Це дуже важко здійснювати свої трицепси, могли б використовувати деякі пропозиції!

Всякий раз, коли я намагаюся здійснювати свої трицепси, лікті дуже боляче. Це щось недавнє.

Зазвичай я б взяла близько 45 фунтів за голову і робити 15-20 повторень, і зниження ваги не допоможе. Я довів вагу до 20 фунтів і все ще боляче, як пекло.

!(Фото) (Фото)

Ссыль на фотку, коли я зроблю все, щоб стимулювати трицепс, він відчуває, як ніби латерального надвиростка та ліктьового відростка вискоблюють проти одного люто. Це коли від болю.

У мене правильна форма, коли робите свої тренування і скидання ваги не працюють. Я приймала дуже багато кальцію і білка, в надії, що це допоможе, але це не робить багато, а що-небудь ще спробувати? І спасибі!

+658
Justsaying 17 лип. 2011 р., 05:02:20
29 відповідей

1 Лікоть подовжувальний = 1 згин ліктя

Вправи повинні бути вибрані з розумом, якщо у вас нормальні коштують біцепса кучері, то трицепс pushdowns в порядку.

але якщо ви робите, наприклад, проповідник кучері, де довгої головки трицепсів підлозі-зігнутому положенні з самого початку те, що вам потрібно зробити трицепсів відкати.

Або якщо ви перетягніть кучері, де довгої головки біцепса продовжується те, що вам потрібно зробити накладні трицепсів розширень.

Віджимання також використовувати біцепси ви так сильно працювати біцепс набагато більше, ніж трицепси.

+998
Anirudh Nair 03 февр. '09 в 4:24

5х5 станова тяга-це абсолютно нормально, але не під час SL5x5.

Як і aequitas нігтів на голові, програма Stronglift 5х5 вже включає в себе присідання 5х5, 3 дні в тиждень, і як такий, ноги, сідниці і нижня частина спини будуть постійно перебувати в стані відновлення. Додавши безліч комплектів станова тяга на вершині цього, швидше за все, перешкоджати ваш прогрес, як ви, можливо, ніколи не досягти анаболического стану.

Пам'ятайте, присідання і станова тяга мета ж в якості головної рушійної сили, але з дещо різними коефіцієнтами інтенсивності.

Однак, якщо у вас програма, скажімо, ногу 1 день в тиждень, коли ви робите станову тягу, то це абсолютно нормально робити 5х5, 3х8, або як ви вважаєте потрібним.

Майте на увазі, що тяга зазвичай вправи, де ви перемістити найбільша кількість ваги, і люди правильно зазначають, що це негативно позначатися на ЦНС якщо ви робите це занадто часто.

Розробка програми по станова тяга (приклад)

 1. Додати станову тягу в один день тижня

 2. Вважають цей день ноги, додайте присідання, і змінюються/міняю один з них ви зробили в першу чергу. Accessorize з ніг/нижній частині спини руху, як назад підняти, розширення ніг, завитки ноги, так як це буде сприяти більш на станова тяга-відповідних груп м'язів

 3. Поїзд принаймні один інший день тижня.

  • якщо ви тільки більше тренуватися один день в тиждень, роблять його верхній день тіла, і переконайтеся в тому, щоб включити натиснувши і потягнувши руху, і щонайменше одне з'єднання вправ з кожної категорії

  • якщо ви тренуєтеся два дні в тиждень, зробити це в день тягнути і штовхати дня

Є також альтернативний варіант з урахуванням станова тяга на задніх днів, і мають окремий день ноги з присідань. Однак, якщо ви не впевнені, помилятися в бік обережності, і тільки один день ноги. Якщо ви відчуваєте, супер готовий два дні нога (тобто тяга на спину в день), потім дослідження (або повернутися і попросити) кілька рад про те, що.

+988
muhammed mansoor 28 лют. 2016 р., 22:52:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я студент інформатики. Робити уроки програмування, я залишив товстий живіт і груди.

Для того, щоб позбутися від жиру на животі, я почав робити присідання. Однак, як я можу позбутися від жиру грудей.

Примітка: Я чоловік.

+940
Rude Potato 23 січ. 2011 р., 22:29:31

Я просто дивлюся, щоб змішати його на біговій доріжці, зараз я 50 хвилин працює на 8.5 км / год на 2% ухил, а потім 15 хвилин ВИИТ 1 хвилину в 13mph і 1 хвилину на 5 миль / год чергуючи по 2% ухилом, я був просто цікаво, якщо люди могли б згадати деякі інші способи робити ВИИТ, що я міг би спробувати для початку, просто, щоб стимулювати себе насправді. Дуже приємно, і я не можу чекати, щоб спробувати деякі ваші пропозиції.

+909
user73584 14 черв. 2013 р., 14:00:17

З доказів, що я бачив - максимум-фруктові дієти, як правило, не здоровий. Фруктоза стає все більш очевидним, як не бути "здорова" форма цукру.

10 причин, чому Фруктоза це погано
Індекс фруктози є новим глікемічним індексом
Фруктоза порівняно з глюкозою

Зверніть увагу, що ці статті взагалі про фруктозу додають і інші продукти - фрукти трохи краще, враховуючи, що в ній є вітаміни, клітковина і всмоктується повільніше, ніж, скажімо, газованої води. Досі, що вживання великої кількості фруктів подарує вам багато фруктози, яка не рекомендується.

Перевірте книги/статті на іншого мого відповіді на деякі рекомендації для хорошої їжі планів. Вони, як правило, включають в себе як овочі і м'ясо (і рибу, і яйця...)

Відмова від відповідальності: як ви знайдете на будь - яке питання з дієта/харчування (або заняття, або політикою, або...) - немає єдиної думки, немає "правильного" відповіді. (І я не лікар або дієтолог, ця посада не приймати всередину).

Протилежна думка про те, як великий плід - див. 30 бананів в день.

+894
magrett 24 бер. 2010 р., 08:50:13

Ви повинні слідувати радам у книзі, яка описує програму Ти робиш. Якщо ви знайдете авторитетне джерело, яке описує, зокрема, чому відскік небезпечно, не турбуйтеся про підстрибуючи з нижньої частини присідання або жими.

Це "обман" трохи підстрибувати на лавці, тому для оптимальної міцності ви хотіли б уникнути. Для присідання це абсолютно нормально.

Підстрибуючи в нижній частині присідання, зроблено належним чином, є ефективним способом, щоб максимізувати м'язовий виведення, Як описано в стартовому складі, на стор 138:

...ключовою особливістю ефективного присіданні є використання контрольованої "відскік", який користується стрейч-рефлекс, що виникає при переході між ексцентричної та концентричної скорочення. Будь-яке м'язове скорочення є більш потужним, якщо воно безпосередньо передувало стрейч, як завжди відбувається, коли ви стрибаєте.

Якщо ви не хочете, щоб підстрибнути, тому що ви не знаєте як, сидячи навпочіпки без відмов у нижній частині значно складніше, але розумний варіант. Ви не зможете підняти стільки ж, так що ви не будете так сильні, але все-таки навприсядки.

+886
whatapalaver 1 квіт. 2011 р., 02:37:00

Джордж Mateljan у світі здорових продуктів, списки насіння і мангольд в якості джерел відмінної якості вітаміну Е. використовуючи свою рейтингову систему, відмінну оцінку щодня процентне значення більше 75% і концентрації корисних речовин (виходячи із загальної поживності багатство) результат більше 7,6

Мигдаль і шпинат рейтинг дуже хороший. Листова капуста, листова капуста, папайя, оливки, солодкий перець, брюссельська капуста, ківі, чорниці, помідори, броколі котируються як хороші.

Крім того, він пише, що вітамін Е є сімейство жиророзчинних вітамінів. Джерела живлення містять повного спектру ( Альфа-, Бета-, Гамма-і Дельта-trocopherols і токотрієноли). Добавки, як правило, містять тільки синтетичний Ді-альфа-токоферол. Вітамін Е частково оброблені з пшениці/Зародки пшениці з комерційної обробки. Він рекомендує зберігати олії (оливкова, соняшникова, арахісова) повітря щільний, щоб захистити їх вітамін Е. Його сайт дає рецепти відзначаючи способів, щоб підготувати і приготувати для оптимізації вітаміни.

+860
ulin44 10 лют. 2011 р., 11:11:21

Чому ви хочете, щоб скоротити споживання води? Потовиділення-це ваше тіло намагається пролити тепла і остигає. Якщо ви свідомо скоротити споживання води, ви не закоротити ваші зусилля охолодження.

Крім того, ви не тільки втрачаєте вагу води. Ви також використанням глікогену, який має вагу до нього. Година бігу-це досить довго, ви побачите значні зміни у вашій вазі з-за води і використовувати глікоген.

Як ви отримаєте більше адаптовані до клімату, ваша потреба у воді може зменшуватися як природний наслідок, але не намагайтеся форсувати події. Ви можете просто в кінцевому підсумку введення замість теплового удару/удару.

+775
Fynn Becker 13 лип. 2018 р., 12:43:01

Я не експерт по цій темі, але от кілька статей/ресурсів, які можуть виявитися корисними:

 • Нью-Йорк Таймс блог - 27 липня 2011 р. - в основному фокусується на тому, як вправа позбавить від розумової деградації у літніх людей. Цитата зі статті:
  Але навіть якщо і так, то наслідки цієї скромної активності мозку були чудові, доктор Міддлтон говорив. У той час як повністю сидячий добровольців, і там були багато з них, набрав за ці роки істотно гірше за тестами когнітивної функції, найбільш активна група показала невелике зниження.
 • Американського фізіологічного товариства - фізичні вправи роблять благотворний вплив на здоров'ї мозку і пізнання -
  Розглянуті дослідження показують, що як аеробні вправи і силові тренування можуть зробити істотний позитивний вплив на здоров'я і функції мозку, але необхідні додаткові дослідження, щоб краще визначити ці наслідки.
 • Іскра: революційна нова наука вправи і мозок - це книга, і таким чином це коштує грошей. Я не читав його. Але це високо оцінена рецензентами і обіцяє обговорити безліч зв'язків між функцією мозку і фізичних вправ. Це цитата з другої коментар користувача перераховані на посилання:
  Наші лікарі завжди говорять, щоб отримати більше вправ. Ми завжди позіхнути і сказати: звичайно, ми чули це раніше. А потім ми бездарно у нашої подальшої діяльності. Після прочитання свічки вся моя точка зору змінилася. Фізичні вправи-головний ключ до функціонування мозку. Холестерин і інші системні проблеми, викликані відсутністю вправа трохи неоднозначним, так як ми часто не можемо безпосередньо відчути їх, поки ми проявляємо якоїсь хвороби. Функціонування мозку-це щось зовсім інше. Ми можемо відчувати себе майже негайну зміну після аеробних вправ. Після прочитання іскри, я напевно став шість днів в тиждень тренажер. Мені потрібно, щоб мій мозок функціонував як можна краще, і дані в цій книзі зробив віруючого з мене.
+771
elijahclin 23 жовт. 2019 р., 12:52:36

Мене звати Шон і я досить новими для важкої атлетики. Я намагаюся оздоровитися за останні кілька місяців, і за останній місяць або близько того я намагався отримати більше досвіду з силовими тренуваннями, щоб набрати м'язову.

Останнім часом я став дуже збентежений і впевнені в тому, що зміни я роблю, щоб допомогти зробити м'язи більш успішні чи ні.

Це якась інформація про моєму тілі:

 • Вага: 201Ibs
 • Зріст: 5'9"
 • Відсоток Жиру: 29%

Я внесла зміни в розпорядок дня, в основному вправи кілька разів на тиждень. Я почав працювати після, натхнений моїм босом, який працює ентузіаст. Я думаю, що я втратив близько 18Ibs від їжі на дефіцит і здійснюють подібне. Зараз я регулярно відвідує тренажерний зал і оплатити особистого тренера, що я зустрічаюся з 5 раз в місяць важка атлетика.

Це буде здорово. Мені подобається мій тренер і він відчуває себе добре, щоб здійснювати свої м'язи, але що для мене складно з'ясувати зміни мені потрібно зробити для моєї дієти. У мене високий відсоток жиру в організмі і тому я намагаюся з усіх сил, щоб звести до мінімуму набір жиру в той час як я намагаюся наростити м'язову масу, але там стільки суперечливої інформації навколо, що, коли і скільки я повинна їсти.

Ці речі я зробив, щоб змінити свою дієту:

 • Спробуйте з'їсти 200 грамів білка на кожен день.
 • Намагайтеся їсти тільки "чисті" джерела вуглеводів.
 • Спробуйте з'їсти за даними макроси (35% білка, 45% вуглеводів, 20% жиру зараз.)
 • Їсти надлишок.

Останнє є найважчим для мене. Коли я використовую онлайн калькулятори, я приходжу до висновку, що мені потрібно, щоб спробувати з'їсти 2,900 калорій в день. Для мене це звучить досить висока і змушує мене турбуватися про набирають занадто багато жиру, як я набрати м'язову. Це число, як це близько до того, що він повинен бути для мене? Зараз я їм близько 2400 калорій, тому що в моєму залі мій BMR був 1791 калорій.

Я шукаю допомоги у цієї спільноти, щоб спробувати дати мені уявлення про те, що очікується, так що я можу краще зрозуміти, як досягти успіху. Я веб-розробник, тому, коли я думав, де розмістити це був перший сайт, який прийшов на розум.

Мій план зараз-це продовжувати робити те, що я роблю, що я роблю протягом декількох місяців і виміряти результати. Для мого довгостроковій перспективі я хочу м'язи і потім схуднути після цього.Я просто хвилююся, я міг би зробити кілька помилок, які я міг би спробувати запобігти.

Я насправді буду вдячна за будь-які поради.

Спасибі за будь-яку допомогу і прошу задати мені питання, якщо я не зрозуміло висловився.

+750
uyyy 12 бер. 2014 р., 13:41:56

Я донор крові, дає близько 0,5 л крові приблизно кожні 3-4 місяці. Останній раз я був у крові, у мене був короткий чат з медсестрою про рівнях ГТК в крові, відновлюється після донації і це змусило мене задуматися...

Я був на пробіжці на наступний день, і це було набагато складніше, ніж пару тижнів тому, я став задихатися майже відразу після 3-4 км. Оскільки мій О2 пропускна спроможність зменшилася на чверть або близько того, це було зрозуміло. Я знаю, це займе трохи часу, щоб відновити залізо, яке було втрачено під час дарування, і я адаптувати свою дієту відповідно.

Те, що мені цікаво:

В1: - оптимальний рівень заліза/ГТК, який продиктований мій метаболізм, або я можу збільшити мою ГТК рівня понад те, що було раніше, шляхом адаптації більш багату залізом дієту?

Наведу приклад, мій рівень ТКГ між 140-150 г/л звичайно. Недавно втратила чверть цієї суми, я можу вийти за межі цього діапазону шляхом адаптації багатою залізом дієті, або я просто не займе багато заліза із своєї дієти, як тільки я повернуся до мого "нормальний" рівень?

В2: як подальший питання; хто більше заліза рівняти вища кардіо ємність? Я підозрюю, що це не так просто...

Зверніть увагу, що я шукаю інформацію з наукової точки зору відповідні посилання, а не міських легенд або чуток, які увічнені в залах.

+733
Erik V Carter 6 вер. 2011 р., 17:35:51

Я використовую звичайні тренування, щоб отримати більше м'язів верхньої частини тіла. Протягом багатьох місяців (5 поки що) я стежу за план, який викликав 2 см (близько 1 дюйма) збільшити обхват на мої біцепси і передпліччя, але я думаю, що я міг би зробити більше. Я дотримуюся здорового харчування (багато білка, овочів, здорових жирів е. Т. В.). План я говорить на роботу два рази на тиждень (Понеділок, четвер) протягом приблизно 45 хвилин (перші 5 хвилин-розминка). Це повна тренування тіла. 4 комплекти з 12 повторень на кожну групу м'язів. І я набрала ці 2 см, але в дзеркалі я нічого не бачу. Мій нинішній вік-36.

З іншого боку мій нижню частину тіла, особливо ноги, дуже добре побудований, повний м'язів і майже немає жиру. І я заробив ці м'язи, коли я був молодий (близько 15). Я не переслідував якусь дієту і не план тренування на всіх. Я їхав на велосипеді, близько 30-50км в день просто для задоволення, іноді швидше, іноді повільніше. Я їв те, що я знайшла в холодильнику (а не відразу після поїздки, як я ніколи не відчувати себе голодним безпосередньо після фізичної активності). І іноді я їм всього 2-3 рази в день, великі порції (не 6-7 невеликих прийомів їжі, як це рекомендовано в даний час). І у мене не було 2-3 дні для відновлення м'язів, так як мій план тренування рекомендує. Більше того - мій план говорить (і багато статей в інтернеті), що кардіо-це БАД для збільшення м'язової маси, але... це насправді, що я роблю на велосипеді, вірно? Мої ноги повні великі м'язи, до сьогоднішнього дня, хоча я і не тренувати їх занадто багато зараз. Я їх роблю кардіо на 1-2 години кожен день на моєму велосипеді. Може бути, ключ був у моєму раціоні? (Я їв багато картоплі та хліба протягом цього часу).

Більше того: мій друг-спеціаліст і він не ходить в спортзал, але він просто використовує свої м'язи на роботі за 8год в день. 5 днів в тиждень. Без перерв на регенерацію, ніякої спеціальної дієти і його верхня частина тіла дуже добре збудований.

І я можу показати багато контрприкладів, як ці, які суперечать сучасним плани тренувань, які рекомендують уникати кардіо, багато спати, займатися кожні 2-3 дні на 1 годину максимум. Так що щось не так про поточну рекомендації для побудови тіла?

+697
Faizan Butt 17 серп. 2018 р., 21:13:53

Я зараз на дієті Дюка, так що білок-тільки на наступному тижні, потім білок і салат. На підставі Дюка, Аткінса, щоб підштовхнути ваше тіло в стан кетозу, коли він починає спалювати жир для отримання енергії, а не цукор.

Цей процес може початися тільки тоді, коли запаси глікогену в печінці виснажені.

Я можу доповнити глюкагон, щоб прискорити цей процес? Чи існують ризики, пов'язані з цим?

НБ я не діабетик.

+623
MacInnis 22 серп. 2019 р., 21:57:05

Набори нездатність допомогти побудувати масу. Як правило, набори на провал-це домен культуриста, де основною метою є збільшення розміру м'язів, а не для збільшення міцності. Ви можете знайти силу, але основний результат-це великі м'язи.

За визначенням, коли ви йдете у відмову, ваша форма почне деградувати, як ви отримаєте пізніше в наборі, поки ви просто не можете більше підняти планку.

Компромісів:

 • Коли сила є пріоритетним відмови не повинно бути у вашому лексиконі. Це боляче, впевненість в собі, під бар, і підсилює шкідливі звички, як ваша форма деградує.
 • Коли маса є пріоритетом, невдача-це найшвидший спосіб у великі м'язи. Вона прийде з серйозним біль Домс, і це займає тиждень або дві, щоб повністю відновитися. Під час відновлення м'язів стає практично марним.
 • Ви можете побудувати масу без збою, як правило, з допомогою більшого обсягу.
+576
keithmaxx 27 лют. 2016 р., 09:01:28

Спати таку ж кількість кожну ніч-це важливо, але це так же важливо, щоб лягати спати в той же час і прокидатися в той же час кожну ніч. Наприклад, якщо ви спите 10 вечора-5 ранку одну ніч, після півночі-7 ранку наступного, і 3-10 ранку у вихідні, ви все одно відчуваєте втому, навіть якщо ви отримуєте близько 7 годин сну щоночі. Наші органи краще працювати на регулярній основі; з'ясувати, в який час ночі ви зазвичай засинаєте, а також кількість годин ви повинні відчувати себе відпочив, а потім розробити графік від цього.

Без будь-якої іншої інформації, це кращий рада, яку я можу дати...переконайтеся, що ви поговорили з вашим лікарем про дієту, депресії, хвороби щитовидної залози або розлади сну. Апное під час сну, наприклад, залишить вас відчуття втоми, навіть якщо ви "хороший сон", тому що ваше тіло не отримує достатньо кисню.

+557
Olivier Dauby 22 черв. 2014 р., 15:34:03

Кожен досягає плато під час схуднення. Якщо ви будете харчуватися у розумний дефіцит калорій (рекомендація становить від 10 до 20% від TDEE на) і стежать за ними добре, ви повинні почати знову худнути.

Як правильно пояснити ddinchev, якщо ви їсте занадто мало, ваш організм перейде в "режим голодування", їли ~1000 калорій потенційно може поставити вас тут. Однак, зайшовши в 'голодної' режим вимагає, щоб ви активно морити себе і досить складно.

Якщо ви знаєте свій зріст і вагу ви можете підключити його до TDEE на калькулятор онлайн і зменшити це число на 10-20%, щоб досягти дефіциту калорій. Без більш детальної інформації про вашої дієти і вашій статистиці тіла я не можу допомогти там загальні рекомендації.

Принцип прогресивної перевантаження полягає в тому, що, щоб поліпшити себе і постійно працювати ваше тіло на високій швидкості, потрібно постійно робити вправи складніше. З точки зору непрофесіонала це означає, що ви повинні прагнути, щоб покласти стільки сил кожної операції завершення. Діяльності стане легше з часом і це до вас, щоб зробити їх постійно важче, так що ваше тіло працює над тим, щоб постійно удосконалюватися й адаптуватися.

Нарешті, втрата ваги і зниження віддачі, як досягти свого "піку" мала вага буде все важче і важче схуднути і легше отримати його назад. З 30% жиру до 27% набагато простіше, ніж з 15% до 12%.

Як Примітка боку, потрібно враховувати, що робите, як ваш спосіб життя. Якщо ви припините вправи та їдять же ваш вага паль назад. Досягнення і підтримання здорового ваги і фізична форма-це зміна способу життя.

Я також хотів би поглянути на це "повторно годувати" тиждень, він працював у кількох людей, що сидять на дієті, щоб поїсти або трохи більше їх TDEE на 1 тиждень, щоб "скинути" [так в оригіналі] їх метаболізму.

+550
StackingFault 9 вер. 2019 р., 09:30:15

Підняття тягарів відмінно підходить для вас, поки ви використовуєте правильну форму і не змушувати себе занадто далеко.

Підняття тягарів підвищує ваш метаболізм, навіть після того, як ви закінчите роботу протягом дня. Людей, бажаючих схуднути, повинно бути підйому. Ви можете побачити деякі ваги від підйому, але пам'ятайте, що це накопиченого в м'язах... не товстий. Хороша дієта має важливе значення в будь-план втрати ваги.

Пам'ятайте, робити кардіо протягом тривалого періоду часу, скажімо, від 20 до 25 + плюс хвилин почне спалювати м'язи!

+543
feob 19 лист. 2018 р., 09:18:46

Ах, як Powerball. Я вже забув ці існували після того, як я зламав.

У Powerball-це дійсно інструмент тренування, але він має дуже обмежений ефект. Він може допомогти з зміцненням ручки, залучаючи м'язи передпліччя, але в залежності від того, як ви "забалакати" її, ви можете отримати деякі передпліччя і роботи плечем.

Передпліччя

Тренувати передпліччя і хват, мають постійний кут 90 градусів в ліктьовому суглобі, і просто повернути зап'ясті, щоб зберегти її.

Верхні рукоятки

В цей раз тримай зап'ясті фіксовано, і повернути ліктьовий суглоб, щоб зберегти її. При цьому спрацьовує біцепсів і трицепсів, і трохи звикнути. Але знову ж, це дуже важливо, що ви не повертаючи зап'ясті тут. Вона повинна бути повністю прямий протягом усього руху, і єдиний суглоб, який рухається лікоть.

Плечі

Це складне питання. Витягніть руку повністю в бік, і замок, як лікоть і зап'ястя. Тепер поворот всієї руки, щоб тримати м'яч у русі. Це як мити вікна, але з повністю прямою рукою. Свої сили повинні робити досконалий круговими рухами.


Важливо відзначити, що Powerball-не корисний тренажер. Це не стільки інструмент для стає сильнішою, але тільки до крові, і запобігти жорсткість від тривалих періодів практично ніякої активності.

+543
Synchronyze 14 вер. 2011 р., 04:53:10

Я пам'ятаю, дізнавшись, що дихання через ніс фактично нагріває повітря, яке ви вдихаєте, перш ніж він досягне легенів, більше, ніж коли ви дихаєте через рот. Це, в свою чергу, зберігає температуру тіла краще регулюється.

Ви могли б спробувати здійснити, коли це тепло зовні. Однак, поки повітря холодне, я не вірю в відчуття печіння зникне з ваших носових проходів.

+499
Anatoly Maltsev 12 лип. 2017 р., 09:36:27

Мій нинішній графік тренування 5 днів поспіль. 3 верхніх днів статур, 2 дні еліптичний і ABS, чергуючи дні. Я читав про те, як чергуються набори краще якщо ви хочете збільшити вагу ви піднімаєте, тому що ви працювати більше м'язів на високі енергії, і мені було цікаво, якщо цей принцип застосуємо до роботи тієї ж місцевості протягом декількох днів.

Наприклад, на днів вагу, я зараз роблю (всі гантелі) жим лежачи/одного рядка, рука, лежачи летить/трицепс могорич, прес-плечі/біцепс кучері, і піднімає бічні/вертикальні ряди. На АБ дні я роблю плоскі і бічних дощок, альпіністів, зворотний сухарики, багажник поворотів і глют ліфти.

Б мені на користь тренування, якщо я включив його і чергувались дні навчання ваги, щоб зробити деякі верхні ваги тіла і деякі АБС 3 дні на тиждень замість верхньої частини тіла 3 дні і ABS 2?

+464
MaSza 7 квіт. 2012 р., 05:51:22

Наскільки ефективна Acetyle L-карнітин для схуднення? В принципі якщо б це до тренування, вони спалюють більше жиру під час цієї рутини, на відміну від не приймати його?

+377
caesay 5 груд. 2015 р., 16:34:35

У вихідні дні, є так само, як свій піднімаючись днів, просто До і після тренування харчування. Є більш складні способи підходу до речі, але не турбуйся про це. Найбільша зміна я зробити на підйомно днів просто їсти більше і частіше, так як я не доведеться турбуватися про повний шлунок під час моєї тренування.

+375
yassorie69 13 лип. 2015 р., 06:56:17

Я дуже хочу почати або 5х5, але я турбувався про те, як збалансувати це з моєї іншої фізичної діяльності. Я знаю, що відновлення є ключем до успіху програми.

Фон

Я Fit жінка у свої 20 років. Моя мета-побудувати кращу базу функціональної сили, але у мене немає божевільного прагнення підніматися. Я початківець боксер відпочинку і завзятих давній кінного спорту, так що мої тренування повинні відповідати тих спортивних цілей.

Ось запропонований графік.

 • Сонце: ядра (~30 хв)

 • Пн: коробка & інтервалів (~60 хв)

 • Вт: Або

 • СР.: ядро (~20 хв)

 • ЧГ: Або

 • Пт: коробка (~50-80 хв)

 • Сиділи: Або

Обсяг основних робіт необхідна для моєї їзди. До цих пір я використовую ті дні як "відновлення", хоча і досить складно, ці тренування більше не носити мене. Бокс-це складна суміш з ланцюга кондиціонування і фактичний пунш роботи, але я звик до нього.

Цей графік вже не "тренування", чим я зараз займаюся (і я буду падати стаціонарного кардіо і гантелі робота, що тепер я розумію, що трохи безглуздо), але все-таки цікаво, якщо там не вистачає відновлення.

Питання

 1. Це розклад нерозумно?
 2. Чи повинен я відмовитися або двічі щотижня у світлі всіх цих заходів?
 3. В даний час, я також роблю багато віджимань і підборіддя-до роботи кожен день (в основному мастило ПАЗ) і не впевнений, як поєднувати, що з цим вже досить насиченим. Це було б божевільним, щоб додати віджимання і підтягування до-небудь? Я повинен чекати, поки мене влаштовує моя сила в цих вправ для початку або? 3.
+344
Jared Fogle 5 серп. 2019 р., 02:58:57

Я пошкодив коліно близько десяти років тому. Я хочу втекти, але я знайти нормально працюючого викликає у мене коліно болить, іноді протягом декількох днів підряд, і це може боляче зігнути або переносячи на неї вагу. Я бачив про це лікаря. Він сказав, що травма якось пов'язано з невеликий фрагмент кістки застряг під моєю колінної чашечки викликає питання тягу. Він каже, що нічого не вдієш.

Я прийняла стилю бігу, де зігніть коліна трохи більше, ніж зазвичай, щоб спробувати і видалити всі зусилля з коліна на м'язи ніг. Це, безумовно, допомагає позбавитися від болю в коліні. Проблема при цьому я знаходжу, що я почала удару про землю носами спочатку з ногу з хворим коліном, я ловлю себе на розміщення великої кількості ваги на литкові м'язи і під час бігу і ахіллове сухожилля раптом починаємо хворіти. Я подивився навколо в інтернеті, щоб побачити, що може бути причиною і переважна більшість я бачив припустити, що це якось пов'язано з гомілковостопного суглоба, який явно не той випадок. Я думаю, що його просто не готовий до таких навантажень.

Я біг протягом довгого часу. Як правило, не більш ніж 3 миль в день, у мене була ця ж проблема в минулому році, коли я спробував пробіг і я насправді тягнуть ахіллове сухожилля, і у мене була така різка біль, що пройшов місяць, на спад.

Мені було цікаво, що я міг робити деякі вправи, які будуть працювати. Я цікаво, якщо є бігунів зі схожими проблемами коліна і як вони справляються. дякую

+305
SNEHA PRADHAN 14 січ. 2019 р., 18:39:14

Тл;ін: що шнурівка шаблон допоможе запобігти натирання на ахіллове сухожилля? Є інші речі, які я повинен буду робити?

Минулого тижня я купив пару Брукс адреналін GTS в 19 жіночі кросівки (в основному для значущих міських прогулянок, 20+ км/день), і я прилаштував на спині мого лівого ахіллового сухожилля.

На даний момент я захищаю районі з пов'язкою, але це не довгострокове рішення.

Я зазвичай носять круті команди-довжина штопання шкарпеток з Coolmax (у мене кілька пар). У дні, коли я не планую ходити багато я міг би носити ім'я-бренд стьобані Чоловічі спортивні шкарпетки. Я використовував стрічку мої плями пухиря в якості превентивної міри, але тепер я сплю з лосьйон на ноги перед високим денного пробігу, і часто покласти лосьйон в день і ніч після цього.

Повернення взуття-це не варіант. (FТР я спробувала на розмір більше, і мій каблук піднімається із взуття).

Є кілька посібників в інтернеті для різних допоміжних способів мереживні туфлі, але ніхто не згадував Ахіллес руб. в якості мети.

Я вже відмовилася від своїх старих черевиків; я у мене є фотографія шнурівкою малюнок, але вони нові баланс і я не впевнена, що може точно дублювати шнурівка з фото навіть якщо це правильно.

Деякі пояснення:

(1) моделі взуття, здається, часто змінюються; я ніколи не думав, що це варто шукати точно такий же стиль, як остання пара. (Я носила кросівки для щоденних прогулянок з 2015 року.

(2) у даному конкретному випадку я зайшов незнайомий магазин взуття під час відпустки після того, як мої ноги повідомили мені в недвозначних виразах, що мені було пора на нове взуття. Чоловік, який допомагав мені сказали, що у них дві стилі на складі, що може спрацювати, я поміряла три пари, і я пішов.

(3) я мав Брукс раніше, від лінії примари;я не пам'ятаю ніяких особливих проблем підійде.

+268
Vila 7 лист. 2012 р., 07:13:11
Бойових мистецтв і спортивних єдиноборств на основі ногами і кулаками.
+215
Milky Way 13 бер. 2016 р., 04:25:11

Оскільки м'язи ростуть коли вони відпочивають, у когось є поради, доповнення або взагалі що-небудь, що допоможе мої м'язи більш ефективно рости в період спокою?

+135
marizza 28 груд. 2019 р., 07:59:29

Виточки стрибає ваш друг. Також подивіться на ніндзя виточки трамплінами, де ви в основному починаєте на коліна, піти в нижньому положенні присідання, а потім стрибати.
Ці вправи відразу прийшла мені в голову, коли ви згадали "вибуховий". Класичні присідання і станова тяга завжди збираємося, щоб допомогти вам побудувати силу ніг, але ці стрибки збільшити "вибухову" силу, так як ви завжди намагаються стрибнути вище!

Також будьте дуже обережні, щоб ваші коліна зігнуті, як вам землю, щоб мінімізувати навантаження на них. Подивися відео на Ютубі для цього

Деякі показове відео:
Стрибок Жабки
Стрибок Ніндзя Жабки

+127
Thomas Russell 29 лист. 2018 р., 23:25:11

У плані розтягування великий ризик не м'язової, а сполучної тканини (зв'язки і сухожилля). Перенапруги, що болить сухожилля буде виробляти тендиніт, так само як і піднімати важкі ваги з неправильною формою. Однак, ви праві в тому, що деякі форми розтяжку вплинуть на розмір м'язів і адаптації.

Певних форм динамічного розтягування, такі, як топати борець сумо руху, а допоможе зміцнити і покращити ваші м'язи зокрема в ногах. Я і не очікував великих поліпшень в розмір. Мета розтяжки поліпшити свій діапазон руху. Більшість чубок для вашого самеца оленя, коли ви працюєте ваші м'язи жорсткі, і вони стають більше під час відновлення.

Процес розігріву м'язів і розігріває сполучну тканину, так що він менш схильний до травм. Коли сполучної тканини перенапружуються, у вас є значна кількість болю. Крім того, суглоби стають крихкими і легко поранені або гіпер-розширеного. В підсумку зовсім не те, що ви хочете, тому що це змусить вас припинити підйом, поки ви повністю не відновити.

+124
kalihman 10 серп. 2014 р., 12:13:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil