Так я на дефіцит калорій зараз?

Мені 21, 6'4 і 19 камінь (266 фунтів) і за моєю оцінкою БМР є 2545.58

Минулої ночі я зробив 90 хвилин ходьба в повільному темпі. Цієї оцінки я спалила між 319-440 калорій. http://www.freedieting.com/tools/calories_burned.htm

Я також робив 65 хвилин інтервального тренування на еліптичному, на машинах оцінку я спалила 850 ккал.

Я споживав 1485 калорій, що день, не рахуючи кардіо цифри, тому що я не знаю, як точно вони є насправді.

Я теж горите достатню кількість калорій для втрати ваги?

+256
Doug Koper 1 серп. 2018 р., 23:28:58
30 відповідей

Поганих сторін покладає так багато жиру(крім транс-жирів) і картопля-це крохмаль, так що не така велика різниця від цукру. Жир в снікерс з арахісом і хороший джерело жирів. Єдина погана річ у Снікерс-це цукор. В цьому я абсолютно вибрав Снікерс. Але для закуски я sugeest U, щоб спробувати протеїнові батончики. Вони смачні і корисні, а саме головне, це не зламати УР дієту.

+991
eurusova 03 февр. '09 в 4:24

Я в даний час 6'0" 194 кг. Я викладаю бойові мистецтва, який вимагає від мене, щоб бути фізично майже у всіх відносинах.

Мої цілі фізичної культури є (в довільному порядку):

 • Підвищити гнучкість в області стегон, ніг і плечей
 • Зменшення жирових відкладень
 • Набрати м'язову
 • Збільшення вибухової сили
 • Збільшити кардіо

В якому порядку я повинен зосередитися на кожній області?

+967
kalingga 27 вер. 2015 р., 22:54:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не думаю, що є правила (я навіть не впевнений, що люди будуть слідувати за ними) у відношенні тих, однак, моя мета-рухатися якомога більше.

По-перше, як краще, як твоя спина дозволяєнамагатися сидіти прямо завжди. Навіть якщо ви відпочиваєте спиною на стілець, намагаємося завжди бути прямо і не сутулитися. Сидячи прямо покращує поставу, а також роботи ваших основних м'язів. Отже, мій живіт, природно, відчуває себе укладений без його реалізації.

Іноді, я рок (іноді вбік, і назад по іншим) на мій стілець. Кожну годину, я зробити деякі хрумтить так само на моєму місці. Або я можу підняти обидві ноги (або чергувати їх) протягом кількох секунд, щоб роботи мої стегна.

Самозахоплення-це добре; однак, це не повинно бути протягом тривалого періоду.

Що б ви не робили, переконайтеся, щоб рухатися ваше тіло як можна більше.

+871
Dinesh S 4 лист. 2018 р., 19:32:05

я завжди кажу, я не бігун, я плавець! я дійсно не дуже хороший бігун і використовується, щоб бути конкурентоспроможною плавець і думаю, може пора плавно переходить у біг. Як я можу отримати його не переборщити?

+856
Mohit Vyas 29 вер. 2013 р., 06:40:58

Ви повинні використовувати реальний програма силових тренувань з доведеними результатами. Ви, ймовірно, не їдять достатньо калорій, і, напевно, не вистачає білка. Ваше тіло потребує, щоб оговтатися.

Особливо якщо ви отримуєте на краще програму, ваші потреби в калоріях буде йти багато.

Я б порадив триматися подалі від будівлі тіла підпрограми в цілому: вони відмінний спосіб, щоб отримати тендиніт, дисбалансів, і не зовсім розумію, що сильна. Навіть якщо ви хочете бути тіло будівельника, я рекомендую отримати принаймні на проміжному етапі в присяд, станова тяга і прес.

Роблю програму реальна сила буде у вас сильніше, і навіть просто дивлячись на гіпертрофію, ви будете використовувати великі ваги, який викликає більше зростання.

+851
Louis Langholtz 29 бер. 2014 р., 15:56:49

Я повертаюся в тренажерний зал після довгої перерви. Навіть коли я ходила регулярно і працювати з тренером, я отримав м'язи і набираю форму. Але тільки одне для мене неможливо-це підтягування. Мій максимум-це два повторення. Які вправи або техніку можна запропонувати, щоб поліпшити це? Моя вага 79 кг і мій ріст 5 11. Спасибі заздалегідь.

+838
Max Murphy 14 жовт. 2014 р., 19:13:44

Якщо ви не рухається я не можу бачити, як вони допомагають. Якщо ви не розігрілися, а потім вставати і рухатися, ви ризикуєте більше напружуватися, так як такі тканини не є гнучкими, коли похолодає.

Я тренуюся з 15 кг на кожній нозі (брухт свинцю болтами до гравітаційні черевики) і носять ваг в іншому місці до 100кг. Я побудував до цього протягом декількох років, але я не ношу їх, поки я теплий і зробили основна вага тіла вправи. Навіть тоді довше я тримав їх протягом години, але зазвичай це півгодини.

Цього достатньо.

Я сумніваюся, що є позитивне перевага для тих, хто не в активну роботу носіння тягарів протягом дня.

Це просто думка, не фахівець одного розуму.

+833
DustinTheDev 30 трав. 2011 р., 11:19:54
 • Будь-який тип болю в грудях при додатку варто перевірити з вашим лікарем, якщо у вас є підстави підозрювати проблеми з серцем. (Напевно не ваш випадок, але просто застереження.)

 • Біль ключиці може вказувати на проблеми з кісткової тканини, що посилюється різким або вплив роботи.

 • Ймовірна причина: допоміжне обладнання дихальних м'язів, таких як scalenes, прикріпіть до першого ребра, який лежить під ключиці. Якщо ви дихаєте з верхньої частини грудей, шиї і допоміжні м'язи, ці м'язи можна підтягнути на перше ребро, яке звужує простір для нервів і м'язів. Якщо вам доведеться туго scalenes, поганої постави (вперед голову, підвищені плечі і т. д.) і використовуєте свій аксесуар м'язи, щоб дихати, а не діафрагми, що може бути причиною болю. Коли біль виникає, спробуйте розслаблюючу дихання, з допомогою діафрагми, а не верхній частині грудей і м'язи шиї, щоб побачити, якщо це робить різницю.

 • Якщо туго scalenes вносять свій внесок у проблему, ось відео, яке демонструє, як м'яко розтягнути на 3 частини scalenes. Як на вашу поставу, уявіть, що ваша голова легка, як повітряна куля, так що він акуратно піднімає і подовжує вашу шию без примусу.

 • Як для iPhone, пов'язки і навушники дозволять вам тримати голову і шию в нейтральному положенні. Якщо ви не тримаючи телефон у руках, ви, як правило, будуть напружені м'язи шиї і руку на тій стороні.

Сподіваюся, що допомагає.

+745
Roberto Tonini 10 трав. 2018 р., 22:27:27

Я б сказав, що ви починаєте робити деякі читаючи. Або переглянути журнал стійку, щоб побачити, що є і вибрати з них дещо і читати їх. Або прочитати в інтернеті. Побачити, що інші люди роблять вправи. Може бути вас цікавлять це велоспорт. Або може бути, ви хочете бути наступною Арнольд Шварценеггер.

Якщо тренувальний вага, на що ви натякаєте, тоді може запишіться в спортзал і найняти особистого тренера на пару годин, щоб показати вам мотузки. Вони трохи дорого, але може бути гарним початком.

+742
MasterOfDepression 29 вер. 2015 р., 03:28:37

Я можу зробити нишком підтягування цілком комфортно (працює біцепс), але я вважаю, зверху більш складні, майже напевно, тому що мої м'язи спини не так сильні, як ті на фронті.

В неділю я зробив мікс під і зверху підтягування (70 & 25 відповідно), і трицепсів провали.

В понеділок я зробив шість наборів з десяти зверху підтягування протягом години (я займаюся карате практика). Я відчував себе дуже сильним і робив їх краще, ніж напередодні. Але протягом дня і навіть зараз, моє внутрішнє передпліччя болять, коли я відкриваю свої сили, або згинають руку (долоня повернена до тіла). Біль нижче зап'ястя, в середині. Картинки в Гуглі показують, це може бути згиначів Карпи м'язи, я думаю, напряг.

Моє питання в тому, навіщо ці м'язи болить і не моєї верхній частині спини (який я припускаю, що отримує працювала у зверху підтягування)?

Оновлення: я більше не мають цієї проблеми. Я перейшов на широку руку підтягувань за що виступає Арнольд Шварценеггер і Нік Алдіс, робите 50 повторень за 3-5 наборів на регулярній основі, і це буде добре. Я вважаю, що мої м'язи передпліччя не звикли до здійснення, і я був перетренованості. Відпочинок і робота на гнучкість і дійсно допомагав.

+703
ardian merovci 29 трав. 2016 р., 23:42:25

У мене немає наукових досліджень в підтримку цього; однак, Дейв Тейт (важкоатлетом) помітила, що ви отримаєте великий стенд з сильним латів. Його міркування є те, що вам потрібно як стабільну платформу, і залучити латів в ліфт. Це допомагає піднімати більш важкі.

При проведенні цієї на деякі теорії про те, що я читав з культуристів про те, щоб будувати більше м'язів, ви повинні бути в змозі зробити більше роботи (обсяг, час тестування тощо). На що вистачає сил у вашій латів обмежить обсяг роботи ви можете зробити на грудях, виступаючи в практичному плані.

Дисертації, розроблені на загальний синдром адаптації (газ) в основному говориться, що живий організм реагує на стрес, адаптуватися до стресу протистояти його краще в наступний раз, коли він буде представлений. По суті, для того, щоб викликати пристосувань, які будують великі м'язи, вам потрібно посилатися на типи стресу, які викликають, щоб це сталося. Якщо ви обмежені через м'язового дисбалансу, ви не можете викликати необхідний стрес.

Інша серйозна проблема пов'язана з ризиком отримання травм. Сильний м'язовий дисбаланс поставити склопідйомник на великий ризик травм. Якщо ви травмуєтеся, так що ви не зможете підняти протягом тривалого періоду часу, ви не зможете отримати велику груди ви хочете.

+702
Bingan Guk 22 груд. 2019 р., 01:55:01

На рівні ви говорите, ви можете зробити все це в один день. Є по темі відповідай, що розглядається як розрив силові тренування і біг відразу два починають заважати один одному. Перш за все біг і підйом, як правило, стикаються з абдомінопластика.

Також, ви можете розглянути можливість робити реальну програма силових тренувань, таких як - небудь 5х5 або стартову силу. Або дасть вам феноменальні результати в порівнянні з просто випадковим чином, піднімаючи гантель тут і там.

+691
MichaelChirico 16 лют. 2010 р., 15:20:55

Продовжуйте рухатися навколо. Я б порадив ходити в тренажерний зал або використовуючи бігову доріжку, щоб просто погуляти. Розтягнення, щоб тримати вільні і тримати перекачування крові теж хороший рада.

+648
redgreen88 29 серп. 2011 р., 00:39:27

Подумайте: навіть Папа Римський (попередній папа, я думаю, це насправді анекдоті від Арнольда Шварценеггера з його автобіографії "згадати все") і час, щоб тренуватися більше години в день.

У вас дійсно немає часу для вашого здоров'я

+647
user920946 12 вер. 2011 р., 02:47:29

Ви можете насправді використовувати неефективну програму тренувань на поїзді через фазу, де навпочіпки (або інша вправа) важкі три рази в тиждень буде добре працювати для вас. Але, ви не обов'язково пройшли цей етап, і я впевнена, у тебе небагато часу залишилося, де 3 рази в тиждень буде здійсненно. Спробуйте! Є кілька простих, широко використовували повний тіла тренування там (починаючи силу, наприклад).

Графік відновлення або суперкомпенсации розтягується, як ви рухатися від новачка (де це тільки 2 дні) до середнього (де то 4-7 днів), так що вашій програмі потрібно буде змінити, як ви прогресу.

Якщо ви не отримуєте відновлення потрібно після один день відпочинку, подивимося на тижневий періодизацій як техаський метод.

+541
amihey 31 груд. 2017 р., 04:15:36

Коли людина відчуває сильний біль, його тіло переходить в свого роду "режим виживання" і, як наслідок, його гнучкості (і сила я пам'ятаю) збільшується. Це свідчить Чарльз Poliquin: https://www.youtube.com/watch?v=B4ZPfOHjYiI

На жаль Poliquin не пояснити деталі того, що відбувається тут. Я бачив це пояснюється деяким німецьким фізіотерапевтом, але не можу знайти відео.

Я цікаво, якщо це таке ж явище, як і при пауерліфтерів нюхати нашатир перед великими ліфтами?

Адреналін бере участь? Моя теорія полягає в тому, що страх і гнів вивільняє адреналін, який приводить до збільшення сили і рухливості нервової системи "з гальма викл".

Я думаю це пов'язано з істеричною силою?

Може хто-небудь ще це пояснити або направити мене пояснень?

Редагувати: я знайшов відео, я знову говорив:

Поліпшити Свій Присед! Повний Семінар Мобільності

Вона довга (82 хвилини), але показати кілька демонстрацій, як, ілюструють ефект "боротьби або польоту", як наприклад, скутість у шиї може зменшити вихідну потужність.

Досі немає наукового пояснення, хоча.

+533
DocJump 8 лист. 2019 р., 23:04:10
Огляд товару є конкурентна порівняння для вирішення деяких проблем, пов'язаних з фітнесу або харчування. Ці рішення можуть бути комерційний або безкоштовний і може складатися з пристроїв, обладнання або інших екземплярів.
+518
Muhammad Zubaid 23 вер. 2011 р., 06:00:48

У мене ті ж самі питання тепла на коліно теж. У мене є рентгенівські знімки моїх колін, і я на колінах у 25 років, хоча мені 56. Однак, після того, як моя поперек подивився на були ознаки защемлення нерва, що може бути причиною проблеми з колінами.

В даний час я бачу фізіотерапевт пару днів в тиждень, і вузли були знайдені вище нижньої області куприка. Після того, що зона масажується, незначні рівні болю тренування пішли з 6 до 2 (за шкалою від 1-відсутність болю, до 10-найвищий біль).

Я думаю, що нижній частині спини вправи і незначні вправи коліна може допомогти цю проблему. Я сподіваюся, що ця інформація також може допомогти вам знайти ваші проблеми.

+496
curmudgeonly old guy 11 груд. 2012 р., 07:16:36

Я начиталася про різні дієти, і я продовжую бачити цю мову:

ХХ% калорійності обмеження

Що це означає в практичному плані?


Побачити це Вікіпедія статті для приклади використання мови.

+447
efelton 30 бер. 2010 р., 01:15:32

Ця стаття від Бізнес інсайдер розповідає про дослідження, в якому прийшли до висновку, що 52 хвилин роботи з подальшим 17 хвилинну перерву в роботі каденцію, що учасники' кращим співробітникам використовувати.

Ви можете використовувати все, що каденція вам подобається, але основний принцип-від фізичної та психічної придатності зору-це вставати і рухатися щогодини. Якщо це в 15 хвилинах ходьби навколо блоку, великого! Якщо це 30 секунд стрибки на місці, він буде робити. Але що б ви не робили, взяти годинну перерву і рухатися ваше тіло навколо протягом цієї перерви!

+419
amehta 21 серп. 2015 р., 20:57:13

Вправи залежать від того, добре, свою вагу тіла, зокрема, скільки сил у вас по відношенню до ваги руху.

Якщо це змушує вас почувати себе краще, коли я починав, я не міг зробити більше, ніж п'ять віджимань і не більш ніж одне підтягування. Тепер я можу зробити не менше 20 віджимань в комплекті (я не пробувала робити їх до знемоги) і близько 10 підтягувань.

Як я зробив це зміна? Простий: я не робив ці вправи. Замість цього я робив вправи, які працювали аналогічні групи м'язів, але при меншій вазі, ніж те, що моя вага тіла буде потрібно. Так, наприклад, я робив жими з гантелями і штангою. Почався реальний світ, де-то близько 60 фунтів, і працював мій шлях вгору. Я теж лат pulldowns з кабельними машини, знову починаючи десь близько 60 фунтів.

Біцепса кучері весело, але вони не б'ють всіх необхідних груп м'язів для віджимання або підтягування, які є, головним чином, грудей і спини Вправи з участю руки до плеча, біцепс і трицепс.

Загальним пунктом є те, що вправи є великими, тому що вам не обов'язково потрібно багато обладнання, щоб зробити їх, але недоліком є те, що їх рівень складності не просто кількісно, як і у випадку з штанги, гантелі, або кабель силові вправи. Я закликаю вас, щоб зосередитися на складових ліфтів, як жим лежачи, присідання, станова тяга, і рядків, ніж ізолюючі вправи, як кучері. Прогресування складності також є важливим чинником. Якщо ви не неухильно зростає вага, ви не будете продовжувати адаптуватися і набратися сил.

+401
mfinni 1 лют. 2012 р., 23:20:56

Найкраще, щоб отримати 8 годин сну на добу, і постійно разів ви лягаєте спати і прокидайтеся, допоможіть цьому статися.

В ідеально світі, ви могли б лягати спати в один і той же час кожну ніч, і, природно, вчасно встати вранці. На жаль, життя це не ідеал. Якщо у вас є, щоб тримати гаком годин з-за роботи, намагайтеся мінімізувати збитки. Це коли ви повинні розглядати речі. Ти не завжди можеш робити все. Головним пріоритетом для працюючих людей, щоб отримати роботу. Це означає, що в залежності від того, наскільки зношені ви, можливо, доведеться пропустити тренування, щоб вам спати ... Або ви, можливо, доведеться коригувати сну до вас вашої тренування.

Це правда, ви не можете компроміс сну протягом тривалого часу. Зберігайте ви узгоджений час сну або послідовне час пробудження, якщо ви не отримуєте достатньо сну, ви будете просто втомився. Це програшній ситуації.

+365
konstantinos zaros 20 лют. 2010 р., 16:34:44

Зробити кілька кроків (5-7, щоб не втомилися) зробити високу планку і качати спину ноги дуже швидко. Намагатися він може прийти швидко або може зайняти рік або більше, але зате практикуватися.

Дрилі - занурення колесо, хоп колесо, висока колесо і супер швидке колесо воза!

УДАЧІ ПОДРУЖЕНЬКА

+350
Daniel Illescas 1 вер. 2012 р., 10:46:46

Ще одна річ, щоб думати про... Для загального серця зонний тариф (намагаюся ЧСС нижче 50 ударів на хвилину наприклад) це загальний час, що має значення. Якщо це простіше зробити два шістдесяти хвилинні тренування, ніж одна 90-хвилинне тренування, так і буде. Те ж саме вірно для поліпшення конкретної тренування. Якщо ви хочете зробити 100 товкачики, робить десятки менше протягом дня можна бити однієї чи двох великих наборів. (Це називається мастилом паз), що говорить, - для інших спортивних конкретних заходів, вона може бути краще для групових тренувань. Багато залежить також час відновлення.

+241
Andreas Engedal 21 груд. 2017 р., 19:49:56

Я б порекомендував класу, гир або персонального тренера - в залежності від ваших потреб. Гирі-це інструмент, як і будь-які інші тренажери. Ідея в тому, щоб включити його у вашій поточної програми (якщо є) і переконатися, що програма знаходиться в гармонії з вашими цілями (якщо у вас встановлені). Відчуваю 'біль' на наступний день-це хороший знак, що ви працюєте, але не означає, що ви перебуваєте/-не використовуючи правильну техніку, або якщо тренування це добре округлені.

Так, прямо на ваше запитання, так, я рекомендую підписавшись на клас, це допоможе визначити уточнити вашу техніку і дадуть вам мотивацію і нові ідеї Workout.

+182
rick lucher 4 бер. 2017 р., 04:24:28

Так шпагат це можливо, але це питання того, наскільки комфортно ви робите вправи. Борці сумо в Японії (і всього світу), як правило, вміє сідати на шпагат, як це переважно глибинні м'язи, який має розтягнутися на шпагат.

Найкорисніша посилання я коли-небудь знайдених був тут , і я використав його успішно на основі бойових мистецтв. Головне, щоб бути в курсі, коли ви розтяжка для шпагат ви також розтягування суглобів, зв'язок, шкіри, сухожиль і т. д.

Я рекомендую робити шпагат на колінах, схожі на практикуючих Тхеквондо, щоб уникнути [майор] спільні проблеми пізніше в житті. У той час як не повний стримуючим фактором для проблем з суглобами, розподіл ваги не буде на колінах і гомілковостопних суглобах, а в основному на ті частини, які потрібно розтягується (спочатку).

Деякі кінцеві точки:

 1. Завжди зігрітися
 2. Не прорватися
 3. Ви також повинні зміцнити і підвищити гнучкість підтримки м'язів
 4. Використовуйте дихання, щоб розслабитися, видихнути, поки 'застосування' стрейч

По пункту 2: спочатку ваші м'язи повинні навчитися розслаблятися перед натяжкою (я вважаю, що це називається стрейч-рефлекс на заслання, де тіло напружується до стресу/наслідки).

Якщо у вас є які-небудь болі або інші проблеми, ніж трохи жорсткості в розтягнуті м'язи, проконсультуйтеся з лікарем. Люди, які вважаються "умістити" більше нашкодила собі, ігноруючи те, що їх тіло говорить їм.

+149
Andrew Maher 25 черв. 2015 р., 13:13:55

Ви могли б розглянути безкоштовну програму ваги ваги з тренажери. Існує кілька відносно недорогі шафи для доповнення тренування з гантелями вправ з власною вагою.

enter image description here

+146
Anjali Naik 31 серп. 2018 р., 20:51:56

Якщо ви будуєте м'язи і роблять ВИИТ, більшість тренерів рекомендують робити це не більше 3 разів на тиждень, так як ВИИТ вважається досить напруженої тренування.

У цій статті з м'язів Ево:

Навіть так, підняття тягарів і робити ВИИТ кожен день-це не дуже гарна ідея. Якщо ви хочете зробити ВИИТ поки ви зосередитися на побудові м'язів, обмеження 1 або 2 коротких сесій на тиждень.

Ви можете знайти хорошого тренера, щоб зібрати довгостроковий план, який працює для ваших цілей у фітнесі.

+127
Aleahim 17 січ. 2010 р., 14:03:24

Це питання певною мірою підпадає під теорію, так як кожен організм індивідуальний, я розумію, але вирішив все одно запитати.

Припустимо, мені вдалося знайти дієти і тренування, що підходить для моєї повсякденному житті і я щаслива з моїм відсоток жиру в організмі (коли я останній раз перевіряла років тому я був на ~12%). Я тренувався близько 10 років, і я б сказав, що моє тіло має вигляд гостроверхим наскільки будь-які серйозні перетворення тіла. Тепер припустимо, я хочу додати кілька фунтів м'язової маси при збереженні мого жиру у відсотках. Це ж просто, як росте мій споживання калорій (при збереженні білків/жирів/вуглеводів, як раніше), може підніматися ще кілька фунтів, і виконується зайву милю або дві, щоб встигнути за зайві калорії?

+99
r3bl 4 груд. 2019 р., 12:47:25

Ви можете робити присідання, ізолюючи одну ногу, яка у вас є травми. Дощок може допомогти вам небагато, але вони не така вже складна задача для області АБС після одного моменту.

Єдина вправа, яку я можу думати прямо зараз, що дозволить повністю ізолювати коліно(і не дуже просунутий) є дракон прапор. Вона стала популярною завдяки Брюсу Лі, хто представив його світу в його активні роки. Вправа в першу чергу спрямована на м'язи в області живота вашого тіла, вона також буде працювати ваші руки трохи і повністю піде на ноги. Нижче ви можете побачити знімок Брюса Лі виконує її.

Dragon flag, Bruce Lee

Є відео підручник, який я випустив пару років тому, пояснюючи, методів, послідовності, які можна використовувати для того, щоб вивчити вправи. Що саме чудове в цій вправі полягає в тому, що незалежно від того, який прогрес ти починаєш з того, він буде забезпечувати ваш ABS з величезною тренування з самого початку. Ось посилання на підручник, я кажу, якщо у вас є які-небудь питання смаж на мене! http://www.youtube.com/watch?v=zf0Skpkag50 (розкриття інформації: відео матеріали шахти)

+16
steplab 21 груд. 2013 р., 04:09:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil