Алергія на білкові добавки

У мене алергія на кокос (я не можу їсти шоколад або кави ), якщо я візьму будь-сироватковий протеїн або щось на зразок ССН або будь-якого роду добавок в порошку, в межах 2days мій Asthama отримує високі, я отримую багато кашлю та застуди.

Я займаюся в тренажерному залі, оскільки останні 4,5 років У мене ідеально підходить підтягнуте тіло з м'язами. Я 5'9ft вага 67кг. 27yrs чоловік.

Можете ви, будь ласка, запропонуйте мені, як я можу отримати більше м'язової маси і набрати вагу. І будь білкової дієти. Я не їм багато nonveg за винятком яєць.

+330
Vastor 15 серп. 2010 р., 23:12:51
31 відповідей

Для мене зусилля краще "Темп" З легким швидкі каденції до 12-15 км, середній зусиль до ~22 км, а потім жорстко б'є (з мавпоподібних згорнувшись губи).

В цілому це, безумовно, залежить від вашого фітнес, відносини, і атмосфера гонки. Ця відповідь-це думка, але Макміллан робить держава у вас (тільки швидше), що їх прогнози залежать від правильного фітнесу. Я думаю, що це може бути вірно в цілому для інших методів

Якщо ви добре підготовлені або марафонець-ветеран, то всі названі методи будуть працювати для вас. Головна відмінність, з моєї точки зору полягає в тому, що ви вибрали одну, яка вплине на ваше навчання, і це, думаю, одна з причин Яссо 800 популярність (плюс його легко штовхнути за короткий проміжок часу).

Я не люблю будь-який з цих провісників багато, тому що я не тренувався на марафонській дистанції, і всі спроби зустрічати тих часів-це кошмар для марафону порівняно з напівмарафон, коли я можу зустрітися з передбаченням калькулятор Макміллан.

+915
YahYah99 03 февр. '09 в 4:24

Робити кардіо зробить ваш пульс повернеться в норму швидше, якщо це виглядає як проблема (треба сказати, якщо ваше серце займає 5-7 хвилин, щоб повернутися до нормального ви не дуже в формі). Якщо ваші ноги-це проблема, я б запропонував розтягнути і бути добре зволоженою і харчується (очевидно, не їжте прямо перед тренуванням). Іноді після присідання набори я б зводить небагато і потрібно приймати досить довго відпочиває між підходами, я б сказав, що взагалі присідання потребує зовсім небагато часу відпочинку між підходами хоча б 3 хвилини, а не 7

+906
Javal Nanda 30 січ. 2014 р., 01:01:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя дружина дійсно любить Новий баланс мізинець крос-тренер. Моделі чоловічий буде MX10. Було б дуже добре для тренажерного залу. Але якщо ви хочете використовувати ту ж взуття в тренажерному залі, як по сліду, ви повинні обов'язково отримати один з команди inov-8 Ф-лайт 230, який призначений для слід працює, але це також підноситься як ідеал взуття кроссфіт. Інів-8 робить великий взуття, і вони були мінімалістськими, перш ніж це було круто.

+904
Dux Le Roi 4 трав. 2018 р., 03:49:47

Я всіма силами не експерт у присіданні, однак я читав в тон речі там, а що стосується вашого запитання, то більшість експертів немає, ахіллового сухожилля, не є стримуючим фактором у присіданні.

Це відмінний сайт, який показує, як глибоко присідати працює, розповідає, чому

Обмежена рухливість гомілковостопного суглоба (іноді списуєте на "короткий ахіллове сухожилля") часто вказують як обмежуючий фактор, але це насправді дуже рідко. Насправді більшість людей можуть навчитися досягати глибокої позиції з майже вертикально нижній частині ніг (гомілок) і тому навряд чи потрібно мобілізувати щиколотки на всіх. Складність полягає швидше із-за недосвідченості і неправильною технікою, які можуть бути швидко виправлені. Щоб краще розуміти, як присідати рух дозволено лише в чисто геометричних термінах, інтерактивне додаток, дуже корисно.

+851
hawayii 28 черв. 2011 р., 06:26:24

Я б сказав ваш тренер, де ви не болить то попросіть їх дати вам спеціально стежити за собою під час тренування і під час гонок. Можливо, що ваша форма-це здорово, коли ти сильний, але як ви утомляете вона деградує і ти надто на одній нозі. Це призведе до іншій нозі, щоб працювати менше. Це могло б пояснити дисбаланс.

Я також хотів би додати, що багато шкіл бігунка почнеться в серпні і іноді за поїзд. Якщо ви не виконаєте все літо, то я б сказав ваш тренер, щоб вони знали, що треба будувати якусь базу, щоб отримати готовий для вас сезон цієї осені.

+834
krial 25 трав. 2016 р., 06:05:23
Палеолітична дієта (скорочено дієта палео або paleodiet), також іменовані як дієта печерної людини, дієта кам'яного століття і мисливців-збирачів дієти, план харчування.
+834
Nayyer Khan 30 вер. 2011 р., 20:18:02

По-перше, позбавити себе від "я можу що-небудь з'їсти в будь-якій кількості" мислення. Ти не змогла, і ось чому;

Для того, щоб набрати вагу, це простий випадок вживати в їжу більше калорій, ніж ви витрачаєте.

Багато людей кажуть: "о, я можу з'їсти 4 порції тако, і я не растолстеешь". Ну, на досвідчене око, це вказує на "їв він багато і тут, але в найближчі кілька днів, їли менше, як результат".

Ви можете не помітити цього, але з плином часу, ви просто не з'їсти стільки, скільки ви думали. Це просто, що величезні страви легше запам'ятати.

Зараз, на ваше запитання конкретно, чому у тебе живота пов'язане з тим, що під час, що ви були хворі, ви споживали більше калорій, ніж ви витратили. Надлишок калорій накопичується у вигляді жиру, а живіт більш помітне місце, тому що вона має велику ємність для зберігання. Ви ж теж набирати більше жиру в інших місцях, але живіт легше помітити.

Звертаючи це просто пролити жиру, як зазвичай. Кардіо в її різних формах є прекрасним місцем для початку.

Майте на увазі: ви не можете вирішити, де ви хочете, щоб спалювати жир. Втрата жиру і збільшення жиру відбувається скрізь, або ніде. Ви часто бачите людей, ходжу в тренажерний зал і робити присідання протягом століть, тому що вони думають, що вони ціляться в жир на животі на вимирання. Це брехня! Це так не працює. Дотримуватися кардіо!

+718
user92672 1 груд. 2015 р., 10:38:15

Як довго це час, протягом якого ми зобов'язані відпочивати після тренування. Це добре робити 2-3 сеансу важкої тренування кожен день? Яким повинен бути період відпочинку між двома сесіями. Я беру 1 г білків на фунт маси тіла. Як я повинен тримати мою енергію, якщо тривалість занять становить 100 хвилин?

+710
imsparsh 13 лип. 2010 р., 13:59:19

Якщо ви робите спеціальності речі, що у великих магазинах повинно бути достатньо. Я б ще додав Рей відкритий в свій список.

Наскільки це підходить, я завжди хотів, щоб вони підходять досить затишно, майже як лижні черевики. Переконайтеся, що вони послідовно затишно, це не добре, щоб ваші щиколотки дрыгался, поки ваші ікри задихаюся. (У моєї дружини є така проблема, вона не може знайти ті, які підходять за маленьких ніг і великі ікри від ірландських танців).

+685
Tadlette 5 серп. 2012 р., 19:01:54

Всім привіт. У мене є два запитання щодо того, як бігуни біжать.

По-перше, те, що я завжди думав, що відразу зупиняється після завершення запуску (1к / 2к / 3к / 5ц) - це погано і треба б вести в повільному темпі на деяку відстань.

Але чому бігуни в цьому відео зупинити одразу після того, як вони закінчили працювати? Хіба це не шкідливо для їхнього тіла? (Один раз мій друг сказав мені, що вони хотіли зробити "прямої кишки гною" що б це не було.)

По-друге, що я завжди думав, що ми повинні відкрити наш рот "більше", щоб дозволити більше споживання кисню під час бігу. Те, що я бачив в одному відео , що вони не роблять так. Хто-небудь знає, чому це так?

+661
KYu 1 лист. 2010 р., 14:31:37

Я завжди був спортивним наркоманом, раз на тиждень 15 миль, роблячи підняття тягарів і занять гирями. Після Нового року лікарі виявили пухлину в грудях і, на щастя, тепер після лікування я можу почати навчання і продовжити нормальне життя. У будь-якому випадку терапія позначається на силі і витривалості тіла, і так до хвороби я не звикла до таких обставин і тепер я трохи втратив щодо навчання.

Поки я не втратив багато сил, і я зміг підняти майже таку ж вагу, як і раніше, витривалість дуже низька, прямо зараз і я був би вдячний, якщо хтось може запропонувати якісь силові тренування (краще почати з меншою вагою і робити більше повторень, це добре, щоб тренуватися щодня...) і працює (я повинен підтримувати постійний серцевий ритм або це краще робити інтервали, краще бігати на великі відстані або краще бігати на короткі відстані при підвищенні пульсу...) було б доцільно, щоб повернутися у форму і відновити витривалість в цій ситуації.

Спасибі!

+653
MathematicalHarassmentFerret 3 вер. 2011 р., 19:21:14

Я не розумію, якими темпами і як це відноситься до бігу/коефіцієнти ходьби.

Наприклад, на Джефф Галлоуей сайті,

8:00 4 хв 30 сек (або 2/15)

Чи означає це, що якщо я вже можу працювати 8 миля хвилину, що я проводжу 4, пішки 30? ОК. Але що, якщо я можу запустити 4 прогулянка 1 (або 30 сек), але мій темп не 8 хвилин. в милі.

Я думаю, я кажу, якщо я можу працювати протягом чотирьох хвилин і в один і потім знову працювати чотири, всі без шкідливих втоми, перетренованості, травм, захекавшись, і т. д. але, мій темп не в 8 хвилинах милю, що я реально виконує? Я "роблю не так"?

Мій час закінчується 39 на 5к на 4/1 або 12:33 милі. Я дійсно не хочу робити,

12:15-14:30 30/30 і 20/20 або 15/15

Я відчуваю, що всі переваги кардіо і втрата ваги піде. Ніяких доказів, тільки розумову.

Я відчуваю, що не потрібно зупинятися методу Run/ходьби, і я не хочу, щоб дістатися до повного запуску без прогулянки, але я досі не знаю, що я отримую тут з 4/1. Я хотів би зробити більше, ніж 5к, в кінці кінців. Я просто роблю 4/1 тому що я можу.

+619
nKn 22 трав. 2016 р., 16:26:35

Я поділюся своїм особистим досвідом з вами, так як я був у дуже схожій ситуації. Коли мені було 18, я важила 130 фунтів і відправився в тренажерний зал 3 рази в тиждень, не набирає вагу протягом багатьох років, незважаючи ні на що. Я взяв порошок протеїну, мали 6-ти разове харчування, всі справи. Це не спрацювало.

Тепер я зрозумів деякі речі, і я набрала 30 фунтів з тих пір (більшість з яких у мене пішло кілька місяців). Мої висновки:

 • Для людей, які мають проблеми набирає вагу, протеїновий порошок слід замінити гейнер добавки (наприклад, Вейдер Мега мас 4000 або BSN справжня маса). Різниця в тому, що гейнер добавки містять набагато більше вуглеводів, ніж протеїнів, добавок, і з мого досвіду вуглеводів, що змушує худих людей набрати вагу, а не білка. Гейнери мають купу калорій, і вам не потрібний великий апетит, щоб отримати їх вниз, так що буквально кожен може набирати вагу з тех.

 • Їдете Ви 3 або 4 або 6 разів на день може зробити різницю, але це не критично. Я їм тільки 3 рази в день, і мені все-таки вдалося дуже швидко набрати вагу. Їдять 5 або 6 разів на день може бути необхідна, якщо ви хочете конкурувати як культурист (не впевнений), але якщо ви худий хлопець, намагаючись поставити на деякий вагу, це не варто зусиль, на мій погляд.

 • Крім того, ви говорите, що отримати достатню кількість їжі", але це чисто суб'єктивно. Дізнатися про харчування і спробувати з'ясувати точно, скільки їжі (в плані калорій, вуглеводів, білків і т. д.) насправді достатньо для вас, щоб набрати вагу. Це може бути більше, ніж ви думаєте (для мене).

 • Моя теорія (спекулятивних) полягає в тому, що головна причина люди люблять залишатися худий і не набрати вагу це, що ми витрачаємо занадто багато енергії у нашому повсякденному житті. Наприклад, я помітив, що мій пульс піднявся б набагато більш круто, ніж зазвичай у таких ситуаціях, як вставання зі стільця або ходити навколо небагато. Серцево-судинної системи (аеробні вправи) - це те, що я рекомендую, щоб змінити цю ситуацію, якщо це те ж саме для вас. Це може здатися нелогічним, що аеробні вправи насправді допоможуть вам набирати вагу, але це правда в довгостроковій перспективі для людей з дуже слабкою серцево-судинної систем / дуже низька витривалість.

+571
ed will 15 бер. 2010 р., 08:07:10

Я знаю, що хтось дуже потрібним, і те, що він робить з'їсти 12 яєць без жовтої частини.

Це для мене занадто багато яєць, але я можу спробувати. Однак, я не відчуваю, що витрачаю найбільш поживна частина, на жаль, і більшість холестерину в повному обсязі, є хорошим використання ресурсів і справедливого до людей, які бідніші мене.

так що інші речі можуть бути хорошим джерелом білка.

+558
Ancurio 11 жовт. 2017 р., 20:26:52

Це зазвичай називають "бігуна припекло".

Це викликано капілярів у шкірі змиватися кров'ю, що вони не звикли. Як правило, це відбувається у людей, які йдуть на напружені маршрути, походи або прогулянки, коли вони не привчені до того, що типу тренування.

Я не знаю про яку національної спортсмен ви, але мені здається, що відстань працює (або дуже запущена, загалом) не є частиною вашої програми тренувань. Якщо у вас часто і ще випробувати це, ви можете захотіти поглянути на вашу одяг якого-небудь алергену.

+552
user1107221 21 груд. 2017 р., 03:08:26

Якщо ви шукаєте способи, щоб збільшити вашу швидкість на заданій відстані, я б порадив біг на відстань. Ми мчали 5к, так ми бігали десь від 1,5 х до 4х, що відстань. Якщо це проблема для вас (з-за травм або ще чого), подивіться в інші види кардіо, які нижче дії. Їзда на велосипеді, плавання, веслування приходять на розум. Майте на увазі травми, які ви понесли на довгостроковій перспективі, можливо, не завжди були з-за додаткового відстані. Це може бути що завгодно, від поганої взуття до перетренованості, погано працює форма.

+552
Coert van Gemeren 11 груд. 2010 р., 00:34:40

Я бачив фізіо близько року тому через проблеми з коліном у мене була, і поки я був там, він показав мені, як я можу налаштувати свою форму для того, щоб присідати глибше.

Він сказав мені, щоб вказати мені ноги вперед і зовні обертати стегнами, так, що мої коліна не пішли всередину (можливо, з-за мене плоскостопість).

Обертаючи стегнами відчуває себе відмінно, як це робить мої ноги дугою, і я впевнений, що вирішив деякі проблеми при присіданні біль у коліні.

Проте я не впевнена щодо моїх ніг спрямовані вперед, це дійсно не відчувати себе природно... і у мене враження, що мої пальці хочу дещо зауважити.

Моє коліно також нещодавно почав знову хворіти після присідань і я не можу допомогти, але думаю, що це із-за моїх ніг направлені прямо переді мною, безсумнівно, повинна бути якась скручування відбувається в моє коліно? як мої коліна йдуть вперед, але мої ноги вказуючи вперед.

+421
Aquaman 3 лип. 2011 р., 00:16:17

Це буде варіюватися від тренажерний зал в тренажерному залі і від людини до людини, але я б сказав, що інший чоловік був неправий. Обмін обладнання великий, і я альтернативних наборів з людьми, яких я не знаю взагалі, або дуже добре весь час, якщо ми обидва потрібно використовувати певне обладнання, але я не був би щасливий, якщо б вони просто підійшов і зробив це, не запитавши мене.

Якщо ви не впевнені у своїй формі, і ви стурбовані тим, що хтось ще в безпосередній близькості і ви думаєте, чи є шанс, що один або обидва з вас отримає травму в результаті, ви маєте повне право попросити їх почекати для вас, щоб закінчити. У вас є достатньо, щоб турбуватися тільки про те, щоб ваша форма підходить для вашого ліфтів, не потрібне додаткове відволікання турбуючись про безпеку іншої людини, а робити це.

Ніхто і ніколи не повинен бути підійшовши до обладнання, хтось ще використовує і починає тренуватися на неї, з вагами від нього - одного разу у мене був хтось підійти і взяти тарілку з бару між моїх сетах, в той час як я сидів на лавці - або що-небудь ще, не спитавши, що людина в першу чергу.

Для мене, взагалі етикет-це:

 • Якщо я впевнений, якщо хтось використовує обладнання, попросіть кого-небудь працює поруч, якщо хтось його використовує. Це не повинно бути проблемою, якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, де всі стелажі їх ваги і прибирає за собою, коли вони закінчать, але це не завжди так.
 • Якщо хтось використовує устаткування, яке я повинен використовувати, я запитую їх, скільки наборів у них залишилося.
 • Якщо у них є лише кілька комплектів, щоб піти тоді я просто почекаю.
 • Якщо у них є набагато більше наборів, щоб зробити тоді я запитаю якщо вони не проти, що чергуються набори. Більшу частину часу люди будуть говорити так, але вони не повинні. Вони можуть мати особливі решту часу вони повинні триматися за їх навчання, наприклад, і тому не можете мене приймати невідому кількість часу для мого набору між ними.
 • Якщо ви не чергуються набори, і ви використовуєте різні ваги, допомогти з розвантаженням і завантаженням у барі. Я зазвичай роблю сайд-бару кожен, якщо я чергуючи з кимось, тому що він просто отримує речі зроблено швидше, але ви могли б також прийняти його по черзі, щоб зробити повний вивантаження і завантаження між кожним з ваших наборів. У будь-якому випадку, переконайтеся, що ви, принаймні, робити свою справедливу частку.
 • Покласти свою вагу назад в потрібному місці після. Зверніть увагу, що в потрібному місці не обов'язково означає, де ви їх знайшли. Знову ж таки, це залежить від тренажерний зал для тренажерний зал; Мій номерами розпис на стійках, так що ви знаєте, який розмір/вага тарілки туди, де. Якщо я візьму 10кг пластини з розділу 5кг, вона сходить в розділі 10кг, не де я отримав його від.
+396
pws442 11 січ. 2014 р., 17:26:14

5'11, 140lbs чоловік.

Округлі і опущені плечі, округлу верхню частину спини, злегка вперед шию.

Легкий сколіоз і помірний carinatum запалі.

Засинаю на боці, то спати на животі.

Багато години, проведені за столом.

Який режим я повинен слідувати, щоб виправити мою поставу?

Я шукаю щось подібне крок за кроком, що я можу бездумно слідувати, щоб отримати правильну поставу спини. Я можу мати правильну поставу, але не може тримати його довго, у мене немає сил. Чи можливо підтягнути назад досить того, що все повертається на свої м'язи?

Я сподіваюся, одного дня насправді виглядати у формі, і я думаю, хорошим першим кроком є фіксація пози.

+391
lalo 1 вер. 2012 р., 22:12:30

Я борюся з постійною втомою протягом всієї моєї днів. Я відчуваю, що моя дієта-це хороший і збалансований, я п'ю багато води, і я здійснювати на регулярній основі. Я теж постійно втомлюється і затуманенном свідомості, що є невдалим, так як я добре вчився і збирався піти працювати з моєю свідомістю. Я все ще буде добре, я просто думаю, що я міг би зробити набагато краще без цього.

Кілька речей, щоб зазначити, що я недавно (2 тижні тому) перестала пити газованої води і кофеїну; я випив багато, але 2 тижня має бути достатньо, що це не вплине на мене, вірно? Я теж не активний зараз; я додому зі школи за пару тижнів до початку стажування.

Однак, я не думаю, що ці двоє могли вплинути на це, що багато. По-перше, пройшло 2 тижні, як я випив останню кофеїну. По-друге, я все ще працюю деякі, і я все ще відчуваю це постійна втома, навіть коли я дуже зайнятий.

Я використовував для боротьби з поганим безсоння (вже не так багато), і я не на ліки, інші, чим же, який я беру кожен день, щоб допомогти з моїм настроєм. Я послідовний графік сну і спати по 7-8 годин на добу.

Є вітамін я міг бути дефіцит або, може бути, щось конкретне я міг би запитати у лікаря?

+356
Ranjan Pradhan 6 січ. 2020 р., 11:06:54

Немає вправ на цільові fatburning в конкретній області. Ви повинні або прийняти bellyfat або втратити жир на інших місцях і переглянути ці території шляхом побудови м'язів.

+318
L1senk 5 квіт. 2019 р., 11:47:19

Також розглянути можливість отримання деякі шайби та/або мікропланшетів, щоб дозволити microloading. Я кажу шайби, тому що я десь читав, що вони значно дешевше і працювати, але я навіть не спробував мікро навантажувати себе таким чином я не можу рекомендувати нічого.

+292
user225341 17 лют. 2017 р., 22:07:37

Майже в кожному разі, краще почати з невеликим кроком на щоденній основі для фітнесу та здоров'я, а не однієї великої сесії з великими перервами.

Якщо у вас немає багато досвіду, я б вам порадив зробити спеціальну пару кросівок (взуття, яку ви використовуєте тільки для роботи), і знайти який-небудь диван, щоб програми типу 5к. Як тільки ви закінчили з цією програмою, ви можете поступово додавати днів, поки ви працюєте 5-7 днів в тиждень.

Біг-це дуже багато повторення спорту, в тому, що це день у день консистенції, яка буде виробляти кращі результати. Якщо ви можете керувати 20 хвилин в день кілька днів в тиждень, що буде краще на ваш організм і на ваше здоров'я, ніж один 1 годинна сесія один раз в тиждень.

+270
Serena Palacios 16 лип. 2019 р., 13:14:38

У кого-небудь є які-небудь пропозиції для трав'яні добавки для втрати ваги, які вони знайшли, щоб працювати на вас особисто?

+227
Mumbles 15 трав. 2017 р., 04:13:30

Там взагалі-то цілий ряд силових видів спорту, де люди не аналогічно конкурувати поїзд з конкурентами в тих видах спорту. Короткий уявлення про них допоможе вам вирішити, що буде краще підходить для вас:

 • Бодібілдинг - це насамперед будівлю і формувати м'язи для естетики. Однак, існує великий компонент у харчуванні для бодібілдингу, що потрібно, щоб отримати форму змагання. Бодібілдинг характеризується обсягом роботи в гіпертрофії діапазонів. Чим вище повторень в сеті зберегти максимум ваги і відновлення вище, за умови, що ви правильно керувати обсягом. Вам проаналізувати вашу позує перед суддями, і людина з найвищим балом за день перемоги. Насправді існує кілька варіацій бодібілдинг, і критерії оцінки трохи відрізняються для кожного.
 • Пауерліфтинг - це найбільша сума в присяд, жимі, і тязі. У конкурсі, у вас є три спроби на кожен ліфт, і самий важкий вага для кожного з цих ліфтів враховуються при підрахунку загальної суми. Пауерліфтинг може бути виконана з використанням допоміжних передач або "сирої" (у більшості федерали, RAW-це просто пояс і майку, іноді з колінні бинти). Мета пауерліфтингу отримати дуже сильний в цих трьох підйомників.
 • Стронгмен - це сила конкуренції, де завдання змінюються від конкурсу до конкурсу. Там, як правило, зважене носіння (використовуючи хомути, фермерів, прогулянки тощо), нетрадиційні підйому (наприклад, камені Атласу, автомобіль тяга тощо), витрати роботи, і деякі форми тязі. Він підкреслює вашу серцево-судинну систему, а також необроблених сила.
 • Важка атлетика або як більшість людей знають його, Олімпійська важка атлетика-це важкий ривку і поштовху. Це, по суті, два ліфта, щоб отримати найбільше загальне в конкуренції. Як важка атлетика рухів вимагає від вас, щоб генерувати дуже багато сили в як можна швидше, а потім зловити вагу на плечах або над головою (в залежності від підйомника).

Там навіть більше, включаючи такі події, як ігри горців і певний трек і поле подій. Чотири перерахованих вище, можуть бути навчені, і багато спортсменів так і роблять. Думаю, що ці дисципліни як зростати з плином часу. Навіть якщо ви не уявляєте конкурувати тільки поки, тренування, як якщо б ви збиралися конкурувати дуже мотивує і допомагає зосередити свої зусилля.

Більшість людей починають без якої-небудь мети, всі вони знають, що вони хочуть стати сильніше/швидше/вище стрибати/виглядати краще і т. д. Дисциплін вище, може допомогти вам зосередити свої зусилля і надати форму цієї туманною мети. Будь-хто, хто послідовно тренування протягом тривалого часу проходять підготовку в той чи інший вид. Наприклад, є декілька силачів, які також змагаються у пауерліфтингу, наприклад, Чад Уеслі Сміт. Існує ряд пауерліфтерів, які тренуються, як культуристи в міжсезоння, таких як Френк Зейн і Ден Грін. Деякі культуристи хрест поїзд з пауерліфтингу, таких як Арнольд Шварцнегер (які тренувалися з Френк Зейн).

Кожна з цих дисциплін є щось позичити, щоб зробити вас краще спортсмена. Джим Вендлер захисники бодібілдингу вашої допомоги, хоча він в основному займається пауерліфтингом. Брендон Ліллі говорить про їжу, як культурист, тренування як силач, мобілізація, як штангіст, і думати, як пауерліфтер.

Найнижчий поріг входу, що не вимагає мінімум технічної майстерності будуть займатися культуризмом. Я думаю, принаймні, на початку ви повинні зосередитися на стає сильнішою першого, і турбуватися про розмір/форма пізніше. Починаючи з руху пауерліфтингу, як в стартову силу, є хорошим способом створити базу сил відносно швидко. Він не вимагає, щоб ви вибрали дисципліна і залишитися з ним для іншої частини вашого життя.

+196
Piuka 10 лист. 2018 р., 06:31:16

Я хобі ліфтер мають надмірний поперековий вигин лордоз. Кілька тижнів назад я помітив його, і спроба виправити це традиційний підхід корекцію синдрому хрест.

Я зробив тимчасову рутину, в якій я сильно обмежують вправи, які тренують спинні випрямляючі, і робить тонну обсяг в анти-розширення вправи на м'язи преса і сідниць вправи, які не надто велике навантаження на хребет, два рази в тиждень. Я теж займаюся хіп-згиначів і еректорів spinae тягнеться (на колінах випад і дитини позу) і намагаються не стільки сидіти.

Я не бачив багато змін в останні кілька тижнів, тому я думаю, що я щось упускаю. Я помітив, що деякі люди говорять про діафрагмальне дихання впливає на АПТ, вірно? Я теж подумую про масаж глибоких тканин в нижній частині спини, щоб полегшити горе, це допоможе?

Вправи я роблю:

 • Штангою стегном
 • Розгинання спини
 • PPTHT
 • Гирьового гойдалки
 • Впровадження АБ (колесо/кулю)
 • Висячи підвищення коліна (акцент на згинання хребта)
 • Дошка Ваалвейк

Ось рентген мого поперекового відділу хребта:

X-ray of lumbar spine

+192
Alex Gontcharov 6 серп. 2011 р., 05:22:30

Крепатура (презервативи), також звана крепатура, біль і скутість відчувається в м'язах від декількох годин до днів після незвичної або важкої фізичної навантаження.

Так що ваші претензії, що ви отримуєте "Домс" після набору 5 повторень некоректно, якщо ви вже сиділи навпочіпки в менш ніж за 5 днів. (Біль, як правило, залишає після 5 днів.)

Ви робили присідання непослідовно? Мій режим тренування, наприклад, я робив присідання НМГ, протягом 3 набори 5; підвищення 5 кг/тренування. Я отримую тільки біль протягом першого тижня, коли я беру перерву більше тижня; вона йде після цього.

+163
Amy Shropshire 23 лют. 2012 р., 21:58:00

Ні одного конкретного ваги, який підходить для всіх, хто 110кг.

Яку б вагу ви можете зробити 8 повторень, зробіть це.

Якщо ви виявите, що ви можете зробити більше 8 повторень, то збільште вагу.

Просто переконайтеся, що ви розігріти заздалегідь.

+138
Evil Abe Lincoln 12 трав. 2019 р., 21:38:52

На подкаст, який мені порекомендували (я не впевнений, що це називається "спортивне харчування" або "витривалість планети") Бен Greenfield говорили про запаленні, кінцевих продуктів глюкурування (Апе) і вуглеводів (особливо цукру). Він стверджує (якщо не помиляюся), що прості вуглеводи призведуть до збільшення створення віків, що призводить до збільшення запалення.

Я хотів дізнатися більше про це, так що я прочитав статтю в Вікіпедії про це, але не бачу жодної згадки в цьому зв'язку. Сторінка у Вікіпедії написано, віку може бути сформований всередині тіла з допомогою "нормального метаболізму і старіння".) Є докази зв'язку між споживанням цукру, віку і запалення?

+129
hamid oujda 31 бер. 2018 р., 19:26:13

У мене є кілька груп м'язів, що я вважаю 'відстає', або що я просто хочу зробити більше, як можна швидше, незалежно від жертви, я повинна зробити для підготовки інших областях.

Найкращим прикладом цього для мене є, напевно, мої плечі, які я хотів би розглянути, щоб бути непропорційна мої біцепси і особливо трицепси зараз.

Що таке правильний спосіб, щоб уразити одну або дві групи м'язів, які ви хочете "наздогнати" або просто хочете мати більше, як можна швидше?

Я не впевнений, що правильний спосіб зробити це, щоб спробувати отримати кілька зайвих годин сну на плечі день, спробуйте змусити себе з'їсти більше в той день, зменшити кількість повторень і спробувати моя вага, робити більше повторень, додам ще тренування в цей день, працювати в групі один або два рази в тиждень і зняти іншу групу м'язів і т. д. Для всіх я знаю, що це значить, тільки працюючи на цю групу тільки раз в тиждень на свій власний день по дуже високій інтенсивності (як 5 вправ, 4 підходу до відмови).

+125
UserUnknown 17 трав. 2013 р., 06:12:21

Так. Спаринг-це тренування ВИИТ, звичайно в залежності від інтенсивності ви йдете. Але це досить добре відомо, що все більше і більше бойових мистецтв робите HIIT навчання, щоб підготувати себе до більш і більш раундів.

Особисто я, як боксер-любитель, я вам робити HIIT навчання раз у тиждень бігаючи спринти. 2км розминка, потім 10 х 100м спринт. Потім 2 км біг додому. Крім цього, мої тренування самі по собі, наприклад, інтенсивних інтервалів на heavybags, теж HIIT підготовки готується до боїв.

Для спарингу(я не знаю ваш вид спорту?) вам потрібна хороша базова стану. Я краще пропоную вам скоротити сеанс на тиждень бойових мистецтв, а потім робити 2-3 пробіжки в тиждень, а потім 1 день спринтів, як запропоновано вище. Потім як тільки ви досягнете відповідного рівня тренованості, скоротити його трохи і налаштовуйте свої бойові мистецтва.

+17
Jeff Standen 9 черв. 2013 р., 12:00:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil