наслідки потовиділення під час роботи

Чи є зв'язок з запотівання і працювати?

Не паритися більше означає, що я спалюю калорій? чи це нормально не пітніти під час роботи?

+617
user12371 27 груд. 2012 р., 19:21:27
27 відповідей

Я новачок в цьому сайті, але прочитав кілька запитань і відповідей тут, які пов'язані з цим питанням і знайшли різні суперечливі відповіді. Деякі кажуть, що єдиний ефект полягає в тому, що великий м'язової маси буде спалювати більше калорій. Деякі кажуть, що додаткова м'язова маса буде спалювати набагато більше калорій, інші відповіді сказати, що м'язової маси ефект, як, наприклад, тільки 10 калорій за кожен додатковий фунт м'язової маси в день. Деякі відповіді кажуть, що допоможе тільки інтенсивне кардіо вправи збільшити BMR, інші стверджують, що немає ніякого суттєвого ефекту від кардіо вправи.

Так що, будь ласка, не робіть просто висловити свою думку або зробити загальним якісним заяви. Як фактичні кількісні дослідження відповідають на це питання? Де дослідження і дані?

+959
gokhale 03 февр. '09 в 4:24

Майк Burgener (Рівень 5 старший міжнародний тренер з важкої атлетики) використовує репліку "показати свої пахви" у верхній частині ривку, сенс, як ви пропонуєте, ви повинні тиснути на брусок, як зігнути ваги вперед.

Крім того, ви завжди повинні підтримувати активний плечі, означає, що ви використовувати ваші м'язи, щоб підняти вагу сполучної тканини. Лопатки повинні бути притиснуті один до одного. (Активний плечі під час змоталися б лопатки разом, а плечі вниз, тому що ви воюєте тяжкості і не покладаючись на сполучну тканину, щоб повісити.)

+917
AvishvaT 23 груд. 2013 р., 06:14:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Любителі культуризму і професіоналів, безумовно, найчастіше користувачі білкових добавок. Тим не менш, будь-яка людина з дефіцитом білка (наприклад, вегетаріанці, які, як правило, важче вразити свої щоденні потреби в білку) можуть ними скористатися.

+911
fskilroy 26 жовт. 2017 р., 12:27:30

Деякими з найбільш важливих елементів у великий гімнастичний килимок є міцність зчеплення, комфорт та розмір.

Йога та пілатес килимки для постановки і розтягування. Але якщо ви шукаєте щось для кардіо вправи з власною вагою, це дуже приємно мати щось більше.

Я купив 7' х 5' горила килимок, який я дуже люблю. Він не губчаста товщиною, але насправді робить роботу на своєму паркеті комфортно. І я можу робити будь-які вправи, не турбуючись про те, щоб залишитися на килимку. Він величезний!

Ось посилання на Amazon: https://www.amazon.com/Premium-Extra-Large-Exercise-Mat/dp/B01MSU203S

+816
Mark Leipnitz 8 лист. 2016 р., 03:43:33

Я роблю німий дзвін пуловера, як показано на відпрацювання

Крім того, що я лежу повністю на лавці, коли я наведу ДБ, я відчуваю себе сіпаються навколо них , це нормально , у плеча також брати участь в цьому?

+782
Laurent Dezitter 11 жовт. 2010 р., 01:38:33

Коротка відповідь полягає в тому, що людині стає сильніше і швидше.

Довгий відповідь полягає в тому, що це залежить від того, відновлення визначається різними чинниками, в основному стать, вагу і м'язову групу. На 54 кг жінка спортсмен може присідати 4 рази в тиждень і не перетрудишся, але якщо 200 кг мыжского спортсмена станова тяга 4 рази в тиждень, його відновлення буде значно впливає.

Якщо ви не хочете поширювати свій обсяг через тиждень, ви повинні дбати, щоб виконати мінімальну кількість наборів, щоб викликати стимул зростання в кожен день. 2 комплекти 5 може не вистачити.

Це унікальний Прилепін, який дає мінімальну кількість повторень/сетів для виконання кожної тренуванні, щоб викликати стимул, а максимальна кількість, щоб не допустити перетренованості. Ці цифри можуть здатися низькими, але вони призначені, щоб уникнути технічних помилок і, тим самим, запобігаючи травми.

Prilepin's Chart

Там ще багато боротьби з втомою, ніж це. Потрібно враховувати фазу тренувального циклу (deloading або перевтомлений і т. д.), стать, генетика, вік і багато інші фактори.

Я рекомендую вам гуглити про індекс ИНОЛ Христо Христового. Крім того, це досить пізнавально почитати, якщо вас цікавить тема боротьби з втомою: http://www.jtsstrength.com/articles/2016/02/29/47634/

Хоча, якщо ви новачок або проміжний склопідіймача, ви можете вибрати будь-яку програму формочках як 5/3/1 і піти з ним.

+727
Zauker 21 вер. 2019 р., 10:44:12
 • Фільм сам. Перегляньте стрічку собі і виправити все, що можна. Після цього в СС техніка форум (для досягнення найкращих результатів, дотримуйтесь їх рекомендацій). Розмістити його тут і запитати, що ви робите неправильно.

 • Завчасно використовувати TUBOW (дуже корисний блок з дерева), щоб переконатися, що коліна є правильними в присяд.

 • Підтягуватися замість того, щоб влада прибирає, в Rippetoe це трохи різні практичного програмування початківцям програму, щоб зменшити кількість підйомників ви повинні ідеально.

 • Кожен раз, коли ви знаходите важливим питанням, форма, скидання ("пастка") вага на це вправу по 10% або 20%. Це робить повторне навчання правильної версії ліфт набагато простіше, і дає раніше невикористаний, підтримують і стабілізуючих м'язів, можливість вжитися в свою нову роль.

 • Визнати, що присед (не тільки влада, чиста) також високо технічний ліфт. Навіть преса і станової тяги може легко бути зроблено неправильно в тонкі способи, що повільно призведе до біди. Визнати, що ви, ймовірно, зробити деякі (або всі) підйомники неправильно протягом декількох місяців. Постійно вдосконалювати свою техніку.

 • Не здавайтеся, шукайте пауерліфтингу або Олімпійським тренажерний зал атлетика, бокс, кроссфіт, чи знає тренер. Навіть випадкові перевірки форма може дуже допомогти.

+710
James Toomey 7 вер. 2018 р., 21:28:34

Я дуже худа і я шукаю, щоб поставити на вагу, набирають м'язову масу. Я 6 футів 2 і важить близько 160 фунтів. Я готовий змінити свою дієту. Я їм тихо, багато шоколаду і чіпсів, але не фастфуд. Я займаюся спортивної команди і тренуватися 2 або 3 рази в тиждень, але будуть шукати, щоб потрапити в спортзал більше. Будь-які поради будуть з вдячністю.

+683
Mike Garrido 18 черв. 2010 р., 12:55:27

Куленепробивний кава має значну кількість жиру з вершкового масла або топленого масла, тому переконайтеся, що ви розраховувати макроси з цієї чашки кави для вашого щоденного харчування. 23г жиру за унцію топлене масло (2 столові ложки).

Зелений чай, і, зокрема, катехінів, чинить незначний вплив на спалювання жирів і окислення. У той час як є багато переваг, впливає на всі незначні Ряд досліджень резервного копіювання, що претензії (в одній).

Кофеїну можуть бути хорошими при правильному використанні

Нейт Вінклер була хороша стаття на пр розбивши харчування , який стосується застосування кофеїну.

 • Кофеїн стимулює симпатичну нервову систему (інстинкт боротьби або втечі)
 • Використання стимуляторів, коли ви тренуєтеся, це добре, однак, коли ви не може бути погано
 • Зловживання кофеїн знижує вашу чутливість до кофеїну. Це означає більш високі дози потрібні для досягнення того ж ефекту.

Грунтуючись на цій статті, я скоротив свою дозу кофеїну до одного 16 унцій кави в день. Я вважаю, що я багато стимулюється, що одна чашка тепер, де раніше мені знадобиться кілька чашок в день. Коли я потраплю в конкурс місяці я скину навіть така кількість кави і не виникли до дня змагань.

Поєднання куленепробивного кава і зелений чай

Я не зміг знайти статистику про те, скільки кофеїну в куленепробивний модернізований кави, але я знайшов деякі загальні статті на каву і чай.

 • 8 унцій крапельного кава має 90-200мг кофеїну
 • 8 унцій зелений чай має 24-40 мг кофеїну

Зелений чай має кофеїн, але не настільки, щоб бути особливо тривожним. Однак кава має багато кофеїну. Якщо ми використовуємо поріг 16 унцій з мого особистого досвіду, ми дивилися б на 180-400 мг кофеїну щодня.

Еквівалент суміші буде 3-4 чашки зеленого чаю і одну чашку куленепробивний кави. Я хотів би зберегти кави в якості попереднього тренування, і використовувати зелений чай протягом дня, як ви вважаєте за потрібне. Головне, що ви не перестаратися, і коли вам потрібно. Я понад 250 фунтів на даний момент, так що ви, можливо, доведеться масштабувати загальне споживання кофеїну, щоб врахувати різницю в масі тіла.

Коротше кажучи, ви повинні бути добре.

+650
ja1391 2 лист. 2019 р., 02:43:32

Швидкий відповідь: якщо ти тіло не підходить, щоб показати свій "тон", то ви можете відпускати її, поки ти мертвий але ви не будете нічого добитися візуально, якщо ви не зміните свій раціон. Це де я перебуваю зараз. У мене ріже, але я також маю шаром слизу, що заважає їм бути чітко визначені.

Справа-в-точку: культуристи застосовують діуретики, щоб злити все до останньої краплі води з шкіри перед змаганнями, щоб викрити, як багато їх "тон" або "ріже", як це можливо. Як тільки вони знову гідрат, тоноване погляд вицвітає небагато, але вони ще і тоновані під.

Ваші м'язи можуть бути в тонусі, навіть якщо ви не можете побачити його. Чим більше ваги ви втрачаєте, тим більше ваш тон стане видимим.

+639
user271614 29 вер. 2010 р., 16:33:20

Я не беру в рахунок останні лонгітюдне дослідження, з-за дизайну дослідження.

На вершині, що ВИИТ-це просто тег. Кожне динамічне вправу з досить висока intesity буде провокувати hypetrophy вогнища стіни.

Футболісти мають такі "проблеми" теж. Навіть в статичних вправ таких видів спорту, як важка атлетика і бодібілдинг є такий же ефект на вогнище.

Все доведено до крайності, дасть вам "побічні ефекти".

+638
user1718481 11 лип. 2014 р., 16:00:07

Протеїнові коктейлі є харчові добавки, а не втрати ваги або зростання м'язів чарівне зілля. Вони корисні тільки якщо ви не відповідають вашим вимогам протеїну за допомогою інших методів.

Протеїнові коктейлі не містять вітаміни, мінерали і клітковина, яка міститься в інших цілісних харчових джерел білка і всі з яких є життєво важливими для хорошого здоров'я. Те, що вони містять в достатку калорії, білок і більше нічого.

Точно відслідковувати Ваші калорій і макроелементів вимога, і тільки якщо вам не відповідають ваші потреби білка з допомогою інших засобів, ви повинні розглянути протеїнові коктейлі.

+582
aste 8 трав. 2011 р., 14:24:42
 • Квадріцепс: присідання або жим ногами
 • Задня Поверхня Стегна: Згинання Ніг
 • Теля: Теля Піднімає

Це має зробити трюк.

+574
sonu thomas 3 серп. 2013 р., 16:32:39

Я виявив, біг після роботи, але перед вечерею досить ефективним протягом багатьох років. Якщо я чекав занадто довго, або вечеряли по-перше, це було набагато важче працювати.

Так вважають біжить першим ділом, після того, як вечір закінчується зміна? Подивитися, якщо це допомагає.

+569
intrepidis 15 трав. 2019 р., 15:47:25

Я бігаю вже кілька років, але я досі борюся з швидкодію. Я використовую онлайн-тренінг генератор, що попередня гонка на час і відстань, дистанція гонки, щотижневі відстань, тривалість і графік, щоб створити план, який включає в себе прості траси, пробіжок, швидкодія, і відпочинок або крос-тренінг днів.

Мій план тренувань базується на чотирьох тижневий цикл. Понеділок-це легкий біг, вівторок-легкий біг на 1-3 тижні і відпочинок/XT на 4 тижні, в середу швидкодія на тижні 1 і 3 або темп роботи на тиждень 2 або легку пробіжку на 4 тижня, четвер-легкий біг, п'ятниця-відпочинок або крос-поїзд, в суботу і неділю-відпочинок або крос-поїзд. План також розвиває швидкість впродовж всіх тренувань. Відстань також збільшується. Сумарний тижневий відстані в діапазоні від 22 милі/тиждень, до 35 км/тиждень. План трохи відхиляється в кінці, ближче до гонки.

Коли я на біговій доріжці, я схильний коригувати план кроків, грунтуючись на щось на зразок цього перетворення діаграми , щоб пояснити той факт, що це трохи легше бігати на біговій доріжці, ніж на вулиці.

Я рідко беруть день відпочинку, вибір на користь силових тренувань та/або якийсь час на еліптичну (зазвичай сила + 15 хвилин еліптичні, а іноді і 30 хвилин орбітрек або 30 хвилин дуги тренера). Я, як правило, щоб взяти інші дні як дні відпочинку на початку плану (який зазвичай після гонки), дуже пізно в цьому плані (на тиждень або два до гонки), або якщо я не дуже добре себе почуває з якої-небудь причини, щоб не змушувати себе занадто сильно.

Щоб дати уявлення про те, де я стою, мій 5к пр 29:00, Мій 10к ПР 1:09:51, мій 15к ПР 1:57:21, і моя половина ПР 2:35:07. На жаль, в минулому році я був травми. Я був зцілений до весни, але мої зимові тренування практично не було, так що мої часи були набагато гірше. Останні роки часи були 32:55 за 5к (квітень 2016), 1:17:35 за 10к (червень 2016), і 2:53:03 за півріччя (листопад 2016).

Грунтуючись на моєму тренінгу, я выпушки близько до 5к ОР квітня цього року. Мій просто працює на біговій доріжці останнім часом близько 10:50-11:10/миля. Я навіть міг би підсунути трохи і бути зручною. Я тільки мав Погода за однією вагомою відкритому повітрі, і це був легкий біг приблизно в 11:30/миля. В моєму темпі проходить близько 3-4 миль в довжину і я біжу приблизно о 9:40/км.

Хоча мій легкий і пробіжок відстаней і часу проектуючи поруч з ПР мій швидкодію працює жахливо. Сьогодні мені було призначено на швидкодію виконання, яка складалася з розминки і 5 0.5 км з інтервалом в 8:20/км, за кожним з яких слід 0.25 милі інтервал відновлення (я використовував темпі близько 11:30/миля), і кулдаун на загальну відстань 6 миль. До середини третього інтервалу швидкості, я був фізично зношені.

Я щось роблю не так в моєму швидкодію, якщо я в змозі закінчити легко і пробіжок за планом (а іноді і краще, ніж план), але боротьба з моєї планові показники продуктивності?

Що я можу зробити, щоб конкретно поліпшити швидкодію без величезних відхилення від мого плану, який відповідає моїй майбутній гонці 5к? Чи існують які-небудь зміни я можу зробити в дні тренувань, які вимагають швидкодію?

+472
Olha Bilan 27 січ. 2015 р., 01:29:00

Я хотів би знати, що таке темп, представник в якій-небудь з чотирьох тренувань, згаданих вище, щоб отримати кращий результат у відповідній тренування.

Я не знаю, якщо це правильно, щоб дати кожній тренування певний темп або темп групові вправи в тому чи іншому вправі.

Як я розумію, темпу є фундаментальним, щоб отримати кращий результат у вправі крім того, щоб встановити, реп і форма вправи.

Єдиний результат, який я зміг знайти, що рекомендований темп для силового тренування мета-1-1-0.

Велике спасибі!

Редагувати

(Наступний текст був узятий з танцю В ритмі стаття)

Темпо просто означає швидкість, з якою ви переміщаєте вагу.

Темпо написано з 3, а можливо 4 цифр і читаються зліва направо:

 1. Перша цифра - негативні або ексцентричні фази - іншими словами, коли ви знизити вагу або коли ви рухаєтеся в напрямку, протилежному скорочення м'язи. (Для присідання та жиму лежачи, це буде означати зниження ваги. Для кабелю поспіль, це буде означати повернення плит в стеку)

 2. Друга цифра - пауза після завершення першої фази. (Для жиму лежачи, паузу, так як вага утримується нерухомо трохи вище грудей)

 3. Третя цифра - концентричні або позитивна фаза - стягання. (Для жиму лежачи, це буде водіння в бар вгору. А цифра 1 означає, як правило, "вибухає" - іншими словами, ви можете зробити це швидше, ніж за 1 секунду)

 4. Четверта цифра - зазвичай зліва, але якщо уявити - пауза у верхній частині руху.

+460
lstd0t 9 бер. 2013 р., 12:03:05

Я роблю звичайний вагу тіла вправи, як віджимання (25reps,3 комплекти), підтягуванні (10reps,3 комплекти), перевернутої рядка (15reps, 3наборы), присідання (20reps, 3наборы), випади (15reps, 3 комплекти), стілець соуси (10reps, 3наборы), деякі вправи і кардіо тренування. Останнім часом я відчуваю біль в моєму верхньому-назад (в основному лопатку) області. Іноді я відчуваю біль у лопатці області, коли намагаєтеся рухати головою і зробіть глибокий вдих. Я намагався відпочити на 2-3 дні, що сприяє зменшенню болю, а через 8-10 днів регулярних тренувань біль повертається знову. Може бути біль з-за травм, які не є лікувальними і тиску при вага тіла Вправи для її збільшення і може бути м'язи тієї області надто слабкий. Прохання представити деякі рекомендації, так що я отримати полегшення від болю підтримання сили і витривалості організму. Не практикуючи йога допомагає отримати полегшення від болю?

Б. Н. - у мене спондиліт шиї.

+315
TheSwiftyCoder 16 лип. 2017 р., 19:04:56

Як інші сказали, як будь-яка інша вправа. Ви почніть повільно і працювати ваш шлях вгору, як ви отримаєте кращу витривалість і майстерність. Потрапивши в мішок може бути досить невибаглива рушанні, але ви повинні бути націлені на певні інтервали часу. Може бути, починати на 1-2хв раундів, потім 1 хв перерва на 3-4 раундів буде добре. Тоді як вам комфортно збільшити час на раунди. Якщо ви хочете, ви також можете почати знижувати час відпочинку, але ніколи не опускається нижче 30С відпочинку.

Тільки будьте обережні при продавлюванні і що у вас є свій кулак щільно, великий палець зовні і зап'ястя квартира. Зап'ястя квартира означає рука повинна бути у прямій лінії з передпліччям. Якщо його немає, ви ризикуєте поранивши зап'ясті. Рукавички-хороша ідея. Якщо ви тренуєтеся для деяких кулачному боксу, немає ніяких підстав для того, щоб розривати ваші суглоби. І пам'ятайте-ваші руки і що все в стегнах.

+232
laloune 16 трав. 2017 р., 11:53:59

Тестування ефективності кондиціонування тренування, як правило, спирається на вимірювання результатів тренування, тобто блок в Х разів, де Х може бути Уоттс, Майлз, ударів кинули, що завгодно. Більш неясні методи відстеження прогресу включають в себе відчуття свіжості в кінці тренування, або бути в змозі виконати доручену тренування більш швидко, зумівши скоротити періоди відпочинку, або бути в змозі завершити більше раундів. Звичайно, це все залежить від підтримки постійної потужності роботи.

ЧСС-це ще одна можливість для довгострокового простежування зонний можливість. З вашим конкретним прикладом роботи мішка, є також традиційний метод тестування кондиціонування бокс: Спар кілька раундів, або прийняти бій.

Існують більш складні тести, які включають вимір частоти серцевих скорочень або інші показники, або навіть за день роботи кров.

+182
himanshu219 24 лист. 2017 р., 02:57:44

Я втратила 1,5 кілограма на місяць протягом двох років (з-за мого віку, я боялася, що моя шкіра буде обвисати і я втрачу м'язи, якщо я був більш агресивним). Це було легко. Сайт, сайту Клініки Майо, і т. д. У всіх є калькулятори, які ви пройдете через процес. Моя порада полягає в тому, що дається вибір, як кілька активних " і "огидно сидячий слимак' завжди вибрати найбільш принизливим варіант. Кращий спосіб, проте, є харчовий щоденник. Зважуйтеся відразу після першої сечі вранці кожен день і їж тільки продукти з розміщеною кількість калорій (наприклад, пакет печива або піцу) і запишіть, що ви їли, коли, і підрахунок калорій. Зробити це за тиждень або два. Це не складно. Один фунт прибутку або збитку становить 3500 калорій. Ви можете виявити, що документування ваша їжа викликала у вас є кращі речі і їдять рідше. Запустити мій тест, який я розробив стандартні сендвічі і салати - нічого особливого. На мій подив, я ніколи не втомився від них і виявив, що я просто з'їв, коли я був голодний. Я досі зберігаю свій щоденник, але тепер він використовується, щоб тримати мою вагу, як я тренуюся.

+181
Rathan M 24 трав. 2011 р., 20:45:59

Проблема

5кг це waaaaaay занадто багато, щоб додати в одного стрибка для більшості підйомників для більшості людей після самого початкового етапу. Це іноді доречно, але багато разів це надто значне зростання, щоб бути готовим до високих вагою з хорошу форму.

Деякі Рішення

 • Часткове або інакше невеликих тарілок. Дві пластини 2.5 кг не повинна бути самі маленькі речі навколо. Купити, знайти або зробити менше пар пластин: не менше 1 кг, 0,5 кг є хорошою ідеєю, і навіть 0,25 кг для підйомників (наприклад, верхній прес).
 • Досягти більш високих повторень з поточним вагою, перш ніж додавати вагу і прагнете до меншої кількості повторень. Якщо я був змушений зробити 5кг стрибає, потім за велику ліфти я б комплектів п'ять, потім шість, потім сім, потім вісім, потім додати 5 кг і перейти на набір з трьох або чотирьох або п'яти. Я б не став просто робити одне тренування з наборами з п'яти з 25кг, а потім просто перейти до комплекти 5 до 30 кг, якщо я новачок в ліфт і швидко легкий прогрес.
 • Залишитися при такому ж вазі і повторень, поки це легко. Вона також може працювати, щоб просто продовжувати робити ту ж вагу при однаковій кількості повторень, але прагнути до повторень з кращою формою. Прагнемо бути в змозі зробити ці повторення швидко (доводячи, вага не максимальний), а також повільно (на повірку у вас є повний контроль над ним) і, можливо, навіть з паузами (щоб довести, що ви не використовуєте імпульс, щоб обійти жорсткі частини). Може бути, мій перший раз, присідання 60кг п'ять він був повільним, моя форма була сумнівна, і мені довелося відпочити кілька хвилин між підходами, але як тільки я можу присідати 60кг п'ять разів по п'ять в ряд, тільки одна хвилина відпочинку і кожен реп-це чистий і швидкий, то я відчуваю, що готовий перейти до 65кг. Я б очікував, що моя швидкість і форма деградувати, звичайно, але поки моя форма в рамках безпеки, то я б не хвилювалася.

Скільки поганий тон це нормально?

Є прекрасні представники і є хороші представники. Є сумнівний повторень і є погані представники. Хороша форма листя буферну зону, де ти такий про-точка, всі рамно, а саме позицію вона повинна бути з силою і рухливістю і швидкістю, щоб заощадити. Таким чином, коли ви повинні кинути виклик собі з великою вагою або більше повторень або навіть просто поганий день тренування, Ви можете дозволити собі не перевіряти кожну коробку з ваших зусиль.

Іншими словами, є різниця між "що" реп "не є ідеальним" і "реп, що був небезпечний".

+135
Ali SAID OMAR 29 квіт. 2015 р., 13:10:50

Якщо ви пішли з нуля до 10 км в 3-4 тижні (?) ваша проблема може бути викликана перевантаженням. Я не лікар, але... дуже, дуже поширена проблема перевантаження, якщо ви починаєте занадто агресивний із запуском, є плантарний фасциит, який більш-менш підходять під ваш опис.

Погуглите - є багато хороших статей на цю тему, як це так часто. Ліки? Як правило, ви просто повинні вимкнути працює трохи, коли ви отримаєте його найближчим часом. Є також кілька хороших вправ, які допоможуть вам отримувати за травми швидше.

+117
Fouzi TAKELAIT 16 січ. 2010 р., 18:13:49

Та, пошук оригіналу Рег парки (дуже стара школа) програма для новачків, які сприяли значна частина ДНК або 5х5, фактично можна сказати, що що-небудь як рутинної Рег Парк упакувати і трохи скоротив, для сучасних додатків з допомогою мас.

Це буде виглядати дуже знайомим кожному, хто слідував або 5х5, ви знаєте, дриль: 3 рази на тиждень, чергуючи тренування а і Б, починаючи кожне тренування на корточках 5х5. Перше, що ви помітите, як схожий він на (щоб бути справедливим до StrongLift творець Мехді, він завжди визнавав Рег парки як його відправна точка)

Наступна річ, яка впадає в очі, полягає в тому, що в план Рег Парк тренування, а на спині-на корточках і тренування Б Рег був передній присед.

Якщо ви як-небудь, Стартова сила і т. д. і хочете змішати передня/задня присідати маршрутизації, вам би не завадило огляду програми початкового міцність Рег Парк!

+105
mike190 1 груд. 2014 р., 23:31:00

Можливо, я зможу допомогти небагато. Цей вид міцність зчеплення може бути досягнуто шляхом зміцнення forarms, зап'ястя, пальці і навчання на отримання більш м'язи, як ви робите зараз для відкриття jar як приклад.

Існує три типи сили хвата:

 1. Тиснути зчеплення зчеплення між пальцями і долонею—тієї, яку ви використовуєте для рукостискання і зминання пивних банок.

 2. Щіпку зчеплення зчеплення між пальцями і великим пальцем. Це може бути далі поділено на окремі пальці + зчеплення пальця.

 3. Зчеплення підтримки є здатність зберігати владу над чим-то на деякий час—думаю, що підтягування або довго і продуктивних походів по магазинах

Навчити зчеплення, існує багато способів зробити це, хворим включати в себе деякі з моїх фаворитів, що б допомогти у вашій ситуації.

 • висіти або підтягуватися з рушником
 • Клавіш віджимання
 • густий тренінг-бар, в тому числі fatgrips або рушник, щоб збільшити діаметр барі або дзвін.
 • защемляет плиту ( просто поставити кілька тарілок разом і підняти їх з великим і вказівним пальцями)
 • фермер несе і станова тяга
 • Я особисто передбачають зростання-відра, де я свою чергу, мої руки по колу, щоб зміцнити зап'ястя
 • іноді я роблю віджимання з мітлами в кожній руці або двома шматочками дерева з великими пальцями вгору.
 • В якийсь момент, Ви будете потребувати, щоб знову відкрити руки. Отримати гумкою, надіньте його на пальці і відкрийте ваші руки як можна ширше. Додати ще гумки по мірі необхідності.

Сподіваюся, що допомагає.

+79
e4sylock 20 квіт. 2012 р., 08:30:18

З мого досвіду, кожен набір визначається невдачі.

Тому що ваші м'язи дійсно працюють, коли він горить і якщо ви націлилися 10 повторень і ваш 10-я реп навіть не спалять тебе... "ти витратив набору". Це з мого досвіду тільки.

+77
Junior Farhan 28 бер. 2019 р., 08:25:52

Я новачок в підйом. У мене є свій жим лежачи і гантелі, у мене 10 кг на гантелі і 20кг на мій жиму штанги лежачи. З того, що я бачив у мережі, я повинен (мабуть) мають більшу вагу на. Я сам до речі з форми (110 кг) і я нещодавно кинув палити, і було цікаво, скільки я повинен бути на лаві запасних. Я знаю, що очевидний відповідь буде "лише стільки, скільки я можу впоратися, тому я не забився". Я починаю з 20 повторень, потім 3 підходи по 10 і набір з 15. Я також роблю 10 повторень 4 або 5 різних способів з гантелями. Я просто хочу знати, що вага 110 кг, екс-курця у віці 23 років повинні робити.

+23
Ben Johnsom 29 лист. 2015 р., 03:15:47

я хотів би знати, як я можу їсти з грудей.Я знаю, що Ви буду називати його низький,середній,до грудей, але я хочу бути конкретними.Що я шукаю-це вправа, яка приносить моя груди з мого тіла.Яка вправа він може бути корисний будинку ?

+15
hundfred 24 січ. 2010 р., 22:05:22

Показати питання з тегом