Що exersise рутинну зможу я зробити, що б підготувати мене до попередньо занять фізичною план нижче оцінки?

У мене просто була дана інформація про попередню зайнятості фізичної оцінки за роботу, я дивлюся на. Є 5 компонентів, і я можу бачити очевидні відповіді на досягнення деяких цілей, але деякі збираються бути трохи складною.
Етап 1: - це складка шкіри тест - не так багато я можу зробити про це, так як я припускаю, що результат буде пов'язаний з моєю ДКП на інші частини оцінки. Якщо у кого є ідея, як це можна виправити швидко, я ціную це.
Етап 2: це гнучкість тест, заснований на близькості. Для цього я роблю так, я як слід витягнути, коли я тренуюся і намагаюся зробити простягається протягом дня як можна частіше.
Етап 3: кардіо оцінка використання Monark тест велосипеда. 3 хвилини розминки, підвищують стійкість на 3 хвилини, потім знову на 6 хвилин, після чого опір зменшується на 9 хвилин для повернення пульсу повинні бути оцінені. Я не впевнений, що велосипед Monark є. Я також працюю далеко від дому і не мають доступ до велосипеда, що інших рішень для збільшення кардіо, а я далеко я міг би зробити це, коли я повинен стрибати на велосипеді я можу бути хоч якась частина готова.
Етап 4: Віджимання 5 х стоячи біля стіни 5 руки біля плечей, коліна на Землю, 5 зброї плечей один від одного, але йдуть від ніг, 5 з руки і пальці, утворюючи форму діаманта і 5 з тими ж положення рук, але з ногами на сходинці. Я можу зробити спочатку 3 досить легко, але боротися трохи з руки стиль (і навіть не додав ноги на сходинку трюк ще).
Крок 5: присідання 5 x зап'ястя, на колінах, 5 х руки на грудях і, піднявши, 5 х рук на лоб, потім 5 з рук за вухами. Я не робив присідання протягом багатьох років, тому що я думав (помилково, я думаю), що вони більше не дуже часто використовується в якості вправи.
Ну його довгий питання, напевно, купу відповідей, тому навіть якщо у вас є думки на всього лише частина цього процесу, я б високо цінуємо зворотний зв'язок.
А тепер Макка в чверть Pounder з сиром і товстий Шейк. Мабуть, це важливі групи продуктів або так мій підліткам розповісти мені.


+659
csakii 18 серп. 2015 р., 19:13:49
32 відповідей

Якщо ви повісите кільця з регульованими ременями, ви повинні бути в змозі зробити більшість сил працювати, переміщаючи їх вгору і вниз в залежності від того, чи потрібно вам бути вище або нижче кільця.

Якщо ви маєте намір робити гімнастичні вправи, де ви гойдалки з-під кільця, щоб підтримати (підтримувати ваш вагу на ваших руках, доки ви знаходитесь вище кільця), ви, ймовірно, знадобиться більше висоти.

Багато людей стали дуже сильними з обмеженим простором і обладнанням; робити найкраще, що ви можете з тим, що у вас є, і він, ймовірно, буде більш ніж достатньо.

+946
saint1729 03 февр. '09 в 4:24

Напевно чекати, поки ви відчуваєте себе краще. Це краще, щоб дати йому всі ваші, коли ви відчуваєте себе краще, ніж в Half-дупу він з холодним тільки заради збереження імпульсу. Перерви під час тренувального циклу дійсно може бути дуже корисно, якщо ви в кінцевому результаті удару плато.

Залишитися вдома і вдарив його з усіма в тебе, коли ти краще!

+884
bragar 13 жовт. 2016 р., 00:43:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я читаю про силові тренування, поради часто приходить з припущенням, що читач хоче отримати "великий". Я хочу добитися міцності, але волів би не занадто збільшити розмір, якщо це можливо.

Так чи є різниця в тому, як потрібно тренуватися, щоб збільшити розмір м'язів проти як потрібно тренуватися, щоб збільшити силу? Якщо так, яка різниця?

+828
Flights Pedia 10 лют. 2019 р., 08:47:31

Ваш фітнес поліпшується, коли ви ставите акцент у тренуванні на ваше тіло, а потім дати вашому тілу час, щоб відновитися. Ви робите те ж тренування знову і знову, і ваш організм вже звик до нього, так що він більше не створює акцент у тренуванні, і ви не видужаєте.

Отже, що вам потрібно зробити, це провести цілеспрямований раз, де ви можете працювати важче, тим самим забезпечуючи навчальний стрес і ведуть до поліпшення результатів.

Це звичайно включає в себе інтервали. Існує багато структурованих способів зробити тренування на велосипеді з участю пульсометры і вимірювачі потужності. Якщо ви хочете спробувати тих, я рекомендую програм Фріл або Кармайкл. Зокрема, Кармайкл був один, що це дизайн для тих, хто не має багато часу, щоб витрачати.

Якщо ви хочете бути більш випадковий, це нормально, ви все ще можете бачити результати скоріше Зроби-сам підхід.

В принципі, ви повинні розділити ваші тренування в секції, де ви їздити легко, і розділи, де ви важко їздити. Ви можете також мати деякі тренування, де ви їздити легко весь час; висока інтенсивність тренування працюють тільки, якщо ви не відпочили достатньо, щоб працювати в нашій дуже важко.

Я б запропонував, починаючи з чимось на зразок, 2-хвилинними інтервалами. Знайти постійний розділ, а потім по черзі їзда в такому темпі можна тільки підтримувати протягом 2 хвилин, а потім їзда в Темпі, де ваш пульс відновиться (я збираюся спуститися нижче 120) протягом 3 хвилин. Це в 4 рази повторити, приймати 10 хвилин, а потім повторіть для іншої набір з 4 інтервалів. Це, безумовно, допоможе.

Є багато інших структурованих підходів до навчання; можна робити молочно-граничні інтервали, пікові інтервали, на тотал і т. д. Ключ, щоб переконатися, що ви відпочили достатньо, щоб зробити їх.

+790
user61594 6 серп. 2011 р., 13:39:20

На мій морський досвід, найкраще, що я міг зробити, це з'їсти повним ходом, і, можливо, вибити будь-підтягування/дощок/маси тіла Присідання (художня гімнастика, в основному), коли моря були спокійні.

Якщо він на кораблі є й інші проблеми, йому потрібно займатися: противоскользительное (шкіру розриваючи стиль) палубні покриття, хлопці, що не круто з ідеєю навіть тимчасово блокує люк або сходинки з редуктором, а може навіть і потрібно займатися перехідних процесів (процес повернення ваги, або навіть у вікно стрибати і посадки на палубу).

В океані хвилі настільки сильні, більшу частину часу

Залежно від океану (і сезону), це не правда. Більшу частину часу в морі досить рівномірної і відносно доброякісні, але він може зійти з розуму там. Він потрібно зробити найкраще, що він може ведеться, більшість з яких має відношення до дієти.

У мене був набір гімнаст кілець, які я подорожував навколо. Коли я дістався до землі, я знайду в парк (там завжди паркується де), бюст з моєї Bluetooth-динамік і працюють на вправи, кільця гімнастичні, і пліометріка. Все це вміщується в рюкзак. Якщо вам цікаво, я написав свій власний (як цивільний) фітнес-подорожі через море Кортеса.

+749
DanielNogueira97 2 груд. 2018 р., 12:11:36

Я футбол коледж гравця, я граю у футбол з раннього віку, але я не роблю якоюсь присідання і силові вправи, тому що всякий раз, коли я роблю, я стаю нерухомим протягом 15 хвилин. Так що якщо ви можете будь ласка, запропонуйте мені деякі вправи, і те, що може допомогти. Я не думаю, що тільки втеча допоможе мій футбол

+740
Ahmed Osman 21 січ. 2014 р., 06:15:05

Який найбільш ефективний препарат для схуднення дієтичну підтримку?

+727
padawan 17 жовт. 2016 р., 06:51:27

Впевнений, що це.

У наступному дослідженні було три групи жінок.

 • Степ-аеробіка (СА)
 • SA за 25 хвилин + тренування опору (SAR25)
 • СА за 40 хвилин + силові тренування (SAR40)

Навчання опір було зроблено виключно з смуги. Тренувався 12 тижнів.

Я боксував у відповідних групах, а потім subboxed відповідних атрибутів це питання:

resistance bands improving strength and body composition

Кредит: тренування з обтяженнями в поєднанні з лавці-степ-аеробіка покращує профіль жіночого здоров'я

Ніякої твердої програми навчання опору буде працювати, наприклад, групи м'язів двічі на тиждень, регулярно намагаються залучити до прогресивної перевантаження.

Ключ для смуг, використовуючи ті, які досить сильні. Хорошим місцем для них є EliteFts. Їх смуги отримують досить сильний.

Моїми клієнтами є звичайні люди. Ми не потрібні, щоб піти вище пара їх монстр Мініс, хоча ми зробили більший акцент на верхній частині тіла. Деяким можуть знадобитися більш сильні смуги для нижньої частини тіла. У мене немає точних цифр реп, але шість місяців-п'ять клієнтів в день, три дні в тиждень, роблю ~100 представників групи на клієнта, коли музиканти почали носити. Коротше кажучи, вони повинні тривати однієї людини довгий час.

(Мій досвід, щоб уникнути тип трубки кільце. Вони більш імовірно, щоб хапати, залишивши людей набагато більше непросто (багато мали невдалий досвід або чули один), де люди не проявляють себе однаково. Ви можете обернути труби ПВХ на EliteFts групу, якщо ви хочете зробити ручку.)

Групи EliteFts зазвичай використовуються у пауерліфтерів. Вестсайд Барбелл, мабуть, найсильніших людей на планеті, використовувати смуги часто. Силу кривих не про що турбуватися.

“Порівняно з іншими етапами, термінал діапазон руху багатьох вправи, як присідання і жим, включає в себе невелику силу. Ніхто не застрягає під час присідання останні шість дюймів. Колись вставляти момент, остання частина діапазону руху є не максимально працював. Ви можете чверть присед більше, ніж ви можете "Малишок". Якщо ми буду критикувати групи за те, що їм не вистачає в наданні внизу респ, нам потрібно одночасно критикувати гантелями за те, що вони недолік у наданні у верхній частині реп. (І ніхто не має проблем з отриманням сильні м'язи і кістки з вільними вагами!)"

Більш детально при бажанні, наприклад, як групи можуть поліпшити щільність кісткової тканини, а також, EliteFts графіками групи сильні, і т. д.: https://b-reddy.org/2016/03/25/can-resistance-bands-improve-bone-density/

+722
dbellizzi 20 жовт. 2017 р., 06:57:38

В залежності від вашого темпами, ви швидше за все будете робити аеробні вправи, оскільки витривалість необхідний для роботи. Ви будете використовувати багато груп м'язів на ногах, в основному, для підтримки крутного моменту і до деякої міри м'язи спини вирівнювання, обертаючи грудну клітку і поліпшити потік повітря, в залежності від вашого стилю бігу.

Це вже великою поверхнею, так що чекати, щоб ефективно спалювати жир. Ви будете тонізувати м'язи, які активно беруть участь у вправі, але ви не будете купувати які-небудь значної маси, який іноді важко досягти, якщо ви занадто захопитеся, зосереджуючись на певній групі м'язів.

+709
Ishaan Singh 17 бер. 2013 р., 03:40:25

Це в основному збільшення капілярної системи, так як основна функція ангіогенезу є збільшення можливостей для доставки поживних речовин і кисню в працюючі м'язи. Вам не потрібні великі кровоносні судини для цього, вам потрібно більше.

Однак, є зміни у великих кровоносних судинах (так звані arteriogenesis), де великі кровоносні судини збільшуються в діаметрі, і, таким чином, дозволяють переносити більше крові.

Примітка: ангіо і arteriogenesis може чи не може статися, це не гарантія того, що якщо ви працюєте як буде відбуватися. Ви можете отримати деякі з один, іншого або обидва, в залежності від того, як ваше тіло реагує на вправу.

+695
sadegh3333 15 лют. 2017 р., 02:16:16
Розтяжка є однією з форм фізичних вправ, в якому конкретної скелетного м'яза (або групи м'язів) навмисно розтягується.
+678
BrandonFYIA 24 жовт. 2017 р., 04:41:52

Хворобливі відчуття ви можете працювати через не так вже й погано і взагалі люди весь час тренування буде трохи болю тут і там, що вони не проти.

Проблема болю полягає в тому, що на верхньому кінці шкали болю вона може заподіяти вам не рухатися в потрібному напрямку. Якщо ти стирчиш з насправді біль в області привідних м'язів стегна (пахові м'язи) , в якості прикладу, що може призвести до не йдуть досить глибоко і нахилятися занадто далеко вперед. Що в свою чергу може призвести до надмірного навантаження на поперековий відділ хребта.

Презервативи насправді не має нічого спільного з тим, як важко ви тренуєтеся і це поганий показник інтенсивності, прогресу, або порятунку. Найбільша проблема для мене насправді просто ця біль може привести на користь певних рухів, які не могли б бути той, який ви повинні зробити, що може в свою чергу призвести до реальних травм.

+586
1usER 27 лип. 2017 р., 02:03:27

Для мене особисто я хотів би розглянути шляхи створення падіння. в основному це пояснюється ваша головна мета (як я розумію), щоб отримати розмір в плечах, щоб бути в 'Доля'.

Я б вважав рутинну роботу, таку як ця:

1 день плечі:

 • Схилившись над низьким шків бічній 15 х 5
 • Зворотний летить 15 х 5
 • Гантелі бічні підніміть 15 х 5
 • Штангу вгору правому ряду 15 х 5
 • Стоять військові Прес 15 х 5
 • Штангу плечима 14 х 5

День 2 вправи на вибір:

День 3 плечі:

 • Схилившись над низьким шків бічній 15 х 5
 • Зворотний летить 15 х 5
 • Гантелі бічні підніміть 15 х 5
 • Штангу вгору правому ряду 15 х 5
 • Стоять військові Прес 15 х 5
 • Штангу плечима 15 х 5

День 4 вправа за вашим вибором:

День 5 плечі:

 • Схилившись над низьким шків бічній 15 х 5
 • Зворотний летить 15 х 5
 • Гантелі бічні підніміть 15 х 5
 • Штангу вгору правому ряду 15 х 5
 • Стоять військові Прес 15 х 5
 • Штангу плечима 14 х 5

День 6 і 7: уникніть працювати верхню частину тіла як можна більше і з'їсти.

Ці вправи та розклад може здатися напруженою, але це вірний спосіб одержати деякий розмір.

Я б роботу за принципом краплі в кожен набір для того, щоб спробувати максимізувати зростання. Я також вважаю, збільшивши свій раціон, щоб переконатися, що ваше тіло може впоратися зі стресом вправ. Я також вважаю різко збільшити ваш білок десь 300г у день області. Я за це протягом декількох тижнів, як травми плеча може бути кошмаром.

Не ліфт масово виходити із зони комфорту і переконайтеся, що ви робите кожне повторення з правильної форми.

+585
Matt Rittman 22 січ. 2019 р., 00:28:24

Побачивши ваш оновлений пост, я думаю, що ваша проблема може випливати з вашого дистрибутива калорій. По-перше, я не думаю, що ваша проблема через естрогену або сидячій позі. Розташування ви описуєте (любові ручками навколо талії) загальна площа до відкладення жиру. Якщо можливо, я хотів би подивитися, щоб побачити, якщо ви зробили які-небудь зміни в дієті під час початку вашої стажування. Майте на увазі, що будь-які зайві калорії, які не спалюються будуть зберігатися у вигляді жиру. Враховуючи, що, я хотів би запропонувати вам поступово коригувати свої показники харчування. Оскільки ви тренуєтеся 3 до 5 днів в тиждень, я б порекомендував вам перейти до 50% вуглеводів, 30% жирів і 20% білків. Якщо це не допоможе, тоді, ви повинні спробувати, щоб зменшити жир ще більше. Пам'ятайте, що один грам жиру збирається представити 9 калорій проти грам вуглеводів або білків (4 калорії в кожному). Ви не можете отримувати правильний вид калорій, щоб підтримувати свій спосіб життя. Звичайно, іншою альтернативою є збільшення кардіо, щоб спалити більше калорій. Але, це не схоже на те, що ви хочете.

+569
dlitz 21 черв. 2014 р., 07:32:15

Минулого тижня я був в змозі бігати на біговій доріжці за 2 км з постійною швидкістю 6.0 (який знаходиться в 10 хвилинах милю ПАРЄ) в сер висоті 3 (я почала в 4 і впав, як я все більше і більше втомлюється).

Сьогодні я змогла пробігти 2 милі за постійне 6.0 і Kaspersky 4.0 (я почав у 4,0 і витримують 4,0 висота).

Значить, все інше постійно (тобто так само гнучкість, силу і серцево-судинної витривалості), що я набрала лише м'язову витривалість (в моєму каре) вірно?

Що більш важливо, я ставлю це питання, коли справа доходить до бігу я в курсі бігунів, які хочуть, щоб збільшити швидкість або відстань. У бігунів коли-небудь намагалися збільшити їх нахил/відстань по вертикалі? Чи є якась певна причина чи вигода?

Єдина причина, що приходить на розум, якщо хтось намагається бігати вгору великий пагорб або гору (не дуже крутий).

Примітка: Я додав на велосипеді в якості тега, як я в рівній мірі зацікавлені і питання ідентичний. Зазвичай велосипедист, спробуйте збільшити швидкість і відстань. Чому велосипедист буде спеціально тренувати на ухилі (наприклад, на машині, велосипедист до редуктора, але тримати темп і відстань фіксоване). І навіть є якась різниця чи це відповідь на велосипедиста збільшенням висоти ідентичні бігун збільшенням висоти. Мене цікавить як мені подобається користуватися біговій доріжці машина і велосипед, але більше-тому я використовую бігову доріжку.

+566
Lcukerd 7 трав. 2011 р., 15:00:46

Проблема ви працюєте в одній з контексту. Відповідь на задачу залежить від того, що викликає прогрес в стійло. Ні відповіді по суті не так, і або відповісти більш коректно. Для кращої відповіді на ваше запитання, мені доведеться ввести поняття періодизації.

В це просте визначення, періодизація-це процес зосередження уваги на одному аспекті міцності за певний період часу.

Частина проблеми полягає в розумінні того, що викликає у вас проблеми на даний момент. Хороший праймер-це пару статей Грег Nuckols:

Він робить хорошу роботу, розщеплюючи складні теми і робити їх зрозумілими. Ось деякі актуальні моменти:

 • Для того щоб поліпшити міцність або розмір потрібно збільшити акцент у тренуванні з плином часу
 • Ви може вичерпати можливості оговтатися від стресу тренувань
 • Коли це станеться, вам потрібен новий тип навчальних зусилля, щоб продовжувати прогресувати
 • Механізм досягнення цих цілей є periodize.

Найпростіший спосіб періодизації-це просто перемикання між помірними вага/високий обсяг і вага високий/помірний обсяг.

Він може отримати складніше, ніж в залежності від ваших довгострокових цілей, але ви повинні видалити будь блокпост. Якщо ви значною мірою сповільнюють процес роботи з декількома наборами 8-12, можливо, буде потрібно якийсь час з повторень в діапазоні 2-4 і дійсно підштовхнути інтенсивність (вага на штанзі) протягом декількох тижнів. Коли ви повернетеся до роботи з об'ємом, ви завжди зможете використовувати більш важку роботу ваг. Що допомагає при збільшенні тренувальних навантаженнях.

Загалом, я вважаю, що діапазон повторень 8-12 допомогти, з плином часу під напругою, а також можливість додавання корисної маси. Однак, ви не можете жити в цьому і продовжувати прогресувати так само, як ви не можете жити в низьких реп світ і продовжувати прогресувати. У першому випадку, ви ніколи не звикнути до проведення важких ваг, яка обмежує, скільки об'єму можна практично впоратися. В останньому випадку, ви ніколи не поліпшить вашу працездатність і не може повністю відновитися під час вашого наступного тренування.

Ви знайдете просунуті бодібілдери та пауерліфтери тренуються дуже точно так само, коли ви дивитеся на картину. Основною відмінністю є значення розміру і один сила реп у навчанні. Мій основний акцент був міцнісні характеристики, але я виявив, що стиль бодібілдинг робота допомогла мені залишитися здоровою, поліпшити свою працездатність, та побудувати більш зручну у використанні для силових показників. Я впевнений, що зворотне теж вірно.

+505
codemonkey789 27 лист. 2014 р., 07:49:41

Все, що ви робите, щоб збільшити кровообіг допоможе з варикозною хворобою. За даними varicose-help.comвправи, такі як ходьба, їзда на велосипеді і плавання допоможе не тільки запобігти варикозу, але і тромбоз глибоких вен і судинних зірочок.

Getridofthings.com також передбачає тренування як найкращий спосіб позбутися варикозу і судинних зірочок, а потім відразу на підтримання здорового ваги тіла. Зайвий жир, як відомо, знижують кровообіг, що в свою чергу додає до проблеми варикозу. У гіршому випадку, що тільки здоровий спосіб життя не відновити, вони також припускають, склеротерапія, лазерна хірургія, традиційна хірургія.

Крім того, ви не повинні носити обмежувальний одягу (якщо це не рекомендовано лікарем), таких як вузькі штани або шкарпетки з щільною стрічкою, а також дозволить зменшити циркуляцію. У статтях я наводив, вони також припускають, сидячи з ноги схрещені, чи піднімаючи ноги вище вашого серця під час відпочинку.

+462
user213635 1 груд. 2010 р., 03:39:11

Ви не можете замість цього використовувати щось інше? Тримати щось важке в руках або покласти в рюкзак або заповнити його з важкі речі.

Коли ви можете зробити більше 12 повторень*3 підходи ви працюєте на такому рівні, коли ви будете додавати ефективної м'язової маси. Більш того, і ви в основному набирають витривалість.

Є і складніші варіанти маси тіла Присідання можна робити, наприклад, присідання пістолетом, присідання, стрибати і коробка стрибає.

Висока присідань не зробить ваш зад менше, чому б це?

+453
Katifacia 29 груд. 2017 р., 18:24:10

Так ... моя пропозиція полягає в тому, що вам потрібно звернутися до лікаря і отримати діагноз. Коли ви говорите "вивихнув плече", що могло означати будь-яке число травм.

Наприклад, у мене були болі в плечі лівому плечі при піднятті лівої руки назовні, близько трьох місяців. Я чекав близько місяця для того, щоб видужати, і, нарешті, побачив лікаря.

Коли я побачив мій лікар, він змусив мене виконувати ряд різних рухів, забезпечуючи при цьому опір руками. Він поставив мені діагноз щось під назвою "суб-акромиальный бурсит". Це запалення заповненої рідиною мішок (Бурса) на плечовий суглоб. Я відвідую фізіотерапевта близько шести тижнів, раз в тиждень, і виконуючи вправи вдома кожен день. Фізіотерапевт веде мене через спеціальних вправ, а також відноситься до зони з УЗД. Дискомфорт і біль дуже повільно поліпшується. Я також приймаю док (напроксен), щоб допомогти зменшити запалення.

В залежності від травми плеча, може знадобитися фізіотерапія, ін'єкції кортикостероїдів, хірургічного втручання або іншого лікування. Тільки лікар може визначити це напевно. Мій досвід показує, що травми плеча займе багато часу, щоб залікувати.

+429
Big Mike 24 лист. 2017 р., 11:34:02

Я був перший запуск табір (два роки, коли я був в середній школі). У них є багато хорошої інформації, однак у мене анекдотичний досвід, який допоможе вам, зокрема, з половину марафону або марафон.

Я хотів уникнути будь-якого роду інтервалу або коротке швидкодію речі. Уелдон Джонсон (співзасновник Letsrun) за свої 10 000 м Час 28:06 від повільніше, довше і частіше виконується, ніж те, що він зробив.

Ось велика стаття, його тренер Джон Келлогг: http://www.letsrun.com/jkspeaks4.php

Я б сказав, Якщо ви хочете істотно поліпшити свій напівмарафон часу (на відміну від біг для відпочинку) вам потрібно:

 1. Бігати два рази в день. Історично склалося, що це виявилася оптимальна частота тренувань.
 2. Виконайте стільки пробіг, як ви можете впоратися. Будувати повільно-протягом місяців і років.
 3. Додати довгий темп виконання щотижня, або 2 з них, якщо ви можете впоратися зі стресом. Вона повинна бути близько 8-9 миль і близько 85% зусиль вашого напівмарафон темп гонки. Щоб зробити його більш цікавим, можна починати в більш повільному темпі і працювати швидше, ніж ваш темп тю за останні кілька миль.
 4. Відновлення. Збільшення вашого тренінгу неминуче змусить вас почувати себе дуже втомився спочатку. Не хвилюйся-це нормальне явище і ви звикнете до нього. Тим не менш, сон дуже важливий в цей момент, тому що ваше тіло не побудувати фітнес під час тренування, а після, поки ви відновити. Переконайтеся, що ви приймаєте, а також відповідні поживні речовини.

На мій погляд, у "довгостроковій перспективі" щотижня переоцінена. Я міг би пробігти марафон або навіть 50к швидше, ніж більшість населення на основі мого коледжу навчання за 8к (один чоловік у моїй команді насправді вирішив балотуватися відомий марафон просто так, без причини і виграв), який доводить, що вам не потрібно кидати в один великий пробіг і працювати, щоб стати швидше.

Один день з непропорційно пробіг порівняно з іншими тиждень тільки йде, щоб ви постраждали або втомити вас. Так, є фізіологічні переваги, які приходять з вже запущеної, але ви досягнете це автоматично, як ваш день-у-день пробіг неухильно зростає.

Також будьте обережні з довгим, повільним відстань (ЛСД) пастку. Не цілеспрямовано тягнутися через ваш біжить в темпі, який відчуває себе дуже повільно і неприродно. Є відома цитата-Я думаю, що Себастьян Коу-що "довгий, повільний відстань дає довгі, повільні бігуни" (також зазначені в цій книзі). Точка повільно працює, в основному, щоб оговтатися від ваших тренувань. Багато людей роблять помилку, запустивши їх важко працює дуже легко і просто працювати дуже важко. Як інший приклад, інший чоловік у моїй команді будуть працювати 14 миль на 5:20 темп, потім два дні з 8:30 до 9:00 хвилин темп. Такий темп буде повільніше, ніж більшість сусідських бігунів. Він піариться, що у всіх гонках цього сезону і переїхав в передній частині команди.

Тому я думаю, що це про нього. Я б рекомендував знайти когось, щоб тренуватися, а також (і, може бути, ви вже робите), тому що, як ви збільшити ваш пробіг ви знайдете його набагато більш приємним з партнером по навчанню.

+337
colejkeene 26 лют. 2016 р., 06:55:19

Одного разу Я чув, що це можливо, щоб зменшити біль зв'язок із приймати добавки (наприклад, глюкозамін). Я шукаю виконувати вправи для зміцнення колін і уникнути травм зв'язок. Які вправи можуть допомогти швидше і краще?

+307
LiveStreaming Apps 7 лип. 2015 р., 19:35:11

Я рекомендую вам перевірити книгу силове тренування анатомії.
Він має зображення і деталі для кожної вправи і м'язів і їх імена.
Ви можете "натисніть, щоб подивитися всередині", щоб відчути, про що йде мова.

+300
mithileshssingh 21 трав. 2010 р., 21:22:11

Захоплення гирі не засіб, а про рухах.

Самі елементарні рухи з гирею висить між ніг, як її власні, гирі гойдалки, і для забезпечення високої повторення всього тіла вправи, щоб отримати деякі дійсно гарні кардіо під час тренування з обтяженнями. Крім того, це рух, це відмінне тренування для вашого заднього ланцюга, даючи гирями репутацію робити сідниці стали і здорову спину.

Вправи гирьового як правило, для побудови функціональної сили, використовуючи багато м'язи, не накачуючи один м'язи, ізолюючи їх. Той факт, що центр ваги вага не в свої сили, що вимагає додаткових зусиль для стабілізації дзвін, та отримує більше м'язів.

Якщо ви не зацікавлені в школи гирьового руху, вам не потрібно гирями. Ось кілька прикладів відео, як це виглядає.

З приводу термінів, причина гирями були набирає популярність в останні роки, - що Павло Tsatsouline, людина, яка це почав, зробили це в 1998 році, написавши статтю під назвою "горілка, розсіл, гирьовий спорт та інші російські ігри", пізніше підстави Ваалвейк організації, гирі навчання інструкторів, які виробляють гирями в США і так далі. Гирі були популярні в Росії протягом тривалого часу, Павло приніс їх до нас.

+288
Guns 11 черв. 2014 р., 07:05:21

Ви можете використовувати румблер де ви зазвичай крен піни. Але є місця, що буде боляче більше, ніж інші, і з грохотун, це може бути навіть гірше. Але це не означає, що це погана ідея. Насправді, більшу частину часу, місця, що дуже боляче, це ті, які цього потребують.

3-4 рази на тиждень звучить добре. Я не думаю, що є певний орієнтир для того, як часто ви повинні і не повинні використовувати його. І навіть якби був, ми всі різні. Ви повинні почати з те, що здається природним, і "слухай своє тіло". Часто це скаже вам, якщо ви перестаралися, або якщо він відчуває себе так добре, що ви повинні робити це частіше.

+279
asenka1997 2 серп. 2012 р., 23:13:45

Не дихає взагалі здається поганою ідеєю, особливо на високих повторень. При жимі лежачи, ви повинні вдихати, як ви опустите планку і видихніть, як ви підніміть його. Так що я б спробувати вдихати як нижче себе і так далі, але я хотів спробувати інший шлях навколо і побачити, що почуває себе краще. Якщо він відчуває себе добре, і вам добре, це правильно.

+241
Najat 22 лип. 2018 р., 22:30:14

Хоча ви питаєте про вплив алкоголю на здоров'я, яка була згадана в коментарях інших. Схоже, що ви зацікавлені в тому, щоб зрозуміти вплив алкоголю на надмірна вага і якщо це гірше, ніж вуглеводів.Оцінки споживання енергії ви отримуєте з вуглеводів і алкоголю виглядає наступним чином: Я грам вуглеводів =4 ккал Я грам алкоголю = 7Kcal

Враховуючи, що навіть якщо люди п'ють алкоголь, вони також споживають інші страви з ним протягом дня.Тому в доповнення до споживання енергії з їжі алкоголю додає додаткове споживання енергії на 7kcal за грам. Тому алкоголь може призвести до збільшення ваги і може протистояти впливу фізичних вправ на втрату ваги. Тому було б добре, щоб уникати вживання алкоголю, споживати менше енергії щільні продукти і вправи для ефективного схуднення.

+224
chiliNUT 25 вер. 2015 р., 08:18:50

Я брюзглых дорослих, вагою 316lbs.

Я почала намагатися схуднути, і хотів би зробити щось про моє фітнес-рівня. Я почав підніматися по сходах (5 рейсів) і коли я дістатися до вершини я задихаючись.

Моє питання

Якщо я продовжую робити це раз на день буде задишка поліпшити (я не впевнений, що офіційний термін для цього, але я хочу сказати, що буде нормальному диханню повернутися швидше, я менше потіють, тощо)? Або мені потрібно виконувати цей невеликий вправи багато частіше для того, щоб змінити ситуацію? Зверніть увагу, що я не прошу, якщо тільки піднявшись по сходах, він мені допоможе схуднути, як я знаю, спалених калорій буде мізерно мало.

+187
pieterprovoost 10 серп. 2012 р., 08:31:08

Враховуючи, що ви початківець бігун, швидше за все, ви не будете працювати так важко, що вам потрібна додаткова енергія перед тренуванням. Так що ви повинні бути в змозі бігати без сніданку.

Для нарощування витривалості, немає ніякого реального способу, щоб " пік " цього процесу, тому що ваше тіло буде потрібно час, щоб адаптуватися і пре напролом вашого тіла, швидше за все, вбити. Замість цього, ви повинні зосередитися на навчальній програмі, яка весело, легко тримати і ти не отримаєш травму. Таким чином, Ви зможете повільно, але вірно будував свою форму і зробити довгострокові зміни у вашому способі життя. Також важливо відзначити, що калорій ви будете спалювати в перші кілька місяців є незначними, але з плином часу ви будете прогресувати і збільшити частоту тренування і інтенсивність. Ось справжня мета: отримання достатньо підходить для корисна вправа. Улов, потрібно дотримуватися вправи досить довго, щоб дістатися до цього рівня підготовленості.

Тому замість того, щоб працювати нон-стоп без якої-небудь структури, я рекомендую вам спробувати C25K або якщо у вас є смартфон Адідас в додаток. Вони обидва пропонують навчальні програми для абсолютних новачків без витривалості, але якщо ви строго стежте за програмою, ви повинні бути в змозі бігти без зупинки за 5к протягом 10 тижнів. Важливо відзначити, що ви не повинні бути запущені як можна швидше, але замість того, щоб "втекти" зі швидкістю, що ви все ще в змозі тримати розмову. Ви будете здивовані, як уповільнити цей темп може бути, але його, мабуть, єдиним найбільш ефективним способом запобігання травм.

Що стосується гнучкості, я дуже вокал про розтяжці є неоднозначним, але в блозі я знайшов нещодавно називається дослідження говорить не морочитися з розтяжкою перед виконанням згадує, що більш важливо, ніж протягувати або не було:

перемикання попереднього виконання розтягування підпрограм (бігунів, які зазвичай тягнуться зупиняючись і ті, хто не розтягуються, починають розтягуватися перед запуском).

Так що якщо ви ніколи не розтягується, починають включати це у свій попереднє працювати звичайної це погана ідея. Замість цього, якщо ви відчуваєте, що у вас є обмежений діапазон руху, розтягуються регулярно і в більш функціональному стилі, такі як йога замість того, щоб зосередитися на довільний набір м'язів.

Удачи з початок і бути впевненим, щоб повернутися, якщо у вас виникли питання, як ви прогрес!

+73
Jorge Perez 7 трав. 2010 р., 04:11:57
Коток рухається по льоду з допомогою коньков. Це може бути зроблено з ряду причин, включаючи фізичні вправи, відпочинок, подорожі, і різні види спорту. Катання на ковзанах відбувається як на спеціально підготовлених критих і підлогових доріжок, а також на природних тіл із замерзлої води, таких як озера і річки.
+71
Lisa Snape 7 лют. 2015 р., 21:17:54

Як довго суміш білка минулому, перш ніж він не гарний? Я завжди змішати його, як тільки я хочу його пити чи можна попередньо змішати, потім кілька пляшок зберігати їх в холодильнику? Я кажу про використання ванни з порошку, а не власне покупка попередньо змішані пляшки, як 6 пачок м'язи молока.

+60
robertt 15 черв. 2016 р., 09:28:46

Відновлення марафон для мене взагалі дуже і дуже легко, біг, їзда на велосипеді, прогулянки, розтяжка 2-3 рази на день, запиваючи водою, масаж.

Конкретно розтяжки, масаж, і світла 30 хв тренування уражених м'язів просто, щоб отримати кров тече у них ключі, на мій погляд.

Його цікаве смішно, що найкращий спосіб подолати це ще в легкій зусиль протягом 30 хвилин. У мене ще є сумніви з приводу цього методу, перш ніж робити це, поки їм біль, але він працює досить добре кожен раз так далеко.

ID би мовити, зворотній конус, але якщо ваші друзі не були добре підготовлені, тоді кажу їм, швидше за все, це не буде корисним для них.

+11
Mohamed Mokhtar 31 бер. 2015 р., 15:45:15

Коротко кажучи: немає. Абсолютно не ідеальний.

Якщо ви хочете кращі результати, день ноги це найважливіший день. Це день, коли ви використовуйте великої маси м'язів (і не тільки ноги небудь).

Як поліпшити свій підхід

Найбільша проблема тут полягає в тому, що ви працюєте тільки верхню частину тіла, але забувають, ніг і нижньої частини спини.

Ноги і поперек, що ви працюєте, щоб знизити ризик травми, і повністю стати кращим спортсменом. Ноги і поперек, що ви працюєте, щоб збільшити, скільки калорій ви спалюєте за замовчуванням, тому що це потребує більше зусиль від вашого серця та центральної нервової системи (ЦНС).

Ваш баланс буде поліпшуватися, ваша витривалість покращиться, ваш метаболізм буде поліпшуватися, ваша спина буде поліпшуватися, і давайте вирішувати її, це найголовніше в будь-якому віці, але більш чим старше ви стаєте.

Але не хвилюйтеся, є деякі вільно доступні попередньо запрограмовані графіки, що будь-хто може просто взяти і використовувати, і один з моїх улюблених з адвокатом, або 5х5.

І перш ніж ви запитаєте, так. Будь-який вік. :)

+11
AbuBakar Khan 18 жовт. 2016 р., 04:08:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil