Точно Калібровані Пластини

Різні виробники Олімпійського та важка атлетика плити використовують різні стандарти для точності. Є хороший ресурс для порівняння цін проти точності? Може хто-небудь запропонувати деякі виробники і постачання достатньо достовірних даних, щоб точність їх тарілок?

+123
nainoa 5 квіт. 2019 р., 09:30:16
40 відповідей

Гарна новина полягає в тому, що з вами буде досить холодній воді (чим холодніше температури вашого тіла), ваше тіло буде докласти енергії, щоб зігрітися, таким чином, спалювати жир, навіть якщо ви плаваєте тільки навколо. Так, в басейні, безумовно, один з кращих способів почати втрачати вагу.

Тепер, щоб більше конкретики щодо дійсного типу плавання. Я пропоную ламати тренування в частині: - розминка (повільно, легке плавання з рідкісними швидкий сплеск) - скажімо 200-500 метрів - вправи/ногами (помірні швидкості, деякі орієнтовані на техніку плаває) -екс: 8x50 з 20 секунд відпочинку (непарні ногами, навіть плавати з однієї рукою) - основний набір (гарна витривалість та швидкість, щоб отримати ваш пульс у зоні спалювання) 4х200 з 30 секунд відпочинку, 4х50 спринт з 5 хвилин відпочинку - довгий теплий пуховик (дуже легко плавання)

Як вже говорилося раніше, поєднання різних штрихів, швидкостей і відстаней дозволить зробити ваші тренування весело. Також, якщо ви з якоїсь воді бігом, ви можете покласти, що там, щоб отримати деякі більш спалювання жиру у вас.

Отримуйте задоволення

+992
Yingzheng Wu 03 февр. '09 в 4:24

Це важливо, і чому? Я чув, що це допомагає стабілізувати лопатками, але я не розумію.

+959
Nouman Bhatti 7 вер. 2010 р., 14:16:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Найбільше я боротися з тим, коли намагаються колі плавати стає дихати правильно. Після продувки з мене повітря під водою, дихаю у воді почувається дуже дрібне і я не отримую багато фактичних повітря. Після два або три вдиху, я, як правило, повинен припинити плавання і віддихатися.

Як мені переконатися, що я правильно робити видих під водою? Що я може бути роблю не так?

+953
Mcsorley78 17 лист. 2019 р., 09:18:55

Ось докладний огляд науки в книзі, що заслуговує довіри харчових наук аспірант (Кріс Masterjohn).

Його висновок:

Незважаючи на незгоду з деякими пунктами в пшениці живота, я думаю, доктор Девіс, по суті, вірно, що сучасні продукти з пшениці є представниками типу гордині, яка руйнує здоров'я сучасної людини

і

Але я згоден, що оброблені від непотрібних доктор Девіс називає "пшениця" повинні бути очищені від дієти, що розвиток карликової пшениці негативно вплинули на нас, і що ми повинні триматися подалі від упакованих харчових продуктів і доктора Девіс Пау-Вау у продукти.

Особисто у мене втома від проблем, які були частково прояснилося, усуваючи пшениці, але це не було, поки буду повністю Палео (мій улюблений варіант), що моє здоров'я дійсно покращився.

+945
Torsten Becker 5 груд. 2010 р., 23:51:38

Я купив собі витривалості нижньої частини еліпса на Amazon, поставив його навпроти телевізора, і почав використовувати його під час перегляду фільмів. З опором встановлено високий, він був досить тренування. Мої рани загоїлися давно, але я до сих пір використовую його замість тривалих пробіжок, коли дуже жарко або дуже холодно, щоб бігти на вулицю.

+924
Caio Kenup 19 жовт. 2018 р., 05:52:15

Я продовжував спостерігати за нею. Якщо я сплю 6-7 годин, я буду відчувати сонливість протягом всього дня. Я намагалася спати 11 годин за зміну, потім я прокинувся о 9 ранку. Я все ще відчуваю сонливість. Я не можу працювати на моїх домашніх завдань та дипломної роботи за цією сонливості завзятість.. може щось не так з моїм здоров'ям. Що це може бути?

+742
Mateus ferreira nunes 31 жовт. 2012 р., 10:10:41

Я ходжу в тренажерний зал вже більше 10 років (я далекий від того, хоч і професійне). Недавно (близько 0,5 - 1 року) я почав помічати, що часто після занять в спортзалі я не можу заснути. Навіть якщо я дуже хочу, навіть якщо я відчуваю себе дуже втомленим і сонним.

Більшість статей, які я прочитав, я кажу про роботу тільки перед сном, але в моєму випадку це не так.

Наприклад учора у мене був "день гімнастики" після пару тижнів відпустку. Я їздив туди в 5 вечора і вже закінчили приблизно о 5.40 годин це не дуже великий або важкий. Після тренування випив вітамінний і їв вечерю через пару годин (приблизно о 7.30 вечора). Близько 9 години вечора я випив чай з тортом :$ (коли я не ходжу в тренажерний зал і пити чай ввечері на мені це не відбивається). І в 10:30 я включила світло в своїй спальні. Я не могла заснути до 1 ранку і після було не зовсім зрозуміло, якщо я сплю чи ні.

Я сумніваюся, що він щось зробив з моєю нервовою системою, але я не впевнений, як впоратися з цією проблемою. Будь-яка порада чи думка з вдячністю.

Оновлення після 8 місяців: дивовижна річ, яку я відкрила для себе проконсультувавшись зі своїм лікарем-це простий магній - допомагає заспокоїтися/розслабитися і заснути. Також має ряд інших цінних характеристик для ваших м'язів. Погуглите, почитайте, порадьтеся з лікарем і спробуйте!

+706
derekv 3 серп. 2019 р., 03:39:28

Відповідь на питання "що повинен зробити Новачок, щоб фізично підготуватися до активності" не змінюється дуже сильно тренуєтеся ви для бензопилою, тенісабо бойові мистецтва: спочатку стати сильними, а робити обрану діяльність, то додати харчування і трохи спорту-конкретні завдання, і додати кондиціонер, якщо ваш вид спорту не втомлять вас. Якщо ви вже сильно або дуже сильно-форми для вашого вибирають спорт, то рекомендації відрізняються, але більшість людей добре справляються з досить загальної підготовки.

По-перше, зробити сильний

Люди, які ще не зробили силові тренування слід уникати надмірно завдань-спеціальні вправи. Замість цього, вони повинні бути сильними в цілому. Як Марк Rippetoe ставить його:

Сила є найбільш загальної адаптації. Це всього отримуються за допомогою вправи, які виробляють найбільші сили проти зовнішнього опору, і, як така, завжди краще тренувався з п'яти або шести основних вправ. Ті ж вправи, які є правильними для слабких футболістів і важкоатлетів, є правильними для слабких волейбол і бейсбол гравців, адже найкращий спосіб зробити сильний завжди буде те ж саме. Сила не є специфічним, і не можуть ефективно бути придбані з допомогою вправ, які імітують конкретних спортивних рухів, тому що ці рухи мають потенціал, щоб виробити стільки сили, скільки взагалі вправ зі штангою, і, отже, не здатні приймати слабкі спортсмени так сильні, як штангою навчання.

В першу чергу люди дивляться з метою оперативного цілому приріст сили, як правило, стартову силу (у вікі є як швидкі-і-брудні, як можливо; книга - це найкращий і самий докладний огляд на цю тему я бачив) або (книги реєстрації), який є найбільш підходящим для спортсменів або людей, які були неактивні протягом декількох років. Будь-який з них буде нормально.

Однак, будь-яка проста програма початківців штангою сила також буде добре. За Марка Сиссона огляд:

Фундамент вашого життя повинна бути велика складова ліфти: присідання, станова тяга, жими (жим і накладні), підтягування, рядків, діпи, уривками, потужність очищає, живить і ривків. Ці беруть участь кілька м'язів під час запуску вашої гормональної системи.

У цей список основ, єдина зміна, яку я хотів би зробити в знак поваги до вашої спорт-це додати прогулянки фермера. Ден Джон стверджує, що вони-основоположні руху, і це може зміцнити присідання і станова тяга сильна в поза проти важкого навантаження.

Гантелі-ваш найкращий вибір для отримання сильних, з гантелями на другому місці. Гирі добре працювати для об'єднання сил з кондиціонером, але вони не забезпечують дійсно важкий стимул, який робить присідання і станова тяга максимально продуктивним. Машини взагалі не потрібно.

Вам не потрібно робити три дні в тиждень пріоритетним лінійної прогресії, як Стартова сила і stronglifts рекомендую. Якщо ви спаринг або робочу техніку кілька разів в тиждень, потім дві силові тренування в тиждень може бути все, що ви можете впоратися. Ці спаринг-тренування також є найкращою формою кондиціонер-не є величезна потреба для HIIT або інші форми загартовування, так як ви вже в змозі робити свій спорт.

Після того, як сила

Коли ви сильні, ви готові зосередити увагу на харчування і спорт-питома міцність. Починаючи міцність рекомендує обліку роботи сили у вигляді зачищає влада в самому початку навчання. Більш силові вправи можуть бути приоритезированы якщо у вас є базові сили. Помірний середній термін набору міцності цілі можуть грубо виглядати, як подвійна ваги станова тяга, присідання з власною вагою в десять разів з легкістю, з десяток строгих підтягувань, а вага тіла сила чиста, і так далі.

Спорт-конкретна робота по цьому виду діяльності за межами мого розуміння, але може включати обертальний роботи, фермера ходить, більше спринтів, уривками і поштовхами для розвитку енергетичної, штангою комплекси або 20-присідань на міцність-витривалість, односторонні роботи, як випади і пістолети, гімнастичні вправи...це дійсно до вас, щоб знайти те, що потрібно. Взагалі кажучи, боротися спортсменам потрібні всі атрибути, щоб бути добре розвиненими, і вигоду від того, що здатні з цілого ряду сила рухів. Раз ти сильна, це може допомогти, щоб перебрати варіації базових рухів для того, щоб ознайомитися з широким спектром спортивних рухів. Наприклад, можна перемикатися між задньою присідання, Передні присідання, присідання зарядив пістолет, і болгарські спліт-присідання.

Швидкість, кондиціонер, склопідйомники, я фанат спринт та інтервальний біг. Для влади, яка також переваги швидкість-ніщо не зрівняється з варіантами потужності від Олімпійських підйомників: очищає потужність, вистачає потужності, ривки.

Спортсмени в деяких видах спорту виявили, що після певного рівня майстерності була досягнута, важко заперечувати їх кондиціонування в процесі роботи навику. Наприклад, багато бразильського джиу-джитсу чорного поясу знайти , що вони повинні включати кондиціонер на додаток до спаринг, в той час як білий, синій і фіолетовий ремені побільше кондиціонування просто котився. Якщо це так, можливо, через брак техніки роботи, а не спаринг, то у вас є безліч варіантів-зонний занадто численні, щоб їх перераховувати. Метод рекомендується Гленн Pendlay для змішаних єдиноборств конкурентів здається, що це буде застосовуватися: цикл через невелике різноманітність харчування-упереджене кондиціонування тренувань (наприклад, kettlebelling, приладдям сальто, мішок з піском комплексів, злодій штовхає і тягне сани) і періодично повертатися до бенчмарк тренувань (наприклад, "скільки гирі 24кг чисте-і-придурків я можу зробити за десять хвилин?") для оцінки прогресу.

+690
Astia 4 лип. 2012 р., 04:19:02

Я дуже пригнічена з моїм надмірною вагою і втратив упевненість в собі. Часом я відчуваю, що я хочу померти. Не можу носити те, що мені подобається і хочеться.

Будь ласка, допоможіть мені з моїм втрата ваги подорож, яку я почав ходити щоденний протягом 2-3 км. Я в 82 кг з висотою 5.6, вік 30 років, самотня жінка, що ніколи не була заміжня. Я хочу бути в 69-70 кг для мого зросту.

Спосіб життя: дуже неспокійним з навантаженням від 10 ранку до 7 вечора

Крім того, я трохи заплутався, які з них більш ефективні, тренування в тренажерному залі (бігова доріжка, еліптичний...) або біг на вулиці у відкритих майданчиках. Я ще не починав, хоча працює.

Також допоможіть мені з вправами, які я можу банку для більш ефективного зниження ваги.

Я щиро просити людей, щоб забезпечити їх цінні поради для досягнення гарного здорового тіла.

+672
timff 16 бер. 2014 р., 05:06:32

Я почав tranining спліт тренування 3 місяці тому, близько 4 днів в тиждень.

Я зазвичай так болить після кожного тренування і збільшення міцності і розмірі.

Я взяв близько 2 тижнів в спортзалі і з тих пір, повертаючись до нього... Я не хворіти? І я роблю в основному кількість і тривалість, як я завжди робив. близько 4 вправи з 3 сети на кожну вправу близько 10 повторень. Вчора я зробив вбивця тренування АБ, багато різних вправ, і навіть АБ в ланцюзі, і треновані плечі досить важко (що я не треную, що часто) і нічого не відчуваєш сьогодні? ж відбувається останнім часом, коли я тренуюся ABS і такі?

Моя тренування є досить тривалим і включають збільшення ваги моя тренування.... Я просто звикаю до цього чи мені потрібно міняти мої тренування?

+645
Ranson Tham 5 черв. 2012 р., 17:18:14

Продовжуючи тему вільний робочий вагу, ви могли б спробувати наступне (по 3-5 сетів по 8-15 повторень, відстеження і збільшення ваги повільно протягом довгого часу), тих, жирним шрифтом, настійно рекомендується.

Зовні від ізоляції, якщо ви не робите очищає влада, ти повинен!

Плечі:

 • Штангою над головою прес (суворий)/покачати прес
 • Гантелі Бічні Підніміть
 • Штангу Потиснути
 • Гантелей Сидячи Плече Прес
 • Гантелі Зворотним Літати

Назад:

 • Штанга Рядка (Pendlay/Крок/Нагнули)
 • Гантельний Ряд
 • Буквально будь-який рух, де ви тягніть вага на себе.

Груди:

 • Соуси (зважений після того, як ви можете комфортно робити 10 віднімаються)
 • Похила Лава Прес
 • Тиск Стенду Відмінювання
 • Муха: гантель, кабельне або машини всі хороші

Біцепс:

 • Штанга Curl
 • Завиток Молотка
 • Підборіддя UPS
 • Веслування (спина) рухів, як правило, дають вам якоюсь мірою біцепс тренування!

Трицепс:

 • Жим вузьким хватом
 • Діпи
 • Skullcrushers
 • Трицепсів магазинної

АБС:

 • Розгортання З колесо Ab
 • Висить Ногу Підняти/Стілець Капітанів
 • Планк

Ноги:

 • Передній Присед
 • ССБ присідати (якщо ви в тренажерному залі є)
 • Хак Присед/Жим Ногами
 • Лежачи Нога Завиток
 • Розгинання ніг (обережно з цим, так як це може пошкодити колінний суглоб при високих Ваг, м'яко прогрес)
+632
Ronl 11 груд. 2019 р., 10:20:48

Мій режим тренування включає три основних підйомників (сидячи, тяга, жим). Я не присідати дуже важкий (не більше 400 фунтів), тому я не пристібаюся. У всі ліфти, я зосередився на збереженні щільного ядра і зробити аксесуар AB і вправи задній ланцюга.

У мого тата грижа, і я хочу переконатися, що я не потенційно погіршити те, що вже може бути генетична схильність. Є законний інтерес у придбанні грижі, особливо при виконанні важких присідань і тяги, і якщо це так, що я можу зробити, щоб не допустити його розвитку?

Якщо це краще для професіонала для того щоб відрегулювати це питання, то я готовий вислухати пропозиції щодо того, хто, зокрема, я повинний вирішити.

+616
sprynk 22 лип. 2018 р., 08:25:33

Через травми у мене частковий параліч у лівій руці, обидва плеча і ліктя.

Це означає, що я не можу зробити самих верхніх вправ тіла. Єдине, що я можу робити однією рукою (гантелі/машина), кого - біцепс, трицепс розширень, жиму від плечей, Жим від грудей і т. д. Я можу зчеплення речі, але я не можу підняти будь-яку вагу.

Я хочу зосередитися на моїй основній і ноги. Для верхньої частини тіла, я хочу набрати вагу трохи на плечі, біцепс і трицепс, так що скорочення видимого, але не занадто багато, оскільки асиметрія буде виглядати дуже негарно.

Відповідно до ІМТ машина, мені потрібно втратити 4.9 кг жиру і набрати 2,5 кг м'язів. (Я 63 кг, 169см)

Мені потрібно зробити мої тренування 4 дні в тиждень, особливо які саме вправи мені треба робити і скільки кардіо.

+611
user168483 7 лют. 2014 р., 05:08:22

Я б рекомендував практикувати 10-20хв+ тренування про 4+ днів у тиждень. Тільки ваги з додатком до порядку, починаючи з самого новачка цілком нормально теж - практиці будь-якої з основних є приголомшливим для зменшення проблеми зі спиною в більшості випадків. Ядро часто винуватцем людини проблеми зі спиною, але і перекидатися в деяких верхня частина тіла/спини/плечей вправи/шиї допоможе також.

Для ваги, я рекомендую робити близько половини свого максимуму, так що ви можете отримати хорошу 10-20 повторень у кожному підході і спробувати направити на 4-6 комплектів. Зробити 2-3 (або більше) різні силові вправи (особливо може бути тільки 2 в самому початку), і ви будете мати близько місяця болючість наступ, але в кінцевому рахунку набагато більше міцності і стійкості після цієї первісної початку акліматизації починає спадати.

Для спини, робить вага ліфти і силові тренажери, які включають тягне вага до грудей/плечі/живіт кілька хороших правил для спини - але практикує підтримку грудей зігнутим з/плечі протягом піднімаючись і подумки докладаючи зусиль у спині важлива. Коли є велика боротьба, тряска, неможливість піти далі на початку, потруїти, щоб запобігти травми і знизити вага на один крок.

Узгодженість допоможе зміцнити спину і хребет. По суті, я дійсно насолоджуватися 30 днів основної секції фітнес-програми з 30-денний рівнів, щоб перемогти (і багато інших фокусується на тілі). Звертати уваги на біль протягом всього процесу, тяжкі болі і скутість-це нормально на початку, але будь-які сильні щипки, гострий, як бритва, печіння, голок і т. д. не є нормальними для відновлення і повинні бути перевірені фахівцем точно. Ментальний імпульс, як правило, займає тиждень або дві, щоб померти від тяжкості, що забезпечить хорошу довіри/емоційний/комфорт теж імпульс. Організм кожної людини індивідуальний, ми повинні робити тільки те, що є стійким і здоровим для прогресу.

+531
LilLynny 9 черв. 2019 р., 14:30:35

Так. Мінус один. Ви будете зруйнувати ваші коліна і стегна якщо ви носите обважнювачі для ніг протягом всього дня. Ваше тіло не було зроблено, щоб впоратися із зайвою вагою в кінцівках для цього відрізка часу.

+419
gcamilo 8 груд. 2014 р., 04:52:27

Мені цікаво, коли ви знаходитесь в кетозі, що паливо, яке використовується для виробництва кетони: жир або сало я їм їжу? Чи як?

+398
ARUNRAJ 29 жовт. 2013 р., 04:41:44

Це генетика в основному.
Гіпертрофія не тільки викликана високої інтенсивності і низьке число повторень. Якщо ви робите якесь вправу досить довго, це призведе до гіпертрофії якоюсь мірою (наскільки це генетичне і пропорційний стимул, на яку ви претендуєте).

Ці худі елітних бігунів на довгі дистанції, ви бачите, що біг 100+ миль на тиждень, це генетичне. Їх тіло просто не хоче наростити м'язову масу.
Для більшості білих людей, якщо ви почнете робити біг на довгі дистанції (наприклад, тренувань), ваші ноги будуть майже напевно трохи; вам втратити жир, але наростити м'язову масу.

Я також хотів би відзначити, що, коли висококваліфіковані бігуни на довгі дистанції раптом зупиниться, і продовжувати харчуватися як звичайно (як перед великою гонкою), це легко для них, щоб покласти на 15-20 фунтів. Як так? Глікогену. Висококваліфіковані бігуни постійно мати своє тіло в режим зниженого енергоспоживання", і коли вони перестають працювати, тіло як "стріляй! Не знаю, коли ми наступного разу отримати цей шанс, щоб зберігати вгору енергії, краще зробити це зараз!"
І в результаті м'язи починають зберігання крохмаль дуже ефективно у вигляді глікогену.

Ще одна річ, саркоплазматическая гіпертрофія-це коли м'язи не ростуть більше, але м'яз пристосовується до більше в ній води (щоб допомогти м'язи отримують енергію і дихання робиться більш ефективно), рідше зустрічається у бігунів на довгі дистанції. Але знову ж таки. генетика.

Так що в цілому це в основному генетичними (корпусу), але і тип вправ ви робите, і як часто теж грає велику роль в гіпертрофії (збільшення м'язової маси, розмір волокна).

+375
dayy 16 бер. 2019 р., 12:16:36

Я не хочу сказати, вага для початку в абсолютному вираженні. Я міг би спробувати запропонувати щось у відсотках від одного ПМ, але я думаю, що краще почати навчання з чого-то й коригувати в міру необхідності.

У Greyskull LP і програма сумісна з 2х5 1х5+ (як можна більше з хорошими формами). Отже, почнемо з того, що ви відчуваєте себе комфортно робити 3х5. Наприклад, якщо 85кг ваш 5х3, він буде трохи менше за вагою, ніж, що, я б сказав, не більше 80кг. Що б ви не вибрали, переконайтеся, що ви знаєте, ви можете керувати, тому що в противному випадку на перші тренування відстій (по консистенції і мотивації) і тому, що програма забезпечує механізм для збільшення ваги швидше.

Ви можете подвоїти свій вага збільшується. Зазвичай ви будете виступати на 2,5 фунти/кг з кроком 1.25, але, якщо тобі так комфортно з нинішнім вагою, який ви отримуєте 10-12+ повторень в третьому сеті, ви просто вдвічі збільшити в наступний раз (5 фунтів/2,5 кг).

+337
Quackx 17 вер. 2017 р., 14:58:56

Чим більше м'язів ви використовуєте, і чим більше їх використовується, тим швидше ви зможете отримати ваш тариф серця вгору. Що взагалі означає, використовуючи м'язи ніг, і використовуючи їх, щоб перемістити ваш вагу тіла вгору і вниз.

Для мене, щось на зразок глибокого присідання, стрибки або біг по сходах-це квиток.

+305
user3172539 11 трав. 2016 р., 04:31:45

Ти пам'ятаєш, Вінні Джонс "Сфінкс" в Викрасти за шістдесят секунд? Ну, ось він лежить брюзглая персона. Але, ймовірно, це різного роду сила, ніж те, що ви маєте на увазі. Якщо ти важкий, ти, напевно, не "сильний" блок перемичок, або "сильним" бігун, і ви, можливо, не зможе зробити стільки тягнути злети або провали, або навіть догори ногами віджимання.

Що таке ожиріння? Що таке Слендер? Це відсоток жиру в організмі? Я розумію, що ви говорите, але "сила" - це надто розпливчасте. Вам потрібно відточити, що трохи вниз. Так, Хоссейн Rezazadeh страждає ожирінням, і так він вирвав 213kg. Абсолютний монстр. Але Кларенс Кеннеді отримав 187.5 кг у ривку і, ймовірно, має дуже низький відсоток жиру в організмі.

Мій голос "ні". Вгодованість не перевести на міцність. Причин може бути відносною винятки, але в цілому ніяк. Якщо Хосейн підготував своє тіло жиром для Pyrros Дімас рівня статури, тримаю парі, він би вирвав а 220кг+.

Цього людини з ожирінням в струнку переходу відбулося протягом, напевно, 5+ років (2002-2007+), плюс, коли була написана ця стаття? Ти, звичайно, втратить чинність, як функцію віку, і якщо ви йдете від "ситих немає вправ" для повномасштабної тренування маніяк, то його будуть носити на своєму тілі, особливо якщо у вас надмірна вага, щоб почати з, і зробити вас менш сильним. Кажуть, що сила цієї людини, то, напевно, була просто наслідком їхньої молодості. Чи є винятки? Звичайно. Завжди є винятки.

Ви визначення міцності. Ви визначення ожиріння і стрункою. Вам потрібен метод порівняння. Вам потрібні учасники в такому дослідженні в великих кількостях для обох груп. Це вік, вага, відсоток жиру, співвідношення всіх трьох? Де на Землі ви знайдете такого дослідження? Гадаю, це все, що може бути забезпечено, якщо є така статистика на історичному Олімпійських спортсменів. У цих даних є? Довести мене неправильно.

+301
Timothy Pratley 21 бер. 2013 р., 06:38:07

Я б рекомендував, що ви вибираєте м'язів ви думаєте, що не вистачає і працюй над ними.

Маленький Біцепс? 4х10-15 (4 підходи по 10-15 повторень) з/штангою завитки молотка.

Крихітні плечі? 4х10-15 строгих штанів/особи тягне/широта піднімає

Пласкі Груди? 4х10-15 кабелю літати/похилій лаві.

Ви отримуєте ідею, просто виберіть вправа (ExRx має хороший ресурс, на якому вправи працювати м'язи) і робота в 'бодібілдер' діапазони повторень (10-15 повторень).


Особисто я б врятувати себе і зробити аксесуари, які допоможуть практикувати і розвивати свої Олімпійські ліфти, які будуть розвивати свою статуру і поліпшити форму і максимальної піднімальної сили: повісити чистить, потужність очистки/урвати, урвати дефіцит, Передні присідання, Повітряні присідання, ривок баланс і т. д.

За умови, що ви доповнюєте з деякими серцево-судинними роботи, щоб допомогти вашому кондиціювання ви робите багато рухів, що більшість кроссфіт люди (ліфти Оли і кондиціонування). Якщо ви зробите це 4 рази в тиждень і переконайтеся, що ваша дієта підтримує ріст м'язів, це не буде дуже довго, перш ніж ви помітите зміни у вашому статурі.

+275
LizzyHotaru 26 квіт. 2017 р., 14:43:31

Я бігав до взуття Vibram з пальцями ноги близько 4 років, спочатку в парі KSOs потім у парі Bikilas. Мій типовий біг 4 - 6 миль. Я згоден з Майком, але хотів би додати свій досвід в цьому питанні.

Коли я перейшов з KSOs на Bikilas майданчик за ахіллове сухожилля на Бикила дратувало мою шкіру. У верхній частині Бикила має багато більше "структури" і це зробило терти ще гірше. Навіть після того, як моя шкіра жорсткіше, він все одно буде роздратований після бігу. З цієї причини я віддаю перевагу КСВ, хоча я як і раніше працює в Bikilas. Я хотів отримати Бикила LS а вони призначені для широкої ноги і шахта вузька, тому мені довелося повністю витягнути обидві сторони разом, щоб отримати щільне прилягання. Моя наступна пара, ймовірно, буде коричневий пара КСВ походи, тому що вони будуть виглядати краще, коли я відчуваю, що носити їх з джинсами.

Навчитися працювати як людина є ключовим в мінімалістичному взуття. Ви можете знайти деякі дійсно корисну інформацію з Гарварду скелетної біології лабораторії" босоніж сторінці. Також є відмінний відео підводячи підсумки цієї роботи на YouTube. Я використав, щоб пробігти милю або дві босоногі кожен раз, коли я побіг, щоб поліпшити свою форму, але я зовсім роблю, що в минулому році. Мої ноги ніколи не здавалося, досить посилити для звичайних 4 до 6 миль пробігу на бетон і асфальт, хоча я міг би запустити окремі 5К босоніж без проблем.

+272
Pushpa 7 серп. 2019 р., 00:53:03

Я п'ю багато води. Легко 4 літрів чистої рідини в нормальні дні, 5+ при заняттях спортом (5 днів на тиждень).

Я в дитинстві чув, що сіль та вода зберігаються і провести відсіками, схожими на жир.

Це правда? Є така річ, як вага води, і я міг зменшити свій розмір тіла, скорочення споживання води до 2 літрів рідини в день?

+254
Noneatme 14 вер. 2012 р., 23:57:07

Що таке електроліти і чому вони важливі? Для чого вони потрібні?

Ви завжди чуєте про необхідність електролітів при фізичних навантаженнях, але для чого вони?

+231
Roosterman 3 вер. 2015 р., 23:05:11

Є досить багато пульсометр фітнес-трекери найближчим часом на ринок. Я впевнений, що багато з нас (включаючи мене) з нетерпінням чекає чогось, що може точно виміряти витрату калорій, а не покладатися на крокомір. Очевидно, ніхто не хоче незручно ремінь монітор серцевого ритму навколо грудей.

Ось декілька варіантів, ви можете тримати очі на релізи в найближчому майбутньому:

Вже на ринку (або майже на ринку) деякі інші годинники/браслети які можуть задовольнити ваші потреби, такі як:

Ще одним варіантом є додатком Withings Pulse, який трохи віджет, який не потрапляє ні в одну з цих категорій:

І може бути, десь вниз по лінії, ви зможете отримати об'єктив смарт-контакт, який спостерігає вашого серцевого ритму, таких як:

+184
psyangelic 17 груд. 2010 р., 13:28:10

Я дивлюся на скорочення споживання калорій для різання зберігаючи відчуття ситості. Як можна визначити продукти, які заповнювати?

NutritionData.Self.com має корисну "повнота-фактор", але я не бачу способу, щоб сортувати.

enter image description here

Будь-які ідеї або інші веб-сайти, які можуть надати ці дані?

+168
Sophia Mathew 18 лип. 2014 р., 11:46:39

Враховуючи той факт, що він не робить різниці між м'язової маси тіла і жирової маси, чому таке індекс маси тіла, тому широко використовується для визначення ідеальної маси тіла?

Коли я почав серйозно працювати кілька років тому (підняття ваги і кардіо), я набрала 20+ кг і 2 розміру за пояс в штани. Я не м'язистим, але є набагато більше м'язів тепер, коли я почав. За ІМТ графік для мого зросту і ваги, я на грані ожиріння, але в реальності я зовсім підходять. На щорічний огляд мій лікар витягнув ІМТ діаграма, знову подивився на мене і сказав: "Ну, що, очевидно, не працює для вас."

Що кращий спосіб для вимірювання/манометрическое фітнес або відповідного ваги? Це виключно для вимірювання % жиру в організмі?

+161
olya2015 24 груд. 2017 р., 12:14:18

Якщо я снідаю, а потім цикл, скажімо, за годину близько 80%, буде на велосипеді спалювати жир (в/м'язові тканини або тільки сніданок? Якщо ні, то буде доцільно споживати немає або дуже мало сніданок, перш ніж їзда на велосипеді?

Тому можна зменшити жирові відкладення в загальний щоденний надлишок калорій?

До вашого відома: я вже худий, 1.88 м @ 81кг, тренування для сили і гіпертрофії, а в надії звести до мінімуму, що впертий шар жиру на животі.

+160
Bebs 3 січ. 2012 р., 17:36:10

Приблизно рік тому я задав питання, дивлячись на список початківців гантелі вправи. Користувач запропонував цей корисний сайт, який я швидко закладкою. Який відкладав за останні 10 місяців або близько того, тепер я готовий почати робити ці вправи. Ніколи не доводилося робити щось подібне, у мене є кілька питань з приводу процедур, конкретно про набори і повторень.

 1. Як новачок (з жахливим верхня частина тіла), скільки повторень я повинен почати з для кожної вправи? Для початку, я буду робити одну вправу для кожного типу м'язів списки сайтів.
 2. Скільки повторень кожної вправи рекомендується для новачка?
 3. Є рекомендований період відпочинку між підходами? Якщо так, то як довго?

Моя кінцева мета-поліпшити верхню частину тіла. У мене на даний момент руки-макаронини, і я тільки недавно помітив, наскільки слабка я стала (я двк і я сиджу за комп'ютером весь день). Що сказав, Я не хочу стати наступною Арнольд Шварценеггер; Я просто шукаю, щоб поліпшити свої сили. Будь-які рекомендації або поради будуть оцінені.

+158
Akola 18 лют. 2010 р., 11:40:47

Я концентруюся на серце-вимірювання швидкості.

Зазвичай ви могли б зробити один тест, і спробувати отримати як можна повторюваних умовах. Так що ви можете бігати на біговій доріжці з певною швидкістю, за певний час. Потім виміряйте максимум. Після цього ви лежите плиском, і після, скажімо, 2 або 5 хвилин, у вас є другий вимір. Ідея полягає в тому, що, чим швидше ваш пульс повертається в нормальне русло, тим краще ви підготовлені.

Сьогодні ми можемо постійно перевірити пульс. Це цікаво, оскільки ви можете сказати, якщо ваш пульс падає лінійно чи ні, і може бути, з плином часу, що може принести деяку проникливість.

Через проміжки часу, щоб перевірити це досить складно. Навіть якщо припустити, що ти це повторити... зауважте, що ваше тіло навчиться справлятися з конкретної вправи. Так що використовувати його весь час, і випробування не кращим чином. Якщо ви відчуваєте, що це не проблема для вас. Знайти значущі чинники. Я можу поділитися деякими:

 • зміна максимальна ЧСС за тренування. Чим краще ви підготовлені - ви повинні одержати максимум, і зберегти її на всю тренування. Навпаки, що від високої до високої, ви бачите вище, год - що значить - ви не здатні регенерувати.
 • зміна хв ЧСС за тренування. Щось на кшталт вище. Питання-якщо ви готові до наступного, в кінці низьких.
 • середній змінитися більш високої / низької. Як швидко ви потрапляєте в високі навантаження, і як швидко ви відпочиваєте.
 • нарешті, зв'язок між високої / низької.

У будь-якому випадку - я б дотримуватися деяких агрегатів. Справа про довгостроковій перспективі - скажімо, півроку - ти збираєшся перевірити кожної вправи? Може бути, графік може бути корисним. Є багато часу, різні графіки, з великою кількістю очок. Ось чому агрегатів. Мін./макс. + середня низька/висока - якщо ви хочете використовувати свічки.

+127
fbal 10 черв. 2018 р., 00:36:42

Там, здається, загальну згоду в громаді культуризму, що щільність кісткової тканини можна збільшити вагу-підшипник вправи і товщини кістки(обхват) не зміниться у зрілому віці(після зростання пластини близько). Однак, мені вдалося знайти такі джерела, стверджує, що розмір кістки може збільшуватися за рахунок вага-підшипник вправи:

-" Помірні тренування допоможуть побудувати ваші кістки; однак, чим більше навантаження ви піднімаєте, тим більше ваші кістки стануть." (https://www.livestrong.com/article/486880-bodybuilding-bone-size/)

- Захист системи-вчення не мають потенціал, щоб збільшити ширину кістки, за даними Бі-бі-сі." (https://healthyliving.azcentral.com/bones-bigger-working-out-1980.html)

-"Реакція кісткової тканини на ці сили змінюється по його довжині. Біля суглобів, кісток стають більше і щільніше, тоді як вали кісток, як правило, щоб отримати більше і товщі з невеликою різницею в щільності кісточки." (https://www.sciencealert.com/here-s-what-exercise-does-to-your-bones)

Я розумію, що неможливо збільшити довжину кісток після зростання пластини близько, але можна збільшити товщину кістки(обхват)природним шляхом вага-підшипник вправи?

+116
Alex Slipknot 16 лип. 2019 р., 05:22:07

Цікаве питання. Я постараюся піти, хоча всі можливі пояснення / відповіді.

Років тому з'явилася теорія, що м'язова болючість виходить занадто багато кислоти, утворюється при порушенні обміну речовин. Це не правда. Якщо достатньо навчений - слабке волокон в м'язах буде порушена. Що робить тіло реагує як на інфекцію. Так що це не допоможе, так як це не кислота, що викликає проблему.

Поліпшенню кровообігу добре б видалити все те, що не потрібно. Також, як ви написали, це допомагає з наданням речовин, які необхідні, щоб побудувати нову, кращу, більш сильні волокна. Однак, ви повинні мати його в вашому тілі. Я знаю, що люди їдять креатин після тренування, щоб краще підтримувати регенерацію. Ви можете вживати цукор, оскільки високий рівень інсуліну буде рухатися його м'язи спочатку, потім у печінку, і якщо обидві заповнені - в жир.

Питання в тому, як глибокий тепловий ефект йде. У нас є детектори тепла на шкірі рівень... я був з допомогою, що тепло креми, як кінський бальзам (оскільки Финалгон випускається в Німеччині шукати Pferdebalsam) і він зайшов досить глибоко в моє плече, але я не думаю, що вона може бути ефективною для чотириголового м'яза стегна передньої ноги.

Я не знаю нікого, хто використовує його таким чином, проте я знаю людей, які приймають гарячу ванну після кожного тренування, щоб прискорити регенерацію, зменшуючи біль. Можливо, що це найкраща ідея, більш спокійного, менш болісно, і я вірю - пташеня. :)

+116
user2832800 3 серп. 2012 р., 13:00:35

Після різко збільшуючи споживання клітковини протягом майже місяця за пропозицією членів сім'ї через хліб, фрукти, овочі і соки, я зіткнувся запор настільки суворий, що я був не в змозі мати рух кишечника протягом двох тижнів через вплив табурет. Як стало ще гірше, я почав споживати більше клітковини за рекомендацією моїх лікарів. Ніякі проносні засоби або супозиторії можуть ініціювати рух кишечника, і мій живіт стає таким жирним, що я навіть не міг рухатись протягом кількох днів без болісної болю.

Це дозволило мені зробити деякі дослідження про те, як здорове волокно насправді. Після того, як табурет-де-постраждалих від лікаря, я повернулася в свій звичний раціон яких складається в основному з білого рису, м'яса та овочів (я непереносимість лактози і приймати вітамінні добавки) і стілець виходить так легко, що я ледь навіть помічав його. Але цей низьким вмістом клітковини є причиною моїх членів сім'ї горе, а вони думають, що я впаду мертвий, якщо я повернуся в їжу велику кількість клітковини.

Я натрапив на цю книгу, роблячи деякі дослідження: волокна загроза Костянтина Монастирського і був здивований. Кожна пропозиція, він в своїй книзі і на своєму сайті були всупереч тому, що лікарі і люди взагалі говорили постійно - жерти все більше і більше клітковини, більше фруктів, овочів, цілісного зерна, і соки, і вживайте величезна кількість води, інакше ви помрете.

Думаю, це очевидно з Мій Маленький передсмертний досвід тепер, маючи занадто багато клітковини - це погано, але у кого-небудь є ключ до наукової обґрунтованості пан Монастирський книга і сайт? Після пошуку в інтернеті протягом декількох годин я не міг знайти навіть один шматок інформації, який навіть і не намагався критикувати чи заперечувати проти його вимог, інших, ніж один, три-зірковий відгук клієнта про Amazon.com.

Хоча я як і раніше скептично ставляться до його крайнім "абсолютно не білкова дієта", після його пропозиції і зменшення споживання волокна, щоб тільки кілька ложок овочів за один прийом їжі вже напевно повернулися мої випорожнення, здоров'я, і щастя повернулося в норму. Я хочу з'ясувати, чи є істина в його претензії, або якщо це просто лженаука, тим більше, що це нібито суперечить загальній ідеї про волокна та рекомендацій лікаря.

+110
Brian Kurz 23 груд. 2015 р., 21:38:30

За даними Інституту спортивної медицини діти рідко зробити тенісний лікоть. Він є найбільш поширеним у дорослих, але може також впливати і підлітків.


Що це?

Тенісний лікоть або латеральний епікондиліт, являє собою надмірне травми сухожиль, які відбуваються на зовнішній стороні ліктя. Сухожилля схожі на канати, що з'єднують кінці м'язи до кістки. Сухожилля постраждали тенісний лікоть прикріплення м'язів передпліччя до плечової кістки (верхня кістка руки).


Причини

Зловживання цих м'язів передпліччя викликає пошкодження сухожилля. З теніс, стрес є найбільшим на зовнішньому лікоть домінуючою руці під час навідліг гойдалки. Неправильний захоплення розмір або механіки гойдання можуть сприяти травми.


Симптоми

Ваша дитина може мати болі в ліктьовому суглобі під час або після тренування без набряку або почервоніння. Біль може спуститися на передпліччі. Біль зазвичай починається поступово без однієї конкретної травми суглоба. Біль може покращитися з іншими, але часто повертається, коли дія (наприклад, теніс) відновлюється. Деякі люди помічають зниження міцності зчеплення на ураженої руки.


Профілактика

Для юних спортсменів увагу на правильну техніку і обладнання може допомогти запобігти тенісний лікоть. Якщо вони мали тенісний лікоть в минулому, продовжуючи протягувати і ексцентричний зміцнення передпліччя може перешкодити повернутися з цього стану. Напружені м'язи роблять більший акцент на прикладеному сухожиль і кісток, покласти цих тканин, схильних до ризику травми.


Сподіваюся, що допомагає.

І як завжди, якщо ви підозрюєте, що ваша дитина має які-небудь ознаки або симптоми тенісний лікоть проконсультуйтеся з лікарем.


Джерело:
https://luriechildrens.org/en-us/care-services/conditions-treatments/tennis-elbow/Pages/index.aspx

+93
sami lappalainen 12 груд. 2015 р., 05:38:15

Довідка: за останні 3 роки моя вага була 55-58kgs. 3 роки тому, я був в змозі зробити 25+ віджимання без перерви, 10 підтягування (з мертвих повісити на груди за бар), 10 провалів. За останні три роки я пережив мінімальну дієту (з працею 10gms білка в день і менше 1500 калорій).

Його вже три тижні з тих пір, як я приєднався тренажерний зал і мати правильне харчування. Моя вага 63kgs. Я ще в змозі робити по 20 віджимань без перерви. Не один pullup і 1-2 соуси (але мої лікті боляче).

Як говоритися ланцюга визначається його найслабшою ланкою. Я підозрюю, що моя нездатність робити підтягування і ОНП, хоча мій набрав м'язової маси, моя сухожиль і зв'язок не вистачить сил. Я хочу, щоб включити спільні навчання у моїй повсякденній тренування. Які спільні навчання кондиціонер (ЕСП. для верхніх суглобах тіла) я можу включити в свої тренування? Напевно, я буду тренувати їх кожен день для поліпшення reults.

+93
DutchEcho 24 груд. 2012 р., 20:52:30

Можна спробувати варіант мастила Павла техніка ПАЗ.

Ідея полягає в тому, що кілька разів протягом дня, не може половина вам максимальну кількість повторень, так що якщо ваш поточний максимум 22, потім кілька разів в день, впасти і вибити 11 повторень.

Наприкінці пару тижнів, перевірте свій максимум і побачити, якщо ви поліпшили.

Це працює дуже добре для міцності, і зазвичай використовується для таких речей, як підтягування. Зізнаюся, я не знаю, наскільки добре буде працювати з більш високими повторень (понад 10), але це, напевно, варто йти.

+60
user8111 3 квіт. 2015 р., 08:13:08

У тебе вже є мета - так що це відмінний старт. Ви хочете тонізувати. Відмінно!

Одна річ, я скажу всі мої клієнти в подібних ситуаціях-це бути терплячим. Нічого не трапиться за ніч - це займе важка праця, самовідданість і прагнення до досягнення своєї мети. Все це відбувається у малих кроків.

Ваша мотивація повинна бути ваша мета. Якщо ваша мета не дати вам мотивацію вам потрібно для досягнення цього, можливо, потрібно переглянути свої цілі, або бути більш конкретну інформацію про нього.

Наприклад, замість того, щоб просто хотіти тонізують, поставити дату його. Наприклад, ви хочете, щоб тон на 1 червня 2014 року.

Тепер у вас є мета, і дату.

Зараз перерва, що головна мета на більш дрібні цілі. Що потрібно робити кожен місяць і тиждень для досягнення основної мети до 1 червня 2014 року?

Наприклад, і це дуже грубий приклад!

 1. Протягом 1 тижня я буду створювати базовий план харчування.
 2. Протягом 1 тижня я буду відвідувати тренажерний зал як мінімум раз в тиждень і робити 15 хвилин кардіо і 15 хвилин силових тренувань.
 3. Протягом 3 тижнів я буду уточнили, що план харчування в подальшому.
 4. Протягом 3 тижнів я буду відвідувати тренажерний зал мінімум два рази на тиждень і роблю 20 хвилин кардіо і 20 хвилин навчання ваги
 5. Протягом 6 тижнів я буду відвідувати тренажерний зал мінімум 4 рази на тиждень і на двох з цих випадків робити 30 хвилин кардіо і 30 хвилин силових тренувань.

Я впевнений, що ви отримаєте картину зараз. :)

Запишіть ці маленькі цілі в порядку, який вам потрібно для досягнення своєї головної мети внизу. Бути конкретними.

У вас є головна мета. У тебе ж побачення. Ви розбили, що головна мета на більш дрібні цілі. Кожен раз, коли ви досягаєте однієї з невеликих цілей, галочки список і стежити за собою все ближче і ближче до досягнення своєї головної мети.

Сподіваюся, як ви відзначите кожну зі списку, це дає вам, що трохи більше мотивації, щоб продовжувати наполягати себе - бо, пам'ятаєте, ви також встановіть для себе дату. ;)

Кілька порад:-

Ваша дата повинна бути реалістичною. Кажу, що ти не в тонусі протягом 1 місяця нереально. Говорили, що один рік дозволяє, то потрібно набагато більше часу і не сприяє мотивації на всіх. Це повинен бути реалістичним для цілі досяжні, але також змушує вас зосередитися.

Сподіваюся, це допоможе вам досягти своєї мети. Якщо ніщо інше, може бути, це вказує вам у правильному напрямку.

Все найкраще. :)

+50
theduke 26 лип. 2013 р., 10:35:50

Я використовую FitNotes для того, щоб зберегти всі мої вправи в одному місці. Ви можете записати вправ і поділити їх на різні групи м'язів, щоб зрозуміти, в які дні ви працювали на м'язи.

+38
Arada Bhavesh Bhavesh 10 жовт. 2011 р., 06:43:33

Вага-це страшний показник загального стану здоров'я. Насправді це всього 1 шматочок пазла, і дуже неправильно витлумачено в цьому.

Якою має вагу? Кістки М'язи Води Органи/залишок твоєї частини Жир

Проблема ваги є дуже маленька частина (до 10% припустимо), і якщо ви тренуєтеся, м'язи потрапляє більше, ніж жир все одно важити, тому люди, які орієнтуються на будову м'язів реально набрати вагу. Значні втрати у вазі за час іноді пов'язані з остеопороз/кістки принижують гідність чи інші великі проблеми з тілом.

Ви дійсно не отримати/втратити багато ваги, їсть, поки ми намагаємося мудрувати. Ваша дієта може впливати на те, скільки води однак ваше тіло тримає. (солі)

Справа в точку--ваги брешуть, дуже багато. Наприклад, багато людей не розуміють цього, але коли чоловіки послабити пояс пізніше в той же день--це тому, що талія розширюється після стояння/будучи у вертикальному положенні більшу частину дня. Навіть ноги злегка змінити розмір на протязі дня.

+27
Chris Morris 28 квіт. 2015 р., 03:50:47

Скільки м'язів/сили я міг би реально розраховувати на отримання більш 50 років? Я піднімаю на регулярній основі, здорове харчування, приймати багато протеїну, були протестовані на рівень тестостерону (на 480, який є AVG/високий для мого віку) - я можу зробити великий приріст? ніякої вигоди? або чекати, щоб втратити як я віку?

+25
Slava Trofymov 6 вер. 2019 р., 09:29:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil