При ізоляції окремих м'язів корисно?

Я чув, що вправи ізоляції не мають сенсу, і що спільні тренування тіла, необхідно дотримуватися. Я повинен відволіктися, як, наприклад, що якщо підтримувати м'язи разюче слабо?

Я помітив, зі мною особисто, що під час присідань я відчуваю, що я на "відскік" занадто швидко на дно, тому що мої стегна здаються "горіти" і вболівати/боляче, якщо я не.

Деякі кажуть, "просто робити більше присідань!", але це ще не вся різниця. Тому я подумав, що може бути поганого звичайної ізоляції кожен зараз і потім? Чому деякі тренери рідко можна ізолювати і зробити тренування в упакованому одиниць групи м'язів, а не усунення слабких місць безпосередньо? Як це шкоди?

У будь-якому випадку, це ізоляція "добре" в будь-якому сенсі, і чи принесе це користь мені в моїй недостатньо м'язи-активоване присідання?

+740
user209627 4 лют. 2018 р., 02:12:02
33 відповідей

Я б рекомендував скелелаз Методичка, і досить зручно, у них є журнал тренування , яка йде разом з ним.

Том 5.X або маршрути VX і ідея залишається тією ж речі, як піраміди. Зазначимо, що тренувальний щоденник-це по суті порожні сторінки. Інструкції (перша ланка) - це фактична підготовка тексту.

+946
Mr Azmi14 03 февр. '09 в 4:24

Базовий кранч робиться лежачи на спині зігнувши ноги, боком з руками з підтримуючи руками голову. Договірні черевної м'язи верхньої частини тіла переміщається до тих пір, поки лопатки не торкнуться землі.

Приклад Відео

Існує кілька варіацій базової хрускіт упор на різні м'язи.

Піднімаючись повну верхню частину тіла від Землі-це сидіти. Сидіти злети і хрумтить, однак, часто плутають або лікувати синонімами.

+930
S99 18 жовт. 2019 р., 11:39:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кілька принципів у грі тут. Я буду тримати це простою мовою, щоб зробити це як можна більш корисним.

До цього, та ваші м'язи відпочили і готові працювати краще. Роблячи фізичних зусиль протягом тривалого часу це добре для підтримки своєї мускулатури, але він не одразу допоможе ваш вид спорту. Це в основному означає, що негативний ефект від часу ви витратили від тренувань менше.

Є якісь інші справи теж:

ЦНС

По-перше, що відносяться до нервової адаптації. Ваша центральна нервова система (ЦНС) навчається рухами (наприклад, штовхання ядра), тобто він отримує більш високу ефективність, тим самим збільшуючи вашу продуктивність. Чим більше ви це робите, тим краще він стає. Проблема в тому, коли ви регулярно протягом тривалого періоду часу без перерв, в залежності від калібру вашого коучингу ви часто (майже завжди) розвивати погані звички або недоліки. Якщо ви продовжуєте практикувати, ви будете тримати прищеплення цих поганих моделей мотора. Ви можете помітити, техніка огріхи і спробувати зробити своє тіло виконувати правильні рухи, але часто він буде зберігатися в неефективна він використовується для.

Але як тільки ви взяти тривалу перерву (більше декількох тижнів, у залежності від руху в питання) ЦНС насправді забуває багато чого з того, що він дізнався. Тепер, як тільки ви повернетеся до практики руху знову, вам більше не доведеться ЦНС вже намагається використовувати хитромудрий моделі двигуна. Тим не менш, що у вас на ЦНС, що вже грунтований від попередньої практики, щоб навчитися цього руху як можна швидше. Тому у вас є шанс розробити поліпшений зразок руху і, крім того, на цей раз ви знаєте, що ви робите. Результат: рух відчуває себе свіжим. Ви починаєте відчувати речі по-іншому, ваші м'язи активувати краще, Ваше тіло слухає вас ефективно.

Несвіжість

По-друге, черствості. Ваше тіло адаптується до стресу (штовхання ядра метання податки ваші м'язи в певному сенсі) і стає краще (будує сильні м'язи). Спочатку адаптації відбувається дуже швидко, але, як ви тримаєте підкресливши, що з подібним стрес адаптації уповільнити (це називається ефект нуб, супер швидкий прогрес в початку, то надалі). Чим довше ви проводите тренування той самий стресор/руху більш спертим стає. Часто ви будете потрапляти на плато, де ти продовжиш рух, але тільки не покращиться, або робить це дуже повільно.

Тепер, якщо ви берете перерву від стресу на деякий час (не занадто довго) і повернутися до нього, ефект нуб повторює: ви знайдете дуже швидкі перші успіхи, перш ніж знову сповільнюється. Але часто (для спортсменів, які не дуже просунутий) підвищений прогрес достатньо, щоб підірвати плато і сильніше, ніж ви коли-небудь були.

Несвіжість відбувається фізично (м'язи стоп стає сильним), але і психологічно (ви просто втомитеся від цього руху).

Це одна з причин періодизація існує, до речі, ви не можете тренувати ж якості коли-небудь, так що перехід від однієї якості до іншого за допомогою вашого тренувального циклу. До того часу, ви повернетеся до першого якістю ви швидко свіжий і прогрес на ньому знову.

Практично

Ось чому спортсмени від сезону. Тренування для конкретного виду спорту постійно призводить до черствості, вигоряння, і зупиняється прогрес. Якщо ви витратьте кілька місяців кожного року у вас є шанс повернути психічно і фізіологічно.

Також це залежить від того, наскільки еліта ви знаходитесь у спорт. Несвіжість і ЦНС концепцій навчання більш виражені для початківців, ніж для просунутих атлетів (тобто ви можете дозволити собі тривалих перерв і раніше роблять благотворний швидка адаптація як тільки ви повернетеся)

Посилання

Посилатися на наукові принципи силового тренінгу Чад Уеслі Сміт і Майк Israetel. Досліджень списки і подальші посилання там.

+927
ChrisHerman 15 груд. 2019 р., 22:17:02

Я був спринтером, який використовується для запуску 100, 200 метрів гонки, але зараз я тренуюся, щоб поліпшити свою витривалість і бігати на довгі дистанції.

Я бігаю на біговій доріжці 1 км щодня. Буде бігова доріжка мені допоможе збільшити мою витривалість або мені потрібно вибрати відкрите поле/дорозі?

Крім того, я закінчив 1 км о 4:05 хвилин, це досить добре, якщо я готуюся до 10 км? Напівпансіон і повний марафон-це далека мрія, як зараз. Крім того, я хочу бігати марафони як тільки особисті досягнення.

Я відкритий для будь-яких цікавих пропозицій.

+914
Amanda Porche 12 вер. 2014 р., 09:25:09

Я читав про / сказали / згоден з тим, що мої тренування не повинна бути більше близько 1 години, проте більшість з моїх тренувань підходу по 90 хвилин - 2 години , тому що я працюю з партнером.

Коли робив Соло, я можу закінчити всі мої тренування протягом години 15.

Що означає 1 годину рекомендації, насправді? Полягає в тому, що один годину всього з важкої атлетики час, годину важких включно мінімального відпочинку між підходами, або всього одна година повної незалежно від часу, витраченого на очікування для мого партнера, щоб закінчити його задає, чекає обладнання вакантним, і т. д?

Якщо кінцевий пункт Дійсний, чи означає це, що я і мій друг повинні вирішити, як закінчити обидві наші тренування в 75 хвилин або близько того, можливо, з допомогою окремого обладнання?

Моя мета-максимального розміру / маси прибутку.

+870
Ana Germanson 23 жовт. 2010 р., 01:42:43

Це кілька теоретичний, але я вважаю, що досить часто.

Я в хорошій формі, гарна спортивна статура і т. д. У мене є пристойне визначення в мій АБС (ви можете побачити задатки 6-Pack або, принаймні, 4-пакет). Як і більшість людей, я отримав трохи жиру в нижній частині живота. Також я помітив, що мій живіт виглядає краще в декілька разів ніж інші.

Сказати, що я стала ходити на пляж через тиждень, і хотів зробити все можливе, щоб виглядати якомога краще, з фокусом на моїй АБС. Які б ідеальні речі, щоб зробити між зараз і потім? Я думаю конкретно про:

Дієта - що я їм між зараз і потім, і скільки?
Вправи - які, швидше за все, щоб мати найкращий ефект за такий короткий період часу?
День - я повинен голодувати день я йду? Очевидно, що я не їв 8 шматків піци за півгодини до виходу на пляж, але як довго, перш ніж я йду я повинен з'їсти? Там "останню хвилину" вправи я можу зробити? Але що ще про воду? Я припускаю, що це було б поганою ідеєю, щоб нічого не п'ю взагалі, просто тому, що він буде займати місце в шлунку, так?

Спасибі, і не ненавидиш мене за те, що марно!

+849
Native Coder 17 бер. 2017 р., 05:38:27

Ось що я роблю:

День 1 - Груди і біцепс

 • Гантелі прес 5х5
 • Нахил гантелей 3х8 прес
 • Кабель летить 4х12
 • Зважений Chinups 4х8
 • Біцепса кучері 4х8
 • Зворотний кабель кучері 3х10
 • Підйоми ніг 3x15
 • Спліт присідання 4х8

2 день - вправи з інтервалом велосипед - 30 хвилин

День 3 - спина і ABS

 • Станова тяга 3х5
 • Зважені підтягування 4х8
 • Однією рукою гантелі рядків 3х8
 • Лат Pulldowns 4х10
 • Хрускіт зниження 3x15
 • Спліт присідання 4х8
 • Румунська станова тяга 3х8

День 4 - Тренування з інтервалами велосипед - 30 хвилин

5 день - плечі, трицепс і ABS

 • Штанги плечі жим 4х6
 • Бічний підйом гантелей 4х8
 • Вертикальні ряди 3х10
 • Дробарки черепа 3х8
 • Діпи 3х12
 • Подовжувач троса 3х10
 • Румунська станова тяга 3х8

6 день - пробіжка на біговій доріжці - 30 хвилин

День 7 - Відпочинок

У мене є ряд питань:

 • Я змоделювали реп діапазони і вправи після цієї посиланню. Я повинен тримати постійно в 3х8/4х8 (за винятком деяких рухів 5х5/з'єднання 4х6)? Якщо ні, то як би ви підправити діапазони реп?
 • Моє ставлення присідання:Румунська станова тяга:Станова тяга-це 2:2:1. Це хороше співвідношення?
 • Є групи м'язів, що мені не вистачає або занадто багато наїзд? Я хотів би, щоб ця програма повинна бути максимально збалансованим, в якій частині тіла вона потрапляє.
 • Як би ви порекомендували поміняти вправи?
 • Це робить багато кардіо після удару ноги погано?
+824
Emeka raymond 19 лип. 2016 р., 00:46:30

Є проста відповідь, який лежить в своє питання і в діаграмі, яку ви надаєте.

Твій питання говорить, "...це погано тренуватися...". Навчання припускає, що ви намагаєтеся поліпшити. Зони 5, не поліпшується і тому не тренується. Карта говорить, зона 5 "рекомендуються для: дуже підходить людям з спортивне навчання фону". Ви вже пройшли навчання (у зонах поліпшення) протягом кількох років? Якщо відповідь "Так", ви не готові до зони 5.

Я розумію, ви новачок, тому вам розумні питаю. Робить Google для "тренування цільової пульс" повертає 1,700,00 результати. Просто перший говорить “рекомендується здійснювати в межах від 55 до 85 відсотків від максимальної частоти серцевих скорочень, принаймні 20 до 30 хвилин для отримання найкращих результатів від аеробних вправ. Млр (орієнтовно розраховується як 220 мінус ваш вік) - це верхня межа того, що ваш серцево-судинної системи під час фізичної активності".

Ключ до розуміння того, чому розуміння аеробні вправи. Спрощувати для цього контексту, аеробне тренування-це процес, в якому тіло має часу, щоб використовувати кисень і поживні речовини з організму для вироблення енергії. Анаеробні вправи-це коли організм був змушений в аварійному режимі або виживання, тому вона повинна знайти більш швидкий спосіб отримання енергії. По суті, швидкий спосіб споживає ресурси організму вже зберігаються і можуть знадобитися, такі як енергія, яка використовується мозком для функції. Анаеробний метод є більш руйнівним для організму.

Так, деякі спортсмени (спринтери, футболісти тощо) потрібен сплеск енергії. Так що, так, деякі спортсмени потребують навчання, який включає анаеробні вправи. Ті ж спортсмени будуть робити великі рівні робити кардіо тренування першого або, принаймні, в той час же час.

+734
bl4ckb0ne 29 серп. 2013 р., 12:28:35

Я ніколи не робив їх, але я чула, що сидячи на коробці дозволяє (виробляє? вимоги?) більше хіп-драйву, ніж безопочную навпочіпки. Моє поточне розуміння полягає в тому, що хіп-привід з живленням від присідань більше перетинатися з станова тяга (зокрема, в задній ланцюга), ніж, скажімо, фронтальний присед або високий-бар назад в нору.

Але знову ж таки, я ніколи не коробкою навпочіпки, і ніколи не використовував присідання, щоб допомогти моїй тязі. Присідання для присідання в мою програму. Отже, ваш пробіг може змінюватись.

+732
user244820 31 трав. 2016 р., 06:54:17

Ви писали про Х-промені, тому я припускаю, що ви перебуваєте в контакті з лікарем. Тому я пропущу цю частину.

Для присідання і станова тяга - загальним правилом є те, що вам потрібно, щоб перемістити плечі з лопатками переміщається вниз і таборували разом. Причини, що виходить від плечі і спину. Це добре для плечей, так як вони відкриті, і може мати більш широкий діапазон руху, без подальших проблем. Потягнувся дає стабільність і надає м'язам взяти вагу.

Моя рухливість плечей/був бідний, тому я почав присідати з широким хватом. Проблема в тому, що я не можу поставити нижню планку, з іншого боку - я роблю 3 підходи з 4-6 повторень зі 140 кг як звичайні тренування для підтримки присідання.

Особисто я не думаю, що присідання / станова тяга викликають проблему, вона може бути з вами на довгий час. Що вправи просто зробив це, щоб показати. Це може статися, якщо ви зробите це без тренера, то ви можете згинати хребет, а це може викликати проблеми. Зверніть увагу, що ви можете "розвинути" цю проблему з багатьма іншими вправами, як над головою преса... люди схильні занадто сильно згинати хребет, щоб підтримати рух. Навіть підтягування можуть стати причиною цієї проблеми - якщо зроблено в кроссфіт / динамічний шлях без попередньої підготовки.

Келлі Старретт зосереджено на хребті, подивіться за критику про нього, щоб мати широкий огляд. Але те, як він описує, як ми повинні дбати про хребті - повинні знати. Замовити розтяжку м'язів перед тренуванням, для того щоб стабілізувати хребет, правильно підтримати його - як писав має знати.

Слухайте своє тіло, слухайте свого лікаря, і все буде добре. 10 кг-це пакет з води. Так що якщо ви берете два з них з нуля в магазині і покласти у кошик? Ми робимо багато вправ, в тренажерному залі, щоб навчити нас, як зробити їх без проблем. Це було те, що ваш тренер зробив вам кажу про плечах.

Пальці схрещеними. Сподіваюся, що це допомагає.

+701
Sonu VR 5 вер. 2015 р., 02:33:43

Я бачу відсилання до % жиру, в діапазони великий, щоб ожиріння, але я не знаю, де знайти інформацію про м'язи тіла % або як виміряти? Я припускаю, що він йде вгору, як % жиру в організмі знижується, якщо ви робите ті ж вправи - правда?

+695
jay harrison 17 квіт. 2011 р., 07:57:45

Я готуюся зробити благодійний цикл їзди і я хочу доповнити свій навчальний шлях з роботи на машині цикл в тренажерному залі. Моя проблема полягає в тому, що я не знаю, що для встановлення рівня опору на автоматі.

Мені потрібно тренуватися, щоб зробити в середньому 15mph, але я можу легко зробити це за рахунок зменшення опору на велосипеді.

Я знаю, що відстань я пройшов по машині і в який час, але я можу оцінити з використанням Вт і/або обертах, що рівень опору встановити?

+647
Matthew Rudy 13 лист. 2011 р., 09:03:43

Я почав з використанням вільних ваг - штанги, гантелі - і зробив досить хороші результати. Однак, я травмував плече, роблю вертикальні ряди зі штангою і вирішив дати кабелів - не автомати - кабелі - спробувати, і з тих пір моє розвиток, зросла в десять разів. Я отримую набагато, набагато краще тренування з кабелів, ніж коли-небудь з вільними вагами, тому що зростає опір протягом усього руху, якого немає з вільними вагами.

Я ніколи не поранився з кабелями і не очікував. Будь-який шлях ви дивитеся на це, бодібілдинг - будуємо більше, сильніше статури є не більш ніж точкової м'язи проти опору і як я сказав Для мене кабелі забезпечують більший опір протягом усього руху.

Так, штанги перевершують кабелі, де присідання турбує, але я роблю велике горе спринти, які будують мої ноги без шкоди для моїх тазостегнових і колінних суглобах так само сильно, як присідання з гантелями можна. Один останній пункт: я не хочу бути величезним як Арнольд або Ронні. Я просто хочу мати мускулисте, спортивна статура, і я набагато більше стурбований стрункістю, ніж Навальний.

Я старої закалки і вважаю, статурою Стів Рівз, Білл Перл, Джон Grimek, Рег Парк, Джек Delinger і т. д. набагато більше радує око, ніж сьогодні стероїд їздив "культуристів" з їх куля-як "м'язи" і роздутим, роздуті животи, які стурбовані тільки тим, як вони можуть зробити. І вони, звичайно, не отримаєте, що великий, просто їж правильну їжу і підняття важких речей, чи не так? Я теж роблю Т-підтягування, яке я знайшов-це кращий будівельник або в цьому відношенні вони найкраще верхньої частини тіла тренування. Ось де я йду від.

+647
wmorrell 4 серп. 2013 р., 03:58:44

Я людина в моїх двадцятих. Хоча я 5 футів 6 дюймів на зріст, я важу всього 100 фунтів. Я хочу якомога швидше набрати вагу. Як мені набрати вагу і м'язи як можна швидше?

+635
Naofumi Uesugi 4 квіт. 2019 р., 10:44:02

Я намагаюся з'ясувати, яке саме безпечне розміщення групи опору на Передні присідання. Ось як я місце еспандером на передньому сидінні навпочіпки:

Примітка: Я не намагаюся винаходити велосипед, але подробиці про форму та опір діапазон розміщення, важливо для мене, тому що я буду йти вперед діапазонах від 200 до 400 фунтів(зараз роблю 240 фунтів з цією формою) і я хочу переконатися, що я роблю все правильно для попередження травм. Я новачок на еспандером і відкриті для нових поради з міркувань безпеки.

Перехресний хват рука, здається, трохи безпечніше, ніж чисті зчеплення на опір смуги, тому що це поширення сили зовнішнього опору краще. Ось відео, яке демонструє хрест рукою на опір групи передньому сидінні навпочіпки.https://youtu.be/MJQHqSJ6xFo?t=37

+626
Jon Griffith 8 квіт. 2012 р., 01:23:56

Я в курсі, що у доповіді говориться, але порадили розмістити питання. Я також зацікавлений у відповідях більше, так що я можу з'ясувати, як вчинити з моєї власної вигоди.

Одним з основних малює мені доводилося СЛ 5х5 була 45 хвилинне тренування за часом, але тепер, оскільки все стає трохи жорсткою, час відпочинку між важкими(відносно)комплекти дійсно розтягуючи тривалість тренування до 1,5 години легко. Я просто недавно порадив Дейв Liepmann, що це нормально і він також сказав, що він змінює програмування, коли це відбувається.

Я цікаво, якщо це "час", щоб перейти до СЛ 3х5 хоча моя ліфти не такі високі?

Для довідки:

Присед: 230 дл: 175 лавці: 185 ЗНМ: 110 рядків: 110

Я хотів би змінити програмуванням, тому я можу все зробити, але я не впевнений, що я на "рівні", щоб робити СЛ 3х5 ще? Або я можу помилятися? Якщо це не потрібно, я готовий продовжувати вказавши довгих годин в тренажерному залі.

Бачите, як далеко, як раз інше-то я, як правило, не треба за 5 хвилин до мого 4-го або 5-го навпочіпки, і ЗНМ було неймовірно важко. В один прекрасний день я буду відкачувати легко встановлює і потім, коли я йду, щоб збільшити вагу, 5лб мінімальне зростання буде надзвичайно складним в порівнянні. Я постараюся, 2-3 хвилини відпочиває, але іноді я відчуваю, що навіть цього недостатньо.

На звичайному присяд для мене я зроблю остаточного прогріву-2-хв-Набор1-2хв-Набор2-3 хв.-Set3-4хв-Set4-5 хв.-Set5.

+581
therhand 30 вер. 2013 р., 18:34:16
Тренування-частота-кількість вправ, які ви робите в одиницю часу
+581
user30888 16 жовт. 2015 р., 15:09:53

Я думаю, я визначив, що це відчуття. Це, безумовно, скорочуються, так як я продовжую тренуватися, навіть з великою вагою, і був, ймовірно, результатом я новачок в цьому типі ліфта.

Точно так само, як бігуни отримують біль у сполучних тканинах їх м'язів ніг, відоме як "незграбний", я отримую це в сухожиллях моїх сідниць від напруженості я не звик.

Це, напевно, нормально для початківців, але навіть на більш високий вагу, не відчувають проміжними ліфтерів.

+539
JimOrange1 5 трав. 2012 р., 22:12:41

Я вже на корточках (80% мого ваги) і тяги (трохи більше мого ваги) в рамках запуску програми Сила. Що ще я повинен робити?

Абсолютно нічого. Тримайте присідання, поки ти стирчиш 150% від вашої ваги. Тримати тяги, поки ти піднімаєш в два рази вашої ваги.

Як тільки ви досягаєте цих цілей доцільно розглянути питання про включення підготовки фермерів прогулянки, Атлас Стоун підйому, а непарні-об'єкт несе. До тих пір, намагаючись знайти додаткову роботу буде тільки відволікати від отримання міцної основи.

+491
Junior Denis Gagnon 6 черв. 2017 р., 20:18:09

За даними Нейт Вінклер, так. Є речі, які ви споживаєте, які можуть погіршити або поліпшити вашу здатність виконувати в тренажерному залі або на полі. Короткий список виглядає наступним чином:

 • Зловживання кофеїном. Доза кофеїну перед тренуванням може бути ефективним способом, щоб бути здатним зробити більше. Однак, якщо ви будете споживати стільки кофеїну, що ви більше не чутливі до нього, все вона робить, це змусить вас швидше втому.
 • Вуглеводи. Вуглеводи викликають ваше тіло, щоб звільнити серотонін, гормон, який допомагає вам спати, викликає ІФР (інсуліноподібний фактор росту) протягом ночі. Будь ласка, див. статтю Нейт Вінклера для отримання додаткової інформації, не всі вуглеводи допомогти поліпшити вашу здатність виконувати.
 • Яйця. Яйця містять здорову дозу як Tysosine і ацетилхолін, які покращують функції центральної нервової системи.

Крім того, на більш низькому рівні, існує два способи ваш організм будує м'язи:

 • Саркоплазматическая гіпертрофія: в основному збільшення енергії і систем підтримки м'язів. Це має прямий вплив на розмір м'язів.
 • Myophibrilar гіпертрофії: в основному зростає кількість пар білків, які фактично виконують сутички. це має прямий вплив на силу м'язів.

Обидва ці пристрої вимагають їжі, щоб паливо додано м'язових потенціалів. Незначні скорочення в їжі, або з допомогою бідного джерел живлення, зменшити здатність організму для створення нових м'язів.

Хоча велике питання, ви можете це зробити сильніше, споживаючи достатньо калорій, щоб схуднути? Коротка відповідь-так, із деякими застереженнями, що важливо розуміти.

 • Занадто великий дефіцит калорій приведе свою силу, щоб йти назад, як ваше тіло починає catabolizing м'язи, ви повинні скласти потреб в енергії, особливо якщо білок в дефіциті. Ви можете втратити жир на більше калорій, ніж ви, ймовірно, думаєте. Головне-використовувати хороші джерела живлення.
 • Підкресліть складні вуглеводи з великою кількістю клітковини і поживних речовин. Волокно допомагає тримати вас на повніше менше їжі, а також тримати своє тіло добре регулюється. Вуглеводи також зберегти ваші запаси глікогену заповнені, тому ви можете досить наполегливо тренуватися, щоб стати сильнішими.
 • Переконайтеся, що ви отримати білок вам потрібно. Білок має всі сировину ваше тіло потребує для нарощування м'язової маси, або, принаймні, відновити м'язи, які ви використовували під час тренування. Що в поєднанні з правильним кількістю вуглеводів сприятиме процесам відновлення.
 • Переконайтеся, що у вас є хоча б мінімальна кількість жиру необхідно для нормальної гормональної функції. Хороша мета прагнути до 30% ваших калорій з жиру.
 • Мінімізувати діяльності на витривалість. Діяльності, такої як біг може допомогти схуднути, але біг на великі відстані або довгий час на біговій доріжці буде виснажувати енергію, необхідну для нарощування м'язової маси взагалі. Це не час, щоб спробувати widowmakers.
 • Навчитися бути ефективним тренуванням. У вас буде менше енергії, щоб зробити більшість з них. Сконцентруватися на спорті спеціальну підготовку і руху суміші.
 • Практика удосконалює свою техніку. Особливо, якщо ви новачок або проміжний склопідіймача, ви, ймовірно, витрачати енергію і зусилля, виконуючи вправи ви повинні робити. Чим краще ви отримаєте в їх виконання, тим більше ви можете зробити і тим більше сил ви можете наочно продемонструвати.
+441
Peter Tate 20 серп. 2017 р., 01:22:29

Коркового збудження і розгальмованості в обличчя небезпеки, що дозволяє сила supranormal.

 • Одним з наслідків є скорочення тетаническое у зв'язку з збільшенням центральним приводом (під впливом адреналіну і норадреналіну та ін). Тобто, нейрони первинної моторної кори пожежа в швидкій послідовності
 • Ще один пригнічення сухожильних органів Гольджи (ГТО), які в звичайних умовах викликають рефлекторне розслаблення м'язів, коли відбувається надмірне напруження на м'язи і сухожилля. Знову ж таки, цей ефект настає тоді, коли коркових розгальмування; рефлекторна дуга, через яку впливу ГТО опосередковані, гальмується нейронів проходять через спинний мозок
 • Рефлекторна дуга, яка опосередковується м'язове веретено порушується тих же афферентов, що disinhibit ГТО дуги. Як правило, м'язове веретено збільшує силу, щоб запобігти надмірне розтягнення м'язів (навпроти ГТО); з-за порушення, сила ще більш зростає. Це також причина, чому клопотань щодо стрейч-вкорочення, як правило, більш forcefull; ефект стретч-скорочення циклу реплікації без попереднього відцентровому стисненні через центральний порушення

Щоб відповісти на ваше останнє питання. Так, він може бути навчений. Хоча і не до такої міри. Підводячи підсумки дослідження, здається, що чим вище напруження в м'язах і сухожиллях коли ви тренуєтеся, тим більше функція ГТО гальмується, і тим більше м'язове веретено реагує на розтягування. Навчання вагу має цей ефект. Пауерліфтинг і біг більше. Пліометріка представляється найбільш ефективним в цьому.

 • Неодноразово піддаючи свої м'язи, що активізує GTO і м'язове веретено, зміну їх функцій. Чим більше ви це робите, тим сильніший ефект.

Крім того, цікавим аспектом загальної вібрації, які використовуються в навчанні вібрації. Здається, саме цих наслідків. Я зазвичай раджу людям (любителів і спортсменів), щоб не платити сміховинно високі ціни на навчання вібрації. Але якщо ви спортсмен потужність (футбол, спринт, підняття тягарів, навіть стрибки в баскетбол і волейбол), він може дати вам швидке зростання сили і могутності. На мій погляд, наслідки мабуть будуть порівнянні ізометричний тренінг, який, як було доведено, щоб принести максимальну гостра міцності всіх форм навчання. Що ще, вібрації і изометрию працювати за двома різними механізмами, тому їх ефект, швидше за все, синергетичний, але це не має відношення до вашого питання, тому я не буду вдаватися в подробиці тут.

+418
gvkv 8 серп. 2012 р., 10:51:13

Це дуже навіть нормально пітніти під час тренувань підніматися і навіть необхідним для організму, щоб охолонути під час тренування.

Коли ви тренування ваше тіло потребує додаткової енергії, щоб зробити навчання, він спалює більше палива, він створює більше тепла і, отже, повинен охолонути сам = пітливості.

Ви зазвичай більше пітніти в кардіо, бо ви спалюєте більше, але і в піднятті важких предметів.

Чесно кажучи, я думаю, що ви повинні бути стурбовані, якщо ти не потієш. Що може сказати вам, ви не працюєте досить важко, або що-то не так добре.

+314
Lawrence Zeitlin 7 трав. 2016 р., 16:45:30

Перший по-справжньому дивна річ, про результати присяд кількість. Це протиприродно, щоб бути в змозі згорнутися більше, ніж ви можете сидіти навпочіпки, і це м'яко сказано. Присідання є, мабуть, найважливішим показником загальної міцності, і якщо ви не можете отримати ваші присідати, щоб піднятися на 20 кг, ви повинні просто зосередитися на розгадки, що частина головоломки.

Чесно кажучи, 20кг присед ставить вас в початківці категорії. Мені плювати, якщо ти вже сидиш за 37 років, якщо ви можете тільки присідати барі, тоді ви не новачок, а Стартова сила - типу початківці програми отримує ще для вас. Я ще початківець Програма завоювання, як і раніше прогресує, і я присед 150кг @ 80кг ваги.

Оскільки ви новачок, ви не повинні робити "шпагат". Краща програма ліфтинг є той, який максимізує ваш потенціал відновлення, і новачки зможуть оговтатися від повного тіло процедури кожен день.

З точки зору конкретної програми там дійсно не потрібно думати про це. Стартова сила, або сильна ліфти 5х5 (нижчої клон СС, але все ще добре для ваших цілей), або будь-яких інших "лінійної програми прогресія" - це те, що буде для вас найкращим. Слід уточнити, що ці програми роблять "серйозну м'язової маси". Вони не є "пре-м'язи" програми на все. Вони просто кращий спосіб набрати силу і масу для новачків - це означає, що ви.

Вам потрібно радикально спрощувати вашу програму. Позбутися від тисне на ноги, ноги кучерями, і всіх інших вправ, які кажуть, що "завиток" в них. Я не скажу, що вони мають місце, наприклад, будівельник тіла рутинну, але вони зовсім не зайвими для вас. Позбутися всього з кабельними машини і зробити замість присідання та підтягування. Все, що вам потрібно-це присідання, станова тяга, плечах, жим лежачи, віджимання на брусах та підтягування. Ви можете отримати масивні, величезні прибутки, якщо ви працюєте на все ці шість вправ. Просто краще зараз.

Нарешті, повторень в діапазоні 3-5 є кращими для збільшення сили. Повторень в діапазоні 5-8 вважаються хорошим компромісом між міцністю maximimizing і максимізації гіпертрофії, площа ака. Повторень в діапазоні 8-10 може бути краще для розмір. Нижні, більш важкі представники діапазони допомогти навчити центральної нервової системи, щоб перейти до більш повного активації по команді. Я думаю, що ви повинні зробити що-то в діапазоні 3-8, коли ви новачок, тому що ви отримаєте величезні вигоди незважаючи ні на що, і ви хочете переконатися, що в поїзді, що центральна нервова система теж. Більшість лінійних програм прогресування призначають в основному 5 і 3.

+293
aven desta 31 бер. 2016 р., 00:34:48

Я думаю, тут генетика працює проти вас. Якщо ви дорослий - все, що ви можете зробити, це побудувати їх, щоб змінити пропорції. Раніше... не так багато може бути зроблено в будь-якому випадку.

З іншого боку, розглядати себе як щаслива людина - чим довше м'яз, тим він сильніший може бути.

+290
Antonita 6 лип. 2011 р., 16:46:38

Я вже бігли досить довго, і завершиться 20 марафонів і ультрас без травм.

Але я б сказав, що біг по глибокому снігу не зовсім просто на моїх щиколотках. Я роблю це, але повільно і обережно, і в цілях зміцнення ніг.

Це може допомогти вам, якщо ви працюєте в основному на жорсткіше поверхні на деякий час. Також ви біжите на плоских поверхнях або пагорби? Якщо ви можете урізноманітнити свій біг, в тому числі у гору, під гору, і навколо пагорба, як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки, так що ви використовуєте різні групи м'язів.

+256
ramsai 11 груд. 2015 р., 01:20:14

~~Рішення~~

Знайти когось, кого ви знаєте, все, що ви не використовуєте. Протеїновий порошок має приємний довгий термін зберігання, так що це не боляче, щоб тримати в запасі. Деякі люди також хотіли б мати деяку різноманітність, щоб розбити норму. Незалежно від того, поговоріть з цією людиною і домовитися про ціну, що вони будуть купувати порошок від тебе.

Купуйте кілька смаків і подивитися, які з них вам подобається. Продати непотрібні.

... крім того, просто знайти одного (або двох, або трьох), які виробляють і запитати, якщо ви можете спробувати деякі з того, що у них є.

+190
user3178981 25 лист. 2018 р., 12:38:55

Прогресує

Бігова доріжка є дуже хорошим місцем, щоб отримати витривалість, але лише до 1 км-це дуже мало.

Досить сказати, що якщо ви хочете, щоб завершити напівмарафон, ви не буде бігати 1км в день, а потім раптом 21км на події день, вірно?

Якщо ви бігаєте на біговій доріжці, у вас є розкіш встановивши стійкий темп для себе, і, бачачи, як далеко ви можете зробити в такому темпі без прогулянки.

Тестування

Так один план нападу буде встановити бігову доріжку, щоб сказати 12км/год, і перевірити себе. Сказати, ви можете запустити 8 км в цьому темпі, у вас є орієнтир, щоб пройти.

Через місяць бігу з різною швидкістю і з різної відстані, спробуйте протестувати себе знову на 12км/год

Ви повинні також прагнуть випробувати себе на дистанціях зовні, в навколишньому середовищі, що півмарафон відбуватиметься (бетон, місцевості тощо). Спробуйте, наприклад, заповнивши 10к так швидко, як ви можете, і використовувати це як ще одне вимірювання для вашого прогресу.

Розрахунок необхідного середня швидкість

Сказати ви хочете, щоб завершити напівмарафон в 4 години (просто приклад).

21км / 4ч = 5,25 км/год, так що середня швидкість вам потрібно, щоб завершити її в той час. Тепер я бачу, що це має бути дуже пішохідної швидкістю, так що давайте спробуємо 3 години.

21км / 3ч = 7 км/сек. Це повинно бути дуже здійснимо для більшості людей, особливо тих, хто вже імовірно в пристойній формі.

Ви зрозуміли, так? Ви повинні бути в змозі визначити, є чи не хотіли б ви взяти участь в майбутніх напівмарафон основі того, що ви бачили на біговій доріжці.

+116
Serah 2 лист. 2014 р., 06:20:53

Немає на даний час єдиної теорії, такі як ви обговорюєте. Я б порекомендував почитати Lore бігти протягом довгого обговорення впливу різних умов на час роботи.

+88
Maya Nastasya 17 лют. 2011 р., 23:00:38

Віджимання і присідання тренування, по суті, охоплюють всі верхні групи м'язів тіла. При розробці плану тренування ключі шукають "тягнути" вправи і "відсунути" вправи з урахуванням основних і ноги.

Пуш вправи, як правило, працюють на грудях і трицепсів м'язи і витягніть вправи працюють на спину і біцепс м'язи. Підтягування та віджимання мають дуже багато варіантів, які можуть забезпечити ізоляцію для різних груп м'язів. Тут є віджимання варіанти і ось деякі підтяжка варіації.

Переваги силових тренувань в ізоляції, і це може бути трохи швидше, але ви можете отримати аналогічні результати для вправи.

У будь-якому випадку будь то вихідні воїн або професійного спортсмена ваги раніше ефективними. Існує безліч відгуків ви можете подивитися онлайн, щоб показати, що вага тіла вправи ефективні.

Просто викинути все з особистого досвіду: я мав щастя з тренування Nike клуб і Фрилетикс. Вони обидва мають вагові коливання, які досить ефективні і охоплюють усі групи м'язів.

+51
kalibbala 26 трав. 2018 р., 07:55:12

Я мав великий успіх піднімаючись кожен день. Однак ви повинні дати вашому тілу час, щоб адаптуватися. Ти не можеш почати підйом як можна сильніше кожен день, ви тільки нашкодите собі. Починати з 4 днів потім повільно додати ще один день, як ви звикнете до навантажень.

Майте на увазі, що ваш раціон і спати на точці, вони стають набагато важливіше, коли ти напружуєшся, що часто.

+51
Freddy Franco 9 квіт. 2010 р., 20:13:53

Я витратив близько 6 до 7 років працює важко як у спортзалі, так і працює, коли я був у коледжі. Коли я закінчила і влаштувалася на роботу, я перестав працювати холодної індички. Після приблизно 3 років роботи, я зрозуміла, що мені потрібно повернутися в регулярно.

Я з тих пір, як знову почав тренуватися і вагу більше, ніж коли-небудь. Я хочу схуднути і набрати м'язову.

Чи повинен я приймати добавки, які мають білкову або я повинен приймати добавки, які забезпечують більше вуглеводів?

+34
Gravemind 14 лют. 2016 р., 20:23:03

Я б порекомендував збалансована і перевірена програма силових тренувань. Типова офісна робота, як правило, забезпечують численні питання постави і деформацій в незручному положенні протягом декількох годин за раз.

Хороші силові тренування будуть одночасно зміцнити і забезпечити гнучкість для всіх ваших основних груп м'язів, включаючи плечі, шию і верхню частину спини. Як новачок, ви дійсно не хочете ж такі речі в самоті. Це не так ефективно, займає більше часу, і ви набагато більш схильні до травм.

Удачі, і ти хороший вік, щоб почати отримувати деякі приголомшливі переваги.

+16
Juergen Hartelt 27 бер. 2015 р., 01:11:43

немає

Крістіан Фін зі Штатів MuscleEvo.com :

Ідея про те, що ви повинні зробити набір тривати фіксовану кількість часу також деяких людей ідея про те, що швидкість такелажні роботи краще для росту м'язів — теорія, яка була спростована в декількох дослідження [1, 2].

 1. Tanimoto М, Санада До Ямамото До Кавано Год, Гандо Р, Табата Я, Ісії Н Miyachi Для М. (2008). Вплив на весь організм малої інтенсивності тренування опору з повільним рухом і покоління тонік силу м'язових розмірів і сили у молодих чоловіків. Журнал міцності і кондиціонування досліджень, 22, 1926-1938

 2. Ногейра Вт, Жантиле П Мелло СН Олівейра РЖ, - Безерра дя, Bottaro М. (2009). Вплив силової підготовки на товщину м'язів літніх чоловіків. Міжнародний журнал спортивної медицини, 30, 200-204

Згодна на Fittit за Tsahyt користувачів

Штучно знижуючи швидкість бар для того, щоб збільшити час під напруга, здається неефективним [3]. Основним фактором гіпертрофії здається, тільки обсяг. Таким чином, більший обсяг, звичайно, також означає більше тут, але сама тут не буде вирішальним фактором. Особисто я прихильник ідеї, що кращий спосіб виміряти обсяг для гіпертрофії цілей "повторень при повної активації м'язи", а якщо ти робиш нормальні набори (тобто без паузи відпочинку, myoreps і т. д.) і до 1-2 повторень у відмову, кількість комплектів-значною мірою еквівалентною мірою.

На замітка на полях, Якщо вас цікавить продуктивність на всіх, швидкість бар різниця є [4]. З цього, йдучи в половині швидкість на концентричних результати приблизно половини виграшу.

 1. Гонсалес-Бадильо, В., Родрігес-Росселя, Д. Санчес-Медіна, л., Крім того, він, Е. і Пареха-Бланко, Ф. (2014). Максимальна цілеспрямованих тренуваннях швидкості викликає великих успіхів у лавці якість друку, чим навмисно повільніше половина-швидкість навчання. Європейського журналу спортивної науки, 14(8), стор 772-781.
 2. Шенфельд, Б., Ogborn, Д. Крігер, Ю. (2016). Ефекти опору тренування частота про заходи м'язової гіпертрофії: систематичний огляд і мета-аналіз. Спортивний Мед.
+14
Jumabek Alikhanov 25 вер. 2010 р., 19:56:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil