Це гад (біг з вагою в рюкзаку) погана ідея?

Я почав практикувати середньовічні Повний контакт, а значить, мені доведеться боротися за кілька хвилин до 30кг++ броньової сталі. Для мене, щоб бути в хорошій фізичній формі для цього виду спорту, я вирішив (серед іншого), щоб почати біг з рюкзаком (він же гад).

У мене є хороший військовий рюкзак, який не підстрибує, перебуває в хорошому високому положенні на спині і забезпечує хорошу підтримку. Я тільки почав з 10% (моя вага) навантаження і моя мета-вийти в 6 місяців або близько 20%, в залежності від того, як я розвиваюся.

Однак, я хотів би знати, якщо біг з обтяженням на спині буде погано для моєї спини, плечей, ніг і т. д.. Я не хочу ризикувати своїм здоров'ям з-за цього, то хотілося б знати Вашу думку. Спасибі.

Редагувати

Моя мета не працює з звичайними речі я ношу кожен день, як і інші питання (біг з рюкзаком). Я хотів би знати, якщо я можу почати працювати з певною вагою в рюкзаку, і почати додавати все більше і більше вага в контрольованій манері, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям.

Для Ваг я почав використовувати маленькі цеглинки і води, тоді я буду розвиватися, щоб квасоля і пізніше, напевно, пісок.

+988
mspark 20 лип. 2011 р., 19:38:22
38 відповідей

Про мене , я 25-річний чоловік , з 100+ кіло ваги, животик, який багато розчарування, коли я в будь-якому суді при покупках одягу .

Я в даний час прагне отримати хорошу фізичну форму і йшли на відкритому повітрі для бігу, а також швидка ходьба протягом 1 години і на другий день я роблю вправи.

Я не хочу, щоб ця вага втрата процес повинен бути супер швидким , я хочу, ефективна, але мені потрібно, щоб втратити вагу навколо всієї верхньої частини тіла так швидко, як ви можете припустити.

Є багато керівництво через інтернет я намагався знайти, але нічого не приходить для жиру/надмірна вага чувак так я бажаю хтось може сказати мені, як я повинен отримати хорошу фізичну форму, схуднути?

+930
cchcc 03 февр. '09 в 4:24

Я поняття не маю цвіркуна (за винятком деяких сцен з британських фільмів, які не допомогли мені в будь-якому випадку розуміння правил) і я не впевнений, що казанок не так що я не знаю, як це перекласти, але я роблю деякі вправи захватні для єдиноборств і використовувати в основному домашні засоби для цього.

Найпростіший, щоб побудувати тенісний м'яч. У мене є один в моєму офісі і вдома і просто стиснути їх. Це той же принцип як захвати (підпружинений), але набагато дешевше.

Інша річ, яку я часто використовую ролик на зап'ясті. Його легко побудувати, так як це одна гиря на мотузочці на паличці. Так що ти з нею робиш, ти тримаєш палицю і крутити його, щоб обернути рядок навколо ручки на підйомі ваги вгору і вниз. Це в основному вправи зап'ясті, але і працює руками і пальцями.

Інша справа, що, здається, бути популярним на міцність зчеплення клуби, але я не пробував, тому не можу багато розповісти про них.

Що також працює на утиск сила-це просто зчеплення деякий вага з вашого прищемили пальці так, наприклад захопити заповнена пляшка води або гантель пластини з пальцями по оправі, але таким чином, що ви тільки тримайте його, затискаючи пальцями (так не зачепивши кінчиком пальця по обідку або що-то) і утримувати його деякий час.

Не впевнений, якщо це допомагає або якщо армії Шрі-Ланки це.


Редагувати після уточнення:

Я не знаю жодного інструменту, що забезпечує стійкість у струшуючи напрямку. Два варіанти я можу думати, щоб додати опору в напрямку назовні, або зробити це з гумкою (яка, швидше за все, відлетить у вашій особі, Якщо ви не знайти спосіб, щоб прикріпити її якось так не можу відірватися від ваших пальців (можливо, шиють її стару рукавичку)). Або робити рух у щось на зразок чаші з піску (носити рукавички, якщо ви не хочете, щоб стан вашої шкіри) або щось подібне (високов'язкої рідини або щось), щоб додати опір руху.

Інший редагувати:

Знайшов кілька посилань на розширення теми: тут одна згадка комерційний інструмент для такого роду фізичні вправи і замінити його на шматок Тера-банд. Це показує простий спосіб закріпити гумкою для опору. І ось це дійсно додає щось нове, але згадати про піску миску метод, який був просто дикий удар в темряві.

Я спробував Тера групу і я повинен сказати, що я дуже неврівноважений захоплення і розтяг...

+930
ingfiresten 25 вер. 2017 р., 19:13:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використав, щоб підняти кілька років тому Ваги в тренажерному залі і мій намір, щоб повернутися у форму в цьому місяці. Я ще в розумну форму, близько 18-20% жиру.

Я б хотів, щоб максимізувати свій прибуток/збитки, так як це забезпечує мотивацію, щоб продовжувати робити це. Я повинен скоротити або першу Навального? Якщо є які-небудь дослідження, про це я люблю чути про них.

Спасибі!

+905
henritroyat 5 лют. 2013 р., 01:14:10

Якщо ми слідуємо за жиру і м'язової сили за розмір блоку, то єдиний недолік, додавши, як багато м'язи як можливий квадрат-куб закону. (І межі травної здатності людини, я вважаю.) Це, звичайно, абсурд: жоден спортсмен (навіть не у вазі-клас Спорт) просто вибирає продовжувати додавати м'язову масу до нескінченності. Розрив між реальністю і відповідь на ваше питання через а) інші фактори і B) припущення явним чином включено: що жиру і м'язової працездатності на постійному рівні.

Чому ми не бачимо 100кг гімнастів? Тому що спортсменам потрібно поєднувати заняття спортом-спеціальної підготовки силу і витривалість, а також інші. Тому що є обмеження на кількість з'їденого спортсмена. Тому що великі люди (і їх тренерів) знайти гімнастики складно навіть на початковому рівні і не починати тренування. Іншим ключовим елементом є, так як утримання жирової тканини і нервово-м'язової ефективності постійно в той час як набирає або втрачає вагу, це дуже важко.

Наприклад, якщо ми візьмемо х кг склопідіймача з пауерліфтер-ефективність роботи м'язів, і додавши м'язи не вимагають додавання жирів або зниження нервово-м'язову ефективність, те, що атлет хоче додати нескінченність м'язи. Відповідні змінні залишаються незмінними.

Більш актуальні для вашої ситуації є той факт, що нервово-м'язова ефективність-майже ніхто або відсоток жиру в організмі є ідеальними. Майже кожен спортсмен може Спорт набагато менше м'язів і все ще бути настільки ж сильним, як вони, і точно так само більшість спортсменів сало для того, щоб втратити. Але маніпуляції з цими змінними займає багато спеціалізованої підготовки, яка, як правило, має меншу віддачу від інвестицій, ніж просто навчання спортом і робити елементарні міцність і кондиціонування. Припускаючи, що можна чарівним чином переміщуватися в іншої фізичної середовищі не допоможе прийняти рішення про вибір навчання в тут-і-зараз.

+853
Pedro Antonio Nunes Moreira 22 січ. 2018 р., 00:35:07

Коли роблю жими, лівого і правого спрямування моїх плечах роблять це дуже голосно клацає і таке відчуття, неначе кістки клацають один проти одного. Це відбувається вже кілька місяців. Я думав, що це пройде, проте вона залишається такою ж.

Будь-які думки будуть оцінені, спасибі!

+833
user97316 11 бер. 2015 р., 15:11:54

Тоншають можливо 1 підтягнути. Що я можу зробити, щоб поліпшити мій підтягуючі розраховувати реп, крім як "робити більше підтягувань"? Які групи м'язів використовуються для підтягувань?

+827
romero 26 лют. 2012 р., 13:53:08

Я просто почав приймати L-глютаміну до і після тренування, креатин а після тренування. Я просто почати приймати сироватковий протеїн і помітив у ньому міститься L-глютамін. Чи варто мені продовжувати приймати L-глютамін з сироватки, який також містить L-глютамін?

+804
Takahiro Shizuki 21 квіт. 2012 р., 07:22:42

АБС + Иррегвойу одночасно. Це звучить як робота для "тіло-вантаж" здійснює. БПК-вигта вправи в точності, як вони звучать. Вони використовують свої тіла, для ваги, а не інших зовнішніх Ваг. Щоб досягти АБС+верхній в той же час, багато з цих вправ виконуються у висі з допомогою турніка.

Тіло-фізичні вправи дуже важко, і ви можете фактично зробити деякі інші речі, перш ніж ви можете керувати, щоб зробити маси тіла ефективно. Але ось декілька прикладів вправ

 1. Віджимання

 2. Підтягування

  • варіації: висить. Вам потрібні тонни витривалість на руку з підтягнути бар для інших вправ
 3. Висить Ногу Піднімає

  • варіант: коліна вгору, потім удар
  • варіація: ноги прямі, і доведіть до 90 градусів
 4. (Висить) Тіло Кучері

  • Це ніби ще в початковій школі, де ви хотіли "перевернути", пропустивши ноги через свої руки. Замість того, щоб перегортати, ви зупинилися на вершині.
 5. (Висить) тіла V по http://www.youtube.com/watch?v=FnMO_VNVfEE (але контрольований)

 6. Склоочисники

 7. Хмарочоси

  • потрапляючи в положення склоочисник, і поштовх ноги, але і вертикально вгору, потім контрольованим чином спуститися назад на лобовому склі положення щітки.

Насолоджуйтесь!

+769
PythonNoob 2 лип. 2019 р., 08:39:43

При пошуку, щоб змінити спосіб вашого тіла виглядає, наприклад, менше жиру на руках і ногах, ви повинні зосередитися на моніторингу, скільки ваги ви втратили або наполегливо тренуватися і продовжувати йти, поки у вас є тіло, ви бажаєте, не стільки піклуючись про вашу вагу?

Це питання відноситься до самок, а не самців.

+725
Rahul Mahadev 26 вер. 2014 р., 17:28:42

Залежить від хвата, якщо у вас є вузьким хватом Це, безумовно, мета біцепси більше, широкий вдарить по вашій латів. Однак кажучи, коли я починав у мене була схожа проблема, так само, як фея, як це звучить, м'язи розумом підключення допоможе вам цільові спину. думаючи про вашому латів працювати, як ви робите вправи краще задіяти їх завершення. Дивись нижче про ручки (не звертайте увагу на текст, просто висмикнув його з мережі)

Wide vs Close

+679
LakeJeffler 21 лип. 2011 р., 04:17:03

Єдиний спосіб набрати вагу м'язової термінів, є поступове збільшення інтенсивності і мінливості. Наш організм дуже розумний, щоб впоратися зі змінами, які ви хочете робити. Один із способів отримати прибуток в шоці. Шок це не означає підйому 50 фунтів за додаткової ваги. Шокує це значить робити тренувальний комплекс. Зміни в ваш режим. Крім того, відштовхуючи себе від обмежень. Якщо ви робите 10 повторень на 135 фунтів, спробуйте зробити замість 12. Робити тренування ніг або різної інтенсивності частіше. Тренування ніг допомагає у підвищенні рівня тестостерону.

Ваше тіло просто не потрібен білок, але і вітаміни, мінерали, вуглеводи і достатню кількість води, щоб бути повністю ситими. Насамперед, мислити позитивно і старатися. М'язи не придумали миттєве задоволення. Це вимагає часу, а головне терпіння і сил.

+666
Wesley Tansey 25 квіт. 2015 р., 04:51:05

Я надмірна вага, але не новачок (незначні травми коліна хоча б часткове збірних сльозинки, але я розберуся з цим з фізіо).

Я 6'1 і прокинутися, і де між 242-247. У мене м'язи тільки-тільки повернулися в тренажерному залі останні 10 тижнів пробую різні процедури (через 1-2 роки) я просто зробив 1 день 5х5 і хотів би, щоб спалити впертий жир з присіданнями, але мета на майбутнє, щоб, можливо, зробити тіло/бодібілдинг-шоу для фізичних. Це хороша програма, щоб зробити протягом 3-4 місяців, щоб побудувати гарний кадр, і м'язи до ізоляції/бодібілдинг вправи пізніше?

Перевірте мій ІГ: @markpolan якщо ви хочете краще виглядати у своїй фігурі, так що ви можете побачити про що я кажу.

Спасибі, хлопці! Я був 273 і в 240 в 10 тижнів. Так що я хочу зберегти її, але насолоджуватися підйомно також великий. Я люблю складних вправ і нудно з ізоляцією.

enter image description here

+627
bibums 27 лип. 2011 р., 14:41:51

Суть буде в залежності від активності вам більше сподобається, ви будете в кінцевому підсумку робить більше. Це, як мовиться, ось деякі порівняння велоспорт проти працює.

 • Час: ви отримаєте більше бігати за проведений час. Ви працюєте важче в управлінні, так що ви спалюєте більше калорій, приблизно стільки ж часу витратила (при тому ж рівні зусиль. Якщо ви дійсно провернути його на велосипед порівняно з прогону можна зробити поруч з такими ж витратами.)
 • Вартість - Велоспорт будете мати набагато більше первісної вартості. Очевидно, навіть початкового рівня велосипед буде працювати кілька сотень, в той час як ви можете отримати пристойні кросівки за $80 (Всі ціни долара США).
 • Час, щоб бути зручною - спочатку, якщо ви не звикли до цього, біг може бути дуже жорстким на тілі. Це займає час, щоб побудувати до якого ви можете працювати протягом 30 хвилин за один раз. Велосипеди ви можете стрибати на і йти.
 • Погода - Ви можете працювати практично в будь-яку погоду. Ви можете переміщатися в будь-яку погоду з належної одягу, але це набагато більш небезпечним циклу в дощ, ніж на одного. Поки у вас є правильний одяг, в більшості кліматі можна бігати або їздити майже цілий рік. (Припускаючи, що мова робить розчищення дороги/оранка).
 • Нарощування м'язової маси - велоспорт буде навалом більшість з нижньої частини тіла, як воно втягує в роботу всі м'язи від того, де АБС підключитися до ребер вниз. Працює також, але він не має типу стрес на м'язи, які будуть масово виробляти. Ні біг або їзда на велосипеді буде дійсно займатися груди/руки.
 • Показники травматизму - я не перевіряв це протягом тривалого часу, але в останній раз я подивився велоспорт бігав по 5-7 травми на 1000 годин, де працює 10-12 на 1000 годин.

Зверніть увагу - це досить багато для перспективи велоспорту на шосе. Якщо у вас велокрос або гору/с типу дороги на велосипеді, буде трохи більше участі верхньої частини тіла, і обладнання будуть різними.

Що стосується фітнес-виходить, будь-які аеробні вправи послідовно допоможе вам досягти ваших цілей тіла і вага, так що знайти діяльність, яка вам сподобається. Якщо вам не подобається і "робити це тільки для ваги", то ви скоро знайдете відмовки, щоб не робити це. Якщо вам подобається, ви знайдете виправдання для продовження.

Разом з вправи ви повинні чесно поглянути на свої харчові уподобання, і переконайтеся, що вони підтримують і не заважають вашому фітнес/вага мети. Це не добре для тренування, Якщо ви продовжуєте харчуватися фастфудом або подібних небажаних елементів. Отримуйте задоволення і удачі!

+601
Corey Ermantrout 26 жовт. 2015 р., 02:45:52

Я був підтримання дефіциту калорій 500-1000, але нещодавно я застудилася. Я, природно, відчуваю себе лайном і хочу відновитися якомога швидше. Я цікаво, якщо припинення дієта допоможе мені швидше відновитися.

Чи є докази того, що перебуваючи на дієті, можете зробити це важче, щоб оговтатися від застуди?

+589
Bnq 19 лип. 2011 р., 01:36:48

Маючи швидкий обмін речовин не означає, що ви повинні вести спосіб життя без фізичних вправ і їдять нездорову їжу.

Швидкий обмін речовин допомагає вам не набирати жир на вашому тілі, не всі про зовнішність... тобто, бути струнким не означає бути здоровим, як корисність вимірюється в кровоносних судинах і як багато жиру ви повинні починати ваші кровоносні судини.

Ви повинні розглянути їдять здорову їжу, фізичні вправи, так що ви знизити ризик проблем зі здоров'ям, коли ви стаєте старше.
Крім того, займаючись фізичними вправами і вживаючи якісні продукти харчування будуть різко змінити ваше життя:

 • це підвищить ваш настрій
 • підвищіть енергію і фокус
 • вища самооцінка
 • він буде боротися будь-який випадок депресії, яка може виникнути.

Що більшість людей не розуміють, що "якість" їжі є головною причиною поганого здоров'я, перепади настрою , неспокій і депресія.

Нездорова їжа, тобто їжа з високим рівнем СБ/транс-жири і оброблені поживними речовинами, дозволить знизити потік кисню у вашій крові і, отже, вплинути на ваш мозок , який вимагає кисню, щоб виконати .

+575
Mark Crawford 17 квіт. 2015 р., 10:57:35

Відповідь ви отримаєте на спорт досить повний, хоча трохи не в м'язах пояснення.

Ви хочете хорошою твердої серцевини і додаткових сила руки, в поєднанні з міцною основою. Я б запропонував повний тіла вправи, такі як віджимання, присідання, планка роботи і зокрема робота деяких м'язів я б додав кабель відбивні від високої до низької і від низької до високої.

Гнучкість теж буде великим фактором у вашому гойданні. Якщо ви не гнучкий, то єдиний спосіб отримати більше поворот плеча (і, отже, більш тривалий дуги, яка, в свою чергу, дає вам більше часу, щоб прискорити в клуб) почати підніматися ваші руки подалі від вашого тіла, який дасть вам, що літати ліктя проблема.

Інші поради з приводу відповідності вашого обладнання відмінне, я використовував звичайний гнучкий вал, і не могла контролювати його, тому що я був порушений, і це було дуже пружний. Якщо ви починаєте прискорюватися більше, то ви можете подивитися на отримання більш жорсткий флекс. І навпаки, якщо вал занадто жорстким для вашого гойдалки, ти втрачаєш відстані, тому що ви не отримуєте стільки з вашого клубу, тому що ви не рухатися достатньо швидко, щоб отримати вал Гнучкий а потім прийти через кульку.

Це типовий відповідь Golfer для того щоб подивитися на ваше обладнання, але насправді в першу чергу я хотів би подивитися, особливо враховуючи, що у вас вже є прямий польоту м'яча. Знайти де-те, що можна виміряти свою швидкість гойдання за кілька різних клубів, і вали до вашої швидкості гойдання.

Зробити це й додати більше гнучкості і опір обертанню працювати, і я б припустив, що ви могли б потрапити в 250 діапазон досить легко, і, ймовірно, все ще зберігають точність.

+545
JITULOVE16 8 вер. 2018 р., 10:02:45

Враховуючи ваші питання, і ваші лікарі консультації я був би не наважувався спробувати більшість традиційних програм піднімаючись. Замість цього ви можете захотіти поглянути на гімнастику з-за зменшення ризиків і знижує навантаження на скелет та суглоби. Є багато хороших планів Bodyweight тренування там і в голову голови, вони можуть виробляти аналогічні результати сила розумно, особливо якщо ви просто хочете наростити м'язову масу, щоб бути у формі і не обов'язково величезні.

+458
Robert Spottswood 19 жовт. 2018 р., 02:51:56

Суміш з попередніх відповідей слід адресувати своє питання:

Ці питання розглянуті як людина в стані підготовки (новачок), краще додати чинності з простий, цілеспрямованої, ефективної програми навчання.

В резюме, рекомендується для всього тіла, 3 рази в тиждень програма навчання будується навколо трьох п'яти складовою штангою ліфти: присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні Преси, і сила чистою.

Ви будете ставати сильнішими і додати ваги у кожен ліфт кожне тренування протягом декількох місяців. Враховуючи ваш вік, зріст і вагу, у вас є достатньо місця, щоб рости в плані сили, і ідеально підходять для початківця рівня, загальної програми сила, як сила або 5х5.

(Більш детально у зв'язаному відповіді.)

Про вашому харчуванні, на ці програми, ви повинні з'їсти набагато більше, щоб підтримувати силу і м'язову масу, що вони будуть намагатися стимулювати. Ви будете їсти більше, і їсти частіше, напевно, перекусів майже постійно. Збільшення споживання жирів допоможе ваш набирає силу, так як це дуже легкий джерело калорій. Так як я почала силові тренування, я бачу маложирного харчування як марна трата часу... навіщо я їм 0% йогурт, якщо я можу з'їсти 10% йогурт? Однакову кількість часу, але так багато більше калорій!

+446
Chad Wilamowski 7 лип. 2011 р., 15:52:56

Для чоловіків і жінок.

Наприклад, я чоловік, тому давайте зосередимося на чоловіках. По-перше, припущення:

Розмір м'язів не головне для мене. Я не відчуваю, як ніби я для нарощування м'язової маси, щоб бути привабливими, і я в порядку з моїм власним розміром, тому ніякої вигоди/припущення в бік, м'язова маса практично не нада до мене. Включаючи цього в цій суміші, певна цифра тестостерону в будь-яких припущень не заважає мети, оскільки розмір не є пріоритетом для мене, тому всі фігури, які Т-рівнів в цьому плані не доречні.

Було б розумно припустити, будинок х певну кількість м'язів є пріоритетними для мене.

Що є моїм пріоритетом, запитаєте ви? Сила. Дослідження тестостерону корелює з м'язовою силою щодо м'язової тканини, так, але немає ніяких переконливих доказів того, що обидва повинні йти абсолютно паралельно, щоб поліпшити.

Іншими словами, немає 100% кореляції з м'язової сили потенціал для росту м'язів і маси. Попередньо опушені дітей побудували феноменальної сили з низьким рівнем тестостерону. Люди, які пройшли gonadectomies не були приречені на успіх в силу, хоча може бути дуже важко.

Коротше, якщо у мене є низьким рівнем тестостерону, як суспільства би я був у будинку, чисто сила?

Сила це не тільки м'язи, але потенціал: виконання міофібрили, нервову систему, розум/орган управління і т. д.

Мій нинішній розпорядок/Максів:

Присед: 1 раз в тиждень, 3 Повторень, 50-80 кг Глибокий 100%.

Біцепс: 50-80 кг 1-3 повторень, 100% досконала форма, один або два рази в тиждень.

Станова тяга максимальна: 280 кг

Присед максимум: 120 кг.

Моя мета:

Станова тяга максимальна: 600 фунтів.

Присед максимум: 300 кг.

Примітка: у мене немає абсолютно ніяких симптомів сексуальної дисфункції, пов'язані з низьким рівнем т (але все ще може мати його). Розглянути це питання, до деякої міри, гіпотетичний, тому що я припускаю, що у мене низький-Т заснований на нездатність поліпшити багато сил. Я не бачу ніяких лікарів/лікарів/і т. д., так що не утруждайтесь говорити мені.

+437
AlexP 6 трав. 2016 р., 08:19:58

Схоже у тебе переднього нахилу тазу (слабка АБС, біцепс стегна і сідниці з щільно за-активне нижньої частини спини і згиначі стегна) і округлої спиною (слабкий ромбами і нижня пастки з щільно за-активний двк)

АПТ

Округлі плечі

Не вичерпний список, але ці вправи повинні зробити щось хороше

Кішка корова (буде розтягуватися в деяких проблемних областях): https://www.youtube.com/playlist?list=PLOj76wV2WfPvwk3LlWoEMDjcBeWZ93YIi

Плечі:

YTWL: https://youtu.be/3MxHX9j15BU

Рядки: https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/exercises/row

Апте:

https://www.reddit.com/r/Fitness/comments/3q6i3b/my_progress_with_apt_anterior_pelvic_tilt/

Планк (АБС): https://youtu.be/kL_NJAkCQBg

Порожнисті утримуйте (АБС): https://youtu.be/LlDNef_Ztsc

Глют міст: https://youtu.be/O9j_DU_4KXs

Випад стрейч

+423
ManicSocratic 16 груд. 2015 р., 14:49:28

Я колишній туз сертифікований тренер. Те, що ви описуєте дуже схоже на хамлом субмаксимальное тест велосипед. Він використовується для оцінки фізичної працездатності, особливо для тих, хто новачок в тренажерному залі. Він використовується для оцінки максимального споживання кисню. Це спосіб встановити зв'язок між ЧСС і навантаження. Тренери, як правило, виконати цей тест з ким-то новим, щоб визначити основу для планування. Цей тест не має нічого спільного з обміном речовин.

+401
FrugalTraveller 4 лют. 2011 р., 15:11:23

Щоб тримати ритм я використовую годинник підключені до podometer і серце-сенсор.

Я дивлюся на годинник раз або два рази в хвилину, може бути, я про це не думаю, це просто рутина.

 • якщо мого ритму дуже висока: я бачу, що частота мого серця повільно зростає, так що я можу налаштувати мій ритм і трохи сповільнити. Це може бути зроблено задовго до того, я досягаю максимальної частоти серцевого, де втома втома буває.
 • у podometer дає мені швидкість у мене, коли моє серце знаходиться в своїй зоні комфорту. Так що кожен зараз і потім, я намагаюся пристосуватися до цієї швидкості.

Я не тримаю ритм, я просто дотримуюся йому, тільки після цих двох параметрів. Це легко.


Для розрахунку максимальної частоти, при цьому, як правило, це 220 - вік. Мені 39, мій максимальний серцевий частота 220-39 = 181 ударів в хвилину. І я намагаюся запустити під 181-18 = 163 ударів в хвилину. (18 ось на 10%, хоча я читав, це може бути 20%)

Я можу працювати набагато набагато довше, оскільки коли я дотримуюся цього правила.

Це відповідає різниці між аеробним та анаеробним. При роботі в анаеробному режимі, вашому організму не вистачає кисню, і це є джерелом виснаження і втоми.

Ви могли б знайти більш детально тут для опису різниці між роботою в аеробному або анаеробному режимі: https://runneracademy.com/aerobic-vs-anaerobic/


Особисто моделі я використовую Полар RC3 з GPS з podometer і датчик. Я думаю, є багато інших моделей і інших марок, що робить це занадто.

Я думаю, що є також годинник, що тільки серце-сенсор. Що може бути досить просто, щоб перевірити, що ви не ходите на 10-20% менше від максимальної частоти серця.

+382
Vildjharta 30 лип. 2018 р., 03:20:49

Майте на увазі, що лавки, лави використовують менше м'язів, чим присідання і мертві. Однак для рядків, які далеко позаду лавки підказує мені, що ви почали лавці більше, ніж програма б вказати. В правді рядки повинні бути ще 20 фунтів важче, ніж ваш стенд.

Зазвичай існує дві причини, чому ви не можете зробити ліфт:

 • Останні тренування були недостатньо сильні, щоб викликати будь-яка зміна
 • У вас занадто багато втоми, щоб дістатися на ліфті

Тепер, або це програма новачка, і ви ще в початковий виграш. Що це означає, що практично будь-яка вправа буде викликати у вас, щоб пристосуватися. Програма СЛ має більш ніж достатній обсяг, щоб отримати вас, щоб відновити ваші м'язи сильніше.

Отже, давайте почнемо, дивлячись на відновлення і втому. У мене є теорія про те, що відбувається, але я збираюся кинути це там на всякий випадок: необхідно 8 годин сну на добу. Більша частина м'язів тіла зростає швидше, коли ви спите. Піки природного тестостерону в фазу швидкого сну і залишається на цьому рівні, поки ви не прокинетеся. Природний гормон росту піків в глибокий сон і пробуде на цьому рівні приблизно 1 годину. Отже, давайте подивимося на інші можливі винуватці:

 • У вас немає достатньо відпочивати між сетами. Ваша преса, як правило, першими потрібно додатковий відпочинок.
 • Ваш підігріви виснажуються енергії від основних підйомників. Коротше вони не підігріви.

Або рекомендує дуже певний спосіб прогріву, і починаючи сил не надто відрізняються. Я збираюся представити спільні риси:

 • Почніть з порожньою бар. 2 комплекти 5
 • Збільшення навіть збільшує до 5 разів свою вагу роботи.
 • Сходять останні два набору, другий набір буде набір з 3 повторень, і останній набір буде 2 повторень.

Наприклад, жим лежачи на 117 справді занадто малий, щоб потрібно всього 5 комплектів прогріву. В цьому випадку тренування буде виглядати так:

 • порожній бар 2х5
 • 57lbs 1х3
 • 82lbs 1х2
 • 117lbs 5х5 (3х5 або якщо ви перебуваєте на цьому на ліфті)

Ви можете грати з числами і налаштувати їх небагато, але розумію, що ви починаєте з порожній бар, і сходять на ні в кінці. Якщо ви не звужуються, ви приймаєте енергію, необхідну для ліфтів і використовуючи його на розминку.

Вам також може знадобитися, щоб налаштувати час між підходами трохи більше на пресах.

Нарешті, хороший рада з лава для пресу і рядків, щоб зробити ліфти вибухоподібно.

 • Ваша спина повинна бути щільно
 • Твоя дупа зв'язатися з лавки, але трохи арки між плечима і дупою.
 • Опустіть штангу під контролем (безпечно) для грудей
 • Підірвати його всю дорогу. Це зводить до мінімуму втому, і посилає сигнали вашим м'язам, які ви хочете, як багато з них беруть участь в ліфті, як це можливо.

Також враховуючи, де ваші присідання, це може бути, що присідання грабують вашу енергію для жиму лежачи. Перемикання на 3х5, навіть якщо ви не затихне буде зробити це набагато простіше, щоб домогтися більшого прогресу на жим лежачи і рядків.

+360
Kashi Vishwa 30 вер. 2015 р., 19:12:13

Я тільки почав стартову силу сьогодні і рекомендується забезпечувати споживання білка є достатнім, щоб прогодувати росту м'язів тому наступний підйом може бути у більш важка вага-в 1 г білка на фунт ваги тіла пропонується.

Я не дуже розумію, чому це залежить від ваги людини якщо обидва світлових хлопець і важкий хлопець ще збільшиться на ту ж величину обсяг кожного тренування. Не ріст м'язів усіма необхідними для підйому 5 фунт буде те ж саме?

+334
ounos 6 лип. 2017 р., 20:47:44

Варіантів у людей, перерахованих в якості альтернативи, як показано в цій темі на шини альтернатив:

 • Відкатали сніговий паркан
 • Відкатали килим / Килим
 • Старий спортивний зал або кінь в стійло килимки
 • Палі килимової плитки
 • Що-небудь м'яке, що ви не заперечуєте проти знищення
 • Мати через набивний м'яч (відтворює деякі з відмов)
 • Shovelgloving - усуває ударну частину на користь, використовуючи кувалду, як вагу.

Я не думаю, що піноблок ви запропонували, це, ймовірно, хороший вибір, а саме тому, що повторювана тема мети припускає, що це буде щось, що ви не заперечуєте отримувати пошкодження протягом довгого часу, тому що краї кувалда з часом почнуть гризти отворів у більшості матеріалів. Що сказав, хоча ніщеброди фітнес не схвалює таке використання, деякі люди використовують їх блоку кувалда для тренувань. Якщо ви подивіться на коментарі, більшість людей використовують його для цієї мети схвалюють, але один з них передбачає використовувати тільки з круглою головою палицю-типу молотка і іншої держави-перша кувалда вдарила виколоті три-дюймовий шматок гуми.

Тим не менш, є люди, які клянуться ці блоки. Що стосується інших, які ви виклали, у мене немає особистого досвіду з будь-яким брендом, але ти будеш шукати щось зроблене з твердої гуми, дає досить, щоб він не зруйнувати чи пошкодити молотком, але досить тверде, що його не відірвати. Балістичний гель-це не те, що ви хочете; він побудований для таких речей, як аналіз впливу куль або холодної зброї в людську плоть, і будуть рвати. Більшість інших продуктів, які ви перерахували, балістика гумової, свого роду матеріал, який ви поклали в задній частині стрільбища, щоб зупинити кулі.

Зрештою, я не можу знайти будь-який продукт, який рекламує його використовувати в кувалду тренування, і деякі з них особливо відзначають, що їх продукт не створений для цього. З іншого боку, я бачив багато відгуків, де люди використовували їх для тренування кувалду і були задоволені ними. У мене склалося враження, що вони можуть бути цілком адекватними для цієї мети і буде служити розумною заміною шин, що більш портативний, і трохи більш прийнятним, щоб сидіти в номері, коли у вас є відвідувачі. Тим не менш, вони також, як правило, коштують близько $100, а тому що підприємства не схвалюємо використання продукту в цьому випадку, вам, ймовірно, не буде гарантійним випадком, якщо заблокувати відірвати або зламати.

+324
user2319376 14 вер. 2015 р., 13:48:52

Якщо у вас недостатній вагу, для якого ви і ваш лікар-єдині люди, які можуть судити, треба підняти важкі і є великі:

1. Стимулювати Зростання

Або купити штангу і силову раму, або приєднатися до тренажерний зал, який має один. Отримати копію стартову силу і почати підйом важкий. Комплекси вправ, що стимулюють ріст. Присідання, підтягування, станова тяга і жими підкаже вашому тілу, що він повинен отримувати більше.

2. Забезпечують паливо для зростання

З'їсти тонну їжі. Справжня їжа набагато перевершує напівфабрикати, але ви повинні з'їсти багато. Ваші кращі ставки високі-тварина-білка предметів, таких як м'ясо, яйця, молоко та рибу. Ви також будете робити так, щоб вживати у великій кількості овочі і хороші жири, такі як кокосове і оливкову олію і авокадо. Їдять багато їжі забезпечить сировиною ваше тіло потребує, щоб зробити тебе великим.

Якщо хтось готує для тебе, у тебе є вибір: 1) бути чоловіком і навчитися готувати, 2) намагаються переконати, що людина, щоб змінити їх приготування Для вас, або 3) залишаються низькорослими.

+314
TheMegolith 5 вер. 2015 р., 01:22:39

Проблему з хрустами в тому, що вони не дуже ефективні для цілей, що більшість людей вибирають їх:

 • Якщо ви робите хрусти, тому що ви хочете отримати "шість кубиків", то ви ніколи не отримаєте там, так як це в основному про те, щоб з низьким вмістом жиру тіла, а не будувати більше м'язів.
 • Якщо ви хочете збільшити силу, то хрумтить еквівалентні робити дуже високою-реп низької ваги вправи, які не будують сила.
+294
teeper 19 серп. 2019 р., 05:31:38

Моя перша рекомендація-за терпіння. Зокрема, набирає маси за курсом, який приносить з собою більше розмір м'язів, ніж жиру вимагає багато терпіння.

 • Ви повинні прагнути до збільшення 3 кг/ місяць або 0.75 фунти в тиждень.
  • Якщо ви не побачили жодних змін у масі, їжте більше їжі, зокрема вуглеводи
  • Якщо ви бачите зміна маси це занадто швидко, їдять менше їжі
 • Ви повинні прагнути до збільшення загального обсягу, у той же час управління відновленням
  • 3 комплекти 10-15 великий, і так 10-15 комплектів 3
  • Якщо ви потрапили 3x15 і не можу робити роботу за чергове підвищення на 3х10, торгівля повторень в сеті для більшого числа повторів (тобто 5 підходів по 5-10 повторень, потім 10-15 сетів з 3 Повторень)
  • Якщо ви потрапили в стіни з цим, падіння ваги і додати кількість підходів (тобто 5 сетів по 10-15)

Назва гри є прогресивною перевантаження. Будучи в стані зробити трохи більше, ніж ви використовували, щоб бути в змозі зробити. Обсягу найбільш важливих для гіпертрофії.

+280
Elad Avron 20 вер. 2016 р., 18:57:20

Березень - це звучить як у вас є програма на повний день на місці, питання: Що ви хочете досягти? і чи готові ви до далекомагістральних відданість? Знати свої цілі, з'ясувати, що вами рухає (і буде тримати вас відбувається), настройте, як вам потрібно, і йдіть до неї.

Я не знаю ваш вік, досвід і т. д....так, щоб прямо відповісти на ваше питання: Так, це хороша програма, і якщо ви будете слідувати Росс напрям, ви отримаєте десь (сподіваюся, місце, куди ви мали намір зробити)

+197
Sonya Jones 5 черв. 2018 р., 20:34:43

Моє перевагу було б зробити кондиціонер, як спринт на підйомно днів. У вівторок буде хороша посадка: не підставляй своїх підйомного зусилля втомлювати себе до максимального зусилля або обсягу.

Але якщо б мені довелося зробити мій спринти на День зняття, я б зробила це в п'ятницю за зайвий час відновлення.

+193
candita 14 бер. 2017 р., 13:53:01

Я чув суперечливі рекомендації про те, щоб поїсти перед запуском.

Деякі радять, що краще робити кардіо в голодному стані. Зазвичай це включає в себе біг по ранках і нічого не їла перед тим, як бігти. Він сказав, щоб спалювати більше жиру таким чином. Побачити це Нью-Йорк Таймс стаття про переваги тренування перед сніданком.

З іншого боку, я читав, що краще з'їсти що-небудь легке перед забігом, в іншому випадку ви будете схильні втрачати деякі м'язи. Побачити це Нью-Йорк Таймс стаття про затвердження: тренування на порожній шлунок спалює більше жиру.

Я в замішанні.

+154
Gogo Gogo 30 черв. 2016 р., 22:14:39

Для будь-якого жиру шкала, що ви хочете, щоб судити прогрес з плином часу. Це не дає вам дуже точний номер, але він зможе показати вам тенденцію. Я не вірю, що купівля високоякісних % жиру шкала збираюся дати вам більше, ніж 1 або 2 % більше точності середнього рівня жиру % масштабі.

+119
Spellbinder2050 6 вер. 2014 р., 12:30:46

Ні, позиція жаби і журавля позі не те ж саме.

Що друга картина є страшним прикладом в позі жаби, але у статті ви пов'язані набагато краще тут:

enter image description here

Як можна помітити, велика різниця є відсутність контакту між колінами і ліктями, що в обох фотографій ви пов'язані. Частина виклик позиції жаби (і планш) - це здатність утримувати ядро тверде і утримуйте стегна і в кінці кінців ноги на відстані. Позиція жаба поїздів ядро працювати проти масивних крутний момент, коли ноги витягнуті в повному планш.

Коли ноги принесли в контакт з ліктями як в крані позі, м'язи преса і згиначі стегна необхідно забезпечити їх стійкість значно знижується, як плечі, тулуб і верхні лапи побудувати жорсткий трикутник (хоча і менш виражені у верхній фотографії), що забезпечує масивне механічне перевагу.

У той час як кран позі схожий зміна крутного моменту і стабільності, необхідної в позі жаби роблять їх абсолютно різні вправи.

+102
Daniel Schulze 17 лют. 2018 р., 16:24:03

дякуємо за ваші відповіді!

я думаю, я зрозумів, у відповідь, і мій бос прийняв його, тому що цей маленький крокомір не мають ніякого зв'язку з GPS.

ось формула:

1.) Кількість спалених калорій за милю = 0.57 х 175 фунтів.(ваш вага) = 99.75 калорій за милю.

2.)Your_strip = висота * 0,415.

3.) steps_in_1_mile = 160934.4(милі СМ) / прокладки.

4.) "conversationFactor" = stepsCount (що крокомір надає) / step_in_1_mile;

5.) CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

що мені потрібно: вага, зріст і stepcount.

і ось це Java-клас, показати, як я її обчислити:

CalorieBurnedCalculator громадських класу {


// Заповнити з вашими даними


 статичний подвійний вага = 67.0; // кг

 статичний подвійний висота = 178.0; // см

 статичний подвійний stepsCount = 4793;

//Не редагуйте нижче цього


 остаточний статичний подвійний walkingFactor = 0.57;

 статичний подвійний CaloriesBurnedPerMile;

 статичний подвійний смуги;

 статичний подвійний stepCountMile; // крок/км

 статичний подвійний conversationFactor;

 статичний подвійний CaloriesBurned;

 статичні форматування NumberFormat = новий DecimalFormat("#0.00");

 статичний подвійний відстань;

 громадськості статичної сили основних(string[] аргументи) {

 CaloriesBurnedPerMile = walkingFactor * (вага * 2.2);

 смуги = висота * 0.415;

 stepCountMile = 160934.4 / смуги;

 conversationFactor = CaloriesBurnedPerMile / stepCountMile;

 CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

 Системи.з.код println("спалені калорії: "
 + праматерії.формат(CaloriesBurned) + "коеф");

 відстань = (stepsCount * смуга) / 100000;

 Системи.з.код println("відстань:" + праматерії.формат(відстань)
 + "км");

}
}

Я знаю, що це тільки приблизне значення, але при відсутності інших даних прийнятно.

+97
ethmz 18 квіт. 2016 р., 15:05:53

Погляньте на книгу подолання земного тяжіння Стівен Лоу, який на сьогоднішній день є кращим гімнастики книга, відома мені. Я пропоную прочитавши відгуки Amazon для більш докладної інформації.

Редагувати:

Що мені особисто подобається в цій книзі: Багато книг з силових тренувань розповім вам, як тренуватися, але не для чого тренуватися таким чином. Ця книга, в якій детально описані всі відповідні теми -- які види рухових одиниць/м'язові волокна є і як вони реагують/адаптуватися до різного роду стреси, неврологічні компоненти сили. Це пояснює, як створити власну процедуру, яка підходить саме ваш поточний майстерності і рівня фізичної підготовки, у тому числі навик роботи, розтяжка і силовий тренінг. Це пояснює основи програмування та способи боротьби з плато (->періодизації). Він має величезні голови з питань профілактики травматизму та управління охороною здоров'я. Тоді це великий збірник вправ, починаючи від базового підтягування і стійки на руках до стіни більш просунуті речі, як планш, Залізними хрестами, готель і так далі. Вправи структуровані групи, і автором не передбачено прогресії графіки для кожної групи.

Мінуси: Ця книга-лише про верхній частині тіла (чого гімнасти в основному хвилює). І відсутня індекс для пошуку речі.

+97
Hamanibourri Nadda 8 серп. 2015 р., 01:30:59

Я почав тренування маразм і закінчив шостий тижні і перестав з деяких причин. Через місяць я вирішила почати все заново і зробила тест, який був справді хворобливий стан розуму досягає такого ж рівня, як мій останній тест, перш ніж я зупинився. В кінці кінців я зміг досягти того ж рівня. Потім я продовжив тренування маразм, починаючи прямо на шостому тижні. Я не можу робити це постійно і доводилося зупинятися в багатьох місцях за сильного запаморочення. Пропускаючи близько 45 секунд циклів я був в змозі закінчити його. Моє питання, якщо ці періоди запаморочення небезпечні і які їх причини? недолік кисню? втома? або просто серце не досить сильні, щоб йти в ногу з темпами?

+57
Alexander becerra 3 квіт. 2016 р., 14:21:43

Як Берін зазначив, різка методів бодібілдингу застосовуються тут. За один тиждень ви дійсно не можете втратити будь-який помітний жир, але те, що ви можете зробити, це спробувати падіння ваги води. Кілька порад для цього:

 • Припиняти прийом креатину приблизно за тиждень до
 • Обмеження рідини і споживання натрію, особливо протягом останніх 24 годин
 • Їжте дієти з високим вмістом білка (може виступати як сечогінний)
 • День: піт (носити занадто багато одягу, провести час в сухій сауні, або обернути Саран/неопрен)

Крім того, засмага ніколи не завадить. Зверніть увагу, як багато хто до і після фотографії для дієти продуктів, на фото "ПІСЛЯ" має помітно більш темний відтінок...

Відмова від відповідальності: це не зовсім нормально, але вона повинна допомогти зробити вас більш вирізати для особливих випадків.

Детальніше:

+39
Asg 4 квіт. 2014 р., 23:40:08

Від мого розуміння, що слід визнати основним, ваше тіло виробляє нові ферменти для більш ефективної мобілізації жирів як джерела енергії в тому, що від двох до чотирьох тижнів. Незалежно від того, скільки жиру ви кладете перш ніж у вас є необхідні ферменти, ваше тіло може обробляти і використовувати жир в певному порядку. Саме тому він може бути досить жахливо суб'єктивно. Ви в основному на холостому ходу протягом цього періоду. Після того, як ферменти утворюються, вони не повністю скасована протягом коротких періодів високого споживання вуглеводів.

Будь ласка, виправте все, що я помилився там.

Редагувати: так як виходить наведена вище інформація є механістично неправильно. Ліпаза є активним, досить послідовно і у більшості здорові люди (в першу чергу протягом кількох годин сну), великий зсув, коли ваше тіло/мозок тканин вирішили почати використовувати продукти ліполізу в якості основного джерела енергії, лише тоді, коли він не має альтернативи. Організм дуже впертий про своєму перевазі цукру, так як їх розщеплення та використання є простим і ефективним.

Пробачте моє замішання. Ось посилання, як і просили:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ketosis#Diet

http://en.wikipedia.org/wiki/Ketogenic_diet

+22
HansDev 24 лип. 2010 р., 20:30:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil