Магнітний В. С. пояс опору еліптичний тренажер

Я планую отримати еліптичні (крос) тренер. Після деяких досліджень я виявив деякі рекомендації про те, як вибрати один з докладною інформацією про різних характеристик і моделей.

Я знайшов два різних типів машин; з магнітним опором та інші з опором ременів. Магнітні дорожче, і він повинен бути тихіше і більше рівнів опору.

Подруга розповідала, що магнітні краще для колін і суглобів в цілому, однак, я не міг знайти нічого, щоб підтримати це. У кого-небудь є досвід з обома типами і можуть надати інформацію про що краще з точки зору фізичного впливу і чому ?

+734
Ek Chotechawanwong 19 лист. 2013 р., 21:43:49
31 відповідей

Ви не може насправді в глухий кут... ваша втрата ваги може тільки сповільнилося. Як правило, ви можете легко скинути купу зайвого жиру, але в якийсь момент він стане більш важким, щоб схуднути. Як ви втрачаєте вагу, ваш організм використовує менше енергії, щоб робити речі, які ви робити (ходити, бігти і т. д.), тому вам потрібно буде або працювати важче, щоб спалити більше калорій, або менше жерти.

Коли ви починаєте робити більше фізичних вправ, він, ймовірно, попит ви краще харчуватися (більш збалансований, повноцінний раціон), ніж зараз.

Досі вам вдалося скинути вагу шляхом простого зниження палива ви даєте ваше тіло, контролюючи споживання калорій. Вітаю вас з тим, що самоконтроль, але ви, напевно, увійти у фазу, де вам доведеться повернутися до роздумів про їжу в якості палива для вашої діяльності.. просто переконайтеся, що ви робите хорошу активність. Ви можете перестати втрачати вагу під час як ваше тіло спалює жир і будує м'язи (якщо ви їсте краще дієтичне), але це буде дивним для вас у довгостроковій перспективі. Ваша втрата ваги буде повільніше йти вперед, але навіть якщо ви тільки втратити 1 фунт на тиждень, це 50 фунтів, за весь рік.

+986
Marisol Rivera 03 февр. '09 в 4:24

Одна головна причина втоми через брак припливу кисню до клітин. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви правильно дихати (тобто. глибокий вдих і видих) і усвідомлене дихання. Є багато дихальних вправ (пранаями) на йозі. Роблячи це регулярно, воно регулює дихання і омолоджує кожної клітини в організмі. Пранаяма дає дуже багато інших фізичних і психічних переваг.

+954
n3mo 30 жовт. 2017 р., 02:45:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені потрібно оцінити свій фітнес, тому я хотів би знати такі речі:

 1. Які деталі слід враховувати при визначенні, якщо людина повністю підходить.
 2. Які тести доступні для розрахунку в областях з Питання один.
+952
Davidkon 2 лист. 2011 р., 02:22:18

Я не дуже хороший бігун. Я точно не бігун на довгі дистанції. Мій набіг в стилях було вправа, щоб управляти незначні травми коліна. Так що мій стиль тут зовсім не причому профілактика травматизму.

Я намагався з носка біг, але це дало мені дуже болить телят. Я не можу сказати, що це неправильно. Я все-таки схиляюся до Землі більше на мої стопи, якщо я спринт. Все ще велику поліпшення на ноги і коліна.

В моєму спортзалі, тренер прийняв позу методу. Наскільки я розумію, це заохочує середині посадку ноги. Наскільки комфорт та профілактики травматизму виходить, це був найкращий спосіб для мене. Пам'ятайте, поза працюючого сайту-це дуже погано і виглядає, як лохотрон. Але варто спробувати, якщо профілактика травматизму-це ваша головна мета.

+942
Sheila Goldman 21 вер. 2015 р., 23:28:26

У тренажерному залі я рекомендую очищає і скакалка.

Очищає вимагає від вас, щоб стрибати і їздити по вашому теляті. Я думаю, що люди, які роблять очищає дуже велике навантаження на ікри, чим швидше завжди-здається-Гуфі теляти підняти. Плюс чистить просто обалденно в їх власному праві, хоча вони важко для деяких вчитися (мені знадобилося деякий час).

Іншого я б поставив там-це скакалка. Це відмінна вправа, кондиціонер і багато обсягу на литках. Більшість з хмелю створюється телят, і ви використовуєте ваші ікри, щоб підстрибнути на шляху вниз.

enter image description here

+892
Just Launched 8 лют. 2016 р., 15:27:58

так що 108 привітань сонця.Один Сурьянамаскар містить 12 асан, які завершують один цикл, так що один цикл у кожній нозі (правої і лівої) пройти один раунд. Так 54 комплекту цей раунд подарує 108 привітань Сонця. Удачі.

+884
Olivia Gajadhar 15 вер. 2011 р., 14:54:09

Крутим бути 12% рангу або ще, де найдовший крутий запустити в східній частині Сполучених Штатів?

Або в більш широкому сенсі, де найкраще місце для тренувань у східних США для гонок, як хардрок 100 або Пайкс-Пік марафон?

В цих перегонах є довгі ділянки +12% клас для 3, 4, 5 або більше миль за раз.

+794
Kannik 4 лип. 2017 р., 20:39:34

Тому я пішов в 1 рік від АБС на щиток! В основному у мене проблеми матеріально-технічного забезпечення з роботи і навчання, який приводить мене до їжі нездорової їжі, погано спати і не працювати.

Я почав приготування їжі і плануєте готувати їжу і працювати в 30 день очищення плану, де я буду працювати аж до вживання в їжу тільки відварні овочі, фрукти і варені яйця.

Сьогодні я приготувала сирний соус з Благодатним кількістю вершкового масла і борошно, і їли її зі шпинатом і грибами і коричневим рисом. Був смачний!

Питання: (1) є сирним соусом (молоко+масло+борошно) досить хороший компроміс, щоб з'їсти овочі разом з ним. (2) це здійсненно плануєте працювати аж до вживання в їжу тільки невелика кількість коричневого рису і в основному відварні овочі і варені яйця? Я припускаю, що це буде мій вага досить помітно.

+708
user65218 8 бер. 2015 р., 01:27:57

Важка атлетика, стрибки ланцюгів(мінімум 2 рази на тиждень), починаючи з базових вправ на більш складні вправи в прогресії. Олімпійський піднімаючись принаймні, 2 рази в тиждень.. спробуйте гантелі очищає, вириває, УДР і т. д. Крім того, біг-це так легко і швидко, як ваші механіки.. простий.. при бігу, Флік каблука в зад, переступити (наприклад, ступаючи по високій траві), і опустіть ногу.. це буде тримати вас постійному вперед підштовхують і стимулюють природні розклад.. теж, працює все не дуже добре, якщо це раз в місяць, якщо ви бажаєте, щоб збільшити швидкість. Для цього потрібно з початку тижня швидкий, середина тижня середньої швидкості, а потім фінальна частина тижні швидкісну витривалість ( більше темпу, 70-80% максимум зусиль).. діапазони зусилля завжди повинні бути в межах 50-85%.. відчуття навантаження є більш ефективним на все. В кінці тренування, охолонути-це найважливіші 15 хвилин мінімум повільний біг підтюпцем.. дивно, як це одна задача перетворити вас. Також, якщо ви оцініть свій рівень втоми нижче 7/10 В кінці тренування.. ти дуже багато.. завжди.. це все на наступний день.. кожне тренування повинна привести перехід в наступну.. завжди. І ось, що. Насолоджуватися.

+663
j KOBE 2 квіт. 2012 р., 02:15:51

У мене був інтенсивний гирьового 6-7 років і я перестала займатися так вже майже рік.

Я 32yrs старий, 1,86 м у висоту і я вага (зараз)88kgr. Я ніколи не була товста або тонка, і я можу сказати, що я в мене є трохи краще, ніж середнє людське тіло. Так як у мене закінчився мій абонемент тренажерний зал (нестача грошей..) я займаюся іншими формами фізичних вправ: біг, займаюся вдома (віджимання, присідання-АБС і т. д.), велоспорт і скелелазіння. Я був також мають здорові звички в харчуванні, намагається завжди йти за правило 30-50-20 і їсти завжди вдома, не смажене і т. д.

Я теж отримав роботу і я працюю занадто багато годин на стільці. Я хочу залишатися у формі і здоровим, як можу я для іншої частини мого життя, але здається, що деякі речі приходять до стіни і мені потрібна допомога.

В минулому році я зробив низкоуглеводной дієти на 4 місяці, яка зробила відмінні результати на мене, але нічого екстремального. Я вирішив почати знову лише близько 1 місяця тому і до сих пір я втратив 4kgr (я був 92kgr), який є хорошим досягненням, але не близько до того, що я хочу. Я хочу побудувати шість пакет в перший раз в моєму житті, і це мета. Я слідував інструкціям кетогенної дієти і їдять тільки багаті білком продукти і чистий жир, крім "день обжерливості", які в неділю і я падаю на вуглеводи!

Мої тренування:

 • Працює принаймні 3 рази в тиждень по ~4.5 км/3miles з монітором серцевого ритму, щоб бути впевненим, що я перебуваю в зоні спалювання жиру
 • Цикл ~40км/3.30 один раз в тиждень на вуглеводної день
 • Ходити і жити на вироби начебто спосіб робити речі
 • Зробити серію з 15*4 Віджимання на поручні, 15*4 присідання, 30*5 АБ хрумтить кожен день від бігу

Мій їсть маршрутом:

 • половину лимона в склянку води, чашку йогурту з чорносливом 4 ранку
 • може тунця або 12 мигдаль в три години
 • невеликою кількістю сочевиці і курки або свинини і салату, шпинат і яловичина і т. д.
 • омлет з двох яєць, трохи сиру, половину помідора і пару шматочків свинини або йогурт, як вранці
 • вечеря як один обід

Я намагаюся зрозуміти, що я можу поліпшити, щоб втратити більше жиру і отримати шість-упаковані. Я починаю відчувати, що мій метаболізм застряг в Кето і думаю, щоб змінити план харчування для карбюратора циклу (Лоу-мед-хай-лоу-мед-хай-лоу).

+630
Lukasssss 20 лип. 2016 р., 03:27:29

Є кілька способів підійти до цього. Я піду від самих простих до самих складних.

Легко

Самий усічений підхід знайти вага деяких людей, яких ви хочете виглядати, а потім перевести свою вагу до того, що становить жир.

Припустимо, у вас є 72 кг при 10% жиру. Тоді давайте скажемо, що тип кузова ви хочете досягти 90 кг при 10% жиру.

 • У вас 65 кг знежирене на вас
 • Вам потрібно дістатися до 81 кг нежирного за порівнянний вид

Я кажу не жир, тому що є більше м'язової маси, ніж м'язової. Вода, органи і т. д. Докладніше про це в секунду.

Точне жиру може бути дуже важко, і ви хочете бути обережним про думаю, дуже багато. Я буду мати посилання про те, що до кінця. Хоча, загалом, якщо ви бачите людину АБС, вони, ймовірно, 10% або менше.

Любитель

Важливий нюанс тут-це висота. Якщо ви знаходите когось, хто знаходиться на кілька сантиметрів нижче або вище тебе, що викидає номери.

Старий шкільний спосіб-для кожного дюйма вище п'яти футів, додайте п'ять фунтів.

Так, при інших рівних, людина, яка є 5'5" буде важити 25 фунтів менше, ніж людина, яка є 5'10".

Я чесно не знаю, звідки цей номер родом з. Але є кілька чисел так, які плавають в науці світу, і ви здивуєтеся, наскільки добре вони тримають.

(Ще одне, якщо ви хочете знати ваше вміст калорій, візьміть свою вагу і помножте на 15. наприклад, найбільш 200 фунт людина з'їсти 3000 калорій в день. Дивно, як добре це працює. Не щоразу, але досить часто.)

Спеціальну

Далі можна розглянути ширини шва. Люди з широкою суглобів, Як правило, мають більше м'язів, ніж ті, з більш дрібні суглоби. Є калькулятор для цього, про які я розповім в секунду.

Хардкор

Нарешті, якщо ти просто там на м'яз кривий, і що бажана картина припускає, ви повинні розглянути вживання наркотиків.

Як тільки ви починаєте переміщатися по АБС видно, 190+ фунтів плюс і середня висота, вживання наркотиків стає все більш і більш ймовірним.

У мене немає судження щодо споживачів наркотиків, я просто кажу, що він повинен бути розглянутий на основі цілей. Справа в тому, препарати допомагають гіпертрофія. Я вважаю доцільним знаючи, або принаймні мати дуже гарне почуття, будь то мета може бути досягнута без них або немає. Раніше це знання, тим краще. Наприклад, якщо людина не хоче приймати наркотики, немає сенсу в гонитві за Ронні Колеман статури.

Більш Допомогти

Якщо ви хочете отримати нові ідеї:

Лайл Макдональд хорошим джерелом для,

Кейсі Батт і на мій погляд кращий матеріал на цю-

Я особисто використав ці підходи, щоб побачити,

+578
Kevin Cochie 21 жовт. 2017 р., 05:01:10

Ексцентричній фазі підйому в класичному складі набирає масу, але є й інші практики, які пропускають практично всі ексцентрикові навчання і виробляти великі маси. Одна група-Олімпійські важкоатлети, які кидають велику частину своїх підйомників. Їм не вистачає маси! http://assets1.tribesports.com/system/challenges/images/000/035/655/original/20130128140347-klokov-complex-50kg.jpg Іншою практикою є ексцентрик-менш додатковими тренуваннями зробили стилів Вестсайд пауерліфтерів. Пропуск ексцентричній фазі може призвести більш загальну роботу б/у як вже зазначалося вище, це найбільш руйнівними. Для одного про те, як концентричність-тільки випустив велику масу (і силу!!!!!!!!) виграш, от взяти від Гленна Pendlay, навчання багатьох кращих важкоатлетів: http://bastardolifters.blogspot.com/2010/03/mass-gain-theory-by-glenn-pendlay.html

+553
nikkou 31 жовт. 2012 р., 07:53:55

У цьому відео Sadhguru говорить про Сиддхасана і каже: "є точка на лівій п'ятці, що сьогодні медичних наук назвавши його як Ахіллес" і через деякий час він каже: "Ви поклали ваш Ахілл на те, що називається Муладхара або промежини у ваше тіло".

Тепер побачити зображення анатомії людської стопи.

enter image description here enter image description here

Всі ці дні я ставив п'яткової кістки(п'яткової кістки) в промежині для ведення сиддхасана. Але тут Sadhguru говорить Ахіллес. Це правильно?

Він кличе сам пекло ахіллове сухожилля?

Або образ неправильно?(це менш імовірно, там буде багато картинок Google, показує анатомію цей шлях)

Або ж ахіллове сухожилля тягнеться до середини каблука? Як його називають п'яткового сухожилля і п'яткової кістки називають п'яткової кістки.

Або це ахіллесова конкретно присутнім в тому місці, де зазначено на малюнку? якщо так, то як ви виразилися в промежині? І це також суперечить Sadhguru, як він говорить "є пункт про лівою п'ятою"

Примітка: так як йога-це не так популярні у фітнес-стек біржового співтовариства, я задав те ж питання на чергову статтю: https://qr.ae/TUhmRz

+546
Eneko Alonso 11 серп. 2011 р., 05:53:43

1. Робити щось краще, ніж нічого не робити.

Той факт, що ви працюєте регулярно робить вже далеко попереду хтось, хто не. Ваш план краще, ніж ніякого плану.

Так як тільки це зрозуміло, тепер ми можемо подивитися, наскільки добре ця тренування насправді.

2. Який ефект тренування є?

Припускаючи, що ви використовуєте тільки вагу тіла, і ваш метод прогресії кількість повторень ви можете зробити до відмови (прогресія є життєво важливим, не прогресії = немає прибутку).

Якщо повторень ви можете зробити це до 10 років, ви будете будувати хороший розмір і сила. Після повторень можна зробити за 15-20, ви будуєте м'язову витривалість.

Оскільки ви дбаєте про "тонування", вплив розміру і сила це добре для вас. Але ефект м'язової витривалості не збирається, щоб допомогти вам виглядати набагато краще.

Висновок: неважливо, як довго ви робите це тренування, якщо ви використовуєте тільки розвантажили присідання/соуси/підтягування, як тільки ви отримаєте вище 15-20 повторень, ви не збираєтеся, щоб отримати помітно більше і сильніше більше (в залежності від генетики).

3. Я прогрес за цією програмою?

(Пам'ятайте, немає прогресії = немає поліпшення тіла. Це завжди так)

Залежить від вас. Якщо кількість повторень ви можете зробити зростає, ти ростеш. Але якщо ви робите те ж тренування кожен день, ваше тіло буде адаптуватися, і ви перестанете прогресувати. Ви не можете зробити це тренування протягом декількох років і прогрес.

Також пам'ятайте, що якщо прогресія С протягом 15-20 повторень, ви не отримаєте дуже видно поліпшення.

4. Що я можу зробити, щоб досягти своєї мети?

Ваші цілі естетичні, ви хочете, щоб прогрес в діапазоні 5-15 реп (в основному 6-12). Ви хочете використовувати досить важку навантаження, щоб ви досягли відмови в діапазоні повторень, і ви хочете збільшити навантаження можна використовувати протягом тривалого часу.

Що це означає? Це означає, що ви збираєтеся використовувати навантажених рухів. Найкраще, що ви можете використовувати штангу в тренажерному залі.

Примітки: вам не потрібно повністю розплановано 30 день тренування, де кожне тренування різна, це сама фігня, що я коли-небудь бачив. Ви хочете потрапити в тренажерний зал і навчитися присідання, станова тяга, прес і ряд. Потім ви можете поступово додавати навантаження на кожному тренуванні.

Це буде тримати вас прогресує за розміром і міцності, що в поєднанні з хорошою дієтою допоможуть вам, що "тоновані" ви хочете подивитися. Ви не отримаєте "занадто мускулистою", якщо ви приймаєте ліки або набирають кілограм ваги кожен місяць.

5. Дайте мені план!!

Перевірити-небудь. Супер простий тренування, не потрібно багато пам'ятаю, навіть є додаток говорить вам точно, що робити.

+537
Denis2809 30 жовт. 2018 р., 22:13:58

Мені 27 і скоро наближається мій 3-й марафон, на цей раз в Лондоні. Я не конкурентоспроможного бігуна, але насолоджуватися фізичної і психічної проблемою, що марафон приносить.

Я розмовляв з людиною, марафонці, багато з яких записували свої ПБ в середині-наприкінці 30-х років.

Мені просто цікаво, чи існує оптимальний вік, коли організм найбільш підготовлені, щоб впоратися з вимогами, що охоплюють 26.2 милі?

+492
zulfanuma 20 лют. 2011 р., 23:14:23

Я ходжу в тренажерний зал 2-3 роки тому. Але зараз я рідко ходжу, тому що після перерви я не можу робити будь-кардіо: через 7-15 хвилин на біговій доріжці, я отримую дуже втомився....Я пробував 5-6 разів [протягом року], але це завжди те ж саме.

Ваша проблема, що ви не даєте своєму організму шанс зробити краще кардіо. Один сеанс, коли вам набридне недостатньо. Ви повинні зробити це за один сеанс, потім повернутися в день або два пізніше і зробити це знову. Ніхто не може чекати, щоб бути хорошим в чомусь вони не роблять. (Це буває, але ті щасливі випадковості.) Ви не робите кардіо, так у тебе це погано виходить.

Спробуйте ходити в спортзал і займатися 15 хвилин кардіо, потім не важливо, як вона йде, повертаюся через два дні і роблю 15 хвилин знову. Повторіть цей процес, поки 15 хвилин не так вже й погано, то взагалі 20 хвилин, і так далі. Не чекайте, поки ваше тіло, щоб отримати хороше в кардіо, не працюючих в ній.

+396
user3330299 29 черв. 2012 р., 22:44:01

Практика, практика і ще раз практика.

В цілому ваш форма розвалиться майже в будь-якому вигляді спорту, коли ви починаєте втомитися. Якщо це відбувається кожен раз на ваш швидкий 100, то ви йдете занадто швидко для вашої фізичної підготовки. Якщо ви були плавання на рік і показує дуже мало поліпшень в загальний час, то ви можете мати деякі вади інсульту, які потребують роботи.

Недоліки інсульт може грати роль в розщепленні, якщо вам доводиться боротися свій хід, що втома швидше, ніж плавання з хорошій формі.

Плавання-це вид спорту, який практично повністю форма, тому краще ваша форма, тим швидше ви будете їхати при тих же зусиллях. Це пояснюється більшої ефективності у воду, менше опір, легше дихати і знижує втому.

Мій розділова лінія знаходиться приблизно в 2:00/100м. Припускаючи сама, що фітнес-це не обмежувач, якщо ви можете піти 2:00/100M або швидше на 400м або довше плавати, то більш важка праця напевно, те, що вам потрібно зробити швидше. Якщо ви не повільніше, ніж 2:00/100м для такої відстані, то ви, ймовірно, є деякі проблеми з формою, що вимагає уваги. Очевидно, в середині, ви могли б трохи інше.

Так як N=1 приклад, я займався плаванням протягом багатьох років, і я не був у басейні для тренування близько 3 років. Я все ще можу потрапити в басейн і вміти 100м за 1:30 до 1:15, якщо я дійсно підштовхнути його. Це все від форми.

+390
user26399 16 лют. 2011 р., 15:29:41

Я шукаю вільного з'єднання в тренажерному залі висоті, але все, що я знайшов-це машина тренажерні зали для культуристів або втрати жиру.

Я купіть, що початкова сила книга, і якесь обладнання, я скоро переїду в дуже просторих апартаментах, але як мені впоратися з шумом, і як я можу уникнути мого ваги небезпечно для поверхами нижче? Чи це не проблема?

+389
hussain kalimuddin 7 лист. 2014 р., 09:43:19

Тяга офігенна

Я вважаю, станова тяга дуже продуктивним. Оскільки вони мульти-спільних, мульти-м'язи вправи, вони сприяють зростанню через всю спину і ноги. Зробив важкий, я знайшов їх дуже ефективними при додаванні м'язи. Це частково, тому що я новачок. Це може бути різним для вашої ситуації.

Я не знаю багато вправ, які могли б повною мірою замінити станову тягу. Присідання? Румунська станова тяга? Штангою стегна впихає? Вони все близько, але не зовсім він.

Ви повинні станову тягу

Оскільки станова тяга є легко вчитися, безпечно, якщо все зроблено правильно, і просто важкі, я думаю, ви хотіли б тяги. Почніть світло і додати часто вагу.

+382
Dhoo Lop 18 бер. 2017 р., 03:36:55

Основною причиною для Crossfitters використовувати киппинг підтягування або метелик на тренування, тому що вони швидше і вимагають менше енергії, що дозволяє завершити більше раундів і закінчити швидше.

Строгий ПУ-це чудово для міцності будівлі. Якщо ви можете робити суворі ПУ, краще не намагатися залишився, так як можна легко поранитися.

В нашу коробку, ми робимо сувору ПУ на силову частину, але вільні, щоб завершити їх в будь-якому випадку в тренуваннях. Мені особисто подобається саме цей підхід, оскільки він дозволяє розвинути силу при виконанні різноманітних рухів.

+360
gfieqfbh gkjfkjfv 2 серп. 2017 р., 09:53:04

Я з Індії. Моя проблема полягає в тому, що моя ліва рука зовсім загнулася, так що вагу не діє належним чином на моїй лівій руці. Мій лівий біцепс виглядає трохи менше і слабкіше, ніж права. Коли я зробив підборіддя UPS, моя ліва рука йде назовні, що є причиною ніяких мір ваги. Будь ласка, запропонувати деякі поради, так що я можу розігнутися руці і робити вправи без якогось неспокою. Мені потрібні вправи, які додадуть ефект на моєму лівому біцепсі і роблять як біцепс ще.

+342
Kenan Sulayman 17 черв. 2017 р., 15:00:44

Критичний роботи у мене абсолютно не в змозі тримати планку на спині без мого лівого плеча спалювання сторону далі, ніж моє право. Він не може зробити все, але кожен має тригерних точок у деякій мірі, і якщо у вас є проблеми з діапазон руху, тригерні точки, принаймні, розвиватися як результат, посилює проблему, так це добре варто подивитися. Ви повинні побачити деяке поліпшення протягом кількох днів, навіть якщо це не зовсім достатньо, щоб робити те, що ви хочете, поки кілька тижнів пройшли.

Я віддаю перевагу тригерним книги терапія Клер Девіс тригерні точки Самодопомоги керівництво Донну сайт finando, але і буде працювати досить добре.

+340
nczdxuebx 31 груд. 2016 р., 12:57:24

На початку цього року, я поставив питання, щоб зробити нескладний план/програма, яка вимагає від мене мінімум зусиль, щоб запам'ятати розклад. Тобто, мені не потрібно, щоб відкрити графік, щоб перевірити план. Я розумію, що це компроміс, і я зробив мій розум, що мені знадобиться років, щоб отримати тоноване. В той час у мене був цей відповідь: Раз в 2 дні робити провали, присідання і підтягування до відмови. Він upvotes і ніякої критики, тому я думав, що коли-небудь я побачу результат (1).

Однак, вчора мені повідомили, що це не так (2). Я хотів би знати, чому. Якщо у вас є кращий план для мене, я думаю, що це краще для всіх, якщо ви відповісте на перше питання.(1) Є проста програма, що я не повинна дивитися на всіх?
(2) Як я повинен робити, коли робити "мінімальну" програму?

+233
Odnako 3 лист. 2019 р., 04:48:12

Для низьким вмістом вуглеводів, 23 г білка до 3 грам вуглеводів-це фантастика.

Може низкоуглеводная дієта-це хороша ідея, або якщо протеїнові коктейлі домагатися результатів нікому, крім бодібілдерів-це зовсім інший питання.

+188
Benjamin Ricard 4 бер. 2013 р., 03:04:05

Будуть босоніж допомогти присяд? Можливо - але не в дорозі ви думаєте.

Босоніж-це спірне питання, з

Прихильники босоніж стверджують багато переваги, такі як підвищення продуктивності і зниження травмування, у той час як противники попередити беруть участь неминучими ризиками.

На жаль, я не знайшов жодних доказів, щоб припустити, що босоніж буде нарощувати сили в м'язи щиколотки. Здоровий глузд припускає, що це може бути справа, враховуючи, що мінімальні зовнішні підтримати м'язи, що підтримують голеностоп повинен працювати. Однак, це гіпотеза, і немає нічого, щоб підтримати (або спростувати) твердження.

Однак, я знайшов статтю, в якій вказує, що босоніж "може також поліпшити зберігання та відновлення пружної енергії в гомілковостопного розгиначі на рівні". По здатності накопичувати й вивільняти енергію протягом щиколотки і ікри, безсумнівно, є благо для присідань в нижній точці, так що це, безумовно, позитивний момент.

Також слід зазначити, виміряне збільшення крутного моменту в коліні і стегні , породжених взуті бігуни проти босоніж, припускаючи, що "відносно більший тиск на анатомічних об'єктах, які зазвичай більш схильні до артроз колінного суглоба". Таким чином, якщо ви збиралися працювати, а робити сидячи програма, босоніж може запропонувати превентивного захисту від пошкодження коліна , коли проти взуті працює, за рахунок зниження крутного моменту і тиску на суглоби.

На попереджувальну записку, босі бігуни можуть підтримувати свої м'язи жорсткіше під час роботи, щоб мінімізувати п'яти впливу. Як такої правильної розминки і прохолодно програму з розтяжкою необхідно дотримуватися, щоб переконатися, що м'язи ніг знаходяться передок.

+169
Brandon Robichaud 6 лип. 2014 р., 05:19:29

В гомілці, швидше за все, доведеться робити з вашого взуття, а не ваш режим. Кращою взуття просто тримати ваші ноги в теплі (якщо холодно) та захистити їх від подряпин. Вони не повинні бути міцніше на ноги, вони не повинні ковзати занадто багато навколо, і вони не повинні обмежувати, як ваші ноги можуть рухатися. Найк звільняє, Вібрам магазин Barefoots Віво Барекса Innov8был, Feiyues та інші подібні туфлі будуть відповідати всім вимогам.

+165
headmaster 21 груд. 2016 р., 07:23:20

У мене баскетболіст, що я почала тренуватися. Він робив пробіжки і напружив зовнішньої аркою в одній з його ніг. Шукаю деякі рекомендації по вправи або що-небудь, що він може зробити, щоб допомогти цього питання. Він буде продовжувати грати в баскетбол на цьому не важливо, що так "відпочивати" не хороший відповідь тут.

Також він зробив це кілька днів тому і він сказав, що його ноги відчували себе краще погравши небагато, але не 100%, але після того, як він знаходиться в багато болю.

+161
pvkc 27 черв. 2016 р., 08:53:31

Традиційна індійська дієта означає карбюратора-завантажується з нестачею білка, принаймні, з того, що я пережила індійської кухні.

Ваші макроси, швидше за все, не добре з такої дієти. Ви повинні адаптуватися.

Це 90% дієта і 10% того, що ви робите в тренажерному залі.

+126
jamtin 6 трав. 2010 р., 20:28:51

Ви пробували Bodyrock тренувань? Багато не вимагають ніякого обладнання, інтенсивне кардіо і все досить короткі і ефективні (ідеально підходить, Коли ви знаходитесь на дорозі).

+28
Gary Parno 12 груд. 2011 р., 15:13:05

Вчора я працювала з 10 фунтів гантелі і тепер я відчуваю, що печіння в руках. Я чув, що це означає, це час, щоб отримати більш важкими вагами. Я роблю повторень від 60 до аплікація, і я вважаю, що це марна трата часу.

Яку вагу потрібно використовувати і скільки повторень і сетів робити мені? Що означає печіння, і як я відчуваю, коли я роблю правильно тренування з гантелями потрібної ваги?

+17
gurluk 14 лист. 2019 р., 05:52:37

Мені 25 років. Протягом останніх років, я бігав щодня. Я не люблю бігати. Мені подобається плавання. Одне добре для підтримки вашого тіла і зменшити живіт? В чому основна різниця між плаванням і бігом? Може хто-небудь дати пропозиції?

+12
terminator 21 лист. 2017 р., 16:48:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil