Поріг консистенції - як узгоджується досить послідовний?

Я біжу 5 хвилин повторюється по колу, з відпочинком після кожною хвилиною, і мені сказали, щоб запустити їх послідовно, замість того, щоб виходити швидко на перший, а потім все більш повільно протягом довгого часу.

Якщо я цілюся на 1:38 на колі треку, що вважається 'послідовний'? Я припускаю, що в ідеалі потрібно робити кожен коло рівно о 1:38, але це, здається, неможливо (якщо нічого іншого, непослідовного часу).

Так як близько повинен бути кожен коло до ідеального кола? Це протягом 1 секунди достатньо, або я повинен бути більш жорстким?

Ось графік за останні два рази я робив це; в перший раз це менш послідовно, ніж друга (ну, я отримав стабільно повільніше, швидше, перший раз я спробувала це) але я не впевнений, де я повинен прагнути, щоб затягнути речі - коли це я перестав бути послідовною вистачить на другу спробу?

Graphed lap times, 400m laps

+530
Ali Daim Abbas Shah 12 січ. 2016 р., 12:14:42
39 відповідей

Я біжу 60 хвилин кожен день, і кожен раз, коли я повертаюся додому, я дуже добре себе почуваю і задоволений ще один успішний день!

Велику частину часу я бігаю досить повільно, і я прискорився на максимум 1-3 рази протягом цієї години. Це залежить від того, як я відчуваю себе на певний день.

Я втратив багато ваги.

Якісь поради? Просто рухатися ваше тіло. Чим більше ви працюєте, тим більше ви втрачаєте.

Не чекайте, щоб отримати тонкий раз в тиждень.

Не чекайте негайних результатів. Це займає час, і я настійно рекомендую повторювати цю фразу зарубайте собі на носі: сьогодні мені треба бігти. У МЕНЕ НЕМАЄ ВИБОРУ. ЦЕ ОБОВ'ЯЗКОВО! це допоможе вам перемістити свою дупу.

+999
Kevin Ridgley 03 февр. '09 в 4:24

Я виявив, що з комфортом біг на біговій доріжці протягом 30 хвилин, я в середньому 9 км/год, і я перевірив це на декількох різних тренажерів.

Коли я бігаю на вулиці, Runkeeper або яке-небудь інший пристрій стеження скажи мені, мій темп ближче до 11 км/год , 12 км/ч.

Мені цікаво, що ймовірна причина цього? Складність відрізняється між двома, пристрій(а) не точний, того, щоб просунути себе вперед, означає, ви, природно, йти швидше??

+953
838871 7 вер. 2017 р., 02:08:24

Як зберегти таке ж повне обличчя, одночасно спалюючи зайвий жир і зміцнити м'язи?

Я думаю, у мене є приблизне уявлення щодо того, що ви розумієте під "анфас", але щоб відповісти на ваше питання, немає. Якщо ви знаходитесь в дефіцит калорій (або менше є), то швидше за все, ви втратите трохи жиру на обличчі, Якщо ви перебуваєте в профіцит калорій (він же їсть більше), то швидше за все, ви отримаєте трохи жиру на обличчі.

Проблема в тому, що ви не можете визначити зменшити жир, тому не можна стверджувати, що "анфас". Це не можливо, щоб спалювати жир, у той час як набирає сили / м'язової маси на ваш поточний ріст і вага.

Як Тепер, ви не повинні хвилюватися занадто багато про своєму обличчі, і продовжити пісне наповнювачі(їли в невеликій калорійності надлишки ака просто їжте більше, ніж ви це зазвичай робите).

+876
veehou 23 трав. 2016 р., 10:43:59

За даними AskTheTrainer.com на їх огляд кардіо-тренажерів, мовляв... "ергометри сили насправді можуть отримати ваш тариф серця вгору швидше, ніж кардіотренажери ногою, бо руки ближче до серця, ніж ваші ноги". Вони також кажуть, що це не поширене тому що це нудно. Це єдиний недолік вони згадують.

Джерело - http://www.askthetrainer.com/best-cardio-machines.html - майже у нижній частині сторінки.

+855
RodneyZ 12 січ. 2018 р., 15:36:56

Якщо ви їсте в умовах дефіциту калорій ви будете втрачати вагу.період Враховуючи вашу статистику, є певні підстави припускати, що ви будете худнути на 1800 калорій, звичайно, якщо ви їсте менше, то це все вуглеводи або всі жири, це робить ніякої різниці(очевидно, з інших причин ви хочете отримати достатню кількість макроелементів) Ви справді їсть цю суму? Продукти, які ви перерахували насправді не ясно, скільки калорій ви приймаєте на день. Курячий салат або, наприклад, каррі може бути 1000 калорій для всіх ми знаємо Ви зважування (не для вимірювання об'єму) і відстежувати кожен інгредієнт? Також важливо, щоб зважити себе в той же час (бажано зранку після походу в туалет)раз в тиждень в той же день, щоб точно виміряти прогрес, як ваш вага буде змінюватися з дня в день

+846
Karolinger 23 січ. 2010 р., 04:02:54

Після моєї розминки, у мене відносно низький рівень дихання. Коли я починаю спринт я повинен почати швидко і глибоко дихати відразу або почекати, поки я просто кисню?

Якщо я почну відразу глибоке дихання, я, як правило, стають легковажними. Якщо я почну пізніше, я, як правило, швидко захекався і змушений зупинитися, щоб віддихатися.

+836
jsmedmar 3 серп. 2013 р., 17:36:51

Схоже, що перед тренуванням потрібно буде 230mg (460mg повний совок, це своєрідний розкол на кілька продуктів на сайті), кофеїн, чашка кави в середньому близько 100мг (це може широко варіюватися), однієї порції Аміно енергії і 100 мг (дві мірні ложки, хоча є 160мг речей в "енергетичну суміш").

Так що можна сказати більш-менш, що ти будеш переміщатися по 430 мг кофеїну з цих джерел.

Максимальне рекомендоване безпечне кількість кофеїну в день складає близько 400 мг, плюс-мінус в залежності від вашої чутливості, віку і ваги.

Чи можна приймати під час і після тренування? Ну це багато, щоб взяти 3 різні джерела енергії тільки на одне тренування протягом 2ч, а потім більше протягом дня.

Амінофторид енергії пунктик? Не більше так ніж будь-який інший перед тренуванням, мені подобається, що вона має досить прості речовини (в основному, екстракту зеленого чаю і амінокислоти). Я пробував, вона смачна, але не робити нічого більше, потім каву або чай.

Буде Аміно енергії допоможуть вам пройти через тренування в посиленому темпі? Це більше психічне, то нічого, особливо після 30хв ви відчуваєте, що вам потрібно більше перед тренуванням.

Якщо ви думаєте, кофеїн допоможе схуднути, було показано, тимчасово трохи збільшити рівень метаболізму, але ваш раціон буде визначати ваш вага не зайвий кофеїн.

Тепер очевидне питання, чому ви відчуваєте, що вам потрібно більше додатків, щоб зробити це через тренування і залишок дня? Ви занадто багато добавок? Чи отримуєте ви достатня кількість/якість сну? Ви за навчання? Ви правильно гідратованих? Є ваш раціон здоровим для вас?

Існує безліч причин, щоб бути потенційно втомився заглядати в рішення, що до "ремонту" більше кофеїну. Звичайно, це легше сказати, ніж зробити, так як я також приймати перед тренуванням і пити каву/чай протягом дня.

Почекайте, ви відчуваєте лише "трохи втомився протягом дня", я думаю, що це просто життя.

+803
Mirthe 19 трав. 2013 р., 02:51:12

Якщо акцент робиться на силові тренування, і ваш єдиний спосіб працював вдома (домашній спортзал), яке обладнання ви купуєте, за якою ціною і як це буде сприяти повну програму силових тренувань?

+784
Yassi 23 черв. 2018 р., 12:02:33

Уявіть, висить рядок (схилу) між ламав штанги і самій лавці. "Ноги збоку" лавка довга (більшість) частина лави, тобто частина, що ближче до ваших ніг.

Позиціонувати себе на лаві так, щоб ваші очі були не прямо під лавку, але замість цього, можливо, одного або двох сантиметрів "вниз" (в сторону "сторона") лави зі штангою.

+757
Kleber Oliveira 27 січ. 2017 р., 00:23:05

Там, здається, оману тут. Не всі втратили вагу-це жир. Деякі з них, безумовно, м'язи. Ймовірно, не менше половини.

Так, коли ви спалюєте жир, ви спалюєте жир повсюдно, але в репозиторії в і навколо області живота набагато більше, ніж інші. Стає помітним зменшення в об'ємі талії означає, що ви просто втратите більше жиру.

Але в той же час, я повинен зробити тут знак питання. 68kgs в 171см, здається, не страждають ожирінням чоловіків. Насправді, тримаю парі, що хороший біт вагу, який ви втратили м'язову масу. І якщо ви не досягти помітні зміни в розмір талії, це зміцнює теорію про те, що ви не втратите стільки ж жиру , як ви думали.

+744
Zack Herbert 5 бер. 2016 р., 00:56:06

З моїх досліджень, гнучкості гомілковостопного представляється досить важливим для швидкості. Вона є спільною для людей з поганою гнучкості гомілковостопного суглоба (часто бігуни), щоб піти в неправильному напрямку, коли плаває на спині і ногами наприклад, навіть коли ногами від стегна.

Я ношу всю довжину ласти за кілька кіл у кролем, щоб не тільки отримати достатню швидкість, щоб створити дзвінок, щоб дихати, але спробувати збільшити гнучкість, опір досить важкий.

+742
Sharie 5 вер. 2019 р., 12:11:28

Так

Нижче ВЕК " та " верхні печі, на обох суб-регіонів 'великий грудної м'язової.

Нижня Уїк - Грудна (Грудинная Головка)

Pectoralis Major (Sternal Head)

Джерело: exrx.net.

Це регіон, який становить більшість м'язової маси в великий грудний. Додавання спад на жим лежачи або вправи, які штовхають вперед таким чином, щоб під кутом у бік стегна підкреслить цей регіон.

Верхні Уїк - Грудна (Ключична Головка)

Pectoralis Major (Clavicular Head)

Джерело: exrx.net.

Тренування, які підкреслюють верхню частину грудної клітки буде штовхаючи вперед рухів під кутом у бік голови, такі як падіння 'нахил у жимі лежачи' або 'віджимання'.

Оновлення: виправлено цю відповідь. Я помилково дзвоню у верхні печі 'малої грудної м'язи, коли це насправді під-ключичній області від 'великий грудної'. Шкодуємо про це.

+737
Debren 12 лип. 2016 р., 18:25:02

Моя дружина в прекрасній формі, але вона придбала за останні 2 роки 15 кг. Вона їсть чисто і працює (кроссфіт 3-4 рази в тиждень , крутячи 1X в тиждень), але вона не може втратити вагу, який вона поставила на останні кілька років.

Її метаболізм нормальний або злегка вище нормальної, і вона з'їдає близько 1800-1900 калорій в день. З її метаболізм і рівень активності, вона повинна бути в змозі з'їсти 2300 калорій в день і підтримувати свою вагу. Вона їсть менше і набирає вагу.

Її рівень щитовидної залози-це трохи нижче норми, але лікар їй ліки. Це не допомогло її ваги вистачить, щоб вона вийшла за ліками.

Вона засмучувалися і сумували з нею не будучи в змозі контролювати цю ситуацію і скинути вагу. Я думаю, що вона виглядає добре, але це не здається, щоб допомогти її побоювання, що вона буде продовжувати набирати вагу.

Які-небудь пропозиції? Спасибі!

+648
fig 23 лют. 2011 р., 10:15:48

Якщо ноги боліли кожен раз, коли я тренування ніг, тоді я зупинюся на мої ноги. Навприсядки частіше буде пріоритетною.

Особливо, якщо ви сидите на корточках (нижче паралелі), чим більше ваги, я б частіше присідати-можливо, на кожному тренуванні, або більшість тренувань--і виключити інші номери-присідання вправи для ніг. Це дозволить вашому 4х5, 5х5, або 6х6 прогресування робити свою роботу робить великі і сильні ноги, не будучи обтяжений іншою роботою, що, ймовірно, не настільки продуктивною. Шляхом самозахоплення частіше, я б досі працювали ноги при порівнянному кількості від загального обсягу, але в більш тренувань.

Якщо ваша мета комплекції замість легкої атлетики, то я б робив присідання і, можливо, деяке скорочення литкових м'язів для всіх моїх ніг, у Арнольда Шварценеггера для початківців програма. Зменшення гучності під час перебування оскаржені є хорошим способом, щоб зменшити біль, а ще прогрес.

+627
hiiiithere 29 серп. 2013 р., 01:44:22

Я була силова тренування 4 дні на тиждень протягом 8 місяців. Моя мета-збільшення маси. Звичайна рекомендація-це робити три підходи по 8-12 повторень для більшості вправ, і ось що я роблю. Намагаюся підбирати вага так, що я дійду до відмови в 8-12 повторень для кожної з трьох наборів, і якщо я можу зробити 12-10 по кожному ряду, я збільшую вагу. Я зробив великий прогрес в силі і масі, коли я починав, але останнім часом я, здається, застоялося: на кожному тренуванні я можу тільки боротьба з 0-2 більше повторень в сеті, ніж до тренування, і у мене йде кілька тренувань для збільшення ваги тепер.

Моє питання, якщо триваючий як це дозволить ефективно нарощувати м'язову масу, хоча я, здається, роблять дуже скромний приріст сили, чи мені потрібно змінити мої тренування? (Це, звичайно, здається очевидним, що потрібно, щоб стати сильніше для того, щоб стимулювати тіло, щоб наростити м'язову масу, але, можливо, достатньо для росту м'язів, щоб постійно кинути виклик м'язи, і не обов'язково вам набагато сильніше?)

Деякі можливості для зміни я розглядаю: міняти свій розпорядок (я роблю ті ж самі вправи протягом багатьох місяців тепер, в основному вправи ізоляції); зробити набори з 6-8 повторень, а не так, що я можу збільшити силу.

+607
nuradinov95 18 трав. 2018 р., 11:23:50

Цікаві бесіди і результати.

Мені подобається використовувати те, що відомо як Яссо 800 спосіб названий на честь Барта Яссо.

Замість того, щоб використовувати свій напівмарафон час, підставу його неодноразові зусилля 800 метрів.

Щоб випробувати, запустити в серію 800 контрольованого зусилля метр З ~400 метрів бігати між ними. Середній час у хвилинах і секундах вашого 800С буде ваш марафон Час у годинах і хвилинах. Наприклад, якщо ви можете запустити 6-10 800 метрів повторюється в середньому 3 хвилини 20 секунд, ваш марафон часу буде близько 3 годин 20 хвилин. З цього ви можете оцінити темпи і зусилля, які ви повинні бути націлені на марафон.

З мого досвіду, краще будувати під час марафону, принаймні, зусиль, якщо не в ногу. Знову ж таки, до 3:20 800С, що становить приблизно 7:38 темпами, ви можете почати ближче до 8:00 миль і побудувати на 7:30 темп і зусилля. Ваші результати можуть відрізнятися.

+596
KXI 5 жовт. 2017 р., 04:43:04

Мої думки, що взимку, особливо на відкритому повітрі зимові тренування повинні спалювати більше калорій. Це займає більше енергії, щоб нагріти тіло так довго.

Я відчуваю, коли я їм досить багато, в день я відчуваю себе тепліше, і коли я обмежити калорії я досить сильно похолодало.

Ви повинні калорії на зиму? Особливо якщо тренуєтеся на відкритому повітрі.

+586
Aeolus 16 груд. 2011 р., 07:17:59

Це те, що я роблю:

Кожна серія має максимальне число повторень можна зробити. Отже, перша серія-10 повторень, потім наступний серія-7 і так далі, поки я не можу підняти мою вагу.

Кожне повторення робиться з помірною швидкістю і без яких-небудь затримок між повторень.

Після кожної серії я відпочити не менше 15 хвилин (не впевнений, якщо це занадто багато) так, що дію молочної кислоти, повинні зникнути з ними (не впевнений, якщо це правда).

Я не користуюся вагами, а я худий (близько 155 фунтів. або 70 кг)

Нарешті я відпочиваю два дні, перш ніж повторювати ту ж процедуру.

+512
Ali B 5 квіт. 2010 р., 13:54:34

Ви говорите, що ви робили присідання в Сміт-машині і є, по праву, дивився в бік з гантелями, як найкращий спосіб зберегти хорошу форму. Тоді питання запитує, чи палиця з машиною Сміта або "просто" зробити краще з вільним вагою.

Моя відповідь: обидва

Мій особистий підхід у дуже схожій ситуації полягає в тому, що я роблю, але дуже важкий набір вільних ваг. Роблять розминку і наблизитися до максимальної з гантелями, але за останній сет, де ви, чесно кажучи, не знаю, чи ти зможеш вразити всі п'ять повторень, це не гріх користуватися машиною Сміта.

1) важливо постійно підвищувати вагу і кинути виклик собі, щоб збільшити міцність. Робите, що при збереженні ваги ви можете абсолютно 100% обійтися без допомоги не може.

2)Присідання і жими на лаві єдиний (основний, капітальний і т. д.), ліфти, де цей бар знаходиться над вашим тілом в потенційно важко уникнути позиції, так що безпека-це головне.

Коли у мене немає коригувальника я роблю саме це: всі розминки і приріст здійснюється безкоштовно-вага (ви повинні отримати близько до ваш максимальна вага таким чином), те, що останні налаштовані тільки на Машина Сміта. Це дозволило мені розширити свій максимум майже щотижня протягом року, а мій Макс вага більш ніж у два рази, коли я почав - все, не пошкоджуючи сам на тих (не рідких) випадках я просто не можу прийняти, що в минулому реп.

Це дає вам, що критична стабілізації м'язової маси насправді використовувати свої сили, при цьому забезпечуючи підвищену безпеку Машина Сміта на останній набір. Безпеки першого (і, звичайно, це не все, що вам потрібно зробити, для безпеки, тільки що стосуються мого методу, який може допомогти вам)

+507
pintu 5 черв. 2014 р., 08:05:36

Більшість вовняні шкарпетки, ймовірно, не буде. Ось чому. Це звучить з моїх інтернет-досліджень, як запах виходить від вологого ланоліну. І Гарт & Кім Тревіс писати:

Не всі овечої вовни з високим вмістом ланоліну; деякі, як, наприклад, узбережжя Перської затоки дуже низький рівень ланолін. Так це залежить від породи овець. Крім того, більшість спінінг сьогодні робиться з митої вовни — дуже добре промиває шерсть. Ланолін видаляється перед обертанням.

+484
Giancarlo 26 квіт. 2015 р., 13:02:55

Я працюю над своєю здатністю навприсядки прямо зараз — серед іншого — використання ваги тіла вправи. Gaddour БЖ має відмінну книгу, яка є супер дешево через Киндл. Вона називається "твоє тіло-це твій гантелі". Ось що я використовую. Для присідань, він починає навпочіпки спиною до стіни. Він вчить правильному позиціонуванню, наприклад, зробити ваші ноги три-точка з'єднання з масою: п'ятка, великий палець, мізинець. Він також вчить, як зробити свої вправи більш складні. Справді не можу рекомендувати його достатньо.

+474
Aseem Chiplonkar 24 січ. 2016 р., 11:04:04

Це здорово, що ви були в змозі зробити регулярні тренування в звичку бро! Просто не більше ніж зробити це. Ви насправді ростуть, коли ви відпочиваєте, так що ви повинні залишити час для того. в іншому випадку ви ризикуєте блокувати завоювання через виснаження і перетренованості.

Якщо вона працює вранці це може бути зроблено, але я б зробив ранкове тренування у важкі м'ячі з сесії і потім повертатися ввечері додому з роботи та просто працювати через ряд або два прогари на ті ж м'язи працювали в той ранок або, якщо ви зробили груди і плечі або щось робити позиціонери, що ввечері є відмінним способом, щоб зробити ваш ротатор тренування. Я думаю, що ядро і кардіо є гарною ранкового тренування теж. Я знаю, що ти боїшся втратити вигоди через кардіо, але деяке світло кардіо кілька разів в тиждень буде тримати вас іншими, коли прийде час вирізати і ви повинні вичавити максимум кардіо. Крім того, оскільки ви будете спалювати більше калорій, можна збільшити споживання їжі на компенсацію, яка означає, що більше поживних речовин для ваших м'язів :)

+463
Harry Blargle 6 лип. 2013 р., 20:21:12

На сьогоднішній день немає доказів того, що участь у марафоні-це шкідливо для дітей.

Скандинавський дослідник Бенгт Салтин, знайдений в 1995 році дослідження, що активний кенійські школярі охоплено в середньому 8–12К [~5-8 км в день. Це в тиждень в цілому 35-50 миль.


Вільям Робертс, д. м. н., медичний радник по дві марафоні міст, провела кілька досліджень на молодих марафонців, самостійно обрана група молодих пробіг бігунів, і прийшов до такого ж висновку. "Діти і пробіг в основному змушує нас нервувати", - говорить Робертс, - "але з усього, що я знайшов, немає ніякої шкоди; вони не постраждав. Якщо це їх вибір, продовжувати робити це".


Дослідження посттравматичних розладів і синдрому емоційного вигорання у дитини спортсменів, опублікованій в червні 2007 року випуску педіатрії зазначає: "витривалість спортивних заходів (змагань, марафонів і пів-марафони) стають все більш популярними в Сполучених Штатах і законних висловлювалися побоювання за безпеку молодих людей, що беруть участь у цих подіях". У доповіді робиться висновок, "є в даний час немає наукових доказів того, що підтримує або відкидає безпеки дітей, які беруть участь у марафонах. Немає записаних даних про травми, отримані дітьми, які бігають марафони. ... В кінцевому рахунку, немає ніяких причин, щоб заборонити участь молодого спортсмена правильно бігати марафон поки спортсмен користується активності і протікає безсимптомно."

+408
SushiMaster 15 бер. 2010 р., 17:37:06

"Задниця-в-траві" (ГПТ) присідання не потрібні, крім, можливо, для Олімпійських важкоатлетів. Більш того, для переважної більшості ліфтерів, АТГ зменшити присідання стабільність і силу-виробництво на розтягування задньої поверхні стегна. Розглянемо наступний уривок з "аналізу сквот":

Для більшості людей, опускаючи стегна глибше зажадає ослаблення стегна проксимально, дозволяючи їм тягнути таз нерівно, округляючи поперек. Округлення спини призведе до зниження здатності підколінні сухожилля, щоб підтримати розширення стегна; це призведе до зменшення ефективності спину, а сила-передавального важеля, що робить його менш жорстким, а це піддасть нижній частині спини травми.

Будь ласка, розгляньте можливість сидіти навпочіпки тільки на глибину, при якій кожен з ваших вертлюжной западини нижче верхньої частини відповідної надколінка.

Заради безпеки, ви повинні зберегти повністю свої ноги на підлогу при присіданні, особливо з навантаженням на додаток до вашим власним вагою.

 1. Немає значущих стандарт для гнучкості гомілковостопного інше, ніж "я можу робити те, що я хочу зробити?" Я впевнений в тому, що може бути проблематично-надмірна гнучкість щиколотки.
 2. "Буцатися Підморгування" найчастіше є наслідком нездатності прийняти размет позицію і викрадати (тобто "витиснути" з боків) стегна/коліна під час присідання. Тим більше паралельно ви тримаєте ваші стегна, тим більше ймовірність того, що ви (можливо несвідомо) гнучкий/навколо поперекового відділу хребта та тазу ("впритул Підморгування"), щоб уникнути один або більше з наступних:
  1. обмеження тканин між стегнової і прилеглих АСИС
  2. притискаючи живіт/живота на стегна
+406
Apeksha Jain 5 бер. 2017 р., 16:21:10

Це здорово почути, що ви насолоджуєтеся тренуванням опору.

Замість вправ, які ви перерахували, я рекомендую жими і жими. У Aasgaard компанії "стартової сили" відео може допомогти вам почати.

Розглянемо вправи тричі на тиждень (кожні 48-72 години), чергуючи прес Жим лежачи на послідовних тренувань, за три сети з п'яти повторень у кожному ("3х5").

Як тільки уповільнює прогрес чи ви пропустили повторень в послідовних наборах, перейдіть на п'ять сетів з трьох повторень кожного ("5х3"). Якщо ви жінка, то подумайте про перехід, як тільки 3х5 отримує "жорсткий", перш ніж ви почнете відсутня повторень.

На першій тренування, роботу з порожньою бар (20 кг або менше, якщо потрібно) вага, який можна безпечно і з хорошими формами для 3х5.

Будьте впевнені, щоб з'їсти калорійний надлишок і особливо багато білка (1 г білка на кілограм загальної ваги тіла в день) і висипатися/відпочивати.

+374
Gabriel Zane Fluty 11 лист. 2016 р., 18:55:12

@Дєєв вже вкривали більшу частину цього питання, я просто хочу, щоб додати цей біт;

Якщо мова йде строго про те, чи ви будете спалювати жир або сніданком, відповідаю обом. В залежності від інтенсивності тренування, ви будете спалювати жир і глікоген.

Коли ви в меншій частоті серцевих скорочень, ви будете спалювати більше жиру, ніж глікогену (близько 60% жиру і 40% глікогену). Коли у вас є більш інтенсивні тренування (підвищення ЧСС), спалювання жиру не вистачить, щоб ваше тіло почне спалювання замість глікогену.

Це не означає, що ви будете спалювати більше жиру, в той час як у нижніх поясах, це просто означає, що ти спалюєш більше жиру щодо глікогену в нижній зони серцевого ритму. Коли ваші тренування більш інтенсивними, ви будете спалювати більше жиру, але ви також будете спалювати більше глікогену.

Так в основному, якщо ви хочете спалити трохи жиру, мінімізуючи кількість спалених калорій, які ви отримуєте від вашого сніданку, ви хочете тренуватися в нижній зони серцевого ритму.

+345
Elad Keyshawn 26 серп. 2018 р., 07:57:49

Спочатку кожен HR монітор буде читати ваш HR по-різному. Щоб отримати фактичне значення, ви повинні зробити тест інакше VO2max у лікаря.

2-е ви перераховуєте досить великих межах протягом 30 хвилин. Є різниця між 30 хвилин на 171 і 30 хвилин твердий на 190. Яка ваша середня?

Нарешті, для визначення VO2max досяжно тільки в лабораторії і Формула лише формула.

Ви можете побачити тут http://www.runningforfitness.org/calc/heart-rate-calculators/hrmax?age=33&gender=M&Submit=Calculate що ваша максимальна ЧСС може коливатися майже 10bpm.

Якщо ви HR Monitor-це неправильно, і ви не по 189 за весь час, цілком можливо, що ваш графік-це абсолютно неправильно. Якщо ви можете підтримувати швидкість ви тренуєтеся на те, можливо, є деякі змінні, які не є правильними. Ваше тіло скаже вам, що ви не максим і якщо ви можете підтримувати 100% Макс ЧСС протягом 30 хвилин, то можливо ви не в кращій формі, ніж ти думав... або, може бути, ваш HR монітор неправильний

+326
Ryk Waters 12 квіт. 2013 р., 20:45:47

Якщо ви тільки починаєте, техніка і мастила ПАЗ є більш важливим, ніж вага. Робимо 4 запальнички набори до 1 "робота" дозволяє вам на практиці ліфт. Це те, що Енді Болтон рекомендує "тязі Динаміт". Що стосується "роботи", я, як правило, рекомендують підібрати вагу з яким можна впоратися досить комфортно протягом 5 або 6 повторень і зупинка 5; і чекати, поки здається, що більше 3-4 повторень в баку до переїзду (але тоді на 10 кг). Я точно починав рік тому цей шлях: від світлого встановлена в розмірі 125 до "роботи" встановлюється у розмірі 175, який став 185, 195... так далі. На даному етапі, я не став надто часто змінюється вага і зробив 3 комплекти на 155 до останнього на 175 не будуть змащувати ПАЗ. Що стосується частот, я міг би впоратися з таким навантаженням три рази в тиждень (я важив 220 потім, щоб штангу було легше, ніж мені, який є великим фактором - я теж знала тільки про старих Рег Парк програм, тому він почував себе цілком нормально - біль зникла через два тижні!). На цій частоті, я виявив, що можу прогресувати без тотальної інтенсивності. В якості робочого ваги у минулих 300, що збільшивши частоту до двох разів на тиждень, але додала більше роботи набори. Зараз, після одного року стійкий прогрес, мої сеанси поступово еволюціонували в щось на зразок 375 на 3 комплекти 5 з подальшим 2-3 комплекти 3 при цьому вага (після прогріву начебто 135 х 5 повторень, 225 х 3, 275 х 3, 315 х 1, х 1 335, 355 х 1). Я зробив деякі важкі сингли, наїзд 435 разів, і 4 повторень в 405, але це більше схоже на випробування на міцність, ніж міцність будівлі. Незважаючи на те, що сила моєї уваги, я поклав на деякі м'язи в процесі і зараз вага 240 (6'1" у висоту). Мій кращий прогрес як і раніше йде з декількох наборів два рази на тиждень, використовуючи важка, але здійсненна вага (це стає дуже важко, так як комплекти йдуть один за іншим-я "закінчив" до 375 після підйому 355 для 7 х 5). Це будує, що Джон Девіс назвав "міцна влада" і багато щеголеватые хлопці (мені очевидно) відповісти дуже добре для такого типу роботи. Я люблю тренування в цьому стилі, так що я зазвичай дуже енергійні та цілеспрямовані. Що сказав, я ще новачок і вчуся...

+321
htubcnhfwbz12 23 серп. 2011 р., 03:24:19

Піст не є відповіддю на втрату ваги. Результати голодування в зберіганні жиру. Залишитися чистим/природного в тому, що ви їсте. використовувати Online калорії/макро-поживних калькулятор, щоб знайти кількість вуглеводів, білків і жирів. Також пам'ятайте, що силові тренування в поєднанні з кардіо-інтервали високої інтенсивності-кращий спосіб для спалювання жиру/калорій на тривалий термін. тільки кардіо не спалює жир довше, ніж сама вправа триває. Нарешті, скоротити харчування до одного разу в тиждень і переконайтеся, що не є вся річ, зберегти залишки.

(тільки так ви знаєте, я не професіонал, це просто інформація, яку я підібрав після багато дослідження здоров'я і фітнес)
+319
merey 5 черв. 2011 р., 07:53:43

Багатьох причин, в першу чергу, тому що м'язи ніг не так помітні і часто не розглядається як важлива aestetically. Це з тієї ж причини люди не тренування їх достатньо. Звичайно, в довгостроковій перспективі, роблячи руки і груди змусить вас виглядати нерозумно і це буде очевидно, що ви не дуже сильні.

Деякі люди думають, що вони їздять на велосипеді на роботу/в спортзал, вони не потрібні для тренування ніг. Це не правда.

+311
JCoy 23 серп. 2017 р., 15:25:11

Я б, напевно, превентивно перенести мою п'ятничну тренування в суботу, але я згоден з Грегом на загальний підхід до тренування.

+297
claydiffrient 22 черв. 2017 р., 21:44:41

Я 19-річний чоловік і нещодавно перезапущений робиш після всього один рік. Я дуже худа і хочу стати більше і товщі.

Час від часу (досить часто), я відчуваю себе втомленим і невмотивованим, щоб бігати. Але для того, щоб зберегти звички і розклад, я просто йти, а бігти зі швидкістю повільніше, ніж я зазвичай буде працювати. Цей шлях я слідувати графіку, але я не роблю 100% тренування кожен день.

Нещодавно, я задався питанням, чи буде це більш корисно для мене, щоб не бігати по всі дні, я відчуваю себе втомленим і невмотивованим, оскільки, коли працює повільно, моя швидкість набагато повільніше, ніж мій звичайний хід. Може бути, моє тіло виробляє звичку працювати на повільній швидкості, і тому в довгостроковій перспективі моя швидкість поступово зменшується. Крім того, може бути, відпочиває тіло зробить мене швидше для майбутніх сесій.

Отже, моє питання, я повинен перестати бігати повільно і замість того, щоб піти і зробити 100% тренінг чи не йти взагалі.

(Бігаю по 5-6 км 6 раз на тиждень)

+293
JPlummz 20 квіт. 2012 р., 16:51:03

Я збираюся тримати його ще простіше. Ваше питання зводиться до "ЛЕАН-вигоди".

 1. Їдять
 2. Тренування
 3. Їдять
 4. Сон

Я можу гарантувати, ви не будете нічого їсти.

+267
user4928 26 трав. 2015 р., 18:33:30

Цій темі досі досить спірне, і особисто я, як правило, більше тяжіють до "уникнути травм і зберегти м'язи oxigenated" школа думки, але я нещодавно прочитав публікацію дослідники УТ-Джей Антоніо і Дж Gonyea називається м'язової гіпертрофією проти гіперплазії. Вони проводили дуже цікаві експерименти з птахами. Уривок цієї статті:

НЕ СТРЕЙЧ ВИКЛИКАТИ ГІПЕРПЛАЗІЮ ВОЛОКОН? Ця тваринна модель була вперше використана Sola і співавт. (38) в 1973 році. По суті, ви кладете вага на одне крило птаха (зазвичай курку або перепілку) і залишити тільки інше крило. Поставивши вага на одне крило (зазвичай дорівнює 10% від ваги птиці), вага-індукованої стрейч накладається на м'язи спини. М'язи, які зазвичай обговорюються передній м'язи спини або АЛД (на відміну від людей, птахи мають передній і задній найширшого м'яза спини). Крім того, очікується, що зауваження про те, що окремі волокна росли під це стрес, Сола і співавт. виявили, що цей метод перевантаження призвело до 16% збільшення АЛД кількість м'язових волокон. Оскільки робота Сола, численні слідчі скористалися цієї моделі (1,2,4-8,10,19,26,28,32,43,44). Наприклад, завжди з співавт. (1) показав, що 30 днів хронічного розтягування (тобто 30 днів з вагою без відпочинку) призвело до збільшення 172% в АЛД м'язової маси і збільшення 52-75% в кількість м'язових волокон! Уявіть, якщо б люди могли рости так швидко! Ще зовсім недавно я провела дослідження, використовуючи ті ж моделі стрейч. Крім того, я використовував прогресивні схеми від перевантаження, коли птах була завантажена з вагою, рівним 10% від своєї ваги з наступним інтервалом 15%, 20%, 25% і 35% від її ваги (5). Кожен приріст був перемежовуються з 2 дня відпочинку. Загальне число стрейч днів був 28. Використовуючи цей підхід справив найбільші успіхи в м'язової маси з коли-небудь зареєстрованих у тварину чи людину модель напруженості індукованого перевантаження, із збільшенням на 334% м'язової маси С до 90% збільшити кількість клітковини (5,8)!

Так, за даними цього експерименту, так. Це, безумовно, допомагає зростанню м'язів. Але хто хоче прив'язати важки до себе на 30 днів? :-)

+232
jesusbvf 15 лист. 2016 р., 23:47:47

Як ви зазначили:

Один великий недолік гирьового явно труднощі в здійсненні прогресивної перевантаження. Це легше з гантелями(и).

Для того, щоб продовжувати тренуватися для більшої міцності, слід застосовувати послідовно-підвищене навантаження вашим м'язам. Вправи з плити-навантаженої штанги ідеально підходять для цих цілей, як ви, напевно, знаєте. Без цих ваших силових тренувань прогрес припиниться, і, ймовірно, буде регресувати.

+230
Pavel Kuznetsov 20 черв. 2019 р., 21:29:24

Я була дратівлива біль у нозі, що було залишитися і не піти на довгий час, не викликані безпосередньо біг на довгі дистанції, але, звичайно, посилюється його.

З усіх речей, які я пробував, єдине що допомогло підняття тягарів. Я не впевнений, якщо це присідання, тяги або комбінації з них, що зробив це, але незабаром після того, як я почав, біль пішла.

Було б неможливим для мене, щоб сказати, якщо те, що ви відчуваєте таке ж, як і те, що я зазнав, але є безліч переваг, з хорошої, простий, атлетичний рутини, так що це безперечно варто спробувати.

+224
user3105431 29 трав. 2018 р., 08:38:22

По суті, це питання про те, що йога є принципово поєднання фізичних вправ і відпочинку. Переїзд в, і через, пози вправи для вашого тіла, тому що він повинен працювати для підтримки позиції, протидія сил гравітації на ваше тіло. Таким чином, ваші м'язи, в тому числі ваші плечі в будь-якій позі, де ви підтримуєте свою вагу на руки, буде напружений під час вистав і їх переходи. Однак, частина точка йоги-це розслаблення, і дуже багато хто з нас тримають напруга в наших плечах, тому вони, зокрема, заохочувати людей, щоб випустити напруженість. Це також має потенційне перевагу отримують люди використовують своє тіло, щоб підтримувати себе у позах, а не акцентування на кілька перенапружених суглобів.

Крім того, хоча це може бути просто мій особистий досвід, якщо ви підтримуєте себе в положення руки, ви часто в ситуації, коли гарна частина вашого тіла штовхає верхню частину тіла і голову до підлоги. Якщо ваше плече коліки, в результаті розливу може призвести до додаткових травм між головою потенційно яскравий підлогу і вивихів ви автоматично переходите в свій вже-підкреслив плеча, щоб запобігти падінню можна закрутити цю частину свого тіла занадто. Йога-це не травма-безкоштовні вправи, навіть коли ви перебуваєте під належним керівництвом і дотримуючись межі вашого тіла.

+175
Romil Mishra 23 бер. 2016 р., 21:53:59

При покупці в моєму місцевому вітаміну магазині я помітив, що вони були попередньо тренування добавки. Я взяв швидкий погляд на них, і вони, здавалося, були призначені, щоб дати вам енергію. Всі вони, здавалося, містять кофеїн.

 1. Ці добавки ефективно покращує тренування?
 2. Вони дійсно краще, то приймати таблетки кофеїну? Або будь-який інший джерело кофеїну?
 3. Вони виконують будь-які інші функції, які можуть бути не в курсі?
+115
Pranay 31 груд. 2014 р., 18:10:19

Насправді питання досить загальний.. але я постараюся відповісти, а також із загальними проблемами.

М'язовий дисбаланс може стати проблемою, якщо ви неправильно тренуватися. Наприклад, якщо ви багато уваги приділяється натискного типу рухів (грудні м'язи, трицепс, передні дельти), як б бути конкретними в ударний вид спорту, але не тягнути-тип рухів (спина, біцепс, задні дельти), це створить дисбаланс сил.

Також подібні дуже важкі тренування АБС, якщо нижній частині спини ігнорується, що також може привести до деяких серйозних проблем.

Я думаю, не тренуючи свої ядра досить добре, може бути проблема. Як ви стаєте сильнішими, більше і швидше ви хочете, щоб переконатися, що ваше тіло може відставати.

+46
ayp 8 лют. 2017 р., 21:20:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil