альтернативи тисне на ноги

Тому я можу робити жими ногами з 650lbs досить надійно і, ймовірно, більше, але ІДК... поставивши всі ці 45lbs вага на жим ногами, машина трохи клопоту. Є вправа, яка працює ноги таким же чином, не вимагаючи великої ваги?

+275
anynomous 21 лип. 2014 р., 19:47:58
37 відповідей

Ось кілька посилань на деякі великі ваги тіла вправи, які я регулярно використовую:

+996
Neil Stephen 03 февр. '09 в 4:24

Я грав у настільний теніс з порожнім шлунком сьогодні, і я не був концентрованим і моїй грі не вистачало точності. Чи є зв'язок?

+901
loredonrj 18 черв. 2015 р., 19:00:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У бодібілдингу переваги довгою м'язи животи досить очевидно, досить подивитися на Ронні Колмана недоречно біцепс і порівняти їх з Серджіо Олива.

Для будь-якого виду спорту, що вимагає сили, є також істотні переваги просто за рахунок збільшення м'язової маси. У випадку з ногами, там, здається, чималу кількість літератури показує, що довго ахіллового сухожилля і короткі м'язи ікри животами підходить для бігунів, так що немає очевидних причин, чому б комусь довгі сухожилля і короткі м'язи нижніх кінцівок.

Я навіть можу зробити припущення, що не маючи занадто довгий біцепс і маючи більш дистально сухожилля дозволить краще лікоть ПЗУ. Однак, на передпліччі, я не зміг знайти ні літератури, ні думати ні практичної користі мають короткі м'язи живота і довгі сухожилля, але деякі люди саме це - великий кльош трохи нижче ліктя, не багато звужуються до зап'ястя.

Будь-які думки на цю тему?

+840
noitseuq 26 бер. 2018 р., 03:57:27

Що таке правильний тренувальний темп 1.5 милі бігати на біговій доріжці? Коли я тренувався для ПЕТ для співробітників виправних установ в минулому, я пам'ятаю, що було часу/збільшення швидкості на малих інтервалах. Я хотів би, щоб в кінцевому підсумку запустити його в 11-12 хвилин. Зверніть увагу, що моя початкова точка буде з точки зору не працює на біговій доріжці. Я теж шукаю щотижневого/щомісячного графіку, щоб поліпшити цю відстань.

+837
Edward Marczak 31 бер. 2010 р., 08:20:56

Я дивився на дверну коробку вчора змоталися бари. Тепер я стояв у моїй двері і намагався уявити, на які висоти б і здавалося трохи низько (хоча я трохи менше середнього).

Яка рекомендована висота для підтягнути бар? Мої руки повинні бути злегка зігнуті, коли стою, вони повинні бути прямими? Я повинен бути вільно висить (наприклад, стрибок вгору, щоб дістатися до бару)?

Я знаю, що я міг зігнути коліна, коли планка занадто низька, але я хотів би знати, якщо є щось на зразок орієнтира, монтаж рекомендацію або навіть щось на зразок стандарту.

+734
Max Hillebrand 7 трав. 2014 р., 21:34:22

Що вам подобається, або те, що виглядає найбільш привабливим для вас?

Зробити це.

Робиш щось вам сподобається, що б це не було, означає, що ви будете набагато більш імовірно, щоб дотримуватися його в довгостроковій перспективі. Якщо ви не знаєте, що вам подобається, спробувати короткі курси купу різних речей. Більшість допоможе вам отримати в кращій формі, і коли ви знайдете те, що вам дійсно подобається, палиця з цим.

+714
Phil Wilson 7 лют. 2018 р., 09:50:33

Немає повної згоди з постійною зміною і прогресивної завантаження, і я думаю, що вони мають різну спрямованість. Конкуруючі погляди:

 • Як тільки ви зміните суму, яку ви піднімаєте, ваші м'язи знаходяться в замішанні, так навіщо міняти?
 • Регулярно міняти, щоб заплутати ваші м'язи або утримати від нудьги.

Тепер, з одним з прихильників першої точки зору, зміна в програмуванні є зрештою необхідною, але не з тих же причин, як і ті, хто виступає за безперервна зміна. Я нині роблю сильний ліфти 5х5 програму, а його творець Мехді є прихильником першого viewpiont. Насправді це досить поширений серед більшості програм тренування міцності (Pendlay 5х5, 5х5 Зірка, Rippetoe тощо). Ці програми, як правило, підкреслюють:

 • Низька кількість повторень великою вагою (від 5 комплектів 5 повторень, і в кінцевому підсумку працює на 1 х 5)
 • Прогресивна завантаження, завдання полягає в тому, щоб отримати свої набори з ще 5-10lbs на барі кожної сесії.
 • Невелика кількість складових підйомників, таких як присідання, жим, рядків на один день і присед, накладні прес і станова тяга на альтернативний День. (фактичне поєднання вправ різних між програмами, але концепція та ж)
 • 3 рази в тиждень повний день
 • Тільки коли ви порожні, що можна зробити за допомогою програми ви підступ і перемикати програми.

Протилежна точка зору, здається, виходить з будівлі органу спільноти (хоча я так до цього нового, що заява може бути більш спрощений). Будівля тіла співтовариство прагне підкреслити:

 • Більш висока кількість повторень зниження ваги, підкреслюючи, час під навантаженням
 • повільніше збільшується у вазі
 • Вправи ізоляції або спліт-тренування (тобто верхньої частини тіла в один день, нижня частина тіла на наступний, тощо)
 • Потенційно більш часті тренування (до День)
 • Рутинні зміни програми

На жаль, я просто не знаю, як багато про побічні будинок тіло речі. Мій фокус-це сила. Для мене, я не розумію, тому що мій час в тренажерному залі відносно недовго (я вам мій розпорядок зроблено менш ніж за годину), і я постійно відчуваю себе. Є багато, щоб думати тільки про те, щоб форма правильно. Крім того, прогресивна завантаження дійсно оголює проблеми у вашу техніку досить швидко.


Що таке прогресивна завантаження?

Тільки у випадку, якщо ви не знайомі з цим терміном, це поняття підніматися у вазі кожне тренування. Це відрізняється, ніж робити піраміди з збільшенням ваги і зменшенням повторень кожен набір. В якості прикладу, я буду використовувати сильні ліфтів програма 5х5 для ілюстрації.

Сесія 1: тренування

 • 45lb присед 5х5
 • 45lb жим 5х5
 • 65lb ББ рядок 5х5

Сесія 2: тренування B

 • 50 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб на присідання)
 • 45lb накладні прес 5х5
 • 90lb станова тяга 1х5

Сесія 3: тренування

 • 55 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб)
 • 50 фунтів жим 5х5 (перейти на 5лб)
 • 70фунт ББ рядок 5х5 (перейти на 5лб)

Продовжуйте, поки не затихне (тобто не можу зробити все 5 підходів по 5 повторень). Станова тяга в програмі SL5x5 трохи відрізняються, ніж інші, тому що ви починаєте в 1 Набір з 5 повторень і ви йдете вгору по 10 фунтів кожна сесія.

Коротше кожної сесії ви збільшуєте вагу. Є й інші програми де сила ви збільшуєте набагато повільніше, але ті, які призначені для просунутих ліфтерів, які вже перевищили доходи від програми для новачків (як СЛ 5х5).

+708
virosa 11 лют. 2014 р., 14:54:59

Спочатку нам потрібно зрозуміти, яка сила і які види сили існують (Росс Enamait описує він красиво на цій сторінці http://rosstraining.com/blog/strength-training-for-fighters/): Однак, він говорив про бійців і їх потреба у силі, але концепція та ж.

Максимальна сила – максимальна сила визначається як кількість сили, яку можна виконувати в рамках добровільних зусиль. Макс-сила розвивається при підйомі важких вантажів, або за допомогою методів вага тіла, наприклад, изометрию і використання енергійні реп-для-реп руху. Очевидно, що буде час, коли ви не можете прогресувати, якщо не додавати вагу на штанзі або тіла.

Вибухова сила – вибухова сила визначається як здатність виражати значну напругу у мінімальний час. Ви можете збільшити вибухову силу при виконанні рухів швидше з мертвої точки, наприклад, або використовуючи опір смуги з помірним і легким вагою.

Швидкість сила швидкість сила визначається як здатність швидко розвантажили рух або Рух проти відносно невеликого зовнішнього опору.

Силова витривалість – силова витривалість визначається як здатність ефективно підтримувати м'язову функціонування під умови роботи на тривалий термін.

Тому, відповідаючи на ваше питання тепер, коли ми знаємо, як сила визначається, ми можемо працювати на речі, які ми маємо в нашому розпорядженні. Найкраще буде працювати на всіх чотирьох видах для добре продумана програма, але у вашому випадку, оскільки ви обмежені з додаванням ваг, ми можемо використовувати концепцію, яка називається контрастом навчання. https://www.t-nation.com/training/contrast-training-for-strength-size-and-power

Зверніть увагу , що заголовок-це сила розмір і потужність, ви будете не додати значну кількість розмір, якщо не додати більше ваги до штанги.

Ви просто виконайте рух з відносно великим навантаженням на 1-5 повторень, і відразу ж після реактивний або вибуховий рух. Приклад віджати: https://www.youtube.com/watch?v=zd7TI4vMRFA

Для отримання додаткової інформації я можу рекомендувати: http://www.jtsstrength.com/articles/2014/11/29/get-stronger-faster-french-contrast-method/ і https://www.t-nation.com/training/contrast-training-for-strength-size-and-power

сподіваюся, що допомагає.

+671
T Mthiyane 2 трав. 2019 р., 07:45:29

Я планую робити воїн тире в кінці цього року. Це 3.2 милі (5 км) поле гонки по гірській місцевості, бруду та води. Крім того, там також будуть перешкоди на шляху, такі як:

 • барикади
 • колючий дріт
 • вогонь
 • звалищі уламків (зображення показує, шин автомобілів)
 • дерев'яні конструкції (гігантські гойдалки, стіни)

Так як я не носив "нормальна пара" спортивні кросівки протягом чотирьох років, я планую отримати щось, схоже на те, що я ношу для бойових мистецтв. Моє кунг-фу взуття на плоскій підошві і невелику амортизацію. Мій стиль теж Північна (Китай), який має багато акробатичних і техніку ніг. Моє тіло зручно регулювати вплив на ноги і ноги. Враховуючи мій постійний графік тренувань і як я звикла носити мій нинішній вигляд взуття, взуття, босоніж, здається, як перехід, який я думаю, було б добре для мене.

Я шукав на різних взуття босоніж, які розділені на специфічні фітнес-заходів, таких як біг, вода і трекінг. Оскільки ця подія в основному працює, я відчуваю бажання купити Кросівки босоніж за ті, які призначені для піших походів.

Взуття босоніж добре для цих курсів? Якщо так, є риси однієї моделі взуття, які дають переваги над іншими? Якщо босоніж взуття не буде добре для цього виду діяльності, то чому б її не підходить для брудної смуги перешкод?

+669
gr8694 25 квіт. 2017 р., 11:48:10

Так, він є безпечним на довгий термін і без проблем з серцем або суглобами, побачити , чому ваша тренування повинна бути високої інтенсивності.

Що стосується травм загалом, дивіться дослідженні 300 пацієнтам з ревматоїдним артритом. Ця група більш чутлива, ніж у здорових людей з пошкодженням великих суглобів. Після двох років навчання, не було ніяких пошкоджень.

На особистому рівні, я займаюся високої інтенсивності тренувань приблизно раз в тиждень з 11-річного віку. Мій досвід показує, що травми суглобів та/або серцева недостатність виникають, коли ви робите це в "Немає болю - немає перемоги" контексті, тобто в командних видах спорту або бігу.

Однак, перед початком програма висока інтенсивність, зробити медичний огляд і почати з малого, короткі дози.

+664
user150248 28 черв. 2010 р., 15:10:24

"Безпечний" - це відносне поняття. Навряд чи хтось зможе дати вам достовірний відповідь на ваше питання, або це питання не прояснивши деякі речі про вас. Наприклад, ваша схильність до травм/напруга, будь-які попередні травми коліна, і ваша здатність відновлюватися після кожної сесії, щоб назвати декілька. У самому справі, силові тренування/фізичні вправи-це не безкоштовний ризик діяльність. Він призначений, щоб покласти навантаження на м'язи і суглоби, так що зростання може бути досягнуто. І ось чому деякі клуби/тренажерні зали своїх співробітників підписати угоду, коли вони приєднуються.

Ви не гарантується пошкодження/деформації, навіть якщо ваша форма досконала. Надмірне синдром є спільним для початківців вага тренерів. Найбільш ви можете сподіватися на те, щоб зменшити ризик отримання травми з допомогою правильної форми, в достатній мірі відновлюється після кожної сесії, і підтримувати ваші зусилля з поживно здорового харчування.

+554
John D Care 16 січ. 2011 р., 07:45:29

Новачок, як Ви, вік не має значення, якщо ви починаєте зараз, ви не новачок і це не погано взагалі, не варто розглядати про силу, якщо починається тільки зараз (новачок може бути людина, яка працює 0-2 років).

Спочатку ви повинні познайомитися з цим місцем (тренажерний зал), машини, гантелі, гантелі і т. д. Ви повинні навчитися виконувати вправи правильно, а зрозуміти, як навчальна програма (спліт) працює. Тільки в цьому випадку ви зрозумієте, як ваш організм реагує і реагує на тренування.

Крім того, ваші тренування дійсно перше, що ви повинні запланувати і чітко визначити ваше харчування. Тільки за допомогою правильного харчування ви зможете накачати м'язи і правильно сили. У поєднанні з необхідним відпочинком.

Підіб'ємо підсумки:

 1. Складіть план харчування на основі ваших потреб і ваших цілей
 2. Інше
 3. Почніть з плану для початківців тренування (ви можете отримати консультацію з тренажерів для всіх цих речей)

Після 6-7 місяців і якщо ви потрапили на плато можна переходити на силові тренування. До тих пір я настійно рекомендую вам навчитися основам і побудувати хорошу базу.

+543
conradlee 19 лист. 2012 р., 00:27:54

Я почну з того, що я упереджена. Я використав, щоб бути туз сертифікований персональний тренер.

Ви не згадували про терміни, або, тяжкості вашої травми. Якщо травма відносно новий, я б порадив вам звернутися за допомогою до фізіотерапевта в першу чергу. Фізіотерапія може допомогти відновити діапазон руху і сили в травмованій м'язи або суглоба, а також забезпечити інші способи, щоб допомогти вам більш ефективно лікування.

Тепер, якщо ви вже бачили терапевт і були випущені, найняти тренера, в контексті реабілітувати травми, буде більш вигідним для вас. Сертифікований персональний тренер (CPT) буде працювати з вашим лікарем або лікарем в інституті програму, щоб допомогти вам продовжувати реабілітацію травми в безпечній та ефективній манері. В КПП може гарантувати, що ви виконуєте якісь медичні поради, і забезпечувати зворотний зв'язок з виконання вправ. Якщо ви спробуєте реабілітації ваша травма на свій розсуд, ви ризикуєте повторно поранивши себе, якщо ви виконуєте вправу, яке протипоказано для вашого поточного стану. Якщо ви можете собі це дозволити, а СРТ-це кращий підхід, щоб взяти.

+539
Carlomagno Amaya 27 вер. 2012 р., 10:17:22

Одним з додаткових факторів, що жоден з інших відповідей фактором є те, що підйомна сила не тільки вимагає витрати енергії на відновлення м'язів після ліфта. Я не знаю точних цифр, але ваш організм спалює значну кількість калорій, відновлення м'язів. Додайте до цього той факт, що м'язи повинні спалити калорій, щоб просто підтримувати себе маючи більше м'язів означає, що ваш організм буде спалювати більше калорій, у той час як ви йдете про ваше життя. Коротше насправді вимірювання Дж або ккал витрата енергії більш або менш марні, але силовий тренінг веде до великої кількості витрата калорій під час активності і після.

+532
abendigo 24 вер. 2017 р., 20:14:35

Дякуємо за приймати час прочитати.

Я приєднався до моєї локальної тренажерний зал і перебуваю в даний час на місії, щоб втратити вагу, а також будівлі основні сили і фітнесу.

Я люблю вправи з власною вагою, вільними вагами, бокс і класи, такі як спін і ланцюгів.

Що я роблю не так подобається-це бігова доріжка, Гребні тренажери і кардіозона. Я дав їм усім гарний зусилля, але я вважаю їх нудним і нудним, тому вирішила шукати інші способи тренування в цілях підтримки мого інтересу, роблячи речі, які мені подобаються.

Мій щоденний раціон був значно поліпшений, типовий день раніше:

Сніданок: нічого або Коко попс.
Обід: банку Кока-Коли, пакет чіпсів і їжі з колегами або високої жирності, фасованого бутерброд. 
Вечеря: що завгодно-від чіпсів з гамбургерами для піци.

Типовий приклад з моєї нинішньої дієті після мого зміни способу життя:

Сніданок: кукурудзяні пластівці, або сніданок горщик з червоними ягодами, знежирений йогурт, мюслі
Обід: вода і суп і свіжий салат з куркою і хумусом обернути свіжими.
Вечеря: стир-фрай або курку та овочі і картопля

Зараз я визнаю це відносно нова зміна, тільки пару місяців, але я вже відчуваю себе чудово, і мені сказали, що я виглядаю краще.

Я 5 футів 8 дюймів заввишки. Я використав, щоб вага 14СТ 4 фунти, а у мене зараз вага 13ст 11фунтов, тому тільки невеликий прогрес, але прогрес. Моя мета-досягти 13ст.

Мої поточні тренування зазвичай:

Понеділок: 
Bodyweight присідання – 8-10 повторень
Віджимання (або коліно-віджимання) – 5-8 повторень
Планка – утримуйте протягом 15 секунд
Стрибки – 15 повторень
Ваги Зворотні випади – 6 повторень на кожну ногу
Лежачи хіп підняти (подвійна або одиночна нога) – 10 разів

Я роблю 2 рази вище, тоді я вдарив важкий боксерський мішок для двох 1 хвилинних раундів, то і ще 2 комплектів вище

Середа: клас схеми 

П'ятниця: як понеділок.

Одна річ, я був споглядаючи приймає вітаміни і включає в себе протеїновий коктейль після кожного тренування. Як я можу поліпшити/додати/відняти з усього перерахованого вище, щоб максимізувати свої зусилля по втраті ваги поки все ще подобається? Плюс та інші поради з вдячністю.

+532
Keukasmallie 22 бер. 2014 р., 17:46:31

Віньяса флоу йога часто використовується, щоб описати стиль йоги, в якому людина рухається з однієї позиції в іншу набагато швидше, ніж інші стилі йоги, роблячи для кардіо тренування.

+519
Clarissa Tambanillo Paulino 2 лист. 2012 р., 05:20:48

Якщо ви працюєте в екстремальних умовах спеки, за 30 хвилин до години, ви дійсно не потрібні на курс гідратації. Випити трохи води, а потім поповнити втрату поту, і ви повинні бути добре. Я працювати до 2 годин без курсу гідратації в помірних умовах.

Існує ряд доказів, що навіть 2% зневоднення може почати заподіювати вплив на продуктивність, так що якщо ви помічаєте, що уповільнення вас вниз або зробити вас млявим, то ви можете почати, щоб збільшити споживання рідини. Найпростіші рівняння є те, що загальна вода тіла .6 х ваш вага в кг, так як близько 2/3 вашої ваги тіла складається з води. Є й інші формули і калькулятор по цьому посиланню. Відсоток виражається як частина загальної води тіла. Втрати оцінюються проти цього. Наприклад, у мене є ~ 44 літрів загального об'єму води в організмі (Окво). 2% від Окво-це .88, або в основному 1 літр. Кращий спосіб виміряти це буде зважування до і після тренування багато разів, щоб встановити точку відліку. Кожен кг ваги втраченого (2,2 кг) становить ~ 1 літр рідини.

Якщо ви хочете зробити свій власний, йти в домашньому пивоварінні вдома, і отримати великий мішок мальтодекстрину. Це по суті той же цукор, який йде на виробництво енергетика/електролітні напої. Ви також можете отримати різні смаки, чи просто пити її прямо. Грати з сумішами, так що ви отримаєте смак ви хочете, і ваш шлунок буде засвоювати його під час тренування. Наскільки після цього, дослідження показали, що одним з кращих запасних пити какао.

Маркетологи вже майже переконав всіх, що ви не можете навіть 5к без якогось питва та харчування в дорозі, коли це просто не той випадок. Організм людини має деякі досить значні ємності для зберігання, і може сам паливний на деякий час без підживлення. Як і всі, кожна людина індивідуальна, тому експериментуйте і знаходите те, що працює для вас.

+503
Kim Kessler Thompson 28 трав. 2016 р., 22:19:05

Так я і 37-річний чувак програмного забезпечення, який намагається отримати/залишатися у формі. У минулому, я зробив багато чого з того, що я називаю "кроссфіт-лайт" типу вправи. В основному з власною вагою присідання, випади, віджимання, йога, планка, віджимання, стрибки і т. д. Такого роду речі забрав мене від того ледар, що вже менше соромився знімати сорочку на людях.

Примітка: Я генетично попередньо налаштованих, щоб бути дуже худий/худа. Навіть коли я був мій важкий, я просто випив пива-живіт, прикріплений до моєї полі-бобові тіла. Реально Навальний/м'язи-це для мене складно, як генетично, а тому, що у мене проблеми зі спиною (грижі диска від незначних артритах у Л4-Л5) і тому не можу робити багато важкої роботи.

Останнім часом, я почав приймати тренувальні боксерські (без спарингів) як спосіб підвищити свій високоінтенсивного кардіо, і мені дуже подобається. Я хотів би зробити 1-2 сеансу (30-40хв) від кардіо-бокс кожну тиждень, з руки, heavybag, ніг, і т. д. Я хотів би продовжувати робити 1-2 сеансу в моєї попередньої тренування в тиждень (планки, віджимання, йога, віджимання тощо), з великим упором на ноги/плечі, які я хотів би отримати більше.

У мене питання по суті: чи повинен я приймати креатин та продукти з високим вмістом білка, щоб допомогти гарантувати, що я не втратити м'язи в боксі/кардіо робота, яку я роблю, чи це креатин supplimentation марнотратно/шкідливо якщо я не роблю важку роботу в спортзалі постійно.

Я знаю, що ви не можете реально позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно. Я хотів би, щоб тон трохи, але у мене немає тонни жиру втратити, як це (просто залишок мій пивний живіт). В ідеалі хотілося б отримати якийсь видимої маси в ногах/плечах. Я ок з тим, що його не оптимальним, щоб Хочете позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно, я просто не хочу бути абсолютно втрачаю час тут, або поранити себе креатин.

+495
kranti digital video 21 трав. 2019 р., 02:35:29

При описі вправ, люди мають на увазі, встановлює на кожну вправу.

Але плоска і похила лава у величезної кількості перетинаються, тому роблю набори з п'яти так як буде означати, що ви майже напевно вкорочення одного або обох з них, з урахуванням максимальної ваги, а значить, ви будете будувати більше м'язів, але зробити сильний швидко. Вибираючи один або інший-і, можливо, чергуючи його з верхнім прес-стане чудовою для мети Сила.

+484
Charlton 11 трав. 2011 р., 15:19:17

Я був діагностований з діабетом 2 типу, рік тому. Протягом деякого часу це було для мене шоком. але з часом я змирилася з цим. Тепер я записався в тренажерний зал. Я хочу збільшити розмір на мої біцепси/ трицепси /груди ... проблема в тому, що діабетична людина має контролювати споживання калорій, так що рівень цукру в крові залишається в межах допустимого. Тепер, якщо я не можу багато є по мірі необхідності, отже, немає ніякого способу, я можу отримати збільшення маси тіла. Я в даний час 38 років з 68кг.

зверніть увагу, що діабет добре контролюється за допомогою тільки дієти і я не приймаю ніяких ліків або інсуліну.

+458
Jack Merlot 23 лют. 2015 р., 17:59:02

Я почав ретельно за останній тиждень всього 30 хвилин на біговій доріжці побігати, спалюючи близько 260 калорій + в 10 хвилинах їзди на велосипеді пекуче близько 30-40 калорій.

Однак, незважаючи на це, моя вага не зменшується. Я теж п'ю багато води (1 літр) і метро в обидві страви.

Прошу підказати, що я роблю неправильно - спасибі.

+404
derjunger 14 груд. 2011 р., 05:03:51

Я зайнятий з моєї роботи і у мене немає часу, щоб піти в тренажерний зал. Але я хочу мати розірвав тіла. Так що я подумую купити повної гімнастики продукту. Я бачив це, не мають ніякого ефекту, як справжній тренажерний зал. Але я не хочу бути будівельником тіла, так що це буде хорошим тренажери для чоловіків ?

+398
Nguyen Tan Dat 30 груд. 2018 р., 01:40:58

Як я дивлюся на це, прогулянки ідеальні, коли, намагаючись досягти рівня інтенсивності, що знаходиться десь між ходьбою і бігом. Таким чином, біг повинен бути повільним і Ходячі жваві, так що ходьба і біг сегменти як можна ближче до бажаного в якості можливої інтенсивності. Однак, якщо ви йдете вгору по крутому схилу, потім швидка ходьба може бути надто інтенсивним, і ви повинні будете сповільнюватися і далі.

+395
Ryan Kenneth R 10 лист. 2010 р., 13:52:53

За словами доктора ЖОЗ Вербек з фінського Інституту професійного здоров'я, "що ми справді виявили, що більшість з них, дуже багато, просто модно і не доведено корисні для здоров'я."

+387
Chris Bennett 14 жовт. 2013 р., 08:27:27

Зверху відповідь як впливає алкоголь насправді впливає на прибуток, перша куля точка держава:

На відміну від білків, вуглеводів і жирів вона не може зберігатися в організмі, тому він має пріоритет над усіма іншими метаболічними функціями.

Це означає, що алкоголь не може бути збережений у вигляді жиру в організмі. Тому природна реакція організму-це спалити все це так швидко, як це можливо. Цей ефект переважає над кількістю вуглеводів, жирів і білків вже в організмі, тому ці будуть зберігатися у виді жиру, так як вони більше не використовуються для енергії. Це не просто пройти.

Вплив ваги ви бачите викликані кілька речей. В першу чергу це коливання води. Алкоголь знижує рівень глікогену в м'язах і викликає зневоднення. Їжа робить прямо протилежне. Нижче глікогену і зневодненням означає зниження кількості води в організмі, що означає меншу вагу. Менше вага буде компенсувати вагу набрала від пива. За шкалою "схоже, ви отримали нічого", коли насправді ти просто зневоднений.

+385
Mr Finesse 9 груд. 2015 р., 20:43:18

які трави / чаї для сну і які побічні ефекти мелатоніну і dipenhydramine тривалий час?

Будь ласка, перестаньте закривати мої питання насправді не існує харчування/добавки клієнт StackExchange і я не хочу, щоб забронювати призначення лікарів, щоб запитати про це?

+380
xolosik 5 вер. 2018 р., 21:32:09

Гей, не урізати калорії. Вирізати калорій погоні!! :)

Спробувати, щоб поїсти в чистоті - Чак з будь-якого магазину приніс речі. Спробуйте приготування їжі з нуля. Їжте багато пісного білка. Баланс вуглеводів, білків і жирів. не міра ваги, виміряти %жиру.

Робити силові тренування разом з кардіо. Я ніколи не знав, що фізична активність перешкоджає природному зростанню. Їж багато і важко грати!

+369
Trozdol 19 трав. 2013 р., 10:09:16

Коли ти починаєш колупатися паркур відео, ви починаєте бачити тенденції людей носять мішкуваті штани, часто з промежини звисали приблизно до рівня коліна. Це особливо дивно для мене, оскільки ви також знайдете посилання, щоб , використовуючи клейку стрічку, щоб стрічку вниз мішкуваті одягу , щоб зменшити опір повітря, спеціально стрічкою внизу манжети щоб не спіткнутися і щоб утримати їх від ловлі на перешкоди.

Найближчий я знайшов пояснення цієї статті, який стверджує, що це поєднання вслід за лідером (все ще носить мішкуваті штани, тому він повинен бути гарним, вірно?) приховуючи недбала техніка (мішкуваті штани приховували, що ваші ноги не досить рухаються разом, маскуючи контури), і комфорт (коли не робиш стрибки, мішкуваті штани просто зручно).

Отже, є якась особлива причина, чому так багато практикуючих паркур носять виключно мішкуваті штани?

+361
user252393 13 жовт. 2013 р., 11:52:15

Так, це нормально, щоб втратити багато сил і більш після тривалого періоду хвороби і без тренувань. Не хвилюйтеся.

Так, підвищення витривалості і допоможе вам зробити більше повторень. Так буде підвищення ваші сили, або кардіо. В основному, роблю багато віджимань допоможе вам краще робити багато віджимань. Якщо ви хочете додати ваги, я б відмовитися від 5 кг і перейти прямо до фактичної силові тренування, такі як жим лежачи. Якщо ви хочете тренуватися віджимання не просто робити елементарні віджимання, я грав з варіаціями, наприклад, в широкому ручне розміщення і плескали в долоні, перш ніж намагатися додати декілька кілограмів. Якщо я хочу додати вагу, я б зробив так з 10 кг замість п'яти, він був важкий, якщо ви збираєтеся, щоб додати вагу.

+328
pkphoto 25 трав. 2018 р., 21:31:16

Перевірте вашу форму, або мають його перевірив бігунок. Ти не бігун. Перш ніж стати перебіжчиком, ви повинні переконатися, що ваша форма-це добре, ви не надто надмірна вага, і ви не намагаєтеся зробити занадто багато...занадто швидко. Посадка на ваш лікує може знищити дитинчат. Надмірна вага людина насправді може зробити невеликі тріщини в кістки працює. Я не надмірна вага, але запустили тільки в цьому році. Починала з 1 милі, а зараз до 4+ 2 милі місяця. Мої ікри почали хворіти "після" я зіткнулася, коли звернулася певним чином 'колоти' болю, ось я подивився кілька відео, проконсультувався у кількох бігунів, і прийняти запущену форму, яка мені посадка середньої/передньої ноги, а не на п'яті - раптом литках, колінах, стегнах все відчуває себе добре і я тільки зношуються енергії, але без болю.

+297
Yash Mosara 2 серп. 2019 р., 05:09:03

Будь фітнес-режиму може бути зроблено жінками.

Що стосується прибутку, то це буде дуже особисто залежні. Інша жінка (або чоловік) може збільшувати кожні кілька днів, хтось ще може тільки дорожчати кожні пару місяців. Це буде залежати від багатьох факторів, одним з яких може бути харчування.

Навчання історії, регулярні заняття, правильна форма/техніка, повноцінний відпочинок, правильне харчування і т. д. Всі ці фактори в успіху і ефективності тренування.

+262
Tamisha Oakes 2 жовт. 2019 р., 01:13:00

Насправді, це дуже нормальне почуття. Це навіть не можна порівняти з іншими чисто психологічна залежність(як інтернеті), тому що фізична діяльність викликає секрецію ендорфінів. Якщо дія є інтенсивним, і підйому важких вантажів підпадає під цю категорію, сума вийде значно більше.

Я відчув те ж почуття, яке ви описали. Я пам'ятаю, як кілька років тому я підвернув правий гомілкостоп 2 рази в рік - мені довелося кинути спорт за 6 тижнів, а потім поступово вибудувати. Я насправді звернувся до алкоголю, щоб зупинити цей нудотний і гнітюче почуття. Я регулярно пила як алкоголік, хоча б по літру пива в день, часто більше, ніж три (починаючи з обіду). Коли я видужала, я перестала пити так швидко, як почалася.

Це, звичайно, додати це нормально "тягнути", щоб робити речі, які нам подобається робити. Це відчуття спраги, що може зробити настільки сильним, щоб спровокувати виснажливих симптомів під час виходу. Вся концепція залежності-це дуже складна і настільки ж цікава, дилема про те, коли діяльність або речовин (не тільки ліків, але також шоколад, морозиво, газована вода) слід вважати негативною залежності, ймовірно, ніколи не буде вирішена. Ви повинні оцінити, якщо ця діяльність має яке-небудь негативний вплив на ваше життя. Спортом не вписуються в цю категорію, так що я б не надто турбуватися про це. Проте ви могли помітити, що це більш важко підтримувати соціальну життя поза роботою і в тренажерний зал, тому що ви витратите багато часу. Також роман може бути не так просто.

На щастя, з мого досвіду, більше спортом я займаюся, тим менше я відчуваю необхідність спати. Що дійсно компенсує час, витрачений на велосипеді або підняття важких речей.

Звичайно, все залежить від вас погляд на життя. Я впевнений, що ви будете навіть знайти лікарів, які можуть діагностувати деякі психологічні розлади, просто тому що ви любите працювати до такої міри, що тобі погано без нього.

Що викликає це відчуття?

Щоб підвести підсумок цього, мабуть, занадто довгий відповідь. Причиною вашого відчуття двоякі:

 1. Фізичні догляду за відчуття благополуччя, що приходить з природних ендорфінів.
 2. Інтенсивне прагнення до активності просто тому, що вам сподобається це (цей пункт не може бути занижений).

Я б не надто турбуватися. Тримайся і завжди будьте обережні з дуже важкими вагами. Ціна, яку ми платимо за погану форму або в перебільшенні завжди приходить через багато років (зараз ніяких скарг не означає, що ми робимо, корисно для наших суглобів, зв'язок і скелета).

+237
John Julian 19 трав. 2019 р., 13:12:21

У мене є передній нахил тазу, що є проблематичним, оскільки воно призвело до зниження біль у спині.

Я вирішив виправити цю проблему, роблячи необхідні вправи і підтримувати гарну позу.

Однак, зберігаючи нейтральну позу-це досить утомливо, тому що мій основний м'язи скорочуються, в даному випадку?

+208
Jena Sichka 8 лист. 2018 р., 10:03:57

Високий рівень інсуліну повинно нібито збільшити клітини креатину споживання потужності, який є корисним для росту м'язів. У самому справі, деякі спортсмени вдаються до споживання рафінованих цукрів, таких як глюкоза або maltodextrose після тренування. Наступною гіперглікемії призведе до підвищення рівня інсуліну, природно.

Ви повинні також мати на увазі, що ці добавки-це величезний бізнес, і часто їх продукція рекламується, щоб бути, що вони явно не є. Ви знаєте лікар, посміхаючись в каталозі, обіцяючи, що цього спеціальну суміш простих білків(які ви могли б отримати, поїдаючи стейк) збирається, щоб ви розірвав в кілька тижнів і з мінімальними зусиллями? Та ну, його робота-це, напевно, працюючи в call-центр у Східній Європі.

Таким чином, протеїнова добавка з посиленням інсуліну може містити рафінований цукор, ацетилхоліну і Форболовым ефіром (вони підсилюють секреції індукованої глюкозою інсуліну). Читати Тут. Або, як варіант, і швидше за все, вони його записала просто тому, що це звучить гордо, знаючи, що люди, які чули про рівень інсуліну впливає прийом креатину, ймовірно, купити продукт.

Це безпечно? Я не пропоную вам хімічно підсилює секрецію інсуліну, але ні в мене є незаперечний доказ того, що це буде боляче вам. Однак я можу припустити, що: підробка будь-якого природної рівноваги в нашому організмі неминуче призведе до проблем. Саме посилення інсуліну приведуть тіло в таємниці все менше і менше, в першу чергу, до точки, де вона знову досягає нормального рівня. Якщо ви раптово припиніть прийом продукту може виникнути цукровий діабет, як симптоми, поки ви повторно адаптує систему. Також пам'ятайте, що ці високі концентрації білка хитає багато роботи для вашої печінки. Для молодої дорослої людини зі здоровою дієтою це не повинно бути проблемою, але не перестарайтеся. Після 8 тижнів максимум. Я зазвичай беру тривала перерва (я використовую стандарт сироватковий протеїн посиланням).

+188
Vijayanand 2 серп. 2012 р., 03:48:33

Строго кажучи, так. Хоча найбільшою проблемою я бачу приріст сили з гантелями на верхній кінець. Я ніколи не бачив в обличчя, за 90фунта. 2x90lbs нормально для ведення преси, але тяга ви, ймовірно, вдарив, що досить швидко. Якщо ваші важкі гантелі 50 фунтів, ви, ймовірно, починаючи на максимальну вагу, і ви будете більше тренування витривалості як 5-10 повторень в 100фунта дійсно нічого.

Звичайно, якщо ви прагнете зробити 25 повторень досить швидко, потім гантелі б забезпечити необхідний опір досить тривалий час, але для максимальної міцності ви виростете з них досить швидко.

+46
erinold arnold 22 черв. 2014 р., 05:15:15

Я сказав би, йдуть 3 дні на тиждень (наприклад, М, Ш, Ф) Ваг 60хв. Ви можете робити кардіо по Вт і Чт, але не занадто сильно, просто світло кардіо. Вам необхідно дати м'язам час відновити і будувати.

Не турбуйтеся про жирі. Думайте про нього, як енергетичний магазин, як ви піднімаєте. Він буде використовуватися на м'язи ви ставите на (поки ваша дієта є чистим, звичайно).

+40
Mateos Alushi 14 бер. 2019 р., 01:16:38

Одна велика ніч їжі і пиття не мають такого великого впливу на ваш організм, але це може викликати небажані бажання, як я і морозиво. Краще всього харчуватися або їсти в невеликих кількостях, як продукти харчування палець на відстані, терміну і випити низькокалорійне вино, червоне або біле сухе, тримати цукру в газовані напої. Найкраще працювати вранці, що буде удар почати свій день і виводить всі непотрібні протягом дня з минулої ночі їжа і питво.

+38
kir 1 січ. 2016 р., 13:41:10

Показати питання з тегом