Буде вегетаріанська дієта допомогти у втраті ваги і статури?

Деякі люди кажуть, що вегетаріанська їжа корисна для здоров'я, але це добре для бодібілдингу та втрата ваги?

В якості додаткового зморшки, хоча я не діабетик, моя сім'я має історію діабету, так що я готовий прийняти будь-який спосіб життя. Я розумію, що в цьому випадку деякі веганські продукти, такі як картопля, заборонені. Вегетаріанська їжа і діабетична-дружніх дієти, допоможіть мені з моїм статурою?

+445
Oge 22 лист. 2016 р., 06:35:35
32 відповідей

Я не впевнений, якщо ви маєте на увазі, як уникнути більш вивихи після первинного, або якщо ви маєте на увазі, як зміцнити плечі, щоб зменшити ризик вивихів плеча.

Якщо це колишній, як людина, що випробував множинні вивихи плеча, ось моя найголовніша порада: дивіться на фізіо! Немає ніякого способу, щоб замінити досвід і поради фізіотерапевта на питання, як це.

Якщо ви маєте на увазі другий (зниження ризику потенційних дислокацій) я б сказав, Якщо ви генетично схильні до такого роду травми або зробити деякі вправи, де плечові суглоби поставити під серйозний стрес не варто дуже хвилюватися.

Однак я постараюся роз'яснити, які вправи я стикався з як допомогу для відновлення від вивиху плеча. Існують два основних типи вправ, які рекомендуються у цьому випадку; стабільність і силові вправи.

Вправи на стабільність, як правило, статичні, ви повинні провести ту чи іншу позицію протягом 30-45 секунд, наприклад, тримати себе у вихідне положення для віджимання, руки на підлозі, або на віброплатформе/набивний м'яч і т. д. Інша версія вібруючих "gymblade" або тягнути на резинці, а дрібні рухи, але значно складним, щоб зберегти на деякий час. Ці вправи націлені на невеликі м'язи і тимплея м'язових груп.

Силові вправи зазвичай спрямовані на збільшення цільової м'язи, а прагнуть зробити їх сильніше, так що плече більше опір ризикованих рухів. Деякі найбільш типові вправи в/обертання на лівій/правій осі і вгору/вниз по осі. Це можна зробити, сидячи або стоячи. Діагональ тягне також є альтернативним, як тільки регулярна ротація менш складною.

Також Вправи на допоміжні групи м'язів, такі як біцепси, трицепси, клювків і верхні м'язи спини (особливо трапецієподібної) допомогти в деякій мірі.

+995
Brandon bigboy Pope 03 февр. '09 в 4:24

Перше, що приходить в голову-це робота з головою джгут:

enter image description here Ось посилання пояснюючи його разом з деякими іншими пов'язаними шиї вправи: http://www.bodybuilding.com/fun/neck.htm

В додаток до цього я думаю, що додавання знизує буде корисно:

enter image description here

http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-shrug

Ні одна з цих має бути зроблено виключно для всіх інших вправ, а частина загальної програми з акцентом на вашій основній та сусідніх областей. Проблема з упором на певну частину тіла, є те, що підтримують м'язи (в цій частині) теж треба розвивати, інакше вони можуть стати перевантажені. Після використання болючість (ви згадали, що ви були болить після цього) є ознакою того, що ви не напружуючи частини тіла, нормального, але також знак того, що вам потрібно набратися сил, щоб зменшити ризик травми, особливо на спині.

Схоже, що ви робите це велике задоволення - якщо ви отримуєте шанс, будь ласка, викладати відео!

+984
Zalykr 20 січ. 2017 р., 14:38:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, ви будете розчаровані своїми результатами з керуванням. Для того, щоб зрозуміти, чому, вам необхідно знати, де вага повинні виходити від.

 • Номер один клас людей, які мають проблеми набирає вагу ектоморфів.
 • Ектоморфів спалювати жир швидко і легко, тому єдиний спосіб набрати вагу-це наростити м'язи.

Вправа-це специфічна річ, що ви працюєте на те, що стає все сильніше. Що ще більш важливо, чи ви будете спеціалізуватися на витривалість і вихідна потужність також впливає на те, як ваше тіло пристосовується. Наприклад, витривалість марафон і вихідна потужність буде спринт в контексті вашого питання.

Єдиний спосіб накачати м'язи-дати їм роботу, яка більше, ніж він звик. Ваше тіло буде реагувати, щоб підготувати себе для такого рівня роботи. Саме тому, особливо на початку, вам потрібно буде зберегти збільшення обсягу роботи, ваше тіло повинно робити. Це фундаментальний принцип в силі вправ, будь то підняття вантажів або виконання вправ ваги тіла.

Проблема з бігом полягає в тому, що це дуже добре на спалювання жиру, і більшість людей, які керують спеціалізується на витривалість. Це означає, що ви не будете отримувати значно сильніше, і ваша верхня частина тіла не дуже хочеться працювати взагалі. Коротше, розмір будови м'язи в ногах і не складе до 8кг ваги тіла ви хочете.

Навчання опору є, де ви отримаєте максимальну віддачу від витрачених коштів, так сказати. Якщо у вас є набору ваги будинку, то я настійно рекомендую придбати книгу "стартової сили" Марк Rippetoe і доктор Кілгор. Вона охоплює правильна техніка (немає необхідності для тренера), а також вправи як працюють м'язи у вашому тілі. Рутинну, описані в цій книзі, зробить вас сильним, що, в свою чергу, допоможе вам набрати вагу, який ви хочете.

Якщо ви робите будь-який вид бігу (форма-зонний), то я настійно рекомендую спеціалізуються на спринт або інтервальні тренування, так як він доповнює вид використання енергії, що ваше тіло працює з силовими тренуваннями.

+919
Omar Kandiel 18 лют. 2015 р., 03:46:09

Два основних речей, які ви можете відстежувати кілька

+886
jweaver60 22 січ. 2012 р., 16:16:33

Я чув, що якщо пити по 4 чашки зеленого чаю в день, ніж ми можемо зменшити живіт жир

Зелений чай спалює калорії ?

якщо є які-небудь інші тверді або рідкі продукти, такі як цей ?

або все низькокалорійні продукти допоможуть зменшити живіт жир ?

+854
Norbert Bicsi 5 лист. 2019 р., 16:41:03

За останні пару років я обійняв продовольчої стратегії пасеться, їсть 5 разів на день. Нещодавно я читав книгу (розповідь про людському тілі) і почали вчитися трохи більше про те, як інсулінорезистентність, цукровий діабет II роботи, і мене осінила думка, що пасуться харчування може сприяти резистентності до інсуліну. У книзі не стверджував цього, але до мене тільки зараз дійшло, що супутник буде мати більше стрибків інсуліну протягом дня, ніж той, хто їсть 3 "квадрат" страви. Погуглив не багато інформації, так як більшість з того, що я знайшов, пов'язані з втрати ваги, яка не є проблемою для мене. Я в основному пасуться просто тому, що я помітив, це викликає мої енергетичні рівні, щоб бути більш послідовними протягом дня. У будь-якому випадку... якісь думки?

+826
HazySmoke 30 лист. 2011 р., 14:58:58

Можна взяти на себе достатню кількість білка, щоб побудувати м'язи, коли їв вегетаріанську дієту?

Багато джерела білка, такі як м'ясо, птиця та риба, очевидно, виключена.

У вас є досвід нарощування м'язової маси без м'яса? Мені було б цікаво знати, які продукти ви споживаєте.

+819
omerfar23 7 лют. 2017 р., 07:11:45

Фіксація цих видів постуральних асиметрій не просто питання мобільності, але одночасно затягуючи м'язи на іншій стороні. Це може включати в себе багато спеціалізованих мобільності працює разом з одностороннім коригувальні сила роботи. І точно так само, як один бігун збільшує їх чутливість до травми в короткостроковій перспективі за рахунок поліпшення їх форми, намагаючись виправити дрібні позиції питання, як це може становити потенційну небезпеку травмування під час фазового переходу. Якщо асиметрія не викликає ніяких проблем, вона може бути раціонально лише зберегти його від погіршується.

Цілком ймовірно, що виправити це просто не є пріоритетом для нього і його тренерів.

+795
Parker Stelene 13 жовт. 2014 р., 04:23:56

Ти явно намагаєшся знайти "швидке рішення" і, на жаль, ви могли б сидіти в морозильній камері і вона не допоможе вам скинути все, що багато ваги. Так, це може збільшити ваш "коричневий жир" маси, яка допомагає прискорити ваш метаболізм, але не достатньо, щоб змусити вас втратити велику кількість ваги.

Здорова дієта, фізичні вправи, достатній сон, багато води і позбавлення від стресу є, як можна скинути зайву вагу і вести здоровий спосіб життя!

+766
user29615 8 трав. 2013 р., 14:45:24

Хоча не секундомір, Gymboss - це хороший інтервал таймера.

+746
Dowwie 25 лист. 2017 р., 17:18:43

Ти хвора середовище, тому що ти присідав в понеділок. Хворобливі відчуття від підйому легко може тривати два або три дні, і навіть погіршитися на пізніх днів. Це називається крепатура або Домс.

З моменту пробудження вранці, моя поперек дуже болить. Це як якщо б я робив важкі тренування. Я не розумію, чому це сталося. Це було не як вчора болить.

Ви ж робите важкі тренування. В Понеділок. Ось чому це сталося. Це було не вчора, а болить, тому що появі болю в м'язах затрималася. Це затримка початку хворобливість м'язів.

Тримай навпочіпки. Продовжуй йти і розтяжку в дні відпочинку. Тримайте очей на вашій формі. Для сьогоднішнього тренування, розігріти, але дотримуватися запланованих ліфтів.

+714
aaaa111 14 лип. 2015 р., 19:15:59

Це залежить від схеми ви. Ви могли чергуватися схема така, що ви не робите ті ж групи м'язів в наступні дні, якщо вам подобається працювати кожен день. Якщо ви працюєте ваші м'язи важко, ви напевно хочете 48-годинний термін відновлення кожної групи м'язів.

Я зробив досить інтенсивні програми Circuit 3 дні в тиждень (М-Ж-Ф), так що я міг би за вихідним безкоштовно. І якщо ви все зробите правильно, ви обов'язково оціните ті дні. Але іноді через планування, я зробив ланцюга послідовно. Так довго, як ви знаєте свої межі і тримати себе у формі, ви можете уникнути травм.

Ви завжди можете зайнятися іншим видом діяльності протягом дня. Я б порадив, Якщо ви працювали в день ноги не запустити дуже далекі відстані на наступний день. Більш низький рівень інтенсивності, як неквапливої ходьби, плавання або їзди на велосипеді-це добре, але це все відносно вашого рівня активності. Прислухайтеся до свого тіла.

+692
ZenPhoenix 2 бер. 2013 р., 10:40:19

Немає такої речі, як ідеальна швидкість схуднення. Хоча я погоджуся з багатьма, сказавши, що 0,5 кг в тиждень є хорошою метою, щоб уникнути втрати м'язової маси і всіх наступних, ви повинні думати, що хороша втрата курс змінюється кожні 5 кг загальної маси тіла.

Якщо ви чоловік останні 120кг втратити більше ніж 1 кг в тиждень має бути мінімум. Якщо ви-жінка намагається піти нижче 60кг, в залежності від вашого стану, 150 грам в тиждень може бути способом піти.

Я впевнений, що є багато складних формул, але буде краще, якщо ви думаєте, що більший відсоток жиру в організмі. Якщо ви знаходитесь в розділі з ожирінням, потім який-небудь послідовній і щотижнева втрата ваги, не Foo далекі від 0,5 кг/тиждень було б здорово

+677
Paki 22 лют. 2010 р., 16:02:37

Вони прати в пральній машині, просто регулярно мити.

Магазин взуття підошва Vibram® є машинне прання. Використовуйте ніжний, теплий круговорот води з рідкого або порошкоподібного миючий засіб. Повісьте висохнути на повітрі.

Від: http://www.vibramfivefingers.com/faq/

+639
mohammad harid 28 черв. 2013 р., 18:32:34

Від як природний природний Бодібілдинг

"Природний" в даному випадку означає "в даний час не на стероїди та інші препарати в цей самий момент... як би не ті, які можуть бути виявлені кульгавий тест на наркотики в бодібілдинг-шоу."

і

Ви можете обдурити тест такий препарат, роблячи кілька маленьких хитрощів.

Що сказали, то малоймовірно, що ви навіть не може наблизитися до без неприродних поліпшень, якщо навіть організацій, присвячений природну бодібілдинг не близьке до природного.

+632
duhmorey 3 лист. 2013 р., 20:35:10

Я пошкодив коліно трохи, і вона взяла мене з мого велосипеда на деякий час. Хтось запропонував за допомогою ручного циклу в тренажерному залі, щоб тримати кардіо і спалювання калорій. Наскільки хороша рука цикл для цього? Є щось краще?

+622
buweilv 9 жовт. 2017 р., 15:03:13

У мене є аксесуар човноподібної кістки на обох ногах. Я вивихнув кісточку і м'яко три місяці тому і з'явилася інша біль внутрішньої частини ноги (в точці аксесуар човноподібної). Після відвідування ортопеда, він сказав, що у мене синдром аксесуар човноподібної і симптоми вийшов після травми ноги.

Я спробував повернутися в біг після 4 тижні відпочинку двічі, але біль всередині ноги повернеться. За рекомендацією лікаря я був одягнений в insoul з підтримкою арки протягом останніх 4 тижнів без будь-яких видах спорту. Він сказав, щоб дати йому 3 місяці, а потім якщо це не спрацює, то вони будуть робити процедуру, щоб видалити кісточки. Майже місяць пройшов з того часу, що я відчуваю прогрес дуже повільний, якщо такі є.

Я читав на форумах і практично нікого не знайшли, хто мав біль повністю виправити без хірургічного лікування. Я не хочу витрачати 3 місяці, а потім дізнався, що операція необхідна, щоб повернутися в спорт, а потім витратити ще чимало часу на відновлення.

Якщо операція-єдиний надійний варіант, я хочу піти за ним раніше. Є хто-небудь, хто мав симптоми виправлено без безопераційне лікування і повернувся в повному дії в бігу або спортивної?

+584
sarasota 15 трав. 2010 р., 18:37:01

Проблема, здається, не буде тренування. Він виглядає просто відмінно, і без більш детальної інформації важко порадити вам краще.

Проте, змінивши свій графік тренування є, ймовірно, не шлях, щоб піти, якщо ви хочете розірвав тіла. Дієта грає важливу роль, і я трохи здивований, що ви навіть не згадати його в ваш оригінальний пост.

Там їх купа, але основна ідея, основна увага приділяється обмеження вуглеводів (і калорійності в цілому), і на оплату споживання пристойні білка (від 1,5 м до 2г на кіло).

Коротше кажучи, продовжити роботу, але зверніть увагу на те, що ви їсте.

+532
Carly svendsen 18 вер. 2015 р., 21:15:21

Так, є альтернативи станова тяга. Однак, давайте зайняти деякий час, щоб зрозуміти, що тяга робити:

 • Складене вправа призначена для роботи вашого тіла в пропорціях він був розроблений для
 • Будівництво повної ланцюга задня: ікри, стегна, сідниці, ядра, лат, шиї.
 • Відмінний основний тренування: м'язи сердечника тільки використані для того, щоб тримати хребет в нейтральному положенні. Це включає в себе всі грудні м'язи, прес і м'язи шиї.

Ваша заміна, щоб заповнити ці ролі.

Присідання Тепер, присідання є відмінним інструментом, і вони потрапили багато з тих же місцях, але вони також отримують квадрицепси, гомілки, і навіть трохи верхні м'язи черевного преса. Хороша сила рутини буде як присідання і станова тяга.

Повернутися розширень Зважені та невиважені, назад розширеннями будуть отримувати ваші сідниці і окороков а так само ваш основний. Стреси бувають різні в тому, що ви нахилилися вперед, а вага верхньої частини тіла тягне вниз інакше, ніж тяга працювати. Коротше кажучи, ваша спина буде частиною виконання підйому, а також тримати грудну частину в нейтральному положенні. Що сказав, вони як і раніше хороша вправа допомоги. Ці не отримуєте латів на всіх.

Підтягування Підтягування вправа латів, а також м'язів шиї. Вони отримують ще кілька м'язових груп, але вони відіграють роль у тому, що тяга робити.

Резюме По суті, вам потрібно буде включити всі три вправи, щоб отримати ті ж переваги станова тяга. Сумна істина полягає в тому, що тяга дозволю вам зробити одну вправу на дуже високий вагу в порівнянні з трьома іншими, так там просто не повна заміна.

+496
Jeon Wonje 20 лют. 2012 р., 09:49:05

В недавній статті написав Jerry Brainum(золота ера тіло будівельника і дослідника) , він говорить саме про це . Вплив повторень на ріст м'язів . Один комплект, три комплекти, або більше: що краще для сили і м'язової маси? виконавця Jerry Brainum

Те, що він стверджує в статті, що ефект меншу кількість сетів і кількість комплектів майже рівні . Він згадує дослідження, які були проведені в підтримку цього.Але жодним чином не говорить, що людина повинна робити тільки меншу кількість комплектів як таких не буде укладено з питань науки і додаткові дослідження повинні бути проведені.
Так що я б сказав, що більше наборів або менш , як і раніше є спірним, і ви повинні побачити, що працює для вас.

+378
Tim Camber 19 січ. 2017 р., 17:20:22

Я не розумію, як ходити на біговій доріжці в тренажерному залі-іншому, ніж прогулянки на свіжому повітрі, по відношенню до витрату калорій. Оскільки людей, які приходять тренажерний зал, як правило, зупиняють працювати цілком, якщо вони зупиняються-іншими словами, вони перестають ходити, тому що вони перестають працювати, не тому, що вони знайшли десь ще вправа--стверджує дієтолог, як ви охарактеризували його, вводить в оману, тому що здається, приписувати ваги в тренажерному залі присутність, а не відсутність фізичних вправ. Метаболізм має мало, якщо що, з цим робити. Швидкість обміну речовин буде сповільнюватися, якщо ви голодуєте протягом тривалих періодів часу. Високої інтенсивності, щоденної серцево-судинної діяльності дозволить підвищити рівень метаболізму, але багато людей не можуть витримати таку підготовку протягом досить тривалого періоду.

Що сказав, прогулянки на свіжому повітрі безкоштовно. Тренажерний зал (зазвичай) немає. Прогулянки на свіжому повітрі можуть бути інтегровані в інші види діяльності у повсякденному житті. Про єдиною діяльності можна інтегрувати в ходьбі на біговій доріжці, дивиться телевізор або читає книгу.

Як у плані тренування, силові тренування не повинні бути вашим пріоритетом. Невеликий дефіцит калорій у поєднанні з регулярною та послідовної судинних вправ, що варіюється по інтенсивності, будуть найбільш ефективними. Важливо не зменшувати споживання калорій занадто багато і відразу, але робити це поступово, так як потрібно полегшити новий цикл фізичних вправ поступово. Послідовність є абсолютно необхідним. Як тільки ви почнете бачити прогрес, доповнити деякі силові тренування, кардіо, тому що стає легше, як ви худнете і Ваше тіло адаптується до навантажень, і це відбувається дуже швидко на початкових етапах, навіть якщо ви не помітите втрату ваги.

Одна година швидкої ходьби-близько 3 миль (5 км). Це може здатися багато кожен день, але без дефіциту калорій, це тільки покращить серцево-судинної системи і не призведе до втрати ваги. Ви можете очікувати, щоб спалити 300 калорій, що тільки може бути, за годину прогулянки, що становить лише малу частину вмісту енергії в їжі в середньому дорослій людині необхідно щодня. Один батончик може бути близько 200 калорій. Кілька маленьких печиво можна додати до 300 калорій. Два 12-унція банок не дієта соди вже майже 300 калорій. Так, виключаючи перекуси і солодкі, жирні продукти-це буде основна частина, де ваш успіх втрати ваги, тому що ніяке кількість вправ, які ви можете зробити прямо зараз може компенсувати надлишок калорій.

+303
Marcelo Lima 8 січ. 2018 р., 07:18:56

Ворог-це надто сильне слово, і вуглеводи можуть бути відмінним джерелом палива для спортсменів і тих, хто займається будь-тренувальної програми. Однак, як кажуть, занадто багато хорошої речі... Коли ви берете шматочок чогось, що містить вуглеводи, вуглеводи в кінцевому підсумку перетворити в крові глюкози (цукру в крові). Високий рівень цукру в крові може бути токсичний, тому тіло, не бажаючи померти, дає команду підшлунковій залозі, щоб випустити гормон, який називається інсулін , щоб направити цукор в крові на голодний клітин, де вона зберігається у вигляді глікогену. Однак проблема виникає, коли занадто багато вуглеводів їдять, тому що клітини може тільки тримати так багато глікогену. Через деякий час вони починають гортати інсуліну птицю, сказавши, що вони не хочуть більше цукру в крові, спрямовані на них. Інсулін є стійким, однак, і відмовляється приймати " ні " в якості відповіді, тому він продовжує спроби все важче і важче (релізи все більше і більше інсуліну), щоб отримати рівень цукру в крові в клітини. Як тільки клітини повністю і почати ігноруючи інсуліну, вони, що називається резистентність до інсуліну , і це не тільки є перешкодою для втрати ваги цілей, але в кінцевому підсумку може призвести до діабету. Крім того, при попаданні інсуліну, ви не настільки ж ефективні при спалюванні жиру. Розчину, це змішати в Нижньому днів вуглеводів з нормальним, так і вищої ланки. Утримуючи споживання вуглеводів змінної, ваша система не буде постійно залита інсуліну і ви станете більше того, що називається інсулін чутливої, що означає, що ваші клітини вітаючи Інсулін і працює ефективно. Навчання опору також було показано посилення чутливості до інсуліну, так у тому, що може допомогти збільшити ваші зусилля втрата жиру кількома способами, а також.

+297
Viraj Lalani 12 вер. 2013 р., 05:04:05

Журнал стаття про вплив додаванням 4х 4 ПМ Малишок набори 3 дні в тиждень на дистанції продуктивності та економіки (2008) http://bit.ly/qVK6Z2

"Висновок: максимальна сила навчання протягом 8 тижнів поліпшення економічності бігу і збільшення часу до знемоги на максимальну аеробну швидкість серед вишколених, бігунів на довгі дистанції, без зміни максимального споживання кисню і маси тіла"

+294
tsuma534 22 квіт. 2019 р., 06:45:40

Особисто я не бачу його, і це може бути те, як ти стоїш, позиціонування вашого тіла, або тримати ваш телефон.

Якщо вам все це бачу, і це турбує вас, майте на увазі певну кількість асиметрія-це нормально. Це може просто бути структура вашого тіла.

Якщо ви вирішите, ви справді хочете щось зробити, спробувати вправи, які набирати м'язи з обох сторін тіла однаково. Наприклад, гантелі для похилого жиму гантелей, або жим жим. Ви зможете виявити яких-небудь дисбалансів. Докладніше про цю тему здійснивши пошук односторонні вправи.

Ви також можете думати про мінімізацію будь-якої діяльності, якою ви займаєтеся регулярно, що на користь одній стороні тіла. Наприклад, завжди носити або пересувати важкі предмети в одній руці.

+277
Whatever 20 лют. 2017 р., 12:44:47

Я живу сидячий спосіб життя. 12 годин+ на комп'ютері, як його моя робота і я геймер.

Останнім часом я вже набрид цей спосіб життя і вирішили зробити поступові зміни до оздоровлення держави.

Я вважаю себе мати різноманітний раціон харчування продукти, і овочі не зникли з моєї кухні, так що їжа не проблема.

Бачачи, як її на вулиці стає жарко, і у мене є якесь місце підштовхують (також розглядаємо фрилетикс, але у мене немає підтримки для цього) але у мене є побоювання з приводу здоров'я мого серця.

Бачачи, як я не в формі і надмірна вага, боюся навантаження на серце може викликати проблеми, або негайний і довгостроковий знос.

Проходив медогляд і лікар сказав, що це буде добре, але параноя сильна в мені.

+260
Sehar Dua 14 квіт. 2015 р., 02:09:14

Це безпечно для людей, страждаючих ожирінням, щоб піднімати тяжкості?

Коли вони, однак, втрачають свою вагу, раніше огрядних людей може стати феноменальних спортсменів, адже від того, наскільки потужним їх органи були змушені стати.

+175
Deep6 25 січ. 2011 р., 19:08:46

Я також знайшов новий інтерес у плаванні і ось моя думка у відповідь на ваше питання

Оцінка

Мені на моїй стадії, тобто Новачок/Новачок, я намагаюся зосередитися на техніці. Типова практика для мене витратити близько половини до 2/3 третини години в басейні, працювати на баланс, оптимізацію. Е. Р. велика довжина свердла, однієї довжини плавання. Оцінка є прагнути до ідеальної техніці. Для мене - як старий гравець в баскетбол - це все стрілянина, дриблінг, проходячи вправи, які ви робите, не тільки початківця, але і на просунутому рівнях. Зазвичай мій пульс тут становить близько 110, тобто не дуже висока

Для того, щоб отримати більш високий пульс (150-160), я зазвичай закінчую тренування з інтервального тренування. Останні пару тижнів я зробив 100 м з інтервалом 20-30 хвилин. Оцінки тут є час (близько 1 хв 40 на 100м, не швидко, але величезне поліпшення порівняно з моєї попередньої спроби) і штрихів на одиницю довжини (12-14 на 25-му басейн, і 27-30 на 50м басейн)

Розвивати

Важливою подією для мене була участь у дводенному семінарі з плавання. Не тільки були інструктори відмінні, але і відмінний обмін передовим досвідом серед учасників - деякі були дуже хорошими, тобто світового класу у своїй віковій категорії, наприклад Леннарт Ларссон (перший Швед, який поплив з Робін-Айленд у Кейптаун, не гідрокостюм, у віці 63, ж почав плавання у віці 56 років.. див. http://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=507&artikel=5162180), інші новачків/нубов як я.

Вибір стилю тренування запливу здається важливим, якщо ви повинні вивчити основи. Близький друг витратив на традиційний курс для початківців фрістайл цілий семестр. Я провів більш ретельних досліджень і пішли на загальний стиль занурення з набагато кращим результатом в будь-якому випадку ви оцінюєте підсумки.

Якщо у мене є час, я думаю про входження в клас майстрів цієї зими

+121
bijleebijuriya 10 вер. 2014 р., 03:41:46

Можливо, ви вже знаєте це, але це моє розуміння, що дієта-це ключовий фактор в отриманні шість пакетів, щоб виявити себе. Іншими словами, ви можете мати рок-жорсткий АБС, але ніхто не побачить їх, якщо вони покриті шаром жиру.

Як було відзначено, не містять інформацію про вправах. Ось посилання, яка повинна допомогти навчити людей про те, як зміцнити свою основну, гідна мета навіть для тих, хто не бажає дотримуватися дієти необхідно розкрити упаковку (чекати, що Пива немає?) З іншого боку, будь-яке твердження про швидкому успіху, як назва цієї статті передбачає, -- це абсурд. Інформація, втім, є дійсним. http://www.menshealth.co.uk/building-muscle/four-week-six-pack-plan

+105
chanp 27 лип. 2013 р., 12:04:22

Я 19-річна дівчина. Моя вага становить всього 37 кг. Мій зріст 5"3. Я дуже струнка і худенька дівчина. Моя проблема, моя груди дуже маленька або ви можете сказати, що у мене немає грудей. Я хочу набрати вагу і збільшити груди розмір, приєднавшись тренажерний зал . І, якщо можливо, я хотів би також, щоб збільшити мій зростання на 5"6.Тому я прошу Вас, будь ласка, запропонуйте мені, що я повинен робити.

+67
khewkhem 25 серп. 2018 р., 07:09:04

Я почав в тренажерний зал 40 днів тому , і з тих пір, як мені вдалося стрибнути з 69 до 78 кг кг, як раніше справжня маса протеїни та аміно х, але зараз у мене мало жиру навколо мого живота, який я ніколи не мав раніше. в цей раз я замовила : - золотий стандарт протеїн - золотий стандарт казеїн - 2222 амінокислоти - Російський ведмідь креатин екстрім

Я 184 см росту і 78 кг , я намагаюся, щоб отримати обсяг .

що є кращим способом, щоб почати використовувати ці добавки ? зазвичай я прокидаюся близько 8:30 і я отримаю свій сніданок в 9:30 . поїзд ввечері більшу частину часу, якщо у мене вихідний . Я сподіваюся, що це допоможе .

+44
user3758193 18 серп. 2013 р., 04:42:45

В Лат-Пулдаун, це має докорінно змінити свою лопатку, перш ніж починається рух і зберегти його таким чином всі вправи або для того, щоб затягти у верхній частині руху, прибрати, а потім знову роби сам механізм? Які з цих прав, і особливо, чому?

Я бачу багато неоднозначних порад про те, що лопатки повинні зробити Лат-Пулдаун. Головний аргумент для ПРО - і знову втягує"-Група, що це просто є частиною руху. Просто як підряд.

З іншого боку, "не прибрано"-група припускає, що це, тому що вони говорять, що це легше на суглоби і просто в цілому безпечніше. Деякі навіть піти так далеко, щоб сказати, що, якщо ви не можете тримати ваші лопатки забирається протягом усього вправи ви піднімаєте важкі навантаження.

+13
Arthur Bulakaiev 27 лют. 2012 р., 22:52:33

Є пара речей, які тут відбувається, і вони як культурного, так і практичного.

 • Для того, щоб наростити м'язи потрібні три речі: білки + калорій, піднімати важкі речі, інше
 • Ви не можете наростити м'язову масу, не набираючи вагу. Я можу засвідчити це, так як я набрав 11 кг м'язової маси і схуд .6 кг жиру в процесі. М'язи більш щільні, ніж жир. БФ% вниз, але масштаб вага до.
 • Це займає більше калорій, ніж ви думаєте, щоб наростити м'язову масу, але якщо ви споживаєте ці калорії, не даючи вашому тілу деякі роботи ви будете мати занадто багато жиру.
 • Є культурні упередження проти тіла будівельників, і одним із Марк Rippetoe котирування резюмує настрою красиво: "Ви, хлопці, що турбуватися про те, щоб є чистою насправді просто культуристів, які шукають виправдання своїй одержимістю з ABS. Ви не можете отримати великий і сильний на 3000 ккал/день. І ви не можете з'їсти 7000/добу і їдять ідеальної чистоти".

Звичайно, я поважаю пана Rippetoe цілу купу, я теж не можу змусити себе думати, як він у тому, що стосується їжі.

Що впливає на ваші здібності піднімати важкі речі:

 • Сирої тваринної сили
 • Гнучкість (повний присед насправді паралельно поліпшити гнучкість)
 • Ваші технічні можливості (очищає влади та уривками є одними з найбільш технічні ліфти, які ви можете зробити, і забезпечити вибухової сили-станова тяга-всього лише відправна точка для них)

Поки ви можете отримати ваше тіло в потрібне положення і виконайте підйом належним чином, ви можете підняти велику вагу. Коротше, для харчування спортсменів з олімпійських спортсменів є більш важливим, ніж те, як тіло виглядає.

+11
Cynthia Bowden 31 серп. 2012 р., 16:46:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil