Що робити в першу чергу, розтяжка або ходьба?

Ви повинні зробити розтяжку, перш ніж ходьба або ходьба і розтяжка?

Що значить розминка? Як ви зігрітися?

+578
Pottypuss 5 січ. 2018 р., 18:42:50
40 відповідей

Опік-це насправді хороша річ, і ви завжди повинні прагнути до опіку. Якщо ви не відчуваєте опік, то ти або підніматися занадто легким або важким. 60 повторень може бути не найкраща схема реп ІМО.

Кращі діапазону повторень для біцепса становить близько 8-15 повторень в залежності від вашої мети. 8 для масової забудови та вищих представників для визначення.

+952
DeJaVo 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви читали про Домс або крепатуру я думаю, ви знайдете багато інформації про те, що ви шукаєте. Ваше тіло, як правило, потрібно кілька тижнів, щоб звикнути до вправ, які він не звик. Це буде найгірше спочатку, то тон вниз протягом тих тижнів, поки вона набагато менш помітна.

+944
Geziel Carvalho 8 вер. 2015 р., 11:59:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви питаєте про вимірі двох різних метрик. Одна сила/вибухонебезпечність, інші-витривалості. Техніка-це фактор, але насправді тільки вимірні на початкових етапах, що це звучить, як ви після цієї точки вже.

Поки у мене немає особистого досвіду з навчанням вікно стрибки, інші, ніж як випадкові плиометрических вправ в dojangh, я думаю, що ви могли б ставитися до нього так само, як ви б свій 1 максимальна репутація конкретного ліфта.

З'ясувати, що ваш 1 постріл, найкращий поле висота стрибка, і звертати з цього, й встановлювати свої критерії. Якщо ваш 1 постріл краще три фути (і я вигадую цифри), то в наступний раз встановити його на двох ногах і налагодити свою витривалість. Поїзд на кілька місяців, потім переміряла обидва.

Наскільки прогресування, я не знаю, якщо ви могли б ввести стандарт, просто тому, що генетичний склад (швидко скорочуються і повільно скорочуються) буде варіюватися від людини до людини. Я б очікував, однак, що це дуже схоже на щось ще, великі успіхи в початку з зменшенням прибутку далі по навчально шкалою ви отримаєте.

+909
SHAHUL HAMEED J 19 груд. 2018 р., 13:09:16

На додаток до @Дєєв нормально відповісти, так як ваша мета втратити жир, можна просто не вважати опору-навчання витрачання енергії. Як ви можете бачити, фактична витрата енергії безпосередньо пов'язані з підготовкою опору, як видається, все одно мізерно мало. У гіршому, це дозволить трохи збільшити дефіцит калорій.

Ви могли б розглянути смерті маніяк, тобто, з допомогою високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT), щоб стимулювати окислення жирних кислот. См. В розділі "130-150 ударів в хвилину для 30yr Стар" у статті гіперпосилання для отримання додаткової інформації.

+870
user77291 2 серп. 2014 р., 15:14:18

Тут я показую вам як я це роблю і я знаю, що питання тільки в тому, що дія мультиплікатора, але це здавалося простіше зробити це таким чином.

Примітка про жиру: вам потрібно зробити це близько до реальної вартості у вас як все це буде на основі, що.

Я використовую Катч-Макардл формула. Різні сайти посилаються на значення, які можна отримати РМР (метаболізму) або BMR (базальний метаболізм), але це одне і те ж.

Моя вага: 72.2 кг Жиру в організмі: 10%

Формула м'язової маси тіла: (Вага х (100-(жир)))/100

((72.2 х (100-10))/100 = 64.98

Формула: з BMR = 370 + (21.6 х м'язову масу тіла(кг))

370 + (21.6 х 64.98) = 1773.57

Це означає, що якщо я не вибратися з ліжка, навіть щоб сходити в туалет, щоб просто бути живим буде коштувати мені 1773.57 калорій в день. Для того, щоб це було правильно тепер я додам значення мультиплікатора, який є просто способом, щоб додати калорій для вас пересуватися, працювати і ходити в спортзал. Я додаю 1.55, який означає, що я в міру активна. Це значення називається загальна добова витрата енергії (TDEE на) і для мене це 1773.57 х 1,55 = 2749.0304.

Ви помітите, що багато сайтів розкажуть вам почати з о +500 калорій за забезпеченням режиму (це 99% часу багато) але я почав в режимі обслуговування себе і додав 50 калорій в тиждень, поки я не знайшов своє ідеальне значення.

Діяльність Мультиплікатора

Документ на обмін речовин використовується визначення "активні заходи" в якості витрат від 14.1 до 16,3 ккал/кг ідеальної маси тіла на добу.1 Використовуючи заокруглена цифра в 15 калорій на кілограм ваги тіла, то "активні заходи" для людини вагою 150 фунтів (68 кг) відповідає 1020 калорій в день. Якщо ходити за 4 км на годину спалює близько 300 калорій в годину, то вам необхідно буде пройти 3 години 24 хвилини, щоб спалити 1020 калорій.

Коефіцієнти активності для калькулятора обмеження калорій є:

1.200 = сидячий спосіб життя (мало або немає вправа) 1.375 = злегка активні (легкі вправи/Спорт 1-3 дні на тиждень, приблизно. 590 кал/день) 1.550 = помірно активні (помірні фізичні навантаження/спорт 3-5 днів в тиждень, прибл. 870 кал/день) 1.725 = дуже активні (жорсткий вправи/Спорт 6-7 днів на тиждень, прибл. Кел 1150/день) 1.900 = Extra активний (дуже жорсткі вправи/спорт і фізична робота, ок. Кел 1580/день)

Фактор активності злегка активний, відповідає ходьба 2 години в день, помірно активний відповідає гуляти 3 години в день, дуже активно, відповідає ходьба 4 години в день, і додаткові активні відповідає гуляти 5 годин в день (20 миль). Більш напружені вправи, такі як підйом по сходах або біг, спалювати більше калорій на годину. Більшість людей, які займаються спортом від 30 хвилин до 45 хвилин в день в "злегка активний категорію". Ви можете скористатися калькулятором ЧР, щоб визначити кількість калорій для кожного рівня вправи для вашого конкретного ваги шляхом вирахування калорій для певного рівня активності калорій для сидячого варіанти.

REFRERENCES:
Регулювання живлення інсулін-як фактори росту.
Що таке помірне фізичне навантаження?

+868
Papajack Gemperle 13 квіт. 2019 р., 16:11:47

Я роблю тренування (7 хвилин тренування додаток 1-2 в день) Для", що злегка мускулисте сексуальне тіло" за 2 місяці, але я не бачу ніякого візуального прогресу, і це робить мене дійсно сумно =(

Чи повинен я змінити свої тренування / не більше / спробувати більш жорстку дієту?

Як перевірити мій прогрес (щоб тримати мою мотивацію і бути впевненим, що я на правильному шляху)?

1,75 м / 80кг / широкий тип плечах

+867
Hanif Jan Afridi 2 серп. 2012 р., 16:56:55

Я прочитав численні відповіді на цей сайт для отримання більш громіздкі ноги. Здається, що вона в значній мірі заснована на генетики, спираючись на тип вправ. Однак, у мене немає доступу до тренажерний зал і ще, я б хотів, щоб збільшити мій розмір ноги. Мій план полягає в тому, щоб зробити високу інтенсивність присідань. Під цим я маю на увазі, робить повний сидячу присідання 40 разів у хвилину і повторював це 4 або 5 разів. Я намагаюся повторити спринт в гору сценарій типу, поки я вдома під час перерв.

Це буде корисно? Або я повинен використовувати інший метод, щоб набрати масу для ніг? Я вегетаріанець, так що інші речі я роблю, щоб набирати масу, п'ють молоко і сироватковий протеїн. Будь-які поради тут?

+807
Muniba Arooj 15 груд. 2012 р., 06:55:58

Ви перебрали.

Ваше тіло кондиціонером для такої вправи?

Особисто з моїм 2-річний досвід в культуризмі, я знаходжу такі тренування занадто напруженим. Кілька рекомендацій, яким ви повинні слідувати:

 • Ніколи не комбінуйте присідання, кардіо і ВИИТ в одне тренування.Ви можете зробити їх в один день (Присідання вранці і кардіо ввечері), але не в одне тренування.
 • Не займайтеся більше 1 години, якщо у вас є необхідна умова вашого тіла.
 • Без їжі як мінімум за годину до тренування.

  Якщо ви приймаєте будь-які добавки, такі як йохімбін або що-небудь, що може засмутити ваш шлунок - переконайтеся, що ви їли протягом останніх 2-3 годин. Якщо ви приймаєте будь-які добавки, будь ласка, перевірте термін придатності.

  Я сподіваюся, що було корисно. Удачі!

+806
user2281729 26 груд. 2014 р., 08:34:35

"Я десь вичитала, що людина повинна зосередитися на одну річ за один раз, якщо він або вона хоче зробити це звичкою"

Після того, як ви встаєте вранці, ви приймаєте душ і чистити зуби. Ви їсте сніданок і робити інші речі, як зачісуватися і готуватися до роботи чи школи. Ніхто не говорить вам робити так. Коли ви практикуєте стільки звичні речі на щоденній основі, чому не працює і медитації? Я знаю, що це може не належить вам, але деякі люди не мають шкідливих звичок, як алкоголізм та інші матеріали Для в той же час, а в деяких звичок, таких як вправи, читання і здорове харчування. Всі люди різні і немає єдиного правила на практиці речі. Якщо ви постійно робите так, там прибуде час, коли вони перетворяться в звичку. Тримати таймінги окремо як посередництво вранці і біг ввечері, або в іншу сторону. Якщо ви могли б об'єднати їх і пробіжка по парку, де ви посередником і потім бігати назад, це навіть краще. Побачити, що працює для вас краще, а потім почати практикувати.

+772
SAMIRA MOHAMUD 8 черв. 2016 р., 12:47:48

У мене була точно така ж проблема, за останній рік або близько того, але я отримав навколо проблеми з зав'язуванням шнурків трохи іншим способом (див. нижче).

З різних чекає, я консультувався, коли я зустрічала проблеми, я розумію, що це зазвичай одна з двох проблем для моєї вікової групи (47): стрес-перелом стопи або запалення зв'язок, яке "працює" над верхній частині стопи.

Ви зазвичай розвиваються як занадто багато підготовки (тут без сюрпризів), а також кращим ліками від проблем з великою кількістю відпочиваючих (сподіваюся тут без сюрпризів будь -). Для запалення можна також використовувати який-небудь ібупрофен, на основі продукту, який може допомогти при запаленні...

У мене трохи інша проблема, так як це невеликий "сухожилля мішки" на верхній частині моїй правій нозі, що дуже болить. Начебто постійний, але з невеликими змінами в моїй взуття, я рідко мають який-небудь дискомфорт - але не наступив мені на ногу, будь ласка.

Ви можете знайти інші можливі пояснення цього досить хороша стаття.

Тепер я краватку мої дві кросівки по-різному. Лівий черевик - де я (зараз) не відчувають жодних проблем - зав'язується як завжди, а на взуття я стрибаю два набору петельок на точку на нозі, де болить.

Це ілюструється з відео і все, в наступній статті з бігунів світу.

Редагувати я додав картинку з моєї туфлі з сьогоднішнього дня...

enter image description here

Нарешті, ви, ймовірно, повинні були ви ДП дивлячись на це... особливо, якщо ви хочете правильну діагностику проблеми...

+768
user241655 13 бер. 2012 р., 18:16:02

Робота стійку

Я не бачу особливих підстав чекати перед початком роботи стійку. Отримати зараз, і працювати на ваше просування стійку паралельно з Вашим Віджимання на одній руці мета.

Моя робота включає в стійку на руках стійка на руках тримає, "біг" (чергуючи руки), і стійку на руках віджимання так глибоко, як я можу піти (не далеко). Я роблю штангою накладні пресів для віджиму сирого міцність у всьому діапазоні руху. На даний момент всі мої роботи стійка на руках з допомогою стіни, але добре стоїть робота-це інший прогресії подумати.

Сперечаємося, що робить стійку тримає і малої дальності руху і стійку на руках Віджимання допоможуть вам працювати на повну стійку на руках віджимання краще, ніж звичайні віджимання.

Gymless тренувань в цілому

Я рекомендую шукати ваги-тільки сила програми, щоб повідомити ваш вибір навчання. Я чув хороші речі про зека кондиціонування, а також роботи Росс Enamait по.

+757
DivFox0 3 лип. 2010 р., 22:36:46

Природно, все має одну домінуючу руку над іншим. Дивно, якщо ви правша, ви схильні робити більшість завдань цією рукою. Однак небажаний результат іноді може бути саме те, що ви відчуваєте, зброї, які неоднорідні за міцністю і зовнішнім виглядом.

Гарна новина полягає в тому, що є кілька способів, щоб навіть їх. Будьте терплячі, оскільки вони не будуть навіть на ніч.


Кювет гантелі

Гантелі є відмінним будівельником маси. Це може бути вірно, що вони відмінно підходять для побудови сили на рухах. Однак вони є частою причиною нерівномірного зброї.

Гантелі дозволяють ваші сильні руки, щоб захопити рух і ви можете навіть не усвідомлюють цього. Перейдіть на гантелі для всіх ваших біцепсів і трицепсів, вправи, що дозволяють кожній руці повинні бути розроблені більш рівномірно. Наприклад, замість штангою кучері і трицепсів пресів - зробити гантелі кучері і гантелі преси.


Робота Кожною Рукою Окремо

Спираючись на попередній рада, не все робити вправи зі штангою, але це не означає, що ваші руки працюють рівномірно. Вправи, як машина проповідник кучері і трицепс pushdowns не використовувати штангу, але досі працюють обидві руки одночасно, що означає, що одна рука може домінувати. Для цих вправ, ви повинні працювати кожною рукою окремо, щоб переконатися, що одна рука не роблячи більше роботи.


Слабкіше Рука Перша

При роботі руки окремо, важливо почати з більш слабкою рукою перший. Таким чином, ви знаєте, коли зупинитися з більш сильною рукою, так що ви робите однакову роботу з кожної руки. Вся суть роботи руки окремо, щоб переконатися, що ви отримаєте рівну відпрацьовувати кожною рукою. Якщо вам робити більше з вашої сильної руки потрібні.


Працюють Однаково Кожній Руці

Це, напевно, найважливіший рада. Деякі люди намагаються робити додаткові набори з більш слабкою рукою або робити більше вага і більше повторень. Це не гарна ідея. Ви повинні використовувати ті ж ваги при тих же повторень і одних і тих самих наборів, інакше ви можете в кінцевому підсумку за підготовку одній стороні і при підготовці інших. Виберіть вагу, що ваша слабка рука може обробляти за обрану кількість повторень і робити ту ж вагу з сильною рукою теж. З плином часу, вони будуть навіть.


Використовуйте Вашу Слабку Руку Більше

Це може здатися дивним, але спробуйте використовувати вашу слабшу руку для повсякденної діяльності. Відкривати двері, нести продукти, пити воду, їсти і т. д. з вашої слабкою рукою. Це допоможе вам стати більш комфортно, використовуючи свої слабкі руки і з часом допоможуть вам стати більш комфортно, використовуючи його в тренажерному залі, які дозволять поліпшити ваші нервово-м'язової ефективності.


Джерела

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16972050
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15335243
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12436270
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17241104


+730
Zildjian Thaddeus Romasanta 16 січ. 2014 р., 16:07:47

Мета світлих днів-це не одужання. Іноді вони можуть бути досить світла, щоб дозволити деяку обмежену відновлення від попереднього тренування, або вони не можуть. Мета полягає в тому, щоб підняти і отримати вигоди від підйому, не викликаючи недоліки, пов'язані з роботою близько до максимальної гучності або яскравості.

Днів обсяг оподаткування, тому що вони вимагають багато м'язів і відновлення тканин. Один потребує суттєвого їжі і відпочинку після такого тренування. Це компроміс для сили і росту м'язів, що великий обсяг тригерів.

Високоінтенсивні дні невибаглива в центральну нервову систему і несуть в собі підвищений ризик отримання травми. Найчастіше необхідно декілька днів після зусилля близько до 1ПМ. Це компроміс на перспективу і набратися сил, що висока інтенсивність роботи приносить.

Світло дня все ще піднімаючись днів, у тому, що вони забезпечують ступінь обсягу (і, отже, зростання м'язів), практики форма (і, отже, поліпшення рухових патернів), уникаючи пасток великого обсягу або високої інтенсивності роботи. Просто тому, що ніхто не працює вище 80 або 90% за обсягом або інтенсивності максимуму не означає, що тренування-це непродуктивно.

+720
Mitradip Das 19 лют. 2015 р., 20:15:54

По-перше, це велике питання. Дозвольте мені розкрити спочатку кілька речей:

здорове харчування хлопець

Дуже мало людей дійсно є цей набрали. Може і так, але шансів у тебе немає. Є відмінний сайт я використовував називають тіла рекомпозіціі і письменник-це дуже кваліфікований хлопець, який йде на харчування.

Швидкість і витривалість-це два основних важелів ви можете грати в бігун. І при навчанні, ви, як правило, рішення одне, або інше. Поєднати їх обох в день гонки, але це, як правило, щоб перемогти вашого тіла досить складно.

На відстані 5к, у вас є три типи тренувань, які вступають в гру:

 • Витривалість (тривала повільна тренування): ідея полягає в тому, щоб просто поставити ваше тіло трохи довше, ніж ваш найдовший подія, як він відноситься до часу, а не відстані.
 • Гонки-ПАРЄ: ви збираєтеся балотуватися на свій фактичний темп гонки за фактичну відстань. Це, як правило, дуже важко на вашому тілі і призначена, як правило, тільки на дні перегонів.
 • Інтервальні тренування. Це може бути в декількох форматах, але хіл розганяється і fartleks є загальними.

Насправді біг може бути досить виснажливо, і "набивання ніжки" (є витривалість і швидкість, яка вам потрібна, щоб відчувати себе комфортно на своєму рівні) вимагає деякого часу, насправді немає посилання на цю.

Я рекомендую вам спробувати дві стратегії:

 1. Використовувати наручний годинник, і щотижня намагатися б один день присвятити цей збільшувати вашу non-зупиняти час, може бути тільки одну хвилину. В 6 місяців це приблизно півгодини працює, так що, хоча це відбувається поступово це, звичайно, можливо.
 2. Виберіть інший день і спробувати деякі проміжки часу. Додайте швидкість протягом хвилини, потім опуститися на самий повільний біг підтюпцем можна, потім зігніть його знову, змити, повторити.

Хоча "швидкість роботи" не здається, що це допоможе ваші цілі на витривалість, це насправді анаеробного порогу навчання іншим ім'ям. Здатність переходити назад і вперед між аеробної та анаеробної активності не класично вважається як витривалість, але дуже важливо для підвищення анаеробного порогу і витривалості.

+707
Nicholas Hamilton 18 лип. 2013 р., 07:06:31

За рекомендацією цього сайту, я взяв стартову силу. Очевидно, захоплююча книга. Але, як новачкові, мені важко зробити практично. Він має безліч глибоких знань про те, що відбувається.

Але я шукаю що-то пряма дія. (Я знаю, що книга була спочатку написана для тренерів, а не люди, що працюють на своїх власних.) Я б хотів, базова програма, з чіткими інструкціями, що робити і як це робити. І я хотів би знати основи, а також, розігріву, охолодження, програмування, відпочиває. Мені не потрібні всі ці теорії поки - тільки основні програми, засновані на принципах Стартова сила.

+684
lefthandblue 2 груд. 2010 р., 22:54:56

Грунтуючись на моєму досвіді із звільненнями, починаючи з декількох тижнів до декількох років (я підняв спочатку штангу близько 50 років тому). Я думаю, ви будете приємно здивовані тим, як багато анаеробних сила ви будете тримати і як швидко і легко ви повернетеся на особисті рекорди. Аеробна здатність швидко зникає, якщо ви перекладаєте на повний осілий спосіб життя, але як @держав JohnP, що цього не станеться. Більшість моїх знань заснована на дослідженнях чоловіків, але я не зустрічав нічого, що говорить, що жінки бувають різні. Скинути вагу, накопичений під час неактивності стало проблемою тільки після 40. В'ялою/в'яла шкіра стала проблема після 60. Вам обом дякую, за вашу службу.

+682
user2142236 20 січ. 2012 р., 07:21:37

По-перше, контекст: Я 32 річний програміст, який витрачає більшу частину дня сидіти, іди уроки плавання раз в тиждень, а не з важкої атлетики (будинку), коли він знаходить час, переходить з або в стартову силу (але, на жаль, не присвячуючи три рази в тиждень вони рекомендують, тому я не роблю важку роботу, поки).

Від мого заняття в басейні і звертаючи увагу на присідання відео, я зрозумів, що мені не вистачає (велика) гнучкість:

 • плечі
 • стегна
 • щиколотки

Тепер питання:

1) я повинен бути стурбований цією проблемою? Скажімо, це буде погано впливати на мене, коли я став старим.

2) Якщо я винен, то я повинен витратити весь час я роблю вправи на розтяжку, або я можу змішати їх з регулярними силовими вправами? (присідання, жим лежачи та підтягування-самі мої улюблені)

+647
Aldernat 1 квіт. 2010 р., 23:58:16

Порівнюючи обидва варіанти на 5 км один, ймовірно, більше користі, якщо ви намагаєтеся прийти у форму. Причина цього полягає в тому, що відстані, як ви сказали, те ж саме на щорічній основі. Проте, за 5 км коротше, ви зможете бігти зі швидкістю вище, ніж коли ви були на 7,5 км. Таким чином, ви не тільки спалюєте більше калорій в рік, а також ви зможете підвищити інтенсивність вашого м'язи, що призводить до збільшення росту м'язів. Також обумовлено 5 км біг стане легше з плином часу, коли штовхаючи себе досить важко, ви могли б знайти себе у тому стані, щоб збільшити відстань запуском поки все ще працює так довго, як 5 км для вас, щоб закінчити.

Також відновлюється після кардіо тренування не слід приймати більше ніж на день або близько того. Це правда, що на другий день ви могли відчувати деякі болі в м'язах, але, коли ви залишаєтеся у відповідності з робити те ж кардіо вправи регулярно, з часом біль в м'язах після тренування знижується навіть у перший день після.

+606
user90474 7 жовт. 2014 р., 05:37:47

Враховуючи вашу недавню історію та обмеження, я думаю, що самий безпечний варіант для вас, щоб дивитися на вагу тіла вправи. Вони пропонують наступні переваги:

 • Вони можуть бути зроблено тільки в будь-якому місці
 • Відносно низький вплив
 • Ніякого обладнання не потрібно
 • Поїзд більшість частин тіла

Руху вага тіла дозволить вам побудувати деякі початкові сили в своєму власному темпі. Крім того, ви повинні прагнути включати деяку форму розтяжка для підвищення гнучкості. Як тільки ви відчуваєте, що ви зробили досить поліпшень, ви повинні розглянути певний тип формального навчання опору.

+519
Vaibhav Pal 16 квіт. 2012 р., 06:24:04

Як БІА ваги / гаджети представляється не більше точні, чим числа з Формули регресії, які були розроблені протягом багатьох років, я пропоную вам просто почати з дешевих "тіло жиру супорт" наприклад

enter image description here

і подивися, встановити один з багатьох безкоштовних жиру, оцінки та відстеження додаток на будь-якому телефоні або планшеті у вас є електронні.г enter image description here

і знайти друга, щоб ущипнути вас.

+512
Artyr16 18 січ. 2014 р., 09:30:18

Я зробив інтервали Табата релігійної протягом 2 місяців і результати були відмінні. Я зробив інтервали на еліптичний тренажер 4 рази в тиждень біг близько 16minutes на 25минут в день.

Але, схоже, я досяг своєї межі. з цієї вправи Табата. Мої ноги постійно відчуваєте втому і виснаження, і тепер я не можу продовжити мій Табата вправи. Я також відчуваю себе голодним і втомленим, щодня, постійно.

Інша проблема-це мої ноги виглядати підтягнутим і вирізати, а верхню частину тіла і живіт. У мене склалося враження, що я на верхній частині тіла плато або щось.

Хоча я роблю віджимання, присідання і силові тренування з гантелями моя до 8 LBS разом з моїм Табата. Він не зовсім показати, як багато в моїй иррегвойу

Я відчуваю свій прес під шаром жиру, але це не дуже виходить.

Що иррегвойу і живота вправи я можу зробити, щоб зробити їх шоу тільки еліптичний тренажер, вправи килимок і дві гантелі вагою 8lbs кожного?

І те, що важка атлетика вправа, або вправа в ланцюзі без ваг чи можу я замінити Табата навіть для біля тіла під час схуднення?

+510
Skylion 27 лип. 2013 р., 03:48:52

Отже, враховуючи ваш коментар, Я думаю, це з упевненістю припустити, що вашим влучним викликане тривалими періодами сидіння. На щастя, є багато речей, які ми можемо зробити, щоб виправити цю проблему, що не обов'язково потрібно ходити в спортзал, але це бонус.

Виявлення переднього нахилу тазу (АПП)

enter image description here

Першопричина

Я думаю, що це мудрий, щоб зрозуміти причину сидять-індукованої АПТ.

То буває так, що з 90-градусним нахилом ваші стегна, ваші згиначі стегна коротшають, що називається адаптивне вкорочення.

Адаптивне вкорочення є м'язове напруження, викликане м'язи в скороченому положенні протягом тривалого періоду часу, будучи не в змозі подовжити за рахунок розслаблення групи антагоністів. Група антагоністи згиначів стегна буде сідничний м'яз (дупа) м'язів.

Ланцюг причинності

Якщо ваші згиначі стегна коротшають, то це означає, що коли ви встаєте, передня частина тазу буде знесений. Потім він повертається, а ззаду таз буде переміщатися вгору, даючи, що "Дональд Дак буцатися" ефект, з більш вираженою аркою в нижній частині спини.

Це може надалі викликати болі в спині через здавлення поперекового відділу хребта і з болями в спині приходить біль у шиї, головні болі і безліч інших симптомів.

Важливо лікувати причину, а не намагатися лікувати головний біль з медициною, що дає вам розлад шлунка. Раптом ви отримуєте анти-нудота ліки з-за нахилу таза.

Я завжди люблю згадувати про це, тому що часто лікар призначить ліки симптом, а не знайти причину проблеми.

У всякому разі, в АПТ

Є багато речей, які ви повинні і не повинні робити.

Антагоніст м'язи

По-перше, важливо відзначити, що ваші стегна і сідничні м'язи є групи антагоністів згиначів стегна. Коли згиначів стегна тягне передню частину тазу вниз (і в задню частину його), ви хочете, щоб ваші стегна і прикладом, щоб витягнути задню частину тазу вниз, щоб компенсувати нахил. Це означає, що ви повинні тренувати підколінні сухожилля і сідничні трохи зайвого.

На даний момент, Ви також повинні уникати розтягуючи підколінні сухожилля, тому що якщо їх розтягнути, вони дозволяють згиначів стегна тягнути ще більше.

Багато людей відчувають, що у них вузькі стегна, але це тому, що вони працюють понаднормово, щоб протидіяти нахилу. Розтягуючи їх, як сказав їм, щоб перестати намагатися зробити це. Замість цього, ви повинні навчати їх і роблячи їх здатними підірвати нахилу.

Ab вправи

Багато вправ пов'язані потягнути коліна до тулуба або навпаки. На жаль, це має тенденцію бути дуже хіп-згиначів-орієнтованої, і що ви могли б зробити-це зміцнення згиначів стегна і роблячи її ще більш здатної кинути таз.

Також тут я пропоную звільняти тих чи інших вправ Ab, або принаймні стежити за ним з хорошим тривалим циклом...

Розтяжка

Отже, я вже згадував, що, хоча ваші підколінні сухожилля може відчувати туго, це тому, що вони намагаються протидіяти нахилу таза. Замість цього, ви повинні бути розтяжку згиначів стегна. Часто. Дуже часто, на самому справі.

Ось список речей, які ви можете зробити протягом дня, сидячи, що не вимагає ніякого обладнання.

 • Коли ви можете, вставати і ходити. Сидячи протягом тривалих періодів дня не обов'язково кінець світу, але сидіти протягом багатьох годин прямо страшно за вас. Переважно, ви повинні прийняти так звану "мікро-паузи" кожні 25-30 хвилин. Я може бути щось коротке, як ходити в туалет, або отримати склянку води. Особисто я використовую таймер Pomodoro для цієї мети.

 • Встати і стретч згиначів стегна всякий раз, коли у вас є вільна хвилина. Хвилиною розтяжка на кожну годину сидіння буде йти довгий шлях до корекції нахилу, та/або запобігання його в першу чергу.

Хороший стрейч, які легко можна зробити в будь-який час, в будь-якому місці, є постійною напругою.

enter image description here

Якщо у вас є деякий додатковий час в будинку, є також поза дракона (йога), який дає ще краще розтягнути по всій довжині стегна згиначів.

enter image description here

Ви можете почати з легкого і поступово створюють. Я пропоную 3-4 хвилини на кожній стороні для хорошої і глибокої розтяжці, ослаблення натягу сполучної тканини і м'язів. Це також може бути зроблено в день.

Підбиваючи підсумок

Зміцнення підколінного сухожилля і сідниць. Робити невеликі перерви часто протягом дня сидять. Розтягнути згиначі стегна, коли це можливо, бажано кілька разів на день.

В цілому, я б запропонував взяти деякі початківці заняття йогою, як ви ознайомитеся з хорошу розтяжку, який буде дійсно зробити різницю в довгостроковій перспективі.

+498
Jonathan Kou 6 квіт. 2016 р., 06:17:57

Ви повинні мати принаймні деяких білок до тренування. Це багато в чому буде служити, щоб запобігти вас від переїдання після тренування, і забезпечити деяку надлишкову енергію під час тренування.

+464
Pedro Paulo Amorim 5 лют. 2015 р., 23:21:58

Я їжджу на велосипеді і ходжу в тренажерний зал два або три рази в тиждень. У тренажерному залі, я зазвичай роблю тренування тіла, так як я вже багато циклів. Не всі мої м'язи нижньої частини тіла здійснюється, коли я циклом.

Чи Можете ви порекомендувати мені хороші вправи для нижньої частини тіла, які доповнювали б мої велосипедні рутини? З поясненням, будь ласка. Я хотів би знати, які м'язи мені треба зосередитися.

Я хочу, щоб рекомендації в плані здоров'я, а не для підвищення моєї продуктивності на велосипеді.

+448
Karthik ziffer 19 бер. 2011 р., 12:49:34

Я шукаю нову пару взуття робочої. У мене періодичні болі в коліні, що дійсно розгорається після пробіжки або вправи кроссфіт; особливо після того, як двічі під стрибок троси. В основному все, що вимагає від мене, щоб підстрибнути на ноги. Мені потрібна пара взуття, яка може обробляти випадковий запуск і часті заняття кроссфіт.

Я отримав цей список (нижче) з статті кілька місяців тому, але мені цікаво, якщо користувачі насправді використовувати будь-який з цих? Або, якщо у вас були хороші результати з іншого взуття, будь ласка, дайте мені знати. Мені дуже цікаво почути від людей, які звикли страждати від болю в коліні, але їх проблеми були допоміг кращу пару взуття. Я бачив фізіотерапевт в недавньому минулому, але я не можу продовжувати витрачати $80, щоб хтось ходити мені з допомогою вправ на розтяжку.

 • Saucony Кинварра 4
 • Мантра Саломон Сенсі
 • Асикс Гель Супер J33
 • Найк Flyknit Не Lunar2
 • Пума Фаас 300 V3 З
 • Брукс Каскадия 9
 • Адідас Заряд Енергії 2
+422
wim 30 бер. 2019 р., 06:26:16

Це Ab колесо і дощатих вправи гарна заміна для старої доброї, але нудною хрумтить? Які ефекти краще і що вона не може замінити?

+371
Anton Staaf 15 серп. 2014 р., 22:50:13

Я в такій же ситуації. Я терпіла майже 30кг. Але немає нічого, щоб бути розчаровані, я відчуваю.

За останні кілька місяців, я на правій доріжкою і я ділюся з вами, що допоміг мені змінити.

 • Зрозуміти, де ви знаходитесь. Займемося математикою з приводу вашої ваги і поставлених цілей. Визначення мети для втрати ваги і, найголовніше, забути цих цілей. так, я це мав на увазі !

 • Створити розклад. Дотримуватися її. Це дійсно більш важливо, ніж постановка цілей. Так, це допоможе вам в довгостроковій перспективі.

 • Змінити вашу особу ( тут є книга ( безкоштовно ), в якому йдеться про перетворення звичок Джеймс ясно http://jamesclear.com/ ). це допоможе вам зрозуміти себе і що потрібно змінювати.

 • Втрата ваги є повільним процесом. першим ділом, починаю відчувати себе здоровою і позитивною. Як ви виконаєте свій "графік" речей почне змінюватися.

 • Святкувати маленькі перемоги !! Використовуйте інструменти, як додатки, Крокомір і т. д., Щоб виміряти ваш виграш. Думати в термінах "проценти" замість виграшу або програшу. Його добре, щоб сказати "я можу слідувати моє розклад 40% раз в тиждень і потрібно поліпшити" ніж" "я не слідувати моєму розкладом".

 • Про такі вправи - я роблю ті, які мені найбільш подобаються і просто для початку - ходьба, біг, біг. Єдине, що я хотів сказати, за перші кілька місяців обсяг вправ має важливе значення, ніж тип. Я маю на увазі , наприклад, гуляти - я обов'язково прогулянка "більше", ніж те, що я використовував минулого тижня. http://www.nutristrategy.com/caloriesburnedwalking.htm

  • Насолоджуватися подорожжю! Вам потрібно подружитися з вашим тілом і завжди тебе підтримаємо !!!

НТН

+349
Kidney 24 лип. 2017 р., 21:36:35

Чи можна бігати і робити гіпертрофії навчання в той же час і не втрачаєте вагу? В даний момент я тренуюся за 20 км: 3 рази в тиждень, але так як я почав, я втратив вагу.

+324
user43669 24 квіт. 2010 р., 11:45:45

Віджимання-ефективна вправа з'єднання, якщо у вас немає можливості для включення ваг у ваше тренування. Однак, якщо ви хочете втратити жир і наростити м'язову попутно, було б кращим варіантом, щоб почати дефіцит калорій і збільшити щоденне віджимання.

Заради відновлення грудні м'язи і трицепси, однак, я б рекомендував присідати кожен день, а не віджимання. Таким чином, ви будете спалювати стільки ж калорій, даючи м'язам більше часу на відновлення. 1000 разів будь-якого вправи буде важко почати робити.

Допустимо, ви можете зробити 30 віджимань кожен раз і потрібна всього лише 1 хвилина відпочинку, ви могли б робити 1 тренування протягом години. Це буде спалювати жир, але це не самий ефективний спосіб зробити це.

+264
Kimal 24 квіт. 2010 р., 06:30:33

Вам знадобиться дисципліна і сила волі для всього життя. Вправи дійсно допомагає їх розвивати, але є якісь спеціальні вправи, або конкретного мислення, або навіть продукти харчування, які допоможуть вам освоїти дві якості?

+216
ProfFan 26 квіт. 2014 р., 02:38:39

Схоже, що ви були штовхнув трохи занадто важко, але, як інші сказали, це не повинно бути нічого страшного. Може бути, ви могли б зробити в тренажерному залі кілька разів без тренера, щоб допомогти збільшити ваш фітнес. Я впевнений, що після кількох тижнів тренувань це хвороба потруїти. Для новачка це ідеальний варіант, якщо ви можете тренуватися 3 рази в тиждень. Навіть якщо кілька сесій всього 20-30 хвилин. Все це допомагає.

+207
Sinnsyk quam 23 квіт. 2019 р., 07:37:33
 • Віджиматися Алмаз
 • Випади
 • Присідання і віджимання
 • Підтягування (якщо у вас є щось підтягнути)
 • Розтяжки для поліпшення гнучкості

Подивіться вгору або пліометричні вправи.

Я б сказав, проте, він буде переривати ваш сон тренування перед сном. Іноді я відчуваю, що я можу втомитися, і це допоможе мені краще спати, але він ніколи не здається, працює.

+205
Antoine Pietri 9 жовт. 2010 р., 04:46:00

Якщо моє збільшення ваги є причиною проблеми (і я в високий ризик отримати проблеми, наприклад, серцево-судинної, мій лікар сказав) - що це найшвидший, самий ефективний і найбільш "термінові" кроки зробити, щоб переламати ваги і стати здоровим знову?

Я знаю, що є багато таких речей, як "робити постійно", але я дуже боюся за здоров'я, у мене проблема в серці... я дуже хочу виправитися і знову як можна швидше в'яжеться.

Будь ласка, допоможіть

+203
aboger 9 жовт. 2019 р., 15:46:18

У тебе може бути сульфідних руд кольорових металів , якщо готувати занадто довго тримали в гарячій воді, щоб охолодити повільно. Ви також можете мати підвищений ризик отруєння сальмонелою для яєць некруто.

Крім цього, я вважаю, що вміст поживних речовин по суті однакові. Дивись харчування 1унц сире яйце і 1 унція круто яйце. Ви побачите незначні відмінності в розподілі жиру і холестерину, зате білка недоторканими.

+126
blogspot new updates 20 черв. 2018 р., 08:44:38

Я не можу перевірити це, але я не думаю, що це був клацали тазостегновий синдромом (ГГС). Все про Shs пов'язано з спільної стегна сама, і мій був набагато більше у задній поверхні стегна-призводять м'язи зона.

Я не впевнений точно, що все виправили, але я пішов на це з декількох кутів і не було питання на пару тижнів.

 • Світла-іш , доброго ранку раз у тиждень. 65% від ваги штанги, коліна не повністю закрита, але насправді намагаються ізолювати як можна більше стегна. Цим, зокрема, дійсно зробив мої стегна відчуваю себе чудово, і я зміг швидко наростити масу близько 75%. 3х8 - 3х10.
 • Вперед-зігнути типу йога поза, ноги прямі, намагатися втиснути зад у верхній кут кімнати.
 • Інші мої програми Madcow 5х5.

Я Google б навколо трохи і знайшов, що інші люди говорять про підколінного сухожилля ковзання навколо на свої стегна, і загальний підхід, здається, розтягнути і зміцнити, як зазвичай.

Ці обидва працювали на мені відмінно і в якості бонусу підвищену гнучкість hamstring дійсно допомогло мені знизити мій присед глибину.

+125
Ikechukwu Nwankwo 29 жовт. 2019 р., 22:18:04

У мене завжди були проблеми прокидатися вранці - я намагаюся бути "зомбі" на кілька хвилин, бажаючи нічого не робити, але йти назад спати, поки мій мозок не почне діяти. Навіть будильник не допоможе, якщо він змушує мене спати протягом декількох хвилин (і до цих пір нікому не вдавалося) - я просто вимкнути його і знову заснути.

Нещодавно у мене були більш серйозні проблеми. Я говорила лікарям, але вони просто, здається, хочуть, щоб дати мені таблетки, які не допомагають.

Основна проблема в тому, що я сплю все більше і більше і не відпочиваєш. Нещодавно я спав протягом 24 годин підряд без бажання, і вчора ввечері, 30. Коли я прокидаюся, я пам'ятаю, як Цілу ніч коштує від мрії, яка передбачає, що я не правильно спить, як я чув, як ти тільки мріяти протягом 90-хвилинного циклу, і пам'ятаю тільки їх, якщо цикл переривається?

Аналогічним чином, якщо я добре відпочив, я можу не почати відчувати себе втомленим до 24 годин неспання, так що коли приходить час лягати спати, мій мозок все-таки дичавіє і на це піде вся ніч, щоб заснути.

+80
user235843 31 бер. 2011 р., 00:31:56

Ваш конкретне питання:

є недоліки, щоб дозволити воді увійти в ніс?

В стороні від будь-якого роздратування або дискомфорту, до недоліків можна віднести потенціал для інфекції і можливий ковтання подразників. Будь-який час відпочинку води входить у ваше тіло, є ризик зараження. Інші плавці можуть забруднювати басейн (наприклад, плавання після використання туалету без душа між ними). Навіть в хлорованих басейнах завжди є певний ризик, і багато басейни не підтримується для ідеальних стандартів. З відкритій воді є ризики від забруднень, які стікають у воду з поверхні (наприклад, відходи тварин, сміття і т. д.) Кращий рада, щоб з'ясувати, якщо ви використовуєте басейн у доглянутому стані, а якщо на відкритій воді ви плаваєте в залежності від відтоку стічних вод, зливових стоків і т. д. щоб не плавати відразу після зливи, і спробувати звести до мінімуму, скільки води ви отримаєте всередині вас. Інший недолік полягає в тому, що вода, яка входить в ваш ніс може занурюватися, і може мати подразників, таких як хлор, солі і т. д.

Я б не став турбуватися про це, просто плавати і отримувати задоволення, але також спробувати і проявляти обачність і уникати надмірних ризиків.

+72
Zinovy Nis 4 квіт. 2013 р., 23:15:53

Я цикл 140 миль на тиждень і робити високої, середньої і легкої інтенсивності тренування гирьового.

Мені здається, що мені потрібен високим вмістом вуглеводів і високим (іш) дієта для підтримки цього. Зараз я їм все, але знайти я завжди дуже голодний. Може хто-небудь порадити хорошу дієту, щоб підтримувати такий спосіб життя? Я не дивлячись, що стрибнути вгору або щось подібне, але я б хотів, щоб моє тіло найкращу форму. Посилання / книги / пропозиції - все було б здорово в якості відправної точки. Можливо, є якийсь спосіб я можу вирахувати, що мені потрібно?

+37
karanvora 14 трав. 2019 р., 01:30:20

Ви повинні знайти місцеві організації, яка має навчальний марафон класу. Він робить багато речей для Вас: Ви отримуєте щотижневі пропозиції щодо поліпшення, ви будете мотивовані, щоб зробити все навчання і не вішати ярлики, і ви будете встановити розумні цілі для себе, як швидко і як далеко ви можете запустити.

Також ІМХО коліна і спина збалансованим за основними ("живіт"), коли працює. Якщо у вас занадто багато ваги (як у мене) або не робіть присідань (тонкі хлопці) ви платите за нього в інших областях.

+24
vyang 19 трав. 2010 р., 23:05:45

Деякі люди візуалізувати свої м'язи зростає (я думаю, що з Арні Відомо за що), коли роблю тяги/потягування думаю альпінізму і потягнувши себе за хребет - відволікання від зусиль...

+16
user218414 24 вер. 2010 р., 02:09:59

Показати питання з тегом