Збільшення жиру прямо пропорційно кількості споживаних калорій за одне і те ж речовина, або не сходять.

Моя інтуїція підказує мені наступне:

Припустимо, що на верхній частині моєї звичайної дієти, я їм кекс і в результаті поїдання тістечка, що я поклав на 50г жиру. Тепер давайте припустимо, замість їжі один з цих кексів я з'їла дві замість.

Мені цього не випливає, що буде означати, що я буду ставити на 100г жиру, а не 50г. Це виглядає надто спрощено і, ймовірно, не так, як тіло працює, хоча мої друзі категорично стверджують, що це буде означати саме це.

Точно так само я вважаю, що я хотів набрати вагу від поїдання піци, якщо я з'їла один шматочок в день на моїй звичайній дієті, а не якщо я погуглила в свій час, і вживати все це в одну ніч. Знову ж таки я не можу захищати цю ідею, це просто інтуїція.

Моя інтуїція правильно? Якщо так, то чому, і які докази я можу показати моїм друзям, щоб довести свою справу?

+56
user6096790 24 бер. 2016 р., 07:32:42
28 відповідей

Це нормально чи ні, теж піду після того, як я йду з роботи в 5 вечора, і я відчуваю себе дуже голодною навіть після обіду, але це тільки коли я ходжу в тренажерний зал.

+946
user3235474 03 февр. '09 в 4:24

На Л-звт-це прогресія в сторону в-сидіти, закінчуючи манної, яка являє собою просунутий рівень навику гімнастика (в цей графік вправ, взяті з подолання гравітації, є тільки кілька навичок, які оцінюються складніше, ніж Манна -- л-звт-це "Рівень 3" майстерність, з V-sit-це 6 і Манна коклюш 13).

Судоми ніг є нормальними під час л-ЗВТ/в-сидіти працювати, вони повинні отримати краще з плином часу. Це не слабкість.

+939
Aakash Uniyal 23 черв. 2011 р., 22:30:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б настійно рекомендуємо вам спробувати бразильське джиу-джитсу, який являє собою суміш єдиноборства/боротьба/матеріали/дзюдо. Зробити краплю в класі. Ви будете використовувати м'язи, які ви ніколи не підозрювали (багато руху стегна і механікою розподілу ваги). Велика стан рухомого (6-хвилинний спаринг-сесій) з противником, де страх клаустрофобії і тебе душать і тобі буде важко.

Це в основному 3D шахи з людиною, чиє тіло відкриває безліч ходів, які вам доведеться бурити і поїзд або лічильник/бити. Це буде нелегко на початку, але якщо ви шукаєте тренування і виклик, ви будете підключені (не каламбур).

+905
Sean Channel 26 січ. 2016 р., 22:32:28

Коротше кажучи, немає. Потовиділення-це фізіологічна реакція на спеку. Це механізм для вашого тіла, щоб контролювати тепло. Це один із способів терморегуляції. У двох словах, коли ваші м'язи "тепло" вгору (вправа), ваше тіло працює, щоб охолодити вас вниз. І, всупереч деяким думкам, пітливість також не відповідає втраті жиру, навіть якщо ви можете побачити невелике зниження у вазі з-за води (поту) втрати.

+875
Eren 27 груд. 2013 р., 22:01:09

Я думаю, що це може бути не по темі, для F&Н. чи розглядали ви бачити доброзичливе дільничного терапевта? Почуття провини за не працювати 1-2 дні в тиждень межує з розладом ІМХО.

Якщо ви наполягаєте на дачу в примусовому порядку, я думаю, йоги, світло Тай-Чі або щось подібне на цих вихідних може бути добре для вас, поки не боляче ваш реституції теж погано?

+850
savin0207 21 січ. 2010 р., 10:33:34

Щоб додати до двох попередніх відповідей alerady...

Гідратації в цілому необхідно вирішувати більшою мірою, ніж гідратація один understakes прямо перед запуском. Слід adaquately зволоженою в цілому.

Ви не зневоднює, наче ви спите через дихання (особливо взимку, коли повітря може бути сухою) і поту. Вас також може пити меншу кількість води (24 унції. багато ІМО), як ви прокинетеся. Ви повинні дати собі кілька хвилин, щоб розтягнути, послабити і прокидаюся раніше все одно йду, так що я б Реко тримаючи склянку на тумбочці пити момент, коли ви прокидаєтеся вранці. Вам не потрібні всі 24 унції, проста 4-8 унцій буде зробити зовсім небагато, я вважаю.

Я намагаюся тримати склянку води на приліжкову тумбочку і, коли я прокидаюся в ночі, я хапаю його за кілька ковтків.

Нарешті, якщо ваше тіло потребує велику гідратації ти завжди можеш пити воду під час бігу. Якщо ви біжите марафон, ви повинні практикувати пити під час бігу. Ці ранні ранкові пробіжки може бути прекрасний час, щоб зробити це, якщо ви повинні гідрат багато для будь-якого запуску.

+843
Nick Humphrey 6 січ. 2018 р., 00:09:35

Враховуючи, що втрата жиру без втрати м'язової маси-це вкрай малоймовірно і набирає м'язову масу, не набираючи жир кількість теж навряд чи, все, що нам потрібно зробити-це намагатись оптимізувати розпорядок і раціон, тобто будувати м'язи, але набирає найменшу кількість жиру можна в наповнювачі фази (а.до.а. "чисті навалом"), і втрати жиру, але і втрачає найменшу кількість м'язової маси можливо.

При цих припущеннях, я розробив стратегію для себе, де я сидів у щоденник, мета для мого ваги, дотримуючись середньострокову мету в значному діапазоні і вимірювати свою вагу в тих же умовах, майже щоранку. Я в ектоморфа тонкий (1m93), тримати 5 днів на тиждень тренування (в основному анаеробні), хороша якість сну і дієти призначені для різання або наповнювачі фази С кількість калорій в якості посилання.

"Фішка" - і фунтів на це питання - якщо моя вага нижче мого щоденника мета, я їм більше вуглеводів (невеликий гі) і якщо моя вага перевищує мій щоденник мета, то вуглеводів можна буде уникнути харчування, але сніданок, перед тренуванням і після тренування.

Тепер, давайте уявимо [майже?]щоденник Кріс циклу, де:

 1. ПЛан = мета цього дня і заздалегідь визначеним і adequated тренування, харчування, сон, зволоження, і т. д.;
 2. ДО = ваші тренування, харчування, сон, зволоження, і т. д.;
 3. ЗХек = кожне ваше ранок вимірювати, порівняно з метою дня. Ви дійсно робите те, що ваш план? Ваш план дійсно добре?;
 4. АКТ = правильний один або декілька пунктів плану;

Якщо червона лінія (реальний вага) теж вище синьої лінії (цілі), можливо, це означає додатковий приріст жиру, якщо червона лінія знаходиться нижче, можливо, це означає дуже великі втрати м'язів. Обох випадках ми повинні діяти. Звичайно, "нижчі" і "вищі" досі звучать суб'єктивно.

Ви можете побачити щоденник цілей і результатів на графік нижче:

enter image description here

Сенс в тому, що я припускаю, що це працює, але я хотів би зрозуміти, якщо є який-небудь ризик для моїх цілей, або навіть для мого здоров'я. Може ця система мета бути ефективним підходом?

+841
Anabelle Padernal Catapan Guer 15 серп. 2018 р., 00:48:18

Цікаво про яких таких "старих шкільних" відносинах. Є таке спред на Арнольд, показуючи свої тренування і всіх тих калорій, які він приймає в день.

Ви в тренажерному залі пару раз в день, зробити багато хороших щоденна кардіо і роботу на конвеєрі? Потім 3150 калорій може бути те, що вам потрібно для збільшення м'язової маси.

Якщо ви йдете в спортзал 4 або 5 разів на тиждень, витрачаючи 30-60 хвилин, потім сісти за партою, щоб забезпечити підтримку продажів у своїй роботі, 3150 калорій в день, швидше за все, змусить вас набирати жир швидше з плином часу.

Це може бути важко для тренера або сайт, щоб сказати одній людині, скільки калорій індивідуальних потреб у день, тому що там просто занадто багато невідомих в життя різних людей.

У 40/40/20 правило добре, ви просто повинні з'ясувати, скільки калорій ваш організм потребує в тих співвідношеннях.

Це може здатися трохи грубим, але хорошим способом оцінки споживання калорій, щоб поглянути на свій щоденний какашки зміст: якщо є один малесенький складно зайти туди в день, Ви повинні збільшити калорії, якщо ви хочете зростати. Якщо ви робите 2+ поїздок в день з великими монстрами, озираючись назад, ви могли б розглянути питання про скорочення загальної кількості калорій, щоб утриматися від додавання в загальний відсоток жиру в організмі.

Деякі люди тут дуже не люблять особистих какашки спосіб перевірки, але це відмінний спосіб для людини, щоб дізнатися багато про те, що відбувається всередині тіла.

В сторону: якщо хто-небудь бачить статтю в м'язових маг з особистої какашки метод огляду, будь ласка, дайте мені знати.

+840
Kait 15 груд. 2018 р., 03:09:40

Кинути їх у прання при необхідності. Якщо вони вам реально противний запах, що не вийде, змочіть VFFs протягом 30 хвилин у суміші Оксі чистою і гарячою водою, а потім кинути в прання.

+813
Hey 1 лист. 2018 р., 20:12:43

За останні кілька тижнів я ретельно занотовував, що їси і п'єш, разом з моєю тренування. Я б сказав, що мій чистий споживання калорій з точністю до 100 калорій, в будь-якому випадку. Я теж тягну себе в той же час кожен день, вранці після відвідування туалету і без одягу.

При побудові діаграми чистих калорій проти ваги тіла показує сильну кореляцію. У дні, що у мене надлишок калорій, моя вага збільшується на наступний день, в залежності від надлишку калорій. Ця тенденція ще більш помітна, якщо у мене середня калорійність надлишок і вагу протягом всього тижня.

Проте, одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що калорії з алкоголю, схоже, не особливо впливає на мій вага, звичайно, не так сильно, як можна було б очікувати від калорійність. Наприклад, кожен зараз і потім я міг би мати великий ночі і пити, наприклад, 6 сортів пива. Це еквівалентно 1200 калорій. У дні, коли я їм що рівень надлишкових калорій з їжі, моя різниця у вазі дуже помітна на наступний день. Однак, є велика різниця у вазі після вживання рівень алкоголю.

Краще співвідношення я міг знайти, коли я тільки включати вуглеводи з пива. Так, 6 пінт пива, 100 грамів вуглеводів, що становить 400 калорій. В тому числі це в мій графік показує хорошу кореляцію, так як з прийомом їжі.

Отже, мій висновок з цього є те, що калорії від самого алкоголю не використовують своє тіло, а просто виводиться з організму. Тільки калорій з вуглеводів в напої спалюється для одержання енергії.

Це правильно? Я бачив багато різних статей про це, які, схоже, не згодні. Деякі кажуть, що всі калорії в алкоголі спалюється для одержання енергії. Деякі кажуть, що всі калорії в алкоголі відразу виділяється. Деякі кажуть, що всі калорії в алкоголі відразу ж зберігатися у вигляді жиру. І всі ці статті стверджують, що інших теорій просто "міфи"!

Так що правду про те, як алкоголь використовується в організмі?

+698
DoW 27 бер. 2010 р., 18:31:03

Ні, це не так ефективно. Щоб набрати масу, вагу має вирішальне значення. Supersetting може дати вам великий тренування і, безумовно, може бути використаний для натиску на плато або використовуватися на легких днів або те, що може бути корисним інструментом. Але він не може бути довгостроковим рішенням на вагу. Роблячи це, ваші доходи будуть повільно і Ваше тіло просто звикне робити цю вправу швидше.

Очікувати, щоб спалити більше калорій і, можливо, зробити більш визначення, але не сподівайтеся заробити швидко. Вашу рутину що-то кому-то, що повністю справив би зробити, щоб зберегти. Якщо ви хочете отримати більше, це буде світло і день, але ви все ще потребують важкі дні у вашому житті.

+686
Mahitri 21 трав. 2012 р., 16:55:06

40 грамів жиру буде 360 калорій, що становить трохи більше 10% від 3200 калорій. Це не поганий асортимент, щоб бути, Хоча це може бути трохи на низькій стороні.

Жир подають багато різних цілей в організмі, у тому числі ізоляції, амортизації і зберігання енергії. Найголовніше про сало, однак, полягає в тому, що вітаміни A, D, Е і к є так звані жиророзчинні.

Це означає, що єдиний спосіб цих вітамінів може переноситися в тіло через товстий транспорту, тому, якщо у вас занадто мало жиру, то ви ризикуєте розвивається гіповітаміноз.

+677
Vineet Chaurasiya 2 квіт. 2013 р., 11:23:51

Так

Ваг, які вони використовують у цих відео, як і раніше орієнтовані на "кардіотренування з опором". Це добре, щоб змішати обидві, "ліс Міллс корпус насосної класи" робити саме це і підтвердили свою ефективність для людей, що бажають збільшити свій кардіовправи.

+642
Alessandro Russo 1 вер. 2012 р., 04:02:50

Шукати PNF розтягнення, а може, ви можете купити книгу Павло Tsatsouline, відпочити в стрейч.

+610
Dave E 3 серп. 2019 р., 21:38:42

Я б сказав, спробувати різні комплекти і побачити, що працює краще для вас. Всі люди різні і різні процедури призводить до різних результатів у різних людей. Спробувати і перевірити результати. Що ви вважаєте ефективними, дотримуйтеся його.

+479
marwa elasri 25 серп. 2017 р., 01:45:18

Є купа видів спорту-спеціальні вправи, які можна знайти на Google. Не знаючи вашого конкретного виду спорту, важко рекомендувати один. Наприклад, тенісні вправи (багато бічному русі) відрізняються від футбольних тренувань із-за специфіки їх діяльності.

З цим сказав, Я чув маразм притулку, будучи гарною тренування на швидкість і спритність. Їх сайт каже, "...від середнього до еліт всього за 30 днів!" Можливо, ви захочете глянути на це.

+446
Jamie Ciocco 22 черв. 2010 р., 00:46:20

Базальний рівень метаболізму (BMR), і брат, рівень метаболізму (RMR), зверніться до кількість калорій ваш організм буде спалювати без яких-небудь робіт. Вони схожі, і для зручності, більшість людей мають на увазі РМР, коли говорять про добової потреби в калоріях. Кілька речей, які впливають на ці цінності, такі як:

 • Частка м'язової маси жирової. Враховуючи двох чоловік, при цьому загальна вага тіла, тим більше м'язової маси буде мати більш високу РМР.
 • Загальна вага тіла. Більше клітин в організмі, вимагають більше енергії для їх обслуговування. Це не привід йти і напиватися, але з урахуванням двох людей з однаковими відсоток жиру в організмі, тим більше загальна вага буде вище РМР.
 • Термічний ефект їжі (ТЕФ). Деякі продукти вимагають більше енергії для обробки, ніж інші. З точки зору обробки макро-поживних речовин: білка вимагає більше енергії, вуглеводів далекому другому, і жиру вимагає мінімум обробки.
 • Нормальний рівень активності. Хтось з активної роботи, як на будівництві буде природно спалювати більше калорій, ніж хто-то з роботи.

Отже, висновок з цього:

 • Збільшення м'язової маси. (зверніть увагу, скорочення жиру в організмі, ймовірно, хороша ідея з інших причин)
 • Їжте дієти з високим вмістом білка.
 • Бути активним більше відсотків часу.

Зараз, у мене були тренування, на яких я спалюю до 1400 калорій в 90 хвилин навчання. У порівнянні з моєю РМР близько 2400 калорій, це 25% від витрати енергії за день (2400 + 1400 - 150 [до 150-корекції для калорій, я б все одно спалили] за день). Це вписується в дуже добре зі звітом клініки Майо.

Також є деякі прихильники переривчастий посади, наприклад, м'язової маси, що загадав тіло робить більш ефективне спалювання калорій завдання, коли у вас є менша кількість більш великих страв. Наприклад, якщо я з'їв 2400 калорій в 3 рази, кожен близько 800 калорій, я був би більш повний і добре довгий час між останнім прийомом їжі і першим прийомом їжі наступного дня.

+348
NeroD 27 лип. 2013 р., 13:05:00

Перш ніж я даю вказівок, я швидко розрахували свій індекс маси тіла і він вийшов з 22.7 , який знаходиться в нормальній ваговий діапазон. Особисто вашої ваги на висоті звучить приблизно так, я не думаю, що ви насправді надмірна вага, як ти виправдав своє питання. Але я буду йти вперед і дати вам пораду.

 1. Два місяці це не довго - у всіх різні тіла і форми різних генів, що робить нас унікальними. Ви повинні зрозуміти, що деякі люди можуть легко зробити вагу "відваляться" самі через пару тижнів, в той час як іншим може знадобитися шість місяців, щоб побачити реальний прогрес. Наш організм реагує на зміни по-різному, й іноді це вимагає часу для тіла, щоб пристосуватися. Судячи з вашого запитання, ви, ймовірно, дивіться занадто багато рекламних роликів, які обіцяють х тіло Х тижнів. Що вони не говорять вам, що фітнес-моделі в рекламних роликах були наполегливо працювати , щоб отримати, що тіло протягом багатьох років. не тижнів.
 2. Не морити себе голодом - лягаючи спати, не відчуває себе комфортно вигодував автоматично поставить ваше тіло в режим голоду і, отже, утримати всі жиру вона може для того, щоб запобігти вас від захворювання або інфекції. Перебуваючи в калорійний дефіцит-це добре, але не природно бути у калорійному дефіциті круглий рік. Їдять всю натуральну їжу, вирізати нездорової їжі і цукру (але не квадратний, його добре, щоб піти з друзями і навіть в KFC, просто робити це в міру).
 3. Добавки призначені, щоб допомогти в раціоні яких не вистачає певних поживних речовин - я можу вам сказати, що "спалювання жиру перед тренуванням" - це, ймовірно, робити вам більше шкоди, ніж користі. Якщо ви їсте достатньо, і є добре збалансовану дієту, немає необхідності для протеїнових коктейлів і добавок. Є стільки білка в нашій їжі в ці дні його абсолютно непотрібним, щоб додати трохи більше. Напевно, суб'єктивний погляд я збираюся відзначити, але я думаю, що люди, які залежать від добавок, просто погано структурованої дієти.
 4. Ви робите дуже багато - якщо ваш професійний бодібілдер підготовки до конкурсу, у кого є команда піклується про вас, то вам не слід робити підняття тягарів і інтенсивні серцево-судинні вправи. Це, напевно, виснажує всі свої запаси енергії у вашому організмі зашкалює рівень кортизолу, тому що ваш організм відчуває стрес. Підняття тягарів-це фізичних навантажень, серцево-судинні вправи можуть бути кинута в та ж категорія. Балансі вашої звичайної тренування, зробити для підняття важких предметів на один день, і кардіо на інших (з дня проміжок між кожним днем тренувань)

Я сподіваюся, що ця відповідь може виявитися корисним для вас. Єдині добавки, ви коли-небудь знадобиться працьовитість та інші.

На майбутнє, коли ставите запитання, будь ласка, зайдіть і прочитайте інформацію в центр сторінки і структури ваші питання правильно, перш ніж відправляти. Це не тільки допомагає людям намагаюся допомогти тобі,але і людей, які можуть знайти цю нитку корисне в майбутньому.

Все найкраще.

+347
Soheil Gharedaghi 15 лист. 2013 р., 13:06:26

Тому в більшості навчальних програм з триатлону плаває відстані, і велосипед, і працює, як правило, бути часу. Наприклад такого плану

Я порядно швидко на велосипеді, але дуже повільно, на бігу. На мою йому йде вгору я очікую, щоб завершити велосипед між 2:15 і 2:30 і цей тренувальний план має ряд велосипедів в ці часові рамки, так що немає проблем.

Однак, на бігу, я сподіваюся, що мені вдасться закінчити його близько 2:30, хоча я сумніваюся, що буде. Він, ймовірно, буде близько до 3 години після двох інших подій. 11:27/км цього вистачить на 2,5 години, і три години потрібно в певній доступності.

Ігноруючи мої повільній швидкості, на хвилиночку, цей план має самий довгий спуск на 1:30. Щоб закінчити напівмарафон в цей проміжок часу, ми говоримо темпі 6:52/км, вид пухирів, особливо для хлопця мого віку.

Отже, мої запитання:

Чому це працює для більшості тренування три час програми?

Чому коротке замикання відношення до велосипеда?

Я повинен налаштувати мої час або навіть на деякій відстані працює?

Якими повинні бути мої довгостроковій перспективі, коли підготовка до них?

+322
user93414 7 груд. 2018 р., 07:21:20

Я вибачаюся, якщо питання було дуже розпливчастий, погано зрозуміло, це тут, мені 26 скоро стукне вже 27 серпня, я важу 70 кг, у мене тонкі руки, але дуже товстий живіт, все, що я хочу здорове тіло, може бути, руки і живота жир.

Я завжди була худою, поміркований тонкий більшу частину мого життя, у мене є шанс спробувати в тренажерний зал у віці 21 в період випробувального терміну, я пішла, але не було нікого, щоб направити мене, я був збентежений про те, що я хочу, і плутати/нерозумно, коли хтось запитав мене про мою мети, вправи, я робив деякі вправи, але не здогадується зараз, що було, все, що я пам'ятаю-це люди навколо мене, розуміючи, що я нуб і сміялися, тому що я був, ймовірно, робити всі вправи неправильно. У мене був цей страх з тих пір, але зараз я зроблю те, що потрібно, товстим животом виглядає дуже погано на тонкий чоловік.

Я знаю, це дуже дурне питання, мені просто цікаво, для новачка, як я, які вправи я повинен робити - мій намір полягає, головним чином, знали принаймні обладнання/вправи ім'я, яке я повинен зробити, спробувати як свіже м'ясо для здорового тіла , так що навіть якщо хтось запитує мене, я можу їм здійснення і сказати їм, що я з умислом так, щоб я не валяв дурня, як в минулий раз.

вибачте ще раз, якщо питання дуже дурний, це, як ніяково він потрапив в тренажерний зал в останній раз. Дякую

+319
Kathleen Turner 17 січ. 2014 р., 09:20:34

Я не працюю з партнером, і я не хочу, так що це не варіант. Чи є спосіб я можу використовувати, щоб перевірити свою форму під час рухів?

Для мене це конкретно про вправи з бодібілдингу, але, думаю, те ж саме відноситься і для інших вправ.

+288
Nicolas Bontempo 4 лист. 2015 р., 09:06:28

Якщо б це був я, я б просто заспокойся й відпочивай. Навіщо ризикувати? Сходити до лікаря і зробити деякі зміни способу життя. Деякі з найбільш здорових людей в світі здохли, тому що вони просто роблять це. Чому бути здоровим і мертвим? Насолоджуватися життям і піклуватися про своє тіло. Пам'ятайте, що ви не машина. Моє кров'яний тиск було просто трохи вище, ніж сьогодні. Я збирався їхати на велосипеді, і тепер, я буду просто дивитися його сьогодні по телевізору. Бути розумним і тримати в серці!

+242
Janine McKW 2 вер. 2018 р., 21:17:27

Не безкоштовно. Немає загальнодоступних повний список підказок, щоб описати конкретний рух.

Чому?

Тому що це коштує грошей та вимагає багато роботи і досліджень, щоб робити добре.

+236
derFuchs 31 жовт. 2013 р., 19:07:14

Я думаю, що 1 і 2 будуть корисні, і ваш навчальний план має включати в себе як.

У вправі 1, ви працюєте над своєю витривалістю, схожі на довгостроковій перспективі, що більшість бігунів роблять приблизно раз на тиждень. Йдучи повільно, ви будете стимулювати зростання більше капілярів, які стануть новий шлях для доставки кисню до м'язів. В той час, ви зможете пройти дистанцію з меншою втомою.

У вправі 2, рухаючись трохи більш швидко (з перерв на відпочинок) ви вчите вашу серцево-судинну систему, щоб працювати краще в періоди більш інтенсивної роботи. Цей метод відомий як інтервальне тренування) допоможе вашому організму звикнути до роботи важче, перш ніж "на межі".

Якщо ви повинні були зробити сходи тренування 4-5 днів в тиждень, я б порекомендував робити вправа 1 раз чи двічі, і вправа 2 три або чотири рази.

+215
Moralva Diaz Trinidad 26 вер. 2010 р., 16:17:59

Це якщо я готую чисто на силу (начебто є вже теми про цю тему з точки зору культуризму).

Припустимо, я ледь зробити це через мій перший набір присідань, і впевнений, що я не на другий набір, якщо я піду шукати його в іншому 3-4 хвилини. Є які-небудь недолік, крім зручності, скажімо, перерву і роблю прес, а потім повернулися з моїми ногами повністю оновилася за наступний набір присідань. В принципі, це було б найкраще, щоб піти з більш короткого часу відпочивати і робити 5/4/2, а не чекати так довго, як мені потрібно, і зробити 5/5/5?

Це видається особливо актуальним з chinups/підтягування, де я можу піти у відмову і зробити ~7/4/3, але якщо я почекаю півгодини між підходами і піти на набори 5, я можу легко 40-50 chinups в один день.

+146
Sunil Shah 8 квіт. 2013 р., 05:39:45

Сьогодні під час бігу, я помітив, що мої стегна почали натирати один з одним, чого не було раніше. Що може бути можливі причини і як цього уникнути?

+125
Bahama aboy 23 лист. 2016 р., 04:41:49

Ви не можете уникнути старіння. І як ви будете старіти кістки почнуть так послабити кілька суглобів.

До речі, щоб зберегти здорові кістки, щоб покласти їх під напругою (не основним). Щоб залишатися здоровим, я б сказав, що наступним, хто guideliness буде найбільш вигідною. І якщо я правильно пам'ятаю, зараз рекомендується мати мінімум 30 хвилин аеробних вправ щодня.

Крім того, деякі пристосовані сила навчальні дозволить вам будувати м'язи, які призначені для стабілізації суглобів, наприклад. ротаторная манжета стабілізує плечовий суглоб.

Що було сказано, що краще краще бути активним, ніж ні:

Крім того, гіподинамія вважається основною причиною приблизно 21-25% раку молочної залози і раку товстої кишки, 27% від діабету і приблизно 30% випадків ішемічної хвороби серця тягар. - Хто

+107
Lukovka1981 30 лист. 2010 р., 13:55:28

Важливо не підтримувати вагу з руки а спиною. Техніка у мене завжди використовується, щоб не зачепити планку з долоні на всіх, а мати вільні руки з БАР фіксується на спині на внутрішній стороні зап'ястя або п'яти руки.

+24
Alex Silva 24 січ. 2013 р., 17:26:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil