Це міф почекати перед їжею, після тренування, через циклу Кребса?

У цикл Кребса являє собою серію хімічних реакцій, які використовуються живими організмами для отримання енергії шляхом окислення ацетату, отримані з вуглеводів, жирів і білків в діоксид вуглецю і воду.

Давайте не будемо вдаватися в подробиці про те, як Кребс цикл робіт. Одного разу я десь читав (не пам'ятаю де), що чекати як мінімум 2 годин після тренування буде мати деякі переваги.

Це дурість?

Редагувати:

Цикл Кребса працює на аеробних держави. Тому що він має потребу в кисні, під час тренування, він працює (я думаю) тільки біг низької інтенсивності, тому що якщо я біжу швидше і інтенсивність зросла, будуть і інші хімічні реакції.

Тому давайте припустимо, що я тільки що закінчив низька інтенсивність пробіжки і моя мета полягає у втраті жиру.

У мене будуть деякі переваги, чекають певну кількість часу, перш ніж я є, чи мене немає?

Якщо, з іншого боку, моя мета-наростити м'язи, чи потрібно мені мати таку ж поведінку?

+335
shengzhong xie 13 бер. 2019 р., 01:18:10
39 відповідей

Я фанат доктора Томаса Леві. Я читала його книги. Коротше:

Якщо ваша остання їжа перетравлюється, то ви можете пити стільки води, скільки ви можете, навіть за секунду до наступного прийому їжі. Не-Вег їжі займає близько 3 годин, щоб переварити і вегетаріанським 1-2 години, фрукти-30-40 хвилин і т. д.

Не п'ю, коли їжа знаходиться в шлунку, так як це розбавляє ферменти. Взяти найменшу кількість води за цей час. Однак іноді води потрібно, коли ви їсте сухі елементи.

+970
Blayers Boyers 03 февр. '09 в 4:24

Дуже прийнятне рішення -- діяльність спеціальної підготовки.

Ваша увага повинна бути на збільшуючи інтенсивність, а не тривалість. (пагорби стане значно легше).

 1. Запишіть простий план тренування - щось на зразок М Ж ти Ф прогулянки/пробіжки/біг вгору і вниз по пагорбах.
 2. Є план на увазі певну кількість разів ти збираєшся запустити його - якщо це надто важко зробити перерву, просто переконайтеся, що ви закінчити те, що ви плануєте).
 3. Зберегти його простим. Може, м і Ф ти бігаєш 20 разів і 20 разів вниз - Ср зробити навпаки піднімаються, біжать.
+964
Ardenksie 8 вер. 2013 р., 16:04:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

При роботі на вулиці в зимовий/холодний погода ви повинні тримати кілька речей на увазі.

1) По-перше, холодна погода дуже погано позначається на суглобах. Якщо ви виставляєте їх протягом тривалого періоду часу, до холоду вони нарешті починають робити тобі боляче. При цьому переконайтесь, що ви поклали теплий одяг на себе. Ви повинні враховувати той факт, що там може бути вітер на вулиці і, як ви запустите ви будете потіти. Якщо немає вітру, і ви спітнілі, вітер збирається буквально пронизують ваше тіло. Тому шукайте вітрозахисні куртки, як правило, будь-катання на лижах куртка буде робити роботу. І переконайтеся, що ви не перестарайтеся одягу, так що ви не переживайте більше, ніж потрібно, або ви будете почувати себе в дискомфорті. Не забувайте носити капелюх, ви втратите більшість тепла йде з голови.

2) при запуску ви вдихаєте повітря глибше. І холодне повітря-це дуже погано для ваших легенів і повно для вашої дихальної системи. Ось чому те, що ви можете зробити, це обернути шарф навколо обличчя так, що він буде тримати куточок тепліше і просто тепле повітря, як ви вдихаєте це.

3) поверхня, на яку ви запустите, може бути крижаний, так що шукати туфлі, які збираєтеся обробляти слизьких поверхнях. Крім того, вони повинні тримати ноги в теплі і бути хоч трохи комфортно(для зими кросівки).

Закінчуючи свій біг поблизу вашого місця дійсно дуже хороша ідея. Переконайтеся, що ви прийняти теплий душ/ванну відразу після того, як ви зробили з вашою запуску, так що ви можете stsabilise температуру вашого тіла. Я сподіваюся, що це допомагає, якщо я що-небудь ще, я додам його.

+903
Bonecrusher 3 лют. 2011 р., 20:15:18

Я бачив ці тренування від Брюса Лі і Мухаммеда Алі фотографії:

1) enter image description here

2) enter image description here

3) enter image description here

4) enter image description here

5) enter image description here

6)enter image description here

Будь ласка, скажіть мені ім'я цього всі тренування! Заздалегідь спасибі!

+879
Java Developer 4 квіт. 2012 р., 14:15:54

Є відносно простий спосіб, щоб отримати кращі значення для моєї зони серцевого ритму, якщо у мене вже є пульсометр?

Пару тренувань, я зробив мій пульс у "зоні жорсткого" для 90-95% часу, і практично ніхто в "світло" або "середньої" зони. Мій максимальний пульс досі становить 193 і оцінюється ЧСС між 55-65.

+862
jeffswigert 18 серп. 2015 р., 21:56:12

Краще прагнути встановити кількість повторень і позбавлені мети, або краще зменшити вагу, щоб дозволити собі підтримувати досягнення цієї мети розраховувати реп для всіх наступних по мірі збільшення втоми?

+811
djeison 12 лют. 2015 р., 18:24:14

Я отримую дуже втомився і неспокійний, якщо я спробую стояти весь день. Якщо я повністю позбувся від мого крісла, я була б незадоволена.

Навпаки, я відчуваю себе дивним, якщо мій день витрачається щогодини перемикання між постійної реєстрації, робочий стіл сидячи, і лежачи (на дивані з ногами вгору, бажано). Додати частими двох хвилинах прогулянки для додаткової вигоди.

Проблема в тому, що ми просто не призначені для роботи за столом або ноутбуком протягом восьми годин. Період. Навіть пом'якшення проблем, стоячи, сидячи, напівлежачи, перемикання, і гуляти не позбутися від основної задачі, яка полягає в тому, що ми повинні просто робити менше комп'ютер/робочий стіл.

+810
Cosmore 26 трав. 2017 р., 18:48:28

Я підозрюю, що вони дихають, що багато, тому що ось тільки скільки їх потрібно... коли все відбувається в такому темпі. Від того, що ви описали свій власний досвід, ви, здається, роблять більш довгі дистанції/витривалість плаванням, яке дуже відрізняється від бігу.

Говорячи за себе, коли я роблю великі відстані, я напевно дихайте рідше, ніж коли я мчав.

Це може бути так просто? :)

+803
firsttimer 1 вер. 2010 р., 11:59:49

У мене дві мети: підвищити швидкість і вертикальну, і удосконалюватися у своєму виді спорту (кінцева).

Здається, від мого щодо необученном стані, найбільший виграш в швидкості і вертикальному прийде від силових тренувань, тому я планую зробити підйомної сили і стартової сили розклад виглядає як хороша відправна точка.

Але, я також хочу покращити у своєму виді спорту і розраховують практиці відбуватися два рази в тиждень, з рідкісними турніри по вихідних. Я також потрібно розвинути свою серцево-судинну витривалість. Ці додаткові цілі, здається, суперечать основним вихідним сила розклад програмування, так що я підозрюю, що мені доведеться пожертвувати максимально швидкий приріст сили для більш збалансована програма.

У мене є дві ідеї:

 1. Чергування підйому з практикою і кардіо
  • Опустившись до 2 підйомно днів в тиждень (проти 3, встановленому в стартовому складі)
  • Планування підйомно днів, на практиці днів
  • Додавання середньої довжини інтервального тренування виконується один раз на тиждень не працює/не піднімаючись день
 2. Додайте практика і кардіо у моїй підйомно днів
  • Тільки переконавшись, що моя підйомно днів сталося в ті ж дні, як і мій досвід... не піднімаючись до практики
  • На третій день підніматися, робити середньої довжини інтервальні тренування після підйому.

Варіант 1 місць все більше, але Варіант 2 залишає дні повного відпочинку між вправами. Не знаю, що важливіше.

Що ви думаєте? Чи є в когось ідеї?

(Фоном: я 150 фунтів, можна тільки присідати свою вагу тіла, 45 хвилин 10к.)

+790
ScubaSteve 11 груд. 2018 р., 17:06:52

Здивований, не було жодної згадки про жонглюванні на фітнес ще! Багато програмісти, з якими я працював або зустрічався вже знаєте, як це зробити, і це дійсно легко навчитеся спочатку з шарфами. Є також тонни відео на YouTube або інших сайтів, щоб показати вам, як. Люди, як правило, не думають про нього, як фізичних вправ, але це:

 • Це аеробне навантаження, яка спалює 280 калорій в годину як ходити
 • Це легко зробити в офісі
 • Тони зброї і включає основні м'язи
 • Рух кидати м'ячі вгору протидіє повторювані позиції вниз руки, а на комп'ютері.
 • Це показали зростання сірої речовини в мозку, роблячи його мозок-тіло вправи

Крім того, я створив фітнес-продукт під назвою кардіо у коробці призначений для офісного столу. Це вільно засноване на перетримку, і є кілька простих кроків, які ви можете зробити, навіть якщо по телефону, що роботи м'язів кора і рук і дають вам енергію.

Навіть просто стоячи під час телефонних дзвінків або зустрічей дасть вам більше енергії і спалювати зайві калорії.

+773
Emiko Pijoan Nagasawa 13 вер. 2012 р., 12:50:41

Пояснення повітря-ї казкову нісенітниця.

В 'болячки' просто ще один спосіб опису Домс: https://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness

+768
BadgerHoney 5 січ. 2020 р., 02:09:28

На цьому сайті клієнт StackExchange часто закриває питання, тому що люди задають питання, які вимагають кваліфікованого лікаря.

Нещодавно, у мене є своє питання, який я думаю, підпадає під цю категорію. Я говорив з моїм лікарем загальної практики і ясно, що вона не спортивний лікар. Вона б мені пом'якшити мої амбіції, а не допомогти мені.

Між фізіотерапевтів, спортивних лікарів, і що б там не було, що я повинен шукати і як я повинен йти про пошук хороший спортивний лікар медицина?

У мене фітнес-цілей, я хочу, щоб переслідувати їх, і мені потрібен лікар, в моєму кутку, який має досвід роботи з людьми, штовхаючи їх тіла міцно безпечним способом. Будь-які плями, доктор медицини робити? Є речі, які я повинен питати або шукати?

+720
ProfessionalGrammer 11 жовт. 2017 р., 01:15:12

Я хочу це раз і назавжди.

За останні кілька років, я чув (читав) майже ідеальний у співвідношенні 50/50, про те, що найкраща техніка для набуття м'язової маси (наповнювач).

 1. Деякі джерела кажуть, що якщо ви хочете набрати м'язову масу, скинути вагу і робити багато повторень.

 2. Інші джерела говорять зворотне - зробити велику вагу і низьке число повторень.

Я не можу процитувати будь-який з цих джерел, конкретно - в сукупності ці статті я читав в інтернеті і люди, яких я говорив протягом останніх кількох років.

Для чого це коштує, я помітив певний успіх у минулому, низька вага і висока репутація для сухої (але я швидко досяг плато після надягання близько 20 фунтів (~ 9 кг). Добре, але я хотів зберегти зсипати.)

Ігноруючи дієту (я вже про це знає половина спортзалі "гри"), може хто-небудь дати вичерпну відповідь на який з двох підйомно-методи, які я описав краще для наповнювача?

+700
Nick Karras 30 трав. 2010 р., 20:01:48

Я прямо відповідаючи на питання "хотілося б знати, як переконатися, що ми будемо спалювати жир, коли працює замість м'язів".

Один із способів ніхто не згадав-це використання ВСАА

Одна з теорій про те, як ВСАА справляють істотний спалювання жиру ефекти нарощування м'язової маси це: коли присутній у великих кількостях під час вправа, організм відчуває високий рівень BCAA в крові, який зазвичай є ознакою надмірного м'язового руйнування. Так що організм перестає розпад м'язової тканини і використовує більше жиру в якості палива. В той же час додаткові ВСАА в кров, стимулюють інсулін, тому ВСАА женуть безпосередньо у м'яз. Так що в результаті люди втрачають жир і отримати м'язи одночасно. Якщо моя здогадка вірна, для того, щоб скористатися найбільше від втрати жиру аспект ВСАА ви повинні переконатися, що ви обмежити споживання вуглеводів протягом 2 годин, перш ніж ваш тренування.

ВСАА, ймовірно, надають більшу частину їх анаболічний ефект через анти-катаболическую активність. Коротше, вони пригнічують використання м'язів протеїни для палива, тим самим позбавляючи розпад м'язового білка. Частково це тому, що вони можуть пожертвувати собою в якості палива. З менше м'язовий протеїн руйнується в організмі під час тренувань, кінцевим результатом є збільшення синтезу білка і більше м'язів для вас! У дослідженні, проведеному на людей, які страждають ожирінням, посадили на голодному тип дієти, валін докорм був знайдений, щоб стимулювати анаболізм і азоту щадний, так що суб'єкти спалювали жир, а не м'язову масу, скорочуючи, таким чином м'язового білка.

Невідомий вивчення:

Добавки ВСАА, як було показано, щоб викликати значне і пільгові втрати вісцерального жиру. Розташовані в більш глибоких шарах тіла під підшкірного жиру, це вісцеральний жир має тенденцію бути стійкий до дієти і важко втратити. В одному дослідженні, 25 низьким борці були розділені на 1 з 3 груп дієти: дієта з високим вмістом ВСАА, дієти з низьким вмістом ВСАА, і дієта контролю. Борці зупинилися на дієта на 19 днів. Результати показали, що високі групи ВСАА втратили саме гладке тіло, 17.3% в середньому. Велика частина жиру втрачається в черевної області. Це може дати шанс ВСАА ефективності "місце скорочення" АБС. В іншому дослідженні 2 групи альпіністів були діляться на групи доповнено BCAA і контрольної групи. Обидва групи втратили вагу, але групи ВСАА реально набрати м'язову масу у той час як втрати жиру, а інша група втратила м'язову масу.

джерело: http://www.bodybuilding.com/fun/inmag13.htm

Хоча я згоден з "ви не можете гарантувати, що ви тільки спалювання жиру, а не м'язів".

+658
fcastillo 24 вер. 2016 р., 20:12:01

Які методи існують для визначення областей, потрібно працювати, і що ви, ймовірно, травмувати, так що ви можете працювати на цій території, перш ніж вони отримують травми.

Оновлення більшість заходів, які я роблю фугасних круглий тренувань, як для спортивних єдиноборств.

+593
J Day 14 вер. 2010 р., 13:48:55

Під "вплинути" Ви маєте на увазі, зробити вас виглядати як чоловік культурист? якщо так, то відповідь "Звичайно, ні". Існує помилкова думка про жінок і підняття важких речей, багато жінок думають, що якщо вони зробити деякі силові тренування, вони будуть рости величезні м'язи, як чоловіків бодібілдерів.

При збільшенні ваги дозволить вам побудувати більше м'язів, звичайно, але є велика різниця у фізіології чоловіків проти жінок, у тому числі : чоловіки мають більше м'язів, мають більше тестостерону (який допомагає побудувати м'язи) і т. д..

Моя особиста рекомендація, якщо ви хочете "тон Вашого тіла, все, що вам потрібно зробити, це "тіло-вага" навчання. Це дозволить вам будувати необхідні приємні оку мускули, сила, витривалість, і дасть вам набагато краще виглядає, ніж машини і будівлі тіла. тренування ваги тіла може не підійти для когось вступати в змагання з бодібілдингу, але це найкращий для тих, хто хоче, щоб тонус своє тіло і мати гарну форму. (Я припускаю, що ви переживаєте)

+589
ncho 18 квіт. 2018 р., 12:23:37

Є вже деякі відповіді, які стосуються цього, в основному, тканини руйнуються і потребує ремонту. Але він йде далі: є просто купа переваг, збільшити кількість білка (2012 дослідження):

Білка, здається, грають важливу роль у виникненні [почуття]. Тривалий прийом високопротеиновой дієти не тільки зменшується харчування впускні, але і знижує вагу тіла тварини і зменшує тіло [жиру] у тварин і людей.

Просто в початковий стан (немає сил задіяно), а 170lb чоловік потрібно 61.2 грами білка за даними американського РДА. Так натикаючись що до загальноприйнятого "1 грам білка на фунт ваги" - це 110 грам удар із задньої лінії.

За грам-на-грам мірки, там багато чого про наявність (2005 коментар):

Реакції метаболізму м'язів протеїн до тренування опору запій триває протягом 24-48 годин; таким чином, взаємодія білка обмін речовин і живлення споживається в цей період буде визначати вплив дієти на м'язову гіпертрофію. Амінокислоти доступності важливим регулятором білкового обміну в м'язах.

Виварити, є три причини для рекомендації протеїну:

1) Відновлення М'язів. Ви руйнуєте м'язові тканини, коли ви робите вправи, і Ваше тіло потребує будівельних матеріалах (білка) відшкодувати збитки:

Навчання опору призводить до травми або пошкодження клітинних білків в м'язі. Це спонукає клітини-сигнальні повідомлення для активації супутника клітини почати каскад подій, що призводять до м'язового ремонт і зростання.

2) Вуглеводи. Там багато чого відбувається з вуглеводами і хоча ваш організм має потребу в них, вони схильні зробити занадто багато у західній дієті і треба заважати зростання м'язів з допомогою інсуліну відповідь, і сприяють відкладенню жиру. Якщо у вас є 2500 калорій повно вуглеводів і збільшення білка, швидше за все, ви будете вибирати для курки, замість хліба.

3) Наявність. М'язові ремонт може затягнутися на десятки годин, щоб закінчити, під час якого легко дістатися до амінокислот, сприяє відновленню і регенерації тканин.

+577
Italy 1 бер. 2016 р., 22:00:43

Я почав останнім часом велоспорт деякі довгі поїздки, і я відчуваю деякі болі в коліні.

Я не знаю точно, що сталося; я отримую незначні скарги з усього коліна. Дивись мій останній питання більш докладно. Так що я цікаво, якщо є загальний курс фізичних вправ я можу слідувати, щоб допомогти поліпшити загальний стан здоров'я коліна, і, щоб не напружувати їх.

Які види діяльності можуть посилити біль у коліні? Я зазвичай проводжу багато часу стоячи на комп'ютері (для того, щоб уникнути проблем зі спиною), але я хвилювався, що це може ускладнити проблеми з колінами. Я також ухвалив, щоб зігнувши ноги в колінах для того, щоб потрапити на низькі речі, як, наприклад, при митті посуду.

Що я можу зробити, щоб допомогти поліпшити здоров'я коліна? Там тягнеться або вправи я можу зробити? Я знайшов пару з питань , що обговорять вправи для лікування конкретної травми коліна, але я не впевнений в тому, щоб спробувати деякі з них або уникати їх, якщо вони роблять ситуацію гірше, враховуючи мої конкретні проблеми.

+541
Raul Izq 23 бер. 2019 р., 21:55:59

Я не зовсім живуть в сільській місцевості, але підніжка на треки, які в основному круг навколо села. Що я знайшов цікавим, коли працює поза без власного джерела світла:

Це не проблема поки немає штучного джерела світла. З зірками або Місяцем очі адаптуватися до низької освітленості дуже добре, і я зміг побачити достатньо, для моїх пробігів. Але в деяких місцях сильний світло з саду і в гіршому випадку від спортивного майданчика, де так сліпуче, що я в принципі взагалі нічого не бачила, коли він не потрапив прямо на світі.

Звичайно, сильно залежить від вашого оточення.

Тому моя рекомендація: дослідіть нові маршрути протягом дня і спробувати, якщо вам насправді потрібен джерело світла.

+512
Stephen Stubbs 31 трав. 2012 р., 12:10:14

Просто кажучи, ні. Для того, щоб зрозуміти чому, потрібно розуміти метаболічних шляхів, використовуваних у вправі. Якщо є незначні відмінності в кількості спалюваних калорій, це просто з-за різниці в енергії, необхідної для переміщення легких.

По суті, ваші м'язи використовують аденозинтрифосфат (УПС) для виконання їх роботи. Різні метаболічні шляхи, в результаті генерації АТФ. Три основних шляхи:

 • Оксидативний: результатом аеробної активності. Жирні кислоти перетворюються в АТП з молочна кислота в якості побічного продукту у присутності кисню. Це може тривати декількох хвилин до декількох годин.
 • Гликолитическая: в результаті анаеробної діяльності. Глікогену і молочної кислоти, які об'єднуються, щоб створити АТФ у відсутності кисню. Це може тривати від декількох секунд до хвилин.
 • Фосфаген: результатом дуже високої активності інтенсивності. АТФ і креатинфосфату (СР) швидко виснажується, щоб справлятися з раптовим високої активності інтенсивності. Це може тривати тільки протягом декількох секунд.

Тільки один з цих шляхів використання кисню. Слід зазначити, що метаболічні шляхи перераховані в порядку кількість калорій, спалених за даний вид діяльності. У той час як аеробна активність спалює більш високий відсоток жиру під час фізичної активності, енергетичних потреб досить низькі і немає ніяких "відчуттів", пов'язаних з цією діяльністю. Слід також зазначити, що метаболічні шляхи є накопичувальними. Ви працюєте оксидативно навіть якщо ви не переважно працюють в гліколітичних чином. Анаеробні шляху, в той час як вони негайно спалювати більше вуглеводів, вони також вимагають більше калорій. Коли Ви, нарешті, приїхали відпочивати, організм повинен заповнювати енергію звідкись. При відсутності їжі, це означає, що організму доводиться спалювати жир, щоб створити запаси глікогену-це те, що "догорання" високої інтенсивності інтервальних тренувань приходить.

+506
Itz broke 3 жовт. 2010 р., 10:33:46

Ви, можливо, буде потрібно, щоб отримати рецепт на здивовані погляди запливу для того щоб плями на поверхні води (або інші візуальні орієнтири) більш точно.

Багато дайвери вважають, що просто відчуття занурення в повітрі досить, але для того, щоб зануритися послідовно, ви повинні дізнатися, як визначити. Для більшості, навчання на місці є проблемою, але є кілька прийомів, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам вибрати вгору ваші плями і освоїти цей важливий навик.

Детальніше на: http://diving.isport.com/diving-guides/how-to-visually-spot-in-diving

+499
norby norby 18 трав. 2014 р., 11:24:27

Швидше за все справа в тому, що ти на верхню межу на кількість віджимань ви робите в перший набір такий, що руки і груди вже втомилися до кінця першого сету. Коли ви починаєте другий, незважаючи на інших, вони все ще можуть бути занадто втомленим. Ви тренуєтеся для більш швидкого відновлення або більшу кількість віджимань в цілому? Якщо перша, то ви в основному тренування це правильно, змушуючи себе прагнути, незважаючи на втому. Якщо останнє, я б порадив скоротити кількість повторень в першому сеті, так що ви можете більш рівномірно розділити вашу втому і витрата енергії.

У будь-якому випадку, це можна було б витратити тиждень або так, щоб дозволити вашому організму відновитися. Іноді це потрібно, щоб подолати плато. Ваше тіло так зайнятий відбудовує собі, що у вас менше м'язів волокон рекрутувати у виконанні вправ.

+473
Henry Pootle 25 бер. 2014 р., 12:52:09

Привіт я 28-річна жінка, 153см (5'), 54кг (120фунт).

Я намагаюся схуднути і тонізують.

Я зараз їм близько 1300 калорій в день, робота на гребному тренажері велосипеді і машина, і горить приблизно 350 калорій.

Я повинен їсти більше, навіть якщо я намагаюся схуднути? Я вже сказав: я тільки поїв, споживання калорій-це занадто мало і споживаючи 1300 калорій небезпечно.

Я повинен вживаючи 1300 калорій і спалювання 1300?

Скільки калорій потрібно їсти, щоб схуднути під час роботи програми? Що я повинен робити?

+426
Jeremy Lane 24 трав. 2010 р., 16:40:11

Раз в тиждень, я біжу невеликої гори (3 км, 450 denivelation м). 1/3 асфальт, але 2/3 це слід, що складається з каменів і коріння, копирсання у бруді, покритий опалим листям і рідкісними камінням. Поверхня теж вологий або матовий залежно від погоди. Я не поспішаючи підтюпцем, чергуючи біг і швидка ходьба (по Коли я захекавшись). Моя хода не допоможе: я, як правило, важко приземлитися на п'яти, що є громіздкий низ.

Якщо я намагаюся робити це в кросівках, я скоро зламати голеностоп. Так що я роблю це в похідні черевики.

У той час як похідні черевики нести вагу добре і не ковзають, вони як і раніше не оптимальна для бігу. Чи є спосіб, щоб зробити це легше на ногах? Може, якась вставками? Щось правильне для моєї overpronation?

+425
Brayo Aloys 4 лип. 2010 р., 06:25:35

Щоб зберегти гарну поставу, ви повинні працювати ваш тазового дна, нижньої частини спини і м'язи черевного преса. Ці м'язи постійно займаються танцями. Щільне ядро дозволить значно поліпшити свої танцювальні пози і зробити його простіше для вас, щоб зберегти цю позу протягом всієї процедури. От деякі вправи, які допоможуть ваших починаннях:

 1. Постави вправи - YouTube з - потрібна піна ролик
 2. Клініка Майо - слайдшоу з основних вправ - міст.до.а. потрібні нахили тазу (працює тазове дно), дошки (працює ABS і нижньої частини спини) і Супермена (попереку, розтягує АБС) великі, без додаткового обладнання
 3. Станова тяга - ви хочете підтримувати баланс м'язів за допомогою вправ для м'язів протилежної (нижньої частини спини і преса-це протилежні м'язи), потрібен доступ до бар/плити або гантелі
+388
user106622 3 трав. 2018 р., 08:54:32

Не приймайте добавок оксиду азоту, вони є афера. Це викликає розладу шлунка у всьому (якщо ви не приймаєте рекомендованої дози), і він не робить ніякого впливу на запаси глікогену. Він також не впливає на кровотік при прийомі всередину. Вас дурять.

+373
Mishkat Ch Ch 19 серп. 2017 р., 11:15:56

Я зробив близько 500 на день у поєднанні з обмеженням споживання їжі протягом деякого періоду часу і втратив близько 25 фунтів.

Тут така справа. Я потрапив у в'язницю і тільки здоров'я м'язів і фітнес журнали&чоловіча для вивчення. Це була моя формула, я виявив, що працював чотири мене... 200lbs 6`0=за ваги, зараз 173 і красиво оголюючи поріз/тон.

Прийняти ваше тіло, вага і помножити на 15 = Скільки калорій ваш організм потребує/використовує для підтримки. Гаразд, вибери мета вага і помножте його з/та ж формула. Є. Ви створили саме те саме більшість калорій для одного дня. Тепер для себе я хотів, щоб переробляти швидше, ніж більшість людей вибирають...тому я помножив свою вагу цілі на 12,5 і це все, що я хотів споживати калорій Мудрим 8~10 годин в день розділити на 5 або 6 невеликих прийомів їжі.

В першу чергу виріжте білі вуглеводи, тобто картоплю, хліб, борошно,рис. Думаю, що зелений і білка. Пшениці або вівсянки тільки мінімальний на початку дня. Плюс переконайтеся, що ви залишити принаймні 11 годин загальний голодування до,під час і після сну. Це коли ваш метаболізм скидається і переходить в режим ремонт спалювання жиру ( так спати!! Розклад, як вийде). Гаразд люди будуть сперечатися зі мною, але я просто уявляючи, що рутина, що працював для мене, однак я зробив 250 віджимань прямо з ліжка, без їжі і води. Спалювання жиру в достатку, що буде йти весь день. Це постиш ВИИТ (подивитися ВИИТ якщо втратив) режим. Ладно я зробив 250 вранці і 250 ввечері, перш ніж мій останній прийом їжі, тренування вбиває будь апетит чи пізно Жора, коли ви тренуєте ваш БПК не їсти після певного часу ввечері. Для мене це було 6 вечора. Зараз іноді, якщо я не була хвора, я б зробив 250 в день. Зараз здоров'я людей говорить, що якщо ви працюєте в 10 хвилинах милю, що становить близько 85% від максимальної частоти серцевих скорочень, ви б спалити приблизно 100 калорій.

Тепер упор присівши ВИИТ буде в царстві 400~500 ккал як мінімум, якщо ви їх правильно, ж/адекватні секунд відпочинку, щоб грати інтервал аспект вашого серцевого ритму. Я скоротив до ж/ швидкість красиво, залишилося вимкнути і зробити смугу пріоритет з'їсти стільки білка, що дозволило калорій, тому що ваш організм спалює так швидко, коли це спосіб, що ви повинні тримати ваші м'язи харчуються тим, Ваше тіло не включається спалюючи їх....адже пам'ятайте, що це всього тіла виходить, особливо ж/мене, тому що я зробив різні стилі віджимань включені ж/ мій Упор присівши; широкий, Алмаз, відштовхнувшись землі, Спецназ, що-небудь змінити я не міг придумати, і він показав себе в грудях,Трис -, біс -і плечі.

ТАК ЩО ЇЖТЕ БІЛОК ПОСТУПОВО ПРОТЯГОМ ДНЯ! І удачі. Доброго дня.

+365
Edward Williams 19 черв. 2014 р., 06:37:32

Так, це нормально хотіти є колосальні кількості їжі після важкої тренування.

Іноді я знаходжу це важко з'їсти достатньо їжі, щоб задовольнити мій голод, після дуже жорсткої тренування. Це особливо справедливо, я знайшов, коли їдять багато зелені і бобів та інших низької щільності, низькокалорійні продукти. Я вважаю, що після тренування страва, яку краще всього перемагає голод, в тому числі поживних продуктів, як м'ясо, яйця, молоко, фрукти, картопля і солодкий картопля, всі з великою кількістю масла. Якщо ти старанно працюєш і не намагаються обмежувати прийом їжі, то прислухайтеся до свого організму і їжте побільше.

Якщо я як і раніше відчувати себе голодним після вечері секунд, або чекати годину і закусити його чимось щільним, як рибні консерви, молоко і фруктовий шейк, арахісове масло, або просто залишки.

+313
Omar Jaber 10 жовт. 2014 р., 09:34:47

Мені потрібно набрати м'язову. Тому я кажу про вправи для збільшення м'язів, такі як віджимання, підтягування, поштовх, підйоми і т. д.,

Мій метод робити це, зберігаючи відносно більшу вагу і робити дуже повільно. Для вважаю, що одним пуш-ап на півхвилини. Як мудрий я роблю інші вправи. Хоча ніхто з моїх друзів не суперечити йому. Я не бачив нікого робити як я.

Так що, мої сумніви, що занадто велика повільність при виконанні фізичних вправ викликає жодних питань або рекомендовані?

+303
Schorsch Zwanglos 28 бер. 2016 р., 04:56:50

Будь ласка, може хтось допомогти мені. Я шукав у 5х5-небудь, і я дуже хочу почати, як мені потрібно прийти у форму, і я хотів подивитися результати. Мені важко робити присідання, тому що я народився з половиною вивих кульшових суглобів. У мене були операції в поглибленні гнізда, і нещодавно дізналася, що я потребую заміни тазостегнового суглоба, тому що мої кістки помер і зносилася'. Я можу зробити кілька легких, але, безумовно, боротьба з випадами. Я повинен просто почати з легких присідань і будувати, або я повинен просто уникати такий? Я турбуюся про використання вантажів з присіданнями в разі моєї кульшового суглоба. Вони вже натиснути і поп. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб отримати такі ж результати, не роблячи присідання? Я знаю, що присідання є важливою частиною рутини, але результатів і сил. Спасибі за будь-які поради.

+265
pragMATHiC 11 бер. 2015 р., 14:56:35

Мені 21 рік, ЧСС близько 55bpm, я 6'3 і 190 фунтів. Я раніше ніколи не звертайте занадто багато уваги на мій пульс, але я нещодавно отримав монітор серцевого ритму, і навіть під час інтенсивного тренування, я можу зробити мій пульс у високих 80-их, навіть коли я намагаюся зробити мій пульс так високо, як це можливо. Я в хорошій формі, і відповідно до того, що я читав, мій максимальний пульс повинен бути як мінімум в два рази. Просто цікаво, чому це може бути, і чи потрібно мені хвилюватися.

+257
se7en48 22 черв. 2015 р., 18:19:39

Поперековій Варіантів Розтяжки:

 • Стоячи - ось відео з основної постійної поперекової стрейч. Опис ви дали одній нозі 10" за інший, здається занадто вузьким.

 • На колінах - ось 1/2 коліна положення поперекової , який вражає важливі моменти позиціонування стегна, таза, хребта і рук.

 • Лежачи на спині - з основними поперекової стрейч лежачи на спині ви тягніть одне коліно до грудей, а інший стегна повинні легко торкатися підлоги. Якщо це занадто легко, ви можете перейти на цій ділянці, дозволяючи ваші стегна падіння з краю ліжка або рогожа тренування (Томас випробування установки).

+227
Tushar Dalal 13 черв. 2015 р., 05:24:23

Я б взяла блокнот і ручку в клас, і попросити тренера під час перерв або після занять. Я можу попросити копію свого плану класу, якщо він має один, і він не містить конфіденційної інформації як умови студентів.

В іншому випадку exrx.net це кращий джерело для пошуку назви для навчання опору, потім блукати в інтернеті, що описують рух стільки синонімів, як це можливо.

+226
konstantin7771 27 серп. 2018 р., 21:25:02

Поляризовані навчання передбачає великий обсяг зони 1 та 2 зони інтенсивності при виконанні нескладних тренувань. Для жорстких тренувань, вона включає в себе ВИИТ, так що співвідношення приблизно 80/20. В основному, це означає, легкий запуск миль досить легкий і жорсткий миль досить важко. Не так багато часу має бути витрачено в зоні 3.

З допомогою 180 мінус вік частота серцевих скорочень, інтенсивність повинна бути ближче до межі зон 2 і 3. Це має підняти акцент у тренуванні результат на певний строк, так що вам потрібно менше часу для досягнення того ж ефекту навчання.

При частоті серцевих скорочень до 180 мінус вік або менше, ви все одно повинні бути в аеробній зоні, якщо не потрапите в певних винятків.

Які можливі недоліки, залишаючись поруч, але нижче 180 мінус вік персоналом?

Оновлення: Поки що я бачу деякі переваги будуть нижче 180 мінус вік.

 • Один може розвинутися застуда або грип, і раптом потрапляють в одне з виключень. Залишаючись нижче може зменшити ризик перетренованості і прискорити одужання. Захворіти може виявитися занадто ризикованим для кар'єри спортсмена.

 • При меншій ЧСС може збільшити спалювання жиру, що означає збільшення витривалості.

 • Це простіше, веселіше, і менш напружений для вершника, щоб мати більш широкий похибкою близько 30 БПМ, ніж 10 БПМ особливо якщо градієнт часто змінюється.
 • Оскільки пульс відстає від влади, ми, можливо, переборщили наші зусилля і спалювати більше глікогену при зміні градієнта.
 • Наші тіла можуть виробляти менше кортизолу в зоні 1 або 2, ніж на ДМРВ годину, тому відновлення повинно бути краще.
+149
kaleem231 30 лист. 2013 р., 16:38:33

Не будучи носієм мови, я не впевнений, що слово "витривалість" є правильним. Я сподіваюся, ви розумієте, що я маю на увазі.

Моя мета-поліпшити витривалість для дослідження. Я хочу витрачати більше часу на вивчення не виснажуються і втрачають концентрацію. Було б краще, якщо б я міг спати менше. Багато людей навколо мене стверджують, що я повинна робити вправи для цього. Я не знаю, чи правда це, але я збираюся спробувати в будь-якому випадку.

На мою думку, грубо кажучи, є два типи вправ: кардіо і силові тренування. І здається, що робиш один тип вправ може викликати негативний ефект на інших. Наприклад, кажуть, що довгі дистанції руйнує ваші м'язи.

Я збираюся спробувати як біг і силові навантаження, і я хочу знати на що я повинен витрачати більше часу для моєї мети. Є дослідження на цю тему? Чи може ви поділіться вашим особистим досвідом?

+114
Rahul Rabhadiya 4 груд. 2019 р., 09:29:31

З серпня я почав бігати. Мені ніколи не подобався спорту з великою кількістю руху з-за мого пухир формуючи стан (на щастя у мене є м'яка, одностороння, варіант), але, схоже, зумовлені середовищем, в тренажерний зал-це добре для бігу і спорту в цілому без (багато) блістери. Я роблю це, щоб показати себе: навіть якщо у мене є захворювання, я все ще можу робити речі я ніколи не робив, тому що відмовка в такому ж стані.

Моєї нормальної звичайної тренування, 2-3 дні в тиждень на тренування (крос-тренажер, 10 хв.), вільні ваги (близько 1ч.) і тоді працює. Я почав біг як кардіо вправи, але все більше і більше я відчуваю себе залежним від нього.

Я зайшов від нічого в 6:00 темп 5км. після (варіант) програмі C25K. Мій стабільний темп-це близько 6:40 (9 км/год). Я 36-річний чоловік, 180см / 74 кг (5'11" / 163 фунта)

Цілі:

 1. 5к до 30 хвилин. (перевірити)
 2. 60 хвилин бігу (я зараз роблю 40 хв @ 6:40 і відчуваю, що я можу зробити за 1 годину, але я не поспішав цього занадто багато, щоб уникнути травм)
 3. 10к до 60 хвилин. (ефективно знижуючи швидкість до 6:00 в довгостроковій перспективі).
 4. 5К за 25 хв. а ще краще, під 22 хвилин.

Як я повинен тренуватися, щоб досягти моїх останніх двох цілей?

Що я зараз намагаюся зробити:

 • день 1: в довгостроковій перспективі (стійкому темпі, але додати кілька хвилин до колишньої бігати)
 • день 2: зразок ВИИТ (просто перезапустити ту ж програму C25K, але робити 9км/год для мого повільного темпу і 12 км/год в спринтерському темпі, в кінцевому підсумку це повинно привести мене до 5к за 25 хвилин)
 • день 3: короткострокові (5К з 6:00 темп і збільшуючи швидкість ближче до фінішу, якщо я відчуваю себе за це)

Це розклад я відчуваю себе комфортно, але, може бути, ви можете допомогти мені з поліпшенням або порадьте загалом.

+107
Vinnie Saletto 18 груд. 2016 р., 00:44:08

Я зараз худну і в якийсь момент я хотів би, щоб нарощувати м'язовий тонус. На жаль, через університету я не можу ходити в тренажерний зал. Є корисні вправи я можу робити вдома? Я 1,75 м, в даний час важу 86кг і я використав, щоб грати в теніс.

+60
cr0ybot 16 січ. 2013 р., 04:54:10

Як ви кажете, ваше головне завдання, щоб не робити занадто багато відразу. Що саме "краще" буде суб'єктивним, по більшій частині, так що я збираюся зробити, це дати вам кілька етапів ви можете встановити цілі і працювати в напрямку не занадто перевантажені.

На дієті сторони:

 1. Перестати їсти фаст-фуд. Це зламає вам деякі з ваших шкідливих звичок і служити хорошою основою для нової рутини.
 2. Перестати їсти, повністю, якщо тільки це не соціально. Навчіться готувати і готувати власні страви. Це дозволить створити частина рутини, що говорив Аарон.
 3. Читайте на підготовку дієти для конкретних цілей у фітнесі (або більше тут на питання, коли ви дістатися до цієї точки). Це дозволить вам готувати для вашої мети, а дати вашої звичайної напрямку.
 4. Дізнатися про різних інгредієнтів, і як вони впливають на ваше харчування (або, знову ж таки, пост більше питань на інгредієнти, які ви не розумієте). Це дозволить вашій їжі, щоб наситити свій апетит краще, і дати вашої звичайної більший ефект.

Після того, як ви повідомили, і ви знаєте достатньо про вашої їжі, яку ви можете приготувати страви, які дуже ситна, ви ніколи не будете хотіти повернутися знову в Макдональдс. Ви будете знати для факту, що ваші власні продукти харчування є більш здоровим і більше ситно, ніж барахло вони там педалі. Ваш режим буде працювати для вас, і це буде легко дотримуватися його.

На фітнес-сторона:

 1. Витратьте 15 хвилин за кожен сонячний день. Читати книгу і насолоджуватися сонячними променями. Вам не доведеться починати з якого-небудь конкретного вправи. Просто прогуляйтеся по парку, навколо будинку, посидіти на лавці або газоні і читати. Це почне ламати свій сидячий шаблон і надати деякі (ймовірно, настільки необхідних) вітаміну D для початку активації вашого тіла. Ви також почнуть пов'язувати цей час дозвілля і розваги - це те, що ваші вправи повинні бути на першому місці. Зробити це перерва від роботи, якщо ви хочете.
 2. Перетворити ці 15 хвилин на прогулянку. Не змушуйте себе або намагатися зламати піт. Просто ходити трохи швидше, ніж зазвичай і дихати глибоко. Це дозволить почати встановлювати режим тренування.
 3. Як ви себе більш комфортно, розширити, що 15 хвилин на 30-45, що зручно. Це забезпечує основу для період вправи ви будете працювати. Можливо, вам доведеться перемістити свій час, щоб зробити його придатним.
 4. Почати вивчати (детальніше тут Питання, було б здорово) на які вправи, і які вправи вам цікаві. Вправи задля вправ не є сталим для більшості людей. Більшості людей потрібно працювати заради задоволення. Розпитайте для введення, поки ви не почуєте те, що змусить вас сказати, 'Ей, це звучить весело!' Тоді це в вашій звичайного тренування. Ви хочете, щоб почати з кардіо вправи, так як ті схильні бути простою і забезпечити найбільшу моральну підтримку.
 5. Почати навчання, як працювати над вага і міцність мети. Знову ж таки, більше запитань тут було б добре, як би допомогу від професіоналів фітнесу. Дізнатися структуру для стабілізації, ізоляції, і зміцнення м'язів, так що ви можете задовольнити потреби, коли ви бачите їх. Це буде дійсно розширити свій раціон і зробити вас почувати себе, як ви контролюєте ваше тіло.

Як тільки ви дійшли до точки, де ви в основному знаєте, що робити для того, щоб відчувати себе і виглядати краще і сильніше, а ваші вправи в контексті того, що весело проводити вільний час, ми з нетерпінням чекаємо на ваші тренування і відчувати себе дратує, коли ви повинні їх пропускати. На даний момент у вас дуже стійке ситуації, коли вам більше не доведеться докладати зусилля у вправі; ви просто будете робити це автоматично.

Цих цілей має бути досягнуто і перевищено, як ви відчували себе комфортно. Ламати себе фаст-фуду може зайняти 1-2 тижні, і це прекрасно. Можливо, ви хочете повністю оволодіти кухні, Перш ніж торкнутися вашої тренування. Ви можете вирішувати одночасно. Це може зайняти рік або більше, щоб все змінити. Немає хороших чи поганих темпі, швидко або повільно. Це все до вас, це пункт призначення, що має значення. Подорож-це все твоє.

Сподіваюся бачити вас тут частіше (і з постійного рахунку), щоб ми могли допомогти вам обговорити деталі, коли час прийде!

+45
Terry Diederich 12 квіт. 2019 р., 22:01:49

Мені цікаво, чому це не сходиться:

 • 10 унцій. куряча грудка
 • 300 калорій
 • Карбюратор: 0г
 • Білка: 60г
 • Жири: 3.8 р

При розрахунку калорій, які надходять від кожного макросу в їжі:

 • Вуглеводи: 0 * 4 = 0 калорій
 • Білка: 60 * 4 = 240 калорій
 • Жири: 3.8 * 9 = 34.2 калорій

0 + 240 + 34.2 = 274.2 калорій не одно дали всього 300 калорій.

Звідки відсутні 25.8 калорії йдуть?

+34
udecker 22 бер. 2013 р., 20:15:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil