Сідничної м'язі не відчуваю, що це робить роботу?

Я зараз намагаюся тренувати сідничний м'яз для того, щоб забезпечити більш стабільні позиції в той час як на корточках. Мої коліна відчуваю себе трохи хиткий, роблячи такі пропозиції і я читав, що це допоможе.

Тренувати цю м'яз, я роблю бічні підйоми ніг лежачи на моїй стороні. Для кожної ноги окремо, в загальній складності я роблю 2-3 підходи з 10 повторень 2 рази в тиждень, в залежності від того, що я відчуваю в цей день. На моїй правій нозі, після кількох повторень, я дійсно відчуваю, що мої сідничної роботу і звільнення (зазвичай болю у м'язах коли ви збираєтеся на провал). Однак з моїй лівій нозі, я не відчуваю, що моє сідничної м'язи працюють у всіх, навіть не після 15 або 20 повторень. Я знаю, що цілком імовірно, що одна сторона/ногу трохи сильніше, ніж інші, але це величезна різниця здається трохи незвичним для мене.

Також при виконанні вправи з лівої ноги, я відчуваю якусь розтяжку в задній частині коліна, яка поширюється і на області мого стегна і телят.

Я також хочу заявити, що я роблю рух точно так само з обох ніг, що мій партнер по тренуваннях двічі теж перевірено.

Тепер моє запитання, що я можу зробити про це різниця в ногах? Це нормальна річ, щоб випробувати? Я хочу відчувати моє сідничної м'язи працюють на обидві ноги, а не відчуття розтягнення в лівій.

+982
Baishampayan Ghose 16 квіт. 2019 р., 17:50:47
38 відповідей

Відповідь JohnP це добре.

Щоб відповісти на питання напряму - напевно, 2 роки буде в безпеці - але це неправильне питання.

Книга Тім Ноулз' містить плани за хороший перехід від не працює на всі до закінчення ~90км марафон товариші. Вона починається з тренування за 10км, потім половину, потім повний марафон, а потім ультра. Кожен етап, по пам'яті, близько 4-6 місяців. Цей план повинен бути науково оцінені і показані досить добре і не було багато травм. Йдучи швидше, ніж це може викликати проблеми.

Я кажу, що це невірний питання. Я вважаю, що люди, ultrarunners, тому що вони люблять біг. Вони роблять це з різних причин (і, якщо ви будете копати глибоко, деякі з цих причин мають можливість похвалитися), але вони більш мотивовані радість бігу і, будучи частиною цього суспільства.

Тому, замість того, цікаво, як довго він збирається взяти, я б просто отримати там і розпочати планування пробігти 5км або 10км добре.

+1000
ASP 03 февр. '09 в 4:24

Ви повинні дивитися на те, що розтяжка принесе для вас, щоб побачити, чи буде ваша прогулянка додому її вирішення. Деякі замітки з Клініки Майо в статті:

Дослідження про користь стретчинга мали змішані результати. Деякі показують, що розтяжка допомагає. Інші дослідження показують, що розтяжка перед або після тренування має практично ніякої вигоди і не призводить до скорочення м'язи хворобливість після тренування. Дослідження показали, що статичний розтяг виконується безпосередньо перед початком спринту подія може призвести до зниження продуктивності в малій мірі.

І з приводу неоднозначні результати, тут динамічна розминка розтяжка вивчення, що бачив досить хороші результати. Цей підхід використав тепер обмовлений концепції розтяжка перед фізичної підготовки.

Борці завершення 4-тижневого допомогою dwu [динамічний стретчинг розминка] втручання було кілька поліпшення продуктивності, в тому числі збільшення піку чотириголового крутний момент (11%), стрибках у довжину (4%), нишком медицина м'яч (4%), присідання (11%) і віджимання (3%). Зниження середнього часу завершення 300-Ярд трансфер (-2%) і 600-му рахунку (-2.4%) був навідний підвищення м'язової сили, витривалості, спритності, і анаеробні здібності в групі допомогою dwu. ... Отримані дані свідчать про те, що включення цих конкретних 4-тижнева інтервенція допомогою dwu в день план передсезонної підготовки борців у довгостроковій перспективі виробленої або постійної потужності, сила, м'язова витривалість, анаеробна потужність, і підвищення продуктивності спритність.

Тому особисто я голосую, щоб розтягнути після того, як ви повернетеся додому з прогулянки/бігу/ходьби. Вам буде дуже приємно і тепло, і він буде відчувати себе чудово. Якщо ви знайдете його нудним, включити деякі піни прокатки або йоги, а також.

Я не думаю, що вам потрібно , щоб розтягнути, і я не думаю, що хто-небудь може вказати на літературу, яка говорить, що ви абсолютно повинні. Так що не хвилюйтеся, якщо ви не можете, але спробуйте працювати його.

+993
atomic 11 черв. 2018 р., 00:10:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я вивихнув кісточку, і моя кісточка відчуває себе добре, так що я намагався присідати. Присідання повітря були в порядку, але коли я додав бар і 25 фунтів, моя кісточка почала відчувати себе нестабільно. Я вирішив зупинитися на корточках, поки він відчуває себе краще.

Тепер, нижній день моєї програми по тілу (лінійні Candito) і каже Тому в присяд, становій тязі і 2 аксесуари. Що стосується моєї приналежності, я роблю жим ногами і підколінного сухожилля кучері.

Що таке гарна заміна для присідань, поки я отримати стабільність у кісточці? Я працюю над моєю силою щиколотки, так що мені потрібна тимчасова заміна.

Оновлення: Я ходжу в тренажерний зал, який має пристойну кількість матеріалу. Жим ногами, дошкою балансу, ногу підняти машину, гумки, теля підняти машину, машина підколінного сухожилля завиток. Це все, що я можу думати. Я роблю станову тягу, але це не турбувало мене, на відміну від присідання.

+984
Jordan T 13 серп. 2017 р., 15:40:34

Я тільки почав працювати, як я намагаюся бути більш здоровими. Я дуже надмірною вагою і намагаєтеся скинути жир. Я поклав на багато після пологів і необхідності кесаревого розтину.

Моє серце стало набагато краще і ніяких проблем з руками, але я спробував зробити мої ноги і тепер їм дуже боляче. Я зробив 20 присідань з невеликою вагою (до 10 кг), який не дуже боляче, коли їх роблю, але день після того, як я відчув, як вантажівка розчавила мої ноги. Я не хочу, щоб зупинити присідання, як я дійсно потрібно, щоб зробити мої ноги сильніше, але я не впевнений, як я повинен робити в наступний раз, щоб не було так боляче. Я розумію, трохи хворобливі відчуття-це нормально, однак я думаю, що мене це трохи надмірним, так як я насилу опускаючи своє тіло, щоб сісти в крісло або сісти в машину.

Коли я повинен знову спробувати присідання і я повинен зменшити кількість повторень або вагу? Що було б краще, щоб почати, або у вас є рекомендації для хорошого повноцінного тіла звичайних для новачка? Зауваж, це нове для мене, і я не хочу розчаровуватися і зупинятися, але я не хочу травмувати себе. Намагаюся робити все правильно і будь здоровий!!!

+925
Tarlan Cabbarov 30 квіт. 2015 р., 06:43:22

Так. Цілком можливо, щоб наростити м'язи на дефіциті. Цей процес називається "тіла рекомпозіціі" або "recomping". Складність при цьому залежить від досвіду, жиру у відсотках, інтенсивність навчання, підготовки дотримання, дотримання макроелементів, а також розмір дефіциту.

Людина тільки починає з 25% жиру може бути в змозі побудувати м'язи працюють 3 дні в тиждень, підніматися помірно, їв дефіцит в 500 калорій, і тільки білок. Людина з 5-річним стажем у 15% жир може бути в змозі побудувати м'язи, якщо вони працюють 5 днів на тиждень, підйом важкий, їсть по 150 дефіцит калорій, і ретельно відстежуючи кожен макроелементів. Професійний спортсмен на 10% жиру, ймовірно, не буде отримувати будь-які м'язи в дефіциті що б вони не робили.

У вашому випадку, це звучить, як ви робите прогрес з тим, що ти робиш. Ви не повинні нічого змінювати, поки ви не зупините.

Якщо ваші тренування починають відчувати втомлює навіть через підступ і ти втрачаєш прогрес, то ваші калорії занадто низький і необхідно збільшити їх небагато. В іншому випадку ви не зможете продовжувати тренуватися в інтенсивність потрібно нарощувати м'язову масу.

Якщо ваші вправи не так втомлює, але ви не досягли результату, то потрібно збільшити складність вправ. Це може бути або більше вага, більше повторень, більше наборів, більш складним вправам, різні вправи і т. д.

Якщо ваші тренування не виснажливі, але ти повертаєшся, то ви, ймовірно, обидва працюєте занадто важко і гризе занадто великий дефіцит. Опускати тренування і побудувати назад. Трохи збільшити кількість калорій, щоб допомогти.

+909
LadySol 20 трав. 2016 р., 17:31:46

Фон

Близько чотирьох місяців я був низьким вмістом вуглеводів, і протягом цього часу я їздив з 93 до 78 кг. Я піднімати штангу (деякі присідання, накладні штовхає, нахилився над рядами) за низькою повторень (6-8) і сет (1-2) граф, один або два рази в тиждень, просто для підтримки існуючої м'язової маси. Я впевнений, більшість втрачений вагу був жиром. Деякі розрахунки, проведені з моїм (трохи inncaurate) маштабы ванної кімнати, який має БФ% вимірювань, я прийшов до висновку, що близько 75% - 80% від втраченої ваги був жир.

Оскільки моя дієта був фактично заснований на зміні їли вибір моделей, не рахуючи грами і калорії, і я хочу тримати його, я не можу контролювати точно мої калорій і білка. Ще, я б здогадатися, що їм або поблизу дефіцит калорій. В основу дієти з видалення солодощі, хліб, рис, картопля, макарони та інші подібні вуглеводні джерела і серйозно обмежити фруктами. Іноді (раз на тиждень або дві) я дозволяю собі на Спайка вуглеводів, їсть майже все, що я хочу, піцу або шоколад, тільки щоб тримати дієту ремонтопригодными в довгостроковій перспективі.

Тепер я хотів, щоб розпочати навчальний план у 2 фізичних і 1 мечника технічної тренування в тиждень (будь ласка, див: здійснюючи тренувальний план для середньовічних Мечников / реконструкція питання, він міг би використовувати деякі хороші дані відповіді). Я буду mostyly з упором на витривалість/90сек лопнув інтервал адаптації, а не сила під час фізичної підготовки тренування.

Я боюся, що мій споживання білка може бджоли мало для такої навчальний план. Швидше за все, я досі перебуваю в дефіциті калорій, так як моя вага ще не стабільний (коливається +- 1кг, з загальною тенденцією падіння, принаймні досі). Thats, чому я був розглядає можливість включення деяких протеїнових добавок, щоб переконатися, я отримую достатньо білка щоб запобігти втраті м'язової маси.

Питання

У той час як моя дієта включає в себе досить багато яєць, молочних продуктів і різних видів м'яса, я не можу бути впевнений, якщо його придатним для додаткового навчання кондиціонер. Додають деякі добавки "на всяк випадок" хороша ідея? Якщо це так, скільки я повинен додати?

Також (я не хочу переказувати розділу в інший питання) чи навчання зонний втручатися в мою програму рекомпозіціі тіла, заснована на їжі змінюється картина? Може ця програма заважають мої зусилля, щоб поліпшити свою витривалість/кондиції? Зверніть увагу, я не намагаюся нарощувати м'язову масу під час втрати ваги. Я хочу, щоб поліпшити, як довго я можу бути активним у високій інтенсивності 90сек черг, без hidnering моя втрата жиру-здатність і руйнує мою силу і м'язову масу.

+853
Brad Lee 23 січ. 2018 р., 14:35:30

Є кілька хороших відповідей тут, але те, що я пропоную наступний алгоритм (я також програмне забезпечення для розробників, але люблю працювати і бути сильніше бодібілдерів в спортзалі). Ви можете тренуватися щодня, якщо ви хочете, так як ті ж м'язи тільки навчали кожні 4 дні:

День 1: Ноги/Плечі/Пастки

День 2: Спина/Біцепс

День 3: Груди/Трицепс

День 4: день початку 1 раз або відпочивати або займатися спортом

Я рекомендую не використовувати вправи ізоляції або машини, в основному, використовують гантелями та олімпійської штанги для присідання, станова тяга, Бент-більше рядків, стоячи пліч-о-прес і т. д. Руху суміші є ключовими для міцності і балансу. У мене живіт зробити міцні від важких стоячи пліч-о-прес наприклад, моя основних потреб, щоб збалансувати вагу.

+852
Roman Shamritskiy 12 трав. 2013 р., 13:47:02

Коли я працювала, я б іноді зробити глибокий біль в руках і ногах і навіть невеликі болі. Він був схожий на почуття, яке ви отримуєте, коли у вас є накопичення молочної кислоти, але не зовсім. Чи може це бути пов'язано з втратою м'язової маси, стиснення нерва або просто стрес? Мені цікаво, чи є деякі відповіді, як я впевнений, деякі з вас відчули це в якійсь мірі.

+803
vitalinka565 14 трав. 2010 р., 01:28:34

Я намагався зберегти це питання, як не-програміст-дружні, як це можливо, але, будь ласка, дайте мені знати, якщо вам щось не розумію.


Я програміст і я дивлюся на якийсь старий код, і я натрапив на формулу для роботи, спалених калорій.

Мец = (1.5245 * milesPerHour) + 0.1128;
caloriesBurned = (durationMinutes * ((Мец * 3.5 * кг) / 200.0 Ф));

Я не можу з'ясувати точно, що безіменний довільні числа повинні представляти.

Я зробив деякі дослідження і виявив, що "нормальні" формула для спалених калорій:

Енергії (ккал) = Мец * Вага (кг) * час (годинник)

Я вважаю, що цифри в перше рівняння виникли тому що хто-то просто підключити деякі значення в Excel і використовувати формули відображається на лінії в якості оцінки.

Числа у друге рівняння повністю вислизає від мене. Я думав, що це може бути перетворення в кДж Ккал, але рівняння вже виводить калорії.

Потім я помітив, що тривалість в коді протягом декількох хвилин, але формулу я очікую, що хоче годинник. Однак, (3.5/200) немає сенсу перетворення від декількох хвилин до декількох годин. (До речі, це близько 0.016 ≈ 0.0175)


Я думаю, що я знайшов ресурсу оригінального розробника повинні бути використані:

Робота Блок Перетворення

1 мет = 3,5 мл/кг/хв
1 мет = 1 ккал/кг/годину
...
Меца в Ккал/хв = помножити Меца х 3,5 х маса тіла в кг розділити на 200


Я досі поняття не маю, де, що 200 приходить і думаю, ресурс може бути помилковим у будь-якому випадку, як здається, щоб зрівняти калорії в МЛО2


Примітка: Я не шукаю нового / "правильні" формули, на жаль, я не можу це змінити. Однак я б хотів, щоб мати можливість додавати коментарі до коду, так що я можу зрозуміти, якщо / чому це погано, якщо я подивлюся в майбутньому.


ТЛ;ІН:

Що робити довільний означають цифри в наведених вище формулах?

+795
vanjadj 27 лист. 2018 р., 19:03:04

Залежить від вправ, які ви робите.Плавання ,біг краще вправи для втрати ваги швидко і набирає м'язи.Пити багато води, ніж їсть дуже хороше рішення.Замість того, щоб відповісти, чому ви не втрачаєте вагу, спробуйте робити більше тренування. Наприклад,вранці йти пішки 6 кілометрах або бігу. Їм кукурудзяні пластівці, як і раніше,через 2 години їхати на велосипеді,спи спокійно купатися,1 кілометр-це добре.Підйом не для мене краще рішення, щоб схуднути. Рухатися як можна швидше, як ви можете.Це найкраще рішення.Навіть більше,якщо ви новачок, не намагайтеся, що я написав .Зробити 2 кілометрів для початку.Біг 20 хвилин (якщо ви втомилися ,ходити і далі).Плавати 200 метрів.Не прийміть мою відповідь.Спробуйте зробити цю або подібну програму, як, що і через 2-3 дня повернутися.Спробуйте з'їсти 1 харчування ,збільшення овочів і фруктів. Я сподіваюся, що допомогла ми побачимо

+784
alsukinogo 19 черв. 2016 р., 12:56:31

У роботі над повним стійку, я збільшив починаючи на стіні і тримав свою форму як можна довше. У мене є питання по техніці стійку, особливо ліктьовий замок. Є точка, в якій я відчуваю, що мої лікті зафіксуйте на місці, коли вони абсолютно прямі, не боляче і робить тримати мою форму протягом тривалого періоду часу значно легше. Однак, я не впевнений, якщо це збільшує потенціал для травми або впливу плавний перехід в стійку на руках віджимання. Цікаво почути ваші думки щодо того, чи не фіксувати на цьому шляху-це хороша ідея.

+761
Abhirath Mahipal 31 жовт. 2011 р., 18:22:54

Це дійсно важко спростувати використання стероїдів. Будь мускулисте статура, що можна досягти без стероїдів також можуть бути досягнуті більш швидко з використанням стероїдів. Тільки дуже, дуже м'язиста плюси бодібілдингу, природно, неможливо статури (Рон Колман, рівня Арнольд Schwartzenegger).

Хлопець, якого ви пов'язані можуть бути природними. Я сумніваюся, що він є, але він може бути. Якщо ви хочете, щоб переслідувати конкретну людину, ви повинні відстежувати темпи їх збільшення з плином часу. Це найбільша підказка.

+716
Vishwanath Gulabal 20 вер. 2019 р., 03:31:09

Моя нинішня тренування ніг на вибухову силу-це:

 1. Безліч варіацій стрибків, наприклад з вагою: Стрибок з 10кг
 2. 5 підходів по 10 повторень -> зважені присідання (перший набір з 80кг, а потім з 140 кг)
 3. 3 підходи по 10 повторень (з кожної сторони) -> зважені випади з 50кг.
 4. 3 комплекти 5~6 повторень -> зважений пістолети (один присадкуватий ноги) з 15кг

Але на додаток до цього, так як він має велике навантаження на коліна, щиколотки і т. д... Я також тренують баланс і статичні вправи повільно: Індо-дошка присідання, слеклайн & статичні присідання.

+695
Blt950 3 жовт. 2018 р., 17:52:25

Я вважаю, що збільшилося навантаження на серце, якщо у вас надмірна вага за рахунок жиру. Однак я зайву вагу з-за своєї м'язової маси. Так як я почав навчання мій ІМТ пішла з середини нормальною вагою.
Я знаю, що ІМТ повинен бути проігнорований для дорослих з високою м'язової маси відсоток жиру, але я як і раніше надмірна вага, я важу 81kgs і я-5 футів 11".

Оскільки м'язи потрібно багато крові, там ще додаткове навантаження пошкодивши моє серце? І якщо ні, то чому?

+675
SAKrisT 5 квіт. 2018 р., 05:41:06

Що краще для здоров'я, 2 рази в тиждень на 1 годину Кардіо або 4 рази в тиждень 30 хвилин кардіо? Як на 65-85% від Макс пульс.

+636
Tonya Auter 16 лист. 2013 р., 23:10:20

Це в межах нормальних відхилень. Кілька речей може сприяти збільшення числа на шкалі, включаючи, але не обмежуючись:

 • Утримування води
 • Неперетравленої їжі в шлунку (свіжий після банкету)
 • Алергічна реакція на продукти харчування
 • Для жінок: менструація
 • набирати жир м'який
 • нарощування м'язової маси (під час сну)
 • але кал повинен бути виключений

Так ось у чому справа, тільки тому, що шкала показує число більше, ніж нормальних, це не означає, що ви отримали все це у вигляді жиру. Насправді ви могли б мати пару речей, які працюють разом, щоб дати вам, що 2-4кг гойдалки з ранку до вечора. Однак, до ранку ваш організм зміг обробити неперетравленої їжі, займатися слабка алергічна реакція, будувати нові м'язи і т. д. Як наслідок завищена кількість йде на поступки.

Я думаю, що найпоширеніша причина, за шкалою коливань протягом дня є різний рівень утримання води. Після дня недостатнє зволоження і велике солону їжу, я більше роздутою, ніж після цілого дня багато води і більш адекватний вибір продуктів харчування.

+621
ibats 7 черв. 2012 р., 08:20:16

Обидва вони можуть збільшити ризик отримання травми. Пояс буде тиснути на коліна і зважений щиколотки будуть тиснути на стегна.

Це може бути зроблено без травм, якщо буде ретельно контролюватися. Обидва можуть допомогти розвинути зусилля, але через ризиків, інші методи є переважними.

Біг із зайвою вагою призводить до збільшення м'язової маси. Переваги можуть бути вище на витривалість біг, Якщо ваги пристойні.

Я зіткнувся з важкої військової чоботи на одну зиму, а основні сили розроблена велика, але це не поліпшило швидкість.

+609
tarik 9 лют. 2014 р., 16:05:22

Коли мої плечі напружені через занадто комп'ютерне, я обов'язково розігрітися і зробити кілька кіл рукою (3 підходи по 8-10 вперед і назад з кожного боку), багато трупів висить на турніку, слід плечового суглоба з палицею. Підтягування також є хорошими, оскільки вони зміцнюють м'язи спини, допомагає запобігти вперед здогад. Йога, особливо вниз собака, це також корисно для поліпшення діапазону рухи руками над головою.

+607
Nicolas Villamil 26 лют. 2013 р., 17:03:30

Враховуючи, що доктор скарги McGills навколо стиснення хребта при situp або хрускіт, з урахуванням аналогічним чином руху я говорю багато ризиків, несуть на situp Abmat.

Наприклад, розглянемо нижче зображення взято з Situp AbMat сторінку:

enter image description here

Ви можете бачити це заохочує вперед флекс черевного преса, щоб змусити тіло вгору, і в той час як більшість згинання в thorasic хребта, я б припустити, що за характером руху було б небезпечно згинання в поперековому відділі хребта, а також.

Якщо ви шукаєте вправи Ab я буду розповідати про наступному доктор поради McGills навколо того, що є безпечним і подивитися на вправ, які сприяють сильні статичні участі черевного преса.

В залежності від ваших цілей, станова тяга та присідання сприятимуть сильним ядром, аналогічним чином, для ізоляції установки АБ Росія викручує (де хребет знаходиться не в зігнутому, а тіло повертається) або woodchoopers всі заохочення спорту-питома міцність.

+550
Michael Wabner 9 лип. 2012 р., 04:17:21

Використовуючи недорогий гімнастичний м'яч, або деякі інші стабільні платформи дозволить збільшити видах грудей Вправи, які ви можете зробити. Наприклад, ви могли б виконати муху гантелі і гантелі пуловер, а також гантелі преси.

В іншому випадку, ви можете заглянути в:

 • Зниження віджимання з ногами на сходинці.
 • Нахил віджимання з руками на сходи.
+543
benny pollak 8 серп. 2014 р., 15:17:41

Я хочу приєднатися до коментарю, тому що я теж почав з верхньої частини спини проблеми в області шиї і плечей, коли я увійшов в 30-х роках**. Я провів цілий рік пробуємо різні речі, в тому числі йти до мануального терапевта, на прийомі у мого лікаря, і збирається безліч занять, перш ніж я, нарешті, знайшов схеми, які працювали для мене. Ось що я знайшов, що допомогло:

Відмова від відповідальності: будь Ласка, зверніть увагу, я не лікар, тому я хотів би закликати вас, щоб обговорити це з вашим лікарем, перш ніж приймати все це як слово.... Я просто повторюєш мої враження і що мені розповіла медичним працівникам.

 • Повертаючи "викл" проблема м'язи - кожен м'яз у вашому тілі це в основному вкл/викл. Коли ви Flex, ваш організм просто примушує приплив крові до м'язів для того, щоб включити його "на". Якщо ваша проблема є м'язова (яка на шиї і проблеми зі спиною зазвичай), прикол в тому, що більшість фізіотерапевтів будуть виявляти м'яз, яка знаходиться у стані "УВІМКНЕНО" і використання тиску для обмеження кровотоку і перетворити його "вимкнути". Ви можете зробити це легко на себе будинок з тенісним м'ячем або з іншою людиною, використовуючи свій великий палець. Визначення вчили м'язів може бути важко зробити, але зазвичай в точці біль/скутість. Просто натисніть протягом 30 секунд, щоб навчив м'язи, і ви повинні відчути помітне полегшення, коли м'язи "вимкніть". Це реальна форма мистецтва, щоб повісити, і ви повинні зробити це відносно рідко, як можна викликати синці, якщо ви за використати його. Важливо також відзначити, що це лише тимчасове рішення, так як там зазвичай якісь приховані проблеми, які викликає м'язи, щоб застрягти "на".

 • Ібупрофен - мій доктор прописав мені Ібупрофен 3 рази в два рази в день і купа вправ щоб виправити мою проблему. Я думав, що він спочатку зійшов з розуму, але після цього протягом місяця, мої симптоми були звільнені більше, ніж все інше я зробив. Ібупрофен допомагає розслабити м'язи, а також забезпечити полегшення болю і в поєднанні з ретельної вправи для ЛФК. Ви насправді може зайняти досить багато ібупрофену (на відміну від парацетамолу та інших НПЗЗ), і я до сих пір беру його на випадок, якщо моя спина починає мене турбувати. Після експериментів з іншими м'язовими релаксантами він прописав мене, я б руки рекомендують ібупрофен на "ліки" для болю в спині.

 • Вправи - часто м'язові проблеми, в результаті організм намагається захистити деякі попередні травми. Ви тягнете одну м'яз і м'язи навколо зони реагування для "захисту" цієї травми. На жаль, це часто призводить до вашому тілу звикнути до поганій формі, а тепер ваші м'язи працюють таким чином, що не здорова (і, в свою чергу, викликає біль). Цілеспрямовані фізичні вправи абсолютно необхідні для слабких та відновлення території. Дізнавшись, що рутинні вправи, які ви повинні виконати, щоб зробити своє тіло здоровим-це найкращий аргумент, який я можу рекомендувати для занять фізкультурою. Можливо, варто взяти кілька сеансів і збираючи список вправ, які мають право на вас. Потім, як тільки ви знаєте, що ви повинні робити, переконайтеся, що на практиці їх релігійно, і ви дійсно побачите результати диво. Болі в попереку насправді переконав мене, щоб повернутися у форму і, коли я вважаю себе ледащом і нехтуючи моєї вправи тільки тоді я починаю бачити мою біль повернеться.

 • Розтяжка/йога - йога-це чудове рішення для підтримки вашого тіла здоровим та гнучким, а також для зменшення стресу (шиї і верхньої частини спини-це звичайна зона для людей, щоб зібрати стресу). Коли ви опинитеся "все пов'язане" ваш кращий курс дій, щоб відключити проблема м'язів, а потім обережно розтягнути навколо проблемної області. У мене є список близько 10 поз йоги, які мені дуже допомагають, особливо коли я відчуваю проблеми навколо моїх плечей.

 • Ергономіка - кілька постів вже згадував постави і правильної реєстрації установки і це важливий момент, який ви не хочете нехтувати. Саме по собі це, ймовірно, не вилікує, але в неналежному вигляді може сприяти збільшенню симптомів. Я рекомендую робити деякі дослідження про кращих практик, так що ви можете зробити ваше робоче місце як "ставлення", як це можливо. Для мене було рухати екран ближче до очей, отримуючи хороший стілець, який підтримує гарну поставу, і тримав моє крісло висота.

 • Ставлення - я був майже неохоче списку це, але я думаю, що це є важливим моментом, коли мова йде про фізичне здоров'я і старіння. Луї Сі Кея є кумедний номер про проблеми з гомілкостопом в свої 40 років і має лікар сказав йому: "Так, він збирається почати робити що відтепер". Біль і фізичні недуги-це те, що з віком саме тому так важливо піклуватися про своє тіло. Ваш психічний настрій грає велику роль у вирішенні цих проблем і не повинно бути проігноровано. Мій батько, який є залишився в живих раку, був термін, він називається "назустріч болю" при роботі з сильними болями. Вас би сильно здивувало кількість болю, ваше тіло може терпіти і я, звичайно, можу засвідчити, що високий поріг Отже, я зробив 3 роки тому, перш ніж мої проблеми почалися. Завжди пам'ятайте, щоб залишатися позитивним і зберегти вашу фізичну терапію авангарді мети у вашому розумі. Робити це допоможе вам впоратися з проблемами і тримати вас від отримання смуток, коли ваша шия дійсно вас турбує.

Речі, які не працюють для мене: бачачи мануального терапевта, опалення проблемної області (це тільки тимчасово працює і підтягти м'язи знову, як тільки ви видалите тепло), знеболюючі, міорелаксанти, масаж.

Отже, підіб'ємо підсумок: 1) ознайомитися з вашим лікуючим лікарем, 2) розглянути можливість зробити пару сеансів фізіотерапії, 3) дізнатися, як боротися з проблемою, коли стає погано на розтяг і вимикаючи м'язи, 4) Знайти належний тренування для ваших потреб 5) поліпшити своє робоче місце для обслуговування хорошою практикою 6) зберігати позитивний настрій.

Удачі вам! Я сподіваюся, що це працює для вас також, як він зробив для мене.


** Моя проблема: я почала прокидатися вранці, не в змозі поворухнути шиєю, в будь-якому напрямку і моя трапецієподібної м'язи на правій руці буде залишатися повністю вчив протягом доби при часу, викликаючи сильний біль. Після catscan і кілька відвідувань лікаря мені був поставлений діагноз випинання диска в шиї і верхньої частини спини.

+503
naosia 10 бер. 2012 р., 18:29:46

Які вправи рекомендуються протягом дня (годину), якщо я працюю на цілий день ПК?

Посидівши за повну годину Моя ліва нога починає хворіти мені (зверху вниз), і я не міг зігнути його більше, є кілька простих вправ, щоб зробити це протягом дня час від часу, щоб дати нозі відпочити?

+449
Shital Ghadge 7 лип. 2011 р., 05:44:33

Це може допомогти вам набрати вагу, але вам доведеться пити багато. Не кажучи вже про те, що вага, ймовірно, буде жир - не м'язи.

Що сказав, чому молоко і мед? Випиваючи 5 пляшок Кока-Коли в день допоможе вам набрати вагу, а так - не означає, що ви повинні зробити це або що це правильне і розумне рішення.

Чому не їси їжу - пісне м'ясо з макаронами - курка та рис - багато овочів, салатів, жирної риби, як лосось і форель?

Ви перебуваєте в позиції, де у вас є можливість їсти багато калорійної їжі, яка принесе користь, то ви знаєте, але ви вибрали молоком і медом.

Не має сенсу для мене. Кожному своє, хоча я припускаю.

+440
Chris Mays 5 серп. 2010 р., 16:50:59

Все про жиру в організмі ми всі знаємо, що про ABS.Я чув багато способів, але мені цікаво про "не зупинити ABS тренування". Я планую багато АБС тренування кожен день (і гарне харчування харчування).

Мій 5 разів на день план тренування Ab:

 • Вранці 2 комплекти 50.
 • Увечері 3 комплекти 50
 • Ніч 2 комплекти від 30.

Якщо я роблю це кожен день може стати АБС, як камені і великі? Мені потрібна відповідь тільки на це. Я думаю, це "спалює" жир і частоти, так буде зроблено великих результатів. Ваш відгук буде здорово почути.

+391
the evaluator 28 лип. 2014 р., 01:24:35

Якщо ви округліть спину, коли нахиляючись і торкаючись землі, ти приймаєш стегна з рівняння. Спробуйте тримати рівну спину і шарнірне кріплення на талії.

+381
jdmr 1 трав. 2011 р., 18:09:24

chirunning.com так каже:

Наступний крок, після того, як ви навчилися рівні вашого тазу, навчитися рухатися, що рівень тазу, як ви ходити і бігати. Це відбувається, дозволяючи таз повернути в бік перепади задню ногу. Це обертання має вирішальне значення для запобігання травм і підвищення ефективності. Вирішуючи всю нижню частину тіла, щоб обертатися навколо вертикальної осі, ви можете отримати від 1 до 4 дюймів з кожним кроком. Будь-яку суму, яку ваш таз повертається разом з ногою, як він гойдається за вами буде додати кілька сантиметрів до вашої крок і полегшити обсяг роботи, виконаної в тазостегновому суглобі. Більше крок назад (без п'яти вражає те, що приходить з overstriding) можуть зменшити вплив на коліна, стегна і нижньої частини спини. Крім того, повертаючи таз навколо вертикальної осі дозволяє задіяти дуже потужний набір м'язів кора глибоко в черевній порожнині - клубово-поперекової. Ця велика м'яз подовжується на задній частині вашого кроку. Потім, як ваша нога відривається від Землі, він, природно, відсахується від своєї розтягнутій позиції, яка повертає ногу у фазі підтримки вашого кроку без залучення ваших чотириголового м'яза.

... Я пішов на один крок далі і сказати, бігунів уявити, що їх ноги починають на цьому етапі етапі (Т12/Л1). Якщо вся нижня частина тіла обертається з цього моменту, у той час як верхня частина тіла залишається "фіксований" ваш біг буде набагато ефективніше і легше на вашому тілі. З іншого боку, якщо ваш таз не рухається, коли ви ходите чи бігаєте, це означає, що всі маятниковий рух ноги відбувається у вашому кульшових суглобів. З плином часу це може створити надмірний травми в області стегна, таких як бурсит кульшового суглоба, задньої поверхні стегна тягне, це група запалення і гіпер-розширення згиначі стегна, особливо при спробі втекти або йти швидше З більше качати ноги.

З деяких успіхів це здається природним для мене, з іншим (наприклад, біг на підйомах) це не так. Я завжди уникав скручують руху в поперековому відділі хребта, але недавно навчився робити це правильно (з допомогою м'язів стегон) протягом 3-перетворюється на ковзанку. Я хочу з'ясувати, в якій іншій діяльності я повинен використовувати ці нововиявленими м'язів.

+364
woyorus 23 жовт. 2017 р., 01:43:46

Dynammic Розтяжка

Тому Курц

Я використав це, коли навчання бойовим мистецтвам багато років тому. Донині, якби запитали, я все ще можу надерти над моєю головою від холоду.

+305
Erica Isom 17 квіт. 2015 р., 04:52:37

Ваше питання є дещо спрощеним і припускає, що якщо б не було про що свідчить заснування рішення було б те ж для всіх. Це не той випадок.

Мені подобається думати про адаптацію як синергетичну, складний процес, який вимагає більше, ніж просто силові тренування. Нехтуючи всіма іншими аспектами (наприклад. Харчування, відновлення, генетика і т. д.) які впливають на процес помилкою. Необхідно також враховувати додаткові чинники, які сприяють адаптації: перевантаження, специфічності, оборотності та індивідуальні відмінності. Таким чином, Шукаю гарантований "фізичний ознака" зі списку, яку ви надали, не представляється можливим на мій погляд. Вони просто демонструють можливі різні реакції на тренування. Наприклад, "насос" відбувається "компенсаторне підвищення артеріального тиску змушує плазму з переповнених капілярів в інтерстиціальні простору в м'язові клітини. І, аналогічно, "спалити"- це результат закислення в м'язах. Ні це показник того, що адаптація відбулась.

Я думаю, що адаптації як рухома мішень. Особливо для досвідчених тренерів. Як тільки це сталося, там, як правило, повинні бути тонкі зміни в режим тренувань, щоб змусити його відбутися в майбутньому. В іншому випадку, підвищення залишається на колишньому рівні. Я б швидше подивився на накопичений ефект навчання (протягом декількох місяців/років) як показник успіху. Особливо, якщо один планує тренуватися протягом багатьох років.

+304
otm 12 трав. 2010 р., 02:35:32

М'язи, як біцепси або квадрицепси, м'язи нам не звикати для вироблення називають скелетних м'язів і їх скорочення і розширення допомагають контролювати наші кістки. М'язи, проте на нашому обличчі, кріпляться від кістки безпосередньо на шкіру. Це чому і як ми можемо зробити міміку обличчя. Це хороша річ для наша біда, тому що це означає, що при розробці цих м'язів також приходить потенціал для підтяжки шкіри навколо них

Джерело: http://physicalblue.com/how-to-get-a-chiseled-jawline/

Це заява правильно ?

Це означає, що, роблячи вправи для обличчя можна підтягнути шкіру навколо щелепи, враховуючи, що у мене немає жиру немає і шкіра пружна ?

+302
Jake Morris 18 лип. 2013 р., 08:59:06

Я використовував DailyBurn і додатком MyFitnessPal. В даний час я користуюся додатком MyFitnessPal. Ось особливості я пам'ятаю.

DailyBurn

 • Створити/знайти їжу
 • Створіть свій власний рецепт
 • Отримати інформацію USDA на сирі продукти
 • Введення/трек більше вітамінів і мінералів на повний веб-версії браузера

Як MyFitnessPal

 • Створити/знайти їжу
 • Створіть свій власний рецепт
 • Створіть свою власну їжу
 • Знайти сирі продукти пошук "[їжа] сирий", наприклад: морква сирі
 • Перевірити інформацію про харчування (точність)
+248
user3116936 29 бер. 2017 р., 13:40:11

Довідкова Інформація:

Зріст/вага: 5'8, 150 фунтів
Стать/вік: М, 24 роки

Я цілий день на роботі перед компом (програмування), тому я знаю, що я для тренування, як тільки я зробила за день, я подумки йду. Перебуваючи в тренажерному залі розслабляє мене, і в основному моє притулок.

В даний час, я тренування/сауна 6-7 днів на тиждень, і поїзд єдиноборств ММА 3-4 дні. Оскільки я конкурувати в ММА, дзюдо і джиу-джитсу, я не хочу набирати розмір! Мені потрібно, щоб залишитися нижче 155 кг, для мого ваги-скорочення (я борюся за 135 фунтів в ММА, наприклад). Підвищена міцність-це завжди ласкаво просимо, звичайно.

Приблизний розклад може виглядати приблизно так:

Понеділок: Груди/біцепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
20 хвилин на еліптичному
Дзюдо/боротьбі (1 година)

Вівторок: Ноги/плечі (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Тае Квон-до (1 година)

Середа: День Відпочинку

Четвер: Спина/трицепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Тае Квон-до (1 година)

П'ятниця: груди/біцепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
20 хвилин на еліптичному
1-2 години тренувань ММА

Субота: ноги/плечі (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Інтервальні Спринти

Неділя: Спина/трицепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Інтервальні Спринти
Отже, мої питання полягають у наступному:

 • Я повинен змінити моє підняття тренування, щоб краще працювати 6-7 днів на тиждень (сети, повторення, групи м'язів)?
 • Чи повинен я змінити свої кардіо тренування (концентрат у кілька днів, через тиждень)?
 • Що я повинен додати в мій нинішній режим відновлення протеїнові коктейлі після тренування?

Майте на увазі, я не шукаю, щоб отримати розмір (хоча сила-це добро), і я не хочу бути в тренажерному залі не менше 6 днів в тиждень. Спасибі заздалегідь.

+240
Hadi Farnoud 19 жовт. 2012 р., 23:29:03

Чисто виходячи з щільності кисню, звичайним правилом є те, що ви втрачаєте 2.5% кисню на кожні 1000 футів (304 метрів) над рівнем моря. Це, ймовірно, не значимі для спортсменів, але і спортсменів світового класу, вона може бути істотною.

+219
PeakGen 1 лип. 2015 р., 13:35:17

Я намагався мінімалізму ("босоніж") працює близько 1 року тепер, використовуючи Вібрам з пальцями ноги.

Мої аргументи за те, це було те, що я був ситий по горло з травмами, і постійно купувати більш дороге взуття з більшою амортизацією. І коли фізіотерапевт хотіла, щоб я купив устілки на додаток до товстої поглинання ударних мої кросівки, мені вистачило. Я не вважаю себе зіпсованим товаром до такої міри, що вимагає від мене, щоб витрачати стільки грошей на захист.

Тому я пішов іншим шляхом.

Насправді я надихнувся на цьому форумі, коли я випадково натрапив на відповіді на запитання про наїзд травм, припускаючи босоніж/мінімалістський біг як ліки.

Я знайшла спеціальна пропозиція для Вібрам з пальцями ноги Бикила, і звичайно я перестарався першого періоду, і отримав дуже болять ікри. Зверніть увагу, що я перестарався, бо це було так весело!

Я тепер працювати близько року в VFFs, у мене є 3 пари VFFs для бігу, одна пара для дозвілля.

Я не повернуся в м'якому взутті, коли-небудь. Причини:

 • Жодних тілесних ушкоджень у VFFs (поки). Мої проблеми з коліном пішли, і у мене не було вивих щиколотки, яку я отримав на регулярній основі з підкладкою взуття - коли ви думаєте про нього, носити високі підбори і взуття плато збільшує ризик розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба. Так що біг у взутті плато здається досить безглуздо :-)

 • Швидкість. Працює з VFFs одразу відрізати 30-60 секунд часу, я використовую для бігу 1 км. Більшість моїх особистих записів тепер з VFFs.

 • Задоволення. Я знаходжу це, як правило, більш весело бігати мінімалізму.

Якщо ви знайдете весь настрій за мінімалістський біг привабливим ("ваші ноги були зроблені, щоб кинути упаковку та прокладочний"), ви дійсно повинні спробувати його - швидше за все, ви будете любити його. Але не забудьте взяти його повільно і прислухатися до свого організму.

+203
tensingd1 30 серп. 2011 р., 12:25:13

Я думаю, що найкращим варіантом для такого роду домовленість буде підстава схожий на багато "спортивні маршрути", які доступні у багатьох громадських парках.

Ці вправи/фітнес-шляхи, які можна виконувати в ходьбі через темп бігу, з різними станціями в заданих інтервалах для того щоб пристрелть різні групи м'язів і гнучкість/тренування сили, а також баланс і розтяжку. Якщо ви зацікавлені в Робити це самостійно, то це можна легко зробити, замінивши різні речі.

Деякі вправи, які я обов'язково включають в себе:

Вправи для нарощування м'язової маси

 • Присідання - присідайте, стрибайте вгору якомога вище. Ви можете додати підвернути ноги на вершині стрибка в якості розширеного варіанту.
 • Ходити/стояти випади
 • Віджимання/supermans (Супермен - ліг на живіт, розкинувши руки, як Супермен. Арка тому, поки тільки шлунок на землі. Намилити, змити, повторити.)
 • Присідання/кучері
 • Теля піднімає
 • Діпи*
 • Підтягування/chinups*
 • Зворотний жим лежачи/підтяжки*

Вправи на витривалість/спритність

 • Бокові стрибки - помістіть паличку або схожі на землю, стати на один бік, ноги разом. Перейти від однієї сторони до іншої, тримаючи ноги разом. Коли ви приземлитеся, стрибати назад у вихідну сторону. Для цього :30-1:00, 2-3 комплекти. Ви також можете зробити це вперед і назад. Підняти висоту перешкодою для більш складним завданням.
 • Високі коліна - бігти на місці, наближаючи коліна якомога вище на кожен "крок"
 • Виноград - боком біжать за 50-100 метрів, при цьому одна нога перетинаючи спереду, потім ззаду. Дуже важко описати, я б порекомендував YouTube або мати когось показати вам. Робити повторні набори
 • Тому бігти - також 50-100 ярдів, повторюючи набори.
 • Кроки в аджиліті - намалювати поле на землі. Починаючи зовні одне ребро, крок однією ногою, потім інший. Вийти з іншого боку з оригінальною ногою, потім з другою ногою. Як ви звикнете до руху, його прискорити, і поєднувати з більш високими колінами. Ви можете зробити це вперед/назад або сторона/сторона. Якщо ви добре практикували, можна намалювати сходи на землю і робити це по діагоналі, переміщуючи вгору/вниз по сходах.

Інші вправи, які можна включати в баланс ходьба, один ноги вправи/вправи, різні розтяжки процедури для збільшення діапазону рухів (статичний розтяг повинно бути зроблено тільки після закінчення тренування) та інші спритності/рухливості вправи, які ви бажаєте або які вписуються в обраному виді спорту(с). Для багатьох інших ідей на цей рахунок, просто пошук в інтернеті для "Стежка здоров'я", "Фітнес", і подібні.

Така установка могла б дуже легко бути зроблена на доріжки, стежки, або інші бігові доріжки. За винятком декількох вправ, які відмічені *, не потрібно ніякого обладнання, і якщо у вас є фітнес-стежка поруч з вами, то він вже налаштований. Крім того, ви навіть можете встановити кілька станцій у вашому гаражі, і встановити деякі 1/4 милі петель у вашому районі, так що ви повернетеся в свій гараж, щоб робити вправи.

Це вдарить досить багато місць. Пряма м'яз з випадами і т. д. мобільність і маневреність з високою колінах та інших рухомих вправи на діапазон рухів, гнучкість, марафон/біг, звичайно вдарить по серцево-судинної, а також. В залежності від того, як сильно ти б'єш деякі рухи дрилі, яка також включає в стилі ВИИТ тренування.

+191
Frunza Costel 9 січ. 2010 р., 09:40:02

Що ви маєте на увазі це, можливо, м'язовий спазм, тобто мимовільне і насильницьке скорочення м'яза.

+170
Logan Payne 6 січ. 2020 р., 19:55:42

Деякі хлопці з Стенфорда зробили деякі реальні експерименти на цьому :) є люди, щоб зробити різних форм фізичних вправ, таких як сидячи, біг і велоспорт. Вони виміряли вміст кисню і вуглекислого газу у видихуваному повітрі, сильна проксі для фактичного базового метаболізму, а також вимірювання частоти серцевих скорочень з допомогою одного з п'яти пристроїв споживачів зап'ясті. Потім вони бігли цілу купу статистичного аналізу. У команді були Треворе Гесте, який є досить великий на статистику :)

Приклад зображення з ноутбука за вказаною вище ссылке:

enter image description here

+144
user67761 8 січ. 2018 р., 22:33:15

Вранці і перед їжею дає досить послідовний вагу. Майте на увазі, що утримання води з сіллю (як у деяких мексиканських вечерь), або зневоднення і потовиділення може тривати всю ніч і вплинути на ваш вагу.

+53
JChien 20 лип. 2013 р., 19:26:25

Я хочу купити дерев'яні гімнастика кільця для будинку фітнес-центр. Я знайшов моделі з 2.8,2.9,3.0,3.1 та 3.2 см в діаметрі. Так як у мене маленькі руки моя перша ідея була йти з 2.8 кілець див. Однак мої гирі мають 3.3 см діаметр ручки і він працює добре. Причому товщі кільця ручок повинні мати кращий розподіл тиску на руки, коли роблю соуси.

Чи є якісь мінуси, якщо я беру 3,2 см, навіть якщо у мене менше руки? Будь-які інші моменти, які слід враховувати?

+52
Manas Kumar 17 серп. 2014 р., 08:05:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil