Яке взуття для початківців план удару ногою бігун?

Я почала бігати тиждень тому. Я також дізнався про передньою ногою-удар працює, і я хотів би спробувати це. Але мені цікаво, що взуття я повинен використовувати:

 • Мінімалістський взуття, тому я змушений працювати "правильно". Якщо так, звідки мені знати, я втомився, щоб працювати належним чином, і слід припинити за день?

 • Нормальні кросівки, щоб не зачепити мій сам, коли я не зможу працювати "правильно"

+203
Wyatt Ignacio 22 серп. 2010 р., 06:28:40
29 відповідей

Спробуйте перевірити http://www.strstd.com/ який фактично заснований на exrx лист хтось виклав.

Вона має простий інтерфейс, де ви можете покласти на ваги ви можете підняти і вона показує вам, де вони стоять в одному ряду з точки зору недосвідченого, початківця, просунутого і елітних. Наприклад, якщо ваш жим лежачи і накладні преси як саме на початківців, тоді ви будете знати, вони сильні відносно один одного.

Якщо ви регулярно піднімати я думаю, ви знайдете самостійно повертатися на цей сайт і вимірюючи, наскільки ти сильний, а це дуже затягує ;)

+933
sadougu 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, дві травми за один місяць означає, що ваш нинішній підхід-це серйозно помиляєтеся. Перш ніж я даю вам моя пропозиція, давайте повернемося трохи теорії. Підтягування-це вправа повний вагу тіла. За визначенням, опір або навантаження у цій вправі не може бути змінений. Навпаки, якщо ви йдете в спортзал, у них є обладнання, яке дозволяє робити ті ж рухи, але також дозволяє змінювати навантаження.

Що ви повинні зробити, на мій погляд, це регрес навантаження, тобто спуститися на вагу менше, ніж вага вашого тіла. Значить вам потрібно йти в тренажерний зал, щоб отримати доступ до необхідного обладнання. Знайдіть таке навантаження, яка не зашкодить вам (може бути половину вашої ваги тіла). Протягом декількох місяців, ви можете поступово збільшувати навантаження і сполучні тканини, сподіваюся пристосуватися.

Відносно погана форма сприяє вашої травми. Ви можете робити тяги з поганою формою. Але, знову ж таки, єдиний спосіб ви збираєтеся поліпшити свою форму-це регрес на більш низьку навантаження і поліпшити вашу форму. Потім, якщо пощастить, ви зможете прогресувати до більш високих навантажень і підтримки гарної форми. В резюме, ви тільки збираєтеся вчитися краще форму регресує до більш низького навантаження.

Якщо продовжити ваш поточний метод повного опору тіла вагу, то ви майже напевно продовжить травмувати себе.

+874
user3192145 16 лист. 2012 р., 22:14:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно Я намагався йти з моєю швидкістю-ходьба рутинну, але я отримую багато шия/біль у щелепі. У мене бруксизм і зазвичай прокидаюся з реальною напруженою щелепи/шиї (незважаючи на носіння кап, а також намагаюся робити вправи для розслаблення). Тому, як тільки я почну, я відчуваю жахливий зростаючу напругу в шиї, я чую, як пульсує і моє власне дихання в моє вухо, і коротше, це відстій. Це, як правило, призводить до головного болю напруги.

Так, я живу з високим рівнем стресу, але це було з цієї причини, що мій лікар запропонував робити щоденні вправи як спосіб боротьби зі стресом. Але шиї/щелепи вкрай складно відпочити і ви не можете працювати, коли ви відчуваєте, як ви носите броню м'язів.

Є дуже багато різних книг і уявлень про те, що робити і я заплуталась і я не хочу зробити боляче. Будь-які пропозиції, книги, сайти, статті, відео, що завгодно для щелепи і шиї, що ви знаєте з особистого досвіду або знань, які працюють, дуже цінуються.

+870
Meer zaman 6 лип. 2010 р., 01:47:24

Я вважаю, що жонглювання-це не тільки добре для серцево-судинної системи, на витривалість і зміцнення м'язів (особливо передпліччя, біцепси і плечі), а також рефлекси, моторні навички, баланс, і час реакції. Це також збільшує розмір мозку, творчого вирішення проблем, лівий-правий мозок координації, концентрації та уваги, здатності до навчання, периферичного зору, нервової системи, і впевненість. Я раніше постійно перекручувати м'ячі, щоб отримати хорошу тренування руки. Зараз мені 21 і хочу Купити 2 фунта. обтяжені кульки, щоб збільшити усе це і справді розвивати свої навички джедаїв. Це також дуже весело і стимулює пересмикувати музику, вам сподобається!

+866
Bavo Bruylandt 1 лип. 2018 р., 22:11:16

Він відчував там більше м'язів? Більше жиру? Це просто не йде так швидко, як він хотів би? Моя внутрішня реакція, вибачте за каламбур, полягає в тому, що він отримує більше калорій, ніж він спалює, що призводить до набору ваги. А чому це живіт, добре, що ви не можете вибрати жир-програш чи виграш. Він, ймовірно, варто почати визначення свого споживаних калорій, щоб переконатися, що його зсипати порошок не забезпечує занадто багато калорій, крім того, що він вже їсть.

Якщо це м'язи, він може захотіти скоротити на вправи, які націлені на животі і живота на користь здійснення інше тіло в надії хоча б приховувати те, що він має на користь інших м'язів.

+863
Boris Sukpholtham 22 бер. 2012 р., 04:25:14

Для того, щоб застосувати принцип метаболічний стрес 30 або менше часу, інші необхідні, метаболічний стрес теж наростити м'язову масу.

Якщо ви займаєтеся 1 або 2 реп вичерпаний, то не поспішайте, 2 або 3 хвилини, решта-це розумно.

+790
Jayanth Kumar 10 жовт. 2019 р., 11:13:00

Вихідні дні від підйому, відомого як "дні відпочинку", призначені для вилікуватися від збиток, який ви робите під час тренування. Як не дивно, чим більше прогрес в силових тренувань рідше ви можете тренуватися на максимум, тому що ви отримаєте дуже добре пошкоджувати своє тіло.

Покласти його інший шлях, сукупний вправ (а.до.а. пошкодження) тренований спортсмен може зробити, щоб їх тіла набагато вище, ніж новачок. Як такої, новий важкоатлет може виконувати на максимум майже кожен день, без вихідних, тому що їх просто не потрібно стільки часу для відновлення. EXRX є хороші визначення:

Ненавчені

Очікується, що рівень міцності у здорової людини, який не навчений на тренування раніше, але може правильно performit. Це мінімальний рівень міцності, необхідної для підтримання розумного якість життя в окремих малорухомих.

Новачок

Людина, регулярно тренуються протягом 3-9 місяців. Це сила рівень підтримує вимоги активної рекреаційної діяльності.

Проміжні

Особа, що здійснюють регулярні тренування на строк до двох років. В середній рівень вказує на деяку ступінь спеціалізації у вправи та високого рівня продуктивності на рекреаційному рівні.

Додатково

Людина з багаторічним досвідом тренувань з визначених цілей на більш високих рівнях конкурентної атлетики.

Еліта

Конкретно для спортсменів в силових видах спорту. Менше більше 1% вага підготовки населення вийде на цей рівень.

Бути чесним з категорії, яку ви Важливо: навчальні програми, оптимізовані під певні категорії. Ці програми прагнуть максимізувати вигоди від категорії і звести до мінімуму ризики. Пов'язані з нетренованими, ось ще один уривок з EXRX:

Непідготовлених учасників (менше 1 року постійного навчання) досвід максимальної міцності при середній інтенсивності тренування з 60% від 1 ПМ або приблизно 12 РМ, тренування кожної м'язи група 3 дні в тиждень. Новачкам навчання ваги 2 рази в тиждень може становлять приблизно 80% від міцності порівняно з навчанням 3 раз в тиждень.

Це означає, що ви повинні робити повний рутини тіла, три дні в тиждень, гуляти в 12 діапазоні повторень. Кожен раз, коли ви тренування, ви повинні вражати всі основні групи м'язів, акцентуючи увагу на складних ліфтів. Слід зауважити, що сила збільшується щотижня, іноді частіше; іншими словами, ви повинні бути регулярно і поступово збільшуючи свою вагу. Стартова сила Марк Rippetoe-це програма, ви побачите посилання велике даремно.

Так що ваші дні відпочинку, що кожен день, Ви можете робити все, що вам подобається, але переконайтеся, що ви не додаючи великого фізичного напруження. Йога, легка кардіо, спорт, і подібні речі хороші. Ви напевне не хочете бути сидячий спосіб життя (взагалі, ніколи), але не красти час відновлення, що ваше тіло потребує.

Цей тип дисципліни стає більш важливим, чим сильніше ви зробити. Багато людей на вічне плато, тому що вони не мають відповідної програми, яка максимізує зусилля, роботи і відпочинку.

+783
Sadik Noorani 10 лют. 2017 р., 11:54:06

Деякі м'язи, особливо великі, потрібно більше часу для відновлення, і якщо ви робите дуже важкі ваги, за тиждень так за час відновлення.

Хоча я вважаю, що 3х10 на 10-12ПМ вправи набагато складніше відновитися, ніж 5х5 на 5-7RM. Більш важкими вагами, приблизно таку ж загальну роботу, але найближчі кілька днів я відчуваю біль, але мені не важко робити речі. Присідання в наборах з 5 залишає мене абсолютно здатні вловлювати вгору по сходах 3 сходинки, але присідання за 10 у мене незграбно вгору по сходах, 1 крок за один раз.

+770
Joyce 30 трав. 2019 р., 08:23:30

Я важу досить багато і я намагаюся схуднути.

В даний час я 6 футів висотою і моя вага становить 216 фунтів, що явно забагато.

Я працюю займається в основному плескати віджимання, підтягування і метання набивного м'яча і грати в баскетбол

Я ніколи не хитався в моєму житті.

Справа в тому, що я не такий вже товстий, і нещодавно у мене жиру в організмі вимірюється від лікаря, з них виходить близько 18%, Це просто смішно. Це дало б мені FFMI (знежирений маси) з 23.48, без підйому тягарів або що-небудь подібне.

Щось має бути неправильно.

+687
Tahsis Claus 28 квіт. 2015 р., 14:26:38

Якщо ви вважаєте себе зручно, то ви могли б розглянути побудову деяких важка атлетика обладнання самостійно. Це дешево і напрочуд простий.

Хоча я рекомендую вам зробити купити штангу з однієї з дерева або інших матеріалів буде значно слабкіше, або більше, якщо ви намагаєтеся підтримувати однакову силу.

Пневматична зброя є канал на YouTube, де іноді бафф папа є підручники про те, як зробити тренажери. Це є прикладом для силової стійки. Я виявив, що процедура досить проста і не вимагає ніяких додаткових інструментів. Матеріал в основному дерево, так що це дуже дешево.

Як для млинців, є ще багато підручників на YouTube (це наприклад), де люди показують вам, як зробити вага плит з бетону. Це близько $5 за мішок 25kg з бетону, так що ви могли б зробити ~30кг (в деяких вода затримується від лікування, я не знаю, скільки) вага пластини, для тільки вартість сумка і форм, які були б менше, ніж $5.

Хоча на це буде потрібно чимала кількість часу, який ви могли б побудувати собі домашній тренажерний зал на пару сотень доларів.

+592
Omair 31 жовт. 2012 р., 05:11:36

Запізнився на вечірку, але у відповідь Джеймс, є хороший шанс, що це пов'язано з вашим сухожиль. Ви можете мати деякі різні ліктем гольфіста. Ви згадали, що ви використовуєте гантелі. Одним з простих способів розпалити, що сухожилля поставивши його під стрес, а щось щільно стискаючи, особливо якщо ви завити ваші зап'ястя. Який, як можна здогадатися, досить багато, опис як багато людей спочатку біцепса кучері, міцно стискаючи гантелі і закручуючи їх на зап'ясті, як вони покинули вага і чинить тиск на сухожилля. Я був там раніше, аж до рукоятки в основному відчуває себе нормально, але будучи не в змозі випрямити руку. Він проходить протягом декількох днів. Більш-позабіржовому протизапальні і знеболюючі засоби зробить ваше життя більш стерпним.

+561
Rui Branco 15 січ. 2016 р., 16:48:49

Більшість статей на сьогоднішній день, здається, підтримують високу інтенсивність інтервал підготовки (HIIT), порівняно з кардіо стійкого стану (СС), з різних причин, як швидше втрати ваги і отримують більш високі рівні кардіо-фітнес в той же період часу. Не тільки це, але і збереження фізичних вправ між людьми були набагато краще за рахунок скорочення тривалості HIIT тренування, який є гарною річчю.

Є навіть статті, які стверджують, що ВИИТ може поліпшити аеробну здатність і якість життя у людей із захворюваннями серця (в порівнянні з стійким аеробні кардионагрузки). Статті, які застерігають від надмірного витривалість фізичні вправи (потенційні несприятливі серцево-судинні ефекти від надмірного вправи, Вправа знижує ЧСС через придушення HCN4) в основному справу з марафонців і велосипедистів - хоча це не ясно, чи буде це витривалість , яка має бути підкреслено.

З іншого боку, деякі статті, зверніть увагу, що є різниця в центрі адаптації між ВИИТ кардіо і СС: з одного боку спостерігається концентрична гіпертрофія серця в ВИИТ (за рахунок анаеробних напруг), порівняно з ексцентричній гіпертрофії серця для СС, що збільшує рефлексу розтягання (менше використовуваної енергії на удар). За даними Вікіпедії, концентрична гіпертрофія-це менш привабливий тип гіпертрофії, тому що це збільшує товщину стінок без збільшення радіусу камери, які можуть погіршити наповнення і призводять до діастолічної дисфункції".

(Оновлення) знову ж таки, що стосується витривалості, є стаття, в якій описується "U-форми" розподіл смертності як функція фізичних вправ, темп, кількість і частота, тобто потенційно зменшити допомоги на витривалість кардіо якщо занадто далеко:

Біг до 2,5 год на тиждень у повільному або середньому темпі і частоті ≤3 разів на тиждень було пов'язано з найнижчою смертністю. У тих, хто бігав >4 год на тиждень, у швидкому темпі, і >3 рази в тиждень, здавалося, втратить багато переваги довговічність зазначив з менш напруженим доз біг

В даному дослідженні доза бігу, який був найбільш сприятливим для зниження смертності біг від 1 до 2,4 год на тиждень, не більше 3 днів на тиждень, у повільному або середньому темпі.

enter image description here

В легкому темпі на зображенні вище, може бути пов'язано з ВИИТ, наприклад.

Так, в той час як всі згодні, що регулярні фізичні вправи покращує роботу серцево-судинної системи, знижує ЧСС і збільшує тривалість життя в середньому, то все одно виявиться, що гіпертрофія ефекти ВИИТ може бути більш проблематичним в довгостроковій перспективі?

+553
Lisa S 3 лип. 2018 р., 07:12:00

Більш ніж імовірно, ви не робите їх неправильно. Втрата ваги плато як плато. Організм прагне пристосуватися до втрати ваги і навчання підкреслює. Це означає, що вам потрібно розробити новий план, щоб почати свій прогрес. Це може означати, пробуючи різні вправи. І, якщо ви не зберігаючи журнал їжі, ви повинні почати. Гадати на споживання калорій, коли намагаєтеся скинути вагу є контрпродуктивним. Ви повинні мати гарну ручку на калорій ви споживаєте для того, щоб внести необхідні корективи.

+549
Amy Hankins Kemsky 18 січ. 2016 р., 12:03:35

Я 25-річна жінка і моя вага становить 141 фунтів (63 кг) і мій ріст 5,3 фути (1.63 м).

Я хочу втратити 20 фунтів (9 кг).

Мій нинішній тренінг і харчування: Я займаюся йогою протягом однієї години вранці і 30 хв аеробіки у вечірній час. Я теж пішки за 30 хвилин.

Я п'ю щодня по 12 склянок води. Я їм один чапаті (Індійський плоский хліб, зроблений з пшениці) вранці в 9 ранку, потім половину чашки чаю в 10:30, два чапаті на 1 вечора, ще пів чашки чаю в 3:30 вечора і два чапаті в 6 вечора з низького рівня масла овочі.

але моя вага не зменшується. Що я повинен змінити в моїй тренування і харчування?

+507
Annpatterson42 9 трав. 2013 р., 09:11:19

Звичайні присідання, як більшість людей їх робити, не краща вправа для преса. Ви повинні шукати інша вправа.

+371
Sp4cecat 9 лист. 2012 р., 14:21:16

Існує велика розбіжність в потовиділення (піт). Деяких людей кидає в піт дуже швидко, деякі люди не так вже й багато.

На далеких кінцях пот-о-метр у вас гіпергідроз, а підвищене-або підвищення , в якому недостатня кількість поту проводиться. Хоча зручно, в соціальних колах, вона може стати дуже небезпечною в умовах, коли ваше тіло потребує , щоб охолонути. Гіпергідроз, а підвищене-або підвищення в екстремальних умовах може призвести до теплового удару і смерті.

Тобто гіпергідроз, а значить, ви будете потіти багато. Це також може викликати проблеми, пов'язані із зневодненням і шкірних інфекцій.

Лікар може діагностувати вас з будь-якої з цих, але швидше за все ви в межах норми, і тоді ваш друг, але ви двоє просто існують у різних сферах "нормального" (тобто: не діагностується стан).

Крім того, як ваш фітнес буде зростати кількість поту, що ви робите. Від Кріса Кармайкла (професійний Олімпійський велоспорт тренер, і сам Олімпієць):

Покращення фізичного стану впливає на спосіб вашого тіла працює в широкому спектрі шляхи, і ваша відповідь попотіти, щоб здійснити зміни, як ви стали більш підходять, тому що ви збільшуєте навантаження, ваш організм має бути здатний ручка. Коли ви станете більш потрібним, ви зможете працювати інтенсивніше. Ви генерувати більше потужність ... і підтримувати більш швидкими темпами ...

Але вміння працювати складніше, також означає, що ви маєте можливість щоб генерувати велику кількість тепла за дуже короткий період часу. Ви також мати витривалість, щоб довше підтримувати вправи, сенс у вас є здатність генерувати тепло протягом тривалого періоду часу. Ваше тіло має щоб адаптуватися до цих вимог для того, щоб тримати вашу температуру стабільний.

+337
John Bargman 3 трав. 2013 р., 22:22:16

Оскільки це питання трохи стара, мені було б цікаво почути, куди вам піти.

Відповідаючи на питання, для кого-то це побачить, я думаю, що в Техасі спосіб мій улюблений, щоб перейти на. Білл Старр / Madcow / 5/3/1 як правило, добре структуровані та номера, який є великим, тому що проміжні штовхачі потрібно угробити ідею просто з'являтися в спортзал і робити все, що заманеться.

У Техасі спосіб мені подобається, тому що це більше рамок, ніж фіксована програма. Так як він сидить дуже здорово на свій власний, але ви можете підключити вправи і якщо ви хочете і навіть додати четвертий день. Це не для людей, які не зазнали проміжні підйомники, але якщо ви знаєте своє тіло і спостерігайте, як ваші тренування, як яструб ви можете вичавити трохи більше результатів, що спосіб і мета все краще.

Я ніколи не був на "передовій" або "елітних" рівнів підйому до, і, ймовірно, ніколи не буде, але я уявляю, що Техас є хорошим шлюз до цього, а також тому, що він у тебе складніше, ніж просто такі таблиці Excel протягом 12 тижнів після того, як ви підключите чотирьох чисел.

Практичне Програмування ~100 сторінок, присвячених Техас методу.

+278
Ronny Lindner 13 груд. 2017 р., 05:38:48

У мене був подібний досвід, коли накладні пресування. Моя проблема полягала в дезактивації ядра, викликаючи нестабільність. Проблема посилюється важкою навантаження, що викликають поганій формі. Перед натисненням щільно зв'яжіть ваші ядра.

Що я зробив : я GermanVolumeTraining (10х10, Відпочинок 60 секунд), стоячи гантель над головою в прес. Зосередитися на кріплення осердя і зберігаючи стабільний корпус: немає відключення ядра, не блокуючи коліна і тримаючи стегна злегка зігнуті. Справжнім активізуючи весь організм.

Нотатки про мій досвід: великий обсяг (100 повторень) сприяє розробці хорошою моделі двигуна, розвиваючи стабільність і зростання м'язової маси. Ви помітите, що з допомогою 3 кг гантелей перший тиждень буде достатньо. Якщо ви можете (при гарній формі) виконувати всі 100 повторень, то це зазвичай збільшують вагу. Важливо починати з легкої ваги, щоб дізнатися хороший мотор лижі.

В 15 я не думаю, що ви повинні виконувати здіймалась над головою прес без хорошого тренера. Травми-це одна з тих речей, які ви не хочете вчитися на досвіді. Будь ласка, будь обережний. Щасливий підйом.

+252
Joel Dada 12 трав. 2013 р., 15:24:01

Я робила 4РМ на мій жим лежачи сьогодні, і минулого разу (він відчував) він рухався близько 1 см/год. Я отримав його, але я відчував, що мої ноги відірвалися від підлоги, і я вивихнув коліно.

Травми підколінного сухожилля я не турбуюся: це була незначна тяга (1.5 за шкалою) і я буду в порядку.

Конкретно я хотів би знати:

 • Деякі підказки, щоб тримати мої ноги вниз.
 • Що (напевно) зламалася в моїй формі, що викликало мої ноги витягнути ногу і грюкнути підлогу.

Це була велика вага для мене (4РМ, ледь не провал на останній), але я ніколи не мав, що відбуваються насамперед в роки штангою навчання. Крім того, я використовую пауерліфтингу форма з жиму лежачи, коли я отримую на північ від 5RM. Ступні, сідниці замкнені, зігнувши спину.

+217
KATARSIS 27 серп. 2015 р., 14:53:51

У мене працює вже близько 2 років і може зробити 25 хвилинах 5к. Нещодавно я почав робити присідання, 5x95, 5x105 так і до 5x125. Я використав, щоб бути в змозі сидіти навпочіпки близько 190. Мій працює набагато повільніше після початку підйому ваги. Я вважаю, що мої ноги не досить відновлюватися між днів, але я ще зменшив присідання двічі в тиждень, і я як і раніше сповільнюється.

Моя мета полягає в тому, щоб збільшити свою здатність до влади пагорби без шкоди для моєї витривалості. Як я повинен бути наближається до цього?

+215
ashkay 17 трав. 2018 р., 17:02:50

Так, усіма засобами.

Коли ви робите біцепс кучері, ваше основне завдання-це підкреслити свої біцепси, і кілька інших м'язів.

Знайти положення і траєкторію в який ви тільки покласти навантаження на ваші біцепси, так що ваші дельти дуже слабо задіяні, просто щоб зберегти своє місце, руку твердої, а не допомагати їй тягнути вагу. Неможливо обійти цілком через плечі, але мінімізувати їх участь, щоб зробити ниючі толерантні цілком можливо.

+212
kostas dontas 1 вер. 2015 р., 17:07:12

Я 54-річний чоловік, який був тренувальний вага протягом року. Я займаюся будівельним бізнесом і працює майже кожен день.

Іноді складно після роботи, але я намагаюся піднімати кожен день. Мій нинішній розпорядок:

 • День 1) 6 комплектів лава для преса, супер виставитися з трицепсів прес

 • День 2) 6 комплектів широким хватом Тяга-Даунс супер виставитися з зігнутими зчеплення кучері

 • День 3) 6 комплектів вузьким хватом вертикальні ряди не супер набори (поки що)

І я починаю на 4-й день.

Я бачу результати у своїй фігурі (хоча й повільно). Я завжди їм 3 кв./якість їжі (великий сніданок, бутерброд і фрукт на обід, і на вечерю) і я додала 3 яйця, 3 банана, який сироватковий порошок добавки пити кожен день близько 2 годин дня.

Я 6'2" у висоту і важать близько 207 фунтів. У мене немає розпоротим нутром, але поки немає ні жирок ні. Ось що я хотів би деяку допомогу з: мій розпорядок ідеальною? Його можна покращити? Чи повинен я збільшити мої набори? Я повинен більше відпочивати для швидкого зростання?

До речі: моє обладнання-це свого роду " все-в-один кабельний канал. У мене немає вільних ваг (поки), але в даний час кабелі-моя єдина вагового обладнання. Спасибі за будь-які поради і пропозиції.

З повагою,

-Тоні Д.

+210
sierra055 19 трав. 2018 р., 19:51:25

За словами Алексі Ниэми (у книзі Menestyjän kuntosaliharjoittelu ravitsemus Джа, 2005) діти не повинні тренуватися з важкими вагами з-за травм. Ніємі сайтів дослідження www.terveurheilija.fi/materiaalit/getfile.php?file=125 , який має аналогічну претензію у висновках, але на основі швидкого читання, позовні вимоги не підтримуються дослідження. Ніємі також посилається на інші джерела, але вони, здається, голів різних книгах і, ймовірно, не так легко знайти в інтернеті, хто більше зацікавлений, можливо, захочете, щоб шукати їх в деяких фінської університетської бібліотеки. Цитати на джерела, опубліковані в 1989-2004.

Ніємі показує вагу тіла Вправи для молодих людей.

+116
HoneyWine 3 квіт. 2010 р., 02:58:44

Передній плеча горнеться:

 1. Зчеплення рук за спиною. Якщо гнучкість не дозволяє цього, зчеплення палиця або щось, щоб компенсувати різницю.
 2. Випнути груди і підняти руки геть від вашого тіла, використовуючи ваші плечі.

Задній плеча горнеться:

 1. Досягти через ваше тіло, і нехай ваші руки йти так далеко, як він може через твоє плече.
 2. З допомогою вашої протилежною рукою, потягніть лікоть до тіла як можна далі.

Пам'ятайте, що ви можете насправді отримати травму при розтяжці якщо ви розтягнути "неправильно". Тягнеться потрібно робити поступово, послідовно і постійно. Вони не повинні бути зроблено швидко або так сильно, і як можна швидше.

+97
Long 9 жовт. 2013 р., 08:29:19

Іноді мені доводиться проводити місяці далеко від тренажерного залу, і ви втратите м'язову масу і силу, якщо ви тренувалися з важкими вагами: немає ніякого способу навколо нього. Ваше тіло пристосовується, і якщо там не так багато опору, то його не потрібно зберігати все, що дорого м'язової тканини живий.

Але ви можете пом'якшити втрати і можна зробити так, що коли ви повернетеся в тренажерний зал ви не починаючи з нуля. Навіть просто тримати дисципліну і режим заблокованому у критичний.

 • Їж білок, і не дозволяйте ваша дієта страждає.
 • Отримати набір з кільця, і якщо ви можете 53lb гирі. Озброївшись тим, ви можете робити випади, підтягування, уривками, валіза станова тяга, віджимання на брусах, качає, і тисне. Що Ab колесо може поміститися в молоко латами, можна було за ціною нижче $100 доларів (в 2018 році) абсолютно новий і прослужить десятиліття.

Це також чудова можливість зосередитися на речах, як пліометріка і пістолет присідання. Багато один непотріб ноги, як правило, не буває в тренажерному залі, але ви можете використовувати свій тренажерний зал-менше часу для роботи над рухливістю і міцністю на обидві сторони вашого тіла.

+66
SaintandSinner 15 жовт. 2013 р., 14:35:29

Я думаю, що це помилкова дихотомія. Іншими словами, існує багато більше на "розпатлані" чи міцність будівлі, ніж орієнтуючись виключно на художньої гімнастики та гирьового спорту будуть робити. Насамперед потрібно визначити ваші цілі.

 • Отримувати розпатлане, мають м'язову масу, але дуже маленьку (одного відсотка) жиру в організмі.
 • Стає сильною-це вміти рухатися більше ваги.
 • Марафон-це все про витривалості.
 • Спринті та важкої атлетики йде про короткі, інтенсивних сплесків енергії.

Істина полягає в тому, що ваші цілі будуть змінюватися з плином часу, як ви встановите ваші очі на нові можливості ви не мали раніше. Суть в тому, що я не розглядаю це як прохання, але більше частини питання. Так як ваша мета стає розпатлане, інші відповідь буде зосереджена навколо цього.

Втрати Жиру При Збереженні М'язової Маси

Це все про дієти. Це зазвичай перший крок у досягненні "розпатлані", якщо ви вже недовага. Ключ до отримання розпатлане з вашої дієти:

 • Достатня кількість білка, щоб підтримувати м'язову масу
 • Роботи вистачить для підтримки вашої м'язової маси
 • Управління загальної кількості калорій
 • Досить товстий, щоб тримати ваш рівень тестостерону нормальний
 • Досить вуглеводів, щоб живити ваші тренування але не більш

Загальна вислів 1г білка на кілограм м'язової маси тіла (загальна маса тіла) є "досить гарним", щоб бути правим. Правда, ви дійсно не потрібно стільки навіть як генетичний викид. Білок вимагає більше енергії на процес, так що це не погано, якщо ви їсте більше, ніж потрібно.

Занадто мало насичених жирів впаде ваш тестостерон (Т) рівень нижче норми. Занадто багато жиру не підвищує ваш рівень Т вище норми, але збільшить ваші калорії. 3г Омега-3 буде гідною, і не більше 6-7% ваших калорій з насичених жирів. Примітка: 1г жиру = 9 калорій. Крім того, кількість жиру у вас є, що потрібно, щоб заповнити вашу потребу в калоріях.

Вуглеводи-це швидка енергія, використовувана в силові тренування. Ці змінні думати про роботу. Поки ви знаходитесь на рівні або нижче цільової калорій протягом дня, якщо ви бачите себе трохи м'якше урізати трохи вуглеводи. У противному випадку продовжуйте штовхати їх вище, поки ви не знайдете цей поріг.

Як для роботи, необхідної для збереження м'язової маси. Як художня гімнастика і підняття важких добре працювати. Вони посилають правильні сигнали нехай ваше тіло знаю, що вона потребує м'яз.

Розмір Будівлі

Розмір м'язів-це все про об'єму роботи. Якщо ви зосередитеся на гімнастику, потрібно буде заповнити ліміт ваги тіла з обсягом роботи. Ще один інструмент, щоб варіювати інтенсивність міняти важелі (широкі віджимання від підлоги, вузькі віджимання, Т віджимання, як приклад). При піднятті тягарів, вам просто потрібно змінити вагу використовується.

Що сказав, загальний обсяг-це ключ, щоб зберегти м'язи. Як тільки обсяг не зміниться, ви не зможете додати більше м'язів. Це означає, що за гімнастику ви робите багато підходів і повторень, що в меню на сьогодні. Для підняття ваги ви використовуєте ваги ви можете підняти багато разів. 3 підходи по 8-12 повторень-це традиційний бодібілдинг ідеал.

Настане момент, коли просто додавши вага не буде більше працювати, або ви просто не можете зробити більше повторень. Ось коли вам доведеться ввести поняття різної інтенсивності і коливається реп. В гімнастику можна перейти на більш складні техніки (наприклад, людини прапорів, м'язи-ДБЖ тощо) В дні інтенсивність, і старі резервні дні обсяг. У піднятті тягарів це справа збільшувати вагу і робити більш короткі діапазони реп на кілька днів, і знизити ваги і робити більше повторень коливається на інших. Фактичне програмування для це виходить за рамки питання.

Переваги

Як у важкій атлетиці та художньої гімнастики мати деякі переваги до вашої поставленої мети були знищені.

 • Підняття тягарів збільшує вашу силу, яка може допомогти вам збільшити обсяг робіт (вага * повторення), які недоступні поодинці гімнастику. Це означає більше м'язової маси, як Ронні Колеман (крім стероїдних питання).
 • Гімнастика збільшити свій кондиціонер, який також допомагає спалювати жир. Арнольд Шварценеггер використовував цей підхід, перш ніж він мав доступ до тренажерний зал і виграв свій перший конкурс з бодібілдингу серед молоді.
 • Гімнастики можна відновити дуже легко, що дозволяє зберегти обсяг протягом довгого часу.
 • Підняття тягарів може дозволити вам використовувати інтенсивностями значно нижче, ніж вага вашого тіла, якщо ви не досить сильні, щоб виконувати правильно гімнастику ще.

Зрештою Арнольд використовував тренажерний зал, щоб виграти світових титулів у бодібілдингу. Але суть у тому, як допомогти вам досягти вашої мети.

Використовувати Як Для Хорошого Ефекту

Немає нічого поганого з упором на 3-4 підйомники на тиждень, використовуючи вагу тіла Вправи для всіх допомоги. Це дуже потужне поєднання, щоб допомогти вам використовувати переваги кожного, щоб досягти своєї кінцевої мети. Програма Вендлер 5/3/1 навіть є варіант, де вся робота допомогою гімнастики.

+52
Mike Brady 2 лют. 2011 р., 09:30:39

Я припускаю, що ви прогресу на різних рівнях для різних вправ, але, як (дуже) загальне правило, було б розумно додати нижче 10 фунтів в місяць з жимів лежачи, а може і більше, як 20 присіданнями?

+42
Seren 5 вер. 2016 р., 22:53:27

Щоб Уникнути Травми Суглобів

Дрібних суглобів, таких як пальці, призначені для спритності і маніпуляції, не підтримувати свій повний вагу тіла. У цьому (зображення) ви можете побачити, як маленький дистальний суглоб насправді. Захищаючи ці маленькі суглоби на тривалий термін для всіх речей, які ваші руки повинні зробити краще, ніж використовувати їх, щоб робити віджимання - ІМО.

Збільшення розміру вашого зап'ястя

Розмір зап'ястя і сила кисті не обов'язково те ж саме. Розмір променево-зап'ясткового суглоба в основному залежить від розміру ваших кісток, а не м'язів. М'язи, що керують зап'ястя м'язи передпліччя. Конкретні вправи для зап'ястя і передпліччя можуть збільшити зростання м'язів і кісток.

Збільшення сили ваших зап'ястях

Якщо ваша сила зап'ястя є слабкою ланкою у вашій біцепса кучері або інші вправи рук, зміцнення м'язів передпліччя допоможе для зміцнення і захисту суглобів зап'ястя. Ізолюючи зап'ясті з вправ, які націлені на зап'ясті згиначів/розгиначів, derviators променевої/ліктьовий і пронатор/супінатор м'язи збільшити міцність наручні, працюючи м'язи з сухожиллями, які перетинають променево-зап'ясткового суглоба. Ці вправи спеціально дозволяючи адресувати ваша слабка ланка:

Наскільки збільшується ріст кісткової тканини (розмір і щільність), кістки реагують на стресові навантаження із Вага підшипника або вправи на опір. Якщо у вас є достатнє харчування, включаючи кальцій і вітамін D, поступово збільшуючи кількість стресу на ваших кістках зап'ястя з збільшенням ваги або опору навантаження невеликий зап'ястя і передпліччя буде адаптуватися, збільшуючи щільність кісткової тканини. Вага тіла вправи, такі як йога собака мордою вниз застосовувати вага тіла через руки і зап'ястя зап'ясті в хороший розклад.

+36
ZyTelevan 28 черв. 2013 р., 14:20:02

У мене йде 10-15 хвилин, щоб охолодити тіла темп Мудрий - після тренування, після 'охолонути' в тренажерний зал і холодний душ іш. Це стає проблемою, коли я тренування в обідній час. У кого-небудь є які-небудь пропозиції?

+25
Karyn Nowak 12 лют. 2019 р., 13:38:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil