Потрібні деякі продукти або рекомендації, фрукти до і після тренування тренажерний зал

Може хто-небудь рекомендує мені їжа або фрукти або чого-небудь, що допомогло б мені в моїй тренування перед роботою і після роботи??

Я займаюся бодібілдінгом в тренажерному залі.

Зазвичай перед півгодини я з'їдаю 1 пачку печива з молоком і через півгодини я ходжу в тренажерний зал.

Я ходжу в тренажерний зал в 8: 30 вечора і приходить зі спортзалу близько 9: 45 вечора, а потім через 1 годину я їм вечерю.

Так що, це гарна рутина або погане??

Може хто-небудь радить мені, якщо я роблю неправильно або право??

+664
Hzgurs 6 вер. 2015 р., 14:27:11
37 відповідей

Гострий ефект вправи (будь-які фізичні вправи) полягає в тому, що м'язи стають engorced з кров'ю. Це служить, щоб збільшити насичення киснем, видалення метаболітів, доставку поживних речовин і анаболічних гормонів. М'яз наливається, очевидно, більше і щільніше, ніж той, який не. Це є причиною вашого "підтягнутими" м'язами". Інша справа, що відбувається під час скорочення м'язів полягає в тому, що нервові введення він отримує підвищення. Це має ефект збільшення послетренировочного тонус; тонус-це коли частина м'яза contraccting, навіть у відсутності робочої сили. Це ще одна причина, чому ваші м'язи відчувають себе сильнішими після тренування, але цей ефект зникає через пару днів (навіть швидше, теплий душ і масаж).

В принципі, немає ніяких змін в структурі ваших м'язів, як ви тренуєтеся. Ви тренуєтеся, а потім чекати наслідків, щоб знову зникнути до тренування. Для того, щоб прогресувати, ви повинні підкреслити своє тіло. Я хотів би запропонувати вам прочитати про "суперкомпенсации". Це називається однофакторної моделі навчання і застарілий, але все одно дуже схоже на більш прийнята двофакторна модель навчання. Однак, якщо ви не плануєте стати професійним, є мінімальна різниця, наскільки результати йдуть.

На іншій ноті, я бачу, що є пара зауважень про тонування за попередній відповідь на це питання.

"Тонування-це міф" - Так, в тому сенсі, що люди зображують його. Тонування не помітно підвищують свою фізичну форму, не буде зробити ваші м'язи сильніше і сильніше. Що люди посилаються, коли говорять про тонування, коли повільно скорочуються, м'язові волокна піддаються саркоплазматическая гіпертрофія. Так, з одного боку, виконуючи вправу низький вага/висока репутація дозволяє збільшити площу перерізу м'яза хрест. Однак це не призведе до збільшення міцності. Крім того, гіпертрофічний потенціал повільно скорочуються, м'язові волокна значно нижче, ніж в быстросокращающихся волокон. Прагнете потрапити "в тонусі", в тому сенсі, що люди роблять, це марна трата часу. Класичними методами побудови тіла, середній вага/середній Репс, є більш ефективними.

+981
Onkar S 03 февр. '09 в 4:24

Ось посилання на деякі можливі питання при присяд: http://stronglifts.com/7-ways-to-keep-your-heels-on-the-floor-on-squats/

Від того, що я бачу на відео, це, напевно, поєднання активації глют і згиначів стегна. Моя рекомендація буде спробувати гоблет присідання (http://youtu.be/QrVgpDOLlgM) і чайник дзвін гойдалки (http://youtu.be/0_XjJjLc7NE) протягом 2-3 тижнів. Кожна з цих тижнів спробувати вага тіла присідання кожен день і подивитися, якщо є поліпшення.

+963
Alexandre Borges Fortes 17 груд. 2015 р., 19:23:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я сплю 8-12 годин на добу, і спати досить добре, і це мало що змінює.

Це робить велику різницю. Щоб переконатися в цьому, спробуйте спати по 4 години за ніч, і подивитися, наскільки краще Ви були з 8-12. Ви приймаєте наслідки як належне, тому що ви не бачите прямий corrolation між хорошим сном, і прогрес, якого ви зробили досі.

Я одержую достатню кількість білка, вуглеводів та калорій, - але це нічого не змінює.

Знову ж, намагайтеся не отримуючи достатню кількість білка, вуглеводів і калорій, і подивитися, що відбувається.

Чому ти намагаєшся знижки хороші ефекти гарні звички?

Як я можу отримати як можна більше, природно, протягом 4 місяців?

Ти вже описував процес. 4 місяці-це ніщо, якщо ви шукаєте великі зміни. На це йдуть роки.

Я чув, що обмеження крові і роблять і тренування 50-100 комплектів може примусити надлишки крові в м'язи, що робить їх наповнити і величезний.

Де ти це чув? Мені було б цікаво прочитати цей рецензований науковий доповідь.

Крім того, я чув, що ви можете взяти 200мг креатин і пити по п'ять літрів води і bloow обмеження потоку/насос креми, які допомагають поставити на розмір миттєво. Вони допомагають виглядати більше як мінімум?

Я думаю, що ви маєте на увазі 200г? Тому що 200 мг-це дуже мало. Нормальний розмір порції 5г. Інше звучить як тарабарщина для мене. Знову ж таки, мені було б цікаво дізнатися, звідки ви берете цю інформацію. 5 літрів води обов'язково змусить вас блювати. І якого чорта насоса крему?

Слухайте, що ви намагаєтеся зробити, це обійти нормальні людські обмеження. Зазвичай, коли люди роблять це, вони використовують стероїди. Крім цього, я боюся, що ви застрягли.

+930
bolli 28 лип. 2016 р., 22:35:38

Я думаю, що ваша двоголового м'яза стегна, так як він підключається до вашого бічного підколінного сухожилля. Задня вид ноги (дивлячись на вашу ногу ззаду). Ви помітите латеральної (величезний зовнішній розділ вашого квад) знаходиться на тій же стороні, тому ми говоримо про зовнішню (бічний) стороні ноги.

enter image description here

Отримувати слова прямо, сухожиль з'єднують м'язи до кістки, де зв'язки з'єднують кістки. Таким чином, ваш біцепс м'яз стегна (задня поверхня стегна м'язи) підключається до малогомілкової кістки (кістки) з допомогою сухожилля.

Якщо це боляче, я хотів би розглянути тендиніт. Тендиніт, зокрема, може зайняти багато часу, щоб залікувати і "працювати через біль", яку ви можете часто робити з невеликими пошкодженнями м'язів, насправді просто збирається ускладнення тендиніту. Часто кращий план-це повне іншій частині області, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб з'ясувати, що проблема викликана (недостатня міцність, дисбаланс м'язів, за навчання тощо).

+915
keytym 23 січ. 2011 р., 22:35:10

“більшість людей зазвичай тяга набагато більше, ніж на корточках “

Я схильний погодитися з цим твердженням. Там немає "правила" як такого, що передбачає, ви повинні бути в змозі отримати тягу більше, ніж сидячи. Кожен з нас, як особистості, може мати один або декілька ліфтів, які є більш важкими, ніж інші. Однак, ніщо не заважає вам покращувати фізична вправа. Замість того, щоб витрачати час, турбуючись щодо невідповідності, ви повинні працювати, щоб поліпшити свої слабкі сторони, концентруючись на зміцнення м'язів, які задіяні в конкретній вправі ви хотіли б покращити.

+907
Theresa Moore 16 серп. 2016 р., 18:02:04

Ви задали тут два питання. Назва, яке стосується середньої чисельності огрядних проти тонких, і

"Тонка людина, навіть якщо вони тренуються на міцність, може бути не сильніше, ніж важким ожирінням людини, яка взагалі не займається спортом?"

Для ясності, я буду перший адреса друге питання.

Ось деякі цифри з найбільших учасників Loser

Biggest Loser Fat Mass

Джерело.

У середньому, ми маємо

 • людина вагою 325 фунтів
 • з 50% жиру
 • таким чином, 170 фунтів м'язи

ОК, 170 фунтів м'язів не технічно точними. "Безжирової маси" також включає в себе органи, кістки, але ми зазвичай не розбити його до такої міри. Незважаючи на це, ви можете зрозуміти поняття: сильно огрядний чоловік може мати багато м'язів на них. (Це буде ще більш ясно в момент.)

Якщо ми виводимо середній non-брюзглым особою, в Америці -ми навіть не говоримо супер тонкий, ми просто говоримо, що не страждають ожирінням (ІМТ 22.5)- важить 141 кг, а відсоток жиру в організмі 12, то у них є знежирений маса 124 кг.

М'язова сила пов'язана з площею поперечного перерізу. Чим більше ваші м'язи, тим більше сили у вас є.

Найбільший невдаха типу з ожирінням людина може легко мати стільки жиру маси / м'язової маси, а не ожиріння загальної ваги людини.

Так що Так, брюзглая персона може легко бути сильніше, ніж тонкий людина, з-за того, більше м'язів.

Однак, вони не можуть висловити відразу, що сила. Багато людей, які страждають ожирінням, мають багато м'язів, але якщо вони ніколи не паскудив раніше, вони цілком можуть не підняти стільки ж, як тонкий людина, спочатку. Вони, можливо, буде потрібно кілька тижнів, щоб адаптуватися до руху навпочіпки, так що вони можуть виразити, що сила (нервово-м'язова координація). Як в перший день, хто-то робить тренування з обтяженнями, ноги часто вихляючи після пару наборів ваги роботи.

Але впевнений, накинув на дивані навколо? Переміщення меблів? Штовхаючи машину, в якій також помітно більше маси, щоб спертися на машину, ніж тонкий людина? Ожирінням людина може напевно простіше з цим.

З точки зору середньостатистичного, що дійсно потрапляє в питання перспективи.

Якщо у мене є тонкий клієнт, який піднімає протягом декількох місяців, то у людини, що страждає ожирінням, намагаються робити те ж тренування, у людини буде протягом важкий день. Якщо ми навприсядки, потім тяги, потім робиш випади, людини, що страждає ожирінням, може зробити це без запаморочення. Тобто, якщо ми масаж термін сила означає силову витривалість, а не чисто максимальної сили, ми змінили очікування. Особливо тому, що в цьому прикладі ми використовували деякі вправи, які сильно залежать від підйому власної ваги.

Якщо розглядати міцність відносна міцність, тобто навантаження піднята щодо тіла -підтягування улюблений приклад ілюструє відносну силу - то огрядний чоловік ніколи не буде сильніше. Відносна сила знижується, коли люди отримують більш важкі (або вище).

Яка приносить кінцеву точку - ми щойно розмовляли зовнішнього навантаження. Якщо ми говоримо про повну навантаженні, якщо людину, яка страждає ожирінням, може просто сидіти вгору і вниз встати з крісла -присед коробки - тоді вони, ймовірно, може підняти більше, ніж у худого людини. Зрештою, є не так багато 140 фунт людина, яка може присідати 300 з гаком фунтів, більш ніж в два рази більше ваги!

Тобто, просто переміщаючи вагу людини, що страждає ожирінням, приблизно опір навчанню. Більший опір, ніж більшість худих людей ніколи не зіткнутися в тренажерному залі. Звичайно, огрядні люди схильні бути сидячий спосіб життя, але це не так, як вони на постільний режим.

+897
bubersson 25 вер. 2014 р., 00:28:56

Там буде бути деякі незначні відмінності в тому, як ви розвиваєте, але наскільки ваші цілі так, як довго, як ви тримаєте ваш пульс у правильній зоні (перевірити ці посилання , якщо вам потрібна інформація про те, що правильно), ви будете робити для досягнення мети.

+870
etheltaylor 12 лип. 2015 р., 03:51:07

Я кожен день роблю 10 віджимань, і з цим закінчується мій щоденний маршрут.

Я теж займаюся масовим 2 години ходьби, яка включає скелелазіння і ходьба на довгі дистанції.

Я хотів би поліпшити мій розпорядок дня, але я не хочу залежати від зовнішнього зачеплення, тому що з мого досвіду, це не триватиме довго.

Я хочу давати кожен день кілька хвилин, і я волію робити найбільш важливих і прибуткових вправи в цей час. Я знаю, що ти будеш кричати, що я лінива людина, і це може навіть бути правдою, але зараз я хочу допомогти собі в цих обставинах, і я думаю, що краще мало, ніж нічого.

Упс, забув згадати, мені 27 років.

Тому я прошу за деякі рекомендації про те, як має бути.

+818
Faraaz Khan 19 лют. 2019 р., 03:21:25

Правильний медичних і наукових.відповідь полягає в тому, що якщо ви сідаєте після запуску ви, швидше за все, згусток крові і померти. Мої джерела/докази: підлітки і дорослі, я знаю, хто помер до н. е. вони сидять після інтенсивного тренування. Я займаюся спортом і в футбол не припускають, щоб зігнути коліна при стоянні на поле після виконання так багато до нашої ери люди отримали bloodclots. Те ж саме і з іншими видами спорту..навіть черлідінг і гімнастика.повірте мені, я знаю.

+797
MichaelDNR 19 бер. 2016 р., 08:09:24

Це нормально, замість того, щоб з'їсти повний обід після цих 15-20 хвилин до прийняття ванни, якщо я просто умиваю руки?

Так, там немає встановленого часу для вас, щоб споживати їжі після тренування.

+786
Dominik Ritzenhoff 28 лист. 2011 р., 09:55:42

Я давно бігуна і просто ненавидів дротові навушники, плюс доводиться постійно замінювати їх, тому що кабель буде носити поряд з розеткою.

Всі відгуки про бездротові навушники були менш переконливими, як ви бачили.

Однак я зробив рішучий крок і купив Моторола С9. Я негайно повернув його, тому що він був підробленим. Тоді у мене є справжній.

enter image description here

Наскільки стабільність і комфорт, я не винен, але, можливо, я просто мав правильної форми голови. Проблема була втратити прийом, коли біг поруч з джерелом перешкод, як повітряні проводи. Тим не менш, я це рідко зачіпає мене, де я стрибала, так що єдиний раз, коли я піду назад на дротові навушники, коли я забувала заряджати Мотороли. У Мотороли повністю виключені, що величезне розчарування у мене було з проводами і шишки падають.

Нюанс: я слухаю тільки аудіокниги, а не музику, тому не можу прокоментувати їх відтворення звуку.

Зовсім нещодавно я придбала собі друга, деякі компанії навушники Plantronics BackBeat Держ, сказавши їй, щоб вона віддала їх назад, якщо вона не подобається їм, знаючи, що бездротовий дійсно потрапила справа.

enter image description here

Вона віддала їх назад.

Так що тепер я використовую їх разом з Мотороли. Їх прийому є блискучим, я їх використовую при прибиранні будинку, так як не потрібно носити телефон. Я використовую їх, коли гуляла з собакою, так як лінії електропередач не впливають на них. Я використовую їх в тренажерному залі. Я використовую їх там, де я, можливо, пізніше доведеться їх зняти і носити їх у кишені, як у Мотороли занадто громіздкі для привласнення. Однак Мотороли не відчувати себе громіздким, коли носити їх.

Я не користуюся держ. компанія Plantronics для бігу, вони просто не досить безпечно, щоб відрегулювати відскік. Ще серйозним недоліком конструкції з них є гумовий провід, що з'єднує нирки з-за високого тертя гумових кріплень на задній частині шиї при повороті голови і може витягнути суцвіття. Це могла б бути так легко усувається з гладкого пластику. Іноді я задаюся питанням, якщо будь-якої компанії насправді використовувати свої продукти. Маючи шнур спереду, а не ззаду це багато допомагає, Але зараз заважає більше заходів.

Ці два пристрої разом зробило б ідеальне пристрій. Може бути, більш пізньої версії Мотороли, С10, набагато краще, але коментарі досі здаються бідними.

Проблема з навушниками, через гігієни, я ніколи не знайшов місце, що дозволить мені повернути їх, якщо вони були нічого хорошого. Може пощастить в Штати, але ви можете просто взяти азартну гру, скуштувати їх, тому що здається, що люди любити їх або ненавидіти їх. Бездротові навушники мають довгий шлях, але, безумовно, здійснимо на даний момент.

+786
Situs Panesse 27 груд. 2013 р., 21:34:36

Я думаю, що це тільки репутація. "Порожні калорії" в основному означає просто "всі калорії без користі".

Так що у випадку простих цукрів, вони більше асоціюються з цукерками. Шипучка, мармелад, жувальний мармелад, льодяники і т. д. все зроблені з чистого цукру. Сода також ще одне джерело "порожніх калорій". Вони не мають ніяких поживних мікро-поживних речовин, які є вітамінами і мінералами. Але вони є дуже концентрованим джерелом калорій. Пара, що з демонизацией фітнес-індустрії калорій, ви зрозуміли, що ви не повинні витрачати свій обмежений бюджет на калорії "порожні калорії".

Складні вуглеводи найчастіше зустрічаються у фруктах і овочах і, отже, не є "порожніми". Це не означає, що немає простих вуглеводів в плодах, але їх концентрація значно менше. Також коли люди думають про "цукру", вони не думають про "банани".

Однак складні вуглеводи, вони збільшують кількість інсуліну. Як білка робить насправді. Швидкість перетравлення йде повільніше, ніж прості вуглеводи, тому замість Спайка ви отримуєте підвищений зростання з плином часу. Одна з причин того, що прості вуглеводи є набагато менш поживними.

Насправді існує багато людей, які стверджують, що вуглеводи, в першу чергу, слід уникати, незалежно від джерела. Зокрема, співтовариство кето. Потім IFIYM (вона відповідає вашим макроси) спільноти стверджує, що "карбюратора карбюратор" і джерело це не має значення, як довго, як ви отримаєте ваші макроси. Хоча так як організм не працює на тільки макроси, то краще, щоб отримати ваші вуглеводів, в основному з "порожніх" джерел живлення.

+778
sharif2008 18 січ. 2019 р., 07:32:34

Приблизно рік-півтора тому (або кинув палити шість місяців до) Я вирішила схуднути, тому що мої ваги сказали мені, що я був на нижній межі категорії "ожиріння". З тих пір, завдяки м'яким, але строго дотримувалися дієти (відрізати цукор повністю, тримав хліб та аналогічні продукти на зникаюче малу величину) і менш сидячий спосіб життя (роблячи речі, такі як підйом по сходах замість ліфта, з частими годину-тривалі прогулянки, іноді їздити на велосипеді або бігати, а від випадку ваги тіла тренування) мені вдалося досягти нижньої межі "зайву вагу" категорії.

Хоча втрата ваги був послідовний, він був також досить повільно. Так я почав працювати більш серйозно протягом останніх двох місяців або близько того. Я займаюся легкої домашньої тренування 2-3 рази в тиждень, в основному маси тіла, як випади, віджимання і т. д. але я також використовувати пару гантелей для м'язів, які важко пробити такі вправи. Я також запустити 5-6 кілометрів пару раз в тиждень. Я був дуже наполегливий і я бачу один мінус: я втратила 6 кг протягом останніх шести тижнів або близько того. Я зараз дуже близько до мого рекомендований нормальну вагу і почуваються цілком здоровими.

Обидва моїх методів тренування (будинку вправи і біг) займає близько 30-40 хвилин за сеанс. Ось про більшість я хочу провести. Але я поряд з точкою, де він відчуває себе майже занадто легко. Я не хочу збільшувати кількість повторень або дистанції, тому що я не хочу приділяти більше часу в ньому. Я знаю, що я можу, наприклад, намагатися варіантів віджимань, збільшення ваги, або бігти швидше, але моє питання полягає саме в цьому: чи потрібно?

Основна причина-тренування для поліпшення здоров'я. Зовнішній вигляд є другорядним для мене. Що, якщо я тримав мій нинішній графік навчання до нескінченності, навіть якщо стає все легше і легше робити? Якщо чесно, я не дуже люблю працювати. Але від 30 до 40 хвилин в день-це те, що я можу робити вічно, особливо якщо вона не вичерпати мене. Це все ще вигідно? Або наскільки менш вигідно стане він у часі?

+762
Waldheinz 30 лип. 2013 р., 14:14:14

Якщо у вас є типова індійська дієта, як я (хоча я не хочу, щоб певний тип або стереотип тут), це, напевно, дуже вуглеводно-важкі. Це означає багато пшениці, рису, картоплі та цукру. (Ігнорувати все, що нижче, якщо це не той випадок)

Грунтуючись на особистому досвіді (схудла на 8 кг за останні 6 місяців), але абсолютно ніякої іншої кваліфікації, можна домогтися гарних результатів за рахунок зменшення вуглеводів з тих джерел, які я згадав вище. Збільшення частки фруктів, овочів і бобових у своєму раціоні. Валили пшеницю, рис, картоплю й цукор, щоб як можна рідше (це може означати тільки одне чапаті за один прийом їжі і без рису, або близько двох столових ложок рису), і залийте фрукти, овочі (що зовсім не означає картопля) і бобові. Якщо ви їсте зернові, намагайтеся вживати цільні злаки; не очищена пшеничне борошно або Майда, або білий рис (бурий, нешліфований рис переважніше). Молочні продукти також відмінно підходять: кефір, молоко, сколотини, панір, масло та сир (в помірних кількостях, з-за холестерину). Нежирне м'ясо (якщо ви не вегетаріанець), таких як м'ясо курки і індички (а не червоного м'яса, такі як баранина), яйця (не більше одного яйця жовтий/добу-за холестерину), сої і т. д. крім хороших речей, щоб поїсти.

Багато закусок популярні в Індії також складатися з смажених зерен і картоплю (чіпси, сівши, фарасан, будь бульб елементів, таких як вітер , wadas, самос тощо). З особистого досвіду, неможливо повністю перестати їсти, щоб обмежити його максимум раз в тиждень (і тільки одну нормальну порцію, то втрачається сенс, якщо ви їсте 8 пиріжків за раз, раз в тиждень). Спробувати і зробити деякі паростки і імпульси на вітер , щоб зробити його хоч трохи здоровим.

Поки ви вправляєтеся регулярно (3 рази в тиждень, 45 хвилин кожен раз повинно вистачити), і дивіться, що ви їсте, ви повинні побачити стійкий (але не драматично) втрата ваги (Виходячи з мого досвіду, приблизно 1,1 кг/місяць, починаючи з 89 кг, так що, можливо, більш швидкий початковий курс для вас, так як ви важите більше тепер)

+715
user80573 23 груд. 2015 р., 23:56:11

Я хочу зробити м'язи. Я можу зробити 14 підтягування, і я можу отримати мій лікоть над баром в положенні м'язи, але коли справа доходить до штовхаючи себе вниз і завершуючи м'язи не володіють необхідною міцністю.

Тому я хочу знати, який тип пуш-ап вправи я можу зробити, так що я можу перекладати щось(завершити м'язи) більш легко?

+637
Marcus Everett 14 лип. 2018 р., 01:08:16

включити в режим тренування, я намагався зробити багажник розширення для нижніх м'язів спини. у майже всіх прикладів, які я бачив для магістральних розширень, вони зроблені на набивний м'яч.

Я не маю набивний м'яч, тому мені було цікаво, що всі рекомендовані варіанти. Я можу зробити, це просто лежав на животі на землі? Я повинен спробувати вона лежала на краю мого ліжка?

Заздалегідь спасибі!

+621
Checo Tamez 5 жовт. 2011 р., 09:26:55

Моя мета-зробити 50 повторень (не опускаючись між ними, звичайно).

Це більш вигідно (швидше для мене, щоб вразити свою ціль), виконавши 1-постріл стільки, скільки я можу або це більш вигідно, щоб розділити його на 5 комплектів, але в 5 разів менше?

Наприклад, зараз у 1-го пострілу я можу керувати 20.

Але якщо я зроблю 1 і спускайтеся вниз, пауза, і 1 і спускайтеся вниз, пауза, я можу зробити сотню (а можливо і більше, якщо я просто перенесу його)

Побічний питання: легше йти до 50 підтягувань, 50 chinups, або 50 на 1-руки-перед-1-ручний-ні ?

+615
Fanchi 26 трав. 2015 р., 22:18:20

Дозвольте мені встановити тонку лінію: це не корисно взагалі пити спортивний напій після того, як ви підете на пробіжку. Це спортивний напій, матеріал повинен дати вам енергію, щоб бігати, не відновити. Крім того, він все одно завантажується з штучних цукрів. Я б запропонував питна вода, молоко і протеїнові коктейлі після бігу, а не спортивний напій.

+533
Steven Lay 14 лип. 2012 р., 15:00:02

Тріатлон спочатку плавати ноги.

Але що щодо тих, хто хоче відпочити і освіжитися у воді після бігу? Відомо, що біг (або будь фіззарядки) піднімає температуру тіла трохи. Він (вона?) також відомо, що різкі коливання температури тіла, не дуже хороша річ.

Так що є реальна проблема в стрибках в воду, поки тіло ще не охололо від роботи - вт.Р.Т регулювання температури тіла? Скільки часу перерви бажано, перш ніж сідати у воду після бігу?

Припустимо, температуру води між зручною 25-30 за Цельсієм. Хоча буду вдячний, якщо відповіді охоплюють більш широкий діапазон температури води.

+525
Bradley Fox 12 січ. 2012 р., 08:07:10

Вам треба просто будувати його поступово, а не починати занадто швидко.

Запустити від одного ліхтарного стовпа до наступного. Потім ходить наступний. Коли ви можете керувати цим ОК, запустити 2 ліхтарні стовпи та пройти.

Спробуйте почати в темпі, який почуває себе легко, що ви можете підтримувати на відстані.

Є додаток для iPhone під назвою 5к, що дуже добре. Програми роботи/ходьби.

Почніть повільно, з програми ходьби і я впевнений, ви побачите досить швидко прогресувати.

Удачі вам на вашому шляху

+478
Johan Tique 17 груд. 2019 р., 00:16:50

Основні виправлення болючість рису.

 • Р - інше - Якщо ви не в серйозних тренувань, відпочинку запалену область протягом 24-48 годин мінімум
 • Я - Лід - використовувати холодні компреси на хворобливі ділянки. Холод зменшить запалення.
 • З - стиснення - використовуючи спеціальні компресійні рукава-шкарпеткових швидкості відновлення м'язів.
 • Е - підняти - сидячи або лежачи вниз з вашої ноги допоможе зменшити рідину і запалення в ногах.

Перебуваючи на ногах весь день, не допомагає. Ви могли б розглянути хороший протизапальний, такі як ібупрофен, щоб допомогти.

Розтяжка до і після бігу може допомогти.

І нарешті, хороша взуття може допомогти зменшити вплив роботи. Якщо ви не використовуєте

+445
Toni Frankola 3 груд. 2017 р., 10:45:58

Вода може бути замінена соком? Тому замість того, щоб випивати певну кількість води в день, було б краще, щоб отримати ваш H2O від фруктових соків?

Редагувати 1:

Як щодо veggi сік?

+443
user83570 29 квіт. 2018 р., 22:07:21

Провулок, 1 стандартного треку становить 400 метрів. Як ви йдете далі в провулках 2 - 8, відстань збільшується. Ось чому є різні стартові знаки на декількох дистанціях у різних частинах треку.

Для гонок, в яких бігуни залишитися в своїй смузі (200 м, 400 м, 300 з бар'єрами і т. д.), є стартові лінії в кожній окремій смузі. Для гонок, де бігуни прорватися всередину смуги, є один водоспад стартової лінії, яка згинається вперед так, що люди починають далі працювати на такій же відстані.

+432
dadeer 21 лют. 2019 р., 21:55:12

ТЛ;ІН

Я шукаю для деяких вхідних даних для тих, хто веде активний спосіб життя, дивитися, що ви їсте, постарайтеся залишатися у формі, але і мета, щоб весело провести час на канікулах, а також.

Про Мене

Я 30-річний чоловік в пристойній формі (6', 177 кг). Я люблю бігати (і були у нього протягом року - дистриб'ютори в кваліфікації 5k, 10k, а напівмарафон - і продовжувати працювати не менше трьох днів на тиждень), а звичайні програми тренувань будинку (як P90X, маразм і т. д.). Я активно з усіма вище за останні сім років або близько того, і все добре працювало.

Я одружений, батько двох дітей, я є розробником програмного забезпечення в день (так що у мене досить сидяча робота), і я знаю, що я можу, очевидно, продовжують вправи, як біг, віджимання і т. д. Коли я виходжу, але у мене немає обладнання, та ще й час робити звичні програми, як я роблю, коли я вдома.

Мій головне питання(и)

Як я вже казав, У мене було багато успіхів з усім перерахованим вище, але питання, які мені часто було кілька:

 • Які деякі з кращих речей, щоб зробити, коли я у відпустці?
 • Що це гарний час, щоб виділити для тренувань (або я повинен зосередитися на збереженні серцевий ритм протягом часу)?
 • Я повинен дуже багато турбуватися про пропуск дні і т. д.?
 • Будь-які інші загальні поради ви, хлопці та дівчата?

Хоча я не обов'язково пов'язані з втратою великого прогресу, скажімо, протягом тижня, я перебуваю дивлячись на деякі пропозиції для режиму сортів, деякі з кращих речей, що я можу зробити, коли я вдома, на канікулах і т. д., щоб не відставати від прогресу, я роблю вдома.

Я просто не хочу бути задано багато і чим старше я стаю, тим легше стає :).

Є багато додатків, доступних як (як Фрилетикс) хоча я ніколи не пробувала їх, коли я подорожую, але я відкритий для таких речей, так само, так що пропозиції вітаються!

+410
DPLentini 29 груд. 2019 р., 17:56:17

Мій тренажерний зал має два види з грудей літають (= грудних літати = метелик) машини:

Тип 1:

enter image description here

enter image description here

Тип 2:

enter image description here

enter image description here

Які плюси/мінуси використання тип 1 і тип 2? Е. Р. профілактика травматизму, впливає на ріст м'язів і т. д.

+362
S Hanlin 15 лют. 2018 р., 04:24:28

Волейбол не поліпшити вашу силу. Єдине, що може трохи збільшити ваш ноги (в залежності від позиції). Однак, якщо ви хочете поліпшити вашу силу удару: роботи на груди, спину і трицепс.

+347
Raphael Davila 2 вер. 2011 р., 02:15:35

Гарна новина полягає в тому, що ви падаєте назад, не вперед. Який не тільки означає, що ви не будете розчавлені, але, швидше за все, з допомогою кращій формі. Не бачачи вашої формі є пара речей, які я можу рекомендувати.
1. Спробуйте зробити деякі Передні присідання і, можливо, навіть над головою присідання:
- Це, безумовно, допоможе в балансі і навіть хід ваших м'язах, спині присідання можуть мати більш розвинені м'язи
2. Переконайтеся, що бар знаходиться в потрібному місці на спині:
- у барі повинна лежати трохи вище пастки навпочіпки highbar, я рішуче волію highbar в lowbar присідання
3.Нарешті купівля Олімпійські штангетки:
- Олімпійські штангетки підніміть п'яти нагору, яка нахиляється вперед і дає більш присадкуватий вигляд.

Якщо жодна з цих речей допомогти, ви можете робити з великої ваги
Думав ще про одну річ:
Якщо ви розмістите близько 2,5 платівки під п'ятки під час присідань, які також допоможуть, хоча ви повинні намагатися вирости з цього

+340
mei2red 19 жовт. 2017 р., 08:07:19

Я завжди чув хардкорних ліфтерів, сказавши, що опір не збігається вагу. Фактично, що 100 фунтів опору не дорівнює 100фунта ваги. Уявіть собі тренажер проти кабельним машина.

Я уявляю, що тип стійкості обладнання не може запропонувати 100фунта через весь реп, можливо, нарощує на криву, особливо з такою машиною, як тренажер.

Чи є різниця і якщо так, те, що кожен тип гарний? Майте на увазі, я не питаю про тренажер або, якщо я повинен отримати один, це єдине, що я можу думати банкомату.

Оновлювати моє питання, щоб було зрозуміло: коли всі рівні (машини чи ні), у чому різниця між опором (будь вона з джерела або напруга) і фактична вага (переміщення важких предметів)

+320
SeleC 8 лип. 2018 р., 20:52:16

Я колишній курець (приблизно 8 років) і недавно, в останні 4 місяці почав досить інтенсивний режим кардіо, що я роблю двічі в день.

Я помітив під час роботи, що мені доводиться постійно прочищати горло. Немає phlem або слиз і я не кашляв, але я повинен "очистити" і як тільки я це зроблю, він повертається через хвилину і я роблю те ж саме.

Це схоже на мої легені чищення/ремонту самі або це може бути ознакою чогось іншого?

Хто-небудь стикався з цим раніше?

+264
NoLifeKing 22 січ. 2014 р., 00:36:08

Я читав, що краще еліптичний тренажер пристрої пропонують більше маса маховика з 5кг мінімум.

Тепер я знайшов одне речення , яке говорить мені, що є маховик з 9кг маючи робочу масу 24 кг.

Як це можливо?

+194
elMarquis 26 серп. 2014 р., 10:44:09

Я тренуюся 5-6 разів у тиждень і дні я знімаю здаються більш напруженим - в принципі думаю, що треба б позайматися. Я розумію, що дні відпочинку дуже важливі, але, як ви рекомендуєте спілкуватися з ДОЦ. стрес?

+180
jbarreiros 7 бер. 2016 р., 16:59:44

Так що у мене дійсно жорсткі згиначі стегна і сідничні м'язи слабкі, викрадачі і ABS.

Я намагався виправити цю проблему, працюють сідничні м'язи, підколінні сухожилля і викрадачами але я хочу потихеньку почати знову робити вправи Ab.

Я знаю, якщо я роблю підйоми ніг, присідання і інші вправи на м'язи преса, що він збирається зробити мій згиначі стегна міцніше, чого я не хочу.

Але навіть якщо там не так багато згинання стегна при виконанні планки, буде робити планки затягнути мої згиначі стегна ще більше?? Це гарна ідея, щоб зробити дошки з щільно згиначі стегна? або я повинен чекати поки у мене сильні сідничні м'язи, абдукторов і стегна?

+140
jooii 10 квіт. 2010 р., 23:40:43

Дивлячись на ваш раціон, ви, ймовірно, не беручи в цьому багато калорій. Більшість з того, що ви їсте досить худий, і не схоже, що ти їси, що багато. Якщо ви хочете набрати вагу, все просто - їжте більше! Ось воно! Ось подивіться на дієту, я використав, щоб отримати 25 фунтів. в 3 місяці:

7 ранку - 6 цілих яєць, 1 склянку вівса, банана, протеїновий коктейль, полівітаміни

10 ранку - сніданок буріто Вт/ 2 яйця, шинка, ковбаса, бекон, сир, hashbrown, кетчупом, загорнуті в тортилью

12 годин - обід (всі залишки) вих. - Куряча грудка Вт/ коричневий рис

3 дні - кефір і арахіс

6 вечора - протеїновий коктейль

9 вечора - вечеря - екс. Стейк і салат (шпинат з оливковою олією і бальзамічним оцтом)

+115
Arpit Agrawal 7 жовт. 2019 р., 23:34:43

Це може бути трохи важко, але це можливо, поки ви отримуєте достатню кількість протеїнів і мінеральних речовин протягом всієї вашої повсякденної їжі. Крім того, уникайте високим вмістом жиру їжі, особливо фаст-фуд і нездорової їжі, які надзвичайно шкідливі для вашої фігури. Як факт яких-небудь додаткових калорій більше, ніж ваша добова потреба (з урахуванням тренування) може призвести до жорстокого форми тіла в довгостроковій перспективі. Так що перевірити ваші страви поживні факти, щоб уникнути жиру і цукру, а також купувати достатню кількість протеїну.

+113
landweber 21 груд. 2017 р., 15:43:46

Загальновідомо, що результативність спортсменів, які раптом перейдіть в інше місце, на більшій висоті, ніж вони звикли страждати; коли спортивних подій, таких як Олімпійські ігри проводяться у високогірних місце, спортсмени часто переміщаються на площу набагато раніше для того, щоб адаптуватися.

Це питання я не зміг знайти відповідь на це: наскільки великий висоті різниця суттєва? Е. Р. Буде спринтер, який живе і тренується на рівні моря відчуваю ніякої різниці конкуруючих на 200 - 300 м над рівнем моря?

+17
William Carter Baller 21 бер. 2017 р., 12:27:12

Не набирає розмір м'язів/визначення може бути результатом багатьох факторів, в тому числі:

 1. Погана рутина / форма. Якщо ви робите погані вправи, або робити вправи погано, то ваш прогрес буде страждати в результаті. Найпопулярніша рекомендація для початківців штангою рутину з прогресивної перевантаження, наприклад, Стартова сила, або-або.
 2. Не піднімаючись достатньо. Якщо ви не піднімаючись досить тяжкою, щоб підкреслити ваші м'язи, тоді не буде адаптації або зростання м'язів. Використання прогресивної перевантаження техніці безпечно збільшити вагу ви піднімаєте кожного тренування, так що ви правильно наголошуючи м'язи.
 3. Погане харчування. У той час як ваша дієта має багато білка (і це гарний початок), ви також повинні харчуватися за свій калорійний рівень обслуговування, так що ваше тіло має багато калорій і використовувати їх для нарощування м'язової маси. Оскільки ви робите кардіо, цілком можливо, що ви просто голодувати ваші м'язи калорій, вони повинні рости.
 4. Поганого відновлення. Ваші м'язи потребують належного відновлення, щоб рости. Якщо ви не отримуєте достатньо сну вночі (спробуйте по 8 годин), або якщо ви тренування ваші м'язи кожен день і ніколи не отримати їх в день відпочинку, то вам буде перегороджувати зростання ваших м'язів.
 5. Немає терпіння. Зміни вимагають часу. Культуристами не народжуються в один день. Результати можуть бути повільними, але з часом, якщо ви будете терплячі і слідувати наведеним тут порад ви досягнете успіху.

Іншими словами: їжте багато, слідувати хороший режим, коли ви піднімаєте важкі ваги з хорошій формі, займе кілька днів відпочити, виспатися, і тримати на нього.

+13
Yash Maurya 6 лют. 2017 р., 00:44:15

Це звучить, як біль у стегні від хіп-згиначів.

У цю групу входять: Illiopsoas; Сарторіус; і прямий Femorus. Їх мета: зігніть тазостегновому суглобі; зігніть тулуб уперед; тягнути свої стегна вгору; і, щоб допомогти стабілізувати нижню частину тіла (в області тазу).

This images shows how your weight should be distributed for a hip-flexor stretch...

While this image shows an alternate form that also forces that weight more into your hip because it forces a fixed point (the floor) that the other does not. Ця картина не робить велику роботу, що показує розподіл ваги, хоча. Чи... може малюнок просто дуже туго хіп-згиначів

Наступні 2 посилання мають більш докладний опис з відео для опису основних стрейч (як це може бути важко концептуалізації через образи). Деяка інформація повторюється

Хіп-Згиначів Відео 1

Хіп-Згиначів Відео 2

+11
Derek Redfern 19 трав. 2018 р., 03:52:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil