Розтяжка і вправи для бігунів

Я недавно почав мою довгу дистанцію знову бігти, і я шукаю, щоб конкурувати в марафоні на початку наступного року. Однак, я помітив, що конкретно мій ахіллового сухожилля може бути досить жорсткою у деякі дні. Я і був досить слабким в минулому після виконання розтяжки, в основному з-за не будучи впевненим, що і коли робити.

У кого-небудь є хороша розтяжка і вправи для бігуна (особливо бігунів) а також поради, коли робити простягання? наприклад. до або після запуску або прогріву, стрейч, довгостроковій перспективі, і т. д...?

+768
coder2901 2 лют. 2012 р., 21:45:18
37 відповідей

Скажімо, мої тренування на кожен день включає в себе 3 підходи присідань, 3 підходи з жиму лежачи та 3 набори рядків. Як правило, можна було б зробити це в 45-хвилинного тренування. Крім того, я міг би розкласти вправ та підходів на протязі цілого дня.

Один підхід може бути більш ефективним, ніж інший? Робота роботу? Чи є компонент інтенсивності?

+1000
MuscularItalian 03 февр. '09 в 4:24

Я читав на цьому сайті, що вся тренування складається з штовхає вправа, розтягуюче вправу та вправу ноги.

 • Для штовхає вправа у мене є жими.
 • Для тренування ніг у мене зважені присідання.

Це тягове вправа, яку я головним чином стурбований О, я роблю те як я читав десь, але після цього я вперше відчув, як мертва тяга була більше тренування ноги. Правильне тренування для заповнення "тягнути" слот у моєї тренування?

Що б бути вправою витягнути, що замість цього я міг би використовувати, якщо тяга не відповідає критеріям тягнути?

+992
Alif Ali 3 лют. 2012 р., 16:19:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коротка відповідь: це безпечно робити кардіо щодня.

Використання "інтенсивний" дійсно залежить від вашого тіла. Якщо ви будуєте свій раціон, починаючи з 20 хвилин бігу на день і тиждень після 30, 40 і т. д. в кінці кінців дістатися до "інтенсивної" кардіо тренування, то це нормально.

Кинутися в інтенсивному рутина, кожен день без накопичення може призвести до певних м'язів або суглобів, мають важкий час, не відстаючи.

Приклад: я граю в баскетбол влітку, як мій вид кардіотренажерів, щоб спертися. Я починаю з 1-3 днів в тиждень, на 1-2 години. По-перше, мої коліна будуть трохи болять після гри, і на 3-4 тижні я в 5+ днів у тиждень, мінімум 2 години в день без болю.

З кардіо (як і багато речей), чим більше ви робите, тим краще ви отримаєте на нього. Це все про швидкість (рухаючись у ритмі вашого тіла) і просто бути уважним до того, що ваше тіло потребує. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібен вихідний день, візьміть одну, але не треба робити це для кардіо. Просто переконайтеся, що ваша дієта та інші відображають роботу ви збираєтеся робити (надання ваше тіло з харчування він повинен, щоб не відстати).

+988
Alexander Prooks 13 січ. 2018 р., 03:33:27

У мене була пара Merrell босоніж кросівки, які я використовував, щоб використовувати кожен день відміну від бігу. Вони носили через 6 місяців.

Я пішов у фахівець працює магазин, щоб отримати деякі більше, і запитав про них так швидко зношуються, і сказали, що через мінімалізму природа і м'який матеріал, з якого вони виготовлені, вони не особливо надійною, і, ймовірно, зношується в 6 - 12 місяців.

Знос я бачив спеціально не обмежується підйом, але як я вже сказав, я насправді не працює.

+965
Majeroni 15 квіт. 2012 р., 11:41:18

Кожен хоче мати шість кубиків, і кожен хоче збільшити основні сили, але ви повинні робити вправи кожен день, щоб досягти цієї мети? Деякі з найбільш частих питань, які я отримую про ABS тренування – “чи можете ви працювати АБС кожен день“, або “я повинен тренування кожен день“? Традиційна мудрість говорить вам більше АБС вправ, які ви робите, тим краще.

Коротка відповідь на перше питання Так, ви можете тренувати м'язи живота кожен день, але я не думаю, що вам слід тренувати м'язи живота кожен день.

Спрацювало АБС Повсякденному Випуск #1:

Вам не потрібно робити вправи, щоб отримати сильний сердечник, або навіть шість-Pack

Одне велике оману про вправи, які потрібно виконувати вправи для того, щоб отримати шість-Pack, або навіть більш сильну основу. Ви можете мати дуже вражаючі шість кубиків з сердечником так сильні, як сталь, зосередивши увагу на ключових, складних вправ, як стійка присідання зі штангою/гантелями, гантелями випади, або навіть полімерні віджимань, щоб назвати декілька. Іншим варіантом є використання стабілізаційних вправ, як більш складного вправи мисливська собака, яка працює не тільки АБС, але Ваш баланс, попереку, і навіть руки і плечі.

Спрацювало АБС Повсякденному Випуск #2:

Часто робота АБС може призвести до проблем з поставою

Просто про всіх, кого я коли-небудь консультувався, або підготовку, помірні, серйозні проблеми поставу з-за сидячого способу життя. Коли у вас сидяча робота, або просто сісти в крісло на кілька годин, ваші плечі, як правило, повернути вперед так, що ваше тіло стає згорблена.

Що ж робити купу вправ на прес кожен день робити для цього вже існуючі проблеми? Ну це змушує нас горбиться ще більше, змушуючи наші АБС м'язам підтягнутися і скоротити. Тільки ви може бути, дивлячись, як горбань із Нотр-Дама! Розтягування і завальцювання піни може допомогти виправити округлі плечі і поліпшити поставу, але кожен працює АБС день може зробити все, що постава у вас проблеми гірше.

Відпрацювати АБС Повсякденному Випуск #3:

Вправи не прибрати живіт

Ідея про те, що ви можете видалити впертий жир з однієї конкретної частини тіла може бути найпоширенішим міфом у фітнес-індустрії. Звичайно, АБС ремені і машинах АБС намагатися просувати цю ідею "зменшення плями", але робити вправи АБС не буде спалювати більше жиру з вашого тіла. У насправді, коли хтось запитує мене, як отримати шість пакетів, я кажу їм: "не робіть ніяких вправ!". Отримання шість пакет потрібно досягнення низького рівня жиру в організмі, що не має нічого спільного з тим, як багато кранчів, або вправи ви робите. Ваш час набагато краще витратити на приготування їжі, планування страв, або зосередивши увагу на основних, складових вправ. В цілому, традиційні вправи, такі як хрумтить сильно переоцінюють.

Спрацювало АБС Повсякденному Випуск #4:

Кожен робочий день АБС неефективна

З шістьма пакетами, як міжнародний знак фітнес, але робота АБС кожен день непотрібно. Припустимо, ви витрачаєте 10-20 хвилин кожен день робити вправи. Ви могли б провести цей час робити високої інтенсивності інтервал підготовки, розтяжки, піни прокатки, і багато інших фітнес-діяльності, яка, ймовірно, буде набагато більш корисним для вашого тіла і як вона виглядає і відчуває. Витративши 1 година на тиждень працюють на одну групу м'язів, що дуже складне переплетення м'язів не дуже добре використовувати свій час. Моє припущення, що ви зайняті і що ви хотіли б провести цей час гуляти з друзями і насолоджуватися життям!

Було б краще пропрацювати м'язи живота інтенсивно 2-3 рази в тиждень, використовуючи схеми, щоб отримати великий тренування набагато менше часу, ніж я особисто. Поки ваші м'язи АБС, швидше за все, складатися з стійких 1 типу м'язових волокон, який може терпіти поразки без болю, просто як тренування інших груп м'язів, вони, як правило, краще реагують на менш часті тренування. Аналогічна м'язи до АБС, який має тип 1 волокон м'язи литок, але не бачу, що люди роблять телят вправи кожен день!

Спрацювало АБС Повсякденному Випуск № 5:

Робота АБС кожен день може призвести до м'язового дисбалансу

Не тільки може працювати АБС кожен день призвести до постуральної проблеми, але і м'язовий дисбаланс. Ваш комплекс АБС, що всі м'язи преса складаються з прямої черевної м'язи, поперечної черевної м'язи, внутрішні косі м'язи живота, і зовнішні косі м'язи живота. Якщо у вас стандартні скручування 7 днів в тиждень по 300 повторень, ваш прямий м'язи черевної м'язи (шість кубиків м'язи), швидше за все, зробити навчання більш інтенсивно, ніж інші м'язи преса. Роблю купу вправ на прес не обов'язково переводити в сильну АБС, або стабільні ядра.

Ще гірше, якщо ви отримаєте ваш прямий черевної м'язи занадто сильні по відношенню до інших АБС і нижніх м'язів спини, може бути більш сприйнятлива до травм.

Маючи хороший АБС як міжнародний знак фітнес, є набагато більш ефективні способи, щоб виробити свій абс потім робити купу хрумтить кожен день!

Джерело: https://www.builtlean.com

+924
dawntrader 10 квіт. 2018 р., 21:35:50

За Вашим коментарям, ви нормально запустити 5K, і ви подвоїли цю суму. Я б вас застеріг раптом збільшуючи свій пробіг при запуску, як це легко отримати надмірне травми, пов'язані з раптового стрибка. Я б теж (якщо вже не) відстежувати використання пробіг на вашого взуття, так як більшість черевики мають життя 3-600 загальна кількість миль, перш ніж вони повинні бути замінені (YMMV, в залежності від росту, ваги, ходи тощо).

Хоча я не можу 100% сказати, що ці причини, Існує кілька причин, по яких це може відбутися (я поклав, що я думав, було дві, швидше за все, перший):

 • Шнурівка: як ви працюєте, ваші ноги будуть набрякати. Якщо ви схильні щільного мережива, тоді як ваші ноги стають більше ви покласти більше тиск на тих областях, які не можуть бути використані для цього (особливо з великим пробігом стрибок).
 • Піт: як ви біжите, ноги потіють. У короткостроковій перспективі це не може бути проблемою. У довгостроковій перспективі це може призвести свої шкарпетки в купу в різні сторони, або просто стають вологіше, ніж зазвичай. Це може створити нову точку тиску, що в свою чергу викликає блістер.
 • Погано установки взуття: аналогічно вище. Є якісь стимулянти (частина над підошвою), що добре для коротких накладів, але натирати/натерти на тривалу експлуатацію. Це може бути із-за швів в матеріалі, шнурівка викликає точка напруги, і так далі.
 • Взуття ламається: як ваші черевики зношуються, підошва може почати руйнується у нових плям, створюючи зон тиску. Знову ж таки, не може бути проблемою на більш короткий проміжок часу, можуть бути проблеми на тривалу експлуатацію.
 • Втома: як ви утомляете, ваша хода може змінитися. Можна пристати по-різному, як вам набридло, що в свою чергу створює те місце тиск і так далі.

Речі ви можете зробити:

Перевірити підгонку взуття, а також відстежувати свій пробіг. У той час як взуття може виглядати нормально, кожен черевик має термін придатності на пробіг. Перевірте свої шкарпетки, вам може знадобитися різні пристосування або товщина адаптувати для великих тиражів. Ви можете спробувати деякі bodyglide, щоб полегшити втиранням. (У мене ніколи не було багато удачі з цим варіантом). Зверніть увагу на шнурівки шаблон, і як щільно ви робите все. (Вам також може знадобитися 1/2 розмір більше взуття, як ви отримаєте все вище і вище, пробіг, щоб розмістити метрові хвилі).

Якщо ви робите всі ці речі, і після нарощує свій пробіг ви все одно отримаєте пухирі, то вам може знадобитися пара сторонніх очей, щоб оцінити, щоб побачити, якщо є щось веселе відбувається.

+903
J Turgis 22 черв. 2019 р., 19:56:36

Я програміст і я сиджу біля комп'ютера майже весь день, кілька днів буквально весь день, і я чув, що сидить весь день одна з причин, чому чиюсь дупу може стати більше, це правда? і якщо так, яка наука за цим стоїть?

+834
indu 7 груд. 2012 р., 09:51:02

Задній важіль-це така хороша і важке завдання для виконання, оскільки вимагає сили і балансу в поєднанні. Він оптимізує набагато більше м'язів, ніж ви можете собі уявити.

Груди, спина, плечі, руки і звичайно ж АБС. Це ставить більшість вашого верхньої частини тіла, щоб працювати таким чином, чому багато людей, які можуть виконувати його ввели в навчання, щоб бути в змозі виконати це досконало, який включає в себе багато художньої гімнастики, отже, всі вони мають сильний худий верхньої частини тіла

+833
myatthidawin 21 лют. 2013 р., 13:44:51

Стрейч! Я був у порядку протягом багатьох років (20+) так довго тягнеться йогою майже щодня [10хв.ам/2хв.×5-протягом дня/10хв.вечір] але... після автомобільної аварії і менше, пора на ліве стегно і права задня підтягується вгору [не помітиш, поки біль знаходиться в років і після потягнути м'язи лопатою (справа в попереку - масаж, дещо пізніше - я зрозуміла, що це зчеплення від піднімаючи ліву ногу). Моя порада, не чекайте, поки ваші болі. Стрейч - випаду, коли ви виходите з машини і кілька руки плечей. У стільці офісу зробити поворот йоги [зберегти хребет протоки] і коли ви повернетеся додому не правильне слово версія [або на спині крутити]. Планка пілатес для ядра теж добре! Подбайте про своє тіло! і ніколи не сидите більше години [повинен вставати і рухатися кожні 30 хвилин. навіть робить вас більш продуктивним!] Також замовити сеанс масажу, ви можете мати напружені м'язи про яких ви не знаєте, тоді ви будете знати, що вам потрібно, щоб розтягнути.

+766
Mitch F 10 січ. 2020 р., 19:31:02

Фон:

За останні 6 місяців, я пішла від 89 до 81 кг ваги, а робити в основному 8-реп встановлює на більшість вправ. Майте на увазі, перш ніж я почав працювати кілька років тому, я був у 65кг, так що я худий/слабкий, і не страждають ожирінням, хоча останні кілька місяців були орієнтовані втрати ваги.

Прямо зараз, я хочу залишитися при власній вазі від 80-85кг, але я готовий почати змінювати мої тренування трохи. А саме, я хотів би почати піднімати більш важку вагу на меншу кількість повторень.

Питання:

Як і передбачає назва, я хочу залишитися в цій вазі (або близько до цього), одночасно опускаючи моє тіло відсоток жиру і стати стрункішою.

Зазвичай, коли я чую про людей, які піднімають важкі ваги для кількох повторень, їх зсипати, і однією з його основних цілей є збільшення їх ваги.

По суті, я шукаю деякі поради, керівні принципи та/чи правила, яких потрібно дотримуватися в цьому починанні. Бонусні бали, як завжди, для надійних джерел, але цінний досвід теж, звичайно.

+761
robert tauffenbach 1 жовт. 2010 р., 20:10:05

В основному, просто катаюся. Не порвуть після цього, просто звикаєш до велосипеда, а на сідлі деякий час. Я б припустив, що протягом перших декількох разів, принаймні, поки ви не звикнете до велосипеда і як він відчуває, що ви залишитися близько до будинку і роблять петлі навколо парку або щось подібне.

Остання річ ви хочете зробити, це вирішити, "я збираюся їздити 20 миль", зробити 10 миль від будинку і знайти ви не можете їздити більше.

Як ви отримуєте все більше і більше використовувати на велосипеді, вправи, як все відчуває, ви можете почати ходити на довгі відстані, набираючи темп, робити такі речі.

Я хотів би також настійно рекомендуємо вам зробити шолом, якщо ви ще цього не зробили. Навіть на 1 милю прогулянка навколо блоку, носити його. У будь-який час ви знаходитесь на велосипед, шолом на голові. Я бачив, як люди падають на знак "стоп" і расшибли голову на жердині. ІМО, велосипеди не повинні бути легально продавати без шолома.

+759
LizMari 27 трав. 2016 р., 21:15:27
Вправа кулі м'які заповнені повітрям кулі. Вони часто згадуються як швейцарські кулі, але не слід плутати з медбол. Питання або про кульки сама або різних вправ, в яких використовуються кулі.
+713
terence hill 30 бер. 2014 р., 19:32:05

Ви не збираєтеся, щоб отримати більш авторитетні відповіді, ніж те, що ви вже дослідили. Глютамина відповідь є кілька досліджень, і якість досліджень, були класифіковані (А-D) і величини відгуку для людини дали 3 зірки. Кожне з досліджень доступні засланні в останній колонці.

Суть в тому, що для людини, є "незначні" добре впливає на відновлення і скорочення Домс після навчання. Однак є помітний вплив,

Там можуть бути дослідження, щури, які показують набагато краще відповідь на глутамін, але Examine.com не вважає, що ці.

Питання у мене такі:

 • Які дослідження зробили цю книгу допомогою харчування?
 • Хто був автором?
 • В якому контексті книги?

Це все актуально на стан вашого друга. Якщо автор є тренером з фітнесу, вони можуть повторювати інформацію, яку вони чули від інших фітнес-тренерів. Це трапляється часто, і це не шкідливі, вони просто можуть мати погану інформацію. Якщо в контексті цієї книги-це спортивне харчування, то він має трохи більше ваги. Якщо книга цитує його посиланнями, і немає людини дослідження, які показують, більшою мірою, потім дозволяючи Examine.com хто знає, може бути хорошою річчю. Вони намагаються тримати все в актуальному стані.

+693
qavor 31 жовт. 2012 р., 13:28:26

Для початку, я думаю, що ваша нинішня програма приведе ні до тебе, спалюючи себе, або надмірне травм. Простіше кажучи, 75 (15x5) підтягувався досить багато, щоб робити кожен день , коли ви ще новачок.

Прогресивна перевантаження може працювати по-різному. Він може бути використаний як для отримання м'язової маси (розміру) і міцності. Ви можете досягти цього шляхом збільшення інтенсивності (піднятий вага), Обсяг (Кількість підходів / повторень), або обидва. Який ви використовуєте, буде продиктовано вашим цілям, і якщо ви намагаєтеся прорватися через плато. Я поговорю про це трохи більше після моєї наступної точки.

Гіпертрофія може бути розбита на миофибриллярного і саркоплазматического гіпертрофії. Миофибриллярной гіпертрофії, як правило, бути отримані завдяки більш високою інтенсивністю (і, таким чином, корелює з більш високої міцності), а саркоплазматическая гіпертрофія, як правило, повинен бути отриманий шляхом збільшення обсягу (і, отже, корелює з більш м'язової маси). Незважаючи на розходження між цими двома, вони існують у континуумі і тому виходять разом різною мірою. Саме тому програми 5х5 досить популярні, так як вони присуджують склопідіймача з відносно високої інтенсивності і гучність, щоб домогтися двох типів гіпертрофії.

Отже, повернемося до ваших цілей. Оскільки ви більше зацікавлені в досягненні вищих сил, ваш фокус має бути на їх прогресивної перевантаження. Простіше кажучи, ви повинні намагатися підняти більшу вагу кожен раз, коли ви торкаєтеся штангою (принаймні зараз). Як тільки ви зупинилися на певному ліфт (ви більше не можете продовжувати додавати вага кожен раз, коли ви виконуєте підйом за кілька сеансів), потім перехід до обсягу на основі прогресивної перевантаження можуть допомогти вам позбавитися від цього.

Наприклад: кажуть, що через 2 місяці ви додаєте 5 кг на штангу кожен раз, коли ви присідати і вставати до 100 кг. Припустимо, після цього ви застрягли і не зможете більше додати вагу на штанзі, незважаючи на спробу в 2 або 3 різних сесіях. У цьому випадку збільшення обсягу, що ви присідаєте на 100 кг може забезпечити вашому організму стимул для цього потрібно підняти більш ніж на 100 кг. Так що ви могли б піти з навпочіпки 100 кг 3х5 до 2х6 1х5 і з 3х8 до 3x10 (наприклад). Після цього при спробі підняти понад 100 кг, ви успішні. У цьому випадку, змінивши метод прогресивної перевантаження дозволив вам продовжувати рухатися у напрямку до своєї первісної мети.

Нарешті, у вашій ситуації, я б настійно рекомендуємо угробивши програму, що ваш тренер дав вам і використовувати програми, призначені для новачків. Робите пошук Google для 'початку силові програми' дасть достатню кількість різних програм, все добре працювати для початківців. Кожен трохи по-своєму різні. У сферу будучи новачком, конкретні початку програми сила, що ви виберете не має великого значення. Просто вибрати той, який пропонує графік і комплекс вправ, який працює для вас краще, ніж бути втягнутим в дрібні деталі, які краще, ніж наступний, і потім ніколи не починаються з-за не отримуючи чітких відповідей про те, що ви повинні зробити (так як ви можете робити будь-які). Просто дотримуйтеся початківців програми, Поки ви не зриватися, і тоді ви будете мати міцну основу міцності (і набір реальних одне-реп Максів), які можна використовувати до вашої мети, чи вони дійсно змінюватися протягом цих 6 місяців (середня кількість часу, що це бере, щоб пройти через один).

+684
Mackie Messer 16 лип. 2015 р., 11:41:34

Мені 21 рік. Мій зріст 6'5", Вага 108kg або близько 240 фунтів. Моя збірка в порядку крім живота, де більшу частину мого тіла, здається! Я можу почати відчувати, що вона стає дуже шкідливою, і навіть якщо інші частини мого тіла не показують, що у мене високий жирові відкладення, живіт (і зона навколо неї) точно показує це.

Так як ви, напевно, можете здогадатися, я хочу позбутися від нього. Тому я поясню свою щотижневу рутину докладно, так що люди можуть вказати мені на мої погані райони.

Перш за все я хочу позайматися 3 рази в тиждень, який іноді знижується до 2 або навіть 1. Коли я працюю, я зазвичай багато уваги приділяється біцепс трицепс і груди. Тим не менш, я відчуваю, що це не правильні тренування в моїй ситуації. Коли я треную спину або мені бігти за 5-6 хвилин, нижній спини починають хворіти, і у мене відчуття, що він дуже слабкий. Це може бути із-за зайвого жиру, що я ношу навколо мого шлунка.

Мої їдять звичайні не великим. Я їм багато хліба, і навіть якщо він з борошна грубого помелу більшу частину часу, я взагалі вже 2/3 мого страви, з мінімум 4-5 скибочок хліба за один прийом їжі. Я їм багато готових бутербродів (купив від мого універу). На вершині цього, я не п'ю дуже багато води. У мене може з RedBull і пляшку дієтичної коли майже кожен день.

Я розумію, що багато речей я роблю неправильно, проблема для мене полягає в тому, що я не знаю, чим замінити їх. Якщо я перестану пити/є речі, які я не повинна, просто замінити його нічим і в кінцевому підсумку триває всього 1-2 дня без неї.

Вибачте за довгий пост, але може хтось будь ласка, допоможіть мені. Мені потрібна порада на щотижневий графік тренувань і деякі поради, дієти. Я дуже зацікавлений у втраті жиру навколо мого живота, але і побудувати деякі м'язи.

Спасибі.

+675
mernen 3 лип. 2018 р., 07:15:49

Якщо ваше питання є строго кажучи тільки набирає м'язову масу, тоді, звичайно, користувач стероїдів повинен зробити виграш в масі, працюють вони чи ні. Однак там, де ці доходи і скільки прибутку вони вам повинні залежати від того, якщо вони підніматися чи ні. Ви, напевно, чули, що стероїд використання дозволить підвищити продуктивність з пауерліфтингу, але це не в тому випадку, якщо користувач не спрацює, з-за того, що стероїди пріоритети дельтоподібного, пастки, і широта м'язів, що жодна з них не основні м'язи для пауерліфтингу. Виходячи з цього, якщо малорухливий людина має широкі плечі і широка спина, а в іншому їх організм ослаб, вони, ймовірно, використовуючи стероїди. Крім того, м'язова маса придбала не буде стільки, як активний користувач стероїдів. Але навіщо ви хочете приймати стероїди? Безумовно, негативні наслідки переважають позитивні ефекти.

+656
EpicBE 21 лист. 2011 р., 14:36:28

Підлогу л-сидить і буде використовувати лопаткової депресії і змусити вас, щоб дійсно підштовхнути ваше тіло від підлоги

Сильна нижня пастки, є важливими для здорового стабільний плечі і гарна постава (округлі плечі і т. д.), І ми, як правило, мають слабке нижнє пастки від нашої поганою поставою, смартфони і реєстрації робочих місць

+614
Varan 1 вер. 2012 р., 07:44:20

Вправа має дуже важливу роль у зупинці втрати кісткової маси та щільності та збільшення кісткової маси і щільності, як описано у (серед інших документів) наслідки прогресуючого опору навчання на щільність кісткової тканини , якщо ви хочете, щоб прочитати про нього.

Що говорить, взагалі хтось кісткової маси становить близько 15% їх загальної маси тіла, тому будь-яке підвищення за шкалою, ймовірно, будуть скромними.

+570
Laury Kristensen 4 січ. 2014 р., 16:00:39

Я-ірландський танцюрист і була така ж проблема. Як балет, ірландські танці включає в себе досить великий рух, удари, сформулювати ніг, і так далі. Тому природно, що витривалість може бути проблемою. Очевидним рішенням буде потанцювати більше, 1 година на тиждень не допоможуть вам поліпшити. Якщо це можливо, більше заняття один або два рази в тиждень часто краще (витривалість мудрий), то невеликий урок кожен день. Наприклад, я ходжу двічі В класу 3 години на тиждень. Це, ймовірно, допоможе, тому що це часто не більше, але справа більше. За межами класу, я рекомендую скакалці 10 хвилин в день, і якщо можна, бігти. Крім того, зміцнення вашого ядра, квадроцикли, і зброя може допомогти. Спробуйте присідання, підйоми ніг, віджимання, випади і присідання. Удачі! :)

+564
Sutulustus 21 черв. 2017 р., 06:36:19

Це резюме стаття дає хороший огляд механіки відновлення і якесь правдоподібне керівництва з навчання частоти.

Переважна мудрість видається:

 • Початковий приріст м'язової сили групи можна охарактеризувати як переважно 'неврології', що стосуються вербування і координації змін у відповідності із змінами в мозку і нервовій системі, забезпечуючи збільшення міцності з більш швидким часом відновлення, ніж ті, які пов'язані з м'язовою гіпертрофією.
 • З практикою ці сили прибутку хвіст і вигоди від зростання м'язів домінувати. Ті ж навантаження, що стимулює їх зростання викликає пошкодження, відновлює за більш тривалий проміжок часу, приблизно тиждень в місяць.
 • На певному рівні сили і розвитку низький обсяг тренувань або активного відновлення можуть бути чудовою заміною для повноцінного відпочинку.
+554
flacherez 15 квіт. 2018 р., 17:35:52

Навантаження з вагою хрумтить не життєздатною, тому що в кінці руху вага насправді тягне вас вперед, роблячи руху набагато легше, ніж без ваги, вона тільки стає життєздатною, коли робиш половину повторень 15% градусів або менше, так що це скоріше в животі пульс, ніж черевної хрускіт.

І роблячи нескінченні набори з хрусти-це не варіант, після 150 я зазвичай просто набридне і здасться.

Я пробував догори ногами хрумтить але з якихось причин руху, це просто неможливо, я намагаюся хрускіт мого хребта, але я в кінцевому підсумку робить сісти стискаєш мої стегна, майже як якби мій мозок не міг прийняти зв'язку для того, щоб зрозуміти рух.

Тому в якості альтернативного варіанту, зважуються віджиматися достатньо, щоб викликати черевної гіпертрофії? Чи є більш близький варіант ланцюга?

Дошки виключаються за замовчуванням.

+528
Ben K 10 серп. 2014 р., 01:54:36

Я вважаю, у меншому масштабі - 4 або 8 або 10. Звичайно, ви не можете втратити рахунок свій рахунок. (Це був мій 4-й набір з 8, або мій 5-й?)

+467
user3787105 2 бер. 2012 р., 20:27:20

Які фітнес-трекерів добре підходять для велосипедистів? Він також повинен підтримувати біг підтюпцем, ходьба і інші вправи, але їзда на велосипеді має важливе значення.

У той час як є купа оглядів цих речей, я не можу знайти багато чого, що дає мені впевненість у тому, що будь-яка підтримка їзда на велосипеді добре.

Я скоротив до двох, які явно претендують на те, щоб підтримати велоспорт:

 1. Misfit взуття має ті ж акселерометри, що більшість інших трекери, але вона бачить, щоб домогтися цього, попросивши користувачів прилаштувати він їх щиколотки.
 2. У додатку Withings пульс - він стверджує, що може відслідковувати точні дані циклу додаток під назвою платну

Я також знехтувати основі діапазону і пік - мені цікаво, але велосипедист не може використовувати ремінець або годинник трекер.

+461
ligerzero459 3 бер. 2016 р., 21:16:40

Їжте збалансовану дієту, уникайте високим вмістом жирів, високий вміст цукру в їжі. Не ходіть біля фішки (холодної) або картопля (гаряча), їжте фрукти між прийомами їжі, їжте багато салату.

Ковток води між кожним повним ротом їжі.

Робити близько 30 хв фізичних вправ (швидка ходьба або легкий велоспорт) кожен день, спробуйте вставати і ходити кожні 10-15 хв. Якщо ви працюєте за столом протягом дня.

Втратити 500 г в тиждень-це легше досягти і зберегти досягнення, ніж намагатися втратити багато ваги швидко.

+419
gruppler 5 січ. 2020 р., 07:48:21

Є кілька способів виміряти відсоток жиру в організмі.

Sportsmedicine.About.com має приємний опис найбільш важливих з них, в порядку їх надійності

Підводне Зважування Гідростатичне Зважування

Одним з методів складу тіла аналіз, в якому людина зважений при зануренні у великий бак вода називається водою або гідростатичне зважування цей метод визначення складу тіла ґрунтується на Закон Архімеда переміщення яка говорить:

enter image description here

Щільність жирової маси і жиру маса постійної м'язової тканини більше щільною, ніж вода в жировій тканині, менше щільною, ніж вода. Тому людина з більше жиру буде важити менше підводні і бути більш оптимістичними.

Вимірювання Товщини Шкірної Складки

Тому що підводне зважування це складним і громіздким і вимагає спеціального устаткування, більшість фізіологи використовуйте простий вимірювання прилад для визначення відсоток жиру в організмі. Американський Коледж спортивної медицини каже, що коли виконано кваліфікованим, кваліфіковані, тестер, вони до 98% точно.

enter image description here

Биоимпедансный

Биоимпедансный інший метод визначення жиру відсоток. Є безліч складу тіла і жиру аналізатори і Ваги доступні для домашнього використання, які забезпечують більше, ніж просто підсумкові вимірювання ваги. Ці прилади визначення загальної ваги, відсоток та кількість жирової тканини, м'язової маси, води, і навіть кісткової маси. А показання можуть бути порушені рівні гідратації, прийому їжі, шкіри температури та інших факторів, якщо ви дотримуйтесь інструкцій і приймати значення при подібних умовах, ви буде отримувати кращі результати.

+413
user3759925 14 жовт. 2010 р., 01:30:35

Ви можете дати цієї тренування: якщо у вас є хтось, що можуть помітити вас.

enter image description here enter image description here

Ви могли б також розглянути можливість зробити деякі жорсткі ноги мертвих-ліфти та стандартні мертві підйомників, але вони не відповідають вашим "ваги" вимог.

+352
jhvaras 17 груд. 2019 р., 14:01:08

Я б погодився з вашим тренером. Часткових повторень-це інструмент, а кожен інструмент має свої плюси і мінуси.

Плюси часткових повторень можна віднести той факт, що ви можете продовжити вправу, коли ви більше не можете зробити повний ROM з хорошій формі, і ви все ще хочете, щоб підштовхнути її трохи далі, щоб надавати менше підмножина групи м'язів більше.

Ви, звичайно, не повинен заміняти повноцінний повторень ROM з часткових повторень всі разом, тому що повний диск дозволяє більшою гіпертрофії і навантаження, а також будуть працювати м'язи більше в тандемі, що вони відповідають більшою мірою, ніж часткових повторень. Але з того що ти написав, Я сумніваюся, що є небезпека, що вас так далеко, щоб замінити повний руху диска.

На особистій ноті, я хотів би робити часткових повторень на chinups після того, як я закінчила те, що я можу через весь диск. Повторюючи середньому ~30% від реп до повної відмови, я отримую більш глибоке насос мої м'язи, і я відчуваю ефекти протягом декількох днів.

Це добре, щоб точно визначити, де в ROM ви ваша найбільша слабкість, і робити часткових повторень там, щоб поліпшити його. Для мене, це буде нижня частина лава для пресу і верхньої частини підтяжки, наприклад. Це допоможе вам проаналізувати, які м'язи є "шийкою пляшки", зберігаючи продуктивність і робить примітка цього, ви можете зосередити свої допоміжні роботи (наприклад, часткових повторень), щоб отримати їх до швидкості.

+329
Abid Ghufran 29 квіт. 2014 р., 18:56:46

"Це набагато краще зробити повільний і стабільний зростання всіх ліфтів протягом декількох місяців, ніж це зробити швидко, швидкого збільшення протягом тижня; робити математику, і ви побачите точки. Там буде багато часу пізніше, додаткові вправи і більш складне програмування, але поки прості роботи, комплекс не є ні необхідним, ні бажаним." - Rippetoe

Особисто, якщо ви справді думаєте, що у вас в баку, зберегти його для наступної вправи Після менше за інших. Завжди добре, щоб вийти на новий ПРС.

+315
Konstantin Gusev 9 серп. 2019 р., 20:48:27

Насправді, ця відповідь може змінюватись. Якщо ви піднімаєте 3 дні поспіль і роблять тільки верхню частину тіла, як ви кажете у вашому коментарі і працюють над тією ж групи м'язів кожен день, то ваші м'язи, ймовірно, не отримує достатньо часу для відпочинку, аби рости ще сильніше, в перервах між тренуваннями. Однак, якщо ви робите жим лежачи в п'ятницю, кучері на суботу, і "ніс вимикачі" в неділю ви не отримуєте достатньо відпочинку, але не може бути здійснення кожної окремої групи м'язів досить, не кажучи вже про те, що вимикачі ніс може викликати ліктьовий тендиніт. Ви повинні бути тренування кожної групи м'язів не менше 2 разів на тиждень. І навіть не говорячи, де дні твої ноги? Ноги і сідниці-найсильніші м'язові групи на тілі людини, так чому ви заперечуєте? В цілому, я думаю, вам потрібен реальний план тренування. Спробуйте щось на зразок цього: Понеділок: повна тренування тіла(груди, спина, ноги, біцепс, дельтовидні) Середа: повна тренування тіла П'ятниця:повний тренування тіла І взяти інших днів для відпочинку. Не хвилюйтеся про роботу АБС окремо, як вони будуть відпрацьовані присідання і станова тяга. Таким чином, ви працюєте всього тіла 3 дні в тиждень і даючи йому час, щоб відновити.

+178
TheKarlo95 2 бер. 2018 р., 07:55:53

Якщо ви відчуваєте біль, але швидко ускладнюється, коли ви починаєте працювати знову, і біль концентрується на передній частині ноги, на внутрішній стороні кісток (до центру тіла, на внутрішній стороні гомілки), то це було б те, що відомо як "запалення окістя".

Це запалення сухожиль, які з'єднують литкові м'язи до кістки відчувають стрес, їм не звикати. Вона повинна бути більше пульсує/пекучий біль на відміну від тупий біль після важкої атлетики, наприклад.

Так що, якщо ви почекаєте кілька тижнів він щезне, але якщо ви знову побіг на наступний день і це боляче знову пробігши 200 метрів, то це запалення окістя і це, напевно, тому, що ти надто рано.

Зупинки роботи на пару тижнів, тримайте розтяжку, а потім, коли ти знову почнеш бігати, невимушено. Не біжи так сильно і так довго. Частіше і збільшуєте інтенсивність протягом декількох тижнів, і ви повинні акліматизуватися без цього вправи-профілактика травм. У цей момент Ви повинні, ймовірно, бути в змозі йти на все, і не було ніяких проблем.

+174
Madhusri 16 вер. 2013 р., 19:33:17

Джерела, які я рекомендую, починаючи міцність Марк Rippetoe і сильний ліфти 5x5 програмі.

Якщо ви зосереджені на стає сильнішою, розмір прийде.

+169
Lukas Knuth 6 трав. 2013 р., 07:35:13

Ви сходіть до біології м'язового скорочення. Ви можете прочитати на розсувні нитка модель, яка дійсно досить цікаві. В основному ваші м'язи скорочуються із-за хімічних реакцій (тимчасово хімічно змінюючи свої клітини). Са2+ (кальцію) широко використовується в процес, і вона виснажується. Більше сили м'язи повинні виробляти, чим більше кальцію вони будуть використовувати.

Ставлення до вашого наприклад жим лежачи, ваші м'язи хімічно, використовуючи менше інгредієнтів для того, щоб штовхнути штангу з меншою вагою. Коли ви починаєте просити багато (важкі ваги) протягом короткого періоду часу (більше повторень) ви можете викликати його, щоб використовувати більше м'язових палива (АТФ, кальцію тощо). Ви також викликають фізичне пошкодження волокон регулярно у ваші м'язи , коли штовхає їх важко, так що ви механічно слабкіше.

Є й інші речі, що може навіть важливіше. Знизився рівень серотоніну, що може статися після тривалих фізичних вправ, можуть знизити ваш нейронної ефективності при стрільбі м'язів (а.до.а "втома ЦНС"). Може бути, є багато кальцію, але тепер це серотонін.

+164
Maya Sari 27 лип. 2017 р., 13:34:02

Мотивація є рушійною силою для досягнення своєї мети, він може бути зсередини (внутрішні) або від зовнішнього джерела (зовнішньої) або їх комбінації.

Вона варіюється від людини до людини. Це суб'єктивно.

Коли ви використовуєте цей тег, це може означати, що ви шукаєте/пропонуєте, що пост буде мотивації для вас, або той, хто буде читати або вас чекає якась мотивація у людей.

+148
Tiaalaverdashvili 21 жовт. 2012 р., 16:53:01

Ви можете бути здивовані тим, наскільки добре ви можете залишатися на плаву плавальний інсульту як кролем в руках після того, як ви краще розвинена верхня частина тіла плавання м'язи :). Я бачу, що місцева команда УМСА в тренажерний зал щоранку, і ці діти (у віці десь від 10-18) всі вміють виконувати рух без допомоги ніг. Ноги може опуститися трохи, але не настільки, щоб гальмувати рух через воду.

Хоча ці діти не можуть бути елітними плавцями, вони всі досвідчені, і тому купання в цьому образі не може бути можливим для вас. Щоб дістатися до цієї точки, я рекомендую купити тягнути буй , щоб використовувати, щоб допомогти вам тримайте ноги на плаву, поки ви плаваєте.

+101
zapjelly 15 трав. 2015 р., 12:36:03

Є документ, цитований у верхній відповіді на важливість інших днів, але, схоже, це виходячи з засади, а не дивлячись на результат експерименту.

+84
Mark Neuhaus 22 груд. 2013 р., 20:47:38

У мене також є проблеми з мого лівого зап'ястя і передпліччя (тримається від суворого пошкодження сухожилля від 2-х років тому). У мене слабкість зап'ясті, яка приходить і йде, і це заважає мої інші навчальні.

Я зробив станова тяга і т. д. (Як всі великі поради, наведені тут раніше), але бувають випадки, коли зап'ястя занадто слабкий або "роздаючи" і робити ці вправи не варіант. Вірніше, я можу зробити їх, але тільки з набагато легше Ваг/повторень, ніж я звик, так як, щоб не навантажувати зап'ясті, або тому, що руки занадто слабкі, щоб підтримувати вправи. Були дні, коли мені доводилося станова тяга або жим 10-15 кг менше, ніж я здатний, просто тому, що зап'ястя його занадто слабким. Тому ті вправи, які повинні допомогти зміцнити зап'ясті не може бути зроблено, і це може бути пастка 22.

Так, в ті часи, я виявив, робити ізометричні вправи для зап'ястя і передпліччя на PowerPlate (або іншої марки плити вібрації обладнання) є дійсно великим.

Якщо у вас є доступ до такої машині (або в спортзалі, в школі або фізіо), спробувати на колінах перед ним, поклавши передпліччя на плиту ліжко з долонями вниз, потім, коли вона включена, підняти долоні з ліжка (передпліччя залишалися в контакті) на кілька повторень за 30 секунд-динамічні вправи. Потім пауза протягом декількох секунд. Потім протягом наступних 30 секунд підняти підсовує і утримуйте ізометричне скорочення.

Зроби те ж саме з задньої частини руки/передпліччя вниз на тарілку і розім'яти свої долоні/пальців в сторону зап'ястя-спочатку динамічне, а потім изометрически.

Як і всі вібраційні вправи, не піддавайтеся спокусі і перестаратися. 2 хвилини роботи не дуже багато, але ваші м'язи стають працювали на фактор 10х, тому ви будете почувати себе в Домс пізніше, якщо не звик до роботи, і ви отримаєте хороший приріст сили.

+81
JacksonGray 21 черв. 2014 р., 05:38:30

Привіт товариші любителі фітнесу і персональних тренерів.

Спасибі мій зал закривається і я переїжджаю, мені потрібно тренуватися не менше 6 місяців без спортзалу.

У мене вдома є гантелі 15кг. Оскільки я не дуже сильний, цього буде достатньо, принаймні, на біцепс, трицепс і плечі.

Це мій режим, який я використовую зараз (все, використовуючи тільки один гантелі)

Біцепс: сидячи біцепс стоячи біцепс завиток завиток молотка

Трицепс: накладні пуш

Плечі: бічний підняти передню підняти гантелі для жиму від плечей Летіти назад

Груди: жим від грудей, однією рукою

Назад: рядок

У цьому ж порядку. Не тренувати ноги, бо я біжу, і досить багато на велосипеді.

У вас є які-небудь поради, щоб оптимізувати цю процедуру/що я роблю не так?

Моя мета полягає в ріст м'язів, і мені було цікаво, якщо я міг би досягти цього з цією рутиною?

+41
leoap 4 січ. 2018 р., 13:50:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil