Збільшення серцевого ритму протягом ночі

Привіт я 138kgs (300 фунтів) і недавно купила DVD для аеробних вправ.

Я почав робити це кожен вечір перед сном. Проблема полягає кожен раз, коли я тренуюся я не виспався, так як моє серце б'ється в ночі, і мені навіть стає страшно працювати. Це нормальна реакція?

+953
Destined 16 січ. 2012 р., 06:39:53
33 відповідей

Моя процедура полягає в наступному:

 • Понеділок - волейбол і футбол
 • Вівторок - Тренування
 • Середа - Волейбол
 • Четвер - Тренування Б
 • П'ятниця - Тренування З
 • Вихідні - відпочинок

Я думаю зробити:

 • Тренування Всього Тіла
 • Тренування Б - нижня частина тіла
 • Тренування з - верхня частина тіла

Моя мета вийти на рівень 12 комплектів в тиждень для великих груп м'язів (я.е квадрациклів і назад) і 9-10 комплектів для дрібних (тобто біцепс і плечі)

Ця процедура була ефективною з нарощування м'язової маси або я повинен дотримуватися 3-денного плану тренувань (за умови, що у мене правильне харчування)?

особиста інформація:

15 років/ 65 кг/ 171см/ 14%БФ/

+955
Pengcheng 03 февр. '09 в 4:24

Я йду в спортзал і я хочу, щоб поліпшити м'язову витривалість . Мій тренер (насправді він не професійний тренер, і я не довіряю йому) сказав, що ви повинні робити велику кількість повторень з малою вагою .

Наприклад, я роблю жим лежачи 3 сети 15 повторень . Через 15 повторень, я працюю з низькою вагою. Наприклад, я можу зробити 10 повторень з 35 кг , але я не можу зробити 15 повторень з 35 кгс . Отже, я працюю з 20 кг (так, є велика різниця) так що я можу зробити 15 повторень.

Я не впевнений, що 15 повторень-це добре, або дуже багато. Я прочитав кілька статей про збільшення витривалості, всі вони говорять "8-10 повторень", або я неправильно зрозумів їх. Що ви думаєте про мою системі навчання ? Я працюю з цим, протягом декількох тижнів. Але я хочу побачити мою м'язів поліпшення, в сенсі мої біцепси Ще маленькі (наприклад) . Я хочу виростити їх.

Незабаром, я роблю 15 повторень з низькою вагою (але я завжди намагаюся збільшити вагу). Я хочу збільшити м'язову витривалість і збільшити м'язову. Я повинен зменшити кількість повторень і збільшити вагу?

+917
dikolret 16 трав. 2015 р., 16:52:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви знайдете, що є кілька варіантів програмування (комбінація і планування вправ, серій і повторень, які ви робите), і всі вони досягти поставленої мети. Багато успішні програмування включення концепції як багато повторень, як це можливо (AMRAP), який відрізняється від провалу, зберігши репутацію в баку.

Великий обсяг роботи по наданню допомоги, як кучері, жими ногами і т. д. дуже благотворно впливає на розмір м'язів і суглобів. Пол Картер пропонує 5 наборів 8-12 для верхньої частини тіла допомоги ліфтів або 5 сетів з 12-15 для нижнього підйомника допомогою тіла. Але у нього також є програми, який ви збираєтеся на провал, намагаючись побити свій номер минулого тижня, а потім після його спроби отримати половину повторень знову до відмови. Високий репутація роботи по наданню допомоги отримує кров тече через стики і зміцнює сухожилля, яке допомагає запалення засіб і запобігти його.

Іншим загальним підходом є підхід піраміди щось схоже на те, що ви описали. Ви працюєте до топ-сет, а потім назад вниз.

Ось деякі їжу для роздумів переганяється з книги від Джим Вендлер, Пол Картер і Марк Rippetoe:

 • Сила встановлює вимагають серйозних зусиль, так що відпочивай стільки, скільки потрібно
 • Втома додає складності, тому намагаюся зберегти решту, як короткі, як ви можете впоратися, особливо на роботу
 • Повна програма буде вирішувати сила, гіпертрофія (розмір), кондиціонер та мобільність. Нехтувати нічим, але підкреслити те, що ви хочете, щоб зосередитися.
 • Велика кількість повторень хороший за розміром, витривалості і здоров'я суглобів
 • Біцепса кучері допомогти запобігти тендиніт в лікті (для всіх ви щасливі люди)
 • Виконуючи допомогу як схема може допомогти полегшити нудьгу і пройти тренування швидше.

Пам'ятайте, що розмір-це результат обсяг роботи ви поклали ваші м'язи через. Ви повинні прагнути стати сильніше, так що у вас є можливість збільшити свій обсяг.

 • Обсяг вага х повторень х комплектів
 • Росте всього 5 фунтів у вазі може мати помітне збільшення об'єму.
 • Є план, виконати план, і піти.
 • Оцінити після того, як ви зробили свій план пару раз, щоб побачити, якщо він потребує корегування.
+885
Ginger McMurray 6 груд. 2011 р., 07:04:55

Це загальне питання, але ви могли б спробувати 'Стартова сила' або 'або 5х5 за все навчальні плани.

Те, що ви описуєте звучить як бодібілдинг спліт підготовки, яка передбачає навчання різних груп м'язів у різні дні.

Коли ви працюєте ви ламаєте м'язи через мікро-сльози і тільки через інші будуть його "побудувати".

Тільки тренування біцепса на день, звучить як broscience.

+882
Ankush Pandey 15 бер. 2017 р., 23:59:09

В цьому році я планую бігти 5 кілометрів, 10 кілометрів і напівмарафон в 2015 році. Дати заїздів інших, ніж 5к ще не оголошені. Однак, виходячи з дати минулого року, буде близько 2 місяці (9 тижнів) між 5К і 10К і близько 4 місяців (16 тижнів) між 10к та напівмарафону. Я теж планую переїзд з розкладу в розклад занять після новорічних свят, залишивши мене з 12 тижнів тренувань до 5к.

Я закінчила 5к в минулому році, і побіг 10к тренувань, але ніколи не змагалися на цій дистанції. Мій офіційний 5к час-29:32. Я хотів би отримати, що вниз до 25:00 або менше. Я б хотів працювати чиновник 10к менше, ніж 1:00:00 (сподіваюся ~55:00) і напівмарафон в ~2:30:00, якщо це час розумно.

Як я повинен керувати своєю тренуванням? Я бачу чотири очевидних рішень, які здаються розумними:

 • Поїздом за 5к від провідних до 5к. Слідкуйте за 10к план тренувань в 2 місяці між 5К і 10К. Слідкуйте за половину плану тренувань в 3 місяці між 10k і напівмарафон.
 • Поїзд на 10к через 10к. Перейти до більш раси-зручний графік роботи тиждень 5к. Поїзд за половину марафону з кінця 10к через напівмарафон.
 • Поїздом за 5к через 5к. Виконайте половину плану тренувань від 5 км до напівмарафону. Перейти до більш раси-зручний графік роботи на тиждень 10к.
 • Поїзд на напівмарафон стартує на початку січня. Перейти до більш раси-зручний графік роботи Тижня 5K і 10k.

Одне переважно перед іншими, чи, навпаки, одна ідея гірше, що має бути зі знижкою?

+800
Pavel Rossinsky 14 лист. 2011 р., 02:10:26

Я звичайно не мають яких-небудь серйозних проблем з контролюючими дихання під час вправи, але з висить ногу піднімає, це просто щось інше. Я буквально не міг видихнути, одночасно піднімаючи ноги і вдихайте при опусканні їх. Я завжди в кінцевому підсумку доводиться взяти невелику перерву після кожного повторення, щоб віддихатися. Як мені поправити моє дихання?

+778
Neelam Jain 8 січ. 2018 р., 12:44:14

Робить масаж реально допомогти болі в м'язах?

Також я хотів би знати, як швидко людина може оговтатися від м'язового болю і які існують методи, які дійсно допомагають запобігати/відновлення від болю в м'язах.

+760
MandyLB 9 вер. 2012 р., 20:46:06

Це досить складно вивчити правильну техніку, коли ви вже отримали поранення. Так було кілька тижнів відпочинку в першу чергу. Потім почати з простих вправ. Я даю вам деякі ідеї, згруповані за спільною комплексів (плеча, хребта, стегна, зап'ястя і т. д.) але всі ці гадаю, ти не настільки постраждала, дійсно чекати до тих пір, поки біль повністю пішла.

 1. Плечі: візьміть на колінах пуш-ап позиції. З руки повністю прямі, натискаємо на підлогу подалі від тебе. Ліфт між лопатками. Потягніть плечі вниз, у бік стегон. Розслабити шию та обличчя. Все це має зробити ваш верхній частині спини маленький круглий і подовжений, м'язи грудної клітини зайняті. Ті ж інструкції застосовні до дошки.

 2. Стегна: стоячи на колінах, підніміть, зробіть так, як ніби ви хочете підтягти коліна до плечей (вперед і вгору). Не рухатися коліна, просто прикласти зусилля. Дихати в живіт. Це повинно подовжити поперек і займатися ядро. Ті ж інструкції застосовні до дошки.

 3. Зап'ястя і руки: розподіліть пальцями і підштовхнути їх в землю, як ніби ви намагаєтеся стиснути кулак.

Якщо ви переходите на підйомно-колінного суглоба або згинанні руки, ви повинні підтримувати такий же активації. Якщо ви не можете, тоді ви повинні прийняти пуш-ап простіше за допомогою ухилу (наприклад. стілець). Коли ви згинаєте Лікоть, вона повинна рухатися назад уздовж тіла, а не в бік. Спускаючись вниз, лопатками буде рухатися ближче один до одного, йти вгору, перемістити їх подалі один від одного. Продовжуйте рух повільно і під контролем, йти тільки так глибоко, як ви можете контролювати рух. Гарною вправою є спдк пуш-ап, вона вчить, як працювати з плечима, а руки пасивною.

+734
MomG 2 вер. 2016 р., 06:19:21

Вашої звичайної лякаюче схожа на мою.

12 повторень занадто багато для мене. У моєму випадку це зробило б мене використовувати меншу вагу. Спробуйте знизити до 8 повторень і збільшити 5-20 кілограмів ваги (поступово і по своїй міцності).

З точки зору білка, нагадаємо, що рекомендована "доза становить 2 грама на кілограм ваги тіла.

Для кращого результату в мою спину, я знайшов дуже корисно робити деякі веслування після моєї тренування. Це також буде додати трохи кардіо (який, здається, не вистачає).

Ура.

+731
Ron Jones 16 жовт. 2010 р., 12:40:30

Загальне питання: чому у верхній області сідниці (грушоподібної, сідничної мінімус, сідничного м'яза) отримують непропорційно жорсткою і болить від бігу?

Для мене, стягнутість і болючість у цій конкретній галузі, здається пропорції до інших ділянках свого тіла. Нічого не отримує хворий або жорсткою.

Ця область отримує достатньо сильна, що вона є обмежуючим фактором у моєму одужанні від тривалих пробіжок. Після довгостроковій перспективі, як правило, інша частина мого тіла готова піти знову за графіком, а в цій області ще повністю відновитися.

Конкретної інформації мені: я в даний час не робите силові тренування, але я думаю, що моя сила є досить збалансованою для всіх груп м'язів, що беруть участь в бігу. Мої сідниці мають генетичний потенціал, щоб бути одним з моїх сильних частин тіла; ця область ніколи не була моїм слабким місцем.

Я зацікавлений у поліпшенні своєї технікою бігу, методики навчання, мобільності або що там ще потрібно, так що я не за напруга ці м'язи.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, залиште коментар і я буду оновлювати цей питання.

Оновлення:

 • У мене немає оніміння.
 • Моя хворобливість-це нормальний крепатуру. Я б не сказав, що у мене болі інших, ніж Домс.
 • У мене немає симптомів здавлення нерва.
 • У мене відразу стягнутості після запуску.

Відповідь для Майк-DHSc

Я думаю, що ви на правильному шляху. Я сиджу багато, і моя сидяча поза не велика. Я не здивуюся, якщо мої стегна викрадачів подовжуються. Мої згиначі стегна закорочені, і я працюю на те, що в рамках програми доктор Келлі Старретт мобільність протягом декількох місяців (і отримувати гарні результати). Але я не розглядала подовжений хіп-викрадачі. Що ви порадите (враховуючи, що я вже роблю все тягнеться ви рекомендували)?

Останнє Оновлення Я реалізував деякі хіп викрадача зміцнюючі вправи і продовжила мобільність праці і проблема майже повністю пішла.

+721
JnLinuxoid 7 квіт. 2019 р., 06:40:38

Якщо ви отримуєте висип або кропив'янка від стегна труться один об одного або проти сидінням, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти йому:

 • По-перше, носити щільні шорти, коли працює. Якщо ваші стегна не можу руб. разом, вони не викликають проблем.
 • Носити фітнес-шорти - Шорти для бігу, байкерські шорти і т. д. Намагайтеся уникати бавовна і купити те, що відчуваю слизько в магазині.
 • Носити спандекс штани під ваш велосипед шорти. Два шари захисту додатковий комфорт.
 • Якщо все інше зазнає невдачі, вазелін або Ковзання тіла змащувати області що потирає.
+693
The Butcher 24 вер. 2018 р., 20:23:33

Болючість є результатом ви працювати ваші м'язи, як вони не звикли. У plyo X на P90X є інтенсивним, і я відчував те ж саме після цього.

Я б сказав, Якщо ваша робота вимагає від вас, щоб підійматися по сходах або щось напружене, я б сказав, зберегти ваші plyo рутини на вихідні або день, коли вам не доведеться працювати відразу на наступний день. P90X є всеохоплюючої тренування. Ви отримуєте ВИИТ, силові тренування і розминки/кулдаун. Ви дійсно не потрібен еліптичний, так як він, ймовірно, не робить багато, але спалюючи зайві калорії.

Якщо ти намагаєшся зробити краще, що P90X, я б падіння еліптичні і включати розтяжку, деякі вправи, деякі основні роботи, можливо, деякі пліч працювати, поки ланцюг plyo стає легше. І ЦЕ БУДЕ ЛЕГШЕ. Це бере послідовність, так старатися, не здаватися!

+582
dupont2009 22 трав. 2010 р., 21:02:20

Вам потрібно, щоб розтягнути ваші стегна-згиначі, підколінні сухожилля і квадрицепси.

Існує безліч ресурсів про те, як розтягнути ці території на таких сайтах, як YouTube. Ось відео, я виявив, що включає в себе купу добре тягнеться.

Ви також можете зробити пожежні гідранти (і варіації), Скорпіони і залізними хрестами.

+548
user135286 4 серп. 2010 р., 15:42:45

Я був анемічне кілька років тому, хоча я брав багато зелені і багатих залізом продуктів харчування. Хтось сказав мені, що залізо і кальцій разом, тільки один буде поглинений і для мене залізо не засвоюється. Я брав зелень із сиром і фініками з молоком. Це реальна причина? Чи Правда, що кальцій і залізо, не можна приймати разом ?

+500
user182145 5 черв. 2017 р., 16:32:03

Я зробив стартову силу протягом 4 місяців і бачили гарні результати. Я змінив починаючому тренування культуриста, і зауважив, що реп/установлений діапазон збільшився від 3х5 до 4х10, який має сенс для гіпертрофії вигоди.

Чого я не розумію, як і навіщо потрібно робити багато різних вправ на частини тіла..і я бачив це у багатьох підпрограми культуриста... наприклад. на СС, ти зробив тільки 15 повторень в жимі, але і в звичайний день грудей ви, можливо, доведеться робити лава, похила лава, летить...

 1. Як ви можете очікувати летить власність, коли ви тільки зробити так багато повторень Жим + похила лава? Як ви можете очікувати, щоб працювати ваш біцепс або інший невеликої групи м'язів ефективно, коли ви тільки виконайте одну тренування ізоляції?

 2. Чому потрібно робити флісу, бічній піднімає і т. д., Коли ви вже робите дуууже багато рухів сумішшю як притискає плече або жими.

+427
JVas 30 квіт. 2016 р., 13:17:54

Вам не потрібно спорожнити кишечник перед тренуванням. Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час вправи на прес, ви повинні переконатися, що ваш раціон:

Якщо ви прямуєте всім цим правилам і раніше регулярно стикаються з цією проблемою, то ви повинні розглянути говорити з лікарем про це.

+411
Chaibi Alaa 4 груд. 2018 р., 13:01:34

Я тільки один помітив, що всі курси по інструкцій, mapmyfitness, жири і т. д. подібні додатки всі зникли без сліду назавжди?

+368
user189574 20 груд. 2010 р., 01:42:16

Як прокоментували інші, не побачивши відео своїй формі або знаючи трохи більше інформації важко сказати, якщо ви робите правильну форму 100%. Навіть тоді, іноді те, що відчуває людина-це правильної форми і причини болю 0, хтось інший може мати іншу реакцію. Я знаходжу це особливо вірно з присіданнями.

Ви могли б хотіти звернути увагу на те, як прямий ваша задня частина, напрямок ноги / коліна, і як низько ви йдете, перш ніж ви можете відчути дискомфорт.

Я знайшла статтю, де детально говориться про це:

Самий простий спосіб виправити попереку округлення навпочіпки, щоб підштовхнути коліна старанніше на шляху вгору і вниз. Якщо ваші коліна точку вперед або в попереку зазвичай круглі. Так що присідати з п'яти на ширині плечей, носки нарізно кут 30° і притисніть коліна до сторони якомога сильніше.

Наступний не присідати нижче паралелі. Багатьом людям не вистачає гнучкості присідати АТГ ("дупа в траві"). Якщо вам не вистачає гнучкості, щоб присідати весь шлях вниз, поки твоя дупа торкнеться ваших щиколоток, нижньої частини спини доведеться компенсувати за рахунок округлення по низу. Це може призвести до біль в попереку.

Читайте повний текст статті тут

Також віддам Передні присідання спробувати. Я б не замінити звичайні присідання з ними, але чергування може дати попереку відпочити і дасть вам більше розуміння про те, що м'язи це не адаптація або ваш формі, що є причиною проблеми.

+331
Davos Doe 10 трав. 2017 р., 18:30:03

Відповідь так, і ні, але в основному немає. На деякий час ви будете мати значний дисбаланс між верхньою половиною тіла і нижньої частини тіла, тому що у молоді роки ви зосереджені на одній групі. Тепер, що ви працюєте ногами так само вони почнуть наздоганяти. Може трапитися, що за той час, як ви підніміть, ви побачите прибуток в обидві руки і ноги, а ноги, ймовірно, мають більший рівень благоустрою в нижній частині тіла, тому що вони недорозвинені. Ваші поліпшення в жимі прийде більш повільно. Так що в якийсь момент, якщо ви будете працювати досить довго, вони почнуть вирівнюватися.

Це, як кажуть, деякі люди генетично сильніше верхня частина тіла, ніж нижні тіла (ймовірно, не те, що відбувається у вашому випадку)

В цілому збалансований план тренувань верхньої та нижньої частини тіла є хорошим способом, щоб іти в тому, що ви зможете чергувати групи м'язів і відпрацьовувати частіше.

В цілому це добре, навіть в спеціалізованих спортивних тренувати все тіло. Навіть високого класу бігунів є деякі розвитку верхньої частини тіла в цілях поліпшення біговій форми і краще обробляти кисень. Якщо ви перевірити Велодром, велосипедисти вони ще, як правило, мають досить м'язистий торс.

Це не прокляття-це коротка версія.

+296
hyperbah 28 трав. 2019 р., 13:09:14

Ні, не використовують ІМТ, щоб оцінити ваш фітнес-рівень.

В першу чергу, і я люблю вказувати на це; людина, який винайшов шкалу ІМТ каже, що він не повинен використовуватися, щоб визначити рівень вгодованості в людині.

По-друге, він був винайдений між 1830 та 1850. Наші знання про людське тіло розвинулася настільки, що це диво, що він досі використовується.

ІМТ категорії, як правило, розглядаються в якості інструменту для оцінки того, люди з сидячим способом життя мають недостатню вагу, надмірна вага або ожиріння з різних винятків, таких як: спортсменів, дітей, літніх і немічних.

Подивися список винятків.

Термін "спортсмени" в цьому відношенні є дійсно всім, хто активно працює.

Джерела і додаткове значення:

+282
Cem Parlakyildiz 3 лип. 2010 р., 11:46:40

Коли ви вивчаєте якийсь крок здається, пісні можуть виразно допомогти. Шукати пісні 90 ударів в хвилину (таким чином, Ви зможете зробити два кроки в такт пісні). Є багато хіп/хоп, рок і т. д. в цей діапазон. Правда 180BPM супер швидкий хеппі хардкор техно.

В кінці кінців, ви будете просто знати, що він відчуває.

+256
J Hobbs 10 квіт. 2011 р., 16:05:19

Я вважаю, що багато людей, які вважають себе формула відмінно вбирається просто не пробував їжі і підніматися досить важко. Однак, я не тримаюся за цю віру через збереження енергії з причин, відповідь Майкла викладає.

Я вважав себе хардгейнеров, поки я не спробував стартову силу з (майже) галон молока в день. Рішення не набирає вагу-це не стати сидячий спосіб життя і їдять більше. Це для підйому важких, потім інших важко, і є більше, ніж ви вважаєте себе здатним. Як зазначає Марк Сиссон:

Хардгейнеров часто хтось, хто не досить їсть. Звичайно, гени грають свою роль, але ви в кінцевому підсумку може мати істотний вплив на те, як ці гени відновити Ви. В точку. Їжте більше і ліфт важче схопити поводи.

В мій обмежений особистий досвід, так звані hardgainers які отримують своє харчування, травлення, стрес і важку роботу для того, як правило, набирають вагу. Так, не піднімаючись, погано їсть, не спить, і проблеми з травленням можуть зірвати цей метод. Так, наші тіла мають тенденцію залишатися, як вони є. Але я думаю, що багато хто так звані "формула відмінно вбирається" б знайти суттєвий успіх від виділеного харчування і ліфтингу.

+236
dylankb 19 бер. 2018 р., 01:39:53

Я планую зробити кабель працювати на трицепси і біцепси кожен другий день протягом наступного місяця.

Як новачок у вас набагато швидше адаптація до діяльності, то проміжний або просунутий атлет, так що це правильна стратегія, але з одним застереженням: час між тренуваннями-це не єдиний фактор, який впливає на ваше відновлення. Інших факторів у відновленні вже 8-10 годин сну, їжі достатньо, щоб живити ваш зріст активності, здорового харчування, залишаючись зволожуючий, і піднімаючись тільки те, що ваші м'язи можуть підтримувати (тобто не перевантажуйте ваше тіло). Якщо ви робите всі оці речі, то так, кожен день тренування рука буде працювати.

Я напрошуюся на можливість травми при цьому?

Травми зазвичай обумовлені одним з трьох питань:

 1. Незбалансоване рутина: потрібно збалансувати протилежні м'язові групи, які опрацьовуються щоб уникнути створюється м'язовий дисбаланс. Оскільки ваша програма залишки біцепсів і трицепсів роботи, ви не ризикують тут (на прикладі ризиків може бути хто-то робить багато вправ для грудей, як жим лежачи, які не працюють у верхній частині спини, щоб збалансувати його).

 2. Неправильна форма: переконайтеся, що ви мати відповідну форму у всіх ваших вправ. Це особливо поширене з біцепса кучері вправи, де люди, здавалося б, завжди обманюють, щоб отримати додаткові повторень або зайву вагу, що вони не повинні підніматися. Переконайтеся, що ви перегляньте відповідну форму для всіх ваших вправ, а використовувати кілька джерел для кожної вправи, щоб переконатися, що ви не отримуєте ніяких поганих або неповної інформації.

 3. Перетренованість: травми від перетренування поділяються на три підкатегорії: підйомно-занадто важкий, занадто мало для відновлення, або працюєте занадто часто. Перший випуск ви можете не тільки підніматися таку ж вагу, як ви можете зробити з правильною формою (і форму, покласти вагу вниз). Друге питання, яке ви можете уникнути, дотримуючись моїх інструкцій у першому пункті для отримання адекватного відновлення. І останнє питання, напевно, що ви найбільш схильні, і це те, що ви просто повинні прислухатися до свого організму на. Якщо ви опинитеся не маючи достатньо енергії або втоми, може взяти додатковий вихідний і піти на 3/тиждень рутини в проміжному.

+195
HSon 3 жовт. 2019 р., 22:52:00

Ваше питання занадто загальний, відповідь на ваше запитання знаходиться в поради спосіб життя, не план тренування ... спробуйте зробити дві речі, щоб почати

Перестати їсти і пити погань
Зробити деякі вправи вага тіла

Дотримуватися його протягом принаймні 2 місяці без чітів або розхитування і повернувся, щоб задати конкретні питання, якщо не допомогти вам втратити деякі жиру на животі і міцність конструкції. Удачі.

+188
Halil Tutkun 15 жовт. 2016 р., 19:35:03

Я досить сильна для жінки. Я завжди хотіла працювати регулярно зовні зовні у всі пори року і ще не. На стороні записки, я приєднався до біжучого номер "початківці" групи, яка не так і холодне повітря пішов в мої легені, я можу залишитися... але це вже інша історія.

В якості попереднього/ підліток я б цих кольок в боку, яка змусила мене повірити, що я ніколи не міг бігти. Було прикро, прикро і соромно. Я намагався ігнорувати його, але ніяких змін. Зовсім недавно я пробував і просто так, що я почав... я почав отримувати бігунів високої і любити його.

Я, здається, не дали досвід чи впевненість в собі, щоб займатися цим на повну котушку. Я хотів би кілька порад. Я спритний швидкий, але все-таки думаю, що у мене повільно скорочувальних волокон, я терпіти не можу. все мені здається, що тримати пульс хороший. Які тренування на біговій доріжці ви пропонуєте. Час , нахил, швидкість, розім'ятися, пописати і пост стрейч, харчування, споживання води до під час і після, білка і т. д. раз у тиждень. Я можу працювати на 3.4-5 і зберегти на 10 з гаком хвилин. Я п'ю багато води. Я намагаюся з'їсти невелику кількість до. Хотів би Я відчуваю себе чудово про моє прогрес і розтягнути напружені м'язи після. Я відволікаюся і впадаю в розпач, коли я бачу інших бігунів, які ходять в 8 км без зусиль. Я 260 і близько до 5'10. Більше кісток і велосипед, а також в тренажерному залі. Моя мета полягає в тому, щоб бути дуже хороший бігун/ бігун ( як я думаю, хтось повинен бути природним і вільним рухом ми можемо зробити, щоб бути енергійним і не бити за можливі спортивні заходи. Також я хочу бути самим вписатися в моє життя, випробувати себе і підштовхнути себе .

Спасибі всім, хто допомагає мені.

+174
zoo zope 27 лист. 2013 р., 12:10:44

Доопрацювати @rrirower, я думаю, що це означає, що ваше тіло більше не підкреслив, як інтенсивно, як це було, коли ви почали робити вправи. Ви, напевно, придбали або 'тоноване' м'язи, щоб допомогти вам з вашої звичайної. Додати більше м'язової маси, як правило, додати трохи ваги, але ви, безумовно, втратите також деякі жирові відкладення.

Відсутність болючості ймовірно, означає, що ви набрали м'язову масу, я уявляю, як тільки ти втратив трохи жиру робити ці вправи.

Коротше. Якщо ваша вага не змінювався, перш ніж ви почали свої тренування, тоді ці вправи будуть швидше всього пару фунтів.

У мене був досвід, схожий на ваш. Я стала звичайною, коли я був ожирінням. Через кілька років відданої вправи, я важила так само, як я завжди маю, але моє тіло більш тонке і мускулисте.

Можливо, втрата ваги не завжди може бути вашою метою, якщо ви хочете бути здоровим.

+115
Ya Boh 18 черв. 2010 р., 18:34:43

Після запуску, за спаданням, довгі милі на крутій стежці я знаходжу, що це найсильніша біль/біль у ногах через пухкої землі, як гравій. Важко сказати, які м'язи болять і я тільки пережила два рази болю, і побіг цей тип лише двічі на крутих стежок. Я житель двовимірного простору... мені здається, що найбільш після бігу при ходьбі по пухкому гравію, але і під час роботи я відчуваю, що це достатньо, щоб змінити спосіб, яким я спускатися вниз по стежці, яка гальмує мене.

Більш конкретно, ніяким боком-підопічних руху через описки чи зачіпаючи коріння. Це траплялося лише двічі, але біль була напевно нижче коліна і, можливо, в основному на передній зовнішній стороні ноги.

Замість того, щоб сказати, які м'язи робиш мені боляче, може хто підкаже, які м'язи відповідають за стабілізацію ваших ніг і деякі пропозиції щодо їх зміцнення в цілому або для бігу.

Які м'язи і як зміцнити їх?

+112
Peter Norby 22 серп. 2014 р., 00:19:45

Ось стаття про людину, який мав це трапитися, але він на німецькому.

Згідно статті, він випив 2 пляшки морквяного соку в день протягом трьох місяців. Проте, це торкнулося лише його руки і ноги, а не все тіло.

Крім того, колір дійсно помаранчевий, а не коричневий. У кращому випадку це буде виглядати дуже поганий штучний загар. Якщо ви контант з цим, чому б не використовувати реальних підроблених продуктів? Набагато швидше і надійніше...

+108
Sigri44 11 бер. 2010 р., 00:05:31

Я буду тримати цю відповідь коротким і солодким: гребний тренажер. Зосередитися на використанні біцепса і назад, щоб виконати рядок, а не натискати з ноги, і вуаля!

або плавання на каное/байдарках на реальному водоймі, що буде працювати, як добре.

+107
Kaiser Mikato 31 груд. 2011 р., 20:35:04

6: Ні, це не добре, якщо ви їсте овес кожний прийом їжі в день.

"Купити" протеїн нічого магічного. Це лише певна їжа, яка має досить пристойний живильний профіль і там трапляється тонну матеріалу з-за молочного виробництва в цілому.

Стадіон ви повинні стріляти за 1 грам або за кілограм ваги тіла. Деякі люди кажуть вдвічі менше, деяких людей удвічі більше. Більшість розрахунків, ви чуєте, на кілограм м'язової маси тіла, яке менше нормальної маси тіла.

Ви повинні мати достатню кількість білка у вашому раціоні щодня. Я не в курсі будь-яких доказів, що говорить вам потрібно більше в кінці тренування зокрема. Ваші м'язи отримують відремонтували за кілька днів, потроху.

І просто кинути це там, є набагато більше до здорового харчування, ніж просто ваші макроси. Свіжі рослини і поживні речовини з інших джерел також вимагає, щоб полагодити свої м'язи до.

+91
Damien Cooke 28 серп. 2018 р., 22:46:35

Я і в 30-х роках зізнаюся, дуже малорухливий. Найгірше, з напружений графік роботи, родина з маленькими дітьми дуже важко (або неможливо?) знайти час для належного здійснення без повного життя Революція, про яку зараз не представляється можливим.

Ще, я думаю, що роблю ніяких фізичних вправ не добрий і буде гірше, чим більше часу я пропустив.

Так що я почав думати про робити хоч щось, єдиний момент, який я можу придумати: рано-вранці, коли всі інші ще сплять. Так що в ідеалі (?) Я вставав о 6 ранку, зробити .. щось? протягом деякого часу, після чого почнеться звичайний день (і, як інтернет-мем йде, прибуток!).

Питання: що це значить взагалі? чи може це дати мені деякі переваги для здоров'я? І що б магічне "щось", що я могла зробити одна у вітальні, не розбудивши дружину і дітей? Я думала про гімнастику, але, можливо, я настільки повністю, що я навіть не помічаю цього.

+87
user3081482 25 січ. 2017 р., 12:44:33

У той час як на ходу, важко підтримувати такої ж процедури у вас вдома. Аналогічно ви навряд чи знайдете тренажерний зал під час подорожі в деякі місця, і ти хворий, застряг в автобусі і т. д. і т. д. Ти їси дивну їжу і пити, а часто і гулянки.

Поряд з мовою-в-щоку молодіжні тренувань, як можна тримати себе у формі / робітників, а робити довгострокові проїзні?

Я особисто знаходжу, що я втрачаю вагу, коли на великих поїздок, тому що у мене малорухливий спосіб життя при роботі, але от тільки втрати ваги, не виходить, як такої.

+74
bobhpete 22 січ. 2013 р., 18:01:40

Це характерно не тільки для себе, але це те, що мене цікавить. Так що якщо ви завантажуєте один з фітнес-програми і там написано введіть ваші дані і т. д... і наприклад, він говорить, що щоб схуднути, вам потрібно споживати 1800 калорій.

Це 1800 калорій, включаючи розробку, або 1800 калорій після вирахування з них ви спалили?

Напевно після робочого навантаження і бути більш активним у день вам потрібно споживати більше. Ось чому такі програми схуднення в світі, які не активно включати калорій в їх плани настільки успішні?

І чи є якісь наслідки суттєво жере по 1800 наприклад 1200kcals а також робити вправи (крім почуття фізично втомився)?

+37
not7CD 21 черв. 2010 р., 04:52:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil