Це загальні для однієї хворої hangstring / вона групи?

Я біг протягом багатьох років і тільки моя ліва його смуга була хвора останнім часом. Останнім часом ніяких травм (прокат мій останній щиколотки щось хороше 7 місяців тому) і не додавали останнім часом будь-якого додаткового пробігу. Я очікую, що обидві ноги втомлюватися рівномірно. Це рідкість, щоб випробувати це від бігу?

+523
Uli Herrmann 24 черв. 2011 р., 02:24:24
32 відповідей

Так вона ламається з питання я задав answers.com.

"Так, в загальному. Однак не все можна використовувати відразу, і так надлишок буде зберігатися в жировій тканині".

+996
Tony Beta Lambda 03 февр. '09 в 4:24

Припустимо, атлет з якихось причин зосереджується в основному на нижній частині тіла, коли вони вперше починають підніматися. Припустимо, що вони розвивають їх нижню частину тіла до такого ступеня, що вони розглядаються в якості проміжних склопідйомник з точки зору тих конкретних ліфтів. Однак, за їх нерівного уваги, вони як і раніше новачок / початківець атлет з точки зору їх верхні підйомники тіла (строгий преса / лава для преса).

Незважаючи на раніше розглядається початківець в плані сили верхньої частини тіла, Цей атлет ще здатний здійснювати прискореного прогресу в лінійному порядку на їх верхню частину тіла піднімає, навіть якщо вони вже мають відносно сильні абдомінопластика?

+996
MeJka 13 трав. 2012 р., 13:34:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сила нервової, але мають м'язи/розмір допомагає. Якщо ви відносно важких (важче, тим більше ваги ви працюєте з якими обов'язково т до більше ваги на жимі лежачи за умови, що ви інші змінні, такі як харчування/форма під шахом) і віджимання/соуси для багатьох повторень в сеті з прогресивної перевантаження, ти стенд, безумовно, підуть вгору. Багато спортсменів, які ніколи не невдаха, перш ніж можуть прийти і кинути велику вагу з-за своїх схем підготовки перенесення (борці, гімнасти і т. д.) Скільки ваги ви підкидають і що несе, багато що залежить від маси, атлетизм, форма і т. д. Тому, якщо ви новачок на лавці і не може змиритися 135, робити віджимання і провали, безумовно, зробить ваше лавці піднятися.

Однак, точно пам'ятаю, що в кінці кінців ви потрапили цифри з жиму лежачи, де йде спеціалізоване навчання в гру. Наприклад, людина починає вражати триста фунтів або більше на лавці не збирається зробити багато віджимань в той час, ефективним чином. Йому доведеться конструювати тренування, щоб вразити тих високий вага націлювання змінних як Path-бар, витривалості, маси, стабілізатори, частоти повторень, аксесуари і т. д.

+925
Michelle Te Whata 17 бер. 2012 р., 18:01:45

Надмірна вага в цілому, це погано для колін. Підкресливши, що і додавання інтенсивних ударно працює вже перевага держава-це просто напрошуватися на неприємності. Сума у вас надмірна вага, безумовно, має деякі до цього так само, як 5 зайвих кілограмів, безумовно, буде менш шкідливим, ніж 50. Я б серйозно розглянути, починаючи з швидкої ходьби, а не поки ви до більш прийнятного ваги.

+902
Abdul Khan 1 черв. 2013 р., 14:50:54

Якщо не вважати моєю поганою генетикою, високі жирових відкладень, слабку тренованість, соціальної тривожності, поганого сну, і злиднів я не можу визначити правильний підхід до оцінки відновлення між тренуваннями. Хоча у мене немає фіксованої програми тренування я роблю розминку принаймні щотижня, і лише поступово стає слабкішим і повільніше. Я хотів би знати, якщо є деякі основні методи знаходження ефективного періоду відновлення, тому що я намагався "слухати своє тіло і, чесно кажучи, не скажіть безстрокове правду. Я послухав почати тренування, коли відчуття свіжості страждають від уповільненої хворобливість після, і сильний біль. Потім мені було наказано залягти на тренування на тиждень довше, що робить мене ще слабкіше знову. Справа в тому, мій організм не сигналізуючи права, або я програв тут. Я ніколи не знайти своє місце у вимірі часу відновлення, часто страждають від болю muslce і відстрочена болючість протягом багатьох днів, і в кінцевому підсумку слабкіше, а не сильніший, або трохи сильніше, теж впав, і знову слабкіше.

Я жодного разу за ці роки я працював з послідовно зміцнювалася на лінійній основі, і більшість моїх рідкісних успіхів придумав і пішов дуже швидко. Я не заперечую, що коли-небудь бути сильним в якомусь сенсі, але моя проблема полягає в тому, що я ніколи не міг тримати те, що я мав, і те, що я був в цілому нічого так добре, як я сподівався.

Що я роблю не так?

+901
Drew Koch 23 груд. 2019 р., 04:20:14

Щоб наростити м'язи необхідно прогресивної перевантаження. Судячи по всьому ви тренуєтеся дуже інтенсивно, але в іншу сторону.

Якщо ви хочете наростити м'язи, ви повинні тренуватися трохи менше, я б сказала, від 4 до 5 днів в тиждень, і ходити важче на ваші ліфти. Ви повинні спробувати програма 5х5 на вашому складових ліфтів, це високоефективне. Відпочиваючи періоди і правильне харчування так само важливі, якщо не більше, ніж підніматися сама, майте це на увазі.

Ти кажеш, що ти веган, і це здорово! Але ви повинні переконатися, що ви отримуєте достатньо поживних речовин, щоб наростити м'язи, якщо ви їсте 2000 калорій в день, але і спалюєте стільки, ваше тіло не є що-небудь для нарощування м'язової маси від. Я б запропонував велику сочевиця, квасоля, горох, брокколі, такого роду продукти.

Крім того, АБС зроблені на кухні, як повідомлялося раніше. Що стосується будівлі фактичний м'язи, моя думка, що важкі складових ліфтів, як присідання або станова тяга, є більш вигідними, ніж робити нескінченну кількість скручувань або підйомів ніг.

+880
Gary Russell 19 вер. 2017 р., 08:35:45

У мене грижа стравохідного отвору діафрагми і грижі поперекової тому лікар заборонив мені робити присідання. Чи є спосіб роботи моїх м'язів, маючи ці умови? Спасибі.

+832
Vladimir Grigorov 5 бер. 2011 р., 05:05:43

Скільки щодня часу дитині 7 років робити процедури в грі "укладається в шість" на PlayStation 3?

Мій син худий, але дуже активний і любить ці процедури. Однак, я не знаю, якою мірою такі вправи є безпечними і здоровими; я не дозволяю кожен день.

+832
leoleo 11 трав. 2017 р., 00:08:41

Вступ: я біжу в 1,8 милі петля навколо моєї околиці щоранку перед заняттями або роботою. Кілька років тому, у мене радикуліт і пропустив всю школу футбольного сезону. Біль на правій стороні попереку, і збив мою ліву ногу. Іноді біль доходить до основи черепа. Заняття ЛФК і тягнеться полегшення мого болю. З тих пір я відчуваю, що я біжу неправильно.

Проблема: перший з моїх проблем, при бігу, права нога втомлюється до лівої. Теля і квад м'язи не болять, але це почуття стає гарною тренування. У той час як моя ліва нога я не відчуваю ніякого відчуття втоми. Я відчуваю, що одна сторона мого тіла опрацьовується краще, ніж інші. Чи може це бути причиною моєї поганої постави під час роботи? (я.е відхилившись убік, сутулість, або у мого тулуба скручені в одному напрямку) або, при чому одна нога довша іншою причиною? Тому що я відчуваю, що мої ноги-це два різних довжин в ході конкретної діяльності. По-друге, коли моя права нога торкнулася землі, вона потрапляє жорсткий. Це не так гладко і низький вплив як на лівій нозі. Я намагався бігти навшпиньки, але те ж саме. І мій дитинча на моїй правій нозі досі відчуває перші тренування. Я пробував сповільнювати і працює зцілити до п'ят. Те ж питання. Це може бути викликана будь-який з перелічених питань? Крім того, в машині, я не можу освоїтися. Коли я дивлюся вниз, мій ніс не загоряються мій пупок. Це завжди вишикувалися зліва від нього. Під час тривалих поїздок автомобіль, повільно біль починає підтікати мою праву ногу праворуч від попереку.

Питання: чи Можна хоча би визначити це? Який запуск устілки для взуття я повинен зробити, щоб виправити ці проблеми? Або мені треба у лікаря перевірити мене на скелетні проблеми?

Дякуємо за вашу допомогу заздалегідь.

+829
surya singh 12 жовт. 2016 р., 05:25:59

Приблизно 55-80% ваги

Дік Мосс в цьому огляді про те, скільки ваги ми піднімаємо в Відтискання", посилаючись на неназване дослідження:

Були проведені дослідження, в яких віджимання були виконані на силових пластинах. Вони вказали наступне:

 1. Жінок, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалентно 71% від їх ваги тіла. Наприклад, 120 фунтів жінка піднімає близько 85 фунтів.
 2. Чоловіків, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалент 77% від їх ваги тіла. Таким чином, 150-фунтовий людина піднімає близько 115 фунтів.
 3. Модифіковані віджимання, виконувані з колін на землю, а не в ногах, зменшити кількість піднятої ваги. Жінки ліфт еквівалент 55% від своєї ваги, в той час як чоловіки виїхали близько 56%. Так що 120 фунтів жінка піднімає близько 66 фунтів і 150 фунт людина піднімає близько 84 фунтів.

Він зазначає, що різниця між чоловіками і жінками насправді просто функція тіла, розподіл маси між верхньої та нижньої частини тіла:

Ці показники лише середні, але є причина для різниці між самцями та самками. Чоловіки, як правило, піднімають більше їх сумарна вага тіла під час віджимань, ніж жінки, тому що вони, як правило, мають більший об'єм в грудях і плечах. В результаті, більше своєї ваги знаходиться прямо над озброєннями при виконанні віджимання.

На відміну від жінок, як правило, мають більш низький центр ваги, їх вага навколо стегон і стегон. Оскільки цей вага знаходиться нижче положення рук, менше потрібно зусилля для підйому з позиції віджимання.

Однак, це варіюється в широких межах, у залежності від індивідуальних.

Зміни опору у всьому діапазоні руху

Також важливо, при спробі це вдома, щоб перевірити як зверху, так і знизу пуш-ап позиції, з зміною кута звичайно впливає на те, скільки опору застосовується. У Супрак, Доус, і Стефенсон 2011:

Як у традиційних, так і модифікованих віджимань, суб'єкти підтримали меншу вагу в вгору і вниз положенні.

+793
Aung Kyaw Zin 8 лист. 2013 р., 04:04:31

Я збираюся дати вам один можливий шлях до вирішення ваших прес-лава. Інші плани можуть також працювати, але що б ви не вибрали, дотримуйтеся його і побачити результат.

Огляд

Цей план може вирішити вашу проблему, зосередивши увагу на вправу, яке ви хочете поліпшити, правильного планування розвитку, залишаючи достатньо часу на відновлення, і додавши спині присідання на лавку преса в день, щоб стимулювати зростання вивільнення гормону тестостерону.

Це може виглядати дуже аскетично, але я думаю, що це те, що вам потрібно. Даний розклад орієнтована виключно на поліпшення вашого жиму лежачи. Присадкуватий роботі присутній тільки із-за його здатності стимулювати анаболічні гормону росту. Тяги будуть скорочені, щоб дозволити для більш легкого відновлення. Я видалив багато додаткових вправ, так що ви можете зосередитися тільки лава для пресу і вправи, які допоможуть його. Плече прес, підтягування/віджимання і провали самі корисні вправи допомогу для жиму лежачи.

Розклад

Понеділок (день ніг):

 • Низький-бар присідання (3 підходи х 5 повторень)
 • Які б інші речі ноги ви хочете зробити, але переконайтеся, що ви можете робити присідання і станова тяга в середу, так що я б порадив проти 5х5 станова тяга, які ви запланували на понеділок.

Зробити середовище (лава прес-день):

 • Низький-бар присідання (3 підходи х 5 повторень)
 • Жим лежачи (3 підходи х 5 повторень)
 • Станова тяга (1 набір х 5 повторень)

Відрегулюйте п'ятницю цей шлях (натиснути і День допомоги):

 • Низький-бар присідання (3 підходи х 5 повторень)
 • Плечі жим (5 підходів х 5 повторень)
 • Підтягування/підтягування (3 сету до відмови, і якщо ви можете зробити більше, ніж 15, додайте вага в ланцюг шкафута)
 • Соуси (3 сету до відмови, і якщо ви можете зробити більше, ніж 15, додайте вага на пояс на талії. Зробити трицепс нижче паралелі у нижній частині, і грудна клітка з лікті притиснуті зверху.)

Деталі

 • Присідання: знайти хорошу початкову вагу. Якщо ви процвітаєте у кожному повторенні кожного підходу, додати 5 фунтів наступного тренування. Якщо ні, то залишайся в цій же вазі наступного тренування. Спині присідання-це краща вправа для стимулювання анаболічного гормону росту, тому я включив його на кожному тренуванні, щоб отримати його до ваги, який буде для вас корисною на лавці прес-день.
 • Станова тяга: використовуйте ваш поточний вагу станова тяга, а просто зробити один набір на ваш робочий вага (це можна зробити розминку набори за низькими Ваг). Вам необхідно повернутися на Тома станова тяга (5х5-це сильний стрес!) так що ви можете робити присідання кожне тренування. Якщо у вас вийде на 5 повторень, збільште вагу на наступний раз.
 • Підтягування/підтягування/соуси: вони збираються, щоб дійсно допомогти вашому жиму, так що я дав їм зосередитися на своїх "плечах/руках" день. Якщо все зроблено з належною увагою до лопаткової стягування, вони повинні реально допомогти ваш обертає манжети плеча, а також.
 • Жим лежачи: ви говорите, що ви можете зробити тільки два комплекти на 185, потім відступити, 135. Це не стандарт. Вам необхідно знайти вагу, який ви можете використовувати для 3 підходи по 5 повторень і почніть з цього. Якщо вам це вдасться, збільшення ваги на 5 (або 2,5 кг) на наступну середу. Використовуйте правильну форму, знизивши планку до грудей за короткої паузи, не відбиваючись на дні.
 • Накладні преса: у тієї ж прогресії, як жим лежачи. Знайти вагу, який ви можете зробити 3 підходи по 5 повторень і почніть з того, що збільшення ваги на наступному тренуванні, якщо вам вдасться.

Можливі коригування

Я дійсно не знаю ваш рівень міцність і можливість відновлення, таким чином, деякі з них може не бути достатнього обсягу, щоб стимулювати адаптацію в ВИ. Якщо ви знайдете свій жим лежачи не йде в цьому плані, збільшити жим лежачи і накладні прес до 5 підходів замість 3 комплектів.

Форма

Дивно, що ваші плечі Прес (це стоячи накладні прес?) одно ваш жим. Як правило, лава для преса значно випереджає плече преси. Це може означати, що у вас є проблема форма на ваш жим, що не дозволяє зробити найкращим чином використовувати свої сили.

Якщо ви вирішили зняти форма перевірити відео, будь ласка, використовуйте цей посібник, щоб отримати кращу відгуки: http://startingstrength.com/resources/forum/showthread.php?t=20249. Не соромтеся задати форму-перевірити питання на цьому сайті. Не так вже багато (будь-яких), але вони ласкаво просимо!

+770
abcq2 21 груд. 2013 р., 04:39:22

Фізичні уявлення людини зазвичай піку в розквіті сил; цей вік може варіюватися від 18 до 35+. Так, біологічно кажучи, наш фізичний продуктивність краще буде число від цього діапазону.

Однак, як і багато речей у житті людини, ми покращуємо чим більше ми практикуємо і набиратися досвіду. В результаті, оптимальний вік не має значення. Важливо практикувати і покращувати на нинішній число. Якщо почати працювати в 40 років і ви добре практикуєте, ви можете досягти особистий рекорд, що багато в свої 20 або 30 років не може досягти.

Отже, як кліше, як правило, йде, вік не нічого, але ряд. Продовжуйте практикувати, і поліпшення, і ви будете дивувати себе кожен раз :).

+740
Alebo 30 лип. 2016 р., 04:02:35

Є три типи м'язів в людському тілі: скелетні м'язи, гладкі м'язи і серцевого м'яза (серцевого м'яза).

Серед них, ми орієнтуємося на збільшення ваги тільки скелетні м'язи.

Скелетні м'язи містять близько 75% води, 20% протеїну, 1-10% жирів і 1% вуглеводів. [Розділ 3]

З цих фактів, якщо я тримав воду в сторону. Тоді це тільки білок, який необхідний для росту м'язів? Оскільки жир і глікоген в незначних кількостях, відмовтеся від них. Я нічого не втрачаю? Я маю на увазі, чи є інші джерела для побудови м'язової маси разом з протеїном?

+730
Tuan Anh 22 черв. 2010 р., 17:28:47

Сказати, що я просто трохи фізичних вправ (достатньо, щоб мати деяку прибуток), що б добавки, я повинен приймати, щоб максимізувати вигоди і мінімізувати біль.

Я думаю, креатин, глютамін і ALC - Ацетил L-карнітин.

Як щодо риб'ячого жиру?

+704
user48768 20 груд. 2013 р., 08:12:51

Мені 18 років, 174 см зростом, вагою 60 кг чоловіки.

Я дуже худа, і не тренувався протягом століть. Останні кілька років я живу дуже нездоровий образ життя - занадто багато часу проводите перед книгами і ноутбуком. Тепер я хочу змінити це, перш ніж це занадто пізно. У мене є сильне бажання почати тренуватися, харчуватися здоровою їжею, зміцнити свою імунну систему, придбати деякі м'язи і зрештою, добре виглядати.

Так я не намагаюся нічого домогтися відразу, тому що я знаю, що це не можливо. Я просто хочу переконатися, що я роблю все правильно.

Як я вже сказав, я на це сподіваюся, що хто-то буде добрий, щоб пояснити в деталях, як я повинен почати тренуватися, які вправи (і як часто треба робити, як харчуватися здоровою і бути у формі.

Редагувати: Ок, давайте я спробую бути більш конкретним. Я не хочу рости в короткий проміжок часу величезні м'язи і виглядати як Халк. Це не моя мета взагалі. Я хочу зміцнити своє тіло природним шляхом і просто як ти сказав - виглядати м'язова (без перебільшення). Я теж хочу бути потрібним і спортивне у тому сенсі, що я можу бігти довго і швидко. Припустимо, що це мої головні цілі.

Якщо хто може зробити пропозицію на книги, або деякі веб-підручника або навчальної програми для моєї ситуації буду дуже вдячний.

Заздалегідь спасибі!

+698
Tony Archer 14 лист. 2014 р., 21:18:58

Це в основному при запуску програми Сила від Mark Rippetoe, це відмінна програма для створення всіх базових сил. ви будете робити 3 підходи по 5 повторів для кожної вправи, за винятком hyperextentions 3 підходи і 8 повторень. Тут представлені вправи.

У вівторок

 • присідання-Почніть з 100 фунтів
 • лава для преса - старт з 80 фунтів
 • гантелі bentover ряд - почати з 35 кг
 • hyperextentsion - вага тіла

У четвер

 • присідання-робіть 105 фунтів
 • накладні прес - роби 60 фунтів
 • підборіддя вгору - вага тіла

В суботу

 • присед-робити 110 фунтів
 • жим лежачи - 85 кг
 • гантелі bentover рядку - 40 фунтів
 • hyperextentsion - 5 фунтів

Споживання калорій 16 х ваш вагу тіла= загальна кількість калорій в день. 50% повинно бути білка, 40% вуглеводів і 10% жиру. Тримайтеся подалі від пшениці, картоплі, пива, цукру і смаженої їжі. зменшити до 2500 калорій, якщо не працювати на цьому тижні або буде тільки один раз.

Поступово завантажувати свої вправи кожне тренування додаючи по 5 кг в кожній вправі на кожному тренуванні. Ви можете побачити, що в понеділок і п'ятницю тренування.

Відпочивати між сетами- 4-5 хвилин між підходами, відпочинок цей довго або надто міцності переклад менше калорій.

Аеробні вправи, ви повинні отримати від 15 до 30 хвилин кардіо 3 рази в тиждень. ходьба потім працювати ваш шлях до пробіжок. Його до вас, коли ви хочете працювати, що перед силовими тренуваннями зробити це в інший день або після підйому.

+666
user664939 21 лют. 2015 р., 08:44:57

Я не товста. Я почав тренуватися лише для розумової свіжості і загальної фізичної підготовки.

Насправді я пробував 300 пробіжки сьогодні і може завершити їх лише 5-7 хвилин, і втомився після цього.

Це краще зробити:
1. Прогулянка на свіжому повітрі (що менш утомливо і більш трудомістким) близько 15 хвилин?
Або
2. Продовжувати біг поки не набридне (що знижує витрати часу, але це більш втомлює)?


Я думаю, швидка ходьба протягом 15 хвилин буде настільки ж важко, як 300-400 нон стоп бігає.

Ні, я не вистачає часу.
Я просто хочу знати плюси і мінуси вище, і який з них слід віддати перевагу і чому?
Чи є якась різниця?

+612
Aniket Amrutkar 22 трав. 2017 р., 09:02:35

Як K. л. розповідає, що шість пакетів є функцією складу м'язової і жирової маси. "Шість пакет", або 4, або 7 або 8 (тощо) В основному тільки м'язи черевного преса, з підключенням/підтримка фасції роблячи зарубки. (Я кажу, що інші цифри як ви не контролюєте, скільки дивізій ваші фасції робить, це генетичне. Я навіть бачив одного хлопця з 10.)

Як бігун на довгі дистанції, це буде простіше для вас, щоб зменшити жирові відкладення, ніж його буде менше аеробної діяльності. Увагу до дієти та терміни, поряд з вашої звичайної тренування (і я обгрунтовую це на тому припущенні, що ви тренуєтеся 5-7 днів на тиждень працює), принесе ваш жир вниз.

АБС початку стають видні приблизно 10-15% жиру (в залежності від розвитку м'язів і розподіл жиру), і різко окреслені на рівні 5-8%. Значно нижче 5% Не рекомендується, так як це насправді шкідливо для здоров'я мати, що низький рівень протягом тривалого часу. Просто виконайте пошук Google для "Гален Рапп АБС" або "Мег keflezighi АБС" для деяких прикладів бігунів на довгі дистанції з певними черевного преса.

+560
user61688 28 лют. 2010 р., 08:31:57

Я 165 см і я важу 56 кг.

Я ідеальний вагу для мого росту зараз, але не подобається моє тіло і як воно виглядає!

Я б хотіла бути худенькою, але не знаю як.

Живіт, живіт, ноги ..

Я, як ви, напевно, помітили, дуже хвилююся.

Будь-які ідеї?

Я хочу знати, що зі мною і як позбутися від цієї проблеми.

+553
Nirmi 9 лют. 2013 р., 04:46:37

Кожна їжа, яку ми їмо, засвоюються певні ферменти, які дуже чутливі до температури. Наприклад, білки і фрукти перетравлюються по-різному - різні ферменти, термінах і частинах травного тракту. Крім всіх цих, фрукти, а також інші сирі продукти мають свої власні натуральні ферменти для полегшення травлення. Зараз правда в тому, що холодна або гаряча їжа і напої не добре для нашого організму. Сирі фрукти і овочі є хорошими при кімнатній температурі, але всі інші приготовлені або оброблені харчові продукти є кращими в тепле місце. Зразок харчування при різних температурах не буде мати різний вплив на ваш рівень цукру в крові, хоча природний і оброблена їжа вплине на ваш інсуліну по-різному. Наприклад, ваше тіло знає різницю між стиглих сирих подорожника і бананові чіпси.

+530
Doyin Hassan 3 лист. 2014 р., 17:51:49

Це 1800 калорій, включаючи розробку, або 1800 калорій після вирахування з них ви спалили?

Це залежить від програми. Деякі "розумніші" додатки можуть включати вашу діяльність. Більшість просто запитати, якщо ви "високо активний", "помірно активний", "мало-мальськи активний" і т. д. Деякі дійсно неук додатків буде просто прийняти свій вік, вага, зріст і думаю.

Ось чому такі програми схуднення в світі, які не активно включати калорій в їх плани настільки успішні?

Я не знаю достатньо про цьому плані сказати. Вони, швидше всього, включає калорій в рівнянні вони тобі чи ні. Наприклад, якщо ви худнете, використовує систему пунктів, яка є дуже простий спосіб для підрахунку калорій.

Але так, якщо вони обмежують свій раціон харчування провокує вправа, ви будете втрачати вагу з часом, якщо ви будете дотримуватися цього. Програми втрати ваги також буде надмірно перебільшують їх кількість, тому що вони знають, що люди не дотримуються його повністю. Вони просто обслуговують людей, які не в звичці жити певний спосіб життя, звички помирають з працею, і вони включають його у свої програми, щоб вони працювали в цілому.

Також є якісь наслідки значно жере по 1800 наприклад 1200kcals а також робити вправи (інші, ніж почуття фізично втомилися)?

Ви будете втрачати значну частину м'язової маси, яка буде сповільнювати ваш метаболізм вниз. Це робить це важче, щоб тримати вагу в довгостроковій перспективі.

Крайній приклад, є шоу в США під назвою "Найбільший невдаха" (не впевнений, якщо це в інших країнах). У цьому шоу, вони беруть дуже огрядних людей і мучити їх протягом місяця, помістивши їх на вкрай низьку калорійність, а змушуючи їх робити ті або високої інтенсивності вправ. Є дослідження, які показують, що їх метаболізм терпить крах. Майже всі конкурсанти повернути свою вагу. Ті, які тримали його щосили весь час.

Так у світі фітнесу і втрати ваги, повільний і стійкий виграє перегони. Якщо ви втрачаєте більше 2 кг або 1 кг. тиждень, то ви повинні підняти ці калорії. Зазвичай 0,5 кг / 0.25 кг. на 1 фунт. / 0,5 кг-це солодке місце.

+492
hengleong 16 лип. 2018 р., 16:19:54

Які тренування, що дасть мені результати, використовуючи тільки колесо Ab.

Скільки часу він повинен бути гарним, щоб зробити їх величезними? Я можу робити весь день, я їм здорову їжу, але те, що я дійсно хочу, щоб зосередитися тільки, щоб зробити його великим. Я чув Ваг гарні, але використовувати я думаю, що АБ кермо теж він допоможе мені.

В результаті як довго я повинен тренування в день мій Прес з Ab колеса.

+480
ikuwow 27 лист. 2013 р., 20:39:23

Схоже, що ви вже робите велику частину високої інтенсивності інтервал підготовки з бразильського джиу-джитсу і Муай Тай, і то є один відмінний спосіб позбутися від жиру на животі. Тим не менш, ось деякі правила, які варто пам'ятати, коли справа доходить до втрати живота жир і набирає м'язову масу одночасно:

 1. Уважно стежити за вашою дієтою переконайтеся в тому, щоб вирізати стільки солодощів, як ви можете (цукерки, соки, закуски тощо). Я вважаю, що дослідження показали, що чоловіки повинні споживати близько 30 грамів цукру на день, а жінки-близько 20-25 грамів. Загалом, ми вже споживали набагато більше, ніж рекомендована кількість всього їсти фрукти і овочі разом з нашої повсякденній їжі. Наступного разу, спробуй підрахувати вміст цукру у всіх продуктах, які ви споживаєте, і ви будете здивовані, як багато цукру у вашому раціоні.

 2. Далі слід ефективно вражати АБС. Я маю на увазі, що вам потрібно зробити свого роду тренування, щоб дійсно принести пральна дошка АБС. Дослідження показали, що це одні з найбільш ефективних вправ АБС (стабільність розгортання м'яч, однієї планки ноги (передні і бокові), планка хреста над альпіністом і стабільність бал V-вгору). Ви можете знайти ці вправи на ютубі.

 3. Щоб отримати м'язи, ви повинні підняти кілька важких. Я маю на увазі, ви повинні переконатися, що існує послідовне вага навчання (2-3 дні в тиждень з упором на удари великих груп м'язів, як груди, стегна, сідниці, спину і ядро), і переконайтеся, що гучність і дозування щодо важкі (8-12 повторень від максимального зусилля). Спробуйте присідати, лавки і лат тягнути вниз в наступний раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. І якщо ви турбуєтеся про занадто багато ваги з підйомом тягарів, то ви не якщо ви продовжуєте навчання з бразильського джиу-джитсу і Муай Тай, як ви пройшли навчання. Якщо що, то піднімати важкі поєднанні з вашої звичайної режим зробить вас виглядати більш худий і підтягнутою.

 4. Останній і, можливо, найбільш важливим є, щоб переконатися, що ви споживаєте досить вуглеводів і білка, а не тільки білок. Вашому організму знадобиться більше енергії, яка є першою доступною для відновлення, а це вуглеводи, а не білок. Спробувати споживати деякі з цих продуктів відтепер: арахісове масло, солодкий картопля, авокадо і цільні яйця.

До речі, ви сказали, що іноді ви біжите протягом години, але реальний питання для чого? Якщо ви не любите біг протягом декількох годин, нові дослідження виходять підтримуючи переваг високої інтенсивності інтервальних тренувань протягом тривалого періоду повільно і неухильно кардіотренувань. Я думаю, гарне порівняння, щоб подивитися на спринтерів і марафонців і задати собі питання: "Ким я хочу виглядати?" А потім подивитися на їх тренування, щоб побачити свої результати. Спробуйте інтервальні спринти відтепер замість тривалих низькоінтенсивних кардіотренувань і почати бачачи ці АБС викотилися.

Сподіваюся, це було корисно для вас.

+407
Ryan Jensen 12 трав. 2017 р., 01:20:25

Мабуть, найкращий спосіб створити працездатності для ходьби / бігу по горбах у своєму місті, щоб вийти і йти пішки або бігти на пагорби. Сам акт вправи сама, з плином часу, стані ви до нього.

Якщо ви хочете тренажерному залі спеціальні вправи, щоб допомогти, то ви повинні в першу чергу дивитися на такі речі, як присідання (як вага і маса тіла), спліт присідання / випади і крок вгору варіанти, щоб зміцнити ваші ноги (робити ці зусилля будуть також допомогти з ємкість легень), і практично на будь-якому вигляді кардіо, щоб побудувати ємність легень (ходьба на похилій біговій доріжці, велотренажер, степпер, навіть щось на зразок веслування допоможе).

Це дуже загальний відповідь, так як ви не надали, що багато інформації, так що я не знаю ваше знайомство з вправами, рівень тренованості і т. д.

Якщо ви хочете більш конкретно, то коли ви потрапляєте в тренажерний зал, зробити гідну розминку, включаючи вправи рухливості для широкої області стегна, включаючи підколінні сухожилля, потім перемістіть на деяку силу працювати.

Я б сказав взагалі Болгарські спліт присідання по черзі встановлюють з кроком вікон; ідея в тому, що обидва повинні грубо імітують дію піднявшись на пагорб, але з різним ступенем конкретності, те, що буде кілька наборів слід натиску тяги, якщо у вас є доступ до упряжці (на жаль, не багато зали роблять), і закінчити з що якось низько зусиль похилій біговій доріжці ходьба або менше навантаження на велотренажері, щоб отримати кров тече по ногах.

Робити це кілька разів в тиждень, після перших декількох разів, ви, ймовірно, знайдете, що ви отримаєте деякі досить погані презервативи, якщо так, ще в спортзалі, а просто зробити деякі розминки вправи за легкої бігова доріжка або велотренажер роботу, знову ж таки, щоб отримати кров тече.

Хоча якщо чесно, якщо ви дійсно хочете ходити по пагорбах, де ви живете, і зробити це. Ніщо не може зрівнятися, щоб вийти на свіжому повітрі і бути активним (явно свіжі щодо, в залежності від того, де ви живете ;)

+406
Nithalla 27 лип. 2010 р., 20:11:13

Правильне харчування-це складно визначити для кожної людини. Якщо ви занадто ліниві, ви можете використовувати посилання: http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/obesity/BMI/bmicalc.htm. Це буде просто сказати вам, якщо у вас надмірна вага чи ні. Я вважаю, що краще мати тренера/інструктора, щоб направляти вас неправильно, якщо ви не втратити свою форму при виконанні якихось вправ чи використовувати дзеркало. І, дієтолог пропоную вам, що є на вашу баланс між роботою та особистим життям і кількості тренування ви робите. Коли я почав тренування в тренажерному залі, я використав книгу Кріс Джетин, як мій гід [в Bodybuilding.com: посібник ваш найкращий тіла] і тут Н там прийняли допомогу від тренерів, що цілком добре, оскільки він також передбачає варіанти дієти.

+395
Sue 3 трав. 2015 р., 23:28:15

Я ходжу в басейн майже кожен день, і я поплавати (25y довжини, коробка 50y кіл). Я помітив, що плавання 10-12 кіл (250-300й) не дуже мене втомлює, тому я можу робити це щодня. Але, плавальний км (33 кола, 1650y), зовсім мене замучила, настільки, що мені потрібно відпочити пару днів (1-2). Двох моделей (~11/добу і ~33/ 3 дні) мають однаковий середньодобовий колінах. Що для мене краще? 11 кіл в день, або 33 кіл в один день з 2 дні перерва?

Моя здогадка (тому що це займає близько 3-4 днів для microtears в м'язах відновлювати), що 33 кіл-це краще, ніж 11.

+356
Cvrtis 2 лют. 2010 р., 07:32:15

Одним з часто пропонованих переваги штанги, гантелі за можливість завантажувати штангою в меншому масштабі.

Наприклад, часте гантелі 1-2кг мінімум стрибків, тому для будь-яких двох вручають вправи з використанням стандартних гантелей мінімальний стрибок між 2-4кг. Крім того, штанги можуть бути завантажені з, як мало, як 1 кг пластин, з меншими вагами часто доступні, що робить прогресивного вага менше, наприклад, 1-2кг кроком.

Якщо б у мене був доступ тільки до гантелей, щоб позайматися, як я міг microload, щоб скоротити кроком?

+353
user29508 2 лют. 2016 р., 12:17:41

Те, що ви повинні розглянути, є те, що травми і операцій може вплинути набагато більше у вашому організмі не тільки те, де у вас була травма. Крім того, біль може послатися, так що можна також змішувати речі.

Якщо ви відчуваєте біль в одній стороні під час роботи, я думаю, що проблема асиметричної ходи. Визначити, як болісно бік рухається в порівнянні з вашими не боляче стало б важливим першим кроком. Що б допомогти звузити причину болю.

Що сказав, на другу половину вашого питання про це десь віджимати, щоб побачити, якщо це викликає біль, тригерній терапії саме про це. Я читав тригерним книги терапія Клер Дейвіс (і рекомендував його членам сім'ї) і мав хороші результати з ним. Якщо ви можете знайти його в книжковому магазині або бібліотеці можна навіть перегорнути до розділу ноги, знайти тригерні точки, які належать біль, коли ти відчуваєш його і подивитися, якщо ви можете промацати їх.

Наскільки розтягнення йде, я його не читала, але критичний самостійного ручного догляду від Donna сайт finando, мабуть, схожий і також включає в себе розтяжку. Зверніть увагу на розтяжку, поки ти зупинити мить ви відчуваєте якийсь дискомфорт і не тиснути далі ви, ймовірно, не зробити гірше, але враховуючи деякі дослідження почали показувати, що розтяжка може призвести до травми, я зовсім не схильні рекомендувати або рекомендувати її на всіх, якщо ти не дуже впевнений, що ви точно знаєте, що ви робите. Також, в моєму розумінні, коли зв'язки тягнуться, вони не повернутися до своєї старої позиції і в кінцевому підсумку слабкіше, як результат, тому я думаю, що наведення ВБК конкретно буде поганою ідеєю, але targetting різні м'язи ніг може і не бути. Також майте на увазі, що якщо ви знайдете м'яз туго при його розтягуванні, зміцнення його з тренуваннями-це краще рішення, ніж намагатися розтягнути його, щоб послабити його.

+339
happy1001 26 трав. 2018 р., 17:40:07

Працює одна нога, в той час, заявив в якій мірі не скоротити час тренування. Якщо ваші Успенської правильно він каже: 1ч в ногу дорівнює тренування-2ч нормальне навчання, але вам потрібно зробити, 2ч, щоб отримати обидві ноги треновані. У підсумку ви отримуєте тренування 2ч у 2ч.

Якщо ви хочете штовхати важче було б легше просто вибрати складніше передач.

+328
Osvaldo Galeano Aquino 11 лист. 2016 р., 01:13:48

Я думаю, що ви зачепили вашу проблему в свої нотатки. Загальна проблема новачків в тому, що вони схильні втрачати крутний момент при старті тягне. Я бачив це багато разів: новачкові буде створена за стійкою бару, пробитися у велике положення, навантаження, а потім почне тягнути. Відразу себе п'ятою злетять, їх хребет буде за арки в тому чи іншому напрямку і вага в основному зняті з дуже невеликою участю хіп взагалі. Попереку-це, очевидно, поставлена під загрозу, оскільки рух став більш добрим ранком/SLDL, ніж станова.

Тяга-Це вправа кульшового суглоба. Це правда, що монтажників (спинний і черевний) використовуються у величезній мірі, але трофей йде в сідниці. Келлі Старретт робить велику роботу, пояснюючи механіку в цьому відео.

Особисто, коли механіки руху натиснув на мене, я зміг додати 50 фунтів на моїй тязі відразу, тупотить мій особистий рекорд. Вже маючи непогану тягу, ви можете уявити моє здивування. Вправа раптом здалося набагато простіше і природніше. Мій прогрес після заслання, правда, прискореного, тому що я зрозумів, які м'язи я повинна була використовувати.

Так, пара реплік і покажчики, щоб пам'ятати:

 • Тримати обертаючий момент в стегно зовні обертаються коліна.
 • Думаю, про "вгвинчування ноги назовні" або "загвинчування ноги в землю" (використовувати Кий Старрет-х). Насправді не обертаються ноги-насправді, тримати ноги вказували як можна більш прямий, але прикидатися, що ви намагаєтесь розділити землю на частини з ногами. Це значно допоможе в підтримці стегна повантажили на протязі всього руху.
 • Коли ви підходите до бару і напитися, щоб почати тягти, не відступляться. Тримати напругу в стегнах, штовхати свої стегна вперед, а не поширюється від нижньої частини спини.
 • Роботи на АБС. Тримайте АБС. Як Старрет згадує у своїх відео, то АБС не тільки захистить хребет, але і допомогти створити найкращий важіль для руху.

Або це відмінна програма. Розташовується тяги в два рази більше вашої ваги в найкоротші терміни! Удачі!

+319
harsh sidana 21 груд. 2013 р., 01:00:20

Я б настійно рекомендуємо вам додати в спині тренувань, а також. Маючи переразвитые грудей, але слабка спина може вести до м'язовим дисбалансів і чи травм у майбутньому. Кидати в підтягування, supermans (нижньої частини спини) і зворотного hypers. Дивлячись на ваш план тренування це, здається естетичної починанні тому задня тренування також допоможуть розробити, що V-конус. Ви можете просто додати біцепс до кінця вашою спиною день. Також інтегрувати деякі вправи трицепс в день грудей, Якщо ви хочете розвиватися великими руками, так як трицепси становлять понад руки, ніж біцепс.

+218
Tongcheng 30 лист. 2019 р., 00:54:08

М'язи живота-це м'язи, як і будь-який інший.

Якщо, наприклад, ви знайшли програму, яка працює великий для вашої грудей або верхньої частини спини, спробуйте застосувати ті ж принципи для АБС теж. Прогресивна перевантаження!

І так, як і будь-яка інша група м'язів, м'язи живота повинні реституції теж! Можна використовувати 48 годин правило "великого пальця" для початку, а потім просто експериментувати звідти. Спробуйте робити це кілька днів поспіль, і подивитися, якщо це працює. Якщо це не так, то, по крайней мере, ви будете знати.

+45
Max Kargl 14 січ. 2020 р., 21:14:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil