Які м'язи тренувати і як для горизонтального oversplit?

Я стала дуже гнучкою протягом двох місяців після зміни мого присідань, сходили вниз з повільним негативи/агресивний вгору-вниз, це поліпшило мій вертикальним поділом масово. Сторони oversplit виглядає, як показано нижче, але це також може бути зроблено на поверх, по вулиці танцюристи, хокеїсти бомбардира, танцюристи, військовий художниками і так далі. Це питання не є специфічним для будь-якого конкретного виду спорту замість того, щоб зосередитися на гнучкості і як поліпшити його. Коли я тренуюся на гнучкість, глюкозамін з черепашок харчовими продуктами, допомагає мені швидше відновитися і робить успіхи швидше.

Як можна поліпшити горизонтальний шпагат?

enter image description here

+330
g000m 22 груд. 2016 р., 06:57:03
31 відповідей

Як говорить назва, я не працював досить довгий час. Мені 23 і я дуже хочу прийти у форму, покласти на деякі м'язи. Я 5'9" і важить близько 130 - 140 фунтів, так що я досить маленька. У мене астма, так я начебто суспільства про те, що я можу зробити. Біг-це дуже дуже складно для мене з-за цього. Я намагалася робити P90X в минулому році і я не можу закінчити будь-який з відео, але на диво я закінчила кардіо позайматися. Мені довелося взяти кілька 5-ти хвилинні перерви, але я закінчив її. Мій друг хоче зробити маразм зі мною, але я не думаю, що це найкраща ідея. Я дійсно не мають багато м'язів взагалі. Мої руки маленькі, і я думаю, що ці роботи з підпрограми не кращий спосіб почати. Правильне харчування для мене дуже важко із-за мого фінансового стану, але якщо ти можеш кидати мені деякі ідеї, я подивлюся, що я можу зробити.

+953
Yang Yingrao 03 февр. '09 в 4:24

Після довгої перерви в якій-небудь формі тренування, я намагаюся себе масштабування в звичайну рутинну ваги. Єдина проблема, яку я маю з провалами. У мене немає доступу до набору паралельних брусах, але у мене є доступ до кілець. Проблема в тому, що я не достатньо сильний, щоб управляти провали на кільцях, так що я не впевнений, де почати Для того, щоб перехід до перепадів кільця. Що ви порадите?

+951
Beauty3245 8 жовт. 2018 р., 08:22:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я зазвичай безкоштовно навпочіпки (8х) і натиснувши ногою (4 рази)

Для різноманітності, а також щоб побачити, чи я зможу поліпшити 1-мій хіп-згиначів і 2 - нижня частина мій присед, я хочу включити 4х вікні навпочіпки, (з широкій стійці, якщо кому цікаво), замість 4х звичайні присідання, мають на кінці 4х кожного методу.

Я повинен зробити 4х стандартний присед перший або 4X коробка навпочіпки першим?

Я схильний втому перші мої стегна, щоб потім підкреслити каре, починаючи з присідання, але я вже не так впевнена.

Що ви думаєте? Спасибі.

ЗИ: мій поточний план тренування 4 дні в тиждень будні:

 • Д1: плече [покачати прес, chinups ...]
 • Д2: сідниці, квадрицепси ікри [присідання, прес ...]
 • Д3: біцепс груди [жим лежачи, кучері ...]
 • Д4: підколінні сухожилля трицепса [станова тяга, провали ...]

Я не можу зробити більше.

+945
regularjoe 25 лист. 2019 р., 17:20:49

Ось відео з деякими рухливості вправи у шведської maq за "школа" (м'язові дії, якості), дивіться демо вправ.

Це відмінне поєднання вправ для рухливості, немає ваг, тільки палиця. В основному комбо складається з "мертва тяга" з прямими ногами, фронтальний присед і сидячи з прямими руками. Все робиться в повільному і контрольованим чином. Більшість тренажерний зал обставлені світлої дерев'яної палички, які ви можете використовувати для цього.

Я зробив це в якості розминки вправи на пару років, і моя мобільність різко зросла порівняно з коли я почав.

Враховуючи, що ви зовсім нерухомі, я не буду починати з якою-небудь вагу на всіх. Замість того, щоб зосередитися на такого роду вправи, схожі на ядра, заднього ланцюга цілеспрямованого підняття тягарів.

+924
farid99 18 бер. 2013 р., 19:27:18

Зверніть увагу, що я не спортсмен, але я знаю достатню кількість силових тренувань, є "досить хороший фундамент знань, і можете застосувати деякі здоровий глузд в ситуації.

Як вже зазначалося в коментарях, вода збирається чинити якийсь опір. Проте, це, ймовірно, не буде достатньо; навіть якщо він досить опору, щоб почати з ним точно не буде довго на всіх.

Основоположним принципом для успішної силового тренування є прогресивна перевантаження. Ви можете піти в тренажерний зал вперше і тільки у жимі лежачи на потрібну кількість підходів і повторень, використовуючи порожній бар. Що може бути ускладнене протягом декількох сесій або навіть кілька тижнів, але з часом стане легко. Як тільки це відбудеться, для того, щоб продовжувати зміцнюватися, вам необхідно збільшити вагу (опір).

Тепер припустимо, що опір води рівносильно жиму лежачи з порожньою бар. Це нормально, поки він не стане легко, але що потім? Для того, щоб продовжувати робити успіхи, ви повинні збільшити опір, але там дійсно не будь-який спосіб зробити це.

Ваші силові тренування повинні доповнювати свій заплив тренувань. Силові тренування дадуть вам гідний фундамент сили, щоб працювати із а також збільшує м'язову витривалість за навчання плавати, в той час як навчання плавати буде надати вам певні навички та витривалість, що потрібно.

+898
VseEstGovno 6 черв. 2015 р., 16:56:24

Я 20-річний чоловік. Мій зріст 162 см (прибл. 5feet 4 дюйма), але моя вага становить всього 42 кг (приблизно 92 кг). Це робить мій ІМТ буде близько 16.00. Низький вага-це не генетичне або в результаті яких-небудь захворювань будь-якого роду. Насправді, так як за останні 5-6 років, я застрягла на тій же вазі. Я пробував працювати пару років тому протягом року, але це не спрацювало добре. Низький вага почав викликати у мене серйозні проблеми зі здоров'ям, які включають низьку витривалість, раннє виснаження, слабкість в різних частинах тіла, і низький імунітет.

Я планую почати працювати знову, але на цей раз я хочу бути впевнений, що мій план тренування і режим харчування. Моє щоденне розклад,

 • 7:30 ранку прокинутися
 • 8:00 ранку поїду в коледж
 • 8:30 ранку - 5:30 вечора в коледжі
 • 9:30 вечеря
 • 11:00 годин спати

Я чисто вегетаріанські. Будь ласка, дайте мені знати, якщо мені потрібно надати більше інформації, ніж.

+875
jellosy 23 серп. 2014 р., 08:01:37

Ось список деяких поширених причин, які призводять до надмірної пітливості на різних ділянках тіла:

Низький рівень цукру в крові, Питання, пов'язані з обміном речовин, Гіпертиреоз, Будь розлад нервів або пошкодження спинного мозку, Стрес або параноя, Паніки або тривоги нападу, Хвороба або інфекція печінки, Припливи (особливо у жінок після менопаузи), Лімфома, Паразитарні інфекції, Захворювань або розладів більш глибоких дермальних шарів, таких як вітіліго, Побічні ефекти деяких ліків, особливо тих, які призначають для лікування раку, Сніду, а також з антибіотиками Оме і paracetamols, Хвороби серця, Цукровий Діабет,

+867
Raja Sharma 15 трав. 2016 р., 09:48:59

Краща вправа для того, щоб поставити м'язи на стегні робить присідання. Це Король вправ для ніг. Скручиваемости ноги і прес працюють тільки тоді, коли ви вже поставили масу на ногах. Щоб отримати більше ноги, нічого не робити, але присідання!

+803
Wenza 1 жовт. 2010 р., 01:10:49

Ми зробили все це шлях через Rushfit розширений календар. Тепер куди ми йдемо? Ми хотіли б залишитися з тієї ж тренування, які знаходяться на календар.

Ми повинні почати в останні 2 місяці, 1 місяць? Створити новий календар, заснований на останньому місяці?

Що ви зробили після його завершення? Ми просто хочемо залишитися на тому ж або трохи більш високою інтенсивністю, що календар дав нам, і залишатися у формі.

+764
user3077612 6 квіт. 2011 р., 14:44:58

Що я повинен зробити, щоб тримати свій апетит під контролем, "скоротити шлунок". Ви бачите, перш ніж я почав дієту, я не їв сніданок, легкий обід, а потім ущелині ввечері на вечерю близько 1 або 2 години перед сном. Їжа просто сидиш і товстієш, як я спав. Мій шлунок опинився там, де він не буде відчувати себе повністю, якщо я був переїдання.

Щоб вирішити цю я почала постити. По-перше я кажу тільки зробити це, якщо у вас немає медичних проблем і ви не будете робити будь-інтенсивній фізичній роботі під час лікувального голодування. Також зупиниться, якщо в будь-який час ваш дискомфорт.

Щоб почати харчуватися світу за пару днів, а потім спробувати йти 24 години без їжі. Тобто світло на тиждень і спробуйте 36-48 годин без їжі. Ви не хочете йти в протягом 3 днів в цілях безпеки. Кожен раз, коли ви робите це, ви помітите, що коли ви їсте на це знадобиться не менше, щоб заповнити себе. Я подивився на це після грипу на тиждень і їдемо ~3 дні без їжі.

Працювати до чергової пост кожні 2 тижні і почати світ і подивитися, як ви себе відчуваєте. Ваше тіло нічого не залишилося, щоб спалити, але ваші жирові відкладення.

+710
kgpdeveloper 25 бер. 2017 р., 10:16:42

Існує багато відмінностей між двома дієтами, але я думаю, що одним з найбільш визначальних вид тваринної їжі рекомендується їсти.

Дієта Палео підкреслює, пісне м'ясо дичини. Ти не будеш їсти з нього мармуровий стейк або бекон на палео дієти. Ви збираєтеся бути є такі речі, як лосось, палтус, оленини, бізона, органічний вільного вигулу яловичини, свинини і т. д. Ці продукти відрізняються від традиційних західних продуктів тваринного походження, тому що вони набагато менше жирів і більш високу кількість Омега-3 жирів.

Справжня мета дієта Палео регулювати свій раціон, щоб ближче збігаються з нашими несільськогосподарські предків - ідея в тому, що біологічно наш організм ще не встиг пристосуватися до швидких змін у нашому раціоні після сільськогосподарської революції.

+708
ZachTimmons 12 січ. 2015 р., 12:24:19

Спартанські тренування чемності чоловічий журнал про здоров'я.

НОВАЧКОВІ 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Тіла-вага рядків - 15 повторень
 • Тіла-вага присідання - 25 повторень
 • Віджимання - 15 повторень
 • Стрибки на місці - 50 повторень
 • Альпіністи - 20 повторень
 • Великий хватом Віджимання - 10 повторень
 • Тіла-вага рядків - 15 повторень

ПРОМІЖНІ 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Підтягування - 25 повторів
 • Гантелі станова тяга - 50 повторень
 • Віджимання - 50 повторень
 • Тіла-вага присідання - 50 повторень
 • В-ІБП - 50 повторень
 • Поштовх гантелей Прес - 50 повторень
 • Підтягування - 25 повторів

"ОРИГІНАЛЬНИЙ" 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Підтягування - 25 повторів
 • Штангою, станова тяга зі 135 кг - 50 повторень
 • Віджимання - 50 повторень
 • 24-дюймовий бокс, стрибки - 50 повторень
 • Двірники поверх - 50 повторень
 • Один-рука чистий-і-Прес-із 36 фунтів Гиря - 50 повторень
 • Підтягування - 25 повторів

Стаття включає в себе відео-демонстрації вправ. Обговорення тренувань тут вказують на те, що вище може бути тестування механізму, який був приурочений до з'ясувати, де актори були в процесі. Ось ще один варіант, який взяла з різних облікових записів, щоб розбити його вниз з дня в день (це трохи занадто великий для мене пост цитатами, але це суміш важкої атлетики та кардіо-щось забагато на "кроссфіт" аспекти). В цілому, я дійсно складається враження, що це було все, що Марк Твайт вважав правильним в даний момент. Там багато "цього до знемоги", щоб підштовхнути людей до їх меж.

+677
Tim Pederick 2 бер. 2013 р., 16:00:32

я пошкодив коліно в минулу п'ятницю :( це було під час роботи з інтервалом, я побіг на нерівний газон. я гугл і намагався знайти схожі випадки з опису, але я трохи перевантажені і не можемо визначити. я планую відвідати лікаря, але не скоро з-за роботи.

може хтось ще відчув це, в основному: 1. праве коліно, праворуч від колінної відчуває, як всередині зав'язується 2. якщо я зігнути його, що збоку всередині відчуває, як деякі жили 'замок' або отримати зв'язали у вузол або отримання стисло і щільно 3. навіть коли нога пряма, є ще тиск на тій стороні 4. коліно зовні виглядає нормально, ніяких видимих шишка або нічого 5. його кістки, і біль тільки відчуття стягнутості

хто-небудь, будь ласка, допоможіть мені мені докладніше? їм трохи злякався, побачивши деякі травми коліна в неті, ті, який говорить, що ніяке зцілення не допоможе, що може вирішити тільки хірургічне втручання, тобто ВБК....

+593
Tethering 15 січ. 2019 р., 18:33:22

Багато вправи вага тіла, щоб зміцнити ваші стегна є hyperextensions.

Як ви стаєте сильнішими, ви можете отримати вагу і утримувати їх від грудей або мати зважений жилет.

Якщо ви фізично здатні виконувати вправ зі штангою, тоді я буду працювати на "добрі ранку" або негнущейся ноги deadlifts. Потім ви можете включити штангою присідання і повна тяга.

+556
Kay Yin 18 груд. 2015 р., 10:43:53

В % від пікових і середніх ccompared Макс і спокою ЧСС може змінюватися з плином часу. Якщо ви знаходитесь у відмінній формі і були біг протягом двох років на регулярній основі, ви можете не побачити великої різниці, якщо інтенсивність була такою ж.

Якщо ви берете його після першої і тоді ваш остаточний спринт, ви отримаєте розуміння того, як ваш HR є для цього виду діяльності.

Якщо у вас є проблеми з серцем і контролю за здоров'ям, то лікар, ймовірно, порекомендує вимірювати в різний час протягом дня... а потім прийняти його (і інші тести) професійно в їх офісі, поки в контрольованих умовах/обставинах.

+537
Yogh 29 лип. 2019 р., 21:41:22

Через проблеми, пов'язані з навчальним закладом, я тільки ходжу в тренажерний зал раз у тиждень. В цей день я роблю важку тягу, щоб стати сильніше (одна з моїх цілей), трицепси і ікри.

Я маленький, і мені цікаво, якщо цей метод навчання допоможе мені придбати певний розмір в моїх руках і литках.

+529
REMYA 10 бер. 2011 р., 19:02:28

Сорок хвилин часу, проведеного в спортзалі-це нереально низькі очікування, якщо хтось шукає такі ж наслідки, як мульти-вправ.

Якщо 40 хвилин-це жорсткий ковпак, який я радив би проти-тоді спочатку я хотів зробити тільки один комплект. Розминка зі штангою, додайте вага в логічний великий плити з кроком (наприклад 20кг, потім 40кг, потім 60 кг, потім 80 кг, 100 кг), а потім зробити один максимальний набір (наприклад 115кг Х5 повторень). Це практично виключає більшість часу, оскільки немає часу відпочивати між розминки і після роботи можна відразу зачищати тарілки і перейти до наступної вправи.

Це, ймовірно, не достатньо, щоб отримати тренування до 40 хвилин. Пам'ятайте, що 40 хвилин-це сміховинно короткий термін, щоб чекати всього тіла тренування. У цей момент Ви повинні почати падати вправ. Забувати підтягуватися, принаймні.

По-третє, перейти на 3-денний спліт, так що ви можете робити меншу кількість вправ в день. Наприклад:

А: присідання, жим

Б: станова тяга, накладні преси

Такий графік тільки з 1 комплект роботи, ймовірно, у більшості випадків, укладається в 40-хвилинного тренування.

+519
Setzer22 26 черв. 2017 р., 16:49:08

Один з методів, згаданих тренер сила Чарльз Poliquin, щоб зробити ваші локони з розширеної вени вниз і назад. Він буде відчувати себе трохи дивно, і ви, можливо, доведеться зменшити вагу трохи, але це гарантує, що всі зусилля на лікоть згиначів. Ви можете бути в змозі продовжити моє переміщення руки в нормальне положення. Більш спільну раду, щоб переконатися, що ви робите деякі зворотні завитки або інші вправи для розгиначів зап'ястка, так що ви не розвиваються якісь дисбаланс у передпліччя.

+518
Chrest 13 трав. 2014 р., 23:04:49

Білка, вуглеводів і жиру:

Білка - джерело енергії - будівельні блоки м'язів

Вуглеводи - швидке засвоєння - швидкий джерело енергії - будівельний матеріал для клітин, включаючи м'язи

Жир - перетравлює повільно - високий джерело енергії - виступає в якості подушки для органів

Вправа:

Короткі та інтенсивні тренування - Збільшує testerone рівні (у чоловіків вище testerone рівні, ніж жінки, як правило) - Будує м'язи, коли існує достатня кількість білка і вуглеводів доступний - Спалює вуглеводи і жири

Довге вправа - Спалює вуглеводи і жири

Речі, щоб уникнути:

 • Їжа в пластиці, особливо при нагріванні, тому не розігрівати їжу в пластикових власників (він забруднює свою їжу з естрогеноподібний речовини)
 • Не вистачає активності, вбиває м'язи, які не використовуються і з меншими м'язи займає більше часу, щоб спалити жир
 • Високий естроген, який говорить ваше тіло, щоб зберігати більше жиру (жінки мають більш високі рівні естрогену, що нормально)
+506
vivekkupadhyay 26 бер. 2016 р., 19:21:27
 • Вода (H2O) є кращим для гідратації
 • Чим більше ви потієте, тим більше води вам потрібно пити, щоб уникнути зневоднення

Він допомагає випити склянку води приблизно за годину до тренування, а потім випити невелику кількість води протягом всього тренування. Ви можете навіть хотіти випити ще одну склянку після тренування в залежності від самопочуття.

Ось пара посилань на статті, які обговорюють, скільки води пити в день: http://www.mayoclinic.com/health/water/NU00283

http://www.ehow.com/way_5189095_much-water-should-drink_.html

Чинником, який реально впливає на те, як багато води вам потрібно, і ваш рівень зневоднення кількість солі/натрію у вашому раціоні. Особисто, я виявив, що я набагато менш імовірно, щоб відчувати себе збезводненої, якщо я обмежити кількість солі я беру.

+361
taveras 8 жовт. 2013 р., 18:34:31

Судячи з вашого опису, схоже, що ви зіткнулися з плато втрати ваги, де в той час як втрати ваги через деякий час ваша вага залишається на тому ж рівні. Це звичайна справа під час схуднення. Речі, які можна робити, стоячи перед плато: 1) повторно оцінити ваше споживання калорій. Як ви втрачаєте вагу, не тільки це стало важче втратити, але ваш метаболізм знижується, тому необхідно переглянути калорійність раціону живлення, щоб переконатися, що ви їсте менше калорій, ніж ви горите. 2) провести інтенсивні тренування і контролювати все, що ви їсте.

+338
Carryn Welde 30 січ. 2011 р., 13:35:39

У мене дуже схожа проблема на моєму лівому лікті. Є 3 речі, які я зробити, щоб полегшити/зменшити біль:

+313
Mehmet Baker 29 черв. 2014 р., 17:54:56

Обидві лавки провали і регулярні провали мають репутацію за те, що погано позначається на ваших плечах. Так що якщо ви починаєте відчувати якісь наброс, кинути. Віджимання, з іншого боку, якщо робити як пуш-ап плюс варіант, відмінно підходить для ваших плечей, тому що вони тренують м'язи, тягніть лопатки, як деякі інші вправи робити. (Жим не робить, тому що ви контактний ваші лопатки на лаві.) Провали можуть бути складніше, але є багато способів зробити віджимання жорсткіше. Джерело на віджимання: Т-нації.

+184
Male Boosterxl 3 лип. 2017 р., 01:16:58

Краще дихати з обох рот і ніс, щоб збільшити потік повітря в легені. Ваші легені повинні працювати дуже старанно, коли повітря дозволяється тільки через ніздрі. Це стосується всіх форм працює.

+162
John Costello 16 квіт. 2011 р., 12:20:17

Існує ряд статей і досліджень, які знайшли довго сидіти шкідливо. Багато з них посилаються на кардіо вправи, як спосіб допомогти в боротьбі з шкідливим впливом.

Це щось конкретне в дію, або це більше пов'язано з тим що писчебумажными і не задіюєте м'язи? Головне-робити кардіо вправи, які передбачають сидіння (наприклад, їзда на велосипеді або веслування на довгі дистанції) представляють одних і тих же факторів ризику, як стаціонарних, сидячи (особливо якщо більшу частину дня сидячи, Робота за столом)?

+138
Mehr Saad 30 лип. 2017 р., 17:20:18

Цифри приблизні, але ось що я роблю.

Якщо ви можете зробити тільки одне-трьох підтягувань, тоді вам слід використовувати негативів або допомогу підтягувань і боротися за рівну кількість повторень на ваші набори. На даному етапі ви не досить сильні, щоб виправдати напрягу робити якусь змінну, але невелика кількість реальних підтягувань. Ти краще стає послідовним, більшого обсягу (загальна кількість повторень), а поступово ускладнюючи, роблячи повільні негативи або зменшуючи кількість ваги, допомога на групи або допомагати витягати машину.

Якщо ви можете зробити від чотирьох до восьми підтягувань, тоді вам слід знайти кількість можна надійно зробити в кожному сеті і зробити це для декількох наборів. На даний момент ти достатньо сильний, так що реальний підтягування є кращим, але досить слабо, що може суттєво обмежити обсяг, зайшовши на свій максимум у кожному сеті. Крім того, ви можете шухеру вся ідея набору кількість наборів, і просто виберіть всього досягти, скільки комплектів знадобиться.

Якщо ви можете зробити дев'ять або більше підтягувань, то ви повинні перестати турбуватися про відповідність числа різних наборів. Просто зайдіть на свій максимум у кожному підході і переконайтеся, що він залишається в межах прийнятного діапазону: якщо ви можете зробити 15 в кращому вигляді, переконатися, що кожен набір-це між 12 і 15. Потім ви можете зберегти кількість наборів постійним і знаю, ти все ще кидаючи виклик собі з точки зору обсягу і сили.

+87
madannes 5 черв. 2014 р., 01:44:08

Спробуйте це:-

 1. Віджимання
 2. Стрибати Присідати
 3. Стрибати Випади
 4. Віджимання
 5. Альпіністи

Робіть кожну вправу по 15 секунд без відпочинку і як можна сильніше ,таким чином, ланцюги займе близько 1:15 хвилин за 45 секунд перерву і зробіть ще 2-3 підходу.

Пам'ятайте інтенсивність-це ключ,це повинно бути так важко, що в кінці його, ви повинні дихати дуже важко. Також поєднати це періодичне голодування і хороше дієтхарчування балансу і ви побачите хороший приріст м'язів.

+81
Liang Li 4 квіт. 2013 р., 06:10:36

Нічого насправді.

Маючи здоровий рівень тестостерону означає, що тільки ви не маєте будь-який розлад у вашому Hypotalamic-гіпофізарно-Гонадної осі.

При виконанні вправи у вас транзиторне підвищення рівнів деяких гормонів: тестостерону один з них.

Він регулює гомеодинамического стану м'язів і деяких сигнальних закономірності, пов'язані з певною молекулярної акторами ( акт-mTORC1 ).

Жінки також здатні збільшувати м'язову масу, навіть з їх практично неіснуючий рівень тестостерону. Базальний рівень цього гормону не є хорошим предиктором ті, потенціал для зростання маси, але вони лише впливають на фактичні початковий рівень жиру маса ( і, очевидно, інші змінні, пов'язані з статевими відмінностями ).

+44
pcrs 11 черв. 2010 р., 02:57:49

М'язова пам'ять-це реальність, більш ніж коли-небудь.

Я повертаюся до тренувань після довгого періоду бездіяльності, що змусило мене втратити все адаптації з точки зору розмірів, міцність і кондиціонування.

Я тренуюся вже 5 років і перш ніж мені довелося зупинити мій вага була близько 92 кг і зараз становить ок. 81кг. (У мене немає точної мірою жиру в організмі, але його так само).

Як я можу збільшити м'язову пам'ять, щоб повернутися на мій колишній рівень, і як перевести це в ефективний періодизації?

+43
Seemasaurus 27 жовт. 2018 р., 11:21:36

Я працюю з дому на кілька місяців, переважно успішні результати. Я тільки що повернувся від травми плеча, яка, я впевнений, був викликаний неправильної форми, як жим лежачи і діпи: я стиснув мені плечі вперед під час руху, замість того, щоб тягнути їх назад сутички лопатку.

Я збираюся повернутися в тренажерний зал після травми і в цей раз я хочу переконатися, що я не чіпай моє тіло роблю нічого поганого. На даний момент, це не зовсім для мене ясно, якщо у мене звуження лопатки при жимі лежачи тільки, чи також при виконанні провали, про пресу, дл рядків, і практично будь-яку вправу.

Іншими словами, чи є вправи, де сутички лопатковий фактично порадив?

+41
Taylor Bob 8 черв. 2014 р., 18:32:32

Я серйозно сумніваюся в тому, що біг на довгі дистанції може зруйнувати ваш метаболізм, особливо, коли ми говоримо про 3-х полумарафонах.

Насправді жінки мають більш низький показник відмов, ніж чоловіки в ultramarathons, подвійний, потрійний або дека ironmans або аналогічних гонок на витривалість. Є багато прикладів для цього ви можете перевірити Кріс Макдугалл бестселера "Народжений бігти" http://www.ted.com/talks/christopher_mcdougall_are_we_born_to_run.html

Але якщо ви плануєте схуднути тільки від бігу (Якщо ви бігаєте по сто і більше км в тиждень), може бути досить часу для цього чекає :). Ви повинні об'єднати це з здоровий спосіб життя - я не люблю дієти, так як я не вірю в дієти - обмежено і розраховано. Я думаю, що ви повинні харчуватися натуральними (наскільки це можливо) харчування, падає цукор, спалюють жири та підтримання добре збалансованого споживання більшості основних поживних речовин.

Сам я почав біг на довгі дистанції менше, ніж два роки тому, і поки я пробіг 15 марафонів (з яких в основному гори і близьких, 70км ультра) і кілька половина. Я особисто відчуваю, що мій метаболізм, але і поліпшити.

+26
Fabricio Leotti 28 груд. 2010 р., 11:31:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil