Чи планує цей вид спорту містять занадто багато білка?

Я знайшов новий план спорт для мене і мені це дуже сподобалося. Я пробував два дні тому і сьогодні плануємо в цьому спорті без спеціального харчування, просто з моїх щоденних страв.

План такий: Кріс Джетин в ДТП: 4 тижні до максимальної м'язової

Я турбуюся про харчування і білки. Цей план харчування забезпечує ~404 грама білка кожен день (без добавок). Чи Не занадто багато? Тому що вага всього 63кг, так що мені потрібно близько 158 грамів білка. +- для занять спортом, так близько 200 грамів.

+882
erks 24 вер. 2013 р., 16:50:09
27 відповідей

Я не возитися з ним дуже багато за межами спортзалу. Деяке світло розтягування просто для підтримки діапазон руху-це добре, але будьте обережні, щоб не зайти надто далеко!

Ви можете дуже легко навчати через Домс, якщо це просто біль, а потім пройти через це, але якщо ваші суглоби відчувати себе страшно або ви відчуваєте, що не може зробити чинності, то це буде краще для інших.

У загальній м'язової Домс-це добре, але якщо вам вдасться пошкодити сполучні тканини (сухожилля і т. д.), то вам необхідно відпочити деякий час, перш ніж продовжувати роботу трохи менш інтенсивно. Решта-це ключ, а не намагається її лікувати.

+997
swsmile 03 февр. '09 в 4:24

Можливості:

 1. Підтягування може бути вашим кращим вибором. Я думаю, ви маєте на увазі "ні обладнання" як немає ваг або веслярі, або штанги і т. д. Я не включаю такі речі, як рушники, рукавички, тканини, у цьому списку.
 2. Супермен вправа: перевірте це посилання для отримання більш детальної інформації. Якщо ви дійсно хочете, ні обладнання, це, напевно, єдине, що працює. Вам навіть не потрібно мати одяг на це зробити :П.
 3. Я можу продовжувати перераховувати ще багато, але я врятую вас від читання і одразу ж спрямувати вас за цим посиланням. Зазвичай, орієнтовані вправи, ваги тіла не вимагають обладнання. Перевірити цю посилання звідси!

Це відповідь на ваше питання?

+996
Mokbul Hasan 4 лют. 2015 р., 22:01:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дотримуюся посту (тільки вода) протягом невизначеного часу (7-14 днів) з особистих причин, але я хочу продовжити тренування, щоб не випасти із звички. Я боюся, якщо я дозволю собі пропустити їх я не перезавантажити відразу, що призводить до місяців бездіяльності - це траплялось і раніше!

Як правило, у мене 2-3 кардіо тренування в тиждень (1год 30хв до біг/велоспорт) і 2 Важка атлетика тренування (3х5 штангою Присідання, рядків, і т. д.)

Що я можу зробити для забезпечення безпечної тренування, а я швидко? Я розглядаю зміна/обман мій швидко включити молоко в дні тренувань, це допоможе з підняттям тягарів? Або це божевільний, і я повинен взяти перерву від тренування теж?

+990
Phillip Gruneich 25 трав. 2017 р., 17:18:48

Я просто хочу, щоб просто скопіювати pertinant інформації examine.com з сайту на креатин , який має посилання до hundres досліджень і ламається саме переваги креатину.

Але відповідь:

Креатин є безпечним, але просто купити найдешевше можна знайти.

Будь-які думки про креатин (швидкого випуску капсул 4000 мг) для важкої атлетики?

Я, чесно кажучи, не бачу причин, чому хтось не варто доповнювати креатином, і я не бачу ніяких логічних підстав для уявній "страх" цього з'єднання в суспільстві. Це безпечно, це корисно, це дешево, і для більшості людей, він просто працює. Отримати деякі креатин, приймати по 5 г в день, і ви добре йти. Якщо людина не робив в тілі, ця річ стане вітамін.

-Френк Куртіс

Це oversupplementation потенційну небезпеку?

Креатин є однією з найбільш ретельно досліджених сполук, і ніяких негативних побічних ефектів були відзначені за рахунок добавок.

Від креатин це безпечно?

Побічні ефекти креатину включають спазми шлунка, який може виникнути, якщо креатин доповнено недостатньо води, і пронос, якщо занадто багато креатину доповнюється відразу.

Це капсули швидке звільнення краще, ніж все інше?

Найкраща форма креатину-це основний креатин моногідрат, який є найдешевшим, але нарівні з багатьма іншими формами. Ніяка інша форма має достатньо доказів, щоб стверджувати, що це краще, ніж моногідрат.

З Що це краща форма креатину?

+960
Vinodh Velumayil 3 лип. 2016 р., 02:35:31

Це не питання правильно чи ні, але те, що працює для вас. Звичайний режим для тренування спини і біцепси і груди з трицепсом. Коли ви працюєте на вашій грудей, ви вже рухаються ваші трицепси, вони отримують вторинний тренування. Тому, підкресливши їх знову з задньої тренування може не працювати для всіх. В ідеалі решту часу становить 48 годин, для набору м'язів, але сказавши, що люди будуються по-різному, коли справа доходить до того, що їх тіло може впоратися. Я знаю деяких людей, які роблять все в один день за останні 5 років, і він працює для них.

Так що, я б сказав, спробувати різні режими і подивитися, що працює для вас.

+943
fdddy 27 трав. 2018 р., 14:09:59

Якщо ви намагаєтеся схуднути, моя пропозиція полягає в тому, щоб зосередитися на вашій дієті. Зосередитися на їжі менше калорій, ніж ви витрачаєте, і ви будете втрачати вагу.

Вправа відмінно підходить для вашого здоров'я, але мало (щодо дієти) для вашої ваги. Оскільки ви тільки починаєте вправа, яку я пропоную не намагатися зробити занадто багато занадто швидко, оскільки це може призвести до травм і розчарувань, що ти хочеш чи повинен перестати працювати.

Для початку просто погуляти. Піти на прогулянку кожен день. Почніть повільно і легко, всього в 10 хвилинах ходьби або будь-який інший, але поступово збільшуйте швидкість і тривалість, поки ви займаєтеся годинку погуляти. Як тільки ви можете ходити у відносно пристойному темпі протягом години, не отримуючи дуже втомився, то ви повинні дивитися на більш інтенсивні вправи, такі як плавання і біг, а також деякі силові вправи було б добре.

Сенс ходити кожен день не так багато, щоб дати гідну тренування, але для формування звички працювати. Як тільки ви розвинули в собі звичку набагато легше прогресувати з більш складною тренування.

+847
may Ibe 5 лип. 2018 р., 00:08:16

Так. Об'єднайте свої 3x20min тренування тиждень в декількох хвилинах ходьби кожен день і здорове харчування, і ви будете вражені, де ви будете в 3 місяці.

+839
user2821719 5 жовт. 2010 р., 13:30:39

Плавати виході має приємний обговорення на заплив. Різні шапочки матеріалами для купання включають в себе: латексу, силікону або неопрену. Для води біг або аквааеробіка, де ваше обличчя і голову не обов'язково у воді, вони припускають, що лайкра кришка радіатора.

Для середніх або довгих волосся вони рекомендують:

Якщо у вас є середніх і довгих волосся, тоді силіконова кришка підійде вам найкраще. Силіконові ковпачки пережити їх латексу колегою, більш зносостійкий, і не тягнути до ваших волосся. Як правило, м'якше на дотик, а силіконова кришка м'яко впливає на волосся і легше вдягати і знімати після тренування.

На відкритій воді плаває, вони пропонують яскраві кольори, щоб допомогти зробити вас більш видимими. Вони також припускають, що неопренові і силіконові ковпачки дають більше "ізоляції та розміщенням".

Якщо у вас є чутливість або алергія на латекс, обов'язково треба вибрати інший матеріал.

+752
Buharik 29 жовт. 2013 р., 20:17:33

По суті, тут два питання. По-перше, сходові добре для втрати ваги? Чесно кажучи, не багато. Цей документ розраховує про .17 калорій спалюється за кроком йти вгору і .05 йде вниз. Якщо ви припускаєте, що ви приймаєте 1 крок щомиті і постійно робив так протягом години, це близько 1800 кроків і 1800 кроків вниз. Що виходить близько 396 спалених калорій, або трохи більше калорій в чизбургере або близько 150 калорій більше, ніж йшли однакову кількість часу. Чесно кажучи, це паршивий спосіб схуднути. Ти краще зменшити кількість споживаних вами калорій. Тим не менш, він буде допомагати вам в кращій формі.

Що стосується болю в коліні, будь-яка форма фізичних вправ може призвести до травм, і повторюючи ті ж рухи знову і знову, як зі сходів-сходження, може призвести до травми через надмірного використання. Ваш кращий вибір, щоб урізати трохи і подивитися, якщо біль стає гірше або краще. Якщо біль стане погано, або не йде, зверніться до лікаря.

+717
bAjDa 8 квіт. 2017 р., 08:35:49

Я написав досить великий пост про віджимання і підтягування , де я також обговорити питання ширини хвата. Я це зробив на основі кількох наукових робіт, чиї посилання ви можете знайти тут.

Ці документи вивчати ширину захвату у відсотках від ширини плечей. Іншими словами, якщо ваш плечем до плеча на відстані 40 см, 100% зчеплення ширина відповідає відстані 40 см між руками, 150% ширина захвату 60 см, 200% ширина захвату становить 80 см, і т. д. Висновки полягають в тому, що ширина захвату не стільки змінитися, скільки бере участь у лати, до тих пір, поки ви залишаєтеся в діапазоні від 100% до 150%.

Інші документи я читав, свідчать про те, що збирається понад 150% ширина може бути хорошим способом, щоб змусити свій латів приймати більш активну участь, але ви втратите велику біомеханічне перевагу. Іншими словами, ваш латів буде робити більшу кількість роботи, але обсяг роботи менше (менша кількість повторень, з-за гірше біомеханічне положення рук, також менше відстань, яку ви подорожувати по вертикалі в кожному повторенні).

Враховуючи все це, ви повинні дивитися на ширину плечей підтягувань (100% ширини) і нормальної ширини підтягування (150%) як дуже схожі. Робіть те, що вам подобається найбільше. Використовуйте широкі ручки (200%) якщо ви хочете ізолювати свого латів, але пам'ятайте, щоб зробити їх сполук (звичайні підтягування) до обособлений (широкі підтягування)

+708
Dennis Kruyt 10 черв. 2011 р., 22:33:48

Мої нинішні заняття складаються з наступних :

 • 10 підвищені віджимань (ноги на підвищенні)
 • 25 присідань
 • 30 другої дошки

3 Повторень вище, один раз в день, в загальній складності близько 3-4 разів на тиждень.

Дієти я нижче палео дієти, які складаються в основному з м'яса і овочів і пропуск на вуглеводи. У мене є чіт, хоча днів, може бути, 3 рази в тиждень.

На жаль, у мене немає розкоші або часу ходити в тренажерний зал. Я починаю відчувати, що мої тренування вже не обкладати податком на моєму тілі, так що я сподівався, щоб зробити його більш важким.

Що я можу змінити/підправити мій режим тренувань, крім збільшення повторень, так що було б більш ефективним?

Мої цілі, щоб побудувати свої сили і втрачати жир.

+623
Cevher Kavan 27 трав. 2012 р., 07:34:21

Мій досвід як особистий тренер, я б сказав, що незалежно від 180 точності, якщо ви не відчуваєте запаморочення, нудоту або головний біль, то ви не перебарщиваете свій біг. Більшість з огрядних клієнтів, які у мене навчаються, як правило, відчувають запаморочення або нудоту, коли я натиснув занадто сильно.

Той факт, що ви не втомилися після всього за 17 хвилин, не про що турбуватися небудь. Це може просто означати, що ви до сих пір не дуже сприяє кондиціонером, та/або це може бути, що ви біжите в темпі, який є просто занадто швидко для тривалого стійкого вигину.

Головне, щоб зосередити увагу на це повідомлення вашого тіла. Тіло має спосіб кажу вам: коли він не щасливий і ви будете знати, коли це так. Так довго, як ви прекрасно себе почуваю після бігу і нічого більше втомилася, то все в порядку.

+553
user10216941 14 лют. 2012 р., 20:00:31

Мій 15-річний другокурсник працює на країну, збірну хрест. У минулому році він дуже добре працює з першокурсниками. Так добре, що в цьому році він є № 3 бігунка на збірну. Він не так добре, тому що він працює проти більше, сильніше опозиції в цьому році. Він високий і довготелесий, я був заохочувати його, щоб почати робити деякі види тренувань та дієти, щоб мати деякі м'язи. Я відчуваю, що він хуліганить на стартовій лінії тому що він легко штовхнув або боксував, коли гонка починається. Якщо у нього було більше м'язів я відчуваю, що він не штовхнув мене всередину так легко, і я відчуваю, що він зміг би закінчити сильніше рас. Він говорить, що " язи і набрати вагу буде сповільнити його. Яка Ваша думка

+512
Majal Griego 20 жовт. 2019 р., 08:53:33

Я не можу відповісти на всі, але я зроблю все, що зможу...

Пити гарячі напої не сприяють травленню, але збільшує ваш метаболізм. Я п'ю гарячу воду вранці, щоб допомогти "вивести" з 'палити' мій надлишковий до Великих перегонів. Питної води кімнатної температури дозволяє воді і рідини усмоктуватися в ваше тіло швидше і легше. Таким чином, кімнатної температури. напої будуть ідеальними для гонок/бігу і гарячі напої буде краще предтренировочные коли ви, можливо, захочете, щоб збільшити ваш метаболізм. Упевнені про їжу.

Я знаю, що перші два з старшої школи. Мої ХС тренер читала на цю тему і поділитися з командою досить часто.

+402
Rain god 1 черв. 2013 р., 04:48:19

У заключній фантазії VII Спартакіади Зак і клауд, здається, має на увазі, що присідання роблять вони це як кінцева форма вправ з Зак стверджує, що це дійсно єдина вправа, яке він робить (ofcause крім всю роботу він робить на місії для солдата).

Мені цікаво, якщо в реальному житті те, що їх вплив вправ насправді чинить на організм

Криза ядро Остання фантазія VII (самозахоплення міні-гра в 7:15)

+396
Bart Jooris 14 лип. 2017 р., 08:59:05

З-за травми, я більше не можу бігти, але я хотів би використовувати мої дорожні велосипеди, щоб схуднути.

Якщо у мене є дисципліна, і я використовувати тренажер для тренувань, який вид занять мені треба було?

Високий каденс? ~110+?

Відстань?

Засноване час?

Я повинен прагнути до певної зоні пульсу?

+349
Camsoft 2 серп. 2015 р., 13:39:08

Монітори серцевого ритму є досить новими в світ бігу. Люди біжать без них протягом десятиліть і навіть сотень років (хоча перша людина, щоб пробігти марафон помер, але це всього лише легенда.... може бути).

Вони зробили це, як ви заявили, слухаючи своє тіло. Ви знаєте відстань, яку вам потрібно виконати, і ви знаєте, що ви можете зробити це відстань у понад неквапливому темпі. Хоча, якщо ви занадто сильно надавите, ви будете мучити себе. Через навчання і досвід, ви знаєте, що вам потрібно зробити, щоб досягти мети.

Крім того, людське тіло має певні фактори безпеки в місці, щоб гарантувати, що ви не йдете занадто складно. При нормальних обставинах (я.е, не женуться ведмеді чи щось), це просто дуже боляче, щоб продовжувати. Там буде стільки, накопичення молочної кислоти і м'язи будуть занадто виснажені. Ви можете розтягнення м'яза, натискаючи через це, але це невелика травма, порівняно з серце дає.

Те, що монітор серцевого ритму не дасть вам наочне уявлення про напругах ви поклали на вашому тілі. Він може показати, скільки зусиль ви робите, щоб запустити. Це може бути корисно, щоб показати потенційним хитрості або недостатніх навантажень.

Наприклад, скажімо, ви, як правило, в 10 км за 4 хв/км темп, і ваше серце ставка 140. Якщо ви працюєте в одному темпі, а це від 170, то вам, швидше за все занадто жорстка чи є щось що додає більше стресу, ніж зазвичай (відсутність сну, їжі тощо). Якщо ви працюєте в одному темпі і це 130, то це може бути час, щоб прискорити.

+232
Ayn 18 лют. 2016 р., 16:58:19

З чого почати...

Дозволяє оцінити, що правильно:

 • Присідання є відмінним вправою для нарощування м'язової маси на сідниці (попка).
 • Щоб наростити м'язи в певній області, ви повинні використовувати ваги, щоб наростити м'язи в цій області.

Що не так:

 • Одних тільки присідань, ви отримаєте чотири ноги дупа'.
 • На фото тіло є здоровою для вас і вашого хребта.

Поглянувши на статті, є кілька хороших точок, щоб забрати:

сестри підтримують їх прилягання рам, використовуючи схему,яку він створив, який включає в себе суміш боксу, тренування, ММА, пліометріка

...

Суцільні тренування-це тільки півсправи для цих двох, як їх вимірювань 36-22-46 з ідентичним раціон смузі, салати, протеїнові коктейлі та жироспалювачі, а також.

“Ми, як правило, дотримуватися здорової дієти і це все час. Ми дуже суворі про це", - зазначає Міріам.

Так в резюме, ці дві дами отримують свою статуру від:

 • Важка атлетика
 • Бокс
 • ММА
 • Пліометріка
 • (непрямих) Bodyweight присідання
 • Високий Вміст Білка Дієта
 • Спалювання жиру добавки
 • Генетика

Все перераховане вище сприяє їх статури, але я впевнений, що ключ до їх задній розмір становить:

 • Важка атлетика
 • Пліометріка
 • Присідання
 • Високий Вміст Білка Дієта
 • Генетика

Щоб відповісти на ваше запитання "як мені отримати чотири ноги Батт":

 1. Мати хорошу генетику
 2. Їжте м'ясо, дієти з високим вмістом білка відповідають вашим режиму тренування
 3. Почати Пауерліфтинг, присідання, станова тяга-це ваш ключ вправи тут. Ви повинні бути націлені на підйом значної ваги (до і понад 1.5 х ваш вагу.
 4. Робота з експертом, щоб розробити бізнес-план.
 5. Тренування 5-6 разів на тиждень протягом значного часу.

Щоб відповісти на ваше запитання "чому тільки мої ноги стають більше"

Подивіться на розмір їх ноги, вони величезні. Присідання працюють м'язи багато що пояснює ваші вузькі джинси.

Щоб відстежувати свій прогрес, вийти рулеткою і зробити фотографії. Ви не побачите різницю, якщо ви дивитеся в дзеркало кожен день.

+225
Yevgen Safronov 21 вер. 2010 р., 06:19:41

У мене було 2 дітей, ні недавно. Мій 2-ої вагітності викликало крайнє збільшення ваги і сильні розтяжки на нижній частині живота між пупком Н лобкової кістки і від обох стегнах з найбільш важкими близьких дна н з боків.

Я втратив зайву вагу і живіт не повернувся в нормальний.

Я особисто думаю, що це із-за розтягнутої шкіри, хоча деякі "любителем фітнесу" мої друзі кажуть, що це не можливо, щоб не бути в змозі отримати мій шлунок в норму. Генетично я схильна до розтягування і я потім дізнався, що там були деякі недоліки, які, ймовірно, віднести до нього.

Я додав у вазі і її заповнив обвислій шкірою, але тепер у мене є зайвий рулон під більш загальне дно мішка. Коли я стискаю м'язи живота, він піднімає і витягує жир і шкіру, що робить його виглядати краще, не добре, просто краще і це насправді примітно різниця.

Що я можу зробити, щоб отримати це, щоб бути постійним? Є певні м'язи, які я міг би мета?

По-друге, додатковий рол, це так близько до мого лобка, що це дуже незручно. Навіть повертаючись до мій вага prepregnancy не усунути його, так що я цікаво, якщо єдиним варіантом буде животика за що?

Я б хотів почути, що я міг позбутися від нього на моєму власному тому що я не хочу зробити пластичну операцію. Я ношу стягуюча білизна на регулярній основі, але я занадто збентежений, щоб вам в купальнику, навіть животик контролю не досить добре.

Будь-які поради про те, де я повинен почати і на що я можу розраховувати будуть з вдячністю!

+202
Kumar Raj 19 серп. 2016 р., 10:28:52

Немає сенсу мені, чому реп діапазон "гіпертрофія" і культуристів за NSCA і багатьох інших джерел 3 підходи і 10-12 повторень.

На самому базовому рівні поперечних містків формування визначає силу, гіпертрофію (м'язової маси), площі поперечного перерізу та сили все і пряме відношення.

Таким чином, в теорії актуального підготовка рекомендацій для міцності, таких як 5 х 5 призведе до більшого зростання і за розміром і гіпертрофії.

Припускаючи, що всі основні чинники, які повинні бути рівні (дієта, відпочинок, обсягу навантаження і т. д.) Яким чином ця рекомендація має сенс? Що я втрачаю?

(Відповідні дослідження-це завжди величезний плюс) – спасибі!


Оновлення: тільки що прочитав, що дослідження. Він, безумовно, робить деякі великі пункти. У статті буквально, що досить велика кількість сили основи навчання, засновані на.

Тим не менш, він малює якісь дуже широкі висновки і деколи вибірково використовує дані спосіб забезпечити односторонній пояснення підтримую те, що були прийняті в якості галузевих стандартів. ІМО з розуму ми так багато ваги на певних аспектах його висновки....


Оновлення #2 У 3-5 хв просто надає більше часу на відновлення, так що ви рухаєтеся більше ваги в реп та уникаючи тренування м'язової витривалості (не занадто доленосних) - глікоген, очевидно, поповнюються більшою мірою, чим довше ви відпочиваєте.

Дослідження нижче говорить про те ж діапазоні потужності. Жодне дослідження не буде повним, якщо він все-таки по собі суперечите -- 30-60 сек краще, якщо за даними останнього пункту.

Я думаю, що це дуже нереалістично очікувати ясних діапазоні повторень (занадто багато факторів враховувати). Я теж не згоден з цією рекомендацією, щоб відпочити 3-5 хв для харчування на користь більш короткого часу відпочивати. Якщо він використовується для спорту спеціальну підготовку, не зовсім реалістичні терміни для інших сценаріїв проти гри. Навіть у загальному сенсі; мені сила навчання має сенс як суміш б/п витривалість і потужність (по ефективності і т. д.).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19691365

+200
jeremyjannotta 15 січ. 2012 р., 11:55:05

Грати захисника диявола тут:

Зверніться до лікаря, якщо біль...

 • Почалося в середині тренування
 • Гострі і локалізовані
 • Біль зберігається протягом більше 4 днів.

В іншому випадку, якщо це тупий біль, і ви можете продовжує працювати, то ви повинні відчувати себе/бути в змозі.

+188
DSchultz 2 лист. 2013 р., 00:42:03

Щоб допомогти зберегти ваші очі у відмінній формі, є велика кількість вправ, які ви можете робити під час роботи на електронних екранах. Я взяв ці ідеї з деякі швидкі дослідження

 1. Закочувати очі. Це допоможе як зняття напруги дивлячись на екран і м'язи, контролюючі ваші очі невеликий тренування.

 2. Закрийте очі. Ця перерва дозволить своїми очима, щоб скинути, знижуючи навантаження довгий день, дивлячись на екран.

 3. Фокус ваших очей. Ви можете орієнтуватися на свій ніс, а потім зосередитися на чомусь далекому, і повторювати; це допоможе зменшити вплив дивляться на екран задану відстань далеко і надовго.

Крім того, існує ряд стратегій, які ви можете слідувати, які, хоча і не Вправи для очей, зроблять день дивляться на екран набагато легше на ваших очах. (ті самі джерела)

 1. Робіть перерви. Перерва робити одне з перерахованих вище вправ, або просто прогулятися, відпочити дає очам можливість відпочити. Спробуйте розбити хоча б на хвилину або дві раз на годину.

 2. Правильно монітор. Ваш монітор повинен бути від 1,5-2,5 фути від очей, і 1/2-1 фут нижче, ніж площину вашого зору. Таке позиціонування допоможе з рефракцією і буде легше на ваших очах, щоб дивитися на екран.

 3. Збільшити текст. Переходимо на більш високий розмір тексту редакторах або більш високий рівень масштабування в браузерах, знизить навантаження на ваші очі.

 4. Виправити освітлення. Переконайтеся, що ваш екран комп'ютера встановлюється рівень яскравості, який почуває себе комфортно на очі, і постарайтеся розташувати зовнішні джерела світла так, щоб вони не заважали свій погляд на екран. Освітлення може мати великий вплив на те, як важко ваші очі працюють, щоб бачити екран.

Найкраща стратегія тут полягає в обмеженні екранного часу, але з великою кількістю робочих місць, це не варіант. При перегляді на екрані протягом багатьох годин в день треба, ці вправи і звички допоможе знизити навантаження на очі.

+157
Naveen Piedy 6 квіт. 2011 р., 21:41:23

АБС зроблені на кухні.

Ви можете зробити як Серж Нубрет, 2000 crunchs в день, але якщо у вас поганий/незбалансоване харчування, вони ніколи не з'являються.

Ви повинні переглянути свій раціон харчування.

Ви можете відвідати bobybuilding.com для приклад, поради і т. д. Для втрати жиру/шматувати.

+102
Dave Lubovinsky 20 черв. 2015 р., 21:56:35

Я б триматися подалі від тренувань ізоляції і піти на з'єднання з тренування інших м'язів може допомогти в рутині.

Типи вправ (гантелі): жиму лежачи, похила лава прес (без цього), летить

Типи вправ (кабелі): усаджена рядами, широта-тяга (використовуйте широкий хват, так що ви не використовуєте занадто багато плеча), кабель Крос-оверов, кабельні летить

Для біцепсів/трицепсів, спробуйте використовувати кабелі для опору і йти повільно на повторень. Якщо ви хочете використовувати dummbells йде світло і повільно повторень.

Але, я б триматися подалі від штанги і перейти на гантелі. Це дозволить посилити контроль м'язів і дрібних м'язів, які ви, ймовірно, не використовували в той час і що, безумовно, зробить вас сильніше. Я пошкодив лікоть і був зі спортзалу близько 10 місяців. І буде світло-мед вага + 10-15 повторень було дуже до речі, щоб знову будувати фундамент. Тепер я можу піднімати важкі без мене лікоть болить.

+96
illskillz 15 лип. 2017 р., 01:02:51
Це одна з серії довгі дистанції тріатлону гонок, що складається з 2.4 милі (3.86 км) плавання, в 112 миль (180,25 км) їзди на велосипеді і марафон, 26.2 милі (42.2 км) біг.
+80
Vilen Melkumyan 3 груд. 2013 р., 20:16:55

Я йду сходження по неділях (починаючи з 2-3 вечора). Скелелазіння-дуже енергоємний процес, і мені потрібно, щоб моє тіло наповнюється енергією, тому я не відчуваю непереборне прагнення з'їсти через пару годин поліз (немає чином, ви можете закріпити зчеплення на рок-ручці після того як ви з'їли стейк з картоплею).

Моє питання в тому, коли і що я повинен з'їсти, щоб отримати багато міцного енергії для своєї діяльності? Коли я повинен вживати білка, щоб допомогти моїм м'язам рости трохи? (Руки просто даремно після того, як ви витрачаєте 4-5 годин сходження).

+72
user39728 18 бер. 2014 р., 13:29:07

Я дам вам ту ж відповідь, що я даю людям, коли вони питають мене, якщо вони повинні найняти тренера для [вставити тут спорт].

Якщо ви не просуваються до своїх цілей, і ви будете задоволені своїм прогресом, тоді немає ніякої реальної необхідності, щоб найняти тренера/тренер. Тепер, як говориться, навіть якщо ви не прогрес, то є кілька вагомих причин, щоб найняти тренера/тренер.

 • Час/експертизи: ви не хочете витрачати час для перегляду попередніх тренувань, придумати нові тренування, вправи і зміни в існуючі процедури. Ви не можете мати анатомія/фізіологія знання, щоб знати, що треба змінити, щоб отримати кращі результати.
 • Мотивація: багато людей отримують кращу мотивацію, якщо є хтось ще бере участь в процесі тренування, або опосередковано (планування), безпосередньо (сприяння) або обидва.
 • Звітності: для деяких, просто те, що ви витрачаєте додаткові $$ робить більше рівень прихильності, і ви можете бути більш імовірно, щоб зробити тренування або намагатися під час.
 • Ефективність: може бути, йде добре, але цілком можливо, що робота з тренером/тренер може підвищити ваші тренування, і ви можете отримати до вашої мети швидше. Не гарантоване, але можливо.

Як особистий приклад, у мене є досвід у вправи кінезіології, і тренує/тренував протягом багатьох років. Я все-таки наймати тренера для деяких з моїх спортивних, просто тому, що у мене немає досвіду в цій галузі, і я вважаю, що маючи, що за межами відповідальності змушує мене менше шансів пропустити тренування, коли я втомився.

Так що якщо гроші не є перешкодою, і ви хочете дати йому спробувати, ви, звичайно, можете дати їй іти, а потім переглянути через кілька місяців, щоб оцінити ваш прогрес. Якщо ви насправді не зростає швидше, ніж ви були на свій власний, Ви можете заощадити $$ рухатися далі.

+71
aed 15 лип. 2016 р., 18:35:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil