Тренування верхньої частини тіла після потянутый пах

Яку основну масу тіла ліфтинг і зміцнення вправи можна відновити, якщо я витягнув мій пах 1 1/2 тижні тому? Я думаю, що це про клас 1 потянутый пах, може 1.5

+801
PorkchopDonut 28 серп. 2015 р., 09:09:00
28 відповідей

Коли ви говорите "боляче", ти подумай своєю болі в м'язах (широкий, печіння у ваших м'язах), або болі в суглобах (гострі локалізовані болі в лікті, плечі, або верхня частина спини)? Якщо його м'язах, це нормально. Болі в суглобах-це щось інше.

Його, можливо, що у вас немає проблеми "розігрів", але що ти не достатньо сильна, щоб зробити більше, ніж 2 підтягування прямо зараз. Це нормально, всі колись там.

З моєї особистої історії: 4 роки тому я не міг зробити більше, ніж 1 підтяжка. Я працював на нього з тих пір, і тепер може робити з десяток.

Що не працює для мене

Я згоден з вами, коли ви дивитеся на літературу починають робити підтягування, ви побачите багато порад, щоб просто почніть ваш вагу тіла, і робити стільки, скільки ви можете. Люди також рекомендують робити "негативні" тільки підтягування, де ви стрибати через планку і опустіть себе вниз.

Я уявляю, що насправді працює для деяких людей (досвідчених атлетів, штангістів, хто ніколи не пробував робити підтягування, легкий спортсменів), але він ніколи не працював для мене. Коли я намагався це зробити, я постійно завдаю собі біль. Мій плечовий пояс просто не досить сильні, щоб відрегулювати напруга, і я б щипати навколо моєї лопатці. Крім того, я мав проблеми гнучкості в мій біцепс, що викликало мій лівий лікоть, щоб продовжувати отримувати тендиніт, коли я занизив. Намагаємося працювати безпосередньо з мого тіла було просто щось я не готова.

Що спрацювало для мене

Якщо ви в змозі зробити дуже низьке число повторень (<5), і відчуваю, що застряг на цей номер, я б рекомендував намагаються знайти тренажерний зал, який працює підтяжка автомат (бажано), або лат випадаюче машина. На машину, знайти вага в якому ви можете виконувати тягнуть руху для 3 підходи по 7-10 повторень, і спробувати побудувати звідти. Якщо ви застрягли з лат випадаюче машина, спробувати і дотримуватися плеча-ширина хвата, як ви б на регулярній підтяжки. Зосередитися на тому, тягне (на будь-якій машині) з правильною формою, і через повний діапазон руху, опустіть штангу під підборіддям, до шиї. Як ви в змозі зробити 10 повторень, підняти вагу, а й зробити набори з 7 повторень.

Якщо ти продовжиш в цьому дусі, сподіваюся ви отримаєте все ближче і ближче, потягнувши вниз свого тіла (на лат пулдаун) і необхідності практично ніякої допомоги (на допомогу підтяжка машину). У якийсь момент Ви будете мати, щоб почати наводити в реальному підтягування, і там буде період адаптації, тому що машини не повністю відображають реальну підтяжка руху, але ви будете в набагато кращому становищі, щоб вирішувати їх потім!

+988
Mitchell Woodruff 03 февр. '09 в 4:24

Зап'ястя і щиколотки розмір більше схожий на генетичних особливостей залежить, крім як кістки і м'язи рости розмір зап'ястя стає більше, а суспільства. Тобто ніяких секретів, щоб зробити розмір зап'ястя більше :-)

+982
Arun Govind Neelan A 11 черв. 2016 р., 18:30:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я на режимі 2500 мг щодня Депакот еее, Вальпроєва кислота (ВПА) похідної, і на дієті. Раніше я намагався поставити два разом із отриманим втому і нудота (ймовірно, в результаті гипераммониемией), пов'язаний з вторинного дефіциту карнітину.

Механізм

Наскільки я був в змозі поставити разом (будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся);

 1. ВПА пов'язує і в іншому випадку робить малоефективними великих магазинах креатин в організмі і знижує здатність організму синтезувати це
 2. L-карнітин відповідає за евакуацію NH3 з клітин, і дефіцит призводить до отруєння аміаком
 3. Вегани споживають значно менше L-карнітину в своєму раціоні, і, в поєднанні з лікуванням ВПА, може сприяти гипераммониемией`.

В даний час я вже консультації з моїм неврологом щодо застосування ліків, проте я хотів би дізнатися більше про поліпшення мого абсорбції і зберігає тіло карнітину і відганяючи вторинного дефіциту карнітину пов'язано з переходом на веганскую дієту.

Прийом, Дозування

Як такої у мене є кілька питань, пов'язаних з карнітин для забезпечення здорової мітохондріальної процес передачі:

 • Які приблизні дози (МГ/150 фунтів дорослий) необхідна для запобігання гіперамоніємії без вальпроату лікування дорослого (якщо є, враховуючи, він може бути синтезований організмом в міру необхідності)?
 • Яка доза (МГ/150 фунтів дорослий) необхідна для когось лікують ВПА? (тобто яке співвідношення мг L-карнітину, переміщених в міліграм в ВПА в 150 фунтів дорослий)

Біодоступність

Оскільки добавки вбираються в розмірі близько 14-18%, а всередину L-карнітин значно вище, як поглинання було б покращити? За даними одного дослідження:

[Б]ioavailability L-карнітину в осіб, адаптованих до низьких-карнітин дієт (наприклад, вегетаріанці) вище, ніж ті, які пристосовані до високої-карнітин дієти (тобто регулярної Червоної м'ясоїди; 66%-86% проти 54%-72%) [ИЭЛ]

 • Яке додаткове харчування або добавки збільшити біодоступність, де, L-карнітин в організмі?
 • Альфа-ліпоєва кислота (як знайшли в шпинаті) підвищити bioavailbility L-карнітину як Ацетил L-карнітин?

L-карнітину і ацетил L-карнітин

Більше одного ресурсу сприяє поєднання альфа-ліпоєвої кислоти з хімічно схожі Ацетил-L-карнітину в його ефективності, пов'язані з мітохондріальної здоров'я; за сумою двох нібито більше деталей.

 • Це глухий кут або неуважністю щодо лікування вторинного дефіциту карнітину, пов'язані з лікуванням ВПА?
 • Це заміна Ацетил L-карнітин ефективний прийом для L-карнітину, оскільки обидва можуть бути перетворені назад і вперед? ТДВ є, як правило, дорожче, ніж в ЛНР, так що це буде особливо корисно знати, якщо він буде більш ефективним.

У заклопотаність з приводу відповіді на це питання, пов'язані з його specificty та об'єм:

Я хотів би закликати, що інформація висунув. Критерії корисності (до голосування) буде досліджено відповідь на будь-один або кілька з зазначених вище питань. Корисність не повинна бути всеосяжною, просто інформативним щодо звісно спеціалізовані питання нижче.

+981
bungo 17 вер. 2016 р., 18:49:24

Вийшовши з будівлі тіла тлі я почав експериментувати з нещодавно пауерліфтингу. Особливо мені подобається тяги багато і хочу підвищити свій максимальна вага для одиночному і парному розрядах.

Після того, як я покращила свою техніку і в останні тижні стало очевидно, що моя сила хвата-це мій головний камінь спотикання. Я можу підняти 140 кг два рази, але другий раз я мало не скидати вагу, тому що моя рука занадто слабка. Особливо руки, де вказувати пальцем до мене.

Я також в змозі зробити один ліфт з 150кг, використовуючи підтримку зчеплення, але не міг зробити це без.

Як я повинен тренувати силу хвата, щоб вирівняти його з іншою частиною мого тіла? Моя мета-піднімати таку ж вагу, як це можливо без підтримки зчеплення. Мій тільки додати-на зняття рукавички.

+945
user182060 25 квіт. 2011 р., 20:15:27

Одне очевидне розходження в м'язи беруть участь від двох вправ квадрицепси. На спині присідати буде використовувати більше стегон і спини (хоча він як і раніше використовує квадроцикли зовсім небагато), а з-за вертикального положення тулуба в передній присадкуватий, ваші квадрицепси займаються значно більше, як і ваш основний. Щоб поліпшити продуктивність передньому сидінні навпочіпки, є кілька речей, які я пропоную, майте на увазі, я не експерт, але вони працювали для мене, і я можу присідати навколо 405 для набору 3-5 залежно від моєї енергії протягом дня.

По-перше, ви повинні використовувати тренування пріоритетом. Простіше кажучи, якщо ви хочете, щоб ваші Передні присідання, щоб зробити краще, просто зробити їх... зробити їх спочатку на тренування і робити їх часто.

По-друге, додати в деяких квад конкретну роботу, я.е висока планка, присідання, жим ногами, випади (можливо навіть висування ноги хоча ні краще вправ).

По-третє, робота на вашому рухливістю щиколотки. Подивитися на отримання Олімпійських підйомно взуття, вони мають підвищені підбори і забезпечують значно більший комфорт і тому сила в довгостроковій перспективі. Якщо це не варіант, вам близько 2,5 кг або 5 фунтів тарілки, і поставити їх під п'яти, коли ви робите присідання стійка.

По-четверте, робота за основні сили. Це дійсно само собою зрозуміло, в якості основного є основоположною для будь-якого складеного руху, які ви робите, але я все одно згадувати про це.

І останнє, просто практика, практика, повторення. Є великий, днями ти збираєшся Передні присідання, робити їх в першу чергу, і робити їх інтенсивності. Подивіться кілька відео на YouTube (в один Марк Rippetoe дуже добре) на відповідну форму, і вам на це.

+929
kendall 2 трав. 2015 р., 12:40:06

Мені 25 років, жіночий, займаючись тхеквондо WTF(Олімпійський) вже понад 10 років(чорний пояс). Мій зріст 165 см, Вага 53 кг

Моє питання - Що робити в спортзалі, щоб допомогти моїм спаринг? Особливо я хочу, щоб збільшити швидкість пересувань і ударів.

В даний час у мене 2 тхеквондо і 3 занять на тиждень.

Мій розпорядок такий:

Пн: Тхеквондо

Вт: в тренажерному залі - плечі і прес, розтяжка

СР: Тхеквондо

Чт: спортзал - спина і ноги (машини, експериментувати з вагами і повторень - не впевнений, що це найкращий тип вправ)

Пт: спортзал - груди, біцепс, трицепс, пліометричні вправи - поле стрибає, стрибає з присідання. Гоблет присідання,випади.

Мої цілі:

 1. Поліпшити свої показники тхеквондо
 2. Побудувати верхню частину тіла, тому що вони не часто використовуються в тхеквондо
 3. Добре виглядаєш :)

Будь-яку допомогу і приклади тхеквондо -специфічні тренування, оцінив!

Оновлення:

Моя гнучкість ніг досить хороші, у мене є повне право розділити, майже не залишили, і близько 10 см на поперечний шпагат. Я розтяжку перед кожним тренуванням ТКД і по вівторках. Досить стандартні вправи на розтяжку.

Але у мене погана гнучкість хребта, тому я недавно почав займатися йогою-стиль вправи для хребта, я його 15 хвилин кожен день. Побачимо, якщо це допомагає.

Робити більше таеквондо і plyo-це логічно, але я дуже втомився після ТКД(у нас важкі тренування), не можу зробити це два дні поспіль. Тільки якщо один з них-це легкі тренування.

Але я люблю всякого роду навчання, тому я додав сила сеансів, щоб робити щось інше начебто і не перетренуватися. Також очевидно, що мені потрібно кілька днів відпочинку.

+873
Hamed Hamed Almasrawy 12 бер. 2011 р., 10:24:51

Це звучить, як ви геть до великого початку з мінімалістичною взуття. Перше правило, щоб почати повільно і збільшити споживання поступово, і ви зробили це.

Взуття

Переконайтеся, що взуття підходить ідеально. Ви можете отримати пухирі і болі в мінімалістському взуття досить легко, особливо на далекі рейси, якщо вони не вписуються або ви не носите їх правильно. Також, якщо взуття не буде щільно прилягати і відповідати вашим ногам, ви пропустите багато відгуків і вашої пропріоцепції буде страждати, тим самим збільшуючи вірогідність болю або травми.

Моя перша пара Vibrams були занадто великі і я постійно натираю мозолі, з-за деякої частини взуття, натирання шкіри. Я майже завжди ношу носок з ними. Другий рік я переконався, що туфлі краще підходять, і з тих пір вони були більш зручними, і я більше не носити шкарпетки з ними. Я до сих пір іноді отримати деякі больові точки навколо п'яткової або бічній частині стопи на довгих.

Зосередитися на формі

Ніколи не буде задовольнятися вашої бігової формі. Постійно контролювати форму і що-небудь почитати. Це не просто "біжи на носочках" (насправді, мої п'ятки торкаються землі, злегка ближче до кінця мій крок), є багато тонких деталей про вашому форма, яка може постійно удосконалюватися. Ви не отримуєте ідеальну форму і уникнути травм, просто поклавши на мінімалістський взуття або ходити босоніж, як і традиційні кросівки не за визначенням призвести до травми. Мінімалістський взуття зробити було легше вчитися і підтримувати форму, тому що вони не маскують наслідки поганій формі, як подушка взуття.

Я почав бігати зовсім босоніж в цьому році і читати книгу босоніж крок за кроком. Я зрозумів, що під час Vibrams не дадуть вам набагато більше зворотного зв'язку, ніж пом'якшити взуття, і таким чином сприяти кращій формі, є ще істотна відмінність, що й ходити босоніж. Озираючись назад, я зрозуміла, що мені дуже складно буде мені на ноги і суглоби в мінімалістській взуття. У попередні роки, ноги і суглоби будуть хворіти після довгого бігу в мінімалістській взуття, але в цьому році, після деяких значних поліпшень в моїй формі, я відчуваю себе втомленим, але відпочивши після довгого бігу в мінімалістській взуття, без зайвого болю.

У цей момент, оскільки ви зробили хороший перехід до мінімальної взуття і вже лісозаготівель 5 миль пробігу, якщо ви не просто втомилися, але болить після довгого бігу в мінімалістській взуття, то цілком ймовірно, що там щось можна поліпшити свою форму. Так, перехід до мінімалістської взуття може включати в себе деякі м'язи і стопи хворобливі відчуття, як ваше тіло пристосовується, але не бути героєм і тиснути через біль.

Тренування босоніж

Від Вібрам чаво:

Ми рекомендуємо спочатку повністю босоніж по твердій рівній поверхні.

Озираючись назад, я думаю, що це ключ. Бігти босоніж по дорозі (і навіть на гравії) дозволить максимально збільшити імпульсацію на ноги. Ви будете почувати себе кожен нюанс форми:

 • Яку частину ваші ноги Землі, перший і останній
 • Як м'яко ви знаходитесь контакту з землею
 • Ваш викручують або задирів ваші ноги (ви не повинні)
 • Чи вашого опонента від Землі, а не просто піднімати ноги
 • Ваші ноги і ноги розслаблені (таким чином, в змозі впоратися з шорсткою поверхнею) або жорсткої
 • Чи буде ваша каденція-це досить швидка (швидше каденції = легше крок)
 • Чи будуть ваші коліна в достатній мірі зігнуті (покращує дію пружину ваших ніг і ніг, що дозволяє легше крок з носка вдарити, і активація теляти)

Вам не треба "йти легко", дотримуючись більш м'які поверхні, будь то босоніж або у мінімальній взуття, і при цьому ви, ймовірно, пропустіть багато важливих уроків про правильному форми, так як поверхня є більш щадним.

Просто кілька пробіжок по асфальту або гравію дійсно можуть налаштувати вашу форму і навчить вас, як ефективно працювати і уникнути травм. Ці уроки будуть стосуватися мінімалістський взуття і взуття подушка теж. Мені подобається робити кілька кілометрів босоніж на початку довгостроковій перспективі, щоб налагодити свою форму, на різних поверхнях, включаючи асфальт або гравій, і це тягне за красиво, щоб основна частина Run виконана в Vibrams.

Що стосується overpronation

Я не фахівець з цього приводу, але я думаю, що орієнтуючись на формі може допомогти багато, як ви проводите більше елементів в мінімалістському взуття. Я розробив біль в коліні, на початку цього року я впевнений, що в overpronation і вузькі стегна згиначів, навіть під час носіння мінімалістичною взуття. Зосередившись на формі я майже усунув проблему.

Іноді босоніж навчив мене, збільшити мою каденцію трохи більше, правильно вирівняти мої стегна і ноги, земля ще легко відбулися, і бігти вниз правильно—навіть при носінні мінімалістський взуття і традиційної взуття. Це майже усунули мою пронацию і проблеми з колінами.

Що стосується болю в ногах

Я обмежений пробіг за центральної нижній частині моєї ноги отримує отримує жорсткий/вичерпані

Кілька порад:

 • Ваші ноги можуть все ще бути адаптації до нової біомеханіки. Можливо, вам доведеться просто прийняти ваш час збільшуючи дистанцію, так що ваші ноги можуть продовжувати зміцнювати
 • Вам може знадобитися, щоб полегшити ваш крок. В моїх перших двох років працює в мінімалістському взуття, я відчував би те ж саме стягнутості і втоми в центрі мого єдиного. З тих пір я навчився бігати легше на ногах, ще вище каденс, а у мене немає цієї проблеми більше. Якщо ви використовуєте GPS-годинник або додаток, щоб відслідковувати Ваші працює, зверніть увагу, що деякі з них (наприклад, iSmoothRun) буде відслідковувати вашу частоту педалювання

Знову ж таки, не перестарайтеся. Якщо після деякого часу ви не можете пройти певну кількість кілометрів в мінімалістському взуття без цієї проблеми, то вам, можливо, доведеться шукати більш досвідченого думки, ніж моє.

Також, якщо у верхній частині ноги запалюється, то вам може знадобитися, щоб налаштувати, як ви носите мережива вашого взуття, або, можливо, розглянути інший тип або розмір мінімалістський взуття. Тому що вони підходять маленькі і затишно, там може бути багато тиску на верхню частину стопи від шнурків або ремінців.

Додано в 2014 році: в ці дні, є багато стилів "мінімалізм" або нуль каблука киньте взуття. Я виявив, що відчуваю і пристосування можуть значно різнитися між брендів і стилів, і це дуже особистий вибір. Особливо з ультра-мінімальний взуття, важливо, що вона добре вписується і відчуває себе комфортно; ці черевики, як правило, для посилення будь-яких проблем з посадкою. Якщо хворобливість або інші постійні проблеми з Vibrams, спробувати інший стиль, можливо, нульовий падіння взуття з більш грунтовної конструкції і амортизацію. Як довго, як це зручно, я виявив, що об'ємніше ЖД взуття працює в основному таким же чином, з біомеханічної точки зору.

Наступні кроки

Я думаю, можна продовжувати поступово збільшувати відстань, яку ви запустите свій мінімалістський взуття. Мені вдалося пройти 12 км траси, у мій перший рік без проблем, і 16 миль на наступний рік, і схоже, що ти в кращій формі, ніж я (я ніколи не намагався, наприклад, марафон). У "перехідному поради" точки кулі в кінці Вібрам відповіді звучать як хороші рекомендації.

Не повинно бути ніяких проблем з носінням іншу взуття якась частина вас працює, поки ви не дійдете до точки, що ви готові використовувати мінімалістський взуття або ходити босоніж 100% часу. У перші два роки я використовував традиційні кросівки на дорогах, і я як і раніше використовують важкі черевики в зимові місяці.

Коли ви біжите в іншу взуття, спробуйте уявити, що ви в мінімалістському взуття і застосовувати форми ви використовуєте у вашій іншого взуття. Це може працювати тільки до певної міри звичайно, але це може допомогти вам підтримувати свою форму. Ви можете виявити, що ви будете працювати краще в обох видах взуття.

Мій фон

Я почав бігати з мінімалістський взуття 2 1/2 років тому, і до кінця цього року я роблю 90% моїх пробігів у Vibrams (виключаючи зимові траси в сніг). В цьому році, я додав правда босоніж в суміш, роблю, що близько 30% часу. Перш ніж потрапити в мінімалістичному взуття, я носила різноманітні подушки взуття від основної дороги взуття на досить важких слід взуття.

+860
Mad Kalifah 1 бер. 2011 р., 03:38:36

Поставив одну ногу на підлогу, підняти іншу вперед, тримати ваше тіло щільно і зрушити стегна. З підвищенням рівня інтенсивності, як ви покладіть ваші ноги вище. Не вимагає химерного обладнання.

Подивіться також тут: http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/ball-leg-curl

+785
Akbar Mokhtarani 29 черв. 2015 р., 08:39:11

Я вирушив у вільний 40lbs в цьому році. У мене цикл приблизно 50 миль(10 км з понеділка по п'ятницю щотижня, і були на дієті менш ніж 2000(~1700) калорій кожен день протягом більшої частини цього року. Але в цілому, я тільки втратив 10 фунтів, і з усіх сил намагається зберегти все це. Нещодавно я перейшла на харчування близько 200 калорій риба кожен день і випивати приблизно 3 чашки 2% молока, щоб замінити більшу частину вуглеводів, які раніше були в моєму раціоні, але до цих пір ніяких змін. Пройшло 8 місяців і до цих пір тільки нижче 10 фунтів втратили. Будь-які пропозиції про те, чому вага не висаджуючи?

Мій початковий вага був 170фунтов. Висота 4inches в 5 футів.ІМТ був близько 28, коли я почав. Раніше навколо(27 іш) після більш ніж 8 місяців. Здається, моє тіло намагається піти нижче 160lbs. Це займає у мене близько 1 години у 10-11 миль кожен день, і я відстежувати мої калорій в моєму журналі.

Я зробив спробуйте зменшити калорії, але це закінчилося катастрофою. Я пішов так низько як 1300 калорій в день, підтримуючи режим тренування(їзда на велосипеді) протягом приблизно 2 тижнів, втратила навіть не один фунт, але я відчув, що голодний все це час.

+784
sev3ryn 17 квіт. 2017 р., 17:10:52

Короткий відповідь, 180 приклад каденції, не самою оптимальною, хоча це типовий мінімальна кількість для конкурентоспроможних бігунів і хороша відправна точка.

Ваш зріст, вага, ноги і довжину кроку, і працює здатність визначити оптимальну частоту педалювання. Кожен день бігуни зазвичай потрапляють між 160-170 кроків у хвилину, у той час як елітних бігунів б'є по землі близько 180 кроків на хвилину або вище—з деяким стає вище 200 на швидких швидкостях.

На жаль, там не формула, то це в основному про те, щоб визначити вашу частоту педалювання, а потім намагається змінити його і побачити, якщо він працює для вас.

+770
Jeff Kontur 17 черв. 2010 р., 23:06:46

Від Stumptuous.com, рекомендації для інвалідів, щоб дістатися до спортзалу. Описи не вистачає конкретики, але можуть бути корисні незалежно від того:

Для довідки: я-32-річна жінка з розсіяним склерозом. Мої враження, звичайно, пов'язані особливі примхи мого власного покаліченого тіла і не завжди може бути твоїм представником

Так навіщо тягати залізо?

Тому що ваше тіло, як і всі інші.

Це може бути важко згадати, тому що ваша хвороба або інвалідність іноді відчуває, як визначення вашого тіла характерні, але пам'ятайте, що ваше тіло, в дорозі, що справа, все-ж чужі. Він хоче рухатися, діяти з метою і зосередитися і дурості і радості.

Ваше тіло не хвилює, що він не може робити те, що інші органи можуть, або що вона рухається по-різному, або що інші люди можуть подумати, що це виглядає дивно – він просто хоче робити те, що він може робити все, що може бути. Що сталося з тобою не так важливий, як те, що одне і те ж.

Ваше тіло, як і тіла всіх інших, хоче бути використаним. Використовувати його.

+719
bagirich 20 лют. 2014 р., 10:52:23

Немає.

Я був менеджером/тренером в декількох спортивних залів золото. Наші страхові компанії не дозволяють цим на підлозі.

Вони насправді добре проводити дуже помірний вага для декількох різних підйомників. Проблема в тому, що вони не вимагають практично ніяких горизонтальних сил і коли приземкуваті шафи зробити повноцінні люди проливають на них. І щоб зробити справи гірше, важко мати правила для них. Наприклад, деякі люди можуть поставити на 300 бар, і це буде відмінно працювати, тому що вони можуть зробити 300 20 разів... наступний хлопець, навряд чи зможе зробити 300 і кидає штангу в викликаючи ланцюгову реакцію.

+714
Sheryl Neal 21 груд. 2010 р., 15:04:40

1 - вітаю з вашим рішенням, щоб отримати здорове.

2 - Хороша новина ваш тільки почали, тому по суті в будь-якому випадку ви його фрагмент, ви будете втрачати вагу і підкачатися.

Спеціалізовані програми, що ви будете працювати і нічого не потрібно турбуватися зараз.


Для найбільш ефективного результату

 • Я б зробив кругового тренування, використовуючи тільки стандартні 3х10 з 60-90 секунд на відпочинок. У мене був друг, виграти його "схуднення" офісі робиш в прямому сенсі цього вправи.
 • Звикнути до машин, на ранній стадії-зосередитися на інтенсивності і в залежності від того, наскільки великий ваш тренажерний зал-це робити всі машини на М, Ж, розклад ж.
 • Я знаю, це здається дивним, але поки інтенсивні ваші тренування, ви тільки потрібно, як протягом 20-30 хвилин.
 • Я б пропустити "чистого" кардіо - (Якщо ви хочете приїхати в РБ або ВС).

Ваша мета зараз, щоб отримати ваші ноги мокрі, це звичайна хочуть зробити занадто багато, і це веде тільки одна дорога - будь ласка, не потрапляйте в цю пастку.

+709
glebreutov 24 груд. 2011 р., 18:54:59

У мене є певні години, які можуть бути пов'язані з монітором серцевого ритму. Потім він дасть мені кількість калорій ґрунтується на тому, що я біжу. Однак, очевидно, що годинник можуть бути використані також для контролю пульс під час інших заходів, таких як їзда на велосипеді.

З урахуванням цієї установки:

 • не споживання калорій залежить тільки від серцевого ритму або ж на режим руху?
 • припускаю, що це залежить від режиму руху, я можу "конвертувати" мої калорії, які були розраховані виходячи з припущення, що я був нарватися на тих, для їзди на велосипеді? Груба оцінка цілком достатньо, як ми говоримо про сотні ккал, так що я можу забрати трохи більше, щоб зробити консервативну оцінку.
 • чи можете ви будь ласка, дайте джерела ваших відповідей?!

ТЛ;ІН

Є чи немає різниці між роботою на 160 ударів в хвилину протягом 10 хвилин і покататися на 160 ударів в хвилину протягом 10 хвилин? Якщо є, як оцінити з одного режиму руху на інший?

+691
user7957273 4 серп. 2018 р., 17:28:34

Я б додав Це в якості коментаря, але я не можу коментувати поки що.

Я ніколи не чула про гарячу воду, відповідає за збільшення м'язової маси. Однак, беручи гарячу ванну може мати позитивні наслідки для відновлення після тренування м'язової релаксації та активного відновлення.

Приймати холодний душ після тренувань, з іншого боку, може мати кілька позитивних ефектів на зростання м'язів, тому що холод посилить кровообіг і тим самим покращує приплив поживних речовин до ваших (м'язових клітин. Крім того, прохолодна ванна дозволить скоротити можливі набряки, а також руйнування тканин.

+647
Simon Damstra 13 черв. 2017 р., 06:10:54

Як ви згадали, вам важко додати 5 кг поступово, я хотів би запропонувати, використовуючи кожен раз, коли ви перевантажуєте тепер пояс. Те, що люди припустили, може працювати на них, але я б сказав, що ви повинні розглянути безпеки. Це дасть додаткову підтримку для вашого хребта, а також допоможе вашій формі. Що мінімізує ймовірність травм.

Крім того, при додаванні 5 кг поступово послідовних тренувань може не працювати. Спробуйте додати 2,5 фунти або 1,25 кг, якщо ви знайдете 5 фунтів складно. Перевантаження робиться поступово. Так, при додаванні 5 фунтів кожен раз, значить, в місяць ви прагнете додати 20 фунтів за умови, що ви після присідання на тиждень. Якщо ви робите це два рази в тиждень, ви прагнете додати 40 фунтів, для присідання в кінці місяця. Це велика різниця. Я б сказав, знизити перевантаження, і дозволити вашому організму відновитися і зміцніти, щоб перейти на наступний рівень.

+636
jamesmilller 15 груд. 2015 р., 11:04:12

Років тому в мене був подібний досвід, що фактично призвело до клацання пальця. У мене є лише непідтверджена інформація, але, я переконаний, що робити потягування був, в деякому роді, пов'язані з причиною моєї проблеми. Коли-то моя проблема вирішилася, я все ще хотів виконати потягування, так, я вклав гроші в хорошу пару ватник важка атлетика рукавички, і, що більш важливо, набір браслетів(*). Планки зап'ястя руки дозволили мені продовжувати робити вправи без концентрату (повна) на свою хватку. Я теж перейшов на пальці і великий палець зчеплення зі штангою, а не великий палець при барі. Це, здавалося, щоб полегшити дискомфорт руки. Хоча такий підхід може не вирішити вашу проблему, варто поглянути на це.

(*) Я не згоден з усіма твердженнями для браслетів, але вони не показують їх багато корист.

+609
Randolph Murphy 16 січ. 2018 р., 17:54:03

У вашому питанні ви заявляєте, що ви хочете схуднути, але ви не робите будь-якій ваговій категорії.

Якщо ви дійсно хочете втратити величезну кількість ваги (жиру я думаю?) ви повинні включити силові тренування у ваші тренування. (Спочатку тренування, потім кардіо тренування) комбінована тренування набагато ефективніше для спалювання жиру.

Якщо ви турбуєтеся про отримання м'язи, ви можете зробити кілька речей, щоб запобігти його. (Хоча поняття не маю, чому чоловік повинен цього хотіти, так як додаткова м'язової тканини означає додатковий витрата калорій і тим самим швидше втрати ваги)

 • Мати негативний баланс калорій. (Не повинно бути проблемою у вашому випадку)
 • Уникати вживання протеїну.
 • Уникайте вживання після тренувань. (Схоже, ви вже плануєте зробити це)
 • Збільшити кількість повторень і зменшити ваги.
+574
Bhaskar Newar 8 груд. 2012 р., 01:04:17

Я зазвичай займаюся спортом тільки в другій половині дня чи ввечері, тому що моє тіло потребує кілька годин, щоб працювати належним чином після того, як я встану вранці. Я можу дуже добре виконувати розумові завдання у ранок і я продуктивним на роботі, але і фізичні тренування в тренажерному залі-це зовсім інше.

Моя головна проблема полягає в тому, що мої суглоби болять. Мій нормальний-звичайний, не дуже допоможе. Я теж не знаю, як я повинен впоратися з їжею. Я зазвичай їм приблизно за 2 години до тренування. Це неможливо, якщо я хочу почати навчання дуже рано. Порожній шлунок не працює для мене, тому що мені не вистачає мотивації і я відчуваю себе менш енергійним. Це означає, що я повинен правильно харчуватися перед тренуванням, який не здається правильним небудь.

Простий вихід - просто тренування у вечірній час. На жаль, я знову вирішила спробувати тренування вранці перед роботою, тому що це допоможе моє розклад велике. Як я повинен підготуватися до цього? Які страви добре вживати прямо перед тренуванням з ранку і як я повинен обробляти мій ломить суглоби? Більше розминки? Менше ваги на машинах і штанги? Ваша допомога вітається - всі мої спроби позайматися перед роботою поки так і не вдалося.

+435
Bruny 30 жовт. 2012 р., 13:18:55

В деякі погуглити навколо, найбільші проблеми, які я міг знайти в комплекті:

 • Сутулі плечі, що свідчить про верхню частину спини або загальні задній ланцюга слабкості
 • Труднощі поширення пальцями протилежної проблеми ручки, проявляється у вигляді болю, запалення в пальцях.

Сутулі плечі, мені здається, це більш поширена проблема, яка отруює цілий ряд видів спорту, не тільки скелелазіння або боулдерінг. Хороша новина-більшість з цього можна вирішувати з звичайними штангами і гантелями. Ви навіть можете піти з деякими маси тіла, тільки вправи.

Ремонт Сутулі Плечі

Це йде від себе, обличчям до скелі, особливо, якщо ви не тримаєте близько до обличчя скелі. Це здається протиріччям, що спорту, присвячений витягати себе може призвести до сутулі плечі. Однією з причин може бути дозволяючи ваші плечі, плечі вперед під час "відпочиває". Ви можете побачити, що коли силачі штовхають самі на своїх фермерів прогулянок. Груди компенсує тримати плечі у свої гнізда, а значить, більше сил тягнуть плечі вперед. Якщо ви дійшли до стану, коли ти тиснеш весь час вперед, тому що вам не вистачає міцності верхньої грудної частини, щоб тримати плечі назад, навіть коли ви розслаблені.

Загальні вправи, які можуть вирішити цю проблему, є:

 • Гантелі зворотним мух (цілі ромбами і задні дельтоиды)
 • Гантелі стійки піднімає (цілі латів і обертає манжети)
 • Назад узагальнення, округлі (цілі всієї спини, круглі в нижній частині і підніміть з плечей перша кінцівка в якийсь супермен посада)
 • Присідання (хіти весь ланцюжок posterior, і зміцнює весь ваш основний)
 • Станова тяга (також поширюється на всю ланцюг задніх і зміцнює весь ваш основний)
 • Будь-який тип рядка (хіти верхньої частини спини)

Якщо у вас вже сказав Горбань відбувається, я хотів би почати з наступних:

 • округлої спиною Ремі вага тіла тільки 3х8-10.
 • гантелі роботі (як перераховані вище) в легку вагу для 5х20.
 • рядків, як важкі, як ви можете і все-таки прищемити лопатки разом 3х8-10

Гантелі робота буде кожен раз, а чергувати задні висунення і рядків. Після цього, присідання і станова тяга буде дивним, щоб побудувати загальну силу і зберегти все добре.

Запалення пальця

Найбільш частою причиною для спільного запалюється-це коли ви тримаєте використовувати його в одну сторону, а не баланс, що робота йде в іншу сторону. Наприклад, преси лавки, які не роблять ніяких завитків або підтягування, як правило, запалення в ліктях. Велосипедистів і бігунів, які нічого не роблять для їх стегна або заднього ланцюги можуть мати проблеми з колінами. Те ж саме стосується і стискаючи невеликий тріщини, щоб підтримувати всю масу тіла.

Доброю новиною є те ви не повинні збалансувати інтенсивність роботи, щоб отримати хороші результати. Вам просто потрібно, щоб отримати кров тече через спільну з дуже високою роботи реп (5х20, або будь-які варіації з 100 загальна кількість повторень).

Для усунення запалення пальця, використовувати гумову стрічку навколо ваших пальців і відкрийте ваші руки достатньо, щоб працювати проти опору, але не настільки, щоб гумова стрічка згортається на свої сили.

+429
Peter Varshavsky 23 черв. 2011 р., 00:20:51

По графіку сайту і кількість коментарів, гнучкий міра / відстежує:

 • Кроки
 • Відстань
 • Кількість Спалених Калорій
 • Активні Хвилини
 • Годин Спав
 • Якість сну

але за огляд, не гребуют ударів. Ваш єдиний реальний варіант для точного запису числа ходів є модернізація гребний тренажер в одному, що включає в себе Bluetooth-трекер заснований інсульт.

+383
losted 8 трав. 2013 р., 13:06:45

Я чув зараз кілька разів, що сироватка може призвести до кістки, щоб послабити вгору. Нещодавно Я впав і зламав досить легко моє зап'ястя. Мені цікаво, якщо сироватка впливає на кістки?

+374
Sawyer Peek 30 лип. 2011 р., 13:59:01

Я мав гарний успіх (60Lbs+ втрати жиру протягом року або близько того) на палео спосіб життя в поєднанні з переміжною посту.

Палео частина в основному означає, що виключаючи всі оброблені харчові продукти, а також цукор (будь-який вид цукру, а також штучних підсолоджувачів), крупи (і всі зернові продукти, такі як хліб, макарони, піца і т. д.), рослинної олії, бобових і молочних продуктів. Так ви їсте продукти, які, природно, менш імовірно, щоб викликати стрибки інсуліну. Ви можете покращити втрату жиру, обмежуючи горіхи та фрукти. Хороший ресурс для всіх речей палео Робб Вулф сайті . Це природно lowish Carb дієти. Це також протизапальну, тому він може допомогти вашій коліна з плином часу.

Інший протокол я використовував в поєднанні з вище-це періодичне голодування. Коротше, я швидко 16ч після вечері (без сніданку), і я тренуюся в голодному стані. Кращий ресурс, щоб дізнатися більше про це сухопарые збільшення .

+285
Nuno Martins 10 серп. 2016 р., 07:06:45

Якщо ви початківець лінійної прогресії як-небудь або стартову силу, то від 5 до 10 хвилин відпочиває між підходами-це реальність у хвості розвитку. Якщо ви отримуєте реальні ваги, не хвилюйтеся. Якщо це відбувається досить рано у вашій прогресії-скажімо, менше ваги на присяд, або менше 100 кг на ваших Прес, тоді у вас може бути проблема. В іншому випадку, просто взятися і зробити набори періоди пауерліфтер відпочинку.

Я рекомендую наводити абсолютний межа на ваш відпочинок, і просто робите ваш наступний набір в той час. Якщо не вийде, то дотримуйтесь протокол відмови для вашої програми. Це зазвичай передбачає підступ у наступному тренуванні. Це неймовірно корисна для вашого довгострокового збільшення міцності.

Не почати приймати 15-хвилинні перерви в спробі відновити сили, тому що він не буде працювати.

Не турбуйтеся про кардіо або додаткову міцність зусилля, щоб виправити проблему. Це нормально, потребувати тривалих перервах між важкими присіданнями на початківця лінійної прогресії.

+231
MattiHand 19 січ. 2019 р., 09:00:56

Розтяжки - це "розривання" шарів шкіри (дерми). Як ви вже розібралися, вони, як правило, в результаті швидкого розширення поверхні шкіри і може мати багато причин. На жаль, оскільки кожен з нас індивідуальний, немає стандартної комплектація "норма", скільки вага тіла можна без додати, призводить до розтяжок. Логіка, однак, підказує, що, щоб уникнути їх, ви повинні спробувати, щоб набирати вагу поступово протягом тривалого періоду, так що ваш організм може адаптуватися і пристосуватися до великої поверхні шкіри.

+219
kinshuk4 14 лип. 2017 р., 05:35:32

10 Мец на велосипеді-це еквівалент ~ 14 миль в годину. Це досить простий ритм і повинен бути легким, щоб витримати якийсь час, якщо ви дійсно ніколи не їздив на велосипеді багато інших, ніж крейсера пляжу навколо блоку.

Ось посилання на мет вправа графіку еквівалентності, існують десятки з них розкидані по мережі, які показують зустрілися для різних вправ.

http://prevention.sph.sc.edu/tools/docs/documents_compendium.pdf

+120
TheRealPdGaming 5 лип. 2017 р., 18:16:00

Стрибок троси можуть бути дуже ефективні в кондиціонуванні і сила.

Стрибати з мотузкою-це дуже корисно серцево-судинні вправи. Ти дійсно здійснює складна система м'язів. Ти не ізолювати одну м'яз. Ви працюєте верхню частину тіла, ядра і нижні м'язи все в одну дію. Ви не можете отримати більш повну, ніж це.

Верхня Частина Тіла

Тому що руки постійно робоча рухатися скакалка, в використовуються верхні м'язи тіла широко, включаючи ваші дельтоиды (плечі), спина, передпліччя, біцепси і трицепс. Якщо ви використовуєте більш важкий мотузка, ваше верхнє тіло буде отримувати більше тренування, тому що це як додавання силові тренування, щоб ваші стрибки.

Основний Стрибки через скакалку вимагає балансу, який спирається на вашій основній м'язи кожен раз, коли ви стрибати і приземлятися з часом мотузки. Живота, нижньої частини спини і м'язи стегна всі звикли, оскільки вони допомагають стабілізувати і координувати свої рухи.

Нижньої частини тіла , тому що ви постійно в напрузі і робить вертикальні стрибки, литкові м'язи застосовуються в стрибках зі скакалкою. Це також використовує квадріцепси (спереду стегна), підколінні сухожилля (задньої частини стегна) і сідниць (Сідниці) за владу і сила. Додаючи в різні ходи куди ви вирушаєте вперед, назад або сторони в сторону, як ви стрибаєте, також задіяти менше м'язів стабілізатора в нижній частині тіла.

Джерело

+118
cruiz 28 квіт. 2018 р., 10:49:19

Я б припустив, що вас хтось критикує присяд форма першого. Знайти друга або тренера в тренажерному залі, щоб побачити, якщо у вас правильна форма. Припускаючи, що ваша форма правильна, тоді ми повинні годувати вас деякі вправи, які повинні зміцнити своє тіло, щоб підтримати присідання вправи.

Проблеми, робити присідання, спробуйте ці вправи:

 • Зворотні Випади
 • Спліт Присідання
 • Підвищення Ікри
 • Прес Ікри
 • Жиросжигающая присідання - поставте закруглені частини босу видом на землю і встаньте обома ногами на плоску частину. Зробити 3 комплекти близько 8-10 присідань на босу, з акцентом на форму. Коли Ваш баланс стане краще, ви можете тримати тарілку або гантелі, поки ви робите присідання.
 • Як тільки ви отримаєте повісити босу, ви можете підійти до питання творчо і спробувати різні вправи, як тримати рівновагу на одній нозі або одноногі присідання на босу.

Я знайшов пару ресурсів exrx.net які можуть бути використані як добре.

+68
jason schutz 27 лист. 2013 р., 15:11:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil