Присідання з машиною Сміта

Коли я роблю присідання на Сміта машина, я почну з моєї ноги в декількох футах переді мною і спускайтеся вниз, поки я перебуваю в сидячому положенні.

Я помітив, що деякі люди йдуть вниз, майже торкаючись землі. Дана форма роботи різних м'язів?

+263
Dimon727 27 трав. 2016 р., 11:02:59
36 відповідей

Різниця в 0,3" (трохи більше чверті дюйма) знаходиться в межах допустимої похибки вимірювань на щось подібне.

Відповідь на ваше питання:

ІМТ не має значення для фізичних осіб

Відмінний приклад, чому з двох квитків, які ви включили в ваше запитання:

 • По 4 березня 2014 у вас БФ% на 16,2% і ІМТ 25.5
 • На 23 березня 2014 у тебе був БФ% на 13,3% і Бім на 25.4

З різницею всього лише на 1 кг маси тіла, це досить вражаючі трансформації. Вітаємо! Проблемою є ІМТ не відображає важку роботу ви поклали ст.

ІМТ був розроблений в якості статистичного пристрій для визначення середньої огрядності населення. Він ніколи не був призначений, щоб бути застосовані конкретно населенням. Проблема в тому, що жиру дуже важко виміряти або навіть оцінити (точно), і ІМТ вимагає тільки початковій школі математичні навички для розрахунку.

На жаль, страхові компанії і лікарі прагнуть застосовувати цю просту міру, тому що це дійсно не вимагає яких-небудь думок. Вони просто намагаються визначити ризик, і для більшості людей ІМТ є досить хорошим.

+969
HappyBambi 03 февр. '09 в 4:24

Я використовував калькулятор калорій деякий час назад, що було два різних варіанти для роботи.

 • Працює
 • Біг (менше 10 хвилин)

Я можу тільки здогадуватися, дико. Може бути, тому що тіло спалює енергію, запасену в м'язах першого, так і після певної кількості часу організм починає поповнювати їх, що збільшує енергію, необхідну.

Є відмінності в тому, як організм спалює калорії після певної кількості часу?

Або запитав по-іншому: чи є різниця між бігом на 3х10 хвилин з перервами між ними або бігти 30 хвилин за один раз (за умови, що всі інші умови, швидкість, загальна відстань і т. д., Те ж саме).

+966
Pan Tina 17 січ. 2010 р., 02:25:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Креатин, як і будь-який інший добавки; беручи megadose відразу дасть вам все гірше і гірше всмоктування, тому змішувати його з іншими речами це корисно, щоб допомогти вам отримати більше. Це не повинен бути сік. Це може бути молоко або будь-які інші рідини, вам сподобається. Я знаю деяких людей, які ставлять його в чай. Я особисто думаю, що текстура це досить бридко, але все, що працює для них.

А коли приймати, до і після загальноприйнятої мудрості, тому що це час ваше тіло буде корисного харчування ви забезпечуєте його. Приймати його, коли вам не потрібно це тільки робить його більш імовірно, що він вам здав з вашої сечею.

Хтось повинен буде вирішити питання на велосипеді; у мене є тільки мій власний досвід, щоб почерпнути там і я вважаю, що занадто мало, щоб зробити заяву.

+965
user265150 7 лип. 2018 р., 14:58:49

Наскільки це безпечно/розумно просто тримати довше?

Так, це правильний хід.

Причина, чому існує не лінійна залежність між фізичною активністю та щоденний витрата калорій.

Після певного моменту, тіло буде компенсувати. Сказати, що ти дуже активний. Після 4 до 500 калорій, фізичної активності (ми не в тому числі калорій з життя, тобто сидіти), в той час як ви будете продовжувати спалювати більше калорій від фізичної активності, ваше тіло буде компенсувати десь ще.

Наприклад, ви можете спалити більше калорій при ходьбі по більше за рахунок того, що зайва енергія. Проте, коли ви сідаєте, ви можете більше не робити цього так багато:

          leg twitching physical activity

Саме тому ви знайдете людей, які користуються постійної реєстрації протягом дня не автоматично записати цю суму більше калорій на щоденній основі. Хоча вони можуть більше стояти на роботі, вони можуть збалансувати, що з (в деякій мірі) посидіти ще вдома.

(Та ні, ви не можете обійти це шляхом переміщення навколо весь день. Організм може уповільнити інші процеси, поза свідомого контролю. Саме тому дуже активні жінки, навіть якщо їдять досхочу (без обмежень в їжі), позбудуться період. Тіло вимикається, що сильно обмінних процесів із-за необхідності для метаболізму в інших місцях.)

Зліва-це те, що ми довго думали, що сталося. Праворуч-те, що насправді відбувається,

          physical activity constrained hypothesis

Зверніть увагу, що ця лінія знижується фізична активність йде вгору. Ви отримуєте все менше і менше калорій спалюють, незважаючи на все більш і більш фізичної активності:

          physical activity calorie burn leveling off

Більш детальне обговорення цього явища.

Коротше кажучи: тримайте споживаючи більше калорій. У якийсь момент переважить калорій в калорій організм буде спалювати, майже незалежно від того, наскільки ви активні.

***Примітка:

Всякий раз, коли я обговорюю це я найчастіше потрапляють люди з жорсткою механіки мислення, стрибки з ", що порушує фізику!!!" Просто повторюся, немає, це не так. Це чудово узгоджується з термодинамікою.

Знову ж таки, якщо ви активні, ви спалюєте більше калорій з цієї діяльності.

Однак, тіло буде знайти в інших місцях, де він може спалювати менше калорій, щоб компенсувати цю діяльність.

І для тих, хто відповів "Так, а що якщо я бігаю за 24 години?" Ну, скільки днів поспіль ви збираєтеся це робити? І просто уявіть марафонця, що вони зазвичай роблять тиждень, чи місяць, після перегонів? Вони сидять навколо, багато.

Що роблять люди після того як вип'ють купу кофеїну? Вони поштовх навколо на деякий час, але потім вони, як правило, аварії, рухатися набагато менше.

Ви повинні побачити це за одну годину. Думаю, в перерахунку на дні, тижні, місяці.

+942
T C 22 вер. 2014 р., 08:04:13

Мій тренер в коледжі навчила мене "нижче горла", де якщо у вас є які-небудь симптоми нижче горла, ви повинні тримати від тренувань. Будь-який біль у м'язах, біль у спині, здавленість в легенях, висипи та ін Якщо це дійсно так і тільки холодною головою я б взяла ці дві точки:

 • Не заражати інших людей. Народ збирається, що тренажерний зал буде поруч з вами, використовуючи ті ж шестерні, як ви, та не хочу бути хворим. Якщо ти заразний, залишитися вдома.
 • Деякі застуди тривати протягом декількох тижнів, так що це трохи смішно, аби не тренуватися, поки ви на 100%.

Я думаю, ви хочете знімати щось на зразок 70% від вашої попередньої навантаження. Досить того, що ви перебуваєте в ремонт, але не досить того, що ви надмірно завантажує ваш організм і викликає адаптації. Як ви відчуваєте себе краще, дросель назад туди, де ви були.

+919
mashedmallow 9 січ. 2011 р., 08:31:55

Поза вірусний інтернет-розповіді, серцевий напад під час тренування є надзвичайно рідкісною. Це, за оцінками, відбуваються між 1 на 40 000 до 1 на 80 000 спортсменів в рік. Навіть тоді, це зазвичай викликано якимось іншим проблема, що спортсмен раніше не знав.

Так що це не чого страшного. Інші частини вашого тіла почнуть ламати до вашого серця.

+759
me123 30 січ. 2016 р., 15:04:54

Що таке правильне положення плеча при виконанні висячі ногу піднімає? Які причини зробити це саме так, а не інший?

Наприклад, коли ви повисните на перекладині ви можете підняти ваше тіло вгору і вниз на кілька сантиметрів, використовуючи тільки м'язи плеча (тобто якщо ви потягніть плечі вниз, Ваше тіло піднімає на кілька сантиметрів, і навпаки). Так що позиція краще і чому. Можливо, є ще покажчики форму, щоб врахувати відносно плечей у цій вправі.

hanging leg raises

+757
Sama Mercy 29 серп. 2017 р., 04:06:44

У мене є хороші 45 хвилин тренування серцево-судинної тільки перед купанням. Хоча я віддихався, коли я йду в Я уявляю, що моє тіло ще не вичерпаний якимось чином?

Які фактори впливають на здатність моїх (або чиїх-небудь ще), щоб проводити тривалі плавання під водою? А що я можу зробити, щоб поліпшити мою продуктивність? Зміна в продуктивності швидше із-за віку або до кардіо тренування?

Редагувати

Трохи назад Землю

Я зараз 57 і я роблю годину кардіо-тренування дуже високої інтенсивності два рази в тиждень з ЧСС до 170 БПМ за останні 5 років. Я також грати в теніс раз в тиждень і робити розумні прогулянки. Так що я активно і розумно підходять. В моїх ранніх сорокових, я робила офісну роботу, не ходжу в тренажерний зал і не був, що влажу, але я ще міг плавати довжина 25м під водою (всього) більшу частину часу, що я дійсно намагався. Тепер я знаходжу, що я можу зробити тільки 20м, перш ніж вигадувати для повітря. Сказав, що я плаваю після походу в тренажерний зал, так що я не "свіжі", хоча моє дихання повернулося в норму, коли я в басейні.

Я припускаю, що я повинен зробити, це спробувати плавання в якості належного порівняльні випробування для себе, у фітнес. Але це змусило мене задатися питанням, які чинники будуть впливати на мій виступ. Деякі речі, я помітив, що гіпервентиляція (але не збираюся з розуму!) здається, щоб допомогти, так що, можливо, не будуть свіжими дуже важливо, так як я тільки коли-небудь був в змозі зробити підводний довжина рази за відвідування басейну, але я не впевнений, чому?

Оновлення - тепер я можу плавати під водою довжина без праці за умови, що я витрачаю 7 хвилин швидко дихаючи, перш ніж намагатися. Не достатньо, щоб змусити мене відчувати запаморочення, але кров повинна бути добре насичена киснем.

+737
Dominik Haska 16 лют. 2017 р., 04:53:08

Оскільки я працюю з дому понаднормово (9-12год) кожен день і не обов'язково conmute, я змушую себе бути постійно активним.

Я займаюся плаванням, їздою на велосипеді і короткі тренування (30 хв) в тренажерний зал 2-3 днів на тиждень. Зазвичай я закінчую свої тренування робить АБС, а так як я вивчила кілька рухів з фітболу я тільки навчати їх прямо зараз з м'ячем.

Нещодавно я цікаво, якщо отримую м'яч для будинку буде мати велике значення.

З одного боку я хочу замінити своє крісло на пару годин, в основному, щоб додати деяку різноманітність в мою позу. З іншого боку, я міг забути про прямі АБС тренування в спортзалі і додати деякі додаткові вправи. У дні одужання я міг би просто зробити лише деякі короткі інтенсивні тренування АБС окремо від інших вправ.

Варто ідея? Це звучить як хороша річ, щоб зробити? Я можу перетримати ABS або перешкоджає відновленню шляхом навчання таким чином? Я завжди ігнорували ідеї домашнього навчання і м'яч-стілець, але думати про сидячи різноманітність і відходять від прямого АБС тренування з мого спортзалу виглядає цілком розумним.

+634
Sukumar Sk 12 бер. 2017 р., 19:53:28

Перш ніж ви відповісте, ось якісь передумови до стан моє плече:

Я, здається, хронічно слабким плече. Наприклад, коли я граю в баскетбол, мені подобається дуже постаратися, щоб перехопити переходить з іншої команди. Але для того щоб зробити це, мені доведеться дуже швидко простягаю руку вбік, щоб зловити м'яч, як він збирається передати мені на великій швидкості до супротивника позаду мене. Тим не менше, кілька разів у минулому, коли я зробив це, моє вивихнув плече (ймовірно, як м'яч потрапив мені в руку і штовхнув мою руку назад). Але мені вдалося вправити його в найближчий час після. Мені здається, я знаю тепер, що його вивертає, тому що я продовжив своє плече в мою сторону, а далі рука йде в цьому тривалому бічному положенні, тим більше ймовірність того, кульовий шарнір в плечі вискочить порожнини при сильному зусилля докладені до нього (наприклад, коли баскетбол переглядів мого боку). Я вважаю, що це називається передній вивих. Це сталося нещодавно, коли я спробував боулдерінг. Я тримав у лівій руці, яка була розширена трохи над моєю головою і в мою сторону. А потім, коли я намагався рухатися сам, це вивих.

Може бути, у мене ця проблема, тому що більшість тренувань, які я зробив, коли я був молодшим, працював в основному моя передня частина дельтоподібних м'язів, але знехтував своєї задній і бічній дельтоподібного м'яза. Плюс я не дуже вийшло досить моїх плечах у ці дні, так що вони досить слабкі. Загалом, все, що я сказав, які вправи я можу зробити, щоб зміцнити моє плече і запобігання майбутніх дислокацій? І чи можете ви сказати мені, що плече м'язи вправи?

+599
Sanjay Nag 30 бер. 2015 р., 04:43:25

Хороше питання! Коротше, немає, болючість не є хорошим показником відпочинку/відновлення. І ви праві, відповідь відрізняється для силових тренувань проти аеробіки і, якщо я можу додати травми. У багатьох випадках, за рідкісним винятком, для аеробних тренувань, ви можете зазвичай йдуть на болючість.

Дозвольте мені зупинитися на кожному аспекті болючість, як болючість, може бути визначена декількома способами:

 • Молочна Кислота
 • Анаеробні або мікро-сльози/Домс
 • Аеробні або кардіо
 • Травми

Молочна Кислота:
Гарячий болючість, що люди ставляться до викликано накопичення молочної кислоти в якості побічного продукту розпаду енергії АТФ в м'язових клітинах. Кровоносної системи, очищає кислоти, як швидко, як можете, але тільки тому, що молочна кислота більше ні, це не обов'язково означає, що м'яз відновилася.

Сила або анаеробні:
Біль також може бути викликана мікро розриви м'язових волокон, ласкаво називають розпушування бодібілдерів. Ці мікро-розриви також називають крепатурою (Домс). Для людей, які звикли підніматися, вони не могли помітити це так сильно, як інші до цього часу молочна кислота була розчищена. Для людей, які є новими для фізичних вправ, з іншого боку, вони можуть знайти його важко відрізнити молочну кислоту, розриви м'язів, або навіть переповнює і спазми. Вік також є фактором, який необхідно враховувати при Домс і відновлення м'язів.

Цитата з цієї статті:

"Коли ми відчуваємо біль у м'язах, часто згадується як Doms (крепатура), ми насправді відчуває хімічної реакції від наших органів через результаті запалень. Це запалення викликається мікро розриви м'язи, де м'язові волокна розбита і потребує ремонту. Запалення викликає м'язи, щоб відчути тепло, ніжність і вони у неї розпухнуть. Не переймаюся цим, так як це є природною реакцією, викликаної перевантаженням, де наше тіло розвивається так, що він може впоратися, якщо знову виникне така ситуація".

DOMSMuscle Tears

Одужання може бути сильно залежить від індивідуальних і м'язи. Враховуючи активну здорової людини, для силових тренувань це може зайняти до 7-14 днів для м'язів, щоб повністю відремонтувати і відновити себе, проте це, як правило, добре для тренування 48-72 годин після того, як на одну і ту ж м'язову групу. Вкрай важливо, щоб м'язи в цей час для відновлення для досягнення максимального результату і запобігання травм.

Кардіо або аеробні:
Для аеробних тренувань, це залежить від людини і від типу аеробного тренування. Якщо це висока інтенсивність і/або нерівній місцевості, то часу буде потрібно більше. Біль може бути викликана мікро-сльози або молочна кислота, в залежності від інтенсивності. Враховуючи активний здоровий чоловік, вони можуть взагалі тренування робити до такої ж активності протягом 24 годин або коли вони перестали відчувати біль.

Травми:
Інший спосіб визначення біль і втому м'язів, судоми або спазми, і витягнув і травмовані м'язи. Вони повинні бути взяті під особливу увагу і не повинні бути поміщені під будь-який стрес, поки вони не дали належного часу, щоб залікувати. Після біль/біль спаде, беручи участь одразу у великовагових діяльності не рекомендується взагалі. Поступово працювати до більшої ваги або заходи з обережністю рекомендується. Просто як поступовий сильно залежить від тяжкості травми та виду діяльності. Я рекомендую консультації з лікарем конкретики.

Більше читати Домс:
http://www.bodybuilding.com/fun/south127.htm
https://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness


Детальніше про молочної кислоти:
http://www.scientificamerican.com/article/why-does-lactic-acid-buil/
http://www.webmd.com/fitness-exercise/guide/exercise-and-lactic-acidosis
http://runnersconnect.net/running-training-articles/science-of-lactic-acid/+561
Wil Osler 15 лист. 2015 р., 04:23:02

Я знаю, ви не можете зробити його розмір без них, але це не моя місія. Я хочу бути таким, як він сильним. Ви можете бути настільки ж сильним, як хтось великий і навпаки. Від перегляду відео на YouTube я знаю, що він може жим 405 фунтів. принаймні, 8 повторень свіжі, і це при повному, досконалому вигляді-без "підстрибування". Я знаю, що він сильний, що він культурист, але я не хочу бути одна.

Я 5'10" та 164 кг. Я з 14% жиру, Дексу. Я не буду йти вище цього, і тільки зробити пісне вигоди. Я тисну в даний час навколо мого тіла Макса, і я постійно навчання протягом 2 місяців. Це можливо, без анаболіків і т. п. на лавці, що багаті Piana можете на мій вагу?

Я бачив хлопця на Ютубі, який був 150 фунтів. і крихітний-100% стероїд-безкоштовно-пуш 400 + фунтів. - і він стрункішою, ніж я є. Я просто цікаво, якщо ви думаєте, що я можу підняти 405 фунтів. 8 повторень цілком у 160-180 кг на 14% рівня жиру. Я хочу досягти своєї мети тільки сила і влада -- не розмір взагалі.

+559
shafiq rehman 12 серп. 2018 р., 14:47:42

Як абсолютний новачок, я настійно рекомендую прочитати стартову силу книга Марк Rippetoe по. У ній описуються 5 основних підйомників, які будуть здійснювати майже кожен мускул у вашому тілі. Ці вправи зроблять тебе дуже сильним. Сама книга ламає ліфт, крок за кроком, а також по усуненню неполадок, щоб допомогти вам отримати це право. Я написав інтро на силові тренування пару місяців тому, що буде принаймні допомогти вам вирішити, що ви хочете зробити.

По суті як новачок, ви перебуваєте в ідеальному стані.

 • Ви зможете набирати силу кожен раз, коли ви працюєте на найближчі місяці
 • Ви зможете спалювати жир і отримати сильне в той же час (якщо ви не обережні з тим, що ви їсте)

Звичайно, як новачок у вас також є деякі проблеми:

 • Ви не можете знати, як виконувати вправи
 • Ви повинні бути добре що не мають велику кількість тарілки на барі (більшість людей, яких я бачу в залі немає)
 • Ви не можете бути в змозі розрізнити, коли поради дає хтось ставиться до вас і вашим цілям чи ні.
 • Ви не знаєте важливість відновлення ще (те, що ви робите поза спортзалу)

Перевірити "інтро" я писав, що допоможе вам вирішити, як почати. Перший крок-це знайти програму, яка працює з вашими цілями. Так як ви новий, то програму новачка ще буде більш вигідним, ніж випадковим чином набирає вагу і займаємося своїми справами. Програми початківців, як правило, мають великий три: присідання, жим лежачи та станова тяга. Також дуже поширеним є накладні натисніть. Побільше б розділити думки про те, новачкам слід починати з очищає потужність (дуже хороший, але дуже технічний ліфт) або просто робити штангою рядків.

Основи харчування для важкоатлета це: 1г білка на кілограм ваги тіла, а інша частина калорій, як ви вважаєте за потрібне. Ваші м'язи не знають, чи енергія з їжі йде з вуглеводів або жирів. Деякі речі очевидні, наприклад, якщо ви їсте більше калорій, ніж вам регулярно спалити ви будете набирати вагу. Деякі речі менш ясно, наприклад, що вплив вуглеводів на ваше тіло, і коли ви повинні мати. У якомусь сенсі активніше ви стаєте, тим менш критично вона буде.

+535
GoofyMonkey 18 січ. 2017 р., 16:03:09

Якщо ваш нормальний, молодий, здоровий чоловік, ви, ймовірно, не потрібно робити будь-якої конкретної рутини, щоб підготуватися до розробки. Більшість хороших програм тренування буде у вас починатися з вагами досить легкий, Що ви можете впоратися з ними, і поступово збільшувати з плином часу. З будь-яким новим вправою, ви будете відчувати "крепатури", і воно може бути досить інтенсивним протягом перших 3 або 4 рази тренування, але ви будете в кінцевому підсумку дістатися до точки, де вона не впливає на вас стільки.

Якщо ви шукаєте конкретну програму, ви могли б хотіти розглянути як:

Вони обидва досить схожі програми, що використовують базових вправ зі штангою для побудови сили і маси. Як прийнято говорити на цьому веб-сайті. Третій варіант-найняти особистого тренера (найдорожчий варіант, якщо є).

Найголовніше, дійсно, щоб почати.

Удачі.

+447
Mustafa Mumtaz 13 жовт. 2017 р., 06:03:27

ОК, танці протягом цього часу, ви будете спалювати десь у діапазоні 600-1000 калорій. Там не потрібно спеціально додаток, просто що-небудь з'їсти. Не повинно бути нічого конкретного. Я міг би запропонувати такі речі, які не дуже важкі жири, як подвійний гамбургер з сиром і беконом, але якщо у вас чутливий шлунок, вона не повинна бути легко засвоюваною, як марафонець буде споживати.

Однак, якщо ви не набираєте вагу за курсом ви знаходите прийнятний, я думаю, що ви повинні зробити, це оцінити вся ваша дієта, рівень активності і побачити, якщо вона виробляє результати, які ви хочете. Читайте через пару "Як схуднути" теми (такі як цей : я на калорії дефіцит зараз? ), і робити це у зворотному напрямку. 500 калорій профіцит в добу повинна бути чистою ви про .5 кг в тиждень надбавки у вазі, що досить здоровою і стійкою.

+423
Jainam Bhavsar 15 бер. 2011 р., 03:17:40

Цей instagram пост показує велосипедист Роберт Förstemann роблю глибоке за шию давить (зворушливо, але не спираючись на пастки) з широким хватом, про зчеплення я хотів би використовувати для спини присідати (але вже, ніж вирвати зчеплення). Ліктьовий суглоб робить кут 90 градусів в точці передпліччя були паралельні підлозі.

Мені дуже подобається робити ці глибокі, повільні, контрольовані позаду шиї тисне зворушливо, але не зупиняємося на пастки. Раніше у мене були деякі болю в плечі робити важкі накладні клавішею, але через пару місяців за шиєю клавішею такий (починаючи з низької ваги Звичайно), я ніколи не мав будь-якого болю в плечі робити важкі накладні пресів будь-якого типу. Але я ніколи не бачив, щоб хто-небудь на YouTube або Instagram, Крім Förstemann робити такого роду за-шия друку.

+384
arnaudambro 10 вер. 2013 р., 21:50:05

Якщо ви будете дивитися анімацію, яка тісно розміщені, я думаю, ви побачите дві важливі корективи для розгляду.

 • По-перше, переконайтеся, що сидіння правильно встановлені цілі лат. Ви помітите в цій анімації, що у верхній частині грудей майданчик у верхній частині грудей. Це хороше керівництво для налаштування сидіння. Ви не хочете, щоб сидіння занадто високим або дуже низьким. Вам потрібно грати з ним, поки ви не отримаєте правильну відчувати себе в латах.
 • По-друге, як показано в анімації, це важливо, щоб зберегти вашу груди у контакті з передньої колодки так довго, як ви можете протягом рух. Нездатність зробити це буде стимулювати інші м'язи, щоб допомогти в тренувальній навантаження. Що може бути, що ви відчуваєте в пастки.

Нарешті, одні з них сиділи рядочком машини мають ручки, що дозволить вам варіювати хват. Якщо у вас є кілька ручок, я хотів би запропонувати вам спробувати це.

+365
Ruchik Yajnik 27 груд. 2018 р., 21:09:27

Я б порадив продовжувати робити те, що ти робиш. Ви втратили 20 кг в 17 тижнів. Це великий прогрес. Цей прогрес неминуче сповільнюватися, хоча.

АБ видимості в значній мірі пов'язана з утримання жиру в організмі. Я думаю, що ти десь близько 20% жиру (http://www.builtlean.com/wp-content/uploads/2012/09/body-fat-percentage-men.jpg). (Я припускаю, що ви чоловік, Ваш логін.)

Оскільки ти продовжуєш втрачати вагу на ваш поточний план, це працює для вас, це займе більше часу.

Довше через Ab тренування не тренування міцності АВ, АВ але витривалість. Якщо ви хочете, щоб зосередитися на АБ чинності, вам потрібно буде поступово завантажувати їх, і, що, мабуть, найкраще їх изометрически як частина більшого всього тіла вправа, як присідання (http://startingstrength.com/articles/abs_rippetoe.pdf).

+335
Rebekah Winters Barton 23 бер. 2015 р., 03:19:10

Я чув багатьох піаністів, які "розминаються" вправи (а під цим вони розуміють, що зіграти на фортепіано трохи, наприклад Ханон, або тому подібне). Сам я також зробив досвід, що після деяких хвилин гри, моя гра стає гладким, і ймовірність, що я "Міс" ключ (не вистачає в тому сенсі, що зусилля, прикладене до ключа насправді занадто малий, що призводить в ключ інші мовчать) стискається. Особливо мені спостерігати такий же ефект (сильніше натискання клавіш, в основному), коли я перебільшив поведінку раніше, і натискав на клавіші сильніше, ніж вони, як правило, повинна бути натиснута.

Пояснення я читав колись (не знаю, де я читав це), що такі "розминки-вправи" наводять (тимчасово) вище тонус м'язів, в результаті чого тимчасово сприймається більш висока здатність натискати клавіші. Це пояснення діє?

Кілька зауважень, які я зробив все, що пов'язано з "прогрів" допомагає моїй грі? Що саме робить прогрівання зробити, щоб мої м'язи і мої сухожилля, що призводить до збільшення здатності грати гладкою траси на фортепіано?

Редагувати: щоб бути чесним, я скоріше незадоволений тим, питання був перенесений на цю сторінку, тому що а) він є загальним, щоб зробити "розігрів" на фортепіано (так, як я описав), б) він не має, що чепчик пов'язано з розминки в спорті (розтягування і такі), і C) я б сподівався на думки pianoplayers і є досвід з "розігріву". Я не просила я хочу, щоб це питання бути перенесені.

+323
purplemass 27 черв. 2011 р., 05:46:52

Моя загальна рекомендація та ж, що ви використовували hypocoloric дієти (тобто просто скорочення калорій) або низько/без вуглеводної дієти:

 • Повторно вводити повільно калорій. Це хороший шанс, що ваш БМР змінена з моменту останнього було розрахувати/виміряти. Якщо ви складете всі калорії повернутися зі свого останнього БМР вимірювання ви, напевно, занадто багато. Статті по БМР зміни.
 • Якщо у вас низкоуглеводная дієта, повторно вводити повільно вуглеводів. Ваш організм повинен звикнути до обробки їх знову, і якщо пропустити цей крок дійсно може означати різницю між збереженням вашої ваги або відновити його. До вам розпатланим дієта має відповідний вам Unshredded дієта, яка розвиває один із способів повторного введення вуглеводів. Я використовував інший спосіб, але обидва мають принцип повторного введення розсудливо.

Кращий спосіб успіху дієта складається з двох етапів:

 • Контролюйте свою вагу регулярно, і не перетнути цю вагу в 5 фунтів (2 кг) З вашої цільової вагу. Не менше ніж раз на тиждень.
 • Якщо ваша вага наближається це число, або навіть перетинає її, почати робити те, що ти зробив, щоб повернути його назад вниз. Це легше втратити кілька кілограмів, ніж 20.

Так чому 5 фунтів вище, ніж цільової вагу? Ваш вага тіла може гойдатися близько до того, що багато між утримування води, неперетравленої їжі ще в шлунку/кишечнику і т. д. Однак, як тільки ви натиснете, що кількість це, напевно, швидше за все, трохи більше жиру, ніж потрібно. Виправити це поки проблема невелика, і ви могли б зробити це з допомогою тільки одного немає-вуглеводів день.

+320
VIPUL PRAJAPATI 30 січ. 2015 р., 05:51:55

Ви не можете орієнтуватися на конкретні ділянки тіла для схуднення. Вам потрібна стабільна втрата ваги, і вона зійде до вашої цільової зоною в якийсь момент.

Для тренувань, Якщо ви націлені на схуднення, очевидний вибір, щоб спалити його, роблячи кардіо. Що ви повинні робити в тренажерному залі(або поза нею) залежить від вас: чи любите ви біг, велоспорт, веслування? Тоді мета цих машинах.

Як вегетаріанець, ви повинні зосередитися на ваших макросів(пропорції протеїну,вуглеводів і корисних жирів). Веганська їжа може бути важкі вуглеводів і нестача білка(який насичує трохи - і тому хороший для схуднення). Вам потрібно дізнатися, які веганські продукти корисні вмістом білка(наприклад зелений квасоля) та пандус там.

+312
Kirill Romanenko 11 черв. 2010 р., 12:16:19

Не заподіє вам ніякої шкоди взагалі. Якщо що, він, ймовірно, буде дуже корисним. Надання вашого живлення, щоб перевірити, що це. Після тренування, переконайтеся, що ви заправляєте своє тіло/м'язи з гарною якістю продуктів, що містять протеїни, вуглеводи і жири. Потім сну.

+298
Onyx 27 серп. 2012 р., 03:30:53

ТЛ;ІН - Іди читай Дена Джона речі


Я пам'ятаю якийсь час назад (декілька років, так що спогади про неї можуть бути злегка) я пройшов через фазу читання книг старого часу силачі, особливо Євген Сандов. Правда, тоді не було ніякої наукових досліджень у фізичній культурі, але одна з ідей, яку він повертався, щоб було як силові тренування і фізична активність допоможе жити довше.

Це моє тверде переконання, що кожен молодий чоловік, який ще не приступив до життя безнадійно інвалідів на спадщину органічного захворювання, може створити Конституцію і здоров'я, яке дозволить йому жити своє життя з задоволенням, як дитина; виконувати, без зайвого болю, участь у житті природа призначила для нього, і вийти до його потомству, в наступні роки, такої спадщини, здоров'я, зробить їх благословляти його пам'ять - Євген Сандов

Треба визнати, що він продавав свою фізичну підготовку підпрограм, так що він збирається сказати, що вони корисні, але врахуйте, що це було понад 100 років тому.

Перенесемося в сьогодні, і це широко визнано, що фізичні вправи має багато переваг для здоров'я, і вискаливши нещасних випадків, здорових людей, як правило, живуть довше, ніж хворих людей.

Іншої речі, щоб розглянути, поряд з живуть довше, якість життя, я не знаю про вас, але я бачив літніх родичів доживає свої останні роки страждав слабоумством в будинках престарілих, насилу змогла вибратися з крісла. Для мене, це не життя, це просто вижити.

Але, ви просили конкретики, Отже, дозвольте мені познайомити вас з Йодой силових тренувань, Ден Джон

Ден Джон досить багато пише про тренування для життя і здоров'я (пам'ятайте, що бути здоровим допомагає вам жити довше), але він охоплює також незастосування пов'язані речі. Топ-10 порад для того, щоб жити більш довгого і здорового життя?

 1. Не курю
 2. Носіть ремінь безпеки або шолом
 3. Навчитися падати і відновлюватися
 4. Їжте більше білка
 5. Їжте більше клітковини
 6. Брати більше риб'ячого жиру
 7. Пити більше води
 8. Floss ваші зуби
 9. Побудувати деякі м'язи
 10. Поліпшити рухливість суглобів

Я не збираюся займаються плагіатом його роботи, а статті на його сайт і його книги, це дуже тверде місце, щоб почати.

Ще одним варіантом буде робота Алвін Косгроу і Лу шулерові, таких як нові правила ліфтингу для життя (відмова від відповідальності: я не читав, але я прочитав більшість своїх книг, і вони дуже хороші).

Все це не дуже конкретно, але це тому, що це не дуже конкретне питання. Я сумніваюся, що це звичайні тренування там, що буде гарантувати, додаючи додатково 5 років свого життя (якщо і є, то вони, ймовірно, бреше), але є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти ваші шанси жити довше і поліпшити якість років у тебе попереду.

+260
user87270 7 черв. 2010 р., 16:29:38

Тіло перестає рости довжину мудрим, коли ти десь 18-25 років. Ні фізичні вправи, ні йоги буде мати ніякого впливу на це.

+237
Atascha 15 квіт. 2018 р., 08:39:00
Холодно ставиться до умови або суб'єктивне сприйняття мають низькі температури, навпаки жарко.
+201
Maan Waggass 28 квіт. 2016 р., 04:34:51

З Будівлі Гімнастичних Тіла

'...наш найсильніший студент виграв віджимання конкуренції з 350 віджимань [немає], але студент, який прийшов другим, З 300 віджимань, був посереднім спортсменом в кращому випадку.'

Це змусило мене замислитися про те, скільки сил кросовери для м'язової витривалості. Я не кажу про марафоні, як витривалість (що силові навантаження покращують), але як, скажімо, жим лежачи 1ПМ корелює з кількістю віджимань ви можете зробити, навіть якщо ви ніколи не тренувалися віджимання на витривалість.

Яка величина надлишку, і механізм(и) сили збільшення м'язової витривалості?

+182
fuzzi 22 жовт. 2014 р., 05:01:54

Ви завжди повинні навчати їх разом. Природно, більшість людей мають м'язовий дисбаланс, права рука сильніше лівій руці є поширеним, але як довго, як ви тренуєте їх разом в результаті, навіть якщо зовнішній вигляд може трохи відрізнятися. Просто тому, що ви не відчуваєте, як ніби ви штовхнув до межі не означає, що ви не вплинули, скажи їй, щоб спробувати опускаючи вагу вниз за певний період часу, щоб побачити, як вона спілкується з ним, а якщо плече починає вирівнюватися починає рости знову. Однак, якщо він продовжує хворіти і так далі, вона повинна звернутися до лікаря.

+165
Kelly Zou 24 лют. 2015 р., 02:48:39

Немає. Що заважає вам робити правильно форму-це не ваша сила на плече.

Збільшуючи плече сили в сидячому варіанті буде насправді зробити це складніше робити стоячи версії правильно, тому що ваші плечі будуть в змозі підтримувати навіть більше , ніж ваш основний може зібратися.

(Редагування: я видаливши моя порада просто підступ і працювати назад. Це одна річ, яка може працювати для вас. Замість цього, я згоден з відповіддю Дейва, що ми не можемо знати, що допоможе вам точно діагностувати корінь проблеми, будь то форма, основні сили, або плече мобільності, між іншим).

+143
Olivia Bovadilla 26 лют. 2010 р., 02:26:28

Я думаю, це виглядає як типовий випадок плато. Є 2 речі, які потрібно зробити, коли хтось потрапляє на плато, ну дуже його одна річ, розділити на 2 частини. Ідея в тому, щоб шокувати тіло. Це означає, що ваше тіло стало комфортно рівень активності і споживання калорій і є не відпустити вагу. Це по суті те, що плато, тому 2 речі, щоб змінити для того, щоб прорватися через плато, змінити споживання калорій, а також змінити до тренування. Дозвольте мені пояснити. Змінити споживання калорій, всупереч поширеній думці, означає, щоб збільшити суму, яку ви їсте протягом тижня. Це не означає, урізати ще більше калорій, тому що це може бути просто небезпечно. Шлях до неї такий. Якщо скажімо ваша мета споживання калорій протягом дня 2000 калорій, так що ви могли б зробити, це почати тиждень їсти трохи менше, як, може бути 1800 калорій в неділю потім працювати ваш шлях до 2000 калорій в понеділок у вівторок ви повинні сказати, може бути 2200, а в середу знову 2200 і потім до кінця тижня поступово повертатися до твого звичайному 2000 калорій обмежує. Це називається Зигзаг.

Що стосується рівня вашої активності, ви повинні підняти інтенсивність ваших тренувань. Наприклад, якщо ви робите 5 підходів віджимань з 1 хвилиною відпочинку між потім спробуйте зробити те ж саме 5 набори тільки з половини хвилини відпочинку між підходами. Інша річ, яку ви можете змінити порядок тренування, скажете ви починаєте свій день з віджимань, а потім робити присідання, що ви можете зробити, це змінити його раз в деякий час і робити присідання, а потім віджимання, а потім поміняти назад завжди тримати ваше тіло зненацька. Ще одна річ, що я відчуваю, повинно бути сказано, що ви не звернете увагу на погоду чи не ви даєте вашому тілу можливість відпочити між тренуваннями, які ви повинні і ви, ймовірно, робити. Проте, на всяк випадок, ви не ви дійсно повинні почати, тому що тільки це може допомогти вам почати худнути знову. Тому що, якщо ваші м'язи не отримують на відпочинок вони вимагають, тоді ваш організм утримує більше калорій, щоб зцілити їх. Зараз я не кажу, що не до тренування, в дні відпочинку їм просто сказати працювати на різні групи м'язів так, що вчорашні м'язи можуть зцілити, а інші отримують побої.

Сподіваюся, це було корисно.

+142
Chris Cheney 14 жовт. 2018 р., 04:01:52

Які ваші цілі? Якщо ваша мета-сила, то я б рекомендував починати з ваги ви можете підняти на п'ять повторень. Звідти, дотримуйтесь лаконічно кажучи: "якщо ви можете робити вісім, додайте більше ваги".

+108
HendrikSussmann 20 січ. 2017 р., 02:30:55

За останній рік або близько того я серйозно становий. Кожен раз, коли я поруч з моїм Максом, ми скажемо, що мій 3-ПМ, я відчуваю, що найкраще можна описати як тиск / біль нижче грудної клітини. Він відчуває, як це може бути глибокі м'язи, а біль швидко зникає (1 або 2 секунди після того, як я встановити вагу вниз. Хто-небудь ще випробувати це? Хто-небудь знає причину і як це виправити? Спасибі.

+91
test123test 20 жовт. 2015 р., 09:32:29

Пояснюючи все це докладно потрібні цілі книги, а не тільки кілька пунктів, тому я постараюся бути коротким і як можна більш короткими.

Подумайте про своє тіло як машина, яка вимагає енергії, яку ми підрахунок калорій - функції. Дайте йому точно необхідну енергію, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Дати йому більше, і ви знайдете; менше, і ви втратите.

БМР, або базальний метаболізм, є кількість калорій ваш організм вимагає, щоб вижити в коматозному стані (тобто, абсолютно нічого не роблячи, але основні життєво важливі функції). Це залежить від таких речей, як вік, стать, зріст, вага і відсоток жиру в організмі.

Оскільки більшість з нас не в комі, ми схильні піклуватися більше про TDEE на (сумарної добової витрати енергії), яке, як ім'я вказує, враховує фізичну активність.

Погляньте на цей простий приклад: Джон працює в офісі програмістом по 8 годин в день, їздить на роботу і назад і проводить вечори на дивані, дивлячись телевізор. Одного разу Джон отримує звільнені витрачати занадто багато часу на клієнт StackExchange. Він повинен продати свою машину -так що тепер він буде ходити скрізь і знаходить нову роботу в будівництві, працюючи по 12 годин на день.

Джон-це та ж людина, що він був за пару тижнів до, і його БМР залишається незмінною. Однак, його набагато збільшується щоденна фізична активність означає, що його організм вимагатиме набагато більше енергії, і таким чином його TDEE На буде значно вище, ніж раніше. Так що, якщо його раціон залишається таким же, він, швидше за все, втратите вагу.

Їж менше калорій, ніж ваш TDEE це називається дефіцит калорій, і це зробить вас втратити вагу. Їсть рівно стільки ж калорій, як ваш TDEE це називається на ремонт, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Їж більше калорій, ніж ваш TDEE це називається профіцит калорій, і це зробить вас набрати вагу.

Що стосується жирів, то не погано для вас. Насправді, вони необхідні для вашого тіла, щоб властивості функції. Як видно з вищевикладеного, вживання жирів не товстіють, перебуваючи на надлишки. Причина, чому більшість людей ідентифікують жирів товстіють, тому що вони дуже калорійні (1г жиру становить близько 9 калорій, порівняно з 4 білків і вуглеводів). Крайній приклад: якщо ваш TDEE був На 2000 кал і все, що ви їли кожен день був 1800 кал чистого жиру, ви втратите вагу.

ЗИ: вага добавки не мають ніякого відношення. Ходжу в тренажерний зал.

+88
FreudianSlip 29 трав. 2011 р., 18:15:19

Я був поради почати c25k графік тренування в цей пост, але як я біжу, я переживаю за коліна. Сьогодні моя 4-я тренування з початку c25k.

Мої коліна були дивно, так як кілька років тому, навіть я не здійснював на біг кілька разів в тиждень, як зараз. Проблема, коли я ходжу, мої коліна відчуваю себе дуже дивно. Я не спеціаліст в біології, я можу описати лише так: ту частину, де коліна підключитися до моєї нижньої ноги як порожній або не вистачає чогось між ними.

Синдром не з'явиться, якщо я стояти або сидіти. Коли я бігти або йти швидше, так що підвищення тиску, з'являється відчуття.

О, я повинен знову звернутися до лікаря? Я повинен припинити бігати, або біг вилікує цю проблему?

До речі, я не тренування в моєму житті до цих пір. В мого університетського життя, я провів 60 хвилин ходьби від моєї школи, було схоже, сполучної тканини надіти на побачення?

Ось позиція, яку я згадував: enter image description here

+60
SconeLady 6 лист. 2015 р., 06:53:25

Намагаюся активно займатися основні м'язи-це як намагатися контролювати своє дихання. Це може бути зроблено, але це, ймовірно, перешкоджати ваш прогрес. Якщо у вас немає такої поганої формі, що ви повинні думати про це, ви просто хочете, щоб бігти, і нехай ваш основний ділянку піклуватися про себе.

Як правило, для витривалості біг, ви хочете речі, щоб бути розслабленим, як це можливо. Штучно нахиляючись вперед або назад буде неприродний стрес на вашому тілі, коли говорили, що у вас дуже погано працює форма.

Переважна більшість бігунів самостійно вибрати довжина кроку і удару ногою шаблон, який краще всього підходить для них, так що, якщо у вас виникли проблеми, просто працювати і зосередитися на цілях тренування, а не те, що ваші еректорів spinae може статися, що робити.

+48
Jeremy Friesner 4 вер. 2012 р., 07:36:25

Досі, з книг я читав, практичне програмування для силових тренувань доктора Кілгор і Марк Rippetoe здається найбільш близькою до того, що ви питаєте. Найбільша проблема ви знайдете, і це називається Доктор Кілгор у перших розділах, є те, що більшість вправ і фітнес-дослідження проводиться на початківців і базовий рівень фізичної підготовки. Існує мало або немає грошей витрачається в більшості країн про те, як побудувати кращі спортсмени. Єдина країна, яка взагалі витрачати гроші на що б Росія, але здійснення досліджень не кращий документально.

У практичній книги по програмуванню, доктор Кілгор спалахує велике основну інформацію:

 • Теорія Сельє про синдрому загальної адаптації (газ)
 • Більш сучасної адаптації цієї теорії в силовий тренінг (включає в себе бодібілдинг, пауерліфтинг, олімпійська піднімаючись, etc.)
 • Втома, відпочинок, гормональні реакції

Друга частина книги, поради з програмування для людей різних рівнів підготовки написаний Rippetoe. Чесно кажучи, першої базової частини з доктор Кілгор був більше, ніж коштує ціна на книгу, але у другій частині можна легко дізнатися, подивившись різні програми, спрямовані на цей рівень навчання.

Є ще кілька назв в http://exrx.net/ що б вникати. Просто зрозумійте, що в світі силових тренувань, є більш ніж один дійсний спосіб, щоб побачити видах збільшує хочеш.

+26
Parker LAU 10 квіт. 2018 р., 10:44:05

За плечі, вивихів плеча: http://www.youtube.com/watch?v=33P5AI27eiU

Для підколінні сухожилля, ось два:

 • Сісти на землю, покласти ноги прямо перед вами в контакт з підлогою по всій довжині, нахиліться вперед так далеко, як ви можете і утримуйте (як це статичне стрейч, краще робити у вихідні дні)
 • Встаньте поруч з поручнями, що ви можете триматися лівою рукою (або ні; він просто допомагає з балансом). Гойдалки свій праву ногу назад і вперед. Вперед, підйомі, намагайтеся тримати обидві посаджених (ліву) ногу і розгойдується (права) нога пряма. (Це динамічний стрейч, що ви можете зробити при підготовці до присідати після того, як ви виконали розминку на машині велосипед.)

Щільно hamstrings може зробити це важко тримати поперек у продовженні, і зробити це важко, щоб добратися до необхідної глибини. Питання гнучкості плеча не дозволить вам використовувати оптимальне зчеплення на бар.

+16
Entourage Madullier 20 груд. 2016 р., 04:46:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil