Високе споживання білка за раз

Я розумію, що споживання на кг протеїну і все.

Стосується AFA моє повсякденне життя, я тренування у вечірній час (близько 8 - 9.30 п. м).

Перед тренуванням, я беру 1 мірну ложку протеїну (25gm білка) і після тренування 1 мірну ложку.

Разом з совок протеїну після тренування, я також приймати по 2 варених яйця (Білок 10 мг) і склянка молока (в суміші з білком, близько 8 ГБ білок) + все, що я отримую від моєї вечері.

Так, цей всіма статтями навколо 70gm білка в проміжок часу близько 1,5 - 2 годин.

Я читала, що його не використовувати, щоб взяти більшу кількість протеїну за один раз.

Це правда?

+434
Xinyu Guan 4 лип. 2012 р., 02:54:09
36 відповідей

Велоспорт, як було показано, щоб скоротити пряму м'яз. Це відбувається тому, що його діапазон руху менше, ніж наприклад біг. Те ж саме відбувається з будь м'язом, яка використовується в більш короткий діапазон руху, так що я припускаю, що те ж саме відбувається з задньої поверхні стегна.

Є ще один фактор, який грає там роль. Біцепс стегна має дві функції (і, відповідно, дві окремі частини, принаймні, двоголового м'яза стегна). Одна частина біцепса femoris тільки згинає коліна, інша частина як коліно згинається і розгинає стегно. При їзді на велосипеді, коліно-коліно частина працює на коротких відстанях, у той час як хіп-розширюється частини розтягнута, тому що ми з ручками. Це в кінцевому підсумку може призвести до impalances, як одна частина м'язи стають більш жорсткими, ніж інші.

+960
walkermatt 03 февр. '09 в 4:24

Я просто намагаюся зробити ситуацію домашнього спортзалу зараз, тому що я не хочу витрачати час, щоб піти в тренажерний зал. Я роблю підтягування, який був великим, і я також роблю накладні пресів і бічних підйомів, які обрушилися на мої пастки дуже добре. Але я шукаю, щоб розширити до більш ліфтів, призначених широта м'язів, ніж підтягування. Я не маю LAT витягує, але у мене є гантелі. Я можу що-небудь зробити з гантелями для цільової найширші і інші м'язи спини?

+843
Andrea Giuntini 12 вер. 2011 р., 12:59:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви не хочете перетворити ваш груша (за формою спини) в солодкий тугий персик", як Каллан Пінкні ставить його, ви можете знайти калланетику або Чисто Барре корисно. Бачу це запитання/.

Ці вправи використовують невеликі повторюються изометрию, які дають більш компактний сідниці. Вони також націлені на основні м'язи. Ось приклад одного з вправ, орієнтованих на сідницях.

+801
alphie k 19 лист. 2010 р., 11:51:34

Я вірю, що ви можете отримати всі перераховані поживні речовини з їжею.

Розгалужені амінокислоти (ВСАА) відносяться лейцин, ізолейцин і валін, які можна знайти в загальній білкової їжі (м'ясо, молоко, боби...). Наслідки та можливі недоліки приймати ВСАА в якості добавки описані в іншу відповідь.

Цей білок у протеїнових добавок є більш або менш такий же, як натуральний протеїн в продуктах харчування. Білкові добавки часто містять лактозу, що може сприяти смердючий газ.

Немає достатніх доказів, щоб стверджувати, що омега-3 добавки або навіть жирної риби, які, природно, містять омега-3 жирними кислотами, захищають від серцевих або інших захворювань (Кокрейн, 2018). Вплив омега-3 на функції м'язів теж не переконливо (в PubMed, 2018).

Мультивітамінні добавки не мають загального блага для більшості населення (в PubMed, 2012). Можна стверджувати, що збільшить ваші вітамінні і мінеральні потреби, витрачені калорії. Це правда, але ваш мікроелементів споживання автоматично збільшується зі збільшенням харчових прийому.

Креатин може допомогти вам збільшити м'язову силу (в PubMed, 2015), але я не впевнений, якщо є достатньо доказів з цього приводу (в PubMed, 2012). Креатин викликає затримку води і, отже, вага води (в PubMed, 2003).

+762
jedesah 20 трав. 2019 р., 07:32:33

Ось мої бек-оф-конверт розрахунків. Я увагу тільки на енергію, витрачену на потягнути маси тіла.

Сказати, що ти 70кг (155lbs приблизно) і потягніть вгору піднімає маси на 60см (приблизно 2 фути).

Потім один ривок вгору збільшує гравітаційну потенціальну енергію на M × р × год = 70 × 9.81 × 0.6 = 412.02 Джоулів, що дуже майже 0.1 ккал.

Звичайно, людське тіло є неефективним. Якщо її ефективність становить 10%, то підтягнутися буде горіти близько 1 ккал. Якщо її ефективність становить 20%, тоді підтягнутися горить 0.5 ккал. 10% і 20% деякі цифри я бачив на деяких сторінках.

Чи є у кого більш точні рахунок цього?

+756
jiafeng fu 31 груд. 2015 р., 09:15:26

Перевірка відео на цю компанію я знайшов на YouTube, пакети LatLock, однозначно найпростіший пакет, щоб працювати, я знайшов.

http://youtu.be/po9uigsunAU

Пакет, який, нарешті, робить "не підстрибувати" навіть з книгами, я біжу в клас з комфортом і досить швидко теж.

+748
hari prasad 1 трав. 2018 р., 22:52:55
 1. Так, є натуральний генетичний межа, що кожен досягає. Це відрізняється в залежності від віку, статі та генетичної.

 2. Стероїди дозволяють ваше тіло, щоб вийти за межі свого природного генетичного межі і підхід свій фізіологічний межа - точка, де ваш організм просто не може функціонувати в заданий розмір. Наприклад, Андре Гігант (який не приймав стероїди) виросла до таких великих розмірів, що його органи і скелет не міг догнати.

 3. Правильно. Я чув, що всіх видах спортсмени можуть отримати вигоду з ефектів стероїдів, навіть бігунам на довгі дистанції, який, очевидно, не дуже мускулисте. Стероїди мають великий вплив на організм, в тому числі швидкого відновлення. Бодібілдери використовують це для нарощування м'язової маси, але й інші спортсмени використовують це, щоб тренуватися довше і частіше.

Суть в тому, що стероїди не чарівна кнопка, яку можна натиснути, щоб стати річка. Навіть якщо ти на стероїдах вам все одно доведеться витратити багато часу в тренажерному залі або на доріжці, щоб досягти своєї мети. Ви отримаєте там швидше і піти далі, ніж ви б без стероїдів? Звичайно.

+747
evans ferguson 12 жовт. 2010 р., 12:10:29

З усіх руйнівних звичок, які кожен може мати, куріння є найгіршим. Майже всі органи тіла страждають від дії токсичних речовин від сигарети. Дізнайтеся, як вони можуть серйозно пошкодити ваші успіхи в тренажерному залі і чому ви повинні використовувати це як стимул для того, щоб кинути палити.

Якщо ви націлені на значні зміни в складі вашого тіла, вам краще звикнутися з думкою відмови від куріння рано. Куріння може бути більш шкідливим, ніж інші наркотики, такі як алкоголь і марихуана, для тих, хто тренується з обтяженнями. Дізнайтеся, чому:

1 - куріння викликає незворотні ушкодження органів дихання

Ушкодження дихальної системи мають прямого зв'язку з проведенням в академії, або вагами або кардіо. Шкоду від куріння, організм не може поглинути кисень у кров, впливаючи на м'язову оксигенації, тобто у вас не вийде тренуватися з тією ж інтенсивністю, що людина не може курити.

2 - серцебиття у курця на 30% швидше, ніж у некурящого.

Це змушує тіло курця витрачати більше енергії, ніж зазвичай. Це прискорення серцевого ритму відбувається за стимулюючого ефекту нікотину, зміна артеріального тиску, як це не парадоксально зменшує приплив крові в судинах, що, відповідно, знижує фізичну працездатність.

3 - курців зробити двічі мокротиння

Зміна може порушити вироблення слизу при диханні, що може впливати на фізичну працездатність. Звичка також викликає хронічний набряк слизових залоз, що може гірше позначити проблему.

4 - куріння значно знижує вільний кисень для м'язів

Окис вуглецю присутній на сигарети має більш високу спорідненість до гемоглобіну (молекула, яка переносить кисень в крові), ніж сам кисень. Акт про куріння стимулює організм обмін кисню на окису вуглецю, що призводить до зниження кисню в м'язи, які в свою чергу також буде впливати на продуктивність.

висновок

Куріння явно деструктивну звичку. Важко зрозуміти, чому хтось починає курити, знаючи всі його вади, особливо для тих, хто поїзд з прикріпленим вага і якість тіла.

Це дуже важко кинути курити, прагнучи наростити м'язову масу і намагаємося завжди приймати тіло за межу і сам є відмінним натхненням відмовитися від цього руйнівного hábido назавжди. Подумай про це!

+719
Kirschstein 4 груд. 2010 р., 03:37:32

Грати в теніс і споживайте хороші вуглеводи і більше протеїну харчування для м'язів. Перевірити передпліччя вправи і робота і відпочинок і вимикається.

+705
Antti Kuusela 10 лют. 2014 р., 17:19:43

Я роблю вправи глечики для АБС, але мої верхні і біля грудей болять тільки при нижче я не бачу ніякого ефекту взагалі. Чому це АБС розробляються окремо для нижнього, середнього і верхнього ? Крім того я відчуваю біль у спині, роблячи хрумтить лише за верхній АБС-це нормально

+705
Marcin Twardowski 27 трав. 2012 р., 19:07:11

Якщо ви зацікавлені в реактивне навчання, не особливо доречно-робити конкретні вправи спритність. Є тонна їх на сітку, або зробити щось на зразок функціонального тренінгу для видів спорту або тренування на швидкість, спритність та кмітливість.

ІМО HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки-це краще в цілому для підвищують метаболізм, хоча більше часу стало більше медитативним. Обидва цінні для вирішення проблеми депресії (щось я занадто знайоме :(

+607
Omii Barbosa 9 лип. 2012 р., 21:42:55

Кулака віджимання, Bodyweight присідання, і присідання, як програма, буде, в основному, збільшує м'язову витривалість і кардіо. Програма 3х5 як стартову силу Rippetoe б дійсно збільшити вашу силу і владу.

М'язова витривалість відмінно підходить для боротьби, але ви, ймовірно, вже робите ці вправи в класі і Б) якщо ти сильніший, у тебе все одно краще м'язову витривалість. Тому раціональний загальний сила і силова тренування краще для бойових мистецтв, ніж тіла роботи вибрана тому, що це тіла.

Ви можете підняти крім навчання бойовим мистецтвам, але ви повинні піклуватися для підйому, щоб не заважати розвитку навичок. Як правило, це просто означає, що 1) планування свого підйому, так що ви не били вниз, коли ви йдете на заняття, і 2) Додавання ваги рідше, ніж рекомендується для кого-то, не займаючись спортом. З Т/Вт/Ср/Пт розклад карате, я б напевно ліфт або після занять в суботу, або в неділю. Якщо мені вдалося підняти на суботу, то я б теж спробувала підняти в понеділок. Якщо я відчуваю себе добре про мою підготовки, не відчуваєте перевантажені або одужав, то я не проти підйому в п'ятницю і в понеділок (але не субота або неділя). Я хотів додати 2,5 або 5 фунтів для кожної вправи кожні два або три сеансу тренування.

Якщо я відчуваю себе дійсно добре про професійну підготовку, сповнені енергії навіть після підйому два рази в тиждень і займається карате 4 рази в тиждень протягом декількох місяців, я б додав третього підйому сесії. Я насправді не хвилює, куди він пішов.

+604
Jan Buskens 19 лют. 2012 р., 10:35:34

Ваш хребет і плечі повинні бути в порядку, найбільший ризик-це до колін. Зокрема, працює з будь-якою вагою (жилет, мішок зморшки, і т. д.) ставить набагато більше навантаження на коліна. Якщо у вас погано працює форма, це навіть більш серйозна проблема. Кілька швидких точок, щоб думати про:

 • Переконайтеся, що у вас є правильна взуття для вашого загальної ваги, включаючи рак торбою. Ви знайдете вам потрібна додаткова подушечка в туфлі, як ти стаєш важче.
 • Робіть одязі на твердий бетон. Трава і бруд є найбільш бажаними, але навіть асфальт краще, ніж бетонні тротуари.
 • Зробити швидкий темп ходьби і збільшити вагу. Ходьба буде значно легше на колінах, ніж біг, і ви зможете працювати з великими вагами, коли ви робите це. Принаймні, чергувати біг і ходьбу дні, коли ви тренуєтеся.
 • Бігти в гору, йти під гору. Біг в гору знижує вплив на коліна і прискорюють ваш пульс. Піший спуск дозволить знизити вплив на коліна і дозволяє ваш пульс охолонути трохи.

Насамперед, прислухайтеся до свого тіла. Не важливо, наскільки ти молодий, ви, ймовірно, дійдеш до точки, коли коліна запалюються. В ті часи, взяти мішок зморшки, і зробити щось, що набагато менший вплив, щоб отримати кров тече через цю область. Альтернативи включають еліптичний, плавання, вода і т. д. Запалення є тимчасовим, так що ви можете повернутися до одягу після того, як напад проходить. Просто треба зарезервувати і захисту вашого часу вправи, але робити те, що не робить його гірше, так що ви не мають, як складно повернутися до вашої звичайної тренування.

+544
Sirius2754 8 серп. 2011 р., 06:17:14

Зробити це досить просто. Є багато посібників, дозволених FDA і в інших країнах це може бути ще більш слабким. Спочатку компанії можуть використовувати в основному, хто коли-небудь вони хочуть зробити калорій/аналітичний аналіз. Вони можуть вибрати 1 з 10 доповідей, які вони отримують, щоб краще обслуговувати свою цільову аудиторію. Щоб прийняти це ще один крок є також округлення міркування, які вони отримують.

Так що якщо у вас є BLACKBEAN A проти BLACKBEAN б вони, напевно, точно так само, якщо у них немає цукру та домішок в "соусі". Але якщо BLACKBEAN Б націлився на натовп білок, то вони, очевидно, використовувати звіт, який розраховує більшість (кількість білка), що вони можуть округлити до. Але в той же час кількості калорій повинна бути скоррелирована з кількістю білків (і жирів/вуглеводів). Так, повідомляючи більше білка, вони зараз вище, вибір калорій. Просто маркетинг. BLACKBEAN a отримує менше калорій цільової аудиторії, повідомляючи менше білка. Ж боби.

Що відбудеться, якщо компанія не так? Не багато. Якщо групи споживачів, або FDA прийшов і розповів інформацію про калорії не так, вони просто повинні змінити його - якщо вони не вони вас оштрафують. Насправді компанії не зайшов надто далеко з-за поганої преси вони отримали б.

ФДА дійсно стурбований інгредієнтів і точності. Це дійсно найбільш регульованих частина інформації, яку ви отримуєте від упаковки.

+518
cpbs 27 бер. 2018 р., 16:57:38

Плече м'язи, які ви маєте на увазі фронт deltiod.

Ез бар кучері вимагають хорошого інтернет-формі порівняно з гантелі кучері. Якщо ви берете на себе правильну форму при виконанні цієї вправи ви повинні мати ноги на ширині плечей, спина пряма. Також спробуйте злегка зігнути коліна, при цьому - я знайшов це допомогло, коли я почав тренуватися.

Крім того, я не знаю точно, як це виправити - але просто з нічого (майже) у світі фітнесу, ви можете це подолати. Щоб побудувати на передніх дельтоподібних спробувати зробити чайник натискає дзвінок на похилій лаві, це повністю ізолює зону і якщо все зроблено правильно, ви повинні побачити результати найближчим часом.

+513
buDasha 27 серп. 2019 р., 19:04:06

Ваше поліпшення має повний сенс.

При перемиканні на Vibrams, ви, ймовірно, перетворився з нападника п'яти до середини стопи нападника. Ви також торгуються стабільність, амортизацію і обмежень, передбачених взуття для сили ніг і ніг.

Ви зараз сильніше і краще форма. Якщо туфлі є єдиною змінною, як ви змінилися, і Ваш разів різко покращився, значить, є причини, що ваша взуття-причина. Вітаю!

+510
azabi 24 черв. 2017 р., 14:06:58

Тому мене завжди дивувало, що про біг змушує вас піти в ванну? Чому це, що це, здається, прискорити низхідний хід ... ну ви зрозуміли ... або може тільки я один це трапляється?

Я серйозно питаю, я хочу знати, чому!

+478
Aller 23 груд. 2013 р., 16:59:34

Я чув, деякі серйозні академічні сказати, що ви можете в основному отримати всі необхідні поживні речовини з раціону картоплю і масло, ви не будете відчувати себе дуже добре, але ви, ймовірно, не хворіти.

Багато людей, здається, подобається (і я припускаю, що це з практичних причин, а не кулінарний) сойлент, по суті "людською їжею" (як "собачий корм") розроблений, щоб бути саме те, що потрібно людині. http://en.wikipedia.org/wiki/Soylent_%28drink%29

+439
cognifloyd 29 жовт. 2014 р., 03:49:53

Можливо, ви пам'ятаєте бар'єрист Мішель Jenneke знаменитий танець , коли вона ворушить пальцями для розминки перед змаганням. У цьому інтерв'ю (в 01:11), вона показує, що поворухнувши пальцями активує її швидко скорочувальних волокон. Це науково обгрунтований? І якщо це так, то чому ваші ноги стануть більш підривних рухів в пальцях?

+404
Retrospective 26 серп. 2019 р., 03:46:35

Природа теніс становить 3-5 секунд сплески швидкості з 3-5 секунд відпочинку протягом приблизно 30 секунд, а потім на 30-60 секунд відпочинку. Це говорить про те, що креатинфосфат і Glycolitic шляху буде називатися на більшість. Якщо ви не в змозі грати з вибухом на годину або більше, перш ніж втомлює, цілком імовірно, що проблема не фітнес, але харчування. Ваші запаси глікогену можуть бути з часом виснажуються, і ваш організм не може виробляти достатньо самостійно під час роботи. Ви можете розглянути перед тренуванням вуглеводний джерело, а також більше вуглеводів під час тренування фізіологія підготовки, змагань і відновлення

Бігу на дистанціях поїздів окислювальний шлях, ігноруючи інші два шляхи. З цієї причини, збільшуючи дистанцію біг фітнес ймовірно, не допоможе вам в пізній час свій теніс. Насправді, це може бути контрпродуктивним, так як це важко мати всі метаболічно стежка на пік форми одночасно.

Так, на поїзді довше, теніс, залізничний правильному шляху. Розглянемо кілька раундів Табата спринти з боковим перемиканням довжини спокою, і переконайтеся, що ви поповнюєте свої запаси глікогену з вуглеводами.

+404
Mark Kamal 14 черв. 2018 р., 14:52:42

Банда, я був жонглювання 1 фунт кулі вже кілька років.

Мені 58 років і я можу сказати вам, жонглювання фунт не напружить.

(Тепер я теж можу сказати вам, що це змінюється, коли ви рухатися вгору до 1.6 або більш важкі кулі.)

Якщо ти відмовляєшся від кульок 5 футів в повітрі, зайва вага кінетичної енергії не є суттєвою-це просто ніжні, плавні вправи.

Так що не бійтеся-почніть з найлегших важкі кулі (мені подобається набагато менший -- потужність м'яч DX, з серйозних перекручувань -- , на дубі, які я купив 3" і це дуже великий). Вони прекрасно підходять для прогулянки і пересмикування -- поміщається в кишені (добре, майже), коли ви отримаєте в магазин.

-- Кен

+397
Anjali Rashmikant 29 серп. 2013 р., 12:12:07

Кортизол фактично випущений в добовому ритмі з Спайк, коли ти прокидаєшся, і знижуватися протягом дня до часу, коли ви лягаєте спати, де він знаходиться на найнижчому. Рівень кортизолу також пропорційна інтенсивності тренування, а також довжина.

Підвищений рівень кортизолу пов'язаний із синтезом білка. Широко цитується доповідь цей, в якому говориться, що синтез білка був знецінений на 5-20% з вищою (найвищий - дуже високий) рівень кортизолу. Підвищеного рівня кортизолу пов'язано також з глюконеогенез (перетворення білка в глюкозу). Так що раціональне підвищений рівень кортизолу може не тільки зменшити ріст тканини, але і зламати тканини, як синдром Кушинга.

+346
D76X 13 жовт. 2016 р., 07:31:58

Не роби кардіо. Він не буде підтримувати втрата ваги і, звичайно, не набрати м'язову.

Втрата ваги і серцево: хоча ви можете спалювати калорії під час кардіо, ви не будете спалювати збережені жирові відкладення (вільні ваги) з-за високого рівня інсуліну*.

М'язової тканини і серцево: кардіо збільшує вироблення кортизолу, який гальмує м'язові тканини.

Крім цих двох причин, щоб не робити кардіо: Кардіо на ЧСС вище 75% до 95% від максимальної місцях надмірного стресу на вашому тілі, до якого ви не пристосовані.

Якщо ви хочете скинути вагу і набрати м'язи я вам раджу зробити наступне:

 • Піти після бігу на тиждень (6х 30 сек повний аут спринт)
 • Перейти підняття важких два рази в тиждень і змушувати себе до межі. Виконайте вправу на кожну групу м'язів.

В обох вправах важливо, що стрес на вашому тілі коротка і інтенсивна (максимум від 15 до 30 хв і дати всі ваші протягом цього періоду).

*Тому що в західному суспільстві ми споживаємо багато цукру і вуглеводів (у т. ч. хліб, макарони і картопля) наш рівень інсуліну дуже високий.

+306
Alex Boklin 31 жовт. 2012 р., 20:30:50

IANA не лікар, але я рекомендую протяжністю більш акуратно, або просто протягнути тільки до такої міри, що вам потрібно зробити, так, наприклад, для досягнення низького-бар присідання.

+270
Goonerd 8 бер. 2012 р., 15:15:41

LWhitson2,

Це в основному маркетинговий трюк. Вам не потрібна різна одяг для різних вправ. Я б сказав, що багато люди здійснюють, використовуючи ту ж одяг.

Однак, якщо ви займаєтеся ігровими видами спорту або роботи, ось тоді вид одягу може зробити різницю. Тканина, текстура, і одяг може допомогти/завадити відповідні рухи для конкретних видів спорту.

Також зверніть увагу, що ваша взуття може залежати від конкретних вправа робиться. Кросівки відрізняються від взуття, їзда на велосипеді, яка може відрізнятися від штангетки.

Загалом, будь-який одяг це легкі та еластичні, мають бути добре для більшості вправ.

+258
Roberto Makes Music 14 лист. 2011 р., 19:06:18

В даний час існує не дуже багато досліджень досліджень про вплив високої температури навколишнього середовища та підвищенням витрати енергії. Як зазначив в іншу відповідь, штучного гальмування механізмів охолодження тіла носити ні багато шарів або тепла розведення диких одяг негативно впливає на тривалість і якість тренувань.

Є дослідження (з застереженням, що він був профінансований енергетичний напій компанії), що показує на неназване серійно випускається термогенний напій (монстр/у Rockstar тип) має вплив на ліполіз, що відноситься до вже відомих наслідків кофеїн і галлат епігаллокатехін (активний інгредієнт в зеленому чаї). Це дослідження можна знайти тут. (Інтерес, ближче до кінця першого абзацу в обговоренні припущення, що EGCG також змінює засвоюваність їжі).

Є два дослідження, які я знайшов припускаючи, що висока температура навколишнього середовища фактично сповільнити, а не прискорити обмін речовин і подальше витрачання енергії. Це дослідження , використовуючи Цукер щурів (лабораторних щурів спеціально розводять для ожиріння дослідження) показує, в цей графік , що обмін речовин і витрата енергії помітно падає з підвищенням температури навколишнього середовища, для страждаючих ожирінням і не страждають ожирінням щурів.

Це дослідження на чоловічих ласок показана аналогічна крива. Існує пов'язане з ним зниження з низьких і високих температурах навколишнього середовища, при цьому пік припадає на "номінального" діапазону, падаючи навіть нижче нижньої температурної кривої при збільшенні температури. Існує також припущення, знайшли тут , що в ендотермічних тварини, будучи не в змозі розсіювати тепло тіла є стримуючим фактором, а також, що нова теорія званий глава дисипації межі. Ця теорія припускає, що витрачання енергії обмежена здатність суб'єкта віддавати тепло.

ЛПВЩ гіпотеза кілька були перевірені, як були проведені дослідження по дії холоду на витрачання енергії, і як це дослідження показує, холодних умовах мають тенденцію до збільшення ліполізу в організмі людини.

Поширена помилка, що носити багато одягу втрата ваги підвищує помилка кореляції, в, які люди одягають купу одягу, багато поту, і помилково думати, що вага води вони втратили еквівалентно втратили вагу. Це підкріплюється загальної практики боксерів, борців і інших спортсменів, що потрібно зробити вагу показували вправи у кілька шарів.

Поки не було остаточного дослідження на сильному вогні середовищах і вплив на ліполіз в організмі людини є досить багато доказів того, що обмін речовин і витрата енергії, та зниження у відповідь до високих температур середовища, що є протилежністю того, що ви хочете, коли намагаються зменшити жир.

+246
user1187030 7 трав. 2013 р., 07:26:30

Мені інтуїтивно здається, акта про виконання як завгодно велику кількість віджимань, як вимагає значної кількості сил. Тим не менш, іноді стверджується, що це не так.

Враховуючи, що різні люди можуть мати різні причини для прийняття цього позову, тобто позов може бути не одне пояснення, які можливості кількісних визначень міцності, на якому ця заява робиться?

+228
Portia King 12 трав. 2011 р., 19:50:41

Як Атул вказує, створення "стандарту" оцінка труднощі непросто, оскільки люди мають різний рівень навичок, фізичних здібностей та навчання. Проте, ця проблема стосується будь-якого виду спорту, який використовує стежки як основний шлях. Міжнародний гірський велосипед Асоціація має базовий праймер на те, щоб спробувати це. Зверніть увагу, вони тільки вирішувати технічні труднощі, вони не оцінюють зміна висоти або довжини сліду як частину його. Тобто передбачається, що тільки фізична, і не потрібні технічні навички.

По мірі знаходження місць, є багато різних веб-сайтів, що список маршрутів, деякі мають свої складності, рейтингова система, багато гонок, але там, здається, не бути єдиного кодифікованого джерела. (Не дивно, біг для відмінного відпочинку-це ще дуже молодий вид спорту). Я постараюся знайти сайт, такі як Trails.com або схожі на ті, що перелічені маршрути у вашому районі. Ще також буде багато індивідуальної траси/карти, деякі з них можуть або не можуть мати рейтингу разом з ними.

+218
Viswanath 19 лип. 2016 р., 20:58:28

Схоже, у вас крепатура, або Домс для стислості. Це абсолютно нормально, якщо ви виконуєте довгі набори віджимання з правильною формою. Правильна форма того, що ваш торс-це дошка прямій від голови до п'ят. Домс є більш поширеним, коли Ви різко збільшити ваші зусилля для будь-якої групи м'язів більше, ніж вона звикла, - підкреслив він. У будь-який момент встановити, АБС зайняті весь час, щоб допомогти залишатися прямою, як форма правління, в той час як руки і груди мають невеликі перерви, як вони рухаються.

Гарна новина полягає в тому, що як ваше тіло пристосовується до нового рівня роботи (темпи зростання), то будинок зникне. Що сказав, деякі попереджувальні знаки, щоб спостерігати за є:

 • Різка або сильний біль під час тренування або в тілі м'язи або суглоба.
 • Запаморочення, або під щільні почуття.

Різкий, сильний біль зазвичай свідчить про травму. Найбільш поширеною формою травми на програму, як це тендиніт. Будьте впевнені, щоб розтягнути і перемістити руки через їх повний діапазон руху, коли ви зробили.

Запаморочення чи відчуття, що затемнення може бути ознакою неправильного дихання або зневоднення. Якщо ваш план-зробити 100 віджимань або більше в одному наборі, вам доведеться навчитися дихати під час сету. Програма допомагає створити повторень ви виконуєте, тому ви зможете це з'ясувати. Зневоднення буде найбільший ризик-особливо якщо ви тренуєтеся на відкритому повітрі в умовах екстремальних температур (гарячої або холодної). Обов'язково пийте багато води.

+212
Calvin Khor 19 лип. 2010 р., 22:40:22

Деякі з них є людиною несамостійним, але це не ті м'язи, які зазвичай отримують травми. Речі, які мають властивість псуватися-це суглоби, хрящі і Бурсу. Ці зношуються з плином часу, і може призвести до травм.

У кожному виді спорту/діяльність, коли практикується вже давно має свою "підпис" травм із-за тривалого часу, повторювані рухи. Гольф, наприклад, має довгу історію нижній частині спини травми у подальшій кар'єрі, із-за обертання під навантаженням. Плавці мають проблеми з плечем, теніс/глечики мають проблеми ліктьових і т. д. і т. п.

Є, звичайно, гострі травми, які відбуваються, але хронічне і надмірне/довгий час травм тільки з-за того ж зносу знову і знову. Ви можете думати, що це шарнір, який отримує відкривали і закривали багато разів, в результаті частині просто зношуються.

+194
sosedyhka 7 серп. 2010 р., 04:07:06

Для розминки набори, немає. Розминка наборів буде означати, що вони не повинні бути невибаглива вашого організму. Розминки це просто розминка! Його слід використовувати для "мастила" ваші м'язи і суглоби як підготуватися до великої ліфти.

Для мене, наприклад, якщо я йду через мою розминку набори для жим-жим, я використовую розминку в основному, щоб перевірити, якщо у мене проблеми будуть через процес жиму - ака: щоб уникнути травм.

Так що не завадило б зайняти більше часу, але це може бути трохи надмірним.

+152
Gyan Gupta 14 трав. 2019 р., 18:54:11

Я часто чую гучні слова, "кроссфіт" з кількома з моїх колег.

Що таке кроссфіт?. Це типу тренування або філософія?

Що вона нещільно складається? Які цілі тренувань кроссфіт?

Дешеві гуглі виховує кроссфіт сайт і деякі типи тренажерний зал або на сайті. Подальші дослідження показує дуже високого рівня опис кроссфіт.

+90
Xandrina 20 лип. 2013 р., 08:44:25

Яйця є, мабуть, кращим джерелом білків там.

Ціна : $
Час приготування : швидко

Ви можете бути культуристом тільки їдять солодкий картопля і яйця білі.

+75
Brittany DeMone 26 січ. 2011 р., 19:43:55

Це кілька пов'язаних з худне/набирає м'язову питання знайшов тут, але хотілося б дізнатися, чи є які-небудь дослідження і знання про втрату ваги, що перешкоджають фізіологічних адаптацій витривалість тренування.

Є певні пристосування, які виникають при тренуванні на витривалість, таких як зміцнення тип IIA і IIB волокон, який включає в себе зростання волокон і гіпертрофії. Кровоносні судини проростають у м'язи, щоб допомогти у транспортуванні кисню, тіло стає більш ефективним при використанні жиру і збільшує мітохондріальну розраховувати в самих м'язах.

Це дослідження дивиться на фізіологічні та метаболічні зміни, які відбуваються, і було б припустити, що не було ніякої втрати ваги у групі (З по2, не змінився, вага не змінився, а вага знаходиться в центрі VO2 від розрахунку), тому можна збільшити витривалість в короткі терміни без збільшення ваги/збиток. Крім того, можливо вам більше підходить при втраті ваги у нетренованих людей.

Проте, в довгостроковій перспективі існують певні фізичні зміни, які відбуваються. Характерні для велоспорту, верхній частині ніг і литок можна отримати досить великий. Ви бачите це найбільш помітно в спринтери, але і витривалості велосипедистів, просто не так яскраво виражені. Здоровий глузд і згаданий вище питання буде означати, що зростання м'язів пов'язаний з тренуванням на витривалість може бути ускладнене з втратою ваги, але це також впливає на зміни, які відбуваються всередині? (Збільшує щільність волокон, мітохондрій, збільшується, зростання кровоносних судин). І в разі непідготовлених людей, є золота середина, де немає більше фітнес/витривалості може бути досягнуто без набирає вагу в короткі терміни? Будь-яка інформація вітається, але дослідження переважніше.

+73
Nicholaz 11 лют. 2011 р., 14:22:04

Гирі є відмінним способом для поповнення ваги роботу і почати просуватися на зовнішні тренувань. Але вони не працюють в якості заміни для штанги. Ви повинні взяти гирі на своїх умовах.

Як гирі від гантелей? Ну, ви не можете зробити як важкий опір від гирі. Я чув дзвонів сто фунтів 'продано в якості новинки або джерел права хвастощів в тренажерний зал затоварені, але штангою установки навіть в невеликий домашній тренажерний зал недорого і легко завантажує до 300 фунтів. По-друге, штангу можна легко навантажити на спину, навіть з положення стоячи, для вправи, як присідання тому. Є ще багато відмінностей в програмуванні та форма і підбір вправ, але досить сказати, що вони просто не добре підміняють один одного. Якщо ви хочете, щоб ефект навчання одного інструменту, використання інструменту; в іншому випадку використовуйте інші. (Якщо багато наймання м'язи в становій тязі-це ваша мета, то інструмент вам потрібно, це гантелі і кілька сотень фунтів ваги. Гиря може зробити вас сильна спина, але це займає набагато більше вправ і повторень, ніж простий підхід штангою, станова тяга.)

Сірий Кука має хороший матеріал по становій тязі гирі і, можливо, інших підйомників. Павло Tsatsouline має хороший матеріал на гирі Передні присідання, хитання, чисте-і-ривком, і ривок. Я б почав з цих ресурсів для підготовки поставити форму і програмування.

+41
Excelize 19 жовт. 2011 р., 04:58:04

Моє харчування є стандартної дієти з низьким вмістом вуглеводів (близько 40% білків і 60% жирів, я їм торт/цукерки максимум 2 рази в тиждень не більше 100 г).

Дінь дінь дінь! Ми знайшли винуватця.

Ваше тіло використовує вуглеводи для більшу частину своєї енергії. Якщо ви йдете з низьким вмістом вуглеводів, ви покладаєтеся на перехід від використання вуглеводів для кетозу, коли ви використовуєте жири. Багато людей повідомляють про те, низьким енергоспоживанням, коли в кетоз, і навіть ті, у кого багато енергії, в той час як в кетогенної держава, як правило, повідомляють про те, низьким споживанням енергії під час переходу в кетоз.

Так, будучи низьким вмістом вуглеводів-це, напевно, проблема. Але так само важливо, будучи низьким вмістом вуглеводів, а потім іноді даючи собі вуглеводів означає, що ви приймаєте себе з кетозу, спираючись на ваше тіло, щоб помітити, що вуглеводи пішли, перш ніж перейти назад в кетоз. Під час цих переходів, ви майже напевно позбавлений енергії.

Я б порадив або повний низкоуглеводная абсолютно без солодощі, або здаватися з низьким вмістом вуглеводів і споживання помірної кількості вуглеводів (солодкий картопля, картопля, рис, фрукти), з особливою увагою до їжі мало вуглеводів перед тренуванням.

+37
arunscience4 23 бер. 2016 р., 15:59:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil