В чому справа на шкіру провисати після значної втрати ваги?

Я дуже повненький. Я теж починаю втрачати багато ваги на нову дієту програми/тренування з тренером.

 • Як кілограми продовжують падати, як погано я можу очікувати, що шкіра буде обвисати?
 • Я можу зробити все, щоб пом'якшити його?
 • Це тривати вічно (якщо я тримати вагу викл), або він буде змінюватися з плином часу?

Я 29-річний чоловік, >350 фунтів, якщо це має значення.

Дякуємо за вашу допомогу.

+228
Mukesh 15 жовт. 2013 р., 18:35:38
32 відповідей

Будинок або кімната, де можна позайматися. Тренажерні зали також часто мають спеціалізоване устаткування.

+1000
lamcheg 03 февр. '09 в 4:24

Мені потрібно знати, як саме швидкість розраховується на велотренажері. Для цього мені потрібно знати, в які підрозділи опору на мотоцикл встановлена. Шкала від 1 до 25, але що саме означають ці цифри? Це сила в джоулях або щось ще?

Спасибі заздалегідь.

+999
Avesscita 22 груд. 2010 р., 06:53:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це відмінний підхід, і один, що я іду та всім рекомендую. Безкоштовне навчання ваги, все зроблено правильно (не прострочені його і нашкодити собі) є кращим для ваги втратити і загального фізичного (і психічного) поліпшення.

+978
Eruaz 26 трав. 2016 р., 22:14:54

Кількість ваги, яку ви піднімаєте, ви опинитеся в елітній категорії і доказово важку роботу, яку ви виконали, щоб досягти, що молодець. Менш відомим фактом є те, що стандартна лава для преса ставить величезне навантаження на сполучну сухожилля нижче плечового суглоба з верхньої частини руки залишається в широкому позицію по відношенню до вашого Печ. Альтернативні вправи, щоб включити в свій розпорядок тиснете гантелі лава. Це дозволить вам закінчити вправу в більш природному положенні зі зброєю набагато ближче один до одного, полегшення великий тиск на сухожилля, що дозволяє зробити рух більш продуктивно з середини і до остаточної установки. Мета тут полягає, щоб забезпечити максимальний розвиток грудні м'язи і уникнути травм одночасно.

+954
Montagnik51 11 лист. 2013 р., 19:39:49

На додаток до вже отриманих відповідей, я хотів би запропонувати вам зробити силові тренування для ніг в тренажерному залі. Вона розвивається мітохондрій в м'язових клітинах, які відіграють важливу роль в (до)Хілл працює.

+887
subdash salam 9 трав. 2015 р., 08:18:43

Мені завжди цікаво знати, яким повинен бути проміжок часу між прийомами їжі і зокрема вправи на розтяжку.

Так

 1. Через скільки годин їжа, яку я не повинна робити розтяжку?

 2. І через скільки годин розтяжки я не повинна брати нічого?

Спасибі!

+886
jasonwill 1 квіт. 2010 р., 17:29:30

Для втратити любов ручки: спробуйте бічний удар і бічної планки. Для підтримки нижній частині живота більше підходить: спробуйте фронтальний удар і коліно бігати,

Якщо ви додасте деякі інші кардіо як біг, це допоможе.

І якщо ви будете продовжувати з вашої здорової їжі і фізичних вправ, які повинні робити це.

+873
rychrd 30 жовт. 2016 р., 12:30:18

Коли ви виконуєте вправу на велику кількість повторень, ви готуєте свій організм на довгі-час завантаження. Організм буде пристосовуватися до найбільш ефективним способом стійко виконуючи при таких обставинах, які, маючи малі м'язи - вони спалюють менше енергії. Ось як кращі марафонці прагнуть виглядати зовсім худий.

Коли "тонування", то дуже ймовірно, хочете більше як спринтер - мати великі м'язи, які можуть витримувати короткочасне підвищення навантаження. Будувати свій режим тренувань навколо короткі сплески більш інтенсивного тренування, підкаже ваше тіло, щоб регулювати таким чином.

+861
jianguo wu 28 лют. 2019 р., 08:32:44

Я не пробував працювати в середині робочого дня, але я знайшов, що просто змінює дві речі про мій обід дуже допомогли.

 1. Я пішов з великою кількістю м'яса і сиру і вуглеводів (думаю, фрикадельки з пармезаном суб, біфштекси з сиром...) до середньої кількості м'яса і овочів (стейки і салат, чилі, курка з брокколі) допомогли тонну.
 2. Їсть їжу з дому > піду на обід. Або я роблю подвійної порції на вечерю напередодні ввечері, або в неділю ввечері я зробити величезну порцію супу або обгортання, або що це буде тривати цілий тиждень.

Я хотів би спробувати це на тиждень і подивитися, якщо ви все ще відчуваєте необхідність тренування.

Удачі на полуденне вправа частину вашого питання.

+855
Jonathan Gerardo Hernndez Sequ 17 черв. 2014 р., 16:13:30

Є збільшений ризик ковзання, що в поєднанні з можливим падінням особою в стоячій воді (від засмічення дренажу або одне тимчасово забиті ваші впав тіла). Потонути в дюймі води відбувається. Враховуючи, що ви збираєтеся зайняти більше часу, щоб прийняти душ, швидше за все, аби через входять і виходять з потоку води, я б порадив проти цього. Замість цього, використовуйте свій час toothcare зробити те ж саме. Це безпечно робити присідання під час чищення зубів і використання ополіскувача.

+828
Vokram 27 лют. 2015 р., 09:25:08

Пару тижнів тому я купила собі пару колготок, щоб тримати мене тепло під час роботи в зимовий час. І так я бігав в них, праве коліно болить, до точки, де навіть проста ходьба вниз по сходах викликає значну кількість болю.

Я займаюся всіма видами спорту з тих пір як я була маленькою (волейбол, джиу-джитсу, бадмінтон) та за рік або 2 я почав бігати. Я побіг за 1000 кілометрів у період з вересня 2010 по вересень 2011 року, в тому числі 2 марафонів. І все це без будь-якого натяку на травму коліна або навіть ознака болі в коліні.

Я побігав 4 дні/тиждень, пара коротких (7-10к) працює і 1 довгостроковій перспективі (від 15-25к).

З моїм досвідом бути комп'ютерами і програмуванням, я намагаюся підходити до цього як функція з набором змінних. До них відносяться: погода, температура, час доби, шкарпетки, взуття, одяг, скільки годин сну я отримав напередодні ввечері, ....вставити в "запуск" функція і ви отримаєте хороший або поганий.

І так як біль почалася тільки після того, як я став носити колготки на мене біжить, я начебто ставити під підозру. Хто-небудь відчув це і знаю, що це можливо?

(ЗИ: Так, я бачу спеціалізованого лікаря з цього приводу, просто чекаю свого призначення і хотів отримати питання там.)

+704
lht 16 бер. 2012 р., 10:28:39

Звичайно це зводиться до особистих переваг, але це те, що працював для мене.

 1. Почати займатися спортом, що передбачає постійне вивчення досвіду.

  Це може бути командний вид спорту чи бойове мистецтво, якщо ви не хочете/не маєте можливість займатися командними видами спорту. Мені швидко стає нудно від одноманітних вправ, таких як біг або плавання, але попадання в Муай Тай і бокс підтримував мене протягом кількох років.

 2. Вправа в групі або з партнером.

  Не варто недооцінювати цей. Ваша здатність змусити себе зростає, якщо є інші люди, які тренуються з вами. В спортзалі, куди я ходжу, люди в парі в класі: один тримає колодки/МИЦ круглий, інший-виконував вправу протягом раунду, то поміняти. Я, наприклад, мають значно більшу слабину-від якої, якщо я одне тренування.

+678
Simon Marquis 20 вер. 2013 р., 18:21:16

Все було звичайним, хто точно знав, що робити, а я був безпорадний баттхерт, який намагався зрозуміти, як обладнання працював.

Будь ласка, зрозумійте, що ви не єдина людина, щоб почувати себе таким чином! Ми всі повинні були вчитися в тренажерний зал.

Деякі Поради:

 • Ходжу в тренажерний зал, з "відкритою" ставлення, сенс орієнтуватися на слух сприймати зворотний зв'язок конструктивно.

 • Зосередитися на навчанні правильної форми. Кожна вправа має відповідну форму, роботи цільової м'язи. Втратити форму, і ви можете нашкодити собі або ви будете "обдурити" шляхом залучення м'язів за вправи мети (а значить, менше прибутку). Ніколи не бійтеся зупинити і знизити кількість ваги, якщо ви відчуваєте, що ваша форма ковзання.

 • Атака самий простий і найменш лякаючим обладнання. Радимо почати з машини/устаткування-перше, ніж штанги і гантелі. Велика частина цієї техніки має схеми та інструкції як виконувати вправу. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати інструкціям!

Коли ви починаєте відчувати себе комфортно, переходити на вільні ваги. Почніть з низькою/легкий вага і виконайте вправи для розминки і зосередитися на формі. Коли ви виконуєте вправи з вагою, робіть це перед дзеркалом і попросіть кого-небудь подивитися вашу форму. Дзеркало є, так що ви можете побачити, як ви реагуєте на їх зворотного зв'язку, що дозволяє вам дізнатися, яка правильна форма повинна виглядати.

 • Дивитися інші. Ви можете вчитися, спостерігаючи за іншими, тобто як, чорт візьми, робить ця машина працює? Просто бовтатися, поки хто-то починає використовувати його! Просто прийняти до відома, що не всі правильно їх вправи і що деякі вправи на визначення важче, ніж іншим.

Удачі!

+629
maggieost 20 вер. 2017 р., 03:26:52

З номера ви дали, ви їсте 720 калорій + Вечеря ти. І правило, яке всі, здається, домовилися про те, що ви втрачаєте вагу, витрачаючи більше калорій (з допомогою вправ, прогулянок і просто життя), ніж те, що ви їсте. Строго кажучи, білків, жирів або вуглеводів не диктують, чи ви будете набирати вагу чи ні. Це калорії проти калорій. Але мати правильне і збалансоване харчування допоможе вам досягти цієї мети, оскільки, їсти продуктів, які наповнять вас або наситити тебе більше, але дає менше калорій на ту ж кількість ситості. Прикладами цього є необроблені продукти з клітковиною в них.

Враховуючи зростання, вага і вік ви дали і використовуючи цей калькулятор калорій, ваш рівень метаболізму (BMR) становить близько 1500~1600 калорій. Це означає, що на основі вашого росту та ваги та інших чинників, ваш організм витрачає 1500 калорій тільки на підставі того, що ти живеш. Припустимо, ви вечеряєте з 500 калорій, що досі просто ставить вас на 1220 ккал і яблуко або банан, поставили б ви близько споживання 1400 калорій. Це споживання калорій менше, ніж ваш організм витрачає, не беручи до уваги вправи. Ви не повинні набирати вагу, ви повинні хоча б просто беззбитковим. І з допомогою вправ, ви повинні бути в змозі скинути вагу. Це може бути просто ходьба і легкі фізичні вправи, біг підтюпцем протягом 30 хвилин спалює близько 200 калорій.

Також, Коли ви відстежувати Ваші втрати ваги, ви повинні пам'ятати, що воно має бути повільним процесом. 1 кг/тиждень втрата ваги не надто багато вище, ніж. Є речі, які ви повинні пам'ятати при зважуванні себе:

 1. Спробуйте зважуватися рано вранці, перш ніж з'їсти, випити або що-небудь впускних і після пописати і посрати.
 2. Зняти весь одяг.
 3. Зважуйтеся кожен день і ви побачите, що ваш вага може бути нестабільним, коли бачив з дня у день.

Вага перекатная і повинні бути перевірені після виконання номери 1 і 2 для зменшення її хаотичності. Я може важити 5~10 кг важче, з мого одягу, їжі з'їли і воду випили, коли мій день робиться. Крім того, ви повинні визнати, що втрата ваги відбувається повільно і спостерігається, як правило, один місяць якщо ви важите себе, але буде видно через 2-3 місяці на інших людей, просто глянувши на вас.

Крім того, оскільки ви вже підрахунок калорій, можуть бути й інші продукти і напої , які не були прийняті до уваги. Тому, щоб дійсно з'ясувати, якщо втрата ваги відбувається, ви повинні дотримуватися дієти та/або план тренування принаймні 2-3 місяці. Крім того, запис вашої ваги і калорій правильно є обов'язковим. Пам'ятайте, що це повільний процес і він допоможе вам, якщо ви можете знайти виконання в такі рутину замість того, щоб зосередитися на результатах.

Ми вибрали:

 1. Білка не диктує вам втратити вагу, це калорії проти калорій.
 2. Відстежувати правильно як ваші успіхи в їжі і вагою.
 3. Пам'ятайте, що це повільний процес, і ви побачите результати протягом місяця з запису вашої ваги тіла.
+591
philosowaffle 4 черв. 2016 р., 10:51:48

Погляньте на FitDeck (www.fitdeck.comв основному карта вправ, використовуваних/розроблених морські котики. Можливо, ви також захочете глянути на Табата інтервальні тренування - деякі з найбільш інтенсивних і швидких процедур, розроблених для створення indurance і сила (4 вправи, кожне з яких ви робите 8 х 20 секунд комплекту з 10-секундними періодами відпочинку - звучить просто, поки ви їх)

+540
Sophia Andrea Salvacion 20 лют. 2015 р., 04:50:15

Одна річ, ви могли б спробувати щось званих "аеробних інтервалів" або "рідко". Я чув про стратегії нижче від Tom 'бляхар' Шварц на бігу зоні (джерело).

Йду в 200м так швидко, як ви можете (зробити правильну розминку, яка, ймовірно, включає в себе деякі легкі пробіжки протягом 5-15 хвилин, деякі динаміки/вправи, і певні успіхи або прискорень), і час.

Додати 50% до цього часу (так, якщо ви запускали 26, додати 13 секунд, що дає 39 секунд).

Потім, кожну тиждень або дві, зробити інтервалом в 200 метрів з 200-метрової легку пробіжку між ними. Почніть з декількох, а потім додати пару раз в тиждень. Наприклад, в 1-й тиждень можна зробити 4х200 з 200 пробіжку, на тиждень 2 6x200 з 200 пробіжку, тижня 3 8x200 з 200 пробіжку, Тиждень 4 10x200, 12x200 те, 14x200 і т. д. Це, напевно, не доцільно робити більше, ніж 20x200, хоча це залежить від вашої фізичної підготовки. Прислухайтеся до свого організму і не перестаратися. Крім того, працювати в потрібному темпі!

Це дозволить зробити кілька речей для вашого тіла, але одна річ, що це поліпшить ваш ударний об'єм крові, який є важливою частиною покращення вашого бігу. Серцевий викид є мірою того, наскільки швидко ваше серце качає кров, і вона може бути обчислена шляхом множення ударного об'єму (скільки крові в один удар) і частоту серцевих скорочень (скільки разів ваше серце б'ється в одиницю часу). Коли ви робите ці інтервали, ваш пульс піднімається під час посту 200. Тоді, під час легкої пробіжки 200, ваш пульс сповільнюється швидше, ніж потік крові сповільнюється. Це означає, що надлишок крові є заповнення камер в вашому серці, що викликає трохи стрейч. Робити інтервали достатньо, і ваш ударний об'єм повинен збільшуватися, що повинно дати вам приріст продуктивності.

+505
eric 5 черв. 2015 р., 09:28:33

Для новачка, прийнято відповідати-це, напевно, добре.

Але для просунутих спортсменів з високим рівнем гучності може бути дуже ефективним. Наприклад, Стівен Прото (колишній зважений підтягуючі рекордсмен світу) тільки що закінчили робити 100 віджимань кожен день протягом 100 днів. Незабаром після цього, він розчавив його шість-річний підтягуючі реп пр 36 з набором 40 (при цьому вага тіла).

+491
IDisposable 18 вер. 2018 р., 21:40:00

На жаль, ви дійсно не можете зробити багато чого з Печ без залучення передньої дельтоподібного. Передня дельта працює з поперечні згинальні (будь-якого роду рух, що несе верхній важіль з боку в бік центру) і як стабілізатор плечового пояса.

Який-небудь клавішею руху посилить це. Як ви помітили, наголос більше на плече (верхня ліфтів), на відміну від падіння збільшує знімає загострення. Враховуючи, що у вас було 7 днів відпочинку і ще біль (досить того, що ти не можеш діяти, робити певні ліфти), я б звернутися до лікаря. Це може бути більше, ніж напруга м'язи, ви, можливо, сухожилля та/або кісткові участь, але в будь-якому випадку вам знадобиться пройти діагностику.

+444
Jn Amrolia 31 жовт. 2015 р., 01:07:08

Скільки ваги ви втрачаєте? Як хворий ви отримуєте? Якщо ви втрачаєте вагу, і не дуже боляче, ти не перетренованість, а "загальне час" - ось що важливо для вашої мети. (2 х 45 хвилин це ж як 90 хвилин) якщо ви отримуєте перевтома, перетренованість може бути для вашого рівня фізичної підготовки і урізування на годину всього за добу, що охоплюють всі заходи повинні бути достатньо, щоб підтримати втрату ваги.

+405
piers7 18 лист. 2017 р., 12:02:48

Якщо ви відчуваєте різкий біль у попереку, то потрібно коригувати тренування.

Чому лежачи піднімає ноги часто болючі, полягає в тому, що нижня частина спини зморщується і стислий, як вага ніг нахиляє стегна і тягне поперек вгору. Основна нога ліфтинг м'язів є поперекового м'яза, яка з'єднує стегнову кістку безпосередньо на ваш хребет. Опір переднього нахилу тазу в положенні лежачи ногу підняти дуже складно, так як сил на тазостегнові і хребет дуже сильна з-за плеча ноги.

Єдиний спосіб боротися з цими силами є загальнозміцнюючим м'язи живота, ті, що в нейтральному положенні б прогнутися в хребті вперед (в протилежну сторону). Проте, більшість людей не мають сили у животі, щоб врівноважити вага на ноги, коли вони опускаються, дуже несприятливому становищі з-за тиску ноги на поперекові м'язи (і, таким чином, хребет).

Це причина, чому поклавши руку під спиною, адже він підтримує спину і знижує кредитне плече. Однак, це не так, я рекомендую наближається цю вправу. Краще поступово підходити до нього, роблячи "одну ногу піднімає" (з іншої ноги зігнуті і допоміжна), переконавшись, що м'язи черевного преса є балкові і поперек плоска на підлогу. Коли ви можете зробити як багато з них, як ви хочете з керуванням, напруга в животі, і біль, то прогрес на дві ноги піднімає, а опускайте їх тільки до 60 градусів (попереку завжди на підлогу), потім на 45 градусів, і так далі. Тільки якщо ви абсолютно безболісно і легко контролювати свої ноги і хребет.

Сподіваюся, що це допомагає.

+402
helot 7 квіт. 2017 р., 07:57:59

Я дуже вибачаюсь за назву, будь ласка, допоможіть мені виправити це, не можу зрозуміти краще!

Я тренувалася на плече тренування Майка Чанга, і отримувати деякі позитивні результати

Цікаво, чи можу я застосувати цей "ритм" на інші тренування, я маю на увазі в наведеної вище посиланням, тренування слід такому порядку : 12 повторень - 8 повторень - 6 повторень - 4 повторень - 2 повторень , 10 секунд відпочинку між ними, в той час як я, як правило, у наступному порядку : 4 раундів, кожен раунд 12 повторень, 1 хвилина відпочинку між

Спасибі заздалегідь

+366
user193597 11 січ. 2015 р., 02:58:26

Основна проблема з харчуванням сніданок до роботи-ви повинні чекати годину або більше для того, щоб бути перевареною. Для бігу, багато людей вважають за краще харчуватися багатої вуглеводами їжі перед сном, щоб не чекати ранку.

Якщо ви не робите нічого, інтенсивний, низький швидкість 30-хвилинна пробіжка, наприклад, це, ймовірно, не треба. Але для більш інтенсивних тренувань ви швидко використовувати свої запаси глікогену, без карбюратора-завантаження напередодні ввечері. Тоді ви будете втомлюватися і менше, і втратити м'язової тканини.

Так що вибір для роботи є низьким пробіжку інтенсивності на фрукт або випити, або середньої-високої інтенсивності з їжею напередодні ввечері.

+352
Sanjeev Agerwal 6 черв. 2019 р., 02:25:50

Добавки не може викликати ефект. Це неправильний тренувальний процес.

Вам потрібно відпочити і зменшити кількість тренувань. Ваш організм виснажений. Зменшити на 2 тренування в тиждень максимум . Кожна наступна тренування повинна проводитися в фазу суперкомпенсации, поки ви тренуєтеся в катаболічний режим зараз (тіло все ще відновлюється після останньому тренуванні і почати наступний). Крім того, як зазначив в іншу відповідь, стрес змушує ваше тіло виробляти більше кортизолу, і це змушує катаболічний процес ще більше.

Так: 1) зробити перерву. Відпочинок на 2 тижні. Тоді почніть з малого цикл: почати з 30-40% від вашого звичайного ваги і збільшуйте його протягом 2-3 тижнів до нормальних значень. 2) протягом цього малого циклу не більше 2-3 тренувань в тиждень. Ідея розділити тренування на різні дні для кожної частини тіла-це добре для спортсменів, а не для звичайної людини. Переконайтеся, що ваш відпочинок не менше 48 годин між тренуваннями. 3) під час перерви робити оздоровчі заходи: прогулянка (не дуже більше), спати по 10 годин, пити більше води, відрізати алкоголю (хоча б на час) і зниження жирної їжі і рафінованого цукру.

Основна ідея, як побудувати тренувальний процес: ваш організм повинен хотіти тренуватися. Якщо він піде у відставку, прислухайтеся до себе. Якщо ти втомився: спокою, поки ви відчуваєте, як навчання.

Удачі!

+304
Hopekiss 25 трав. 2018 р., 09:47:15

Ставити перед собою цілі

Тому що вони дають вам зосередитися на чому-то можна виміряти, якщо ви робите прогрес до нього, і це може бути дуже приємно для їх досягнення!

Наприклад, коли я користуюся додатком miCoach від Adidas, хоча будь продуктивності гаджет моніторингу буде робити. Це дозволяє відстежувати свій прогрес і бачити, наскільки добре я прилепила до моєї тренування.

enter image description here

Він також відстежує статистику і дає "досягнення", коли ви натиснете певну віху. Але, звичайно, ви можете використовувати кілька показників, щоб тримати вас мотивованим:

 • спробуйте запустити довше,
 • намагаюся бігти швидше,
 • підняти більше ваги,
 • робити більше повторень.

Просто вимірювання фізичних вправ і використовувати його для намічених цілей може стати відмінним мотиватором, особливо коли ви не можете працювати в групі! Але звичайно, це не підходить для всіх. Вам потрібна внутрішня мотивація, щоб продовжувати. В іншому випадку, я згоден з іншими: йти працювати в групах!

+291
Octavius 7 жовт. 2016 р., 23:56:11

Я був у дуже схожій ситуації, щоб ви у вашому віці. Одна річ, ви повинні зрозуміти, ваш метаболізм, швидше за все, чи близькі до його піку прямо зараз.

Набирає вагу так само просто, як більше калорій, то калорії. Я б запропонував вважати свої калорії протягом декількох днів і бачачи, скільки ти зараз їж за день. Потім спробуйте додати 250 на добу(бажано здорових калорій, але ваш вік/розмір не має значення). Як тільки ви робите це з комфортом, спробуйте додати ще 250 за день.

Як для роботи, спробуйте зосередитися на рухах суміші і низьких частот реп. Наприклад, станова тяга, присідання і жим лежачи дуже хороші руху суміші. Спробуйте вдарити по 4-8 повторень.

Навіть цього ви не можете очікувати, щоб отримати багато швидкий вагу. Близько 0,5 кг в тиждень є стійким.

Дайте мені знати якщо ви маєте будь-які інші питання!

+281
ozay 18 бер. 2010 р., 03:22:01

Я параметри виділеного домашній спортзал у кімнаті 4х3.5м (13x12' приблизно) з високою стелею. Мене цікавить multigym і два кардіотренажери (велосипед+х-тренер), але скільки місця в multigym потрібно... не для себе, а включити його можна використовувати? Скільки "конверт" навколо нього повинні бути заплановані?

+151
hamad ali 17 бер. 2011 р., 12:45:43

Може бути, я непорозуміння на ваше запитання, але здається, що те, що ви просите, буде багато в чому залежати від ваших цілей і багатьох інших факторів. "Оптимальний нормального загального фізичного тіла гнучкість" варіюється в залежності від віку, статі, стану здоров'я, типу статури/розмір, ступінь активності та функціональних потреб.

Є багато змінних. Наприклад, цілі гнучкості стегна буде сильно відрізнятися для потреб ударом карате, бігу або балерини спліт порівняно з потребами гольфіст гойдалки, бігун або особа, намагаючись полегшити спині або болі в коліні. Іншим прикладом змінних буде діапазон згинання стегна руху, яка буде залежати від обхвату стегон. (Більше обхвату стегон, від жиру або м'язів, призведе до зниження згинання стегна через апроксимації м'яких тканин.)

Я не знаю жодного ресурсу, який дозволяє підключити зовнішні розміри і ваші кінцеві цілі, щоб отримати рекомендований діапазон. Можливо, в майбутньому достатня база даних буде створена і ви будете мати свою відповідь.

Однак зараз, хоча не те, що ви сподіваєтеся на, там є схеми з нормативними угломерные рухливість суглобів коливається, що може бути корисним для вас. Якщо у вас є спорт особливої необхідності, теніс м'язовий дисбаланс, наприклад, ви можете знайти конкретну інформацію, яка виходить за рамки цього питання.

Як наука вдосконалюється і кількісно більша частина нашого розуміння тіла, це не заміна для усвідомлення власного тіла. Усвідомлення свого тіла кінестетично допоможе вам знати, коли ви досягли достатнього або оптимального асортименту для вашого організму і просто потрібен для підтримки. Якщо у вас немає цього почуття, професійний, таких як фізіотерапевт або тренер може направляти вас. Це добре, що ви визнаєте, що є точка, за якою далі контрпродуктивно.

+140
Petr Kotas 19 квіт. 2015 р., 21:53:07

Серед елітних бігунів, пробіг навантаження і базової підготовки не відрізняються, що багато між 5к, 10к, і полумарафонской дистанціях (див. Марті Liquori це реальний пробіг). Це, як кажуть, у разі початківець бігун, я хотів би використовувати наступне правило. Якщо ви не можете з комфортом завершити дистанцію в темпі темпі, то ви, ймовірно, не слід намагатися заповнити його на гоночний день. Якщо ви виходите з зони комфорту вашого тіла, а також в гоночному темпі, ви могли отримати травму.

І я згоден з тим, що наа вже сказав, що ви повинні прислухатися до свого організму.

+123
Aaron Pfoltzer 4 жовт. 2010 р., 10:51:24

Більшість моєї відповіді вже міститься у відповіді на це питання, хоча питання насправді не є дублікатами.

Дещо я повторю:

 • Найбільша помилка, що переважна більшість бігунів було дуже важко на їх спокійних днів, та не досить важко на свої важкі дні.
 • Швидкодія-це вишенька на торті, переконайтеся, що ви спекти перший торт (тобто, зробити ваш пробіг перш ніж турбуватися про speedwork).
 • Не всі швидкодію робиться на трасі.

Переконайтеся, що у вас перша база. Для нових та постійних бігунів, кращі досягнення зроблені з дня в день вкладаючи в милях. Для не конкурентоспроможними бігун, це буде найбільша річ. Отримати там, отримати миль, відновити/інше по мірі необхідності. Є багато бігунів, які бігають кожен день і робити це досить безпечно.

Якщо у вас є база і постійно працює в 30-40 миль на тиждень (Мор) діапазону, ви можете почати кидати в таких речах, як горе повторює, звукознімачі/успіхів у вашій траси, які будуть допомагати швидкості. У цей момент Ви можете почати працювати на темпі/темпі бігу, індивідуального відстеження сесій (наприклад, 1-2 км розминки, 8x800 на 2 хвилини відпочивати, 1-2 warmdown миля), інших традиційних швидкісних тренувань. Ви зіткнетеся з двома точки зору, інтервал і поріг. Інтервал роботи збільшує швидкість верхнього кінця, поріг роботи збільшує час ви можете витратити на або поблизу цього верхній кінець швидкість. Навіть коли ви починаєте включати швидкісних тренувань, більшу частину часу все одно повинні бути витрачені в стійкому стані бігти, з додаванням пікапів і успіхів.

І, якщо ви носите зайві кілограми, апокрифічні перекази (підтверджується на моєму особистому досвіді) що ви отримаєте через 3-5 секунд на милю за кожен фунт ви втрачаєте вагу. Так що, якщо ви важите 180 і біжіть за 8 хвилин/милю темпами, втратити 20 кг і те ж зусилля треба зробити, щоб ти 7 хвилин/милю темпами.

+60
Cortex 25 лют. 2015 р., 09:12:20

Я працюю на деякий час, і тільки почав вести журнал, чим я займаюся в тренажерному залі. Сама важка частина намагається з'ясувати, що журнал під "вчення". Іноді, тренер дасть мені ім'я, розповідаючи мені, що я повинен зробити, але в інших випадках він просто "тепер ти знаєш це", а робити рухи я повинен робити.

Чи є місце я можу знайти імена для вправ та їх варіацій, так що я можу написати правильний звіт з правильними іменами?

+51
Javier Maltos 29 трав. 2010 р., 08:24:59

Яблуко (або інший фрукт).

Після тренування дуже ймовірно, що ваші магазини глюкози виснажуються. Щось здорове і містить трохи цукру дозволить вам відчути себе набагато краще.

+43
Brian Gilchrist 27 вер. 2010 р., 05:53:24

Я відповім зі свого особистого досвіду як я почав працювати приблизно рік-півтора тому я використовував особистий тренер протягом і буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому.

Мої причини в порядку від найбільш важливих:

Мотивація - якщо у мене призначена зустріч з моїм тренером я обов'язково піду, тому що хто-то чекає мене. Я піду на моєму власному десь, але це рідко, тому що завжди є робота, яку потрібно зробити.

Правильна методика і вибір вправ - навіть якщо я читаю в інтернеті або дивився відео я не зможу адекватно оцінити мою техніку і я б, напевно, проблеми, з'ясовуючи, що саме я повинна працювати. Також я б ніколи не намагатися Ваг він дає мені повірити, що я не міг керувати ними. І для багатьох це було б вірно в будь-якому випадку, без коригувальника.

Модифікація вправи "на льоту" - одна з причин, чому я почав тренування були болю в плечі, які не захотіли виїхати на пару років. Мій тренер зміг придумати вправи, які працювали навколо них, і врешті-решт вдалося від них позбавитися повністю. У мене немає великою рухливістю, в загальному, хоча так часто, коли я отримую біль від кілька вправ, які шкідливі і пов'язані з рухливістю, ніж вправи мій тренер придумує різні вправи для однієї і тієї ж м'язі (групі), де моє відсутність мобільності це не проблема.

Час і різноманітність - мій тренер має ступінь бакалавра в галузі фізичного виховання і працює на своїх господарів. Я не знаю, скільки часу йому знадобилося, щоб встановити сеанс для мене, але я б, звичайно, зайняти значну кількість додаткового часу для кожної сесії, напевно, півгодини або більше. Таким чином, я просто ходжу в тренажерний зал і привітатися, ніж пройти через вправи він підготував. Економить мені час і дає більше різноманітності. Я б, звичайно, ніколи не вважайте, що робите присідання на медичний м'яч або фітбол буде можливість і тепер я в змозі залізти на один без рук.

Все це дуже важливо для мене і я впевнений, що без спаринг-партнера якогось-то я б не тренуючись майже як старанно або як добре. Таким чином, вартість тренера добре освітлена результати, які він приносить.

+18
netcentric 26 вер. 2016 р., 14:55:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil