше точка. Ви намагаєтеся підкреслити ваше тіло так, що вона буде адаптуватися до стресу, а потім деякі (суперкомпенсация). Цей процес означає, що ви будете трохи втомився.

Зазначу, що деякі коментатори хотіли, щоб розрахувати використання калорій для того, щоб замінити його на бігу. Це, як правило, неможливо. Поєднання максимальної швидкості спорожнення шлунка і забезпечити концентрацію того, що ви вживаєте не викликає осмотичний проблеми означають, що ваше максимальне споживання калорій становить близько 300kcal/год. Це набагато менше, ніж кількість енергії, ви будете спалювати.

Як ви тренуєтеся, ваш організм буде звикати до використання збережених вуглеводів і жирових запасів, щоб впоратися з цим.

+612
chelover 2 черв. 2019 р., 22:52:52

Мені 23 років 1.68~1,7 метра і я провів останні 16 років в сидячий спосіб життя. Велика частина мого тіла не жир, за винятком мого живота, який становить 107 сантиметрів. Що це найкраща програма, щоб слідувати, щоб скинути цей зайву вагу як можна швидше, і, в той же час я не набрати багато м'язів (я задоволена своєю нинішньою "формі")?

Крім того, вправи для збільшення швидкості і сили моїх м'язів?
І, що план поживних речовин я повинен слідувати?

*Примітка: було б краще, якщо б програма не включає вправ залежить від машини або ямочки, як немає спортзалу за моїм місцем проживання.

+603
user3734937 21 груд. 2010 р., 21:36:14

Я не думаю, що ви можете повною мірою компенсувати приріст піднесення (сходження) без фактичного сходження...

Є якісь невеликі пагорби, багатоповерхові гаражі, або що-небудь, де ви могли б зробити деякі альпіністських кіл, принаймні? Позашляхових пагорби на гірському велосипеді з БАР-закінчується?

Я думаю, що деякі сполучення тривалих поїздок, інтервали, спринти та/або додаткову вагу (тягнути важкий причіп) повинно допомогти вам отримати базові серцево-судинної системи та компоненти ногу сходження на гору. Деякі дошки або інші вправи, щоб поліпшити вашу здатність до передачі енергії між руками і ногами повинно допомогти, теж.

Коли піднімаєтеся вгору, він може бути складним, щоб тримати рівень ваших зусиль, так само, як коли ви були на квартирі. Якщо ви збільшити свої зусилля на підйомах, ви, ймовірно, швидше втомлюватися. Принаймні, ви можете бути перевищення рівня зусиль ви займалися. Управління рівні зусилля на пагорбах займає певний досвід, який може бути важко придбати без деяких гідних довжина лізе.

Коли ви йдете вгору по горбу велосипед нахилений носом догори, і ви повинні компенсувати, переміщаючи свій вагу вперед або потягнути на себе, або ви втратите багато сил. Якщо злізти з сідла встати, щоб перемістити свою вагу вперед, велосипед зміщується назад, як ви стоїте і велосипед рухається вперед/назад і вбік, як ви рухаєтеся. Стаціонарний велосипед з передньої на блоки може допомогти вам з деякими , але справжній велосипед рухається під вами і тими тренажерний зал "велосипеди" не можу.

Коли ви йдете вгору по крутому схилу, ви в кінцевому підсумку відбувається набагато повільніше, і це корисно мати практику з балансування на швидкості трохи вище швидкості пішохода і ставить багато зусиль, щоб зробити велосипед рухатися вперед. Балансуючий велосипед, який їде повільно без тебе працюємо не майже те ж саме. Без цієї практики, ви, швидше за все, доведеться вийти і прогулятися.

Є різні варіації "shoelacing" або "switchbacking" можна використовувати на пагорбах, коли ваш нижчу передачу, не досить низький. Або з великим візерунком зигзаг для отримання менш крутий (але довше) ефективне лізуть, або сотка на велосипеді, а ваш центр мас знаходиться на відносно прямої лінії так, що заднє колесо проходить більш довгий шлях і імітує знижену передачу. Я не можу уявити, практикуючи все це без фактичного Хілл.

+581
gihdz 23 квіт. 2015 р., 17:45:29

Ніхто не згадував про це, але бичачі акули були помічені в озері Мічиган до... http://wgntv.com/2014/08/14/is-that-a-shark-in-lake-michigan/

+536
michelegera 6 січ. 2019 р., 05:46:36

Ви абсолютно праві: деякі гантелі занадто малі, щоб дозволити трикутника провести, так що руки повинні накладатися один на одного. Коли руки перекривають значною мірою, це важко (неможливо?) визначити, чи є зброєю є забезпечення рівних сил.

Це такі випадки, я б розглянути можливість використання ез-згортуваність бар або фіксованою вагою штанги, а не гантелей. Можна розмістити руки на протилежних сторонах від центру бару, можливо, з двох рук-ширину голими бар між вашими руками. Коли ви робите френч-прес з цією установкою, нерівні сили від зброї викличе помітне обертання бару, які можна виправити, як ви рухаєтеся.

+535
user35730 23 вер. 2014 р., 21:38:54

Нещодавно мій приятель був у флеболог діагностував варикоз, які повинні лікуватися оперативним шляхом (просто одна велика Вена) причиною цього, здається, генетичні і їй тепер доведеться носити компресійні колготки (принаймні, до операції наступну зиму).

Ми разом на тренування 3 або 5 разів на тиждень. Проблема в тому, що більша частина нашої тренування, здається, не дуже добре для її венах:

 • ВИИТ
 • Силові тренування (включаючи роботу ніг, як зважені присідання, випади і т. д.)
 • Пагорб спринт (який зокрема призначений для силових вправ для ніг, особливо задньої ланцюга)

Вона часто використовує також міні-батут для кардіо.

Це гарна ідея для неї, щоб продовжувати робити це, просто носити компресійні колготки?

Справа в тому, що вона боїться зіпсувати собі вени через ВИИТ, важка атлетика і спринт, але вона теж боїться перестати робити це, тому що це весело, і їй дали відмінні результати.

Я вже запитав у Google, який дав мені ці статті:

Друга стаття передбачає, зокрема, щоб уникнути стоячи вправи для ніг, такі як зважені присідання, станова тяга або випади і вибрати вправи, а не де серце і ноги знаходяться на одному рівні. Я думаю, що робите вправи верхній тіла, такі як віджимання, підтягування або віджимання стійка на руках-це не проблема, але я не впевнений.

Проте численні дискусії на цьому сайті показав, що це важко зробити, замінити ті з них (навіть ланцюжок вправ) при отриманні тих же результатів.

Так що було б здорово, якщо хтось може дати мені кілька порад, як зробити навчання більш доброзичливий вени при цьому не жертвувати результати, які вона має зараз (думаю, що цілей, як якщо б вона була жіноча фігура фітнес-спортсмена, лише як хобі, без конкуренції).

Особливо було б здорово побачити хорошу серію безпечних вправ для нижньої частини тіла, що може бути зроблено в домашніх умовах (тобто з гантелями, еспандери і вправа кулі) і які не мають інші недоліки (такі як погано для колін або функціональний дисбаланс м'язів і т. д.).

+508
Monirul Islam Rouddro 22 квіт. 2017 р., 10:57:57

Які вправи ви порадите, якщо головну мету-широкі плечі (і груди теж, але менше пріоритет)? Не знижуючи вправ на інші групи м'язів допоможе? Будь-які інші поради?

+493
Steven Mays 24 лист. 2011 р., 12:09:33

Питання досить загальний (немає цілей на поїзд або дієта дана). Отже, я відповім виходячи з свого досвіду. Коли я хочу вирізати (втратити жир) я даю 3 тижні буферний період перед зміною плану (дієта або поїзд), якщо не бачити бажаного результату.

Наприклад, ви хочете втратити 1 фунт ваги в тиждень. Але, як правило, вага коливається (утримання води, більше їжі в кишечнику, ...). Щоб мінімізувати це, треба намагатися зважуватися завжди у тих же умовах - натщесерце, насамперед з ранку. Все-таки це трапляється досить часто.

Розглянемо наступний тиждень вага еволюція:

 1. -3 кг (Ніцца! - але велика частина це просто вода і виснаження глікогену...)
 2. -0.5 фунтів
 3. -0.7 фунтів
 4. -0.4 фунтів
 5. ...

Дивлячись на тижні 2, 3 і 4 ви явно не втрачає в середньому 1 фунт на тиждень. Зараз, через 3 тижні, не бачачи бажаного результату, я зазвичай роблю невеликі коректування - зменшення калорій за рахунок, наприклад, 10% (порізати на вуглеводи та жири, що підтримують високі кількості білка). Це в значній мірі покриває дієта частина.

Тепер, регулюючи залізничного процедура досить складним. Я вважаю, що працює найкраще продовжити силові тренування (щоб зберегти якомога більше м'язів, як це можливо) і зробити деякі [Детальніше] низькоінтенсивне кардіо у вихідні дні. Чим більше кардіо ви робите (нехай це бути малої інтенсивності або він може втручатися у відновлення), тим більше калорій ви спалюєте.

Проблеми? Ну, в більшості випадків, коли ви йдете на величезний дефіцит калорій ліфтів буде страждати. Тут більш м'який підхід може бути доцільним у відповідності з вашими цілями (терміновість, щоб втратити жир і як сильно ви цінуєте вашу м'язову масу). Крім того, стрункішою ви будете, тим більш суворими потрібно бути (жорсткі дієти, а може і більше кардіо залежно від вашої генетики).

+475
Marcus Schappi 18 лют. 2019 р., 20:57:36

Останнім часом я багато чую про гормональних циклів і як вони змінюються протягом дня. Від того, що я чув, тестостерон, здається, бути низькою у другій половині дня і високий вранці і ввечері. Я думаю, що гормони, як інсулін, гормон росту і кортизол може мати також деякі ефекти.

З метою набуття сили м'язів, що є оптимальним часом доби піднімати тяжкості і чому?

Редагувати: не впевнений, чому це стає мінусами. Які відгуки?

+472
Ibram Ibram 12 січ. 2013 р., 10:45:18

Існує кілька можливостей тут. Вони є: -У людей є руки короткі, так що легше для них, щоб лава більше -Вони короткі, але наростили м'язи -Ваш раціон бідний і під час сну бідні і їх добре -Вони тренувалися набагато довше, ніж ви -Вони роблять різні вправи, ніж ви, який побудував м'язи швидше -Їх метод/форма погана Звичайно... розмір не завжди визначити, хто сильніший. Наприклад, 5'8, 140 кілограмовий чоловік може бути здатний підняти більш ніж в 6'4, 250 фунт осіб, якщо вони тренуються важче і навіть якщо вони однаково наполегливо тренуватися, генетика завжди буде грати важливу роль в якійсь мірі. Зростання і вага можна, але не обов'язково, щоб визначити фізичну силу.

+458
agapak 18 лист. 2015 р., 02:07:06

Нещодавно я почав грати в гру під назвою Beatmania, де ви кілька разів натиснути 7 кнопок, а також тут і там крутиться диск. enter image description here

Можна натискати на кнопки багато різних методів позиціонування, але зараз я не можу вибрати, щоб використовувати мій палець, вказівний, середній і безіменний палець на чотири кнопки на праву руку або палець, вказівний, середній і рожевий палець.

Що буде краще для моїх руках у довгостроковій перспективі? Швидко натиснувши з моїм середнім і рожевий палець відчуває себе набагато вільніше, ніж з мого пальця кільце (за умови, що загальна сухожиль), але мій рожевий палець набагато слабше і потрібно більше енергії, щоб придавити ніж мій безіменний палець.

+438
Mal 25 січ. 2016 р., 02:45:22

я не бачу проблем із залученням спину, коли робиш ці вправи. як ви можете бачити нижче його повну тренування тіла, що також працює ваше ядро. його основною метою є верхня частина спини, плечі і трицепси, а участь і знайомство з тими м'язами, як ви почнете використовувати ці частини в вправа відмінно підходить для дому. ніколи не продовжуйте робити вправу, якщо його робити ви відчуваєте, що неприємне відчуття болю.

Чому Накладні Прес? Накладні прес шанують за його грубою силою виробництва і славиться своїй простоті. Просто натисніть штангою, або один з дзвонів його двоюрідний брат', від верху грудей до її над головою, руки-тривалого призначення. Це в двох словах, і самі соковиті плоди ваших витрат праці є неперевершеним плеча і верхній частині-зворотний розвиток.

Звичайно, груба сила, розроблена постійних накладних пресування сягає далеко за плечі і руки. Повний-тіла взаємодії будує повну потужність. Постійні накладні прес також зміцнює черевної стінки, зміцнює стегна, і будує стабільності через ноги.

Але ми не можемо забувати про головну мету: плечі, верхня частина спини, і трицепс. Пошук по всьому світу і ви не знайдете ще одну вправу, яке різко розвивається на плечах і верхній частині спини, як верхній прес.

Хоча верхній прес-це просто описати, це насправді щодо технічного підйому, до якого слід підходити осмислено, практикується, і освоїв. Ось як це зробити.

+375
Prabhakar K 19 бер. 2018 р., 01:15:30

Регіон оточений черевної порожнини, називається черевна порожнина. У членистоногих це задня тагма організму; вона слід за груди або головогруди. Анатомічно, живота тягнеться від грудної клітки в торакальної діафрагми до тазу на краю тазу. Країв тягнеться тазу від кута попереково-крижового (міжхребцевого диска між L5 і S1), щоб лобкового симфізу і краю тазу.

Вікіпедія: Черевце

+295
Lissomikk 1 груд. 2013 р., 15:04:28

Індекс маси тіла повинен класифікувати вас місце в шкалі, щоб визначити, наскільки здоровий ви. Які компоненти потрібно для того, щоб надати робити тест ІМТ, і чому?

Якщо зробити тест ІМТ, як вони можуть діяти при цьому - які кроки і в якому напрямку повинен бути виконаний розрахунок?

+272
bharat7777 3 серп. 2012 р., 11:59:33

І відсотки точне ліфт, що ви згадуєте, матиме різний вплив на різних людей. Щоб дати коротку відповідь так розминка ліфт не впливають на ваш фактичний ліфти. Ваш фактичний ліфти є тими, де ви докладете максимум прибутку, тому ви повинні оптимізувати їх. В тому, що ви робите в розминці виглядає розумно, але я б турбуватися, якщо вона впливає на ваше фактичне ліфти і не дозволяють додавати вага всі, що часто. Я хотів би зберегти його простим у розминці : 2 сетів по 5 повторень майже 60% від фактичної ваги. Це працює добре для мене, спробувати і подивитися, якщо це працює для вас.

+203
plueplue 31 бер. 2013 р., 23:41:18

Я не приймаю протеїн - навіть не 1г на мої дні відпочинку. В дні тренувань я їм білка, більше калорій, і т. д. Я повинен також з'їдати білка в мої дні відпочинку?

+194
LEDfan 31 груд. 2011 р., 10:06:25

Хотілося б думати, що я тренування кожен день, але в реальності я, можливо, тренування кожен день, в гарну тиждень.

Зараз моя програма складається з 3 наборів між 15 і 20 віджимань, по 30 повторень з дві 10-кілограмові гантелі і близько 20 до 25 хрумтить.

Це не те, що я хотів описати як інтенсивні тренування з великим відривом, але мені просто цікаво, що інші прості речі я можу кинути в моїй рутини, які могли б допомогти?

Спасибі.

Редагувати: я не повинен мати будь-яких цілей, окрім як бути "у формі" я не дуже в формі, я важу близько 140 фунтів, і я можу бігати на біговій доріжці протягом приблизно півгодини, не вмираючи.

+119
SergF16 6 трав. 2012 р., 08:59:53

Перш ніж звільнити бігові доріжки я покажу кілька переваг, які працюють на [власному] бігова доріжка:

 • Навіть поверхні, тому ймовірність травми (підніжки наприклад) зменшується
 • Менший вплив на коліна і ступні - без бетону
 • Довше працює, не турбуючись про туалет чи носити з собою напої
 • Більш точну інформацію про терміни і відстані, яка допомагає для самовдосконалення
 • Ні пагорба працює вимагається, якщо ви виберіть його, якщо ви не насолоджуєтеся бугор біжать
 • Швидше тренувань, Якщо ви не повинні їхати до вас, щоб запустити

Але основні недоліки бігових доріжок:

 • Демотивувати повторюваної монотонної роботи, якщо ви дійсно змінити його
 • Ти дивишся в стіну/небо новини/CNN за 20 хвилин
 • Менш інтенсивні вправи
 • Ніякої зміни через нові маршрути, або за допомогою GPS трекінг
 • Немає можливості для "соціальних" працює
 • Первісна вартість

Я віддаю перевагу бігові доріжки для коротких або інтервальних тренувань працює, і на відкритому повітрі для великих тиражів.

+92
Pawel Veselov 25 жовт. 2012 р., 17:04:29

Деякі з моїх друзів у відтворення історії та історичного фехтування. Робити це досить вимоглива в плані фізичної підготовки, тому я хотів, щоб допомогти їм розробити навчальний план, щоб слідувати.

Якими будуть цілі такого плану навчання?

 • Він має для зміцнення стабілізуючих м'язів, всі суглоби. Люди цим борються, мають дуже важку броню. Сам штурвал може важити до 2 кг, пошта може важити до 12кг. Додати гамбезон і тарілки, і ви в кінцевому підсумку з близько 20-30кг. Щоб уникнути травм, зміцнення стабілізуючих м'язів є обов'язковим. Деякі мечники сказати, що великий акцент потрібно ставити на scapla і стабільність попереку.

 • Анаеробні здібності. Деякі бої можуть тривати довше, особливо 5на5 або 21v21, але типовий турнір 1х1 бої раундів тривалістю 1 хвилина дуже інтенсивної діяльності. Однією рукою меч міг важити близько 1,2 кг, двома руками навіть більше. Мечники повинні мати чудовий контроль над своїми клинками у всі часи - це теж питання безпеки. Немає не призначені впихає!

 • Сила. Результат бою часто вирішує вибити. Навіть Тхо мечі затуплені і бійці носять багато оббивка і обладунки, сильними ударами змусити людей впасти на землю. Навіть якщо бій не виграв нокаутом, сильні удари, як пробити відбивання або вимотати противника.

 • Час. Навчальний план повинен передбачати час для роботи над технікою, не руйнуючи періоди відпочинку. Що, ймовірно, означає, що технічна підготовка повинна відбуватися в дні тренувань. Технічна підготовка часто включає в себе огорожі свердла (не necessairly в повному обмундируванні) і спаринги, як можна досить вимогливі в їх власному праві.

 • Переважно, мінімальне використання фітнес-спорядження/обладнання. Оскільки технічне навчання повинно відбуватися в ті ж дні, як фітнес-один, було б бажано, щоб силові тренування і т. д. можуть обійтися без повністю обладнаний тренажерний зал. Не важливо, як кожен мечник міг зробити тренування самостійно, і групові тренінги будуть охоплювати тільки технічна частина.

Мені було цікаво, якщо типовий StartingStrength/5х5 навчання або схожі, після HIIT сесій з мечем і приладдям повісили на дереві (нагадують boxingbag тренувань) буде шлях. Якщо б це було так, якщо технічне навчання проходити до або після фітнесу? Чи є в планах тренування, що б краще втілити цілі, які я згадав раніше? Чи існують програми навчання ваги, що б робити добре, але без необхідності в тренажерному залі/гантелі?

Оскільки кожен фехтувальник б'ється як в "bohurts" (багато хто проти багатьох) і 1х1 турніри, навчання бухгалтерський план як можна було б вітати. Я знаю, що ви не можете з'їсти печиво і печива, так що якщо мені доведеться вказати на більш важливу річ, він би 1х1

ось кілька відео, щоб дати вам уявлення про те, що вони роблять:

http://www.youtube.com/watch?v=dA83cJ-qu-s

http://www.youtube.com/watch?v=F-M84TFS3jk&feature=player_detailpage#t=103s

http://www.youtube.com/watch?v=2nquTQySF4I

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m_03On25H24#t=1605s

останній-польський документальний фільм про Грюнвальді реконструкція проводиться кожен рік в Польщі. Я встановив таймер, щоб деякі сцени боїв, які закінчилися нокаутом - для тих, хто проявили інтерес у коментарях.


Оновлення я говорив з деякими знайомими і дослідження матеріалів, наданих АРМА організації. Це може бути дуже корисно при розробці плану навчання, і їм відкривають для себе нові поняття. Не можу робити поспішних висновків, але я починаю думати, що Стартова сила і подібних програм може не бути кращий спосіб піти...

У всякому разі, один із Мечников вказав, що швидкість може бути вкрай важливим чинником і, безумовно, слід вважати. він зазначив, що, швидше за все, програми повинні бути схожі на існуючі програми кондиціювання, призначені для бойових мистецтв, тільки люб'язний для використання важких обладунків та зброї.

+87
Michael Yaeger 31 трав. 2013 р., 03:59:33

Я почав прогулювати, коли я почав кроссфіт. Якщо ви не дуже добре стрибає і намагається отримати досить добре для фітнесу, ви повинні шукати мотузку, що красиво спінів, в міру густий і не надто важкий.

 • Спін: ви хочете, щоб обертатися вільно, тому що це набагато легше підтримувати ритм. Це важливо, коли ви намагаєтеся зробити проміжні кроки вистрибом. Біг на місці, подвійний розуміючи, крос-оверов. Хороші шкіпери можуть пропустити з майже нічого, але щось з підшипниками дійсно допомагає. Також робить його легше йти швидше, коли ви готові.
 • Матеріал: матеріал не важливо, тому що ви можете пропускати в закритому приміщенні або на відкритому повітрі, а тому ви будете шмагати себе. Якщо ви отримуєте щось важке і тонке, як кабель швидкість мотузки, ви отримаєте хороший прорізні, якщо ви пропустите. Так вам щось не надто важким, і не надто тонким, наприклад, ПВХ. Єдина проблема з пропуском на відкритому повітрі швидше надіти на мотузку, тому що ви не пропускаючи на дорозі, бетону і т. д.
 • Довжина: не турбуйся про це. Пристойна мотузка дозволить вам регулювати довжину. Існують різні методи, які ви можете знайти, погуглити. Бути консервативним у першу чергу. Залишити мотузку довше, ніж вам потрібно, коли ви починаєте. Ви завжди можете відрізати більше мотузки.
 • Вага: я ніколи не прогулював з важкими ручками і ніколи не бачив ще ніхто.

Особисто у мене фантазії Бадді швидкість Аеро мотузки. Трохи дорожче, але це було дійсно велике мотузку.

Редагувати: типовий матеріал ПВХ, не нейлон!

+82
havexz 23 трав. 2013 р., 05:20:05

enter image description hereenter image description here

Коли я використав, щоб бути 21 мій живіт тепер плоский, виглядає вона стирчить, коли я відпочиваю , мій АБС вискочити якщо я стискаю це нормально і що я можу зробити, щоб зробити його плоским і кубики показати?

+73
Brian Gruber 12 квіт. 2018 р., 06:27:05

Ні, вони не варті вашого РОЇ. Основних цілей я бачу в Вібрам черевики для зміцнення підтримуючи м'язи нижньої частини ніг і змінити свій бігу, щоб поставити вас на пальцях.

Вібрам взуття інструменти навчання всередині себе. Взуття слід надягати поступово, подібно до того, як ви прогрес в тренування -> може бути, 10 хвилин в день на цьому тижні і потім 15 хвилин в день на наступному тижні, і тоді, може 15 хвилин працювати в 3-й тиждень і т. д. Ви отримуєте ідею.

Для роботи вони покращують форму (при правильному і повільно ввів) і поліпшити несучі конструкції (кістки, зв'язки, ікри тощо).

Тому для вантажопідйомної тільки, я бачу їх як не більше, ніж шматок розмови між сетами.

+57
Amir De 12 черв. 2014 р., 03:49:20
Змішані бойові мистецтва. Правило-набір, який включає в себе ударну, боротьба, захоплення, задушливі і спільні замки.
+50
Andy Bas 22 лип. 2013 р., 23:30:02

Я іду рекомендації, що це хороша практика для роботи з близько до 170/180 БПМ темпі, на будь-якій швидкості (повільно або швидко). Тобто, при бігу ви повинні бити в підлогу близько 180 разів на хвилину, що становить близько 3 в секунду, в кілька ритм вальсу. Я розумію, що це час BPM-це також рекомендується для їзди на велосипеді. Один доступний ресурс, щоб дістатися до цієї темп-це метроном, який у багато разів включали в особливості різні години, наприклад з GPS тип.

Більш широке питання: чи Можна знайти ноти цього типу РИТМ. Є сторінка, яка робить це для вас: пробіжку.ФМ. Це здорово, але він просто пропонує пісні пісні. Я хотів би знати:

Є програма, яка бере музичної колекції на 180 БПМ?

...можливо, можна принести з жорсткого диска безпосередньо, або онлайн Музика. Швидше за все, фітнес-інструктор, або навіть ді-джей повинен бути в змозі відповісти на це. Відкрити параметри джерела? Можливо, є навіть певна кількість музичного жанру , який може відповісти на це прямо сказати, набір пластинок , які цей темп.

Чи є хоч одна ЛП, яка має 180 об / хв?

Я думаю, можливо, щось з Kraftwerk, але просто припускаю.

+41
ThomasPepperz 10 лип. 2019 р., 21:05:38

З розрив ротаторної манжети плеча, що досить не погано досить, щоб виправдати операцію, але все одно досить боляче, що моя мама може займатися з рукою, там всі рекомендовані вправи, принаймні, тримати рука і плече сили, або щоб зменшити біль?

+28
Donald Wilson 21 січ. 2017 р., 21:50:10

Ви коли-небудь бачили жиру фізик або математик? Піти в якийсь вуз і шукати рядок фізик, який насправді надмірна вага. Ви не знайдете багато!

Так це доводить, що мислення використовує багато калорій? Ні! Але з мого досвіду в якості аспіранта в області астрофізики, я можу сказати, що важко думати про захоплююча тема відволікає вас від їжі і пиття. Ви просто забудьте про це. І я вважаю, що це причина, чому ви можете втратити вагу від думок.

Так що мислення не використовує багато калорій. Але це запобігає вас від їжі багато калорій.

+24
Matt Ayres 13 груд. 2018 р., 19:50:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil