неспокійний шиї при виконанні вправи

Коли я тренуюся я відчуваю велику напругу в шиї, навіть з дуже низькою вагою. Конкретно під час вправ для грудей, біцепси і в основному плече. Без усякого наміру мені здаються напружуючи шию.
Яка причина цього, що викликає напругу в шиї?

+895
Prakhar Gautam 27 квіт. 2011 р., 02:20:38
32 відповідей

Хоча я не ожиріння я буваю дуже стомлений після 2-3 хвилин роботи (максимум). Так як я можу збільшити витривалість для бігу.

Хоча я приймаю здорову дієту, але все одно швидко вичерпані. У мене немає пороку серця.

+949
Senna5309 03 февр. '09 в 4:24

Так що дошки можуть бути добрими чи поганими днями відпочинку, але це залежить від того, який тип вправи ви робите на тренування днів. Core-це особливо важко вправи робити більше, ніж продемонструвати, як частина тренування. У результаті він може бути в порядку, щоб зробити ядро кілька днів поспіль (але, ймовірно, не повинен бути кожен день).

Що я б порекомендував це роблять йоги, які будуть динамічно підтримувати ядро, але і буде підтримувати активне відновлення і гнучкість.

+940
Alexander Fomichev 9 черв. 2014 р., 03:28:51

У мене два питання, які мають справу з тією ж проблемою. Мій основний питання з приводу купання.

Я виявив, що, подовжуючи мій хід (натискання ззаду за мною, щоб просунути мене далі в кінці ходу, я не маю на увазі далеко попереду мене на початку ходу), здається, вимагає більше енергії, ніж потрібно на початку частини. У якийсь момент під час удару рука не втратить свою ефективність і стане доцільно почати наступний удар? Питання, здавалося б, треба порівняння додаткову енергію, необхідну для тривалих хід проти низки дрібніших, які дають ті ж рухи. Скільки енергії витрачається даремно, виконуючи підготовчі руху для кожного нового ходу? Припустимо, я маю на увазі стандартний кролем.

У зв'язку з цим питанням-це схожі одна на прогулянки, піші прогулянки або підйом по сходах. Скільки енергії робить кожен крок (або крок вгору по сходах) вимагають щодо більш тривалим Страйд? Це змінює при завантаженні з туристичним пакетом? Не подлетев сходах використовувати більше енергії, ніж ходити з ними? Що, якщо я тільки достатньо енергії, щоб мої ноги, щоб очистити верхню сходинку і не більше?

Спасибі.

+912
JacobTheKnitter 8 квіт. 2015 р., 12:42:33

Головний показник "спалювання жиру" у різних вправ зводиться до вашої швидкості спалювання калорій і скільки вам зберегти цей темп.

Велоспорт-це не поганий спосіб позбутися від жиру з цієї метрики, так як ви отримуєте навчання, ви можете підтримувати розумні темпи горіти досить тривалий час. Велоспорт спалює (в залежності від швидкості/кількості зусиль) кілька сотень калорій на годину. Коли я виходжу на довгу поїздку я заправляюся в розмірі близько 150 калорій на годину. Припускаючи, що я не повністю стерти, що від переїдання після поїздки я отримую, щоб тримати, що дефіцит на цей день.

Все це, як мовиться, їздити на велосипеді 20-30 хвилин в день, щоб зробити вас сильніше, але не обрізати вам вниз дуже швидко.

Правка: треба було на це більш зрозуміло, але їзда на велосипеді не спалюєте більше калорій на годину, ніж біг (або інші вправи). Проте їзда на велосипеді, нижня впливу і для деяких людей більш приємним, ніж біг, що дозволяє більшу кількість часу в зоні спалювання калорій.

+873
Zizma 28 груд. 2012 р., 13:26:34

Я практикую бойові мистецтва протягом ряду років, як правило, близько 3 разів на тиждень. Нещодавно я прийшов до висновку, що мій рівень фізичної підготовки (що є досить низьким) гальмує мій прогрес і Ма навчання я роблю, це не достатньо, щоб підвищити свій фітнес, тому я записалася в тренажерний зал кроссфіт. Досі мені подобається, але в мене питання як поєднувати кроссфіт з моїх тренувань бойовим мистецтвом для досягнення найкращих результатів. У мене близько 4 до 5 днів в тиждень, що я міг би займатися (в залежності від роботи, сімейні обставини тощо), близько 1-1.5 годин в день, і я хотів би зробити принаймні 2 дні кожного Ма і МВ, якщо це можливо. Що б бути кращий план?

Ма навчання становить 1 годину (іноді 1,5 години) зазвичай включає в себе деякі кардіо вправи, яка залежить від практики, партнери і т. д. може бути від дуже простий до вельми складною, але не вимагає занадто багато сил, як правило. БФ тренування, як правило, протягом 1 години і залежить від вод. До цих пір я відчуваю, що я роблю деякі успіхи фітнес-мудрий, але я стурбований тим, що робить фітнес-тренування тільки 2 рази в тиждень може бути занадто мало, щоб зробити хороший прогрес. Це правда і якщо так, що порадите?

Якщо це важливо, мені 37 рік.про'. чоловік, не дуже підходять, але здоровий, кілька надлишкову вагу (ІМТ=27).

Оновлення: аспекти я хочу покращити в першу чергу витривалість і силу у другу чергу, тобто я хочу бути в змозі зробити більше віджимань, більше повторень і т. д. Я не хочу бути пауерліфтер або конкуруючих спортсмен, просто для підвищення рівня тренованості.

+869
seagoj 15 жовт. 2015 р., 23:26:06

Ти Можеш Підняти Свого Друга?

Теоретично Так......але я думаю, що найбільшою проблемою ви зіткнетеся, це ваш друг бреше ще як штангою. Так як люди інстинктивно боротися за контроль, коли вони поза балансу, це може бути досить важко для вас, щоб тримати вашого друга в повітрі.

Ще однією проблемою буде "ручками". Які регіони ваш друг буде тримати вас?

Це Безпечно?

Я не вважаю його безпечним для наведеного вище міркування. Тому що ваш друг може інстинктивно боротися за контроль, сила, діюча на вас буде більше, ніж тільки його фізичну вагу. Це може призвести до втрати рівноваги його і вуаля......ви обидві аварії.

Можливі Питання Для Розгляду

 • Які частини свого тіла ви будете тримати під час підйому його і наскільки стабільним буде? Якщо ви не збираєтеся пов'язувати з ним на стовпі, як смажене порося, це може бути великою проблемою.
 • Де знаходиться стартова позиція? Жим станції, як правило, підставки для гантелей перед підйомом. Куди ви покладете вашого друга?
 • По суті, небезпечні трюки, як це зазвичай коригувальники (у випадку, якщо щось піде не так). У вас є один?
 • Останнє, але не менш......чому?

В Резюме

Якщо ви можете забезпечити вирішення вищезазначених питань, то ви повинні бути в змозі виконати цю вправу. Якщо це один з тих дурних/Гуфі відео, я не бачу смьісла. Я б, однак, бути цікаво дізнатися про результат :).

+857
Zhigang 6 квіт. 2015 р., 19:26:13

Навчання тяжкості тілесні ушкодження, як правило, виникають через м'язовою втомою. Сказавши це, є деякі вправи, які повинні бути протипоказані для деяких людей. У вашому прикладі за шиєю преса, безумовно, були вказані в якості потенційних травм виробника. Я думаю, що ключ до вашого питання ця фраза

"...неодноразово робилося протягом ряду років".

На мій погляд, будь-яка вправа має потенціал, щоб привести до травми, навіть при правильній формі. Надмірне синдром , як правило, виникає після повторної травми м'язової тканини. Синдром надмірного використання стає більш важливою проблемою, оскільки ми старіємо. Літні люди, як правило, вимагають більше часу на відновлення. Що іноді не буває між тренуваннями. Додати повторювані рухи в суміш для м'язової тканини, яка повністю не відновилася і у вас є потенціал для надмірного пошкодження.

Я, наприклад, намагаюся змінити своє навчання на чотирьох-шести тижневий цикл спеціально для того, щоб уникнути повторюваних рухів. Але і вводити нові рухи, вправи, які, сподіваюся, продовжувати надавати допомогу в моєму цілей навчання.

+749
smavros 2 лип. 2011 р., 00:49:29

Отже, ми вже знаємо, що штанга присідання пакет на більше маси, чим присідання повітря; ніякої таємниці немає. Але я задумалася про роль, яку телят грати в обидва. Я чув, присідання повітря передбачає мінімальне використання литок, а присідання штангою підкреслити їх багато. Це правда; і чому б це? Це просто з-за зайвої ваги?

+733
Arnau Lacambra 28 лип. 2017 р., 00:41:58

З Джамаром ручний динамометр може бути використаний для вимірювання міцності зчеплення і я вважаю, що був використаний у минулому році в ході відбору британської команди боулдерінг.

+719
user9118072 3 квіт. 2014 р., 16:11:20

Наскільки я знаю, тренування ті ж м'язи кожен день (або кілька днів поспіль) - це не дуже гарна ідея. М'язи не можуть відпочивати досить довго, щоб відновити і ви "перетренованості".

Передумова неправильна, немає ніяких доказів того, що м'язи повинні відпочивати днів між днями тренувань, це всього лише міф тренажерний зал винайшов культуристами. Ви можете тренувати м'язи 7 днів в тиждень, 365 днів в році без будь-яких негативних наслідків. Все залежить від об'єму.

Новачкам потрібно не менше 10 жорстких комплектів в м'язи, тому простіше розділити його на 2 дні і робити 5 підходів щоразу, ніж розділивши його на 7 днів.

Досвідчені спортсмени повинні як мінімум 15 ** жорсткий** в тиждень і у них немає фактичної межі... теоретично спортсмен може робити 48 комплектів кожну тиждень і все одно виграють. Так це простіше зробити 6-7 сетів кожен день, ніж робити 24 набори два рази в тиждень.

У підсумку ефективність вашого режиму залежить від кількості комплектів і зусиль ви поклали в не про те, як ви розділите тренувальні дні.

+698
Henry Ohm 3 лип. 2010 р., 19:38:15

Я знову відчув, що це нормальна біль, і що таке травми розвивається-це складний і важливий навик для бігуна. Якщо ви новачок в цьому, потім нарощувати відстань повільно.

Декілька загальних зауважень, які можуть допомогти відрізнити біль-це частина нормальної роботи м'язів (і т. д.) розвиток в рамках навчань, і що це розвиток травми:

 • Якщо болі надзвичайно різкі, негайно припинити
 • Якщо біль зникає, як ви зігрітися, це може бути добре, щоб продовжити
 • Якщо біль у тому місці кожен раз, коли ви запускаєте, і стає щораз гірше, то варто спробувати більш тривалий розрив між тренуваннями.
 • Якщо біль у тому місці після кожного запуску, і стає щораз гірше, то варто спробувати більш тривалий розрив між тренуваннями.
+696
user102148 14 серп. 2017 р., 14:01:31

Я теж страждаю від болю в суглобах від травм в юності, хоча це мої стегна і плечі. Я зрозумів, що мені потрібно ендопротезування кульшового суглоба протягом наступного десятиліття.

Це може бути корисно відвідати фізіотерапевта або реабілітаційний центр. Якщо ваш досвід схожий на мій, ви можете виявити, що шкода не так погано, як ви думали, і вони можуть дати вам певні вправи, щоб допомогти зробити ваші м'язи в робочому стані.

Безумовно, рухатися теж, навіть якщо це просто ходьба. Я пішов з осадових спосіб життя (офісна робота, компанія Netflix кайфу, і т. д.), Щоб ходити в спортзал регулярно в минулому місяці і вже я помічаю поліпшення болю/поверховість дискомфорт від активного.

+663
nevahh 25 квіт. 2010 р., 01:31:28

До винаходу сільського господарства люди жили в різних кліматичних умовах, екосистем та середовищ. Так, точно, що таке "палео" дієта?

Наприклад, в якийсь момент часу до зародження землеробства, там були "печерні" люди, які їли зерна. Оригінал пожирачів зерна, безсумнівно, були мисливці-збирачі, яким довелося жити в регіоні, де зерна були "зібрані" джерела живлення. Інший приклад-знайомий, який дотримується дієти Палео, але їсть велику кількість кісток, без шкіри курячі грудки. Це здалося мені дивним, тому що, наскільки я розумію, мисливці-збирачі не обмежувати себе в грудку.

Чи є зв'язок, можливо, з хорошим роз'яснення про те, що дієта палео?

+543
Cho Jay 19 груд. 2018 р., 07:10:08

1.Щоб жити довго і з високим рівнем життя (включаючи когнітивні переваги, вміння ефективно використовувати своє тіло довгостроковій перспективі, уникаючи медичних проблем і т. д.)

Додатковий час для силових тренувань, безумовно, варто для всіх ваших цілей, але ЕСП. для #1. Оскільки ми старіємо, ми втрачаємо м'язи, якщо ми будемо працювати на нього. Погляньте на кількість зусиль, яке потрібно для літньої людини вставати зі стільця, підніматися по сходах або підніматися і опускатися з підлоги порівняно з вашими легкість руху. Різниця в міцності м'язи, нервово-м'язового контролю, рівноваги і гнучкості. Сила м'язів забезпечує кращу функцію і захисту суглобів.

Як @Бэрин передбачає рух суміші може допомогти ефективність і функціональні переваги вашої силового тренування. Ви можете поєднувати вправи з HIIT, роблячи тіла кругова тренування.

Крім того, не варто забувати про гнучкості та балансу аспект вашої загальної програми навчання. Джозеф Вайсберг П. Т., к. т. н. має швидка 3-хвилинна щоденна процедура, яка усуває загальну гнучкість. Ви б все-таки потрібні конкретні ділянки для конкретних проблем, але це хороша рутина з'єднання відрізків (тобто поза дитини, кобри і т. д.). І підтримання хорошого балансу дуже важливо для тривалої, якісної життя.

+521
Bob Rutherford 28 січ. 2017 р., 16:52:49

На жаль, я не спеціаліст, просто хтось навчився за допомогою Google, щоб цитувати інших експертів. Більше, на жаль, більшість постів, які я знайшов з тренерів звеличуючи "переваги ручної праці", а не в тренажерний зал і багато тестостерону-завантажений рахунків "я працювала влітку в ананасових полів, і це зробило мене тим, ким я є сьогодні. Потім я повернувся в свій кондиційоване офіс, щоб зробити роботу". На щастя, є кілька рахунків люди обговорюють, що треба зробити, щоб допомогти з ручною працею.

Правильне харчування і сон

По-перше, ви хочете, щоб з'їсти багато і їсти здорову їжу. Чорнороб може легко спалювати близько 3000 калорій на їх зміну, і якщо ви не отримуєте достатньої кількості палива, що ви збираєтеся бути в гіршій формі. Там, напевно, буде багато вуглеводів, щоб дати вам енергію, необхідну, але не економте на білок (добре і для м'язів і суглобів) і жиру (добре для енергії). Намагайтеся уникати додавання занадто багато цукру, хоча не надто турбуватися про її ліквідацію, оскільки ви працюєте з цих порожніх калорій. Що стосується сну... Ну, це виверт-22. Тобі треба більше спати, але після 12-годинної зміни, і, ймовірно, годину або два в дорозі, поєднуючи при цьому звичайні потреби життя, ви, ймовірно, не мають багато сплю, навіть якщо не звертати увагу на болі і болі. Ще, принаймні, зробити все можливе, щоб уникнути короткого замикання себе.

Додаткові вправи

Я знаю... ви вже зробили це вправу. Чому більше? І де ти береш час? Червоною ниткою в цій гілці серед тих, хто був про те, що вони займалися важкою фізичною працею протягом десятиліть було те, що вони додали додаткову важкої атлетики та серцево-судинні вправи. Наскільки я можу судити, це питання, що ваш типовий день праці працює лише м'язів вам необхідно, і переробляє їх. Додаткові тренування допомагає зміцнити інші м'язи, які допоможуть підтримати ці суглоби, і допомогти розвинути гнучкість.

На жаль, це, де моє невігластво означає, що я трохи розгубився. Схоже, більшість з цих людей просто робили стандартний годину регулярних підйомів з наступними застереженнями:

 • Легкість в спині вправи, які зачіпають м'язи ви використовуєте у своїй праці. Вони вже відпрацьовані, і ви не хочете заважати вашій роботі. Роблю кілька легких сетів з ними-світло вправа допомагає стану цих м'язів повністю відновлюється, але не перевантажуйте їх.
 • Якщо ви також хочете наростити м'язову масу, затримки ці вправи для якраз перед вихідними, щоб забезпечити можливість відновлення, і ви, можливо, буде потрібно, щоб збільшити вагу, щоб забратися досить високо, щоб шокувати ваші м'язи визнання того, що вони насправді робили більше роботи.
 • Не нехтуйте розтяжкою, але робіть це після тренування. Частина цієї напруги, ручної праці є те, що ви робите все, що працює під дивними кутами, що означає, що гнучкість є ключовим фактором. І розтяжка в кінці тренування, як і на легкі вправи, які допомагають розслабити м'язи і отримати його в ремонт сама. Одна хитра річ тут, ви не можете бути в змозі покластися на своє відчуття болю (ви, ймовірно, обумовлені працювати через нього), тому йти легко, і вважають, спираючись на почуття, а не герметичність.

Розглянути питання про інвестування в піни ролика

Я не дуже знайомий з цими себе, але цей хлопець припускає, що це у своєму есе про небезпеки фізичної праці і чому це не гламурне вправу. Нібито, вони дійсно допомагають полегшити ригідність потиличних м'язів, так що ви можете знову рухатися.

Як я вже сказав, Я не експерт, що вам потрібно для роботи. Сподіваюся, Дейв або хтось більш компетентний державний вправи куранти.

+504
Chris Noone 1 січ. 2018 р., 12:31:42

Є ще один чинник, щоб розглянути про простоту використання біг на біговій доріжці проти вибігши, як вона впливає на вас розумово. Я знайти його набагато важче бігати на біговій доріжці, тому що я знаходжу це неймовірно одноманітно порівняно з різноманітністю сенсорних відчуттів зазнав під час роботи поза. У MovNat посилання, що було сказано, що поширюється далі. Майте на увазі, що навіть незначні зміни рельєфу місцевості у місті може допомогти забезпечити трохи більше фізичних змін (текстури, нахил, прогин і т. д. і в результаті незначне м'язове компенсаційні відмінності порівняно з тими ж руху на кожному кроці на біговій доріжці. Є додаткові фізичні різницю у вашій здатності змінювати рухи, як ви відчуваєте необхідність, без необхідності маніпулювати першого зовнішнього управління. Якщо погода не дозволяє працювати поза зрадницьки, я б вважав за краще зробити це, ніж бігати на біговій доріжці.

+478
San Sandhu 3 груд. 2011 р., 17:46:19

Я почав бігати босоніж, тому що взуття не підходить для моєї ноги зовсім. Я вчора втік напівмарафон і зробив дуже особистий рекорд, я щасливий. Але в ході роботи я розробила блістери. Мені подобається біль, але я боюся, що це може привести мене до серйозною травмою, якщо я буду продовжувати це.

Так що моє запитання, чи є стрічка для босоніж? Я чув деякі стрічки, але я не знаю, як вони до цього ставляться.
Як вони ставляться до нього?

Чи є які-небудь більш ефективні способи, щоб уникнути мозолів?
Я не можу дозволити собі п'ять черевик пальців. Будь ласка, допоможіть

+473
Huma Abid 8 груд. 2011 р., 05:37:38

Ви, звичайно, в межах нормального діапазону серед усіх урядових рекомендацій, які я знаю (в тому числі і щодо строгі визначення, як японський уряд). ІМТ нижче 18.5 пов'язані з підвищеним ризиком смерті, як ІМТ більше 25. Я хотів би запропонувати перевіряючи свій відсоток жиру в організмі і оцінивши звідти: ІМТ є дещо обмеженим вимірювання, щоб визначити загальний стан здоров'я, але може бути корисно для швидкого діагностування крайнощі (ожиріння/надмірна вага/вага). На даний момент, Ви, ймовірно, слід орієнтуватися на інші показники фізичної підготовки, ніж просто вага: сила, гнучкість, ліпіди крові (ЛПВЩ/ЛПНЩ, trigycerides і т. д.), рівень глюкози в крові, виникнення суб'єктивних, окружність талії, відсоток жиру в організмі і т. д.

Що сказав, вихідці з Південної Азії мають значно підвищеним генетичним ризиком діабету другого типу у порівнянні з більшістю європейців чи азіатів, так що підтримка низького ІМТ, ймовірно, істотно поліпшити ваше здоров'я. Дійсно, ІМТ понад 23 є фактором ризику для цукрового діабету в Південній Азії, і поки ви не близькі до цього ІМТ більше, все далі і далі від неї може знизити ризик розвитку діабету.

Хоча в цілому, хороша робота! І пам'ятайте, що підтримання ваги-це часто складніше, ніж активно втрачає вагу, так що ви, ймовірно, повинні залишатися пильними, щоб навіть підтримувати свої втрати. Доктор Арья Шарму дуже добре в цьому відео про втрати ваги плато.
Важлива частина продовжує підтримувати здорову дієту і фізичні вправи звичок, не повинен втратити ще більше ваги.

+425
Csaba 8 трав. 2018 р., 13:40:39

Чоловіча м'язів сильніше. Це самий важливий фактор. У них більш сильні м'язи, більш щільні кістки, в основному пов'язаних з ефектами тестостерону. Жінки повільніше, ніж чоловіки, в середньому близько 10% на всі відстані.

Ви можете бачити приклади цього розколу, дивитися на юних і молодих категорій для багатьох видів спорту, і жінки настільки ж низькою, як і чоловіки (чи хлопчики/дівчатка, якщо ви віддаєте перевагу), потім після дозрівання хітів, ви бачите відмінності починають спливати.

Крім того, в цілому, жінки мають менше серцевий викид, менше гемоглобіну в одиниці об'єму крові, а також менший об'єм крові, ніж чоловіків порівнянного розміру.

Все це складається, і в підсумку жінки повільніше, ніж чоловіки. Ви навіть можете подивитися на Кастер Семеня, яка має і чоловічі, і жіночі статеві органи, і тестостерон ~ 3х нормальним рівнем для жінки. Її кращі часи для неї події (800м і 1500м) навіть не відповідають олімпійським стандартам для чоловіків.

+413
Marino Morgan 21 серп. 2018 р., 08:55:36

Цей недавній пост на науку працює актуальна. Відповідь вище є вичерпною, але в даній статті розглядаються деякі з тих же місцях з інформацією від Тіма Noake по мистецтву працює. Автор посту також забезпечує короткий аналіз деяких популярних спортивних напоїв.

+361
Invis1ble2 16 лют. 2018 р., 05:26:41

Я живу в районі з невеликими пагорбами. Як зробити більшість з цих пагорбів, коли тренування на слід гонку з набагато великими пагорбами?

Одна з моїх улюблених гонок в 15-мильний слід гонки з 3000+ футів (900+ м) загальна висота підйому. Є три великих гору сегментів, 1–3мі (1–5км), то 500-800 футів (130–230м) лізти з оцінками від 7 до 10+%.

Я б хотів, щоб покращити моє навчання Хілл у підготовці до цього року. Найкращі два варіанти в мене в моєму районі є:

 1. Кілька пагорбів з порівнянними або крутий клас, але набагато коротше: може піднятися 200 м максимум. Я можу повторити ці пагорби у швидкій послідовності. Ця стежка знаходиться всього в декількох хвилинах від мого будинку і я можу відвідувати її кілька разів в тиждень
 2. Один великий пагорб, 500 футів, але набагато крутіше (15% класу) і більш технічно, це хороший виклик в гору, але, здається, важко бігти назад вниз у безпечне справу. Я проводжу багато часу ходити на цей пагорб. Я можу тільки зробити його на цей слід іноді

Повторні підйоми на невеликому пагорбі, порівнянний з одного піднятися на велику гору, в плані підготовки миль завдовжки лізе в гонці?

+330
Francis Kisiara 23 серп. 2016 р., 08:44:55

ВФФ використовується, щоб бути трохи пунктик в ультра співтовариства. Ми бачимо людей з'являються з ними на лінію старту. На жаль, ми рідко бачимо їх на фініші, тому що вони падають раніше.

Я хотів би запропонувати, що якщо ви знайдете ВФФ боляче на далекі відстані, то ви вважаєте, сповільнюючи своє навчання і будівельні пристосування витривалість в ногах, перш ніж намагатися знову. Адже це ті пристосування, які ви хотіли в першу чергу. Шляхом уповільнення вашого навчання я маю на увазі забіг на дистанції ви можете, перш ніж ваші ноги болять, але зробити це відстань більш часто на цьому тижні.

Чесно кажучи, якщо ви не готові займатися, то тоді потрібно більш комфортною ВФФ на довгі дистанції називається башмак. Проводите більше часу тренуватися на відстані, які не болять і не здаватися і піти на взуття.

+256
Daniel Williams 26 вер. 2016 р., 02:53:34

Тому одна з пропозицій я б пробує кістка навушники провідності. У мене є пара я використовую для роботи, і вони залишаються на добре. Вони також пот стійкі. Я не буду рекомендувати конкретний парою адже це було б проти мережевого стека протоколу обміну.

Питання, я б сказав з кістковою провідністю, що ви все ще можете почути все навколо вас. Це двосічний меч. Мені подобається, що для їзди на велосипеді, біг, і так, тому що у мене повною ситуаційної обізнаності. Погана новина-ви можете почути все навколо вас, на відміну від більшості навушників.

+207
jugglinghobo 14 черв. 2013 р., 02:51:24

Коли робиш віджимання (або насправді дивлячись на інших, більш досвідчених, чим я) я помітив, що по дорозі їх ніг спрямовані вперед, проте мої завжди повертаються "голуб клишоногий".

Я припускаю, що це тому, що у мене дуже вузькі стегна; там якась розтяжка і т. д. Я можу зробити, щоб допомогти мені з правильною формою берпи?

Спасибі.

+135
GeoNOregon 14 лист. 2016 р., 16:17:48

Азотистий баланс-це просто, як ви оцінюєте загальний накопичення азоту, який є досить надійним індикатором росту м'язів; позитивні НБ більше амінокислот залишатися на вашому тілі, ніж п'яний (зростання м'язів) і негативна NB-навпаки.

За даними Міжнародного товариства спортивного харчування, а споживання білка становить 1,4-2,0 г/кг маси тіла (0,6-0,9 г/фунт маси тіла) для фізично активних людей-це не тільки безпечна, але може поліпшити навчання адаптації до тренування. [1]. Американської асоціації дієтологів, дієтологів Канади та Американського Коледжу Спортивної Медицини також підтримують високий рівень споживання білка для активних людей [2] в діапазоні 1.2-1.7 г/кг маси тіла (0,5-0,8 г/кг маси тіла).

Причин, як правило, збільшується окислення лейцину (маркер для амінокислот використовується для палива, шляхом перетворення на глюкозу), що вимагає підвищеного споживання амінокислот, щоб заперечувати і зберегти азотний баланс. [3][1] Крім того, збільшення споживання білка вище добові раніше визначеними РДА " збільшить синтез білка і, на більш високих рівнях, ніж удвічі цієї суми, зменшити розпад білка. [4] збільшення м'язової гіпертрофії вважається корисним для спортивних результатів.

 • [1]: Кемпбелл Б, і співавт Міжнародного товариства Спорт живлення стенду: білка і фізичних вправ . Джей Інт Соц Спортивні Нутро. (2007)
 • [2]: Родрігес НР Димарко Нм, з Ленглі; Американської дієтичної асоціації; Dietetians Канади; Американського Коледжу Спортивної Медицини позиція американської Асоціації дієтологів, дієтологів Канади та Американського Коледжу Спортивної Медицини: харчування і спортивних результатів . Джей Am Дієта ДОЦ. (2009)
 • [3]: Вілсон Дж, Вілсон ГДж Сучасні проблеми потреби в протеїні і споживання тренують стійкість спортсменів . Джей Інт Соц Спортивні Нутро. (2006)
 • [4]: Jeevanandam м, і співавт вплив збільшення раціону харчування на весь організм кінетики білка в нормальної людини . Нутро Клин. (1986)

Джерело: Examine.com


Проте....

Ви сильно зациклюватися на їжі. Як новачок у важкій атлетиці ви будете втрачати жир і набирати м'язи При дефіциті калорій. Однак, як ви прогрес в минулому "Новачок" і лінійної прогресії не працюють для вас, вам слід переглянути свій раціон і вважають, їдять вміст калорій (якщо ви хочете зберегти) або на 'оптом' (надлишок калорій).

Опції діляться на "оптимальний" макро-поживних пробою і струм рада не вдаватися в більш тонкі деталі, бо тільки ти знаєш свій організм і як він відчуває себе і тому тільки ви можете планувати свої харчові потреби відповідно.

Наприклад, я пішов жорсткий минулого тижня в CrossFit і тому я з'їла ще в ці вихідні, щоб дати мені трохи палива і білків для відновлення.

У плані розщеплення жирів і вуглеводів, проте розкол, який ви хочете. Більше вуглеводів дасть вам більше енергії, але менше загальної їжі в ваш рот.

+134
Ravenous 16 квіт. 2016 р., 01:09:05

Так, цей процес називається glycogenesis. Ваша велика проблема-це просто про калорії. У той час як ваше тіло може виробляти глікоген з шпинату (як приклад), є лише 105 калорій в півкіло шпинату. Шпинат насправді має деякі білка в ньому, і Ваше тіло буде використовувати глюконеогенез , щоб перетворити деякі з цих білків в глюкозу.

Так що поки що з чистого біо-хімічної точки зору ваше тіло робить це кожен день, щоб отримати ~2 500 калорій ви повинні з'їсти приблизно 24 кілограми шпинату. І при ходьбі на великі відстані щодня збирається багато споживають понад 2500 калорій.

Основний реалістичний шлях до того, що ви тут думаєте-це вищезазначене глюконеогенезу, перетворення з жирових запасів глікогену, щоб потім glycogenesis до глюкози. Повернутися до Математика конверті написано, що 1 фунт жирових в організмі людини становить близько ~3500 калорій.

180 фунтів людина, в середньому 20% жиру, має 36 кілограмів жиру на них. Як тільки ви отримаєте під ~4% все може отримати досить жахливо, коли жир зовсім інші речі, такі як ізоляція та зберігання вітаміну. Так що залиште 4% (7 фунтів) чийогось жиру в місці.

Це все ще залишає вас з 29 кілограмів жиру-енергії, або 101,500 калорій. На 5000 днів калорій, це майже три тижні. Було б абсолютно жахливі 3 тижні я не хочу брати участь, але я б вважав за краще зробити це, ніж з'їсти 48 кг шпинату щодня.

+112
Isaiah Washington 25 січ. 2017 р., 21:10:14

Так, втома відіграє роль, коли важкою атлетикою, і це слід брати до уваги при виконанні будь-яких силових вправ. Побудова м'язів визначається інтенсивність (величина ваги за реп) і обсяг (загальна кількість стерпного ваги). Чим більше обсяг і інтенсивність, тим вище м'язового потенціалу (до певного моменту). Як втоми м'язів, вони менш здатні, тому інтенсивність і падіння обсягу.

Тим не менш, розкол процедури, як ви описали, як правило, не так складно, так Ви собі не втому, як багато. Особливо, як ви пристосуватися. Причина ви могли б зробити груди і спина-перше, тому що вправи, які націлені на це, як правило, більш повне тіло", маючи на увазі, що... так, поки він робить наголос на спину, ви також працюють передпліччя, біцепси і трицепси. Думаю, постійний рядок вусань, наприклад. Неможливо виконати тільки з вашою латів. Ви повинні тримати його і поспіль він використовує свої руки. Кучері з іншого боку просто біцепс вправи з невеликими плеча і передпліччя використання. Втоми менше проблем.

Це рекомендується робити вправи для всього тіла, перш ніж що-небудь ще. Е. Р. Присідання, станова тяга, жим лежачи, стоячи над головою тисне, штангою рядків і т. д. Вони беруть більше енергії, щоб спокійно проаналізувати, і є більш ефективними, коли ви робите їх з повною силою. Тільки після того, як ви робите складні речі ви робите легких вправ. В цьому випадку, тільки обсяг має значення, так що ви можете знизити інтенсивність, яка потрібна через м'язової втоми, викликаної повній роботи організму.

+99
Setherane Train 26 бер. 2018 р., 21:23:26

Витрати роботи, як правило, більш важким для прогресу в чому-небудь ще. Перше, що ви повинні розуміти-це поняття еквівалентне зусиль. Це один із способів, що багато склопідіймача відслідковувати прогрес і вирішити, якщо що 8 РМ (ПМ) був насправді більше зусиль, ніж у минулому місяці 5 РМ.

Всі вони приблизно однакові зусилля на 1 ПМ:

 • 95%, 2 повторень
 • 90%, 3 Репс
 • 87.5%, 4 Повторень
 • 85%, 5 повторень
 • 80%, 8 повторень
 • 75%, 10 повторень
 • 70%, 12 повторень

Тепер, якщо ми робимо математику на збільшення ваги ми знаходимо:

45 / 50 = 0.9 = 90%

Ви тільки що скочив з приблизно на 10% більше. Коли ми визначаємо повторень, ми бачимо, що те, що ми можемо очікувати новий 1 ПМ:

45 / .875 = 51.4 фунтів

(коли з'ясувати передбачуваний 1ПМ, ділимо на відсоток еквівалентних зусиль).

Велику частину часу ми робимо краще з 5% зростання або зниження. В якості ваг буде важче скачки більш низький відсоток. Наприклад, стрибає від 85 фунтів до 90 фунтів становить трохи більше 5% і не відчувати, як неймовірно важко.

Гантелі є проблемою, тому що вище 10-15 кг збільшує всі 5 ЛБ стрибків.

Рекомендується міняти

Поки ви можете працювати з набагато більш важкими гантелями вам, ймовірно, доведеться штовхати повторень більше.

Йти принаймні 5 повторень підряд, якщо ви хочете бути в змозі вразити 50 фунтів на 2. Особисто я вважаю, штовхаючи мене повторень до 8, перш ніж підніматися у вазі працює краще для мене.

50 / .95 = 52.6 кг (мета максимум)

45 / .85 = 52.9 кг (необхідно лише мати можливість отримати 2 по 50)

45 / .8 = 56.2 кг (повинен легко прийняти, що 2 по 50)

Зниження ваших зусиль при меншій вазі дає більше можливостей для роботи з важким вагою. Це також допомагає створити імпульс, який буде тримати вас більш мотивовані.

Також Переглянути Свою Техніку

Відео себе. Ви знайдете, що ви можете помістити більше ваги у ваших руках, все краще, ніж ви можете просто працювати важче.

+89
Belal mazlom 5 груд. 2013 р., 12:34:32

Як зазначив у коментарі @Ерік Кауфман і @Шон Дагган, втратити таку вагу за годину швидше за все не можливо і вже точно не безпечний. У порівнянні з ним, у мене вага приблизно 220 кг і втратили 2 фунта через persperation після однієї години інтенсивних тренуваннях. Я втратив близько 7 фунтів раз, але це було через прийняття проносних при підготовці до колоноскопії...

Тому втрата ваги, що ви бачите, є, ймовірно, артефактом:

 • В @Шон Дагган переконайтеся, що ви носите такі ж або аналогічні одяг при кожному зважуванні.
 • Незалежно від думки інших, ваші дані можуть не працювати належним чином. Спробуйте повторно тарировать його. Переконайтеся, що це рівень. І спробувати інший масштаб.
+69
dank 6 січ. 2010 р., 13:54:07

Калькулятори я бачив в інтернеті, як правило, використовують різні показники ІМТ (зріст, вага) інше пульсу (не завжди так назвати), скільки вправ ви отримуєте, та дієтичні фактори, щоб вирахувати "вік тіла".

Особисто я не ставлю багато віри в такого роду калькулятор, крім як в загальних рисах. Їсти здорову їжу, робити фізичні вправи багато, не паліть і ви, ймовірно, жити довше. Однак, як довго ви живете в основному визначається вашої генетики.

Моя бабуся дожила до 98 і курив щодня, коли вона була в двадцятих. Друг, який є вчителем йоги і добре їсть в даний час діагностований рак.

+69
Haley Isadog 25 черв. 2017 р., 16:48:24

Я думаю, що це дурна ідея, щоб спробувати і почати їсти більше, перш ніж почати в тренажерному залі. Вправи опір має підвищити апетит і м'язову масу. Ви, ймовірно, потрібно споживати близько 2200 калорій або більше , щоб досягти своєї мети вагу. Я припускаю, що ви перебуваєте близько 5' 10" (близько 177 см). Я також запропонував би близько 240 грамів білка в день. Ви збираєтеся потрібно приймати добавки. Сироватковий протеїн ізолят - це низький вміст жиру і не містить лактозу. Це повинно бути нормально для вас, щоб прийняти до уваги ваші проблеми з травленням.

А другий момент, якщо ви не проти їсти м'ясо з етичних міркувань, я хотів би запропонувати, що ви спробуйте дієта Палео як Дейв Liepmann запропонував. Я не можу запропонувати вам фактичних наукових доказів на підтримку цього, як не було проведено жодних досліджень, але я знаю кілька людей, які виявили, що їхні проблеми з травленням були насправді пов'язані з чутливістю до глютену і не вживання важкої та жирної їжі. Вони намагалися дієта Палео за 30 днів і це повністю змінило їх. Я б бути зацікавлені, знаючи, що якщо у Дейва щось конкретне, а не анекдот, він може додати до цього, як я, звісно, не...

Для кого-то твого віку, я думаю, варто спробувати, як здається, щоб бути хорошим способом, щоб побудувати деякі м'язи в поєднанні з програмою тренувань. В іншому випадку вам просто доведеться збільшити споживання білка до приблизно 240 грам і переконайтеся, що ваші їдять більше 2200 калорій на день у поєднанні з програмою тренувань.

Щодо вашого редагування:

Якщо ви хочете набрати вагу, ви повинні з'їсти калорій. Моя оцінка була в межах нормального діапазону для вашого зросту і ваги. Переконайтеся, що ви не споживав менше 2200 калорій в день (а це 240 грамів білка) і що ви робите так відносно рівномірно протягом дня. Можливо, вам доведеться більше їсти і ви, можливо, буде потрібно збільшити, що, як ви ближче до мети. Ви повинні на практиці опір звичайної у зв'язку з цим і вагу ви отримаєте, буде переважно жир. Це біологічний факт, незалежно від того, як ви відчуваєте, чи ваш попередній досвід. Якщо ваше тіло не має необхідність зберігати додаткову вагу як метаболічно дорогі м'язи, він не буде робити так. Єдиною альтернативою є жир. Якщо ви хочете почати ходити в тренажерний зал, як "скінні фет" особистості, а не просто худий індивід, то це ваш вибір. Зауважте, я не кажу ваги, я кажу опору. це може бути поєднання віджимання під різними кутами і положення рук, підтягування, віджимання на брусах, і незважені присідання і випади. Але знову ж, якщо твоє тіло не потрібно зберігати це як м'язи з-за вашої активності, ви будете тільки товстіти. ЧТД.

+37
Marcos Jr 11 трав. 2013 р., 08:53:11

Не все будується на звичайній тязі. Буде це з-за проблем з гнучкістю або просто з геометрії, як вони побудовані, на корточках, на звичайну стартову позицію тяга просто не працює. Звичайна група людей, які потрапляють в цю категорію потрапляють люди з довгими ногами. Ще одна поширена група людей з короткими руками. Покладіть їх разом і у вас великі проблеми.

Найкраща альтернатива яку я бачив, це сумо станова тяга.

 • Почніть з розчепірив ноги
 • Досягти вниз між ніг, щоб захопити бар
 • Стенд

Ви можете ознайомитися з іншою статтею про нього тут.

+15
trioptimum 6 лист. 2016 р., 17:16:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil