Мені потрібно пропозиція про тренування в тренажерному залі

Я чоловік, мій зріст становить 5,6" і моя вага становить 78 кг. Я вже йду в тренажерний зал на 2 місяці (4 дні на тиждень) , я хочу змінити свою програму, що це краща програма для мене? Це важко для мене, щоб зробити це в поодинці, тому що я не можу дозволити собі заплатити будь-який тренер.

Що я зробив до сих пір :

Понеділок : груди
Вівторок : Спина
Четвер : Плечі
П'ятниця : Груди


До речі, у мене є жир на животі.

+85
Danneh 17 січ. 2011 р., 19:30:44
36 відповідей

Нічого не раз навідліг змусить кров на ваших руках і нанести деяку кількість набряків. Якщо зчеплення викликає ніякого роздратування в суглобах пальців, або у вас запалення суглоба, викликане інший стан, як артрит, це, безумовно, може збільшити роздратування.

Я не можу дати вам ніяких конкретних порад на гольф зчеплення так як я жахливий гравець у гольф, але коли грав в теніс або бейсбол, я завжди знайти його корисно використовувати максимально легкі зчеплення, коли я не в процесі гойдання, і щоб робити регулярні перерви, щоб розтягнути мої руки над моєю головою і розтиснути руки, щоб зменшити тиск. І як і більшість видів спорту, це може допомогти, щоб спробувати знизити інтенсивність і збільшити частоту. Якщо ви ще не грали в протягом декількох місяців, не піддавайтеся спокусі піти в драйвінг рейндж і витратити годину удару по м'ячу як можна сильніше (що буде боляче). Купити невеликі кошики, світитися на гойдалці, і повернуся в кінці тижня, щоб ударити ще.

Якщо він завжди болить що б ви не робили, вам деякі реальні поради на ручки, поговорити з лікарем і подивитися, якщо протизапальні препарати, такі як ібупрофен робить що-небудь для вас.

+991
user340977 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви вважаєте, що "дієта" в сенсі "є менше" або "скорочення калорій", це погана ідея. Він не працює, і ви втратите принаймні стільки ж м'язової маси (скоріше більше), як сало, і так само мало, як він працює, він не працює протягом тривалого часу, перш ніж ти втомишся від нього. В кінці кінців, ви будете мати більше ваги і менше м'язи, яка є несприятливою комбінації.

Якщо ви вважаєте, що "дієта" в сенсі "харчуватися правильно" чи може бути "їсть деякі обмеження", то це може бути дуже ефективним до певного моменту.

Я пішов від 115кг до 104kg за один рік після Монтіньяк дієта без почуття голоду або агонизировал. (Це низкоуглеводная дієта, хоча менш фанатична, ніж деякі інші). Це зажадає небагато дисципліни, щоб почати с, але через деякий час ви навіть не відчуваєте, як ви втрачаєте щось більше. Якість життя-це дуже добре. "Пива немає" - це єдине, що дійсно боляче, але агов, келих вина на вечерю дозволено.

104kg був кінець дороги, як далеко дієти пішов, більше ніяких змін. Збираюся на еліптичній тренажер для 2 годин кожен день у мене до 95 кг за 8 місяців, в загальній складності на 20кг за 20 місяців (приготуйтеся витратити трохи грошей на нові штани!).

Тепер... йти на еліптичному тренажері раз в два дні, ще раз, це те, що, за загальним визнанням, займає багато дисципліни, але це цілком можливо, і це працює. І, ви в кінцевому підсумку звикнути до нього, занадто.
Почніть м'яко, якщо ви не в формі (30-40 хвилин), і додати 5 хвилин кожен день, поки ви на 2 години. Ніколи не тренуєшся (130-140 BPM-це добре), і почитати книгу або подивитися DVD, щоб зробити його менш нудним. Будьте впевнені, щоб прицілитися протягом не менше 1 години (краще 2 години) за сеанс, тому що все, що менше, ніж за годину марно для спалювання жиру.

+934
user4572841 8 бер. 2013 р., 23:34:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В даний час я роблю співвідношення 1:2 від високої до низької інтенсивності. Моя висока інтенсивність інтервал триває 60 секунд, і мій малої інтенсивності триває 120 секунд. Я роблю це на будь-якому еліптичному або важку сумку (я змушений скоротити інтервали на важку сумку з-за великої кількості енергії, наданого).

Я знаю, що з часом слід збільшити співвідношення 2:1 від високої до низької, що, на загальну думку, солодке місце для HIIT.

Проблема, яку я маю, є з'ясування того, як довго інтервали повинні бути. Я бачив пропозиції, як низько як 20:10 секунд (відомий як Табата) або як високо як 120:60 секунд (інтервали вище, ніж не з'являються, щоб вважатися ВИИТ). - Довжина інтервалу просто не так важливо, як відношення?

+930
guest187678 29 жовт. 2017 р., 13:00:09

Мені в принципі все 20-25 діпи, який злегка нахилений у бік стіни і потім деякі віджимання від 20-25 для початку. Висота 5 футів 11 і вага 69.1 кг Чоловік, для якого я недовага.

Моє питання, які м'язи піддаються при виконанні похилого занурення і віджимань.Моя мета-зняти втому і збільшення ваги. Це підходящий вид вправ, які я роблю або мені потрібно внести якісь зміни.Готовий дати зобов'язання за нього.Зображення або посилання будуть корисні для правильної техніки

Час і простір-це мої обмеження, будь ласка, запропонувати відповідно.

+840
Eric Coughlin 7 бер. 2012 р., 14:14:41

Найкраще, що ви можете зробити, це (ці 3 буде тримати вас у формі і активним, як добре)

1. Віджимання 
2. Ніг у висі/скручування (будь)
3. Присідання

Роби, як багато повторень, як ви можете легко почати і чим збільшити повторень повільно через кожні 2 або 3 тижні, як зручно. Не займе багато відпочивати під час тренування. Ці 5 днів в тиждень.

+786
Howard Matis 17 груд. 2010 р., 10:29:32

Я довго-відстань велосипедиста і я тепер підніміть, а потім. У мене є кілька думок...

По-перше, я підозрюю, що ваша каденція-це занадто низько. Якщо ви звикли навпочіпки ви звикли натискати купу сил в ногах. Якщо Вас натиснути на велику (тобто "високий") передач, ви збираєтеся носити ваші ноги дуже швидко. Ви можете отримати дешевий комп'ютер для вашого велосипеда або ви можете просто вважати обороти ногах, але гарне місце, щоб мета 80-90 оборотів в хвилину.

По-друге, я думаю, що ви занадто багато на велосипеді. Якщо ви штовхаєте майже кожен день, Ви не даєте вашому тілу будь-який час відновити і поліпшити. Якщо ви теж піднімаючись, я не здивуюся, якщо ваші ноги бунтують.

Нарешті, є велосипедні м'язів і важкої атлетики м'язи. Піднімаючись тренування ніг робити невелику кількість повторень з дуже високою силою, а якщо велосипедист не 5 годин їзди, це робити (5 * 60 * 90 = ) 27,000 повторень при набагато менших сил. Якщо я працюю на присідання або станову тягу, я вважаю, що це дійсно робить мої ноги відчувають себе мертвим на велосипеді.

+776
jclyons 19 вер. 2013 р., 11:36:19

Це трапилося зі мною, коли я знову почав робити енергійні йога після тривалої відсутності. Мій згиначів м'язи звело в такі прості речі, як дитині ставлять, але основа моя нога завжди судоми в рівновагу пози. Він пішов через кілька тижнів, у поєднанні з вправ та коригувальних заходів.

Моє первинне навчання як масажиста і я намагаюся знайти масаж-огляди відповісти в першу чергу. (Що я можу сказати, я упереджений!) Отже, питання - ваші ікри досить щільно? Є біль передачі моделі , що може бути помилково прийнято за судоми.

У моєму випадку це була комбінація речей - м'язи, не звиклі до активації в даний час запропоновано активувати багато, і набагато більш жорсткі gastroch-камбаловідной групи через ходити на роботу на підборах. Я змінив мої черевики, продовжував працювати, і він пішов. Я досі думаю, що це в основному із-за надмірного використання м'язів, які не звикли виявляти". (джерело)

+759
Reema Kumari 11 лип. 2015 р., 07:00:40

Тому машина Смітс є найменш ефективним, тому що машина stabalises барі для вас. Груди прес працює груди, плечі і трицепси. жим від грудей зі штангою і гантелями будуть набирати багато інших stabalising м'язів. Гантелі потрібні самі stabalising як ви можете собі уявити.

Машина ковалі будуть працювати ваші плечі, але з вищезгаданої причини гантелями або штангою може бути кращим вибором.

Я не чув, що робить прес-груди плоска буде клопітно плечей, надаючи свою техніку правильно.

Я теж не чула про техніці для обліку щільний пастки, але це вправа на груди і плечі, так що не бачу сенсу використовувати пастки, щоб зняти навантаження на м'язи ви намагаєтеся працювати. Просто додати ще одну вправу для пастки, якщо ви хочете працювати ті

+727
qwaz 13 бер. 2014 р., 13:03:15

Біль в попереку зазвичай викликані неправильної форми. Присідання, дл, та рядків буде робити це для вас, якщо ви дозволяєте вашим поперекового йти в зігнутому положенні в будь-якій частині ліфтів. Сам фільм, при присіданні, тяги і т. д., і подивитися, якщо ви підтримуєте розширення або згинання. Мій досвід-це чому біль у попереку зберігається.

Крім того, слово до мудрих: не слухайте людей, які говорять про "створення міцної бази по-перше," або "використовують машини" або іншої подібної нісенітниці. Як ви думаєте, як вам створити міцну базу? Шляхом переміщення ваги. Ви просто не отримаєте сильного, використовуючи машини, і вони є відмінним способом, щоб змусити ваше тіло в неприродні рухи. Занадто багато особистих тренерів для дорослих няньок. Приймати їх поради за те, що він стоїть так само (взагалі не сильно).

Підступ, практика з порожній бар, може бути, більше, ніж вам подобається, і зафіксуйте у бланку. Деякі розтяжки, завальцювання піни може допомогти вам полегшити в правильному положенні для кожного ліфта. Робити деякі легкі розтяжка після тренування може допомогти.

Якщо біль зберігається, повністю підступ і просто використовувати рядок, щоб відточити свою техніку. Дивитися і переглядати все відео, які ви можете знайти. Продовжуй знімати себе робити кожен ліфт, спробувати поєднати те, що ви бачите на відео з тим, як він відчуває, коли робить для руху. Якщо ви дійсно не можете зупинити біль, потрібно знайти experiened тренер. Якщо ви знаходитесь в США, відвідують початкову міцність семінару: http://startingstrength.com/index.php/site/seminars#ssl1 Витрачати гроші працювати з ким-то серйозно, якщо ви серйозно.

Удачі.

+655
Osvaldo Javier Galicia Gasperi 10 груд. 2018 р., 21:18:58

Я люблю своє тіло, але я хочу знати, які вправи мені потрібно робити, щоб поліпшити його і отримати більш товсті і більш міцні стегна і ноги, і великих (більше піднімати) прикладом. Мої стегна вже кілька товсті, але не на м'язовому рівні, більш жирний шлях. Б мій жир вдасться перетворити в м'язи? Я також хочу знати, чи є негативний вплив, якщо я роблю тільки вправи для нижньої частини тіла? (так як я не хочу покращити мою верхню частину тіла). Крім того, моя дієта грає роль в отриманні кращого нижньої частини тіла?

+650
PannalLal 1 черв. 2012 р., 14:17:21

За даними Вікіпедії Домс його стаття називається "повторний бій ефект" - або, скоріше, це "протилежні" точки зору - щоб було менше Домс, коли ви робите щось регулярно.

У ньому також сказано, що всього за один сеанс цілком достатньо, щоб істотно знизити Домс на наступній сесії - і перша сесія може бути досить світло.

http://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness#Repeated-bout_effect

+620
takasaki misaki 3 січ. 2017 р., 02:48:27

Розглянемо наступні:

 • Ви повинні бути не алергія на тканину матеріал під дві умови, принаймні (коли сухо і коли мокро/спітнів)
 • Вам комфортно носити його?
 • Це змушує вас почувати себе добре? (Тому що ви б бігом на довгі дистанції і такий(внутрішній знос) повинні бути останньою річчю у ваших думках вас турбує.)
 • Запобігти натирання.
+603
mogetutu 4 квіт. 2014 р., 05:17:17

Відповідь Chirstopher великий. Я просто додам пару своїх думок.

Те, що може бути вас стримує м'язові групи інші, ніж ваші плечі і трицепси.

Основні сили – це ваш основний досить сильні, що ви не тремтіти навколо, коли накладні клавішею.

Назад сила –загальний м'язовий дисбаланс, який я бачу в підйомники полягає в тому, що прес (лава / накладні) набагато сильніше, ніж потягнути (рядами, тягнути вгору, потягування.) Це може бути викликано м'язовим дисбалансом, притаманних усім нових підйомників і більше акцент на актуальних вправ. Це обмежить вашу здатність контролювати вагу, коли він над головою.

+577
Kolorado848 21 квіт. 2016 р., 10:52:59

Я хочу зробити ноги більш симетрично на верхню частину мого тіла. Їм потрібно трохи підтягнутися. Я можу легко досягти цього з вагами, але я хочу досягти її, а не вагу тіла вправи, оскільки я страждаю від болю в попереку і воліють не присідати з гантелями.

Досі я робив спринти і пістолети. Обидва були корисні, але, схоже, я отримав максимум з цих. Також я не є великим шанувальником пістолетів Вони дійсно змушують мої коліна відчувати себе правою. Я поєдную їх з деяким легше вправи, як стіни присідання або присідання стрибати, але я не називаю це для них не зробив нічого особливого. Мені потрібно щось, що буде стимулювати м'язи більше. Якщо не вправу, ніж іншу стратегію, як об'єднати ці набори, повторень і т. д.?

Я довго шукав в інтернеті матеріали, але не можу знайти нічого хорошого для отримання м'язової маси в ногах. Будь-які пропозиції вітаються, спасибі заздалегідь.

+549
Stephen DiCorpo 30 січ. 2014 р., 05:46:39

Просто збираю дизайн для футболка для мого нещодавно афілійованих кроссфіт в тренажерному залі, і було цікаво, якщо хто може допомогти з рекламним слоганом, Що може бути доречним? Тренажерний зал призначений в основному жінок середнього віку і підлітків, але хотів би зазначити, хлопці, як добре, так що не хочу нічого, що може налякати хлопців. В даний час навчання людей на відкритому повітрі, але планую переїхати в просторі з плином часу, так що нічого не обмежує мене, щоб залишатися зовні

Будь-якої думки або ідеї, ласкаво просимо! Спасибі!

+546
Narendra Pawar 11 жовт. 2018 р., 18:41:37

Ви новачок в піднятті, таким чином, ви могли б працювати 4 дні в тиждень ABXABXX або ABXAXBX. Це працює для мене. Якщо ви хочете працювати більше 4 днів, спробуйте кардіо(біг, їзда на велосипеді тощо) на дні відпочинку.

Для досвідчених спортсменів 5-6 денний спліт буде краще, тому що більше часу м'язам потрібен відпочинок(5-7 днів). Новачкам з малим ширини потрібно 1-2 днів

+483
kemjones 28 груд. 2010 р., 17:25:52

часто ці "проблеми" не прогрес в реалістичному режимі, і це звучить, як там може не бути відповідних днів відпочинку.

Може бути використаний на корточках, але майте на увазі, що будинок займає 24 години, щоб подіяти, і 48 годин, щоб потім виїхати (у середньому), без вихідних, що дуже багато тренувань на ваш будинок.

Що стосується холодного душу, ви пробували гарячої до холодної, вони обидва мають свої переваги, гаряча розслабляє м'язи, головне, так буде жарко, як почати відчуває себе дуже добре після тренування, холодно після цього, щоб отримати кров тече і закрити пори і т. д.

+481
Alan Keene 15 квіт. 2012 р., 07:35:53

Скажімо, я трохи занадто товстий, щоб робити реальну пуш-ап.

 • Ви рекомендуєте мені, щоб підштовхнути вгору колінами, підтримуючи мого тіла і потім подальший прогрес?

  Або

 • Як ви думаєте, буде краще, якщо я почну з менш віджимань, (скажімо.. 5.. 10..15.. додаткові протягом декількох днів)?

Моя мета-підвищити витривалість, зміцнити зап'ястя, передпліччя і грудей.

Відмова від відповідальності: я не дуже товста. Не в образу, якщо вони ніби як є.

+459
Alfredo Romero 1 груд. 2017 р., 11:36:24

Моя математика вірно?

Поточний Вага: 158 Енергія спокою: 1850 (приблизно) Втратити 1,4 фунта на тиждень)

1850-750 = 1,100

Значить, я повинен з'їсти 1,100 + моя сумарна активна енергія, записаний компанією Apple годинник від пробудження до сну, а також грудей монітор серцевого ритму під час тренувань.

Для дефіциту, шукаю найвища сума, яку я не в кінцевому підсумку втратити більше м'язів, ніж жиру, якщо у мене був низький дефіцит, або не вміючи працювати, як важко, і при цьому не накачати стільки м'язів, у мене був низький дефіцит.

Вчора, моя енергія відпочиває за даними Apple, годинник носити весь день був у 1918 році. Я спалив 1132 калорій при попаданні клас записаний на грудях монітор серцевого ритму і, нарешті, спалили додаткових 695 калорій за тренування і за його межами відпочиває енергії за даними Apple, годинники ( у мене був дуже активний з дітьми більшу частину дня, і будівництво будинку тренажерному залі весь день, у тому числі підніматися і спускатися сходами з підвалу тонну). Так що вчора я з'їв 2,595 калорій, щоб мати правильний дефіцит 1150?

На мій недільний день відпочинку, тільки 1150 плюс світло активної енергії, є досить низькою і відчути голод жадає, в дні я працюю і їм як 2595 відчуваю себе дуже повний, хоча начебто чистий дефіцит-це ж так хотів переконатися, що мої розрахунки вірні. Також починаючи періодичне голодування, де я їм тільки між 11 ранку до 7 вечора, так як найбільш легко пропустити сніданок у будь-якому випадку.

+402
volant777 10 трав. 2010 р., 02:55:58

Як всі говорять, правильної форми, це те, що потрібно. Якщо ви не підтримуєте належній формі і зробити розминку і охолонути, є шанс, що ви отримаєте травму навіть при ходьбі на біговій доріжці. Так, Розминка, Форма, Час Перезарядки.

+399
blueridanus 14 квіт. 2013 р., 07:57:31

Я звик тренуватися у пауерліфтингу орієнтований тренажерний зал, де кілька чемпіон Великобританії з пауерліфтингу (чоловіки і жінки) подзвонив додому. Я чітко пам'ятаю розмову з однією з жінок про неї ліфтерів станова тяга, як і при власній вазі близько 60 кг, вона дістала 170кг станова тяга, але тільки лава 60 кг, у той час як деякі з хлопців, яких я знаю, можуть лавочці близько 150 кг і присед близько 200кг.

Тому мені здається, відповідь на це, що жінки мають більший розрив між верхньої та нижньої частини тіла.

Тоді я вирішив з'ясувати це.

Використовуючи Великобританії необладнаних Пауерліфтинг запису в якості керівництва у відкритій віковій категорії (деталі для чоловіків тут і жінки тут) і беруть відсоток ваги, що використовуються на жимі і присяд, я створив швидкий лист Excel, щоб виробити показники, і результат мене здивував... вони насправді дуже схожі.

Ви можете подивитися таблицю тут, але в основному чоловіки йшли зі лавкою / присед співвідношення 3.04 : 4.43 в той час як жінки забили 3.04 : 4.89

Тут є деякі застереження:

 1. це базується у Великобританії з пауерліфтингу, так що, очевидно, невеликий розмір зразка. Крім того, кількість жінок у пауерліфтингу збирається бути менше, ніж чоловіки, так знову ж, ти дивишся на порівняно невеликий розмір зразка.
 2. як жим лежачи і присідання, навіть необладнаних, залежать від цілого ряду різних факторів, різних розмірів тіла і форм означати зовсім різні цифри, а цифри я використовував складені на основі окремих записів на підйомники, тому лаві і присідання в одній ваговій категорії може бути виконана особами, абсолютно різні форми з різними точками кріплення, довжини кінцівок і т. д. і т. п.

Враховуючи ці два моменти, ми сподіваємося, це дасть вам приблизний відповідь, або принаймні вказати вам у правильному напрямку про те, як зробити більш глибоке дослідження себе.

+383
hiyori 28 черв. 2012 р., 03:36:23

Я почав бігати в початку-середині літа цього року. Я відносно здоровий, середній ІМТ, в кінці 20-х, здорове харчування хлопець. Я зазвичай працюють на тротуари, дороги і доріжки. У мене щодо гарна взуття.

Проблема у мене виникли, хоча я почав бігати на невеликі відстані і поступово протягом тижня, я застряг в режимі нон-стоп протягом більш ніж 15 хвилин часу. Основною причиною зупинки мої ноги стали занадто втомився, щоб продовжувати. Хоча моє дихання в цей момент стало важче, я не думаю, що це є основною причиною зупинки. Я можу зупинитися на кілька хвилин, потім почати знову але я ніколи не зможе зберегти колишній темп я досягав у перші 15 хвилин.

Кінцева мета полягає в досягненні 5км без зупинки. Я в даний час управління між 2 км і 2,5 км без зупинки.

Є все, що я можу зробити, щоб гарантувати, що я можу працювати протягом тривалого періоду часу без зупинки?

+359
AJay Prajapati 16 черв. 2016 р., 19:56:38

Вам може не подобатися, але якщо машини у вашому тренажерному залі були коли-небудь альтернативи, це було б його.

Тобто, біль у зап'ясті severily обмеження для штангістів. Ви зможете використовувати їх практично кожен ліфт, за рідкісним винятком.

Тепер може бути час для роботи на ваш новий особистий рекорд у присіданні.

Вільні ваги далеко від столу, тому все, що ви зазвичай робите зі штангою або гантелями, Знайди машину, яка імітує його. Очевидно, що навіть деякі з них будуть закриті, тому що груди прес машина, наприклад, теж збираюся зап'ястя важкі. Але є машини, такі як розгинання спини, бічний підйом, висування ноги/згортуваність, обертання тулуба, жим ногами і т. д. які дають хоч якісь варіанти.

Вам доведеться кусати кисле яблуко тут, і перейти з "це краще, ніж нічого".

Крім того, завжди плавання. Мені здається, що використовувати це в купу мої відповіді, але плавання-це диво-активності, і це рішення практично для будь-якої травми. Ви явно не збираєтеся на вашому станова тяга при цьому, але давайте дивитися правді в очі. Ти не збираєшся зробити це в будь-якому випадку, якщо ви не можете насправді станова тяга.

+288
Rossy Lanaban 28 черв. 2017 р., 02:05:11

Які наслідки на організм через алкоголю? Я повинен розглядати це як карбюратор мої макроси або щось інше (гірше?) ніж що?

Я бодібілдинг протягом півтора років і я не дарма так, але, можливо, у ці вихідні я буду. Я хочу знати, скільки я можу споживати без шкоди занадто багато моїх доходів.

+265
programmingbug 1 жовт. 2014 р., 06:37:33

Я не пробував 5х5 навчання себе, але це

складається з двох боді-тренувань:

Тренування: Присідання, Жим Лежачи, Штанги Поспіль
Тренування В: Присідання, Накладні Жим, Станова Тяга,

Ви тренуєтеся три рази на тиждень, чергуючи тренування а і Б, і відпочиває принаймні, один день між тренуваннями. Ви ніколи не тренуватися два дні рядки, тому що ваше тіло потребує вихідних, щоб стати сильнішими.

Тому частота тренувань, необхідно відрегулювати тільки/підвищення інтенсивності/вага.

+232
Mark Renouf 3 січ. 2016 р., 19:02:50

Що ви робите, це і реп, характерні для гіпертрофії і сили в одне тренування. Це нормально, багато хлопці роблять це, так що ви можете піти на це, але я просто хочу показати вам тренінг, який працював до одуріння хороша для мене.

Це називається Джим Stoppani ярлик з розміром тренувань і я набрав 5-6 кг протягом 12 тижнів програми. Я не приймати всі добавки, які він рекомендував, тому що це просто божевілля на мій погляд. Просто переконайтеся, що ви їсте, тому що навчання є жорстким і пам'ятайте, ви хочете побудувати так ви повинні харчуватися.

Ідея подібного навчання є орієнтація щотижня на гіпертрофію і силу і стати в цілому сильніше і важче. Дайте мені знати, якщо ви дати йому спробувати, я абсолютно закохався в це звичайного тренування.

+220
TheEngineer 1 лют. 2011 р., 01:27:59

У той час як я не міг знайти видання, де розрахунок був на основі, вам вдалося знайти формулу, за якою його, ймовірно, на підставі:

Змішана модель була використана для отримання наступного рівняння для прогнозування фізична енергія витрат (ЕП):

Ее = -59.3954 + підлога х (-36.3781 + 0.271 x вік + 0.394 х вага + 0.404 в[суб Про..2max] + 0.634 х ЧСС) + (1 - пол) х (0.274 x вік + 0.103 х вага + 0.380 х в[суб Про..2max] + 0.450 х ЧСС)

де підлога = 1 для чоловіків та 0 жінок.

Формула переформатується для більш зручного порівняння:

УО(чоловік) = 0.271*вік + 0.394*вага + 0.404*в[суб Олегівна.2max] + 0.634*год - 95.7735
УО(жінка) = 0.274*вік + 0.103*вага + 0.380*в[О. суб.2max] + 0.450*год - 59.3954

Ця формула виглядає правдоподібно, але вона також допомагає виділити проблеми у мене з цими калькуляторами. Дозволяє підібрати його окремо по частинах:

 • гендерні відмінності, хоча є, звичайно, відмінності між статурою чоловіків і жінок, я не здивуюся, якщо буде якась магічна константа для перетворення їх значень.
 • вік, знову ж таки не все в одному віці створюється однаково, тому сумнівно, є постійний фактор, який виражає це надійно.
 • По2, хоча я думаю, VO2 є дуже важливим показником (у поєднанні з ЧСС) для вашого витрачання енергії, зміни дуже ймовірно, що ви поняття не маєте, що ці цінності. Тому одне значення, яке могло б дати нам оцінку того, скільки СО2 ви провітрювати (яка тісно пов'язана з куражем) недоступна для більшості, хто використовує калькулятор! Ясно, підготовлених фахівців, при інших рівних умовах можна очікувати, щоб зробити багато різних значення з розрахунків, ніж лежень.
 • Частота серцевих скорочень, у той час як я великий шанувальник відстеження серцевого ритму, очевидно, великий розкид в показниках ЧСС між фізичними особами враховуючи потреби в енергії. Пояснення просте: ваш пульс залежить від поєднання вашого серця, легенів і м'язів (спрощений), тому, якщо вони не всі рівні, не чекайте, що точно так само серцебиття.

Що все це зводиться до: ми не створені рівними! Деякі більш підготовлені, краще техніка, більше досвіду, не кажучи вже про умови, в яких ми плаваємо (температури або витрати). Крім того, розрахунок не враховує швидкість, з якою ми плаваємо, напевно, взяти на себе певні серцевого ритму. Отже, ясно, що його швидше за все будуть неточними, і цього варто було очікувати, враховуючи, що його на основі середніх. Взяти цілу купу людей і підходить модель, яка підходить для них і в підсумку ви отримаєте модель, яка точно пророкує ніхто.

Так що ви можете зробити?

Ну, ми повинні запитати себе, чому ми вимірювання калорій, щоб почати? Якщо його мав на увазі, щоб підрахувати, скільки печива можна з'їсти, щоб компенсувати енергію, яку ви спалили, я, напевно, вас розчарую, я вважаю його майже неможливо точно розрахувати і чекати, що воно однаково перекласти на інших людей.

Більш корисна завдання, щоб зрозуміти, наскільки інтенсивно ми працювали, так як ми це робимо? Ну є кілька змінних, які ми можемо легко відслідковувати з плином часу:

 • Як ваш вага змінюється з плином часу? Якщо у вас досить стабільний/збалансована дієта, ви можете очікувати, щоб споживати однакову кількість калорій кожен день/тиждень. Відстеження вашого раціону і ваги допоможе вам пояснити зміни з плином часу (наприклад, поганий вплив дня народження)

 • Відстежувати Ваші тренування, як довго і скільки кіл ти плавати? Це дає вам приблизне уявлення про середній швидкості, в залежності від вашої мети, може бути, ви хочете, щоб плавати більше кіл, в той же час чи зможе більше плавати. Якщо ви зберегли раціон той же, то поліпшення в цій області повинні мати наслідків у інших сферах. Ви не обов'язково втратите вагу (бо жиру зайняли м'язи), але ви помітите, 'розходження'

 • Відстежуйте продуктивність за допомогою вимірювання частоти серцевих скорочень, у той час як це дає такої ж величини, як швидкість отримання інформації, її добре мати перевірки цих припущень. Так що вам навіть не потрібно вимірювати кожну тренування, але тільки регулярно, щоб побачити, чи є швидкість зміни обумовлені плавати важче (високий пульс) або плавання ефективніше (менше частота скорочень серця в одному темпі).

Поєднання всіх цих змінних дає вам набагато краще уявлення про те, що ефект фізичні вправи надають на ваше тіло і дає вам корисну інформацію.

 • Ваш вага йде вгору, в той час як ви працюєте так само? Можливо, вам потрібно змінити свій раціон харчування
 • Ваш вага залишиться колишнім, але ви, здається, не поліпшити свій темп? Змінити вашу програму тренувань, можливо, не дуже добре збалансований, і ви або не тренуватися достатньо чи не достатньо відпочиваєте
 • Це ваш пульс нижче, ніж зазвичай? Можливо, ви не були мотивовані і досить концентровані і потрібно спробувати трохи складніше в наступний раз (або більше відпочивати).

Так вийди і міра!

+211
Dontwalk 13 лют. 2017 р., 15:59:26

Я особисто не користувався інструментами, але добре відомо, потужність склопідіймача Майк Tuscherer робить. Вони допомагають аналізувати силу ви прикладаєте до бару. Коли ви поєднуєте інструмент, як, що з компенсуючим навчанням прискорення, він може сказати вам, наскільки добре ви прискорюєтеся через ліфт, так як це стає більш механічним вигідно.

Інструменти, які найбільш корисні при порівнянні рядка тренувань. Припустимо, ви тренуєте як Сема Берда, де ви залишаєтеся у тому ж вазі і намагатися звести до мінімуму час, що потрібно, щоб підняти його на 5 комплектів 5. Сем спочатку збільшує швидкість повторень, використовуючи кішку, поки там дуже мало змін у тому, що перш, ніж він зводить до мінімуму час відпочинку. Інструмент скаже вам, чи є ваш бар швидкість і виробничі потужності збільшуються або залишаючись незмінними.

Чим більше набраний у вашій техніці, тим більше корисний гаджет стає. Якщо ви не тренуєте як Сем Берд, і ви дійсно не піклуються про кішку або швидкість барі, то ці одиниці не буде великої користі для вас. Коротше, вам, можливо, доведеться змінити спосіб ви тренуєтеся, щоб використовувати його.

+143
Filip Ivanov 21 бер. 2019 р., 16:37:14

Я б припустив, що працює виключно на протектора млини ви розробили кроки, які спиралися на прощення поверхні. Я бігаю виключно в мінімалістському взуття (Вібрам з пальцями ноги) на асфальті немає скарг зараз, але я побіг в традиційних кросівок вже більше десяти років і іноді коліно або підошовної фасції проблеми. Я також провів близько п'яти років працює майже виключно на гравій і протягом цього часу у мене були дуже сильні болі в коліні кожен раз, коли я побіг на тротуар. Це для мене ясно тепер, що мій старий Страйд в комплекті дуже жорсткий каблук удари під час бігу, що я дізнався, біг в мінімалістичному взуття. Я можу роззутися і бігати точно так само босоніж без дискомфорту (до стирання потрапляє на підошвах моїх ніг :-)

Вчимося працювати в мінімалістичному взуття, ймовірно, зажадає більше зобов'язань, ніж ви хотіли б взяти на себе, але я рекомендую відвідати цей веб-сайт Гарварду на біомеханіку стопи вражає , щоб отримати уявлення про те, як бігати з передньої частини стопи страйк, потім тренувалася з взуттям, яку ви носите зараз. Якщо ви можете змінити ваш крок ви, ймовірно, набагато зменшити вашу біль.

Оновлення: я просто зауважив, що додаткова інформація ви додали. Бігти вниз по крутих пагорбах, безумовно, породжує важкі наслідки, тому ви повинні уникати їх так довго, як ви відчуваєте біль. Ви могли б також розглянути, спускаючись по крутих пагорбах. Крім того, взяти час, щоб відновитися між тренуваннями, можливо, кілька днів. Якщо ви не хочете пропустити тренування протягом того відрізка часу замінити ходьбою між трас.

Оновлення 2: я повинен був зв'язати це відео спочатку. Це дає вам хороший огляд інформації, яку ви знайдете на сайті Гарвардського босоніж.

+142
Dedeepthika 10 жовт. 2014 р., 15:18:03

Це може бути добре, якщо ви працювали до такого обсягу тренувань, але будьте обережні перетренованості. Tabatas та інші ВИИТ повинен бути жорсткий.

Випадково натрапила на цей пост від Робба Вовк тільки короткий час, перш ніж я побачив ваше питання. Це важливо.

Обсяг навчання є одним з тих "U-образні криві".... Занадто мало не хороша і не занадто багато. Як каша Золотоволоска' він повинен бути "впору". Але він також повинен бути зазначив, що занадто мало, ніж занадто багато. Якщо ви терплячі, додаючи обсяг в малих дозах є легким. Виправити перетренованості проблеми, які накопичилися за кілька місяців. Оговтавшись від травми, може бути ще гірше.

...

Якщо ви берете щось розрахований на 4 хвилини і розтягнути його на 16 хвилин Ви різко змінили тренувальний ефект.... Tabatas багато важко, навіть коли все зроблено правильно. Спробуйте Ден Джон спеціальних передніх навприсядки 95 фунтів протягом восьми раундів. Ви будете готувати. Я гарантую це.

Особисто, якщо я зробив це один раз в день протягом тижня, і я почував себе чудово, я відчуваю себе добре робити двічі в день. Але я точно не буду пірнати на два або три дні без повільне.

Крім того, оскільки силові тренування настільки продуктивним у різних способів, ви можете розглянути питання про доповнення ваш вправа-велосипед Tabatas з силовими тренуваннями.

+102
isaa6 30 січ. 2012 р., 07:29:03

Ось деякі з моїх методів тренування приємним (зауваж, я взагалі люблю працювати):

 • Слухати хорошу музику. Знайти деякі мелодії з швидким і впізнаваний ритм і синхронізувати ваші тренування з ним. Наприклад - зробити кожен реп йти з ритмом пісні. В залежності від ваших смаків, інтенсивний рок може бути великим для підняття важких предметів. Система вниз або лють проти машини-фантастичні. Ніхто не мотивовані, щоб накачати заліза слухаючи групу Дейва Метью.

 • Спробувати нові тренувальні плани. Є багато сміття у фітнес-журналах, але вибрати один, знайти такий режим, який вони викладали і дати йому шанс на чотири тижні або близько того. Коли ви закінчите з цим, спробувати нове.

 • Зробіть ваші тренування точкою удосконалення й практика. Мати мету, прагнути допомагає мотивувати вас в тренажерному залі, але іноді простий метою краще виглядати не досить, щоб мотивувати, тому що результати приходять повільно. Спробуйте зробити це в точку, щоб мати досконалу форму і підняти більшу вагу. Прагнучи завжди покращувати свою техніку, буде мотивації навіть тоді, коли жиру на животі не штовхає вас в тренажерному залі.

 • На мою особисту думку, кардіо це нудно. Ось чому я не роблю цього. Ви все ще можете втратити вагу, підняття тягарів, як довго, як ваш раціон у вузді. Якщо ви відчуваєте, що кардіо-це нудно і це заважає вам працювати, просто пропустіть його. Краще силові тренування без кардіо, ніж без підготовки.

 • Якщо ви готові прийняти перед тренуванням добавки, вони можуть бути відмінно підходить для отримання вас в тренажерному залі. Це з кількох причин:

  • Енергія прискорювачі в них буде робити ви хочете, щоб бути активним
  • У них ефективна тривалість часу, так як тільки ви берете його, ви повинні працювати протягом півгодини або так, для того, щоб бути ефективними. Це ставить таймер на одержує свій зад в тренажерний зал.
  • Як тільки ви берете його, ви будете змушувати себе йти в іншому випадку ви просто даремно гроші на цей совок.
  • Якщо ви готові піти цим шляхом, рекомендую Білого потоку, Jack3d, або без рушниці.
+80
Simon Rucinski 20 вер. 2019 р., 20:18:33

Гуляти не працювати нога (якщо ви не страждають ожирінням) і починає боліти після самозахоплення 50 фунтів штангою означає потрібно розвивати більше сили у ногах. Якщо це все, що ти можеш присідати - що було б дивно, враховуючи, що ви сказали: "Мене цікавить тільки сила і ніщо інше, як частина моєї тренування" - я не згоден з Macedon93. Ви повинні бути присідає 3 рази в тиждень і збільшуючи загальний вага кожної сесії. Присадкуватий є, мабуть, найкращим водієм загальну міцність, і робити їх послідовно є обов'язковим.

Я не можу сказати, як їдять різні продукти впливають на ваш організм (за винятком того, що їсть бекон робить тебе щасливою) але я можу сказати, що болючість викликана певним рухом, найчастіше, зменшити, що точно такий же рух. Хоча ваш стан не є Д. О. С. М. Як зазначено вище, якщо відчуття схожі, ви просто повинні тримати на корточках. Зробити Кубок присідання, сидіти в нижньому положенні і притисніть коліна з ліктями. Спробувати розтяжка м'язи по-різному, крижані ванни, гідромасажні ванни, а також приймати ібупрофен перед підйомом. Це може зменшити набряк і допомогти вам працювати через будь-які болі, які можуть існувати.

+56
ollybee 7 трав. 2011 р., 21:30:39

Я вважаю, робити рухи без ваг взагалі насправді складно. Я зазвичай в якийсь момент там натиснути де вниз сила ваги достатньо, щоб насправді змусити мене використовувати правильну форму. Тепер, враховуючи, що бар без ваги 45lbs, напевно, більш точно описати його, як робити форму без ваги тарілки, замість того, щоб робити форму повністю без ваг.

З гантелями зокрема, ви могли використовувати їх на практиці станова тяга, як ви могли б зробити їм пастку/наговір/знизав плечима бар. Природно, вам доведеться помістити їх на полі, що ставить їх на потрібну висоту. Тяга-Це вправа, яку я знайшла у мене були труднощі з отриманням з хорошим тоном з місця в кар'єр, використовуючи мінімальний вага (можливо, тому, що піднявши мертвий вага від Землі-це те, що я роблю майже все своє життя). У противному випадку покласти палицю від мітли, або деякі інші ручки на ящиках, як це правильно проти ваших гомілок може працювати, хоча ви, ймовірно, хочете, щоб від центру так, що мітлою не розбалансувати палицю.

Преса повинна також добре працювати, особливо тому, що він не в відміну від розтягування руки вгору над головою. Також, як і станова тяга, це рух ви, напевно, робили досить часто, щоб щось покласти на верхню полицю. Гантелі не буде працювати так добре, як зі штангою, так як замінити його досить важко тримати їх так, як ви повинні тримати штангу перед грудьми в прес.

+55
beetle 28 жовт. 2013 р., 06:44:15

Приєднайтесь до місцевої бігового клубу. Зазвичай є схожі люди зі схожими фітнес-рівня, і вони є відмінним ресурсом для навчання, що краще робити, уникати, і що це нормально.

Відносяться ходьба біг.

Не звертай уваги на ваші кроків або відстані, але зосередитися на деякий час на ноги навіть ходити. На мій погляд, це є основою того, чому диван для 5K тип роботи додатків.

Коли є болі ідіть спершу до лікаря, перш ніж намагатися самостійно лікувати, повністю зупиняючи свій біг рутинну або іншої пам'ятної власної особистості, що може відкласти відвідування лікаря. Знайти лікаря, який працює, коли це можливо.

Пити багато води, але тільки тоді, коли ви хочете пити. Принести їжу для більш ніж за годину.

Використовуйте ці чудові варіанти ви згадали, для мотивації. Мій був Пайкс-Пік і зараз, Смокі. Ці цілі зупинило мене від перетренованості, а їх було більш пам'ятним для мене, ніж будь-швидке час я коли-небудь опублікованих.

Бігу і Cadence буде змінюватися в залежності від відносної швидкості між швидким, щоб ваш повільний.

Наскільки Gear виходить, я не можу багато сказати, окрім того, подбати, щоб не проба нового зникає, коли справа доходить до взуття, і не бігайте у взутті, які можуть бути зношені і більше не захищає ваші ноги.

Не соромся розглядає можливість найняти тренера, тому що вони можуть зберегти вам багато часу і позбавить вас від багатьох потенційних проблем.

Я дилетант, але є кілька експертів на цьому сайті, і я сподіваюся, що вони будуть бачити і відповісти на ваш пост. Якщо ні, то добре працює клуб завжди надто мало.

+51
Fumarja 22 бер. 2016 р., 10:29:19

Я бачу, що ваше питання був відредагований, а ви питаєте про поради, щоб поліпшити свій особистий рекорд. Ви також згадали, що ви досягли вашого нинішнього особистий рекорд 100 кг, в 4 місяці після того, як ви почали підніматися. Це дуже вражає. Я хотів би поділитися кілька основ. Коли ви починаєте підніматися, розбивши особисті рекорди за прогресивною перевантаження легше. Потім ви приїдете в точці, де він відчуває насичення досягається. 200 кг-це приблизно 450 кг. Це велика ціль для досягнення в той час, які ви згадали.

Ваша мета-підняти в 2 рази ваш поточний максимум потенційних/особистий рекорд у 8 місяців. Прогресивна перевантаження-це відповідь. Це означає, додайте 5-10 фунтів ваги в тиждень поступово. У вас є близько 34 тижнів. Це означає, що ви зможете підняти 170-340 фунтів більше, ніж ваш поточний особистий рекорд? Щоб відповісти, що я хотів сказати, перевантаження не є лінійною. Він працює в хвилі. Крім того, після досягнення певної точки, додавати нічого зайвого займе більше часу, ніж те, що було раніше, коли ви почали.

Так кілька днів ви можете в кінцевому підсумку розбивши свій власний рекорд, і на інший день вам буде важко підняти навіть 80% від неї. Чому? Організм людини працює таким чином. Декілька чинників, включаючи харчування, відпочинок, стреси і втому рівень, стан ваших м'язів, травми і т. д. пов'язані з вашої роботи.

Тепер, щоб отримати міцніше, що є вашою метою, ви повинні дати собі досить часу для відпочинку і перейти на правильне харчування разом з піднесенням. Споживання білка-це добре, але щоб зробити його великим, споживати десь близько 160-180 грам кожен день. Це означає, 0.9 - 1 грам на вагу тіла в кг Це досить важливо для відновлення м'язів. Ви згадали, що ви не 83 кг, що робить вас 180 фунтів, так от, як математика працює. Разом з тим, є достатня кількість калорій, щоб живити ваші м'язи і потрібну кількість мікро-поживних речовин для повноцінного харчування.

Є багато ризиків. Коли ви йдете, що важкі, насамперед подбати-це безпека. Ви сказали, що ви хочете носити пояс. Піти на це, а робити мертві підйомників і присідання, але це не досить. Завжди і завжди є досвідчений коректувальник, щоб розшукати вас, і з кваліфікованим тренером, щоб перевірити свою форму. Форма є найбільш важливим, і якщо ви просто робите це, щоб зробити це, ви будете стикатися з травмами. Так спробуйте зробити це правильно з першого. Використання силових стійок при виконанні жиму лежачи і присідань. Ви не хочете нашкодити собі і бути поза тренувань, або почати все заново з нуля.

Переходити поступово. Продовжуйте додавати щотижня ваги, і ніколи не поспішайте, як би не хотілося це. Якщо це виклик від одного або іншого конкурента, втрата це краще, ніж бути прибитим і не будучи в змозі рухатися. Якщо це для конкурсу, ви завжди можете змагатися в наступному році, якщо ви не зробите це в цей раз. Бажаю вам всього найкращого.

+38
Aung Komyo 26 серп. 2012 р., 21:33:31

Це залежить від того. Уважно прочитайте запрошенням на цей семінар: https://www.strongfirst.com/special-events/second-wind-pavel/ - є деякі відомості про дослідження на цю тему.

Здається, що те, що ви робите може бути дійсно вигідно, але також це може бути досить небезпечно. Це залежить від багатьох факторів, деякі з них ми індивідуальні. Я не думаю, що хто-небудь може порадити вас з цим через інтернет.

Якщо ви хочете зробити це правильно, ви, ймовірно, потрібно бути досліджено експертом.

Або ви можете намагатися і далі, дуже уважно, і міра, якщо цей підхід допоможе чи ні. Або навіть більш обережні - практики, якщо ви не вправа - спробуйте вдихати і видихати розумна повільно протягом декількох хвилин кожен день. Цей захід має бути безпечним для більшості людей.

Однак, не сподівайтеся, що такі вправи робити з вашим "паршива витривалість". Ймовірно, потрібен більш прямий підхід. Я б запропонував цю книгу як гарне місце, щоб почати:

Маффетоне, Філіп. Велика книга тренування на витривалість і гонки. Skyhorse Публікації, Інк. 2010.

+15
hatonis 4 трав. 2017 р., 04:37:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil