Прогресування підтяжка м'язів-UPS, як довгострокової мети

Фон

У великій схемі речей, мій підтягування було одне вправу, де я не бачу особливого прогресу. Я "завжди" могли зробити 3-5 повторень від природи, і навіть тепер, через кілька років, я все одно б не назвав це прогресом. Згоден, 5-7 повторень я роблю зараз все більше якісних повторень, але я виразно очікував більшого прогресу.

Я починаю змиритися з можливістю того, що це просто моя рутина, що не дозволяє мені найкращий прогрес в цій області.

Моя звичайна рутина...

...складається з 3-денний спліт. Штовхати, тягнути, ноги. Ви знаєте, що я маю на увазі. На висувній днів, підтягування це моя перша тренування, і я робив усе схема/респ, відомих людині. Всі 8х3, щоб 3х8, змінюючи захвати, і додавання ваги на пояс на перші кілька комплектів.

Мої спроби змінити-останнім часом...

...був кинути в деяких підтягування в кінці тренування на пуш день і день нога теж, просто збільшити частоту, на якій я роблю підтягування. І я відчуваю, що це було корисно. Коли я повернуся, щоб витягнути день, я можу часто робити 1-2 більше повторень загальна, але це може також бути, тому що це хороший день в цілому.

Питання:

Що б ви мені порадили для того, щоб прогресувати тут? Як вже згадувалося, моя мета-прогресувати в м'язовій вікон. Мій Репс зараз досить добре, і я можу витягти себе досить бурхливо, до точки, де я отримую мою груди в барі. І я переважно роблю pronated хвата підтягування, хоча після того, як я зробив це, я намагаюся змінити його для зміни. Все від супінації (підборіддя) до нейтральним хватом.

+274
jsteele 2 черв. 2018 р., 22:30:19
25 відповідей

Я чув різні пауерліфтерів на YouTube, щоб використовувати привід нозі(1) і тримайте ваші лопатки всередину або разом протягом РЕП(2) (як ми робимо на низькій перекладині, присідання), а робити жим лежачи.

Я на stronglift 5*5, 22/м/58 кг/179см, а вага зростає поступово я хочу дізнатися, як використовувати ноги в якості стабілізаторів на жимі лежачи, хоча я їх в правильне положення я не в змозі генерувати чинності з ними.

По-друге, загальна рекомендація-тримати ваші стегна прикуті до лавки, зігнувши спину і лопатки як засунуть, як це можливо, щоб запобігти надмірне використання плеча, я намагався це, але, здається, я вільно це напруга в середині шляху. Але сьогодні я помітив, що це все більше, тому що я відчував якесь ненормальне відчуття у правому плечі (можливо обертач манжети).

Будь ласка, допоможіть мені досягти 1 і 2 ефективно.

+928
Zachiel 03 февр. '09 в 4:24

Дивлячись на факти харчування на яєчної шкаралупи, я бачу, що одне середніх розмірів яйце відповідає 71% добової потреби в харчуванні для підтримки рівня холестерину. Багато культуристи з'їдають до десятка яєць на день, вкладаючи в них більш запропоноване кількість холестерину. Наприклад, Джей Катлер їсть 2 цілих яйця і 10 яєчних білків на сніданок. Це ставить його на 142% рекомендований рівень холестерину, якщо ми, будучи консервативним та припускаючи, що більшість холестерину в жовтку. Його 4 інші страви протягом дня буде ставити його ще більше за межі. Якщо ви активна людина, як Джей Катлер, ви можете спокійно споживати більше, ніж рекомендованої добової потреби для холестерину без шкоди для серця? Є вправи позбутися холестерину на багато порядків швидше, ніж сидячий?

+922
Skylar Carney 23 серп. 2018 р., 19:56:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Там не багато ви можете зробити про вашому нижні грудні м'язи без тренажерного залу. Спробуйте купувати домашній спортзал своїми дешевими і гнучкими. Найкраще, що ви можете зробити, це спробувати віджимання під кутом падіння з допомогою аеробних/сходинки вгору. Всього найкращого!

+753
Kanata 18 бер. 2014 р., 19:56:49

Немає ніякого здорового глузду.

Існує так мало консенсусу щодо більшості питань, які я сумніваюся, що ми будемо мати багато відповідей поза медичній сфері.

 • Не забруднювати рани або їжі з шкідливими бактеріями. Але якщо ви антисептика, що викликає проблеми теж.
 • Вживати їжу. Це приблизно стільки, скільки кожен може погодитися. Кількість, строки, зміст і навіть визначення їжа спростовуються розумні люди. Для інтересу, порівняйте рекомендації уряду, палео дієти, а також вегани.
 • Не курю. (Є величезна кількість інших "не можна", які я опущу для стислості.)
 • Ниткою і чистити зуби. Я не думаю, що це спірне, але я б не здивувалася.
 • Уникайте сидячого способу життя. Що це означає з точки зору кількості і видів діяльності є гаряче оскаржується розумними людьми.

Сонцезахисний крем є гаряче оскаржується розумні люди. (Є переваги прямих сонячних променів і сонцезахисний крем може запобігти дозволяючи викликають рак променів. Або ми могли б просто використовувати речі погано.) Ми не розуміємо нашу потребу у сні, і деякі люди можуть отримати досить різні обсяги при збереженні нормальної функції. Не існує єдиного наукового думки на які добавки допомагають або шкодять, і скільки, і для кого.

Це ситуація, коли ми хотіли б наука бути набагато ясніше і в більш угоди, ніж насправді. (Кілька питань про складності науки про здоров'я та фітнес можуть бути екстрапольовані з цієї відповіді з приводу силового тренування і ця критика недавніх червоне м'ясо Сатана лякає.)

+681
owais mansoori 31 трав. 2010 р., 09:46:52

Найпростіший спосіб, щоб убити викликають запах бактерій знаходиться на вашій кухні. Просто покладіть вашу взуття в морозильник. Бактерії не можуть вижити при мінусовій температурі. Це дійсно відноситься до будь-якого взуття, яка має проблеми запаху.

+670
Torin 2 черв. 2019 р., 01:33:27

Коли я йду в довгостроковій перспективі або покласти великий стрес на моїх ногах, я в кінцевому підсумку синці на нижній частині ноги. Синці неймовірно болюча, але тільки в останній день. Вони відбуваються поруч м'яч ногою або біля ніг, а також. Я отримую такі ж синці після проведеного часу в басейні (в тих областях, де я можу торкнутися дна ногами).

На моїх власних дослідженнях я виявив, Metatarsalgia, щоб бути ближче, пов'язаних із запаленням, яке відповідає моїм симптомів. На моє запитання, що викликає ці синці і що можна зробити, щоб уникнути його, залишаючись активним?

Оновлення: здається, що будь ударостійкого активність може викликати синці. У мене невеликі синці після гри в баскетбол.

Оновлення 2: я спілкувався з ноги лікар в минулому та його діагноз був, що є більш високі навантаження, стресу на нижній частині стопи від активності. Його ліки було витягаючи ноги перед діяльністю для того, щоб дозволити належну підтримку.

+644
GFDK 7 січ. 2014 р., 02:10:41

Взагалі вагу набирають тренування зростання?

Немає. Неправильна форма призводить до затримки росту. Тобі тільки 16, ти ще росте, так що перестаньте турбуватися про Ваш зріст. Я згоден з rrirower заяву, що ваша висота визначається вашої генетики.

Зараз, як для домашньої тренування, є, ймовірно, багато режимів в мережі. Ось кілька, щоб допомогти.

Пневматична Зброя, Домашні Тренування

Аніме Man Офіційне Додаток Домашньої Тренування

Ботан Фітнес Тренування Вдома

З урахуванням сказаного, я настійно рекомендую робити якийсь силовий тренування рутини , щоб збільшити свою силу. Як тільки ви задовольняєтесь з Вагами ви можете підняти, або продовжувати робити те ж тренування міцності або свій власний спліт або робити різної сили / гіпертрофія рутини.

+636
Genifer Linder 24 жовт. 2016 р., 09:55:17

Я б порекомендував загальний штангою програма силових тренувань, таких як Марк Rippetoe це Стартова сила (Альтернатива - або 5х5, але його тренування проходять трохи довше, і ви висловили бажання на короткі тренування).

Стартова сила будується на 5 основних підйомників штангою: присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга, потужність і чистий.

Я рекомендую її з трьох причин:

 • Це дуже проста програма, з чіткою структурою. Ваш час важливо, і така програма, як стартову силу, ймовірно, найбільш ефективно використовувати свій час в тренажерному залі.
 • Ви побачите міцності між кожною тренування.
 • Все тіло силові тренування з використанням штанги є одним з кращих способів змінити свій склад тіла, знизити жир і додати м'язів, що має значення.

Кожен раз, коли ви йдете в спортзал, ви будете точно знати, які вправи ви будете робити, який вага виставити на штанзі, і скільки повторень ви будете робити. Немає більше безцільного дрейфу. Немає більше даремно час.

Ось кілька ресурсів, які допоможуть вам розпочати цю програму. Я дійсно закликаю вас, щоб зайняти час, щоб зрозуміти програму, перш ніж стрибати в нього. Ви не можете просто взяти біти і шматки від нього і чекати результатів.

+635
user1675779 17 груд. 2016 р., 13:30:54

Сауна пояса ще один пунктик, що втрата ваги промисловості увічнили як вірний спосіб схуднути. На жаль, немає ніяких наукових доказів того, що показує, що вони є ефективними у зниженні жиру в організмі. Вони можуть, однак, зменшити вагу води.

Тому що вони виробляють надмірне потовиділення, сауна ремені повинні щоб зменшити вагу води більш ефективно, ніж жирова тканина. Тому що продукт не чинить ніякого опору або напруги на корпусі, воно не здатен спалити значну кількість калорій. Так що, поки помітні втрати жиру це не реально, людина може ефективно втратити кілька кілограмів за рахунок втрати води. (Livestrong.com)

І, що ще важливіше, сауна ремені, здається, спираються на поняття "місце скорочення". "Місце скорочення" часто сприймається як міф, тому що орієнтовані на конкретні ділянки тіла для втрати ваги не представляється можливим.

Що стосується побічних ефектів, не всі вони погані. Оскільки сауна ремені збільшити жар у місці їх носять, вони можуть бути використані в якості терапії для болю.

Застосування тепла може ефективно зменшити болі, так як це нагріває м'язи, роблячи їх більш гнучкими і розслабленими, що дозволяє краще кров потоку. Оскільки сауна ремені забезпечують постійну подачу тепла, деякі люди носити їх для швидкого полегшення болю в спині. (Livestrong.com)

На негативній стороні, нижче наведено більш загальні ефекти...

 • Може викликати подразнення, висип, або пітниця
 • Може бути незручно
 • Збільшує ризик теплових захворювань
 • Перетримування з поясом можуть викликати зневоднення
 • Може викликати електролітний дисбаланс, який може викликати судоми
 • Не дає довгострокових результатів
+632
Bert Houser 21 груд. 2011 р., 11:05:20

Верхня трапецієвидна фізично не може підняти плече. Підняття плеча здійснюється на інших більш дрібних м'язів.

Верхня трапецієвидна втягує лопатки, обертає лопатки і розширити горловину.

Але дві головні ролі верхнього пастка для переміщення ваги від хребта та помістіть його на плечі, а також тримати плече стабілізувався, і фірма у зважене рухів, як селянин несе, накладні натискання і висить.

Коли руки перекрили всю пастку м'язи можуть витягнути тулуб до лопаток замість того, щоб штовхатися плечима поєднані, як у пуш-ап, наприклад.

Тому відповідь полягає в тому, що ви не повинні витрачати дорогоцінний час з знизує плечима, так як вони працюють тільки дрібні нікчемні м'язи, які можуть погіршити вашу поставу.

Краще пастку рух ізоляції буде просто тримати важкий вага у ваших руках, або робити зважений лопатковий ретракції.

+593
Mubin Shaikh 23 вер. 2019 р., 14:34:34

перевірив центр довідки і він відповів на питання про гаджетах на тему, тому я думав, що це було досить близько.

Є Android додаток, яке має швидкість руху цілі, вимірює швидкість, дає звуковий зворотного зв'язку? Я шукаю той, який використовує можливості телефону, і не вимагає додаткових ключів...

Є багато програм, які тренер на 5к, що дуже корисно, але я мені потрібно знайти нову мету після того, як я можу запустити 5K, і я хочу працювати йти швидше набагато більше, ніж я хочу, щоб запустити 10к... це займе більше 45 хвилин для мене, щоб "запустити" 5к, так що є багато можливостей для вдосконалення.

Редагувати: я знаю, що рекомендацій на купівлю ні-ні, але дозвольте мені додати, я не проти платити за гарне додаток, але я не збираюся платити кожен місяць за передплату.

+564
gutierri 29 січ. 2016 р., 09:02:48

Грудний кіфоз і вперед голові ("комп'ютерник" Горбань): синдром верхньої хрест-це ще одна проблема постави, викликане присід, а скорчившись вперед (за комп'ютером, за книгами і т. д.).

Грудях і верхній частині спини/потім, як правило, бути жорсткою в результаті і лопаткової м'язів (лопатки) і згиначі шиї схильні бути слабкими. Цей пост має відмінну інформацію про те, чому ви робите різні вправи, але багато посилання вже деградували.

Цей PDF показано, як робити спеціальні вправи, згадав (перейдіть до 4 стор. для конкретику для даного розділу, хоча всі добре тягнеться).

enter image description here

Джерело: reddit.com/r/fitness

+500
Lokpal Anand 16 лют. 2019 р., 01:44:18

Я зараз в режимі тренувань і намагаючись поліпшити свою задавнену форму і швидкість у кілька способів. В основному методом проб і помилок. На даний момент я бігаю між 5 і 14 км на тренуваннях, але мої довгі збираєтеся отримати більше як марафон все ближче.

Питання я зосереджений на даний момент, що робити з моєю "основний" (або пояс живота) під час тривалих перегонів.

Я почав використовувати злегка нахилитися вперед на плечі, щоб поліпшити свою швидкість. Однак, ці зміни, як моє тіло знаходиться під час бігу і я не впевнений, як краще працювати з цією зміною.

Я активно намагаюся займатися або готуватися мою черевного преса (головним чином прямі м'язи живота) - уявіть собі відчуття, коли ви знаходитесь у верхній русі хрускіт, протягом тривалого часу і те, що я роблю. Його працював на зразок, як я помітив, що іноді після траси я вам Домс у моїй АБС. Однак, я не впевнений, якщо її допомагаючи або заважаючи мені бігти.

Це робить залучення такої потягніть кров від інших більш життєво важливих областях під час виконання, такі як ноги? Крім того, це допоможе зміцнити хребет, щоб зменшити втому спини?

В принципі, це добре чи погано в довгостроковій перспективі, щоб оточити ядро під час бігу? (Каламбур).

+480
Arun Raj S R 18 вер. 2013 р., 21:44:27

Ласкаво просимо!

Почніть з ваги тіла вправи. Леді віджимань, потім нормальні віджимання. Вперед/назад випади для ніг. Тримайте спину прямо, не нахиляйтеся вперед, а не рухатися вперед коліно від пальців. Може бути, дві невеликі гантелі в руки, просто щоб мати кращу поставу. Якщо це звучить складно - попросити про допомогу - одна година в тиждень з персональним тренером може допомогти багато. Планка-це інша вправа, яку я пропоную. Спробуйте почати з чогось назвав повну тренування тіла. Це означає - кожен раз всі м'язи тренуються. Постав повний зразок тіла тренування для дівчат" в Google. Для мене це був один з перших результатів. Прочитати, спробувати, якщо це працює для вас. Якщо немає - просто задати інше питання. Ми будемо більш ніж щасливі, щоб відповісти.

Існує два основних пункти, або поради тут. Зміна тіла-це тривалий процес, він займає місяці, щоб отримати результати. Ти молодий, тому він може швидше, але все одно - все це про маленькі кроки. Щотижня працював, і в січні наступного року, хтось інший почне. І тоді ви побачите, скільки ви зробили. Наступний рада - це досить легко отримати травму. Ось чому я наполягаю на невеликі кроки. Дивитися ваше тіло, якщо щось боляче - зрозуміти, чому, і що з цим робити. Тренер може допомогти, але в кінці кінців це ви, і Ваше тіло, так що ви зрозумієте один одного. ;)

Я припускаю, що ваша спина біль у тому місці, де бар був... якщо так, то ви можете згорнути рушник через поперечину. Є піниться поставити на турніку, як добре. Вам організм не був готовий до цього, тканин виявився затиснутим, так що є біль, а також удари. З часом, це буде краще, через 2-3 місяці ви будете робити це без проблем. Присідання-це складне заняття, тому я б радив запитати тренера, або когось подивитися, і сказати вам, якщо все добре. Тренери є, так що ви можете говорити з ними. Час від часу, вони можуть виглядати і дати вам підказку. Якщо це занадто часто, або що людина бачить багато роботи - платне навчання буде запропоновано.

Щоб вибрати кращого тренера - поговоріть з деякими з них, поговоріть з іншими людьми в тренажерному залі - якщо ви, як тренер, і інші люди кажуть, що його добре відомо. Принаймні, це не випадковий вибір.

+474
au42 29 квіт. 2014 р., 16:06:36

Передня тазовий нахил проти непоименованных Торсіон

Як саме було визначено Ви маєте тазових нахилом (симетрично двосторонні нахилу) проти innomate торсіон (Р) ВС (л) асиметричний нахил?

 • АСИС пальпації? Клінічні Випробування?
 • Хіба ЛЛД існує (якщо так вірно або функціональні)?
 • Будь Фронтальної Відхилення Площині?
 • Участь Neuromusclar?
 • Вирівнювання колінного суглоба (коліно Valgum проти Варум) ніякого болю?
 • Будь вторинні фактори?

"Я вирішив виправити цю проблему, роблячи необхідні вправи та підтримувати гарну позу".


Це не так просто. В першу чергу необхідно з'ясувати, який саме питання(и) і які тести будуть правити в / виключити можливі супутні фактори.

Наприклад, не знаючи цих відповідей, ви можете в кінцевому підсумку лікування нервово-м'язові проблеми (наприклад, неправильне включення м'язи моделі) , уявляючи, як біль у нижній частині спини (БНС) шляхом розтягнення стегна.


Біль і дисфункціональні руху

“Тренування основних м'язів-це більше, ніж зміцнення стовбура. Насправді, мотор переучування ингибированной м'язи можуть бути більш важливими чим зміцнювати у пацієнтів з ЛПЗ"


"Бідний рух може існувати в будь-якому місці в тілі бідного руху може існувати тільки в мозку. Біль послаблюється руху може призвести до захисним рух і страх руху, в результаті чого клінічно спостерігаються порушення, такі як зниження ПЗУ, довжина м'язів зміни, зниження міцності, і в кінцевому рахунку сприятиме отримана інвалідність".


Кінематична Відносини

Деякі фотографії, які показують ланцюг м'язових дисбалансів, пов'язаних з дисфункцією тазових органів.


Тазу і ЛЕ

enter image description here


В безіменній кручення з бічної поперековий відхилення.


enter image description here


Основні Дисбаланси

enter image description here


Нижня Лінія

Правильне тестування дозволяє зрозуміти, що відбувається. Без цього точний план лікування можуть бути розроблені.


Джерела:

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3364068/
 2. http://www.pelinks4u.org/bookreviews/media_1011.htm
 3. http://www.profedf.ufpr.br/rodackibiomecanica_arquivos/Books/Duane%20Knudson-%20Fundamentals%20of%20Biomechanics%202ed.pdf
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4060319/
 5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4127517/
+454
Ran09 12 трав. 2019 р., 05:46:42

Веб-сайт говорить:

Майте на увазі, вам потрібно буде прикріпити таймер чіп на ногу (вони працювати краще, прикріплені до взуття, але стяжки також буде доступна на пакет пікап.)

Крім того,

Ми настійно рекомендуємо гарні, міцні кросівки теж.

Однак, від того, що я бачу зі своїх відео, ви йдете під колючий дріт, так що це не проблема, і ви стрибати над вогнем, так що це теж не проблема. Все це повинно бути здійснимо в босоніжки.

Ось деякі відгуки від людей, які вже бігли воїн тире в мінімальний взуття: http://www.runnersworld.com/community/forums/runner-communities/barefoot-running/warrior-dash-1

+408
Mikko Ville Valjento 5 черв. 2017 р., 04:31:03

Після занять йогою вчора, мій інструктор скаржився мені, що я занадто багато відрижку в класі. Вона побачила блискучу воду, яка насправді була водопровідна вода в ній, і вона припустила, що я пити газовану воду під час занять. Насправді, це давній питання, на який я безуспішно звернувся за медичною допомогою.

Тим не менш, вона порадила мені пити менше води під час занять. З усього, що я можу сказати, що це погана порада. По електронній пошті, вона запропонувала обґрунтування аюрведичної медицини:

Головна причина в тому, що відомо як Агні (травний вогонь); ми розпалити вогонь у ході практики, тому йога, як правило, корисно в стимулюванні систем організму - вона прокидається і апетит, травлення і багато іншого. Є великий процес травлення під час практики Агні йоги також посилається на перетравлення думок, емоцій, переживань. Тому вживання великої кількості вода "заливає" вогонь як фізична травлення і порушує потік концентрації, які ми намагаємося розвинути під час йоги.

Щоб бути тупим (що мене не було з моїм інструктором), це здається повною нісенітницею. Тим не менш, мені цікаво, якщо я повинен довіритися її порадою? За одне, може, вона знає, що вона говорить про більше, ніж я про нього думала. (Я не знаю, що відбувається під час підготовки вчителів йоги.)

Існує також питання, що інакше я насолоджувався її заняття йогою, і я боюся, що вчитель-учень відносини, є неспроможним, якщо я не довіряю її порад.

+385
Dmitry Kodmov 2 груд. 2018 р., 06:10:52

Працює важче, на ваш організм, що ходити. Це Pro. Він також може, якщо не вирішити правильно, перетворюються в кін.

Біг буде штовхати м'язів, сухожиль, суглобів, легень і серця більше, ніж ходьба. Коли ви біжите, ваші ноги вдарився об землю сильніше, ваші м'язи будуть скорочуватися швидше і з більшою силою, ваші легені повинні поставити більше повітря, і ваше серце буде необхідність поширення в крові швидше.

В основному, все ваше тіло буде працювати - це добре! Це змусить ваше тіло, щоб пристосуватися і поліпшити, щоб зустріти новий виклик.

Однак, якщо ви ніколи не запускати раніше, або не працювати протягом тривалого часу, існує небезпека перестаратися, особливо якщо ви стрибати в глибокий кінець.' Почніть повільно - може бути, 1 милі, в той час в легкому темпі, і побачити, як він відчуває. Не просто спробувати пробігти 3 миль в день протягом першого тижня, і ваш організм не буде готовий до таких різких змін.

Переконайтеся, що у вас гарна взуття, переконайтеся, що ваш метод є гідною. В іншому випадку надмірна травми неминуче відбудеться. Якщо у вас є біль, це не нормально болючість, зробіть перерву. Не намагайтеся боротися з травмою - це контрпродуктивно.

В цілому, я б сказав, що біг-це відмінний і логічний наступний крок після прогулянки. Як я вже говорив, це буде поліпшити фізичну форму всі частини тіла, більше гуляти. Але, пам'ятайте, щоб бути розумним, і прислухатися до свого організму. Полегшити в нього, і ви будете в порядку.

Удачі!

+375
carlos beto 27 лют. 2017 р., 22:06:27

Фон

Я помітив, що мої Передні присідання серйозно відстає. Я знаю, що більшість людей мають більш слабку передній присадкуватий, ніж назад у нору, але у мене це близько 50-60% за обсягом 5-8RM.

Я підозрюю, що серед всіх груп м'язів, які працювали як варіацій, існує група м'язів, які тримають мене назад.

Питання

Які групи м'язів розташовані ближче до центру в передній присадкуватий, ніж назад у нору? Який аксесуар вправ буде допомагати мені в розвитку більш сильної передньому сидінні навпочіпки?

Як я це роблю

З точки зору позиція, у мене напів-широка стійка, ноги вказуючи лише злегка назовні. Схоже їзді на коні.

Я схрещую руки на грудях, зі штангою, а не відсталих зап'ясті зігнути. Я вважаю, у мене немає проблем тримати планку на мої плечі, як я піднімаю лікті в передній, так що вони завжди паралельно землі.

I місце в барі, який розташований в передній дельтою, так що бар знаходиться дуже близько до моєї шиї, і з передніх дельт згинанні, піднімаючи лікоть, в барі є додаткова підтримка, яка заважає їй йти куди завгодно.

+356
Bryce Clemmer 1 вер. 2018 р., 16:50:04

Розумні гроші на твій друг і ось чому. "Шість АБС пакет" є результатом наполегливої праці, генетики, вірність, сталість, дієти і навчання Smart. Побачити, де я збираюся з цим? Як і будь-якої іншої частини тіла, потрібен час, щоб ліпити його. Так що, якщо ви не схильні до великої ABS, ваші шанси дуже малі, враховуючи терміни і те, що немає "дурня" спосіб їх досягнення.

+295
Savage keep it real 8 лют. 2017 р., 11:44:46

Це безумовно не гарна ідея для вас, щоб продовжити без консультації лікаря або фізіотерапевта. Виходячи з мого особистого досвіду, я думаю, ви повинні Старр консультації фізіотерапевта. Вони будуть дивитися на ваші суглоби, хребет, м'язи і т. д. Вони дадуть вам коригувальні заходи і вправи робити. Мій фізіотерапевт також потрібен час для аналізу мого бігу і розповів мені, як налаштувати, тому що я не був належним чином працювати. В цілому, я більше не борюся з болять коліна завдяки моїм фізіотерапевтом!

+151
eira wahlin 20 лист. 2013 р., 06:25:36

Я зараз на програмі або 5х5. Я ставлю для себе цілі, щоб досягти "проміжного" рівня на основі ваги на цей сайт до кінця червня наступного року, даючи мені трохи до 7 місяців.

Редагувати: Для контексту, я зараз важу ~145фунта, 5'7". Пройшли навчання близько 4 місяців. Перші 2 місяці, почав на важкий дефіцит. Втратили 7lbs жиру. Придбав 3lbs м'язи. Наступні 2 місяці, жер дефіцит світла. Втратив 5 фунтів жиру. Набрав 2кг м'язової маси. Всім початківцям успіхів, я вважаю. Зараз на ремонт, останній тиждень. Не можу сказати, скільки я набрала ваги або втратила, оскільки вага стає все важче, так як це тільки дійсно був останні кілька тижнів, що я з усіх сил намагався додавати вагу кожного тренування. Тому загальна вага тіла втрачений з моменту початку навчання ~8lbs. Тільки не 5х5 на ВР вперше минулого тренування. Судячи по складності, я думаю, що скоріше всього не 5х5 на дл рядків, про пресі протягом найближчих 2 або так тренування, присідання протягом наступних 3 або так тренування.

(Мої цілі засновані на вагу 150 фунтів, оскільки до того моменту я розраховую отримали щонайменше стільки ж ваги)

Цілі

Лавка: 185фунта ~1.2 xBW
Станова тяга: 285lbs ~1.9 xBW
Присед: 240 фунтів ~1.6 xBW
Рядки: 160lbs ~1.05 xBW
Про пресі: 125фунта ~0.85 xBWВ даний час

Лавка: 130фунта
Станова тяга: 195lbs
Присед: 135lbs (я знаю, що мої присідання досить низька зараз)
Рядки: 110фунта
Про пресі: 85 фунтівГоловне Питання

В цей момент я починаю боротьбу додавши 5 фунтів для кожної вправи для кожного тренування, нижче 10 фунтів для тяги. Я читав багато статей в інтернеті про суперечку за допомогою пояса для присідань/прес - /станова тяга. Коли почати використовувати один, чи коли-небудь використовувати. Є багато людей, які говорять, що потрібно лише почати використовувати пояс, коли ви начебто 280+фунтів присідання, 300+фунтів станова тяга і т. д. Очевидно, що минуле моє справжнє поставленої мети. Мехді йдеться , що "після того, як він стає все важче додавати вагу кожного тренування, починайте носити пояс", але багато людей в інтернеті, здається, не згодні.

З тих пір, як я почав реально боротися додавши 5 фунтів на кожному тренуванні, варто використовувати пояс на цьому етапі, особливо для присідань, тому що я знаю, 135lbs досить низько, щоб використовувати пояс, хоча я з усіх сил намагаюся додати вага кожен раз. І на яку вагу ви, хлопці, якщо будь-який з вас, почати користуватися поясом для ліфтів?

+149
Jiakuan W 31 груд. 2017 р., 06:30:30

Так, деякі рухи є небезпечними. Не кожна людина може отримати травми, але є вправи та заходи, які мають більш високі показники травматизму. Зокрема, хрусти ви згадали місце колосальне навантаження на хребет. Ось стаття і відео про те, чому не хрумтить і що робити замість цього. Стюарт Макгілл має набагато більше інформації, якщо ви вирішили копнути глибше, ніж статті та відео.

+90
Chris Usher 1 січ. 2019 р., 13:38:48

Що буде, якщо я weightlift, використовуючи вже 8 кг з одного боку і нічого з іншого боку бару? Чи вплине це на моє тіло? Якщо це впливає, які будуть наслідки?

+41
Moses Mosehla 14 жовт. 2018 р., 19:31:11

Я відчуваю біль у лівому плечі під час широким хватом LAT витягає вниз (коли руки знаходяться в нижній частині руху). Я роблю Підтягування широким хватом без будь-яких проблем одночасно. Це теж болить на Печ машини у відкритому положенні. Це проблема гнучкості? Це якось пов'язано з вправи плеча на попередній тренування?

+22
user39122 6 бер. 2015 р., 13:45:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil