Поєднуючи вдома вправи з товариства обладнання з тренажерним залом

Я хотів би почати чергуючи тренування/розтяжки, що я можу зробити з дому (з моїм обмеженим обладнанням, перерахованих нижче), з заняття в тренажерному залі (тому що я студент, у мене є доступ до повністю обладнаний тренажерний зал).

Мій дім обладнання дуже тонкий і складається з наступного:

 • Розтягнення мат
 • Йога-м'яч (який я зазвичай використовую для сидіння, коли я працюю на моєму ноутбуці)
 • Щось схоже на зображення нижче, яке зазвичай використовується для віджимання enter image description here

Моє питання не як почати домашні тренування (вже є хороші відповіді тут і тут по цій темі; я теж дивився на це), а як поєднується домашні тренування і тренажерний зал 2 рази в тиждень.


Примітки:

 • Мені 23, 6'4, 93 кг, підійде.
 • У мене було кілька операцій на правій нозі в минулому, в тому числі розірваної ACL. З-за цього я хотів би уникнути, як кардіо.
 • Це може бути м'який питання, але мене ж цікавить особистий досвід: те, що працює для вас?

Мої цілі:

 • Набирає сили, нарощування м'язової маси, а також дуже важливо для збільшення гнучкості і координації. Як "великий" людина, це те, що я хотів би поліпшити.
 • У мене немає конкретного виду спорту на увазі. Але в минулому я грав (і хотів би почати знову) баскетбол. Я також хотів би почати кататися на лижах чи сноуборді наступної зими.
 • В основному це полягає в тому, що мені подобається бути в хорошій формі, тренуючись в цілому, щоб заповнити свій час з іншими справами, крім навчання/роботи.
+546
Turbochrgd 3 лист. 2013 р., 16:07:40
27 відповідей

Ну, щоб піти від туманних висловлювань, що значить шкідливі? Ви питаєте, якщо присідання є спочатку погано для вашого здоров'я?

Якщо присідання шкідливі якщо у вас є травми напрямків, які беруть участь у situp?

Мої особисті міркування полягає в тому, що присідання не шкідливі. Вимоги до навантаження стиснення не має сенсу, як ви їх лежачи на спині - ви перебуваєте під постійною стискаючого навантаження, коли ви стоїте. Тому будь-які навантаження доведеться додати до цього рівня і перевершити максимальна вага ви можете комфортно носити. (Ви не крутите ви?)

Однак, якщо ви зазвичай робите кілька присідань і раптом вирішили, А 100 віджимань-це те, що "сильні" люди, я б сказав, що це шкідливо.

Надмірне використання ваші основні м'язи (АБС) призведе до багажник нестабільності, так як вони будуть надмірно стомленому стані, і ви можете травмувати себе під час або після тренування, так як вони не змогли б виконувати свою роль у стабільності або в зменшеному моди.

Як завжди, просто тому, що мало хорошого, не означає, що багато краще.

+985
WolfHook 03 февр. '09 в 4:24

Мій пріоритет номер один з силовими тренуваннями мінімізувати ризик хронічного пошкодження мого тіла протягом десятиліть підняття тягарів. Я знайшов багато суперечливої інформації з цього питання, і відсутність хороших емпіричних досліджень на основних складових ліфтів. Мене не цікавить буде дуже важко з цими рухами: 1,5 х вагу тіла з присідання і станова тяга і 1х ваги, з допомогою жиму лежачи.

З одного боку, є багато, хто вважають, що робиш присідання, звичайна станова тяга, і жим лежачи, в цьому діапазоні ваги, не представляє ніякої реальної довгострокової небезпеки, поки ви будете приділяти достатньо уваги своїй формі. З іншого боку, є деякі, які кажуть, що рухи можуть пошкодити ваші суглоби/тканини/хрящ з плином часу і краще замінити їх на інші рухи, хоча вони можуть бути менш ефективними.

Наприклад з присіданнями: поширена думка, що якщо ви тримаєте хребет прямо і вертикально, потім застосовується зусилля на стиск, а не на зрушення, що диски добре відноситься. З іншого боку, одній, як це і це стверджують, що ще присідання призводять до нахилом вперед/гіперекстензії занадто часто, що суттєво збільшує шанси на проблеми зі спиною, якщо повторюється протягом десятиліть при житті.

Друга посилання робить подібні пункти для багатьох великих підйомників і адвокатів замінити вправи, які будуть менш ефективними, але більш безпечними. Наприклад, присідання можуть бути замінені на болгарські спліт присідання і один жими ногами; станова тяга гантелей на одній нозі зворотна тяга.

Я думаю, моє запитання складається з двох частин:

1) Якщо я поміняв звичайні штангою підйомники для варіантів, які я згадав вище, що б піти з більш низький ризик довгострокового пошкодження мого тіла? (Спина, суглоби тощо).

2) Якщо я змінив за ці вправи, можливо побудувати помірний рівень сили і м'язової [досить того, що я міг ще присідання і станова тяга в 1,5 рази більше мого ваги, якщо я хотів, навіть якщо це протягом більш тривалого періоду часу?

+955
aprodan 7 лист. 2018 р., 00:20:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У нас є більш ніж 700 співробітників у нашому відділі кадрів, що сидіти по кілька годин на день. Коли ми оповіщаємо їх для тренувань на двадцять відсотків ратують за це.

Ми турбуємося про це і думали про способи вирішення цієї проблеми. Як ми можемо спонукати їх прийняти участь у заходах?

Ви можете допомогти нам і дати своїм досвідом, щоб мотивувати себе, що якщо ми узагальнимо їх, наш персонал, незважаючи на?

+899
0x0001 9 трав. 2010 р., 11:07:08

Я б сказав, Не турбуйтеся про це, як кардіо машина, швидше за все, неточними. Та як вам схуднути ваш метаболізм повинен йти вниз, але все, що вам потрібно зробити, це скорегувати споживання калорій і продовжуй.

До вашого відома для більш точних калорій Tracker це з журналу спортивної науки http://www.braydenwm.com/cal_vs_hr_ref_paper.pdf Спалені калорії = [(вік х 0.074) - (вага х 0.05741) + (ЧСС під час тренування х 0.4472) - 20.4022] x час / 4.184

+794
tqw 18 лист. 2013 р., 00:01:06

Які м'язи використовуються в вожу коней на поводі з групою опору? enter image description here

+764
David Whitehurst 22 трав. 2018 р., 07:44:45

Я роблю вправи блювотини кота більш ніж на один рік (я роблю 10 повторень 16С кожен день, моя талія йде з 78 до 72 CMS CMS, коли я робити вакуум живота вертикально).

Я шукаю більш "постійних" результати, живіт виглядає дуже вперед (поки у мене тільки 5% БФ), не є "важче" /більш складні вправи, щоб тримати зростає сила моєї поперечна м'яз живота'?

+762
Neil Hanvey 10 серп. 2012 р., 17:45:57

Існує два види безкоштовні тренажерні зали:

 1. Ваш домашній тренажерний зал. Придбати ваги для дешеві на eBay/Авіто. Використовувати парк для підтягування, працює, працює і т. д. Використання стільців для ведення діпи / зниження віджимань. Використовуйте важкі предмети, як мішки з борошном для гоблет присідання. Бути творчим.
 2. Школи/роботи тренажерний зал/належність. Якщо ви знаходитесь в середній школі або коледжі, є хороший шанс, що у вас є доступ в тренажерний зал, який ви можете використовувати безкоштовно під час "відкритої сесії" годин. Так само для роботи або зв'язку, як старші центри або будиночках, які часто мають спортзалів.

Все інше вам доведеться платити. Особисто я використовую 24 години на добу, тому що я отримав дуже гарну угоду з ними і доведеться заплатити близько 20 $/місяць. Але, як правило, ваші кращі пропозиції будуть приходити від меншого тренажерні зали у вашому районі.

Магазин навколо і побачити, що доступно. Запитайте у бабок, якщо вони мають щось особливе відбувається, і коли вони, як правило, мають їх найкращих продажів. Я думаю, буде восени, тому що це мертвий період між "пляжний сезон" і "Нових років резолюції" сезон.

Якщо ви не можете знайти нічого, що працює у вашому ціновому діапазоні, то не бійтеся. Існує маса тіла-вага тільки тренування, які ви можете зробити без спортзалу взагалі. Тренувань, ймовірно, не отримаєте ті ж результати, як власне штангою тренування буде, але він буде набагато краще, ніж здатися і не виходить.

+756
chris mahn 2 бер. 2010 р., 12:10:41

В кінці дня, сидячи по-як і раніше дуже погано для вас, навіть якщо ви тренуєтеся пізніше. Чесно кажучи, кращий спосіб це подивитися в постійний робочий стіл. Вони дорогі, але купити дешеві трансформувати деякі блоки в постійний робочий стіл. Мій бос на роботі це робить. Він сказав, що перші 2 тижні важко, але ви звикнете до нього плюс вам відчувати себе більш енергійними протягом всього дня. Нарешті, ви як і раніше тримати стілець, щоб розслабитися в кожен зараз і потім.

+591
Bryan Chapel 1 лют. 2013 р., 11:17:52

Якщо порівняти кількість калорій, яке можна спалити за годину тренування на калорій ви можете споживати в годину їжі, їжі Напевно перемагає. Адже це так просто "скасувати" втрата ваги переваги тренування. Навіть досить важко протягом півгодини, я, напевно, тільки спалити 300-400 калорій (таблиця розрахунку витрати калорій), але я можу піти додому і з'їсти всі ці калорії назад протягом декількох хвилин (наприклад, до .75 .5 склянки сухофруктів або 2 склянки апельсинового соку або 1-3 шматочка піци). А біг-це один з вищих калорій пальника!

Що сказав, певні види фізичних вправ, таких як силові тренування, збільшити ваш метаболізм так що ви спалюєте більше калорій, у той час як ви сиджу і нічого не роблю (докладніше в іншу відповідь). Для мене це великий плюс. Різко знижується споживання їжі, з іншого боку, зменшує швидкість метаболізму (детальніше-на наступних).

Люди зазвичай мають більше успіху, коли вони поєднувати дієту і вправи, щоб схуднути (Джерело). Мені подобається робити комбінацію обох, тому що якщо ви тільки змінити свій раціон, або тільки змінити свій режим тренування, ви повинні піти дійсно хардкор, щоб отримати результати. Якщо ви, та ви можете піти трохи легше на кожному, що робить її більш досяжною.

+559
simonrodgers 30 лист. 2014 р., 04:31:09

Щодо мускулатури, і як я бачу жир на стегнах і на грудях, я повинен з'їсти більше калорій, або мої м'язи може отримати калорії з моєї нинішньої жиру (який може бути калорій, якщо я не помиляюсь) ? Жир можна розглядати як калорії складі ?

+520
PAMOH8612 14 січ. 2020 р., 00:07:38

Ви можете використовувати регульовані гантелі (до 100фунта або більше), а потім робити односторонні вправи з ним. Одноногий SLDL, болгарський спліт-або гоблет - присідання, ЗНМ, і одна рука поспіль. З тих вправ, які охоплюють найбільш важливі руху (за винятком вертикальний витягувати, вам потрібна підтяжка барі, але його не потрібно)

+509
SEO 27 лип. 2016 р., 13:09:00

Багато вправи для дрібних м'язів допомогою вправ. Допомога, я маю на увазі, що вони є додатковою до основним складовим ліфти або виправити недоліки або виконати якийсь реабілітації.

Особливо коли ви новачок, якщо ви зосереджені на чотирьох основних підйомників:

 • Присідання
 • Лава Для Преса
 • Накладні Прес
 • Станова

Ви будете зміцненні тих самих м'язів. Що в поєднанні із загальним вправи допомогу як рядами, задні розширення, планки і інші основні роботи будуть більшість те, що потрібно.

Це не характерно для таких невеликих м'язів, щоб бути обмежуючими чинниками для новачків, і ще безліч проміжних ліфтерів. Як такого, орієнтуючись на основні підйомники допоможе вам зробити всі ваші м'язи сильніше. Крім того, навряд чи ви коли-небудь знадобиться безпосередньо посилити вашу шию, якщо ви збираєтеся трамбувати голову в чию-то схожий на футболіста. Основний ліфти будуть зміцнювати його, як тіло зберігає жорсткість всієї ліфтів.

+474
malicedShade 16 вер. 2012 р., 18:49:48

Це моє розуміння, що кожна людина має домінуючу грудної м'язи, яка може мати велику Анкоридж на передній поверхні грудини. Часто це уявлення про те, що ви здатні вплинути на більш точне управління на одній стороні вашого тіла, ніж інші - це з'єднання душі і тіла в грі.

+455
Nana Afua Kyeremateng 18 січ. 2010 р., 07:31:49

Я дивлюся на техніку бігу, а не спеціальна програма для кондиціонування. Чи працює славно потрудилися для мене і дозволив мені завершити напівмарафон без певних занять, і ніякі виняткові біль (як і ви, я багато, хоча, велоспорт). Якщо ви не намагаєтеся збільшити ваш час, і просто хочу зробити це безболісно, це шлях найменшого опору. Схоже, це буде простіше для вас, щоб дотримуватися програмою техніка, яка дозволяє працювати, коли ви хочете так довго, як ви хочете, ніж певний розклад, яке традиційно працює програма зажадає від вас дотримуватися.

+447
johnnyman 6 лип. 2019 р., 05:45:48

Організм людини-це дуже динамічна машина. Немає часу на всіх, він може пристосовуватися до будь умови виставити. Саме тому вправу стає легше з плином часу. Тіло стає більш ефективним в конкретній вправі, так як він очікує його і вносить необхідні зміни для виконання вправ.

Ваш організм вже звик до 30-хвилинна пробіжка, тому, коли ви робите пробіжку, він регулює рівень в крові кисню, серцевого ритму, м'язових скорочень і т. д. У відповідності з завданням. Коли ви йдете вгору по горбу, ваше тіло стикається із завданням вона не готова для того, щоб ви втома набагато швидше.

Це важливо для підтримки форми. Саме тому рекомендується поміняти кожні кілька тижнів, коли ви регулярно займатися спортом. Ніколи не дозволяйте організму звикнути до того чи іншого руху. Тримати його весь час плутаються, і ви побачите результати значно швидше.

Відредаговані, щоб додати...

Деякі джерела з приводу тренування плато:

Посилання 1

Посилання 2 *див. розділ "Завдання 4" і "завдання 5"

Примітка: простий пошук в Google може надати вам будь-яку кількість посилань на тренування плато.

+437
Cillian Myles 17 лип. 2011 р., 17:01:08

"Тонізувати" свої м'язи-це не те, що можна і це дуже заплутаний термін. Його просто не існує. Ідея тоновані зображення, що є одним (1) пісний з (2) Визначення м'язів, або інакше кажучи: у вас буде "в тонусі" подивіться, якщо ви втрачаєте жир і наростити м'язову масу.

Це просто означає, що вам потрібно, щоб наростити м'язову масу і переробляти жир. Ні більше, ні менше. Ви, здається, знаєте, що, щоб втратити жир, ви повинні мати дефіцит калорій, тобто ви використовуєте більше енергії, ніж ви споживаєте, так що це здорово.

Друга частина-для нарощування м'язової маси, і це можна зробити багатьма способами. Вправи-це хороший старт, присідання, випади, віджимання, планш, коробка стрибає кілька вправ, які приходять на розум, ви могли б легко зробити вдома. Я вірю, що ти хочеш мати загальний здоровий вигляд, тому я пропоную розробити всі частини вашого тіла.

Останнім примітка: ви не отримаєте "випинання" АБС від простих силових тренувань. Стає, що м'язистий вигляд ви боїтеся вимагає багато самовідданості і знань, і ви не просто перетворюєтеся в Жінку-Халк в момент, коли ви торкнутися деяких Ваг. Так що ви не повинні підкреслити про те, що.

Редагувати: що стосується другої частини вашого запитання. Ви можете збільшити вашу рухливість, збільшуючи свій баланс, вибуховість, сила і діапазон руху. Що-то ви можете досягти з допомогою силових тренувань і правильного розтягування

+423
user122208 14 січ. 2012 р., 21:43:12

я думаю, що ваша відповідь може бути так, а може й ні.

я пам'ятаю, як на моїх дуже юних днів, я грав у баскетбол, після всього лише роки мої коліна починали tohurt дуже погано і змусило мене почати physiotrapy. моя ожирінням було менше ніж десять, але як basketbal потрібно стрибати дуже високо і тієї ж діяльності він зробив мої потреби ГУР дуже погано.

працює на 148 тис. людина не може бути перший варіант. навіть ходити в поганих умовах змушує вас ноги болять. ваш найкращий варіант-це просто почати ходити, а на плоскій Землі. гуляти багато на unflat землі, як гори,пандус, підйомами, безумовно, зашкодить ваші ноги. навіть їзда на велосипеді буде боляче ноги в цих місцях. після втрати тебе вага був більше, і Ви тіло готове до більш діяльності ви можете знайти радник з охорони здоров'я і дієти і брати хороші руху від нього і, може бути, ви можете почати повільно працює. пам'ятайте, гарне харчування і рухова активність повинні бути разом. один з них зі слабкою активністю може призвести навіть гірше вагу.

+420
Ganesh Mythri 3 трав. 2014 р., 15:42:26

Ваше питання припускає, що кожен тип крові пропонує різні здатності переносити кисень. Не вдаючись у наукові пояснення, найпростіший спосіб відповісти на питання, щоб зрозуміти роль гемоглобіну.

Гемоглобін-білок, який служить в якості транспортного механізму доставки кисню до тканин організму. Інакше VO2max - це вимірювання того, наскільки швидко організм споживає кисень. У той час як є фактори, які можуть вплинути на гемоглобін здатності переносити кисень (тобто хвороби та навколишнього середовища), тип крові-це не один з них. Це тому, що типи крові , зверніться до білка на поверхні червоних кров'яних клітин. Гемоглобін-це рішення межах червоних кров'яних клітинних мембран. Думайте про нього в термінах гумовий кульку з водою. Гума буде мембрана і вода гемоглобін. Групи крові є властивостями мембрани. Гемоглобін (всередині) такий же, незалежно від зовнішньої (білка) у крові. Таким чином, типу крові не є визначальним фактором, інакше VO2max, тому що він не впливає на транспорт кисню.

+393
Hope Millie 30 жовт. 2012 р., 17:12:19

Я хочу схуднути, але в той же час я не хочу набрати більше м'язової маси, ніж те, що у мене вже є. Однак, щоразу, коли я досліджую вправи я можу робити результати завжди показують певні м'язи, отримана від їх збільшення.

Отже, які вправи можна робити, щоб просто схуднути не набираючи м'язів? [Бажано ті, які не потребують будь-якого спеціального обладнання]

+364
Zixradoom 4 вер. 2010 р., 02:47:33

(не професійного спортсмена, або, відправляючись від досвіду, як йо-йо передозу бігун/вага-невдаха)

Є відмінний відповідь вище, я тільки додам три речі:

Перетренованість - біг кожен день може призвести до перетренованості. Втома і перевищує норму більш високі показники пульс у стані спокою, як хороші показники цього. Перетренованість зіпсувати вам обмін речовин і привести до ожиріння. Так що, просто, як Новачок, 3 або 4 показу в тиждень з днем відпочинку між ними повинна бути максимальною.

Відрегулюйте вашу дієту - тільки вправа не допоможе вам зрушити вагу. вам потрібно, щоб зробити дієтичні зміни і регулярно працювати. Хороша річ, як ви справно працює, вам не доведеться вносити кардинальні зміни для того, щоб зробити різницю.

Різноманітність - не дотримуватися тієї ж схемою. Коли ви дотримуєтеся певним шаблоном деякий час організм адаптується і стає на його більш ефективним. Спробуйте різні моделі; короткі траси з різних кроків, різної місцевості, маршрути, в тому числі і більше разів, в розділі інтервал підготовки і farlek. Чим більше ви тримати своє тіло гадати, тим більш ефективні ваші тренування будуть і менше ймовірність плато.

+300
user3736436 23 бер. 2013 р., 02:26:05

Там був дослідженні 2010 року, що порушив цю трохи, і припускає, що є більше відбувається, ніж м'язова пам'ять.

Наслідки попередніх силові тренування можуть бути тривалими, навіть після тривалий подальше бездіяльність і перепідготовки сприяє попередній епізод навчання. Традиційно, такі "м'язова пам'ять" є приписується нервових факторів при відсутності будь-яких виявлених локальний механізм пам'яті в м'язовій тканині. Ми використовували в природних умовах Методи візуалізації для вивчення живих myonuclei, що належать до різних впливів м'язових волокон і спостерігати, що нові myonuclei додаються перед будь-яким великі збільшуються в розмірах під час перевантаження. Старі і знову придбані ядер зберігаються при вираженій атрофії, викликані подальшим денервация триває значний період життя тварини тривалість життя. У myonuclei, здається, бути захищені від високої апоптотической активність знайшли в неактивній м'язової тканини. Епізод гіпертрофія провідних до міцного підвищену кількість myonuclei відсталих невживання атрофія і ядер може служити в якості біологічного субстрату для клітин такої пам'яті. Тому що здатність створювати myonuclei порушується літні люди можуть отримати вигоду з силових тренувань раннього віку, і тому, що анаболічні стероїди сприяють більш myonuclei, ядерне сталість може також мати наслідки для виключення періодів після того, як допінг правопорушення.

enter image description here

На схемі вище від навчання, а в основному показує, що на клітинному рівні ви зберегти багато вашого заробітку навіть на роки.

У наступній статті взяв його трохи далі і розширила на останнє речення у дослідження анотація:

[Автори дослідження також посилаються на кілька досліджень, які показують, що адміністрації анаболічні стероїди збільшують число ядер, припускаючи, що продуктивність вигоди від використання стероїдів не може бути тимчасовим. Якщо ці висновки повторити, навіть обмежене використання стероїдів може призвести до довгостроковій перспективі переваги - це повинно викликати зміни в наслідки користування?

+258
luigi9876 24 лют. 2011 р., 03:08:18

Для більшості культуристів після цього, ви в значній мірі повинні працювати в зсипати/різання циклу.

Для того, щоб набрати м'язову масу ефективно культурист (особливо той, хто тренувався протягом багатьох років) потрібно їсти в надлишок і ефективно працювати. При цьому вони також накопичують жир в якійсь мірі. Це залежить від того, наскільки "чисті" їх було навалом.
Потім, щоб позбутися від цього надлишкового жиру, у них є "різати", вживаючи меншу кількість калорій, ніж вони вживають. При цьому вони також втрачають трохи м'язів.

Якщо слідувати методу ви пропонуєте, вони дійсно помітили б м'язи/міцності, а також, швидше за все, набирають жир в залежності від їх споживання. Для більшості випадкових тренажерний зал глядачі і населення в цілому, це буде більш прийнятний режим.

Однак багато людей хочуть потрапити у виробленні наукових рад з бодібілдингу і тому виявляються дослідження зсипати/різання циклу. Для більшості людей це не потрібно. Але для конкурсу бодібілдерів або тих, хто хоче зробити дуже великі зміни, це відмінний маршрут, щоб піти.

+249
user48447 18 лист. 2018 р., 21:24:30

Ось цікава стаття з Нью-Йорк Таймс про те, як стояти під час роботи.

За останні 2-3 місяці, ця тема як став з'являтися досить часто у фітнес-журнали, блоги та твіти.

Дослідження, з посиланням Я не можу знайти на це час, показали, що великий відсоток людей, які страждають або померли від пов'язаних з ожирінням захворювань, сів за письмовий стіл, щоб працювати (а не стояв або мобільний). Будьте обережні, щоб не читати це як люди, які сидять весь день, більш схильні до смерті, ніж інші, так як це не є результатом дослідження; хоч і дуже близька подібність.

Крім того, зазначимо, що офіси в стек обмін обладнані регульованими по висоті столи.

Я недавно спробувала стоячи під час роботи близько тижня. Це було гарне зміна в позі, але я не рекомендую робити це весь день, кожен день. Перший день я простояв близько 6 годин. До кінця дня я відчував втому в ногах та суглобах. На наступний день було краще. В даний час у мене є можливість, сидячи або стоячи і переключиться на постійний, коли я відчуваю, що моя сидяча поза-це погано.

+168
tessina 30 лип. 2017 р., 19:03:51

Час робити присідання, я напружив згиначів стегна на правій нозі. Це було два тижні тому. Я здуру зробив велике розтягнення найближчі кілька днів (особливо випад стрейч), який насправді запалений моєї згиначів стегна ще більше. Я зупинився на розтяжку, але тепер мій хіп-згиначів більше опухла і боляче сидіти на стільці. Я відкидала мої стегна за останні кілька днів. Проте, я все ще можу ходити злегка без особливого дискомфорту.

Я не можу бачити фізіотерапевт на місяць, з-за фінансових та планування причин. Що я можу зробити в той же час, щоб прискорити одужання?

+147
xtian777x 1 січ. 2012 р., 11:50:30

Спробуйте висить вправ. Клацніть тут для відео про різних техніках, використовуючи нижче одиниці обладнання:

enter image description here

Хребет не вступають в контакт з будь-якою формою стиснення хребта.


До речі, це дуже простий у вироби з навантаженням ремені і басейн локшина.

+127
kadj 23 жовт. 2017 р., 06:42:55

На основі коментаря ви додали на ваше запитання: що ви будете перемикати тренажерні зали в січні (через місяць) я б рекомендував вам зробити підготовчі роботи перед початком сила - іншими словами, прямо в тренажерний зал і використовувати цей час, щоб підготувати форму. Візьміть мітлу ручкою або труб пвх, огляд книги СС і відео і почати практикувати присідання, станова тяга, жими і т. д.

Ось одне відео для початку: http://youtu.be/PCWLs1jTOVE

Я не впевнений, що ви маєте в наявності в вашому поточному тренажерний зал, але зосередитися на основних та інтервальні тренування (Хитто/Табата), так що ви витривалість в змозі.

+41
TomVargas 1 вер. 2010 р., 08:03:23

Заміри провокативне питання, і він має відношення як до психології, як і все інше. Я закликаю людей, щоб зважувати щодня, але реагувати щотижня. Це тому що ваша вага може різко коливатися від дня до Дня із-за зміни водного балансу і не обов'язково з-за зайвого жиру або втрата м'язів. Набирає м'яза являє собою вкрай повільний процес, тому, коли ви читаєте хтось отримав 5 фунтів в тиждень, швидше за все, вони вберуть воду, яка не жирна. Все, що не жир називають "м'язової маси", щоб вони збільшили свою м'язову масу. Часто передбачається м'язової маси м'язів ... не правда. М'язової маси-це "все, крім жиру".

Причина я добре з людьми, зважування щодня, щоб вони могли побачити і зрозуміти ці коливання. Таким чином, вони починають вчитися, як їжу більше солі, ніж вони використовуються в результаті декількох кілограмів набрала під час дня з меншою кількістю вуглеводів можуть призвести до швидкої втрати ваги, але тільки тому, що злита вода із системи. Вони зрозуміють, що вага може коливатися вгору і вниз кілька фунтів і перестати турбуватися про "О боже я під укіс".

Це займе всього трохи математики та здорового глузду, щоб зрозуміти багато fluctations просто не може бути жир або м'язи. Я впав 5 фунтів на 10К пробігу. Що б 3500 калорій х 5 = 17,500 калорій якщо б це було сало, яке явно не на 6 миль. Це вода. У той же час, в найближчі після вихідних їсть і набирає 5 фунтів, ймовірно, не всі з-за жиру, Якщо вам вдалося якось об'їлися, а також 17,500 калорій.

Так що ви дійсно не побачите середній тренд, якщо подивитися на тиждень, але, знаючи, що це добре, щоб побачити, як ваше тіло змінюється. Для жиру, я пропоную йти ще довше - від 2 до 4 тижнів. На жаль, поки що люди люблять оголошувати їх "6.5%" жиру, правда навіть найдосвідченіші вчителі не оцінюють жиру, точно. Так звана "точність" пристроїв, таких як ручні або Ваги, які використовують електроенергію насправді навіть більше схильні до помилок із-за зсуву електролітного і водного балансу (повірте мені, як тренер протягом багатьох років я спостерігав за людьми в самих різних форм і рівнів придатності використання цих пристроїв).

Ви часто будете бачити кого-то посаду "за 2% на цьому тижні жирових відкладень", але правда полягає в тому, що буде мати велике похибки округлення. Той ж людина може "набрати" 1% наступного тижня і раптом турбуватися свою дієту/вправи, коли вона просто більше помилки округлення. Замість цього я вистрілю в жирові відкладення в якості тенденції кожні 2 - 4 тижнів, що досить довго, щоб мати істотною різницею, що не буде так схильний до помилок. Я б теж дуже, дуже рекомендую мати сертифікацію/навчання виміряти інструктор з допомогою штангенциркуля. Це набагато більш точним, щоб подивитися на "20мм щіпку шкіри" і виміряти підшкірний жир послідовно, ніж покладатися на електричний струм пропущений через ваше тіло, особливо, як ви стали більш підтягнутим і худорляву будову.

+21
dwarfoz 20 лют. 2013 р., 11:12:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil