Пити скільки води є дуже багато води?

Я займаюся майже регулярно (2 рази на тиж/~1 годину кожен сеанс). Бігти кілька кілометрів на 1 день, вага поїзда в інший день. Час від часу, 3-й день, граючи 1 годину в баскетбол. Я намагаюся пити 80oz води в день.

Я помітила, що останнім часом, я почав пити, може бути, ближче до 110oz день я відчув спрагу, навіть в дні тренувань. Це добре чи погано? Я читав, якщо ти завжди хочеш пити, це знак, можливо, у тебе діабет, хоча, у мене немає інших симптомів діабету, можливо, я панікер з приводу і без.

+672
CueFitSeattle 6 трав. 2018 р., 12:59:43
36 відповідей

Ми дійсно не мають багато інформації, щоб йти далі наскільки допомагає вам зрозуміти, що працює для вас. Більшість інформації про навмисне набирає вагу з думкою, що ви хочете отримати м'язи, а не жир. Більшість людей, які борються набирає вагу "ектоморфів", якщо це так, вам потрібно побудувати собі сили зробити важче.

Гарна новина для тих, хто не вправи полягає в тому, що ви можете почати будувати сила робити що завгодно. Зрештою, однак, щоб стати кращим спортсменом, ви, ймовірно, повинні включати тренування, щоб поліпшити вашу продуктивність.

Складних вправ, таких як присідання, жим лежачи, накладні преса, мертва тяга, і чистою силою служать основою сили, який застосовується в більшості видів спорту. Виключення (для спортивних), будуть середні і довгі дистанції/плавання або витривалість спорту в цілому. Комплекс вправ буде стимулювати зростання, за умови, що ви даєте собі досить харчування і відпочинку для вашого тіла, щоб зробити роботу.

Для того, щоб продовжувати будувати міцність і відповідно вага, ви повинні з'їсти багато їжі і переконайтеся, що у вас є достатньо білка та води. Я рекомендую збільшити суму, яку ви їсте 10% в тиждень, поки ви не бачите результати, які ви хочете.

+987
shri cool 03 февр. '09 в 4:24

Я б для початку зменшити вагу до вашого жиру 15%, під час роботи звичайно, щоб зменшити втрату м'язової маси. Потім додати калорій, поки ви на незначне Позитивне сальдо, як 250-500 ккал/добу. Додавання більше, що це занадто багато, ви не можете упакувати на стільки м'язи, так що це буде замість жиру.

Бути вегетаріанцем-це не проблема, якщо ви знаєте основні продукти харчування та харчування, є навіть штангісти, які знаходяться веган! У вас є молочні продукти (але ваше ім'я говорить про вас може бути непереносимість лактози?), яйця і морепродукти, можливо, навіть якщо ти типу вегетаріанець. Це не важливо їж 6 разів на день, загальне споживання протягом дня набагато важливіше. Це протеїнові коктейлі альтернативний?

Багато людей, які починають працювати засновувати свої тренування навколо комплексу вправ, які працюють багато м'язів одночасно, такі як жим лежачи, прес, присідання, підтягування, станова тяга і так далі. Незалежно від вправ, які ви зрештою робите, переконайтеся, що вони покривають все тіло, і зробіть 3 підходи по 10 повторень для кожної групи м'язів, 3 рази в тиждень. Коли ви можете зробити 3*10 повторень з хорошій формі, додати вагу.

Яке обладнання у вас є доступ до? Це не добре рекомендувати "Стартова сила", якщо у вас немає штанги і так далі...

+977
K Moe 28 квіт. 2015 р., 01:41:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо біль це погано, я дуже рекомендую лікаря, як погано загоєних травм, в той само мобільні, як і зап'ястя можуть бути погані новини. Що стосується розтяжки, я раджу дивитися на айкідо зап'ястя тягнеться. Вони охоплюють досить широкий діапазон руху і легко пристосуватися до вашої поточної гнучкість.

На стороні записки, у мене було щось подібне сталося зі мною кілька років тому. Я дозволяю моє зап'ястя відпочити занадто багато, в той час як удари боксерській груші. Я зробив повне відновлення, і він виявився не гірше, ніж на розтяг. Я носив наручні охоронець на деякий час, і виявили, що віджимання були набагато менш болючим, коли я їх на кулаки, так як він включає в себе прямі зап'ястя.

+959
MrJoosh 5 вер. 2013 р., 10:21:30

Нещодавно я почав робити маразм вправи. Після тренування я, очевидно, отримати весь в поту. Після 5 хвилин охолодження, я дійсно починаю відчувати озноб. Я повинен носити светр, щоб компенсувати холод, навіть коли я в нормальній кімнатній температурі. Це нормально чи я просто занадто трепетно?

+943
Katy21 10 жовт. 2012 р., 12:17:48

Втрата ваги калорії проти калорій. Калорії в це відносно легко вирахувати - просто подивитися ваш раціон. Калорій, з іншого боку набагато складніше.

Ви могли б спалити 1000 калорій в день сидіти просто дихати. Але в день, ви спалюєте 500 калорій вправи, ваше тіло буде тягнути назад, і тільки ви можете спалити 700 калорій, що добу сидить і дихає. Днів ви їсте додаткове харчування також змусить вас спалювати більше калорій, так що немає лінійної легкі відносини або формулу, яка буде гарантувати вам точний результат.

Ви вже знайомі з загальними формулами, які служать в хорошій якості відправної точки, але єдиний вірний спосіб дізнатися, чи є години прийому з плином часу і відстежувати, як ваша вага змінюється.

Якщо ви споживаєте стійкий 2200 калорій кожен день протягом тижня з послідовним кількість вправ, і немає ніяких змін в свою вагу, змінювати щоденне споживання на 500 калорій і перевірити назад на наступному тижні. В кінцевому підсумку ви будете переміщати голки і мати гарне уявлення про те, що ваш TDEE насправді.

Просто пам'ятайте, що коли ваша вага плато, тому що ваше тіло адаптується до цього рівня споживання, вам доведеться знову коригувати.

+910
ICanHazHelp 22 жовт. 2013 р., 19:00:25

Перше, що ви повинні бути інформовані про те, що набирають помітно, підтримка м'язової маси-це, як правило, тривалим (Л-О-Г) процес, особливо якщо ви тренуєтеся препарат безкоштовно. Це вимагає постійних зусиль і уваги до деталей. Сказавши, що, здавалося б, з вашого посту, що ви робите узгоджені зусилля для досягнення вашої м'язової цілей. Але ось деякі зауваження:

 • Я думаю, що ти занадто покладаючись на зовнішні добавки. Більше не завжди краще. Збільшення протеїну і креатину, безумовно, стрес ваша травна система і нирки. Більшість людей не приймають креатин кожен день. А це, як правило, "циклічно". Я хотів би запропонувати вам прийняти твердий погляд на вашу стратегію добавок і подивіться на справжню їжу для більшу частину поживних речовин.
 • Якщо я правильно зрозумів ваш пост, ваша тренування виглядає дещо
  навмання в кількості повторень/навантаження ви намагаєтеся. Я
  хотів би запропонувати вам, може бути за навчання. Не бути пов'язаним повністю
  що Ви читаєте для реп/набір рекомендацій. Звернути пильну увагу на
  те, що працює для вас, дотримуйтеся його. Іноді, найкращий режим а "нестандартні", тому що вона забезпечує різноманітність і зменшує будь-м'язової адаптації. • Немає ніякого способу для нас, щоб сказати, наскільки добре ви виконуєте вправи. Якщо ви "обдурити", або, не виконувати повний діапазон руху, ви не витрачаєте сил і часу. Сувора/правильна форма повинна бути мета кожної вправи. Розгляньте можливість публікації відео вправи для критики.

Нарешті, не порівнюйте себе з іншими. Бути смиренним. Там завжди буде хтось, хто більше або сильніше. Працювати з усіх сил бути кращим ви можете бути.

+902
Schiz 4 лип. 2012 р., 09:59:15

Щоб вивести обмін речовин в норму можна виконати наступні дії:

 1. Дати невелику кількість їжі в 2 години.
 2. Перший збільшити порції каші поступово з інтервалом у 3-4 дні. Почати з легкозасвоюваного, як м'який рис, каша і т. д.
 3. Потім додайте продукти з високим вмістом білка, такі як молоко і молочні продукти. Давати кисломолочні продукти, такі як сир, йогурт, кефір. М'які імпульси, наприклад, зеленої грам. Риба, курка і т. д.
 4. Потім додаємо жири, такі як вершки, тоновані молоко (3%), сир, м'який сир і т. д.
 5. Потім додайте м'які фрукти, такі як банан, папайя.
 6. Потім додати бланшовані овочі-зелені листові овочі, такі як шпинат, капуста, селера, салат і т. д.
 7. Також тушковані волокнисті фрукти та овочі, такі як яблуко, морква, і редис.
 8. В залежності від того, скільки ваги ви хочете збільшити включити інший висококалорійною жирною їжі. Також споживання білка буде залежати від того ж.
 9. Таким чином, ви повинні збільшити споживання калорій і протеїну, пластівці порції на 2-3 години, давати не менше двох літрів води в день.
 10. Всі ці речі допоможуть зберегти нормальний метаболізм і допоможе набрати вагу.
+896
Funketeer 14 трав. 2014 р., 10:22:42

Руху Тай Чі дуже повільно і я сумніваюся, що це може принести якісь переваги для здоров'я літніх людей.

Так

може Тай-Цзі мають ніякої вигоди для здоров'я для літніх людей?

+881
Jay Otterbein 8 січ. 2016 р., 17:21:25

Я хотів би спробувати кілька наборів, або більше відпочивати між підходами, чи не буде відмови у кожному сеті, або деяку комбінацію цих стратегій.

Для схеми респ, ви можете спробувати зйомки на певну кількість комплектів певну кількість повторень. Наприклад, 5 комплектів з 10, що б подвоїти свій поточний обсяг. Як тільки ви це зробите, спробуйте скоротити періоди відпочинку, додавання або збільшення кількості повторень. Ви також можете спробувати сходи (10, 9, 8, 7, 6... або 1, 2, 3...9, 10, 9, 8...2, 1).

Три сети на максимум тридцять секунд відпочинку стає застійної. Почати грати з циферблатами на тренуванні: сумарного обсягу, за встановлений обсяг, час відпочинку, кількість підходів, і так далі.

+826
alabrent 26 квіт. 2018 р., 17:57:18

Біль у лопатці може бути ознакою багатьох проблем, починаючи від простого розтягування м'язів до розірваної обертає манжети плеча. Судячи з вашого опису, біль ще не зовсім проблематично, тому, я буду продовжувати стежити за цим і уникати рухів (наприклад. за шиєю Прес), що може посилити проблему. Спробуйте робити інші рухи для плечей

+754
CyberRonin 12 серп. 2013 р., 02:33:58

Тому в один прекрасний момент я був дуже худий (19 йо чоловік близько 5'10 (177см) і 92,6 фунта (42 кг)). До цього я був важчий, але була втрата ваги, а також помітив втрати м'язової сили, так як моя вага знизився, швидше за все, м'язової атрофії.

Саме в цей момент я перфорованого шлунка супроводжується виразка шлунка, яка потребує екстреної госпіталізації і 2 годинну операцію; я підозрюю, що це було пов'язано з тим, що мене недовага. Через 5-7 днів після операції я помітив, що в мене втрати навіть більше м'язової сили, навіть якщо я поклав на 2 кг. Прямо перед операцією (на вагу говорилося вище), я використав, щоб бути в змозі зробити 17 поспіль повний спектр правильних віджимань, 6 послідовних підтягувань і бігу/спринту комфортно, хоча я був в змозі зробити більше при більш важких статур. Потім 5-7 днів після операції, я ледве міг зробити 1 підтягування або 3 Віджимання, хоча моя вага збільшився трохи. Я ледве міг правильно спринті. Це, здається, конфлікт з ідеєю атрофія м'язів з-за втрати ваги, як я насправді набрала трохи ваги.

Я вкрай стурбований тим, що, як мені поставити на більшу вагу, щоб дістатися до здорового рівня ваги, я не міг відновити, принаймні, моя м'язова сила. Чи Буду я коли-небудь мої сили м'язів спини, припускаючи, що я готовий тренуватися і більше вага тіла, щоб досягти здорового рівня?

+737
BJDM 10 січ. 2010 р., 16:03:54

Я двошарнірних у багатьох місцях, одним з яких є мої плечі. Кожен раз, коли я піднімаю руки прямо над моєю головою мої плечі вивихнути. Це не дуже боляче, просто незручно. Це також робить йога пози воїна 1, і стілець представляють складні. Чи є спосіб запобігти це, або спосіб змінити позу, щоб цього не сталося?

За тією ж схемою, всякий раз, коли я довела, що я поклав багато ваги на мої зап'ястки. Вони також є сверхгибкими суглобами, і це насправді досить болючий вагою на них. Як я можу змінити цю позу, аби полегшити біль?

+737
Amar singh 28 серп. 2018 р., 04:40:02

При жимі лежачи дуже важливо, щоб спробувати зберегти ваші зап'ястя від відгинаючи від ваги у ваших руках. Іншими словами, ви хочете, щоб ваш лікоть вбудоване аж кулаком. Якщо це дуже важко зробити, що з вагою ви використовуєте, ніж це ознака того, що ви використовуєте занадто багато ваги.

http://stronglifts.com/how-to-bench-press-with-proper-technique-avoid-shoulder-injuries/#bench-press-grip

Ця сторінка повинна допомогти вам зрозуміти правильну форму і техніку на лавці сміливо віджимати. Є також відео Мехді, демонструє правильну форму. Якщо ви будете звертати увагу на своє зап'ястя, ви помітите, що він тримає їх майже ідеально в лінію з ліктями.

+726
user3738634 1 лют. 2013 р., 01:06:19

Я чув про складних жирів і близько води жиру, який не так вже важко позбавитися від складних жирів.
Я хотів би знати більше про них і як від них позбутися і як знати, якщо мої жири є складними водою або жирами.

+685
lesenk 28 лип. 2011 р., 04:28:18

Я хочу тренувань для підлітків віком від 14 до 19 років.Генетика впливають на наш організм ,без генетичних важко побачити результати.У мене є кілька питань, я сподіваюся, відповісти на нього, якщо б ви могли.1) Вправи, які будуть збільшувати висока. 2) Які продукти-nutritients повинен допомогти зростанню.3)спати, думаючи, що хтось спить з розтяжкою свого тіла, я думаю, побачите якісь результати. Скільки годин сну я прочитав більше, ніж 9, і я читав, тільки 7.4) цукор і всі білі, схожі на цукор(alats? Я не можу згадати, англійською мовою правильна назва) слід уникати, оскільки це затримує ріст?

+668
user2787095 18 лист. 2015 р., 01:44:13

2 школи думки про запущені напередодні.
1) відпочити і зберегти ваші запаси глікогену за день гонки.

2) розминки, а потім провести кілька хвилин у гоночному темпі. Це може виглядати як 10 хвилин легко, потім 10 хвилин 30 секунд на 10к темпами і 90 секунд біг підтюпцем.

Якщо ви сплющенного за тиждень до цього, я волію 2. Якщо ви не урізати пробігом, вибрати 1. Не думаю, що ви помилитеся або хоч.

Їли раніше? Знову ж таки, особисті уподобання, але вибрати щось легкозасвоюваним і що ви зазвичай їсте. Виберіть високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом білка, низьким жиру. Мій особистий фаворит-це здобні булочки з трохи арахісової олії приблизно за 2 години до часу гонки. Менше часу? Вибрати ложкою меду.

Якщо гонка в неділю, пізно по-справжньому подзаправиться. Вам потрібно за кілька днів до. Але вечерю макарони на ніч, перш ніж буде вигідно за умови, що це не завантажується з сиром. Крім навантаження Карбо, напевно, не потрібно 10к.

Ну і підйом, крос-тренінг, ядро і т. д. - напевно пропустити, якщо це гонка, мета. Удачі і дайте нам знати, що ваш новий піар!

+619
Velibor Zlatoguzi 15 груд. 2011 р., 07:30:26

Є вправи я можу зробити, щоб допомогти мені знайти якийсь баланс? Тобто, коли я стою на одній нозі з іншого підняв з підлоги, це всього лише кілька секунд, перш ніж я є, щоб поставити інший вниз на підлогу або поклав свою руку на те, щоб я не "перекинутися", так сказати.

Я не знаю, якщо це що-небудь значить, але протягом усього мого життя у мене було кілька операцій на коліні і переломи щиколоток, і мені цікаво, якщо я втратив частину м'язів, що є причиною цього.

Я можу сказати, що мої ноги досить сильні, але я просто повинен триматися за щось, стоячи на одній нозі.

+593
amit chauhan 18 вер. 2012 р., 10:12:10

Ця американська наукова стаття може допомогти. Це в основному говориться, що поліпшення кардіо-респіраторної функції з фізичним навантаженням через ефективність серцевого компонента, а не функції легень:

Поліпшення кардіо-респіраторної функції ніяк не є результатом змін в легеневій можливість розширити, однак. Взагалі регулярні фізичні навантаження не вносить істотних змін показників легеневої функції, такі як загальна ємкість легень, об'єм повітря в легенях після прийому великий ковток можливих (ТШХ) і форсована життєва ємність, об'єм повітря здатний видувати після прийому великий ковток можливих (ФЖЕЛ). Досліджень, які порівнюють TLC і ФЖЕЛ показують невелике розходження між регулярними тренажери і nonexercisers, насправді. ..........малоймовірно, що функції легень обмежує їх здатність здійснювати, якщо у них хвороба....

Одна з найбільших відмінностей між тренажером і nonexerciser стосується здатності серця перекачувати кров і, отже, доставку кисню до працюючих м'язів. Серцевий викид є головним обмежуючим фактором для тривалих тренувань.

У статті розглядається підвищення ефективності як:

...тренажера, як правило, має більший об'єм крові, краще вміє видобувати кисень з повітря в легенях і краще вміє отримувати кисень із крові в працюючі м'язи, що сидячий чоловік. Обмін газів включає в себе не тільки доставку кисню, а також видалення вуглекислого газу, який є побічним продуктом енергетичного обміну, і цей процес є більш ефективним у тренажер.

Сподіваюся, що допомагає.

+585
AlexsandrR12 21 січ. 2018 р., 23:02:44

Нещодавно я прочитав статтю про втрату ваги ліків і добавок. З того, що я там зібралися (і я схильний вірити, що)

 • Є дуже маленька кількість відпускаються за рецептом ліків, які є науково (клінічні дослідження), щоб зменшити вагу. Ті, мабуть, теж мають дуже сильні побічні ефекти і шлунка і проблеми з печінкою, швидше за все

 • Більшість добавок більше нічого не робити, ніж робити як ти пісяєш дуже дорого, так як немає відчутного ефекту. Звичайно, з-за ефекту плацебо, деякі люди повідомляють, щоб відчувати себе краще або швидше відновлення після тренувань...

Підсумок: підтримання поточного способу життя (дієта, тренування (якщо є)) і просто додавання цих незрозумілих гелів у вашому раціоні не буде мати абсолютно ніякого ефекту і тільки одне втратити розмір вашого банківського рахунку.

Тепер трохи не по темі :)

Єдиний спосіб знизити вагу-це хороша дієта, заснована на хороших, свіжих продуктів і страви, приготовані з нуля (так що ви знаєте, що там) і збалансованої тренування (тренажерний зал, біг,...). Останні пункти вимагають певного самоконтролю і вміння сказати "ні". Мій особистий спосіб не переучувати себе від поїдання, наприклад, солодощі, але і фрукти з низьким вмістом жиру йогурт з медом і чорницею-це так само добре, як, ем, заварним кремом... так що замінити погані речі, зламати звички і зробити собі стусана Endorphin, коли вам добитися успіху

+418
Yaniv Almog 24 лист. 2015 р., 15:51:33

Ось як флот це:

В принципі, використовувати ваш зріст і виміри пару частин тіла у Формулі, щоб приїхати на оцінку.

 1. Виміряйте свій ріст (без взуття).
 2. Виміряйте окружність навколо вашого живота, на горизонтальному рівні навколо пупка для чоловіків, і на рівні з найменшою шириною для жінок. Не тягне живіт.
 3. Виміряйте окружність шиї, нижче гортані зі стрічкою похилій трохи вниз на фронт.
 4. Тільки для жінок: виміряти окружність стегон, на найбільші горизонтальні вимірювання.

Використовуйте наступні формули для розрахунку оцінок відсоток жиру в організмі:

Для чоловіків (розміри в дюймах):
%Жиру = (86.010*журнал(живіт - шия) - 70.041*колода(висота) ) + 36.76

Для жінок (розміри в дюймах):
%Жиру = 163.205*журнал(живіт, стегна - шия) - 97.684*колода(висота) - 78.38

Ви можете купити штангенциркулі і виміряти його самостійно. Є складні машини і навіть ваги, які стверджують, що можуть виміряти жиру в організмі. Найбільш точним, ймовірно, буде випробування гідростатичним занурення.

Мій улюблений спосіб-це дивитися в дзеркало.

+389
mabraham 14 бер. 2011 р., 11:47:23

Калорії проти калорій-це дуже перше, що вам дійсно потрібно відстежувати. Основна причина змушуючи вас зробити деякі домашні завдання так що ви можете побачити, наскільки близько Ваш баланс калорій є. Розумію, що калькулятори тільки ви на вірному шляху, і індивідуальних фізіологічних відрізнятися.

Можна тільки поліпшити те, що ви вимірюєте

 • Відстежити, скільки калорій ви їсте кожен день
 • Відслідковувати свою вагу тіла
 • Відстежувати ваші мірки (талія, груди, руки, ноги і т. д.)
 • Відслідковувати все, що ви їсте (закуски включені, не бреши собі)

Ваш TDEE (для злегка активного), ви опинитеся в необхідності ~2300 калорій в день, щоб підтримувати ваш поточний вагу тіла. Враховуючи, що ви не дуже важким, щоб почати, ви повинні прагнути до повільної втрати ваги. Якщо ви втратили аж 1-1.5 кг ти йдеш у правильному темпі. Прагнути до 0,5 кг / тиждень.

Ваша тренування володіє величезним серцево-судинної компонент в ньому, що добре. Однак, якщо ви хочете більш тверде тіло можна торгувати деякі з ваших серцево-судинної роботі для силових тренувань. Я не хотів відмовлятися від їзди на велосипеді або біг (як вам більше подобається), але, можливо, витратите лише 20 хвилин, а решту часу на підняття важких предметів. Ви можете в кінцевому підсумку набирає вагу, але втрата жиру і втрата жиру-це звичайно те, що люди після.

Дієтичні налаштування

Нарешті, є кілька змін в свій склад раціону, який може виявитися корисним:

 • Вам потрібно всього лише 1,8 г / кг маси тіла білка, тому для вас це буде близько 118 гр за день
 • Ви можете обміняти деякі з фруктів для високої джерелами клітковини вуглеводів, таких як вівсянка і кіноа.

Високий джерелами клітковини карбюратор продуктів з низькою щільністю, тому вони заповнюють ваш шлунок без упаковки в багато калорій. Що сприяє ситості, а також може допомогти при дотриманні дієти, тому що ви не відчуваєте себе зовсім обділеним.

Останній пункт полягає в тому, що це можливо, щоб опускатися дуже низько в калоріях. Принаймні в одному дослідженні спостерігалося статистично значуще населення, метаболізм сповільнилося до точки, де вони ледь схуд за протоколом вони тестували. Решта втратили вагу відповідно до калорій в/калорій з рівноваги. Повільний і стабільний втрата жиру завжди перемагає аварії дієти. Якщо ви вирізали занадто багато, вас можуть підірвати свій власний успіх.

+336
F4125h4d 27 серп. 2010 р., 09:40:55

Плоска і похила лава для преса є кращими для розвитку грудей. Що ви могли б шукати це програма, яка забезпечує об'єм, необхідний, щоб підштовхнути м'язи до зростання. Як правило, програма 5х5 більше фокусується на силі і програми більш 3х8 на розмір. Кількість ваги і кількість раз в тиждень ви піднімаєте теж фактор. Якщо ви вашого поточного рутина в вашій "зоні комфорту", то потрібно дивитися, щоб вибратися з неї і штовхати більшу вагу або більш часто.

+308
tyolan 22 трав. 2018 р., 01:02:54

Один підхід по суті не є краще або гірше іншого. Те, що я думаю, відбувається те, що ви адаптуєте один спосіб тренування через деякий час, а потім, змінюючи до вас підхід викликає ваше тіло, щоб заново адаптуватися.

Зазначений принцип

 • Конкретні
 • Адаптація до
 • Ввели
 • Вимоги

В основному, ваше тіло буде адаптуватися, щоб зробити вас більш здатним задовольнити вимоги, які ви розміщуєте на ньому. При зміні вимог, зміні правил і організму доводиться заново адаптуватися. Після того, як ви пристосуватися до вашої поточної тренування, ви могли б повернутися до першого підходу і бачу, що оновлений будинок.

Далі, ваше тіло реагує особливо. Іншими словами, якщо ви проводите час вдома спину, руки не побачимо таке ж зростання, як якщо б ви будували їх безпосередньо. Ж з розвитком ноги, etc. Якщо ви зосередитеся на роботу серцево-судинної системи, ви будете будувати вашу серцево-судинну систему.

Способи накладання більше вимог

Досі ви досліджували вправа різноманітності ввести нові вимоги на вашому тілі, але є кілька інших способів:

 • Більше ваги
 • Більше повторень
 • Менше часу робити ту ж роботу
 • Фокус на швидко рухомих технік (очищає влада, урвати і т. д.)
 • Зміна відбору

З часом ви знайдете всі ці способи вживання, і, ймовірно, більше, що я не згадав, щоб отримати результати, які ви хочете. Суть в тому, що якщо ви не відчуваєте втоми, як раніше, це час, щоб ввести більш високі вимоги до вашого тіла в деякому роді.

+238
Paul Lindsey 5 квіт. 2015 р., 13:33:25

1.Ну по-перше, ми повинні розуміти, що наш організм не хоче нас втрачати вагу. Накопичення жиру-це механізм виживання організму. Назад у кам'яний вік, накопичення жиру, необхідного для виживання(хто знав, коли був наступного прийому їжі!). Так що тепер все, що вам потрібно зробити, щоб втратити жир, щоб обдурити організм! Так, Чит. Це означає, що після того, як ви виконаєте кілька звичайних протягом деякого часу, організм адаптується до нього і намагається мінімізувати втрати жиру. Ви повинні постійно міняти свої тренування як мінімум кожні два місяці, щоб продовжувати отримувати результати. Якщо ви: тренажерний зал: міняйте тип вправ на ті ж групи м'язів Цикл/біг/кардіо: поєднання швидкого і витривалість

2.Інша річ, щоб відзначити, що якщо є надлишок жиру, то тренування без строгих дієт легко допомогти у втраті первісного жиру... але, як ви прогрес, ви повинні підтримувати хорошу дієту. Хороша дієта + відмінних тренувань = здорове тіло!! і зміні структури харчування кожні два місяці, щоб не кинути з-за нудьги!:)

3.Що стосується забору води, Вода є головним ресурсом для відновлення. Після тренування , під час відпочинку організм відновлює всі м'язи і вона має потребу у воді. Крім того, вода ніколи не заподіють шкоди жоден так пий! ;) Насолоджуйтеся вашої підготовки і зробити коментар, якщо ви маєте будь-які питання!

+220
Daniel Pitre 6 бер. 2018 р., 10:49:57

Я зустрічав такі програми, як Кріс джетин і тренажерний stoppani....Я хочу, щоб втратити жир і наростити м'язи...мені потрібна втрата ваги близько 20kilos теж....Я хотів запитати чи буде програма допомогти мені з моєю метою...тому що я буду вступати в тренажерному залі вперше і не мають досвіду з навчанням ваги перед.

+213
user199976 30 лип. 2010 р., 14:32:50

Для дощок і мости, я намагаюся сильно стисни мою дупу жорсткий і підготуватися до раптовий удар у живіт. Ваше "ядро" - це все на південь від груди на північ від коліна. Я завжди вважав, що "ядро" бути дурний термін, але він робить людей думають, що часто забуті м'язи, про яких ми говоримо тут.

Ту позу, в якій ви буквально одеревенел, такий же, як правило, хочуть провести в Віджимання, на вершині тяга, і багато інших позицій, що вимагають жорсткої середньої частини.

+209
Imbaker1234 24 січ. 2016 р., 11:33:06

Оскільки ви вказали свою вагу і зріст, чому б не розрахувати свій ІМТ (індекс маси тіла), щоб знати, де ви стоїте?

Вага: 145фунта = 65.77 кг
Висота: 170 см = 1,7 м
ІМТ = вага/Height2 = 22.8

ІМТ 22.8 в нормальному здоровому діапазоні, але поруч з огрядним категорії. Якщо у вас немає м'язової маси, то це може означати, що ви можете мати надлишок жиру в організмі.

Тому цілком можливо, у вашому конкретному випадку, щоб зменшити вагу свого тіла за рахунок зниження калорійності раціону і в той же час перетворення вашого тіла жиру в м'язи, займаючись в тренажерному залі.

+200
JayMar 24 груд. 2013 р., 19:21:50

Ось стаття з Національного міцність і кондиціонування асоціації, яка б вирішувала подібне питання: відновлення харчування для спортсменів.

Його не обговорюють карбюратора-перше, білково-пізніше стратегії, але говорити про карбюратор+протеїн після тренування пити. (Дослідження показали, білок засвоюється легше в рідкому вигляді.)

Там, здається, бути певним перевагою наявності вуглеводів+протеїн відразу після тренування, порівняно з плацебо через 1 годину після тренування.

Їх рекомендація це:

Спортсмени, які серйозно відносяться до їх продуктивності повинні споживати високим вмістом вуглеводів і помірним вмістом білка (з рідиною) або відновлюючий напій після кожного тренування, практики і конкуренції. Це також краще рекомендується споживати вуглеводів і білків з рідиною під час тренування і/або відразу після тренування.

У статті також говориться, що вуглеводи і білки корисні для вашого тіла відразу після (навіть під час тренування, тому я не бачу причин для затримки споживання білка.

+193
user399942 8 жовт. 2019 р., 12:10:35

Напевно, самий конкретний відповідь на частину вашого питання, що стосуються ендокринної системи.

Причина ви даєте вашим м'язам, що 48-годинний період відпочинку, щоб він мав достатньо часу, щоб відновити мікро-сльози, що силове тренування створює. Я знаю, що багато людей клянуться угруповання по чергується днях (спина/біцепс Понеділок Груди/трицепс вівторок і т. д.); однак, я вважаю, що це набагато легше чергувати півкуль вашого тіла (верхньої частини тіла в понеділок, знизилися у вівторок). Причина цього в тому, що: навіть якщо у вас ідеальний ліфтинг форма, ви все ще використовуєте різні м'язи в якості підтримки/стабілізації м'язів для підйомів. Наприклад, спробуйте використовувати французький бар для постійного, підтримується біцепса кучері і не дозволю ваші м'язи Пец активувати. Поки ви активно використовуєте м'язи, якщо ваша мета полягає, щоб дати вашому тілу краще всього іншого може бути, ви повинні спробувати, щоб не використовувати їх якомога більше. Так, деякі вправи для ніг вимагають верхні стабілізатори БПК. Тим не менш, ви використовуєте їх набагато менше, ніж якщо спробувати розбити верхню частину тіла на кілька чергуючи день тренування.

+179
Kedir Mohammed 23 лист. 2014 р., 05:31:28

Я відчув це двічі. Через кілька годин після мого тренування, я буду тинятися (з моєї ноги зігнуті) а раптом вийде невеликий опік у моєї віртуальної машини ("сльоза"). Якщо я випрямляю ногу, опік посилюється.

Це знак, що я дійсно потрібно, щоб почати розтяжку після тренування або мені просто потрібно більше калію?

Я роблю сильний ліфти, так що мої ноги будуть отримувати дуже важко.

+147
Michael Kennedy 27 квіт. 2015 р., 11:33:37

Найточніший метод прямої калориметрії. Це в основному вимірювання (зазвичай за 24 години) тепла, що виробляється людським тілом. Це зазвичай робиться в герметичну камеру, щоб повністю захопити все тепло.

Далі непрямої калориметрії, де кількість споживаного кисню і СО2 утворюється вимірюється безпосередньо, який потім можна використовувати для отримання калорій.

Інші рівняння, які можуть оцінювати спалювати калорії як слід (для основних, є й інші незначні є):

 • Харріса-Бенедикта (Оригінал)
 • Харріса-Бенедикта (Переглянута)
 • Каннінгем
 • Катч-Макардл
 • Миффлин-Ст Jeour

Дані були отримані з допомогою тестування і прямих вимірювань, щоб придумати необхідні формули, засновані. Хоча, напевно, не 100% точний для всіх, вони приходять досить близько. Велика частина ваших калорій калькулятори в різні бігові доріжки і т. д. покладатися на одне з цих рівнянь в якості своєї бази.

Формули самі по собі коштують багато досліджень і доробок, однак, тому що немає двох однакових людей, вони можуть більш чи менш складає калорій на індивідуальній основі.

Особисто мені подобається Катч-Макардл, з рівнянням Миффлин були практично рівні.

Вони являють BMR (базальний метаболізм), який становить 60-70% від калорій в день. Інші значення для тренування були, як правило, витягла з таблиці, з яких є кілька в наявності. Вони також носять загальний характер, але вони були підібрані з допомогою непрямої калориметрії осіб під час різних вправ поєдинків. Таким чином, хоча вони є загальними (як ПОВ рівнянь) вони були виведені з прямого відбору проб.

+139
Federico De Piccoli 22 трав. 2016 р., 08:21:04

Схоже, у вас є дві мети.

 1. Заснути швидше
 2. Заснути раніше

По-перше, я пропоную вам дізнатися про свій сон. Лайфхакер була хороша стаття на технології, які можуть бути корисні. Шляхом тримати ближче трек експериментів ви зробили, що було сказано вище можна помітити такі речі, потрібно за два дні сталості, щоб триматися подалі від екранів, щоб бути ефективними або щось подібне.

Нерегулярний сон (спати до полудня у вихідні) обов'язково саботувати ваші цілі. Ви не робите собі ніяких позичені, спить у міру на уїк-енд. 30 хвилин-це одне, але більш того, і це не дивно, ви не відчуваєте себе втомленим в нормальний час увечері.

Ви перерахували нормальні пропозиції для засипання швидше, і ви можете бути одним з людей, які просто не можуть швидко заснути. Я десь на +30 років.

Чим реально вилікувати мою безсоння було народження мого сина. Звучить дивно, враховуючи типовий новий батько всю ніч історій, але правда була в тому, що він виправив моє ставлення. Знаючи, що немає ніякого способу, щоб одержати тверду 8 годин сну і мені довелося взяти його, коли я міг отримати його тренував мене, щоб лягти спати після закінчення моєї вечірньої роботи. 9:30, і я був у ліжку! Отримати кілька годин сну перед моїм 2 години ночі дзвонити. Протягом декількох тижнів я пішла дивитися на стелю протягом декількох годин, щоб заснути протягом декількох хвилин в лежачому положенні. Все тому, що не було ніякої можливості спати в кінці або в інший раз.

+103
Kiki Jewell 28 вер. 2010 р., 03:43:02

Враховуючи, ІМТ, чи є спосіб, щоб підрахувати, скільки кілограмів потрібно скинути, щоб досягти здорового ІМТ? Я 5'10", 190 кг, ІМТ 27.3.

+33
Konnor Martin 18 бер. 2013 р., 02:36:20

Так, поки ви почнете голодувати, ви повинні продовжувати тренуватися, як звичайно, і є стільки, скільки ви можете. Надіти додатковий жир, щоб допомогти палива, як можна швидко.

Протягом періоду голодування їжте стільки, скільки ви можете, коли ви можете (тобто, після настання темряви). Скоротити обсяг тренувань, але зробити один важкий сет кожної вправи замість декількох наборів; таким чином, вам буде перекіс тіла у сторону, зберігаючи міцність, не перевищуючи знижена відновлення ємності.

+28
DrkStr 21 січ. 2014 р., 09:06:08

Привітання на сорок фунтів ваги!

Ви згадали, що ви сидите по вісім годин в день і єдиний спосіб змінити це, щоб не сидіти. Дослідження показали, що наше тривале сидіння вбиває нас. Експерти погоджуються, що всі ми повинні працювати наш шлях до стояти чотири години в день, щоб уникнути проблем зі здоров'ям. Якщо ви працюєте за комп'ютером, багато стояти робочий стіл-це відмінна ідея. Якщо ви не можете дозволити собі стопку книг на столі і йти звідти. Він може відчувати себе ніяково, але ви можете стояти, поки ви дивитеся телевізор.

+11
MarkF 6 бер. 2013 р., 19:07:50

Ці симптоми, як правило, приходять від втрати електроліту. Я згоден, спортивні напої не найкращі для поповнення. Існує безліч добавок, які будуть акуратно замінити список електролітів в правильній пропорції.Я б порекомендувала одна з компанії saltstick

+11
prostoAnje 19 лют. 2018 р., 04:21:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil