Поради, щоб позбутися від жиру без бігу, пробіжка і т. д. (Є хворе коліно)

Мені 27. У мене хворе коліно від мертвих ліфтів. Його артроз лікар каже, Так я не тільки відмовитися покійних, але я також утримуватися від роботи або інших подібних заходів, які відносять на коліно.

Однак я роблю лавки, мартенівських цехів і т. д., які дають трохи жиру спалити, але не на тому рівні, який мертвих і робити. Bagwork теж так собі. Може бути, я повинен просто дати йому час?

Отже, цурався деякі з кращих спалювання жиру вправи після останні 6 місяців, що інші варіанти здійснення мені потрібно позбутися від щедрого кількості жиру це приховував великі м'язи, спалюючи купу калорій? Будь-які цікаві схеми, яка має достатню різноманітність, щоб не набридати мені?

Я за здорове збалансоване харчування, я поправив після вищесказаного мертвих і споживають набагато менше калорій зараз. Якщо я скоротити його, я міг стати нудним, я боюся.

Спасибі.

PS: Я не одержимий, щоб мати одну цифру БФ%, але потрібно позбутися відвислою речі і Бог, я ненавиджу ці ручки любові!

+854
Hartok 22 жовт. 2016 р., 15:20:06
30 відповідей

Якщо ми візьмемо Tabatas конкретно, я не впевнений, що там були всі великі вивчені, показуючи 20/10 перевершує інші методи ВИИТ. Я думаю, що Табата ім'я, хоча це лише відволікаючий маневр, як інтервал підготовки було зроблено задовго до Табата проводив свої дослідження, і якщо ви подивитеся на історію він не знайшов нічого нового. Отже, 20 секунд, 10 секунд-це не магічне число або відношення, він був обраний, щоб тримати дослідження під контролем. Понад півстоліття тому, кілька легкоатлетичних світових рекордів були встановлені спортсменами, використовуючи високої інтенсивності інтервал підготовки. Я призвести до вважаю, Ленс Армстронг також інтервальних тренувань. Я думав, що деякі з кращих спортсменів у світі як мінімум за останні 75 років було б більше схвалення, ніж дослідження з участю 50 або навіть 100 чоловік. Я не впевнений, що роблю виключно ВИИТ, але я думаю, що це безпечна ставка, що, включаючи її в свій тренувальний режим краще не включати.

+969
Hubert Kubasiewicz 03 февр. '09 в 4:24

Я не думаю, що це питання відповідає у науковій літературі. Це принципово невизначений, і як тільки конкретні числа значущих змінних занадто велике, щоб сформувати просту відповідь на це час.

Яка наша мета?

Що ми намагаємося виміряти? "Маса" - це корисний термін у повсякденні тренування-Програмування обговорення, але ми шукаємо для отримання м'язової гіпертрофії в конкретні м'язи, або все, або все більше, але в деяких областях більше, ніж інші? М'язової маси та загальної маси? Нас хвилює, як ми виглядаємо в цей момент, або в кінці поточного або на два роки?

"Сила" легше виміряти, але це суттєво відрізняється від маси. Це досить просте питання, щоб визначити силу різниці в часі з 1-повторення-максимум тестів. Я був би дуже здивований, якщо сила процедури (3х5 і 5х5) виконано гірше, ніж розпорядок бодібілдингу (спліт ізоляції) для використання сили. (Одна проблема в управлінні порівняння буде спеціалізація в виміряне рух. Сила людини, є аморфним і неможливо виміряти, але які-небудь конкретні випробування на міцність схильна спеціалізації. Наприклад, стандартні заходи включають 1ПМ жим ногами або згинання ніг, присідання 1ПМ (який? Спереду, ззаду і на якій глибині?), або станову тягу або жим або щось, і сила зчеплення. Процедури з пауерліфтингу буде мати явну перевагу в присяд і тязі просто з практики руху.)

Які відмінності релевантні?

Є так багато відмінностей між зазначеними 3х5 рутини і будь-бодібілдинг, що неможливо виділити й виміряти тільки один. Це використання комплексу вправ проти процедури ізоляції? Гантелі проти машини? Спліт проти всього тіла тренування? Приймаючи або не приймаючи днів відпочинку між тренуваннями? Загальний обсяг тренування, загальний тижневий обсяг, об'єм:співвідношення відпочинку, обсягу тренування, обсяг м'язів, обсяг руху? Або це інтенсивність, а не обсяг, у кожному з них? Щодо вибору вправ, порядок вправ і періодів відпочинку?

Кожний з цих питань принаймні трохи. Деякі важать більше, ніж інші. Одна з найбільших непоміченими відмінності в тому, що більшість спліт або ізоляції процедур використовувати різні кількості повторень в сеті. Інший є те, що вони не використовують лінійну прогресію ваги, який 3х5 початківців процедури робити. Це велика різниця в плані збільшення сили.

Відмінності між ними можна визначити і у багатьох випадках були вивчені. Однак, порівнюючи 3х5 рутини до розколу та ізоляції бодібілдинг потребує аналізу всіх їх, і як вони можуть працювати разом або протидіють один одному паралельно.

Важливо відзначити також, що найбільш важливим фактором для успіху в міцності і збільшення маси має мало спільного з будь-якої з цих відмінностей. Відповідність є найбільшим визначальним фактором успіху. Ти піднімати важкі ваги? Чи робили ви всіх ваших тренувань? Ти правильно харчуватися? Ти виспалась? Ви продовжуєте робити ці речі протягом декількох місяців? Років?

Шлях вперед

Оскільки порівняння "3x5 в розкол" - це просто неможливе в рамках одного дослідження, ми повинні дивитися на сукупність доказів та формування висновку на основі нашого судження. Також можна формувати висновки на основі експериментів, які використовують науковий метод, але які не можуть досягти наукової строгості: експерименти з самим собою, своїм одноліткам, один учнів.

В принципі, ми залишилися з евристиками. 3х5 комплексу вправ для всього тіла сила рутини працює дуже добре для збільшення сили в послушники, і масу, а також, якщо вони їдять достатньо (і правильно--це зовсім окремий мішок червів). Ізоляція-вправа спліт бодібілдинг працює дуже добре для збільшення сили і маси новачків, якщо вони їдять достатньо і правильно. Крім цього, у нас залишається безліч індивідуальних переваг, який розповість, як вибрати між ними: це їх пріоритет атлетизм або сподобалася? Сила чи маса? Як часто вони можуть працювати, і що на їх фоні?

Питання стає надзвичайно складною. Єдине, що я впевнений, що молитися в науці один безперечний важкоатлет чемпіон істинний відповідь світу-це не той підхід, який дасть нам розуміння. Правда є нюанси і приходить з помилками.

+959
Bethany Harding 15 груд. 2011 р., 13:35:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Завжди є ціна, щоб стати сильнішими. Це питання про те, як сильно ти хочеш бути сильним, і яку ціну ви готові заплатити. Найбільша ціна, яку ви платите, не має нічого спільного з грошима. Основні принципи, стає сильнішою:

 • Прогресивна перевантаження. Якщо ви не збільшуючи опір в деякому роді, ти не стаєш сильнішим.
 • Відновлення. Ви повинні дати вашому тілу поживні речовини, а решта він повинен стягнути з прогресивної перевантаженням і побудувати більше м'язів.

Ви можете зробити це кількома способами. Найшвидший прямий спосіб полягає у використанні ваги для опору. Це включає в себе штанги, гантелі, гирі, камені, або що-небудь, що важить багато-у тому числі людей. Оскільки ви не хочете платити збори тренажерний зал або купівлю обладнання, ви будете використовувати або ваги або нестандартних ваг для більшості ваших вправ.

Ще одним способом є збільшення опору. А вага-це прямий шлях до збільшення опору, також ізометричні вправи і притиснувши те, що штовхає назад, як гравітація.

Ключовим моментом тут є, щоб знайти те, що ви можете збільшити складність. Наприклад, якщо ви робите тіло зниження ваги і підтягування, ви можете подивитися на розвиток сили м'язів ДБЖ (починаючи з потягніть вгору і перехід до занурення в те ж саме рух). Потім виконайте його суворо, і потім повільно. Ви можете знайти натхнення з діяльності силач, як добре.

В кінці кінців, ви потрапите в те місце, де тільки вага тіла недостатньо. Ви будете мати, щоб зламати і почати збирати піднімати важкі речі. Зазвичай це включає в себе гроші, але, сподіваюся, до того часу ви будете мати дохід, який буде оплачувати ваші рахунки і залишиться досить грошей, щоб купити важкі речі.

+903
alekhine 12 лист. 2014 р., 07:54:14

Я боровся за пару років з навушників (які продовжують падати-за якоюсь дивною конфігурації моїх вух).

У мене теж була пара ранніх кліпси Senheiser, подібні наведеним нижче. Знову ж таки з-за моєї форми вуха вони не ідеально підходять, і я повинен був включити звук шлях, щоб бути в змозі почути його.

Sennheiser earclips

Тепер у мене є пара створіть вч2 і вони блін геніально. Я не наважувався, щоб отримати навушники вушного каналу, але мої страхи про які незручно було необґрунтованим. Вони добре підходять і перекрити зовнішній шум просто правильно вміти слухати подкасти і нічого не пропустити. Я регулярно пробігаю повз восьми смугова дорога і я Дон;t навіть повинні відрегулювати гучність, щоб було чутно.

Створіть вч2 http://static.phonesreview.co.uk/wp-content/phoneimages/2008/08/hf2.jpg

+828
Subhakant Priyadarsan 15 січ. 2014 р., 03:00:57

Я не вірю, що роблячи вправи в даному відео з вагами добре. Це повинно бути зроблено без ваг. Навантаження ваги повинно бути зроблено у вправах, які ми, звичайно, зробимо, такі як: горизонтальний / вертикальний двотактний, петльові, і присідати. Обертання плечей з вагою в руці не вигідно. Ми не повинні забувати, що не у всіх є розвинуті навички управління мотора, і діти, як правило, не мають цих навиків.

Тому я кажу, що роблю це з ваг не має ніяких пільг. Навпаки, я вважаю, що це збільшує ризик отримання травми.

+806
user12174 16 лют. 2011 р., 23:23:19

Мені цікаво, як додати більше ваги гантелі.
Додавання додаткових пластин менше вага або менше пластинами з великою вагою?

З великих пластин діаметром зростає і так буде мінімальна відстань гантелей буде ваше тіло.
З більш накладки на ручки разом з центром ручка сама буде далі від тіла - наприклад. при розміщенні пластини на плечах при виконанні стійки присідань - і це може бути важче балансувати гантелі, а вага як добре подалі від центру.

Я вже купила прогумовані чавунні пластини, а не ті, бетону заповнений пластмасових плит, як відгуки на Amazon поскаржилися на загальний розмір останніх.

Чи я повинен турбуватися про це взагалі при покупці ваг для мої гантелі?

За запитом я намалював схему:

dumbbell distance

Уявіть собі це положення, гантелі на плече, коли роблю передньому сидінні навпочіпки, при огляді спереду. Коричнева лінія під гантелі нагадує плече, коричневий блок рукою. Пластини на плечі, ручка сама опускається за спиною.
Тільки з однієї тарілки руці ближче до плеча (червона лінія), це також впливає на кут ліктя. Однак рука далі від голови (синя лінія).
З трьох невеликих пластин рука знаходиться вище, але гантелі можна тримати ближче до голови.

+783
Khoi Lo 1 січ. 2010 р., 07:04:22

Я підніматися протягом приблизно 5 років, і кожен так часто я отримую бурління в животі близько 30 хвилин у моєму тренування (яка складається з 5-ти хвилинах кардіо розминка, а потім вправи Пауерліфтинг по більшій частині). Я завжди тренування ввечері після роботи і спробувати зробити яку-небудь невелику їжу для енергії. Я підозрюю, що проблема походить від гідратації/електролітний дисбаланс, але я не впевнений. Може хто-небудь порадити попереднього тренування план, який включає, які продукти/напої споживати, щоб запобігти нудоту?

+760
user3743176 3 бер. 2012 р., 21:02:10

Я хочу знайти деякі зміцнюють вправи для спини. Я думаю, що це те, що мені потрібно щоб допомогти мені з болем я відчуваю.

Я отримую тільки біль, коли сплю вночі, лягаю спати без болю, а прокидаюся посеред ночі або рано вранці з болем у попереку, зазвичай з правого боку.

У мене нова ліжко і матрац, думаючи, що це може бути моя стара ліжко/матрац викликає біль. Я теж намагалася спати з подушкою між колінами на моїй стороні і різної висоти під голову подушку безрезультатно.

Мені було цікаво, якщо є якісь конкретні вправи я можу зробити, зміцнити спину в надії, що це допоможе мені можливість зменшити біль, що виникає.

Я повненький, але я завжди був з надмірною вагою, але це нова проблема. Я не роблю будь-які нові вправи або що-небудь інше, ніж зазвичай. Моя єдина думка, що це може бути якось пов'язана з коли я забрати мою дочку, бо вона старіє (і важче), але якщо це так чому б мені не зробити біль весь час.

+693
bomberblue 25 лют. 2013 р., 02:20:03

Я-людина! Я втекла, і я хотів би, щоб додати до своєї дієти протеїнові батончики або порошок [овоч] білка.

Так як я непереносимість молока і я можу розглядати тільки ті веганські.

Проте, я зрозумів, що деякі з них містить соєвий протеїн (це погано?) і велика кількість натрію? 1) я повинен уникнути цих? Або соєвого білка це нормально? 2) Як щодо натрію? Яке прийнятне кількість натрію?

3) представлена нижче є прийнятним?

enter image description here

4) Які найкращі протеїни для тих, які не можуть пити молоко?

+675
Troy Palmer 1 жовт. 2019 р., 16:51:31

Як довічний плавець, і струм SUP і Валек весляра я можу дати свої знання з перших рук про обох видах спорту. Плавання може призначатися м'язів спини, але найбільш безпосередньо, якщо ви плавати переважно на спині. За вільним стилем, брасом та батерфляєм, м'язи спини, використовуються переважно в рухах відновлення і дуже легко завантажується. В спині, Якщо ви користуєтеся хорошою технікою, ви будете в основному на ваші найширші м'язи і в меншій мірі м'язи верхньої частини спини і плечей.

Веслування на байдарках відрізняється від плавання в тому, що інсульт накладає велику навантаження на весь каркас, оскільки сила води на затвор передається через все тіло до ніг, які є тільки речі, які рухають дошку вперед. Сам хід також безпосередньо цільовій групі найширший м'яз разом з майже будь-якої іншої основної групи м'язів грудної клітки, АБС, косі м'язи живота, поперекові м'язи, через тазовий пояс, до ніг і до ніг.

Як ви могли зібрати, каякінг (все зроблено правильно!) це спільне тренування тіла, включаючи ноги, хоча інакше, ніж працює. Ваші ноги не витримають будь-який вплив з допомогою спорту, хоча на спині будуть націлені на квадрицепси через стусанів набагато більше, ніж ви могли б очікувати.

Якщо б я був рекомендувати перехресне навчання спорт для всіх, Веслування на байдарках буде вверху списку. Якщо ви користуєтеся хорошою технікою, ви будете відчувати його з ніг до голови. Ви також поліпшить Ваш баланс, координацію і аеробну здатність. Я безумовно рекомендую його, але з застереженням, що ви робите це правильно - в тому числі урок або два - для запобігання травм і отримати максимум від спорту.

Як на ваш вихідний питання про напади на спині, вечеряти буде явним фаворитом для крос-тренінгу, а ваші ноги не будуть відпочивати. Вони будуть задіяні в якості стабілізуючого/м'язах передачі, тому вони будуть використовуватися в іншому сенсі, ніж працює.

+643
ohrmuzd 15 бер. 2010 р., 19:30:24

Моя друга половина-повний новачок в заняттях фітнесом. У неї було важке час, щоб навіть через один набір з 5 підтягувань.

Whats кращий спосіб почати з підтягувань? І, як мені підтримати її в перші дні тренування?

+589
balahindustani 25 квіт. 2013 р., 02:42:59

У мене є серйозні проблеми гнучкості ніг і в деяких бічних натисканням коліна і біль в коліні і тендиніт. В основному занадто багато за кермом і їзда без розтягування, я думаю.

Якщо я спробую проникнути в позі лотоса моя перша нога/коліно буде вказувати майже вертикально. Його комічні і відчуваю, що я падаю назад. Я краще, ніж раніше, хоча з розтяжкою, але до цих пір відчуваю дискомфорт, коли просто сидить, схрестивши ноги на підлозі протягом 10 хвилин. Я зробив місяців зміцнення сідниць і розтягування згиначів стегна, але все ще натисканням на коліна. Я зараз концентруюся на розтяжку грушоподібної м'язи і привідних м'язів/пах. Я в Азії, в бік Абит з фізіотерапевтами.

Щільний грушоподібної найбільш імовірним винуватцем перше коліно високо в повітрі, коли намагався сісти в позу лотоса?

+572
fengye87 30 лип. 2019 р., 20:38:21

З останнього пункту {1}:

Навіть більше, ніж з протеїном, дозування вуглеводів і часу відносно тренування з обтяженнями-це сіра зона не вистачає згуртованою даних для формування конкретних рекомендацій. Заманливо рекомендуємо до і після вправ дози вуглеводів, що принаймні матч або перевищувати кількість білка, що споживається в їжу. Однак, доступність вуглеводів під час і після тренування викликає велику стурбованість на витривалість на відміну від сила або гіпертрофія цілей. Крім того, важливе значення спільного вживання після тренування протеїну та вуглеводів нещодавно були оскаржені дослідження ранній період одужання, особливо при достатньо білка надається. Купман і співавт [52] знайшли, що після усього тіла опір тренування, додавання вуглеводів (0.15, або 0,6 г/кг/годину) в повній мірі дозованої гідролізату казеїну (0,3 г/ кг/годину) не збільшити весь організм білковий баланс протягом 6-годинний період відновлення після навантаження порівняно з білок-тільки лікування. Згодом, скоби та ін [53] повідомили, що після нижній частині тіла тренування опору (розширення ніг), збільшення після тренування м'язи баланс протеїну при вживанні 25 грам изолята сироваткового не було покращена додатково 50 г мальтодекстрину протягом 3- часового періоду відновлення. Для досягнення максимального коефіцієнта м'язової маси, ці результати підтримують більш широкої мети зустрічі загальна добова вуглеводів, а не необхідність конкретно терміни її складові дози. У сукупності ці дані вказують на підвищений потенціал для дієтичного гнучкість, зберігаючи при досягненні оптимального терміни.


Посилання:

+538
Sean Mc 14 бер. 2015 р., 16:22:41

Як було написано раніше, 3 тижні не так вже й довго. Пробуйте знову й знову і продовжувати займатися спортом.

Також це залежить від виду віджимань ви робите. Існують сотні різних видів. Якщо ви застрягли на одному, можливо, спробуйте переключитися на інший вид. Широкий руку, закрийте рукою, Алмаз, підвищений рівень...

Крім того, подивіться на вашу форму. Ваша спина пряма, живіт прикривало, твої руки, як вони повинні бути для такого виду віджимань?

Коли я почав займатися спортом у той час я міг зробити 20-30 віджимань. Але я намагався, наприклад, засудженого кондиціювання, де ви починаєте робити віджимання від стіни. Це здається простим і дурним, але якщо ви зробите повільно і, якщо ви концентруєтеся на те, що часу на всі ваші рухи, ви значно підвищите свої навички. потім я переїхав через один або два місяці проти стіни робимо віджимання від столу. Все ще досить легко зосередитися на вашій формі, і так далі.

Є багато різних ваги книги і програми там. Засудженого кондиціонування це всього лише один з них я спробував і насолоджувалася цим. Подивіться, що вам більше підходить.

Тл;ін: подивіться на вашу форму, спробувати різні стилі, але продовжую робити віджимання :)

+523
new2linux 26 груд. 2017 р., 03:40:28

Альфа без бретелей.

Це не ясно, якщо це все зберігається на пристрої, але технічно він може Промінь постійно на смартфон, і там, здається, деякі програми для нього (я розслідую)

Хтось редагував у цьому:огляд тут

Огляд фактично описує один день безперервного запису з додатка для смартфона (Bluetooth). Здається, він працював добре, за винятком однієї аварії (ймовірно, помилка додатка).

Думаю, ми можемо зробити висновок, що безперервні запису на самому пристрої не працює. Також там є згадка про зарядки (один з пунктів питання)

+514
Joel Min 6 січ. 2012 р., 03:39:57

Більшість тренажерний зал нубам мають те ж питання. Якщо ви працюєте в мінімалістичному програми з лінійної прогресії ви будете вдарив плато весь час.

Є два варіанти. Перший, знайти хорошу організованою початківців програми з лінійної прогресії.

Другий запуск кон'югату або паралельного методу. Те, що ви робите в основному ви змінюєте вправи з аналогічною схемою руху через кілька тижнів і спробуйте молоко кожну вправу.

З моєї точки зору, якщо ви не їсте дуже дуже добре, ти врізався в стіну в лінійної прогресії. Паралельне і спільне методів jugate добре працювати для початківців, проміжних і просунутих ліфтерів.

+472
Jon Ashley 17 серп. 2010 р., 05:15:30

Кардіо-респіраторна витривалість, або КРР, також відомий як аеробний фітнес; це включає в себе виконання вправ на помірному рівні інтенсивності протягом тривалого періоду.

Пошук МАФ https://philmaffetone.com/maf-test/

Це допоможе вам уникнути надмірної підкресливши вашу ЦНС і дозволяють тренувати день у день без втоми.

+455
Mateus Ribeiro 9 серп. 2016 р., 12:29:32

Ви також можете спробувати "жирні ручки". Ви покладіть їх в барі і відчувати себе гумової до них. Вони також можуть бути розміщені на гантелі і в звичайних барах.

Їх мета-зробити бар товщі, щоб працювати передпліччями, але вони можуть допомогти з вашою проблемою.

Якщо ви подивитеся на Amazon ви знайдете їх і багатьох інших брендів.

+450
omega 21 серп. 2013 р., 16:23:07

Як я ненавиджу його, гірка правда полягає в тому, що тренажерний зал може бути страшним місцем, особливо якщо ви особливо соромитися, бентежитися чи інтроверт. Моє головне пропозиція повинна бути або 1, найняти пристойного персонального тренера (судячи "гідний" може бути проблема, однак), або 2, знайти когось, щоб тренуватися, переважно хтось, хто знає, що вони роблять, але іноді є впевненість, щоб просто ходити в спортзал з одним, навіть якщо вони такі безглузді, як ви.

Якщо ні один з них варіант, то я раджу вибрати одну вправу з кожної з наступних розділів, і спробувати, що (вони в основному самі елементарні варіанти, і я поклав їх у порядку переваги зверху вниз).

Ви повинні бути в змозі знайти гідні підручники онлайн для більшості з них. Спробувати, а не техніка потіють занадто багато, щоб почати з, ви можете прочитати всю інформацію в світі, дивитися навчальні відеоролики і обговорити з усіма в інтернеті, але це не має сенсу, поки ви не отримаєте якийсь час у барі.

З-за свого розміру (і це лише припущення, бо я не бачила вас), можна знайти гантелі варіації вправи легше; вони повинні забезпечувати більший діапазон руху (якщо у вас великі груди, тоді штанга буде хіт вашої грудей і зупинити рух більш ніж гантелі).

Пуш

 • Стоячи накладні прес (штангою або гантелями)
 • Сидячи накладні прес (гантелі)
 • Для похилого жиму (штанга або гантелі)
 • Жим лежачи (штанги або гантелей)

Я віддаю перевагу накладні притискаючи до квартира (лаві) натиснувши за різних причин, здоров'я плече і каркаса є основним причин, але спробувати і подивитися, який варіант ви віддаєте перевагу. Накладні роботи може займати більше місця, і багатьох спортзалах є лавки біля гантелі для одягу, і більшість людей лаві гантелями працювати, так що якщо це здається більш безпечним варіантом для вас (копіюємо те, що більшість людей роблять), то дерзайте.

Тягнути

 • Рядки (штангою або гантелями)
 • Машина рядка (вага, а не кардіо)
 • Кабель рядку (машина або кабельний канал)
 • Пулдаун машина

Штангу або гантелі нахилився над рядами гарні, але я бачу, як вони могли б бути трохи ніяково через схилившись над позицією ви ставите себе ст. В лат випадаюче машина / машина поспіль-це досить хороша альтернатива, якщо це те, що ви більш комфортно, використовуючи. Я знаю, що вони не freeweights, але вони одна з небагатьох ситуацій, коли машина буде виконувати роботу.

Шарнір

 • Сумо зі штангою, станова тяга
 • Станова тяга сумо гирі
 • Станова тяга або шафа тягне
 • Румунська станова тяга
 • Одиночна станова тяга ноги
 • Гирьового гойдалки

Це насправді не у порядку переваги, вони більше для того, що я думаю, що ви знайдете простий. Станова тяга сумо виглядають смішно, якщо ніхто в ваш центр виконує і тягне (станова тяга, де бар на блоки, тобто стартова позиція вище, ніж статі) може бути шумно в залежності від того, де ви їх. Однієї ноги станова тяга потребують достатньої кількості балансу, який може бути трохи незручно, якщо ви не можете отримати це право, та гирьового гойдалки є одним з тих вправ, де багато людей вчити неправильно.

Якщо ви не хочете спробувати станова тяга сумо зі штангою, то я рекомендую вам робити сумо станова тяга з одним або двома гирями. Як тільки ви вправні в них, ви можете подивитися гойдалки гирі (відмінно підходить для втрати жиру), або переходити на сумо станова тяга штангою. Також, якщо міцність є проблемою, можна використовувати меншу масу з гирями.

Присед

 • Підтримувані ваги присідати
 • Гоблет присед (гиря або гантель)

Я знаю, що ви не можете присідати, але вислухайте мене. А вага тіла підтримується приземкувата, приземкувата, де ви тримаєтеся за що-небудь руками, і потягніть вгору, як ви встаєте з нижньої частини присідання (щось на зразок цього, хоча, якщо ваш тренажерний зал не має ніякого підвіска тренер шестерні, ви можете зробити те ж саме на машині, або навіть просто тримаючись за щось міцне і провідних ззаду трохи, як ви присідати вниз).

Як тільки ви можете, я рекомендую рухаючись на Кубок присідання. Вони відмінно починаючому присідати руху (не тільки початківців чесно кажучи, я бачив чемпіони з пауерліфтингу використовувати їх у навчанні).

Інші

 • Планк
 • Фермери ходьби
 • Роботи рука

Це насправді може містити все, що ви хотіли б спробувати. Я б рекомендував планки (якщо буде потрібно, ви можете зробити їх своїми руками на лаву в куток зробить вправу легше) і фермери ходить (в основному прихопивши з собою пару важких гантелей і ходити в спортзал, носити їх, хоча це дивно, так я зрозумію, якщо ти не хочеш), а вони обидва чудові вправи, які я думаю, що кожен повинен робити. Працюють руки, тому що комусь подобається (я не до речі, я ніколи не заморочувався з безпосередньою роботою руки).

Сподіваюся, ви знайдете щось корисне тут, одна річ, я б сказав, що навіть якщо ви відчуваєте себе сором'язливим або збентеження в тренажерному залі, ви там намагаєтеся себе краще, і багато людей будуть поважати зусилля, які ти прикладаєш ст. Набагато простіше сидіти на дивані, їсти піцу і дивитися Netflix весь день, але ти ставиш в важкої роботи і робить позитивні зміни. Тримайте його вгору.

+358
Tim Gradwell 7 бер. 2017 р., 01:38:48

Якщо ви набираєте вагу, ви знаходитесь у профіцит калорій. Не кидайте ваші калорії. Якщо що, то, можливо, ви повинні з'їсти трохи більше, так, але в цілому, якщо ви набираєте вагу, ви повинні їсти більше, ніж ви споживаєте.

Однак, якщо ви не набирає будь-яких м'язів, що має бути неправильно з вашої тренування. Ви говорите, що ви підніматися 5 разів на тиждень - що ти робиш? Великі ліфти роблять більше для додавання м'язової маси - присідання, станова тяга, жими і т. д. Крім того, біг кожен день може бути добре для вашої серцево-судинної системи, але він спалює більше калорій і не робить нічого, щоб допомогти вам отримати м'язи.

+284
boshap59 30 трав. 2017 р., 08:41:21

Я використовував макивару в спортзалі, рано вранці у суботу, просто джеб-прямий комбінації і намагаються працювати на сили на удар у відповідь. Те, що я бачив біль в моїй голові, коли я потрапив в мішок повну силу кожен раз. Це було рано, але я не думаю, що я був зневоднений, і я просто використовував боксерські рукавички, а не боксерські рукавички. Я не для биття назад другий удар, намагаючись слідувати шляхом, а не з моїм вагою тіла і рухатися тільки вперед.

Мені було цікаво, якщо хто-небудь відчував нічого схожого на це. Я поглинаючи частину удару чомусь, як торохнути? Б боксерські рукавички бути більш здорова ідея для мене?

Оновлення: жодних проблем в ці вихідні. Я б сказав, Це було зневоднення, що вранці. Видихнувши як врізати землі, як припускають, працював відмінно. Я впевнений, що я робив це раніше, так що це повинно бути зневоднення.

Ще раз спасибі!

+239
lamcro 5 лип. 2013 р., 00:06:50

Це залежить від вашої мети, як бігун, ви хочете конкурувати? Або, можливо, ви просто хочете підтримувати хороші серцево-судинної системи, або схуднути?

Що необхідно для всіх бігунів, незалежно від вашої спільної мети-захистити себе від можливих травм. Дослідження бігуна світу щорічний травматизму для бігунів на 66%. Найбільш поширені травми бігунів-все викликало в деякій мірі слабкими стегнами. Ви могли б зробити illiotibial групі Rehab рутинну бігти, щоб уникнути цього.

Ви повинні також розглянути можливість зробити зміцнення основних вправ, як має сильний сердечник, що дозволяє решті частини вашого тіла, щоб ефективно виявляти силу, і вона також буде захищати вас від травм. Простий-вправи з власною вагою гарні для зміцнення вашого ядра включати випади, планки, приседы пістолетом, віджимання, і бічні планки,

+215
Dababi 29 трав. 2013 р., 07:33:26

Намагаючись схуднути, працює, поки ви не стільки надлишкової ваги є поганою ідеєю, тому що ваші суглоби будуть перебувати під занадто багато стресу, спробуйте плавання для кардіотренувань в поєднанні з м'яким тягарів, щоб стимулювати м'язи і знизити калорійність раціону.

Як тільки ви помістіть свою вагу нижче ІМТ 27 зробити Римський стілець (гіпер розширення лава). Це коштуватиме вам близько 100 доларів і реально допомогти розширити та зміцнити нижню частину спини. Коли ви стали комфортно працювати з Римський стілець і достатньою мірою зміцнити поперек ви можете почати робити розширення, утримуючи мішок з піском за шию. Що буде реально тиснути всі м'язи спини і дасть вам деякі дійсно гарні швидкі результати.

Якщо ви отримуєте мішок з піском мішок з піском є багато додаткових вправ для вашої спини, так що ви можете експериментувати з цим, щоб побачити, якщо це допомагає також.

+194
user136229 23 груд. 2010 р., 16:36:12

Я помітив, що коли я сиджу на місці занадто довго говорити 8 годин мої ноги починають хворіти.

У проміжках двічі або тричі, я роблю перерву і ходити, хоча це дуже мало.

Тепер чому це відбувається? Крім того, це свідчить про поганому фізичному здоров'ї?

Редагувати: я 17 річний чоловік УГ. Єдиною формою фізичних вправ я отримую від гри на свіжому повітрі.

+173
Goozo 5 трав. 2017 р., 10:13:34

В першу чергу, хороша якість сну і гідратації. У поєднанні з здорового харчування і розумних кількостях кофеїну.

Що сказав, Бо ти дуже зайнятий, я рекомендував би намагатися стояти під час роботи, на відміну від тих, що сидять за столом, щоб тримати ваше тіло рухається і інші держави спалювання калорій.

Якщо це можливо, зробити набір з 10 віджимань, 10 присідань повітря, і 10 присідань на початку кожної години - займе лише пару хвилин і допоможе вам рухатися до основної фітнес.

+109
Jacques Costeau 13 січ. 2016 р., 21:59:31

Це, ймовірно, збільшує силу руки і працює так само, як і звичайні віджимання(груди, трицепс, і т. д.) Але навіщо ви робите віджимання на пальцях? Ви будете в кінцевому підсумку з 2 зламаними пальцями і ще більш серйозну, 2 зламаних зап'ястях. Крім того, не тільки це, але ваші пастки(верхня частина спини) м'язи все одно працював з звичайних віджимань.

+86
Pascal Emond 17 груд. 2010 р., 08:47:20

Ідеально ви могли б зробити тренування все відразу, а потім розкласти кардіо Якщо ви любите ходити більше ніж раз на день.

Проблема з робити сценарії ви описуєте, що в залежності від інтенсивності тренування вранці, ви можете бути більше робити це на ніч, перш ніж ваше тіло має шанс для відновлення. Це особливо вірно, якщо ваш другий тренування активно використовуючи м'язи, які ви вже пошкодженої раніше в той же день. Поки ваші м'язи можуть мати достатньо оклигав, щоб "робити" вправи, ви можете в кінцевому підсумку-робочі їхньої точки неефективності.

Однак, якщо ваш графік тільки залишає вас кілька днів на тиждень працювати, і ви хочете, щоб покрити більш конкретних тренувань, ви можете спробувати на пари антагоніст/невикористовувані групи м'язів Ранок/Ніч. Наприклад, ви можете зробити задню тренування вранці, і замість того, щоб робити спільну сполучення спини і біцепси (я не знаю про вас, але мої біцепси дуже добре використовувати після тренування спини!), ви могли б зробити трицепси.

Якщо ви хочете отримати ще більш конкретними в ваших тренувань, ви не могли б підібрати істинний антагоніст групи м'язів (використовуючи їх повні імена) в поділі тренування на ранок і вечір:

 • Грудні м'язи/м'язи спини (грудні м'язи і найширші)
 • Передні дельтовидні/задні дельтовидні (переднє і заднє плече)
 • Трапеції/дельти (пастки і дельтовидних)
 • Преса/спинного монтажників (ABS і попереку : тут обережність, позаймайся спочатку!)
 • Ліва і права зовнішні косі м'язи живота (боки)
 • Квадріцепс/біцепс стегна (квадрицепси і окосту)
 • Гомілки/литках
 • Біцепс/трицепс
 • Згиначі передпліччя/розгиначі
+78
Dsb 31 лип. 2015 р., 23:06:09

Сказати, що ви старанно тренуватися для м'язової маси раз в тиждень+/-. Як ви повинні коригувати свій раціон через тиждень? Припустимо, втрата жиру-це мета, але не прямим жиру від вправи. (Як я повинен з'їсти близько тренування і в який момент я можу поїсти "нормально")

Я думав:

 1. Баланс калорій
 2. Баланс між різними макроелементами
 3. Здорове харчування

В моєму випадку я розділила програму між рано вранці в суботу і рано в неділю, і це легко мати дефіцит калорій середовищ. Я їм досить здоровий, з якийсь напів-пост, але, можливо, багато обману. Одним із пріоритетних завдань є мінімізація Домс та інших видів болю.
Я абсолютно далекий від стану і амбіцій бодібілдер, близько 27% жиру.

В основному цикл дієти повинні слідувати вправи, але також може бути і навпаки. Основні принципи, досить жорсткі, принципи дієти ЕСП, і не дуже часто тренування ті ж м'язи.

+49
gaderk 10 черв. 2018 р., 11:19:28

Розчарування в трекер. Це щоб відслідковувати його для мене, щоб не довелося вводити все, що завгодно. Подібний досвід з інших тренажерів, наприклад, еліптичний, бігова доріжка, велотренажер, всі мали незначне відстеження.

+46
PeppaPig 27 серп. 2016 р., 09:46:54

Я б погодився пориві людини повинна бути можливість відносно легко зробити 4-5 сетів по 8-12 стрибків випади з коротким періодом спокою.

Без відео ви робите вправи, ми не можемо сказати, якщо ви робите це неправильно, але, схоже, ви просто слабкі.

Вважаючи реп-це те, що ви робите це, на мій погляд (і погляд кроссфіт) кожен раз, коли ви переміщаєте ваші ноги вважається реп. Якщо ви робили стоячи, випад може підняти до 8 на кожну ногу.

28 повторень віджимань є досить хорошим, і досить висока, я не особисто не буду їздити вище 20 повторень, які ви не тільки м'язову витривалість, які я дійсно не піклуватися.

Рішення: використовувати легше масштабується руху. Замість того, щоб стрибати, просто випад з положення стоячи, а потім повернутися в Стоячи прямо (крок випад). Чим більше ви практикуєте, тим краще ви станете.

+29
qop916 10 квіт. 2011 р., 02:50:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil