Це "швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" м'язи актуальних наукових термінів? Якщо так, вони корисні для тренера сила?

Коли я вперше почав силові тренування в школі, одна з перших речей, які я читала в тренажерному залі цей гігантський діаграми, відмічені так звані швидко скорочуються і повільно скорочуються м'язових волокон в організмі. Багато "хлопчиків", тобто, тих друзів, яких я тренувався, прийняв це очевидне знання в серце, і для різних образів кожен з нас хотів домогтися, ми розробили різні вправи, засновані на те, чи будуть вони втома наших "повільно скорочуються" або "швидко скорочуються" м'язи. Наприклад, ті з нас, хто хотів гнучким вид бігунка зробив низький вага, висока повторення тренувань, так що ми може утома "повільно скорочуються м'язи", і тих, хто хотів більш громіздким, скоротити зовнішній вигляд спринтера виконується більш високої ваги, коротке повторення вправи до втоми "швидко скорочувальних м'язів.* Ця інформація особливо актуальна для тих небагатьох моїх знайомих, хто хотів випробувати на різні посади у футбольній команді, яка, як всім відомо, вага на витривалість, витривалість, та влада по-різному.

На жаль, наука Фітнес і харчування як наукової дисципліни рясніє дезінформації і лженаука, до того, що не можна Google навіть основну інформацію, не боячись, що один продається або розчаровані, коли ціни на деякі моди. Ще, я чітко пам'ятаю, що читав десь пізніше, що або "швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" м'язи лженаука або, принаймні, застарілих термінів, так само як "Альфа-дог" - це застарілий термін для тих, хто вивчає домінування ієрархії серед вовків, але термін, який зберігається досі в побуті. На жаль, я не пам'ятаю точно, і багато різних сайтів в результатах пошуку, здається, беруть швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" серйозно.

Так ось мої канонічні питання:

 • Це "швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" актуальні наукові терміни? Якщо вони були такими, що вони так зараз?
 • Якщо вони дійсно наукові, знання про них допоможе один дизайн краще тренування? Е. Р.,

  • Не мати співвідношення природних або "швидко скорочуються", щоб "повільно скорочуються"? Можна визначити практично?
  • Якщо не вище, можна перетворити один тип м'язів на іншу в деякому роді?
  • Робити певні м'язи містять більше м'язових волокон, ніж інші м'язи? Це відноситься до проектування тренувань?
  • Представники деяких спортивних професій (спринтерів, плавців) володіють різними коефіцієнтами швидко скорочуються, щоб повільно скорочуються, ніж інші?

(*) Я прекрасно усвідомлюю, що багато тренери рекомендують висока міцність-вага, низька повторення тренування незалежно від того, який вид хоче досягти. Це не те, що я прошу. Я питаю, чи є обґрунтування, що ми придумали був звук.

+592
tearra 13 черв. 2010 р., 09:57:47
34 відповідей

Короткий відповідь, Ні, це не строго краще, але...


Під час їжі 6 разів на день за 3-разове харчування-це технічно не вимога, це все про поживної цінності ви насправді споживають. Що я маю на увазі під цим:

Мова йде про суму Micros і макроси, які ви насправді споживають в 3 рази на відміну від запропонованих 6-ти. Однак, з середньої людини, який зовсім нещодавно почав регулярно працювати і живе за рахунок 3-разове харчування, є шанси, що він/вона зазвичай під їжі з точки зору калорій і інших поживних речовин, тому ви повинні почати їсти більше, що ж пропонує питання для більшості людей, навіть думала, що вони не розуміють спочатку.

Чому рекомендується їсти 6 прийомів їжі на відміну від 3:

 • Ви не будете використовувати, щоб жерти стільки їжі. Якщо ви просто збільшити розмір порцій, ви будете часто відчувати себе хворим і навіть нудить від їжі, що часто в два рази розміру ви будете регулярно їсти. З іншого боку, якщо ви їсте 6 разів на день, розмір порції буде відносно невеликим, що робить його набагато легше засвоюється
 • Ваше тіло жадають більше їжі, оскільки ви нещодавно почали працювати, вашому організму знадобиться більше палива. Якщо ви навіть випадково під-го з 3-х разовим харчуванням, ви будете часто жадають більше їжі - не досить великий для іншої їжі, просто що-небудь підходящого розміру - ну правильно... нездорові закуски!!
 • Будучи новою для дієти, ви будете часто прораховуються розміри порцій, Micros та макроси на ранній стадії. Нічого соромитися, це трапляється, питання, якщо ви збільшити розміри порцій, а не їсти частіше, це може призвести до перепадів рівня цукру в крові , враховуючи, що ви за з'їдений певні приправи.
 • Рівні енергії - з урахуванням ваше тіло має постійне споживання протягом дня, він стає краще по розподілу спожитої енергії протягом дня, замість того, щоб зберегти і врятувати те, що ви приховували від 3-разове харчування. В результаті, ви будете почувати себе більш енергійним і, можливо, навіть щасливішими протягом дня.
 • Мотивація - це останній пункт суб'єктивний, але, принаймні, особисто кажучи, коли я крила його і з'їсти 3 страви, я часто могла йти в ногу з моєї дієті і добова калорійність раціону, проте через місяць або два, я почала відставати і повільно, але впевнено відмовився від дієти взагалі. Принаймні, особисто я знаходжу його набагато легше дотримуватися дієти, якщо у вас є суворі прийоми їжі (наприклад я навіть встановити сигналізацію) - таким чином я завжди переконайтесь, щоб з'їсти права частина, без пристрасті їжі протягом дня і може легко дотримуватися моїх цілей.

Тим не менше, якщо ви відчуваєте, що ви досить дисципліновані, щоб поїсти 3 рази в день і успішно дотримуватися дієти, тоді немає причин для 6 прийомів їжі. Але для починаючого спортсмена, він зазвичай допомагає розділити своє харчування на більш реальний/реалістичний план.

Ще одне останнє зауваження, 6-це не якийсь чарівний оптимальна кількість.
Це може бути 5, може бути 7. в залежності від того, як часто у вас є час, щоб поїсти або навіть відчуваєте, як їдять. В кінці кінців, це все про те, що ви споживаєте (поживні якості) і в якій кількості (калорій, білків, вуглеводів і т. д.)!

+972
Laurin Neff 03 февр. '09 в 4:24

Я чув від мого вчителя хімії, що якщо ви вип'єте Кока-Коли ви отримаєте швидкий заряд енергії, але після 40 хвилин takein такий напій буде насправді призвести до чистої втрати енергії, почасти тому, що це холодний напій, і почасти тому, що сам напій.

Це правда?

Якщо порівнювати такою ж кількістю морквяного соку і Кока-Коли та Маунтін Дью або поштовх, наскільки велика різниця в Різниця в енергії від його прийому?

+966
paigechap 9 лист. 2016 р., 09:53:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, тяги один раз в тиждень краще, ніж не тяги один раз в тиждень.

Це не є, однак, працюють дуже добре на руки або ноги більше. Може бути, подивитися на станцію саморобний діп в домашніх умовах для швидкого трицепсів тренувань, які не заважають навчанню.

+922
Gary Gregg 24 лют. 2013 р., 10:40:43

Як розробник програмного забезпечення. Ми повинні сидіти в кріслі протягом всього дня. І у нас немає часу ні на що інше. Отримайте біль у спині, біль у шиї. Я відправляю фотографії, так що це трохи допомагає людям. І може хто-небудь сказати мені. Які вправи потрібно робити? Спасибі.

enter image description here

enter image description here

+899
GRANADOS 22 лют. 2015 р., 17:16:29

Особисто у мене немає думки на тему, ви Повинні носити велоспорт-специфічна взуття чи ні, проте скажу, що ви не збираєтеся, щоб отримати менш ефективну потужність передачі не носити бесклипсова педаль.

Це проста фізика. Енергія зберігається-вона обов'язково повинна йти в повороті кривошипа. Дуже невелика кількість може перетворитися в тепло, але документи, ймовірно, не існує, що може виміряти такого роду точністю.

Ось гарна стаття під назвою "взуття Руса", що подробиці, чому це цілком прийнятно, щоб носити будь-яку взуття, що ви хочете, коли велоспорт. Я не впевнений, якщо я повністю згоден з ним, але ви можете прочитати його і зробити свої власні рішення: http://www.rivbike.com/article/clothing/the_shoes_ruse

+829
Shreyaar Rao 10 січ. 2019 р., 19:24:16

Я рекомендую вам додати інтервальні біг у свої щотижневі тренування.

У двох словах, інтервальний біг являє собою серію коротких методики висока інтенсивність інтервал) з легкої пробіжки між ними (інтервал відпочинку).

Дозвольте мені пояснити. Ваша мета бігти по 6 хвилин на милю темпами. Ви можете змусити себе бігати все тренування в такому темпі, але це буде дуже важко для вашого тіла, щоб працювати протягом години в такому темпі, тому що це просто не звикайте до нього. Інтервальний біг пропонує вам можливість працювати в цільовому темпі протягом короткого періоду часу з наступним періодом відпочинку. Це набагато менш напруженим і допоможе кондиціонування ваше тіло, щоб працювати в цільовому темпі. Так, вам потрібно буде змушувати себе під час інтервальних тренувань, але так як твоє тіло почне звикати до тієї інтенсивністю, ваш природний темп бігу буде збільшуватися.

+784
Egor Ich 13 квіт. 2011 р., 00:02:16

Примітка: ця відповідь тягне з різних джерел, книг, спостережень та особистого досвіду і думки, жоден з яких не привів наукових досліджень

Я збираюся вирішити цю проблему в двох частинах, як початківці, як правило, слід прогрес у скелелазінні (з особистого досвіду і спостережень) і міцність сухожилля / навчання (в основному з книг і трохи з особистого досвіду).


Всі знають, що ви не повинні збільшити продуктивність в rapdily в скелелазінні, тому що ваша сила зростає набагато швидше, ніж ваші сухожилля і ви ризикуєте травми.

Я постараюся зберегти цей ємкий, тому що, чесно кажучи, я міг би говорити годинами про це, і я буду вважати, що ви новачок, або просто не дуже досвідчений (якщо я неправий, приношу свої вибачення, сміливо переходьте до наступної частини)

Природний інстинкт для більшості новачків є бажання залізти найважче і тому намагаються заздалегідь через класи, як швидко, як це можливо; проблема з цим підходом полягає в тому, що вони дуже швидко потрапила навик стелі і припустити, що вони повинні стати сильніше, щоб поліпшити, тренуючись робити ще підтягування, або навіть карбування часто затребуваних однією рукою підборіддя. Особливо це стосується чоловіків, чий природний інстинкт, коли сходження на мнемосхемі горили, хапають і тягнуть все на виду.

Це помилка.

Як ваші техніці лазіння покращує, як ви дізнаєтеся, як положення вашого тіла краще скористатися формою і позицію тримає, і дізнатися, як робити більш дрібні кроки і більше рухатися, а не кидати на тримає, ви знайдете, що ви, природно, зчеплення з дорогою менше і покласти меншу навантаження на ваші пальці, суглоби і сухожилля.

Перш ніж турбуватися про міцність сухожилля, подивися на свою техніку. Якщо ви плити скелелазіння, навчитися переміщати свої тіла, щоб ви могли встати маршрути тільки через тримає, щоб допомогти Ваш баланс не покладатися на них, щоб витягнути себе ап стіну. Якщо ви overhands сходження або даху, дізнайтеся, як носок гак і крутити, щоб тримати ваші стегна впритул до стіни і підтримки напруженості замість того, щоб розглядати маршруту і тримає, як незвичайної форми рукоходе.

Якщо ти високий, дійсно працюють на своїй основній сили (я 6' 5" і 220 фунтів, непопулярною істини, коротше, альпіністи це трохи легше, ніж високі, коротше альпіністи завжди можуть стати сильніше, вище і зменшення довжини кінцівки, ну, може, якщо тебе звуть Арон Ральстон...), будучи в змозі керувати своїм тілом і тримати його у певних позиціях значно поліпшити свої альпіністські здібності.

У мене була перерва майже 2 роки з сходження, і коли я повернувся до неї, я знав, що моє тіло не бути витримані в момент, коли я зупинився, і я пішов з наміром насолоджуючись рухом сходження, пошуку шляхів відправляти маршрути з мінімальною кількістю зусиль, поставивши ноги делікатно і підійматися як можна тихіше. Роблячи це, я зміг негайно повернутися до скелелазіння 3 - 4 рази в тиждень без якого-небудь суглоба або питання сухожилля на всіх.

Все я вчу, щоб піднятися або валун, я раджу зробити те ж саме. Не бути в поспіху, щоб переслідувати класах, навчитися краще рухатися, насолоджуватися нюансами кожного маршруту; якщо ви піднімаєтеся маршруту і особлива частина, де ви відчуваєте себе з рівноваги і урвати на утримання, працювати на нього і знайти спосіб, щоб зробити плавний перехід. Для мене скелелазіння-Це вид медитації, зосередившись на проблемі валун і шукаєте ідеальний спосіб піднятися, це дуже легко втратити відчуття часу, і Ваше оточення, щоб увійти в стан потоку.

Це не завжди легко зробити це через когось, хто тільки почав і хоче відправити важка проблема, але якщо вони розуміють це, я виявив, що вони насправді покращують набагато швидше і насолоджуватися їх заняття набагато більше, ніж тих, хто йде і дивимося на найшвидший спосіб, щоб максимум з їх підтягування.


Так як я повинен тренуватися, щоб мої сухожилля тримати?

Мені подобається читати про старе час тренувань стронгмен, і одна з речей, які я розумію, що вони звикли робити, що дуже небагато людей, здається, щоб говорити про тепер-то днів, це поїзд для міцності сухожилля.

Я визнаю, що я не ретельно шукав інформацію про міцність сухожилля тренувань, але моє розуміння полягає в тому, що є два конкретних елементів, великої ваги і високої числа повторень.

Я пам'ятаю, що читав, скільки часу силачі будуть виконувати важку підтримує в межах своєї підготовки, отримуючи під брус завантажений на 150% своїх присед 1 ПМ, і просто стоячи і утримуючи її протягом часу, або натискати або витягати на нерухому бар, ізометричному стилі (Я думаю, це те, що Луї Сіммонса Вестсайд з ліфтерами, хоч і не спеціально для міцність сухожилля (самий швидкий пошук, насправді я не зміг знайти будь-яку інформацію з інших джерел я знаю про изометрию для міцності сухожилля, однак це призводить красиво на...)

Для альпіністів, є тренувальний гриф. Фінгерборд навчання-це буквально висить від ваших пальців від дошки зроблені, щоб імітувати різні в'юнкі обіймати посади, для того щоб зміцнити пальці і сухожилля в цілому. Це важка вага частині підготовки сухожилля на міцність пальця.

Я вперше почув про високу репутацію підготовку сухожилля сила, коли я прочитав засудженого зонний підлогу Уейд. Якщо ви не хочете витрачати гроші, щоб прочитати програму, для того, щоб переходити від однієї вправи до іншого, він пропонує вам зустрітися з мінімальної кількості повторень, ПРЕС для вікон, для переходу від вправи 1 (стіни віджиматися) Вправа 2 (ручний підвищеної віджиматися), він рекомендує, що ви збираєтеся виконати 3 підходи по 50 повторень (він також рекомендує використовувати в якості розминки, оскільки ви стаєте сильнішими і прогресу). Віра в те, що це було для тренування сухожиль підтвердив у своєму блозі Джейсон Ferruggia на вправ з власною вагою (без посилання, його, напевно, знесли зараз).

Зовсім недавно, християнські Thibaudeau написав дуже цікаву статтю на тему сухожильних тренувань.

Те, що я знаю кілька колег-альпіністів мали великий успіх з пальцем розширення для високих повторень, використовуючи щось на зразок Різника смуг, або навіть просто гумки, обгорнені навколо пальців протягом дня, щоб допомогти з підозрою на сухожилля питання. У тому ж ключі, один з розминочних вправ я відправляв перед сходженням повторюється тигр кіготь палець / руху рук, які я знайшов, щоб допомогти з розігріву пальців і для запобігання "болить палець" після сеансів сходження.


Сподіваюся, у моєму нарисі відповідь ви знайдете щось корисне.

Як злегка убік, нещодавно на "Оскар", де безкоштовно Соло виграв "Оскар" за Кращий документальний повнометражний фільм (якщо ви ще не бачили його, Ви повинен), хтось передав Алексу Хоннольду прилад для вимірювання зусилля схвата, він витягнув 75lbs правою рукою, 95lbs з лівої. Я недавно спробувала один з них в спортивних науковий експеримент для альпіністів і витягнув 180lbs з моєю правою, 165фунта з моєї лівої.

Я знайшов це цікавим, тому що немає ніякого способу, я міг би тягнути на половину тримає, він може у свій вільний Соло фрирайдер до Ель Кэпа, та все ж моя сила захоплення набагато перевищує його. Змушує замислитися, наскільки щільно він тримає ручки під час сходження...

+770
Denis Barushev 11 серп. 2014 р., 02:29:05

Ви отримаєте деякі відповіді краще шукати слова "кондиціонер", який є дійсно, що ви після цього. Висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT), такі як Табата стиль навчання (20-ті роки повним ходом, 10С відносного спокою) є кращим способом, щоб оптимізувати фізичну форму. Очевидно, є кілька інших способів зробити кондиціонер, а також.

 • Мародер дозволяє вам регулювати зусилля шляхом додавання або видалення ваги на санчатах
 • Штангою комплекси , такі як зло 8 весело, і дивно складна навіть без ваги на турніку.
 • Кувалда кондиціонування дозволяє хітовий матеріал, але якщо у вас є важкий час, знаходячи використовуваних вантажних шин, ви завжди можете використовувати балістичний блок.
 • Автошини гортати - це силач діяльності, а також хорошою альтернативою кондиціонер інструмент. Якщо ви можете знайти хороші шини для фліп, ви можете також використовувати його для роботи кувалдою.
 • Мотузка кондиціонування використовуються ММА практиків.
 • Скакалки старий стояти використовують боксери, щоб допомогти як-зонний і координації.

Це принаймні дасть вам кілька ідей для початку роботи. Мета кондиціювання, щоб отримати вас, щоб мати можливість поставити роботу на період часу вам це потрібно. Коли ви дивитеся на баскетбольному матчі, або навіть більш очевидно, американський футбол, спортсмени мають періоди відносного спокою перемежовується короткими періодами все вийде. Ваш кондиціонер повинен бути досить хорошим, щоб дозволити вам йти так інтенсивно, як ви повинні так довго, як ваш спорт вимагає цього. Тип кондиціонера потрібно боєць ММА буде відрізнятися від боксера, і обидва будуть відрізнятися від плавця.

+761
mili 29 жовт. 2017 р., 19:37:15

Коротше кажучи, я взяв деякі живота-уроки танців кілька років тому, і нещодавно я стежив за відео з моїм другом. Я багато в чому добре, крім плеча тремтить. Кожен раз, коли я роблю їх на все, що менше, ніж темпи льодовик, я отримую біль у грудях, як гострі коліки, що дуги поперек грудини в обидві сторони. Я не думаю, що я з ким-небудь фізичні умови, які могли б пояснити це, і я в пристойній формі в цілому (хоча я визнаю, що віджимання ніколи не були легкими для мене). Є трюк, щоб уникнути такого болю, може бути, спосіб здійснення права м'язам підготуватися?

+752
BrikerMan 7 бер. 2014 р., 14:12:26

Я впевнений, що ви усвідомлюєте, що ваш рівень тестостерону може опуститися через позбавлення сну. Також більшість органів, природно, намагаються зберегти жир. Тому набирає вагу повинен бути легким, але це може бути не м'язової маси.

Я б запропонував наступне:

 1. Зробити ваші роботи в 30-35 хвилин або менше кожен день. Ваш організм вже втомився. Не використовувати, що робить його більш втомленим. Що ви робите після цього не допомагає вам набрати м'язову.
 2. Кожен день починається з руху основних - для хорошого кількість ваги. У той же час намагаюся бути зроблено з основними руху в 10-15 хвилин. Втома може бути тільки 10-20 хв час підйому. Використовувати для присідання/станова тяга, підтягування, жим, локони/skullcrushers.
 3. Після виконання основного руху, то я б пішов до допоміжних ліфтів зі швидкістю не вага в увазі. Отримати ваше тіло в шоці під час підйому(сек). Після цього ви повинні бути піднімаючи майже нон-стоп. Ви можете спробувати supersetting 2-3 ліфти в ротації. Ключ форма та інтенсивність - не вагу. Причина цього полягає в тому, що потрібно боротися природним спробам вашого тіла, щоб покласти на жир.
 4. Спробувати робота в першій половині дня. Навіть один день в тиждень. Ви можете, ймовірно, більш ефективно спати по ночах, якщо ви тренування вранці.
 5. 4-денний спліт (ноги, спина, руки, груди). Я також хотів зробити кілька хвилин ядро/АБ роботи щодня - боротьба приріст жиру.
 6. Спати якомога більше на вихідні. Я працював у нічну зміну в одному часі і в середньому 5-6 годин в день сну протягом тижня. У вихідні я б хапнути 12 кожен день і мені було добре. Якщо я пропустив 24 годин у вихідні спати, я відчував це протягом тижня або двох. Ваше тіло може відновити з додаткового сну.
 7. Пийте більше води. 200 мл рідини в день. Ви набагато більш схильні потягнути м'яз, коли втомлюється або відволікається. Не давайте фактора зневоднення в цьому.
 8. Дивіться, якщо ви можете поміняти одну або дві тренувань у вихідні. Якщо у вас 2 днів мінімум сну, що є оптимальним. Навіть перемикання 1 буде велика допомога.
 9. Світло кардіо. Ви спите менше, тому більш схильні до молочної кислоти. Почати легкі фізичні навантаження 15-20 хвилин щодня. Ви не тренуєтеся для марафону тут!

(Так що загальний час тренування 45-55 хвилин х 4 дні в тиждень).

Я не впевнений, рекомендувати присідання (враховуючи, що ви відчуваєте, що вони є найбільш важливими - я теж) в п'ятницю. Ви б оптимальний час для сну, але також буде вашим самим позбавлені сну в ніч на п'ятницю. Особисто я б зробив їх на вихідних або в понеділок. Я хочу бути в свідомості, як це можливо, коли у мене багато ваги на спині.

Я думаю це підсумувати. Робити речі, щоб більше спати. Коли ви перебуваєте в тренажерному залі швидко робити важкі ваги. Використовувати тренажерний зал час більш ефективно. Коли ви втомилися в тренажерному залі (після виконання основної ліфт) не піднімайте важкі. Включити деякі вітаміни теорій в рутину, враховуючи, що ваше тіло буде більш схильні покласти на жир.

+736
Peter Mounce 21 трав. 2016 р., 12:55:16

Я зараз роблю сильні програми підйомників (дуже схожий на стартову силу). Мої стегна і плечі у мене неприємності, коли робиш присідання і верхній прес. Я хочу збільшити мобільність і гнучкість в суглобах, але і загальну гнучкість тіла потрібні.

Я ніколи не робив будь-який тип йоги. Отже, який тип йоги, яка фокусується на гнучкості/мобільності ви б порекомендували новачкові?

+727
Anton Dementiev 29 бер. 2017 р., 12:57:23

В тому, що ви, схоже, новачок в низькій інтенсивності вправ. Ходьба є великим кроком у правильному напрямку. Вправа просте, як ходьба може поліпшити здоров'я серцево-судинної системи, збільшення рухливості і на 3 милі повинні мати позитивний метаболічний відповідь.

Зазвичай ходьба на будь-які відстані є одним з найпростіших речей людина може зробити, але є кілька факторів, які можуть голою певні обмеження щодо вашому невеликому пригоді.

Ноги Ти плоскостопістю? Ви носите взуття з супінаторами? У вас немає супінаторів? У вас є які-небудь травми ноги або ноги, що б привернути гіперкомпенсації у нижній м'язи ніг?

Вага Якщо ви носите понад 100 кг додаткової маси тіла це може бути громіздким на м'язи, коли приніс на практиці. Кальве м'язи, природно, повинні бути досить сильними, якщо ви ведете сидячий спосіб життя.

Місцевості Який рельєф ти йдеш на? вулиці, тротуари? стежки, калюжі бруду? Де ти ходиш?

Якщо ви можете бути чесним з самим собою про перераховані вище питання, а не аналіз того, як, де і чому ти пішки 3 км в день. Потім ви можете почати розвивати литкові м'язи, як згадувалося вище.

Усунути біль Для того, щоб усунути ту біль, яку ви зараз відчуваєте, можна замочити в солі, половини склянки солі,/2 літра води-це мій особистий рецепт, творить чудеса на болі в суглобах і м'язах.

Зробити розтяжку тих, підколінні сухожилля і телят, сідаючи на килимок для йоги або на підлозі, ноги прямо перед вами, не згинається в коліні, підніміть руки над головою, і прямо, і привести їх повільно вниз, щоб торкнутися ваших ніг, тримайтеся за гомілки, якщо ви не можете досягти пальцями, зігніть пальці зворотний бік ваші пальці, щоб розтягнути ікри. Ви також можете зробити:

StandingStretch

+711
Josephat Feruzi 31 груд. 2018 р., 04:16:33

Ну, щоб знайти стійкість в кінці тренування можна спускатися як можна повільніше. Це перша вправа, може бути, за вами, але ви можете використовувати його для перегляду своїм тілом і з'ясувати, що можна зробити краще.

Далі. Не дихає проти вас. Знайти ритм і дихання на шляху це нормально для вас. З 3-5 повторень, що дуже складно. Було б добре, щоб зробити більше повторень, щоб знайти його. Групи можуть допомогти, також є спеціальні машини, щоб допомогти / зайняти деякий вага - хоча підтягнути. У будь-якому разі ідея, щоб спробувати зробити більше, щоб знайти ритм.

Здається, ви робите дуже багато з своїми біцепсами. Може бути, це, що це м'язи слабкі в ланцюжку, але це буде досить підозріло. Не думати про руках, думати про спині, грудях піднімаючи вас.

Зчеплення. Я б дотримувався на плечах широким хватом - Це найефективніший. Звертаючи і збирається по всьому утруднить.

Крім усього цього - ви можете активувати більше м'язів по-різному рухатися. Це чудово, але правилом є те, що вам потрібно зробити близько 10 повторень при нормальному русі.

Сподіваюся, що це допоможе. Якщо у вас є питання. Просто поставити коментарі, і я буду оновлювати відповідь!

+682
Juanito Parungao 24 жовт. 2010 р., 15:31:05

Я зараз працюю над додаванням м'язи і були дуже успішний протягом останніх 6 тижнів (додавши більше камінь вагою, хоч і трохи жиру, а також м'язової маси).

Минулого тижня я пошкодив моє плече. Я відчуваю незначні болі в задній частині моєї лопатки при русі руки і, нахиляючись, щоб чогось досягти.

У той час як я отримав травму і явно не підняття тягарів, я не хочу, щоб моє тіло, щоб почати линяти м'язи, які я так наполегливо працювали, щоб досягти. Тому що у мене такий високий метаболізм, ймовірно, щоб це сталося? Якщо це так, що я можу зробити, щоб зупинити моє тіло від пролиття м'язи?

Досі я дотримувався моєї дієти, який я поміняв за порадою цього сайту (з високим вмістом білка харчування близько 200 калорій кожні 2-3 години). Я також додав додатковий протеїновий коктейль в день, щоб зробити деякі більш здоровими калорій і багато риби.

+677
Aha 15 лист. 2016 р., 04:24:11

Я робив зниження лава для преса з тупою дзвони, і після тренування я поклав гантелі на груди і спробував підняти своє тіло, але середній частині спини біль посередині грудної клітини , моє тіло не піднімається досить для тазостегнових розширення м'язів активується, так чому у мене болі.

Що muslce активізується в неправильно назад?

Не було АБС повинен спочатку піднятися?

+651
Lsm 20 лют. 2010 р., 01:25:07

Один шлях полягає в тому, щоб зупинити біг, принаймні на деякий час. Як і інші пошкодження кісток гомілки може зайняти багато часу, щоб зцілити, кілька тижнів або довше. Спробуйте зупинити на тиждень і подивитися, якщо ваші ноги відчувають себе краще.

Ось чому важливо, щоб почати повільно, коли ви починаєте знову бігти і не робити занадто багато занадто швидко. Почніть працює один день на тиждень, потім поступово збільшувати до 2-х днів і так далі. Ви можете робити інші заходи на інші дні, щоб урізноманітнити свій фітнес-рутину.

В іншому випадку ви можете закінчити з такими травмами, як запалення окістя або сухожиль injurues.

Недолік магнію ви згадуєте може викликати м'язові спазми, які дуже сильно відрізняються від "кісткова біль" м'язові судоми-дуже короткий термін, але etremely хворобливе напруження м'язів. Ви не зможете ходити, якщо у вас є судома. Масаж він і вона повинна пройти через хвилину чи дві. Я сам з деяким успіхом з'ївши жменя мигдалю кожен день, щоб запобігти м'язові судоми, тому що вони з високим вмістом магнію.

+594
Millie Smith 27 бер. 2017 р., 14:46:35

Особисто я не був би щасливий з ними, вони виглядають досить нестабільний. Я хочу з'ясувати, що робити з баром в спині присідати, якщо я збив один з них.

Я розглядаю безпечний вага, який використовується, щоб бути те, що я можу підняти з положення присідання над головою і спокійно поклав... що робить на трибунах практично марні.

+586
Benawii 4 квіт. 2017 р., 00:21:23

У програмі C25K НСЗ, він конкретно говорить голос за кадром, що темп ходьби має бути розмовною. Ви повинні працювати досить сильно, щоб підняти ваш пульс і зігріти м'язи, але бути в змозі підтримувати розмову. Тому ймовірно, темп ходьби може бути трохи швидше, так як ви отримаєте здоровіше і менше захекався. Ти не повинен бути просто м'яким післяобідню прогулянку, але зберігаючи активний і домагаються хороших результатів. Це все ще має бути достатньо, щоб відновитися між тренуваннями.

+578
SRIRAM BUDI 21 лип. 2011 р., 18:39:23

Як я вже казав в іншій ваше запитання. Всі три з цих вправ ефект нижню частину спини, косі м'язи живота, і деякі з ваших фактичних черевного преса до такої міри..я.е всі вони працюють своє ядро. Оскільки ви новачок, неважливо, що ви робите, ви будете набирати м'язи, де коли-небудь ви робите роботу. У цьому випадку, ти робиш розширення (попереку), бічні дошки (весь сердечник, а в першу чергу косі м'язи живота, м'язи на стороні вашого торсу і, отже, талію), і дошки (цілі ядра)...оскільки штани мають розміри в залежності від діаметра вашої талії в дюймах, навіть дуже незначне збільшення м'язової маси в цій області викличе десь в районі 0.3-1.5 дюйма різниці і, отже штани будуть отримувати тугіше лол. Так що не хвилюйтеся, це добре, якщо ви не плануєте стати моделлю статури в цьому випадку перестають працювати косі м'язи живота, оскільки вони можуть нашкодити вашому в-конусність.

Я не буду розводитися про це тут, але чому ти робиш-розширення? Будь ласка, зробіть якийсь дослідження щодо цього вправи і прийти до висновку самостійно, як непотрібно і шкідливо це..є багато кращих вправ, які ви могли б зробити, що б всі включити більше м'язової маси і сили, і здоров'я хребта.

+532
Umer Durrani 27 серп. 2016 р., 23:32:20

Ваше тіло буде отримувати воду просто відмінно. Водозабір рекомендації дуже сильно варіювала протягом багатьох років дуже мало реальних доказів, щоб підтримати це.

Загальні рекомендації 8 склянок або 2 літри води прямо в день. Деякі недавні дослідження припускають, що воду потрібно пити коли ви хочете пити, але крім цього, це не важливо. Там ніколи не було консенсусу з цього питання.

Одним з факторів, який може зіграти на вказівки вашого тренера-це кількість солі в масу протеїнові коктейлі. Вони могли відчувати, що вам буде потрібно додатково прямої води по боротьбі з нею, але твоя думка краще, ніж у мене на цьому фронті.

Якщо вас влаштовує кількість води ви п'єте, і ви не хочете пити протягом дня я не хвилювався б про це. Вода важлива для загального здоров'я, але це не калорійність і таким чином не грає великий фактор у зміні ваги.

+507
Tashell 26 лип. 2014 р., 23:00:55

Якщо ви зіткнулися з зубним болем під час підйому, я схильний вважати, є основна проблема. Багато ліфтери дійсно стискають щелепи під час особливо важких підйомів, і це може бути витлумачено як зубний біль.

Деякі великовагові, як станова тяга та підтягування покласти навантаження на м'язи в області шиї/щелепи, яка в деяких випадках може впливати на м'язи і сухожилля в області за більш докладною.

Навіть якщо і так, це ще далеко не все, що повинно викликати занепокоєння за зубами під час підйомів, але це варто того, щоб "тримати око" на Чи не ти зубами скрипиш разом при виконанні.

+490
Ben Doom 9 лип. 2015 р., 16:43:08

Я нещодавно почала регулярні плавання з метою схуднення. Їм цікаво чи протеїнові коктейлі допоможе мені схуднути?

Зростання м'язової маси спалює калорії, але потім трясучка додати їх в свою дієту?

Редагувати: у відповідь на зауваження; по схуднути я дійсно маю на увазі "стати менше жиру". Я більш ніж щасливий для деяких жир перетворити в м'язи м'язи це не мій основний, хоча мета.

Я плаваю по 30 хв 5 разів на тиждень з помірною інтенсивністю (я втомилася Потім)

+473
Ferran Salguero 1 лист. 2011 р., 06:58:01

Обернувши своє тіло в пластиковий звучить дуже небезпечно.

Зверніться до цієї статті від livestrong.com що подробиці, чому ви ніколи не повинні робити цього.

 1. Небезпеки надмірного потовиділення - пітливість занадто багато, може призвести до зневоднення

 2. Небезпека продукції - Харчова плівка застосовується для обгортання живота виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ), який був описаний як один з найбільш небезпечних споживчих товарів.

 3. Інші міркування - пластик обгортання не допомагають спалювати жир. Все, що ви втратите це вага води, що повертається, коли ви повторно гідратованих ваше тіло

 4. Безпека - якщо ви хворі на цукровий діабет, які страждають від високого кров'яного тиску, вагітні, або маєте будь-які клінічні умови, радьте з вашим лікарем перед використанням будь-яких форм обгортання.

+470
pdeva 16 груд. 2017 р., 21:23:45

Ми попереджаємо вам не потрібно, щоб повністю оговтатися від одного тренування, щоб отримати користь з додаткового навчання, особливо якщо це різні за своєю природою. Подвійний фактор навчання займає це для просунутих ліфтерів (приклад http://startingstrength.wikia.com/wiki/Programming#What_is_dual_factor_periodization.3F_I_don.27t_understand_this_stuff. ) Вам не потрібно турбуватися про це. Але пам'ятайте, Ваше тіло може адаптуватися до відновлення краще.

+422
Oda James Tiisoiiy 20 груд. 2010 р., 14:31:14

Якщо бути точним - ви хочете краще витривалість? Я хотів би використовувати Пауэрбол, або деякі інші вправи, що вимагає віджимання. Замість короткостроковій перспективі, високої інтенсивності, низької інтенсивності використання, і тренуватися довше. Будь ласка, зверніть увагу на своє тіло, лікті спеціально. Ви можете розвивати гольф лікоть, і це досить складно позбутися. Потрібно зупинятися і відпочивати... а у вас іспит.

Редагувати

І згоден, що це може бути зроблено в будь-якому місці, не тільки в тренажерному залі. Наприклад, ви можете купити щось вичавити, як і де-стрес м'яч, і стискайте його під час перегляду телевізора...

Інших від цього. Відомих скрипалів посуд змогли вичавити порцелянові чашки. Так сильна їх пальцями виробів. Також поговорити з гітаристами - вони занадто сильні пальці. Проблема в тому, що творчість вимагає більшої точності, і ваша біль приходить тоді, коли м'язи напружені до управління пером.

+359
user363981 5 лип. 2014 р., 01:54:21

Хоча ми живемо в суспільстві, де щоб уникнути забруднення повністю не можливо, ми можемо зменшити його до такої міри. Чому не в лоток деяким слідах, чи майданчик і так кілька раундів його? Крім того, біг по м'якому грунті добре для колін порівняно з тротуарів. Цю проблему можна уникнути з парою МГО взуття, але потім для вашої зручності. Якщо нічого не допомагає, отримати стрибки через скакалку і почати пропускати в будь-якому місці, далеко від миттєвого забруднення.

+329
user13051 9 трав. 2019 р., 19:43:28

Я програміст і я в основному сиджу по 8 годин кожен день, просто дивлячись на екран, кодування.
Я почав працювати близько 3 місяців. Я працюю з 12:00 до 12:40 вечора до обіду, а потім з'їсти.

Мій час тренування добре? Або я повинен відпрацювати в день, після закінчення робочого дня (6:00 та 8:00 pm можливо), так що я піду прямо до відпочиває?

Я втрачаю прибуток, коли я працюю і не пізніше за інших, але роблять в офісі замість роботи?

+289
rajkumar mogulagani 9 квіт. 2013 р., 16:11:14

Все, що затверджує, щоб допомогти вам втратити вагу шляхом заповнення ваш живіт, ймовірно, контрпродуктивним в довгостроковій перспективі, навіть якщо це допоможе у короткостроковій перспективі. Одна з найбільших проблем, з нашим ставленням до їжі в західних суспільствах-це наша любов великі порції. Це почуття їсть на абсолютну повноту, це останнє, що ми повинні бути в гонитві за здорової втрати ваги або технічного обслуговування. Краще вживати продукти, які допомагають нам переучуватися порційна; одним із позитивних результатів від дієти з високим вмістом білка є відлучення від потреби для повноти вуглеводів.

+231
cathycathie 17 груд. 2015 р., 23:54:36

Під час останнього запуску, з-за низького рівня цукру в крові, я розробив двоїння. В іншому випадку, я відчував себе чудово. З ощадливості, я звільнився і вирішив піти додому. Я нічого не їли за 14 годин до запуску, так що я впевнений, що проблема низького рівня цукру в крові.

Двоїння почалося на півдорозі через 6-мильний пробіг. Якби я продовжував з докучливою двоїння, що могло б реально відбутися? Я перебуваю в дуже хорошій формі, так що реально може статися? Що б були такі симптоми?

+191
zip Kord 6 трав. 2018 р., 09:05:53

Які небезпеки плавання на відкритій воді взимку? Що ви робите, щоб їх уникнути?

+154
Beef Eater 13 трав. 2015 р., 21:51:01

Я був в середині написання майже такий же розрахунок на те, що @Дєєв зробив, так що я пропущу цю, і доповнити свій відповідь з додатковою інформацією замість.

Важкою атлетикою щоб спалити жир?

Довгі і короткі його в тому, що кількість спалених калорій під час тренування вага настільки незначний, що не варто витрачати час, думаючи про це.

Виберіть вашу програму тренування ваги на основі інших факторів. І в будь-якому випадку, як ми вже обговорювали раніше, ви повинні бути на велосипеді між купою різних програм, тому в залежності від того, кого ви любите, вибудувати їх, і зробити кілька місяців.

Кращі способи, щоб спалити жир

...в першу чергу, регулюючи свій раціон, а по-друге, здійснюючи таким чином, щоб підвищувати ваш пульс.

Дєєв зазначає, що 25 повторень 50кг навпочіпки (або вгору-вниз вправи Для що справа) опіки 7.5 ккал.

Якщо у вас 7 комплектів (тобто 7 комплектів 25 повторень по 50 кг), вам доведеться спалюється приблизно 500 ккал. Або грубо Снікерс.

Так що якщо ви хочете спалити жир, це займе у тебе 5 секунд, щоб відмовитися від Снікерс, але вам буде потрібно кілька днів, щоб зробити 7sets * 25reps @ 50кг.

Мислення

Якщо ви вже досить добре, не їсть цукерки і солодощі, ваш жир буде дістатися до вас з інших джерел, і втрата жиру це все про пошук слабких місць у ваші дієтичні звички, та їх усунення.

Особисто мені набагато простіше відмовитися від "шкідливих" продуктів, коли я роблю прості обчислення, як показано вище, і усвідомити, наскільки велика різниця це робить, скажімо, склянку води, а не газованої води, або ще порцію овочів і менше м'яса.

+135
Eduardo Moreno 23 груд. 2012 р., 21:45:29

Номер: немає певного кута, ви повинні бути, але ваші руки не повинні бути заблоковані.

Найголовніше знати, що ви не хочете, щоб ваші руки повинні бути повністю витягнуті або заблокована. Це буде покласти багато навантаження на ліктьовий суглоб і привести до травм.

+125
ggbs 15 квіт. 2015 р., 13:24:06

Ригідність м'язів може привести до проблем. М'язи не тверді, як цегла. Вони зроблені з еластичного волокна, підключеного до сухожиль, які кріплять їх до кістки. М'язові волокна є пружними за своєю природою, і коли ви робите розтяжку, ви їх підготували для стресу вони пройдуть далі. Будь-яке різке і незвичайне зміна, або рух може призвести до травм, тому що раптова сила означає більшу потужність, високий імпульс і шкідливий вплив.

У вашому випадку, я думаю, що вашим м'язам потрібно більше часу для відновлення, щоб відновитися від попереднього тренування. Якщо біль зосереджена в будь-якої конкретної частини тіла/частини, отримати їх перевірили. Вони можуть мати тілесні ушкодження, але якщо це загальна втома, то вам потрібно більше відпочинку і переконайтеся, що ваші м'язи отримують достатню кількість калорій і поживних речовин, щоб бути повністю харчуватися і рости.

Отже, чому б не тренувати різні групи м'язів кожен день, якщо біль не проходить? Таким чином, ви не будете тренування однієї групи м'язів, а також не втратити жодного дня підготовки. Я знаю, що повне здійснення ізоляції для кожної конкретної групи м'язів не можливо(не знаю), але все одно, робити що-то на кшталт руки і ноги на один день, потім груди і плече з іншого було б непогано у вашому випадку.

+58
Michael Brawn 11 січ. 2012 р., 18:56:34

Для вашої конкретної задачі (розрахунку спалених ліцензій), не важливо, що фітнес-групі ви не вибрали, це все-таки розрахунок, щоб з'ясувати, скільки калорій ви спалили. Будь-який розрахунок, є рівень толерантності, і ви повинні бути в змозі прийняти толерантності. Якщо ви турбуєтеся про кількість спалених калорій, ви могли б порахувати це самі і були дуже близькі.

З урахуванням сказаного, фітнес-групі-це дивовижний аксесуар, щоб допомогти вам досягти ваших цілей. Але які ваші очікування? Ваше питання щодо підняття тягарів, але ваш внутрішній питання про підрахунку спалених калорій. Для підняття важких предметів, ви знайдете практично ніякої користі від Fitbit гнучкий або силу, але вони можуть бути корисні для загальної фізичної підготовки.

Деяким з найважливіших показників (ІМХО) не вистачає у багатьох з них - таких як температура і пульс. Купити смуга зараз , а не пізніше може означати, що ви тільки збираєтесь придбати пізніше, а також ви хочете, особливості нових моделей.

Я не буду намагатися переказувати інформацію в деякі дійсно гарні пости на цю тему, тому я буду пов'язувати їх тут:

Як вже згадувалося в мій коментар, Я дуже схвильований і чекаю Аміго - напевно, до такого ступеня, що я не куплю, поки це не виходить або виходить із цими функціями.


Додано 2/27/14

Я просто хотів вказати на МООВ - компанії за посиланням тут, Аміго, посунься! :) В Moov-це круто.

+23
Singapoor 15 трав. 2018 р., 19:39:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil