Токсичність вітаміну B?

Я розумію, що вітаміни групи В є водорозчинними, так що це більш важко зайняти занадто багато-ви промийте їх з вашої системи (на відміну від жиророзчинних вітамінів, які можуть залишитися з вами надовго).

Однак, чи можна прийняти стільки вітамінів, що вони стають токсичними?

Які негативні наслідки?

+994
GCDOS 9 груд. 2011 р., 18:04:46
40 відповідей

Це може зменшити поява вашого шлунка, але ви фактично не зробили нічого, щоб зменшити її. Вакуум вправа є основним способом роботи поперечної м'язи черевної, яка є найбільш внутрішньої частини м'язів живота. Це в першу чергу відповідає за утримання внутрішніх органів (кишечника).

Якщо ТВА не в формі, то це дозволить більш випинання, ніж якщо воно тоноване і підтягнутим, але це лише візуальний ефект, він не має нічого спільного з реальною кількістю жиру в районі живота.

+997
Elness Msosa 03 февр. '09 в 4:24

У мене є декілька пропозицій для реалізації вашого плану тренування, засновані на інформації, яку ви надали:

М'язи:

 • Спину потрібно набагато більше, ніж станова тяга, подбородками, і знизує плечима. Ви повинні зосередитися на підтягування, а не підборіддя UPS (ймовірно, широким хватом, отримати Терес майор , що ви не потрапили з чимось ще). Може, гантелі пуловер. Я б виразно додати в штангу рядку або одному рядку руку.
 • Ви перетруждаете свої біцепси, поставивши в 3 біцепс вправи (завитки молотка, біцепса кучері, і підборіддя). Один суцільний набір, може бути, два якщо ви не робите в той же день. Ваш біцепс буде неминуче залучатися в день.
 • Я б запропонував збільшити час під напругою для м'язів ніг у день ноги з чимось на зразок стіни сидять. Повір мені, він буде горіти. Відмінний спосіб, щоб закінчити ноги. Я також згоден з іншими, що ви повинні робити те, що цілі ваші сідниці. І телят! Ви дійсно повинні зробити їх.
 • Ви не включили основної роботи / АБС працювати у звичайної (вони не збігаються). ABS і ядро не буде повною, роблячи присідання. Ви повинні обов'язково прийти зі звичайною для них.

Інші думки:

 • Години кожен раз, коли доводиться занадто довго протягом шести вправ 3 комплекти. Набір повинен зайняти 30-45 секунд. 60-90 сек відпочиває. Давайте назвемо, що 7 хвилин набір, йде близько 40 хвилин. Зберегти насичений, але не надто виснажуючи, що він уб'є вас.

Очевидно, що завжди є більше, що можна сказати. Але враховуючи інформацію, яку ви надали, це ті речі, які вистрибують на мене.

+988
iscfrc 11 лют. 2017 р., 11:54:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ні, я сумніваюся, що працює з кожного взуття є безпечною. Звичайно, це залежить від рівня підготовки ви з цієї конкретної взуття, але в цілому я б не рекомендував біг у взутті на високих підборах, клоунські черевики або дайвінг плавці. І в той час як ви можете, ймовірно, бігти в тапочках або шльопанцях, я не рекомендував би що небудь. Взуття не прийнято триматися в ногу, особливо при скручуванні ноги.

Я побіг в неоптимальному взуття, піші прогулянки, взуття, шкіряні туфлі та інші. Це можливо і це в першу чергу залежить від жорсткості підошви, наскільки комфортно буде, а поки ви, може бути, не буду травмувати ваші коліна, коли ви прийняти удар стопи в них, порівняно з п'ятою удар; ви повинні зайняти інші ризики, такі як ковзання, обліком. Ваші щиколотки можуть бути в більшій небезпеці, так як жорстка підошва не надаємо нерівну поверхню як гнучкий можна було б зробити, які ваші ноги можуть компенсувати.

Це залежить від того, як ви хочете, щоб оцінити безпеку і які травми ви хочете подивитися. Якщо ви просто подивіться на питання, зазвичай пов'язані з управлінням (проблеми з колінами, і т. д.) Ви можете мають ті ж показники травматизму порівнюючи босоніж з запуском в тапочки. Але працює в тапочки вводить нові ризики:
Ви могли наткнутися на гнучкий кінчик черевика, якщо ви приземлитеся в Поганий кут огляду, який не буде ні з мінімалістської взуття або працює зовсім босоніж.
Тримач З між пальцями може сильно врізатися в плоть, яка не буде босоніж або у взутті теж.

Ви можете зробити багато дурних речей, без отримання травми, я і сама це робила. Але я не рекомендував би нікому робити те ж саме, не даючи попередження, що я, можливо, були просто пощастило.

+983
stef jongkind 16 лют. 2016 р., 03:37:36

Ви втрачаєте вагу на всіх? Як ви вимірюєте свій відсоток жиру? Ваги, які використовують біоелектричного імпедансу не дуже надійний. Тим не менш, зробити краще і завжди вимірювати вранці, перед сніданком.

Рахувати калорії, зробити скромним підрахунком калорій expediture, адаптувати свій раціон, щоб витрати, і ви будете втрачати вагу і жири.

Щоб знизити відсоток жиру вам доведеться сигнал вашому тілу, щоб підтримувати м'язи, і кардіо не підходить для цієї мети, як кроссфіт, який не входить в діапазон розраховувати реп для підтримки м'язової маси і сили.

Чи Можете ви прояснити цю станова тяга/жим лежачи теж? Ти робиш серйозне підняття тягарів? Як часто, в який час, як довго?

+980
Markus Andersons 13 січ. 2011 р., 11:52:48

Так, це буде корисно. Особливо якщо ви уповільнює свій темп (швидкість повторення), ви отримаєте хороший насос і ви побачите більше збільшення фізичної сили, щось хороше і позитивне.

Прості вправи робила в ланцюзі мода буде відмінно, такі як:

 • Присідання
 • Віджимання
 • Підтягування , якщо це можливо
 • Дошки
 • Список можна продовжувати, ви можете зробити їх раундів, час. Це ваш дзвінок. Діапазон повторень може знову змінитися, моя особиста рекомендація 10, з повільною каденції.

  Також, якщо ви зацікавлені, звернув Бай-це тренування високої інтенсивності, тренер, який має книгу Кратос, який про тренування тіла. Ви можете знайти більш детальну інформацію на своєму сайті(baye.com); і там дійсно дуже корисна інформація там теж.

  Удачі. Залишатися сильним.

  +953
  sherzaman mughal 17 черв. 2014 р., 09:17:35

  Я вважаю, що поза приходить від сили в потрібних напрямках. Міцна спина як правило, відведіть плечі назад, яка штовхає груди вгору. Ваші черевні м'язи створюють міцну стіну попереду, який тримає вас у вертикальному положенні. Сильна нижній частині спини також допомагає розгойдувати грудей і тримати вас у вертикальному положенні.

  Багато погана постава обумовлена тазових нахилом, як правило, витрачають занадто багато часу, сидячи в кріслах, речі, які повинні бути щільно вільні, і речі, які повинні бути щільно затягнуті.

  enter image description here

  Ви можете прочитати про фіксації їх тут, і велика справа доходить до силових тренувань. Великою складовою штангою ліфти як назад у нору, над головою прес, станова тяга, і поспіль буде робити чарівні речі для постави (і багато іншого).

  Я рекомендую перевірити стартову силу або сильний ліфти 5х5.

  Крім того, намагайтеся не потрапити в "пастку 23/1", де у вас є одна година в день великої підготовки, а потім провести залишок дня викликає ті ж проблеми з вашим тілом, що у вас в безлад.

  Деякі інші речі, які роблять великої різниці:

  • Ходити більше. Все, що вам потрібно зробити, витрачають більше часу на свої ноги пересуватися.
  • Спробуйте зробити регульований стояти робочий стіл. Начебто можна підняти вгору трохи, а потім падіння вниз, коли ви любите.
  • Вставати і рухатися якомога більше. Це буде трохи дивно робити присідання на вашому столі, але ви чесно повинні вибирати між тим дивний фітнес хлопець і нечупара з поганою поставою. Є не велике золоту середину, особливо, як ви стаєте старше.

  Якщо ваші м'язи розвинені збалансовано (ввічливість цих програм я пов'язаний і які включають в себе ліфти вище), ви віддаєте перевагу активний відпочинок, і ви рухаєтеся, ви будете мати чудову поставу.

  +926
  user69897 24 вер. 2014 р., 13:41:09

  Якщо ви будете просто віджиматися, це все про кут. Як ваші руки вище, ви орієнтуєтеся більше на верхню-грудну клітку. Як ваші ноги йдуть вище, ви орієнтуєтеся більше нижній-груди. Заковика в тому, що опускаючи руки (чи піднімаючи ноги) буде складніше, тому що ви підтримуєте менше ваш вага з ваших ніг, збільшуючи обсяг роботи, руки, плечі і груди потрібно робити.

  +923
  anrio 2 січ. 2016 р., 23:35:15
  Чи можна зробити якісь поліпшення з використанням гантелей тільки на батьківщині ?
  

  Покращення завжди можливо через послідовну прихильність рутині. Якщо ви готові залишитися з одним от що я б порекомендував. Перейти до Bodybuilding.com зі зброєю тренування бази даних і вибрати що-то з написом "Новачок", як це.

  Це для мене загадка, як люди будують свої м'язи , є будь-яка техніка для наслідування ? Чи не є можливим для людей, страждаючих ожирінням ?
  

  Цілком можливо, що для людей, які страждають ожирінням, щоб побудувати м'язи - не дозволяйте вашому нинішньому тілу утримувати вас від тіла ви хочете! Секрет полягає в послідовності та рішучості. Маючи дієту для оптимізації побудови м'язів також допоможе. Є багато питань тут про те, що якщо б у мене було від руки, я б його просувати. Будь ласка, шукати цю SE для одного.

  Саме головне, не здаватися. Прогрес йде повільно і часом болісно, але це не буде легко. Його буде варто.

  +902
  EDarrien 12 серп. 2019 р., 09:42:24

  Періодичне голодування або протеїни вам не допоможуть набрати вагу. Їм вище ваш ремонт в калоріях. Так що якщо ви не можете з'їсти багато, відповідь-не більше білка, а білка не так калорійно, Як жири і вуглеводи. Очевидно, що періодичне голодування не збільшити споживання калорій, або.

  Якщо ви не можете з'їсти більше, то єдино правильним рішенням для збільшення ваги є обмеження діяльності, які спалюють багато калорій. Це не так легко, як з'їсти більше калорій. Ваша діяльність протягом дня обмежена, і ви не можете зупинитися для того, щоб набрати вагу.

  Я б порадив вам знайти спосіб, щоб покласти трохи більше їжі у вашому раціоні. Ви можете спробувати їдять арахісове масло,мед або інші подібні продукти, які багаті калоріями. Спробуйте включити продукти в свій раціон, які не легко заповнити ваш шлунок, але багаті калоріями.

  Я помітив, що люди, які кажуть, що мають швидкий метаболізм зазвичай не їдять стільки, скільки їм здається. Почати відслідковувати свою вагу і, якщо це можливо для вас відслідковувати Ваші калорії, а також. Я знаю кількох людей, які почали підраховувати свої калорії і були здивовані, коли вони виявили, що вони не споживають багато калорій, як вони думали.

  Ви повинні розраховувати ваші калорії, або ж розрахувати свій раціон харчування і якщо ви бачите, що ви не набираєте вагу, то додайте трохи більше їжі. Якщо ви робите це протягом деякого часу, то ви будете в кінцевому підсумку перевершити калорійність технічне обслуговування і набрати вагу.

  Просто майте на увазі, є два чинники, які впливають на вагу. Ваша діяльність і калорійність харчування. Немає ніякого способу для вас, щоб набрати вагу, якщо ви їсте менше калорій, ніж вам потрібно.

  +876
  joncodo 13 січ. 2018 р., 14:01:16

  Я працює досить стабільно останнім часом на кілька місяців, в основному тому, що я рухатися навколо багато, і це робить підтримання членство в тренажерному залі і т. д. Досить складно.

  До цього я б дорожній велосипед і weightlift досить часто.

  Після того, як я почав бігати по-серйозному я справедливо очікується, що перші пару тижнів буде досить убогі, так що я взяв його досить легко, щоб не травмувати себе. В основному робили до 5к на легкий темп. За цей період більшість первинних болі і болі зникли (ноги і біль в гомілці в основному, я досить широкий хлопець - 5'11" і про 100кгс).

  Проте біль тільки 'я не можу скинути це повторювана біль в правій стороні навколо моїх ребер. Він відчуває, як зшити, свого роду біль, але ще й іноді іррадіює мене трохи назад. Він починається приблизно в кілометрі до бігу. У мене ніколи не було раніше в тренажерному залі, неважливо, наскільки важкий у мене знята, і дійсно, коли я бігу на біговій доріжці чи на велосипеді, навіть на досить великих відстанях.

  Розтяжки до, під час та після бігу, і він стихне, як тільки я зупинився, але це повторюється кожного разу, коли я бігаю без збоїв. Я тепер цікаво, якщо я повинен бути стурбований цим? Хтось мав подібний досвід?

  Може, це моя запущена форма? Я домінуючою правою рукою/ногою. Це дратує, так як він перешкоджає моїй здатності поліпшити свою швидкість і відстань.

  +876
  Steven Jones 3 квіт. 2015 р., 13:51:20

  Ви худі-жиру. Припиніть дієту. Піднімайте важкі, їжте більше: це зробить тебе сильнішим. Те, що ви їсте, повинні бути високоякісними продуктами харчування; пропустити газовану воду і солодощі. Не думаю, що це "Навальний" - просто їжте якомога більше якісного м'яса і овочів, скільки вам потрібно для вашого підйому.

  Через кілька місяців, після того, як ви трохи м'язової маси, почати робити деякі серцево висовуватися. Але зараз ти слабкий і худий і товстий. Підйом важких і їжі більше буде виправити проблему.

  +865
  Blair MacIntyre 25 жовт. 2013 р., 01:09:48

  почуття відносне положення сусідніх частинах тіла і сила сил, задіяних в русі.

  Вікіпедія

  По суті це означає, що ви знаєте, де кожна частина вашого тіла без необхідності, щоб побачити його, так що якщо ви закриєте очі, ви зможете доторкнутися до свого носа, хоча ви не можете бачити свою руку, або ніс.

  Я так і не зрозумів нічого, що відносяться до пропріоцепції у фітнес - це вроджене почуття (наприклад, дотик).

  +860
  millerlightning 28 лип. 2013 р., 01:47:04

  Це не книга, але інтро Гленн Pendlay до виконання чистий-гарний початок:

  http://californiastrength.com/videos/viewvideo/44/clean/clean-how-to-video-part-one

  Є декілька вправ, щоб допомогти вам звикнути до хіп-рухи, необхідні для другої ривок (фактичний чистий частина):

  Ви можете також захотіти перевірити інші посилання з цієї сторінки: http://ironstrong.org/index.php?/topic/11-the-clean/

  Я не знаю ні однієї книги, але якщо подивитися на навчальне відео від Гленна Pendlay і Майк Burgener, ви можете отримати те, що ви шукаєте.

  +829
  Ady Andrei 16 січ. 2020 р., 16:43:09

  Я нормально опрацьовувати 2 групи м'язів в день,великий і маленький, наприклад

  спина/трицепс

  груди/біцепс

  ноги/плечі

  і т. д...

  Але,іноді я поспішаю, і мені треба поспішати в ногу, і я роблю їх у поєднанні,наприклад я роблю 15xLeg прес Я почекайте 20 секунд і я 15xDumbell військової печатки, то я чекаю 1:30 хвилин і знову жим ногами,пауза 20 секунд, гантелей, прес,1:30 хвилин пауза.С. про'.

  Я підкреслюючи, занадто сильно моє тіло, коли я роблю це?Я повинен тренуватися лише 1 частину тіла, коли я справді поспішаю?

  +789
  jmathew 24 вер. 2011 р., 10:14:31

  У мене був перелом кістки в правій руці пару років тому, і це не одне і те ж по силі, як зліва. При виконанні вправи, як біцепс завиток я вважаю, я можу взяти 10 кг на лівій я можу взяти тільки 7.5 на право. Це добре робити різні ваги з двох сторін або я повинен штовхати праву руку для такої ваги?

  +781
  Murali Krishna Hari 18 жовт. 2014 р., 00:47:45

  Це звучить так, як ніби ви повинні включити розтяжку(утримувати кнопку протягом 30 секунд, щоб спробувати збільшити вашу гнучкість).

  Працює дрилі буде найкраща річ, щоб поліпшити свій стиль. Також робимо кілька коротких швидких інтервалах, у той час як думаючи про вашому запущена форма допоможе вам коліна. Тобто йдуть від ніг, керуючи руками, голову вгору, дивлячись вперед.

  Я також хотів би запропонувати спеціалізовані кросівки для супінації. Якщо ви отримуєте вашу ходу проаналізовані в хорошому робочому магазині вони повинні бути в змозі радити. Я б не дуже турбувався про Hill вражає, якщо ви не спринтер.

  Якщо ви вже робите силових тренувань, і є сильне ядро, я не бачу ніякої вигоди для додавання яких-небудь додаткове навчання опору.

  Сподіваюся, що допомагає

  +759
  Brian McFarland 6 лют. 2011 р., 13:07:19

  Розширити трохи на мої коментарі:

  Починаючи звичайної тренування проста. Ходити в тренажерний зал, підібрати вагу і бінго, ви почали. Ключове слово у першому реченні, проте, це рутина. Набрати форму, будь то м'язова, серцево-судинні, деякі сполучення, є результатом планування та послідовного застосування, що план день за днем.

  Так, ви будете мати дні, коли ви не відчуваєте, як працює, або шарф вниз цілу піцу, тощо. Це не заподіє вам шкоди, якщо тільки це стає звичкою. Це сильно залежить від особистості та їх професійної підготовки, але загальне правило я засвоїв у фізіології класи (і бачив своїми очима в багатьох випадках), що ви можете зайняти від 3-7 днів повністю, перш ніж "detraining" (втрата фітнес) починає заволодіти, і кожен день після того, як пройде цей період двох днів тренувань, щоб отримати його назад. (Це, ймовірно, трохи більш застосовно до витривалості, ніж м'язова сила).

  По-перше, вирішіть, чого ви хочете домогтися, що це звучить, як ви, і ви також почали проводити дослідження на ньому, що теж добре. Зараз сісти і написати план для досягнення ваших цілей. Оцінити ваше харчування. Розуміти, що все не зміниться відразу, і якщо ви спробуєте змінити все відразу, це, швидше за все, розвалиться. Якщо ваша дієта-це жахливо, поміняти щось одне (наприклад, упаковка в обід замість їжі фаст-фуд, або салат замість картоплі). Зробити це в звичку, а наступна зміна буде легше. Кожен крок повинен спиратися на попередній.

  Якщо вам незручно або незнайомих з вправами у тренажерному залі, скористатися послугами тренера. Отримати інструкцію про те, як робити ліфти, вправи і машин. Отримати оцінку тіла (хоча ваші найкращі друзі будуть ваги і дзеркало). Якщо вас лякає щось, ви, менш імовірно, щоб зробити цю річ.

  Насолоджуйтеся цим, отримуйте задоволення! Якщо ви цього не зробите, ви, ймовірно, не буде робити це. Якщо ви не бігом, щоб прийти у форму і знайти що ви ненавидите біг підтюпцем, спробувати велоспорт. Плавання. Футбол. Що завгодно. Знайти те, що ви можете насолоджуватися і обходитися довгий час.

  Одна остання річ, ви згадуєте розтяжка перед тренуванням. Динамічні (рухомі) розтяжка-це добре, але традиційний "сісти і дотягнутися" тип розтяжки не повинно бути зроблено на "холодні" м'язи (наприклад, перед тренуванням, або більше ніж через 30 хвилин після тренування). Це легко розтягнути/деформації/розриву м'яза таким чином.

  Я б не надто турбуватися про Ваш апетит, підвищена активність також дозволить збільшити ваш апетит. З'ясувати, де ваші теоретичні споживання калорій повинно бути, і прагнути до цього. Він повинен бути рівний базальної швидкості + щоденна активність (робота, і т. д.) + Вправи. Якщо через місяць або два ви виявите, що ви не набираєте вагу, додайте пару сотень калорій в день. Якщо ви купуєте і хочете втратити, відняти пару сотень. З деяким надбавки за типи калорій і інсуліну, ефекти і т. д. майже будь-дефіцит або профіцит в кінцевому підсумку призвести до втрати або виграші.

  Ласкаво просимо в новий світ. :)

  +658
  BonnieM 12 лист. 2013 р., 01:43:28

  Зокрема, приймаючи НПЗП (наприклад, Нурофена/Ібупрофену) може бути дуже хороша ідея. Це не тільки біль, але і зменшити запалення, яке може затриматися і викликати біль.

  За останні рік чи два, у мене було (непов'язані) травмувалися обидва коліна і нога. Обидва заподіяв досить болю, щоб запобігти будь-які вправи і у мене кульгає. Обидва затримався (коліно затримався більше місяця, перш ніж я отримав його перевірили). В обох випадках, коли я, нарешті, побачив лікаря вони призначають НПЗП (подвійна доза ібупрофену в одному випадку, напроксен в інший) і що вирішили проблему швидко. Тому що ці травми відчувалися, я впевнений, що саме протизапальні властивості препаратів, а не знеболювальне аспекти, які зробили свою справу.

  Крім того, при наявності запалення на основі проблеми, обледеніння він може допомогти. Я холодний, як травми, так і здавалося, щоб допомогти трохи на тимчасовій основі, але НПЗП була справжня чарівна паличка для мене в обох випадках

  +626
  Evaair 21 вер. 2017 р., 09:58:29

  Не турбуйтеся себе з деталі, такі як цей. В залежності від того, ви відчуваєте, як робити їх нормально.

  Це зробить ніякої різниці.

  +618
  Ploysri Porananond 2 серп. 2014 р., 10:48:34

  В той час як це добре, що ви вирішили вправи з гантелями, реальний відповідь на ваше питання може бути знайдений тільки в кількості зусиль , які ви витрачаєте під час виконання кожного руху. Деякі стверджують, що відволікаючись на телевізор дозволить скоротити ваші зусилля, і, напевно, частка істини в цьому є. У той час як інші говорять, що, принаймні, ти робиш якусь фізичну навантаження. Я, особисто, знайти, використовуючи телевізор в якості відволікання під час виконання аеробіки (Веслування) допомагає відволіктися від болю і зусиль, я відчуваю, коли примушую себе додаткові вигоди. Але, в той же час, я прекрасно розумію, що телебачення-це для "шумового фону" і не повинні використовуватися, щоб захопити мою увагу.

  Зрештою, ти єдиний, хто може вирішити, чи слід дивитися телевізор і працювати яку-небудь цінність.

  +605
  Shoegazer 13 лист. 2013 р., 11:42:34

  Плавання, як буквально будь-яка діяльність, що може бути однією з форм навчання опору. Однак, як правило, в спортивному тренуванні мета тренування з обтяженнями-забезпечити більш загального стимулу, ніж спорт-спеціальної підготовки. Тобто, малоймовірно, що ви отримаєте набагато сильніше, роблячи те ж саме вид плавання, які ви робили протягом деякого часу. Ви можете абсолютно отримати більше навичок в ударі, краще, створення умов для активності, і так далі, але як силу і міць стимулювання конкретних спорт рух дуже швидко згасає в неефективності.

  Так що Так, плавання може бути тренуванням опору, але якщо ти вже досить добре виходить, то це не дасть переваги не-спорт-питомий опір навчанню.

  +579
  Lyubomyr Shaydariv 20 серп. 2012 р., 07:03:56

  Це буде працювати, але ви повинні переконатися, що "тиждень" - це три тренування, а не календарний тиждень, коли розрахунок збільшує, якщо в цьому є сенс.

  Я б теж набрати назад щотижня increaese на 1.5%-2.0% .

  Перевірити Rippetoe це "практичне Програмування". Дійсно потрапить у ці деталі, і пояснює якісь два дні програми. Якщо ви робите реальну силу прогресу в якості проміжного відмінна посилання.

  +569
  Jeremen 3 груд. 2015 р., 03:44:26

  Я досить завзятий гірський байкер і я хочу забрати свою фізичну форму і навички на наступний рівень з ним. Коли я йду на атракціони за 1,5 години, мої ноги відчувають себе досить побили і почнуться судоми (у квадрациклів і телят).

  Що б бути деякі хороші вправи, щоб збільшити свою силу і витривалість і зменшити судоми? Здебільшого він відчуває, як мені квади не вистачає в силу і витривалість.

  +560
  Fields 13 вер. 2012 р., 17:57:03

  Я користуюся біговою доріжкою реєстрації протягом двох місяців. Це був приголомшливий досвід, і я можу вже сказати, що я рекомендую. Я ходжу на 1.5 миль / год, і дивлячись на дисплей прямо зараз, я перетнув 700 калорій сьогодні. Я втратила приблизно нижче 10 фунтів, і я не бачу, що змінюється.

  Я писав в блозі про мою установку і користь я бачу від нього. Я віруючий! Тільки не забудьте взяти випадкову паузу, і починайте повільно.

  А.

  +510
  Ryan Stubbs 8 жовт. 2016 р., 22:48:43

  Поки у вас є хороша взуття, що не пройдеш повз свого життя, найбільшу чубок для вашого самеца оленя для новачка-це загальний обсяг. Ще краще, коли справа доходить до бігу, але ви повинні зробити це в мале прирощення моди.

  Перше міркування полягає в тому, скільки разів на тиждень ви працюєте. Оскільки ви працюєте 3 рази в тиждень в даний час, на ~ 2.5 км (1.5 милі за нашої імперської аудиторії) в перспективі, я б вам рекомендував не збільшувати загальний обсяг (7.5 до за тиждень), але що ти бігаєш кілька днів в день менше. Я бігала 2 дні з 1 по 1.5 до Кожного, взяти пару вихідних. Працювати в день 1к, потім день 3 - 3.5 к, то через пару днів. Намилити, змити, повторити протягом декількох тижнів (2-4).

  Коли ви вниз, тримати на відстані і те ж, але додати ще один день на 1-1.5 K замість одного з днів два дні відпочинку (я б порадив вам не робити цього після довгих запустити для початку). Зробити це ще кілька тижнів. Самостійна монітор, але продовжувати додавати дні на цьому типі прогресії, поки не працює принаймні 5 днів у тиждень, а потім ви можете почати додавати кілька кілометрів до траси, знову ж таки не більше ніж на 5-10% кожний раз, а пару тижнів адаптації кожен раз.

  Найголовніше, щоб все це тримати низький ключ, легкий пробіг темпами. Швидкість роботи не треба. Я не рекомендую швидкодію, поки ви були стабільно працює 5-6 днів в тиждень, і тижневий обсяг 35к+ діапазон. Швидкість бігу більше, ніж все інше, і для переважної більшості бігунів, вони отримали б більше користі, додати більше пробіг за меншої інтенсивності, ніж підвищувати інтенсивність їх поточний обсяг.

  Безпечний, стійкий прогресії набагато краще, ніж намагатися додати пробіг як можна швидше.

  +507
  Cindy Swartz 21 черв. 2016 р., 19:00:57

  Є кілька способів використання ЧСС для оцінки придатності.

  1. Прийміть її, як тільки ви прокидаєтеся вранці. Нижче пульс, тим краще.
  2. Взяти його відразу після припинення тренування (наприклад, біг) і потім знову через кілька хвилин.

  Обидва ці вимагають відстеження, так що ви можете отримати хороші оцінки серцевого ритму з плином часу. Якщо ви помітили, що ваш пульс починає рости з ранку, то ви або стає все менше підходять, чи є якийсь інший стрес відбувається у вашому житті. Якщо ваш пульс починає займати більше часу, щоб відновитися, а потім знову ви або втрачаєте фітнес або інші стреси.

  Пульс гідного в якості загального виявлення тренда, але ви не можете дійсно використовувати його, щоб сказати: "Ей, ЧСС 50, я підходжу!", як є багато речей (дієта, гідратація, стрес, недосипання, спека, холод тощо), які можуть вплинути на ваш пульс. Дивитися ви HR тренди і використовувати його в якості загального керівництва.

  +500
  user3550166 1 вер. 2014 р., 06:23:14

  Це звучить як у вас є кілька речей відбувається тут, і я хотів би запропонувати, бачачи фізіотерапевта, щоб отримати персоналізовані оцінки та призначення лікування. Що я скажу тут-це тільки припущення, тому візьміть це з зерном солі.

  Литкові м'язи є основними гравцями на пропуск. Коли вони стискаються, ви нога переходить в підошовний-зігнутому положенні, допомагаючи сила вашого стрибка. Більшість цих м'язів прикріплюється в ахіллове (а.до.у calcanear) сухожилля. Після пропуску, ці м'язи можуть стати тугими, натягуючи на ахілловом сухожиллі, який може викликати болі і тендиніт.

  Щільний ахіллового сухожилля, в свою чергу, ставить вас на високий ризик для підошовний фасциит. Підошовний фасциит викликає біль прямо навколо, де підошовний апоневроз мітки в точках схеми (перевірити підошовний фасциит посилання для отримання більш детальної інформації про симптоми).

  Вузькі м'язи гомілки також може викликати запалення окістя, що викликає біль у великогомілкової області. Травми литкових м'язів можуть також бути викликані серйозними проблемами, як тріщини в одному з нижніх кісток ніг (пропуск на бетоні може зробити це), так що якщо біль не проходить, це варто перевірити.

  Коліно біль може бути з-за кількості речей (перевірити, що під "Медиал" в заголовку). Це може бути пов'язано з впливом на бетонну підлогу, або overpronation (схильність до крен стопи всередину), що також є фактором ризику для підошовний фасциит.

  Виходячи з усіх цих припущень, я хотів би спробувати наступне:

  • Розім'яти м'язи нижньої частини ноги, переконавшись, що мета вашого Гайструк, камбаловідной і передньої великогомілкової. Побачити праворуч стовпці цієї ExRx сторінки для зв'язки розтяжка варіантів.
  • Уникайте стрибків на бетон. Асфальт, газон або інший м'якій поверхні було б дати більше, так що ваше тіло не буде поглинати так багато впливу.
  • Бачите фізіотерапевта для діагностики та реабілітації рецептом (Якщо overpronation є чинником, що вони можуть бути в змозі дати вам деякі вправи, щоб виправити це).
  • Зробити вашу ходу проаналізовані, і отримати відповідну взуття/устілки. Які туфлі правильні для такої речі, як overpronation.
  +460
  Vinu 29 вер. 2012 р., 18:35:18

  Присідання, випади і станова тяга-все відмінно орієнтуєтеся в сідницю (якщо зроблено правильно).

  "Робити їм право" передбачає:

  1) правильного розігріву і активації

  2) Правильна форма

  Більшість людей мають "сонне прикладів" (сидіти весь день) і потрібно активувати свої сідниці, перш ніж вони зможуть використовувати їх. Якщо вони не роблять цього і не вистачає правильної активації, інші м'язи (наприклад, біцепси стегна і квадрицепси) просто взяти за рухом. Перш ніж зробити глют активації (такий як цей), тим не менш, ми повинні послабити наші стегна (з вправи, такі як це)

  При правильній активації, ваша форма повинна бути негайно очищені. Але якщо у вас є які-небудь сумніви, я пропоную вам перевірити Брет Contrera відео.

  +448
  narutowindy 8 лист. 2013 р., 14:46:20

  В першу чергу харчування при БМР може сповільнити ваш метаболізм - це так ми не хочемо. Деякі дослідження показали, що кето дієта може викликати деякі проблеми. Якщо ви натискаєте ваше тіло в поганому стані, ви будете в кінцевому підсумку з деякими проблемами зі здоров'ям.

  Ось кілька моїх рекомендацій, які допомогли мені при спалюванні жиру і втрати ваги:

  1. Розрахуйте свій TDEE на і з'їсти 300-500 менше. Ви не повинні звертати уваги, занадто багато про те, що ви їсте. Оскільки ви перебуваєте на дефіцит, ваш організм не буде накопичувати жир. Втративши багато ваги, раптом це шкідливо для здоров'я. Цей процес займе деякий час.

  2. Робіть вправи помірно. Помірна важка атлетика-це найкраще, щоб ефективно спалювати жир. 2 або 3 рази, помірний повну тренування тіла і 1 або 2 рази кардіо, як плавання добре. Кардіо також має бути помірним.

  3. Їжте достатньо вуглеводів, жирів і білків. Не бійтеся вуглеводів. Вуглеводів не повніють, надлишок калорій робить. Їжте хороші вуглеводи і не обмежують, скільки вуглеводів ви їсте. Є збалансоване харчування.

  4. Тримайтеся подалі від харчового сміття, наскільки це можливо.

  5. Пийте достатньо води і висипайтеся.

  На початку ви можете набрати кілька кілограмів, оскільки ви будете збільшувати споживання вуглеводів. Не турбуйтеся про це.

  Перш ніж робити що-небудь, проконсультуйтеся у кількох лікарів.

  Редагувати: якщо ви збираєтеся збільшити споживання калорій, робіть це поступово.

  Будь-які питання, не соромтеся запитувати.

  +448
  Athrav 10 лип. 2017 р., 20:13:11

  Болить (або саме Домс) після тренування не означає, що ваші м'язи будуть під гіпертрофією, це просто будинок, воно не тягне за собою ніяких додаткових гіпертрофії і це насправді згубно, що ви і тоді робіть це через 3 тижні.

  Це часто задається питання нових людей і я хотів би послатися на цю статтю ляль Макдональдс, який показує, що презервативи-це не показник м'язового зростання, по суті, це є чинником негативного зростання.

  +440
  AnOnion 14 груд. 2013 р., 09:08:30

  Ви повинні запитати його, продовжать тиснути на вагу він штовхає його правої руки. Оскільки ви сказали, що ви будете з ним, ви можете допомогти підтримувати його лівою рукою. Як проходить час, ви побачите його ліва рука наздоганяє його право. Ніколи не здавайтеся, коли його ліва рука відчуває себе скривдженим, як ліва рука його доведеться використовувати набагато більше сил, ніж його право штовхати його вгору.

  На початку Моя ліва рука стала набагато слабше і менше, ніж моє право. З декількома з моїх друзів, штовхаючи і підтримуючи мене, моя ліва рука почала наздогнати моє право. Штовхає один і той ж вагу, як і моє право-це все-таки боротьба за моїм лівим. Я можу підштовхнути його тепер без підтримки.

  +433
  Zolotoj 23 січ. 2016 р., 07:47:33

  Враховуючи, що ви не тренувалися протягом 6 місяців, а ви заявляєте, що ви втратили "практично всі ваші м'язи", я думаю, ви повинні знову вважаєте себе новачком. Є багато планів на тренуваннях, підійде для початківців. Ті, які добре працюють і ті, які тримають певні аспекти новачка-стажиста на увазі:

  • Акцент на розвиток сили, які мають найбільший потенціал під час початківця фази.
  • Тренування кожної м'язової групи кожні 48 до 72 годин, так як для новачків це досить часу, щоб оговтатися від кожного тренування.
  • Лінійна прогресія ваги підняв.

  rrirower зазначив, що немає ідеального плану, оскільки багато залежить від індивідуальності. Це вірно, але тюнінг плану вимагає багато досвіду з власних сильних і слабких сторін, навчання в цілому, і знання теорії програмування. Замість того, щоб робити якусь програму доморощеного, не знаючи, якщо це піде на користь вам, було б краще, щоб піти з одним із початківців програми, які користуються великою популярністю, тому що вони, як правило, це не просто так. Хороший вибір для 3 тренувань в тиждень буде Стартова сила, або 5х5. Хороший вибір для 4-х тренувань в тиждень, що у мене є (позитивний) досвід роботи з лінійною програмою Джонні Candito по. Існує 3 варіанти для зосередитися на формі, вибухова сила або гіпертрофія.

  Деякі проблеми я бачу з вашою програмою-це лише тренування нижньої частини тіла раз на тиждень, який нехтує великий потенціал розвитку. У гіршому випадку це нечасте стимулів буде недостатньо, щоб привести до адаптації, необхідної для поступального руху вперед. В кращому разі це набагато повільніше, ніж могла б бути. Також, як Noshii зазначив, трицепс може бути краще поєднати з грудьми, а біцепс зі спиною, так як ви схильні використовувати трицепс вправи на груди (типу жиму лежачи) біцепс і на спину вправи (наприклад, рядків і підтягування). Це також більш зручно з розминки зору. Однак, якщо не менше ніж за 48 годин дозволено для відновлення між тренуваннями ви могли б зробити його, як ви робили.

  А не здогадатися, що може бути оптимальним, покладайтеся на досвід професіоналів там і слідувати добре розробленою програмою для новачків. Ви знайдете великий набір коментарів для програми, пройшовши за посиланням: http://www.powerliftingtowin.com/powerlifting-programs/ це, що стосується того, наскільки добре вони принесуть користь пауерліфтер, але ви повинні знайти яку-небудь корисну інформацію незалежно від ваших цілей. Якщо кілька програм, здається, підходить, і ви хотіли б знати, який з них вибрати, піти на практичні міркування: Схоже, тобі сподобаються вправи, привертає макет програми для вас і є його можливим для вас, щоб слідувати його? Наприклад, якщо ви не сильно дбаєте про вибухову силу, тому що вам не потрібно це для якогось конкретного виду спорту, а тренажерний зал-це вкрай незручний для Олімпійських підйомників, може бути, уникнути програм з їх участю.

  +399
  govind singh 4 груд. 2019 р., 10:46:11

  Фунт м'язів спалює більше калорій в стані спокою, ніж фунт жиру. Вже один цей факт повинен сказати вам, що підняття тягарів-це двосічний меч: ви не тільки спалюєте калорії, коли ви виконуєте вправи, але ви також збільшенню м'язової маси, які будуть спалювати більше калорій в стані спокою.

  Так, потрібно додати вправи для тренування. Ви повинні піднімати тяжкості (навіть якщо це просто ваша вага тіла), киньте виклик ваше тіло, і змусити його поліпшити. Ви можете почати з постійного випади, віджимання, підтягування і хитання преса. Якщо ви не можете зробити тих, що є способи обдурити вправ, щоб зробити його простіше. Як тільки це більше не проблема підібрати кувалдою і качати в колесо або кинути мішок з піском навколо. Найголовніше, переключити його вгору, щоб ваше тіло не використовувати для однієї рутини.

  +336
  veganaiZe 13 жовт. 2015 р., 18:14:04

  Я зробив м'які мокасини і покласти їх на моє взуття. У мене є шаблон в інтернеті і я використав толстовка матеріал. Не добре сніг чи дощ, але працював на суху поверхню. Якщо не зробити свій власний просто покласти пару важких шкарпетки поверх взуття. Мої ноги залишалися в теплі, як пара рукавиць на ноги.

  +308
  sandeepmaaram 16 лип. 2012 р., 01:19:13

  У більшості випадків, це не стільки ніг, будучи фізично значно відрізняються за будовою, так як це довжина ніг і дисбаланс у м'язах ніг викликає кілька різних рухів в різні ноги. Ці питання у результаті неефективного бігу, навіть якщо немає нічого поганого з ніг.

  Ви можете зробити наступне, щоб допомогти усунути проблему

  1. Перевірте для ніг м'язовий дисбаланс - у більшості людей права нога сильніше, ніж лівий, і вони схильні несвідомо використовувати його, натиснувши сильніше на нього, або через ліву ногу під кутом відрізняється від правої ноги. У багатьох випадках деякі м'язи ніг, сильніше ліворуч, ніж праворуч. Там може бути багато варіацій на цю проблему, яка може викликати ваші ноги вдарився об землю по-іншому або інакше призвести до неефективної хода. Виправлення тут робиш конкретні пілатес і аналогічні вправи з досвідченим тренером.

  2. Перевірте свій біг постава і хода - досвідчений тренер може відеозапису ви працює, і тоді аналізувати працюючому ходи та постави дати рекомендації, як змінити стан речей. Він може тісно співпрацювати також з інструктором Пилата, щоб придумати м'язів ніг зміцнюючі вправи, щоб збалансувати речі трохи і використовувати оптимальні ходи.

  3. Спортивний лікар - Якщо у вашому регіоні є їх, є спортивні лікарі, які мають спеціальне обладнання/бігові доріжки, на яких вони змушують вас працювати. Машина записує ходи і лікар може аналізувати її на комп'ютер. Це бажаний і найбільш науково-аналітичного методу, вельми бажано, щоб усі працюючі ентузіастів. Лікарі зможуть рекомендувати як кросівки і вправ для вашого конкретного випадку.

  4. Спростити взуття - я особисто перестав користуватися переусложненный туфлі з тієї або іншої підтримки. Зараз я використовую нейтральну взуття з мінімальною (0-4мм) диференціал п'яти. Після того як ви спробувати їх, і якщо вони працюють, ви ніколи не турбуватися про пронації та інше. Ідея в тому, що ви повинні використовувати занадто багато "підтримки", тільки якщо ваші ноги мають деякі реальні структурні проблеми, вимагаючи від них, взуття повинне захищати ноги від навколишнього середовища, але не заважати, як ваші ноги, природно, працюють.

  +305
  cG13kh 15 квіт. 2019 р., 21:54:39

  Я піднімати тяжкості 2-3 дні в тиждень, як можна більш рівномірно протягом тижня.

  У суботу мій "не роблять нічого продуктивного дня", яка допомагає мені зупинити випалювання (це дійсно допомагає мені залишатися дисциплінованим, як я знаю, буде світло/виходу в кінці тунелю).

  Е. Р. Я взагалі не працювати (як у мене робота робота), не тренажерний зал, буде читати книгу/дивитися фільм, перевірте мій facebook, дозволяю собі з'їсти шкідливу їжу (зверніть увагу, я не в кінцевому підсумку їдять занадто багато калорій, я просто в підсумку замінивши щось нездорове на обід або вечеря), і взагалі просто відпочити.

  Моє питання: чи Повинен мій нездорова їжа дня на день я ліфт чи ні?

  Що мені це цікаво

  1. Ситуація 1: я їм нездорову їжу, і невеликий надлишок калорій в день підніматися, раз в тиждень
  2. Ситуація 2: я їм нездорову їжу, і невеликий надлишок калорій на підйомно день, раз в тиждень

  Б застосування положення 1 зробити більше надлишок калорій перетворюється в м'язи (або менше її перетворюється в жир)? Тобто не скільки м'язів ви будуєте/жиру ви втратите, залежить від часу між їжею, то і час між роботою виходу.

  +282
  Joseph Solis 6 бер. 2016 р., 12:26:04

  Я зацікавлений, щоб побачити, як мій пульс реагує, коли я роблю вправи кроссфіт.

  Я не зацікавлені в тому, щоб мій пульс під час тренувань, але більш апостеріорними, щоб побачити, що таке профіль, і подивитися, як швидко я потім відновити. Навіть так, це створює ряд проблем:

  1. Поки я чекаю рахунок 3-2-1 вниз мені не хотілося б возитися натискання кнопки, щоб почати запис.
  2. При роботі зі штангою (наприклад, кілька очищає) я біжу в бар вниз дуже близько до моїх грудей, що стукає датчик регулярної кадрової монітор.

  Випуск 1. можуть бути подолані шляхом обрізки даних або ін'єкційних маркери так, щоб він міг бути згодом бачив. 2. це складніше, і не може бути проблемою для всіх, але було б приємно знати, якщо є рішення.

  Це спочатку просто щоб задовольнити мою цікавість, але було б також цікаво побачити його використовують у змаганнях, щоб поліпшити враження глядача. Також було б цікаво подивитися, якщо є так багато кореляції між HR похідні суми і роботи суми, отримані від вагу і відстань.

  +279
  Hamidreza Shokouhi 31 січ. 2013 р., 20:45:43

  Просто кажучи для мене особисто, я вважаю, це майже неможливо зробити стегна і до нижче коліна, якщо я не принаймні, плечі-широка позиція. Я б так велика, як вам потрібно для того, щоб:

  • Досягти глибини.
  • Ваші коліна і, вказуючи, де ваші пальці.
  • Зможете повноцінно використовувати ваші сідниці.
  • Зможете тримати свою вагу на п'яти.

  Навіть на тязі, яка, як правило, має більш вузьку стійку (але не завжди), я намагаюся розширити трохи більше, тому що це допомагає мені використовувати мої сідниці.

  +232
  Alexander Batischev 26 груд. 2013 р., 17:38:36

  Я початківець Олімпійських та важкоатлетом. Я дізнався ліфти через кроссфіт. Я скоро почну нову роботу, і буде подорожувати з понеділка по четвер, в основному зупиняючись у готелях. Готелі будуть мати гантелі, і якийсь кабель машина, в кращому випадку.

  Як я можу продовжувати працювати на присідання, станова, уривками, очищає, ривків, і тисне без плити або Олімпійський бар?

  +76
  DM67 22 серп. 2010 р., 10:56:59

  По-перше, тільки ваш лікар може знати, якщо ваш рівень дійсно досить низько, щоб викликати ці симптоми, так що ви повинні запитати їх. Я тільки в тому числі і решта цей відповідь, щоб ви знали, варто запитати.

  Як вона ставиться до фітнесу, низький рівень тестостерону може призвести до зменшення м'язової і кісткової маси [1]. Низький рівень м'язової маси (і, ймовірно, знижується м'язовий приріст) - це, очевидно, погано, якщо ви зацікавлені в отриманні сильніше або більше. Зменшується кісткова маса-це погано для будь-якого роду фізичних вправ, які включає в себе вплив або важкі навантаження, як біг або підйом, тому що це збільшує ваші шанси на травму.

  +55
  Ray Hager 25 лип. 2011 р., 15:45:35

  Показати питання з тегом