Це правда, що більше калорій, віддають більше енергії, просто і ясно?

Я питаю це тому, що я прочитав пост жартома назвав, "чому огрядних людей будуть заподіяти вам біль."

Він там згадав, що важче або людей, які страждають ожирінням, як правило, їдять більше, вони схильні зберігати більше енергії. З великою кількістю енергії, що зберігаються у них "зарезервована" можливості розв'язати велику болти міцності, навіть без тренування.

Я сам раніше був досить ожирінням, близько 100 фунтів. надмірна вага. Я вагу ніколи не тренувався, але відчував випадкові спалахи енергії, і я з'їла десь від 2500 до 5000+ калорій в день. Я з'їв шкідливу, в основному, пив газовану воду, і т. д. Я в принципі ніколи не робив будь силового тренування або пов'язані з таким.

Я помітив піки в енергію і силу тільки від надлишку калорій, а у мене невелике бажання звільнити енергію іноді (побігати, залізти речі тощо).

В принципі, це правда, що підвищене споживання магазинах калорійність більше енергії ... і ця енергія може бути віднесена до більш сила в деяких важких людей (або тих, хто просто багато їсть), незалежно від рівня підготовки?

Якщо ні, то чим можна пояснити "надлишки спори теплорода" над їжею більше і більше сили/енергії?

+182
Playboy 2 квіт. 2018 р., 04:05:31
34 відповідей

ваш вага-це тільки питання калорій (як показали медичні дослідження та основні термодинаміки). кількість жирів, вуглеводів, цукру і білки не мають ніякого відношення. кожні 3000 калорій це приблизно 1 фунт. в середньому людина спалює 10 * вага (у фунтах). на 121 фунтів (55 кг) ви б спалити 1210 калорій в день просто сидів там. будь-яка вправа буде відволікати від цього. так що якщо ви біжите протягом години і спалити 500 калорій, ви повинні з'їсти 1710 калорій, щоб не втратити жодної ваги. просто їжте більше, щоб отримати більше ваги. якщо ви додаєте 1000 калорій в день, Ви будете отримувати приблизно 1 кг (2.2 фунтів на тиждень. це займе 10 тижнів, щоб додати вагу, який ви хочете.

+913
Justin Pascal 03 февр. '09 в 4:24

Після тренування час прийому їжі, не купуйте на довільне число хвилин або годин. Всі люди різні. Існує не один графік, який працює для всіх людських органів.

У моєму випадку, якщо я роблю кардіо, ноги або АБС, я зазвичай починаю свою тренування як мінімум 2 години після їжі. Іноді я просто йду в перед сніданком. Я віддаю перевагу порожній шлунок для такого роду вправ.

Після тренування я просто нехай моє тіло веде мене в плані харчування. Іноді я відчуваю сильне бажання поїсти відразу після, Іноді під час, іноді протягом декількох годин.

Якщо я роблю руки, плечі, спина або груди, я міг відмінно підкріпитися перед тренуванням. Таким чином, я впевнений, не закінчиться енергія протягом кількох годин. Плюс, мені не потрібно, щоб поїсти протягом години після тренування.

Це працює добре для мене. Може не працювати для вас або інших. Суть прислухатися до свого організму і не надто турбуватися про абсолютних тверджень (особливо від людей, які намагаються продати вам щось).

Коли я був молодший, я купив в невпинне і повсюдне твердження, що я повинен пити 8 склянок води в день. Я намагався слідувати цій раді. Це не був веселий досвід. Я відчував, що я змушую себе пити воду, мочився весь день, і не міг допомогти думаючи, що я був топити важливі поживні речовини з мого тіла. Виявилося, претензія була повна нісенітниця:

+866
user2997154 9 лип. 2015 р., 16:35:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Схоже, ви задаєте два питання. Чому сила? І чому ці вправи? Вони обидва відповіли "міцність і штанги: Основи фітнес" (http://startingstrength.com/articles/strength_fitness_wolf.pdf)

Чому сила?

З 1.) сила істотно підвищує дев'яти з десяти аспектів фітнесу, та 2.) десятий можна поліпшити досить швидко, і 3.) якщо сила збільшується, вимагають архітектурна зміни, які відбуваються повільно, тому сила повинна бути основним аспектом навчені, з будь-якою інші необхідні аспекти (такі, як серцево-судинна/дихальна витривалість) орієнтований на тимчасово, коли це необхідно.

Навіщо гантелі?

 1. Нескінченно масштабованих навантажень
 2. Дозволяє максимальна вага для підйому
 3. Навчання з допомогою невеликої кількості рухів
 4. Рухів, які мають чітко визначені і відтворюються діапазони руху

Чому починаючи сила?

Тепер, це, де моя відповідь починає ставати особиста думка.

 • Він приймає перевагу початківця ефекту і лінійної прогресії.
 • Це мінімальний, часу-ефективна програма, за допомогою простої всього тіла А/Б спліт.
 • Всі ліфти дуже точно і чітко описано в книзі.
 • Є велика спільнота, щоб підтримати вас у формі перевірок, підготовка висновків, і сам Марк Rippetoe дуже чуйний на запитання на офіційному форумі.

Жодне з цих абсолютних причин, щоб вибрати починаючи сила над іншою аналогічною програмою штангою, як-небудь, або 5/3/1, але їх причини, я думаю, привести людей, щоб вибрати починаючи сила над штангою альтернативних програм.

Ваших конкретних проблем

А більше натискає власною вагою лави та подвійного ваги станова тяга гідні захоплення досягненнями, зусилля, потрібне для них-це більше, ніж більшість людей поставить.

 • Початкова сила не потрібно, що ви націлені на показники, які ви згадуєте. Вона вимагає тільки, що ви піднімаєте більше, ніж минулого разу.

Крім того, незважаючи на докладний опис в книзі про те, як правильно і безпечно, виконати три основні рухи не без їх ризиків

 • Rippetoe визнає ризики, пов'язані з ліфтами. Інструкції тільки так добре, як вони йдуть.

Штанга жим лежачи може призвести до плеча наброс і на плечі бідного розвитку поясом, якщо в барі приносять занадто близько до підборіддя.

 • Це дуже ясно, що бар повинен був початися в середині грудей, у нижній частині діапазону руху, і кінцем в положення прямо над плечима у верхній частині діапазону руху

Станова тяга вимагає відмінній формі, поки не недостатністю, в іншому випадку існує серйозний ризик грижі диска. Це дуже важко самостійно діагностувати, як ліфтер рекомендується дивитися вперед, що обмежує можливість побачити форму під час руху.

 • Rippetoe призначає цілий розділ своєї форуму у формі перевірок.

Присідання тому знову вимагають відмінній формі, і мають легкий спосіб відмови без обладнання. Знову ж, із-за руху ліфта важко побачити в русі, а якщо ліфтер застряг в нижньому положенні, без безпека відновлення рейок може бути важко або небезпечно.

 • Початкова сила не виступає на корточках без опори безпеки при спокої.

Стартова сила пропонує швидко зменшується віддачі.

 • Так. Стартова сила-це початківці програми. Новачки роблять програми, як правило, на ньому лише кілька місяців (найвідданіших і обдарованих слухачів) у рік (люди, які менше виділеного, або старше, або просто менш генетично обдарованих).

У той час як сила важлива в повсякденному житті, хтось, хто може тяга власної ваги (який є новачком або нижче в багатьох інтернет-спільнотах), сильно програють своїм одноліткам і більш ніж імовірно, досить сильна для повсякденної діяльності.

 • Правда. Якщо хтось не хоче, щоб стати сильніше, вони не повинні робити силові тренування.
+853
Shrewd Demon 9 трав. 2013 р., 12:45:04

"Протеїнові коктейлі" та інших високобілкових дієтичних стратегій, як вважають деякі, щоб поліпшити м'язи час відновлення після тренувань. Однак, існує думка навпаки, що споживання білка понад нормального рівня не призводить до більш швидкому відновленню. Споживання величезної кількості білка дійсно допомогти прискорити відновлення м'язів після тренувань?

+848
necmettin 15 черв. 2012 р., 15:27:51

На негнущихся ніг станова тяга, яка буде працювати ваші багато буцатися.

Існує багато різних вправ, але дотримуючись основ є те, що зазвичай працює:

 1. Присідання тому
 2. На негнущихся ніг станова тяга
+789
Charles Fisher 1 бер. 2017 р., 19:01:09

Це дуже поширений питання - так що ви точно не одні. Є кілька простих вправ, які ви можете зробити, щоб отримати краще на нього. Багато людей просто не отримують на Землю з-за страху застрягти там.


Кращі методи встаючи з Землі і з стільця

Вправи для зміцнення м'язів, які не повинні призводити ви з стільця або від підлоги.

Техніка дозволяє отримати основи права

Насамперед, ви повинні робити це правильно (що є самим простим і найбільш ефективним способом). Якщо ви не, ви будете просто дивують і витрачати енергію -- потенційно може привести до травми.

enter image description here

Правильної форми: сидіти на стенд

Встаючи зі стільця-це те, що дуже часто роблять не так, і є деякі великі поради, щоб поліпшити, як ви це робите.

 • Нахиліться вперед на стегнах

 • Подивитися

 • Ніс за пальці

 • Під'їжджають!

Порада: цей метод використовує ваш вагу тіла вперед, тому потрібно нахилитися вперед так, що ніс проходить повз ваших ніг. Це почне падати вперед, і тоді все, що вам потрібно зробити, це натиснути ногами встати-праворуч.

Примітка: пам'ятайте, якщо ви дивитеся вниз, ви можете піти вниз, щоб тримати вас в грудну клітку вгору-вправо і зосередитися на верхній частині стіни.

Як встати з підлоги

Головне тут полягає в наступному:

 1. Поверніться на бік і рослин своїми руками на підлогу
 2. натисніть верхню частину тіла вгору, так що ваші руки і прямі
 3. Півот на коліна так, щоб стегна не відірветься від Землі – це допоможе вам у чотири-точка на колінах
 4. Звідти вам потрібно вивести одну ногу вперед і посади його – звідти можна під'їхати з такою ногою.

Дивитися відео для гарного демо, як отримати вниз спокійно і знову

Вправи для зміцнення

Зміцнюючі вправи, Якщо робити регулярно може зробити так багато повсякденної діяльності набагато простіше. І я не маю на увазі ходити в спортзал і кидати заліза навколо – є кілька чудових вправ, які ви можете зробити з дому.

1. Сидіти на стенд

Відмінне функціональне вправу. Якщо ви виявили, що важко встати з сидіння, то одним з кращих способів поліпшення є практика – будувати м'язову пам'ять, використовуючи правильну техніку.

enter image description here

сідаючи в крісло і знову стала майже як добре присідати і ви можете використовувати ту ж техніку, щоб зробити це правильно.

Тепер, я знаю, що не кожен може почати робити це прямо зараз, тому я включив два рівня:

1 рівень: змінено сидіти на стенд

Тут, ми робимо це простіше, додавши подушку або подушка на стілець – це піднімає платформу, а значить менше відстань для вас, щоб йти вгору, що робить його легше на ногах.

Тепер, я хочу, щоб ви використовувати правильно сидіти на стенд техніку я навчив тебе вище, щоб робити цю вправу. Встати зі стільця, не використовуючи руки (ноги будуть тільки ставати сильнішими, працюючи на нього), а потім знову повільно сядьте назад, використовуючи ту ж техніку, що, коли ти підійшов (тільки у зворотному напрямку!)

Це один великий для зміцнення заднього ланцюга і є дуже функціональними. Не забудьте зробити це простіше всього розмістити подушки або суцільні книг і т. д на сидіння стільця, щоб підняти платформу.

Зробити 3 серії з 10 – це значить робити десять сидять на трибунах, 1 хвилина перерву і повторити ще 2 рази.

Рівень 2: повний посидіти з підставкою

Це те ж саме, як вище, але без валик або подушку, щоб підняти його – ви робите це прямо на сидіння стільця.

порада: щоб зробити його важче тримати, маленька вага в ваших руках перед вами , почніть з 1-3кг.


2. Мости

Ваш розгиначів (сідничні м'язи, м'язи спини, підколінні сухожилля і т. д.), Що дійсно диск Ви вгору і випрямити тебе на стегні і тулуб. Це відмінна вправа, щоб зробити, щоб змусити їх працювати для вас і добре, що це може бути зроблено на тверду ліжко або лаву, а також землю.

enter image description here

Дії:

 • Лежачи на спині, на землі, фірма ліжко або лаву, зігніть коліна і поставте ноги на землю.
 • Проштовхуючи п'яти і тримаючи спину прямо, підніміть вгору
 • Вниз знову ж таки, контролювати весь час
 • Повторити 10 разів по 3 підходи.

Порада: Якщо у вас болить спина, робити те чи жижки спазм, спробуйте перемістити ваші ноги ближче до низу-це, ймовірно, було легше.


3. Випади

enter image description here

Дії:

 • Від постійного початку, зробити крок вперед, посадці передню ногу
 • Як показано на малюнку, зігніть заднє коліно до підлоги, тримаючи пальці на землю.
 • Контролювати все це з вашої передній нозі – це буде робити багато роботи
 • Йти тільки вниз, наскільки ви можете зручно і безпечно
 • Відштовхніться передньою ногою так, що ви повертаєтеся в стояче
 • Повторіть 5 разів з кожного боку по 3 комплекти.

4. Стіна присідання

Ці вправи легше, ніж ім'я кредитує мислення і відмінно підходить для націлювання квадріцепси (стегна), вони, поряд з вашим розгиначів допомогти вести вас вгору, випрямляючи коліна.

enter image description here

Знову ж таки, є два рівня тут, так що ви не кинуті прямо в глибокий кінець і може початися там, де ви відчуваєте себе комфортно

Рівень один: присідання і утримувати Дії:

 • Притуліться до стіни, ноги принаймні на фут від стіни
 • Ковзати спиною вниз по стіні, контролюючи це з вашими ногами, поки ви на півдорозі вниз
 • Йти тільки вниз, наскільки ви задоволені!
 • Тримайте це протягом 5 секунд, а потім знову ковзати назад
 • Повторіть 10 разів

Два рівня: швейцарський м'яч стіни присідання

Вам знадобиться швейцарським м'ячем (також званий гимнасти між іншим) за це хороша вправа

enter image description here

Дії:

 • Помістіть м'яч до стіни і притулитися до неї на піку своєї низькою спинкою, щоб переконатися, що ваші ноги від стіни
 • Повільно присідайте, зберігаючи тиск на м'яч
 • Йти тільки вниз, наскільки це зручно.
 • Повернутися назад і повторити 10 разів по 3 підходи

5. Один Позиції Ноги

enter image description here

Рівень 1 Дії:

 • Стояти на одній нозі на підлогу
 • Не дозволяйте вашої ноги торкаються один одного
 • Мета: протриматися 1 хвилину

Порада: якщо ви не дуже добре в цьому, ви можете почати з одного пальця на стіні або лавці поруч з вами

Рівень 2: Дія

 • Стояти на дошці розгойдуватися, дура диска або босу м'яч на одній нозі
 • Мета, щоб тримати це в протягом 1 хвилини або створити його
 • Якщо ви не можете дозволити собі один з них ви можете скласти рушник і стою на тому, що прокатали його фірма, щоб зробити його сильніше

Як я вже згадував вище, ці вправи ефективні, якщо їх проводити регулярно, так це рутини і дотримуйтеся його.

Прагнемо робити ці вправи не менше 4 разів на тиждень, і ви помітите різницю.


Джерело: physioprescription.com

+788
t3hmun 30 серп. 2013 р., 23:12:13

Я думаю, це в основному зводиться до смоктати його вгору і пробити його! Досить сказати, що бувають випадки, коли втома може позначитися на спортивних результатах і кожен зараз і потім, він може отримати користь від прийняття сеансу, щоб відпочити. Однак, як ви сказали, Ви схильні відчувати себе краще після тренування, так що використовуйте це як стимул, щоб пройти через тренування! Просто скажіть собі, що ви тренування протягом 10 хвилин, і 90% часу, ви будете почувати себе добре, коли ви досягнете 10 хвилин і не хочете, щоб зупинити. Крім того, створити конкретні цілі, яких ви хочете досягти, щоб допомогти мотивувати себе для завершення кожного тренування! Удачі!

+780
user46799 11 трав. 2019 р., 17:26:47

Я багато тренуюся: 5 днів в тиждень 30-60 хвилин кардіо, 4-5 днів в тиждень підняття тягарів (переважно силові тренування, безліч станова і присідання), 3-4 дні на тиждень скелелазіння і 2 дні в тиждень йога. Нещодавно я вирішив відмовитися від всіх добавок, у тому числі протеїнові коктейлі, і вирішили зробити все моє харчування від більш традиційних джерел (наприклад, що завгодно, тільки не в порошок або таблетка). Так, щоб задовольнити мій потреби білка, я почав їсти приблизно 1 кг топ ромштекс в день. Моє питання полягає в наступному: враховуючи мій нинішній полк, я повинен турбуватися про негативні побічні ефекти вживання так багато червоного м'яса?

+768
Mitaksh Gupta 26 лют. 2014 р., 15:00:53

Звучить, як ви робите деякому видаленні матеріалів з помірною інтенсивністю. Може бути весело, щоб змінити його з якоюсь спринт 1/2 милі близько 2 хвилин відпочинок між спринтами. Зробити 4 наші так.

+715
Dion Mcspadden 27 лип. 2012 р., 13:13:40

Я планую купити свій перший мінімалістичний черевик, і я зіткнувся з деякими атрибутами певних туфлі, які я тепер розумію, але все одно, я не знаю, що устілка або напишіть параметри, я повинен купити в першу чергу протягом перших 1-2 років.

Я бігаю по пересіченій місцевості, половина дії відбувається на дорозі, а половина на слід. Я бігаю 4 рази в тиждень, протягом 1 години на кожній сесії (при регулярному дуже м'яка чистка - метод до коліна), і я не збираюся працювати більше або менше з мінімалістичною взуття. Біг-це дійсно просто надбудова для мого інші види спорту.

Я можу Чи я повинен піти на дуже мінімалістичний стиль, або я повинен дотримуватися ~6 параметр падіння мм?

+696
Vladyslav Matviienko 17 бер. 2010 р., 01:17:27

Всі хороші пропозиції, мені подобається використовувати міні батут для біг/ходьба, так як біг на пляжі і не з'їдають багато місця і портативний. Щоб максимізувати свій час, ви повинні спробувати поєднувати підшипник рухів вага без особливого відпочинку і все перемішати як можна. Я знайшов на YouTube чудовий ресурс для процедури домашньої тренування.

+675
Erlando Cruz 8 груд. 2011 р., 06:22:44

Важка атлетика створює мікро-розриви в м'язах. Коли ці мікро-розриви ремонту, м'язи зростає більше. Цей же принцип розповсюджується і на сльози, викликані іншими засобами? Наприклад, якщо ви створюєте мікро-сльози від перенапруги м'язів, холоду, це також стимулює гіпертрофію? Якщо немає, будь ласка, пояснити біологічно, як м'язи дискримінують типу мікро-розрив.

+658
Ajosh Mathew 17 вер. 2017 р., 19:56:01

Незважаючи на те, що ви просите рада, яка не передбачає підтримку зчеплення, дозвольте мені дати один, що робить. Вибачте, але якщо як ви кажете ви дійсно шукаєте максимальний вагу в одиночному розряді, немає ніякого способу, ви можете уникнути захоплення підтримки.

Конкурентний пауерліфтерів використовувати разнохват, щоб подолати цю проблему, тому що інших обладнання, як правило, не допускається. Але, ви не можете використовувати разнохват для звичайних щоденних тренувань, так як це небезпечно для вашого хребта. Пауерліфтерів тільки брати участь у змаганнях один раз, може, два рази в рік, що означає, що вони не просто кілька змішаних хватом станова тяга повторень в рік, так що негативний ефект є заперечується часу відновлення, які вони отримують.

Весь інший час вони використовують обхоплює зап'ястя. Що ви повинні використовувати. Звичайно, ви повинні розробити свою владу (шляхом відстрочки за допомогою обгортання як можна довше, і, можливо, з використанням спеціалізованих вправ), але ніхто не може подолати той факт, що вага станова тяга зростає швидше, ніж зчеплення. Рано чи пізно ви повинні використовувати обгортання або разнохват — а другий-не дуже хороший вибір.

Я б рекомендував цю просту стратегію: йти голіруч під час розминки множин і, можливо, перші пару робочих наборів, як можна довше; але як тільки ви відчуваєте, що ваші руки не вам, почати використовувати обгортання. Таким чином, ви будете продовжувати розвивати ваш зчеплення на межі своїх можливостей, і в той же час ваша тяга не стримується більш слабкими руками.

+593
Brett Lykins 17 жовт. 2013 р., 16:49:36

Як частина мого здоров'я офісної рутини я додав похилій віджимання (ноги на підлозі, руки на робочий стіл) в мій щоденний графік. Зараз я легко роблю 25 раз в дві години. У мене немає реального бажання покласти руки на підлогу офісу, ні місця, тому я не хочу робити повне віджимання.

Для того, щоб взяти його на наступний рівень, я коливається між збільшення до 50 похилій віджимання кожні дві години або робити 25 щогодини (у мене погодинної нагадування, щоб встати і розім'ятися)

Я подивився в інтернеті і знайшов купу форумів з великою кількістю відгуків, але не багато науки.

Я хочу збільшити м'язову масу і тонус, боротися з моєї сидячою роботою життя. Я просто був мій щорічний медогляд, і я в повному здоров'ї, без обмежень фізичної активності (здоровий глузд).

Що це буде здоровий вибір; більше за один раз, або стільки ж частіше?

+529
tank1610 6 груд. 2017 р., 06:03:06

Коли я беру нового типу інтенсивного спорту або коли я значно більше, ніж зазвичай протягом тижня, моє тіло реагує з ненаситним голодом. Я зазвичай споживають близько 2000 до 2500 калорій в день, в основному білок і вуглеводи. Протягом цих періодів голоду і я могла легко з'їсти 4 великих прийомів їжі протягом дня (3500 до 4000 калорій) і все ще бути голодним, коли я лягаю спати. Це, безумовно, більше, ніж я спалити, навіть при підвищеній активності.

Як я повинен впоратися з цим? Я просто слухаю своє тіло і їж, поки голод іде чи це моє тіло дуже гостро реагую на виклик, і я повинен припинити їсти після певного моменту? Я не хочу втратити або набрати вагу, моя мета-залишатися у формі і здоровим.

+523
ldionmarcil 2 черв. 2014 р., 18:22:19

Жир супорти дешевий і точний спосіб, щоб контролювати відсоток жиру в організмі: http://www.muscleandstrength.com/tools/how-to-measure-bodyfat-using-calipers.html

Ця посилання показує, як правильно і місця для проведення вимірювань (трицепс, біцепс, плече, лопатка, талія), і графік, який дозволить вам розрахувати відсоток жиру в організмі на основі цих вимірювань.

+521
MartyVal 23 квіт. 2014 р., 17:53:25

Пов'язані тут дивна стаття, яку я пропоную вам прочитати від початку сила викия. Я виділю деякі з ключових пунктів нижче, а також деякі з моїх власних рекомендацій.

М'язи найбільш швидко будує, коли достатня кількість мікро - і макроелементів доступні в будь-який час. Таке рідко буває, якщо ви їсте калорійні надлишки.

Іншими словами, якщо ви хочете ознайомитися з оптимальної міцності і збільшення м'язи, вам слід їсти на 500 калорій вище вашої денної калорійний рівень обслуговування.

Для того, щоб спалити жир, ви повинні прийняти в меншій кількості калорій, ніж вам потрібно. Це в цілому призведе до Вас приймати менше, мікро - і макроелементів, ніж потрібно для нарощування м'язової маси, навіть якщо ви берете кожне додаток на ринку.

На відміну від цього, якщо ви хочете спалити жир, вам потрібно працювати в умовах дефіциту калорій (взагалі кажучи 3500 калорій = 1 фунт жиру, так що дефіцит 500 калорій в день є метою). Ви вже повинні побачити ось проблема: вам доведеться вибирати, що важливіше для вас, набувати м'яз і втрачати сало.

В ідеалі, будь-початковий вага підготовки буде здійснюватися з мінімальною кардіо-і під час їжі калорійність надлишку. Це дозволить для оптимального росту м'язів під час тренінгу "кар'єра", який є оптимальним для росту м'язів. Менше кардіо = більше калорій для зростання, гіпотетично.

Я повністю згоден з думкою, що якщо ви збираєтеся зробити СЛ/СС, ви повинні взяти на себе 100% до програми, щоб отримати найбільш оптимальною м'язової маси; навіть за рахунок отримання додаткових пару кілограмів жиру. В якості бонусу, ви ендоморф означає, що ви повинні побачити досить дивовижні успіхи на цьому фронті.

Після того, як ви вихлопна доходи вашого новачка і завершили програму СС/СЛ, тоді ви можете перенести ваш фокус до того, щоб втратити жир, зберігаючи при цьому силу і м'язи. Для цього я б рекомендував три рази в тиждень HIIT кардіо програми, доповнити один або два рази в тиждень ліфтинг-процедуру для підтримки ваших м'язів і ліфти.

Крім того, ви хочете переконатися, що ви вимірюєте свій прогрес, використовуючи як вага і % жиру. Знаючи, як дозволить вам визначити, скільки жиру ви не набирає / втрачає по відношенню до вашої м'язи, і забезпечує настільки необхідний контекст для прогресу для обох цілей.

Endomorphs повинні відпочивати менше між підходами для того, щоб лупити обмін речовин

Я не рекомендую це взагалі. Не поспішайте, але замість того, щоб прийняти ваш час, отримати достатній відпочинок, і завжди орієнтуємось на ваші форми. Все, що посилення метаболізму ви отримуєте від цієї практики будуть незначними порівняно з втратами м'язової маси від не відпочиває, або що ще гірше, ризик отримання травми досить не відпочиває. Це особливо вірно, коли Ви дійдете до великих ваг в кінці програми. Редагувати: уточнити, я маю на увазі як частину фактичної СС/СЛ програму. Як тільки ви вичерпали свій прогресивний дохід від програми і переключилися на кардіо і спалювання жиру, то я б запропонував дати це постріл.

Само собою зрозуміло, що дієта є обов'язковою умовою. Я думаю, що моя дієта-це насправді добре, я думаю, мені просто потрібно, щоб скоротити свою їжу і їдять одну і ту ж суму протягом 6 замість 3 і вирізати непарні солодку закуску я впала жертвою.

Напевно розрізав солодкі закуски, і зосередитися на тому, щоб всебічно дієта. Відповідна стаття вгорі переходить в явному докладно на цю тему і багато гарних порад. Ще раз, я пропоную вам зробити з 500 зайвих калорій в день, щоб оптимізувати свої доходи за програму, а потім звалювати свої дієти Після, щоб бути більш зосереджені на втрату жиру (500 день дефіцит + кардіо).

+521
Vingdoloras 21 груд. 2010 р., 01:21:03

Вправи в загальному-то хороший спосіб піти. Якщо ви не хочете залишати будинок або купувати дороге обладнання, то подивитеся на плани, як під обладунки, тренувальний клуб Найк, або Фрилетикс. Біг та їзда на велосипеді є відмінним способом, щоб тримати свої форми кардіотренування. Навіть просто прогулянка може допомогти вам зберегти в досить хорошій формі. В останній день шукати комплекс вправ або обладнання, яке працює для вас.

Сама важка частина будь-якого тренування план-це перший крок: починаючи ній. Я просто рекомендую перевірений і досліджував програму. Не ходіть до шаленої обладнання або що-небудь, поки ти зробив щось, що ви хочете зробити, а потім ви можете вирішити, що викласти на.

+457
user49819 16 груд. 2013 р., 02:13:06

Якщо ви знаєте про йогу, то ви знаєте, що ми повинні лежати на спині під час Uttanpadasana (підняли ноги поза). Я роблю це з комфортом. Але мені сумнівно, якщо я лежачи правильно чи ні. Як я лежу в наступним чином: enter image description here

Тепер, якщо ви 1-ї позиції в зображення, коліна розслаблені, а хребет зігнутий вгору (Зверніть увагу , що крива не представляє живіт, це про хребет) і є простір між Землею і хребта (може бути на 1-2 дюйма).

На 2-ій позиції, мені доведеться застосувати трохи зусиль, щоб "відпочити' живіт і хребет буде прямий (напевно) і простір-це мізерно мало (так як і коли ми ходимо без наш хребет прямий, як сутулість). Але в той же час, підняті коліна, так, щоб привести їх вниз і зробити ноги прямими, я з силою, так що ця позиція не змушуй мене відчувати себе розслабленим.

У той час як в 1-му положенні, я відчуваю себе розслабленим.

Так що я просто хочу знати, якщо 1-й позиції правильно чи неправильно?

Також, під час йоги (підняли ноги ставлять) я відчуваю тиск на нижній відділ хребта, а також в животі, як розтяжки). Це те, що ця йога призначена робити?

(Я піднімаю ноги близько 30-40 градусів).

+440
Priya Sekaran 11 серп. 2010 р., 20:02:47

обидва великі джерела кардіо. Все зводиться до вашої мети. з цим, як говориться. Обидва джерела кардіо крана в окисної системи, тому що вони низького енергоспоживання і тривалого вправи. який 1 з 3 енергетичних систем, які ми використовуємо при взаємодії у певній діяльності? Окислювальні системи оцінюється спалити 10 калорій у хвилину. Ця система використовує набагато більше кисню і витрачає більше жирів в якості палива.

Сподіваюся, що все це має сенс.

+407
Kishor Pawar 25 жовт. 2011 р., 21:22:52

L-глютамін-використовується для запобігання (або обмеження) крепатура. Він також використаний імунною системою організму як джерело енергії. Так, приймаючи його на регулярній основі, ви виявите, що ви не менш уразливі для застуд і т. д. і ти не повинна відчувати себе дуже втомленими, якщо ви, скажімо, робите важку роботу ваги.

Це з власного досвіду важкої тренування з обтяженнями і робота у відкритому офісі з людьми та їх мікробами!). Для мене, я б не бути без нього.

Є багато наукових статей там. Я не фахівець (більшість з нас тут немає), тому не можу вам дати розгорнуту відповідь на те, як саме вона працює, але по своєму досвіду варто брати.

+380
user173323 20 трав. 2018 р., 09:18:38

Я б рекомендував дивитися на ізометричні вправи, що імітують вага і близьких. Ви можете взяти до нижньої частини дивана або двері заклинить і тягнути (імітація поспіль) і зосередьтеся на напруженості. Те ж саме і з знизує плечима і підтягування, вам не потрібно відривається від землі, щоб покласти напруженості на пастки.

+374
Don Alejandro 9 трав. 2015 р., 18:29:32

Хороша програма є той, який відповідає поставленої мети. Поки процеси можуть бути повторені, щоб отримати очікуваний результат, це хороша програма.

Оскільки ваше питання стосується саме сила і силові тренування, тренування програма є той, який підкреслює всі тіла..

Важка атлетика і силові програми повинні підкреслити верхню і нижню частини тіла. Наприклад,

Поки програма працює на весь організм, і охоплює практично всі м'язи тіла, програма повинна бути гарною.

Як у кожній програмі може відрізнятися в повтори, сети, і частоту вправ. Крім того, дієта може бути різною.

+357
user3147619 13 жовт. 2012 р., 09:46:58

Я останнім часом намагаються схуднути. Я ходжу по 20 км в день і я, як правило, втрачають більше калорій, ніж я є. Ходьба-це моє хобі і я ходжу близько 3-х годин в день без перерв. Мені було цікаво, тому що я читав деякий час тому, що поки ви ходите чи бігаєте багато при використанні сироваткового протеїну, ви можете схуднути, тому що мабуть сироватковий протеїн може збільшити метаболізм. У мене уповільнений метаболізм і мені складно худнути і я сподівався, що сироватковий білок може допомогти в цьому. Я 5'7" і я важу 170 фунтів. Я хочу впасти до 150. Будь-які корисні поради будуть оцінені і спасибі

+342
chairman 19 січ. 2015 р., 23:56:00

(Зверніть увагу, це не дублікат https://fitness.stackexchange.com/questions/29643/treating-pain-on-inside-of-elbow-possibly-tendonitis. Фон все той же, отже, те саме початок, але це питання про профілактику за допомогою вправ заміщення, інший-про реактивної лікування).

Кілька місяців тому я здуру зробила станову тягу з разнохват, який я не звик, щоб виточувати додаткову реп. Ще більш по-дурному, я не домінантною ліву руку за спину хвата. Передбачувано це зробив на моїй лівій руці. Деякий час після цього я відчував деяку біль навколо мого лівого ліктьового суглоба, передній і задній. Вона не важка, але достатньо, щоб бути помітним на деякі вправи, як лежачи трицепси розширень ("Дробарка черепа") і рядків і підтягувань. Зараз, через пару місяців, деяким це ще помітніше. Я, як правило, біль у місці, зазначеному нижче, який я вважаю, буде або дистального сухожилля біцепса (на бічній широкої стоячи з супінації руки) і плечелучевой.

location of pain

Біль не гостра, а тупий біль, і тільки легкої до помірної. Це зазвичай помітно в день(И) після робити тягу, а під час з'єднання з участю біцепса, таких як рядки і підтягувань. Я в даний час дивлячись в перемиканні деякі вправи для альтернатив, які не погіршують його, щоб запобігти все погіршується. Ось вправи, які справляють помітний вплив на нього, і те, що я зробив чи можу зробити для них:

 • Станова тяга: мій улюблений ресторан і один з кращим прогресом. Я не планую угробивши на це, але я ніколи не використовуючи разнохват.
 • Штангою рядків: я роблю Pendlay рядків, або те, що має пройти для них. Це робить проблему гірше. Я роблю їх, щоб збалансувати жими і ні ненавидіти або любити їх. Я не проти перемиканням цими з чим-то.
 • Підтягування: зробити проблему гірше. Крім того, я начебто підтягувань ненавиджу. Я не проти знайти альтернативу.
 • Штангою кучері: Я роблю це з EZ-згортуваність бар і цікаво, вони, здається, не має великого впливу на біль. Я думаю, що це з-за більш pronated хватом з EZ-згортуваність бар, ставить більше навантаження на сухожилля, що не боляче (медіальна сторона).
 • Лежачи трицепси розширень: або череп-дробарок, якщо вам. Я перемкнув їх з постійною кабель трицепс pushdowns, який, здається, подбали про болі в задній частині ліктя.
 • Нахил летить: почали використовувати pronated зчеплення (назад руку підвернулися) замість ручки молотка (долоні звернені один до одного) трохи більше згин ліктя. Це знову ставить більше навантаження на медіальній дистального сухожилля біцепса, а не бічній, який, здається, допомагає.
 • Кредитне плече рядків ІСО: не помінятися щось. Будучи невисокого хлопця, також означає, що на деяких машинах (пластина-завантажується), мені справді доводиться тягнутися вперед, щоб схопити ручки, яка напевно здається поганою ідеєю.

Тому я шукаю Альтернативи для штанги (Pendlay) рядків, підтягування та машинної рядка. Все, що пов'язано з менш біцепса або ліктьового згину, було б здорово. Бажано вправи, які можна зробити для міцності, а не тільки гіпертрофія, але я розумію, що це може бути важко, тому що вони, як правило, з'єднань і передбачає elbox згинання.

Не потрібно рекомендувати іншим, так як я зробив це без великої ефект (згадується у зв'язку з цим питання: https://fitness.stackexchange.com/questions/29643/treating-pain-on-inside-of-elbow-possibly-tendonitis). Я шукаю превентивні заходи щодо коригування свого плану тренування.

+298
sh333p 29 січ. 2012 р., 12:12:12

По більшості пунктів фундаментальних досліджень основних типи білка, що ваш організм поглинає так, що ви хотіли-це яйця. Один з найкраще засвоюється білок організмом. Можуть бути зроблені за смаком майже, як вам треба з рослини, і це дійсно відносно недорого. Ви могли б піти з рибою, тунець-це ваш кращий друг, знову ж дешево, але прямо з банки 26 грам приблизно 50 центів за банку. Не можете зробити краще, ніж якщо ви прагнете до приблизно близько 200 грамів у день. Йти в їжу знову-таки курка. Не так добре з співвідношенням білок/жир як тунець, але якщо ви не турбуючись про те, що тоді ви можете зробити його смак набагато краще, ніж останні два.

Якщо ви думаєте качає або речі такого роду, ви могли б піти про отримання в яйцеклітину основі ізолювати порошок. Є веганські протеїнові порошки, а також, заглянути в Алоха рослинні порошку.

Є смішне кількість речей з високим вмістом білка. Якщо немає медичних причин не бажаючи брати в сироватковий протеїн, то ви не повинні уникати його. Ви можете отримати відносно хороший порошок від Dymatize, який буде приносити близько 80+ порції близько 60 баксів BB.com якщо рахунок буде причиною не брати його щось по дорозі то було б добре.

+290
Usnan budiman 26 січ. 2017 р., 20:06:04

Скільки калорій спалюється за годину сидячи на гімнастичному м'ячі?

Я бачив ряд 350 калорій в день, будучи кинув навколо в Інтернеті не маючи жодних доказів чи пояснень. Я припускаю, що це максимум, що було заявлено. Так що було б близько 45 калорій в годину (заявлений)...

У кого-небудь є докази/відомості про це?

С. С. Я читав коментарі/статті про негативні аспекти заміні стілець із здійснення м'яч. Це інше питання, мені просто цікаво в середньому спалених калорій на годину для чоловіка/жінки.

+277
sanatana 9 лют. 2016 р., 13:38:28

Я 5'9", 158. Планую пролити 10 фунтів жиру і отримати м'язи. Я сподіваюся отримати у відмінній формі. (Я вже в формі, але я прагну до різатись!)

Мені цікаво, що я повинен з точки зору мого співвідношення білків, жирів і вуглеводів?

Я взагалі їм близько 1500 калорій в день.

+276
user2368299 4 груд. 2016 р., 12:40:53

Як тренуватися, щоб бути в змозі робити більш довгі прогулянки (близько 100км)?

Навчання для таких прогулянок, схожими на навчання для тривалих пробіжок? Відстань схожа, але коли пішки можна робити паузи.

Моя мета полягає в тому, щоб мати можливість взяти участь у змаганнях зі спортивного орієнтування на 100км відстань, де у мене термін 24 години. Я також вражений підготовки студентів гірського гіда, що включає 100км довгої прогулянки в горах в зимових умовах з рюкзаком.

Мій рекорд для ще 50 км ходьби в літній стан з легким рюкзаком, але я спав дуже довго наступний день, Як загалом, коли я пішки більше 20 км у мене часто болить голова, тому я думаю, що він може бути знижений рівень цукру, що означає, що для мого тіла це результат шоку'.

Як підготувати свій організм для таких великих зусиль, і результат використання? Можливо, що лише деякі люди здатні на такі зусилля, і я зупинюся на цій 50км кордону?

+232
Birendra Nath Deka 13 квіт. 2011 р., 14:17:10

Дивлюся деякі відомості про техніку брасом, я бачу різну інформацію про терміни удару.

З відпочинку брасом (голова весь час) я, як правило, мої ноги зігнуті при диханні і удар при розширенні моїх руках. Проте я намагаюся зробити цей хід і зберегти прямий обтічним так довго, як можливо з головою під воду.

Подивившись навколо, я бачу різні рекомендації щодо того, коли починати згинання ніг готується для удару

 1. Коли беру голову (лікті на грудях)
 2. При переході вниз / продовження зброї
 3. Коли руки вже продовжено

Який з них є правильним часом? Це змінює, коли тримав голову завжди?

Поки у мене відчуття, що я повинен відкласти, розминаючи ноги, поки можливо, принаймні, не починати згинати протягом часу, коли я беру дихання, з удар відбувається тільки після того, як руки повністю розігнуті.

+216
Jeff Waltzer 13 лип. 2012 р., 01:44:11

Якщо я їм авокадо і беконом, робить хороші жири з авокадо скасовує жиру від бекону? будь ласка.

+206
Michael Enriquez 18 квіт. 2011 р., 18:05:17

Ті ж принципи застосовні ти 20-річний, 40-річний або 60-річний. Вправи-це завжди добре. Єдина різниця між віковими групами є величина інтенсивності ви повинні дозволити собі.

В цілому

Зараз мені 40, але після 30 мене турбує те, що підходить, коли я у віці 60-80. Думка про тасу скрізь замість танців або бути в змозі підняти коробку книг жахає.

Жах, і це справедливо. Але ви, очевидно, зрозуміли, що вам доведеться трохи попрацювати для того, щоб подолати це, і це дуже важливий перший крок.

Я був у сидячій роботі, не тренуючись, і зрозумів, що я не збираюся позайматися, коли мені було 60, я б до вас зараз підійде, щоб залишатися у формі, як я старію. Я не знаю, що змусило мене думати про це, але, здається, здоровий глузд.

Це добре, що ви розумієте це інтуїтивно. Отримання підходять поступово стає складніше з віком. Так само залишаючись потрібне, але крива складності не така крута. Підтримання завжди easiler, ніж у країнах. Це стосується всіх етапів тренування.

Мені вдалося потрапити в тренажерний звичка, яка просто переміщає мене з "не вписався" в категорії "вписатися", але я навряд чи буду в WoW хто-небудь з моїм фітнес-рівня.

Робити що-то завжди нескінченно краще, ніж нічого не робити.

На цьому сайті я послідовно намагаюся зробити один надзвичайно важливий момент; ходьба вправи! Є так багато, щоб бути сказаним для тренування, де ти просто рухається, але тримаючи спину прямо, підборіддя вгору, і ваш пульс злегка підвищений. Якщо ви зможете зробити це навіть 15 хвилин в день, ви добре на вашому шляху.

Я б рекомендував 30 хвилин, з розширеною застереженням, що це не повинно бути частиною робочого дня. Наприклад, гуляючи взад і вперед між офісні шафи-це не вправи. Але гуляючи на вулиці, в різних підйомів, спусків і квартири, дивне для вас. І це також допоможе в інших аспектах ваших цілей у фітнесі, наприклад, розумово, але і дозволяє очистити свій розум, подихати свіжим повітрям, і він може бути майже медитативним, якщо ви хочете, щоб він.

Мої побоювання дійсні, а які види фізичних вправ (до 40 років) підготує мене за активний спосіб життя на 70?

Абсолютно дійсні. І у мене є ще один момент, який я завжди подаю всім і кожному; бо любов все, що добре, купатися! Я не можу підкреслити це достатньо, тому дозвольте мені ще раз кажу, підемо купатися!

Плавання-це диво вправу, де ви робите це повторюваності, аеробні рухи (кардіо), але з додатковим опором води (силові тренування). І на вершині цього, є так багато стилів і способів плавання, які дозволяють працювати все ваше тіло.

Я вважаю себе досить пристойним плавцем, і я все ще вчуся нові удари і стилі, і кожен раз пробувати нове, моє тіло пожинає плоди, з-за того, що ми називаємо "прогресивної перевантаження", коли ваше тіло розвиває нові нейронні патерни адаптуватися до нових викликів. Не кажучи вже про те, що ви спалювання жиру, і нарощування м'язової маси одночасно.

Тренажерний зал

Ходити в спортзал це не погана ідея небудь. Поговорити з кимось, хто там працює, і вони з задоволенням допоможуть вам розробити програму тренувань призначена для загальної фізичної підготовки.

Резюме

Коротше, в поєднанні з ходьбою, плаванням, і кілька днів на тиждень в тренажерному залі величезна. І навіть якщо ви вирішили зробити тільки один з них, ви будете робити собі велику підтримку. Та Гей, якщо ви вирішили просто зробити одну з цих, я б настійно рекомендуємо вам вибрати плавання.

+187
Phan Sinh 6 квіт. 2014 р., 08:39:59

По-перше, давайте які інші типи вправ, які ви можете зробити: стілець, провали, присідання, широкі літати віджимання, підтягування, підборіддя UPS, армійський жим, алмазні віджимання, зниження віджимання, випади, і який-небудь гірей вправу. Вправи, які ви обираєте, залежить від вас, але я думаю, ваш кращий вибір, враховуючи ваші цілі: крісло опускається, широке літати пуш-ап, зниження пуш-ап, і підборіддя злети. Це дасть вам хороший об'єм грудної клітки, плеча, біцепс і трицепс працюють, а ці, схоже, вашої цільової зони.

По-друге, вам потрібно переглянути свій набір/кількість повторень. Замість того, щоб робити 5 підходів до відмови, 3 набори х повторень для кожної вправи, де X-необхідна кількість повторень, враховуючи поточну силу. На кожному тренуванні, то ви збільшите кількість повторень для кожної вправи по 1. Повторіть це, підступ, коли це необхідно, і ви побачите поліпшення.

Ви повинні також розглянути можливість "змазування ПАЗ," який підсумував лаконічно з формулою специфіка + часта практика = успіх. Іншими словами, чим більше ви робите щось, тим краще ви отримаєте на це щось конкретне. Почати робити купки підтягування (нічого екстремального, може бути, 3-5) кожен раз, коли ви використовуєте ванну, або залишати свій будинок, або подивитися фільм. З плином часу, ви почнете бачити дивовижні поліпшення вашої здатності зробити це вправу.

Я нехтую нижньої частини тіла, який я знаю не дуже багато, але я намагаюся зосередитися на своїй верхній частині тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ні, це не здорово, але це не жахливо також. З мінімальним кількість вправ ви робите, ви насправді не в небезпеці дивитися як Халк з Барбі ноги, ні ви в небезпеці створення будь-серйозний дисбаланс м'язів, за винятком тих, які представляють себе, надаючи більш нижній частині тіла може обробляти (наприклад, піднімати тяжкості). Як тільки ви отримаєте ваше життя в порядок і більше часу на ваших руках, я закликаю вас взяти на себе повне тіло сила програми (стартову силу і чи є фаворитами цього сайту, але є ще багато там).

Ваша дієта є досить твердим, як скеля. Що сказав, Я дійсно рекомендую підрахунок калорій на тиждень, тільки так у вас є Болл-парк ідея, що ви справді берете в кожен день. Знання-сила.

Ваша мета втрата жиру суперечить з вашої мети для підвищення міцності. Будівництво м'язів вимагає надлишку калорій, щоб живити зростання м'язів, у той час як спалювання жиру необхідний дефіцит калорій, щоб живити огрядні клітини, так що ви можете побачити, як ці дві мети змагатися один з одним. Ви можете спробувати зробити обидва одночасно, але не бачу оптимальних результатів у будь-якій, або ви можете замість цього циклу зсипати/різання, де ви акцент на силові тренування на певний період часу (3-6 тижнів), а потім переведіть увагу, щоб різати сало через більш гнучку дієту і збільшила кардіо.

+158
Oren Milman 17 серп. 2014 р., 13:22:46

Спробуйте Болгарські спліт присідання з вашого тіла. https://www.youtube.com/watch?v=PxFjYVinea4

+148
user76793 3 груд. 2018 р., 23:07:50

Показати питання з тегом