Які вправи для грудей для людей з импинджмента плеча?

Чи існують безпечні вправи грудей ви можете робити, коли у вас є імпінджмент плеча? Або ви повинні уникати всіх форм вправи грудей?

+830
user87503 16 бер. 2015 р., 11:39:30
25 відповідей

Якщо ваша мета-загальний фізичний стан (сила, сила, витривалість, координація, спритність), розтягання-це не дуже важливо. Дослідження за 1400 бігунів показали, що розтяжка перед бігом не впливають на запобігання травм. Іншої мета-дослідження (аналіз 104 попередніх досліджень) показали, що розтяжка перед тренуванням зменшує силу, міць і вибухову силу. Один з авторів цього мета-дослідження передбачає динамічну розминку замість цього.

Те, що здається "тугі" м'язи, ви, ймовірно, не те, що вам потрібно турбуватися про (якщо вам потрібна максимальна гнучкість для вашої роботи).

+952
masternone 03 февр. '09 в 4:24

Я біжу так швидко, як я можу дихати через ніс. Наша дихальна система влаштована так, що для будь-якого рівня аеробної активності, в яких ми регулярно беремо участь ми можемо отримати достатню кількість кисню при диханні через ніс. Я не знаю, який темп ви хочете працювати, або скільки ви маєте на увазі великі відстані, так що є значний простір для тлумачення, але в довгостроковій перспективі більшість людей краще дихати через ніс як можна більше.

Плюси:

 1. Наші синуси і носові проходи призначені для того, щоб очистити, зволожити і нагріти або охолодити повітря, яким ми дихаємо, щоб забезпечити оптимальне поглинання кисню в легенях. Наші роти надання такої послуги немає. Пилу та твердих частинок потік абсолютно вільно через рот і горло. (Я не кажу, що наші носи можуть відфільтрувати всі, але будь-фільтр краще, ніж нічого).
 2. Працює в темпі, який дозволяє дихати через ніс може спонукати вас достатньо пригальмувати, щоб побудувати свою аеробну базу, розширити можливості тіла, щоб спалювати жир і використовувати кисень, який ви вдихаєте. З плином часу, цей темп буде збільшуватися, і в кінцевому підсумку ви зможете запустити як швидко, як ви раніше були, коли дихання через рот.
 3. Дихання через ніс допомагає вашому тілу залишатися розслабленим, і допомагає тримати ваш пульс нижче при заданій швидкості вправи. Переклад біг, це означає, що ви не відчуваєте, як ви працюєте так складно, як ви робите, коли ви дихаєте через рот.

Мінуси:

 1. Дихання тільки через ніс буде змушувати вас працювати повільніше, поки ваш організм не адаптується. Там основний упор на швидкісні тренування, інтервали і т. д. В управлінні спільнотою, і більшість людей не здатні функціонувати без ковтаючи величезні порції повітря. Коли ви берете таким чином, що об'єм повітря, ви повинні сповільнити на деякий час, поки ваш організм вибудовує свою ефективність природних аеробних назад. Багато людей мають важкий час пацієнта у цей період перепідготовки.
 2. Він відчуває себе трохи легше, якщо ваш ніс починає відчувати, як його не засмітився, або нежить. Це ваше тіло говорить вам, щоб сповільнити небагато. Знову ж таки, багато людей не хочуть сповільнити.

Цікаво, я бачив величезну користь від дихання тільки через ніс як можна частіше, не тільки при бігу. Жити в сухому кліматі, я часто в кінцевому підсумку з напів-постійне горло, коли біг або їзда на велосипеді болять. Перемикання на ніс-тільки дихати спочатку уповільнило мене значно, але через пару місяців я повернуся, де я почав, але відчуваю себе набагато більш розслабленим, коли я біжу.

Розкриття: мій фітнес-значно деградувала протягом останніх 6 місяців, як я звільнилася, щоб знову стати студентом стаціонару, щоб закінчити освіту, потім переїхала в інший штат і почала нову роботу. До цього я зміг запустити кілька миль (~10) на комфортному 9:30 хвилин за милю темпами, в той час як тільки дихання через ніс.

Є резюме деяких досліджень зробив доктор Ліберман з Гарварду тут.

+944
ilatyphi95 5 лист. 2011 р., 14:14:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно я почав використовувати безліч рухів, які напружують на ліктях все відразу — підтягування, підтягування тримає, я-сидіти на paralletes і т. д.

Мої лікті болять потім — так що я розсудливо викинув більшість вправ (я новачок для багатьох лікоть важка вправ).

Тепер після розтягування і масажу м'язів передпліччя, через тиждень, мій лікоть більше не болить. Однак, коли я закриваю їх і крутять вони тріскаються як божевільний — то я ніколи не відчував раніше. Я повинен хвилюватися? Я повинен відпочити довше, або повільно включати більше вправ? Останнє, що я хочу-це тендиніт. Спасибі.

+733
Abdirahmaan Hirsi 11 черв. 2017 р., 13:47:50

Відомо, що людський організм може сам виробляти вітамін D при впливі достатньо сонячного світла. Але тіло downregulate це природна вироблення вітаміну D, якщо я приймати добавки з вітаміном D? І якщо це так, буде збільшити фізичне тіло вітаміну D виробництва разу, коли я припинити прийом вітаміну Д? Або приймати вітамін D постійно шкодить моїй здатності тіла самостійно виробляти вітамін D?

+687
DeuceAK 18 бер. 2018 р., 22:53:42

Це різновид танцювальної позі (Natarajasana):

enter image description here

це часто називають королем знайомих.

enter image description here

+676
nezbo 9 серп. 2010 р., 06:15:34

Це так близько, як я знаю, з 2001 дослідження.

Коли всі предмети були об'єднані разом, абсолютний РМР значно збільшився на 7% (5928 +/- 1225 проти 6328 +/- 1336 кДж.Д-1, Р < 0,001). Крім того, Сент-збільшення абсолютного РМР на 7% в обидва молоді (6302 +/- 1458 проти 6719 +/- 1617 кДж х р(-1), P < 0,01) і старшого (5614 +/- 916 проти 5999 +/- 973 кДж х р(-1), Р < 0,05) випробовуваних, без істотних взаємодія між двома віковими групами. На відміну від цього, було значні гендерні х взаємодія (Р < 0,05) абсолютного РМР з чоловіків зростає РМР на 9% (6645 +/- 1073 проти 7237 +/- 1150 кДж х р(-1), П < 0.001), в той час як жінки не показав істотного зростання (5170 +/- 884 проти 5366 +/- 692 кДж х р(-1), П = 0.108). Коли РМР була скорегована для жиру маса (фактів) з допомогою ANCOVA, з усіх предметів об'єднуються, там ще було значне збільшення РМР з СТ. Крім того, є ще гендерний ефект (Р < 0,05) і відсутність значущих вік ефект (П = Н), З тільки чоловіки, як і раніше, показує значне висота в РМР. Крім того, EEPA і трійник оцінені з Tritrac акселерометр і трійник оцінками Стенфордського семи-денного фізичного Анкети Нагадаємо, активності не змінюються у відповідь на СТ для будь-якого групи.

Я думаю, що ви можете піти з цим, сказавши, що чоловіки мають на 7% більше.

+661
Santhoush Kumar 5 лют. 2011 р., 23:15:19

На цій сторінці Вікіпедії є корисні таблиці для повторень і наборів для різних навчальних цілей.

Головна проблема з цим питанням, ви ніколи не побудуєте силу так швидко, що ви побачите істотна відмінність між сесіями, так що я не впевнений, що будь-який метод дійсно працює. Ви побачите прогрес від тижня до тижня, місяць до місяця, але не може з дня на день. Так як ваші методи випробування вашої сили волі, а не фактичної чисельності. Ви можете в кінцевому підсумку отримати розчаровані ви відсутність явного прогресу.

Використовувати реп вважається м'якою цілей у процесі навчання та індикатори ви використовуєте правильний вагу. Важливо те, що ви підкреслюєте вашу м'язову тканину таким чином, що дозволить отримати бажаний результат, а не фактичну кількість кожного разу.

+539
Peter von Frosta 24 черв. 2014 р., 06:18:49

Якщо ви дивилися трек, змагання, ви б помітили, що спортсмени стрибають навколо, пробігти кілька кроків вперед і назад до їх фактичного рас.

Ви, напевно, бачили плавців ляскаючи руками навколо своїх тіл, обертаючи їх над головами, і перш великої конкуренції.

Ви бачили футболістів бігати біля поля, кидаючи м'ячі і т.д. Перед тим, як потрапити в гру.

Ви бачили, як люди потягуються, ноги, руки і т. д. Перш ніж біг або біг.

Ці приклади прогрівається.

Чому?

 • Щоб підготувати м'язи до інтенсивної діяльності вони проходять. Без цих препаратів, продуктивність м'язів буде менше, що дозволить знизити виступів спортсменів.
 • Щоб запобігти/знизити травматизм. Якщо ви піднімати тяжкості без розігріву м'язів, ймовірність травм значно більше. Без розігріву, ви, швидше за все м'яз потягнув, розвиваються судоми, розосереджуватися свої кінцівки, деформації/розтягування суглобів і т. д.

Хоча всі м'язи постійно отримують кров, вони рідко активні, якщо вони не використовуються. Отже, розминка як відправивши повідомлення на м'язи: будьте готові працювати!

+524
derek3191 12 лют. 2016 р., 01:58:19

Це < вставити дієтичне вибір тут краще для XYZ? Немає. І не стільки тому, що я люблю м'ясо або вуглеводи, або хліб, або будь-якої дієти сказав, що не можна.

Всі дослідження, які я бачив, приходять з одного простого факту про дієті:

 • Якщо ви їсте більше, ніж вам потрібно, ви набираєте вагу
 • Якщо ви їсте менше, ніж потрібно, ви втратите вагу
 • Якщо ви їсте те, що вам потрібно, ви підтримуєте вага

Наші тіла в цьому дуже хороший. Якщо ви думаєте, що прибравши все м'ясо і молоко зі свого раціону збирається чарівним чином змусить Вас підтримувати здоровий вагу, без вирішення інших проблем, то ви налаштовуєте себе на розчарування. Здорове тіло вимагає тренування, здоровий баланс міцності, кондиціонування і мобільність.

Веганська дієта не пов'язана з певними проблемами, які є більш складними, щоб подолати для активних людей:

 • Отримання достатньої кількості незамінних амінокислот. Багато вегетаріанці їдять яйця, рибу, або протеїнові добавки (які містять сироватковий протеїн і/або яєць) для цього, який є одночасно смачною і здоровою. Вегани покладаються на СОЇ (фітоестрогенів), і отримують суміш інших овочів з високим вмістом білка, щоб компенсувати це.
 • Коли ви отримаєте достатню кількість амінокислот на вегетаріанській дієті, це важко тримати калорії під контролем. Це особливо вірно, якщо ви займаєтеся силовими видами спорту, як бодібілдинг, стронгмен, пауерліфтинг, або Олімпійський підйом.

Складно-не означає неможливо, це просто означає більш важким. Інша сторона речей-підтримка правильного гормонального балансу. Це коли одна дієта не говорить, що вони краще, ніж інші дієти, тому що вони маніпулюють X або Y гормонів та інших дієт турбуватися тільки про З. Є безліч речей, які не мають нічого спільного з вашої дієти, що може вплинути на ваш гормональний баланс. Є також цілий ряд речей, які ви споживаєте, який впливає на гормональний баланс.

 • Інсулін є гормоном зберігання, як довго, як ви підтримувати послідовну активну діяльність, інсулін буде зберігати енергію у м'язах і органах, які повинні бути поповнені. Якщо ви не сидячий, то надлишок енергії накопичується у вигляді жиру.
 • Лептин - це "з мене вистачить" гормон-допомагає тримати жир до мінімуму.
 • Тестостерон викликає зростання тканини, м'язи і навіть жінки мають тестостерону, і є важливою частиною підтримки здорового статури. Поки він природним чином виробляється в організмі, ви будете просто виглядати сильніше. Прийнято exogenically (уколи, пластирі, усно), вона може порушити нормальний гормональний баланс і викликати інші проблеми.
 • Естроген може збільшити метаболізм і відкладення жиру, навіть у чоловіків є естроген, і в належний баланс важливою частиною підтримки здорового статури. Проблема є цілий ряд xenoestrogens , які блокують рецептори тестостерону і перевозбудить эстрогеновым рецепторів. Це призводить до збільшення ваги і у важких випадках раку молочної залози у жінок і раку простати у чоловіків.

Веганська дієта, як правило, зменшити вплив xenoestrogen, але це більше пов'язано з культурою веганські дієти а не самі дієти. Вегани більш схильні:

 • Їжте органічні цілісні продукти
 • Використання простого мила та інші органічні продукти для очищення
 • Уникайте пестицидів, пластиків, і гормон вводили м'ясо

Вся ця діяльність може бути зроблено з будь-якої дієти ви, і мінімізує вплив найвідоміших xenoestrogens.

+518
Morphit 29 лист. 2010 р., 06:48:30

Я швидко, раз в тиждень, щоб бути здоровим і підвищити продуктивність. Це періодичне голодування (обмежити вживання у вікно в чотири години).

У мене безсоння майже кожен раз і швидкий пошук Google показує кілька форумів з такою ж проблемою, але немає рішення. Я майже ніколи не безсоння, коли я не швидко.

Це ОК, щоб безсоння, або щось інше (наприклад. виділення гормонів) викликає у мене безсоння, коли я пощу?

+510
Ziggy Kerckenaere 24 бер. 2011 р., 04:32:05

Помірне фізичне навантаження підвищує вашу імунну систему, але ви відчуваєте зменшується віддачі по мірі збільшення інтенсивності (одне дослідження тут).

Два найбільших факторів, які можуть мати негативний вплив на імунну систему, є запалення (запалення пригнічує імунну клітин), і перетренованості синдром (список симптомів для контролю).

Відповіді Давида і Бэрин суцільні; побільше спати, правильно харчуватися (особливо уникаючи продуктів, які викликають запальну реакцію у вашому тілі), і дозволити собі одужати.

Єдине, що я б додав, особливо якщо ви їдете за ті дві години, прислухатися до свого організму до, під час і після тренування. Розглянемо моніторинг біомаркерів, як ЧСС, ВСР, ЦНС тестування, натисніть на щоденній основі; проштовхнути дискомфорт, але не тиснути через біль; і в ті дні ви працюєте, якщо ви не відчуваєте його, не вбивайте його.

+470
WiSaGaN 11 лист. 2010 р., 21:59:36

Я не можу часто ходити в спортзал для багатьох факторів (погода, час та інші питання). Хоча, я хочу продовжувати працювати в моїй квартирі замість. Оскільки я новачок в роботі в тренажерному залі, я не впевнений, яке обладнання я повинен зберігати вдома, що б допомогти мені в розробці. Можете порадити, яке обладнання я повинен купити як альтернативу обладнання, що я використовував у тренажерному залі.

Техніку я використовував в тренажерному залі:

 • Жим лежачи - моя кімната дуже маленька, тому, я не можу зберігати лавці і вусань
 • Присідання - я використовую клітку і вусань у тренажерному залі; і не може зберігати їх знову.
 • Кабель Рядку
 • Машина Хрускоту В Животі
 • Допоміг підтягнути машину
 • Бігова доріжка

Більшість цієї машини дуже великий і дорогий одночасно. Я шукаю недорогі варіанти, де я можу легко зберігати їх під ліжком.

+420
pipezprosta 3 жовт. 2019 р., 02:22:16

Бути дуже обережними. Ключові хімічний склад Jack3d був з DMAA, який зняв ринку, коли він був проданий як назальний деконгестант з-за "головний біль, тремор і підвищення артеріального тиску". За хімічною структурою схожий на амфетамін і. Та ні, вони не витягти його з герані. На рівні з'єднання в геранії, вони повинні знищити кілька тонн герані для кожної дози. Як і багато натуральні добавки, це хімічний елемент, це ухиляння за правилами FDA була створена, щоб тримати людей від збуту наркотиків у якості добавки. FDA має веб-сайт, спеціально попереджаючи про шкоду Jack3d.

Як Берін Loritsch зазначив, Jack3d мікро повинна бути переформульована суміш, яка позбавлена небезпечних хімічних речовин, але я б все-таки обережніше. Якщо я отруїлася в ресторані, їжа може бути прекрасно, в наступний раз піду туди, тому що це було одноразово, але це також може бути, що щось не так систематично, такі, що проблема повернеться в іншому вигляді.

Я згоден з на коліна перед Зодом, що ваші первинні дії будуть повільно збільшуючи свій обсяг тренування і харчування краще харчування. Я з ним не згоден на Екстракт зеленого чаю , які послідовно показали ніякого ефекту в солідних досліджень. Загалом, в будь-який час хтось стверджує, що є одна речовина, яка допомагає вам схуднути, вони зазвичай кажу через свою капелюх, якщо вони обговорюють амфетаміни, які мають звичайні питання (ви знаєте, наркоманії, високий кров'яний тиск, раптова смерть). Дієта та фізичні вправи є тільки перевірені методи короткі радикальної операції.

+367
dantonio 25 січ. 2016 р., 14:47:48

Керівництво групою 'старт-бігунів (схожий на 5к), я переконаний, що будь-хто може почати роботу з запуском (за винятком тих, хто не може нормально ходити).

Пара речей, які ви повинні мати на увазі:

 • Не перестарайся, адже якщо ви отримаєте травму, ви не можете запустити, і ви втратите ніякого прогресу ви зробили. Крім того, ви будете отримувати менше болю у м'язах, що змушує працювати на регулярній основі, простіше в обслуговуванні. Крім того, швидкість не має ніякого значення, коли будівля ваш фітнес, так це просто марна трата енергії.

 • Спробуйте запустити на такій швидкості, що можна ще говорити, тому що ваші частоти дихання (і, отже, здатність говорити) і vo2 max з (ємності для тренування) дуже сильно пов'язані. Швидкість, при якій ще можна говорити-це в основному швидкість, з якою ви виконуєте аеробні вправи. Якщо ви біжите швидше, ви почнете створювати більше з2 , ніж ваше тіло може позбутися, чого ви хочете уникнути.

 • Спробуйте запустити з приятелем, тому що вам є з ким поговорити під час роботи, і хто-то, хто може тримати вас мотивованим, коли речі починають ставати жорсткішими (і навпаки). Особливо коли біжиш з ким-то такого рівня може бути дуже мотивуючим.

Чому це все важливо?

Ну, ви говорите, що ви можете пройти кілька кілометрів без проблем, але ваші легені починають горіти, коли ви тренуєтеся. Тому потрібно зробити дві речі: поліпшити ваше загальне фітнес, тому збільшується об'єм легенів, і Ваше тіло підкреслив, менше під час тренувань і знайти золоту середину, при якій ти не ходиш, але ваші легені не горять теж.

Як правило, люди думають, що ви повинні йти швидко, щоб отримати гарне тренування, але вони помиляються. Навіть біг у 8-9 км/год можна значно поліпшити свою фізичну форму, коли робити регулярно, так що заспокойтеся і насолоджуйтеся!

+337
Miles Adamson 18 жовт. 2016 р., 22:35:36

Одне дослідження свідчить, що 0 калорій напої можуть фактично привести до збільшення ваги:

“В середньому, для кожного дієта безалкогольний напій наших учасників випив за добу, вони були 65 відсотків більш імовірно, щоб стати надмірна вага протягом наступного сім-вісім років, і 41 відсотків більше шансів стати огрядними," сказав Шарон Фаулер, М. П. Н., факультет юрист відділ клінічна епідеміологія в департамент охорони здоров'я науковий центр медицина. Вона представила пошуку 12 червня в Сан-Дієго 65-й щорічній конференції Американської асоціації мочеизнурения наукових сесій.

Детальніше: http://uthscsa.edu/hscnews/singleformat2.asp?newID=1539

А якщо у них 0 калорій, кожна країна має свої власні закони про маркування продуктів, але в нас все, що нижче 4 вважається 0. Так що Так, технічно є близько 0 калорій, але як показує дослідження, є більше, ніж це, і ви, можливо, захочете розглянути їх уникнути.

Детальніше про закони маркування в США в FDA: http://www.fda.gov/Food/GuidanceRegulation/GuidanceDocumentsRegulatoryInformation/LabelingNutrition/ucm064911.htm

+287
rootSU10100 11 січ. 2012 р., 22:09:02

Новачок тут. Вивчаю і пробую різні речі. Начебто намагаються робити "х кількість переміщення X в певну кількість разів". Деякі рухи, такі як Олімпійська важка атлетика, безумовно, не повинні бути зроблено протягом часу, оскільки ризик травм занадто великий.

На моє запитання які рухи можна зробити за раз? Короткий список я придумати:

 1. працює
 2. віджимання
 3. підтягування
 4. стрибки

віджимання можуть бути включені, але, можливо, не варто з-за ризику коліна або травми спини?

Я шукав цей сайт і погуглив, але не зміг нічого знайти. Спасибі!

+251
Ali Ramezanian Nik 14 трав. 2012 р., 22:38:09

Найголовніше у вас є-це впритул сесії в середу/четвер. Мої знання кроссфіт полягає в тому, що основна увага приділяється загальної фізичної підготовки (ЗФП), так і весь організм в цілому страждає кожен раз.

Я очікую, що в четвер буде день ви боретеся на все з-за залишковою втоми від сесії в середу, але якщо це не так, то винуватцем може бути занадто багато відпочивають.

Є дві речі, які ви повинні тримати очі на, чи збираєтеся ви на ГПП або більш спеціалізованої підготовки:

 • Занадто багато втоми/не вистачає спокою
 • Занадто мало роботи, не вистачає стимулу

Поширюючи речі протягом тижня трохи більш рівномірно, ви, ймовірно, є кращий розподіл тренувальних навантаженнях для відновлення, щоб допомогти вам оптимально поліпшити. Два спина до спини сесій з чотирма вихідними днями пізніше, може бути даючи вам занадто багато відпочивають, незважаючи на важкі тренування стимул.

+210
dasaradha ramayya 10 лип. 2015 р., 04:04:05

У мене немає відповіді , просто опис того, що відбувається зі мною під час тренування! Я бігаю зовсім небагато, це моя тренування , і я потію, і вам досить тепло, коли я роблю це . Очевидно, я відчуваю спрагу в якійсь мірі і зволожує. Зараз! Коли я роблю тренування з обтяженнями, або (важка атлетика) в спортивному залі, я, можливо, трохи теплої під час тренування з того, що я вважав би в малій мірі поту. Це, як кажуть, спрага моя аж два рази під час моєї важкої атлетики низький піт тренувань, і між мої набори, як я віддихатися , я помітив, що моя шкіра в деяких місцях, в основному губи злегка блакитний! Я не багато в цьому розумію. Все це тільки здається, суперечить сама собі .

+188
Sydney Taing 26 бер. 2013 р., 18:51:40

Я знаю, що краще не пити пиво перед тренажерним залом. Але після спортзалу? Тут вони стверджують наступне:

Діоксид вуглецю в пиві, допомагає втамувати спрагу швидше, а вуглеводи пиво замініть калорії, втрачені під час фізичних навантажень. На підставі проведених досліджень, вчені рекомендують помірне споживання пива - 500 мл на день для чоловіків або 250мл для жінок - як частина дієти атлета.

Що ви думаєте? Це правда?

+151
boldnik 24 трав. 2014 р., 10:05:41

Якщо ви стрейч і біль пішла, вітаю.
Стрейч, я б сказав менше ніж за 30 секунд до тренування, і 90 секунд плюс після фізичного навантаження.
Пам'ятайте, щоб розтягнути м'язи інших частин тіла, як довгого розгинача пальців, Литкового м'яза, або будь-який м'яз поруч, напружена м'яз, може викликати і інші біль у м'язах.

Якщо ні, ви можете взяти тиск лапки зображення, і деякі можливі теми, як : зовнішній вигляд ніг і супінація/пронація

дивись мій відповідь тут : https://fitness.stackexchange.com/a/29823/20338

+143
Trey Aucoin 29 жовт. 2012 р., 13:55:29

Просто пропозиція, але намагаюся більше калію у вашому раціоні (знайшли, серед іншого, банани і редис). Це працює для мене дуже добре!

Але втомляться запрошенні до лікаря: якщо це повториться, зверніться до лікаря, адже це може бути симптомом іншого стану.

+136
alanala chow 24 лист. 2017 р., 07:46:51

Я бігун. Я використовую Гармін з GPS, щоб відслідковувати мої маршрути, які мені подобаються. У мене хоч проблем з нагрудного ременя. (Не тільки компанії Garmin.) Я знайти ремені на грудях буде дуже незручно носити, вони застряють під оркестр мій ліфчик і натирати, або вони крутять, або вони проскакують. Неважливо, наскільки добре відрегулювати це, я просто не люблю їх.

Я пробував Fitbit і кілька інших гаджетів, але оцінити кількість спалених калорій на основі ваги і віку.

Є така річ, як точний пульсометр, який не використовувати нагрудний ремінь? Я знаю, що є деякі годинники, які мають датчики, які сидять на зап'ясті пульс. Ці де-небудь близько до точної?

Зверніть увагу, що я не шукаю постійного моніторингу; я хочу тільки HRM для використання під час тренування.

+129
Yani ani 14 лист. 2014 р., 23:50:24

Якщо ви багато працюєте, ви, в основному, потрібні вуглеводи і жири для енергії і білка для ремонту та відновлення м'язової тканини. Ви можете покрити вуглеводи, поїдаючи овес, кіноа, рис і солодка картопля. Ви можете покрити жирів, вживаючи рибу, яйця, горіхи, авокадо, додаючи оливкова олія їжу і запікати м'ясо/рибу/курку/яйця в пальмова або кокосова олія. Ви можете задовольнити ваші білка потрібно при поїданні біологічних риба, м'ясо, птиця, яйця і протеїнові коктейлі. Особисто я би не щоденник, тому що дослідження показують суперечливі результати.

Але це тільки основа. Я думаю, що це не менш важливо, ніж перераховані вище продукти, що ви їсте достатню кількість вітамінів і мінералів. Ви можете отримати їх з овочів, фруктів і добавок. Намагайтеся вживати якомога більше яскравих їжі, як ви можете і приймати базові мульти вітамін (як правило, чим дорожче добавка, тим краще якість, але переконайтеся, що ви зробити ваші дослідження перед покупкою).

І останнє, але не найменш, є багату водою їжу, пити достатньо води (особливо під час тренування) і переконайтеся, що ви отримуєте достатньо сну/відпочинку.

Розробка повинна зробити вас сильніше і енергійніше. Якщо ви відчуваєте себе втомленим протягом дня на постійній основі, ви, можливо, захочете переглянути баланс між відпочинку та складні тіла.

Кілька порад:
Не приймайте більше 32г білка за один прийом їжі.
Уникайте вживання вуглеводів і жирів, в один і той же.
Не їжте за 2 години перед сном.
Їм в основному вуглеводи перед тренуванням.
Їм в основному білки після тренування.
Тримайте ваші тренування менше години.
Пити воду, як тільки ви прокидаєтеся.
Їжте білки на сніданок.
Переконайтеся, що як мінімум 60% вашої їжі-це овочі.
Спати 8 годин вночі в темній кімнаті.
Спробувати деякі дихальні техніки йоги (вони дають вам багато додаткової енергії).

+85
k1ber 8 груд. 2012 р., 14:44:31

Я хотів би використовувати напівмарафон.

Напівмарафон-план повинен дати вам найбільш повну підготовку для інших дистанціях, так як деякі дрібні деталі в напівмарафоні план буде інший акцент, ніж 5к плану.

Якщо у вас 5к або 10к плани, вони можуть або не можуть дати вам достатньої відстані працювати за 15к і половина, та, можливо, дещо надто великий наголос на швидкість аспектах. Половину плану має дати вам достатньо базовому відстані, щоб легко виконати інші заходи, і ви завжди можете грати з швидкодію по мірі необхідності для розміщення коротких дистанціях.

+74
muataz 1 черв. 2017 р., 00:32:50

Як ти уявляєш його там, здається, принаймні великий дисбаланс у вашій програмі.

Якщо ви тренуєте велику групу м'язів, як у тому ж обсязі, як маленькій м'язи, як біцепс, вона є незбалансованою.

Також я не бачу жодної згадки про тренування ніг. Знову ж таки, баланс.

Якщо ви хочете зробити спліт рутини, я рекомендую робити три спліт: ноги, задня і передня.

+14
Boy132 8 груд. 2013 р., 04:42:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil