Це протеїновий порошок рекомендується для літніх людей після тренувань?

Це може бути дивне питання. Моя мама робить ходьбу вправи і відео аеробних і деяких дуже легких ваг (5лб). Вона знає, що я роблю протеїнові коктейлі (зі шпинатом, ягоди, насіння льону) після моїх тренувань. Це сироватковий протеїн рекомендується для літніх людей (їй 62 роки) теж?

+446
Rob Donnelly 31 лип. 2016 р., 07:45:21
26 відповідей

Я думаю, кращий спосіб це піти для HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки), а також деякі групи вправи. ВИИТ-це все про тренування тіла вага без обладнання, однак основна увага приділяється короткими чергами, а не довгі кардіо вправи. Спробуйте ці:

 1. Віджимання
 2. Присідання
 3. Віджимання
 4. Стрибки Випади
 5. Вертикальні Стрибки

Робіть кожну вправу якомога сильніше протягом 45 секунд і за 15 секунд перерву і перейти до наступної вправи. Спробуйте завершувати 3-5 комплектів цих вправ, і ви буде танути жир.

+870
lutskiy95 03 февр. '09 в 4:24

Я часто швидка ходьба для швидкого досягнення місця призначення, і мої ноги не в поганому стані; я завжди був ходок, робіть вправи на ікри, але передні частини гомілки (як зазначено в назві). Чому це боляче? Я не знаю, що м'язи потрібно працювати.

Тут великогомілкової потрібно здійснювати безпосередньо (ізольовані), щоб стати сильніше, чи є біль від ходьби від інша потенційна причина?

+859
vladdestroy 12 лист. 2018 р., 05:35:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так що я відправився на сонячне свято в 4 дні.

У мене був наїзд низьким вмістом вуглеводів за останні 3 тижні і тримати мою підготовку (ліфт 4 днів в тиждень і кардіо 3 рази в тиждень). З низьким вмістом вуглеводів і знищив всі традиційні вуглеводи, такі як хліб, макарони і рис. Вуглеводи надходять з фруктів і зелених овочів - досі б'є за 100-130г в добу (більше як помірне споживання вуглеводів?) і застряг близько 2000-2100 ккал (185см/84кг)

Я був досить задоволений результатами і БФ, напевно, близько 11-13%

Моє запитання складається з двох частин:

 1. Це все пуста трата часу? Я повинен тримали вуглеводів до 180-220г та натисніть дефіцит 300-500 ккал?
 2. У 3 днів до свята я повинен збільшити мій вуглеводів, щоб викликати глікогену, щоб 'заповнити' м'язи і не дати їм подивитися квартиру. Або це коптить мене і зіпсувати мій труд?!

Читав багато суперечливих матеріал навколо вуглеводів, це неприємно!!

Спасибі!

+816
GrumpyCrouton 23 квіт. 2016 р., 14:12:25

Кілька речей, які можуть вплинути на розмір та склад ваших м'язів:

 • Те, що ви їсте. Їж вуглеводи після тренування можуть допомогти збільшити розмір м'язів на деякий час. Крім того, більше жиру в м'язовій тканині додає Навальний. Якщо ви спалюєте жир, м'язи, здається, скоротиться, навіть незважаючи на міцність це не впливає.
 • Як ви тренуєтеся. Тривала робота на витривалість дає м'язам, які менше за розміром. Навіть відмінності в тому, як ви робите підняття важких предметів може вплинути на розмір і силу м'язів.
 • Стрес. Стрес є катаболічних, і занадто багато стресу протягом тривалого періоду часу викличе перетренованості і втрати м'язової маси.
 • Відсутність підготовки. М'язи можуть атрофуватися, якщо вони не використовуються. Однак, це займає тижні і місяці.

Все, що сказав, Ви будете мати деякі відмінності в розмірах м'язи з-за того, що вони-це жива тканина, і тим, що завжди існує похибка вимірювання. Я помітив, що мої ікри і стегна можуть досить сильно відрізнятися (.5 дюйма) від тижня до тижня. Я в основному зацікавлені в міцності, тому для мене це просто анекдотично.

+783
MaheshShanbhag 12 лип. 2019 р., 14:48:51

Ось ваші золоті правила для втрати м'язової маси:

 1. Контролювати споживання калорій. Це загальний підхід для втрати ваги. Оскільки ви хочете втратити м'язову масу, звертати особливу увагу на білок. Маючи це на увазі, скоротити споживання м'яса.
 2. Підходить для тривалих кардіо сесій. Як ви хочете зробити дистанції, включати в себе багато тривалих сеансів у вашій програмі тренування (бажано довше, ніж 45'). Використовуйте вихідні дні, щоб зробити ще довше (можливо, в два рази довше). На даному етапі, пробіг не важливий, просто кількість годин працювати в тиждень/місяць. Інтенсивність не повинна бути вище помірної (не більше 75% від максимального серцевого ритму. Крім того, познайомитися з тренувальних зон якщо ви ще не.) Шляхом утримання низької інтенсивності не обпекти ноги, таким чином, можна уникнути запуску механізмів м'язового зростання.
 3. Тренування в голодному стані. Якщо ви працюєте до години, намагаюся робити це вранці перед сніданком. Таким чином, ваш організм почне використовувати м'язову тканину, а не те, що ви вже поїли, коли енергетичні рівні є низькими. Я не рекомендую цю процедуру для тривалих сесій, якщо ви не знаєте себе дуже добре (в сенсі, як ваше тіло реагує на тренування дуже довго, коли рівень цукру починають падати).

Я думаю, ви можете продовжувати працювати на тривалість я вже говорив. Якщо ні, почніть свій сеанс і перейти на ходьбу, щоб відновити (не зупинити). Повертайся до роботи, а ви знову своє дихання під контролем. Повторюємо, поки не закінчиться сесія.

Робити сесії принаймні один раз у вихідні (більше одного) та 2 або 3 рази в тиждень. Якщо ви не знайомі ще з так багато працює, замініть сесії замість прогулянки, але зберегти час.


Правила прості і легко зрозуміти. Дотримуючись процедури може бути складніше. Якщо ви готові і хочете досягти цієї мети, дати йому спробувати протягом 1-2 місяців.

+699
PocketSam 18 серп. 2015 р., 18:16:57

Там збирається бути багато суперечливих погляду, просто тому, що ми не розуміємо багато з науки за нею. Ваш кращий вибір, щоб дивитися на довгострокові рішення, читав усе, що можна з обох сторін барикад, і придумати надійне рішення, яке працює для вас.

Загалом, так, якщо ти споживаєш менше калорій, ніж ви витрачаєте, ви будете в кінцевому підсумку втратити вагу. Вона займає близько 500 дефіциту калорій в день, щоб втратити фунт на тиждень.

Особисто мені не подобається термін "дієта", як це зазвичай має сенс бути короткострокові річ. "Я сидів на дієті і втратив 50 фунтів, тепер у мене більше немає сидіти на дієті", саме тому так багато людей зазнають невдачі тримати вагу і навіть набрати більше. Я волію щось на кшталт "звички", або подібні.

Я особисто намагаюся слідувати рекомендаціям Аткінса. Я знаю, що довгий час вони були придушені, але є багато видних терапевтів, кардіологів та ін. що починають за ним. Потрібно читати планую, хоча розумію, занадто багато людей думають: "О, це просто стейк кожну ніч", і це не.

Борис прав: читати наука, не обман.

+639
Suex 13 січ. 2010 р., 05:13:03

Ви повинні спробувати змінити свій графік так, щоб кожна м'язова група отримує не менше двох і не більше 4 днів відпочинку між тренуваннями.

Наприклад:

М - Груди + Трицепс + Кардіо

Т - Спина + Плечі + Кардіо

Вт - Ноги + АБС

Ч - Груди + Трицепс + Кардіо

Ф - Спина + Плечі + Кардіо

И - Ноги + АБС

Так ти даєш кожної м'язі достатньо часу на відновлення.

+637
Abhishek Jadhav 28 лют. 2012 р., 20:44:08

Звичайно, ви можете. ВИИТ-це дуже добре для вас і повинні бути частиною вашого нормального режиму тренування.

Ваша програма фітнес-звучить непогано.

+621
Daniel Rojas 13 вер. 2018 р., 04:27:37

45 хвилин-це нормально. 2 години, теж нормально.

Всі "що вам потрібно зробити, це відразу після тренування" - це спотворення реальної науці, розмножують виробників протеїновий коктейль, що протеїновий коктейль-це набагато зручніше, ніж вечеря в роздягальні. Вони називають це "анаболічного вікна".

Джерело.

+549
Kunal Birhade 3 серп. 2010 р., 06:05:57

У мене такі ж застереження, як ви про розробку. Я можу тільки поділитися тим, що працював для мене (перейшов в минулому місяці або близько того). Я не приділяю дуже багато увагу на специфіку просто намагаюся займатися спортом, коли я можу і заснований на тому, що я відчуваю (не змушуйте його, коли втомився).

Висока інтенсивність означає більш короткі тренування (менше 20 хвилин). Я спринт так швидко, як я можу йти і робити це знову і знову. Якщо там погана погода, я використовую велотренажер 10 секунд з максимально можливою швидкістю 20 секунд протягом 15 хвилин. Це може бути важко і складно, але все закінчиться швидко.

Почав підніматися в перший раз в моєму житті. Жимі або тязі, поштовху & присідання. 3 повторень 5 підходів, як правило, не більше 5-8 набір або я намагаюся додати вагу. Не орієнтуйтеся на кількість фокуса вагу про форму і бути послідовним у цьому.

Почав будучи обізнаним про обмеження вуглеводів. Я намагаюся обмежити його до 1 пиво в день і в будь-який час у мене бутерброд це шматок хліба для мене. Важкий крем,великою кількістю вершкового масла ,тонн салату і овочі з м'ясом, змішані. Ви здивуєтеся, як легко перейти з пюре зелень або звичайний картопля на солодкий картопля фрі. Я ходжу в reddit.com/r/paleo або /Р/кето, щоб отримати ідеї.

Я вийшов з 33-34 штани послідовно установки в 32-і зараз, і навіть моя екс-ГФ прокоментував мої руки так що-то працює.

+523
OnlyCodeMatters 4 лист. 2014 р., 09:28:58

Це дуже слушне питання, але, думаю, продавці гумки мають різні наміри специфікацією аналогія ваги. 60кг-це більше як керівництво, а просто означає, що ви можете використовувати цю групу для вправ, які ви використовуєте, щоб робити з 60кг штангою або навантаження 60кг в типових машин.

Фактичне поведінка гумку, як правило, змінюватись в залежності від температури і віку.

Якщо ви хочете знати довжину, відповідну навантаженні в 60кг я раджу вам виміряти його самостійно в тренажерному залі, прикріпивши один кінець потягніть вгору панель і нехай наприклад 3 гирі 20кг висіти в іншому кінці.

+414
Cole Robinson 10 серп. 2016 р., 12:48:54

Схоже, ви намагаєтеся розтягнути підколінні сухожилля. Відчуття, що ви описуєте, схоже на класичний випадок, коли нога "засинає" з-за обмеженого кровообігу або защемлення нерва. Це не небезпечно, просто дратує. Колупатися декілька форумів, консенсусу я знайшов, схоже, що, швидше за все, справа в тому, що шлях, в якому ваша розтяжка ймовірно утиск нерва, швидше за все від тазу натиснувши на верхню частину ноги. Рекомендується виправити це, щоб тримати в ув'язненні, поки вона не піде.

До речі, положення тазу, що я бачив, як описано для передньої ноги протягнути на стіл "нейтральний", а не нахилена вперед, назад, вліво або вправо.

+407
Naemy 17 вер. 2011 р., 19:17:53

Ви робите добру справу, розминається спочатку з прогулянки або повільний темп виконання. Нічого поганого в цьому немає.

Кращий спосіб поліпшити свій хід, простий, як це звучить, щоб запустити інше.

Послідовність-ваш кращий друг. До речі, щоб бути послідовним, щоб повільно збільшити навантаження на тренуваннях. Якщо ви виходите на вулицю і біжіть важкий день, тут потрібно кілька днів відпочинку, ви, ймовірно, потрібно відвалити свій темп або відстань трохи.

Зосередитися на отриманні в рутину. Я запропонував би близько 3 днів в тиждень, якщо ви тільки починаєте. Більш досвідчені бігуни можуть підняти вгору. Робота на кілька коротких або середньої дистанції працює в будні і в довгостроковій перспективі на вихідні. Ви будуєте до 10км, не працює все відразу.

Повільно збільшити відстань від кожної з цих, можливо +1 км кожну тиждень або два. Ідея в тому, щоб побудувати прогресивну тренувальну навантаження, що ваше тіло буде адаптуватися. Пішохідна частина часу це нормально, якщо вам потрібно. Ви повинні бути в змозі вести розмову. Дихати дуже важко говорити = дуже старанно працює. Причина в тому, що ви працюєте над вашою аеробної двигуна. Важче зусиль зробити більш на ваш анаеробної потужності, яка не те, що вам потрібно на 10км. Докладаємо всі зусилля і збільшити ризик отримання травми.

Сподіваюся, що допомагає. [джерело = мені, 6х Залізний фінішер]

+316
Dietaer 26 черв. 2012 р., 04:09:30

Як алкоголь калорій роботи. Я не кажу про пиво, але прям джин або горілку. Я чув, що це близько 100 калорій за унцію, і він не засвоюється нормальну систему травлення, але і вашу печінку. Який ефект алкоголю у калорій на організм. І я можу піти з маючи кожну ніч джин на строгій дієті?

+305
Fox 911 17 лют. 2019 р., 18:27:54

Я працюю хлопець, я хочу, щоб збільшити мій вагу, але я не зможу робити тренування з-за роботи. Але у мене є гантелі і залізний прут для регулярних фізичних вправ. Чи повинен я приймати гейнер не ходити в тренажерний зал ? Будь ласка, допоможіть мені збільшити моя вага.

+301
wave2453 10 лип. 2010 р., 03:54:32

У мене сколіоз, а також ходити в тренажерний зал мінімум 2 рази в тиждень.

За 2 роки всі мої тренери в тренажерному залі сказав мені "станова тяга" та "присідання" не підходять для лікування сколіозу, тому що він дуже сильно тисне на спину. Так що я ніколи не робив ці вправи.

Зараз знайду сайт (http://www.scoliosisworkouts.com/), і цей сайт по воркауту програма передбачає, станова тяга та присідання. Я не впевнений, якщо я повинен довіряти їм.

Присед : http://www.scoliosisworkouts.com/index.php/strength-training-for-the-back/2-uncategorised/12-rami-s-workout

Станова тяга : http://www.scoliosisworkouts.com/index.php/strength-training-for-the-back/2-uncategorised/17-fat-burning-leaning-workout

Я дуже хочу робити ці вправи, тому що моя спина і ноги слабкі. Але мені дуже цікаво, якщо вони шкодять моєю спиною з-за мого сколіозу.

Ці вправи підходять при сколіозі?

+268
David Crowe 28 серп. 2018 р., 02:47:49

Силова йога рухається швидше, ніж звичайна йога, і як такий дає більше виходу кардіо. У звичайній йогою, акцент робиться на зайняття посади, але фокус в йога сили на рух.

У даній статті наводиться короткий опис відмінностей між різними видами йоги.

Якщо ви шукаєте хороший інтернет-джерело, щоб дізнатися, силова йога, перевірте серії Брайан Джонс. Ось перше відео на YouTube - ви знайдете посилання на відповідні відео є, і він говорить вам, які відео, щоб перейти до наступного наприкінці кожного з них.

Що стосується їжі, я не знаю конкретно про те, що добре для йоги, але є кілька інших питань, тут про заправки для тренування , що може бути корисним.

+230
Aislynn Lowe 27 бер. 2019 р., 18:09:29

Колеги-бігуни,

Я починаю входити в бізнес кінці моїх тренувань. Мій довго працює близько 20-22 миль, і вони починають позначатися на моїх ногах.

Я особливо злий мозоль на маленькому пальці, який викликає у мене дуже велике горе - дуже дратувало, так як це перший серйозний пухир, який у мене з початку мого навчання.

Мене турбує, що це може порушити мій графік тренувань (це дійсно виглядає досить зло).

Це те, що я повинен займатися або нехай це піти природним шляхом? Якщо я повинен боротися з нею - що є кращим способом?

Спасибі!

+229
Sep 8 лип. 2016 р., 09:09:33

Так звичайно. Будь-яка дія створює зносу на ваших кістках і зв'язках. Тільки вилазячи з ліжка, призводить до зношування. Але, вплив на ваше тіло завдяки вправам майже гарантовано будуть краще для Вас, ніж не працювати взагалі. При цьому, як правило, якщо це боляче, припини. Не розумію вашого его в поворот або спробувати м'язи через біль. Біль-це ваше тіло говорить вам щось не так. Трохи відпочити, розім'яти, а потім почати знову, коли біль пішла.

Особисто, я виявив, що приймаючи щоденну дозу риб'ячого жиру або деякі інші омега-3 жирні добавки сильно допомагає при суглобових болів.

+213
Mireia 11 груд. 2011 р., 17:08:56

Я після кондиціонування важкі фітнес-план для того, щоб відрізати зайву вагу і втратити частину жиру за останні три тижні. Я працюю шість днів на тиждень, і дві сесії включають спринти (пагорб спринті і звичайний). На цих сесіях він отримав до точки, де я не можу їх закінчити, тому що коліна болять зовсім небагато. Коли нічого не робиш коліна, ніби як є невеликий дискомфорт, але іноді, коли нога повністю розпрямляється як боляче і відчуває, як коліно буде просто поступитися дорогу, і я часто пряжкою, коли це відбувається, але це відбувається не часто, рази три за останні кілька днів. Я не впевнений, якщо це тому, що я активно запобігає його від того, що відбувається чи ні, що я, будучи більш обережним у повсякденному активності з-за болів.

Біль відчуває, як вона знаходиться під колінної чашечкою, але в якомусь "U" форми навколо колінної чашечки. Я можу ходити і робити день у день все ок і я зумів виконати присідання сесії, з помірним вагою для мене без якого-небудь дискомфорту, адже зазвичай я отримую уривчастий звук в коліні, коли я навпочіпки, який був відсутній на засіданні.

Я вважаю, що болі, ймовірно, викликані надмірним коліна в діяльності вони не використовуються, як я припинила тренуватися приблизно у квітні і не роби нічого, поки кілька тижнів тому. У минулі вихідні я також закінчив три піку виклик без додаткової підготовки, і тільки після цього я помітив, проблеми з випрямленням ноги, але легкий дискомфорт був до.

Я досягла хорошого прогресу в здійсненні і хотілося б альтернативних пропозицій вправи для бігу, Як я не хочу, щоб зупинити, якщо взагалі можливо. Я намагався плавати сьогодні ввечері, і що не здається, що тільки посилило мої коліна, але це дорого і їздити в басейн бере, тому я не могла дозволити собі робити це частіше, ніж раз на тиждень. Поради про лікування цього типу біль у коліні також буду вдячний, якщо це можливо, крім того, будь-яке розуміння, чому коліна зазвичай роблять "клацання" звук, при присіданні б корисно.

+194
Krystal Klebes 7 жовт. 2010 р., 19:56:13

Виступаючи як давно (30 років) майстер бойових мистецтв і колишній (17 років) плаванням, є кілька міркувань, при використанні плавання як вашою єдиною опорою кардіо.

Плавання: я б спочатку прогрес, поки у вас є тверде підставу типу витривалість для плавання. Оскільки ти займаєшся єдиноборствами, 3X і тренажерний зал 1 раз в тиждень, ви спочатку не хочете додавати у велике інтенсивності на верхній частині інших навчальних. Я б порекомендував таку програму, як Рут Kazez це від 0 до 1650 програма (1 миля). Поки це більше 3 тренувань в тиждень, як хороший плавець, ви повинні бути в змозі завершити повний відстаней кожного тренування в 1/2 години або менше. Це також дуже мінімальний вплив, тому вона не повинна заважати інші навчальні.

Як тільки ви дістанетеся до цього рівня бази, ви можете почати додавати в короткий (50-х в не більш ніж 200-х) швидко час коротких перепочинків, наприклад 10х50, :15 останнє наполеглива праця. Тобто плавець говорити для 10 інтервалів за 50 метрів/ярдів при високому рівні зусиль, з 15 секундами відпочинку між кожним 50. Прагніть до близько 1200-1800 метрів за тренування, один день з високою інтенсивністю, - відстань в один день (наприклад, 2x600 або 3х400) і один день змішати. Це повинно підтримувати витривалість і короткий сплеск сердечно, що вам потрібно, коли робите спаринг і довгі дні на змаганнях або випробуваннях.

Те, що вам потрібно, щоб розглянути і переконатися, що ви отримаєте в своє навчання бойових мистецтв гнучкість/баланс тип роботи, яку ви повинні підтримувати спаринг. Плавання буде працювати двигун, але не сильно ніг і короткий сплеск активності типу атаки, особливо для ніг. Я хотів би отримати книгу про спритності дрилі або завантажити деякі з існуючих PDF-файлів і додати кілька щотижня. Це можна зробити в короткі 10 хвилинні відрізки 2-3 рази в тиждень. Це тільки якщо вам це потрібно в якості доповнення, якщо ви покриваєте, що в класах, то немає необхідності додавати додатковий.

+191
user12393 12 черв. 2015 р., 04:17:31

Є Олімпійські тренери, які мають свої спортсмени хіп напрямків, так що ви можете зробити стегна випади з вашою ліжком і стільцем. Коли ви можете зробити їх багато, почати на одному хіп впихає ногу.

Один присідання нога хороша ідея, і ви можете використовувати стілець, щоб допомогти вам стабілізувати або скинути вагу, поки ви не можете працювати. Глибокі присідання стрибати з гантелями на плечах може допомогти владі трохи.

Також, добрим вранці і Рфлс з гантелями для побудови ядра і підколінні сухожилля.

Ізометрична накладні друку на різних рівнях може допомогти. Використовуйте дверний проріз і змінювати рівень висоти з лайном в номері, якщо ви можете. По-перше, висота руки навколо вашого носа, потім друга по висоті плечі і лікті рівня, третій висота ліктями, вишикувалися з очима, як ніби ти закриєш прес.

Однією рукою вириває влада і чайник дзвін гойдалки або протяжка з гантелями можуть також бути використані.

+179
NikanO 28 лист. 2010 р., 19:14:09

Ви правильно вище 5-6 повторень ви починаєте йти від силових тренувань.

Однак для дзеркал, що ви не повинні зосередитися на повторень. Навіть 5-це багато і вам швидше за все поранений. Візьміть його від когось, хто був там. Насправді для ОАП я надаю вам посилання на підручник моя: однією рукою підборіддя-вгору підручник

Що стосується необхідності різноманітності у ваші тренування. Давайте поглянемо на вправи, які ви прагнете. Один озброєний віджимання і стійка на руках віджимання є в значній мірі ті ж труднощі, і ви повинні досягти досить легко, якщо у вас є попередній досвід тренування тіла вагу. Таким чином, я сумніваюся, що ви будете вдарив плато з ними. Однак один озброєний підборіддя-це інша історія. Особливо якщо ти більш зібраний, а не скінні. Це віднімає величезну кількість сил, щоб виконати ще один ОАЦ і багато адаптації організму до цього навик. Ви потрапили плато багато разів і доведеться перемикатися часто ваші тренування, щоб продовжувати прогресувати. Іноді організму знадобиться час, щоб побудувати силу і ви не будете бачити якийсь прогрес на деякий час, так як це не відбудеться відразу. Це вправа, яка включає в себе кілька груп м'язів, так що я раджу вам зробити, це змінити групу м'язів ви тренуєте на будь-який інший тренування. Там має бути один прямий вправа, яка є варіацією одного озброєного підборіддя-вгору і дещо допомагають здійснювати з акцентом на ту чи іншу групу м'язів, яка бере участь у підтягуючі.

+113
Marco Turchetto 21 січ. 2012 р., 11:55:56

Я помітив, що коли я простягаю мою шию в ліву сторону, я відчуваю стрейч в моїй правій ромбовидної (де болить). коли я роблю пуш - або підтягування зараз, я не відчуваю болю.

Ви впевнені, що це ваш ромбами? І не ваші пастки або піднімає лопатку, або щось ще? Ви не повинні відчувати багато стрейч на паралелограми, просто витягуючи шию до протилежної сторони. Дрібні ромбоподібні чи прикріпити до С7, але це початок вашої шиї і ви, як правило, повинні мати (про)зчеплення на лопатки розім'яти ромбами. Вони знаходяться досить глибоко між лопатками і хребтом, важко розтягнути.

Тому я роблю віджимання протягом більше шести років, і перші п'ять років він був досить простим комплектів, 6 цв по 20 віджимань, без будь-яких ривків. Тепер, за останні півтора року я збільшив телеапаратури і кількість, і додано підтягувань на мої тренування.

Я не знав про ваше загалом на даний момент розпорядок, якщо ви робите більше, ніж 6 цв по 20 зараз (і навіть 120 повторень в день-це трохи надмірно велику частину часу) цілком можливо, ви просто занадто багато повторюваних гучності на віджимання. Регулярно робити сотні повторень одного і того ж руху знову і знову, з невеликою різноманітністю, як видається, збільшити потенціал для надмірного пошкодження.

Я зазвичай роблю розминку пробіжку від 5 до 8 км, але вчора я закінчив тільки 4 км і пішов на 2км. Тим не менш, я закінчив повний тренуванні. Тому я вважаю, що це від віджимань.

См. мою думку вище. Ви не повинні знати, що фізичні вправи "викликають" його, неважливо, чим вона викликана, ви повинні з'ясувати, чому він вередує, так що ви можете виправити це. Багато ці м'язи беруть участь в обох пуш-ап і в будь-якому випадку підтягнути, тому, незалежно від причини, обидва могли продовжувати створювати біль з різних причин.

А також, розминки на 5-8 км бігу? Чому? Це не розминка, це тренування сама по собі. Розминка для вправ з обтяженнями як 5-15 хвилин, і я б сказав, Ви, ймовірно, хочете щось більш конкретне, щоб ваші тренування в якості розминки, а не просто працює.

Якщо метою навчання є особливо біг і віджимання/підтягування схаменувшись. У цьому випадку, віджимань, безумовно, надмірний обсяг. Це, як кажуть, втома завжди впливає на продуктивність. Немає ніякого способу, ви не втомлюватися навіть після 4 км пробігу. Так що це може дуже легко бути проблеми з технікою в результаті занадто багато втоми.

Цілком можливо, що або фізичних вправ може призвести до таких травма або, принаймні біль. Біль не завжди корелюють з фактичним травм і серйозних травм не завжди дають болю. Біль-це скоріше система попередження і схильні до несправної проводки іноді.

На даний момент, Ви повинні прийняти деякий час від всього, що обтяжує його і, ймовірно, фізіотерапевта, щоб визначити, що насправді відбувається. Вони можуть допомогти вам розробити план дій для повернення у свій раціон.

Тепер, що ромбовидна (якщо це ромбоподібні) вередує обидва вправи, ймовірно, в будь-якому випадку посилюють її. Йому потрібен час, щоб залікувати.

Коли вилікуємо, тоді розглянемо деякі з перерахованих вище пунктів. Вашій режиму не вистачає руху, ритму, чіткої прогресивної перевантаження (6 цв по 20 досить статична), ймовірно, хороша розминка, там можуть бути деякі питання техніки і більш ніж імовірно, ви просто надто неефективно.

+105
koe fffff 18 лип. 2012 р., 19:04:46

Ця ідея в гіпертрофії підготовки, періоди відпочинку повинні бути короткими, щоб тримати метаболічний стрес на високому м'язи, і що це сприятиме зростанню. Приймаючи ваш приклад, припустимо, що ви хочете, щоб зосередитися на трицепс. Ви могли б зробити лавки для отримання трицепс, а роботу грудей, потім суперсет з розширеннями трицепс, які ізолюють трицепс. Груди отримує трохи відпочити між лавці, в той час як стрес підтримується на високому рівні і відновлення менше на трицепс. Однак, є багато досліджень, де всякі змінні, такі як число наборів, число повторень в сетах та відпочинку у порівнянні з відносно збільшення сили і гіпертрофії. І здавалося б, раз інші не мають великого впливу. Набагато менше, ніж інтенсивність і обсяг, в будь-якому випадку. Ось мета-аналіз різних джерел по цій темі: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25047853 (ефект Інтер-сет з інтервалом відпочинку на опір вправа-індукованої м'язової гіпертрофії, Henselmans м, Шенфельд БЖ, Спорт мед. Грудня 2014, 44(12):1635-43). Він приходить до висновку, що немає ніяких доказів більш короткими інтервалами відпочинку забезпечує чудову зростання м'язів і справді знайшли одне дослідження, де більш короткі, інші чинять негативний вплив. Повний текст за плату, але деякі висновки (а також інші дослідження) наведено тут: http://strengtheory.com/hypertrophy-range-stats-adjustments/

Важко сказати, якщо суперсети робити якимось іншим способом збільшити метаболічний стрес або інші наслідки, які будуть впливати на гіпертрофію. З відсутністю доказів перерв для відпочинку що важливо (і насправді ознаки того, що більш інших може бути краще, адже це скоріше більш загальний обсяг може бути накопичений), я не можу придумати нічого, що могло б зробити їх всі необхідні для виконання вправ у певній послідовності, де ж м'язових груп. Якщо певні м'язи відволіктися на одну вправу, а в жимі/приклад розширення (грудної клітки).

Я взагалі схильний використовувати суперсети на прямо протилежне: краще використовувати свій час, даючи груп м'язів досить довго відпочивати між підходами. З цією метою я суперсети м'язи-антагоністи. Наприклад, жими чергувати з рядами, або накладні пресів з підтягувань. Під час відпочинку з набору одну вправу, я роблю інші. Тому що рухи використання додаткових м'язів на втому, не переноситься значно, а значить, вам довго відпочивати між сетами у той час як насправді робити що-то в цих. Він може відрізати зовсім небагато часу від тренування загальної. Це маленький поштовх для спалювання енергії, коли ви різання, тому що ви тримаєте пульс вище, ніж повний спокій.

+59
shadev 5 вер. 2017 р., 13:50:34

У мене є своя відповідь! Ви хочете, що називається STRIALE СР 907:

Примітка: цей гребний тренажер продається багато різних брендів імена і цифри. Насправді більшість машин гребний продаються з різними торговими марками та номерами.

Дуже багато Гребні тренажери є насправді зробив великий маловідомої азійських компанії під назвою "Догляд", і тоді всі вони мають різні імена додаються бренду. Бренд-імена, як "Йорк" і багато інші буквально не більше, ніж наклейка, яка говорить "Йорк" або що-застряг на верхній частині машини. Якщо вас цікавлять азіатського виробництва, ви можете побачити CAREFitness сайті. Якщо ви зондируете навколо ви отримаєте ключ до розгадки багатьох брендів вони дотримуються.

"СР 907" саме те, що ви хочете, тому що:

 1. Будь-яка машина дешевше, ніж це повне лайно. Не купуйте його.
 2. Будь-яку машину дорожче, ніж це марна трата грошей, якщо ви потрапите в професійні машини за €1000.

Якщо гроші не об'єкт, то купити Oartec слайдер або адррес rowperfect або Concept2-динамічний. "Традиційний" професійний гребний тренажер Concept2 є, але новий слайдер машини ще краще. Продукт слайдер Concept2 називається Concept2-динамічний. Особисто я віддаю перевагу Oartec-слайдер. У будь-якому випадку це все не має ніякого відношення, якщо ви хочете витратити мінімум 1500.

Так що знову як у пункті (2), Якщо ви не пройти весь шлях до Oartec або Concept2 (скажімо $1500), вам краще отримати SR907. Що-небудь між ними-це справді марна трата грошей.

Щось ще, щоб розглянути: навіть якщо ви вирішили купити дорогий Oartec або Concept2, ідіть вперед і купіть спочатку SR907, і використовувати його протягом декількох місяців. Тільки тоді ви точно знаєте, чого хочете від дорогого весляр, якщо ти цього хочеш.

Ще раз повторіть пункт (1), що дешевше, ніж SR907 є небажаною, тому, на жаль, що ваш найдешевший вибір.

Деякі факти про SR907:

 • Ви повинні мати ніяких проблем, пов'язаних із висота. Я 6' навіть і це прекрасно. Я б сказав, що це буде без проблем до 6'6". Деякі з дешевих машин може тільки дійсно бути використані дітьми. Так що якщо досить велика - перевірити.

 • Це типу ремінь, а не ланцюг типу. Особисто я думаю, що тип ремінця набагато краще. Досить просто послуги є надзвичайно гамірно. Наприклад, спробуйте Concept2, яка має мережу. Деякі кажуть, що ланцюг згинається менше, але це просто нерозумно - футуристичні матеріали, використовувані для лямки у ремінець в ці дні не тягнуться. Адже нова модель Concept2 (динамічний) ремінь, а не ланцюг, тому ви позбавляєте себе від безглуздих шуму. Ця машина ідеально тихо. Отже, SR907 має ремінець, який є те, що ви хочете ... добре.

 • Двигун магнітний, а не повітря-тип. У слові повітря-тип коліс опір обісралися. Звичайно, найкращі з них працюють добре, але в цілому повітря-типу опір колеса просто хрень. Не придбати повітря-тип машини, якщо вона становить €1000+. У вас також є "опір води" типу. Особисто я вважаю, що вони обісралися. Тип magnetique просто так набагато зручніше. І звичайно, ви можете легко регулювати опір при повороті ручки. Зверніть увагу, що магнітний двигун опір просто-таки простий механізм, який існує в мільярдах недорогих велотренажерів по всьому світу; це дуже надійний, безпроблемний частини, які були зроблені мільйони разів. Тому SR907 має правильний магнітний тип опір двигуна, який ви хочете -- перевірте.

 • У SR907 є досить міцним. Ви не будете мати ніяких проблем. Він не такий сильний, як 1000+ машин, але це абсолютно твердим. Дешевші машини жарт. Таким чином, перевірити.

 • Електроніка проста, чого і тобі бажаю. Слава богу. Звільнити будь-якої машини з ідіотськими складні дисплеї, і т. д. Зверніть увагу, що, як і будь-яка машина, ця машина має веселий "спалені калорії" - дисплей. Звичайно, як всім відомо, ці абсолютно ідіотські і нічого не означають. Це просто одна з тих дивних речей, які можна знайти на кожному тренажері, хоча абсолютно марно і безглуздо. Так проста електроніка - перевірити.

 • Сидіння легко і спокійно ковзає і є досить зручною і міцною. Перевірити Х3.

Мінуси:

 • Ви повинні зібрати машину. На жаль це так з кожної машини, крім дуже найдорожчий 1000+ машин. Він упакований дуже добре з допомогою болтів на пластиковій обгортці, з кожен болт пронумеровані правильно. Не поспішайте і ретельно зібрати (15 хвилин) слідуючи інструкціям точно. Не тягніть, що "пластикові керівництво" до тих пір, поки він говорить вам! Ви повинні використати його, щоб витягнути через провід! Хех! Знову ж таки, вже зібрав лише по-справжньому шикарної машини, так що Ікеа-етап неминучий.

 • Нога стоїть, як правило, хороше. Тим не менш, вони дозволяють робити скручування вперед. Іншими словами, ви можете, якщо ви хочете, щоб підштовхнути ваш нога вперед, за аналогією з натисканням на акселератор в автомобілі. Я дійсно не знаю, якщо це хороша річ чи ні; нам потрібен професійний весляр, щоб сказати нам. Це просто життя, я думаю. Ця машина набагато краще, ніж у всіх інших недорогих машин, так що це просто, як це здається. Ви можете легко мод на ніжки з шматком дерева або болт, щоб виправити їх на місці.

 • Єдиний реальний альтернативи розглянути можливість покупки вживаного Concept2. Однак він, ймовірно, буде близько 600+.

 • Якщо ви живете в США, Concept2 в даний час відчайдушно намагається позбутися від своїх старих моделей. Ви можете придбати один досить дешеве "зі старшим екран" (я думаю близько 900-1000, а не 1500). Однак не забувайте, що вони є ланцюговим приводом машини і, отже, незалежно від того, як добротно зроблені і надійні, вони дуже галасливі.

 • На мій погляд це безглуздо купувати вживану машину дешевше: вони будуть зруйновані. Можна, звичайно, купити старий Oartec або Concept2. Іноді ви можете знайти їх на продаж наприклад, коледжів, шкіл і т. д.

 • Що стосується SR907, я поведу його за один повний годину (що складно :-/) кілька разів на тиждень. Я великий хлопець (хоча стає все менше!) і це цілком достатньо жорстким, щоб взяти. Зверніть увагу, що магнітний двигун стає дуже жарко через годину, але ніяких проблем.

Це жорстка машина, яка дозволить вам зробити всі гребете ви хочете, протягом багатьох років.

Я інженер і детально досліджено всі машини доступні, тому що я був занадто жадібний, щоб просто купити Oartec!

Я сподіваюся, вам сподобається Веслування, це неймовірно складно (я маю на увазі, вкрай важко). Це абсолютно важливо, що ви отримаєте правильну форму - подивися все відео в режимі онлайн, звернутися до експертів і т. д. і т. п. Це абсолютно безглуздо гребти, якщо ваша форма досконала.

Це дійсно дуже втомлює. Саме дивне, що в перший час (скажімо 10 хвилин) у вас є почуття, ви могли б піти весь день. Але почекати ще кілька хвилин ... :)

enter image description here

У SR907, зроблений великої азіатської компанії і продаються під різними торговельними назвами. Це тільки "помірною ціною" rameur варто купувати. Будьте обережні, не купуйте машини, які схожі, але перестрашені.

+26
Mythics 17 квіт. 2012 р., 03:27:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil