Наслідки того, що діапазони опору не забезпечує постійну силу тяги трос і в цілому

Деякий час тому я поставив питання про те, як замінити тягу з діапазони опору: опір групи станова тяга. Один момент був, що група опору не пропонує постійним опором, але воно монотонно збільшується з розтягуванням смуги.

Нещодавно я виявив кабель тягнути через як безпечний спосіб тренувати задній ланцюга:

enter image description here enter image description here

(Зображення з http://experiencelife.com/article/the-best-exercises-youre-not-doing/)

Тепер я знову питав мене, що про опір групи тягнути трос. Оскільки сили є різними у версії з кабелем і група опір версію (з постійною силою і наростаючою силою) можна здогадатися, що активація м'язів і, отже, ефект різний. Можуть також запитати, якщо потрібно використовувати модифіковану техніку для діапазони опору або якщо потрібно додати ще одну вправу, щоб отримати той же ефект з опором групи, як з кабелями. Можливо, є загальний відповідь на ці питання, не посилаючись на конкретні вправи (можна замінити багато кабелю або вправи гантелі в принципі з еспандером).

Тому я хочу знати конкретно в цій вправі і в загальному:

 • Що означає постійне зусилля і збільшуючи силу того, мають на увазі відносно
  • тренувальних впливів, спрямованих на створення правильної робочої/функціональної, здорової м'язової системи
  • тренувальних ефектів, спрямованих на культуризмі (тобто як результати будуть виглядати)
 • є будь-які варіації методу ви повинні мати на увазі?
 • чи є якісь додаткові вправи ви повинні компенсувати недоліки еспандером?

Задаючи гуглі я вже знайшов цей уривок з еспандерів bodylastics, які не повинні бути дуже об'єктивним, так як виробник діапазон опору:

Ще одна унікальна перевага пружний опір, що вільний вага опір не пропонувати лінійне змінний опір. Що це це означає, що діапазон руху вправи збільшується, опір пружно підвищує обладнанням. Наприклад, коли роблю біцепс, як ви завити ваші руки вгору до плече, опір пружних збільшує трубопровід. Це пов'язано фізичні властивості пружного матеріалу. Як її довжина збільшується (від розтягування), це забезпечує більш resistance11. Один з переваг цього є те, що діапазон збільшення руху і опір збільшується кількість м'язових волокон, які використовуваний вправи збільшення м'язової маси. Чим більше м'язових волокон бути використовується, тим більше змін в м'язової сили, які можуть бути досягнуті з програмою навчання. Дана пільга не надається за вільний вага опору. Ще одна причина лінійне змінний опір, як забезпечується пружний опір, це вигідно з-за того, що відомо як крива сили м'язів. Лінійне змінний опір забезпечується еластичної трубки краще імітує кривих міцності більшості м'язи. Міцність крива відноситься до способу м'язів або м'язових групи міцності змінюється в діапазоні руху. З-за їх Анатомія більшість м'язів, збільшення сили у всьому діапазоні руху до певного моменту. Знову з допомогою біцепсів в якості прикладу, як ви curl рукою в сторону плеча, м'яз стає сильнішою приблизно до середини діапазону руху. Таким чином, біцепси м'язи слабкі на початку тренування і найсильніших в півдорозі вправи. Коли роблю біцепс з безкоштовною вага, індивід обмежується яким опором він може використовувати по як сильний біцепс на початку тренування (її слабким місцем). Це означає, що у біцепс, м'яз не отримуючи належного опору, коли м'язи в його сильних точці діапазону руху. При виконанні ротора з пружною однак трубопровід, опір збільшується, так як діапазон руху зростає. Це означає, що м'яз отримує більше опору в її сильною стороною в діапазон руху і, отже, отримує більш адекватного опору, щоб краще стимулювати сила пристосування.

+312
mstuomel 1 вер. 2012 р., 18:38:59
33 відповідей

Ви починаєте тепліше, і ви зігрієтеся швидше. Якщо ви займаєтеся ранкової пробіжки, коли ще прохолодно і роса, ви захочете носити джемпер. Якщо ви починаєте працювати трохи пізніше, коли сонце вже вийшов і це більш холодно, ніж прохолодно, або навіть прямо тепло, не так багато користі.

Мені не подобається витрачати додатковий час на розігрів, щоб робити те, що основна діяльність, тому мені подобається носити шари, щоб почати тільки за це. Це більш ефективно, і дозволяє мені витрачати менше часу робити речі, яких я знаходжу нудним.

Крім переваги хорошого прогріву (менше ризик отримання травми), я не могла сказати, чи є будь-які інші вигоди.

+980
azz0r 03 февр. '09 в 4:24

Я особисто думаю, це в основному дієти і ваги, які сприяють росту м'язів. Сон цей важливий фактор теж? Є замінники для сну, як медитація, наприклад?

+948
witthaya numrit 30 квіт. 2019 р., 03:29:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Передмова: це неперевірена інформація, і я не лікар™

Коли я вперше почав робити присідання, я не помітив рівно те ж саме. Мені ніколи не було так погано, як ви, але я помітив, що по дорозі додому з тренажерного залу, поки йшов до автобусу, я ледве міг взяти сили, щоб продовжувати ходити, і якщо я намагався запустити я майже крах. Головна причина, ймовірно, в тому, що чотириголовий м'яз, група м'язів опрацьовується навпочіпки, так необхідні для початку зможе стояти на ногах. З цієї м'язи майже повністю вичерпані, просто стоячи здійснюється через синергісти та стабілізатори, які далеко не так добре утримують ногу.

Це, як кажуть, що рівень виснаження не повинно тривати дуже довго. Якщо проблема зберігається, обов'язково зверніться до лікаря, бажано спортивної медицини та ортопедії фахівець.

+908
maxhaz 29 черв. 2016 р., 04:54:49

У вашій конкретній ситуації, я б запропонував піти з останнього, 3х5 рутини або навіть розглядати 5х5 в залежності від вашої здатності. Є багато, щоб бути сказаним робити шпагат але у вашому випадку, з-за ваги поднимаемого і мета бажаючи більше піднімати, що ви зосереджені на робити ліфт на постійній основі з прогресивної перевантаження.

Я також хотів би запропонувати вам змінити Від два рази на тиждень в кожній сесії (де це можливо). Якщо ви дійсно хочете пож ваші цифри присідати до тих потрійна цифра коливається то ви повинні бути навпочіпки майже кожен день, якщо не кожен день (обов'язково хоча б 3 рази на тиждень).

Ще раз, присідання-одне з основних напрямів і потребує доповнення, переконайтеся, що ваш організм отримує достатню кількість їжі. Різка і намагаються збільшити свій присед максимальна вага не ефективно буде працювати.

Палиця з вашої високої планки присідання і зосередьтеся на пауерліфтинг принципи велика вага, низьке число повторень, більше відпочинок.

В резюме: Підступ 5-10 кг, йти до 5х5, збільшити обсяг як мінімум 3 рази в тиждень, присед на початку тренування.

Після того, як вичерпано 5х5, 5 кг підступ і перейти до 3x5 і вести звідти. Ви будете мати силу тяжіння днів, коли його складніше підняти ту ж вагу, що це нормально.

+888
evenmoreconfused 18 вер. 2017 р., 01:04:50

Я просто пошук в інтернеті для "вправи спритність".

Є купа вправ з допомогою мотузки/лямки сходів, зміна напрямку руху свердла, там-та-спинами, все, що кидає виклик вашої пропріоцепції і т. д.

Також дивіться мій стукач навчання посади; вибухівки спрямованого зміни цінні.

Якщо ти конкретно про час реакції, дриль реакція: все, що починається/закінчується на конкретні репліки (репліки партнера, випадковий або постійний таймери тощо) Допоможе.

+862
Enzo Williams 25 квіт. 2013 р., 04:59:08

Я завжди був сильний, кремезний та домова миші, в основному генетичними думаю. Хоча зараз в моїх сорокових, я мають меншу масу, ніж кілька років тому.

Якщо я хочу повернути, Чи можу я повинен тренуватися по-іншому, ніж хто-то намагається знайти "нову" силу і масу? Особливо, я можу просуватися з більш повторень налаштуйте PR, менше сетів або працюючих менш жорсткий? (далі від збоїв)?

(Я розумію, повернути в цілому легко, тому що у вас ще є клітини/nucli, хоча те, що я читав в основному про молодих спортсменів і культуристів, втрати сили і маси за короткий час)

+816
devongovett 8 січ. 2012 р., 09:32:35

Я подумую купити собі слінг тренер, після того як я зміг спробувати в тренажерний зал.

Я знайшов одну істотну відмінність між дешевими і дорогими (як на тренажерах), який є колесо, яке робить рядок між ручками рухатися дуже легко, я думаю.

Ось один без колеса: (продукту)

І ось одна з колесом: (продукту)

Я думаю, колесо-це важливо і для того, щоб отримати повний ефект пращі тренер, я повинен отримати його з колеса, але перш ніж я поклав того, я хотів би отримати деякі вхідні від деяких більш досвідчених людей.

+812
Coroleos 19 лип. 2019 р., 06:33:07

У мене сидяча робота.

В даний час я тренуюся 3 рази в тиждень, в тренажерному залі: 30~ 35 хвилин інтенсивної серцево-судинні вправи, і 25~30 хвилин силових тренувань.

Є істотні переваги в збільшенні моя вправа частотою від 3 разів на тиждень 5 разів на тиждень, при збереженні того ж режиму тренувань?

+774
dmt 26 лют. 2015 р., 23:11:16

Якщо ви намагаєтеся набрати м'язову масу, доповнити ваш споживання білка поза тренувальні дні-це , ймовірно, витрата. Ви повинні досліджувати чистого і брудного наповнювача, щоб отримати краще розуміння впливу дієти на збільшення ваги.

Зверніть увагу, що роблять тільки 2 сеансу в тиждень, ймовірно, буде означати повільний прогрес після початкової легкої прибутком.

+761
FISOCPP 4 бер. 2012 р., 06:50:51

Ви не зможете підвищити витривалість з 1.25 км на велосипеді.

HIIT/Табата б ви крутите педалі на 100% зусиль - небезпечну практику, якщо ви не на велотренажері або закриту трасу. Плюс, як ви вже згадали, у вас немає душ на роботі.

Замість цього, чому б не думати про нього, як емоційний "тренування". Йти повільніше. Їздити спокійно, використовувати його, щоб очистити свій розум. Бути ідеальний велосипед, велосипедист: спокійне, рівне дихання, плавні старти, плавні зупинки, безпечний ширяючий виходить, усвідомлюю і зосередився на навколишньому середовищі. В 10 хвилинах рухомого медитації, щоб зосередити свій розум може мати реальні переваги для здоров'я (і дуже безпечний спосіб для того, щоб їхати.)

Потім бюст свою дупу на набагато довше їздити з перепадами висот на шляху додому.

+755
Mizanur Rahman Mojumder 29 черв. 2010 р., 09:36:21

Ви можете використовувати максимум пульсу для визначення тренувальних зон припускаючи, що ви можете отримати точний максимальний пульс. Є кілька розрахунків ви можете використовувати, щоб вгадати зоні максимальної частоти серцевих скорочень. Однак, максимальна частота серцевих скорочень може дуже різко і в багатьох випадках не є показником здоров'я в цілому. Деякі люди мають дуже високий максимальний пульс, тому що вони володіють дуже високою ЧСС. Деякі люди прямо протилежне. І інші мають менший діапазон між максимальною ЧСС і ЧСС в спокої. Хороший польовий тест може визначити ваш максимальний пульс краще, ніж будь розрахунок. Проблема з польових випробувань для максимальної ЧСС полягає в тому, що важко виконати на велосипеді, зовні і робити це безпечно. Таким чином, це зазвичай робиться на велосипедний тренажер, який може або не може бути точним, як їзда на вулиці. Крім того, якщо все зроблено правильно, то ваше тіло буде в такому стані стресу і втоми, що вам знадобиться кілька днів, щоб відновитися. Чи можу я запропонувати альтернативу?

Замість того щоб зосередитися на максимальний пульс, давайте використовувати ваш аеробний поріг і побудови зон залежить від кількості. Ваш аеробний поріг-це зусилля та/або серцевого ритму, де ви тіла змінюється від переважно аеробного стану в основному анаеробного стану. Загальний набір тренувальних зон, часто використовуються в силових видах спорту, як тріатлон і Z1-Z5 птах де Z1 і Z2-це легше, ніж легше, ніж Z3, і т. д.. Z3-це, як правило, прямо навколо вашого аеробного порогу і Z5-це просто повний зусилля, які можуть бути вирішені тільки протягом дуже короткого періоду часу. Багато людей вважають корисним навчання у зоні З2 (аеробіка) протягом тривалого періоду часу, а потім кидати в який-небудь короткий Z4 і Z5 інтервали побудувати анаеробну продуктивність. Але набагато більше людей, які не роблять тренувальної зони страждають від багатьох навчальних і Z3 - вони йдуть дуже важко побудувати аеробну витривалість, але не працюють досить важко побудувати анаеробну продуктивність, швидкість і потужність.

Я повинен також зазначити, що у Z1-Z5 птах зон-це лише один приклад тренувальної зони. Я також бачив і використовував інших програм, які мають багато більше зон і називаються А1, А2, А3, АТ1, АТ2 і т. д. Існує кілька ресурсів, щоб визначити ваші зони, як тільки ви знаєте свій анаеробний поріг і/або лактатний поріг, які є схожими, але не може бути такою ж пульс.

Філ Маффетоне є досить простий спосіб з'ясувати, схожий на З2 зона пульсу для вас без будь-яких натурних випробувань. Деякі будуть сперечатися або погоджуватися, що це, де ви повинні проводити більшу частину свого навчання.

Джо Фріл також описується налаштування зони (З1-як Z5) грунтуючись на ваших молочнокислий поріг.

Зон Велосипед

 • Зона 1 менше 81% від LПОР
 • Зона 2 81% до 89% від LПОР
 • Зона 3 90% до 93% LПОР
 • Зона 4 94% до 99% від LПОР
 • Зона 5а 100% до 102% від LПОР
 • Зона 5б 103% до 106% від LПОР
 • Зони 5С понад 106% від LПОР

І в останній момент. Приклад польові випробування, щоб знайти свого аеробного порогу або молочнокислий поріг для пробного часу. Наприклад, прогріти повільно протягом 15 хвилин зручна, але низька раса зусиль ПАРЄ. На 15 хвилин в ТТ почнеться. Ви хочете піти якомога сильніше в низ (не швидкість), який ви можете підтримувати протягом 30 хвилин. 10 хвилин в ТТ, натисніть кнопку коло на улр. І після повної 30-хвилинної ТТ, знову натисніть кнопку коло. Охолонути належним чином. Ваш середній пульс за 20 хвилин другої частини ТТ може бути використаний в якості бази для зон. Якщо ви виходите надто жорсткий і не може підтримувати зусилля замість повного 30 хвилин, ви, ймовірно, хочете спробувати знову польові випробування протягом тижня або двох.

+751
Uber Geek Dude 23 жовт. 2012 р., 20:15:24
 1. Змочіть руки в гарячій воді протягом декількох хвилин.

 2. акуратно збрити мозоль від бритви.

 3. Застосувати Норд.

+740
user44156 14 груд. 2019 р., 07:02:31

Точки спокою в Табата протокол вправи не дозволяють повністю відновитися, це дозволить вам відновити трохи для того, щоб продовжити тривалість часу ви можете витримати максимальні зусилля без істотного зниження обсягів виробництва. Там ніколи не стоїть питання, чи Може ви штовхнув себе досить жорстко під час фази роботи, тому що ви повинні докладати максимальні зусилля. Ви повинні бути дуже, дуже втомилися від такого роду тренування.

Протокол Табата-2:1 роботи по відновленню. У Вікіпедії:

Популярна схема заснована на 1996 дослідження Ідзумі Табата (田 畑 泉) використовує 20 секунд ультра-інтенсивних вправ (при інтенсивності близько 170% від VO2max), потім 10 секунд відпочинку, повторюється безперервно протягом 4 хвилин (8 циклів). Табата назвав це протокол ІЕ1.

Є багато інших таймінгів, які добре працюють. Поки тренування і періоди відновлення, тримається недовго, і всі тренування досить короткі, я б не надто турбуватися про точні співвідношеннях. Замість цього зосередитися на роботі складніше під час цих коротких зусиль.

+716
arkan333777 17 лип. 2013 р., 02:25:36

Це відрізняється для кожного і кожної ситуації. Що можна вважати здоровими "швидкості втрати ваги" для кого-то в певній ситуації можуть бути зовсім різні для когось іншого або в іншій ситуації.

Надаючи ваше тіло з правильними поживними речовинами і отримати потрібну кількість фізичних вправ призведе до автоматичного свій ідеальний "курс схуднення".

З досвіду я виявив, що втратити 5 фунтів в тиждень - це нормально для більшості людей, якщо ви зміните свій спосіб життя і звички в їжі.

Спробуйте це: споживати більше води, багатої харчовими продуктами (овочі та фрукти), і обмежити споживання цукру і швидких вуглеводів.

Я рекомендую вам зробити деякі дослідження про здорове харчування вправу і подивитися, як ваше тіло реагує на це. Більше ніж вимірювати ваш успіх на вашу втрату ваги, я б порадив вам виміряти ваш успіх, як ви відчуваєте.

+622
Innocent Trust 28 лют. 2017 р., 00:34:29

Я в тому ж човні сам. У мене немає авторитетного відповіді, але я думаю, що це дійсно просто зводиться до іншої форми здійснення мети різні форми м'язової і серцево-судинної навантаження і виконавши певний набір рухів сукупний позитивний ефект, але не обов'язково звертатися до наступного набору рухів. Ходьба-це різні форми фізичних вправ, ніж біг з різним рухом і вплив.

Як на мене, основна річ, яку я знайшов працює для мене повільно переходить у вправу. Він відчуває себе дуже ніяково спочатку, але почати з пробіжок повільно, і не дуже довго. Я знаю, що для мене, я припустив, що запуск був більш або менш повільний спринт, але є різниця в ході. Починаючи повільно дозволяє поступово привчити свій організм до цієї іншої форми руху. Крім того, починаючи повільно знижується вплив. Я ходжу дуже плавно, але я все ще працюю на біг і не відчуваю я себе підскакуючи на кожному кроці. Зверніть увагу, як ваша хода відчуває. Якщо він відчуває, як ти буквально в коржик розбився, ви, ймовірно, не робите це правильно. Відходимо трохи більше на швидкість і подумайте, як ви можете землю і відштовхнутися від ваших ніг, щоб максимально використовувати пружні властивості структури стопи.

Я не буду брехати... біг-це не легко потрапити на деяких з нас. Але я можу запевнити вас, що якщо ви приймаєте речі лише так швидко, як тобі зручно, можна перейти на.

Нарешті, загальне право, якщо ви миттєво захекався, особливо, якщо ваша груди і горло дійсно втомлюються, сходіть до лікаря й перевірте на астму. Ходьба може не викликати його, тому що ви природним чином регулювати, щоб не змушувати себе минуле, що поріг зусиль, але незнайомі дії біг, стрес, може послужити спусковим механізмом Проблеми з диханням, ви ніколи не знали ви мали.

+592
gauravmanral 25 лют. 2017 р., 21:56:06

Я в пошуку хорошим тренуванням для мого власного.

Стан:
Почав домашній тренінг тиждень тому. (щодня 90 хв очний)
Я не зафіксував навчальний набір для мене. Цей період, роблю те, що я можу зробити. Перша причина-у мене немає знань про те, як зробити це. І друга причина тримати свої цікаві та стійким.
звичайний мій тренувальний набір майже поруч.


 1. 3 сети віджимання (1~3 звичайних, 3~5 на колінах, 10 на стіні-1 комплект, що це мій межа)
 2. Спроба Розділити Ноги Протягнути. (від викладання на YouTube)
 3. 50~100 присідань.
 4. Та інші (сидіти або дошку, і т. д.)

Стан 33 роки, чоловік, зростання 1.85 м, вага 90кг, 26% жирів 64% м'язів.
І я не тренування м'язів досвід.
Мета мого домашнього навчання полягає в тому, щоб набрати базову фізичну силу для 1 ~ 2 місяців.
(Чула таку приказку: "Якщо ви можете не просто віджиматися або присідати або іншої основи вправи з ідеальної позиції, не робити яких-небудь інших тренувань, крім того, поки ви не можете зробити їх 1 або більше наборів.") Коли я досягаю мети, я йду в спортзал для здоров'я, або інших навчальних центрів.
Тому мова йде про моє майбутнє.Моїй Остаточної Мети:
Найменшу кількість найбільше я хочу. Якщо взаємовиключними двох або більше елементів, я можу ігнорувати найбільша кількість.
1) я хочу хороший контроль тіла. (Вибач, я не визначаю його precisionly. моїх знань настільки низький. Не втомилися від довгої ходьби час або стенд-ап, і стійкість на моїй роботі(сиджу завжди))
2) Мені потрібен хороший баланс на моєму тілі. (Я хочу відчувати однакову потужність, заповнені від мій палець на мій палець.)
3) я хочу, спритність та кмітливість. (Я думаю, що моє тіло дуже важке, тому я не дуже добре на свіжому повітрі з друзями)
4) я хочу, щоб вирізати моя норма жиру. (при 20%, до 15%)
5) я хочу хорошій формі (наприклад, я хочу велику груди й плечі)
6) я хочу, щоб моя вага 80кг
*Пробач, моя формулювання не великий... але наступне питання або запис буде краще, тому що у мене буде більше знань ...Питання.
Що краще вибрати після отримання базової фізична сила?
1) Ви тепер добра, прогресу дому НАВЧАННЯ Таким чином. (В цьому випадку, припускаючи, лекцію або YouTube керівництво також корисно)
2) ходити в тренажерний зал здоров'я і повідомляючи думаю персональним тренером.
3) бойові мистецтва-це добре для вас (як jukido, джиу-джитсу)
4) бокс
5) плавати
6) пілатес
7) йога
8) і т. д
Насправді це просто приклад, Ви можете пояснити на вашому шляху.

найбільше
Мої друзі і онлайн-блогів мені сказав основною тренування м'язів (особливо, внутрішнє ядро) - це добре для вас. але кожен говорить з них має різницю. Так що я дуже збентежений. наприклад, хтось каже Планк краще, ніж сидіти-вгору. Але інші кажуть, що просто терпіти не вистачає міостимулятори для зміцнення внутрішньої-основні м'язи. інший приклад, і хтось каже, що вакуум в животі-це дуже добре для безпосередньо тренувати поперечна. Але інші кажуть, що найбільше інтерес співвідношення між поперечної і многораздельная, тому що ваше тіло може бути скручені.
За мою недовгу знань, я не знаю, хто сказав важливіше. Є основною м'язом(внутрішнє ядро?) це дійсно найважливіше що я хочу? Хто знає професійні знання і як його дресирувати?
Все, що це робить мене з пантелику, це я не можу планувати на наступний.
Так, Нарешті, я пишу питання на цій сторінці.Спасибі за читання мого питання.

+587
Evgeniy Mishustin 27 серп. 2010 р., 04:00:08

Гуляти! Ви можете думати, принаймні, так само ходити, як сидіти. Читати протягом деякого часу, потім зробіть перерву і ходити і думати про те, що Ви читаєте. Ходьба є добре для вашого мозку. Збільшення припливу крові переносити більше енергії і матеріалів при ремонтах в мозок. Ходьба є низький вплив і ви можете робити, не нашкодивши собі. Ходьба також добре для вашої спини.

+586
tgk051 6 черв. 2012 р., 02:04:47

Цей відповідь призначений, щоб змусити вас зосередитися на важливих справах, а не намагатися знайти виправдання всіх негативних речей, які ви думаєте про себе.

По-перше, ваше ставлення-це шкідливо для вашого прогресу. Ви настільки зосереджені на порівняння з іншими людьми. Замість того, щоб уявляти собі "бути сильним", або порівнювати себе з "середнього" людини, уявити себе "робити роботу, щоб бути сильними".

Деякі люди роблять прогрес повільніше. Жінки, літні люди, люди з поганою звички в їжі і сні, наприклад. Це не змінює процес.

Ваші помилки

 • "Я зробив послідовних віджимань За тижнів, і все ще насилу жим 135 фунтів. Віджимання-це не маршрут до сильнішого жиму. Лава для преса-це шлях до більш сильного жиму.
 • "Я вже переконався, що це напевно генетичне." Це, напевно, неправильно, і це не має значення. Це відмовка. Грунтуючись на описі, яке ви дали, я можу вийти на кінцівки і запевняю вас, що вашу відсутність прогресу в значній мірі базується на наступних безпринципний силові програми.
 • "Тижня бігу, бігом, кардіо, і т. д., і я ще рот, як риба, витягнений з води в дві секунди." Кардіо-це завжди важка праця. Робимо "тижня" працює не після тренування.

Ваш успіх

 • Ви використовували, щоб вага 252 кг. Тепер, ви вагу 192 кг. 5'9" і 192 кг. Це все-таки трохи товстуватий, але це значне поліпшення.

Як вчинити

Від того, що я можу сказати, ви ніколи не робили програму, яка отримує вас підняття тягарів три рази в тиждень на регулярній основі. Вашу увагу на згортуваність біцепса показує, що ви не вибрали правильні вправи для початківців набирає силу.

Оскільки ви ніколи не зробили нормальну початківців програма силових тренувань ви не можете зробити ніяких висновків про те, що ваш потенціал.

Якщо ви хочете стати сильним і підтягнутим, потрібно дотримуватися початківців програми силових тренувань для, ймовірно, близько року. Прочитайте це: що робити новачкові, програма повинна я рекомендую своїм непридатним друзів?

По більшості з цих програм, ви будете присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга і тяги-вгору підборіддя вгору. От і все. Ти будеш робити три вправи на кожному тренуванні. Ви будете робити їх самому важкій вазі, в якій ви можете робити три підходи по 5 повторень. Потім, на наступному тренуванні, ви будете робити їм трохи більше ваги. Ви будете робити три тренування на тиждень. Ви будете добре, і ви будете добре спати. Ви зможете такий прогрес для багатьох місяців.

+530
Hendrik Poernama 10 вер. 2012 р., 02:53:57

Нижній частині спини біль може свідчити про поганий формі або він може бути ознакою важкої штангою присідань. Це неможливо сказати, який із просто інформації, що робить вас хворий.

Це відбувається тому, що важкі присідання-це не тренування ніг: вони є ноги, черево, нижня частина спини, верхньої частини вправи спини. Нижній частині спини як правило, точки збою в максимально навантаженої штангою Присідання тому, і так часто-це найболючіше.

+522
apatrick 20 лют. 2011 р., 16:44:27

Партнер розтягнення може бути корисним для цього. Стенд з вашою спиною до стіни і є ліфт партнер одну ногу вгору, розтягуючи підколінне сухожилля. Потримайте трохи, а потім подивитися, якщо ви можете піти трохи далі. Це має зберегти вашу нижню частину спини з натяжна як довго, як ви не нахиляйтеся вперед від стіни під час розтяжки.

+516
Asim Pakistani 19 бер. 2018 р., 19:43:31

Відпочити. Сидіти, лежати, слухати музику, спілкуватися з друзями. Якщо ви знаходитесь на вулиці, насолоджуватися сонцем. Якщо ви дійсно хочете зробити щось, пов'язаних з підготовкою, візуалізуйте вправа, яке ви робите.

Звідки ви взяли, що ви повинні заповнити свій час? Насправді, якщо ви заповнюєте час між підходами з випадковими речами, ви втрачаєте концентрацію на тренуваннях.

+421
allatamar 5 черв. 2013 р., 18:02:47

Це не нормально, тому що ви тільки ходити, не швидко бігати або вправи.

Ваші ікри можуть бути позбавлені стрейч, спробуйте наступне : http://www.drnickcampos.com/health-newsletter/Los%20Angeles%20Chiropractic--shin%20splints.jpg

Пам'ятайте, щоб розтягнути менш ніж за 30 секунд до тренування, або будь довгий/швидкої ходьби, і 90 секунд плюс кожен день перед сном.

Якщо це не вирішить вашу проблему, ви можете мати ті ж проблеми як у мене. Пошук по темам, як : зовнішній вигляд ніг, і супінація/пронація

або читайте моя відповідь тут : https://fitness.stackexchange.com/a/29823/20338

+309
agy 9 квіт. 2013 р., 11:47:45

Резюмування ваших цілей:

 • Знизити вагу (починаючи з досить хорошим 18% БФ).
 • Збільшити міцність.
 • Бігти швидше середньої відстані.
 • Краще гнучкість.
 • Поліпшення вибухової сили ніг.

Тому що є багато цілей, це безперечно варто ваше навчання бути дуже цілеспрямованим у досягненні цих точок.

Робота: в плані роботи, ваші 3:2:1 програма буде просто чудово, ось хороша стаття , я помітив щодо можливості домогтися військового стандартам роботи в рамках різних методів навчання.

Знизити вага: це буде дуже складно, ви повинні подивитися на вагу всю свою їжу і бути гранично суворої у вашій дієті, якщо ви хочете продовжувати втрачати вагу. Макро-живильний профіль повинен бути міцніше. Нехтування будь-який з цих призведе до вас стає дуже втомилася, дуже швидко. Особисто я б скоротити 20% барахла на 10%, або перейти до більш потрібним мотлохом: арахісове масло, горіхи, високим вмістом жиру і солі закуски, що є низькокалорійною і забезпечує гарне кількість білка.

Збільшення сили: говорячи про протеїн, ви збираєтеся потрібен хороший джерело, щоб збільшити загальну міцність на 15%, як ви не звучать, як ви підійшли до цього готовий. А непідготовлена людина може збільшити свій максимум лінійно, а 15% - це не недосяжна мета для початківця. Хтось на середньому рівні, хоча боротьба і повинна виглядати на 3-6 днів в тиждень силові тренування.

Вибухові руху: кількість художня гімнастика це добре для підтримки збільшення висоти стрибка, напевно включити коробку стрибає туди. В інших вправи для збільшення висоти стрибка, дивлячись на олімпійській важкої атлетики руху: поштовху вимагає багато вибухові, швидкі рухи. Однак, можна отримати тренера, щоб навчити вас основам.

Розтяжка: кожен раз, коли ви робите холодний-вниз, робити спліт стрейч і варіантів в ньому. З кількістю вправ ви плануєте зробити, я вважаю, що ваша мета гнучкість легко досяжно.

Критика:

 • Ви намагаєтеся досягти дуже багато і відразу. Якщо ви зосереджені на конкретній меті, протягом 3-4 місяців, у той час ви б її досягти.
 • Ваша мета знизити вміст жиру (від 18%) і збільшення сили є бажаним в кращому випадку.
 • У вас немає дня відпочинку.
 • Щоб зробити хороший прогрес у відношенні всіх ваших цілей, які ви збираєтеся потрібно витрачати багато часу в тренажерному залі/біг.

Живильний ГРМ: для більшості людей це не мало жодного значення, однак з тренуваннями стільки вам знадобиться, щоб переконатися, що ваше тіло має доступ до вуглеводів, він повинен забезпечити вас енергією. Для вас карбюратор терміни дуже важливо, і ви повинні дивитися, щоб експериментувати з вашими карбюратора терміни і працювати, щоб з'ясувати, що працює краще для вас. Це дуже особистий і для мене, щоб визначити відповідний час неможливо. Як я вже раніше сказав...

У більшості випадків, і у великій схемі речей, це не критично. Набагато більше значення потрапляє калорій, макро - та мікро-поживних речовин повинен протягом дня. Після цього, послідовність і наполегливість повинні бути застосовано відповідний план тренування, який відповідає вашим уявленням і/або цілей тіла. Якщо ви схильні тренуватися в голодному стані, в набивання постів-спортивне харчування в якомога швидше-це хороша ідея, але перші два пункти (щоденній дієті цілей, послідовне навчання) має пріоритет.

На гарному папері вивчення літератури вивчення ідей і досліджень за живильний ГРМ і "послетренировочное вікно", перевірити це мета-коментар.

Для огляду, характерні для білка ГРМ і його вплив на міцність і м'язів, дізнайтеся в цьому огляді.

Резюме:

У вашому питанні контрсилой я б порекомендував:

 • В неділю як день відпочинку.
 • Дотримуватися складних рухів для Терезів: лава, прес, присідання, станова тяга та рядки.
 • Дивитися додати очищає владу в свої сили роботі.
 • Додати pylometrics (коробка стрибки тощо) для вашого гімнастика/гнучкість роботи.
 • Угробити TRX для цієї програми, це великий косяк (у мене теж) не в'яжеться з вашої поточної мети.
 • Розтяжки після кожного разу, коли ви робите вправи, конкретно працювати на розкол.
 • Виконайте 3 вперед, 1 принцип спокою і кожен 4-й тижні відмовитися від усіх вправ. Продовжуйте робити це, але знизити вагу переїхала до 60% 1ПМ, працює в нормальному темпі і т. д.
+299
rxc370 22 лют. 2012 р., 06:43:41

Марк Rippetoe наполягає на тому, що станова тяга-це не присідання зі штангою в руках. Що сказав, я використовував присідання вікно для перевірки мого присідання візерунок. Я знаходжу лавку, табурет або коробку, що, коли мій живіт б'є, я просто зламана нижче паралелі. Просто натисніть на поле і придумати. Є версії, де ви зупинитеся на секунду, перш ніж піднятися. Ідея в тому, щоб бути в змозі тримати очі на потрібному місці на стіну і не намагається подивитися вниз, щоб перевірити глибину. Головне, звичайно, щоб не обманювати себе, що ви можете зробити реально присідання. Зараз я перевірю, як низько я можу піти (без ваги), Перш ніж моя спина починає раунд і спробувати знайти коробку, що допоможе мені залишатися в безпеці. Присідання і станова тяга поліпшить ваш диск, але важливо використовувати лише диска. Не майже на корточках, так що ви можете показати, не присідати глибоко, якщо ваш шаблон ламається (приклад в живіт і спину раундів). Те ж саме відноситься і до дл - використовувати тільки ROM ви є - ви отримаєте більше, як ви стаєте сильнішими.

+256
Ney 19 груд. 2018 р., 11:46:20

Я, нарешті, досягли точки, де це важче для мене не проявляти. Природно, шукати інфу, я знайшов те, що раніше була мені відома: відновлення від тренувань не тільки відновленню м'язів, а й відновлення від стресу, і відновити деякі ресурси виснажені (наприклад, глікогену).

Я теж читала, що наш організм не адаптується, і зменшує час відновлення, але я не міг знайти нічого, що допоможе мені з'ясувати:

 • Як швидко ми адаптуємося? робить помітні зміни з'являються протягом кількох тижнів? кілька місяців? кілька років?
 • Наскільки ефективні такі речі, як контрастний душ/насіння чорного кмину і т. д. в вкорочення часу відновлення? (Я не зацікавлений в сон і дієта, як є багато доступних за цією інформацією, і я не вважаю їх шляхів прискорення відновлення, а не невід'ємною частиною відновлення)

(Я не вказую конкретного типу тренувань або частоти, тому що мені насправді цікаво дізнатися, як це залежить від різних типів тренувань, а не тільки як це відноситься до моєї конкретної тренування)

+156
Gautam Vashisht 23 лют. 2018 р., 14:33:27

Я зацікавлений в отриманні в ПТ іспит, так що я можу працювати неповний робочий день в якості тренера/допомогти моїм друзям. Я знаю, що є багато варіантів, як далеко, як отримати сертифікат...але я сподіваюся зробити цей вибір на основі ресурсів, доступних для навчання. Я не хочу купувати додаткові підручники на додаток до плати за сертифікацію, але я також не хочу, щоб підроблений сертифікат або. Якісь рекомендації?

+120
Joseph Van Name 19 бер. 2016 р., 21:31:03

У мене була така ж проблема раніше.. якщо вдих, при опусканні і видих при опусканні його слід зняти тиск/звук вусі це так дратує. У мене є тенденція затримувати дихання, але, коли я усвідомлюю це і дихання, регулярно у мене немає проблем.

+87
flamebird 9 лист. 2018 р., 17:13:01

Моє питання пов'язаний з наступним, Я думаю:

Я хотів би знати, як це працює на м'язи/біологія. Найкраще, що я можу собі уявити, що тіло перемикається дуже швидко між ними, використовуючи різні групи м'язів, так що ті, під навантаженням трохи відпочити. Він робить це якось ніби інстинкту самозбереження, так що певні групи м'язів не одержати ушкодження перебуваючи в стані постійного стресу. Може хто-небудь підтвердити це, чи мої думки не так?

Мені дуже цікаво, тому що це відбувається на всі групи м'язів, коли я втомився, але завжди в моєму районі шлунку, а може бути, мені потрібно робити різні вправи для тренування відповідних м'язів окремо і в меншому обсязі (якщо це можливо).

+84
nzpcmad 30 лист. 2017 р., 04:29:48

Моя жменька досвіду "бігунка високої" несе значну схожість з моєї купки досвідом наїзд "стан потоку" ведення бойових мистецтв спаринг і практика. Інші порівнюють "стан потоку" з дзен трансі.

Так що є й інші шляхи, щоб подібний досвід або стан буття, в якому не можна сказати, що вони легше слідувати.

+80
samar samar 10 черв. 2011 р., 09:12:24

Існує три основних відділів вегетативної нервової системи (ВНС):

 • Симпатична - визначає напружений стан, який включає в себе боротьба/втеча/заморозити реакцій.
 • Парасимпатична - править свій "спокій" або відновних операцій.
 • Энтеральная: регулює шлунково-кишкову систему, не зовсім актуальна для обговорення, але включені для повноти картини.

Коли ваша симпатична нервова система домінує, ваше тіло автоматично робить наступні коригування:

 • Розширює зіницю (і гальмує сну)
 • Збільшує частоту серцевих скорочень і силу скорочення
 • Розширює кровоносні судини серця і головного мозку
 • Звужує кровоносні судини скелетних м'язів і органів шлунково-кишкового тракту
 • Активізує секрецію поту
 • Перешкоджає нормальній переробки їжі в шлунково-кишковому тракті

Той факт, що кров, що несе кисень і поживні речовини стискається в скелетних м'язах, в той час як ви знаходитесь в стресовому стані, багато що пояснює про те, чому ваша продуктивність утруднений. Тіла призначений для обробки коротких тривалостей ваша симпатична нервова система, будучи домінуючою, яка співпадала б з підготовки стресу або стрес від фізичної роботи. У самому справі, якщо у вас не було стресу, ви могли б ніколи не стати сильніше за тіло не отримують ніяких вимог, що він повинен бути сильніше.

Коли переважає парасимпатична нервова система, відбуваються наступні зміни:

 • Розслаблюють учня і дозволяє для нормального сну
 • Послаблює приплив крові до серця і головного мозку
 • Збільшує приплив крові до скелетних м'язів і органів травлення
 • Знижує частоту серцевих скорочень і виробничі сили
 • Зупиняє секрецію поту
 • Відновлює нормальні процеси травлення

Всі ці відновні функції, які необхідні, щоб дозволити вашому тілу, щоб відновити себе в більш сильному стані, очистити забудованої відходів і т. д. Ваше тіло призначене, щоб мати трохи більше часу парасимпатичної держави, особливо під час сну. Сон є, ймовірно, одним з найбільш відновного речей, які ваше тіло може робити.

Що все це значить?

В основному, коли ви перебуваєте в стресовому стані, то ваша симпатична нервова система знаходиться під контролем. Практично це означає:

 • Більше їжі йде в жир, тому що його легко обробляти
 • М'язи не можете самі ремонтувати, або повністю реалізувати свій потенціал
 • Ви не можете добре спати, який має безліч інших проблем, пов'язаних зі здоров'ям.
 • Залишене без контролю, воно може перерости в нервозність, параноя, депресія та ін

Коли ви перебуваєте в розслабленому стані, парасимпатична нервова система управління. Практично це означає:

 • Більше жиру спалюється
 • М'язів перебудовується
 • Ви можете добре спати, яка запобігає і виправляє ряд проблем зі здоров'ям.

Важливо відібрати щоб дізнатися, як отримати ваше тіло, щоб перейти в режим парасимпатичної як можна більше. С. А. Д. (сезонне афективний розлад) - це те, що має бути керованим. Ви також можете змінити свої очікування, коли Д. Ц. А. в силу і тільки підштовхнути себе, коли це робиться за рік. Якщо їм можна управляти зі світловою терапією, приурочена доз мелатоніну та ін. потім всіма засобами це зробити.

Якщо у вас взагалі нервова робота, постарайтеся знайти способи впоратися зі стресом, природно, якщо це можливо.

+76
Kimperly Lopez 5 лют. 2015 р., 07:41:06

Мій сенсей працював з вагами щиколотки і зап'ястя Ваг, коли він був молодшим. Це було проти його сенсея поради. Він буде продовжувати робити це, поки вони не зношувалися (і розстріляли металевою решіткою на дно, коли він бив мета), а потім замінити гантелями.

Суть в тому, що організм не хотів боротися з тими, додатковий стрес, що вага на кінцівках. Він підсумку замінили обидва стегна пізніше в життя через неприродного напруги вагами щиколотки/зап'ясті нанести на своє тіло.

Якщо ви додаєте вага, використовувати щось на зразок обтяжливого жилета. Це забезпечує більш природний баланс ваги і не заважати нормальному руху ніг і рук. Крім того, ви можете додати більше ваги, коли він знаходиться близько до вашого тіла, ніж ви можете в ваших кісточок і зап'ясть, забезпечуючи краще перевага.

Що сказав, Я згоден з порадами Айво: знайти більше виправдань більше ходити пішки протягом дня.

+59
ItsComto 19 вер. 2018 р., 16:08:23

Позиція досить обширна на коліна. Це відео пропонує використовувати блок під стегна, щоб не пошкодити коліна тут , де практикуючий сидить між п'ят (не на п'яти). Втім, є багато різних сортів позиції, такі як внутрішні thights широкий і сидячи на п'ятах ось і сидячи на п'ятах ноги пліч-о-пліч тут.

Список enumarate, я б сказав:

 1. Напівлежачи героя або Супта Вирасана , який має більш легкий варіант називається "Тандерболт", сейдза або Ваджрасана

 2. Поліпшується гнучкість у всьому тілі важливі, такі як підколінні сухожилля, але і м'язи навколо плеча потертості. Жорсткі підколінні сухожилля і м'язи в особливості на передній стороні тулуба може зробити надмірне навантаження на спину, такі як тут. Тому припинення діяльності, що завдає закріпленість може сприяти поліпшенню місток. Також обмежуючи підготовку часи, коли тіло здорово і сприйнятливим важливо, такі речі, як алергії і перетренування може зробити тренувальним пошкодження. Бурхливого зростання під час внутрішньоутробного періоду може також бути надмірними для організму, освітлення ось де розмах ніг порівняння між пренатальний період і його postperiod: фотографії показують, як змінюються пропорції тіла від юності до дорослості, важлива деталь для розуміння. Також люди дорослішають в різні місця, тому місток завжди повинно бути зроблено з обережністю.

 3. Вікіпедія підказує, що це покращує "розгинальної м'язи гомілки (глибокі поперекові м'язи, які з'єднують ноги до стовбура".

+53
Talon 1 серп. 2017 р., 11:23:17

Я пробувала стіна тягнеться, але однозначно розтяжок, які допомогли мені з моєї позиції була зробити гантелі летить з легким вагою (скажімо 5 фунтів), і використовувати вагу, щоб протягнути мої руки назад.

+19
Zikyn 29 квіт. 2018 р., 18:26:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil