Мінімальний час сну для поділу гормони росту

Очевидно, що сон-це стероїди натуральний бодібілдинг, тому що під час сну Ви ростуть ваші м'язи, а давно відомо, що нам потрібно як мінімум 8 годин сну на добу.

Коли ви спите, ваше тіло виділяє гормони, але що це мінімальний час, необхідний для вашого тіла, для початку виділення гормонів під час сну?

Наприклад, якщо я візьму 2 години поспати б мої м'язи "ростуть" з-за гормонів, що моє тіло окремо, або потрібно більше часу, поки процес зростання починається.

У будь-якому випадку ви повинні спати 8 годин, але мені було цікаво давно.

+442
Nikolay Moskvin 28 груд. 2017 р., 18:24:13
35 відповідей

деякі пропонують скоротити в 3 рази їжу і з'їсти ту ж суму 6 разів....

все ж загальна калорійність, що організм прийме таке ж право ?

ніж як його збираються зменшити живіт жир ?

або пропускати ранковий сніданок допоможе нам зменшити живіт жир ? чим ми будемо стикатися з проблемами шлунку так ?

+1000
Toine Servais 03 февр. '09 в 4:24

Є кілька причин для розминки перед тренуванням:

 1. Підвищена продуктивність - коли ви сидите, ви не повинні однаково серцевого викиду, як під час тренування, ваші м'язи на більш низьку температуру, а капіляри не завжди готовий до руху крові через м'язи. Як тільки ви розігрілися (8-15 хвилин), капіляри відкриті, хвилинного об'єму крові до м'язів збільшується до 70% більше, ніж у стані спокою, а крім того, більш висока температура є більш сприятливою для випуску кисню і кращого скорочення м'язів.
 2. Профілактика травматизму - це трохи більш стримано, але старі дослідження на тварин показали, тепліше м'язів потрібно більше сил рвати, ніж на інші м'язи, і деякі пізніші дослідження показують, ЕКГ (серце трасування) аномалій при переході від 0-60.

Наскільки прогрівається по-різному, основною метою має бути однаковою, отримаємо пульс, температуру і т. д. А спосіб дійсно не має значення, єдине, що слід враховувати динамічний розтягнення частин тіла, які будуть максимально задіяні в даній вправі. Мімічні рухи, що ви збираєтеся робити в наростаючою амплітудою.

У той час як спостерігається брак досліджень, присвячених прогріву вплив на продуктивність, цей огляд навчальної літератури пропонує 79% поліпшення продуктивності при використанні маркерів розминка, порівняно з без прогріву.

+971
Terence Yim 10 трав. 2018 р., 14:42:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете, але ліжко поглине багато вашого руху, що робить його легше зробити, і може зробити це важко досягти хорошій формі.

Ви можете спробувати робити віджимання на ліжко в якості прикладу: ви можете робити це, але без повного опору підлоги ваша спина під дивним кутом і ваші руки занурюються в матрац.

З тієї ж причини, що ви повинні присідати і станову тягу (і більшість інших штангою ліфтів) з пласким, не болотистий взуття (Конверс і т. д. На жорсткому підлозі, як бетон. З цієї ж причини рукавички, як правило, з несхваленням: він такий м'який речі між вами і щось тверде (бар).

+958
gir 23 бер. 2019 р., 11:53:11

Моя подруга переїжджає у свій новий будинок в тиждень, і я збираюся допомогти йому з підйомом тягарів.

Однак я стурбований з низькою спинкою попередження травматизму.

Моє питання : як краще підготуватися до такої праці лише одну тиждень ? Може, ще й вправи ? Спасибі за ваші ідеї та пропозиції.

+942
Ahmadcon9311 30 жовт. 2014 р., 21:47:11

Про віджимання, ви, мабуть, не варто надто турбуватися, як болючість не обов'язково означає прогрес і внутрішній і зовнішній грудної клітки по суті ті ж м'язи, незалежно від. Я помітив, що моя хворобливість грудей-це досить непередбачувана, але я регулярно (і збалансоване) у будь-якому випадку прогрес в розмірах і силі.

Що стосується крилаті лопатки, я не фізіотерапевт, але м'язовий дисбаланс, як правило, здається, щоб сприяти такої проблеми. Якщо ви ще не, спробуйте зробити стільки ж вправ для спини і зовнішніх ротаторів, як для вашої грудей. Сподіваюся, що це допомагає!

+887
jcarbaugh 22 лист. 2015 р., 11:40:43

Не перенапружувати спину під час присідань (або тяги, або будь-якого іншого важкого підйому*). Я раніше розтягували спину через стрільби мого хребта монтажників, що викликало головною в поперековому відділі хребта. Я, звичайно, не міг би зберегти цю позицію в нижній точці присідання, змусивши мене піти з hyperextended в квартирі, а під навантаженням, що не дуже хороша ідея, і викликало біль і болючість. Не роби цього.

Келлі Старретт-це спільне правило можна застосувати і тут. Я рекомендую глибше вивчати концепцію. Моя пре-присідання репліки, почерпнуті з тренування рухливості Старрет дня відео, складаються з наступних:

 1. Стисніть сідничні м'язи
 2. Замок АБС і назад одночасно
 3. Притиснути лопатками тому

Це дало мені квартиру назад замість hyperextended один. Спина повинна залишатися замкнутою в цій нейтральній позиції протягом усього присідання. Ще один із його інших MWOD відео йде в екстремальних докладно про цьому процесі, і я дуже рекомендую його.

 • NB: це не універсально вірно. Як обговорювалося дуже розумно на exrx.net (також), цілком можливо і навіть доцільно зробити круглою спинкою станова тяга та інші зважені вправи з поперековий вигин. Тих пір, поки маса покірно підійшов і збільшується лише поступово, немає нічого спочатку шкідливого про зняття з круглою спиною.
+880
LaPetiteChat 16 січ. 2013 р., 14:55:03

Я також не погоджуся з ними на коліна перед Зодом. Немає нічого поганого з запуском повністю босоніж на відкритому повітрі. Треба просто подивитися, де ви працюєте, залишатися розслабленим, а правильно працювати.

Незалежно від того, чи ви працюєте насправді босоніж або у мінімальній взуття, ключі для запам'ятовування, є:

 • Скоротити свій крок. Традиційні кросівки дозволяють легко відчувати, що ви повинні розтягнути така, що ноги землі п'ятою-перше далеко попереду центру тяжіння. Це створює гальмівне зусилля на кожному кроці, і, як було показано, щоб створити високі перехідні впливу, які дійсно збільшують вплив на суглоби. Причина традиційна взуття настільки товсті і тепленькі так це не боляче.
 • Не нахилятися вперед від талії. Встаньте прямо, голову і плечі назад. Злегка нахиліться вперед від щиколотки є, напевно, ок, але не перестарайтеся.
 • Зігніть ноги в колінах. Коли ви вперше почати працювати босоніж, багато часу є тенденція, щоб ввібрати всі дії з вашими телятами. Це значно підсилює тенденцію серед вперше скальці бігунів до перетренованості, травм. Використовуйте всю вашу ногу, особливо при спуску.
 • Це здається очевидним, але в передній або середній частині стопи посадки дозволить вашої природної архітектура (звід вашої стопи, ахіллового сухожилля, ікри, квадрицепси і т. д.), щоб поглинути удар і повернути його рух вперед.
 • Це нормально, якщо ваша п'ята торкнеться землі. Намагайтеся тримати його світло, ви не хочете йти тупотить таке, що ви якийсь реальний вплив на п'яту. Але дозволяти п'ятки злегка торкнутися вниз зменшує схильність до надмірного травми.

Хороший спосіб попрактикуватися в хорошій формі, щоб запустити на місці. Почніть з 5 хвилин Макс просто біг на місці 3 або 4 рази на тиждень. Навіть менше, якщо ваші ноги починають відчувати втому. Зосередитися на підйомі ноги близько 4-6" від підлоги та тримати коліна зігнутими, щоб зберегти вплив вашого каблука світло. Це допомагає призвичаїтися відпочинку, легкої посадки і допомагає вам звикнути до стоїть прямо працювати. Додати приблизно 1 хвилину кожну тиждень, а не до 5 хвилин не призводить до ваших ніг почуття втоми або болю у м'язах ніг/ікри на наступний день.

Ви вже помітили попередження про перестаратися, але я додам ось що: основним фактором в тому, щоб навчитися працювати зручно/правильно (в основному взаємозамінні ІМО) босоніж звернути увагу на те, як ваші ноги відчувають. Якщо ваші ноги починають відчувати втому, оніміння або біль ваша форма буде страждати і ви, подорожуючи по прямої травми.

Найголовніше, отримуйте задоволення. Мені знадобився майже рік, щоб повернутися на працюючому гучність я робив перш ніж я переключився на мінімалістський взуття і просто босоніж. Але результат буде дійсно приємним.

+835
user321557 27 квіт. 2012 р., 18:18:42

Якщо я знайду себе, більше часу між розминкою встановлює, ніж потрібно, щоб змінити тарілки, я знаю, що щось не так. Швидше за все я недостатньо відновився, вказуючи на мою програму або їсть або спить або стрес переплуталися. Це не велика проблема, але це щось помітити. Я повинен отримувати тепло і душевно готовий до роботи набори, не втомлюючись.

Між роботою встановлює, розрахувати час у хвилинах, або як мінімум, 30 секундні шматочки. Так що для важких наборів з п'яти я спробую зупинитися на три-п'ять хвилин відпочинку, а для важких трійок я постараюся зберегти її до двох або трьох хвилин, і для самотніх, я іноді ходжу на хвилину 30 секунд.

Між розминкою сетами, я вважаю раз у тридцять другий блоки по максимуму. Якщо мені потрібна перепочинок, я візьму десять або двадцять секунд, щоб написати що-небудь в мій тренувальний щоденник, але я візьму собі на замітку, щоб підбадьоритися, тому що бути winded після 50% розминка-це не те, що я хочу зробити. Це в цілому допомагає.

+834
Arya M Sankar 28 вер. 2012 р., 06:32:31

Просто, щоб додати різні точки зору; якщо ви будете дотримуватися поточної програми/дієти і не бачити результатів через місяць або два (набирає фунт в тиждень-це хороша мета), додавши ще один коктейль напевно не зашкодить. Я намагаюся зробити 1-1.5 грама білка на кілограм ваги тіла, і, що включає в себе 2 протеїновий коктейль(після тренування, одна перед сном).

Якщо ви відчуваєте себе роздутою, спробувати його з водою замість молока. Якщо ви відчуваєте себе роздутою, навіть з водою, дайте йому кілька днів для вашого тіла, щоб пристосуватися, якщо ви все ж відчули себе хворим, вам доведеться дотримуватися однієї.

Багато суперечок про те, скільки білка ваше тіло потребує/може поглинути. Я знаходжу, що він сильно відрізняється від людини до людини, як худий і напружений спосіб життя/тренування. Особисто я бачив набагато кращі результати, коли я отримаю хоча б грам на фунт.

Удачі

+791
this dont work 30 груд. 2018 р., 13:14:34

Я дуже сумніваюся, що ви біжите з глікогену (ака "битися об стіну" або "говориш") після 20 хвилин тренування. Я взагалі очікую, що більшість людей йти не менше півгодини на їх зберігаються запаси глікогену. Мені здається, що ви просто працюєте занадто важко.

+790
Cenoc 30 лип. 2010 р., 14:22:01

Коротка відповідь - це залежить. Більш докладну відповідь - найбільш важливі принципи : прогресії ваги і харчування.
Поки ваші робочі ваги стає все більше і ви їсте і спати, так що ваші м'язи стають більше - це нормально.

Але є причини, чому програми для новачків існує. Це тому, що вони є самим простим, щоб зробити, щоб отримати результати(для початківців), що мають прогресування та харчування подбають. Тому відповідь на maxywb є повністю корисним і правильним.

+753
Thomas KUNTZ 14 груд. 2014 р., 22:46:57

Якщо більше м'язів ви шукаєте, то вправи з власною вагою, напевно, не найкраща ідея. Ви будете набирати розмір, але тільки до певного моменту. Якщо ви хочете, то результати ходити в спортзал є кращим варіантом. Поєднання верхнього пресування та жиму лежачи дасть вам розвитку верхньої частини грудей, що ви шукаєте. Я б запропонував штангою силові програми для досягнення найкращих результатів у найкоротші терміни, на основі. Ліфт великий, щоб отримати великий. Немає легкого варіанту, на жаль.

+725
Davide Ferraro 20 трав. 2014 р., 13:58:29
 1. Це не так. Стійку має дуже мало спільного з АБС. Правильна стійка має дуже мало спільного із залученням будь-якої групи м'язів. Правильної я маю на увазі ідеальну стійку - розширена лікті, пряме тіло. Але навіть у недосконалому стійку я сумніваюся, що ви можете відчувати, що АБС працює на всіх. Я ніколи не відчуваю їх, навіть в моєму початківець дні стійку.

 2. Виходячи з вищесказаного - ні, обидва ці вправи не замінні суть ваших питань.

+559
marcinpl87 15 лист. 2017 р., 14:50:03

Я тренування в моєму домі, так я повинен обмежувати мій сам трохи для вправ. я зробив біцепс і трицепс тренування на рік тільки, тому я вирішив працювати всі м'язи, в тому числі нижньої частини тіла і верхньої частини тіла.Так що наступним буде мій щотижневий графік

Вівторок: ноги і груди

 • 4 підходу присідань з гантелями
 • 1 сет з 20 повторень Болгарські спліт присідання без ваги.
 • 2 комплекти віджимань.
 • 2 комплекти провали.

Середа: плечі і ABS

 • 4 комплекти сидячи штангою прес
 • 1 комплект велосипед хрумтить
 • 1 набір залізна метелик.
 • 1 комплект палець торкається.

Четвер: біцепс і трицепс

 • 5 комплектів концентрації гантелі завиток
 • 1 комплект стоячи гантелі завиток.
 • 4 комплекти діпи трицепсів

Біцепс і трицепс будуть бити два рази в тиждень.я хочу знати ваші пропозицію і поради. Моя рутина буде добре. Спасибі adnaves

редагувати: моя мета полягає в тому, щоб отримати м'язової без додавання жирів.

з повагою, АСД.

+545
Ayomide Aro 22 груд. 2011 р., 10:35:03

Підступ і відпочити тижні два дуже різних способів забезпечити своє тіло і центральну нервову систему (далі-ЦНС) тайм-аут.

У вашому прикладі ви пішли б усі на 3 тижні з 4. Тому, природно, ви хочете порізатися деяку слабину протягом четвертого тижня, так що ЦНС не зламатися і не піти в перетренованість (суглоби будуть вам вдячні, теж). Що саме ви робите протягом цього тижня, хоча залежить від вашого статусу навчання. Давайте подивимося на двох крайніх прикладах:

 • ліфтер новачок вирішує почати з того, що ви запропонували. Він насправді не мають техніки, щоб досягти її максимальної м'язової продуктивності, і у нього немає достатнього набору ЦНС. Він, напевно, думає вона, але він ніколи не щосили.
  У цьому випадку підступ (близько 50% від 1ПМ на нормальній реп/комплект-граф), ймовірно, буде кращим. Як атлет насправді не досвідчена і ні тілом, ні його ЦНС пристосовані для підйому, він схильний до навчання форма і програвши підбір ЦНС.

 • досвідчений пауерліфтер працює над планом 5/3/1, щоб підготуватися до зустрічі. Він, напевно, з усіх сил на кожен ліфт, а він має на це матеріальної можливості, вербування КНБ і техніку, щоб змусити останніх вийти з нього.
  У цьому випадку, поза тижні, ймовірно, має сенсу, так як він, швидше за все, зможете досить вичерпати себе, щоб запросити до травм або перетренованості, Якщо б він просто продовжував йти.

Як я вже сказав, це екстремальні приклади, так що більшість з нас, ймовірно, десь у міксі. Що вважати, я б сказав, що людина має в основному тільки підступ. Зниження інтенсивності та/або об'єму, повинні забезпечити достатнє відновлення для будь-якого non-про штангіста, враховуючи у вас все інше в порядку.

Ви могли б хотіти розглянути, щоб ще більше зменшити навантаження чи дійсно прийняти деякі вихідні дні/з-тиждень, якщо ви страждаєте від порушення сну, підвищений тиск або інші проблеми, які перешкоджають подальшому відновленню. Це йде в зворотному напрямку теж. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно від тижня кожен місяць, ви повинні розглянути можливість освіжати свій спосіб життя.

Якщо ви дійсно хотіли провести хоч тиждень на дивані, не хвилюйся. Якщо ви не робите це кожен місяць (тобто кожну четверту тиждень ваших програм) ви не будете страждати від будь-яких критичних збоїв.

+544
user72838 17 черв. 2013 р., 08:05:20

Якщо ви не цикл більше 10км в одну поїздку, я думаю, ви не готові для їзди 90км. Швидкий велосипедист в середньому 30kph займе три години такої їзди, повільніше, можливо, доведеться залишитися на сідлі 5 годин або більше. Такі проблеми буде поверхня для випадкових велосипедистів:

 • судоми ніг
 • біль у спині
 • страшний Бонк , якщо не їсти/пити адекватно
 • натирання проблеми

Я б рекомендував вам поступово нарощувати тривалість вашої поїздки до мінімуму 50км перед вашим 90км. Це не схоже на тебе це не вдасться взагалі, якщо ви спробуйте, це просто, що ви, ймовірно, не багато в зв'язку з зазначеним вище питань. Спробуйте слідувати план тренувань , Якщо ви не знаєте, як структурувати ваші тренування. Удачі.

+539
NTulip 11 бер. 2018 р., 07:13:43

Я вважаю, що я дивний, але унікальний питання.

Я хотів би знати, якщо її можна збільшити м'язову масу без збільшення (або мінімізуючи) збільшити розмір м'язів (можливо, за рахунок збільшення щільності м'язової тканини, якщо це можливо). Тому Я питаю, що я хотів би досягти набагато більш важку вагу, але без стрибнути вгору (наскільки це фізично можливо).

Якщо це можливо, може приріст сили буде максимальним, а (як сили без збільшення м'язової маси.) Я читав кілька разів, що зазвичай це робиться через низький високий вправи респ вагу.

Примітка: Я не кажу про втрати жиру і знайти м'язи, щоб зберегти ту ж вагу. І я не кажу про збільшення міцності при збереженні того ж ваги.

Замість цього я кажу про збільшення вашої ваги з мінімальними зсипати (в ідеалі, а також збільшення міцності).

Нарешті, це може бути зроблено, використовуючи вагу тіла? (Принаймні на початку)

Дякую

+499
Emanuel Elliott 5 серп. 2018 р., 12:32:42

В даний час я роблю багато фізичних вправ, і я в сумнівах до якого виду вуглеводів мені потрібно приймати, щоб уникнути exhaustin середині навчання. На мою вранці я зазвичай піднімати тяжкості (для цього, моє харчування нормально і я отримаю хорошу роботу), але кожен вівторок і четвер у мене 1 годину Муай Тай навчання (в 7 вечора) і що між 1 годину і півтора-2 години Кунг Фу навчання (початок о 8:30 вечора, десь вже в 9 вечора). Мій інструктор Кунг-Фу-теж тренер CrossFit і як заняття бойовими мистецтвами дуже інтенсивні, більшість з них з участю вправами.

Зазвичай у мене менше, ніж півгодини між цими двома тренуваннями, щоб поїсти і я не впевнений, якщо я повинен ковтати carbohidrates з високим або низьким глікемічним індексом, перед та/або в інтервалі. Я зазвичай вживати близько 40 г вуглеводів, пити мальтодекстрин, перш ніж обидва тренінгу, разом з іншими речами.

Я хотів би знати, що краще з'їсти до і в цей інтервал.

+487
adam satinsky 7 жовт. 2011 р., 16:00:27

Для ваших цілей, ви повинні позбавитися від жиру і це означає тільки дві речі...

 1. Більше кардіо вправ
 2. Менше витрата калорій

Віджимання йдуть нормально, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна міцність верхньої частини тіла, але в тому, що стосується ваших цілей, то вони абсолютно не до втрати жиру.

Ви говорите, що ви не можете контролювати свій раціон. Я не можу зрозуміти, як це можливо. Кожен може контролювати свій раціон. Якщо ви не можете змінити фактичний їжа, яку ви їсте, тому що хтось готує його, то можна хоча б зменшити порції їжі, яку ви їсте і що дозволить скоротити ваш споживання калорій.

Включати кардіо у ваші тренування. Почнемо з 30 хвилин хоча б три рази в тиждень. Через пару тижнів, прискорити темп і продовжувати робити це, поки ви не відчуєте зручну роботу протягом 30 хвилин три рази на тиждень. До того часу, ви будете худий і здорової і ви можете перейти на більш важкі тренування, Якщо ви хочете.

+438
statistikR 16 груд. 2010 р., 10:51:52

Я розробив кілька надколінка тендиніт з навпочіпки (робиш дивлячись міцність) і не тримати в хорошій формі, так як вага збільшився.

Я взяв перерву від присідань (тільки дуже невелика біль зараз) і почали знову з порожньому барі. Я читав риб'ячий жир добре для зменшення запалення.

Скільки я повинен приймати LB або кг маси тіла, з точки зору ЕПК і ДГК. Я близько 80 кг і я неохоче приймати 10 капсул в день, як пропонують деякі сайти.

+437
FilmFilmFiiilm 13 січ. 2013 р., 03:41:40

Отримати тренера або приєднатися до команди.

Хоча я можу порекомендувати 5к/10к, це важче для мене, щоб зробити те ж саме на дивані у триборстві схема.

Тріатлон-це не просто плавання/велосипед/біг - є техніка бере участь, і transistions потоки, щоб зрозуміти.

Потрібно поступово збільшувати свої здібності у 3 (три) різних види спорту, кожен з яких має свої власні унікальні проблеми.

Найнебезпечніше, що я можу думати, що ви просто нашкодите собі.

Безкоштовно/роздають триатлону, тільки скелет, якщо це не супроводжується тренера/тренера, може привести до травм.

+404
BPourkazemi 20 серп. 2016 р., 04:08:19

Вони діють як лічильники для конкуренції. Людина поруч з ними-суддя, і кран, щоб дозволити їм знати, що вони успішно повторення, як правило, супроводжується словесним кількість повторень.

Існує кілька типів ляпаси, які використовуються в боксі та інших подібних тренування, щоб отримати м'язи, які використовуються для впливу і больових відчуттів, так що його можна ігнорувати, але це просто "Гей, один" типу мітчика.

+351
waveman 6 серп. 2019 р., 05:22:45

І якщо це так, регресія більш потужним, якщо я будую свої м'язи від, скажімо, 90-го процентиль на 99 відсотків порівняно з 30-й процентиль 50-й процентиль? Як це "регресія" швидше на більш високих рівнях розгойдування?

+340
jfenwick 26 жовт. 2018 р., 19:52:21

Відчуття в правій руці ви відчуваєте, ваші м'язи працюють від вправи як слід. З вправи, такі як віджимання, які використовують обидві руки, щоб виконувати її можна дуже просто, щоб однією рукою робити більше роботи, не розуміючи.

При виконанні вправи ви повинні дійсно зосередитися на проштовхування обидві руки рівномірно. У вашому випадку ваша ліва рука швидше за все не сильніше, але слабкою рукою. Я припускаю з вашого питання, Що ви правша?

+301
lytskv 16 квіт. 2012 р., 04:19:30

Альтернативні, можливо ні, але все залежить від того, які ваші цілі. Якщо ви хочете бути сильний пауерліфтер, ви хочете бути піднімаючись майже весь час. Якщо ви просто хочете підтримувати себе у формі і як змінити, не піднімаючись на тиждень і просто займаюся йогою, а потім повернутися. його тіло і рутини.

Однак, це не означає, що йога-це не велике доповнення до самої діяльності. Якщо не звертати уваги на сумнівні духовні претензії, йога-це в основному насичений активний стретчинг, і допомагає поліпшити вашу гнучкість і силу, особливо коли м'язи знаходяться в їх довгих.

Ви хочете більше глибини присідання і більше сил, коли ви глибоко в отвір? Ви хочете більше стабільності при виконанні повітряних присідань або преса?

Якщо так, то може дати йога, і см. Якщо ви можете зробити одну або дві сесії на тиждень по вашому не піднімаючись днів і подивитися, якщо це допомагає ліфтів.

+300
maxum 25 серп. 2014 р., 01:49:34

Ви могли б розглянути

Потім ви можете почати додавати гантелями присідання тіла або рвалася вправи. Якщо ви опинитеся в місце, де ти починаєш використовувати більш важкі гантелі, то ви могли б розглянути тренажерному залі і зі штангою через стійки для присідань.

Сподіваюся, що допомагає!

+263
Gwnz Vinho Irvn 9 трав. 2013 р., 23:46:10

Потіште мене, дозволяючи мені дати вам трохи передісторії. Я втратив багато ваги, більшість з них жир. Я не дуже задоволений кінцевим результатом, так що я працювала над тим, щоб деякі м'язи я втратив. Я починав з програми або 5х5. Мені не доїхати, тому що його творець зробив останнім часом деякі вельми спірні речі і не закликаємо нікого більше не використовувати цю програму. Я тоді почав стартову силу програми. Я знайшов місце, де я досить сильний, і додав неабияку кількість м'язової маси. В процесі я також набрала зайву вагу.

Важлива частина моєї історії, яку я хочу донести, і ту частину, яка відноситься до вашого питання така: поки що я не могла присідати 295lb і станова тяга 335lb по 5 повторень у кожному, що я почав спалювати більше жиру. У той час як великі м'язи насправді спалювати більше калорій в стані спокою, ви повинні отримати досить сильним, перш ніж він почне робити те, що ви говорите.

Такі речі, як біг, пілатес, зумба і т. д. також дуже різні типи вправ. Що ви отримуєте з них дуже скромну суму сил, але купу кондиціонування. Ви зможете спалити багато калорій, але м'язи ви отримуєте роблячи ці види діяльності достатньо буде тільки для підтримки активності (плюс трохи більше). Вам не знадобляться будь-які добавки з цим класом вправ, і, здається, більше у відповідності з вашими фітнес-цілей.

+232
user112780 1 бер. 2014 р., 19:52:59

Першим кроком у з'ясуванні двох питань є з'ясування того, яку вагу ви хочете бути. Звідти ви можете з'ясувати різницю між поточним вагою, і ваш ідеальний вагу. Наприклад, скажімо, ви хочете, щоб дістатися до 144 фунтів. 154 фунта - 144 фунтів = 10 кг. Тому що вона займає 3500 калорій, щоб спалити 1 фунт жиру [1], можна розрахувати це займе 35,000 дефіцит калорій, щоб втратити 10 фунтів. Якщо ви відніміть 250 калорій в день, це займе у вас близько 4,6 місяців, щоб досягти своєї мети. Важливо бути реалістичним, хоча і визнаю, там будуть якісь дні ви їсте за свій калорійного бюджету. Там будуть дні, коли ви їсте по своїй калорійності бюджету. Тримаючи обидві ці речі у вашій голові, важливо, щоб оцінити ваші успіхи на щотижневій основі. Є кілька способів ви можете зробити це.

 1. Myfitness PAL є смартфон додаток і веб-сайт, який дозволяє вам, щоб рахувати калорії і виходити через фізичні вправи. Його не слід використовувати як точна кількість калорій, але це дасть вам уявлення про те, як речі і кількість речей, які ви їли, сприяти, як ви зараз виглядаєте і відчуваєте. Я залишив посилання на сторінці нижче Myfitness приятель.

 2. Зверніть увагу на те, як ви виглядаєте в дзеркалі. Його дуже легке, щоб бути упередженим в такій ситуації, але постарайтеся чесно провести інвентаризацію, як ви виглядаєте в порівнянні з тим як ви виглядали раніше. Щоб уникнути цієї суб'єктивних, об'єктивних ознак того, що ваш робити розминку, наприклад, ви більше судин? робить вашу шкіру здаватися/виглядати більш підтягнутою?

Як час іде, і ви продовжуєте оцінювати себе, продовжувати працювати ваш рівень калорій за даними, як ви виглядаєте, і як ви хочете виглядати.

Примітка - підрахунок калорій не є необхідною частиною схуднення, але вона надзвичайно корисна. Якщо ви можете відстежувати свій раціон психічно, то не соромтеся і не розраховувати жодної калорії. Разом з тим, контролювати вибір продуктів і їх кількість може без сумніву допоможе вам більше дізнатися про те, як ваш раціон харчування і склад тіла працювати разом.

 1. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3096405/

 2. Myfitness Паль - http://www.myfitnesspal.com/

+171
malkov46 20 лип. 2014 р., 01:02:59

При вивченні нових вправ вважати себе студентом. Буде потрібно час, щоб дізнатися про кожному русі ви хочете зробити, орієнтуючись як на хорошу техніку і загальні недоліки. Пошук на YouTube за будь-який рух принесе багато повчальних відео.

Далі, підхід час тренування як тренування. Практикувати рух ви навчаються. Виконувати стретчинг та розминочні вправи, характерні для того, що ви піднімаєте цей день і не замикайте себе на розігріві.

Гарне відео про рух буде говорити про загальні обмеження рухливості, що може обмежити вас у здійсненні запропонованої техніку до досконалості, але і надати інформацію про те, як можна змінити рух, щоб вмістити в себе обмеження і як зосередитися на розтяжку і мобайлом, щоб зняти обмеження по часу.

Будьте терплячі і зосередьтеся на обсяг роботи протягом тижнів і місяців, а не один день. Повільно збільшення ваги з плином часу, як ваша техніка поліпшується.

+166
campincool 16 січ. 2020 р., 14:19:58

Щоб стати досвідченим у руху, необхідно практикувати руху. Знання в один рух не обов'язково передавати іншим людям, навіть якщо вони здаються через відповідних груп м'язів. Вашому випадку демонструє це. Щоб стати Proficient на віджимання, необхідно практикувати віджимання.

Щоб стати в змозі зробити свої перші віджимання, спробуйте почати з похилою віджимання (шукати в інтернеті цю фразу, і ви знайдете безліч результатів), зменшується нахил як ваші здібності, поки ви не зможете робити віджимання на підлозі.

+111
Eric Lou 8 лип. 2016 р., 13:03:07

Зворотний випади, які можна масштабувати за допомогою терезів на твою сторону, або штангою в передню стійку або backsquat позиції, або навіть над головою, якщо ви хочете отримати дійсно гострі?

Пропонується без знання того, що відбувається під час або після розриву ЗКС, тому, будь ласка, візьміть крупинки солі по мірі необхідності. :Д

+94
amf 16 груд. 2019 р., 06:10:10

Хоча це трохи не по темі, мені було цікаво і я зробив деякі дослідження. Є кілька наукових статей на цю тему (насправді, це просто невелика кількість -- шукайте самі). Дозвольте мені підсумувати для вас:

Червоного м'яса споживання і смертність: результати 2 проспективних когортних досліджень: (джерело)

Споживання червоного м'яса пов'язано зі збільшенням ризику загальної, серцево-судинних захворювань і смертності від раку. Підміна інші здорові джерела білка для червоного м'яса пов'язано з більш низьким ризиком смертності.

Дієтичне пісне червоне м'ясо і еволюція людини: (джерело)

Пісне м'ясо є здоровим і корисним компонентом будь збалансованої дієти так довго, як це жир обрізається і споживається як частину різноманітної дієти.

Споживання червоного м'яса і ризик раку: Дослідження в Італії: (Джерело)

Ні для одного з розглянутих новоутворень була відзначена сильна зворотна зв'язок з споживанням червоного м'яса. Таким чином, скорочення споживання червоного м'яса можливо зменшити ризик для декількох поширених новоутворень.

Споживання м'яса і причинно-специфічної смертності: об'єднаний аналіз азіатських проспективних когортних досліджень: (джерело)

Екологічні дані свідчать про збільшення споживання м'яса в Азії країн; однак наш аналіз агрегованих даних не надав доказів більш високий ризик смертності для загального споживання м'яса та наданих доказів зворотного зв'язку зі стравами з червоного м'яса, птиці і риби/морепродуктів. Споживання червоного м'яса був негативно пов'язаний зі смертністю від ССЗ у чоловіків і за рівнем смертності від раку у жінок в країнах Азії.

Червоне м'ясо і рак товстого кишечника: критична резюме перспективних епідеміологічних досліджень: (джерело)

Colinearity між споживанням червоного м'яса та інших дієтичних факторів (напр. Західний спосіб життя, високе споживання рафінованого цукру і алкоголю, мінімум споживання фруктів, овочів і клітковини) і поведінкові фактори (наприклад, низька фізична активність, висока поширеність куріння, високий індекс маси тіла) обмежити здатність аналітично виділити незалежні ефекти споживання червоного м'яса. З-за цих чинників, що в даний час наявні епідеміологічні дані не достатні для підтримки незалежна позитивна асоціація між споживанням червоного м'яса і рак прямої кишки.

Мої Висновки

Я думаю, до чого ти хилиш резюмується в останній уривок. На жаль, це дуже важко зробити контрольну групу для дослідження, що б остаточно відповісти на ваше запитання. Докази, представлені в "азійській" і "італійський" дослідження, здається, вказують, що немає кореляції. Я вибрав ці статті з-за їх географічних елементів. Схоже, європейського і азіатського способу життя не корелюють, як сильно пов'язаних з харчуванням, ракові захворювання, такі як американський спосіб життя (як дослідження).

Там, здається, дуже мало доказів, щоб дійсно робити якісь остаточні висновки. Як говориться: кореляція не означає причинність. Схоже, що спосіб життя-це справжній убивця тут.

+89
nilspin 26 вер. 2011 р., 15:58:00

Є графіки, які показують, скільки калорій ви спалюєте під час певної фізичної активності, наприклад, це один з Вісконсін Департамент охорони здоров'я та сімейних послуг:

У 155 фунтів або 70 кг осіб (середній стовпець на графіку), спалені калорії в годину:

 • Важка атлетика, легка або помірна навантаження: 211 кал; енергійні зусилля: Кел 422
 • Працює 7 миль (11.2 км/год): коеф 809

Біг-це тривалі зусилля, але важка атлетика-це фізичні вправи, відпочинок, фізичні вправи..., так що ви зробити набагато більше фактичної роботи під час бігу.

Це правда, що із збільшенням м'язової маси, базового використання калорій зростає, але м'язистий хлопець, швидше за все, все одно спалюють менше калорій під час важкої атлетики, ніж худий хлопець у мені (у припущенні про однакової інтенсивності обох видів діяльності).

М'язового росту і репарації після тренування є відносно повільні процеси і не спалити набагато більше калорій на годину, ніж інші процеси в організмі (травлення, серце тощо).

+72
Krishna Vuda 13 лип. 2015 р., 11:54:40

Я б почати додавати додаткові маршрути на інші дні, поки ви в змозі легко працювати 4-6 днів на тиждень. Працює не стільки про те, як важко ви працюєте (хоча цей фактор в якійсь мірі), але скільки ви працюєте.

Чим більше інтенсивність, що ви додати в ваш біг, тим більше ви збільшуєте шанси на травми, особливо якщо у вас немає багато базових миль/фон працює. Для вашої програми, я хотів би зберегти 3 днів, так як у вас є, і додати додаткові 5-10 хвилин два рази на тиждень. Тримати ці додаткові тренування, і поступово збільшуйте дистанцію, поки ви його до 25 хвилин або так на кожен день.

Як тільки ви дійшли до точки, де ви працюєте 5 днів на тиждень без проблем, потім ви можете почати додавати деякі показники продуктивності своєї працює, роблячи короткі ривки або майже гоночний темп, щось на кшталт 8 х :30 секунд в гонці темп в середині 4 або 5 миль. Ви також можете почати потроху збільшувати відстань.

Один з кращих додавань я коли-небудь бачив для бігу "біжи. Бігати багато. В основному повільно, іноді швидко".

+42
Jim Dyer 8 трав. 2013 р., 18:51:12

Я заплуталася в своїх серцевих скорочень і відчуття у мене при фізичних навантаженнях. Я тренувався протягом одного року і 4 місяці, мені 27 семи років.

Я займаюся в основному кардіо, але три місяці тому я почав займатися кроссфитом. Я завжди використовувати монітор серцевого ритму для тренування. Мій пульс у спокої-близько 45 (за даними кадрового моніторингу, і виміряти себе нижче 48). Моя плутанина відбувається від цього: коли я роблю кроссфіт, я вам пульс до 178 і тоді я відчуваю, дуже важко дихаючи. Але при запуску я отримую мій пульс до 175-180 протягом 25 хвилин і моє дихання важке, але навіть не близько до того, що я відчуваю, коли я роблю кроссфіт. Насправді, я починаю відчувати, що дуже жорстке дихання, тільки якщо пульс наближається до 190 (при виконанні інтервалів).

Я намагався зробити заходи сам, і вони близькі до попередньої я згадую (крім працюючих інтервалів, її важче виміряти на собі), тому здається, що монітор працює нормально(або принаймні не погано). У кого-небудь є ідеї, що відбувається? Я просто хочу зрозуміти.

+35
Bruno Becker 4 лист. 2014 р., 05:39:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil