продукти з низьким ГІ дієти для схуднення

Буде низький індекс ГІ дієта допомогти у втраті ваги для страждаючих діабетом 2 типу вегетаріанець ? Я також регулярно робити вправи для мого обліку перевірити мій рівень цукру в крові.

+101
haitaka 14 вер. 2010 р., 09:31:34
28 відповідей

Реальність така, що є 3 або 4 способи, щоб розширити вашу груди візуально в порядку:

 1. М'язи Грудей
 2. Широта М'язи
 3. Термоусадочні Талії
 4. Збільшити Плечі

Гарною відправною точкою буде жим гантелей (взагалі краще діапазон руху, ніж зі штангою), Присідання, штангою рядків, і мухи та/або палуба pec якщо вона у вас є. Для деяких залежно від вашого механіка Жим гантелей можна робити з невеликим нахилом для кращого активації. Ще одна вправа, ви, можливо, захочете, щоб розглянути, хоча вже не як загальне пуловери, які можна робити лежачи використовуючи гантелі або EZ-згортуваність бар, кабельне або шків системі встановлено декілька низьке положення.

З будь-якої з цих вправ, ширина в грудях збирається бути, коли ви можете відчувати його в зовнішню частину грудей трохи і лат. Широким хватом, Жим лежачи наприклад. Глибокий повний діапазон руху жиму зі штангою або гантелями, похила лава з хороший глибокий низ, летить, що ви дійсно хай тонуть в зовнішній частині, і т. д... Якщо ви все робите з регулярною/вузьким хватом і стоп на рівні або вище грудей, то ви збираєтеся поставити багато більше упор на груди товщина і трицепси, потім по ширині.

Поєднати це з поїданням зайвих калорій звичайно. Ви не можете отримати розмір в будь-якому місці, якщо ви не їсте якийсь рівень перевищення.

+995
Cassandra murrietta 03 февр. '09 в 4:24

Ось стаття (http://link.springer.com/article/10.1007/BF00422734) на інтенсивні і тривалі, важкі-опір вправа м'язів гомілки (так з вагами, а не просто ваги тіла), і після повторення інтенсивного набору різних м'язів ніг вправи - рівні глікогену в м'язах навіть не вдвічі - так що поки це дослідження не безпосередньо довести це - я не думаю, що це неможливо виснажити ваші запаси глікогену в будь-якій групі м'язів під умови, які ви описали.

І оскільки ефект від такого роду вправ на загальний спалювання жиру йде, у мене знайшли два дослідження, які можуть пролити світло...

За даними цього дослідження (http://ajpendo.physiology.org/content/292/2/E394) здійснення конкретного м'яза може збільшити розпад жирів в цій конкретній області, але збільшення аварійності є відносно невеликим і це відбувається тільки під час вправ, що підтверджується...

...друге дослідження (annals.org/article.aspx?articleid=685223), що говорить про те, що навіть якщо ви тренуєте певну групу м'язів більше, ніж інші групи, підшкірний жир залишається незмінним, підтверджують, що в довгостроковій перспективі, ваше тіло має спосіб ввечері речі...так можна, напевно, виключити зайві жирові відкладення спалює на рахунок цього.

+912
linuxhackerman 27 бер. 2018 р., 08:51:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

День відпочинку також відомий як "день". Це період відновлення, але обов'язково неактивності.
+854
Maxim Korneev 24 жовт. 2018 р., 14:12:11

Так. Розглянемо повноліття в 18 років. Зверніть увагу на стегна обсяг рухів у баскетболі гравці з віком:

basketball internal range of motion

Джерело.

Що ми тут бачимо-це гравці втрачають внутрішній діапазон обертання рухи в тазостегнових набагато більше, ніж в контрольній групі. Принаймні в ранній дорослості / ~початку 20-х років. (Звичайно, на початку двадцятих років, значно менше 18 років, не гарантує повного зростання закриття плити, але з верхньої частини моєї голови це найкращий спосіб поглянути на цю тему.

Причина цього в тому, що вони купують більше кістки у верхній передній частині стегна. Кость потовщується, в жовтому квадраті:

          basketball hip bone

Це тому, що ця зона стає завантажена під час бігу і стрибків / посадки. Тазу і верхньої частини стегна вибуху на одного з стегна трохи зігнуті. Тобто, що квадрант повертається трохи, коли ми говоримо, землі наші ноги трохи зігнуті:

         hip flexion cam impingement

Тому що шийка стегна стає більше, в ньому немає стільки місця, щоб зігнути або твіст, перш ніж вона потрапляє в вертлужную западину:

          femoral neck

         acetabulum

Анімація внутрішнє обертання стегна:

         cam impingement

Примітка "Кем". Це типу накинув на стегні.

hip impingement

Джерело.

Ця ідея лежить в хірургії, такі як

 • Здавлення ротатора плеча
 • Хіп-наброс
 • П'яткові шпори

Вище, ви, як правило, мають деякі кістковими розростаннями, що робить його більш імовірно, двох кісток Пінч -"зазіхають"- структури між ними. Процес думав, що гоління кістка, зменшити ймовірність зіткнення.

Саме відмінності між генетичним дисбактеріоз або набутими не була належним чином зроблено, і це не легко зробити.

-Довгострокових дослідженнях складно

-Хіп-наброс операції були на підйомі.

-Ми краще на діагностику

-знайшли ще один спосіб заробити гроші

-більше стегна дійсно деформується від зміни активності більше, наприклад, діти грають у спорт?

-це тому, що дорослі вивантажують свої стегна при згинанні більше, тобто сидить більше, ніж коли-небудь?

Важко розібрати.

Це область дозріла для досліджень, тим не менш, ми, ймовірно, знайдете, що ми, здається, завжди знайти природа проти виховуйте дебатів - як матерія.

Хоча є нюанс, скільки природа або питаннях виховання можуть змінюватися з тривалістю життя. Що відбувається на початку життя, може залишити враження важко подолати.

Зверніть увагу, що після того, як збирають малогомілкової кістки, великогомілкової кістки можуть рости, щоб бути розміром гомілки + оригінальний малогомілкової кістки. Права сторона обличчя була заготовлена:

fibula harvest bone growth tibia growth after fibula harvest

Від: гомілки адаптації після фібула збір врожаю: в природних умовах кількісне дослідження.

Я знаю, питання було про зрілому віці і це дослідження є на дітей, але я хочу повернути його, тому що ця зміна відбулася 3.5 років. Але кістки дітей гояться приблизно в два рази так швидко, як дорослі.

Тому, щоб зробити помітним кістка товщина змінюються в зрілому віці, і ви дивитеся на те, що, ймовірно, буде значна кількість часу. Легко років. Це велике послідовне навчання ваги. (Це не дивно, багато питань наброс займаюся певною діяльністю протягом багатьох років.)

Навіть тоді, я сумніваюся, що хто-небудь знає дорослих, які, наприклад, були невеликі вени, то через кілька років можна побачити на зап'ястях людини були явно більше. Я, звичайно, не бачив, що з будь-яким з моїх клієнтів. Де ви починаєте питань. Все можна зробити швидше і сильніше, вірно? Але не можна перетворити осла в скакуна.

Єдиним винятком з цього мені відомо, є гострі травми. Навіть у зрілому віці, після того, як кажуть, вивихнув палець, ви можете зробити деякі серйозний ріст кісткових. Права сторона була вивихнута, а ліва:

finger dislocation

Навряд чи така реакція може статися від вправ. Принаймні на будь-який необхідний термін.

Нарешті, я завжди говорю з такого роду речі, коли ви щось купуєте, ви втрачаєте щось. Хоча ви можете бути соблазнены товщі кісток, багато шукають тонше. А пауерліфтер любить товсті кістки. Комусь цікавий в управлінні немає. Часто те, що один вважає, щоб бути структурний дефект може бути переупакованої в структурний перевагу. Ті баскетболісти, як їх стегна товщають, так, у них менше мобільності, але вони також менш імовірно, щоб зламати стегно

Більш детальну інформацію про хіп-

+836
David McClellan 4 вер. 2016 р., 12:51:14

Не вечеряти допомагає вам втратити вагу в один спосіб: це знижує загальне споживання калорій. Але це не означає, що його гарна ідея.

Якщо ви знаходитесь в дефіцит калорій, ви будете втрачати вагу, але спосіб, яким ви досягаєте дефіцит теж має значення.

Що і коли ви їсте, викликає різні гормональні реакції, і деякі з них можуть підтримувати здорову втрату ваги, інші можуть цьому перешкодити. Наприклад, високий рівень інсуліну робить його важким для вашого тіла, щоб спалювати жир. Тема обширна, але спати голодними не necessairly хороший сигнал до метаболізму тіла.

Також, якщо ви вже працюєте, більшість регенерація відбувається duringg сну. Ви хочете мати достатню кількість поживних речовин, як білки, для вашого тіла, щоб найкращим чином використовувати час регенерації.

Отже, підведемо підсумок, ви повинні з'їсти вечерю, але зробити розумний вибір, Що з'їсти. Вона повинна бути з високим вмістом білка і низьким вмістом жиру і цукру. Ферма сир може бути гарним вибором, наприклад.

+746
user73962 21 жовт. 2012 р., 15:06:30

Якщо ви носите взуття все своє життя, коли бігає босоніж (і в цьому випадку я припускаю, що ви маєте на увазі зовсім неподкованный) ви збираєтеся отримати пухирі.

Взуття подушки ноги і забезпечують м'яку поверхню для нас, щоб іти далі, це призводить ніг буде м'якою та еластичною. Не обов'язково погана річ, поки ви ходите без взуття.

Босоніж іде до теми підошву вашої ноги на тертя і рве, що це з незвички. Це призводить до локальне запалення як цілюща і захисне відповідь - ака. блістери. Овертайм цих зцілити і забезпечити захисний шар рубцевої тканини і грубої шкіри для підошви. На жаль, існує не так багато ви можете зробити, щоб прискорити цей процес, крім ходіння босоніж частіше.

+744
Planets 11 бер. 2011 р., 20:24:38

Майкл Фелпс (знаменитий олімпійський плавець і багаторазовий золотий медаліст) є одним із самих здорових людей в світі, і більшість людей дивляться на нього і кажуть, що він надзвичайно корисний. Однак він їсть (всі!) це в один день:

Сніданок: три смажених яйця бутерброди завантажений з сиром, салат, помідори, смажену цибулю і майонез. Дві чашки кави. Один п'ять-яєчний омлет. Одну чашку крупи. Три скибочки французьких тостів посипані цукровою пудрою. Три шоколадні млинці.

Обід: півкіло збагаченого пасту. Дві великі шинкою і сиром бутерброди з майонезом на білому хлібі. Енергетичні напої упаковка 1,000 калорій.

Вечеря: один фунт пасти. Всю піцу. Більш енергетичні напої.

Тобто близько 12000 калорій. Очевидно, що багато калорій, що багато холестерину, жирів, цукру було б погано для 99.99% світу. Але на моє питання, чи багато калорій/холестерину/жиру/цукру/як там погано, тільки якщо ви не спалити їх, або вони завжди погано? Це не рідкість для спортсменів-екстремалів, їдять багато калорій ... у статистичні дані свідчать, що вони більш правоподобны для того щоб отримати всі типи раку, хвороби серця, діабету, або що-небудь подібне? Чи є щось, що робить їх імунітет до згубних наслідків?

Це очевидний відповідь, що вони тільки погано, якщо ви не спалити їх? Якщо так, то це відноситься до будь-якій людині, який може підтримувати калорій-в : коефіцієнт калорій-поза? Так як я завжди був худий, я можу їсти стільки яєць, скільки захочу і бути впевненим, що поки я не почну набирати вагу, холестерин не погано для мене? Або є ще щось про спортсменів, яка захищає їх від негативного впливу?

+737
Rawskinbeyer 18 бер. 2018 р., 01:43:59

Я був знайомий з орієнтуєтеся на групу м'язів кожен день, наприклад, груди в понеділок, ноги на вівторок, і так далі.

Обмеження: я можу тільки тренування 1 год щодня протягом 3 днів у тиждень із-за мого напруженого графіка роботи . і це все.

Якщо я працюю на груди в понеділок, то в середу руки, а потім ноги в п'ятницю. Я пішов з мого живота, спині або плечах, а це не добре. Вони говорять, що я повинен, принаймні, група моїх тренувань, як таргетинг по дві групи м'язів на кожному тренуванні сесії.

Моя проблема: як я можу замовити ці тренування?що я працюю в понеділок? і що маємо дві групи м'язів я роблю?

Сказати:

 понеділок - біцепс і трицепс (кажуть, це добре для групи цих двох).

 середа - ноги і ABS 

 П'ятниця - груди і спину

Але я не впевнений, що це хороший замовлення, тому що я тільки що зробив це. Як мені вписатися в повноцінних тренувань на 3 дні тренувань в тиждень? Спасибі!

+691
Vikram Vincent 2 вер. 2012 р., 11:20:54

Може віджимання використовуватися, щоб розвинути витривалість? Наприклад, може стажист використовувати їх, як біг для нижньої частини тіла, як віджимання на годину без відпочинку?

Фізичні працівники, які працюють цілодобово своїми руками, такі як ковалі, відомі своїми сильними руками. Вони також мають високу стійкість у верхній частині тіла. Я б, напевно, будуть вичерпані через 10 хвилин, якщо я зробив те, що вони роблять. Я швидко втомлююся, коли несете щось важке в моїх руках, але я бачив tradeswomen близько 20 кг в кожній руці на кілометри. Так що мої руки напевно потребують зміцнення.

Так що це буде хороша ідея, щоб зробити стільки віджимань, як можна розвинути верхню частину тіла витривалість? Я не можу уявити себе на 1000 віджимань на даний момент, але багато людей не уявляю навіть швидка ходьба протягом години.

+542
Aron Dawson 28 груд. 2018 р., 20:44:12

Перша вправа-це "накладні пулдаун", іноді називають "лат пулдаун", тому що він в першу чергу націлені на м'язи спини м'язів. Друга вправа-це "повітряні гантелями прес". Можливо, це було навмисно з вашого боку, але вони часто використовуються в якості протилежних навчаннях, один штовхає і смикає.

Що стосується протиборчої вправи для метеликів,"зворотна літати", здається, те, що ви шукаєте. Reverse Fly

+541
nottie mathers 2 трав. 2016 р., 03:50:56

Що корисніше на сендвіч? Майонез, мед, гірчицю або масло + оцет?

+538
RedsChineseFood 29 лип. 2018 р., 06:53:22

Пост переоцінюють і непродуктивно. Я згоден з Крісом. Ви хочете тримати своє тіло в анаболічну стан і тримати свій цукор в крові як можна частіше збалансованим. Ці програми пост-це просто виверт, щоб продати, електронні книги, програми і т. д. Ваш пост за день має відбуватися, коли ваша голова хіти подушку протягом 8 годин.

Удачі в ваших майбутніх починаннях,

Майк

+533
user44441 4 черв. 2014 р., 10:38:26

Ви можете зробити постійний теля піднімає, йдучи на носочках, а потім плоскою. Ви можете зробити їх на підлогу чи за більш широке використання розширення сходах, щоб отримати більш глибоке шлейф йде вниз (тобто п'ята нижче, ніж носок). Ви можете носити гантелей, але для стабільності і безпеки, я б порадив робити ті, на рівній майданчику, а не на крок.

enter image description here

+483
fabienheureux 31 трав. 2015 р., 18:54:02

Основних людських рухів

Є багато способів для створення набору "кращих" вправ, які охоплюють всі основи важкої атлетики. Кращий спосіб зробити це, на мій погляд, з класифікаціями рух Ден Джонс:

 • Присед
 • Шарнір
 • Тяга (верхня частина тіла)
 • Натискаємо (верхня частина тіла)
 • Носити

Я не впевнений, що возять є таким же фундаментальним, як інші, але якщо він був узагальнений на "locomote" я повністю згоден. Це дає нам величезний набір вправ у кожній категорії:

 • Передній присед, пістолет, келих присадкуватий...
 • Станова тяга, чистий, урвати, Румунська станова тяга, шиномонтаж фліп...
 • Підтягування, штанги рядків, Крос рядків...
 • Лавка, накладні прес, віджимання на брусах, віджимання...
 • Ходьба випадами, офіціант несе, спринти, піші прогулянки, санки тягне...

Розташувавши їх таким чином робить його простим, щоб об'єднати їх в додаток.

Присідання, Жим, Мертва

Я думаю, що велика трійка пауерліфтингу залишити ключову механізм: потягнути. Це можна легко виправити за підтягувань. Подібне бездіяльність (рішення) існує при підготовці Олімпійських важкоатлетів з очищає, накладні пресування, уривками, і присідання. Дана конструкція передбачає також, що обидва ці підходи можуть бути округлені, а також з деякими локомоції.

Це не означає, однак, що пауерліфтер або Олімпійський атлет або гімнаст, який опускає навпочіпки і шарнір рух розвалиться по швах. Це просто, що це версія 0.1 широкими мазками повний підхід до людського тіла.

У мене циклічно через кілька особистих улюблених комбінацій всебічно здійснювати групами:

 • Мінімальна програма Ден Джон: жим, фронтальний присідання, підтягування
 • Стартова сила підходу: назад у присяд, тязі, жимі над головою прес, підтягування
 • Румунська або звичайною тязі, фронтальний присідання, віджимання на брусах, підтягування

При цьому стає все більш очевидним для мене, що спеціальні вправи не так важливі, як отримання на ВСІ або більшість основних видів руху і переконавшись, що на роботу на слабкі місця. Я думаю, періодично замінюючи один тип присідання на іншу, наприклад, добре для підтримки нашого тіла надійна і широко здатний. Є ще величезні резерви для зміни в рамках цих класифікацій. Наприклад, ми можемо висадити в останній згрупувати в декілька підходів:

 • Три світлових комплектів 12 Румунська станова тяга для гнучкості, Передні присідання три підходи по 5, три комплекти соусів, три набору максимальної підтягуючі повторень
 • П'ять-кругла ланцюг максимум віджимань/10 присідань стійка/Макс заправки/20 румунська тяга
 • Змазування ПАЗ з коротких сетів підтягувань протягом дня, потім тренування передній присідання на двох важких трійок, зважений провали, і один важкий набір з 10 Румунська станова тяга

Кожен з них дає різні результати, незважаючи на використання одного і того ж вчення. Можна грати з якостями кондиціювання, сила, гіпертрофія, мобільності та потужності шляхом титрування навантаження, встановлений схеми/реп і розташування/час тренування.

Так що я не думаю, що є хоч один набір кращих силових вправах, але я думаю, що є багато підходів, які кваліфікуються як оптимальні. Я думаю, що тримати очі на рух і якості є кращим способом для створення оптимального підходу для даного учня в конкретний момент часу з конкретними цілями.

+480
alifornia 16 груд. 2018 р., 13:18:17

Той факт, що бодібілдинг трюки зростання ... або гірше, активно робить вас коротше--це міф. Це, ймовірно, пояснюється тим, що надмірно агресивні гирьового спорту може призвести до травм ephiphyseal (тобто "зростання") пластин у тих, хто ще не закінчив рости. Але поранивши зростання пластини насправді не зупинити, що кістка росте, він просто створює, як правило, невеликий аномалією в кості, як і будь-які інші травми кісток. Хвороба Осгуда-Шлаттера, в якому надколінка тягне ... і іноді сдергивают--великогомілкової зростання пластини-поширена важка атлетика підліткової травми. Якщо з чахлими гомілки, там буде багато людей ходити з однією ногою довше іншої.

Якщо ви дійсно отримуєте менше, що є результатом чого іншого, що може мати відношення до гирьового спорту чи ні. Люди дійсно стають коротшими у міру старіння в результаті втрати хряща в хребті, розслаблення стопи-арка зв'язок, і, як наслідок змінюється постава.

+465
DevShark 10 серп. 2013 р., 10:04:52

Я 20-річний чоловік. Я ніколи не мав цю проблему раніше. Я зупинився, вже майже рік, але тепер я знову починаю бігати, щоб залишатися у формі. Я вже зараз працює майже два тижні, але у мене ця дивна біль у ногах.

Shin splints

Він відчуває, як мої кістки болять. Як мені ставитися до неї?

+444
Gaurav Maan 20 трав. 2013 р., 17:12:17

Будь-хто, хто намагався спростувати рису з тріском провалилися. Існує величезна кількість наукові дослідження за нею. У той час як вуду зубочистка-це небезпечний трюк.

По-перше, це не більше рис. Якщо ви звернетеся до нього, як рис, значить, ти зустрічаєшся сама з собою. Ціни на це (захист, відпочинок, лід, стиснення, висоти і стабільності). Навіть зі старої абревіатурою, ви використовуєте стиснення.

Вуду ниткою, насправді просто калібрований гумовий, використовуваний, як правильно обгорнутий бинтом. Тоді у людей була ідея, щоб включити диск або розтягування. В цьому немає нічого нового. Якщо у мене багато ікри попрацювати, я буду носити туз обернути навколо моєї литки або компресійні панчохи для допомоги в м'язовій активності насоса, що знижує запалення в області зміцнення повернення крові до серця і лімфатичні судини для фільтрації. Використовуючи вуду ниткою небезпечно, тому що ви використовуєте високого калібру гумовий тюбінгів, по суті, як джгута, що призводить до реперфузії травми і, по суті, зменшує розтяжність тканини за рахунок зменшення подачі кисню в цих тканинах. Так, ішемія дозволить знизити тон, який дозволяє розтягнути і зниження тиску, але ви не пошкоджуючи тканини, а не надаючи їй здоровий розширюваності.

Суть в тому, що вам потрібно знати, коли робити речі, як це. Якщо ви знаходитесь в боксерському поєдинку і потрібен швидкий ремонт то так, може бути, вуду ниткою буде працювати для вас, якщо все зроблено правильно.Але для звичайної людини, незалежно від того, скільки вони тренуються, це абсолютно непотрібна техніка.

+385
davidkonrad 17 бер. 2014 р., 12:53:04

Те, що ви просите-це більш або менш неможливо. Щоб побудувати який-небудь м'язової маси потрібен надлишок калорій (їжте більше калорій, ніж ви спалюєте), а для зменшення жиру потрібен дефіцит калорій (спалювати більше, ніж ви їсте). Тому вам потрібно працювати на одному з них одночасно. Я маю на увазі, якщо ви приймаєте стероїди або знайшли прорив карбюратора на велосипеді, що це дієта.

Ви говорите, що не хочу м'язи, щоб отримати більше, але для побудови внутрішнього сухопарые м'язи. В основному, ви хочете більше щільність зростання (силових атлетів), на відміну від обсягу зростання (атлетів). Для досягнення цієї мети вам потрібно буде підніматися субмаксимальної до максимальної вагами (70% і вище від 1 ПМ) для представників 1-5, зазвичай близько 3-5 комплектів. Це дозволить вам використовувати більше щільність росту м'язів, на відміну від 3-4 комплектів 8-12 повторень, який є більш в залежності від обсягу. Очевидний приклад з реального життя, якщо ви порівняєте будь-пауерліфтер/штангисту професійний бодібілдер. Я пропоную, що ви дивитеся на міцність програма Онлайн, яка відповідає вашим потребам, Стартова сила-це не погано. Ви повинні зрозуміти, ви можете лише додати якої м'язової маси, коли ви знаходитесь у калорійному надлишку.

З іншого боку, для зменшення жиру ви повинні бути в дефіцит калорій. Це величезна помилка, що вам досягти втрати ваги за допомогою вправ. Ви цього досягаєте з допомогою правильного харчування. Так що з'ясувати ваші РМР багато (є онлайн-калькулятори), з цього відняти близько 500 калорій і намагаються з'їсти таку кількість калорій кожен день. Переконайтеся, що більшість ваших калорій надходять з протеїну для збереження м'язової маси, так що ваш метаболізм не сповільнюється. Крім того, вживати більшість вуглеводів навколо тренування, так що ваше тіло використовує їх, а не зберігати їх у вигляді жиру.

Як додаткова Примітка, цей страх стає громіздким через вправа досить нераціонально на мій погляд. Більшість чоловіків витрачають все життя, намагаючись отримати "величезний" і лише деякі одиниці дійсно можуть зробити це з ідеальним харчуванням і великою кількістю хімічних поліпшень, так повірте мені, коли я кажу, ви не збираєтеся зробити "об'ємні" незважаючи ні на що.

+285
kamplazu 8 лип. 2015 р., 05:13:28

Я готуюся мій перший гірський ультрамарафон :-) на жаль, я живу в абсолютно рівному місці --- самий великий пагорб становить близько 20 метрів. Я використовую широко пагорба під час мого бігу, але я боюся, що це не може бути достатньо, щоб підготуватися до 2-8км лізе.

Сьогодні я продовжив мої тренування з бігом по сходах (42 поверхи, близько 130 метрів). Є це гарна ідея? Які інші вправи я можу додати в свої тренування?

+271
KUTBIZAYAN 28 бер. 2014 р., 17:44:45

На 2-й день, Ви не повинні слідувати такому суворому розминка на тягу, так як ви будете приємно нагрілися від сидіння навпочіпки. Це виглядає, на мій погляд, що багато часу витрачається на прогрів і відпочиває. Навіть 5 хв між сетами здається перебір, якщо ви не працюєте ті ж м'язи відразу після (як в 1 день). Ви, ймовірно, може також усунути деякі з комплектів підігріву. На присадкуватий день, додаючи 15 фунтів в бар, щоб вибити 5 повторень, знімаючи ваги, додавши кількість ваги, і т. д. займає багато часу. Додати замість ваги з кроком 50 фунтів.

+244
Mathemats 23 серп. 2019 р., 06:49:15

Центр ваги-це точка тіла, навколо якого результуючий обертаючий момент за рахунок сил ваги зникають. Вікіпедія

Центр тяжіння будь-якого твердого тіла (наприклад, штангою) фіксується. Для об'єктів з рухомими компонентами, як мішки з піском або пляшки з водою центр ваги може рухатися. Зверніть увагу, що, хоча центр ваги штанги буде приблизно в центрі бару, коли ви нерівномірно завантажити його в цей момент буде зрушення, але тільки тому, що нова система (штанга + гантелі) будуть мати різний центр тяжкості.

Зміна, де ви покладете руки на штангу або гантелі не змінювати центр тяжкості. Якщо захотіти можна знайти приблизний центр ваги штанги по

Але це не пояснює, чому штангами і гантелями настільки фізично різні. Причиною став нестабільний фактор їх центру тяжкості і стабільну базу, обидва з яких впливає на об'єкти рівновагу.


Гантелі і стійку рівновагу

Внизу зліва ми бачимо приклад жим лежачи (хоча те ж саме відноситься до будь-штанга руху). Синя точка є центром ваги штанги, і основу на якому він лежить-це нижня частина тіла. Ми можемо розглянути цей притискної лавці як об'єкт, який знаходиться в стані стійкої рівноваги. Праворуч ми бачимо м'яч в стійкому рівновазі, будь-який рух в будь-якому напрямку буде рухатися його, але він повернеться до стабільної точці. Дуже схоже на притискної лавці, хто має великий запас руху до центру ваги штанги виходить з бази. Це полегшує штанга для управління.

A bench press in Stable equilibrium Stable equilibrium

Гантелі і нестійкої рівноваги

Порівняйте це з нижче гантелями притискної лавці, кожна гантель має свій власний центр тяжкості. Хоча є два, це усунути проблеми протидії баланс, і ми будемо розглядати тільки одну гантель. Де база для індивідуальної гантелей, це складно визначити, але якщо ми вважаємо, що це або плечі, лікті або рука, головне, що це набагато менше , ніж базова при проведенні штангою. Таким чином, ми можемо розглядати його, як тіло нижче в нестійкому рівновазі. Як така, вона вимагає набагато більше зусиль, щоб тримати вагу в межах бази, щоб система (і вправи) від падіння.

A bench press in Unstable equilibrium Unstable equilibrium

Чому це важливо для фітнесу?

Тому що це питання межує по темі, я буду вирішувати, чому це важливо, щоб підняти людей. Більшість вправ можна зробити за рахунок зменшення бази, на яких діяльність здійснюється, наприклад, складніше:

 • Штанга жим лежачи проти гантелей, лава для преса
 • Штангою Присідання проти одного присідання ноги
 • Віджимання проти однією рукою віджимань

У кожному з цих прикладів, остання виконана із вага розподіляється набагато меншого підстави (якщо розглядати гантелей, лава для преса повинні бути дві незалежні системи). Як такий, справа не менш виконувати основні рухи, а більшою мірою на стабілізацію тіла, щоб забезпечити вага розподілена над основою.

Це частково, чому гантелі рухів виявляється складніше, ніж штангу еквіваленти, а більш дрібні м'язи, необхідні для забезпечення належного контролю за вагою, яке, в свою чергу, призводить до збільшення навантаження на нервову систему. Це також допомагає пояснити деякі з переваг гантелями тренування і відновлення.

+210
Caspar Morgen 19 серп. 2011 р., 11:27:42

Енергетичні Напої

Як правило, електроліт напої є найбільш корисними для тренування тривалістю понад 1,5 годин в залежності від того, скільки ви потієте. Чим більше ви потієте, тим більше електролітів (натрій/калій) ви можете вивести і більш імовірно, що ви потребувати заміни.

За даними цього сайту WebMD статті:

Американський коледж спортивної медицини стверджує, що під час фізичних вправ тривалістю менше однієї години існує мало доказів будь-якої різниці в продуктивності між тренажери, які п'ють напої, що містять вуглеводи та електроліти, і тих, хто п'є звичайну воду.

У статті є хороша інформація про те, що розглянути у вправі напої (калорій, цукру ВРС альтернативні sweetners, кофеїн і т. д. і дає вам інформації про поживну цінність для конкретних напоїв.

Втоми і виснаження

Електроліти можуть допомогти, але так як ви "відчуваю себе дуже виснаженим, втома і сушать горло" і "після тренування, протягом дня(особливо ввечері) я впав дуже втомився і енергії-менше" ви можете:

 1. Потрібен медогляд
 2. Бути перетренованість - див. ознаки перетренування. Можливо, вам доведеться змінити свої тренування або збільшити час відновлення.
 3. Не отримують достатнього харчування, та/або калорій, щоб забезпечити достатню кількість енергії для ваших тренувань. Як для зволоження волосся, ви можете переконатися, що ви краще зволоженою до тренування.

Розглянемо все вищеперелічене, щоб допомогти вам знайти правильний баланс, щоб ваша частота та інтенсивність тренувань, періоди відпочинку, харчування, водно-електролітного повітрозабірники. (Мій особистий досвід з надзвичайної втоми під час тривалих тенісних матчів було справою надто мало солі в моєму раціоні.) Удачі знайти те, що працює краще для вас.

+210
wudeng 21 лип. 2017 р., 10:35:28

Все залежить від того, як ви тренування з мішком - інтенсивність цієї підготовки. Те ж правило застосовується до працює.

В основному роблю марафони і 100м спринт працює, але вони абсолютно різні - просто порівняйте мускулатуру спринтерів марафонці.

Ви можете лікувати ваші заняття боксом як форма високої інтенсивності інтервал підготовки і спробуйте включити його в свій раціон trainintg. Для отримання додаткової інформації на поєднанні тренувань з обтяженнями і ВИИТ, будь ласка, перевірити деякі інші питання, як цей: Поєднуючи HIIT і силові навантаження

+191
Kiwi GM 2 серп. 2011 р., 08:27:23

Насправді існують дві школи думки на цей рахунок.

Протягом тривалого часу, зменшення плями була (і залишається) один з міфів, тому що організм спалює жир системно (все тіло, на відміну від локалізованих). До недавнього часу я сам думав, що це було правдою. Якщо тіло спалює жир системно, то це той орган, який буде визначати, куди його тягне жиру, незалежно від м'яза, що ви тренування.

Однак, недавні дослідження почали стверджувати зворотне. Холодний жир не мобілізує добре, тому при нагріванні його (збільшуючи кровоток в область) ви допомагаєте вашому організму мобілізації та усунення тих жирових клітин.

Інші дослідження показали, що кровотік і ліполіз збільшення підшкірної жирової тканини, яка безпосередньо прилеглих до робочої м'язі. Іншими словами, дослідження показали, що вироблення конкретних м'язів, збільшення втрати жиру в цій області.

Чи буде ця нова наука права, і зменшення плями реально, це до вас, щоб вирішити. Це допомагає знати, що існує кілька шкіл думки, так тримати відкритим серцем.

Джерела:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16985258

http://0-jap.physiology.org.library.pcc.edu/content/106/5/1529.full

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10817155

+124
Roberts 10 черв. 2018 р., 21:50:14

Так, я думаю, що якщо ви можете запустити 1/2 марафон, ви повинні бути в стані, принаймні, завершити марафон.

Метод, який я пропоную, називається Галлоуей Пуск/Програми ходьби. Є хороший PDF статті тут, що є графік для стимуляції і скільки потрібно бігати або ходити ПАРЄ.

Обов'язково прочитайте примітка у цьому пункті:

Бігунів: пам'ятайте, що довгі повинні бути принаймні 2 хв/км повільніше, ніж ваш прогнозований оздоблення темпами в половину або повний марафон. Додаткове уповільнення повинно бути зроблено для підвищення температури: 30 секунд на милю повільніше, за кожні 5 градусів підвищення температури вище 60 Ф. Це завжди безпечніше, щоб робити більш часті перерви.

Таким чином, використовуючи прохолодний темп бігу калькулятор (люблю цей інструмент), вам трохи за 9 хвилин/миля за 2 години напівмарафон. Потім я пішла в 11 хвилин за милю марафону, який буде 2:30 хвилин, 1:00 хвилині ходьби. У теорії, це повинно дозволити завершити марафон.

Для підготовки до, Я просто продовжую свій 20 миль тижні, так як там не так вже й багато конусності. Я б відступив на інтенсивність трохи для будь-якого швидкодію ви робите, і зробити пару хороших днів відпочинку, що ведуть до події.

+110
user18877 1 груд. 2017 р., 06:50:02

За останні 3 дні, я дуже старанно. Тепер, мої трицепси м'язи почали відчувати біль. Замість того, щоб викликати її біль, я б сказав, вони підтягуються вгору.

Треба продовжувати плавання? Або я повинен відпочити протягом 1 або 2 днів і чекати трицепс розкріпачитися. Зазвичай, я плаваю кожен день.

+68
Hugh Smith 14 черв. 2012 р., 10:02:24

Я бачив, як він заявляв раніше, що силові тренування-це в першу чергу тренування вашого мозку, щоб більш ефективно контролювати свої м'язи. Якщо це правда, то зрозуміло, що робити високий представник задає після низьких повторень множин не повинно бути проблемою. (Як міг би робити більше наборів скасувати/скасовує адаптації нейрональних?) Якщо що, це може бути корисно, щоб отримати додаткову практику на формі. (Але ви вже отримуєте, що з вашої розминки, вірно?)

Але я думаю, що це замовлення важливий. Ви хочете бути бадьорим високої інтенсивності, тому що це інтенсивність, що призводить до адаптації і здатність до інтенсивність зменшиться, якщо ви вже втомилися.

Компроміс приходить в частоту тренувань. Займає більше часу, так що ви можете не так часто поїзда оговтатися від високій гучності. Ось чому обсяг програми зазвичай діляться програм, з одного тренування в тиждень на м'язову групу, в той час як сила програми простий і високої частоти, з двох або трьох тренувань на тиждень на групу м'язів.

Як Примітка боку, ви повинні дивитися на Greyskull. Це в першу чергу програма, Сила, але вона включає в себе AMRAP наприкінці кожної вправи. Це означає, що при скиданні, ви будете отримувати багато обсягу на останній сет.

+45
Steven Wood 14 серп. 2018 р., 13:04:40

Для тих, хто не в курсі, Dollyo чаги-це удар з розвороту, і Єп чаги-це бічний удар.

Гнучкість є ключовим для таеквондо (таеквон-до), а стиль велику вагу ногами, і особливо на тип світу спаринг Федерації тхеквондо (ОІ) є основним методом скорингу. Дуже мало балів ВТФ робиться з ручними прийомами.

З опису, яке ви даєте, здається, у тебе дуже щільно hamstrings, що не рідкість. Я пройшов кілька посилань на Google і на цій сторінці є те, що я хотів би розглянути кращі 4 задня поверхня стегна тягнеться.

Коли я ляпнуся, я йду через прогресії, призначену для поразки всіх основних груп м'язів нижньої частини тіла, які я позначу нижче. Я зазвичай роблю це відразу після занять або роботи. Утримуючи кожну розтяжку протягом 15-20 секунд, потім розслабтеся, видихніть і досягнення/утримання по 15-20 разів. Як правило, я отримую трохи далі на другий відрізок, ніж перший.

Як тільки ви отримаєте більш просунуті, можна зазирнути у те, що називається пропріоцептивної нервово-м'язової фасилітації (ПНФ), який може зробити кілька екстремальних і рекомендується тільки один або два рази в тиждень. Також, ви можете подивитися книга Білла Уоллеса "динамічна розтяжка і ногами". Хоча і трохи застарілий, всі основні ділянки і ви можете розробляти свої власні процедури. Просто переконайтеся, що ви зміните його для сучасного розуміння безпеки (таких як стрейч бігу, ставити ногу біля стегна, а не на боці і ззаду).

Ділянки, які я роблю наступним чином (я взагалі розтягнути підколінні сухожилля, потім внутрішній/пах, потім квадрицепси ікри/ноги, хоча моє замовлення і тягнеться може змінюватися). Я не партнер розтяжка, як у мене було Запопадливих партнерів зробити деякі ушкодження перед.

 1. Стоячи задня поверхню стегна, ноги разом, ваші стандартні "повісити і досягти". Намагайтеся тримати спину більш плоским, а не округлим. Не тисни дуже сильно, так як є деякий ризик для нижньої частини спини.
 2. Стреддл стрейч - думаю Аннон чаги (кінь/середня позиція), але в основному з прямими ногами. Дістатися до підлоги. Я роблю один набір з ноги на ширині плечей, а потім один набір з досить широким підставку.
 3. Розтяжка чотириглавих м'язів - підняти ноги вгору позаду вас, спробуйте доторкнутися до її заднице. Розширені арки тому на такому ж часу.
 4. Бар'єрист стрейч - нога притиснута у стегно
 5. Передній шпагат - наскільки я можу піти, не зовсім повною мірою.
 6. Обертання - по цьому посиланню це показує, важко описати
 7. Зад - лежати на спині з ногами, як ви сиділи, схрестивши ноги (одна нога на протилежне коліно) - добирайтеся схрестивши ноги, витягніть нижню ногу в тіло, яке буде розтягувати схрещені ноги. Повторіть на іншу ногу.
 8. Осідлати - сісти на підлогу на прямі ноги Аннон чаги тип установки (стрейч #2 але сидячи) і досягти правий, лівий, центр.
 9. Тельці - ваша основна позиція Пайк (положення віджимання з відігнутим середнім, а не по прямій), "йти" руками вперед, поки ваші п'яти просто почніть піднімати з підлоги.
 10. Сидячи на шкарпетках, потім сидячи на вершинах ноги будуть працювати фасції і м'язів в ногах.

З чим завгодно, монітор. Перегони повинні бути трохи незручно, але не боляче. Ніколи не "пропихають" біль на ділянці. Якщо це боляче, ти або робиш неправильно, або ви знаходитесь далеко розтягнувся на свої можливості. Крім того, ніколи не протягне без якоїсь активної розминки в першу чергу. Розтяжка на "холодні" м'язи-це хороший спосіб нашкодити речі. Прочитайте основи йоги, з'ясувати, що вам подобається і працює для вас. Ці дві ланки з бойових мистецтв стека обмін сайту теж гарні:

Гнучкість для карате удари

Гнучкість для круглих кайф

Як контролювати, що просто потрібно багато і багато практики. Захопити штангу або іншу опору і працювати на повільних, контрольованих ударів. Коли ми вчимо, ми робимо чотири графа палати, розширити пипець, rechamber, повернутися у вихідне положення. Тримайте його в різних місцях. Доброго стусана-це поєднання відпочинку, поки просто перед ударом, м'язова сила, гнучкість і великою кількістю повторень.

Наприклад, на ЄП чаги, якщо ваші стегна викрадачів (м'язи, що відповідає за підняття ноги в сторону) слабкі, ви не зможете підняти ногу так високо, і якщо ви не непохитні, потім з тобою борються, що. Все це працює разом.

+27
jpyngas 17 груд. 2013 р., 04:29:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil